SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494951 - 495005)

494951. غمسرای من
برای دل تنهای خودم. می گویم و عمل نمی کنم . نوشته شده در جمعه دهم آذر ۱۳۹۱ساعت 19:59 توسط غمگین. ای دل تو بس کن دیگر . نوشته شده در یکشنبه پنجم آذر ۱۳۹۱ساعت 13:14 توسط غمگین. ای غم بس است خدای را . نوشته شده در شنبه چهارم آذر ۱۳۹۱ساعت 1:19 توسط غمگین. Design By : Mihantheme. بانک جامع قالب های فارسی. قالب های مهین تم.
tanhayeghamgin.blogfa.com
494952. غربت تنهایی
چه خبر برو ادامه مطلب. نوشته شده در جمعه ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ساعت 19:10 توسط تنها. سلام من اون نظر ندادم. تو هم موفق باشی. نوشته شده در دوشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۱ساعت 16:12 توسط تنها. چقد سریع جواب سلام دادی. نوشته شده در جمعه ۱۳۹۴/۱۰/۱۸ساعت 13:29 توسط تنها. نوشته شده در جمعه ۱۳۹۴/۱۰/۰۴ساعت 14:34 توسط تنها.
tanhayegharib.blogfa.com
494953. قلب یخی
تو دنیا یکی هست که دنیایش تویی /. روز و شب در فکر توست ، رویایش تویی /. گلی خوشبوست که عطر. و بویش تویی / ماهی کوچکی است که دریایش توسس /. شمعی روشنی هست که. نورش تویی / نا امیدی است که امید فردایش تویی /. دلی با یک آرزوی. بزرگ که آرزویش تویی / خیالی خسته که آرامش شبهایش تویی /. چشمانی خیره به سویی. که سویش تویی / یک دل زخمی که مرهم زخم هایش تویی . جمعه 30 فروردین 1392. پنجشنبه 29 فروردین 1392. بده یه چیزی تو دلت سنگینی کنه؟ خیلی سخته ادم کسی رو نداشته باشه. نتونه اخرش برسه به یه بن بست .
tanhayegharib.mihanblog.com
494954. نجوای دل
در كویر خلوت دلم با لبانی تشنه راه دشواری را در پیش گرفتم. می دانم كه نیاز به جرعه آبی دارم تا خود را با آن سیراب نمایم. در قلبم غوغایی است غوغای عشق تو. نگاهت برایم همچون رودخانه ایی است كه هرگز درآن ركودی نیست. می خواهم كه مرا به حال خود وا مگذاری و مرا همیشه با خود همراه سازی. بگذار تا از احساسات شیرینت لبریز شوم. بگذار تا به وسعت قلب پرمهرت دست یابم. زلالی عشقت را از من مگیر، انشای چشمت را برایم بخوان. تا با شنیدن آن سرشار از شادی شوم. بگذار تا با دلی سیر به تماشایت نشینم و از عمق نگاهت سیراب شوم.
tanhayegharibeh.blogfa.com
494955. دل خسته
حرف های ناگفته من. نوشته شده در 91/07/22. ساعت 12:13 توسط بنده خدا. خیلی وقته آپ نمیکنم گفتم بیام هم یه سری به شما بزنم هم یکمم از دلم بنویسم. امتحانا که گذشت خدا رو شکر دو تاشو هم با نمره خوب پاس کردم. دلم برا دانشگاهمون نیم ذره شده.این دو سه روز هم میگذشت راحت میشدم.تازگیا زمان. خیلی دیر میگذره نمیدونم شما هم حس کردین یا من فقط اینجوری شدم.:(. دلم برا اونی که دوسش دارم هم تنگ نه کلا نیست شده ازمامان قول گرفتم که برم ببینمش. خدا کنه دیگه نظرش عوض نشه. خلاصه اگه ۱مهر میشد خیلی خوب میشد. دوسش دارم بیشتر ا...
tanhayegharibn.blogfa.com
494956. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhayegooshegir.persianblog.ir
494957. تنهام
کاش عاشق دیوانه خوانده می شدم نه تنهای گوشه گیر. هیچ کس همراهم نیست (تنهای اول). عشق صبر را به من آموخت و صبر تنهایی را. جمعه ۱۸ مرداد۱۳۹۲تنهای: تنها. من پذیرفتم شکست خویش را پند های عقل دور اندیش را. من پذیرفتم که عشق افسانه است این دل درد آشنا دیوانه است. می روم شاید فراموشت کنم با فراموشی هم آغوشت کنم. می روم از رفتنم دل شاد باش از عذاب دیدنم آزاد باش. گرچه تو تنها تر از ما می روی آرزو دارم ولی عاشق شوی. آرزو دارم بفهمی درد را تلخی برخورد های سرد را. پنجشنبه ۳ مرداد۱۳۹۲تنهای: تنها.
tanhayegoshegir.blogfa.com
494958. کلبه تنهایی
سکوت تنهایی شب در برکه ای خاموش. برکه اي در همين نزديکي ست. با نيلوفري در آن. در انتظار ديدار ساحل. هرگز نشود اين ديدار. تا زماني که اشک برگهايش در برکه جاريست. ღღ * *خر باشی ولی پسر نباشی* * ღღ. ღپاتوق عاشقان شاهرخ استخریღ. رد پای احساس . . . . . . . شیطونی های یه دختر خوشمل. قالب های لوکس تم. قالب های دو ستونه. قالب های سه ستونه. سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ. سلام به همه دوستای گلم. به کلبه تنهایی من خوش اومدین امیدوارم از وبم خوشتون بیاد وباحضورتون. دوستون دارم .خوش باشید. موضوعات مرتبط: پست ثابت.
tanhayeh-tanh76.blogfa.com
494959. ♥ منتظران مهدي موعود♥
الهي به اميد تو. این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست. خدا کند که کسی تحبس الدعا نشود. این السبب المتصل بین الارض و السماء. شهادت امام هادي عليه السلام. هیئت علی ابن ابیطالب(ع) شهر ابوزیدآباد. الهي به اميد تو. اگه دوست داشتي با ما هم مسير بشي خوش حال ميشيم. يكي از نويسندگان اين وبلاگ بشيد وبراي ظهور حضرت ضمينه سازي بكنيم. اگه هستي بسم الله يه سر به ادامه مطلب بزن. چهارشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 15:30 ] [ محب المهدي ]. دستی که بین عرش نوشته تو را امیر. من را نوشته است پریشان کربلا. عطر محرمش میاد .
tanhayeh-tanha.blogfa.com
494960. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhayeh.persianblog.ir
494961. دوست داشتن های دروغ
کد هدایت به بالا. کد کج شدن تصاوير. دوست داشتن های دروغ. چقدر سخت است باور بودنت در عین نبودنت. چقدر سخت است که باشی ولی چشمانم دریای نگاهت را تجربه نکنند. چقدر سخت است که نمی توانم درددلم را با تمام وجودم به تو بگویم تا خالی شوم. فاصله ها صدایم را در خود میشکنند. این فاصله های بی رحم اند که تو را از من گرفته اند و مرا از تو. کاش فاصله ها تمام شوند و با تو بودن ناتمام. به امید فردایی از جنس رویای با تو بودن. تاريخ : شنبه سیزدهم دی 1393 10:33 نويسنده : محدثه. دلتو زدم ، قیدمو زدی! به رآحتی از م ن گذشت.
tanhayeham.blogfa.com
494962. حسین(علیه السلام) "عقل سرخ"
حسین(علیه السلام) عقل سرخ. شمشیر خونین پنهان نمی ماند. نیستانی کاندر آن آتش فتاد! شمشیر خونین پنهان نمی ماند! شن ها و خار. دوشنبه 8 تیر 1394. تخریب مظاهر تمدن که امروز داعش طلایه دار آن شده است تخریب تمدن نیست! تمدن شیعی سنگ و گل وچوب نیست که با پتک اراذل خرد شود! تمدن شیعی پیکره پوسیده اساطیر رومی و یونانی که در زیر خروارها خاک مدفون مانده اند نیست تا بعد از هزاران سال از زیر خاک سر برآورند وهزینه شام و نهار خونخواران بی هویت را تامین کنند! گویا اصلا دست ایشان کوتاه خلق شده است! لینک های مرتبط :. معامله...
tanhayehamechiz.mihanblog.com
494963. خسته شدم...
خرید اینترنتی شورت زنانه. عينک ديد در شب ارزان. گالري عکس هاي زیبا. ام پی تری پلیر. اس ام اس عاشقانه. خرید پد افزایش قد بتال. سلام بچه ها من یه دختر تنهام که یه مشکل دارم ک خیلی داره اذیتم میکنه دارم داغون میشم. یکیو میخوام ک علاقه ای بهم نداره و یکی دیگرو میخواد خواستم کمکم کنید و بهم بگید چیکار کنم فقط نگید فراموشش کنم چون نمیتونم. دوشنبه بیست و پنجم فروردین 1393 ] [ 23:38 ] [ تنها ]. امارگیر حرفه ای سایت. امارگیر حرفه ای وبلاگ و سایت. کد جمله های دکتر شریعتی. کد جمله های دکتر شریعتی.
tanhayehamishe.blogfa.com
494964. تنهای همیشگی
نه بخاطر کارایی که باهام کرد.بخاطر حرفایی که بهم زد. نه بخاطر حرفایی که بهم زد. بخاطر بازی ای که سرم درآورد. نفرت از کسی که یک عمر زندگیمو به بازی گرفت.درحالیکه ادعای صداقت میکرد. درحالیکه اعتمادت رو تبدیل کرد به انزجار.درحالیکه حاضری دیگه رو زمین نباشی که بازی هاشو ببینی. خیلی ازش بدم میاد.اما حیف که! نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۹۲ساعت 21:12 توسط m.m. تو کوچه پسر بچه ای رو دیدم که تنهاست وداره گریه میکنه. ازش پرسیدم:واسه چی گریه میکنی؟ گفت: آخه هیشکی بامن بازی نمیکنه! اما نه به دلم.
tanhayehamishegi.blogfa.com
494965. تنهای همیشگی
کد های زیبا سازی. نوشته هام مخاطب خاص ندارن. نیازی به خاص بودن کسی نیست. اگه یکی باشه منو بفهمه. برایش غرورمو بهم می زنم. گریه که سهله ، زیر چترشونش. تا آخر دنیا قدم میزنم. بس که دیواردلم کوتاه. هر که از کوچه تنهایی دل. هم که شده سرکی میکشدو. مرد بودن " د رد ". دارد نامرد بودن " ک یف ". خوبی " تاوان ". دارد بدی " احترام. پاک باشی " ت نهایی ". خیانت کنی " با کلاسی ". دور باشی و تپنده. بهتر است از این که. نزدیک باشی و زننده. این مفهوم را که در رگ هایت جاری کنی. سخت است درک کردن دختری که. به خاطر خنده هایش .
tanhayehamishegy.blogfa.com
494966. جاده بی انتهای من
جاده بی انتهای من. دستمال کاغذی به اشک گفت:. قطره قطره ات طلاست. یک کم از طلای خود حراج می کنی؟ با من ازدواج می کنی؟ ازدواج اشک و دستمال کاغذی! تو چقدر ساده ای. تو مچاله می شوی. چرک می شوی و تکه ای زباله می شوی. پس برو و بی خیال باش . دستمال کاغذی دلش شکست. گوشه ای کنار جعبه اش نشست. گریه کرد و گریه کرد و گریه کرد. در تن سفید و نازکش دوید. اخرش دستمال کاغذی مچاله شد. مثل تکه ای زباله شد. او ولی شبیه دیگران نشد. چرک و زشت مثل این و ان نشد. رفت اگر چه توی سطل اشغال. پاک بود و عاشق و زلال. دانه های اشک کاشت.
tanhayehbitab.blogfa.com
494967. دختر روزای تنهایی
دوشنبه 15 شهریور 1395 12:30 ب.ظ. شنبه 29 خرداد 1395 01:30 ب.ظ. شنبه 29 خرداد 1395 01:26 ب.ظ. دنیا نامردم همون کاراتو به سرت نیارم. شنبه 29 خرداد 1395 01:17 ب.ظ. کلا همه جوره میرقصونمت. یه چن سال چش نگه دار. این بار نوبت تو هم میشه. خیلی ممنونم از خودمون. شنبه 29 خرداد 1395 01:14 ب.ظ. پنجشنبه 27 خرداد 1395 01:39 ب.ظ. سکوت من خطرناک ترین لحظه. پنجشنبه 27 خرداد 1395 01:29 ب.ظ. پنجشنبه 27 خرداد 1395 01:27 ب.ظ. پنجشنبه 31 تیر 1395 09:28 ب.ظ. پنجشنبه 27 خرداد 1395 01:27 ب.ظ. پنجشنبه 27 خرداد 1395 01:25 ب.ظ.
tanhayehtanha.mihanblog.com
494968. ღ♥ღ๏̯͡๏♥☠←☆پسـرکـ تنـها☆→☠♥๏̯͡๏ღ♥ღ
ღ ღ پسرک تنها ღ ღ. بالا سرتو نگاه کن! س لوم خ وش اوم تی به وب من. بیشتر نوشته هام حرفای دلم بوده امیدوارم خ وشتون بیاد .فقط نظر یادت نره .نظر خصوصی هم سطل آشغال. ღ خونه خالی صادی و میثمღ. ღ هر چی در مورد عشق.ღ. ღ ناگفته ها دل امیدوღ. ღℒ ℯ ℒℯşş ღ. ב פ ت ر آبے. ღ ڪ لبه تنهایے ღ. ღ این جاهمه چی درهمه ღ. ღ خيلي تنهام خدااا ღ. ღ از جوانيم گله دارم ღ. ღ ب گین ب رگ رבه ღ. ღ دل نوشته سلطان غم ღ. ღ هرچی دوست داری ღ. ღ دل نوشته های بهرام ღ. ساخت فلش مديا پلير. ز ندگے بہ . برگ ب ر نבه ا ت. چوט پآے م ט به تیغ ڪ سآنے.
tanhayeimann.blogfa.com
494969. داستان زندگي پر از فراز و نشيب من
داستان زندگي پر از فراز و نشيب من. داستان زندگي يك خانم تنها در جزيره كيش. اين وبلاگ براي هميشه بسته شد . از تمام دوستاني كه تا كنون ابراز لطف نمودند سپاسگزارم. نوشته شده در چهارشنبه نوزدهم آبان 1389ساعت 8:18 توسط مرضيه. هیچ کس را به چه کنم! نوشته شده در سه شنبه بیست و هفتم مهر 1389ساعت 1:42 توسط مرضيه. مفر من،روزنه نجات من،گریزگه من کجاست؟ وقتی هیچ پناهی جز تو نیست؟ پاس خدایی را سزاست که به غیر از او دل نمیبندم. غیر او دلم را می شکند و پشتم را خالی می کند. دست امیدم را بگیر. مرا ببخش که مي گويم مي خواهم...
tanhayejazire.blogfa.com
494970. السلام عليك يا ابا عبدالله الحسين
السلام عليك يا ابا عبدالله الحسين. بسم رب الحسين (ع). اگر عاشورا روز "آتش" بود ، اربعين روز "آب" است . اگر عاشوراروز "فراق" بود، اربعين روز "وصال" است. اگر عاشورا "افتادن"بود، اربعين "برخاستن"است . اگر عاشورا"تکليف"بود، اربعين "تاکيد" است. اگر عاشورا"رفتن"بود، اربعين "بازگشتن"است. اگر عاشورا"ريزش" بود، اربعين "رويش"است . اگر عاشورا "قطره"بود ، اربعين "دريا"ست. اگر عاشورا نداي"هل من ناصرينصرني" داشت ، اربعين فريادهاي "لبيک "دارد. اگر عاشورا "بدنهاي قطعه قطعه" داشت ، "تب" داشت ، "سيلي" داشت ، "تازيانه" داشت.
tanhayekarbala.blogfa.com
494971. نوشته های پنهانی
به یک ماه نشد دوباره کتک خوردم اره اینو بدونین کسی که یکبار دست روتون بلند کرده عادت میکنه و کتک رو تکرار میکنه. نوشته شده در پنجشنبه شانزدهم دی ۱۳۹۵ساعت 15:6 توسط. خیلی راحت بی احترامی میکنه بعد میگه ظرفیتتو بالا ببر برو بابا .سرو صدا نکن.وضعت خرابه .اینا شمه ای،از حرفاییه که پیش مادرش زد تازه به مادرش گفتم والا من خسته شدم. نوشته شده در پنجشنبه بیست و پنجم آذر ۱۳۹۵ساعت 22:24 توسط. نوشته شده در یکشنبه بیست و یکم آذر ۱۳۹۵ساعت 22:12 توسط. روزگار به من فهموند که تو بازیش،خودم هستم و من تنهاترینم.
tanhayekhaste.blogfa.com
494972. ♥tanhaye khaste...♥
1575;بزار وبمستر. 1575;بزار وبلاگ. 1575;بزار رایگان وبلاگ. 9829;tanhaye khaste.♥. آدرس جدید این وبلاگ. روی لینک زیر کلیک کنین. تا به وبلاگ جدید برین. نوشته شده در جمعه 91/4/2ساعت 2:54 صبح توسط ♥βєЙλậm Й♥ نظرات . قالب جدید وبلاگ پیچک دات نت. 9829;βєЙλậm Й♥. سلام به وبلاگم شدیدا خوش اومدین. ایشالا که خوش بگذره بهتون. فقط نظر یادتون نره . خیلی زیادتر از زیاد ممنون شماهام. 1575;بزار امتیاز دهی. کارشناس ارشد اقلیم شناسی در برنامه ریزی محیطی. سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani.
tanhayekhaste.parsiblog.com
494973. عشقــ اولــ
ثآنی ه هآم ن بود تو رو ب ه ر خ م می ک ش ه. یکشنبه 6 مرداد 1392 ] [ 05:18 ب.ظ ] [ black wolf ] [ نظرات ]. دوشنبه 15 تیر 1394 ] [ 05:37 ب.ظ ] [ black wolf ] [ نظرات ]. دوشنبه 15 تیر 1394 ] [ 05:26 ب.ظ ] [ black wolf ] [ نظرات ]. دوشنبه 15 تیر 1394 ] [ 05:25 ب.ظ ] [ black wolf ] [ نظرات ]. دوشنبه 15 تیر 1394 ] [ 05:24 ب.ظ ] [ black wolf ] [ نظرات ]. ه ر چند که خوب نشدن. ام آ آپلودشون کردم دیگه . . دوشنبه 15 تیر 1394 ] [ 05:18 ب.ظ ] [ black wolf ] [ نظرات ]. آخرین جلسه ی زبانکده ی دآنش. من و سین آ جون. کجآست...
tanhayekhaste18.mihanblog.com
494974. هم تنـــــــــــــــها هم خستــــــــــه
هم تنها هم خسته. و خدا مرا بس است. مدتها بود کسی واسم همچین. ارزوی قشنگی نکرده بود . . . . . نوشته شده در دوشنبه سوم شهریور 1393 ساعت 20:10 توسط *فاطمه*. دلم شکسته تر از. دلی ک این چنینم خواست. نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم مرداد 1393 ساعت 18:44 توسط *فاطمه*. شیطنت های دخترانه ام ادامه میدهم . . . خانوم شدنم را ندارد . . . نوشته شده در دوشنبه ششم مرداد 1393 ساعت 16:5 توسط *فاطمه*. میسوزم ک دم اخر برگشت و پرسید :. بزرگ نشدیم . . . نوشته شده در سه شنبه سی و یکم تیر 1393 ساعت 14:9 توسط *فاطمه*. مال من بشی .
tanhayekhaste1996.blogfa.com
494975. يادگاريهاي تنهايي
ساکنان دريا پس از مدتي صداي امواج را نميشنوند چه تلخ است قصه عادت. کافی ست چمدان هایت را ببندی. تا حاضر شوند ، همه. برای از یاد ب ردنت! آنکه میگوید بیشتر دوستت میدارد ، زودتر! نوشته شده در ۹۴/۰۲/۰۶ساعت 13:36 توسط شكسته در باد. روزهایی که بی تو می گذرد. گرچه با یاد توست ثانیه هاش. آرزو باز می کشد فریاد:. در کنار تو می گذشت ای کاش! نوشته شده در ۹۴/۰۲/۰۶ساعت 13:32 توسط شكسته در باد. دلخوشم با غزلي تازه همينم کافي است. تو مرا باز رساندي به يقينم کافي است. قانعم بيشتر از اين چه بخواهم از تو؟ فرقی نمیکند ....
tanhayekhaste82.blogfa.com
494976. تنها يك نفس...اشكان محمدي (ترانه سرا)
تنها يك نفس.اشكان محمدي (ترانه سرا). خط خطي هاي ذهن من. این روزها دلم میخواهد خرمایی بخورم و فاتحه ای بخوانم برای خودم. شادی اش ارزانی کسانی که نبودنم را لحظه شماری میکنند. نوشته شده در جمعه یکم فروردین 1393ساعت 23:7 توسط اشكان محمدي. از مردم این زمانه دلگیر نشو.کنایه زدن عادتشان شده. اینها سالهاست به هوای بارانی میگویند . خراب . نوشته شده در پنجشنبه سی ام آبان 1392ساعت 11:51 توسط اشكان محمدي. وقتی داشت میرفت گفتم نرو ، نمیتونی فراموشم کنی. گفت : ببخشید شما! دل پر درد گل یاس. شاید انروز که سهراب نوشت:.
tanhayeknafas.blogfa.com
494977. مهربانی
نوشته شده در شنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 9:8 توسط مریم معین الدینی. نوشته شده در شنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 9:5 توسط مریم معین الدینی. نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 12:38 توسط مریم معین الدینی. هر چه برای خود نمی پسندی برای دیگران نیز نپسند. هر چه برای خود می پسندی برای دیگران نیز بپسند حضرت علی ( ع ). نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۹ساعت 10:46 توسط مریم معین الدینی. مرا معلم من درس آدمیت بخشید محبت است دگر آن جه دارم از او یاد. ماه رمضان و روزه. با تغییر رژی...
tanhayekochak.blogfa.com
494978. tanha yek zamin
برگه های تقویم رسید به 10 آذر ماه . رمز نوشته : نام صاحب این پست. نوشته شده در یکشنبه 10 آذر1392ساعت توسط Vahid. سلام اینجا برای صاحب نازنین وبلاگ "از همین حرفهای ساده" می نویسم ،میدونم خیلی زودتر از اینا باید برات می نوشتم و الان خیلی دیره! آخه میدونی مدتهاست که این صفحه رو واسه نوشتن باز نمیکنم. می بایست برات کامنت میزاشتم ولی متاسفانه به آدرس وبلاگت دسترسی ندارم، اگه اینجا اومدی و این پست رو خوندی لطف کن آدرس و نشونه ای برام بزار تا برات بنویسم منتظرم. نوشته شده در پنجشنبه 4 مهر1392ساعت توسط Vahid.
tanhayekzamin.blogfa.com
494979. تنها
حرف زیاده خیلی زیاد. اما حرف هایی که به دل میشینه کمه. حرفام همیشه پوچ و بی معنی بود. واسه همین گذاشت و رفت. من موندم و تنهایی خودم. یکشنبه سی ام شهریور 1393 10:10 بعد از ظهر .Posted by Me. تنها. فقط دارم در 100000000000000000000000000000000000000000000000000م یک نقطه زندگی می کنم. شنبه سی و یکم خرداد 1393 11:39 قبل از ظهر .Posted by Me. تنها. چرا زندگی می کنیم. با این همه مصیبت که در اطرافمان چرخ می زنند. با این همه غم و اندوه. و با افسرده شدن دردمان بیشتر می شود. چرا زندگی می کنیم؟ تو را پیدا نمی کنم.
tanhayelove.blogfa.com
494980. دختر رويايي
وقتی دستام خالی باشه،وقتی باشم عاشق تو. غیردل چیزی ندارم که بدونم لایق تو. دلمو از مال دنیا به تو هدیه داده بودم. باتموم بی پناهیم به تو تکیه داده بودم. هربلایی سرم اومد،همه زجری که کشیدم. همه رو به جون خریدم،ولی لزتو نبریدم. هرجابودم باتو بودم،هرجارفتم تورودیدم. تو سبک شدن تو رویا،همه جا به تو رسیدم. اگه احساسمو کشتی،اگه از یاد منو بردی. اگه رفتی بی تفاوت به غریبه سرسپردی. بدون اینو که دل من شده جادو به طلسمت. یکی هست اینور دنیا که تو یادش مونده اسمت. پيام هاي ديگران . من پذیرفتم که عشق افسانه است.
tanhayemaesom.persianblog.ir
494981. ♋➹روزگــــــار افســــونــ➹♋
جان یوسفت راستش را بگو.به خدا چه گفتی که خودش اینطور پا در میانی کرد؟ دیگ ه نتونس ت م ادام ه ب دم. دوست تون دارم . یکشنبه هفدهم آذر 1392 20:16 قدیسه ღ. به سلامتیه اونی ک تنه ام گذاش ت و رفت. ام ا هنوز ت آری خ تول دش. رم ز گوشی مه. پنجشنبه سی ام آبان 1392 15:48 قدیسه ღ. اگ ه دنبالت میام فقط دارم حرف تو گوش میدم. ودت گفت ی ب رو دنبآل زن دگی. ک آبوس امش ب هایم شد ه ای تو. دوم شخ ص مف رد. زم زم ه دوس داشت ن را در گوش م نج وا میک رد. ح ال میگ وید. ک ه هیجگ اه. انتظ ار شنی دن صیغ ه امرش را نداشت م! و به دیگ ران.
tanhayemaghroor.blogfa.com
494982. تنهایی
گاهی عجیب حس میکنم تنهام .فقط5واژه. تو را میان اصطحکاک مداد و کاغذ. شاید اینگونه بشود تو را. برای تویی که قلبت پاک است. برای تو می نویسم. برای تویی که تنهایی هایم پر از یاد توست. برای تویی که قلبم منزلگه عشق توست. برای تویی که احساسم از آن وجود نازنین توست. برای تویی که تمام هستی ام در عشق تو غرق شد. برای تویی که چشمانم همیشه به راه تو دوخته است. برای تویی که مرا مجذوب قلب ناز و احساس پاک خود کردی. برای تویی که وجودم را محو وجود نازنین خود کردی. برای تویی که هر لحظه دوری ات برایم مثل یک قرن است. خودت را ...
tanhayeman.blogfa.com
494983. تنهای من
سه شنبه هفدهم دی 1392. گل نیامده من هنوز چشم به این دنیا نگشوده بود که پژمرد. و من در آن چند لحظه کوتاه چقدر دوستش داشتم. معنی عشق را توی همین چند لحظه فهمیدم. امیدوارم تولدی دیگر را در وجودم تجربه کنم. نوشته شده توسط مریم در ساعت 23:48 لینک. دوشنبه بیست و پنجم آذر 1392. تولد ۹۲ هم گذشت و من تولدی را تجربه می کنم که هرگز تجربه نکرده بودم و فکر می کنم نخواهم کرد. عجیب این دنیا و تمام آرزو های من که در چند سال دگرگون شد. نوشته شده توسط مریم در ساعت 14:53 لینک. سه شنبه شانزدهم آبان 1391. کنار این همه احساس.
tanhayeman1986.blogfa.com
494984. تنهای
دریافت کد صفحه ورودی. آرزوی خیلی ها بودم! اما قربونی قدر نشناسی یک نفر شدم! در زندگﮯ برآﮮ هر آدمﮯ! دیگر هیچ چیز مثل قبل نیست! نہ روزهآ، نہ رنگ هآ،نہ خیآبآטּ هآ. همہ چیز مﮯ شود:. نوشته شده در جمعه دوم اسفند ۱۳۹۲ساعت 0:48 توسط دخترک تنها. اونی که ، اگه صد دفعه هم ناراحتش کنی . هر بار میگه : این دفعه ی آخریه که می بخشمت! و با اخم میاد تو بغلت ! نوشته شده در جمعه دوم اسفند ۱۳۹۲ساعت 0:47 توسط دخترک تنها. ﺗﻮ ﭼﻪ ﻣﯿﻔﻬﻤﯽ ﺍﺯ ﺩﻟﺘﮕﯽ ﺍﻡ؟ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﻓﻘﻂ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺭﺍ. پیشانی ام سینه ات را میخواهد. ر باران بود...
tanhayemanoto.blogfa.com
494985. ..**..مهربــــــــــــــــوني..**..
وقتي پايان داستان،دستان مهربان تو نباشد،بگذارقصه گو هرطوركه ميخواهدداستان را ادامه دهد. فعلا همین حرفی ندارم حال ندارم احساس ندارم اعصاب ندارم. برووووووووووووو اونور دستتو بنداز. خو اين همه زدم تو سر خودم برا اينه كه نظر بدين.اه. بايد مستقيم بهتون بگم؟ گل همه رنگش خوبه. تو يک کتاب نوشته. وقتي خروس مي خونه. بچه خوب مي دونه. بايد بلند شه از خواب. مثل گلا وا بشه. تميز و زيبا بشه. یادش بخیر اینو مامانم همیشه برامم میخوند.دلتنگتم مادر). آنگاه که مهر می ورزی مهرباني ات تو را زيباترين معصوم دنيا ميکند. الان که ...
tanhayemehraboon.blogfa.com
494986. فصل شکفتن
سراغ کلبه ما را کسی جز غم نمیگیرد خوش ان روزی که غم هم گم کند ویرانه مارا. تو زندگی خیلی از ما یه. که فقط خدا میدونه. چه جوری سر کردیم تا صبح! نوشته شده در شنبه 1392/06/16. ساعت 22:41 توسط جلیل. آنقدر دلم از رفتنت بد شکست که نمیدانم وقتی بیایی،. کدام تکه اش خوشحال خواهد شد! نوشته شده در جمعه 1392/05/04. ساعت 18:1 توسط جلیل. نوشته شده در پنجشنبه 1392/03/09. ساعت 13:35 توسط جلیل. از این به بعد به مخلوقاتت یک مترجم ضمیمه کن. هیچ کس را نمی فهمد. نوشته شده در پنجشنبه 1391/04/22. ساعت 17:44 توسط جلیل. من که تق...
tanhayemontazer.blogfa.com
494987. سئو
تبریک تولد عاشقانه شهاب حسینی به همسرش عکس. خبرساز شدن کشف حجاب یک دختر جوان در کرج عکس. عکسی از چهره متفاوت نگار فروزنده بعد از جراحی زیبایی. بیماری دردناک و صعب العلاج سلنا گومز سوژه خبری رسانه ها عکس. عکس دیدنی و جدید نیکی کریمی و مازیار فلاحی در اینستاگرام. اندام لاغر و نحیف آنجلینا جولی سوژه رسانه ها عکس. عکس زیبا از الناز شاکردوست در کنار درخت کریسمس. ارسال اس ام اس گروهی با قیمت پایین. امضای سگ های اوباما در کارت تبریک کریسمس ۲۰۱۳! خبرساز شدن اشتباه وحشتناک بیمارستانی در رشت! خرید سرور و سرور مجازی.
tanhayenafas.blogfa.com
494988. من ، تو و یه عالمه حرف
من ، تو و یه عالمه حرف. به جز تو کسی رو تو دلم راه نمیدم! در این وبلاگ از همه چی میگم. از هر چی که دوست داری. دردو دل قاصدك جوان. تنهاترین من، تنها نذار منو. و خداوند عشق را آفرید. اشکی از جنس خدا. ๑ ๑غریبه آشنا๑ ๑. جوک و اس ام اس(ستاره خانم). غریب آشنا دوستت دارم تورا. زیباترین قالب های بلاگفا -. My Iran : . Learn Internet : . HACK FOR ALL : . Template BLOGFA : . این وبلاگ واسه همیشه. با همه ی خاطراتش. مهسا در پنجشنبه 1389/06/18. یه حس غریب منو از تو می گیره! به دنبال یه بهونه تا دل تنگم رو سبک کنم.
tanhayepenhan.blogfa.com
494989. تنهای پنهان
تو را من چشم در راهم. دو چیز هیچ وقت از یاد آدم نمیره. تفاوت جنگ نرم و سخت. جملاتی در مورد حجاب. من خدا را دارم . . . قالب های وبلاگ اسکین. پنل اس ام اس. پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 22:40 ] [ شادی ]. خدای من خداییست كه اگر سرش فریاد كشیدم. به جای اینكه با مشت به دهانم بزند. با انگشتان مهربانش نوازشم می كند و می گوید. میدانم جز من كسی نداری! پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 22:35 ] [ شادی ]. چه کسی می گوید:. جاذبه رو به زمین است؟ من کسانی را دیدم. هیچ شبی بی ستاره. دو چیز هیچ وقت از یاد آدم نمیره.
tanhayepenhan70.blogfa.com
494990. دانلود اهنگ جدید
جدیدترین اهنگ ها روز.
tanhayeroozegar.blogfa.com
494991. .
کد بستن راست کلیک. Powered By BLOGFA.COM.
tanhayeroz.blogfa.com
494992. زندگی جاریه باید ساخت
زندگی جاریه باید ساخت. پارسال و پیارسال فک میکردم از تنهایی در اومدم اما کاری باهام کرد که ،که امسال که تنهام خداروهزار مرتبه شکر میکنم بخاطر این تنهایی. تو این دوسال اشکمو شب تولدم در اوردی خدا ان شاالله تقاصتو پس بده،هم تو هم مامانت و هم بابات به حق پنج تن. خدا اگه جوابشونو ندی قیامت قیامت میکنم. خدا یه یار برام بفرست که یار و همدم واقعیم باشه. نوشته شده در شنبه نهم اسفند ۱۳۹۳ساعت 23:19 توسط تنهای روزگار. ایا کسی هم به وبلاک من سر میزنه؟ اگه مطالبممو میخونین میشه یه نظر بدید؟ زنیم با موهای سفید و چهره ...
tanhayerozegar.blogfa.com
494993. Welcome to tanhayes.com
Sorry, you don"t appear to have frame support. Go here instead - Welcome to tanhayes.com.
tanhayes.com
494994. در خلوت شب‌های تنهایی‌
در خلوت شبهای تنهایی. از روى ظاهر قضاوت نكنيم. افرادی که بنظر خیلی قوی می رسند، معمولا خیلی حساس هستند و کسانی که بیشترین مقدار مهربانی را به معرض نمایش می گذارند. نوشته شده در چهارشنبه 17 خرداد1391ساعت 17:6 توسط heliya. پیش از آنکه درباره زندگی، گذشته و شخصیت من قضاوت کنی خودت را جای من بگذار، از مسیری که من گذشته ام عبور کن، با غصه ها، تردیدها، ترسها، دردها و خنده هایم زندگی کن یادت باشد هرکس سرگذشتی دارد. هرگاه به جای من زندگی کردی آنگاه میتوانی درباره من قضاوت کنی. من از تبار مهرم از سرزمین باران.
tanhayeshab.blogfa.com
494995. افكار گسيخته يك جوان ايراني
افكار گسيخته يك جوان ايراني. اين وبلاگ تعطيل شد. البته من هنوز مينويسم اما در سرويس وبلاگ دزفول نت. وبلاگ دات دزفول دات نت. نویسنده : مرد تنهاي شب. ساعت ٢:۱۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۳۱ فروردین ،۱۳۸۳. تگ ها : وبلاگ. ۲ مطلب در يک يادداشت. واقعا تسليت داره . آخ جون محرم رسيد. محرم نه بلكه عيد. جونم به لبم رسيد تا اومد. بايد حسابي به موتور تلاشم برسم. كلي پول كنار گذاشتم تا يه تي شرت داريوشي و كتوني سبز بخرم. باقيماندشم برا سشوار هر شبم. واي خدا اگه بتونم مخ اون دختره رو بزنم خيلي خوب ميشه. توي صحرابدر لنگه نداره.
tanhayeshab.persianblog.ir
494996. یه ثبت نام رایگان-یه گوشی رایگان جایزه
یه ثبت نام رایگان-یه گوشی رایگان جایزه. اول خوب پست پایین رو بخونین و بعد ثبت نام کنین. نوشته شده توسط همون تنها در شنبه ۱۳۸۶/۰۷/۲۸ و ساعت 2:16. اگر می خواهید گوشی جایزه بگیرید اینجا کلیک کنید (کاملا مجانی است). حتما با این لینک اول ثبت نام کنید. مراحل کار :ابتدا از طريق لينک بالا وارد سايت شويد و بعد سپس برروي چيزي که ميخواهيد انتخاب کنيد کليک کنيد . (بالا سمت چپ. ادامه مطلب رو بخون تا موبايل رو ببري. در بالاي صفحه کليک کنيد. را کليک کنيد وارد صفحه اي خواهيد شد که به شکل زير اقدام کنيد. لازم به ذکر است ...
tanhayeshab2.blogfa.com
494997. تنهای شب3
می گن آدما بعد از اینکه دنیا رو یه چرخ کامل بزنن می رسن دوباره به همون جایی که هستن. رده بندی آزادی مطبوعات . نوشته شده در شنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۸۶ساعت 3:31 توسط تنهای شب. شکایت از خاتمی در دادگاه ویژه روحانیت. تحرکات یک جریان سیاسی خاص برای خلع لباس سید محمد خاتمی وارد مرحله جدیدی شده است . به گزارش خبرنگار عصرایران ( asriran.com. تجمع کنندگان نسبت به دست د ادن خاتمی با زنان ایتالیایی معترض بودند . آنها همچنین دست نوشته هایی با خود حمل می کردند که بر رویشان نوشته شده بود:. در این بیانیه آمده است: ".
tanhayeshab3.blogfa.com
494998. کل کل دختر پسرای یزد
کل کل دختر پسرای یزد. تاريخ : سه شنبه نهم اردیبهشت 1393 21:25 نویسنده : مینا. تاريخ : سه شنبه نهم اردیبهشت 1393 21:21 نویسنده : مینا. اينکه پسرا مشکل چي بپوشم؟ ربطي به ژنتيک و نداره. کلا يه دست لباس تميز بيشتر ندارن! تاريخ : سه شنبه نهم اردیبهشت 1393 21:19 نویسنده : مینا. این دخدرایی که همش پسرارومسخره میکنن. اینایی که به پسراگیرمیدن. اینایی که همش ازپسرا ایراد میگیرن. این دخدرایی که خودشونوخیلی بالاترازپسرامیدونن. اینا خیلی دخدرای خوبی هستن، من خیلی دوسشون دارم! ببین تو رو خدا. پسرا از تو شکم مادرشون.
tanhayeshab61.blogfa.com
494999. تنهای شب
تو که در تنهاترین تنهاییم تنهای تنهایم گذاشتی الهی تنها کست در تنهاترین تنهاییت تنهای تنهایت گذارد. خسرو شکیبایی در گذشت. : . خسرو شكيبايي بازيگر سينما، تئاتر و تلويزيون ساعت 9 صبح امروز جمعه 28 تير در سن 64 سالگي به علت نارسايي قلبي در بيمارستان پارسيان تهران درگذشت. در سال 1332 در تهران به دنیا آمد.وی که فارغ التحصیل بازیگری دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است فعالیت هنری را از سال 1342 با بازیگری تئاتر آغاز کرد.از جمله نمایش هایی که وی در آنها ایفای نقش نموده است.می توان به. بیا تا گل برافشانیم.
tanhayeshab84.blogfa.com
495000. عاشقانه
تقديم به خودم و شما. آدم که غمگین می شود. آدم که غمگین می شود ،. خودش را جدا می کند از جمع. که مبادا آسیبی به خوشی های دیگران بزند. مورد فراموشی قرار می گیرد و. تنها تر و تنها تر می شود. آنچنان در تنهایی خود غرق می شود. که دیگر با هیچ تلنگری بر نمی خیزد. و این آغاز تلخ یک پایان است. مال کسي باش که. حتي اگر ساده ترين لباس تنت باشد! تو را به همه دنيا نشان دهد. و بگويد اين همه دنياي من است! شنبه بیست و دوم تیر 1392 توسط مهدی. به کسی نخواهم گفت. با من چه کردی . تازه داره حالیم میشه چیکاره ام،. جمعه بیست و یک...
tanhayeshabeyalda.blogfa.com
495001. کوچه گردان عاشق.
tanhayeshabha.blogfa.com
495002. تنهای شهر غریبی
دوشنبه 4 بهمن 1389. دوس ت داشتم ولی هرگز نگفتم نگفتم تا ز چشم تو نیفتم نگفتم تا ندونی عاشقم من ندونی بعد تو از پا می افتم خیال کردم اگه روزی بدونی می ری شعر جدایی رو می خونی می ری تنها میشم با بغض و گریه توی شهر و دیار بی نشونی. شاید یه روز ببخشمت. پنجشنبه 23 دی 1389. اگه یه روز دلت گرفت، غصه اومد خندتو برد. به یاد عاشقی که رفت،به یاد عاشقی که مرد. بگو به آسمون بگو،دلت واسه چی تنگ شده. بگو پشیمون شدی و دلت واسه کی تنگ شده. بگو شاید ببخشمت بگذرم از گناه تو. شاید دلم راضی بشه ببخشه اشتباهتو. خیلی وقته دیگه...
tanhayeshahr.mihanblog.com
495003. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhayeshargh.blogfa.com
495004. وب سایت تنهای شرق|WwW.TanhayeShargh.IR
آخرین ارسالهای تالار گفتمان. به زودی آموزش های برنامه نویسی در وب سایت: . کارت پستال های سری یک: . افتتاح وب سایت و انجمن (به زودی). دانلود رمیکس آلبوم سرزمین مرد پرور از محمد رضا می . آموزش میکس و مونتاژ . Traning Type Persian آموزش تایپ فارسی در نرم افزارهای گراف . The Last Mix TanhayeSHargh . Download All Mix تمامی میکس های تنهای شرق . فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد. نظر شما در مورد سایت؟ Well Come To The Web Site TanhayeSHargh. به نام خداوند بخشنده و مهربان.
tanhayeshargh.ir
495005. فروشگاه اینترنتی تکپر
خرید با تخفیف دستگاه پوست کن مخزن دار. نویسنده : مسعود هاشمی. تاریخ:یکشنبه 25 مرداد 1394-02:43 ق.ظ. خرید با تخفیف دستگاه پوست کن مخزن دار. فروشگاه دستگاه پوست کن مخزن دار. فروش دستگاه پوست کن مخزن دار, فروش اینترنتی. دستگاه پوست کن مخزن دار,فروش آنلاین دستگاه پوست کن مخزن دار, خرید دستگاه پوست کن مخزن دار. خرید اینترنتی دستگاه پوست کن مخزن دار,خرید پستی دستگاه پوست کن مخزن دار,خرید ارزان دستگاه پوست کن مخزن دار, خرید آنلاین دستگاه پوست کن مخزن دار,. فروشگاه دستگاه پوست کن مخزن دار, فروشگاه اینترنتی.
tanhayetakpr.mihanblog.com