SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494789 - 494843)

494789. Pneumatic Product | Pneumatic Actuator | Solenoid Valve | Air Cylinder | Centering Unit | Air Preparation Unit | Urethane Tube | Linear motor | TPC
tanhay.com.cn
494790. Blog de tanhay - green - Skyrock.com
Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. Mise à jour :. Abonne-toi à mon blog! N'oublie pas que les propos injurieux, racistes, etc. sont interdits par les conditions générales d'utilisation de Skyrock et que tu peux être identifié par ton adresse internet (67.219.144.170) si quelqu'un porte plainte. Ou poster avec :. Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre. Posté le vendredi 30 janvier 2009 14:29. Ou poster avec :. Ou poster avec :.
tanhay.skyrock.com
494791. دل نوشته ها غمناک
دل نوشته ها غمناک. Http:/ upload7.ir/images/46934102513710843714.jpg. نوشته شده توسط امیر در دوشنبه چهارم آذر 1392 و ساعت 20:24. با همه کس هستی و. با هیچ کس نیستی. نوشته شده توسط امیر در شنبه بیست و دوم تیر 1392 و ساعت 16:25. آغوش کسی را دوست بدار. ﮐﻪ ﺑﻮﯼ "ﺑﯽ ﮐﺴﯽ" ﺑﺪﻫﺪ ،. نوشته شده توسط امیر در شنبه بیست و دوم تیر 1392 و ساعت 16:24. خدایا درمن کسی هست که صدا می زند تو را. نوشته شده توسط امیر در شنبه بیست و دوم تیر 1392 و ساعت 16:21. دلتنگی هایم را در آغوش بگیر و بخواب . این جمع ما پر از تنهایی هاست.
tanhay0055.blogfa.com
494792. ساز وسوز
دانیم که یوسف را نفروشند به دیناری. خشنودازاینیم که درصف خریدارانیم. گریخه دریدیم وزدیم عربده بدمستی. خوشحالیم ازینکه در جمع مستانیم. گرمیرویم سوی میخانه هروقت غروب. بارندی نزن طعنه به ساقی ای دوست. ما پس ازهجران توست می خواریم. و از این روست به خود می بالیم. تا شویم حاضردرحلقه دوستان. نزن طعنه هرجایی ای یار. ما بعد از رفتن توست همی. پیوسته آواره درهرجا و مکانیم. نوشته شده در شنبه شانزدهم دی 1391ساعت 13:22 توسط علی ترکاشوند. انگار ماه در چشم تو نه گویا چشم تو در ماه میتراوید! دلتنگی اش می رقصند . در حالی...
tanhay1.blogfa.com
494793. تنهایی من
گاهی اوقات نفس کشیدنم برات سخت میشه. میسوزی اگه وفادار باشی. کسی هم نمیفهمه اینو جز خودت! سکوت رو انتخاب میکنی. نه که حرفی واسه گفتن نداشته باشی. فقط دیگه حوصله بحث کردن با کسی رو نداری. نوشته شده در یکشنبه دوم تیر ۱۳۹۲ساعت 17:13 توسط غم. از سا ختار دنیا. ولی من هم دوست داشتم. نوشته شده در یکشنبه دوم تیر ۱۳۹۲ساعت 16:28 توسط غم. تو چه کرده ای با این دل بیقرار من؟ هیچ میدانی که هر شب می آیی به خواب من؟ این روزها تو شده ای تمام فکرو حواس من/نمیدانم چرا تو اینگونه هستی در خیال من. اینم به خاطر تو داداش.
tanhay1370.blogfa.com
494794. ❤دختر تنها❤
زند گے ب دون م خاط ب خاص ی عنے یہ ز ند گیہ با ڪ لاس. ﺣﺎﻝ ﻧ ﻤﯽ ﮐ ﻨﯽ ﺑﺎ ﻣﺎ ﺑﺎﺷﯽ ؟ ﺁﺏ ﻗﻨﺪ ﺑ ﺨﻮﺭ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺭﺍ ﺷﯽ . ولی اونا که بردن هنوز به باخت ما نرسیدن! ﺧﻮﺏ ﮔﻮﺷﺎﺗﻮ ﻭﺍ ڪ ﻦ ﺑ ﺒﯿﻦ ﭼﯽ ﻣﯿﮕ ﻢ :. ﻣﯿﮕ ﻢ ﻭ ﻣﯿﺨ ﻨﺪﻡ ﺍﻣﺎ ﻟﺎﺱ ﻧ ﻤﯿﺰ ﻧ ﻢ ! ﻣ ﻮﺩ ﺑﺎﻧﻪ ﻭ ﺑﺎ ﻟ ﺤﻦ ﺧﻮﺏ ﺟﻮﺍﺑ ﺘﻮ ﻣﯿﺪ ﻡ. ﺍ ﻣﺎ ﺗﯿڪ ﻧ ﻤﯿﺨﻮﺭﻡ ! عزیزم اصلا ما کی باشیم. که بخوایم در حد شما لاشی باشیم ! ﺗﻮ ﻭﯾﺘﺮﯾﻦ ﺑﺎﺵ ﺑﺎ ﯾﻪ ﻣ ﺘﺮ ﺧﺎﮐ. ﺍﻣﺎ ﺗ ﺴﺘﺮ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺑ ﺮﻧﺪ ﻧﺒﺎﺷ ! ﺍﮔﻪ ﺍﺯﻣﻦ ﺑﺪﺕ ﻣﯿﺎﺩ. ﺩﻟﯿﻠﺸﻮ ﺑﺎ ﻣﺎﮊﯾﮏ ﺭﻭﯼ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺑﻨﻮﯾﺲ. بعد ﺳﺮتو ﺑﮑﻮﺏ ﺗﻮ ﻫﻤﻮﻥ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺗﺎ ﺟﻮﻧﺖ ﺩﺭﺍد. اﺻﻼ ﺑﺮﺍﻡ ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ!
tanhay1378.blogfa.com
494795. ✮ ♬ زمانی برای باهم بودن♬ ✮
کد صفحه ورودی عاشقانه. زمانی برای باهم بودن. به نام انکه نمیدانم کیست ولی باورش دارم. بهترین فرم غزل هایم برای مادر است دفتر شعرم مزین از صفای مادر است در قنوت هر نماز خود دعایم می کند هرچه دارم در دو عالم از دعای مادر است. پنجشنبه بیستم فروردین ۱۳۹۴ ساعت 20:25 توسط 𝒷𝒶𝓇𝒶𝓃. این روزا هرکی هربلایی دلش میخواد سرادم میاره بعد میگه. سه شنبه هجدهم آذر ۱۳۹۳ ساعت 13:45 توسط 𝒷𝒶𝓇𝒶𝓃. حس خوب یعنی :. وقتی با عشقت هستی. تاهمیشه وقتی توچشات نگاه میکنه. میگه " دوستدارم خانومم". بعدها افسوس خواهي خورد. دیگر دلت ...
tanhay1818.blogfa.com
494796. فروشگاه
احد وظیفه با بیان اینکه روز سهشنبه، 26 آبان، گستره بارش، برخی مناطق جنوب غرب، دامنههای زاگرس، سواحل جنوبی خزر و دامنههای البرز را فرا میگیرد، افزود: شدت بارش در این روز در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، اردبیل، کرمانشاه، ایلام، لرستان و شمال خوزستان خواهد بود. وی با بیان اینکه در روزهای دوشنبه و سهشنبه وزش باد شدید جنوبی در سواحل دریای خزر سبب افزایش نسبی دما خواهد بود، افزود: این درحالیست که در روز چهارشنبه نفوذ جریانات سرد شمالی بر روی سواحل دریای خزر سبب کاهش محسوس دما خواهد شد.
tanhay2.blogfa.com
494797. ♥♥تـنــهایـی♥♥
نوشته شده در یکشنبه سیزدهم مهر 1393ساعت 4:33 توسط میلاد. سلام دوستان امیدوارم خوب باشید ممنون که ب وبلاگم اومدید و منه. حقیرو شرمنده کردید من میلاد از بلوچستان کوچیک شما هستم. بچه ها غمام زیادن هر ادمی غم خودشو داره منم غمم تنهایه خودمه. خداهیچ ادمی رو تنها نذاره! هیچوقت ادم درد اونیکه براش درد. ودل میکنه نمیفهمه باید خودش جاش باشه تا بفهمه. نوشته شده در دوشنبه دهم شهریور 1393ساعت 4:54 توسط میلاد. کم آورده ام ! من اگه خدا بودم . اینقدر هوای دو نفره رو به رخ تک نفره ها نمیکشیدم . نترس از هج وم حض ورم .
tanhay2002.blogfa.com
494798. آموزش جنسی جوانان ایرانی
آموزش جنسی جوانان ایرانی. آموزش جنسی جوانان ايرانی. توصيه من به جوانان ايراني مبتلا به عادت مضره. از دوستاني که به وبلاگ من پيغام گذاشتند متشکرم بعضي ها به من فحش دادند و گفتند حرف اخوند ها رو زدم من تمام صحبت هام نظر پزشکي دارد و مي تونيد امتخصص غدد. اعصا بپرسيد .در هرصورت هدف از ايجاد اين وبلاگ وظيفه انساني در برابر هم نوع مي باشد نه وظيفه شرعي من چون ميبينم جوانان اين مملکت با انجام اين عمل سلامتي رو حي و جسماني خود را. اگر در اين وبلاگ حرف منو قبول نداريد مي تونيد به نظرات بعضي افراد که در جق ياده رو...
tanhay2006.persianblog.ir
494799. ::. حـِــسِ خـــدایـــی شــدن ::.
ح س خدایی شدن : . خدایا در دو راهی زندگی ام،تابلوی راهت را محکم قرار بده،نکند که با نسیمی راهم را کج کنم. بعد از مدتها سلام. آسمان هميشه آبي نيست . پنل اس ام اس. الل ه م ک ن ل و ل ی ک الح ج ه بن الح س ن. ص ل وات ک عل یه و ع لی آبائ ه. ف ی ه ذ ه الس اع ه و ف ی ک ل س اع ه. و ل ی ا و ح اف ظا و ق ائ دا و ن اص را و د ل یل ا و ع ی نا. ح ت ی ت س ک ن ه ا ر ض ک ط و عا و ت م تع ه ف یه ا ط و یلا. ب ر ح م ت ك يا ا ر ح م الر اح مين. أ لل هم ص ل ع لی م ح م د و آل م ح م دوع ج ل الف ر ج ه م. برای ورود ومشاهده پیامهای خود.
tanhay21.blogfa.com
494800. تک و تنها در این دیار..........
تک و تنها در این دیار. ایییییییی خدا امان از تنهاییییییییی. سلامی به دوستان گلم. دوستان گلم دیگه من و شاهین دیگه داداش. نوشته شده در یکشنبه ۱۳۸۸/۰۵/۲۵ساعت 12:39 توسط ALI. به نمایشگاه دل خوش آمدید! به نمایشگاه دل خوش آمدید . لطفا . داخل نمایشگاه همهمه ای بود هر کس به دنبال دلی . بروشورهای رنگینی به غرفه ها چسبانده بودند و تبلیغات ، عشق مصنوعی را به اوج می رساند هر که شیک تر ، پربهاتر . قیمت آن دل سبز چند است؟ و آنورتر ، کودکی بهانه می گرفت و یک قلب آبپاش می خواست . سردرش نوشته بود : غرفه ی خاطرات. پس از آ...
tanhay2dadash.blogfa.com
494801. عشق یعنی تنهائی
تو تنها باش و من تنهای تنها که دارم وقت تنهایی سخن ها. در کنج دلم عشق کسي خانه ندارد. کس جاي در اين خانه ی ويرانه ندارد. دل را به کف هر که دهم باز پس آرد. کس تاب نگهداري ديوانه ندارد. در بزم جهان جز دل حسرت کش ما نيست. آن شمع که مي سوزد و پروانه ندارد. دل خانه عشقست خدا را به که گويم. کارايشي از عشق کس اين خانه ندارد. در انجمن عقل فروشان ننهم پاي. ديوانه سر صحبت فرزانه ندارد. تا چند کني قصه اسکندر و دارا. ده روزه عمر اين همه افسانه ندارد. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم فروردین 1393ساعت 15:15 توسط حالا.
tanhay65.blogfa.com
494802. کوچه تنهایی من
کمی که لابه لای نوشته هایم بگردی پیدایم میکنی. کمی هم بهانه گیر. اگر نوشته هایم را بیابی ،. منم همان حوالی ام. دوشنبه پانزدهم مهر 1392 ] [ 16:36 ] [ محمد69 ] . دل من سخت گرفتست. شانه ی دوست کجاست؟ ع اش ق م. ع اش ق اون بالا س ری. اون ک ه تن ها با م ا پ ری د و هرزگ ی نک رد. واس ه م نی ک ه ب ندگ ی نک رد. گاهی آن کس که میخندد ومیخنداند،میخواهد حواست. را از چشمان گریانش پرت کند. تکیﮧ گآه م بآش. تو ه م ح س کنی. میخوآه م س نگینی نگآه این م ردم ح سود ش هر را. جمعه بیست و دوم شهریور 1392 ] [ 16:51 ] [ محمد69 ] .
tanhay69.blogfa.com
494803. دختری تنها
یاران این زمانه مثل گل انارن از دورجلوه دارن نزدیک وفا ندارند. این وبلاگ رو تقدیم میکنم به کسی که عاشقانه دوستش دارم. د خت ر ے با ا سآنس ت نهآیے (Ħдйγ). نفس های بی هدف(سجاد). م ن و خود م 2تایی ( م ه سا ). گفتار نیک پندار نیک کردار نیک(بهنام). نم نم بارون.(نازنین). کبوترانه پریدید ، خوش به حال شما. شاید یه وقت دیگه(نوید). امام علی (ع) و دلنوشته هایم(حسین). دل نوشنه های من عاشق(رها). متن های عاشقانه،متن های احساسي(جواد). ஜ ܓ 2 تا عاشق ܓ (دلارام). بودن و زندگی کردن(باران و حسن). بخون و بخند (بهار). من و عشق...
tanhay71.blogfa.com
494804. سهم من از دنیا........ تنهایی
سهم من از دنیا. تنهایی. شارژ همراه اول جايزه. متحدترین قبیله دنیا همراه احسان علیخانی. تا شقایق هست زندگی باید کرد. صدای باران زیبا ترین ترانه خداست. سر نوشت بی زارم ازت. چه باشی چه نباشی برام عزیزی. با هم ولی تنها. قالب های عاشقانه شکر و نمک. آپلود عکس آپلود فايل. درسي ، نمونه سوال. طراح قالب: عاشقانه (آوازک). امروز . دلم واسه داشتنت . پر که نه. واسه بودنت و بغل کردنت. اینکه سرمو بزارم رو شونت و تو دستاتو فرو کنی لای موهامو بگی. فقط مال خودمی . یکشنبه یکم مرداد 1391 ] [ 15:40 ] [ ستاره ]. با قلبی از عشق".
tanhay72.blogfa.com
494805. فقط ماله من باش....
فقط ماله من باش. توفقط با من باش.من قول ميدهم با خودم هم قطع رابطه كنم. سرش داد نزن . باهاش قهر نکن . دوسش داشته باش . منو فراموش کرد . نوشته شده در دوشنبه یکم اردیبهشت ۱۳۹۳ساعت 21:0 PM. از روی پلی میگذشتند. پدر مهربان به دخترش گفت. عزیزم لطفا دستم را بگیر تا در رودخانه نیفتی. نه پدر، شما دست منو بگیر. پدرش با تعجب گفت. اگر من دست شمارو بگیرم و اتفاقی برام بیفته. ممکنه که من دستتو ول کنم. ولی اگه شما دست منو بگیری مطمئنم که هر اتفاقی که بیفته. شما هرگز دست منو رها نمیکنی. یکی بود یکی نبود. مهم قصه ایست که.
tanhay87.blogfa.com
494806. تنهای واقعی
پارسال عاشق و امسال بیگانه. سلام ای یار که بودی مست و دیوانه. چرا پارسال عاشق و امسال بیگانه. سلام ای هوس های در پس پرده. آنکه بازی دادی الان پر از درده. سلام ای عشق به ظاهر پاک. گمانم مرا کردی در خیالت خاک. سلام ای که میگفتی "راد " شیرینم. من که همان یار دیرینم. سلام ای که مرا بردی ز یاد. همه آرزوهایم را دادی به باد. سلام ای زبانی که از من بهتر ندید. برایم ضعف میکردی هرشب شدید. سلام ای که در آغوش افکارت گرفتی جای. به سادگیم خندیدی و براحتی گفتی بای. خداحافظ و بدان بی تو ادامه دارد این زندگی. اما امید و ...
tanhay9.blogfa.com
494807. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanhay91.blogfa.com
494808. بازی و نرم افزار موبایل
بازی و نرم افزار موبایل. مطلبی جهت نمایش یافت نشد از آرشیو مطالب استفاده کنید. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. Theme is created by: www.DesignDisease.com.
tanhaya-tanha.mihanblog.com
494809. WITCH navždy s námi...
WITCH navždy s námi. Probíhá kontrola SB. Přihlášku a informace najdete v menu. WITCH navždy s námi. Včera v 11:37 Tanhaya Deník. Tyto informace jsou dost důležité, takže čtěte;). Tak jak s tím Skype srazem? Úterý v 10:43 Tanhaya Deník. Ahoj V tomto članku chci pořešit, které datum by se vám teda hodilo na ten srazík:). 4 srpna 2015 v 13:00 Tanhaya Deník. Takže, co že, je to za challenge? Diplom a avatar od Wikk. 28 července 2015 v 12:00 Tanhaya Deník. 22 července 2015 v 11:06 Tanhaya Deník. Kdybyste cht...
tanhaya.blog.cz
494810. √♥دُنیــــاے پــآییـــزے مـَטּ♥√
د نیاے پآییزے م ט. ا جایے ڪپے نمڪنیم پ نیا زرزرڪن ل دفن. بے פ بر ت شریف بیاریטּ. פ وش ن כآرم. مش کآرت בعو ت ب فرست م برآتو. ل ق یه س ر ے ا ز اونآی. ے میک ن ن! ح رف اضافه ن باشه که اعصاب اضافه نی :. روزے ڪﮧ زاده ش د م. د ختر لوس بابا. میاد د نی ا. زے ڪ ﮧ م تعلق بﮧ. فقط از کنار برو قآطی. ڪ ردیم گ فتیم {. بﮧ زمین گرم بشینے }. ا لآن בوسآلﮧ تو ج زایر. ا حت مآلا بآ خ בآ. حالا اینجآشو گوش ک ن . چقدم عکسآم ربط دآره :. م ט زט هستم و تو م رב . اما نگراט نباش بﮧ ڪسے. خواهم گ فت :. ڪﮧ בیבم و בم نزבم! ڪﮧ بﮧ خرج בاבم .
tanhaya.blogfa.com
494811. تنهایی که تنها تر شد
سلام این یه وبلاگ شخصیه وبا کسی موافق یا مخالف نیست.از هر مطلبی هم که بخوام استفاده میکنم.ویچیز دیگه، من اینجا موزه باز نکردم که بعضیا بیان و ادای مجسمه رو در بیارن.پس لینکایی که مجسمه تشریف دارن حذف میشن. حرفه ای ترین قالب هاي وبلاگ. هرچی دوست داری (بهار جون). من تنها هستم اما تنها من نیستم(بردیا جون). چشمان پاییزیم جادوی ایام است دریابید(دومان). عشق ستاره های تنها(حسن). اگر تنهاترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. شاید جرمش نفس کشیدم بود. یک نفس هوای تازه. کوچولو بیا تو (حسین ). لیست تمام پیوند ها. جمعه ۱۳...
tanhaya64.blogfa.com
494812. تنهایی محض
گاهی عمر تلف میشود. به پای یک احساس . گاهی احساس تلف میشود. و چه عذابی میکشد ،. کسی که هم عمرش تلف میشود. نوشته شده در یکشنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۳ساعت 21:33 توسط. من کبریت را میسوزانم. این آتش بازی برد ندارد. از یه جایی به بعد دیگ ه. از یه جایی به بعد دیگه خسته نمیشی،می بری. از یه جایی به بعد هم دیگه تکراری نیستی،زیادی هستی! نوشته شده در یکشنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۹۱ساعت 3:16 توسط. که هیچ گاه دیگر هیچ چیز جایش را پر نخواهد کرد. نه موهای سیاه نه دندان های سفید. گذشت یک سال دیگرم با حسین پناهی. نوشته شده ...
tanhayaam.blogfa.com
494813. واسه دلم...
دیگه بی خیالی تموم سد. نوشته شده توسط بی خیال. در جمعه بیست و هفتم فروردین ۱۳۸۹. من در حريم اينه.هر شب عبادت مي كنم. با اشك مي سازم وضو.دل را زيارت مي كنم. در جاده ي سبز خدا.با كوله بار ساده ام. تا بيكران عاشقي.طي مسافت مي كنم. با اولين تكبير خود.از زندگي دل مي كنم. تنها ميان سجده ام.ياد قيامت مي كنم. در جاي جاي قلب من.نام خدا گل مي كند. وقتي كه در دشت دلم.اورا عبادت مي كنم. از ديدگانحسرتم.غم مي چكد بر خاك دل. مي رويم از نو چون گلي.ميل طراوت مي كنم. از شوق ديدار خدا.من همچو موسي كليم. نماز یادت نره عشقم.
tanhayaashegh.blogfa.com
494814. Never, Don't Forget Me
Never, Don't Forget Me. جمعه هشتم شهریور 1392 11:58 قبل از ظهر Navid. جمعه هشتم شهریور 1392 11:55 قبل از ظهر Navid. چهارشنبه ششم شهریور 1392 10:54 بعد از ظهر Navid. جمعه سوم خرداد 1392 2:54 بعد از ظهر Navid. پنجشنبه دوازدهم اردیبهشت 1392 6:22 بعد از ظهر Navid. شنبه بیست و چهارم فروردین 1392 11:20 بعد از ظهر Navid. چهارشنبه بیستم دی 1391 10:34 قبل از ظهر Navid. شنبه یازدهم آذر 1391 3:40 بعد از ظهر Navid. سه شنبه شانزدهم آبان 1391 12:55 بعد از ظهر Navid. از تو . از خودم. از همه ی زندگی . همه چیز را ثبت کرده.
tanhayam-tanha.blogfa.com
494815. تنهایی های من
حرف های تنهایی خودم. این آدرس جدیدمه :. Http:/ baahaam.blogfa.com/. دونه دونه اضافه تون می کنم. بیاین اینجا از این به بعد. نوشته شده در پنجشنبه دوم شهریور 1391ساعت 21:27 توسط خانم سین. خب همه چی تموم شد خدا رو شکر. نمی دونم شاید هم شروع شد. نوشته شده در سه شنبه بیست و چهارم مرداد 1391ساعت 17:16 توسط خانم سین. این ماجرا واقعی است! ازتون یه خواهش دارم. خودتون رو برای خوندن هر چیزی آماده کنین و قبل از اینکه برین ادامه مطلب بنویسین که فکر می کنین ادامه مطلب چی می تونه باشه. بفرمائین ادامه مطلب :. البته هنوز ...
tanhayam.blogfa.com
494816. هیچکس تنهاییم رو حس نکرد...
هیچکس تنهاییم رو حس نکرد. این وب از طرف کسیه که:. آموزش کامپیوتر ( سایت مدرسمون). د لم می خواهد همه چیز متوقف شود! دلم نمی خواهد بخندم. دلم نمی خواهد حرف بزنم. حتی اگر دست خودم بود دلم نمی خواست ادامه دهم. اما همه دوست دارند نقش بازی کنم. هیچ کس خود خودم را نمی خواهد. حالم را نمی فهمد. خنده نمایشی ام را ترجیح میدهی. اما نمی دانی از این همه تظاهر خسته ام! کاش تمام شود علت این خستگی. تاريخ : چهارشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۲ 19:16 نویسنده : ابوالفضل عباس زاده. اس ام اس تنهایی! آسوده باش دل من ،. تاريخ : چهارشنبه سی...
tanhayam0.blogfa.com
494817. دیگه تنها نیستم...
مومنم کردی به عشق و جا زدی،تکلیف چیست؟ بر مسلمانی که کافرمیشود پیغمبرش! یکشنبه بیست و سوم فروردین ۱۳۹۴19:56Nafas. اینم از سال ۹۳. تموم شد,اما بی توتموم شد فقط با خیال توسالی که پر از فراز و شیب بودپر از بالا و پایین عشق بودروزایی که دلمو شکستیروزایی که میخواستم فراموشت کنمروزایی که نتونستمبدتر شدمروز به روز بیشتر میخواستمتبیشتر باهات بودمدیگه به واقعیت فکر نمیکردمزندگیم بود و رویاهایی که میبافتم. سال۹۴داری میایلطفا به اتفاقای خوب بیابا حال خوب بیاغم و غصه بسهپر از عشق بیاخیلی بهت امید دارماخوب باش لطفا.
tanhayam2.blogfa.com
494818. خاطرات تنهایی
نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت 1389ساعت 21:2 توسط مریم. در این وبلاگ قرار هستش خاطرات واقعی خودم را بنویسم. امیدوارم شماهم به نظراتتون راهنماییم کنید. دوست دار همیشگی شما :. نوشته شده در سه شنبه هفتم اردیبهشت 1389ساعت 12:37 توسط مریم. من مریم متولد 1369. دانشجوی رشته ی نرم افزار دانشگاه تبریز. هدفم از ایجاد وبلاگ پر کردن اوقات فراغت میباشد.
tanhayam69.blogfa.com
494819. تنهایی هایم
Click To View Blog Posts. و زندگی تازم از همین چند روز پیش شروع شد. خدایا حالمو روز به روز خوب تر کن. 1:6 چهارشنبه بیست و چهارم مهر ۱۳۹۲ سارا. روزای آخر این سالم داره تموم میشه. این سال برام پر از آه و گریه بود. ولی الان می بینم این همه مشکل و سختی باعث شدن خیلی به خدا نزدیک شم. همش سر نمازام از خدا می خوام اگه قراره تا آخر عمر،. من زندگی سختی داشته باشم، بهم صبر بده. روزای آخر سال همیشه آدم دلتنگیاش بیشتر میشه. فک کنم بیشتر بخاطر روزایی که باید با خوشبختی میدیدم و ندیدم. 0:26 پنجشنبه هفتم اسفند ۱۳۹۳ سارا.
tanhayam72beman.blogfa.com
494820. تنهایامهدی
گنبد طلا رو عشقه. امام رضا رو عشقه. دوستان برای تبادل لینک از قسمت پیوندهای روزانه روی ارسال لینک کلیک کنید . مدیر وب سایت : علی رضا. دوست دارید کلیپ ها و فایل های صوتی درباره چه امامی باشد؟ اس ام اس و داستان. مرحع تخصصی ترین ادیت های پی ای اس و فیفا. ارسال اس ام اس تبلیغاتی. لیست کامل پیوندهای روزانه. جهت اطلاع از تنظیمات و ویرایش این قالب اینجا را کلیک کنید. کلیک کنید : . کمک به وبلاگ ما. نظرات خودرا با مادرمیان بگذارید! برای ثبت نظرات خود روی آیکون زیر کلیک کنید! کد لوگو و بنر. کد لوگو و بنر. جمعه یعن...
tanhayamahdi.mihanblog.com
494821. تنهایم عشق من
ازخودم که این همه. عشق یک طرفه هم حدواندازه ای دارد. پنجشنبه شانزدهم مرداد 1393 ] [ 16:5 ] [ omid ] . عید سعید فطر بر تمام دختر و پسرای باحال مبارک. دوشنبه ششم مرداد 1393 ] [ 22:20 ] [ omid ] . پس از تو قسمت بادم. خداحافظ ، ولی هرگز نخواهی رفت از یادم. خداحافظ، و این یعنی در اندوه تو می میرم. در این تنهایی مطلق، که می بندد به زنجیرم. و بی تو لحظه ای حتی دلم. و برف نا امیدی. بر سرم یکریز می بارد. چگونه بگذرم از عشق،. چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم. خداحافظ ، تو ای همپای شبهای غزل. تو دنیای ما آدما.
tanhayameshghman.blogfa.com
494822. مناطق جالب و دیدنی ایران و جهان
مناطق جالب و دیدنی ایران و جهان. مناطق جالب و دیدنی ایران و جهان. ساحلي نقره اي، آفتابي درخشان، آسماني آبي، آبهايي نيلگون، هوايي پاک و آرامشي بي نظير، جزيره کيش را به مرواريد خليج فارس تبديل کرده است. يكى از شگقتيهاى جزيره مرجاني كيش، سواحل آن است سواحلي نقره فام. يش به نسبت وسعت خود داراي يكي از وسيع ترين ساحل هاست و در دنيا كمتر ساحلي را مي توان يافت كه به وسعت سواحل كيش قابل استفاده باشد و مسافران بتوانند با آرامش و دور از غوغاهاي سواحل معروف در آن به استراحت بپردازند. دریاچه عباس آباد بهشهر. شده و با...
tanhayameydost.blogfa.com
494823. ⋰د⋰ف⋰ت⋰ر⋰چ⋰ه⋰ ⋰خ⋰ا⋰ط⋰ر⋰ا⋰ت⋰ ⋰م⋰و⋰ن⋰ا⋰
به فقر احساس انسانی ت دچ ار شدیم! نسلی که دردش را ، کیبوردها . پیامکها . و تلفن های پی درپی می فهمند. حاله نوشتن ندارم یعنی دلم نمیخواد که چیزی بنویسم میخوام. فقط همه چی تو خودم باشه . خیلی بد شدم فقط همین . یکشنبه بیست و پنجم آبان 1393. ۰ m ۰۰ o ۰۰ n ۰۰ a ۰. اه لعنتی کلی اپ کردم دستم خورد پاک شد اه اعصابم خورد شد. لعنتی فردا دارم میرم نوار قلب بدم قلبم خیلی درد میکنه اصن. امروزو دیروز بدترین روزایه زندگیم بودن از مردن بدتر بودن برام از این شهره. اونکه میخواست منو بفهمه نتونست . اونکه میتونست بفهمه نخواست.
tanhayameydost2.blogfa.com
494824. نقطۀ پایان
انقدر آرزوهايم را به گور بردم كه ديگر جايي براي جسدم نيست. مرا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم. که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم. در صفحه دلم تو نوشتي صبور باش. قلبم غبار دارد و معنا نمي شود. ا ل لهم ص ل ع لی مح م د و آل مح م د و ع ج ل ف ر ج ه م. الل ه لا إ ل ه إ لا ه و ال ح ى ال ق ي وم لا ت أ خ ذ ه س ن ة و لا ن و م ل ه م ا فى السم و ت و م ا فى الا ر ض م ن. ذ ا ال ذ ى ي شف ع ع ند ه إ لا ب إ ذ ن ه ي ع ل م م ا ب ين أ ي د يه م و م ا خ ل ف ه م و لا ي ح يطون ب شى ء م ن ع ل م ه إ لا. الا بذکر الله تطمئن القلوب.
tanhayamgozasht.blogfa.com
494825. @آدمک های رنگــــــــــی@
م ن خیل ی .جاها " .از خودی خوردم! سادگ ی ج رم است! و م ن مجرم س. جاذبه ی سیب ،آدم را به زمین زد. جاذبه ی زمین،سیب را. سرنوشت دل دادن به هر جاذبه ای غیر از خداست. به جاذبه ای می اندیشم که پروازم میدهد:. نوشته شده در سه شنبه ۳۰ تیر۱۳۹۴ساعتتوسط فاط م ه بآنو. مگذر از من ، ای که در راه تو از هستی گذشتم! با خیال چشم مستت از می و مستی گذشتم. دامن گلچین ، پر از گل بود ، از باغ حضورت. من چو باد صبح از آن جا با تهی دستی گذشتم. من از آن پیمان که با چشم تو بستم سال پیشین. گر تو عهد دوستی با دیگری بستی ، گذشتم! نوشته...
tanhayamkhodabeto.blogfa.com
494826. . . . تنــــــــــــهایم مگذار
جمعه دهم آبان 1392. خب خواستم اخرین پست رو بزارم! چون وقت نمیکنم مرتب سر بزنم و آپ کنم! حسش هم نیست . از نظراتتون هم ممنونم . واقعا شرمنده کردین دوستان . سعی میکنم هر از مدتی بهتون سر بزنم . اگه تا حالا ناراحتتون کردم به بزرگی خودتون ببخشید. با آرزوی بهترین ها . . . موفق باشید دوست جونیام. سه شنبه بیست و سوم مهر 1392. جمعه نوزدهم مهر 1392. الهام 2 شنبه میاد خونه! بالاخره یکی پیدا شد سربه سرش بذارم! یکی از بهترین هفته ها! چهارشنبه هفدهم مهر 1392. ببخشید سر نزدم واقعا سرم شلوغ بود! این هفته خیلی خوب بود!
tanhayammagozar.blogfa.com
494827. ღღღبــــــــــــارگاه عشــــــــــــقღღღ
زندگی گریه مختصریست مثل یه فنجان چای وکنارش عشق است مثل یک حبه قند زندگی را با عشق نوش جان باید کرد. وای از دست خاااااااااااانم هاااا. روزی خانمی در حال بازی گلف بود که توپش تو جنگل افتاد. او دنبال توپ رفت و. دید که یک قورباغه در تله گیر کرده است. قورباغه به او گفت : اگر مرا از این تله آزاد کنی سه آرزوی تو را برآورده می کنم . زن قورباغه را آزاد کرد و قورباغه گفت : "متشکرم" ولی من یادم رفت بگویم. شرایطی برای آرزوهایت هست هر آرزویی داشته باشی شوهرت 10 برابر آن. دنیا می شود و تمام زنان به او جذب خواهند شد؟
tanhayamman.blogfa.com
494828. شعر ،داستان، عکس
بیست و هفتم خرداد 89. بی تو مهتاب شبی. نوشته شده توسط: bahram elmi. نوع مطلب : شعر و نثر. آگهی رایگان و تبلیغ رایگان و مجانی در اینترنت. نوشته شده توسط: bahram elmi. نوع مطلب : هنر. درج آگهی رایگان و ایمیل مارکتینگ تخصصی با نازلترین قیمت. آزاد , نیازمندیهای آگهی. آزاد , نیازمندی, تبلیغات. اینترنتی , ایران, مجانی. قالی و گلیم بافی. آگهی رایگان و تبلیغ رایگان و مجانی در اینترنت - سایت پیام سرا. آگهی رایگان تبلیغ رایگان. 18 ساعت قبل -. آگهی رایگان و تبلیغ رایگان و مجانی در اینترنت - سایت پیام سرا . پارتیان ...
tanhayan.mihanblog.com
494829. تنهای تنها
هرکی دوست داره بیاد. اگه عشق نباشه زندگی هم نیست. ساعت ديواري با طرح عشق. بهترین چت روم فارسی. جا کنترلی رو مبلی. تاريخ : سه شنبه پنجم دی 1391 21:24 نویسنده : محمدرضا و علی. وقتی عاشقم بود من دوستش نداشتم $ $ $ $ $ $حالاکه من عاشقشم اون دیگه دوسم نداره. حالافهمیدم که جرااول همه قصه ها. تاريخ : سه شنبه پنجم دی 1391 21:9 نویسنده : محمدرضا و علی. نخواهم گلکه گل بی اعتبارهس. تورامیخواهم ازگل های بهار. که بوی تو همیشه ماندگارهست. تاريخ : دوشنبه چهارم دی 1391 17:48 نویسنده : محمدرضا و علی. از آنروز که رفته ای.
tanhayanemroz.blogfa.com
494830. من من ه تنها
من من ه تنها. کوله بار آرزوهات روی دوشت. تا کجاها رفتی با پای پیاده. رفتی به هرچی خواستی نرسیدی. متاسفم برات ای دل ساده. دل به هركي دادي از سادگي دادي. زندگيتو پاي دلدادگي دادي. هرجا كه ديدي چراغي پر فروغ. تا بهش رسيدي فهميدي دروغ. عاشق خسته وغمگين وپريشون.دل بيكس دلك بي سرو سامون. دل زخمي.دل تنها و تكيده.دل گريون من اي دل گريون. كوله بار ارزوهاتو كي دزديد. دل ديونه به گريه هات كي خنديد. عاشق و خسته و غمگين و پريشون. دل بيكس دل دلك بي سروسامون. تورو با هول و ولا تنها گذاشتن. اونا كه لياقت عشق نداشتن.
tanhayaniman.blogfa.com
494831. :: تنها یاس ::
عشق یعنی انتظار :. آدرس جدید وب سایت. بنر تبلیغاتی شمال کلیک. دعا و گشایش در عصر غیبت. گناهکار چگونه به درگاه خدا برود؟ پنجاه ويژگي انسان در قرآن. بقي ة الل ه انسان كامل. علت ساخت مسجد مقدس جمکران. تاثیر دعای امام زمان (عج). بقية الله يعني چه؟ شرح لفظ یابن رسول الله. گناه در لغت و اصطلاح. مهدي عليه السلام، تنها راه خدايي. چه كسی نام زینب را برای دختر علی انتخاب كرد. امام خمینی ره :. سایت مدیر وبلاگ تنها منجی. پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری. درد و دل با امام زمان عج. اللهم عجل لولیک الفرج. با اين...
tanhayas.blogfa.com
494832. همیشه تنها
ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین را به همه دوستان تسلیت میگم. نوشته شده در چهارشنبه هفدهم آذر ۱۳۸۹ساعت 22:13 توسط رضا. به نام آنکه بر وجود انسان دمید. و به نام آنکه دل را آفرید. تا پدیده ای چون عشق را معلول آن کند. پس به نام پروردگار عشق و. به نام پروردگار هستی. سلام به همه دوستان عزیز:. یه تشکر ویژه از همه دوستانی که نظر دادند و این وبلاگ رو با نظرات خودشون حمایت میکنند. بعضی از دوستان انتقاداتی داشتند که چرا تو وبلاگ همش از تنهایی مینویسم راست هم میگن اینطوری وبلاگ یکنواخت میشه. منتظر بقیه اش باشید.
tanhayas2010.blogfa.com
494833. عاشقي فقط تنهاييه
خداحافظ گل لادن تموم عاشقا باختن. خداحافظ گل پونه گل تنهای بی خونه. لالایی ها دیگه خوابی به چشمونم نمی شونه. یکی با چشمای نازش دل کوچیکمو لرزوند. یکی بادست ناپاکش گلای باغچمو سوزوند. تو این شبهای تودرتو خداحافظ گل شب بو. هنوز آواز تنهایی داره می باره ازهرسو. خداحافظ گل مریم گل مظلوم ظر دردم. نشد بااین تن زخمی به آغوش تو برگردم. نشد تا بغض چشماتو به خواب قصه بسپارم. از این فصل سکوت و شب غم بارونو بردارم. نمیدونی چه دلتنگم از این خواب زمستونی. تو که بیدار بیداری بکو از شب چه می دونی؟ اما چون طاقت رفتن ندارم.
tanhayashegh.blogfa.com
494834. همیشه تنهایی
کاش گاهی وقتها میشد رفت،. از قید و بند همه چیز رها شد،. بی دغدغه و آروم به گوشه ای رفت،. جایی که تنها خدا باشه و من،. دلت که از آدمای زمین گرفت. بی بهونه گریه میکنی،. دیگه حتی دوست نداری خودت رو تو آینه ببینی،. نفرت وجودت رو میگیره،. دل و قلبت به جای شادی و خنده پر میشه از غم و غصه،. دیگه حتی حوصله نفس کشیدن هم نداری،. سر جات می ایستی. و رو به آسمون میکنیو میگی دیگه زورم نمیرسه،. خدایا بذار بیام تو آغوشت،. این پایین هوای دل آدما یخ زده. نوشته شده در دوشنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۴ساعت 23:35 توسط دختر تنها.
tanhayaval.blogfa.com
494835. بسوی ظهور
عدنان اکتار معروف به هارون یحیی مدعی مهدویت 2. تألیف یا سرقت علمی؟ عدنان اکتار با همراهی تیم تحقیقاتی تحت مدیریت خود، 285 جلد کتاب با اسم مستعار «هارون یحیی» منتشر کرده است. نامبرده در تألیفات خود نظریات مبتنی بر تفکر داروینیسم، ماتریالیسم، کمونیسم و بودیسم را مورد نقد جدی قرار داده است. یادداشت ثابت - شنبه 93/9/2 ] [ 9:39 صبح ] [ حمید گلزار ]. عدنان اکتار معروف به هارون یحیی مدعی مهدویت1. یادداشت ثابت - شنبه 93/9/2 ] [ 9:37 صبح ] [ حمید گلزار ]. راه تقرب به امام زمان (عج) از زبان آیت الله قرهی. او که آق...
tanhayaval.parsiblog.com
494836. عاشقتــــــــــــــــــــم خدا
ریتم خنده هایت را دوست دارم ,توبین تمام آدم ها دراین کره ی خاکی تافته ی جدا بافته ای.لبخند بزن مردمن. من‏ ‏کلا‏ ‏با‏ ‏هر‏ ‏پسری‏ ‏دوست‏ ‏میشم‏ ‏بش‏ ‏میگم‏ ‏:‏ ‏. من‏ ‏یه‏ ‏خواهر‏ ‏دو‏ ‏قلو‏ ‏دارم‏ ‏. که‏ ‏اگه‏ ‏منو‏ ‏با‏ ‏یه‏ ‏پسر‏ ‏دیگه‏ ‏دید‏ ‏شر‏ ‏نشه‏ ‏.‏ ‏. نوشته شده در شنبه ۱۳٩۳/۱٠/٢٧ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ توسط زهراوعشقش نظرات . یه‏ ‏دختر‏ ‏. باید‏ ‏شبیه‏ ‏پروانه‏ ‏باشه‏ ‏. دیدنش‏ ‏زیبا‏ ‏ولی‏ ‏گرفتنش‏ ‏سخت‏ ‏باشه‏ ‏. بسلامتی‏ ‏هر‏ ‏چی‏ ‏دختر‏ ‏پاکه‏ ‏.‏ ‏. بی‏ ‏هیاهو. با کلی خبرخوب اومدم. کنم اینم هر یه ح...
tanhayaval.persianblog.ir
494837. " عشق ،خاطره ونفرت "
عشق ،خاطره ونفرت هر سه نابودت می کنه،مراقب باش. نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۹۲ساعت توسط ghazal. نوشته شده در یکشنبه سیزدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت توسط ghazal. ما به سرعت از بچگیمون دور شدیم. کوچیک که بودیم چه دلای بزرگی داشتیم. حالا که بزرگ شدیم چه دلای کوچیکی. کاش دلامون به بزرگی بچگی بود. کاش برای حرف زدن نیازی به صحبت کردن نداشتیم. کاش برای حرف زدن فقط نگاه کافی بود. کاش قلبها در چهره هامون بود. حالا اگه فریاد هم بزنیم کسی نمی فهمه و ما به همین سکوت دل خوش کردیم. سکوتی که سرشار از ناگفته هاست. بچه ک...
tanhayaval1.blogfa.com
494838. بـــــــــاران
امشب تمام حوصله ام آب رفته است. برکه برای دیدن مهتاب رفته است. میبینمت که دوباره نزدیک میشوی. دیر آمدی و پای دلم خواب رفته است. حال تو ه شبیه خودم رو به راه نیست. لبخندهات از دل این قاب رفته است. مثل کنیزکی که دلش صد هزار بار. در وصف حال و جذبه ارباب رفته است. من که شبیه هیچ کسی نیستم ولی. نیلوفرم چقدر به مرداب رفته است. حال مرا ندیده گرفتی و من شدم. مانند کافری که به محراب رفته است. نوشته شده در پنجشنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۴ساعت 0:34 توسط باران. دلم یک شور میخواهد. دلم يک اتفاق تازه مى خواهد! این روزها ز د...
tanhayavar.blogfa.com
494839. تنهای بی کس (وبنوشته های یه پسر کاشانی)
تنهای بی کس (وبنوشته های یه پسر کاشانی). د ست های م خالی ا ند. جای خالی د ست تو را هیچ ک س. ب رای م پ رنمی کند. راست می گ فت شاملو:. د ست خالی را بای د ب ر س ر کوبید. دوشنبه سیزدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 20:29 ] [ ستار ] . خوشحال میشم داستانها و دلنوشته هاتون رو در این وبلاگ بذارم. خوشحال میشم داستانها و دلنوشته هاتون رو در این وبلاگ بذارم. دوستانی که مایل به ارسال داستان ها و دلنوشته های خود هستند مطلبشون رو برام ایمیل کنن. راستی کسایی که دوست دارن دراین وبلاگ نویسنده باشن تو نظرات بگن تا وبلاگ بهتری داشته باشیم.
tanhaybikas.blogfa.com
494840. ت
دلم گرفت از این قفس. مرگ وفا و مرگ عشق. انجمن حمایت از بیماران تالاسمی زاهدان. عجب این روزگار دل سرد با ما. عاشق شدن یعنی زندگی دوباره.
tanhaydelshekaste.blogfa.com
494841. !!!تنــــــــهای دیــــوونه!!!
خدایا صبر ایوب را به رخم نکش. عشم را بغل رفقیم دیدمو. دم نزدم. . . تنهایی یعنی شب ها اونقدر شعر بخونی و رو تختت فکر و خیال کنی تا بالاخره با اشک خوابت ببره و من همیشه اینگونه می خوابم. تنهایی با ت شروع می شود. با هیچ چیز تمام نمی شود! به یاد تنهایی ام افتادم که هیچکس سکوتش را نشکست جز خیال تو. گاهی آنقدر تنها می شوم که خدا هم به تقدیر می گوید :. تو نمیدانی که تمام لحظات بی تو را با تو گذراندم به تنهایی. تنهایی یعنی یک نفر خیلی کم است! گفتم: خدایا از همه دلگیرم گفت: حتی از من؟ م هماني ع شق. عش ق دروغ ین.
tanhaydiivooneh.blogfa.com
494842. به دهکده تنهایی من خوش آمدید
به دهکده تنهایی من خوش آمدید. چه کسی باور کرد جنگل جان مرا آتش عشق تو خاکستر کرد. در آنجا بر فراز قله کوه. دو پايم خسته از رنج دويدن. به خود گفتم که در اين اوج ديگر. صدايم را خدا خواهد شنيدن. به سوي ابرها ي تيره پر زد. نگاه روشن اميد وارم. ز دل فرياد کردم کاي خداوند. من او را دوست دارم ، دوست دارم. صدايم رفت تا اعماق ظلمت. به هم زد خواب شوم اختران را. غبار آ لوده و بيتاب کوبيد. در زرين قصر آسمان را. ملائک با هزاران دست کوچک. کلون سخت سنگين را کشيدند. زتوفان صداي بي شکيبم. به خود لرزيده در ابري خزيدند.
tanhaydonya.blogfa.com
494843. تنهایی
گفتند معشوقه ات بهت خیانت میکند! گفتند:این یعنی تو رورادوست نداره! گفتند:روزی میرود وتنها میمانی! گفتند: پس چرا ترکش نمیکنی! گفتم :این تنها چیزی است که نمی دانم! نوشته شده در سه شنبه هجدهم مهر 1391ساعت 22:36 توسط مونا. هر گاه که فکر میکنم برخاسته ام پایم به جایی میخورد و میافتم. هر گاه که فکر میکنم که برخاستن کاری است بس دشوار. بر میخیزم وبه راهم ادامه میدهم. حالا بعد از یک بار دیگر به زمین خوردن برخاسته ام. گرد و خاک را از لباسم پاک میکنم. ساکم را بر میدارم و به راه می افتم. می خواهم از تو متنفر باشم.
tanhaye-2012.blogfa.com