SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494626 - 494680)

494626. هم نفس
به وب من خوش اومدین! سوم بی زحمت اون پنجره ی تبلیغاتی رو ببند دستت دردنکنه! چهارم لینکم کنی لینکت میکنم(ما اینیم دیه). پنجم سر نزنی حذف میشی. هفتم ازت خواهش میکنم ازمطالب وب کپی نکن. هشتم نظربدی خوشحال میشم. نهم درم پشت سرت ببند. عرض دیگه ای نیست! تا آخر ببین خوشت میاد. من وقتی نمره هامو میبینم. دوستای گلم خواهش میکنم نظربدید تایه گلوله تومغزتون خالی نکردم! لطفا ارشیومطالب هم بریدببینید اگه نری ضررکردی اگه نظربدید شایدازکشتنتون صرف نظرکردم شایدا. تاريخ : پنجشنبه سی و یکم مرداد ۱۳۹۲ 16:12 نویسنده : نیوشا.
tanhatarinkasmanam.blogfa.com
494627. تنهاترین خالق
الا بذکر الله تطمئن القلوب. بسم الله الرحمن الرحیم. یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد. چند وقتی بود با خودم کلنجار رفتم که وبلاگ بسازم و بالاخره. تا حالا فکر کردی خدا چقدر تنهاس و من و تو ازتنهایی مینالیم؟ این وبلاگو ساختم که یه مکان امن واسه من و دوستام باشه تا عاشقانه درباره خدا بنویسیم. نوشته شده در شنبه بیست و هفتم اسفند 1390 ساعت23:47 توسط zarin. وقتی دستام ب جایی نمیرسه. وقتی میبینم هیچ کس تو دنیا هوتمو نداره حتی اگه به بالاترین قله رسیده باشم. فقط میگم باید برم سمت خدا. الا بذکرالله تطمئن القلوب. فقط میگم...
tanhatarinkhalegh.blogfa.com
494628. تنها ترین خسته ...
تنها ترین خسته . سیاسی، اجتماعی، فرهنگی(نقد فیلم های سیاسی و غربی). پایانی بر تعهد مرجعیت دینی! به بهانه یک دیدار. پایانی بر تعهد مرجعیت دینی! به بهانه یک دیدار. آیت الله جوادي آملي در ديدار بيت هاشمي رفسنجاني:. آقاي هاشمي با همه سختي ها ، صبر و صلاه اقامه مي کرد. در ديدار اخري که با او در دماوند داشتم، صبر را که چون نماز، ستوني براي دين و دينداران است، در رفتار و گفتار ايشان ديدم. مرگ آيت الله هاشمي را نبرده است، بلکه او مرگ را احاطه کرده که همچنان زنده است. همان هاشمی ای که مقام معظم رهبری در پیام تسلی...
tanhatarinkhasteh.ir
494629. غریبه ای در عبور
غریبه ای در عبور. بعضی ها خیال می کنند. باید همه چیز خوب. تا بتوانند کسی را عاشقانه دوست داشته باشند. اما من می گویم. دوست داشتن درست از زمانی شروع می شود. که بی حوصله می شود. که بهانه می گیرد. که یادش می رود بگوید. دوست داشتن از زمانی شروع می شود. که خنده هایتان بغض. بغض هایتان آغوش بخواهد. و ببینید آغوشش کمرنگ. اگر در روزهای ابری و طوفانی. قاصدک / یکشنبه 30 تیر1392 17:39 /. گاهی دورتر از این حرفهایند! قاصدک / شنبه 11 آذر1391 14:58 /. همیشه باش برای من. باید کسی باشد که وقتی صدایت لرزید بفهمد. شعر زیبای...
tanhatarinkhiyal.blogfa.com
494630. لیلی زیر بارون
نوشته شده در شنبه هشتم بهمن ۱۳۹۰ساعت 12:44 توسط لیلی. هیچ تنهایی را انقدر تنها مکن که به هر خاری رسید بگه گلم. نوشته شده در شنبه بیستم آبان ۱۳۹۱ساعت 9:48 توسط لیلی. نوشته شده در سه شنبه نهم آبان ۱۳۹۱ساعت 11:20 توسط لیلی. از این به بعد تنها ادامه می دهم ، تنها در زیر باران . . . حتی به درخواست چتر هم جواب رد می دهم و گوشه ای می اندازمش! میخواهم تنهایی ام را به رخ این هوای دو نفره بکشم! باران نبار من نه چتر دارم نه یار. نوشته شده در سه شنبه نهم آبان ۱۳۹۱ساعت 11:11 توسط لیلی. بزرگ که می شوی. گفت : رو قلبت .
tanhatarinleyli.blogfa.com
494631. **زندگي دفتري از خاطرهاست**
زندگي دفتري از خاطرهاست*. زندگي چون پيچكي است انتهايش ميرسد پيش خدا. من اومدم منتظر حضور گرم شما عزیزان هستم. نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم تیر ۱۳۸۹ساعت 17:47 توسط ابوذر -نرگس. چه زود فراموشت شدم. تقصیر تو نبود خودم. باری روی دوشت شدم. کاشکی دلت بهم می گفت. هر کی زد و خورد و شکست. یه روز یه جا کم میاره. موندن و سوختن و ساختن. انتقام از تو گرفتن کار من نیست! نوشته شده در شنبه پنجم تیر ۱۳۸۹ساعت 10:36 توسط ابوذر -نرگس. شب را دوست دارم بخاطر تاريکی. تاريکی را دوست دارم بخاطر تنهايی. چي بگم از كجا بگم؟ ميگن ...
tanhatarinlove.blogfa.com
494632. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhatarinlovehamsaramomidam.persianblog.ir
494633. !هر چی دلت دید
هر چی دلت دید. هر روز صبح/روبه روی خودم می نشینم/رنگین کمان مصنوعی ام را برمی دارم/تا پشت رنگ هایش خودم را مخفی کنم. پس از مرگم چه خواهد شد ،. نمی خواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ،. ولی بسیار مشتاقم ،. که از خاک گلویم سوتکی سازد ،. گلویم سوتکی باشد ،. به دست کودکی گستاخ و بازیگوش. و او یکریز و پی در پی. دم خویش را بر گلویم سخت بفشارد. و خواب خفتگان خفته را آشفته تر سازد. بدین سان بشکند در من. نوشته شده در 1390/05/9 ساعت 19:18 توسط دولت یار. نوشته شده در 1392/12/6 ساعت 00:58 توسط دولت یار.
tanhatarinmahkom.mihanblog.com
494634. زاده ی دیروز-عاشق امروز-محکوم فردا
زاده ی دیروز-عاشق امروز-محکوم فردا. دوستان فرشته های بی بالند. تقدیم به فرشته های بی بالم که به داشتنشون می بالم. با سلام خدمت دوستای گلم . . ! شرمنده که یه مدتی نتونستم بهتون سر بزنم. گرفتار درس و دانشگاه بودم . . ! امیدوارم به بزرگیه خودتون داداش کوچکتون رو ببخشین . . ! نوشته شده در دوشنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۸۹ساعت 23:38 توسط غریبه آشنا. خدایا گریه نکن درست میشه . . . نوشته شده در جمعه چهاردهم آبان ۱۳۸۹ساعت 23:26 توسط غریبه آشنا. یادش بخیر اول مهر . . ! دیشب بخواب دیدم مدرسه را دوباره. سایه گستر شود در...
tanhatarinmahkoum.blogfa.com
494635. دلگریه های تنهایی
واگویه های یک مرد تنها. به نام او که تنهاست و تنهایی تنها ها را دوست دارد. دوستان نادیده ام سلام. آنچه پیش رو دارید چکامه ای از خون نوشته های من تنهاست در اوج تنهایی ام. در تنهایی ام برایش نوشتم تا بداند تنها با یاد اوست که تنهای ام قابل تحمل است. هفته چهارم تیر 1387. هفته سوم تیر 1387. هفته دوم تیر 1387. هفته او ل تیر 1387. هفته چهارم خرداد 1387. هفته سوم خرداد 1387. هفته دوم خرداد 1387. هفته او ل خرداد 1387. هفته چهارم اردیبهشت 1387. هفته سوم اردیبهشت 1387. هفته دوم اردیبهشت 1387. هفته او ل فروردین 1387.
tanhatarinmard.blogfa.com
494636. پرشین بلاگ
tanhatarinmard.persianblog.ir
494637. مردم همیشه مردم ، ایران همیشه ایران
مردم همیشه مردم ، ایران همیشه ایران. به نام اون كه اگه حكم كنه همه محكوميم. به نام پروردگار آزادي. ديدين همه دارن از بلاگفا ميرين. منم خسته شدم از اينجا. ولي نه خيلي دور. يه وبلاگ ديگه ساختم. از اين به بعد كسايي كه دوس دارن مي تونن بيان اونجا. Http:/ www.damuon.blogfa.com/. دامون در شنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۸۷ ساعت 18:28 پیوند. به نام پروردگار آزادی. در گلویم بغض جا خوش کرده است. دوست دارم همچو باران بهار. آنقد ر من اشک ریزم تا بخشکد چشمه ی چشمم ولی. در توانم گریه نیست. اشک از چشمم نمی بارد کنون. درز ک...
tanhatarinmard990.blogfa.com
494638. عشق اول و آخرم مريم
عشق اول و آخرم مريم. دوشنبه بیست و هفتم دی ۱۳۹۵. يه روزي يكي بهم گفت بايد در ازاي هر كار خوبي كه ميكني يه چيزي بخواي وگرنه كاراي خوبت ديده نميشه و بعدشم ميشه وظيفت . تازه اگه انجامشون ندي ازت دلخور ميشن.حالا ميفهمم درسته.حالا ميفهمم حقير شدنم الكي نبوده.بي اعتمادي و هزار مسخره بازي ديگه. ولي اينبار فرق داره.اينبار دندون طمع رو كشيدم و انداختم دور.تاديگه حقايقو تو صورت كسي تف نكنم و مزاحمش نشم.موسي به دين خود عيسي به دين خود.هم اعصاب و روانم راحتتره هم قلبم كمتر اسيب ميبينه. عشق مثل یک مثلث است،[استرنبرگ]،.
tanhatarinmardam.blogfa.com
494639. فراموشی رسم ما نیست،به حضور رسیده ایم که فراموش نشویم
فراموشی رسم ما نیست،به حضور رسیده ایم که فراموش نشویم. نمی دانم کدامین آرزو را به یکباره. هدر دادم که این شد. کدامین دوست کدامین یار خویش را. من از خویش رنجاندم چنین شد. نمی دانم چه شد آشفته حالم. یه دنیا بغض هم در سینه دارم. نوشته شده توسط ღ ღ MARYAM ღ ღ. سهشنبه 4 فروردین 1394 - 0 نظر. بعضی وقتا انقدر درد تو سینه داری. که وقتی اشکات از چشمات سرازیر میشه. بعضی وقتا انقدر از زندگی نا امید میشی. که نه تنها شور و عشقی تو نگاهت نیست. دیگه حسرت هم نمی شه پیدا کرد. بعضی وقتا انقدر مست نبودنی. برای آغوش یک آشنا.
tanhatarinmaryam.blogsky.com
494640. تنهـــا تــرین منتـظر
ا ل له م ج ل ل و لی ڪ الف ر ج. جمعه 7 اسفند 1394 : نویسنده : تنهاترین منتظر. ای چشمه ی نور،. ای خانه ات آباد،. در شهر نشانه ای ز تبلیغ تو نیست؟ اللهم عجل لولیک الفرج. لینک های مرتبط :. سلام ای ماه و ماهتاب ./. پنجشنبه 24 دی 1394 : نویسنده : تنهاترین منتظر. صبحم بدون تو زیبا نمیشود . . . صلی الله علیک یابقیةالله فی ارضه. صلی الله علیک یابقیة الله فی ارضه. لینک های مرتبط :. پنجشنبه 24 دی 1394 : نویسنده : تنهاترین منتظر. دل من در طلب دیدن روی تو. دگر تاب ندارد . امام العصر و الزمان. لینک های مرتبط :. درهیاه...
tanhatarinmontazer.mihanblog.com
494641. تنهاترین مرده
من زیادی این اتاقک تاریک و کوچولو رو دوس داشتم. اما شاید بهتر باشه. که یه خورده بخوابه. لا لا لا لا. نوشته شده در ساعت 7:17 PM. من دیه هیش کیو اونجوری نیگا نمیکنم. بذا هیش کی دلش واسم نسوزه! نوشته شده در ساعت 7:39 PM. تو چشای من که نیگا کنی. شاید توش یه برقی ببینی. که شاید اگه زیاد بری توش. میبینی پشت این خنده ها. که هیچ وخ تمومی ندارن. اون وخ وقتی بت میگم منم بریدم. بر نمیگردی بم بگی. و بعد بخندی و بری! تو چشای من نیگا نکن. من از چشای آدما فراریم. من هیچ وخ نتونستم. تو چشای یکی خوب نیگا کنم. میخوام بخوا...
tanhatarinmorde.blogfa.com
494642. هیچکس همراه نیست "تنهای اول" (داستان)
هیچکس همراه نیست تنهای اول (داستان). داستانهای عاشقانه،داستانهای پند آموز و داستانهای جالب. چگونه میتوان بهتر زندگی کرد؟ رمز و راز زندگی عالی. ساعت 7:40 نويسنده محمد. برچسبها: عشق سه نفره. داستانهای عاشقانه و غم انگیز. ساعت 19:9 نويسنده محمد. برچسبها: عشق عاشق و معشوق. بی وفا و نامردی. داستانهای عاشقانه و زیبا. ساعت 10:41 نويسنده محمد. برچسبها: داستان بسیار زیبا. حضرت داوود و زن بیوه. حکمت و رحمت خدا. ساعت 17:12 نويسنده محمد. برچسبها: مطلب واقعی و غم انگیز. داستان های عاشقانه و غمگین. داستانه های پند اموز.
tanhatarinmosafer.blogfa.com
494643. تنها ترین مسافر
بهنام صفوی دوباره باز میگردد. ساعت ۱۱:۱۱ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٢ فروردین ،۱۳٩۳ کلمات کلیدی:. خواننده آلبومهای «عشق من باش» و «آرامش»، اردیبهشت ماه سال جاری سومین آلبوم خود را روانه بازار موسیقی کشور می‌کند. «بهنام صفوی» در گفت و گو با «موسیقی ما»، ضمن اعلام این خبر از برنامه های پیش رویش از جمله برگزاری کنسرت در کانادا، اروپا و امریکای شمالی در سال جدید خبر داد. به پرشین بلاگ خوش آمدید. با سلام و احترام. پيوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنويسان فارسي خوش آمد ميگوييم. Http:/ help.persianblog.ir. بهنام صفوی دوبا...
tanhatarinmosaferam.persianblog.ir
494644. دلشکسته
نوشته شده توسط آیت خلیلوند در یکشنبه پنجم بهمن 1393. زندون هم اینطور نیست سکوتش دیوونه ام کرده. شبها تا صبح بیدار چشمهام عادت کرده. نمیدونم کدوم روزی میگن زندونی آزادی. از این حسرت میرم بیرون به سوی شوق آزادی. تو این دنیا تک و پرتم ولی خوشحال و خندونم. شاید دنیا جوابم کرد ولی از زندون گریزون. نوشته شده توسط آیت خلیلوند در یکشنبه پنجم بهمن 1393.
tanhatarinn.blogfa.com
494645. درد دل
کاش غم و غصه . هم . قیمتی داشت . مجانیست . همه میخورند ! آدما نباس دوست پیدا کنن. وقتی دیگه نمیشه بهشون زنگ بزنی. وقتی نمیتونی درد و دل کنی. یا حتی باهاشون شوخی کنی و بخندی. و همه دوستی خلاصه میشه تو عکسهات و خاطراتت. هی بغض تو گلوت گیر میکنه. آدما باس همیشه تنها بمونن! سه شنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 21:51 ] [ سعید ]. جمعه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 10:40 ] [ سعید ]. شهادت امام جعفر صادق. سه شنبه بیستم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 0:44 ] [ سعید ]. شهادت امام جعفر صادق. سه شنبه بیستم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 0:32 ] [ سعید ].
tanhatarinn1362.blogfa.com
494646. هنوز عاشق ترینم ای تو تنها باور من
هنوز عاشق ترینم ای تو تنها باور من. تنها تو تو بهترینی. نوشته شده در چهارشنبه هفتم مهر ۱۳۸۹ساعت 19:0 توسط دلم. نمیدونم نخستین نگاهی که بین ما پل بست و ما را بهم وصل کرد و نخستین سلامی که در جان شیفته ی ما شعله به خرمن هستی ام زد به یاد داری؟ نوشته شده در چهارشنبه هفتم مهر ۱۳۸۹ساعت 18:57 توسط دلم. از وقتی رفتی دلم گرفته. هیچ خاطری از یادم نرفته. رفتی نمیخوام نفس بگیرم. از بس غریبم از بس اسیرم. بی تو من تو اوج اشکم. گریه های تلخ غمگین. اخه من به تو بدی نکرده بودم. چه سخته این جدایی. همین حالا که من تنهام.
tanhatarinna.blogfa.com
494647. تنهاترين
دلم با عشق تو عاشق ترین شدتمام لحظه هایم بهترین شدولی بی مهریت کار دلم ساخت دل تنهای من تنها ترین شد. سلام براي همه دوستاي گلم. اومدم با همه تون خداحافظي كنم و بگم كه ديگه اين وبلاگ آپ نميشه .مرسي از همه تون كه تا اينجا همراهيم كردين. به اميد موفقيت هاي هر بيشتر شما عزيزان دوستتون دارم. نوشته شده در شنبه شانزدهم مهر 1390ساعت 17:59 توسط ساحل. سکوت تلخ مرا گریه های ریز ریز باران تلافی می کند. التماسی سرد وجودم را آتش می افکند. به حرمت فاصله ها آواز قلبم را به قاصدک ها می سپارم. تمام شد . . . تو که گل بوته ...
tanhatarinnn.blogfa.com
494648. شعرهای عاشقانه
هر که در سینه دلی داشت به دلداری داد. دل نفرین شده ی ماست که تنهاست هنوز. Well come to my weblog. I wish you have great days. سلام به تمامی دوست های خوبم. ممنون که به وبلاگم اومدین نظرات یادتون نره. وپاسخ نظرات داخل وبلاگ داده میشه. راستی خواهشا نظرهاتون صادقانه باشه. و من بیشتر اوقات آپم kiss. آثار تاريخي يك عاشق. ღ ღبهترين آرزوღ ღ. ღ ღمن وتنهاییღ ღ. ღ ღکلبه تنهایی منღ ღ. ღ ღخنده های عاشقانه منღ ღ. ღ ღوقتی نیستیღ ღ. ღ ღدختر بی نظیرღ ღ. ღ ღزیبا سلامღ ღ. ღ ღدختر جنوبیღ ღ. ღ ღزندگی باید کردღ ღ. ღ ღ jokerღ ღ.
tanhatarinotanhae.blogfa.com
494649. اشك ماندگار
آي پي شما :. هر کجا یاد خدا بود ،تو را یادم هست هر کجایی که خدا بود ، مرا یاد آور . ايجاد کننده وبلاگ : پروانه صادقی. وضعيت آب و هوا. Raquo; شبکه خبری آرنا نیوز. Raquo; اخبار روز ايران و جهان. Raquo; مدلهایی از پرده سرای آپادانا. Raquo; گروه ریاضی SLS. Raquo; عکسهای ایرانی. Raquo; طراحی سایت و ثبت دامنه. Raquo; موفقیت طلبی. پرسودترین تورهای کنسرت سال 2013. یک ک ت چندش آور و گران قیمت از جنس موی سینه انسان! زیباترین سد ایران عکس. مجری زن اسکار 2014 با کت و شلوار! گران قیمت ترین غذاهای جهان عکس. 11:43 قبل ...
tanhatarinpary.blogfa.com
494650. رفت؟؟؟ب درک!
بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. 1662;شتیبانی. به نام تنهایی که هیچ وقت غم جدایی نداره. تعداد کل صفحات ( 91 ). پنجشنبه 15 مرداد 1394 ساعت 10:23 ب.ظ. عشق هایی که از پشت پنجره ماشین شروع میشه ، پشت پنجره خونه تموم میشه. پنجشنبه 15 مرداد 1394 ساعت 10:21 ب.ظ. از اون دیوار ترک خورده و کوتاه رفاقت فاصله بگیر ، بارها به روی من ریخته است! پنجشنبه 15 مرداد 1394 ساعت 10:17 ب.ظ. گاز نگیر عزیزم ، بی زحمت چخه! بعضیا ب ما نمیخورن! پنجشنبه 15 مرداد 1394 ساعت 10:14 ب.ظ. لطفا جون...
tanhatarinpesar.mihanblog.com
494651. تنهایی و عشق و خدا
تنهایی و عشق و خدا. نهادن یکی سنگ بر مزار نبوغم . دلتنگی های دیر هنگام. خیلی دیر کردم نه؟ قرار بود دلتنگی های سال بعد برگردم اما شد 3 سال. نمیدونم شاید دلتنگ نبودم . شایدم شوقی نبود . شاید اصلا کسی نبوده . اینجا هیچ کسی منتظر پستی از من نیست. نمیدونم کی میاد میخونه و اصلا من واسه چی مینویسم. شاید یه حس تعهد باشه به اینجا. جایی که نوجوانی هامو توش گذروندم و عاشقانه نوشتم. به یاد نوجوانی که هیچی نداشت اما دلش صاف بود . نوشته شده در پنجشنبه پانزدهم خرداد 1393ساعت 10:3 توسط آرمین. خیلی خالی شدم از همه چی.
tanhatarinpesardonya.blogfa.com
494652. تنها ترین پسر تهرون
تنها ترین پسر تهرون. معنای دوباره خواهد گرفت! Larr; آمار وبلاگ. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. Pa Na Paaaa Jadid. جمعه 4 آذر 1390. به بابام میگم تابستون یه برنامه سفر شمال بزاریم، میگه شمال ایران؟ میگم پ نه پ شمال سیبری تو قطب شمال، برنامه شکار خرس قطبی بزار واسمون! تو خیابون موتوریه اومد کیفم رو قاپید، یارو میپرسه دزد بود؟ گفتم پ نه پ رفیقم بود اومده بود امانتیش رو پس بگیره، فقط خواست هیجانش بیشتر باشه. گفتم پ نه پ همینجا میخورمش. پ نه پ یه دماسنج خریدم دارم م...
tanhatarinpesaretehron.mihanblog.com
494653. تنهاترین پسر سوق
کد صفحه ورودی عاشقانه. افسوس که قصه ی مادر بزرگم راست بود همیشه یکی بود یکی نبود. از اینکه دوباره اومدم بهتون سربزنم خوشحالم. جمعه هفتم فروردین ۱۳۹۴ توسط کمال صالحی نسب. سخت در عجبم توکه خیلی ادعات میشه. چراهنوزباخاطرات من نفس میکشی. حالا متوجه شدی من چقدرعاشقت بودم. ولی من به نفست جان میدم. یکشنبه دوم شهریور ۱۳۹۳ توسط کمال صالحی نسب. چقدسخته کسی را دوست داشته باشی که. چقدسخته باور کنی دوستت داشت ولی نماند. باورم شددوستم نداره اگه داشت باتمام دنیا میجنگید. جمعه هفدهم مرداد ۱۳۹۳ توسط کمال صالحی نسب. دوشنب...
tanhatarinpesarsogh.blogfa.com
494654. تنهاترین
هر چه میخواهد دل تنگت بگو. گاه اقیانوس در قطره ای خلاصه میشود. بگذار تراوش تفکر تورا بسازد. زندگی پاره پاره نیست. بگذار همه چیز رخ دهد. مراببخش ک بعدتوهنوز زنده ام. چهارشنبه بیست و سوم بهمن 1392 ] [ 13:32 ] [ رز ]. گاه اقیانوس در قطره ای خلاصه میشود. یکشنبه بیستم بهمن 1392 ] [ 19:47 ] [ رز ]. شاید به من بخندی ولی من میگویم جمعه ها را تعطیل کردند که کسی دغدغه ای جز انتظار کشیدن نداشته باشه. اما چرا در این روز هر دغدغه ای هست جز انتظار؟ جمعه هجدهم بهمن 1392 ] [ 16:10 ] [ رز ]. بگذار تراوش تفکر تورا بسازد.
tanhatarinrah.blogfa.com
494655. تنهاترین رویا
در حضور خارها هم میشود یک یاس بود. در هیاهوی مترسکها پر از احساس بود. میشود حتی برای دیدن پروانه ها. شیشه های مات یه متروکه را الماس بود. دست در دست پرنده بال در بال نسیم. ساقه های هرز هر بیشه ای را داس بود. حرفی از (کاش میشد)هم نبود. نوشته شده در جمعه بیست و هشتم آبان ۱۳۸۹ساعت 14:2 توسط متین. کاش امتداد لحظه ها تکرار با تو بودن بود. آرامش شب را دوست دارم. چگونه آرام مي گرفتم؟ افکارم در شبها رنگ ديگري به خود ميگيرند. و نواي آرام موسيقي. نوشته شده در جمعه هشتم آبان ۱۳۸۸ساعت 15:47 توسط متین. از عشق تا نفرت.
tanhatarinroya.blogfa.com
494656. عشق همیشگی است این ماهستیم که ناپایداریم
عشق همیشگی است این ماهستیم که ناپایداریم. Http:/ khodaomidezendegi.blogfa.com. این وبلاگ جدید من است بعد از شروع یک زندگی جدید و پر ازامیدامیدوارم لطف کنید و سر بزنید. نوشته شده در پنجشنبه 10 اسفند1391ساعت 19:8 توسط باران. نوشته شده در دوشنبه 22 اسفند1390ساعت 23:12 توسط باران. شعر سیب و جوابیه ها. تو به من خندیدی و نمیدانستی. من به چه دلهره از باغچه همسایه سیب را دزدیدم. باغبان از پی من تند دوید. سیب را دست تو دید. غضب آلود به من کرد نگاه. سیب دندان زده از دست تو افتاد به خاک. و تو رفتی و هنوز. چهره زرد ...
tanhatarinrozsabz.blogfa.com
494657. بگذاریم که تنهایی اواز بخواند...
بگذاریم که تنهایی اواز بخواند. خدا هست او جانشین تمام نداشته هایمان است. اه از این دل.اه از این جام امید. عاقبت بشکست و کس رازش نخواند. چنگ شد در دست هر بیگانه ای. ای دریغا کس به اوازش نخواند. Akh k faghat khoda mi2ne ch hali daram. Akh k chghad dlm grfte. Chghad mikham az hame gele konam. Akh chra hishki nmfahme. Raftany k rahe bargashty nadare. M2nm akhare hame dastana chie. Chghad dlm tange bra ghadima. Mi2nm dlaye ziadi shkastam. vali kash bfahmid taghsire man nabud. Kheili harfa va3 goftn darm.
tanhatarins.blogfa.com
494658. (تنهاتر از سکوت)
زو مکن که خدا را در جایی جز همه جا بیابی. یک آشنای قدیمی و یار شبهای تنهایی. ديگر دلم از نگاه عاشقانه اي نمي لرزد.تکرار پوچ واژه " دوستت دارم " آن را از معنا تهي کرده.هميشه عاشق بودم ولي اين بار بقچه عشق را پشت کوه ناکجا آباد مي اندازم.به علت فوت صداقت در عشق.عاشقي تعطيل. نوشته شده در جمعه هفتم آبان 1389ساعت 5:30 PM. دوستای عزیزم یه مدت طولانی نبودم.سرم خیلی شلوغه فکرم خیلی مشغوله. اصلا نمی تونم وقت کنم بیام وبلاگم.دلم برا همتون خیلی تنگ شده. الان تقریبا ۱۰ روزه که با زلزله درگیریم و ناراحت! اما اکنون اگ...
tanhatarinsahar.blogfa.com
494659. اینجا مکاني است برای درد دل با امام زمان
اینجا مکاني است برای درد دل با امام زمان. اینجا مکاني است برای درد دل با امام زمان. حدیث اما علی در مورد ظهور امام مهدی. آجرک الله یا صاحب الزمان(عج). دلم بی تو تنگ است. آقا جان فقط بیا. لحظه تحويل سال بی تو صفایی ندارد. آقا اجازه این راخودت بخوان. آقا اجازه خسته ام از اينهمه فريب. میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع). سالروز آغاز حکومت جهانی حضرت مهدی. شهادت امام حسن عسگری. درد دل امام زمان(عج) با امام حسین(ع). هفته او ل فروردین ۱۳۹۱. هفته دوم شهریور ۱۳۹۰. هفته چهارم خرداد ۱۳۹۰. هفته سوم خرداد ۱۳۹۰.
tanhatarinsarbaz.blogfa.com
494660. تنهاترین سرباز
می ترسم تو نباشی و اشکهای غریبانه تو باشد. که از آسمان بر صفحه روزگارفرو می چکد. باران تمام اشکهای دلتنگ را همنوا با خویش جاری می کند. وقتی تو نیستی . باران همان نبودن توست که قطره قطره گریه می شود. در جای جای زندگی. باران را بی تو نمی خواهم. وقتی که نمی دانم تودرکجای زمین برخطاهای من اشک میریزی. و گناهان مرا دل نگرانی! باران را نمی خواهم. که باران اشک توست برای شستن زمین ازتمام بدیها و زشتیها. من اشک تو را نمی خواهم.طاقت ندارم. وقتی تو نیستی باران را نمی خواهم. حتی اگر زیباترین و زلال ترین باشد. هماره ک...
tanhatarinsarbazz.blogfa.com
494661. این ماییم که غیبت کرده ایم نه او ...
این ماییم که غیبت کرده ایم نه او . 500 بده، 500 بگیر. آب پاکی ریخته شد رو دستم. انشاالله اشتباه می کنم. چه تلخی ای صبر. گلو را له می کنی. دوشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 15:9 ] [ سرباز ]. الهی ارحم ضعف بدنی. و نیز ضعف اراده ام. یکشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 11:12 ] [ سرباز ]. من دیگه چی بگم؟ خدایا بزرگی تو را سزاست و بس. چهارشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 22:2 ] [ سرباز ]. خداوندا دلم گرفته . از خودم، از رفتارم، از عملکردم. و پناهی ندارم جز تو. ناامیدی گناه بزرگی است. نمی خواهم گناهکار باشم. اگرچه نگرانم،...
tanhatarinsardar.blogfa.com
494662. تنهاترین سردار
9 دي پيام روشني براي سران فتنه و استكبار بود. نوشته شده در پنجشنبه نهم دی 1389ساعت 22:0 توسط یک بسیجی. انتشار اسناد جديد از همكاري وسيع. نوشته شده در پنجشنبه نهم دی 1389ساعت 21:22 توسط یک بسیجی. دادگاه ترور حریری هر حکمی بدهد مردود است. نوشته شده در جمعه سوم دی 1389ساعت 21:30 توسط یک بسیجی. متن كامل بيانات رهبر معظم انقلاب در نخستين نشست. نوشته شده در جمعه سوم دی 1389ساعت 21:25 توسط یک بسیجی. افتخارم اين است كه بسيجي ام. نوشته شده در چهارشنبه سوم آذر 1389ساعت 19:31 توسط یک بسیجی. جهان براي مابرتر است.
tanhatarinsardar1.blogfa.com
494663. تنهاترین سردار
فحاشی بین ضد انقلابی های فراری بالا گرفت. 1784;:٢٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۱۱/٢٤. حقایق پشت پرده زلزله هائیتی. یک هفته‌نامه آمریکایی طی مقاله‌ای با اشاره به شواهد مختلفی که از غیرطبیعی بودن زلزله اخیر هائیتی خبر می‌دهند، به بررسی تلاش آمریکا برای تسلط بر منابع نفتی این کشور پرداخته است. 1777;٠:٢٦ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۱۱/٢۳. موسوی با پوشش پارچه‌ای از محل راهپیمایی گریخت. میرحسین موسوی که درصدد ورود به میان جمع راهپیمایان بود با مشاهده حجم انبوه جمعیت و ترس از مواجهه آنان، با انداختن پوشش بر روی سر و هیئتی ناشناس از صحنه گریخت.
tanhatarinsardar1.persianblog.ir
494664. احوالات شما
آیت الله امامی کاشانی حکمت و متانت تیم مذاکره کننده را عامل دیگر موفقیت خواند. به گزارش تابناک، آیت الله امامی کاشانی، امام جمعه موقت تهران در خطبههای نماز جمعه با اشاره به موفقیت جمهوری اسلامی در مذاکرات لوزان گفت: در خصوص ماهیت این بیانیه معتقدم، این بیانیه چهارچوب و کلی است و جزئیات آن مطرح نشده است. وی ادامه داد: مقام معظم رهبری همواره بر اجرای اقتصاد مقاومتی تأکید داشتند و در سخنرانی ابتدای سال نیز این موضوع را دوباره مطرح کردند. خطیب موقت نماز جمعه تهران تأکید کرد: ایران از ابتدا هم دنبال سلاح هسته...
tanhatarinsardar110.blogfa.com
494665. مجمع دمام زنان تنهاترین سردار کاشان
مجمع دمام زنان تنهاترین سردار کاشان. الل ه م ص ل ع لی ع ل ی ب ن م ح م د ، و ص ی ال أ و ص یآء ، و ا مام ال أ ت ق یآء ،و خ ل ف ا ئ م ة الدین ، و ال ح ج ة ع ل ی ال خ لائ ق ا ج م عین. باسلام برای دانلود ویدیو و فایل های صوتی جلسات و همین طور دمامزنی های تنهاترین سرذار به این آدرس مراجعه کنید. برای هماهنگی جلسات دمام زنی و ساخت دمام و. با شماره09307224794علی اصغر سقایی. و برای اطلاع از جلسات هفتگی و پرداخت نذورات خود با شماره09363786218ابوالفضل حسن زاده تماس بگیرید. مجمع دمام زنان بین الحرمین کاشان.
tanhatarinsardar118.mihanblog.com
494666. خرید کریو
خرید کریو , buy kerio , خرید کریو ارزان.
tanhatarinsardar313.blogfa.com
494667. جانم فدای امام نقی علیه السلام
جانم فدای امام نقی علیه السلام. ماییم و نوای بی نوایی،بسم الله اگر حریف مایی. جمعه 16 آبان 1393 : نویسنده : تنهاترین سردار. بازنده های یک اشاره. بسم الله الرحمن الرحیم. اخیرا امام خامنه ای مطلبی را در مورد برهنه شدن در هیات های مذهبی مطرح فرمودند که حاکی از عدم رضایت ایشان از این موضوع داشت. بنده اصلا بحث فقهی نمیکنم وابتدا به آقا به عنوان یک فقیه نگاه نمیکنم, بلکه به قول استادم به عنوان یک فردی که خیلی به گردن ما حق دارد و رهبر ما هستند. هیات هایی که خودشان را ولایی و فدایی آقا حساب میکردند! یکشنبه 13 م...
tanhatarinsardar313.mihanblog.com
494668. به سوي تو
tanhatarinsardar62.blogfa.com
494669. tanhatarinsardar87
دانلود لانچر Next Launcher 3D Shell 3.06. ورژن جدید لانچر زیبا و سه بعدی مخصوص آندروید. Next Launcher 3D Shell 3.06. برای اندروید نسخه ۲ ۲ و بالاتر. برچسبها: دانلود لانچر Next Launcher 3D Shell 3. نوشته شده در یکشنبه بیست و هفتم بهمن 1392ساعت 13:10 توسط. هواشناسی Yahoo Weather 1.1.6. نمایش وضعیت آب و هوا. از سرورهای قدرتمند یاهو برای آندروید. Yahoo Weather 1.1.6. برای آندروید نسخه ۲ ۳ و بالاتر. برچسبها: هواشناسی Yahoo Weather 1. نمایش وضعیت آب و هوا از سرورهای قدرتمند یاهو برای. اچ تی سی برای اندروید.
tanhatarinsardar87.blogfa.com
494670. SayehRoshan
1587;ايه. 1585;وشن. 1606;وشته های گذشته. 1575;رسال نامه. 1604;يست وبلاگهاي فارسي. 1602;البهاي فارسي. 1606;از قلم. 1601;رياد زير آب. 1605;هاجر. 1610;ادداشتهای پراکنده فرهنگ. 1570;بی آسمانی. 1586;نده گی. 1576;هار خانوم. 1570;يينه. 1586;نان ايران. Thursday, June 26, 2003. از خدا خواست و خواست. لطف خدا محقق شد و عطيه الهی پيش رويش قرار گرفت. عطيه را ديد.اما جاهل از ارزش آن ، در حسرت عطيه ديگران سوخت و سوخت. عطيه رفته بود . به جايی که قدرش را بدانند. و حسرتش تا ابد ماندگار شد. Sunday, June 22, 2003. اين ديوار...
tanhatarinsayeh.blogspot.com
494671. ساری سونبوللو تارلا
اؤرک یارالار لا دولو.اما بهانه سیز گلدیم. گؤزوم آیدین تانریمین اؤزی ینه گولدی منه. یاریمین گلمه یینی سانکی روا بیلدی منه. گؤزوم آیدین ینه ده دوست الینی آلدیم اله. تار گئجه م اولدی ایشیق تا که سحر گولدی منه. گؤزوم آیدین نه غمیم وارگله جک گونلریمه. اوره ییم شوقا گلیب اولما تازا ایلدی منه. گئجه گوندوز نفسیم تازه لنیپ شاد یاشیرام. شعریمین بندینی آشدیقجا شیرین دیلدی منه. گؤزوم آیدین ینه ده باخدی خمار گؤزلو خومار. کونلومون صاحیبی اول باغچادا بولبولدی منه. ینه جانلاندی جانیم آب حیات وئردی دئدیم. آمما کیم اولدوغ...
tanhatarinseda.blogfa.com
494672. دلم فقط برای تومیتپدبرای عشق پاکت گلم
دلم فقط برای تومیتپدبرای عشق پاکت گلم. دلم برایت تنگ است تو پیشم باش که شانه هایت تکیه گاه گرمی برای دردودل های عاشقانه است. سلام به همه اینقدر اینو درست نکردم که تصمیم گرفتم یه وبلاگ دیگه درست کنم واسه اونی که خیلی دوستش دارم وقتی کارهاش تموم شد آدرسشو میزارم واستون. نوشته شده در چهارشنبه بیست و یکم مهر ۱۳۸۹ساعت 10:33 توسط .: ابراهیم حسینی : . بازم معذرت از همتون. نوشته شده در شنبه ششم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:55 توسط .: ابراهیم حسینی : . سلام به دوستهای گلم. با سلام خدمت تو ای ایرانی. امیدوارم حالتان خوب باشد.
tanhatarinsetare-1.blogfa.com
494673. تنها ترین ستاره
بيش از اينها، آه آري. بيش از اينها ميتوان خاموش ماند. دلم می خواهد جااا بمانم در "خوابیدی بدون لالایی و قصه.". دلم می خواهد جااار بزنم با "تو که بارونو ندیدی.". دلم می خواهد نرررم بخوانم با "صدای خش خش برگهای خزونی. توی گوشم ناله می کرد.". دلم می خواهد همچنان که برادرها و خواهرم روی تخته بند قالی، با "لحظه ای با من باش."، با "روی سکوی کنار پنجره. همه شب جای منه." هی می بافند و می بافند، من هی بخوانم و بازی کنم، و خستگی هاشان را نفهمم و خسته نشوم و به هر طرف بپیچم و باز بخوانم. دیگه بیدار نمی شی با نگرونی.
tanhatarinsetare.blogfa.com
494674. BLOGFA
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است و تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش راهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه. را مطالعه کنید. [BLOGFA.COM].
tanhatarinshabgard87.blogfa.com
494675. شاعر بی چشم و دهان،گم شده در وزن زمان
شاعر بی چشم و دهان،گم شده در وزن زمان. زمزمه هایی از سر دلتنگی،همین و بس. بیستم اسفند هشتاد و نه. لحظه ای بر گرد من پروانه باش. مرهم درد دل دیوانه باش. نیست یک شب چون هزاران شب،شبی. قصه باش و بعد از آن افسانه باش. شکل خود را هدیه کن بر جان من. بهر تو م ی می شوم پیمانه باش. رفتنت این خانه را ویرانه کرد. حال خود مهمان این ویرانه باش. بازگشتت آب روی آتش است. مرغ دل را باز آب و دانه باش. زنده کن آن خاطرات کهنه را. باز با جور و جفا بیگانه باش. سوی من برگرد محتاج تو ام. شب چراغ تابناک خانه باش. این خنده های تل...
tanhatarinshaer.blogfa.com
494676. ...به نام تنها رفیق تنهاییام
به نام تنها رفیق تنهاییام. خیلی حرفها توی قلبم مونده که. بذار نگم. تنها ترین تنها منم. نوشته شده در یکشنبه سوم مهر 1390ساعت 11:20 توسط تنهاترین تنها. سلام به همه ی دوستان وبلاگ نویس. با عرض پوزش بنده تا مدتی نامشخص. وب رو میخوام تعطیل کنم. دیگه حوصله شو ندارم. میخوام یکم فکرم درگیر اینترنت و . نباشه. اگه کامنتاتون تایید نشد و به وبتون سر نزدم امیدوارم دلخور نشید. شاید بعدا بعدا ها دوباره بیام. استاد خراطها ميگه: :. گرچه مغرورم ولي تو. بگي برگرد. بر ميگردم! با آرزوی موفقیت برای همتون. نوشته شده در شنبه بی...
tanhatarintanha-12.blogfa.com
494677. ღ♥•.¸.¤ دَرد تَـלּـهـآیـﮯ ¤.¸.•♥ ღ
ღ د رد ت ל هآیﮯ . . ღ. این روزها همه آدمها درد دارند درد پول،درد عشق ،درد تنهایی ،این روزها چقدر یادمان میرود زندگی کنیم. کمی که لابه لای نوشته هایم بگردی پیدایم میکنی. مهربان، صبور، کمی هم بهانه گیر. اگر نوشته هایم را بیابی ، منم همان حوالی ام! تاريخ چهارشنبه سیزدهم اسفند ۱۳۹۳ساعت 17:0 نويسنده ღهستیღ. شرح: دختری تنها" src="http:/ nightnama.ir/gallery/include/file/1.gif" alt="1.gif" width="390" height="266" /. روزی خواهم رفت و ديگر هرگز. و ديگر هرگز بر نخواهم خواست. روزی چشمانم برای هميشه بسته. تاريخ جمع...
tanhatarintanha-74.blogfa.com
494678. ♥♥♥ معرفی به عشق♥♥♥
بی تو همدمم شده قلم و کاغذ تنها. چیزی که ازت دارم یه عکس پارست. اونم همدمی واسه این دل سادست. با اون خاطره هایی که واسم شیرین و تلخه. بهت میگم خداحافظ گرچه گفتنش سخته. دفتر خاطراتت و تو خلوتت بسوزون. یادت نره که کی بودی به دلت هم بفهمون. اگه یه روز من و دیدی به روت نیار که دیدی. حتی اگه صدات زدم به روت نیار شنیدی. کی گفته نفرین می کنم، غصه به تو حروومه. خوشبختی تو گل من، همیشه آرزومه! به دریا شکوه بردم از شب دشت. وزین عمری که تلخ تلخ بگذشت. به هر موجی که گفتم غم. سری میزد به موج و باز میگشت! دانلود فیلم ...
tanhatarintanha-78.blogfa.com
494679. ...tAnHaTaRiNtAnHa...
اين وبلاگ يه دوست جديده واسه من و تنهاايم. این وبلاگ یه دوست جدیده واسه من و تنهاایم. گريه نمی كنم،نه اينكه سنگم. گريه غرورمو بهم ميزنه. مرد برای هضم دلتنگياش،گريه نمی كنه،قدم می زنه. اگه صدام شنيده ميشه،. اگه گاهی زير چشمی نگاهم ميكنی،. بهم كمك كن تا فراموش كنم هرچيكه بود. بهم كمك كن تا دوباره بسازم. بهم كمك كن تا عشق ورزيدن را بياموزم. نوشته شده توسط ابوالفضل غلامحسيني كرماني در یکشنبه چهارم مرداد ۱۳۸۸. به نام آفريننده باران. امروز عصر،وقتيكه از خوندن كتابم خسته شدم،دراز كشيدم و اونو روی صورتم گذاشتم.
tanhatarintanha-a.blogfa.com
494680. ...tanhatarintanhaye shahr
نوشته شده در یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت 1393ساعت 14:32 توسط PaRi. نوشته شده در دوشنبه هشتم اسفند 1390ساعت 19:14 توسط PaRi. روزمرگم هرکه شیون کنداز دوروبرم دورکنید. همه رو مست خراب از می انگور کنید. مرد غسال مرا سیر شرابش بدهید. مست مست ازهمه جا حال خرابش بدهید. مگذارید که بیاید واعظ. پیر میخوانه بخواند غزلی از حافظ. جای تلقین به بالای سرم دف بزنید. شاهدی رقص کند جمله شما کف بزنید. وسط سینه ی من چاک زنید. اندرون دل من یک قلم تاک زنید. روی قبرم بنویسید آن وفادار برفت. آن جگر سوخته ی خسته از این دار برفت.
tanhatarintanha-h70.blogfa.com