SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494680 - 494735)

494680. ...tanhatarintanhaye shahr
نوشته شده در یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت 1393ساعت 14:32 توسط PaRi. نوشته شده در دوشنبه هشتم اسفند 1390ساعت 19:14 توسط PaRi. روزمرگم هرکه شیون کنداز دوروبرم دورکنید. همه رو مست خراب از می انگور کنید. مرد غسال مرا سیر شرابش بدهید. مست مست ازهمه جا حال خرابش بدهید. مگذارید که بیاید واعظ. پیر میخوانه بخواند غزلی از حافظ. جای تلقین به بالای سرم دف بزنید. شاهدی رقص کند جمله شما کف بزنید. وسط سینه ی من چاک زنید. اندرون دل من یک قلم تاک زنید. روی قبرم بنویسید آن وفادار برفت. آن جگر سوخته ی خسته از این دار برفت.
tanhatarintanha-h70.blogfa.com
494681. سنگِ تیپا خورده ی رنجور
سنگ تیپا خورده ی رنجور. منم من میهمان هر شبت. خب توام باید امیدوار باشی مثل من! یه روز خوب میاد! 93 رو با یه شوت بیرون پا پرتش میکنیم بیرون! امیدوارم مثل این سال دیگه برنگرده! پ ن : تو سال جدید باید پیدات کنم! نوشته شده در شنبه ۲۳ اسفند۱۳۹۳ ساعت 10:28 توسط آیدین. یه بارون که بیاد اینجا هم بوی زندگی میگیره. اوه اوه نگاه چه غباری نشسته گوشه کنار این وب! خوبه که برای دور شدن از دنیای واقعی یه همچین جاییم هست! میگن مرور بعضی خاطرات خوب واسه آرامش و از یاد بردن غصه هات لازمه. پ ن : امروز عصر پنجره را. کلا سخت...
tanhatarintanha-s.blogfa.com
494682. .::نامه ای به معشوق::.
نامه ای به معشوق: . رواق منظر چشم من آشيانه توست.كرم نما و فرود آي كه خانه خانه توست. هزار جان گرامی فدای یک قدمت. افراد بازدید کننده از وبلاگ تا الان. به وبلاگ نامه ای به معشوق خوش آمدید * *. اي عصاره صبر و استقامت،. آنگاه كه پنجره نور بسوي من. بازشد ، من درميان نگاه ها چشم هاي. تو را ديدم. آنگاه كه در گوشم اذان مي گفتي،. من محرابم را سجاده عشقت كردم. آنگاه كه تو چشم. در چشمم دوختي، و از شير جانت به من دادي، تو را الهه آسماني. وآه نمي کشیدی من. ديوانه وار نگاهت مي كردم.وحال چگونه. بدهم،و تنها هديه ام به.
tanhatarintanha.blogfa.com
494683. افسوس خوردن های بی فایده
افسوس خوردن های بی فایده. خدایا کسی را که قسمت کس دیگریست،سر راهمان قرار نده تا شبهای دلتنگیش برای ماباشد و روزهای خوشش برای دیگری. پنجشنبه 8 خردادماه سال 1393 : 11:21 ق.ظ :. اگه فقط بتونی یک جمله به خدا بگی چی میگی؟ جمعه 25 بهمنماه سال 1392 : 07:32 ب.ظ :. اگه عشقت پشت خط باشه جواب میدی یا نه؟ جمعه 25 بهمنماه سال 1392 : 07:31 ب.ظ :. اگردونفرلبه پرتگاهی باشندوفقط یک انتخاب داشته باشی کدومشون رونجات میدی؟ جمعه 25 بهمنماه سال 1392 : 07:31 ب.ظ :. اگه عشق قدیمیت برگرده حاضری دوباره باهاش باشی؟ تا که بگیرم صفا...
tanhatarintanha.blogsky.com
494684. منم تنها شدم.....
می بخشمت بخاطر تمام خنده هایی که از صورتم گرفتی. بخاطر تمام خنده هایی که به صورتم نشاندی. نمی بخشمت به خاطر دلی که برایم شکستی. بخاطر احساسی که برایم پرپر کردی. نمی بخشمت بخاطر زخمی که بر وجودم نشاندی. بخاطر نمکی که بر زخمم گذاشتی. و می بخشمت بخاطر عشقی که بر قلبم حک کردی. کامنت تبلیغاتی ممنوع.این یه تهدیده. جدی بگیر! فرشته ها خود کشی کردند. میم مثل من میم مثل محسن. هفته چهارم شهریور ۱۳۹۰. هفته چهارم خرداد ۱۳۹۰. هفته او ل فروردین ۱۳۹۰. هفته دوم اسفند ۱۳۸۹. هفته چهارم بهمن ۱۳۸۹. هفته چهارم دی ۱۳۸۹. در این...
tanhatarintanha00.blogfa.com
494685. تنهاترین تنها
سلااااااااااااام ب دوستای گلم. امیدوارم ک لبتون همیشه خندون باشه. مرسی ک ب وبلاگم سر زدید ممنونم اگه خوشتون امد حتما حتما نظر بدید. دوشنبه بیست و پنجم آذر ۱۳۹۲ ] [ 16:20 ] [ باران ] . همیشه یک مصرع بی پایانم. پنجشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۹۴ ] [ 22:29 ] [ باران ] . گاهی باید دستاشو بگیری تو دستت. و فقط یه جمله بهش بگی:. من واسه یه لحظه بیشتر با تو بودن. حاضرم همه دنیام رو بدم. پنجشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۹۴ ] [ 22:26 ] [ باران ] . تلخ کام که باشی. تلخ زبان هم میشوی. شنبه سوم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 17:7 ] [ باران ] .
tanhatarintanha021.blogfa.com
494686. به کلــــــبه تنهایـی من خوش اومـــــدید
به کلبه تنهایی من خوش اومدید. حاصلی از هنر عشق تو جز حرمان نیست. آه از این درد که جز مرگ من اش درمان نیست. این همه رنج کشیدیم و نمی دانستیم. که بلاهای وصال تو کم از هجران نیست. آنچنان سوخته این خاک بلا کش که دگر. انتظار مددی از کرم باران نیست. به وفای تو طمع بستم و عمر از کف رفت. آن خطا را به حقیقت کم از این تاوان نیست. این چه تیغ است که در هر رگ من زخمی از اوست. گر بگویم که تو در خون منی ، بهتان نیست. رنج دیرینه ی انسان به مداوا نرسید. علت آن است که بیمار و طبیب انسان نیست. لایق صحبت بزم تو شدن آسان نیست.
tanhatarintanha1.blogfa.com
494687. زندگی رسم خوشایندی نیست...!!!
زندگی رسم خوشایندی نیست! خاطرات تلخ من.روزهای بی کسی.روزهای بی قراری. فقط کمی زمان میخواهم. هروقت توانستم نفس کشیدن را فراموش کنم. تورا هم از خاطرم خواهم برد! نوشته شده در سه شنبه هجدهم مرداد 1390ساعت 23:38 توسط TaNhAyE DiVoOnE. اینقدر سرد شده که دیگر میتوانیم. کولر را خاموش کنیم! این گونه در هزینه های زندگیمان. صرفه جویی خواهیم کرد! نوشته شده در یکشنبه بیست و ششم تیر 1390ساعت 20:48 توسط TaNhAyE DiVoOnE. باید باكره باشى، باید پاك باشى. براى آسایش خاطر مردانى كه پیش از تو پرده ها دریده اند ! باید بلند شوم .
tanhatarintanha10.blogfa.com
494688. عاشق تنها
با نظرات خود مرادرزیبا سازی این وب لاگ یاری دهید. 1- هیچ کس ارزش اشکهای تو رو نداره کسی که ارزشش رو داشته باشه هرگز باعث اشک ریختن تو نمیشه. 2- عاشق شدن آسونه اما عاشق موندن خیلی سخته. 3- ممکنه که برای دنیا یک نفر باشی اما شاید برای یک نفر تموم دنیایی. 4- عقل هزار چشم دارد و عشق فقط یک چشم ولی وقتی که عشق میمیرد نور زندگی از بین میرود. 5- دنبال کسی نگرد که بتوانی با او زندگی کنی، دنبال کسی بگرد که نتوانی لحظه ای بدون اون زندگی کنی. 9- نمی خواهم بگویم دوستت دارم، میخواهم بدانی دوستت دارم. ولی می تونه به د...
tanhatarintanha1367.blogfa.com
494689. √یه جای دِنــــــج√
یه جای د نج. هیچوقت از هیچ چیز مطمئن نباش! مثلا اگه کسی خندید فکر نکن آدم شادیه! شاید از همه چیز بریده، شاید خسته س! شاید خنده رو لباشه، تا غم تو سینه ش دیده نشه! شاید دنیا واسش بی ارزشه و داره به اون میخنده! رو اعصاب اینجور آدما ن رید . . ! ادام ه حرف امون. پنجشنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۲ 17:19 مریمی. آرزو میکنم تو جیب لباست پول پیدا کنی،. آرزو میکنم یه موزیکی که خیلی وقته دنبالشی. آرزو میکنم یه بویی که باهاش خیلی خاطره خوب داری یجا به مشامت بخوره،آرزو میکنم همین روزا یه کتاب هدیه بگیری،. از همﮧ ف رآموشی هآ.
tanhatarintanha1374.blogfa.com
494690. تورامن چشم درراهم
ابزار متحرك زیباسازی وبلاگ. قرارم باش و یارم باش . جهان تاریکی محض است. شنبه سوم اسفند 1392 ] [ 19:58 ] [ ریحانه ] . تنها که باشی گاه آرزو میکنی یک نفر اسمت را صدا کند! حوصله ام سر رفته! کاش میشد جای دست روی دست گذاشتن دست توی دستت بگذارم. پشت سرم زیاد حرف میزنن؟ اشکال نداره . سگی که منو نمیشناسه زیاد واق واق می کنه. عشق مثل نماز میمونه! وقتی نیت کردی دیگه نباید اطرافت رو نگاه کنی. کسی که اشکامو پاک نکنه عمرا بذارم وقتی می خندم کنارم باشه. خدایا به تو سپردمش. فقط یه خواهش دارم . ! یه روزی . ! خدایا کسی ر...
tanhatarintanha14.blogfa.com
494691. ♥♥زیر بــــــــــارانــــــــ♥♥
وقتی یه دختر بخاطر یه پسر اشک میریزه ،. یعنی واقعن دوسش داره. اما وقتی یه پسر بخاطر یه دختر اشک بریزه ،یعنی دیگه هیچوقت نمیتونه کسیو مثل اون دوست داشته باشه . ناشناس عاشق پنجشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۳ 13:49. دلم نه عشق میخواهد نه دروغ های قشنگ نه ادعاهای بزرگ دلم . . . یک فنجان قهوه تلخ میخواهد . . . و یک دوست که فقط و فقط . . یک دوست باشد و بشود با او درد و دل کرد. ناشناس عاشق پنجشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۳ 13:43. ﯾﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺷﺮﺷﺮ ﺑﺎﺭﻭﻥ . ﯾﻪ ﻧﺦ ﺳﯿﮕﺎﺭ . ﯾﻪ ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﺳﺎﯾﻠﻨﺖ . ﯾﻪ ﺣﺲ ﺧﻮﻭﺏ . هیچ کس با من نیست.
tanhatarintanha16.blogfa.com
494692. تنهاترین تنها
ما کسانی که به فکرمان هستند را به گریه می اندازیم. گریه می کنیم برای کسانی که به فکرمان نیستند. و به فکر کسانی هستیم که هیچ وقت برایمان گریه نمی کنند. این است حقیقت زندگی. نوشته شده در یکشنبه بیست و هفتم آذر ۱۳۹۰ساعت 16:55 توسط نگار. آری آغاز دوست داشتن زیباست گرچه پایانش ناپیداست. من به پایان نیندیشیدم که همین دوست داشتن زیباست. وقتی می گویی دوستت دارم اول روی این جمله فکر کن. شاید نوری در را روشن کنی که خاموش کردن آن به خاموش کردن او. روزی اگر نبودم تنها آرزوی ساده ام این است که زیر لب بگویی یادش.
tanhatarintanha17.blogfa.com
494693. تنها ترین تنها
برای من همین خوبه. که با رویات میشینم. تورو از دور می بوسم. تورو از دور می بینم. من همین خوبه بگیرم رد دنیات و. ببینم هرکجا میرم. ازونجا رد شدم باتو. دوشنبه هفدهم آذر 1393 17:17 melika. تو چه گفتی سهراب؟ تو چه گفتی سهراب؟ با کدوم عمر دراز؟ نوح اگر کشتی ساخت، عمر خود را گذراند. با تبر روز و شبش، بر درختان افتاد. سالیان طول کشید، عاقبت اما ساخت. پس بگو ای سهراب. شعر نو خواهم ساخت. تا شقایق هست زندگی باید کرد؟ این سخن یعنی چه؟ ورنه این شعرو سخن. یک خیال پوچ است. تا شقایق هست، حسرتی باید خورد. به چه چی ز؟
tanhatarintanha1717.blogfa.com
494694. آزاد
بازم عشق قدرت انتخابات و دیگر هیچ. اهای ایهل ناس به گوش باشید و با خبر انتخابات نزدیک است و. اهل قدرت دارن توی سر مغز هم می زنند. مردم بیچاره از همه بی خبر هم نمی دونن چه خبر اونایی که خبر دارید. مردم خبر دار کنید صاحبان قدرت و منصب به جون هم افتادن. البته این جای خوشحالی داره چون هی کار های هم دیگه رو رو می کنند. نوشته شده در شنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1390ساعت 22:12 توسط غریبه. حجازی قهرمانی که نمی میرد. نوشته شده در سه شنبه ششم اردیبهشت 1390ساعت 22:54 توسط غریبه. دوستان گرامی سرخ و سبز رنگ و سیاه رنگ.
tanhatarintanha1981.blogfa.com
494695. تفریحی
tanhatarintanha2.blogfa.com
494696. زمزمه ی تنهایی
بنام عشق زیباترین دروغ زندگی. سایت علمی و تفریحی جوان. یادداشت های شیشه ای. پورتال دانشگاه پیام نور. مثل آتش زیر خاکستر است. گاهی فکر می کنی تمام شده. همه وجودت را می گیرد. چهارشنبه 23 اسفند1391 ] [ 16:1 ] [ نازنین ]. مدت هاست دلم احساس سنگینی می کند. مدت هاست یاد گرفته ام گریه نکنم . مدت هاست دلم نتوانسته خودش رو سبک کنه . مدت هاست دیگر در عمق قلبم کسی لانه ندارد . مدت هاست تمام باورم این است که هرچه بود تمام شد،. چه خوب چه بد. بود که وزید و رفت . مدت هاست دل تنگ بارانم . بشنوند و بخوانند و. حرام باد بر...
tanhatarintanha21.blogfa.com
494697. ☂♥تنهایـــــــــــــــی=سکــــــوت دل♥☂
غم کده=زخ م دل . * . . چون نوشته هايم پر از رنج است. چون واژه هايم همرنگ غم است. با آنکه از درد ميگويم. نانوشته هايم را بخواني. نوشتن شغل من نيست بلکه. شرح حال روزگار من است. هرکس روزگار عصر خويش را درک نکند. از افسانه هاي قديمي مينوشتم. يا از قصه هاي عاميانه ميگفتم ولي. روزگار تلخ ادبيات تلخ ميخواهد. کاش شبيه نقاشي بودم. که روزها براي فرار از کابوس هاي شبانه. روياهايش را به حراج ميگذاشت. سخت و دردناک است چيزهايي را بفمي. ولي نتواني آنها را بفماني. یکشنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۹۲ 20:31 PM. تنها * . .
tanhatarintanha22.blogfa.com
494698. به کدامین جرم برایم حکم صبر صادر شد؟
به کدامین جرم برایم حکم صبر صادر شد؟ هر شب به خودم میگم فردا بهت میگم چه قدر دوست دارم، اما صبح که میشه میبینم نمیتونم. بگذار میان شب و روز باقی بمونه چه قدر دوست دارم. قالب های نایت اسکین. Design by : Mania. Design by : Night Skin.
tanhatarintanha30.blogfa.com
494699. تنهایی
مث تو که نیستی. من به مرز بی تفاوتی ها رسیده ام. دیگه بعد تو احساس در من مرد. این روزها بیخیاله، خیالم شده ام. منتظرم دنیا تموم شه. نوشته شده در یکشنبه نوزدهم مرداد 1393ساعت 22:59 توسط یونس ب. روزی میرسد بی هیچ خبری. با کوله بار تنهایی ام. بی انتهای این دنیای عجیب. چه فرقی می کند کجای دنیا باشم. در همه جای جهان تنهایی با من است. نوشته شده در یکشنبه نوزدهم مرداد 1393ساعت 22:56 توسط یونس ب. درآستانه دنیایی ایستاده ام. که دربرابرم آنچه ازآن دنیای خورشیدوخاک وزندگی. به چشمم آشنامی آید. این روزها . . . به زیر...
tanhatarintanha66.blogfa.com
494700. دلنوشته ها
Love is not game. its a plan for your life. من تو زندگی خودم ، زیاد اسباب کشی داشتم. همیشه از این خونه به اون خونه رفتیم! ولی یه چیزی خیلی عجیب و جالب بود. وقتی که تو وارد قلبم شدی! هنوز هم صدایت ، صورتت ، همه چیزت درون قلبم است. انگار هر لحظه همینجایی. تو انگار بر عکس من بودی. با اسباب کشی آشنایی نداری . من باز هم می روم. ولی تو. نگران نباش ، جایت برای همیشه در قلب من امن و خالی است. انگار خدا هر کدام از ما را طوری آفریده. نفرین من هم رفتن است. نباید جایی بمانم. نباید به چیزی عادت کنم. چرا راه دور میروم؟
tanhatarintanha68.blogfa.com
494701. یه عشق مرده... یه عاشق دیوونه
یه عشق مرده. یه عاشق دیوونه. وتو گفتی :مزه نریز. باید میدونستم که مزه عشقم دلتو زده. گفتی به درد هم نمیخوریم. هیچ وقت فکر نکردی که من تو رو واسه دردام نمیخوام. نوشته شده در یکشنبه ششم مرداد ۱۳۹۲ساعت 19:8 توسط تنها. گاهی اشتباه از خودمان است بعضی ها عددی نبودند خودمان آنها را به توان رساندیم. بعضی ها لیاقت نگاهمان را هم نداشتند چشم بسته عاشقشان شدیم. رفتن بعضی ها لیاقت خداحافظی نداشت اما در فراقشان اشک ریختیم. بعضی ها لیاقتشان همان بعضی های دیگر مثل خودشان است. این بعضی ها حالا دیگر لیاقت تنفر راهم ندارند.
tanhatarintanha7.blogfa.com
494702. عشق سیاه
هر که مرا دید تو را نفرین کرد. زورم به تو نمی رسد. بلند شو و همراه کلاغ قصه ها به خانه ام بیا. اینجا یکی از بودهای قصه سال هاست. چشم انتظار آن یکی نبود نشسته است! تمام دکترها جوابم کرده اند! عجب سرطان بدخیمیست دوست داشتنت. کاش میشد فقط تو را داشته باشم و خدا هی بپرسد : خوب ، دیگر چه؟ من بگویم : هیچ ، همین کافیست. تن من زخمی است. یک خراش کمتر یا بیشتر، چه فرقی دارد؟ دیگر بازی بس است. بیا شمشیرها را کنار بگذاریم .دستهایمان را بشوریم و چیزی بخوریم . اما چرا دست های تو خونیست و پشت من می سوزد؟ مرا از خودم ره...
tanhatarintanha70.blogfa.com
494703. ღღتنهاییے هاے مــטּღღ
ღღتنهاییے هاے مט ღღ. همه کنار بروید.دلتنگی هایم را هدف گرفته ام. جمعه هجدهم اسفند 1391 18:2. ב ختر آشوب -. این وب دیگه آپ نمیشه . همین روزا حذفش میکنم. پنجشنبه پنجم دی 1392 15:36. ב ختر آشوب -. آدمک آخر دنیاست بخند. آدمک مرگ همین جاست بخند. دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند. آدمک بچه نشی گریه کنی. همه دنیا سراب است بخند. آن خدایی که بزرگش خواندی. بخدا مثل تو تنهاست بخند. فکر کن درد تو چه ارزشمند است. فکر کن گریه چه زیباست بخند. صبح فردا به شبت نیست که نیست. تازه انگار که فرداست بخند. روز و ...
tanhatarintanha74.blogfa.com
494704. عاشقانه ها
باز هم خیال تو مرا برداشت .کجا می برد.نمی دانم. وقتی که اعصابت خورده. ولی عشقت میاد دستت رو آروم می گیره و فشار. و تو اینقدر آروم میشی. که اگه صدسال بقیه می نشستند و باهات حرف میزدن آرامش. Tag : عاشقانه ها. متن و مطالب عاشقانه. دوشنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۴. دستانت را دور گردنم. این دوست داشتنی ترین شال گردن شب های سرد. Tag : عاشقانه ها. متن و مطالب عاشقانه. شنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۳. یه وقتایی که دلت. گرفته،بغض داری آروم نیستی. حوصله هیچ کس رو نداری! یاد لحظه ای بیفت که اون همه بی قراری هاتو دید اما چشماشو.
tanhatarintanha92z.blogfa.com
494705. تــ ـ ـنــ ـهــ♥ـای تــنـهـ♥ـای تنـهـ♥ـا
ت ن ه ای تنه ای تنه ا. اگه رفتی اگه موندی یه گوشه از دلم جاته. باران ببار با من تنهایی ببار. امیدوارم لذت ببرید و نظر هم بدین و خوشحالم کنید فداتون الینا. ɢα' : خوش آمد گویی. ا لین آ -. یعنی مستی و دیوانگی. یعنی با جهان بیگانگی. یعنی شب نخفتن تا سحر. یعنی سجده با چشمان تر. یعنی سر به دار آویختن. یعنی اشک حسرت ریختن. یعنی درجهان رسوا شدن. یعنی س ست و بی پروا شدن. یعنی سوختن با ساختن. یعنی زندگی را باختن. یعنی انتظار و انتظار. یعنی هرچه بینی عکس یار. یعنی دیده بر در دوختن. یعنی در فراقش سوختن. ا لین آ -.
tanhatarintanhaa2.blogfa.com
494706. تنهاترین تنها
نگاه سردتو بر من زمستان است. صدای سرد تو بر من زمستان است. بهار چشم تو بر من زمستان است. به گرمی دل نمیبندم. دلم لبریز از سردیست. در آغوشت پناهم نیست. چرا دنیا چرا دنیا. دلم از درد میسوزد. کسی با من موافق نیست. به درد خود گرفتارم. لبانم خشک از سردیست. چرا دنیا چرا دنیا؟ یکشنبه بیست و هشتم دی 1393 ] [ 11:30 ] [ لیلی ]. خدا حافظ بروعشقم برو که وقت پروازه. برو که دیدن اشکات منو به گریه میندازه. نگاه کن آخر راهم نگاه کن آخر جادست. نمیشه بعد تو بوسید نمیشه بعد تو دل بست. حلالم کن اگه میری اگه دوری اگه دورم.
tanhatarintanhaaa.blogfa.com
494707. ღ♥♥تنهاتراز تنهایی تنهاترین تنها♥♥ღ
ღ تنهاتراز تنهایی تنهاترین تنها ღ. اس ام اس عاشقانه. رنگ پریدگی عکس هایم. بیا، و یک رنگ و رویی. به زندگی ام بده! می چکد عشق از بند بند انگشتانم. وقتی ریتم ناموزون زندگی را. با تو خوش می نوازم. زندگی مثل کلاف های سر در گم است. هرچه میبافم تمام نمیشود این برزخ لعنتی ! انگار کسی آن طرف دیوارهای بلند،. جایی که من نمیبینم نخ ها را میک شد و احساسم را نخکش میکند. برچسبها: جملات غمگین عاشقانه. زمان :شنبه سوم مرداد ۱۳۹۴. آنجا که تویی ، رهگذری نیست مرا. جز دوری تو غم دیگری نیست مرا. خواهم که به جانبت پرواز کنم.
tanhatarintanhaboy.blogfa.com
494708. بنده خدا...
تمام مصیبتهای بشر از آنجا سرچشمه می گیرد که او قادر نیست در یک اتاق تنها و در سکوت بنشیند. من حرف و دردهایم را. روی همین دیوار مجازی می نویسم! از لج تو . . . از لج خودم . . . یک بار این ها را واقعی بهت بگویم! نوشته شده در پنجشنبه ششم تیر ۱۳۹۲ساعت 17:6 توسط بنده خدا. گفتی که ما به درد هم نمی خوریم! اما هرگز نفهمیدی. من تو را برای دردهایم نمی خواستم. گفتن این وبلاگ رو حذف کنم ولی من این وبم رودوووووووووووووووووووووووووست دارم. شاید روزی دیگه آپ نشه ولی حذف نمیشه. چون غریبی بود که دیگه نیست! و دیوان حافظی هم.
tanhatarintanham.blogfa.com
494709. تنهایی
tanhatarintanhaman.blogfa.com
494710. ترانه ی زندگی
من همونم که همیشه غم و غصم بی شماره،اونی که تنها ترینه حتی سایه هم نداره. من آهسته عبور میکنم صدای گامهای خسته ام را نمیشنوم. باقی می مانم در خود و تاب میخورم در آهستگی زمان. و سرگیجه می گیرم از این سکوت این سکوت تلخ. جریحه دار می کنم حرمت حسابهای عمرم را. اما لذتی است بی پایان در لحظه لحظه عبور. هر چند آرام هر چند ساکت دوستش دارم. امروز ،روز تولد من است. چهارشنبه سی و یکم تیر ۱۳۹۴ ] [ ترانه ] . با تو این تن شکسته، داره کم کم جون میگیره. آخرین ذرات موندن، توی رگهام نمیمیره. دلم تنگ میشه بیش از حد. و تما...
tanhatarintaraneh.blogfa.com
494711. ❤❤تنهــآ بهونــٍ ے زندگیـ ـمَ ❤❤
تنهآ بهون ے زندگی م. تقديم به اون که به رسم جاده خيلى دور است،اما به رسم دل با او فاصله اي نيست.
tanhatarinyas.blogfa.com
494712. سقای دشت کربلا
ابزار و قالب وبلاگ. 1583;انشنامه عاشورا. در قیامت چه خبر است؟ راز حرم سقای دشت کربلا. فرصت طلب در شهادت. راز حرم سقای دشت کربلا. هوبلاگ ابزار وبلاگ نویسی و کد وبلاگ. 1587;اعت فلش مذهبی. 1581;دیث موضوعی. 1585;وزشمار غدیر. 1605;هدویت امام زمان (عج). 1608;صیت شهدا. 1585;وزشمار فاطمیه. 1585;وزشمار فاطمیه. 1584;کر روزهای هفته. 1583;انشنامه عاشورا. 1580;نگ دفاع مقدس. 1570;یه قرآن تصادفی. 1575;وقات شرعی. 1662;خش زنده حرم. 1578;اریخ روز. 1570;یه قرآن. 1587;وره قرآن. در قیامت چه خبر است؟ نکاتی در مورد برزخ. قبلا ...
tanhatarinyavar.blogfa.com
494713. خدا
پایگاه حرم مطهر حضرت معصومه(س). پایگاه اطلاع رسانی امام رضا (ع). آیت الله العظمی نوری همدانی. آیت الله العظمی مکارم شیرازی. آیت الله العظمی سیستانی. آیت الله العظمی جوادی آملی. آیت الله العظمی خامنه ای. ابزار و قالب وبلاگ. کد صلوات شمار برای وبلاگ. امارگیر حرفه ای سایت. سایت خدماتی نایت اسکین - امارگیر سایت. یه معجون دارم می خوام بهتون بدم ولی جون هر کی دوس دارین هر چند تا که می خونید یه کی هم به نیت مامان بابا. ا لل ه م ل ک الح مد دائما م ع دوامک. و ل ک الح مد باق یا م ع ب قائ ک. وفات حضرت زینب تسلیت.
tanhatarinyegane.blogfa.com
494714. ღ دختـــر شیشـــــــــــــــه ای ღ
ღ دختر شیشه ای ღ. یکی از خصوصیات خوبم اینه که:. کسی ک منو دوس داشته باشه هیچ وخت پیر نمیشه. یا دق مرگش میکنم یا خودش جوون مرگ میشه! هنوز هم هستند دخترانی عاشق که تنشان بوی محبت خالص میدهد،احساسشان دست نخورده است،لمس نشده اند،تحقیر نشده اند. وقتی قرار میشود روزی کنار کودکی لالایی بخوانند،شرمشان نمیشود از نام مادر و زیر آغوش همسرشان چشمانشان را نخواهند بست که با رویای دیگری سر کنند. تنهایی ام را دوست دارم . بوی پاک نجابت میدهد. دریافت کد موزیک آنلاین. تاريخ : یکشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۰۸ نویسنده : zahra. پ ف ڪرבه از.
tanhatarinz.blogfa.com
494715. تنهـــا تــرین زائـــر
ما را کرمش داد ز هر غصه نجات/ / بر معرفت و مرام سلطان صلوات. دل من گم شد اگر پیدا شد ، بسپارید امانات رضا. از تنهاترین زائر - به خورشید هشتم : س لام. به ابی انت و امی . مدیون دست های پدرم هست و هستی ام! این نوکری ز نان حلال آب می خورد. بلیط به مشهد خریده بود! این بار هشتم است. که از خواب می پرم. لینک های مرتبط :. پنجشنبه 15 مرداد 1394. پای تصویر حرم ./. گروهی آذری ها و گروهی از شمالی ها! یکی از پای قالی و یکی از بین شالی ها! و حالا هر کدام آرام. زبان واکرده در این ازدحام ، آرام :. صدا پیچید در صحن و حرم،.
tanhatarinzaer.mihanblog.com
494716. تنهاترین ذاکر
تقدیم به سیدالذاکرین مرحوم سید محمد جواد ذاکر طباطبائی. به مناسبت نهمین سالگرد درگذشت سیدالذاکرین مرحوم سید جواد ذاکر. 30 بیت برای 30 سال مظلومیت ". مثل همیشه باز بغضی سرد دارم. مثل همیشه چند بیتی درد دارم. می خواهم از یک بنده ی شاکر بگویم. من باز هم می خواهم از ذاکر بگویم. من شاعرم.افکار منسوخی ندارم. من پای ذاکر با کسی شوخی ندارم. گفتن و خواندن " کار هر کس نیست امروز. مداح ماندن کار هر کس نیست امروز. مداح باید کوه رنج و درد باشد. مداح باید مثل ذاکر مرد باشد. باید بپوشد غیرت و غیرت بخواند. ذکر " غریب ما...
tanhatarinzaker.blogfa.com
494717. ابراهیم زمانی
اشعار و دلنوشته های عاشقانه. نوشته شده توسط : ابراهیم زمانی. شنبه 24 مرداد 1394-03:53 ق.ظ. گاهی خیال می کنم عاشق نبوده ام. شاید برای عشق تو لایق نبوده ام. اما چگونه است که من با خیال تو. درگیر روزها و دقایق نبوده ام؟ من یک جوان ساده دل و زود باورم. هرگز به فکر درک حقایق نبوده ام. هر چند در جزیره ی یاد تو مانده ام. اما به فکر ساخت " قایق " نبوده ام. لبریز از شمیم گل مریمم هنوز. دنبال عطر یاس و شقایق نبوده ام. پرسیدی از جدایی و گفتم : موافقم. سوگند میخورم که موافق نبوده ام. شاید برای عشق تو لایق نبوده ام.
tanhatarinzaker.mihanblog.com
494718. بی رو در باسی
بی رو در باسی. لبخندت تمام تعادل شهر را بهم میریزد.تو بخند من شهر را دوباره میسازم. با سلام . ورود شمارا به وبلاگ بی رو در باسی. خوش آمد میگویم . برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید. پسری از دیار غریب. مهاجر ای اف جی. خط خطی های دخترافغانستانی. من یک افغانستانی ام. مجله اینترنتی دانستنی ها. ادکلن زنانه ورساچه صورتی. ام پی تری پلیر. اس ام اس عاشقانه. اینم خواهر زاده خوشمل عزیزمن. لحظه ای لبخند برای دوست های گلم. رخت آویز واندر هنگر. گن لاغری زنانه اصل. گالري عکس هاي زیبا. شنبه یازدهم ...
tanhataritanha.blogfa.com
494719. معبود من کجایی
یکشنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۴. شاغلین در این حرفه. ولنتیان فرهنگ منحط غربی هاست احتمالا مخالفان این دیدگاه را میشناسیم همان هایی که در این روز هدیه میخرند و هدیه میدهند و این روز را گرامی میدارند. آنهایی که بر اساس تمامی قوانین عملشان مجرمانه نیست اما میتوان بابت این رفتارشان، دیگران را تنبیه کرد! متن کامل بخشنامه ناجا که در سایت اینترنتی اتحادیه منتشر شده به این شرح است. بخشنامه مهم اداره اماکن با موضوع مقابله با ترویج فرهنگ منحط غرب موسوم به روز والنتاین. اتحادیه صنف آبمیوه بستنی و کافی شاپ تهران. بر اس...
tanhatariyn.blogfa.com
494720. تنهاترتنهاخودم
به نام توای آرام جانم آبی ترین احساس {مریم}. این وبلاگ برای نوشتن مطالب ادبی و عرفانی میباشد. ورود پسران اکیدا ممنوع حتی شماپسرعزیز{حالگیر}. قدر عاشق به قدر معشوق است{دخترازجنس بلو}. دیگر برای دل سپردن فرصتی نیست{سمیرا}. من دست پ ر مهر خدا دل عاشق{نسترن}. راه نرفته برای تغیر هیچگاه دیر نیست{پویا}. می نویسم بد و خوب روی این تخته سیاه. ناگفته ها ی من/نرگس گل/. دخترای بی جنبه واردنشن! نسیم خوش روزهای زندگی{امیر رضا}. آبی باش مثل دریا و به وسعت آسمان. مرا چه به تنهایی و سکوت{شهاب}. نیلوفر روزنوشته های من.
tanhatartanhakhodam.persianblog.ir
494721. ...:::تنهاترین تنهای عالم:::...
تنهاترین تنهای عالم: :. غروبا میون هفته بر سر قبر یه عاشق. یه جوون میاد و میزاره گلای سرخ شقایق. میشکنه بغضش روی قبر دلدار. اشک میریزه از دو چشمش مثل بارون وقت دیدار. زیر لب با گریه میگه:مهربونم بی وفایی. رفتی و نیستی بدونی چه. تویی که نگاه پاکت مرهم زخم دلم بود. دیدنت حتی یه لحظه راه حل مشکلم بود. تو که ریشه کردی با من توی خاک بی قراری. تو که گفتی با جدایی هیچ میونه ای نداری. چرا تنهام گذاشتی توی این فصل سیاهی. تو عزیزترینی اما یه رفیق نیمه راهی. داغ رفتنت عزیزم خط کشید رو بودن من. نمیخوام بی تو بمونم.
tanhataryn.blogfa.com
494722. فریاد در تنهایی
گاهی شعرهایم،گاهی حرف هایم،و گاهی زندگی. من حسام متولد 13 اردیبهشت سال 1363 /. نمیدانم،نمیدانم هایم و باورهای کوچک و بزرگ و التهاباتی درونی در فکر هایم مرا بر آن داشت تا اندکی درنگ کنم و گاه گاهی قلمی به دست بگیرم و درنگ های خود آگاه و نا خود آگاه را بنویسم. من در تناسخ باورهایم گرفتارم. چه کنم آهوی جانم سر صحرای. واژه های ویولت بر ایوان. یک فنجان قهوه تلخ. پنهان تر از دل. من و تنهایی هام. یک دنیا دلم گرفته. چشم به راه باران. زندگی در گذر است. یاداشت های مرمر بانو. عاشقانه هایم برای تو. دستی که گشاده است،.
tanhataryn.persianblog.ir
494723. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhatarztanha.persianblog.ir
494724. روزهای من...
۱۷ امین برگ عمر من. ۱۸ امین برگ عمر من. ۱۹ امین برگ عمر من. ۲۰ امین برگ عمر من. 21 امین برگ عمر من. 22 امین برگ عمر من. 23 امین برگ عمر من. 24 امین برگ عمر من. 25 امین برگ عمر من. 26 امین برگ عمر من. من از این شهر میرم. هوای کوی تو دارم. 26 امین برگ عمر من. یک روز زمستانی خوب. لیست کامل عناوین یادداشتها. چهارشنبه 22 دیماه سال 1395 @ 12:52 ق.ظ. مثلا اینجا هم کپی شده برای مثال :. Http:/ www.cloob.com/c/sea darya/15062824. حتی نذاشت هفتم عشقمون بشه. ولی مسئولیت بقیشو میپذیرم :). من از این شهر میرم. فردا کار...
tanhatatintanha.blogsky.com
494725. Tanhat Cargo
Tanhat Tours and Freights. Is specialized in International Cargo Shipping since 2002. You can be confident that your goods will arrive at their destinations in the same condition you handed them over to us. Our safety records for cargo shipment delivery have exceeded all industry standards. Thus, whether you are moving household goods, a car, a vehicle, a boat, or general cargo, you will be comfortable knowing that Tanhat Cargo. Will take care of all aspects of your relocation needs. For more information...
tanhatcargo.com
494726. تنهـــــــــــا تـــکیـه گـاهــــــــــم
خستگی هایم را باور کن،خستم.دل به سکوت لحظه هایم بستم! سیاه میپوشمت ای روز. سیاه میپوشمت ای روز! لینک شعر در سایت شعر ناب. برچسبها: شعر سیاه میپوشمت ای روز. از رضا محمد نژادعالی. دوشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۳ ] [ ۲۳:۵۵ بعد از ظهر ] [ reza ] . شعر "هیچکس نمیمفهمید " را در سایت شعر ناب بخوانید. ممنونم از کسانی که همراهی میکنند. برچسبها: شعر هیچکس نمیفهمید. جمعه بیست و ششم دی ۱۳۹۳ ] [ ۱۶:۴۶ بعد از ظهر ] [ reza ] . درختان بی برگ دوستتان دارم. شعر سپید "درختان بی برگ دوستتان دارم". در سایت خوب شعرناب. شعر هیچ د...
tanhatekyegaham.blogfa.com
494727. همین که فکرمی برای من بسه!!!
همین که فکرمی برای من بسه! به نام تنها تکیه گاه تنهایی من. به وبلاگ خودتون خوش آمدید. الل ه م ار ز ق ن ي ح ب ك. و الع م ل ال ذ ي ي ب ل غ ن ي ا لی ح ب ک. و اج ع ل ح ب ك ا ح ب الا شیاء ا لی. کم کم داشت خورشید پایین می رفت. گل آفتابگردان داشت در آسمان. به دنبال خورشید می گشت. که ناگهان چشمش به ستاره ای افتاد. ستاره به او چشمکی زد. گل آفتابگردان سرش را پایین انداخت. آری گل ها خیانت نمی کنند. روی پرده ی کعبه این آیه حک شده است :. ن ب ئ ع ب اد ی أ ن یأ ن ا ال غ ف ور الر ح یم. و من هنوز و تا همیشه. خ دا که هست.
tanhatekyegahman.blogfa.com
494728. دلنوشته های مهدی بازیار
دلنوشته های مهدی بازیار. تو بارون نگاهم تویی رنگین کمونم. من این روزای خوبو به چشمای تو مدیونم. دلم عاشق تر از بارون همیشه پر ز تکراره. برای نبودن توست که اشک چشمام میباره. رو نبض لحظه هام صدای قلبتو می پاشم. فقط می خوام این روزای خوبو با تو باشم. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هشتم آبان 1393ساعت توسط مهدی بازیار. سلام به همه دوستان. بعد مدتی نبودن بلاخره تونستم یه سری به این اتاقک تنهایی خودم بزنم . رفتن مردی که صداش لطیف و صمیمی بود کسی که صداش برا خیلی ها تسکین دهنده. من عاشقت میشم وقتی میخندی. مرجع تخص...
tanhaterinasheg.blogfa.com
494729. Tanhat Group
Oil and Gas Division. Tanhat Tours and Freight. Tanhat General Trading Co. Tanhat General Trading (. Is Importers, Exporters, Wholesales and Distributors. Diverse sectors including :. Power Generation Industries . Water Industry and Water treatment Systems. We export materials to USA , Europe , China , Africa and CIS countries and Middle East. Our mission is to deliver Best Value to the customers by providing top quality products, services and ensuring. We can provide today, tomorrow and always.
tanhatgroup.com
494730. tanhatman.com Coming Soon!
Tanhatman.com Coming Soon! The DreamHost customer who owns tanhatman.com has not yet uploaded their website or has chosen to leave this holding page active. If you are the owner of this domain, you'll find your login information contained within the emails sent to you when your account was activated. Once logged in, you'll be able to delete this page (quickstart.html) and begin uploading your new site. Also, here are some helpful links for getting started!
tanhatman.com
494731. TANHAT Mining Company Limited
tanhatmining.com
494732. TANHAT MINING COMPANY LIMITED
You are at: Homepage. TANHAT MINING COMPANY LIMITED. P O Box 648 Riyadh 11421. Riyadh, Saudi Arabia. Website http:/ www.tanhatmining.com. Flagstone, Garden Stone,Palisade, Gravel, Kerbstone, Parking Stone, Paving Stone. In Riyadh, Saudi Arabia. 7 stones supplied in saudiarabiastone.com. More from this supplier. Share on Google Buzz. Email to a friend.
tanhatminingcompanylimited25.saudiarabiastone.com
494733. ♥♥ ♀ღمن و عشقم♂ ♥♥
دریافت کد صفحه ورودی. تورا به رخ تمام شقایق ها میکشم و میگویم: تا گل من هست زندگی باید کرد. در آن شب قدری که قدرش را نمی دید / دست شقاوت تیغه ای از کینه ها داشت. در سجده افتاد آفتاب و ذکر می گفت / در زیر لب فزت برب الکعبهرا داشت . . . شنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۲ 19 PM. ب ه قلم طاهره وناصر. سلام به وبلاگ من خوش اومدین. چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ 12 PM. ب ه قلم طاهره وناصر. سلام به وبلاگ من خوش اومدین. چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ 12 PM. ب ه قلم طاهره وناصر. بعضی وقتا هست که. بذاره اشک بریزی راحت شی. به بعضی حرفا .
tanhatmtm.blogfa.com
494734. نفرین شده
نه چتر با خود داشتی. از کجا باید میدانستم که مسافری؟ نوشته شده در جمعه سی ام مهر ۱۳۸۹ساعت ۰ قبل از ظهر توسط نفرین شده. امشب بدجوری بهت نیاز دارم خدااااااااااااااااااااااااااااااا. خدااا تازه جون گرفتم نذااااااااااااااااار دوباره بشکنم خواهش میکنم واسه تو که کاری نداره من بد، اما تو که خوبی، تو رو به بزرگیت قسم نگیرش. نوشته شده در پنجشنبه بیست و دوم مهر ۱۳۸۹ساعت ۱ قبل از ظهر توسط نفرین شده. نهنباید بره نباید بگیریش ازم نه نه.با توام خدا! نوشته شده در جمعه دوم مهر ۱۳۸۹ساعت ۱ قبل از ظهر توسط نفرین شده.
tanhatnt.blogfa.com
494735. @فقط تورو دارم@
کد موزیک می خوای؟ یادها فراموش نخواهند شد.حتی به اجبار. و دوستی ها ماندنی هستند.حتی به سکوت. یکشنبه ششم شهریور 1390 ] [ 4:30 PM. Khanoomi o aghaei ]. میدانی . دلتنگی عین آتش زیر خاکستر است گاهی میشود که فکر میکنی تمام شده اما . یک دفعه همه ات را آتش میزند. دوشنبه بیست و ششم فروردین 1392 ] [ 9:10 PM. Khanoomi o aghaei ]. گفتم: واقعا داری میری؟ گفت: جایی که من میرم جای ۲ نفره نه ۳ نفر! اشک توی چشمام حلقه زد،. سرمو پایین انداختم، . دستشو زیر چونم گذاشت و سرمو بالا آورد. گفت: تو کجا میری؟ من رفتم اونم رفت.
tanhato.blogfa.com