SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (495113 - 495167)

495113. عاشقانه
وبلاگ عاشقانه { عاشق باشید و عاشق بمانید}. به نام آنکه بر وجود انسان دمید،و به نام آنکه دل را آفرید،تا پدیده ای چون عشق را معلول آن کند،پس به نام پروردگار عشق و هستی. سلام به شما دوستای عزیزم خوش اومدید به وبلاگ خودتون من یه خواهشی که ازتون دارم. نوشته شده در چهارشنبه ششم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 18:17 توسط بی نام. دنیای منی اما به دنیا اعتمادی نیست . . . نوشته شده در سه شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 20:33 توسط بی نام. میشو د خدایی شد. باتومیشه به ستاره ها رسید. باتومیشه به ستاره ها رسید. هوس کردم بازم امشب.
tanhayi1991.blogfa.com
495114. تنهایی
راثتش حمه چیو دگ گذاشطم کنار! کلن بیخیال شدم :D کوچه ی علی چپ:D دگ خودتون ک در جریانییییییییییییییییییددددددددددددددددددددددد :D. درسای یونیم صلام میرسونن نابوووووووووووووود :D ولمون نمیکنن : شنبه کلاسامون شرو میشه. کلن 2 حفته تعتیل بودیم ک 3 روز اولش اصترص نمره ها بود بقیشم انتخاب واهد و هر روز یونی ک زرفیت باز کنن :D : مدیونید عگه فکنید بچه های یونی ازیت میکنن واس کلاث ارائه دادن :. از درسایی ک تا علان پاص کردم نمیگم ک گریه تون میگیره از بس ازیت شدیم! مدیونید بازم عگه فکنید استادا پدرمونو در میارن :D.
tanhayi1i.blogfa.com
495115. رویای خاموش من...
گاهی باید سرد بود وسنگ تازندگی بگذرد.
tanhayi20.blogfa.com
495116. انتظار
انتظاری همراه با امید. دوست دارم هارا نگه میداری برای روز مبادا. نوشته هایی كه حرف دل من و شاید خیلی های دیگر باشد. ღبیاتواگه بدت اومددیگه نیاღ. ترانه های بی صدا. نگاه مثبت به زندگی. افزایش بازدید سایت و وبلاگ. همیشه میگفت تو نیمه ی گم شده ی منی. وقتی ترکم کرد فهمیدم که از شوق پیداکردن. نیمه ی گم شده اش خودش رو گم کرد! چهارشنبه 28 تیر 1391 توسط رها. تولد من زمانی ست که تو بازآیی. گله و شکوه ای نیست،میگذرانم درست مثل همیشه. امسال رو هم بدون تو و در غیاب تو برایم. چه واژه ی بی معنایی. یعنی او نخواست که نشد؟
tanhayi20.mihanblog.com
495117. حرفهای دل یک دختر تنهــــــــا
حرفهای دل یک دختر تنها. جسارت میخواهב نزבیڪ شدט به افڪارבخترے،که روزهامردانه بازندگے میجنگב! اماشبها بالشش פ یس است. خدایا میشه سرم بزارم رو پاهات؟ تودستتو بکشی رو موهام من اروم بخوابم .فقط یک چیزی . تاخوابم نبرده بگم:خیلی خستم بیدارم نکن. شنبه دوازدهم تیر ۱۳۹۵. کد متحرک سازی عنوان وب.
tanhayi2000.blogfa.com
495118. پرواز
من به دنبال کسی میگردم. به نام تنهاترین تنها. مجله اینترنتی دانستنی ها. به نام تنهاترین تنها. ما با ولایت زنده ایم. حجاب یادگار مادرمان زهراست. Href="http:/ Avazak.ir" آوازک. اگر مردی توقع دارد بانویش. یک فرشته در زندگی اش باشد. ابتدا باید یک بهشت برایش بسازد. جمعه نوزدهم اردیبهشت 1393 ] [ 23:44 ] [ parvaz ]. سکوتم را دست کم نگیر. بدان یا دیگر واقعا برایم اهمیتی نداری. یا با وجود خرد شدنم. اینگونه وانمود میکنم که هیچ اتفاقی نیفتاده است. جمعه نوزدهم اردیبهشت 1393 ] [ 23:42 ] [ parvaz ]. رهایت من نخواهم کرد.
tanhayi2011.blogfa.com
495119. تنهایی
من ادم بي توبودن نيستم باوركن. باراني باقطره هاي عشق. عشقم هانیه . . . گالري عکس هاي زیبا. خرید واندر هنگر ارزان. اس ام اس عاشقانه. پارکت، لمینت و کفپوش. مهم نیست نوشته های درهم و برهم مرا بخوانی یا نه! من برای دل خسته ام می نویسم. فقط خواهش می کنم! عاشقانه هایم را تقدیم به او نکن،. من این هارا برای تو سروده ام نه برای او. همینکه میدانم صبح ها چه ساعتی بیدارمیشوی کافیست. همینکه میدانم دقیقا چه ساعتی ازشب غرق درخوابی. همینکه میدانم کدام اهنگ برایت عزیزاست. وبارهاوبارها گوش میدهی.ازسرم هم زیاداست. من امسال...
tanhayi201377.blogfa.com
495120. tanhayi
نوشته شده در چهارشنبه هفتم اسفند 1392ساعت 23:4 توسط. یک شبی مجنون نمازش را شکست. بی وضو در کوچه لیلا نشست. عشق آن شب مست مستش کرده بود. فارغ از جام الستش کرده بود. سجده ای زد بر لب درگاه او. پر ز لیلا شد دل پر آه او. گفت یا رب از چه خوارم کرده ای. بر صلیب عشق دارم کرده ای. جام لیلا را به دستم داده ای. وندر این بازی شکستم داده ای. نشتر عشقش به جانم می زنی. دردم از لیلاست آنم می زنی. خسته ام زین عشق ،. من که مجنونم تو مجنونم مکن. مرد این بازیچه دیگر نیستم. این تو و لیلای تو من نیستم. ای دیوانه لیلایت منم.
tanhayi2014.blogfa.com
495121. عاشقانه
WWWKHOOKHAN.BLOGFA.COM (1). بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. چهارشنبه 30 بهمن 1392 : نویسنده : WWW.KHOOKHAN.BLOGFA.COM. با عرض سلام دوستان این وبلاگ به ادرس زیر انتقال یافته است. لینک های مرتبط :.
tanhayi2014.mihanblog.com
495122. عاشقان سینه سوخته
عزیزان با نظرات زیبای شماست که وبلاگ ما گسترش پیدا می کند. با تو چه زندگیهایی که تو رویاهام. تک وتنها بودم اما. چه سفرها با تو کردم چه سفرها با تو داشتم. دم مرگ رسیدم اما به هوای تو نمردم. دارم از تو مینویسم. که نگی دوستت ندارم. از تو که با یه نگاهت زیرو رو شد روزگارم. دارم از تو مینویسم. موقعه نوشتن ووقت اسم گذاشتن وکسی رو جز تو نداشتم. من تموم قصه هام قصه توست. اگه غمگینه اون از غصه توست. با تو چه زندگیهایی که تو رویاهام نداشتم. تک وتنها بودم اما. حتی من به ارزوهات تورو اخر میرسوندم. هی میخواستم که بگم.
tanhayi22.blogfa.com
495123. خدانگهدار
tanhayi222.blogfa.com
495124. تنهایی2نفره
بازم هستم ولی اینبار تو خیابون. رو قلم داره قدرت عجیب. نوشته شده در دوشنبه دوم مرداد ۱۳۹۱ساعت 21:3 توسط اندرو. مأمور گشت ارشاد بودن هم واسه خودش يه حالي داره. شايد دختري كه دوستش داري چيزي بهت نده ولي حداقل مي توني تو بهش گير بدي. نوشته شده در جمعه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 1:40 توسط اندرو. به جان خودم اگر بجای وعده دادن هوری و غلوان وعده می دادی تو بهشت نوشته هات رو بدون سانسور چاپ میکنم تمام عمرم رو به پات می ریختم. انصافا چیه این وعده ها که دادی؟ همش شکم و زیر شکم. در اين 13 روز چه گذشت؟ از 80 تا 90 :.
tanhayi2nafare.blogfa.com
495125. روزهای خالی از عشق
روزهای خالی از عشق. اون رفت و همه چی تموم شد. ای خدا قول می دم دیگه عاشق نشم کمکم کن. منتظر اومدن کسی باشی,ولی اون هرگز خیال اومدن نداشته باشه! عزیزترین ک س ت ازت بخواد که ازش جدا شی! سالگرد آشنایی با عشقت رو بدون حضورش جشن بگیری! روز تولدت همه بهت تبریک بگن به جز کسی که بخاطرش زنده ای! همه چیزت رو به خاطر یه نفر از دست بدی,اما اون بگه دیگه نمی خوام ببینمت! با پول تو جیبی چند ماهت برای تولدش کادو می گیری ولی موقع کادو دادن اونو دیگه نباشه! که دلتو به کسی خوش کنی که یه دلخوشی دیگه ای داره! اين اولين روزي ...
tanhayi3197.blogfa.com
495126. ناگفته هایی که باید گفته میشد
ناگفته هایی که باید گفته میشد. به سلامتی تمام عاشقای واقعی. ناگفته هایی که باید گفته میشد. ناگفته هایی که باید گفته میشد. ناگفته هایی که باید گفته میشد. نوشته شده در ساعت توسط khokhan. ناگفته هایی که باید گفته میشد. به سلامتی تمام عاشقای واقعی.
tanhayi6266.blogfa.com
495127. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhayi65-pic.blogfa.com
495128. تنهایی
یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق زهر بی سروپایی نکنیم. تقدیم به همه عاشقایی که اسمشون مثل من از دفتر عشق خط خورده. نمی خوام بزرگ شم. تقدیم به همه عاشقایی که اسمشون مثل من از دفتر عشق خط خورده. دلم را سپردم به بنگاه دنیا و هی آگهی دادم اینجا و آنجا. و هر روز برای دلم مشتری آمد و رفت و هی این و آن سرسری آمد و رفت. ولی هیچ کس واقعا اتاق دلم را تماشا نکرد دلم قفل بود کسی قفل قلب مرا باز نکرد. یکی گفت: چرا این اتاق پر از دود و آه است. یکی گفت: چرا دیوارهایش سیاه است. یکی گفت: چرا نور اینجا کم است.
tanhayi65.blogfa.com
495129. به خاطر تو
خداحافظ همین حالا،همین حالا که من تنهام. خداحافظ به شرطی که بفهمی تر شده چشمام. خداحافظ کمی غمگین،به یاد اون همه تردید. به یاد آسمونی که منو از چشم تو می دید. اگه گفتم خداحافظ نه اینکه رفتنت ساده است. نه اینکه میشه باور کرد دوباره آخر جاده است. خداحافظ واسه اینکه نبندیم دل به رویا ها. خداحافظ تا بدونیم همینه رسم این دنیا. خداحافظ خداحافظ،خداحافظ همین حالا. نوشته شده در دوشنبه چهاردهم تیر 1389ساعت 10:18 توسط سمیه. م ی نویسم تا بانی که:. هرچه داغ کهنه تر می شود دیر تر از یاد خواهد رفت! می نویسم تا بدانی:.
tanhayi66.blogfa.com
495130. ٍٍٍٍٍباران دلتنگیٍٍٍٍٍٍ
نفس عمش ک عاشقش بودم در کمال ناباوری تنهامون گذاشت و غم نبودنش. تا عمر بر دلم ماند. از شب اول قبر فهمیدم. یک شب هزار شب می شود! ۹۴/۰۱/۱۵ 15:19 - *T a n h a* -. چقدر سخت است سخت ترین روزهای عمرت باشد. دیوووانه شده باشی از دیوانگی بزنی زیر خنده. همه فکر کنند چقدر خوشحالی. و اشک هایت را فقط تاریکی ببیند. و آبی که صورتت را میشوید. شاید دیگه تا یک مدت طولانی شایدم کوتاه دیگه نیام. شایدم همین فردا آپ بشم شاید هم برم تا یک ماه دیگه شایدم یک ساااااال. خیلی فک کردم و تصمیم گرفتم که برم. دلم واسه همتون تنگ میشه.
tanhayi67.blogfa.com
495131. قلب های شکسته
تا حالا توجه کردید پسرا انسان های بیگانه با درسی هستند که آخرش همه اشون میرند برق یا فنی؟ تاحاالا توجه کردید نظم در مدارس پسرانه چیزی است که هیچوقت وجود نداره؟ نوشته شده در سه شنبه یکم بهمن ۱۳۹۲ساعت 16:44 توسط مهر ناز. آنقدر مرا سرد کرد از خودش.از عشق.که حالا به جای دلبستن یخ بسته ام آهای! روی احساسم پا نگذارید . لیز میخورید. نوشته شده در شنبه چهاردهم دی ۱۳۹۲ساعت 14:56 توسط مهر ناز. زندگی را اشکی بیش نمیدانم پس بگذار با اشک چشمانم بنویسم:. نوشته شده در شنبه چهاردهم دی ۱۳۹۲ساعت 14:53 توسط مهر ناز.
tanhayi69.blogfa.com
495132. تنهـــــــــــــآیـــــــــــے
تنها نشسته ام. اما تنها نیستم. یادت امان تنهایی نمیدهد! هرچی که نوشتم و می خواستم بنویسم. به خاطره ها پیوست! تاريخ دوشنبه هجدهم دی 1391ساعت 12:39 نويسنده ţåηħá. به هم نمی رسیم. بهترین غریبه ات می مانم. همیشه دوست خواهد داشت . . . قایقی را ک گفتی ساختم اما هرچه رفتم ب پشت دریا نرسیدم! خاک من همه اش غریب است آشنا ندارد! من همه جا تنهام". دلم میسوزه برای همه اونایی که بی اینکه بخوان از هم جدا شدن.مثل منو تو! منو تو با هم مشکلی نداشتیم ولی ! ی حسی بهم میگه تو بر میگردی پیشم! ی حسی بهم میگه این بار من پیروزم!
tanhayi70.blogfa.com
495133. دلم گرفته ای همنفس پرم شکسته دراین قفس
دلم گرفته ای همنفس پرم شکسته دراین قفس. دلم گرفته ای همنفس پرم شکسته دراین قفس تواین غبارتواین سکوت چه بیصدانفس نفس. یه عالمه بهونه واسه این که بگم دوستت دارم. دوستت دارم.به نامردی همه نامردا قسم، قلب بیرحمت رو دوست دارم. ولی خیلی دیره برای شکستن غرور.منتظرم.منتظربرای اشاره ای .برای حرفی . خیلی دوستت دارم.خیلی زیاد پسر.بهت گفته بودم که نمی تونم فراموشت کنم.بهت دروغ نگفتم.حالا نگاهم کن.چقدر از اون روز یگذره؟ خیلی قشنگه که می تونیم تموم احساس همدیگه رو بدون هیچ حرفی بفهمیم. اینا رو مخصوص تو نوشتم:. گفت آغا...
tanhayi71.blogfa.com
495134. عشق اول
هیچ کس تنهاییم را حس نکرد. کلاغ غذایی برای جوجه هایش نداشت. چو دید آنها رو به مرگند. گوشت تن خود را میکند و به آنها میداد. زمستان تمام شد و کلاغ مرد! خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری. این است رسم دنیا. نوشته شده در یکشنبه بیست و یکم آبان 1391ساعت 19:32 توسط تنها. بر بلندای مسیر باد می ایستم! خیره میشوم به خورشید.ولی تو نیستی. بر مزار خفته ی من کسی سیاه نپوشیده است،شمعی روشن نکرده است احدی. اینجا به قدر شبهای شیطانی،بی تو تاریک است. منتظر بودم تو رادر پی آخرین نفسی که فرو میبرم ببینم. وقت رفتن لحظه...
tanhayi71gh.blogfa.com
495135. تنهایی خودمـــــــــــــــــــــــــ
بذار توتنهایی خودم باشم. خداوندا کفر نمی گویم. این مخلوقی که تو از روح خودت. و احسن الخالقین نامش نهادی. این روزها براحتی رنگ. میدهد ، تو بگو. کمی آرامش از جنس خودت بفرست. خنده ای که تلخیش را فقط خودم می دانم و خدای من. بدتر از ناله ی کودک از مادر بریده شده. تلاش بیهوده نکن برای دلداری دادنم. اگر راست میگویی مرا بشناس. کج خلق شدنم را. تو اصلا میدانی با خود درگیر بودن یعنی چی؟ وقتی دلت بخواهد اما شرایط بگوید بیخود . وقتی پرباشی از هوای خواستن. اما هراس از آینده و سوزن تقدیر. چهار ستون بدنت را بلرزاند.
tanhayi7319.blogfa.com
495136. ☂تنهایی های...☂
آنگاه که همه به دنبال چشم زیبایند،ما به دنبال نگاه زیباییم(وبی متفاوت مثل نویسندش). نوشته شده در جمعه بیست و دوم فروردین 1393ساعت 13:18 توسط ܓܨراسپیناܓܨ. سلام دوستان امروز تولد دوست عزیزم محیا جون.برای همین من می خوام تولدش را بهش تبریک بگم. اگه روی این عکس کلیک بشه می رین به وب محیا جون:. نوشته شده در شنبه بیست و سوم شهریور 1392ساعت 17:19 توسط ܓܨراسپیناܓܨ. آدما گاهی اوقات گریه می کنن! نه به خاطر اینکه ضعیف. هستند . . . بلکه به این خاطر که :. برای مدت طولانی قوی. بوده اند . . ! هم مارک دار بود. ღدختر مزر...
tanhayi80.blogfa.com
495137. روغن شتر مرغ
خواص روغن شتر مرغ. بهترین مکان برای نگهداری از روغن شترمرغ یخچال است. روغن شترمرغ اصل که در دنیا تولید می شود در دمای معمولی. مایع است و در داخل آن دانه هایی است که آنرا از روغن تقلبی. متمایز می کند و سریعا جذب پوست بدن می شود. روش صحیح مصرف روغن شترمرغ چیست؟ ابتدا محل مورد نظر را با آب ولرم شست وشو دهید تا پوست کمی مرطوب شود. سپس روغن شترمرغ را به آرامی در محل بمالید تا جذب شود،و روزی دو مرتبه. این عمل را تکرار کنید تا به نتیجه برسید. آثار سوختگی باید تا ۳ ماه به همین ترتیب از روغن شترمرغ استفاده نمایید.
tanhayi91.blogfa.com
495138. فروش ماکت و اسباب بازی ای جی
فروش ماکت و اسباب بازی ای جی. فروش ماکت ماشین، هواپیما، موتورسیکلت، کشنده، اسباب بازی، ماشین کنترلی، هلیکوپتر. فروشگاه اسباب بازی، ماشین کنترلی، هلیکوپتر، لگو و عروسک. فروشگاه ماکت ماشین، ماکت هواپیما، ماکت موتورسیکلت و ماکت کشنده. فروشگاه ماکت ماشین، ماکت هواپیما، ماکت موتورسیکلت و ماکت کشنده. فروشگاه اسباب بازی، ماشین کنترلی، هلیکوپتر، لگو و عروسک.
tanhayi95.blogfa.com
495139. عاشقانه و غمگین
پنل اس ام اس. کد صفحه ورودی عاشقانه. چهارشنبه 28 مرداد 1394. تصاویر متحرک عاشقانه و غمگین. موزیک ویدیو و کلیپ های عاشقانه و غمگین. متن های عاشقانه و غمگین. جستجوی آسان و سریع. ساخت کد موزیک آنلاین. جستجو در تمام مطالب. آخرين ارسال هاي تالار گفتمان. جایی که نزدیک توام. میگن شکستن رفع بلاست. نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0. تعداد بازديد : 0. ارسال شده در: سه شنبه 27 مرداد 1394 ساعت 18:0. موضوع: متن های عاشقانه و غمگین. برچسب ها : متن غمگین عاشقانه. متن های غمگین عاشقانه. گاهی، لحظه های سکوت.
tanhayi95.r98.ir
495140. عاشقانه و غمگین
پنل اس ام اس. کد صفحه ورودی عاشقانه. دوشنبه 26 مرداد 1394. تصاویر متحرک عاشقانه و غمگین. موزیک ویدیو و کلیپ های عاشقانه و غمگین. متن های عاشقانه و غمگین. جستجوی آسان و سریع. جستجو در تمام مطالب. آخرين ارسال هاي تالار گفتمان. خنده نفس کشیدن را برای غصه سخت میکند. میخواهم بخندی تا نفس غصه هایت بند بیاید. نتیجه : 5 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 5. تعداد بازديد : 3. ارسال شده در: پنجشنبه 22 مرداد 1394 ساعت 15:8. موضوع: متن های عاشقانه و غمگین. برچسب ها : متن عاشقانه. متن های زیبای عاشقانه. تعداد بازديد : 3.
tanhayi95.rozblog.com
495141. آواي خاك
برای بالا رفتن و آسمان نوردی هوشیاری،. دقت و توجه لازم است، بینش و آگاهی و . اما آسان نوردی، غفلت از یاد خدا،. بی توجهی به اوامر و نظرات او، باری به هر جهت،. مشغول شدن بیش از حد به دنیا و ظواهر آن و . از نشانه های حرکت پایینی است. نوشته شده در چهارشنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۱ساعت 18:40 توسط محمد جواد. کردی آهنگ سفر اما پشیمان میشوی. چون به یاد آری پریشانم پریشان میشوی. گر به خاطر آوری این اشک جانسوز مرا. آنچه من هستم کنون در عاشقی،آن میشوی. سر به زانو گریه هایم را اگر بینی به خواب. هنوز سخن زن تمام نشده بود، د...
tanhayi96.blogfa.com
495142. من و دلنوشته هامو تنهایی
من و دلنوشته هامو تنهایی. دنیای ما طوریه ک هرچی تنهاتر باشی از همه لحاظ راحت تری . خداحافظی با این وبلاگ. حرف دل ی دختر مغرور. دانلود آهنگ های غمگین. زندگی با نام تو جاریست. دوستانه های ما سه نفر. عشقم مادرم پ شتم پدرم. ღ ب هشت کوچک م ن ღ. زمستون با طعم لواشک انار. هیس دخترها فریاد نمی زنند. ღ ஐ سکوت تنهایی شب ஐ ღ. و خدایی که درین نزدیکیست. میثم بهار. ). من دیگه جوجه گرافیست نیستم. تنهايي بهتر از تنها شدن است. ٠ معبودم تویی تنها امیدم ٠. ٠ The patient stone ٠. وبلاگ محمدرضارضائی عین الدین (شعر و هنر).
tanhayiaaam.blogfa.com
495143. just for kitting
پنجشنبه بیست و چهارم دی ۱۳۹۴ 12:35 مرده. شنبه سی ام آبان ۱۳۹۴ 20:34 مرده. سلام خوبی صدارو قطع کن و بعد ببینش. پنجشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۹۴ 22:40 مرده. Http:/ www.blogfa.com/images/smileys/04.gif. اینم ب خاطر عشقم ک گفته بود این عکسرو دوس داره. جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۹۴ 15:4 مرده. بدوم ک برای همیشه عاشقتم. چهارشنبه سی و یکم تیر ۱۳۹۴ 13:49 مرده. فاطمه خیلی دوستت دارم خیییییییییلییییییییی. دوشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۴ 11:10 مرده. دوشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۴ 7:10 مرده. حتما برات اتفاق افتاده.
tanhayiali78.blogfa.com
495144. olum_kelebeyi
In veblago sarfan baraye tafrih ijad kardam. Nazar dadan yadetun nare. نوشته شده در شنبه 27 آبان1391ساعت 13:47 توسط tanha. گفتمش در عشق پا برجاست دل. گر گشایی چشم دل، زیباست دل. گر تو ذورحمان شوی دریاست دل. بی تو شام بی فرداست دل. دل زعشق روی تو حیران شده. در پی عشق تو سرگردان شده. گفت در عشقت وفادارم بدان. من تو را بس دوست میدارم بدان. شوق وصلت را بسر دارم بدان. چون تویی مخمور خمارم بدان. با تو شادی می شود غم های من. با تو زیبا می شود فردای من. گفتمش عشقت به دل افزون شده. دل زجادوی رخت افزون شده. ذره ذر...
tanhayiam.blogfa.com
495145. دنیای گردشگری و تور
دنیای گردشگری و تور. تو وبلاگ من میتونید اطلاعات راجبه گردشگری، تور و سفر به دست بیارید. جاذبه های گردشگری شهرهای مختلف دنیا، معرفی هتل های معروف و .
tanhayiashegh1215.blogfa.com
495146. تنهایی بیا تو
به خونه خودت خوش اومدی.(id :hootan 1989). آخرین حرف دل . امروز همه عاشقان را رها کردم و بسوی تنهایی پر کشیدم. امروز قلب های تکه تکه ی عاشقان برایم گریستند و چشمانم. از خیسی اشکانم پر شد امروز گل سرخم را پرپر کردم تا نشانی. شقایق ها را دسته دسته از باغ مهربانی برچیدم. و در غم تنهایی ام گریستم . امروز غروبی آمد و عشق را برای همیشه. از قلبم برچید و با خود برد و طلوع غریبی را برایم به ارمغان آورد . امروز. تنهایی را بر گریبان خواهم انداخت و به سوی حقیقت پیش خواهم رفت . امروز گل مهربانیم را ترک خواهم کرد.
tanhayibia2.blogfa.com
495147. خســـــــــــتهـــ امـــــــــــــ
دوشنبه هشتم مهر ۱۳۹۲. مر30 از همتون که به وبلاگم اومدید. اگه تو هم مثل من تنهاترين تنها هستي به وبلاک اصلیم یه سر بزن . نظر یادتون نره هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااا. یکشنبه سیزدهم بهمن ۱۳۹۲. در خلوت تنهاییم . در خلوت تنهاییم . شاید یادگاری باشد ،. از روز هایی که همدم ي. تا سر بر شانه هایش بگذارم. و ناگفته هایم را برای ش. جمعه بیست و هفتم دی ۱۳۹۲. این را در اخرین نگاه نكرده ات به من قول دادی. جمعه بیست و هفتم دی ۱۳۹۲. من خدا نیستم بگویم صدبار شکستی باز ایی! حال مرد باشد برنگردد!
tanhayibibahane1.blogfa.com
495148. ثبت دامنه رایگان|ساب دامین رایگان
فهرست موضوعی دامنه ها. تغییر آدرس های طولانی به کوتاه و به ياد ماندني.
tanhayiboys.3de.ir
495149. FUCKE THE LIFE
جمعه بیست و پنجم مهر 1393. سیگار با مشروب . با طعم هم اغوشی :). ساخت کد موزیک آنلاین.
tanhayie-hami.blogfa.com
495150. تنهایی خودم
خیلی وقته دیگه بارون نزده. رنگ عشق به این خیابون نزده. خیلی وقته ابری پرپر نشده. دل آسمون سبکتر نشده. مه سرد رو تن پنجره ها. مثل بغض توی سینه منه. ابر چشمام پر اشکه ای خدا. وقتشه دوباره بارون بزنه. خیلی وقته که دلم برای تو تنگ شده. قلبم از دوری تو بدجوری دلتنگ شده. بعد تو هیچ چیزی دوست داشتنی نیست. کوه غصه از دلم رفتنی نیست. حرف عشق تو رو من با کی بگم. همه حرفا که آخه گفتنی نیست. خیلی وقته دیگه بارون نزده. رنگ عشق به این خیابون نزده. دوشنبه هجدهم آذر 1392 0:50 قبل از ظهر. همه ی پنچره ها بسته ست.
tanhayie-khodam.blogfa.com
495151. ς੭تـטּـهـ ـآيـ ــے مـ ـآهـς੭
Σ੭تט ه آي ے م آهς੭. میان آن همه الف و ب و مشق دبستان آنچه در زندگی واقعیت داشت خط فاصله بود. سخت میترسیدم از اینکه من از نژاد شیشه باشم و شکستنی. او از نژاد جاده باشد و رفتنی. آری روزها گذشت همان شد :. او رفت و من شکستم. تاريخ جمعه شانزدهم اسفند 1392 ساعت 18:32 نويسنده ماه. مثل کشیدن خطهای رنگی روی کاغذ سفید. شاهکاری میسازد به نام دیوانگی. و من این شاهکار را به قیمت همه ي فصلهای قشنگ زندگیم خرید ام. تو هر چه میخواهی مرا بخوان. دیوانه، خود خواه،بی احساس. گریه که دیگر هیچ. های های بمیر ی. دل ت ن گ م! آنقدر...
tanhayie-m.blogfa.com
495152. تنهایی ماه
دل نوشته های ما. تکه پاره ی دلم. به رسم غربت: . مثل اواز های عاشق تو. سرنوشت را باید از سر نوشت. از سبز به سبز. ورود لوچکا ممنوع حتی شما دوست عزیز. قاطی پاتیه جدا نکنید. خنده دوای هر درده. خرید مانتو تابستانه سرمه. عطر خدا آرامش واقعی. اس ام اس عاشقانه. پارکت، لمینت و کفپوش. به نام خدایی که عاشقشم. دوستان عزیزم از اینکه سری به وبلاگ من زدید یه دنیا ممنونم امیدوارم از مطالب خوشتون بیاد و با نظراتتون منو تو بهتر کردن وبلاگم کمک کنید. جمعه بیست و سوم تیر 1391 ] [ 19:28 ] [ محدثه ]. هر چه می روم نمی رسم.
tanhayie-mah.blogfa.com
495153. تنهایی شب
ابي باش مانند اسمان تا عمري به هواي تو سر به هوا باشم. دلم برای همتون تنگ میشه. اما قول میدم زود تر بیامو به شما ها سر بزنم. دست همتونم درد نکنه. واقعا نمیدونم باید چی بگم. اصلا یه وضعی داریم بخدا. به امید دیدار تکتکتون. تا گریم نگرفته بس کنم دیگه. امشب اگه تونستم میام. نوشته شده در پنجشنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۹۱ساعت 18:14 توسط مریم. فدای همتون دوستای گلم. آدرس وبم تغییر کرد. ممنونم از کسایی که دوباره زحمت کشیدن لینکم کردن. این روزا روزای آخره. پس تا جمعه براتون مینویسم. واسه همین منتظر نظراتت خوبتون هستم.
tanhayie-shab.blogfa.com
495154. تنهایی
حتی همین قدر محال،. تن پوشی ست بر عریانی روح خالی ام. حتی همین قدر دور. حتی همین قدر محال. هر چه هستی، باش. شاید سهم من از تو همین دوری و محال بودن است. جمعه ۱۵ اسفند۱۳۹۳ ] [ 12:45 ] [ علی ] . بعضی وقت ها چیزی مینویسی فقط برای یک نفر. اما دلت میگیرد وقتی یادت. می افتد که هرکسی ممکن است. جز آن یک نفر. سه شنبه ۱۲ اسفند۱۳۹۳ ] [ 23:35 ] [ علی ] . برای دل من . همیشه " تو " خواهی ماند. مخاطب تمام نوشته هایم. یکشنبه ۲۳ آذر۱۳۹۳ ] [ 23:24 ] [ علی ] . شب تولد من (8 مرداد). تولد من است امشب و من دوباره سخت در.
tanhayieali.blogfa.com
495155. تنهایی دلگیر
در این وبلاگ تخته شد چون دیگه غمگین نیستم. تو میمانی با دنیایی از خاطرات. راستی ان روز را كه دلداده ات شدم را یادت هست؟ از ان جا به بعدش را پاك كن. ﻧﯿﺎ ﺑﺎﺭﺍﻥ . . . ﻧﯿﺎ ﺑﺎﺭﺍﻥ . . . ﺑﯿﻦ ﻣﻦ ﻭ ﺍﻭ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﻫﺎﺳﺖ! من خدا نیستم که بگویم صد بار اگر توبه شکستی باز آی! آنکه رفت به حرمت آنچه با خود برد حق بازگشت ندارد. رفتنش مردانه نبود لااقل مرد باشد و برنگردد. همان كه بخوانی بس است. من به بیمحلی های آدمها عادت دارم. آنقدر پیش این و آن. از خوبی هایش گفتم. که وقتی سراغش را می گیرند. چشماشو بست و رفت. . . ف اصله می ا فتد.
tanhayiedelgir.blogfa.com
495156. خلــوت مـن
پشت این پنجره بزرگ جز هیچ بزرگ هیچ نیست. داستان های کوتاه و خواندنی! یکی بود یکی نبود! عاشقش بودم عاشقم نبود. وقتی عاشقم شد که دیگه دیر شده بود. حالا می فهمم که چرا اول قصه ها میگن یکی بود یکی نبود! یکی بود یکی نبود. این داستان زندگی ماست. همیشه همین بوده. یکی بود یکی نبود . برایم مبهم است که چرا در اذهان شرقی مان "با هم بودن و با هم ساختن" نمی گنجد؟ و برای بودن یکی، باید دیگری نباشد. هیچ قصه گویی نیست که داستانش این گونه آغاز شود، که یکی بود، دیگری هم بود . همه با هم بودند. هنر "بودن یکی و نبودن دیگری"!
tanhayieli.mihanblog.com
495157. دفتر خاطراتم...
پروانه من درتاری اسیر است که عنکبوتش سیر است نه یارای پرواز دارد نه می تواندبمیرد.دانته. وبلاگي براي تمام فصول! نويسنده ي اين وب! با اين وب خاطره هاي زيادي دارم و همين باعث شده كه اسمشو گذاشتم دفتر خاطراتم! طي مراحلي كه كاملا خود به خودي بود اين وب و من به فكر پروانه شدن افتاديم! اون بالا نوشته درباره وبلاگ! پس منم فقط درباره وبلاگ نوشتم! حاشيه:همه ي متناي نوشته شده به جز اونايي كه ذكر منبع شدن نوشته هاي خودمن. حاشيه:زندگي جاريه.ما هم نياز به جاري بودن داريم! پس بيخودي از هم دلخور نباشيم. به عشق اون دوتا.
tanhayiema.blogfa.com
495158. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanhayiemah.blogfa.com
495159. تنهای من
کد صفحه ورودی عاشقانه. طراح : ص دف. آنچ ه گ ذشت. دوس ت جونی ا. طراح : ص دف.
tanhayieman.blogfa.com
495160. روزهای تنهایی من
نوشته شده در ۱۳٩٩/٥/۱٩ ساعت ۱۱:٠٩ ‎ب.ظ توسط پارمیس نظرات . ماجرای پیمان خواستگار سمج. از اتاق بیرون اومدیم وبعد از نیم ساعت خانواده پیمان رفتن خونشون مامان گفت:پارمیس به پیمان چی گفتی خیلی ناراحت بود . هیچی مامان گفتم قصد ازدواج ندارم مخصوصا با تو. مامان:اون پسر خوبیه شغل خوبی داره تازه وضع مالیش هم عالیه پارمیس این موقعیت خوبیه چرا لجبازی میکنی تو با پیمان خوشبخت میشی و به همه چیز میرسی تازه اون عاشقته و حاضره زندگیش رو به پات بریزه . وقتی رفتیم تو ویلا ساکش رو جمع کرد و به همه گفت از بیمارستان تماس گرف...
tanhayieman.persianblog.ir
495161. تنهایی
می ترسم از اینكه. خیلی دور از هم. شب و روز در آغوش یك غریبه. بی قرار هم باشیم. و بعد از هر بار هم آغوشی به یاد. آغوش هم بیصدا گریه كنیم. یکشنبه بیست و هفتم بهمن 1392 ساعت 19:15 ب ه قلم masoomh. یکشنبه بیست و هفتم بهمن 1392 ساعت 19:14 ب ه قلم masoomh. تظاهر به شادی میکنم ،. خیلی وقت است مرده ام! یکشنبه بیست و هفتم بهمن 1392 ساعت 19:12 ب ه قلم masoomh. این روزا خیلی تنهام، خیلی داغونم هست کسی که مثل من دلش نه برای کسی، نه برای عشقی، نه برای جایی نه برای چیزی! بلکه دلش برای خودش تنگ شده برای خود خودش! یکشنب...
tanhayieman2.blogfa.com
495162. ℓσ√ε ღ هميشـــــه تنها ♀ ღ ℓσ√ε
ℓσ ε ღ هميشه تنها ღ ℓσ ε. درد دل در تنهايي. سلام من اومدم : :. شבیم م ث الڪ ل. ه ر ڪیو ت פویل میگیریم. دوشنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۴ ] [ 13:39 ] [ درسا ] . تقديم به شما : : :. اسپند دود ميكنم ميان كلماتم . كور شود چشم هرآنكس كه عشقمان رانميتواند ببيند. اسپند میگردانم لابه لای وجودمان،. مبادا چشم بخورد عشق شیرین بین من وتو! به تو که فکر میکنم. تمام هستی ام می شوی. دیگر دنیا چه می گوید. وقتی تو دنیایم می شوی. دوستان من مثل گندمند. یعنی یه دنیا برکت و نعمت ،. نبودشان قحطی و گرسنگی. گندم در اطرافم موج میزند .
tanhayieman92.blogfa.com
495163. 18-
با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان. کد لوگو و بنر. کد لوگو و بنر. کد لوگو و بنر. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. لینک تلگرام دوست داشتید یادی کنید. Http:/ telegram.me/mohammad 9757. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. ツ ʍԾɧԹʍʍԹԺ ℓσ ε. متولد: یازدهم ابان 1375. وبلاگم : خداحافظ عشق.
tanhayiemohammad.blogfa.com
495164. تــ ـنهــ ـاییـــِ مــُ ـطـ ـلـ ـق
ت نه ایی م ط ل ق. جآی خآلی ات پ ر نمی ش ود دی گر. حتی بآ خودت! دوست جونیا آدرس وبم عوض شد. Http:/ www.cruel71.blogfa.com. NeVeShTe ShOdE tAvAsSoTe ДreƵo. ب آز ه م ب رآی م. نتم وصل شد بلخره. NeVeShTe ShOdE tAvAsSoTe ДreƵo. از آن چه فک رش را بکن ی ب ودی. ام ا ب رای من. ت ما م شدی! NeVeShTe ShOdE tAvAsSoTe ДreƵo. منم خوفم ولی بهم خوش نمیگذله. تلفن خونه قطیده و نمتونم بیام نت. حس کافینت اومدنم ندارم. شرمنده که کم بهتون سر میزنم. جون من از لینکا شوتم نکنیدااا. سعی میکنم زوزود بیام. من دلشکست ه ام. دی گر اشک ی.
tanhayiemotlagh.blogfa.com
495165. تنهایی پرهیاهو
بعضی ها شنبهی آدمند. بعضی ها سهشنبهی آدمند. پراز وعده های عقب افتاده. بعضی ها پنجشنبهی آدمند. آزاد و خوش گذران. که آفتابش بالا نیامده به غروب میرسد. تاريخ پنجشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۴ساعت 12:51 نويسنده ملیح. تو به زندگی میمانی. به نوشیدن جرعهای آب در فاصلهی دو رؤیا. به بوییدن عطر یکی نامه پیش از گشودنش. به سلام هر سپیدهدم. به فرونشاندن عطش اطلسیها. به زنگ بیهنگام تلفن ،. با خبری گوار یا ناگوار. تاريخ شنبه بیست و نهم آذر ۱۳۹۳ساعت 11:58 نويسنده ملیح. که به تو نمیرسد،. راه تو را گم کردن. من امیدم به توست.
tanhayieporhayaho.blogfa.com
495166. کلبه ی تنهایی رامین
کلبه ی تنهایی رامین. اس ام اس منطقه ای. تاريخ : جمعه بیست و ششم تیر ۱۳۹۴ 0:47 نویسنده : رامین همتی. چنتا از عکسای خودم. تاريخ : شنبه پنجم دی ۱۳۹۴ 14:14 نویسنده : رامین همتی. ای ساربان آهسته ران آرام جان گم کرده ام. ای ساربان آهسته ران آرام جان گم کرده ام. آخر شده ماه حسین من میزبان گم کرده ام. در میکده بودم ولی بیرون شدم چون غافلین. ای وای ازین بی حاصلی عمر جوان گم کرده ام. پایان رسد شام سیه آید حبیب من ز ره. اما خدا حالم ببین من مهربان گم کرده ام. ای وای ازین غوغای دل از دلبرم هستم خجل. سوز من و ساز من.
tanhayieramin.blogfa.com
495167. من تنها ترینم...باوجوداینکه عاشق ترینم
من تنها ترینم.باوجوداینکه عاشق ترینم. میام از دلتنگیام بگم از احساسات عاشقانه و با این همه احساس. تنهام. کی تموم میشه این عشق؟ روز مرگم هر که شیون کند از دور و برم دور کنید. همه را مست و خراب از می و انگور کنید. مزد غسال مرا سیر شرابش بدهید. مست مست از همه جا حال خرابش بدهید. بر مزارم مگذارید بیاید واعظ پیر میخانه بخواند غزلی از حافظ. جای تلقین به بالای سرم دف بزنید. شاهدی رقص کند جمله شما دست بزنید. روز مرگم وسط سینه من چاک زنید. اندرون دل من یک قلم تاک زنید. روی قبرم بنویسید وفادار برفت. عاشق باشی و فق...
tanhayieshghehsas.blogfa.com