SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494897 - 494951)

494897. ۩۞۩ ... دلتنگی های من ۩۞۩
سلام به دوستان گلم این تعطیلات چطور بود خوش گذشت؟ انشالله که به همه خوش گذشته باشه امروز هم که تو دامن طبیعت هستین تا فردا سر زنده به سرکار برین انشالله این سال سال خوبی برای همه ماها باشه. نوشته شده در جمعه ۱۳ فروردین۱۳۸۹ساعت ۱۶:۳۵ بعد از ظهر توسط وحید خان. یا م قلب الق لوب و الابصار. یا م دب ر الل یل و الن هار. یا م حو ال الح ول و الاحوال. ح و ل حال نا ا لی ا حس ن الحال. نوشته شده در شنبه ۲۹ اسفند۱۳۸۸ساعت ۱۸:۴۰ بعد از ظهر توسط وحید خان. عزیزان چهارشنبه سوری تروکوندین یا نه انشالله که خوش گذشته باشه.
tanhayealam62.blogfa.com
494898. بی تو تنهام
من بودم و تنهایی و یک راه بی انتها. ღبیا تا طعم شیرین ترین عشق دنیا را بچشیم. انجمن تفریحی سرگرمی ایرونی. ساعت بند چرم الیزابت. خرید ادکلن مردانه لالیک. ام پی تری پلیر. ساعت بند چرم الیزابت. این خون دل ،. شنبه ششم تیر ۱۳۹۴ ] [ 15:18 ] [ ali88 ]. اشک ها را ریخته ام. غصه ها را خورده ام. نبودن ها را شمرده ام. این روزها که می گذرد. خالی ام از خشم، دلتنگی، نفرت. و حتی از عشق! خالی ام از احساس. شنبه ششم تیر ۱۳۹۴ ] [ 15:15 ] [ ali88 ]. من بودم و تنهایی و یک راه بی انتها. من بودم و تنهایی. و یک راه بی انتها.
tanhayeasheg88.blogfa.com
494899. ❤❤❤تنهای عاشق❤❤❤
پیکتو ببر بالا. بزن به سلامتیه گریه های یواشکی. اگه میخواین آمار بازدید وبلاگتون زیاد بشه کلیک کنید. تاريخ : دوشنبه یکم دی ۱۳۹۳ 23:26 نویسنده : محمد. واسه كسي كه برات مهمه ،. تاريخ : دوشنبه بیست و پنجم اسفند ۱۳۹۳ 18:23 نویسنده : محمد. اینو آویزه ی گوشت کن. تاريخ : دوشنبه هجدهم اسفند ۱۳۹۳ 1:18 نویسنده : محمد. تمنای دستان تو را دارم. اگرﻫﺰﺍﺭﺍﻥ ﺩﺳﺖ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺳﻮﯾﻢ ﺩﺭﺍﺯ ﺷﻮﺩ . ﭘﺲ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺯﺩ. ﺗﻨﻬﺎ ﺗﻤﻨﺎﯼ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﻡ . ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﺣﺮﻑ ﺍﺳﺖ . ﻭﻓﺎﺩﺍﺭ ﺩﺳﺖ ﻫﺎﯾﯽ ﺑﺎﺷﯽ . ﮐﻪ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﻫﻢ ﻟﻤﺴﺸﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯼ . ﻣﯽ ﺳﻮﺯﺩ ﻭ ﻣﯽ ﺳﻮﺯﺍﻧﺪ .
tanhayeashegh.blogfa.com
494900. تنهای عاشق
نوشته شده در سه شنبه نهم شهریور ۱۳۹۵ساعت 15:37 توسط رضا.
tanhayeashegh76.blogfa.com
494901. تنهای تنها
مهم نیست شیشه قلبم زیر پاهات بشکنه مهم اینه پاهات زخمی نشه! وقتی که خاکم می کنند بهش بگین پیشم نیاد. بگین که رفت مسافرت بگین شماره ای نداد. یه جور بگین که آخرش از حرفاتون هول نکنه. طاقت ندارم ببینم به قبر من نگاه کنه. دونه به دونه عکسامو برداری آتیش بزنید. هرچی که خاطره دارم برید و از بیخ بزنید. نذارید از اسم منم یه کلمه جا بمونه. نمی خوام هیچوقت تنمو توی گورم بلرزونه. برو آتیش به قلب من نزن. بذار نگاهت از یادم بره. بذار واسه همیشه قلب من. چال بشه با کلی خاطره. برو نمی خوام ببینی خونه ی من خالی شده.
tanhayeashegh96.blogfa.com
494902. تنها بهونه واسه زنده بودنم
تنها بهونه واسه زنده بودنم. خدانگهدار ای عشق دیروزم. دل به دل کسی نده،عاشقی دزده خوب من. هر کار تو عاشقی کنی،بدون مزده خوب من. سخته مزاحمت نشم،نمی دونم چی کار کنم. نه،نمی شم،اما می خوام از خودمم فرار کنم. دلم می خواد برم یه جا که دیگه اون نباشه. تمام دنیا رو برم فکر می کنم جا نباشه. تو همه ی وجودمی،هر جا برم میای پیشم. ولی بهت قول دادم و دیگه مزاحم نمیشم. نوشته شده در پنجشنبه دوازدهم خرداد ۱۳۹۰ساعت ۲۰:۵ بعد از ظهر توسط رها. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت ۱۹:۳۱ بعد از ظهر توسط رها.
tanhayeashgh.blogfa.com
494903. ♥بن بست تنهایی♥
عاشق نیستم اما عاشقونه مینویسم. سه شنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۲ O o. یا تا معامله ای بکنیم. که نتونی باطلش کنی. قلبتو به من بده. همه زندگیم برا خودت. چهارشنبه بیست و هشتم مرداد ۱۳۹۴ O o. تمام خیال من هست! شنبه دهم مرداد ۱۳۹۴ O o. یعنی خودت باشی و هندزفریت. چهارشنبه هفدهم تیر ۱۳۹۴ O o. پیر شدیم ولی بزرگ نه! حالا دیگه نوبت توست. نذاری دو ورت قرص. محکم و قرص پاشی. نذاری ن ه دفعه پست و همش آنلاین بری. پنجشنبه یازدهم تیر ۱۳۹۴ O o. دسانت را اینقدر باز نگه ندار ! کسی تو را در آغوش نمیکشد! چهارشنبه دهم تیر ۱۳۹۴ O o.
tanhayeavaall.blogfa.com
494904. تنهای اول
سخنی با سردار. به بهانه شهادت سردار عبدالله اسکندری. جمعه نهم خرداد 1393 ساعت 14:41 سبحان. Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4. Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:" ; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin-top:0in; mso-para-margin-right:0in; mso-para-margin-bottom:10&...باشمایم ا...
tanhayeaval.blogfa.com
494905. یارمهربان
شاید این جمعه بیاید. شاید. مهدی جان ما را ببخش. سه شنبه 2 آبان 1391 : نویسنده : حامد کریمی. ببخش ما را به خاطر همه بی تو بودن ها ، تو با ما بودی و ما با تو نبودیم. ببخش ما را به خاطر همه عهدشکنی هایمان ، بارها و بارها عهد بستیم. و عهد خود شکستیم . ببخش ما را به خاطر همه رنج هایی که برای هدایت امت رسول خدا کشیدی. ببخش ما را به خاطر همه ناله های علی وارت که برای بخشش خلق خدا. در درگاه معبود داشتی. ببخش ما را که کلاممان با عملمان یکی نبود ،در کلام با تو بودیم و در عمل. به محبت دنیا فروختیم. لینک های مرتبط :.
tanhayeaval.mihanblog.com
494906. می خواهم درد و دل کنم...!
می خواهم درد و دل کنم! لابد برات خنده داره که بنده ی رو سیاهت وقتی کارش گیرته بیشتر میاد سمتت.نه؟ ولی ایندفه کارم گیر تر از همیشس. امشب یاد شب قدر پارسالمون افتادم.نمی دونم پارسال توی مسجد وقتی که داشتم الغوث الغوث می گفتم از کجای حرفام دلت گرفت ک امسال یه لحظه بغض و ناراحتی دست از سرم برنداشت.نمی دونم کجای حرفامو التماسام اشتباه بود که تو بد برداشت کردی.شایدم به جای اینکه حواسم به تو باشه پیش . امشب میخام انقدر صدات کنم که صدامو بشنوی. میخام انقدر التماست کنم که شاید یه معجزه ای بشه. دلم تنگه.دلم گر...
tanhayeaval1926.blogfa.com
494907. هیچکس همراه نیست ...تنهای اول
هیچکس همراه نیست .تنهای اول. تکیه بردوست مکن محرم اسرارکسی نی/موتجربه کردم کسی یار کسی نی. همیشه ازخودم میپرسم.چرااونایی که دم ازرفاقت میزنند. تولحظه های بی کسی قیدتوراحت میزنند. کاش دوستی ادما مثل دوستی دست وچشم بود. دقت کردین وقتی ی جای ازبدنمون درد میگیره بجاش چشممون گریه میکنه. یاوقتی چشممون گریه میکنه دستامون اشکاشوپاک میکنه؟ ی روزازپریا پرسیدم.به نظرت عشق غم داره یاشادی؟ گفت رها.عشق نه غم داره نه شادی. نوشته شده در پنجشنبه هفتم شهریور 1392ساعت 14:18 توسط رها. ט ا ز س ردے نگاهے. و ט ا ز گرمے آغوشے.
tanhayeaval73.blogfa.com
494908. به سراغم بیا ،بگذار1بارخیالم غافلگیر شود
دریافت کد صفحه ورودی. به سراغم بیا ،بگذار1بارخیالم غافلگیر شود. به موریانه ها بگویید این تن که میخورید آرزوها داشت.حرامتان باد! اما من هنوز داغم. از رفتنت در این سرماى بى رحم. نوشته شده در یکشنبه پنجم آبان 1392ساعت 21:17 توسط شقایق. ﺩﻟﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺩﯼ . . . ﺻﺪﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﻬﺎ ﺑﺎ ﺁﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮕﺮﻓﺘﯽ. ﻧﺎﻥ ﻭ ﻧﻤﮑﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺭﺩﯼ. ﺣﺘﯽ ﻧﻤﮑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺷﮑﺴﺘﯽ. ﺟﺰ " ﻟﺮﺯ ﺩﻟﻢ ﺩﺭﺍﻭﻟﯿﻦ نگاه. ﺑﺎﺷﺪ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﻣﺮﺍ ﺑﻪ ﮔﻨﺎﻩ ﻋﺎﺩﺕ. این روزها "خوب بودن". به اندازه کافی " متفاوت. این روزها همه ادعا دارن طعم خیانت را چشیده اند. همه ادعا دارن بدی. آی جما...
tanhayeaval99.blogfa.com
494909. حرفــــــــ تنهاییــــــــ مـــنـــــــ
ما هرچه دويديم به مقصد نرسيديم از عشق به جز مزه ي تلخش نچشيديم. 4:31 ] [ ALI - ALONE ] . حرف میزنی اما تلخ ،. محبت میکنی ولی سرد ،. مگر چه اجباری ست دوست داشتن من. 3:46 ] [ ALI - ALONE ] . شاید آرام تر میشدم. شعر هایم به همین راحتی که میخوانی. 3:15 ] [ ALI - ALONE ] . و من آمادگی نداشته ام. وقتی بیداری خسته و بی حوصله ای. وقتی که هم میخوابی کابوس میبینی یا خوابت نمیگیرد. حتی اگر در میان شاد ترین آدم ها باشی باز هم غمگینی. در میان لبخندت بغض گلویت را میگیرد و چشمانت پر از اشک میشود. همیشه سکوت خوب نیست .
tanhayeavareh.blogfa.com
494910. گفتگوهای تنهایی خاطره
خواندنی ها و شنیدنی ها و فرازونشیب های حسی، عقلی، و ذهني من. تعریف عشق از زبان بچه ها. تعدادى از متخصصان اين پرسش را از گروهى از بچه هاى ٤ تا ٨ ساله پرسيدند که:. پاسخ هايى که دريافت شد عميق تر و جامع تر از حد تصو ر هر کس بود.بعضى از اين پاسخها:. هنگامى که مادربزرگم آرتروز گرفت ديگر نمی توانست دولا شود و ناخنهاى پايش را لاک بزند. بنابراين، پدربزرگم هميشه اين کار را براى او می کرد، حتى وقتى دستهاى خودش هم آرتروز گرفت. اين يعنى عشق. ما به چند ميليون نيکاى ديگر در اين سياره نياز داريم). عشق هنگامى است که مام...
tanhayeavval.blogfa.com
494911. تنهای اول
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیة والنصر وجعلنا من خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه. داستانک: بهترین و بدترین بنده خدا. جمعه 1 شهریور 1392 : نویسنده : Saman. روزی حضرت موسی (ع)رو به بارگاه ملکوتی خداوند کرد و از درگاهش درخواست نمود:بار الها، می خواهم بدترین بنده ات را ببینم. ندا آمد: صبح زود به در ورودی شهر برو. اولین کسی که از شهر خارج شد، او بدترین بنده ی من است. حضرت موسی صبح روز بعد به در ورودی شهر رفت. پدری با فرزندش، اولین کسانی بودند که از شهر خارج شدند. بزرگ تر از این کوه ها چیست؟ موانع استجا...
tanhayeavval.mihanblog.com
494912. هیچ کس همراه نیست تنهای اول...
هیچ کس همراه نیست تنهای اول. به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من. نوشته شده در یکشنبه سیزدهم فروردین ۱۳۹۱ساعت 7:41 توسط تنهای اول. تنهای اول در شامگاه ۱۳/۱/۹۱. نوشته شده در چهارشنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۹۰ساعت 9:42 توسط تنهای اول. و شاید آسمان دیگر چشم هایم را نبیند. سراپا اگر زرد و پژمرده ایم. ولی دل به پاییز نسپرده ایم. چو گلدان خالی، لب پنجره. پر از خاطرات ترک خورده ایم. اگر داغ دل بود، ما دیده ایم. اگر خون دل بود، ما خورده ایم. اگر دل دلیل است، آورده ایم.
tanhayeavval1.blogfa.com
494913. هیچ کس همراه نیست تنهای اول...
هیچ کس همراه نیست تنهای اول. سپیده که سر بزند در این بیشه زار خزان زده شاید دوباره گلی بروید.پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز. نه باورم نمیشه که تو منو از یاد ببری. تولدم شد بی وفا از تو نیومد خبری . امشب شب یلداس، چه شب عجیبی. ولی چرا از سنگه قلبا تو این شهر تاریک. اسیر کابوسم تو یلدا ترین شب تاریخ. دیگه حرفی نمونده. جز سکوت . امشب از آن شبهاییست که سکوت حرف میزند. آن هم حرف اول را ! نوشته شده در پنجشنبه ۳۰ آذر۱۳۹۱ساعت 23:51 توسط تنهای اول. در يلداترين شب تاريخ. از دنيا خواهد رفت. دگر صبر و تابي ، دگر طاقتي.
tanhayeavval2.blogfa.com
494914. ღღღهیچکس همراه نیست...تنهای اولღღღ
ღღღهیچکس همراه نیست.تنهای اولღღღ. به نام تنهایی که تنهایم آفرید. بس که دیوار دلم کوتاه است. هر که از کوچه تنهایی ما می گذرد. به هوای هوسی هم که شده. سرکی می کشد و می گذرد. نوشته شده در چهارشنبه 31 خرداد 1391 ساعت 11:10 ق.ظ توسط ღ ღNegin ღ. ببخشید که دیر به دی ر آپ میکنم. آخه امسال نهایی هستم و .خودتون میدونید که. خلاصه حسابی وقتم پر ه. راستی طبق آخرین آمار نظر سنجی بیشترین ر ای به "تنهایی" داد ه شده. خب دیگه وراجی بسه! میخواهم برایت تنهایی را معنی کنم. در ساحل کنار دریا ایستاده ای. به خودت می آیی. همچنان...
tanhayeawal.mihanblog.com
494915. هیچکس همراه نیست...تنهای اول
هیچکس همراه نیست.تنهای اول. اينجا همه چي قر و قاطيه. به زودي انيشتين رو از تو گور بلند ميكنن ميگن بگو عضو قلم چي بودم! دختر ه اومده بود مغازه دوستم،ز گفت سي دي آهنگم رايت ميكنيد؟ گفتم آره چه سبك آهنگي مد نظرتونه؟ گفت يه سي دي آهنگ بي صدا ميخواستم! منظورش بي كلام بود. منم يه سي دي خام بهش دادم بره گوش كنه حالشو ببره. ما صداش ميكنيم بي غيرت! حالا شما بگو يه پسر با افكار مدرن! داداشم كلاس سوم ابتداييه هرروز با حسرت يه آهي از ته دل ميكشه و ميگه:كاش برگردم به دوران بچگي! مشكل از منه كه توقع دارم بفهمي. به نطر...
tanhayeawall250.blogfa.com
494916. تــــــنـهـا
به یاد انهایی که رفتند تا ما تنهای ازاد بشویم. من یک دختر ایرانیم! تفاوتی به وسعت یک حرف. آرام تر سكوت كن. اشعار و انديشه ها. زخم خورده ی کوفیان. روزگارم پس از نوجوانی. به زلفانت بیاموز که بیرون ارزش دیدن ندارند. جملات زیبا درمورد چادری ها. سه شنبه بیست و چهارم بهمن 1391 ] [ 21:8 ] [ دختر چادری ]. من یک دختر ایرانیم! حوای" کسی نمیشوم که به هوای دیگری برود. تنهائیم را با کسی تقسیم نمیکنم که روزی تنهایم بگذارد. روح خداست که در من دمیده شده و احساس نام گرفته شده، بی ارزشش. وبه هر کس نمیسپارمش. برگزارى به صو...
tanhayeazad.blogfa.com
494917. .
tanhayeb-sangesaboor.blogfa.com
494918. وبلاگ سرگرمی تفریحی
چهارشنبه بیست و پنجم تیر 1393. این پست اول وبلاگمه. دوستانی که می خواین با هم تبادل لینک بکنن همین پست کامنت بذارن. نوشته شده توسط حسین فرجی در ساعت 20:24 لینک. شنبه بیست و پنجم مرداد 1393. خاطره خنده دار - خواستگاری. خاطره خنده دار - خواستگاری. ديشب خواستگار اومده بود برام(جون همتون خالي نمي بندم). اخرش كه به توافق رسيديم و صحبت هامونو كرديم. ميخواستن برن تو حياط بودن كه گودزيلامون 4 سالشه دسته گل رو سمتشون گرفت. آخه شانسه كه من دارم .فك كنم بچه راضي نبود ب اين وصلت! یارو : دلت بسوزه . مال ماست. شنبه ده...
tanhayebadbakht.blogfa.com
494919. This Site Hacked by H O S H 7 2
Uncaught SyntaxError: Unexpected end of input. Hacked by h72.H.amI.D and R.E.Z.A.E.I.
tanhayebekas.lxb.ir
494920. تنهام ولی خدا رو دارم
تنهام ولی خدا رو دارم. آمدنت بهر چه بود. دلم تنگ شده است. بی قراری میکند برای کسانی که. هنوز به یادم هستند باید بگویم. که من هم انها را بهترین دوست خود میدانم. نوشته شده توسط مرجان در جمعه سی و یکم شهریور ۱۳۹۱ و ساعت 12:34. فهمیدم عشق خداست و خدا عشق است. هر وقت مشکلی داری خداوند منتظر هست. که دست نیاز به سویش باز کنی و از او بخوای. اموخته ام که زندگی سخت است اما من از او سر سخت ترم. نوشته شده توسط مرجان در شنبه بیستم خرداد ۱۳۹۱ و ساعت 15:49. نوشته شده توسط مرجان در پنجشنبه هجدهم خرداد ۱۳۹۱ و ساعت 23:15.
tanhayebeseda.blogfa.com
494921. تنهای بی دلیل
از بودنت برایم عادتی ساختی که بی تو بودن را باور ندارم. درد ها فراموش میشوند ولی همدرد ها هرگز. من بودن آنهایی را میخواهم که حتی یادشان. زندگی را زیباتر میکند . نوشته شده در ۱۳٩۳/۱٢/۱۳ساعت ۸:٤۳ ‎ب.ظ توسط ayda نظرات . تو میدانی بهانه چیست؟ بهانه همان است که شب ها خواب از چشم خیس من میدزدد. بهانه همان است که روزها در میان انبوهی از آدم ها چشمانم را پی تو میگرداند. بهانه همان صبریست که لبانم را به سکوت وا میدارد تا اعتراضی نکند به نبودنت. مهم عاشق ماندن است، بی انتها. بی زوال. بی منت. تا ابد! ای غریبه آشنا ...
tanhayebidalil.persianblog.ir
494922. خسته ی دل شکسته
خسته ی دل شکسته. خسته ی دل شکسته. پاتوق بچه باحال ها. مطالب جالب و زیبا. خاطرات یک قلب خونین. تا اوچ پرواز کن. قصه ی دل کوچولوی من. ب ا من ق دم ب زن. قالب هاي نايت نما. تاريخ : دوشنبه سوم آذر 1393 20:43 نويسنده : خسته دل. به سلام ها دل نمی بندم. از خداحافظی ها غمگین نمی شوم. دیگر عادت کرده ام به تکرار یکنواخت. دوری و دوستی خورشید و ماه. تاريخ : چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393 19:15 نويسنده : خسته دل. از یه جایی به بعد دیگه بزرگ نمیشی ، پیر میشی. از یه جایی به بعد دیگه خسته نمیشی ، می ب ری. به کوه گفتم عشق.
tanhayebigarar.blogfa.com
494923. تنهایی من..
Welcome To My WebLog. سلامامروز به امید این که هیچ کس تنها نباشه به کمک دوستانم این وب و ساختم و امیدوارم شما دوستای خوبم با نظر های قشنگتون این وب و زیبا کنید صدف. صدای هق هق گریه هام از گلویی میاد که تو از رگش بمن نزدیکتری. شنبه بیست و هفتم آبان 1391 20:18 صدف. در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندیم که گفتند:. حرف حساب جواب نداره. سه شنبه شانزدهم آبان 1391 19:43 غزال. پشت چراغ قرمز پسرکی با چشم هایی معصوم و دستانی کوچک گفت:. چسب زخم نمی خواید؟ گفتک ۵ تا صد تومن. من خوب می شوند ن زخم های تو. این جا زمین است.
tanhayebihamta2.blogfa.com
494924. دل نوشته
کثیف ترین مرد ایران. در پاسخ شعر شقایق. در پاسخ شعر طاق کبود. تو ایران مدرک "حاج" از "دکترا" هم معتبر تره. عشق با یک نگاه شروع میشه و با همکاری برادران 110 تموم میشه. آخه من نمیدونم چرا میزارن آدم بمیره بعد رو در و دیوار مینویسن جوان ناکام ، خوب تا زنده ایم اطلاع رسانی کنید شاید فرجی حاصل شد! گول اینا رو که تو خیابون دست همو میگیرن و خیلی خوش و شنگولن نخورین، همش نقشه س تا میرسن خونه دعوا میکنن، فقط میخوان دل ما رو بسوزونن. سه شنبه هفتم خرداد 1392 ] [ 11:59 ] [ سونیا اشجاری ]. کثیف ترین مرد ایران. ضمنا ع...
tanhayebijan.blogfa.com
494925. تنهاترین
بیا تو خجالت نکش اینجا فقط خودم هستم کسی نمیاد. اگر بیای خوب میتونم بهت قول بدم که دوتایی با هم تنها میشیم. مزاحم خلوتت نمیشم تنهات میذارم! بشین تا یه چایی برات بریزم آی مواظب باش به اون دست نزن لطفا. ترک بر میداره اون چینیه نازک تنهاییمه مرسی که درک میکنی. یه لحظه صبر کن چایی بریزم الان میام. بفرما اینم چایی . . ! می خوام داد بزنم :. خدایا دلم گرفته.چه طور می تونی تنهایی رو تحمل کنی؟ نوشته شده در دوشنبه 9 مرداد 1391 ساعت 06:21 قبل از ظهر توسط تنهای خسته. I May B NOT. I may be not the one you dreamed of.
tanhayebikas.mihanblog.com
494926. ❤ تنهای بی کس ❤
تو مرا آنقدر آزردی که خودم کوچ کنم از شهرت. بکنم دل ز دل چون سنگت. تو خیالت راحت میروم از قلبت. میشوم دورترین خاطره در شبهایت. تو به من میخندی. باز می آید و میسوزد از این عشق ولی. میروم آنجایی که دلی بهر دلی تب دارد. عشق زیباست و حرمت دارد تو بمان. دلت ارزانی هرکس که دلش مثل دلت سردو بی روح شده است. تو بمان در شهرت. نوشته شده در سه شنبه پنجم دی ۱۳۹۱ساعت 22:28 توسط تنهای بی کس. وقتی دو قلب برای یکدیگر بتپد،. هیچ فاصله ای دور نیست،. هیچ زمانی زیاد نیست. و هیچ عشق دیگری. نمی تواند آن دو را از هم دور کند.
tanhayebikas67.blogfa.com
494927. be yade deldade bikas
Be yade deldade bikas. یه روز اومدی یه روز میری این وبلاگ تخته شدش. وبلاگم به این آدرس انتقال یافت. بنا به دلایل عشقی روحی عاطفی بدلیلهای خیلی زیاد فکرم رو عوض کردم و از تمامی ادمهای تنهای بیکسان خداحافظی کردم چون تو این مدت که تنها بودم از تنهاهای دیگه هم خیری ندیدم تصمیم گرفتم دنیای دیگه ای آغاز کنم برم توی دنیای عشق و عاشقی میگن پایبنده اگه پایبند باشی. به امید زندگی به امید دل و دلدادگی به امید عشق و عاشقی اول بالایی بعدش پایینی که بالایی رو عاشقش بشی پایینی رو خودش بهت میدی اوستا کریم نوکرتم. جه ماع...
tanhayebikasan.blogfa.com
494928. ****
tanhayebiooo.blogfa.com
494929. یه دل سوخته
سلام از اینکه سر زدین ممنون. اینجا میخوام دلنوشته هامو بنویسم. هر جا نوشتم (الف-ع) نوشته مال خودمه. خواهش میکنم خواستید کپی کنید با ذکر منبع باشه و بهم خبر بدین. طلبه ی دانش آموز. خدا هم عاشق ما عاشقاست. دخ تر ﮮ تن ها. برای دل های بیقرار و تنها. قالب های نایت اسکین. تاريخ : شنبه ۱۳ اردیبهشت۱۳۹۳ 21:43 نویسنده : تنهاترین تنها. بايد امروز بنويسم، از چه و از كه بنويسم ، نمي دانم. از عشق ، از نفرت ، از محبت، از عذاب، از باران، از اشك، از شكستن و زخم يا ازغرق شدن. بايد آتش زد، آتش زد بر عشق و محبت و باران.
tanhayebipayan.blogfa.com
494930. تنهای بی سنگ صبور...
تنهای بی سنگ صبور. اول آشناییمون حرفا چه شاعرانه بود. نگاه تو، تو چشم من چه پاک و صادقانه بود. اول آشناییمون عزیز و دردونه بودم. به چشم مست وعاشقت گوهر یکدونه بودم. حالا کی هستم واسه تو حالا کی هستم واسه تو. یه جام خالی از شراب. اول آشناییمون برای تو راز بودم. شعر بودم ، شور بودم ، الهه ناز بودم. اول آشناییمون واسم یه پروانه بودی. من همه سادگیمو تو عاشق و دیوانه بودی. حالا کی هستم واسه تو حالا کی هستم واسه تو. یه جام خالی از شراب. حرفایی موند تو سینه که قلبمو سوزونده. گفتی پری از کینه یکی به من رسونده.
tanhayebisangesabor-.persianblog.ir
494931. تنهای بی سنگ صبور
تنهای بی سنگ صبور. باز هم دل گرفته ی من. نویسنده : تنهای بی سنگ صبور. ساعت ۱:٠۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۱٠/۱٧. باز ای الهه ناز . با دل من بساز . که این غم جانگداز . برود ز برم. ضربان قلب من تند می زنه . می خواد آروم بزنه . چه کنم نمی تونه. نویسنده : تنهای بی سنگ صبور. ساعت ٢:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٦/٢۳. مرا از خودت میرانی. هر چقدر التماست می کنم بی فایده است. خرده های دلم را جمع می کنم و می روم. هی بر می گردی. هی زخمهایم را تازه می کنی و رویش نمک می پاشی. از آزارم لذت می بری؟ از اینکه بین ماندن و رفتن معلق باشم؟ ساعت &#...
tanhayebisangesabur.persianblog.ir
494932. ...
آخرین قیمت سکه و طلا. قیمت سکه و طلا و ارز. برای اطلاع از آخرین قیمت سکه. و طلا و ارز میتونید به سایت طلا - ارز برید. سایت طلا ارز آخرین قیمت لحظه ای رو به شما اطلاع میده. در ضمن میتونید با پیامک اطلاعات آخرین قیمت طلا و ارز و سکه رو بدست بیارید. سایت طلا ارز آخرین خبرهای اقتصادی رو به ما اطلاع شما میرساند. خبرها و قیمتهای سایت طلا ارز به صورت اتوماتیک و بدون دخالت انسانی به روز میشود. سایت طلا-ارز http:/ www.tala-arz.com/. اس ام اس ایرانی. سایت اس ام اس ایرانی ارائه دهنده پنل اس ام اس. نوشته شده در یکشن...
tanhayebisetare.blogfa.com
494933. تنـــــــــــــــــــــــــــــــهایی من
بعد از من قلبم را جدای از من خاک کنید. ما هیچگاه آبمان توی یک جوی نرفت. درد اس ت که میکشم! ای کاش یا بودی ،. یا اص لا نبودی! این که هس تی. و کنارم نیستی . دی وانه ام میکن د . . . جمعه 21 شهریور1393 ] [ 10:53 ] [ الهام ] . تاریکی اتاقم شکسته می شود با نوری ضعیف. لرزشی روی میز کنار تختم میفتد. از این صدا متنفر بودم اما. چشم هایم را میمالم. تا لود شود آرزو می کنم کاش تو باشی. سکوت می کنم ، آرزوی بی جایی بود! شنبه 14 تیر1393 ] [ 14:27 ] [ الهام ] . اینقدر دلت از یه حرف میشکنه. حتی نای اعتراضم نداری. یکشنبه 1...
tanhayecatrina.blogfa.com
494934. دلشکسته
متن عاشقانه وحرف دل. حال و روزم بی تو روبراه نیست. دلخوشی با قلب من همراه نیست. تو اگربا من نمانی خوب من. پشت سر یا پیش رو جزچاه نیست. ترس دارم از شب وتنهایی ام. چون خبراز روشنی ماه نیست. درد بسیاراست اما هیچ یک. بدتراز تنهایی جانکاه نیست. خواستم حرف دلم را. بی خیال! دردلم حرفی به غیراز راه نیست. بی تو تنها مرگ تسکین من است. هیچ کسی از راز من آگاه نیست. نوشته شده در پنجشنبه بیست و ششم دی 1392 ساعت 16:34 توسط تنهای دلشکسته. نوشته شده در پنجشنبه بیست و ششم دی 1392 ساعت 16:16 توسط تنهای دلشکسته. و یا با آنه...
tanhayedelshekaste.blogfa.com
494935. تنهایی یه عاشق
از وقتی گمت کردم . . . . من از وقتی گمت کردم شب و روزم زمستونه. هوای هر جا صاف باشه هوای خونه بارونه. من از وقتی گمت کردم تمام رویاهام گم شد. تو چی میدونی از اونی که قصش حرف مردم شد. نوشته شده در شنبه ۱۳۹۴/۰۱/۰۸ساعت 19:11 PM. سال نو همه دوستان گلم مبارک باشه امیدوارم امسال سال خوبی برای همتون باشه. سالی که همه شما به آرزوهای قشنگتون برسید. نوشته شده در شنبه ۱۳۹۴/۰۱/۰۸ساعت 19:7 PM. بعضی وقتا تنهایی بهترینه . نوشته شده در سه شنبه ۱۳۹۳/۰۹/۱۸ساعت 17:55 PM. تو را با هیچ چیز عوض نمیکنم. دعا کن، واسه من. بی تو ...
tanhayedelsokhte.blogfa.com
494936. عـــــــــــاشـــــــق نمــیــشـــم
ÈÒÑ Çä ãæÓíÞí ÊÑ íå. وقتی دو قلب برای یکدیگر بتپد ، هیچ فاصله ای دور نیست ،. هیچ زمانی زیاد نیست و هیچ عشق دیگری نمی تواند آن دو را از هم دور کند! محکم ترین برهان عشق. اعمتاد. ÄæíÓäÏå : FARSHAD ÊÇÑíÎ : سه شنبه بیست و هشتم بهمن 1393. این سکوت سنگین تو سر به سرم مى گذارد. ادامه اش بدهى ، عاشق تر. ÄæíÓäÏå : FARSHAD ÊÇÑíÎ : سه شنبه بیست و هشتم بهمن 1393. چه کسی میگوید منو او تفاهم نداشتیم؟ من عاشق او و او هم عاشق. ÄæíÓäÏå : FARSHAD ÊÇÑíÎ : سه شنبه بیست و هشتم بهمن 1393. نه اینکه دوستت نداشته باشم! یا بی خبری .
tanhayedeltang.blogfa.com
494937. تنهای دیوانه
دعا کنید که عاشق تمام خواهد شد. دو چشم زنده که از توده های خاکستر. بسوی زندگی ام منفجر شده ست از عمق. تمام زندگی ام را،. به ریشه های تنم من رجوع خواهم کرد. به مادر تن خود،. به ریشه های کهنسال مهربانی خود. به سرزمین سپیدارهای عاطفه ها. به رد پای شقایق درون پاهایم. به آسمانی از کهکشان مینایی. که مشرف است به مهتاب روحانی. به قلب آتش و شعله، به آفتاب تمام. نه ایستادن و در حاشیه. میان سایه لمیدن -. به قلب جبهه، به میدان، به نیزه و شمشیر. به قلب شعله و آتش رجوع خواهم کرد. نه ایستادن و در حاشیه. به سنگ های تنور.
tanhayedivane.blogfa.com
494938. خاطرات تنهاییهام
دوستان گلم هیچ چیز زیبا تر از مهر الهی نیست و دستان پر مهرش که ما را احاطه کرده. تکه تکه هاي وجودم را بر دوش ميکشم. با تاروپودي خسته و سوخته. به کدامين سرزمين مي توان کوچ کرد. در کدامين وادي شانه هاي خسته و لرزانم تاب مياورد. کي ناي مردن بيابم؟ دلم سخت گرفته است. از شب گريه ها. از من نيز ميگذرد. دلم براي رفتن پر ميکشد. اغلب زندگيم را مي بازم. خواستم تا بار ديگر داستاني بنويسم. قلم نعره کشيد . کاغذ پاره شد . افکارم در هم گرديدند . همه از من تقاضاي سکوت کردند . و من خاموش سکوت را برگزيدم . منمو پاسی از شب.
tanhayedivone.blogfa.com
494939. تنها یه دیوونه
چهارشنبه بیست و هفتم آذر ۱۳۹۲. چهارشنبه بیست و هفتم آذر ۱۳۹۲. چهارشنبه بیست و هفتم آذر ۱۳۹۲. چهارشنبه بیست و هفتم آذر ۱۳۹۲. بزرگ که میشوی غصه هایت زودتر از خودت قد میکشند. غافل از انکه لبخند هایت را در آلبوم کودکیت جا گذاشته ای. بزرگ شدن اتفاقی خوبی نباشد. چهارشنبه بیست و هفتم آذر ۱۳۹۲. یکشنبه سوم آذر ۱۳۹۲. یکشنبه سوم آذر ۱۳۹۲. یکشنبه سوم آذر ۱۳۹۲. یکشنبه سوم آذر ۱۳۹۲. یکشنبه سوم آذر ۱۳۹۲. یکشنبه سوم آذر ۱۳۹۲. یکشنبه سوم آذر ۱۳۹۲. شنبه دوم آذر ۱۳۹۲. روزی مجنون از سجاده شخصی عبور کرد. شنبه دوم آذر ۱۳۹۲.
tanhayedivoone.blogfa.com
494940. دل تنهای من...
عادت این قبیله است، دور آتشی که تو می سوزی می رقصند. اینجا دفتر مشق تنهایی های من است. هیچکدوم از نوشته هامم مخاطب خاص نداره. خوشحال میشم نظر بزارین بعد برین. یه وبلاگ هم داشتم قبلا به آدرس. یکی باعث شد که هک بشه و منم از روی. اجبار این یکی رو ساختم. به چشم هایمان فرصت نگاه کردن بدهیم. هیچی نگو فقط بیا تو. ورود دخترهای بی جنبه ممنوع. حرف های نا گفته دلم . هیچ پرسیدی حال و هوای مرا؟ به نام خدا،به یاد خدا،برای خدا. اس ام اس انبوه. از آن چه در. نوشته هام میخوانید ،. 14:5 نویسنده : خودم. ه میشه باید ک سی باشد.
tanhayedovom.blogfa.com
494941. تنهای عاشق
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. سلام به همه اونایی که لطف میکنن واینقدرارزش برام قائل میشن. وقتشونو برام میزارن ومیان ازوبلاگم دیدن میکنن.اول ازهمه میخوام ازاونی. سپاسگزارباشم که درساخت وبلاگ خیلی کمکم کرد.بعدشم خدای خوب. ومهربونمو شکرمیکنم که دوستای خوبی مثل شماهارو سرراهم. قرارداد.خیلی چیزا ازشماها یاد گرفتم.کاری به اونایی که بعضی وقتا. دلموشکستن ندارم.حرف دلم بااونایی هست که همیشه هوامو. داشتنبدون اینکه خودم خبرداربشم.اونی که همیشه مثل خواهرنداشته. جمعه سوم مرداد 1393 19:3. میگن قلب امام زمان...
tanhayee-ashegh.blogfa.com
494942. شکست
1606;ام کاربری :. 1585;مز عبور :. 1579;بت نام عضو جدید. تعداد اعضای آنلاین : 0. اعضای جدید امروز : 1. اعضای جدید دیروز : 0. تعداد کل اعضا : 5. به سلامتی دختر و پسری که. ترس از دست دادن. ای رویای همیشه خیس من. به دنبال نگاهی هستم. داستان شقایق از زبان خودش. داستان شقایق از زبان خودش. نفرین به تو ای غریبه. به دنبال نگاهی هستم. ای رویای همیشه خیس من. به دنبال نگاهی هستم. به سلامتی دختر و پسری که. ای رویای همیشه خیس من. 1588;نبه 19 مرداد 1392. 1583;وشنبه 30 دی 1392. عكس ها و دل نوشته ها براي عشقم (28). سلامت...
tanhayee-tanha.iran.sc
494943. خط خطي هاي خاله سارا
خط خطي هاي خاله سارا. طراح قالب: خاله سارا. سلام به همه دوستاي گلم. به وب مشترك من و داداش مهرداد خوش اومديد. توي اين وب مثله هميشه داستان گذاشته ميشه نميدونم تا كي ولي تا اونجايي كه بتونم ميخوام اين كارو ادامه بدم . ممكنه مثه هميشه بعضياش تكراري باشه .لطفا به بزرگواريه خودتون ببخشيد . هدفم فقط جمع آوريه اين داستانهاست . كه داداش مهرداد هم قراره توي اين كار كمكم كنه . خوشحال ميشيم برداشتتونو از اين داستانها بهمون بگيد . خاله خانم و داداش مهرداد . آدرس دیگه وبم که داداش مهرداد زحمتشو کشیده:. ღ علي .ღ*.
tanhayee-tanhaa.blogfa.com
494944. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhayee90.persianblog.ir
494945. شکستم دادی
دلم را به روی عالم و آدم بسته ام. مگر "دلبستگی" همین نیست. آدمای تنها آدمای سختگیری نیستن. فقط "آدم" سخت گیر میارن! سه شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 16:35 ] [ فاطمه ] . به بعضیا باید بگی:. حتی اگه خدا خودش بیاد پایین واسه تضمینت. یا شیطونو بفرسته واسه به گردن گرفتن تقصیرت. سه شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 16:33 ] [ فاطمه ] . فقط یک چیز به او خواهم گفت:. اونطوری نه.اینطوری میرن! سه شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 16:30 ] [ فاطمه ] . تا داشته باشیش و. ندونی با چند نفر شریکی! بی رحمی را بلد نیستم. سه شنبه بیس...
tanhayeeaman.blogfa.com
494946. باران
ابرهایت را زودتر بفرست. شستن این گردغم از دل من. چند پاییز باران میخواهد. به خانه ی دل من خوش آمدید. اینجا هوا بارانی است. اینجا پای دلی در میان است. به ظرافت یک احساس. به گرمی باران عشق. نشانه ی اندوه نیست. نشانه ی غم ابرها نیست. باران بهانه ی ابر ها برای دعوت به دوستی است. دعوت به جایی که تو انجا نیازی. دعوت به خانه ی من. آنقدر فریاد هایم را سکوت کرده ام! که اگر به چشمانم بنگری ،. فریاد هایم را با سکوت قلم میزنم. Days of my life. بغض دل,اشک قلم. الآن بیرون جنگ است بین آدم خواران. زندگی شاید همین باشد.
tanhayeee.blogfa.com
494947. تنهایی من
به نام یگانه معبودعشق. زندگی آن چه زیسته ایم نیست بلکه چیزی است که به یاد می آوریم تا روایتش کنیم. نوشته شده در پنجشنبه یکم اردیبهشت 1390ساعت 10:57 توسط من. در بخشیدن خطای دیگران مانند شب باش. نوشته شده در دوشنبه بیست و ششم مهر 1389ساعت 12:14 توسط من. من بهار را بی تو دوست ندارم ،. من عشق را بی تو دوست ندارم ،. من نفس کشیدن را بی تو دوست ندارم ،. من زندگی را بی تو دوست ندارم . نوشته شده در پنجشنبه پانزدهم مهر 1389ساعت 8:10 توسط من. نوشته شده در پنجشنبه بیست و هفتم اسفند 1388ساعت 10:4 توسط من. نوشته شده د...
tanhayeeman.blogfa.com
494948. آرزوهایی که باور نشد
آرزوهایی که باور نشد. هیچ بارانی ردپای تو را از کوچه ی قلبم نخواهد شست. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااا دلم خودمو می خواااااااااااد. نوشته شده در 91/11/14. ساعت 0:9 توسط نیلوفر. امشب بعدازمدت ها می خوام بنویسم.راستش نمی تونم.نمی دونم چه جوری ی ی ی ی ی ی؟ شایدیادم رفته.آخه دیگه مثل قبلا نیستم.نه آرومم ونه نا آروم. و ازهمه بدترش اینه که نتونی حرف بزنی ی ی ی ی ی ی ی ی و نتونی حرف نزنی. این روزا سکوت و نگاه تنها چیزایین که باهاشون عجین شدم.راستش اصلا نمی تونم خودمو درک کنم. نوشته شده در 91/10/16.
tanhayeenilofar70.blogfa.com
494949. تنهای شب
گل نيلوفر مغرور نيست اون خودشو وقف مرداب کرده ولی! و فردای اونروز به امير زنگ زدم. سلام، ميتونم با امير خان صحبت کنم؟ من نرگس هستم، ديروز توی دانشگاه مزاحمتون شدم. خواهش ميکنم چه مزاحمتی. ببخشيد من يادم رفت پول کپی ها رو بشما بدم. قابل شما رو نداره، دوستتون رو پيدا کردين؟ آره ، ممنون از راهنماييتون. يه جوری گفتم که يعنی منو خوب دور. دانشگاه چرخوندين). بازم ببخشيد که يادم رفت پول کپی ها رو بشما بدم. خوب اينکه کاری نداره. يه جا قرار ميزاريم تا پول کپی ها رو بهم ندين. زنگ زدم که تشکر کرده باشم. من به موبايل...
tanhayegamgin.blogfa.com
494950. سیاهه های من
جمعه سوم تیر 1390. بخوان كه ميرود اين شهر رو به ويراني. بسم الله الرحمن الرحیم. چند هفته پیش چند بیت سیاهه! به ذهنم رسید که رفقا گفتن اینا اسمش شعره (اونم از نوع غزل! و تو هم شاعرش! آخر عمری شعر نگفته بودیم که گفتیم! اول سیاهه های خودمو مینویسم و بعدشم جوابیه شو! دلم گرفته برایت مگر نمیدانی؟ چرا برای دلم یک غزل نمیخوانی؟ دلم گرفته بهانه بهانه ی غزلی. سروده ای ز لب لعل یار ایرانی. بخوان برایم و از خویشتن رهایم کن. بخوان که میرود این شهر رو به ویرانی. ز درد هجر بگو از غبار تنهایی. نظر خوب همیشه سازنده اس.
tanhayegane.blogfa.com
494951. غمسرای من
برای دل تنهای خودم. می گویم و عمل نمی کنم . نوشته شده در جمعه دهم آذر ۱۳۹۱ساعت 19:59 توسط غمگین. ای دل تو بس کن دیگر . نوشته شده در یکشنبه پنجم آذر ۱۳۹۱ساعت 13:14 توسط غمگین. ای غم بس است خدای را . نوشته شده در شنبه چهارم آذر ۱۳۹۱ساعت 1:19 توسط غمگین. Design By : Mihantheme. بانک جامع قالب های فارسی. قالب های مهین تم.
tanhayeghamgin.blogfa.com