SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (493815 - 493869)

493815. tanhaihong.com - Registered at Namecheap.com
This domain is registered at Namecheap. This domain was recently registered at Namecheap. Please check back later! This domain is registered at Namecheap. This domain was recently registered at Namecheap. Please check back later! The Sponsored Listings displayed above are served automatically by a third party. Neither Parkingcrew nor the domain owner maintain any relationship with the advertisers.
tanhaihong.com
493816. خیال بی کسی..
درد بزرگی است برای کسی که متوجه نبودنت نیست ، پ رپ ر شوی. خیلی از آدم ها انرابه تن میکردند! جمعه 3 آذر 1391 ] [ 01:41 ب.ظ ] [ AzIn ] [ دیدگاه ]. یکشنبه 12 آذر 1391 ] [ 10:13 ب.ظ ] [ AzIn ] [ نظرات ]. یکشنبه 12 آذر 1391 ] [ 10:11 ب.ظ ] [ AzIn ] [ نظرات ]. گ ناه ش پآے تو. بﮧ هیچ ع شقے دیگ ر ایماט ن دآرم. ڪآف ر ش ده ا م . گ ناه ش پآے تو. یکشنبه 12 آذر 1391 ] [ 10:07 ب.ظ ] [ AzIn ] [ نظرات ]. که دیگر به دیدن م نمی آیی . ش اید ا شکی نشست. گوشهء چش م هایی که. به این " د ر" خ ش ک شده اند! یک جوریم .ناجور !
tanhaii-77.mihanblog.com
493817. آه ماه
نوشته شده در چهارشنبه 1389/08/12. ساعت 11:46 توسط بی ستاره. سلام و ممنون از همه اونایی که هنوز منو فراموش نکردن. شرمنده دیگه آپ نمیکنم چون حس و حال این کارو ندارم ولی تو فیس تا حدی فعال هستم. از اونجا مطالبمو دنبال کنید و اگر نظر بدید خیلی خوشحال میشم. نوشته شده در چهارشنبه 1391/11/11. ساعت 12:58 توسط بی ستاره. آهنگ دلم پوسید از افشین سلیمانی. Http:/ s3.picofile.com/file/7363812789/delam posid.mp3.html. نوشته شده در سه شنبه 1391/05/17. ساعت 0:25 توسط بی ستاره. نوشته شده در دوشنبه 1391/05/16. ۲۲ تیر * *.
tanhaii-a.blogfa.com
493818. تست
کد لوگو و بنر.
tanhaii-amir.blogfa.com
493819. ❀◕ ‿ ◕❀تنهایی بی تنهایی❀◕ ‿ ◕❀
خواهش میکنم کمکم کنید .چند تا عکس قسمت های تمیز و کثیف محل زندکی و محلتون میخوام برام بگیرید خواهش میکنم. تاريخ دوشنبه سوم آذر 1393ساعت 12:43 نويسنده سحر. سلام خوب هستین .غیبتم طولانی شد وقت نمیکنم بیام وبلاگ این ترم. درسام خیلی سنگینه مخصوصا مدار الکتریکی . بچه ها کمک میخوام .یکی از استادا یه پروژه داده از محل ها و مکان های. کثیف و تمیز عکس بگیرین .مثلا تابستون که تهران بودم موش های داخل. جوبهای ولیعصر رو دیدم عکس نگرفتم نمیدونستم لازم میشه.یا مثلا. ولی پیدا نمیشه زیاد .ممنون میشم کمکم کنین. اولین تار م...
tanhaii-be-tanhaii.blogfa.com
493820. ღღتنهاییღღ
جملات عاشقانه عکس نامه عاشقانه جملات عارفانه عاشقانه کد موزیک جدید متن ها زیبا عاشقانه همراه با عکس. دم گوشت چيزي بگوي م خ دا. اين ي ک اعتراف است. من بي او دوام ن مي آورم. تا ص بح. . . نوشته شده در 1 Feb 2014. ساعت 21:5 توسط غ زلی. وقتی مرا شما خطاب میکنی! منی که تا دیروز عزیز دلت بودم. نوشته شده در 1 Feb 2014. ساعت 20:12 توسط غ زلی. تنت را برایش عریان میکنی. از روی هوس بلکه از روی عشق. وقتی دلش را زدی میرود. آن زمان تو یک هرزه ای. کمی دختر بازی کرده! برچسبها: متن زیبای عاشقانه. عکس تنهایی زیبا دخترتنها.
tanhaii-ghazalii.blogfa.com
493821. تـنــهایـی ... مــرگ ... سـکــوت
تنهایی . مرگ . سکوت. فقط تنهای تنهام . باید هیچ نگفت . سلام به همه دوستان عزیز. مجبور شدم مطالب رو عدم نمایش بزنم. علت این کار دزدیدن دست نوشته های من و ثبت با یه اسم دیگه است. من مطالب رو تنظیم و با رمز میزارم ( در صورت خواستن رمز برام نظر بزارید تا بهتون بدم). نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۱ساعت توسط . وحید . که تو مرا دوست داری. دیگری را و دیگری دیگری را . و این شاید همان. نوشته شده در جمعه چهارم اردیبهشت ۱۳۹۴ساعت توسط . وحید . یعنی هیچ وقت کسی نباشه اشکات رو پاک. یعنی تو جاده بدون مقصد.
tanhaii-marg-sokot.blogfa.com
493822. كفشاتو بيرون در بيار
كفشاتو بيرون در بيار. اينجا روزي همان كفشاتو بيرون در بيار سابق خواهد شد! دارم ميرم اصفهان . خيلي از خونمون دوره ، برام دعا كنيد لدفن! نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم شهریور 1392ساعت 12:21 توسط ليلي.
tanhaii-qesmatame.blogfa.com
493823. tanhaii
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. A girl in my name only. همه یادشون میمونه باهاشون چیکار کردی. ولی یادشون نمیمونه براشون چیکار کردی! چهارشنبه هشتم بهمن 1393 17:49. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. ب عضے و פ تآ بآی כ ت نهآ بآشے ،. ت نهآے ت نهآ . هے آه نگ گوش بכے ،ف ك ڪ نے ، ه مہ چیو بریزے ت و פ وכت . تآ م رز ا نفجآر برے . اونو פ כر ا تآق بآز ڪ نے بآ ه موט ل بפ نכ م سפ رہ ے ه میشگے وآن موכ ڪ نے ڪہ ه مہ چےפ وبہ . پنجشنبه سیزدهم آذر 1393 16:39. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. مگه من نباید همیشه برش میگردوندم؟ اولش زیر با...
tanhaii-sana.blogfa.com
493824. عشق همیشگی
عمومی و نیمه خصوصی (307). فال نامه * (30). عکس از بچه (5). دانلود نرم افزارهای به روز. زندگی را با تو میخواهم. همه چی هست از. تا . وبلاگ تخصصی سونی اریکسون. تقدیم به اونی که دوسش دارم. عکسهای خفن از دخترها. آریا پسری از كوهستان. بیا تو چیز میز(چطوری قدیم). به نام خالق عشق. هک نرم افزار موزیک. عاشقانه های سعید و مهتاب (-). بزرگترین سایت فارسی زبانان۰۰۹۸ (-). اولین چت روم آن لاین ایرانی (-). سرنتی پیتی و ک نا (-). هک موزیک نرم افزار (-). بازدید های امروز :. بازدید های دیروز :. كلیه ارسال ها :. كلیه نظر ها :.
tanhaii.mihanblog.com
493825. تنهایی
پنج شنبه 18 آبان 1393برچسب:. یک شنبه 9 مهر 1393برچسب:. روحی چت خیلی باحاله بیا و ناظر شو امتحانش مجانیه. برای ورود به روحی چت کلیک کنید. سه شنبه 15 مرداد 1392برچسب:. سلام بچه ها آدرس جدید من اینه تا دو هفته ی دیگه این وب حذف میشه. سه شنبه 17 ارديبهشت 1392برچسب:. ی پارک دو نفره اند! به درخت تکیه میدهم. یک شنبه 12 آذر 1391برچسب:. های م را ه م ک ه صآف ک نم. به دل خود مدیون مےمآنم. یک شنبه 12 آذر 1391برچسب:. هرکی اومد تو زندگیم می‌بردمش تا آسمون. امروز می‌شد رفیق راه فردا واسم بلای جون. زمین جای قشنگی نیست.
tanhaii.saeed.lxb.ir
493826. :: BLOGFA ::
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhaii00.blogfa.com
493827. کلبه تنهایی من
دوشنبه هفدهم تیر 1392. بزرگترین روانشناسان دنیایند دو چشمت! به زندگی . . . روزی را میبینم مرغانی که نزد ما دانه چیدند نزد همسایه تخم گذاردند. ولی ایمان دارم روزی بوی کبابشان به مشامم خواهد رسید. اندکی صبر سحر نزدیک است! وقتی که اول همه ی قصه های کودکیش یکی بود یکی نبود! به راوی بگویید بی خیال قصه ی من. چهارشنبه بیست و نهم آبان 1392. سکوت میکنم آنقدر که فراموش کنم حرف زدن را . . . دیگر کار من از فریاد و حرف گذشته است. اکنون گوشه ای ساکت مینشینم و دیگران را با نگاه خسته ام دنبال میکنم . سه شنبه دوم مهر 1392.
tanhaii0077.blogfa.com
493828. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhaii01.blogfa.com
493829. ***tanhaii021***
سکوت بهترین تفسیر دوست داشتن است مهم باهم بودن نیست به یادهم بودن است (بیادتم.). چت روم هواداران سپاهان اصفهان(پست ثابت). چت روم هواداران سپاهان اصفهان. کلیک کن بیا داخل.منتظرتیم. ادرس همیشگی سپاهان چت. Http:/ www.sepahanesfchat.ir. کانون هواداران سپاهانوچت روم هواداران سپاهان. چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۴/۱۹ ] [ 13 ] [ حس اام ] . قشنگترین و لذت بخش ترین. عاشقانه ی کوتاهی که هر دختر و پسری. میتونه بزاره اینه که. بنویسه منو عشقم به هم رسیدیم. جمعه ۱۳۹۴/۰۴/۱۲ ] [ 14 ] [ حس اام ] . این پستی که گذاشتم واقعیه. من همانم &...
tanhaii021.blogfa.com
493830. سپاهان چت
چت روم .چت. سپاهان چت .اصفهان چت. چت اصفهان.چت روم سپاهان.کانون هواداران سپاهان. چت روم هواداران سپاهان اصفهان(سپاهان چت). چت روم هواداران سپاهان اصفهان. کلیک کن بیا داخل.منتظرتیم. ادرس همیشگی سپاهان چت. Http:/ www.sepahanesfchat.ir. کانون هواداران سپاهانوچت روم هواداران سپاهان. نوشته شده در پنجشنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۴ساعت 11:39 توسط حس اام. چت روم .چت. سپاهان چت .اصفهان چت. چت اصفهان.چت روم سپاهان.کانون هواداران سپاهان. کانون هواداران سپاهانوچت روم هواداران سپاهان. چت اصفهان اصفهان چت چت روم اصفهان.
tanhaii031.blogfa.com
493831. تنهایی های من
به سراغ من اگر می ایید نرم واهسته بیایید که مبادا ترک بردارد چینی نازک تنهایی من. Http:/ nightgraph.com/rank.php? نوشته شده در سه شنبه پنجم بهمن ۱۳۸۹ساعت 22:31 توسط طناز. نوشته شده در شنبه بیستم شهریور ۱۳۸۹ساعت 22:24 توسط طناز. نوشته شده در شنبه بیستم شهریور ۱۳۸۹ساعت 22:23 توسط طناز. اين چه حكمتي است كه باعث مي شود تو شيرين و من تلخ جلوه كنم. زندگي لبخندي زد و گفت. دروغ هايي كه در من نهفته است و حقيقت هايي كه. تو در وجودت داري. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۸۹ساعت 22:42 توسط طناز. نیمکت های ک...
tanhaii1389.blogfa.com
493832. Å ℒ ϴ ℕ ℰ
تا قیامت هم خیانت کنم باز حساب مان پاک نمی شود. تاريخ یکشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۳ ساعت14:15 نويسنده [ F A T I M A ]. دیگر تقدیر را برای نماندنت بهانه نکن! مرد باش و بگو:نخواستی و نماندی! تاريخ سه شنبه بیست و هشتم مرداد ۱۳۹۳ ساعت18:32 نويسنده [ F A T I M A ]. ب حرمت رفاقت هیس . عشقم تو بغل رفیقم خوابش برد . تاريخ شنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۳ ساعت15:6 نويسنده [ F A T I M A ]. هر شب دلداری ام می دهد. و با هزار و یک بیت عاشقانه. می خواهد قانعم کند که تو باز خواهی گشت. زیرسیگاری پ ر از ته سیگارم را باور می کنم.
tanhaii175.blogfa.com
493833. ** آخر خنده **
باید پشت بسته ی ساقه طلایی بنویسن : حتما همراه چای یا نوشیدنی مصرف شود ، احتمال خفگی وجود دارد! بسلامتی جوونی که . جوونیش رو باخت بخاطر یه تیکه کاغذی که. پایان خدمت * * * *. نوشته شده در ۹۴/۰۵/۲۵ساعت ۱۹:۳۳ بعد از ظهر توسط مهدی. دوستان دارم میرم سربازی. سلام دوستان دارم میرم سربازی 6.19 حرکت میکنم دعا کنید یه جای خوبی باشه. اونجایی که دارم میرم تا 2 سال خداحافظ همه . شاید اگه مرخصی اومدم کامنت هاتون. رو دیدم . خلاصه بدی یا خوشی ازمون دیدین حلالمون کنید. نوشته شده در ۹۳/۰۵/۱۷ساعت ۱۰:۵۳ قبل از ظهر توسط مهدی.
tanhaii2020.blogfa.com
493834. تنــــــــــــــــــــــــــهایی!!!!
درتنها ترین تنهاییم تنها کسم تنهای تنهایم گذاشت. اون ابرآ ميآومد بیرون. آهآآآآآآآے د خ ت ر. بگیر بشین سر جات. اینقد غ ر نزن. بعد یہ چشمک میزد ،. آروم توے گوشم مےگفت:. همہ چے درست میش ه. سلام شرمنده چند وقتی نبودم نت نداشتنم. ممنون از کسایی که برا کامنت گذاشتم یکی یکی جواب همه تونومیدم. منتظر کامنتاتون هستم آپم چطوره؟ سه شنبه یکم اسفند 1391. گ اهے ميگي ر د! گ اهے مي سوز د! و ح تے گ اهے ،. گ اهے ن ه خ يلے و قت ه ا. مي ش ک ند! ام ا ه ن وز مے ت پ د . ا يט روزهآ زیادے. ساڪ ت ش ده ا م. جمعه سوم شهریور 1391.
tanhaii22.blogfa.com
493835. ALONE
خداحافظ همه من وبلاگم رو ول کردم به حاله خودش این آدرس وبلاگه جدیدمه تونستید سر بزنید. پنجشنبه دهم مرداد 1392 ] [ 17:32 ] [ SOOKOOT ] . ای صبا رو سبک بال. ای صبا رو ، سبک بار ، از برم سوی دلدار. گو به اون بی وفا یار ، حال این عاشق زار. ای صبا رو ، سبک بار ، از برم سوی دلدار. گو به اون بی وفا یار ، حال این عاشق زار. گو به هر کوی و برزن ، پیش هر مرد و هر زن. بگذرم چون به زاری همچو ابر بهاری. از دو چشم گهربار ، در فشانم صدف وار. ماه نو چو بر چشم مردم نیاید ، هر کسش به انگشت خود می نماید. آتش عشق ، درد جانکاه.
tanhaii25.blogfa.com
493836. تنهایی دوباره
تاريخ : شنبه سوم تیر 1391 16:6 نویسنده : SAEDEH. به نام انکه در سکوت نامش را فریاد زدم و در اشک اورا دریافتم و در خوشی وجودش را انکار کردم . و در غم با تمام وجود به او عشق ورزیدم . اینک از پنجره کوچک تنهایی با تو حرف میزنم . از پشت دیوارهای دلتنگی هر شب با قایق غم هایم در رودخانه ی اشک هایم تا انتهای ظلمت پارو میزنم . وچشمان مهربان تو را از لابهلای شهر ستارگان بامن قصه ی امیدواری میگویند . تاريخ : شنبه نوزدهم مهر 1393 10:20 نویسنده : SAEDEH. من حرفهایم را خورده ام. همه ی حرفهایم را. همه ی دردهایم را.
tanhaii2bare.blogfa.com
493837. تنهایی
دلم واست تنگ شده داداشی. دستم به تو نمی رسد. آجی منه مهربون من. پسر به اصطلاح مهربان. مائده ی آسمانی ( مائده ). ღ ღ تک ستارهღ ღ. بوسه عشق ( آرزو ). فاطيما و ميثم ( - - ). اولین شب آرامش ( مژده ). Lovely girl ( عسل ). همیشه تنها میمونم ( مهسا ). عاشقانه ( محمد جواد ). عسلک ( عسلک ). دختر آهنین ( مرضیه ). نوشته های مذهبی عرفانی ( حمیده ). عشق من عاشقتم ( پانیز ). دل باراني ( زهرا ). دل نوشته های دختر کرد ( روژین ). I U نازنین ترین دختر دنیا I U ( نازنین ). دختر دل شکسته ( پارسا و بهار ). قصر شعر ( افسانه ).
tanhaii31.blogfa.com
493838. ♥..یک بغل تنهایی..♥
تنهایی قشنگ ترین حس دنیاست.چون واسه داشتنش نیاز ب هیچکس نداری! داستان من از جای شروع شد. که من برای او میمردم. و او به دروغ وانمود کرد برایم تب کرده! نوشته شده در دوشنبه 1393/05/13. ساعت 15:34 توسط دو تنها. ب بعضیا باید گف:این مشکل تو نیس ک نمیفهمی.مشکل منه ک توقع دارم بفهمی! ب بعضیا باید گف:تو ک حرف زدن بلد نیستی حرف نزدن ک بلدی! ب بعضیا باید گف:درد دلت رو مث در یخچال واسه همه باز نکن! ب بعضیا باید گف:برو عقب عزیز من.من خودمم انقد ب خودم نزدیک نمیشم! نوشته شده در جمعه 1393/05/10. ساعت 18:1 توسط دو تنها.
tanhaii313.blogfa.com
493839. مـرغ بـاغ مـلکـوتـم،نـیـم ازعـالـم خـاکـ
مرغ باغ ملکوتم،نیم ازعالم خاک. ما شقایقهای باران خورده ایم،سیلی ناحق فراوان خورده ایم. روز دیدار تو اگر فرداست شوق کودکانه ی امروز مرا ببخش. گفت به این اسم نمیشناسن اونجارو.کم کمک مسیر رو طی کردیم.ساعت 10 و پنج دقیقه بود و من همچنان به الناز عزیز چپ چپ نگاه میکردم. .الناز به راننده گفت میخوایم مدرسه هدایت پیاده بشیم، منم سریع گفتم میدون هفتاد و دو! راننده گفت خب پس چرا گفتید برم هفت حوض؟ دوباره حرفش رو تکرار کرد، گفتیم بله میدونیم! چند ثانیه ای ایستادیم و بعد نشستیم.بار دوم که دکتر رو دیدیم قبل از ور...
tanhaii345.blogfa.com
493840. تنهایی یه دختر
ﺳﻼﻣﺘﯽ ﭘﺴﺮﯼ ﮐﻪ یه رﻭﺯ ﻋﺎﺷﻖ ﺷﺪ. ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ یه رﻭﺯ ﻋﺎﺷﻖ ﺷﺪ. ﺳﻼﻣﺘﯽ ﭘﺴﺮﯼ ﮐﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﯾﻪ ﻧﮕﺎﻩ هم به عشقش ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻧﮑﺮﺩ. ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﻫﯿﭽﯽ ﮐﻢ ﻧذاﺷﺖ. ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﻭﻥ ﻫﻤﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ ها شیطنت ها ﺩﯾﻮﻭﻧﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎ زیر بارون قرار گذاشتن ها خیس شدن ها از سرما به خود لرزیدن ها. ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﮐﻪ ﺯﯾﺮﺍﺏ ﭘﺴﺮﻭ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺯﺩ. ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﺣﺮﻑ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﺜﻞ ﺧﻮﺍﻫﺮﺷﻮ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﺮﺩ. ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ بی خبر ﺧﻄﺶ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﺷﺪ. ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﻭن ﻗﺴﻤﻬﺎ ﺍﻭﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﺍﺩﻩ ﻧﺸﺪ. ﺳﻼﻣﺘﯽ ﭘﺴﺮﯼ ﮐﻪ ﻫﺮﭼﯽ ﻗﺴﻢ ﺧﻮﺭﺩ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﮐﺮﺩ ﺍﺛﺮﯼ ﻧﺪاشت. ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﻭﻥ ﺧﻨﺪﻩ ﯼ ﺯﻭﺭﯼ.
tanhaii4136.blogfa.com
493841. غم و عشق
گفتم غم تو دارم. گفتم غم تو دارم. چیزی نگفت و بگذشت. حافظ خوشا به حالت. یارم گذشت و یارت. نوشته شده در جمعه بیست و دوم اسفند ۱۳۹۳ ساعت 19:41 توسط M. دلم عجیب گرفته است ! دلم عجیب گرفته است! آنقدر که خنده هایت هم . . . نوشته شده در جمعه بیست و هشتم شهریور ۱۳۹۳ ساعت 14:44 توسط M. در فصل تگرگ عاشقت میمانم. با ریزش برگ عاشقت. هر چند تبر به ریشه ام میکوبی. تا لحظه مرگ عاشقت میمانم. ساده میگویم و ساده مینویسم. هرکس ساده باشد وسادگی را. مرا از چشمانم می خواند. یاد گرفتم که . عشق یعنی فاصله و فاصله یعنی :. و یهو...
tanhaii555.blogfa.com
493842. ببیبن..چی به سرم اومد
ببیبنچی به سرم اومد. وبلاگم به http:/ omretalaf.blogfa.com. اگر اسم بهتری سراغ دارید بهم بگید تا عوضش کنم. نوشته شده توسط در جمعه بیست و سوم تیر ۱۳۹۱.
tanhaii6698.blogfa.com
493843. تنهایی؟بیا تو!!!
باید مغرور بود . دور از دسترس . باید مبهم بود و سرسنگین . خاکی که باشی آسفالتت میکنند و از رویت رد میشوند . شنبه بیست و هفتم مهر 1392 ] [ 18:59 ] [ افسانه ] . نيما يوشيج در تولد يك سالگي پسرش نوشت:. پسرم يك بهار ، يك تابستان ، يك پاييز و يك زمستان را ديدي. زين پس همه چيز جهان تكراريست. جز محبت و مهرباني ./. شنبه بیست و هفتم مهر 1392 ] [ 18:58 ] [ افسانه ] . اون کسیه که میتونه تو یه ثانیه و با یه حرفش حالتو عوض کنه ./. شنبه بیست و هفتم مهر 1392 ] [ 18:56 ] [ افسانه ] . دستت که بلرزد اشتباه می نویسی. اس ام...
tanhaii71.blogfa.com
493844. اس ام اس تنهایی
اس ام اس تنهایی. اس ام اس تنهایی جدید ، اس ام اس تنهایی تیکه دار ، اس ام اس عاشقانه ، اس ام اس تنهایی و دلتنگی. پیامک جدید دی ماه 93. هموطن گرامی آیا می دانستید لذت بوسه در تاریکی ده ها برابر بوسه در روشنایی است؟ اگه می دونستی دستای سرد من چقدر گرمی دستاتو نیازمنده ، اینقدر دست تو دماغت نمی کردی! یک باب خانه در نیاوران به مساحت ۴۵۰ متر مفید، سونا استخر جکوزی و پکیج، با دید بسیار عالی به خدا خوشبختی نمیاره، برو سر خونه زندگیت! دلو زدم به دریا زدم برات پیامی بهم نگی یه وقتی که خیلی بی مرامی! اگه سلطنت بلد ...
tanhaii73.blogfa.com
493845. لحظـ ـــه هاﮯ دلتنگــ ـﮯ
لحظ ه هاﮯ دلتنگ ﮯ. حجاب و عفاف-مدل های جدید حجاب چادر و مقنعه.
tanhaii76.blogfa.com
493846. تنهایی
پیامک انبوه و تبلیغاتی. حدود 82 روز مونده تا روز سرنوشت روزی که اینده انسان رقم خواهد خورد روزی که 159000هزار نفر دارن تلاش میکنن براش. کنکور میدان مسابقس ولی بعضیا از خانواده ها وبعضی از معلما و. اونو به یه غول تبدیل کردن.غولی که هر سال نسبت به سال قبل سختر میشه. اقا چرا باید دانش اموز ها بترسن از کنکور.واقعا چرا؟ چرا اینقدر همه روی کنکور حساسند؟ چرا اون افرادی که رتبه ی خوب نمیارند همیشه تو چشم مردم به عنوان بر عرضه هستن؟ چرا برادر یا خواهرانی که خودشون تو کنکور قبول شدن و میگن اگه قبول نشی فلان چیز؟
tanhaii77.blogfa.com
493847. ♥ஜღ تنهایی ღஜ♥
میخواهی از حالم باخبر شوی؟ از کجایش برایت بگویم. ازروز اول که عاشق لبخندت شدم. از دلواپسیهای و نگرانیهای همه روزه ام برای نبودنت نخواستنت نداشتنت که جانم را به لبم می رساند. می خواهی بدانی رفتن بی صدایت با من چه کرد. تمام نبودنت تمام نخواستنت با من چه کرد. ازرفتن بی صدایت و حسرت دیداره دوباره ات تا کجا برایت بنویسم. از دلتنگیهای عاشقانه ای که درانتظارلعنتی ریشه کرده اند. ازسیل اشک شبانه ام که خرابی روح وجانم را هرشب به رخم می کشد. از احساس بتاراج رفته ام. اما نگران ما نباش حال همه ما خوب است. دیگر وقتی ا...
tanhaii91.blogfa.com
493848. تنهایی افتاب
دست دوستی دراز میکنم شاید کسی ان را بگیرد! خدایا دست هایم را که به سوی تو دراز می کنم بگیر چون تو بهترین دوستی! در هوایی که نفس های تو نیست. ارام در اغوشم گیر. دست هایم را بگیر. تاریخ : یادداشت ثابت - دوشنبه 95/9/23 11:29 صبح نویسنده : ت م نظر. ایا دلتنگ شده اید؟ ایا دلتنگ شده اید؟ وقتی دستهایش را می گیرید , گرم می شوید. وقتی لبخندش را می بینید , همه دنیا زیبا می شود. وقتی در اغوشش می گیرید , احساس ارامش می کنید. ایا دلتنگ کسی شده اید که. دیگر او را نخواهی دید. دیگر صدایش را نخواهی شنید. با او حرف میزنی.
tanhaiiaftab.parsiblog.com
493849. تنهایــــــــــــی های من
تنهایی یعنی یک نفر خیلی کم است! پست بیست و هشتم. خیلی وقته ننوشتم اما الان دلم باز پره از . دیر نیا انقد دلم می گیره تنهایی! شنبه پانزدهم فروردین ۱۳۹۴ 22:58 آزاده. پست بیست و هفتم. امیدوارم هیچ وقت کسی گند نزنه به لحظه ی ناب زندگیتون. جمعه پنجم دی ۱۳۹۳ 21:22 آزاده. پست بیست و ششم (خواهر زاده ام). ساعت سه با خبر می شم که شروع شده. داری میای و . تموم وجودم پر از استرس میشه. انگار منم که دارم درد می کشم و . سید رضا میاد دنبالم. تو راه از استرس. برای سلامتی هر دو تون شروع می کنم به خوندن آیه الکرسی. ولی تو ب...
tanhaiiamon.blogfa.com
493850. یه حنجره بی هم نفس
یه حنجره بی هم نفس. سرنوشت ما یه میدون زندگی اما یه بازی.پیش اسم ما نوشتن،حقته باید ببازی. همه جا هستمو نیستم با همه هستمو تنهام . تا اومدم که پاک کنم اشکاتو از رو گونه هات. گفتی بزار گریه کنم سر بزارم رو شونه هات. گفتم نترس گفتم بمون شبونه ها سحر میشن. رویامو از شبم نگیر ستاره هام پرپر میشن. همه جا هستمو نیستم با همه هستمو تنهام. منو از خودم رها کن که هوای تازه میخوام. خسته و زخمیه زخمی ابریه ابریه چشمام. با توام با توام اما خیلی وقته خیلی تنهام. تا اومدم که پاک کنم اشکاتو از رو گونه هات. کاش ببینمت دوب...
tanhaiibiaa2.blogfa.com
493851. tanhaii
بعضي ها سعادت گفتن كلماتي را دارند ك برخي حسرت گفتنش و ب دل دارند. سلام بابا جونم خسته نباشي،وسايلتو بده من! دوشنبه بیست و پنجم فروردین 1393 ] [ 20:41 ] [ katayuon ] . زن اگر عاشق نباشد. انگار چيزي در وجودش كم است. تو ك ميداني اي مرد. پس پادشاه قلبش باش. نه كودكي ك ب بازي ميگيرش! دوشنبه بیست و پنجم فروردین 1393 ] [ 20:39 ] [ katayuon ] . ب سلامتي پسري كه:. رفت سربازي و مرد شد. وقتي برگشت ديد عشقش زن شده! دوشنبه بیست و پنجم فروردین 1393 ] [ 20:36 ] [ katayuon ] . بي دليل غصه ميخوري. بهترين دوسم ايينه است!
tanhaiibipayan.blogfa.com
493852. jhghj
tanhaiie-panah.blogfa.com
493853. ܨܓܨܓܨتنهاــــییܨܓܨܓܨ
شاید همدرد شدی و رفیق تنهایی هام! دلنوشته های ملی(قسمت دوم). سلامممم بچه هاا ( بازم تو؟ اره منم همونی که امده درداشو بزاره تو این خونه که دیه اینجوری رو دلش سنگینی نکنه. دردایی که فقط خودم میدونم و خدام نه اینکه بخام ناشکری کنم ولی ته دلم حسرت خیلی چیزارو. میخورم خدا همیشه همه چیو به ادم نمیدم ولی در مورد من باید بگم داد خیلی داد ولی بعدش یجوری. سوزوند که دیه نتونم لذت دادهاشو ببرم. خدایا خسته شدم هیچ راهی ندآآآآآآرم به کی و کجا پناه ببرم. من ادم ضعیفی نیستمم ولی محتاجم اونم فقط فقط محتاج خودت. سلامممممم...
tanhaiie.blogfa.com
493854. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhaiie230.persianblog.ir
493855. فروش گاه بزرگ اینترنتی
فروش گاه بزرگ اینترنتی. فروش ویژه تبلت دانش آموزی GPAD. پایه عکاسی مونوپاد به همراه ریموت شاتر بلوتوث. گوشی موبایل طرح گلکسی S5 اندروید4. تاريخ : یکشنبه بیستم مهر 1393 21:54 نویسنده : مجید. فروش مجدد لیزرپوینتر با بردکیلومتر و 1سال گارانتی. گوشی طرح آیفون 6 باتکنولوژی3Gو گرید A. فروش ویژه تبلت دانش آموزی GPAD. پایه عکاسی مونوپاد به همراه ریموت شاتر بلوتوث. گوشی موبایل طرح گلکسی S5 اندروید4.4. طرح اصلی Apple iphone 5S اندروید 4 (3g). لنزهای عکاسی حرفه ای با موبایل. پایه عکاسی مونو پاد و یژه عکسهای سلفی.
tanhaiiebaran.blogfa.com
493856. تنهايي باراني
خدا کنه دستامون واقعا تو دست هم باشه. گاهی شک می کنم. واقعا آدما همدیگرو دوست دارن؟ یا این دوست داشتنی که ازش حرف می زنن به خاطر خودشونه؟ ولی می دونم عشق های واقعی انگشت شمارن. برای خیلیا مهم نیست که عشق طرفشون واقعی باشه یا نه. ولی برای من همیشه مهم بوده. واقعا نمیدونم عشقش نسبت به من واقعیه یا نه. خدا کنه که واقعی باشه و دستامون واقعا تو دست هم باشه. البته میدونم یکم خودخواهیه، چون همونطوری که من از اون انتظار عشق واقعیو دارم ،. اونم همین انتظارو از من داره. و شاید اونم میترسه. برای همیشه داداشم می مونی.
tanhaiiebarani.blogfa.com
493857. تـنـهـایـــِ ماه ...
نه چتری داشتی و نه روزنامه ای و نه.ازکجا باید می فهمیدم مسافری؟ اول باید بگم که خوش اومدین! من پردیس هستم (نام مستعارمه ها) به عنوان مدیر وبلاگ البته چیز خاصی نیستا. در کنارم هم عرفان جان هستش که جای برادرم رو داره. از یه شهر هم نیستیم از این فکرا نکنید. خب میرم سر اصل مطلب :. این وب صرفا جهت مطالب و عکسهای عاشقونه ساخته شده شاید بینش چیزای دیگه ای هم پیدا شد. سه چهار روزی یه باراپ میشه. با تبادل لینک هم موافقیم در همه ی لحاظ. این وب من هست :. کبوتر با کبوتر ، باز تنهاست. و وب عرفان جان:. ت و نآز ڪنے.
tanhaiiemah.blogfa.com
493858. تنهایی
گونده منه باش ووران ایندی منه داش وورور. ایندی منه داش ووران اوزگلره باش وورور. اوزگه اگر داش وورا دردینه دوزمک اولار. باخ بورا سوز بوردادی داشلاری یولداش وورور. اونی که هر روز به من سر میزد امروز به من سنگ میزنه. اونی که امروز به من سنگ میزنه به بیگانه ها سر میزنه. بیگانه اکه سنگ بزنه دردشو میشه تحمل کرد. ببین منو حرف من اینجاست سنگهارو دوست میزنه. چهارشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۲. روش من در زندگی ساده است:. تو با من خوب رفتار کن،. من با تو بهتر رفتار خواهم کرد. شنبه نوزدهم بهمن ۱۳۹۲. سه شنبه هشتم بهمن ۱۳۹۲.
tanhaiiemahsa.blogfa.com
493859. ♥♥ تنهایی من ♥♥
اگر تنها ترین تنها شوم ، باز خدا هست . اینجا تنهایی من است. نوعی دفتر خاطرات که از هر دری حرف میزنم با این تفاوت که گاهی چند نفر حضور دارن. وبم ساده ست ، پر بازدید نیست و تبادل لینک فقط با دوستام انجام میشه :). آوای ح ر م. آبشار سرگرمی و خنده. اهدای عضو ، اهدای زندگی. برای دوری چشم زخم. و إ ن ي ك اد ال ذ ين ك ف ر وا ل ي ز ل ق ون ك ب أ ب ص ار ه م ل م ا س م ع وا الذ ك ر و ي ق ول ون إ ن ه ل م ج ن ون و م ا ه و إ ل ا ذ ك ر ل ل ع ال م ين. تاريخ : یکشنبه ۲۵ مرداد۱۳۹۴ ۱۹:۵۵ بعد از ظهر نویسنده : mah. خودش هم البت...
tanhaiieman.blogfa.com
493860. تنهایی من
بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. كل مطالب ارسال شده:. آخرین بروز رسانی :. تنهایی یعنی : نه خودش هست که از تنهایی درت بیاره ، نه فکرش اجازه میده تنهاییت رو با کسی دیگه ای پر کنی . ارسال توسط سینا فشنگچی تاریخ : دوشنبه 16 بهمن 1391 نظرات . تنهابودن قدرت میخواداین قدرت را کسی ب من داد که میگفت:تنهات نمیذارم. ارسال توسط سینا فشنگچی تاریخ : دوشنبه 16 بهمن 1391 نظرات . امشب تمام خویش را از غصه پرپر میكنم. گلدان زرد یاد را با تو معطر میكنم. تو رفته ای و رفتنت یك اتفاق ساده نیست. خیلی وقته دیگه بارون نزده.
tanhaiieman.mihanblog.com
493861. دانلود و تفریح
هرکس چیزی را دوست بدارد، از آن بسیاریاد می کند . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]. اس ام اس عاشقانه جدید [0]. آرشیو پیوند روزانه [1]. باید بازی با پرسپولیس را فراموش کنیم. پیروزی پرگل بارسلونا مقابل گرانادا. دکتر نوروزی 43 ساله شد. احتمال دارد باز هم مربی تیم ملی هلند شوم. باید بازی با پرسپولیس را فراموش کنیم. مربی تیم فوتبال تراکتور‌سازی در مورد اینکه در این دیدار درگیری‌های زیادی وجود داشت خاطرنشان کرد: این مسابقه یک بازی عادی بود و مشکل زیادی وجود نداشت. 92/9/13: : 12:21 ص. به گزارش خبرگزاری فارس، از هف...
tanhaiieman.parsiblog.com
493862. ♫♥*•قلبی♥ خسته از تپیدن•*♥♫
قلبی خسته از تپیدن *. تقدیم به اونی که کنارم نیست ولی حس بودنش به من شوق زندگی میده! عشقم بودنت در کنارم قشنگ ترین هدیه ی خداست. خدارو شکر بلاخره دلتنگیام تموم شد و الان دوماهه کنار عشقم )(محمد)زندگی میکنم خیلی خیلی خوشحالم عخدایااااااااشکرت. نوشته شده در 2015/4/5. ببخشید یه مدت طولانی نبودم به خاطر مشکلات و درس و . از امروز دوباره اومدم با آپای جدید و جالب و به روز. خوشحال میشم مثله همیشه بهم سر بزنید. منتظر نظرای خوبتون هستم. نوشته شده در 2014/6/10. محمدمخیال تو می ارزد به داشتن همه! شعر اتل متل خواند.
tanhaiietayebeh.blogfa.com
493863. ♥ما دوتا♥
یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد / طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم. دوستان هرکس رو که دوست داشته باشیم لینک میکنیم. لطفا. گله و توهین درکار نباشه. چهارشنبه شانزدهم اسفند 1391 ] [ 10:18 ] [ majid&hany ] . خسته شدم از بس. خدیدم ولی بغض گلومو فشار داد. آروم بودم ولی انگار تو دلم یه آشوب بزرگ بود. به همه گفتم خوبم ولی حالم ناجور خراب بود. گفتم می تونم ولی نتونستم. خسته شدم از این همه تظاهر! خسته شدم از بس. خدیدم ولی بغض گلومو فشار داد. آروم بودم ولی انگار تو دلم یه آشوب بزرگ بود. گفتم می تونم ولی نتونستم.
tanhaiiham.blogfa.com
493864. دست نوشته های یک دانشجو
دست نوشته های یک دانشجو. میم دوست داشتنی . میم که خسته شد از چسبیدن به اسامی بی ربط .اشخاص بی ربط .میمی که شاید اول و آخر مردم بود. میم ی که همیشه تنها بود . میمی که مردم بود و همیشه تنها بود. نوشته شده توسط jj در سه شنبه یکم مرداد 1392 ساعت لینک ثابت. بخت از دهان دوست نشانم نمیدهد. دولت خبر ز راز نهانم نمیدهد. نوشته شده توسط jj در شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1392 ساعت لینک ثابت. به در جعبه کلمات میمانم.باز که میشود مازاد میآورد. نوشته شده توسط jj در چهارشنبه دهم آبان 1391 ساعت لینک ثابت. هفته دوم آبان 1391.
tanhaiihayam.blogfa.com
493865. ...کلبه تنهایی هلیا جووون...
کلبه تنهایی هلیا جووون. تنهایی های هلیا . عشقولانه ها. شارژ همراه اول جایزه. اگر ذره بین نگاه قوی باشد. در تمام صفحه های ورق خورده ی زندگی اثر انگشت او دیده می شود . چه بچه گانه است که فکر می کنیم. همه اش را به تنهایی رنگ کرده ایم . دوستان عزیز پس از بازدید هر مطلب لطفا نظر بذارید. زودتر آنلاین شو می خواهم ببینمت. تنهایی هم مد شده. همین که لابلای کلماتم. ن ف س میکشی. همین که پناه واژه هایم شده ای. همین که سایه ات هست. همین که کلماتم از بی "تو"یی. کافیست برای یک عمر آرامش. حتی همین قدر دور. که دختر کوچولو...
tanhaiihayehelijoon.blogfa.com
493866. تنهایی های من
یه دختر تنها که کار هر شبش شده گریه کردن -اره این منم تنها تر از تنها این دنیای سنگی دنیایی هست که من توش زندگی میکنم منو تنهایی های من. من تو جاده زندگی کم اوردم وتا حد مرگ دارم پیش میرم . این بود گوشه ای از زندگی من. جمعه نهم فروردین 1392. میشینم و نگاه میکنم. که جای من سنگی است. آن وقت شما می نشیند و نگاه می کنید. شنبه بیست و ششم بهمن 1392. تنها بودن قدرت می خواهد. و این قدرت را کسی به من داد که روزی می گفت:. سه شنبه سی ام مهر 1392. دایورتت میکنم رو . این جوری همه چی حله. دوشنبه بیست و نهم مهر 1392.
tanhaiihayeman.blogfa.com
493867. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhaiihayeshaparak.persianblog.ir
493868. sikťïřツ【★】
بضی ا دوستا مث. ا صب تا شب تو سر هم میزنن. بدون هم نمیتونن زندگی کنن. وڪسے نیس بگه چه مرگته؟ منے ڪه בلפ وشیҐ. منے ڪه פ وشے بهҐ نیومבه. منے ڪه ازهمه رو בست פ ورבҐ. منے ڪه مرפمه בله همه شבҐ ولی؟ ڪسے مرפҐ בلҐ نشב. منے ڪه بغضҐ جلوهمه. قورت میבҐ ڪه یه وقت گریه نڪنҐ. منے ڪه پیش همه شاבتر. سلامتیه منے ڪه ڪسے בوسش نבاره. ارع به سلامتیه مט. لآشے بآشی ع رشی . . خآکے بآشی ف رشی . . . ولی نه برای کشیدن. برای داغ کردن دستی که خوبی میکند? د لم کسی و می خواد ک ھ جز من کسی و ن خواد :. ف کر ک ردی ب ری می میر م؟ ضیآ کاربر...
tanhaiihayesima.blogfa.com
493869. تنهایی های من
ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺑﺰﻥ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﭘﺎﺳﺦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎ . ﺭﻭﺯﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ . ﮐﻪ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻫﺎﯾﺖ . ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺳﺎﺯ ﻫﺎﯾﺖ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺭﻗﺼﯿﺪ. هرگز نفهمیدم فراموش کردن درد داشت یا فراموش شدن. به هر حال دارم فراموش میکنم فراموش شدنم را. دلت را درگیر میکنند. تمام فکر و ذکرت میشود یادشان. لحظه به لحظه ات میشود،عشقشان. حالا که دیگر نابود شده ای. ولی اونایی که باعث شدن درد بکشیم هرگز. راز این هستی چیست؟ ما چرا آمده ایم؟ کار ما نیست گذر از هستی، گذر از آدم ها. کار ما شاید پر کردن تنهایی یک دل. تو دنیایی که جای آرزوهاست.
tanhaiihayman.blogfa.com