SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (495059 - 495113)

495059. تنهای تنهای تنها
امروز اینجا را ساختم تا حرف های نگفتنی ام را بنویسم. البته که بلاگفا دیگر قدیمی شده و هزار مکان دیگر با امکانات بیشتر به وجود آمده ولی اینجا مطمئنم ترم که فقط برای خودم و دلم مینویسم و مزاحمی هم ندارم. نوشته هایم تحت تاثیر هیچ کس نیست. نمیدانم امروز باید هفته بگیرم تا چهلم و شاید ماه سالگرد. انقدر خودم را به آن راه زدم که تاریخ مرگ این عشق را فراموش کردم. نمیدانم اصلا اسمش را بگذارم عشق یا چیز دیگر. ولی فعلا هیچ اسم دیگری نه میتوانم و نه میخواهم که برایش پیدا کنم.
tanhayetanhayetanha.blogfa.com
495060. روي شن‌های ساحل خوابيدم
روي شنهای ساحل خوابيدم. و شد آنچه شد! یه چند روز اعصاب خردی داشتم. و بحث با برادر مثلا گرامی. قبلش با یه وکیل و قاضی شورای منطقه مون حرف زدم. با برادرم قرار شد. اون مثل آدم رفتار کنه بزاره من یکی دو ماهی بمونم. تا فیزیوتراپپیم تموم بشه و راحت وسایلم جمع کنم. نه اینکه گیر بده به مردم ازاری و بخواد چند روز بعد جا به جام کنه. و منم آدم باشم و نرم سراغ شکایت و این مسخره بازی ها. چون اون می تونست بره حکم پلمپ بگیره. بعد من می تونستم برم پرونده سازی. انحصار وراثت کامل بسپارم به دادگاه. خلاصه فعلا آتیش بس.
tanhayetehrani.blogfa.com
495061. شن های ساحل
To see the world . Things dangerous to come to . To see behind walls . To drow close .To find each other and to feel .That is the purpose of life. دیروز جلسه ساختمان بود. منم برای خنده رفته بودم. برای خنده چون در هر صورت این خونه باید فروخته بشه. پس دیگه ما توی تصمیم گیری ها حساب نمیشیم. مثلا داشتن تصمیم می گرفتن که شوفاژ مرکزی جدید بگیریم. که من قبول نکردم برای چی الکی هزینه کنم. اونام قبول کردن تا تکلیف خونه مشخص بشه صبر کنن. هیچی دیگه جلسه خانومانه بود. انگار رفته بودیم مهمونی. اخه لامصب ملاحظه منم بکن.
tanhayetehrani.blogsky.com
495062. تنهاترین تنهای این دنیا
تنهاترین تنهای این دنیا. سلام بر دوستای گلم که لطف میکننو بهم سر میزنن. تا اخر امتحانات یعنی 15 خرداد نمیتونم به وبم سر بزنم. و از کسایی که جواب نظراتشونو ندادم معذرت میخوام. تاریخ چهارشنبه بیست و هشتم فروردین 1392. هر جا میبینم نوشته است :. خواستن توانستن است ". تاریخ شنبه هفدهم فروردین 1392. توی زندگی هر آدمی یه نفر هست. که هیچ وقت فراموش نمیشه. یه نفر که از همه دنیا بیشتر دوسش داری. یه مخاطب خاص که هر چقدر هم بزرگ باشی. در مقابل اون خودتو کوچیک میدونی. به یاد همون یه نفر . بیچاره اونی كه فكر میكنه.
tanhayetohi.blogfa.com
495063. دل نوشته
و گمان کني دوست ت دارد. حال آن ک ه. او ي گانه ه ستي تو باش د. ي کي از هزاران لذت او. سه شنبه نوزدهم آذر 1392 ] [ 14:43 ] [ احسان معصومی ] . دلم باز امشب گرفته. بیا تا کمی با تو صحبت کنم. بیا تا دل کوچکم را. خدایا فقط با تو قسمت کنم . سه شنبه چهاردهم شهریور 1391 ] [ 17:4 ] [ احسان معصومی ] . وقتی خواستم زندگی کنم، راهم را بستند.وقتی خواستم ستایش کنم، گفتند. خرافات است.وقتی خواستم عاشق شوم گفتند دروغ است.وقتی خواستم. گریستن، گفتند دروغ است.وقتی خواستم خندیدن، گفتند دیوانه است.دنیا را نگه. وقتی که دیگر نبود.
tanhayeyekpesar.blogfa.com
495064. عاشق یعنی...عشق یعنی....
عاشق یعنی.عشق یعنی. گاه میتوان تمام زندگی رادرآغوش گرفت. جمعه نوزدهم اردیبهشت 1393 ] [ 11:59 ] [ mehdi ] . اینکه قلبم شکست به درک. اینکه تنها شدم هم به درک. اصلا دلمم شکست به جهنم! ولی این منو آتیش میزنه که خودمو زنده گذاشتی. تا جلوی این شکسته ها شرمنده شم. چهارشنبه بیستم فروردین 1393 ] [ 17:10 ] [ mehdi ] . رو کسی دست گذاشته ای که همه ی دنیای من است. بی وجدان آنقدر راحت به او نگو عزیزم! چهارشنبه بیستم فروردین 1393 ] [ 17:8 ] [ mehdi ] . مرد من که توباشی. مرد من که توباشی،زن بودن خوب است. و گاه از جنس بغض.
tanhayezendegi.blogfa.com
495065. BLOGFA
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است و تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش راهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه. را مطالعه کنید. [BLOGFA.COM].
tanhayhaiam.blogfa.com
495066. ღ♥•ღ• به یاد تو ... •ღ•♥ღ
ღ ღ به یاد تو . ღ ღ. گیج و سردرگم . حرف تو که میشود. چقدر ناشیانه ,. 1777;۳٩۱/۱٠/٥ ] [ ۸:٠۱ ‎ب.ظ ] [ *¨`*samaneh*¨`* ] [ نظرات . برای من . برای ( او ). برای من همین خوبه که با رویات میشینم. تو رو از دور می بوسم تو رو از دور می بینم. برای من همین خوبه بگیرم قد دنیاتو. ببینم هر کجا میرم از آنجا رد شدم با تو. همین که حاله من خوش نیست همین که قلبم آشوبه. تو خوش باشی برای من همین بد بودنم خوبه. به اینکه بغضم از چی بود به این که تو دلم چی نیست. تمامه عمر خندیدم تمامه عمر شوخی نیست. دلش آغوش گرم میخواهد. خدا زم...
tanhayham.persianblog.ir
495067. ¸.•**• غـــم تــنـــهـــایـــی•**•.¸
کل دنیآ رآ هم که دآشته بآشی . . بآز هم دلت میخوآهد . . . بعضی وقتهآ . . . فقط بعضی وقتهآ . . . برآی یک لحظه هم که شده . . . همه دنیآی یک نفر بآشی! Template make by Miss Dorrin. Base code Dorrin muSic. Some code from DOrrin. سه شنبه ششم اسفند 1392 10:54 تینا. ﺣﺎﻝ ﻧ ﻤﯽ ﮐ ﻨﯽ ﺑﺎ ﻣﺎ ﺑﺎﺷﯽ ؟ ﺁﺏ ﻗﻨﺪ ﺑ ﺨﻮﺭ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺭﺍ ﺷﯽ . ﺧﻮﺏ ﮔﻮﺷﺎﺗﻮ ﻭﺍ ڪ ﻦ ﺑ ﺒﯿﻦ ﭼﯽ ﻣﯿﮕ ﻢ :. ﻣﯿﮕ ﻢ ﻭ ﻣﯿﺨ ﻨﺪﻡ ﺍﻣﺎ ﻟﺎﺱ ﻧ ﻤﯿﺰ ﻧ ﻢ ! ﻣ ﻮﺩ ﺑﺎﻧﻪ ﻭ ﺑﺎ ﻟ ﺤﻦ ﺧﻮﺏ ﺟﻮﺍﺑ ﺘﻮ ﻣﯿﺪ ﻡ. ﺍ ﻣﺎ ﺗﯿڪ ﻧ ﻤﯿﺨﻮﺭﻡ ! ﮔ ﺮﻡ ﻭ ﺻ ﻤﯿﻤﯽ ﻫ ﺴﺘ ﻢ ﺍ ﻣﺎ ﻫ ﺮﺯﻩ ﻧﯿﺴﺘ ﻢ ! ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺍﺻﻼ ﻣﺎ ﮐﯽ ﺑﺎﺷﯿﻢ.
tanhayi-123.blogfa.com
495068. کوله پشتی...
آموخته ام . که زندگي دشوار است.اما من از او سخت ترم. نیروانا عسل مامان و باباش. افتان و خیزان میروم صحرا به صحرا. منم و یه دنیا حرف. شیطون بلای خونه ما. دختر بابا و پسر مامان. فلفل بانو و جناب دلدار. یک پهنا آسمون یک تکه ابر. خوشا انانکه در گهواره مردند. همه چیز از هنر. سایت رسمی عرفان نظرآهاری. انجمن خیریه قلب های سبز. مام فا مجله مادران. قالب های سه ستونه. بر سر باورش نمی جنگم! درون او با وی سخن می گوید. این یکی دو هفته اینقدر درگیر بودم که اصلا وقت نمیکنم اپ کنم،هروقتم میخوام اپ کنم همه چی یادم. بعد ا...
tanhayi-18.blogfa.com
495069. کـلــبـهـ تــنــهــــآیے امــــیر
تلخ است همه فکر کنند سرت شلوغ است و تنها خودت بدانی چقدر تنهایی . . . یه روزی میرسه زنگ میزنی بهم و میشنوی:مشترک مورد نظر در حال مکالمه است. این تلافی اون همه پشت خط موندنام . یه روزی میرسه اس ام اس میفرستی که دلم گرفته و منم بهت هیچ جوابی نمیدم و بعد چند ساعت. یه اس ام اس رایگان میدم . این تلافی اون همه بیخیال بودنات. یه روز میرسه زنگ میزنی و با بی میلی میگم:بعدا بهت زنگ میزنم. این تلافی اون بی محلیات. سه شنبه پنجم فروردین 1393 16:7. درد و دل با خدا. حالا که دوتاییمون تنهاییم. که نگن من تنهام نه تو.
tanhayi-amir.blogfa.com
495070. جومونگ چت
ادرس جومونگ چت تغییر کرد. از لینگ بغل عکس کیلیک کنید و وارد چت روم شوید. Http:/ www.jumongchat.in,.
tanhayi-amirreza.lxb.ir
495071. تنهایی
نوشته شده در جمعه بیست و یکم بهمن 1390ساعت 0:21 توسط دختر تنها. آیک ن های دختره. قالب واسمایلی برای وبلاگ. دنیای دلتنگی وعکس عاشقانه.
tanhayi-bipayan.blogfa.com
495072. می خوام تنهایی هامو با تو قسمت کنم
می خوام تنهایی هامو با تو قسمت کنم. شونه هاتو واسه گریه کردنام دوس دارم. قالب وبلاگ گل نیلوفر. عینک دید در شب. هنوز بدرود نگفتهای، دلم برایت تنگ شده است. چه بر من خواهد گذشت. اگر زمانی از من دور باشی. هر وقت که کاری نداری انجام دهی. تنها به من بیاندیش. من در رویای تو شعر خواهم گفت. تاريخ : شنبه پنجم مرداد ۱۳۹۲ 22:15 نویسنده : haniyeh. Weblog Themes By Pichak. فال و طالع بینی. ام پی تری پلیر میکروسونیک. 1575;بزار وبلاگ. 1585;نک الکسا. دریافت کد ابزار آنلاین. کد تماس با ما. Weblog Themes By : Pichak.net.
tanhayi-e-bi-payan.blogfa.com
495073. ❤تقدیر بی تقصیر نیست❤
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. تقدیر بی تقصیر نیست. تقدیر بی تقصیر نیست. بگذار حرفها آنقدر یکدیگر را بزنند تا بمیرند ! دوشنبه هشتم اردیبهشت 1393 22:46. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. دوشنبه پانزدهم دی 1393 21:37. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. آغاز امامت سرور مسلمین امام زمان (عج). برهمه مسلمین مبارک باد. چهارشنبه دهم دی 1393 21:11. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. خوشم میاد ازیه اخلاقم. این که هرکیو خیلی دوست داشته باشم.حتی عاشقش باشم. یه حرکت که ازش ببینم خیلی شیک و مجلسی از چشمم میفته. حالا هرکی میخواد باشه. من اگر عاشق...
tanhayi-ehsas.blogfa.com
495074. ♥Tanhayi♥
امروز عکس تنهاییم را قاب کردم عکسی در ابعاد سه در بی نهایت! خیلی خیلی کم میام نت ! هروقت که بتونم بهتون سر میزنم. چهارشنبه بیستم شهریور 1392 11:32 GOLI. پنجشنبه بیست و چهارم مرداد 1392 13:22 GOLI. در خاطری که تو هستی. دیگران محکومند به فراموشی. نداشتن" هیچگاه به تلخی فراموش کردن یک "داشتن" نیست. جمعه چهاردهم تیر 1392 17:20 GOLI. وقتی در من هر لحظه مرور میشوی چگونه بی خیالت شوم؟ ای بهترین خیال من". چهارشنبه دوازدهم تیر 1392 16:6 GOLI. هر کس به سهم خود از دنیا چیزی بر میدارد. من از دنیا "دست"بر داشتم.
tanhayi-ha.blogfa.com
495075. تنهایی های من
گذاشتم به دارم بکشند! بی گناه بودم اما. حوصله اثباتش را نداشتم! نوشته شده در شنبه 13 تیر 1394 ساعت 04:35 ب.ظ توسط امین نسبت. این بازی عادلانه نیست . این زندگی همه اش مار بود. پل ه هایش کجاست؟ نوشته شده در شنبه 13 تیر 1394 ساعت 04:33 ب.ظ توسط امین نسبت. آنقدر دور شدی . آنقدر دور شدی که باید آمدنت را خواب ببینم! دلتنگی قصه هر شب من است،بدون آن خوابم نمی برد. یادت هست کجا مرا جا گذاشتی؟ نوشته شده در شنبه 13 تیر 1394 ساعت 04:32 ب.ظ توسط امین نسبت. نفس نمی کشد هوا. قدم نمی زند زمین. بدون تو یعنی همین . کاش ام...
tanhayi-haie-man.mihanblog.com
495076. تنهایی های من
به تنهایی های من خوش اومدین! شریک تنهایی های من باشین و نظر یادتون نره لطفا. هر کسی دوست داره لینک بشه بگه لینکش می کنم! دیگر هیچکس او نمی شود. حتی خودش! پسری به رنگ بارون. مردی تنها تنهای تنها. یه دوس دختر نداریم. به کجا چنین شتابان/شیما. بهترین خروس های لاری. دل نوشته های فرهاد. اسلام در زندان اتهام. بی تو به سر نمیشود. LOVE IS DEATH LOVE The Great Lie. نقطه چین های بین من و تو. نقطه چین هایی بین من وتو. دوست دارم یاس من . اخرین قاصدک ارزوهایم مال تو. قالب وبلاگ نامه های عاشقانه. خرید تاتو موقت شیمر.
tanhayi-haye-man.blogfa.com
495077. سرگرمی تفریحی پرفكت
سلام به شما كاربران عزیز. امیدوارم لحظات خوبی رو تو این وبلاگ بگذرونید! ع شق بی عشق. تقدیم به همه عاشقا. عباس ابن علی (ع). معنی اسامی ایرانی (2). مطالب بهداشتی پزشكی (2). داستان های ادبی و پندآموز (9). متن های طنز (16). جوك های بامزه (2). اس ام اس سركاری (6). اس ام اس عاشقانه (9). طالع بینی ازدواج (1). اس ام اس ماه محرم (2). بانک علوم : : Science Bank : :. سرآشپز بزرگ دلفی و مارینت. تأثیر نماز بر فشار خون. زنان در تاریكی بخوابند. یافته های جدید درباره سجده کردن. اس ام اس خنده دار. اس ام اس سركاری. داستان...
tanhayi-javidane-man.mihanblog.com
495078. عـــــاشِــــقِ تَــنــــــها
عاش ق ت نها. کسی که زیبایی حضورت را درک نکرد لیاقت حضور در خیالت را هم ندارد. پ ست ثاب ت. ک ه حالم خرابه. شاید سال ها بعد در گذر جاده ها بی تفاوت ازکنارهم بگذریم. آهسته زیر لب بگویی چقدر آن غریبه شبیه خاطراتم بود. سه شنبه سی و یکم مرداد 1391 ] [ 13:30 ] [ elnaz ] . ما هم شنیدیم میگن:. وقتی یه دختر بخاطر یه پسر اشک میریزه ،. یعنی واقعن دوسش داره. اماوقتی یه پسر بخاطر یه دختر اشک بریزه ,. یعنی دیگه هیچوقت نمیتونه کسیو مثل اون دوس داشته باشه. پنجشنبه شانزدهم مرداد 1393 ] [ 4:59 ] [ elnaz ] . فقط خندید. .
tanhayi-life-77.blogfa.com
495079. (««‡♥تنهایی من♥ ‡»»)
همه چی تموم شد. دنیای من رنگی است. از خاکستر سوخته چوبیست. یاد برده است زمانه من را. کاش روزگارم مانند حضورم در سایه بود . نه جهنمی از آتش سرخ ! چهارشنبه نوزدهم تیر 1392 18:29. از خواب بر میخیزد و میداند که از. باید تندتر بدود، و گرنه کشته. از خواب بر میخیزد و میداند از تندترین آهو. باید تند تر بدود، و گرنه از گرسنگی. آفتاب که بر می اید. چهارشنبه نوزدهم تیر 1392 17:30. از فراموش کردن متنفرم. شاید سالها بعد در گذر جاده ها. از کنار هم بگذریم. و بگوییم ان غریبه. چهارشنبه نوزدهم تیر 1392 16:58. تو را در هیاهو.
tanhayi-love.blogfa.com
495080. ♥ TaNhA ♥
تك پ رم نماند خيالي نيست ع شق بازي بآ ديگران پرپرش ميكند. سلآم دوست جونی ها. به قول یکی از دوستآی وبلاگیم عید نزدیکه و همه دارن خونه تکونی میکنن. مآ هم باید یه دستی به سر و گوش وب مون باید بکشیم. منم آخر اون هفته یه لینک تکونی میکنم تو وبلاگم. بعضی ها خیلی بی معرفتن و اسمشونم داره تو وبلآگ خآک میخوره. مخلص با معرفتآ هم هستم. سه شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 20:52 توسط پ س ر ک تنهآ. بچه ها من دارم میرم سربای. از این که همیشه منو یاری کردید ممنونم. کی میتونه الانم یاری کنه منو وبلاگو دو نفری بچرخونیم؟
tanhayi-m.blogfa.com
495081. تنهایی های من وباور نکردن او...
تنهایی های من وباور نکردن او. دوست دارم گلم باور کن. نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۱ساعت 14:43 توسط دنیای بی دنیا. انا لله وانا الیه راجعون. دلم برات یه ذره شده. به خداهنوز باور نکردم عشقم. نوشته شده در شنبه هفدهم تیر ۱۳۹۱ساعت 13:56 توسط دنیای بی دنیا. این منم، ریشه هایم را یکی تیغ می زند، می بلعد، این منم، فکرهایم را کسی دار. می زند، اعدام می کند، این منم، بودنم را کسی می دزدد، می رباید، این منم،. حرفهایم را کسی سرب داغ می کند، بر بدنم می چسباند، این منم، انگ می خورد،. من این را مطمئن هستم.
tanhayi-man.blogfa.com
495082. سلام...
نویسنده : بهار ابراهیمی. ساعت ٦:۳٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٤ مهر ،۱۳٩٠. من خیلی خرابم رفتم مدرسه ساعت هامون شده تا3 مثلا پنجشنبه هارو تعطیل کردن به جاش روزهای دیگه دهنمون . ولی با بچه ها خیلی خندیدیم یعنی من گشادی ناظم هارو برم یه نفر هم تغییر ندادن حتی کلاسمون هم همونه. ولی به نفع ما شده دیگه همدیگرو میشناسیم کلاس رو ترکوندیم بعد این که صدامون تا دفتر رفته تازه فهمیدن چه . خوردن. قربونشون برم برامون دوربین گذاشتن رفتم تو دفتر مبینم تلوزیون داره همه مدرسه رو نشون میده. نویسنده : بهار ابراهیمی. به وب من خوش اومدید.
tanhayi-man.persianblog.ir
495083. تنهاتر از تنهایی
خایا آنکه در تنهاترین تنهاییم تنهای تنهایم گذاشت در تنهاترین تنهاییش تنهای تنهای. به وب من خوش. ی رو اینجا دا. هرکسی با تبادل لینک موافقه تو نظرات بهم اطلاع بده تا لینکش. سه شنبه دوازدهم شهریور 1392 ] [ 13:19 ] [ گمنام ]. خیلی سخته یکی رو با تمام وجود دوست داشته باشی . ولی به خاطر غرورت نتونی بروز بدی . غرور هدیه ای شیطانی است که به هم هدیه میدهیم ولی عشق هدیه ای الهی است که از هم پنهان می کنیم. پنجشنبه چهارم مهر 1392 ] [ 15:24 ] [ گمنام ]. بعضی پسرا رو باید تو قطعه هنرمندان دفن کرد. کامنت ضایع کننده دختر.
tanhayi-mj.blogfa.com
495084. هیچکس همراه نیست , تنهای اول
هیچکس همراه نیست , تنهای اول. نگاهت برايم غريبه است. در لحظه هاي غفلتم از عشق. نوشته شده در یکشنبه چهارم تیر ۱۳۹۱ساعت 23:0 توسط reza. پنهان بماند قشنگ تر است. نوشته شده در شنبه پنجم فروردین ۱۳۹۱ساعت 23:5 توسط reza. تنهام و اتاق تاریک . چشمام باز بهانه دارند باز تر شدند سکوت سنگینی هوا رو پر کرده. بغض نفس کشیدن رو واسم سخت کرده. چشمام رو می بندم اشکام آروم رو صورتم میاد پایین. یادت تمام وجودم رو گرفته. پشته هر تبسم زیبات.پشته هر گرمایه دستات. سوال های بی جواب می زارم. اما جواب تو به من. آري با تو هستم !
tanhayi-reza.blogfa.com
495085. یادداشت
در بدن انسان ۷ میلیون عصب وجود دارد. و بعضیها توانایی این را دارند که روی تک تک این عصبها راه بروند. تاريخ : جمعه بیست و هشتم تیر 1392 19:57 نویسنده : sara. ادمها برای هم سنگ تمام میگذارند اما نه وقتی در میانشان هستی.نه! آنجا که در میان خاک خوابیده ای سنگ تمام رامیگذارند و میروند! تاريخ : جمعه چهاردهم تیر 1392 15:55 نویسنده : sara. سلام دوستای گلی که به وبم میاید.به عنوان اولین اهنگ واستون باران تویی از چارتار رو گذاشتم.فوق العادست 3. از آسمانم ماتم ببارد. هراس بی تو ماندنم ادامه دارد. که برده طاقتم جدایی.
tanhayi-s.blogfa.com
495086. دفتر تنهایی خاطره هام
دفتر تنهایی خاطره هام. تلاشم اینه که همین چند لحظه ای که اینجا هستی میزبان خوبی باشم تا شاید دوباره برگردی. تولد همسرم : 1356/6/4. من همینم نه چشمان رنگی دارم. نه هزاران مدل کفش های پاشنه بلند. در اکثر موارد اسپرت می پوشم. عشوه ریختن را خوب یادم نداده اند. خدایم و بعضی آدمهای کنارم را. با دنیا هم عوض نمیکنم. بلد نیستم پای گوشی ساعتها پچ پچ کنم. و بگویم دوستت دارم وقتی حتی. به تعداد حروف دوستت دارم هم،. ولی اگر بگویم دوستت دارم. دوست داشتنم حدو مرزی ندارد. ما بدهكاريم به يكديگر. پشت ديوار غرورمان ماند.
tanhayi-sadat.blogfa.com
495087. تنهایی مَحض
هیچ بارانی جای پای تو را از کوچه قلبم نخواد شست! نوشته شده در شنبه بیست و ششم مرداد 1392ساعت 20:33 توسط زهرا. ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻭﺍﻗﻌﻲ ﻫﺮ ﻃﻮﺭ ﺑﺘﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻱ ﻫﻢ ﺩﺭﻣﻲ ﺁﻳﻨﺪ . ﺑﻴﺸﺘﺮﻫﺎﻳﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺭﺥ ﮐﻤﺘﺮﻫﺎﻱ ﺩﻳﮕﺮﻱ ﻧﻤﻲ ﮐﺸﻨﺪ . ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻭﺍﻗﻌﻲ ﻫﻢ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺍﻧﺪ! نوشته شده در شنبه بیست و ششم مرداد 1392ساعت 1:41 توسط زهرا. میخوام برم فرهنگستان زبان و ادب فارسی بگم زین پس به جای واژه عربی [ صبر ] از کلمه ( آذرماهی ) استفاده کنند. نوشته شده در جمعه بیست و پنجم مرداد 1392ساعت 19:58 توسط زهرا. دلم براتون تنگ شده بود. هر چیز را هم که.
tanhayi-sakht.blogfa.com
495088. نگو اسممو زیر لب دیگه نمیشه بخونی!
نگو اسممو زیر لب دیگه نمیشه بخونی! دلم گرفته اما خودکرده را تدبیر نیست. Hala hislerimde hala ozlemimdesin. هنوز ناراحتم هنوز احتیاجت دارم. Sen acin sen tatli gunlerimdesin. تو دنیا تو روزهای دوست داشتی منی. Unuta kolay olsa cokdan unuturdum. فراموش کردن وسیله ای شد که خودمو فراموش کردم. Bos vermek kolay olsa kendimi avuturdum. بیخیالی وسیله ای شد که خودمو تسکین دادم. فایده ها بی فایدست. امکان ها غیر ممکنه. Uzagan gecelerde saatler zaman siz. شبای طولانی که ساعت ها بدون زمانه. Kendimi unuttum unutuldum da.
tanhayi-sakhte.blogfa.com
495089. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhayi-sargije.blogfa.com
495090. ♥گناهم،نگاهم بود♥
زندگی زیباست نه به زیبایی حقیقت.حقیقت تلخ است نه به تلخی جدایی.جدایی سخت است نه به سختی تنهایی. همیشه فکر میکردم اینکه بی دریغ به کسی محبت کنی. میتونی اون آدم رو برای همیشه تو زندگیت داشته باشی. فهمیدم زهی خیال باطل. اگر قرار باشه کسی برای همیشه بمونه. باید تشنه نگهش داشت. تشنه محبت و دوست داشتن. و اگه سیر بشه میره. تازه فهمیدم چقدر آدما بی لیاقت هستن. کسی که باید ازش دریغ بشه تا همیشگی بشه. موندنش هیچ ارزشی نداره! سه شنبه بیستم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 15:42 ] [ دلشکسته ] . حالم رو پرسیدند گفتم رو به راهم. جمعه ن...
tanhayi-va-bikasi.blogfa.com
495091. tanhayi
هرچقدر بد شدی بازم حرف رفتن نزدم. تو همش راهتو رفتی من همش راه اومدم. تا به سختیا رسیدیم خودتو باختی چرا. اگه دوریم دغدغت بود دورم انداختی چرا. هرکاری کردم به چشت اصلا نیومد. ببخش عزیزم که همین ازم بر اومد. چیشد اون حس زلالت اون دل ساده و صاف. لا اقل دستشو ول کن جلو من بی انصاف. من دلم قد یه دریاست طاقتم خیلی کم. نگیر دستاشو اقلا پیشم انقدر محکم. تا یکی اومد سراغت دل من رو پس زدی. تو کنار کشیدی اما کاش کنار میومدی. چهارشنبه بیستم شهریور 1392 ] [ 18:40 ] [ vahid ahmadi ] . بغلم ڪنے و بگے. میخواہ م برایت ت...
tanhayi-vahid.blogfa.com
495092. کلبه تنهایی یلدا
ل غت نآمہ هآے בنیآ رآ بآیב آتش زב . جلوے وآژه ے نبودט نوشتہ انב :. عבم حضور شخصے یآ چیزے ". چقבر ن بوבט تو رآ. سآבه ف رض مے ڪننב . وای از نیمه شبی. و پاکت سیگارم خالی باشد! میترسم از آن دخترک شلوغ و پر هیاهو. تنها و شکسته با سیگاری در دست. یکشنبه دوازدهم خرداد 1392? تو فقط مرد باش. برای هر كسی تعریفشان نمیكنم. تو فقط مرد باش. سه شنبه هفتم خرداد 1392? نوشتنم را بهانه ای نیست. اجازه ی ما شدن نداده ام. آرزوی خیلی ها بودم. از آن دست نیافتی هایشان. ساده اسیرت شدم که قدر ندانستی. سه شنبه هفتم خرداد 1392? یک عم...
tanhayi-yalda.blogfa.com
495093. تنهایی
tanhayi.blogfa.com
495094. Tanhayi.com
tanhayi.com
495095. عشق
آخرین اخبار ایران و جهان.
tanhayi.javanblog.ir
495096. تنها تر از باد
تنها تر از باد. سه شنبه 13 تیر 1385 نوع مطلب : عمومی. دوشنبه 12 تیر 1385 نوع مطلب : عمومی. سه شنبه 23 خرداد 1385 نوع مطلب : عمومی. من خیلی وقت بود دنبال یه نفر می گشتم اما نمیدونستم کجا باید برم تا اینکه یک شب از شبای سرد ولی پر محبت خدا یکی اومد سراغم و یه جورایی عاشقم کرد تا الان با هم خوب بودیم زندگی راحتی داشتیم و می خوام همه مثل من باشن من تا حالا دروغ نگفتم اما حس می کنم که بعضی وقتا ؟ یکشنبه 23 بهمن 1384 نوع مطلب : عمومی. جمعه 30 دی 1384 نوع مطلب : عمومی. چون ار نژاد زرتشتیم ! روشن و رنگی و مرموز .
tanhayi.mihanblog.com
495097. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhayi0.blogfa.com
495098. ๏̯͡๏ منو دل شکستم..๏̯͡๏
غمگین،برای دل شکسته ها! اینبار دیگر کسی نیست که دلم را با حرفهایش آرام کند. با من درد دل کند و به من امید و دلگرمی بدهد. دیگر کسی نیست که با دستان مهربانش اشکهای مرا از گونه هایم پاک کند. و هم پایم گریه کند . دل پر از دردم است و یک بغض کهنه در گلویم. هوای دلم ابری است و دلگرفته. کاش دلم بارانی میشد تا از این حال و هوای تلخ بیرون بیایم. نوشته شده در چهارشنبه نهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 17:38 توسط shiva. Design By : Susa Theme. بنیاد خیریه مهر نور.
tanhayi02.blogfa.com
495099. تنهایی
معرفی آ ام چت به هوادارانش. دیوار شیسه ای ذهن. به یاد داشته باش که من هرگز تو رو رها نمیکنم. مجله اینترنتی دانستنی ها. مانی(خاطرات دلبرکان غمگین من). ام پی تری پلیر. گالري عکس هاي زیبا. نرم افزار اس ام اس. سایت اجتماعی فارس عرب. معرفی آ ام چت به هوادارانش. برای ورود به آ ام چت بر روی بنر زیر کلیک کنید. شنبه بیست و نهم تیر 1392 ] [ 1:35 ] [ سحر ]. اقبت دانشجو .خیلی طنز و خنده دار. ساعت ۲ نصف شب در یک اتاق دانشجویی. ساعت ۳ نصف شب کل خوابگاه منهای سرپرست. ساعت ۴ صبح هنگام خواب. وضعیت تحصیل در خوابگاه. پسره:...
tanhayi026.blogfa.com
495100. یک غریبه
دوست دارید در آینده چه کاره شوید! اقا اجازه .ما حاضر. توجه توجه توجه توجه. کاخ نشین و کوخ نشین ین! خلوت در قرن بیست و یکم. هر ستاره شبی ست که از تو دورم. باران که می بارد تو در راهی. دوست دارید در آینده چه کاره شوید! موضوع انشایی که هر ساله بیان می شد و تقریبا روند کار برای همه ی انشاها هم یکسان بود همه یک شغلی را می گفتند و از مزایای آن می نوشتند. هر چه زور زدم که یادم بیاید در زمان های قدیم دوست داشتم چه کاره شوم یادم نیامد! البته این را هم بگم که اون زمان شغل ها خیلی کمتر بودند! مانده ام در این که .
tanhayi1.blogfa.com
495101. یک غریبه
ه‍.ش. ۱۳۸۹ دی ۸, چهارشنبه. امروز بعد از مدتها بالاخره با صدای اذان بیدار شد با این تفاوت که اذان ظهر بود! اونقدر شوکه شده بود که با خودش هم لج کرد و به خوابیدن ادامه داد.ولی طاقت نیاورد و یک ساعت بعد بیدار شد.بی حال تر از آن بود که بخواد کاری را شروع کنه هم چنان دراز کشید رو تخت و فکر کرد.نفهمید که چطور شد که سر از اون روز زمستون در آورد. اون روزی که* ! نیاز به هل دادن داشت.موتورش چند وقتی بود که خاموش شده بود! جهت رفع شبهه اون روز هیچ اتفاق عشقی رخ نداده است! با رایانامه ارسال کنید. به اون زمانایی که او...
tanhayi1.blogspot.com
495102. ╠♥̅ M & B ♥╣
Only For My Love. وقتي كسي رو دوست داري. حاضري جون فداش كنی. حاضري دنيا رو بدي فقط يك بار. نگاهش كني به خاطرش. دادبزني به خاطرش دروغ بگي. رو همه چيز خط بكشي. حتي روبرگه زندگي وقتي كسي. تو قلبته حاضري دنيا بد. فقط اوني كه عشقته عاشقي. رو بلد باشه قيده تمومه. دنيا رو به خاطره اون ميزني خيلي. چيزا رو ميشكني تا دله. اونو نشكني حاضري بگذري از دوستا. يه امروز و قديم اما. صداشو بشنوي شب از ميون دو تا. باشه پيشه چشايه اون گرو فقط. خدا نكرده اون يك وقت. بهت نگه برو حاضري حرفه قانون. و ساده بزاري زير پات. بعدش که ...
tanhayi10.blogfa.com
495103. "به وقت ساعت قلبم"
به وقت ساعت قلبم. دنیا اگر مردانگی سرش می شد،نامش دخترانه نبود! چهره ات را در ذهنم نقآشے مےڪنم . . . بین خودمآט بآشد ،. گیر ڪرده ام . . نوشته شده در سه شنبه ۸ بهمن۱۳۹۲ ساعت 18:13 توسط haniyeh.najme. گریه کار کمی ست برای خستگی.ویا شاید دلبستگی. دارم به رفتار پرشکوهی شبیه "مرگ ". نوشته شده در دوشنبه ۳۰ دی۱۳۹۲ ساعت 18:16 توسط haniyeh.najme. میترسم از بعضی ادمها. ادمهایی که امروز دوست دارن.فردابدون هیچ توضیحی رهایت میکنن. ادمهایی که امروز پای دردودلت می نشینن.فردابی رحمانه قضاوت می کنن. مخصوص ف ا ئ ز ه.
tanhayi110.blogfa.com
495104. تنهای تنها
صدای سکوت در سرسرای قلبم پیچیده. از تنهایی بی صدا فریاد می زند. تویی که قفل دل شکاندی و رفتی. دلت شد جایگاه هر آلوده دل. من بر قلب خود قفلی زدم. تا که هیچ قدمی رد پای تو را محو نکند. نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1393ساعت 18:47 توسط دخمل تنها. تنهایی را دوست دارم زیرا بی وفا نیست. تنهایی را دوست دارم زیرا عشق دروغی در آن نیست. تنهایی را دوست دام زیرا تجربه کردم. تنهایی را دوست دارم زیرا خداوند هم تنهاست. تنهایی را دوست دارم زیرا. نوشته شده در جمعه هجدهم بهمن 1392ساعت 19:8 توسط دخمل تنها. نوشته...
tanhayi112.blogfa.com
495105. ♥ کلبه تنهایی♥
پای تمام تنهایی هایم ایستاده ام. نوشته شده در جمعه هفتم شهریور 1393ساعت 20:52 توسط آرش. روزی میرسد که یک. ملافه ی سفید پایان. میدهد به خنده هایم. و آن روز با دیدن سنگ قبرم. میدانم با همان صدای گرفته خواهی. گفت: دیوانه،دلم برای آن. فحش ها،مسخره بازی هات تنگ شده. نترسبه همین زودی ها خواهم رفت! نوشته شده در شنبه هجدهم بهمن 1393ساعت 5:34 توسط آرش. صدای ناله زمین است. که مردی با کلنگی. گودالی در حال زدن است. گودالی به شکل مستطیل. ناله زمین از تیزی کلنگ نیست. از جا دادن منه بیگناه در خودش است! نگا کنم به پایین.
tanhayi123.blogfa.com
495106. تنهایی
یه منبع آرام ش. یه کوه دل خوشے. نوشته شده در ساعت 12:35 نویسنده ghazal. خیلیا یکم که ارتفاع میگیرن. نه عزیز بزکوهی هم تو ارتفاعات سیر میکنه. نوشته شده در ساعت 11:22 نویسنده ghazal. باتبرروزو شبش بردرختان افتاد. سالیان طول کشیدعاقبت اما ساخت. پس بگو ای سهراب.شعرنوخواهم ساخت. تاشقایق هست زندگی بایدکرد؟ این سخن یعنی چه؟ باشقایق باشی.زندگی خواهی کرد. ور نه این شعروسخن. یک خیال پوچ است. تاشقایق هست.حسرتی بایدخورد. که اگردرشعرت.نکته ای اوردم.انتقادی کردم. بخدا دلگیرم.ازتمام دنیا.ازخیال و رویا. زندگی پر درد است.
tanhayi1371.blogfa.com
495107. دست نوشته های من
دست نوشته های من. ﺧﺪﺍﯾﺎ ﭼﻪ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺍﯼ؟ ﺩﻝ ﺁﺩﻡ ﻫﺎﯾﺖ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﯾﮑﯽ ﺳﻨﮕﯽ ﺗﺮ. ﺩﺭﻭﻍ ﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﯾﮑﯽ ﺯﯾﺒﺎﺗﺮ. ﻧﮕﺎﻩ ﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﯾﮑﯽ ﻣﻌﻨﯽ ﺩﺍﺭ ﺗﺮ ﻭ ﺳﻨﮕﯿﻦ ﺗﺮ. ﺭﻭﺣﺸﺎﻥ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﯾﮑﯽ ﻫﻔﺖ ﺭﻧﮓ ﺗﺮ. ﻭ ﻫﺮ ﯾﮏ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺩ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﯾﮑﯽ ﺧﺪﺍ ﺗﺮ! نوشته شده در پنجشنبه بیست و دوم مرداد ۱۳۹۴ساعت 1:4 توسط رضا. ﺑﺎﺭ ﺳﻮﻡ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺳﻨﮓ ﮐﻮﭼﮑﯽ ﺭا میاندازد ﭘﺎﯾﯿﻦ ﻭ ﺳﻨﮓ ﺑﻪ ﺳﺮ ﮐﺎﺭﮔﺮ برخورد میکند. ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺮش را ﺑﻠﻨﺪ میکند ﻭ ﺑﺎﻻ ﺭا ﻧﮕﺎﻩ میکند ﻭ ﻣﻬﻨﺪﺱ کارش را به او میگوید! شما از این داستان چه درسی گرفتید؟ و تو مثل يك اسباب بازي(! نوشته شده در جمع...
tanhayi1373.blogfa.com
495108. تنهایی
دوستان لطف کنید مطلب پایین رو به طور کامل بخونید! سلام دوستان هدفم از ساخت این وب این بود که یک کمی از فکر های سردرگم. خودم رو بیرون بکشم! ببینید من یک پسرم متولد 77 که همه افتخوار میکنن که با من باشم! بزارید یک کم راحت توضیح بدم من اهل دختر بازی و. نیسم وهمه بهم میگن. خیلی جذابی و این علتی که همه دخترا سمتم میان اینو یکی دو نفرم بهم نگفتن! ببینید من نه مثل بقیه پسرا ابروم رو برمیدارم وبه خودم میرسم ونه موهام مدل. های مختلف میزنم ونه خلاصه خودمو واسه دخترا درست میکنم! سوال میبره بدم میاد! خوب ببینید برای...
tanhayi1377.blogfa.com
495109. פֿـــــבآیـــا تنهــآیـے בرב בآره
פ בآیا تنهآیے בرב בآره. خدایا یه چیزی میگم ناراحت نشو ، دنیات ته نامردیه. دیگه مثل ثابق نیستم! ب عضے و قتآ بآی ב. بز نے ت و / /گ وش ش/ /. س رش בآב بز نے بگے :. خ ف ﮧ ش و בیگ ﮧ ب س ﮧ ). تآ ا لآט ه ر چے ڪ شیב م. بﮧ خآط ر ت و ب وבه. جمعه یکم اسفند ۱۳۹۳ 18:23 negiiin. بی اختیار اسمش را ڪہ می شنوم. جمعه یکم اسفند ۱۳۹۳ 18:20 negiiin. اوم د ن هیچک س تو ز ند گیت. بی ح کم ت نیست. یا میش ه ف رد ز ند گیت. یا د رس ز ند گیت . . . ش بای م ن ی نی. ری ه ها داغون. آه نگ های دایان . ش ب گ ری ه ها. پ رس ه های ش بون ه.
tanhayi1380.blogfa.com
495110. خــــــــــــاطــــــــــــراتـــــــــ
آرزو شما خاطرات ماست. سلام دوستاي خوبم . اين وبم هم مثل بقيه وب هام دلمو زد. ديگه آپ نميشه .ديگه اين تموم شد. بماند كه دوباره وب ميزنم يا نه. اما رفتم. شايد برا كسي مهم نباشم ولي خواستم بگم كه تموم شد.هر شروعي يه پاياني داره. اينم تموم من .تموم شد. ميدونم خيلي زوده ولي تموم شد. ولي همه نظرات رو ميخونم اگه بذارين. همتون رو دوست دارم . خداحافظ .تا .دوستتون دارم. یکشنبه بیست و سوم تیر 1392 ] [ 2:59 ] [ حدیث ] . به نام تک میکانیکی قلب های تصادفی. سلام خوش اومدین امیدوارم لحظات خوبی رو اینجا بگذرونید. بازم اگ...
tanhayi1392.blogfa.com
495111. سید علی لب تر کند .... جانم فدایش می کنم
سید علی لب تر کند . جانم فدایش می کنم. دختران چادری دلی میبرند که نپرس. دلتنگ غروب شلمچه . لبیک یا خامنه ای. لبیک یا خامنه ای. لیست کامل مطالب ارسالی. 1608;صیت شهدا. مستانه های باد در پاییز. به نام خدایی که از بوی گل بهتر است. فقط خدا .m. شهدا-ایثارگران-بسیجیان ونظامیان دفاع مقدس و نسل حاضرو احیای دین و قران. جانم را فدایت می کنم یا صاحب الزمان. فرشته های چادر به سر. ღ ღ یا مهدی تا کی انتظار ღ ღ. فرشته چادر به سر. پرنسس های چادر به سر. یه دخم و رو مخم. جانم را فدایت میکنم یا صاحب الزمان. قدر خود را بشناس!
tanhayi1394.blogfa.com
495112. ♥Tanhayi♥
کد صفحه ورودی عاشقانه. کاش داشتنت به راحتی دوست داشتنت بود. من ب دلیلی چند وقت نتونستم بیام و نمیتونم شایدم برای همیشه. در صورت کاری با شماره زیر تماس بگیرید. چهارشنبه نهم مهر 1393 21:37 A L I. دلم تنگ گریه های شبانس. دلم تنگ گفتن دوستت دارم. پنجشنبه نهم مرداد 1393 17:37 A L I. بی تو زیستن چیزی جز مرور. شنبه بیست و یکم تیر 1393 13:42 A L I. تکه یخی روی قبرم بگذارید. تا با اولین طلوع خورشید. و بجای یار برایم گریه کند. چهارشنبه دهم اردیبهشت 1393 19:37 A L I. چیز دیگری جدایمان نمی کند. بعد ، ما جدا شدیم.
tanhayi1818.blogfa.com
495113. عاشقانه
وبلاگ عاشقانه { عاشق باشید و عاشق بمانید}. به نام آنکه بر وجود انسان دمید،و به نام آنکه دل را آفرید،تا پدیده ای چون عشق را معلول آن کند،پس به نام پروردگار عشق و هستی. سلام به شما دوستای عزیزم خوش اومدید به وبلاگ خودتون من یه خواهشی که ازتون دارم. نوشته شده در چهارشنبه ششم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 18:17 توسط بی نام. دنیای منی اما به دنیا اعتمادی نیست . . . نوشته شده در سه شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 20:33 توسط بی نام. میشو د خدایی شد. باتومیشه به ستاره ها رسید. باتومیشه به ستاره ها رسید. هوس کردم بازم امشب.
tanhayi1991.blogfa.com