SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (495167 - 495221)

495167. من تنها ترینم...باوجوداینکه عاشق ترینم
من تنها ترینم.باوجوداینکه عاشق ترینم. میام از دلتنگیام بگم از احساسات عاشقانه و با این همه احساس. تنهام. کی تموم میشه این عشق؟ روز مرگم هر که شیون کند از دور و برم دور کنید. همه را مست و خراب از می و انگور کنید. مزد غسال مرا سیر شرابش بدهید. مست مست از همه جا حال خرابش بدهید. بر مزارم مگذارید بیاید واعظ پیر میخانه بخواند غزلی از حافظ. جای تلقین به بالای سرم دف بزنید. شاهدی رقص کند جمله شما دست بزنید. روز مرگم وسط سینه من چاک زنید. اندرون دل من یک قلم تاک زنید. روی قبرم بنویسید وفادار برفت. عاشق باشی و فق...
tanhayieshghehsas.blogfa.com
495168. خدایا
tanhayif.blogfa.com
495169. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhayiha.persianblog.ir
495170. عاشقانه ترین ها
تنها نشسته ام.اما تنها نیستم.یادت امان تنهایی نمیدهد! مهدی وقتی که عرب شد! نوشته شده در شنبه نوزدهم مهر 1393ساعت 21:47 توسط مهدی. نذرکردم سفره ای پهن کنم. از حرف های ناگفته دلم. فاصله ی بین این که "بهت بد بشه" و خودت "بد کنی در حق کسی". چند روزه. و اونقد آرام و بی سر و صدا که نمیفهمی از کجاس. پن: دلت شکست، دل کسی رو نشکون. نذار این سلسله ادامه پیدا کنه. همچنان که در آغوش دیگری خفته ای ،. به یاد من ستاره ها را خواهی شمرد تا آرام شوی. دلت هوایم را خواهد کرد. یاد خواهی آورد باهم بودن هایمان را. تو خیال کردی...
tanhayiha2012.blogfa.com
495171. تنهای تنهام
کاری ندارم عید برمیگردی یا نه تو هر زمان سال که برگردی عیده. ابتدا من رو با عنوان تنهای تنهام لینک کنید سپس اطلاع بدید تا بلینکمتون. نوشته شده در جمعه ۱۲ اسفند۱۳۹۰ساعت 2:22 توسط امین. متن آهنگ نگران منیمرتضی پاشایی. ﺗﻮ ﺑﻪ ﺟﺎﯾﻪ ﻣﻨﻢ ﺩﺍﺭﯼ ﺯﺟﺮ ﻣﯿﮑﺸﯽ. ﯾﮑﯽ ﻋﺎﺷﻘﺘﻪ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻋﺎﺷﻘﺸﯽ. ﺗﻮ ﺟﺎﯾﻪ ﻣﻨﻢ ﭘﺮ ﻏﺼﻪ ﺷﺪﯼ. ﻧﺬﺍﺭ ﺧﺴﺘﻪ ﺑﺸﻢ ﻧﮕﻮ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﯼ. ﻧﮕﺮﺍﻧﻪ ﻣﻨﯽ ﮐﻪ ﻧﮕﯿﺮﻩ ﺩﻟﻢ. ﻭﺍﺳﻪ ﺩﯾﺪﻥ ﺗﻮ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﯿﺮﻩ ﺩﻟﻢ. ﻧﮕﺮﺍﻧﻪ ﻣﻨﯽ ﻣﺜﻞ ﺑﭽﮕﯽ ﻫﺎﻡ. ﺗﻮ ﺧﻮﺩﺕ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ. ﻣﮕﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﺎﺷﯽ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﻤﻮﻧﻢ. ﻣﺤﺎﻟﻪ ﺑﺬﺍﺭﯼ ﻣﺤﺎﻟﻪ ﺑﺘﻮﻧﻢ. ﺩﻟﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﺪﺍﺷﯽ.
tanhayiham.blogfa.com
495172. مطالب مهم و مفید در آموزش پرورش قارچ خارجی
مطالب مهم و مفید در آموزش پرورش قارچ خارجی. تهیه ساده و اصولی بذر قارچ هریسیوم در خانه. سه شنبه 93 دی 23 , ساعت 9:52 عصر. تهیه ساده و اصولی بذر قارچ هریسیوم در خانه. نوشته شده توسط tanhayim. نظرات دیگران [ نظر]. قارچ صدفی، کلاهک نرمی دارد. سه شنبه 93 دی 23 , ساعت 9:51 عصر. قارچ صدفی، کلاهک نرمی دارد. نوشته شده توسط tanhayim. نظرات دیگران [ نظر]. آموزش بدون تصویری رایگان دلمه قارچ خوراکی با پنیر پیتزا. سه شنبه 93 دی 23 , ساعت 9:50 عصر. آموزش بدون تصویری رایگان دلمه قارچ خوراکی با پنیر پیتزا. سیر را با کره...
tanhayiham.parsiblog.com
495173. تنهایی در عالم تنهایی
تنهایی در عالم تنهایی. نقاشی های بسیار زیبا. نوشته شده در ساعت 1 AM. کاریکاتور : انواع و اقسام گدا موجود در جامعه. کاریکاتور : انواع و اقسام گدا موجود در جامعه. سایت کاریکاتور های جالب. کاریکاتور گدا خنده دار. نقاشی های طنز و خنده دار. انواع گدا خنده دار. کاریکاتور : انواع و اقسام گدا موجود در جامعه. نوشته شده در ساعت 0 AM. نوشته شده در ساعت 21 PM. دختر کوچولو هر وقت عروسکش را تکان میداد، عروسک گریه میکرد. حالا او دیگه بزرگ شده و هنوزم همون عروسک را پیش خودش نگهداشته. کودکی را سپری کرده، خیلی تعجب می کنه.
tanhayihamkhobe.blogfa.com
495174. happiness
کد لوگو و بنر. دریافت کد ابزار آنلاین. P align="center" کد لوگو و بنر. چهارشنبه بیستم شهریور ۱۳۹۲. گفتی داری میای سر بزنی گفتم ورودتو جشن بگیرمممممممممم. امیدوارم از وبم خوشت بیاد بوس ملودی جونت! می خواهم بروم اما. چهارشنبه بیستم شهریور ۱۳۹۲. می خواهم بروم اما .نمیتوانم! می خواهم نباشم اما نمی توانم! تو به من بگو چگونه ان نگاه مهربانت را فراموش کنم! چگونه خاطراتمان را بگذارم و بروم؟ چگونه شب هارا بی تو تاصب سر کنم؟ سه شنبه نوزدهم شهریور ۱۳۹۲. واقعا ممنون از نظراتون! منتظر نظرهای خوبتونم بوس. من را نسبت ب...
tanhayihammmm73.blogfa.com
495175. تنهاییِِ هستی
تنهایی یعنی.آرزوی مرگ کنی تا حتی شده برای تشییع جنازه یه عده دورت جمع بشن. برای اونی که ادعا می کرد دوسم داره . من به یادت نیستم؟ خوشبختی بخوره تو سرم . من واقعا دوستت داشتم بی وفااااااااااااااااااااااااااا. این نامردی بود که بی خبر رفتی . نوشته شده در جمعه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۴ ساعت 22:53 توسط هستی. با بقیه هم آره. اون وقت برای من ادعای پاکی هم داره! نوشته شده در پنجشنبه دوم بهمن ۱۳۹۳ ساعت 17:21 توسط هستی. دوست داشتن به گفتن نیست. اینکه همش به یه نفر بگی دوستت دارم ، شاهکار نکردی. باید کسی را پیدا کنم!
tanhayihasti.blogfa.com
495176. تنهایی هایم با خدا
تنهایی هایم با خدا. یاران ، پای در راه نهیم که این راه رفتنی است نه گفتنی. ﺩﻭ ﺗﺎ ﺧﺎﻧﻢ ﺗﻮ ﻣﺤﻞ ﮐﺎﺭﺷﻮﻥ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺻﺤﺒﺖ ﻣﯽﮐﺮﺩﻧﺪ. ﺍﻭﻟﯽ: ﺩﯾﺸﺐ، ﺷﺐ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺑﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ ﺑﻮﺩ. ﺗﻮ ﭼﻪ ﻃﻮﺭ؟ ﺩﻭﻣﯽ: ﻣﺎﻝ ﻣﻦ ﮐﻪ ﻓﺎﺟﻌﻪ ﺑﻮﺩ. ﺷﻮﻫﺮﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﺭﺳﯿﺪ ﺧﻮﻧﻪ ﻇﺮﻑ ﺳﻪ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺷﺎﻡ ﺧﻮﺭﺩ. ﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺩﻭ ﺩﻗﯿﻘﻪ. ﺭﻓﺖ و افتاد رو تخت ﻭ ﺧﻮﺍﺑﺶ ﺑﺮﺩ. ﺑﻪ ﺗﻮ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﮔﺬﺷﺖ؟ ﺍﻭﻟﯽ: ﺧﯿﻠﯽ ﺷﺎﻋﺮﺍﻧﻪ ﻭ ﺟﺎﻟﺐ ﺑﻮﺩ. ﺷﻮﻫﺮﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﺭﺳﯿﺪ ﺧﻮﻧﻪ ﮔﻔﺖ ﮐﻪ ﺗﺎ ﻣﻦ ﯾﻪ ﺩﻭﺵ. ﻟﺒﺎﺳﺎﺗﻮ ﻋﻮﺽ ﮐﻦ ﺑﺮﯾﻢ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺷﺎﻡ. ﺷﺎﻡ ﺭﻭ ﮐﻪ ﺧﻮﺭﺩﯾﻢ ﺗﺎ ﺧﻮﻧﻪ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﺑﺮﮔﺸﺘﯿﻢ. ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﺭﺳﯿﺪﻡ ﻣﻨﺰﻝ ﺷﻮﻫﺮﻡ. ﺷﺎﻡ ﺭﻭ ﺧﻮﺭﺩﻡ ﻭ. پس برا...
tanhayihayam-ba-khoda.mihanblog.com
495177. tanhayihayam
کاش هرگز نمی دیدمت تا امروز غم. کاش لبخندهایت آنقدر زیبا نبودند. دیدن یک لحظه فقط یک لحظه. از لبخندهای عاشقانه ات را داشته باشم. کاش چشمان معصومت به چشمانم خیره. نمی شد تاامروز چشمان من به. یادآن لحظه بهانه گیرندواشک بریزند. کاش حرف های دلم را بهت نگفته بودم. تا امروز باخود نگویم:. آخه اون که میدونست چقدر. نوشته شده در یکشنبه چهاردهم اسفند 1390ساعت 15:45 توسط س.ص. یه آدمایی هستن که. هروقت ازشون بپرسی چطوری؟ وقتی میبینن یه گنجشک داره رو زمین دنبال غذا میگرده,. همونایین که براتون حاضرن هرکاری بکنن. تو می خ...
tanhayihayam.blogfa.com
495178. مادری در انتظار
دخترکم امروز هیجده ماهه شد. شنبه 6 تیرماه سال 1394. دخترک مامان پانصد روزه شد. دوشنبه 21 اردیبهشتماه سال 1394. باز هم اردیبهشت شد.نفس مادر الان تو خواب عمیقی فرو رفتی. میدونی دو سال پیش تو چنین روزی و چنین ساعتهایی بود که از اومدنت توی دلم مطمعن شدم؟ چه زود دو سال گذشت. دلم برای اون روزها تنگ شده. حال کسالت بارم و اینکه همش دلم میخواست بخوابم. و بعد هم حالت تهوع های وحشتناکی که امونم رو بریده بود. شنبه 5 اردیبهشتماه سال 1394. سهشنبه 25 فروردینماه سال 1394. دوشنبه 6 بهمنماه سال 1393. عنوان آخرین یادداشت ها.
tanhayihayam.blogsky.com
495179. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhayihayam1.persianblog.ir
495180. تنهـــــــــــایی
بگذار دوست بمانیم. عشق همه چیز را خراب میکند . وقتی میفهمی کسی زیر این گنبد کبود. طعم چند کلمه که میگوید:. نوشته شده در 92/04/03. ساعت 16:15 توسط amirali. خيلي سخته كه بغض داشته باشي،. اما نخواي كسي بفهمه. خيلي سخته كه عزيزترين كست،. ازت بخواد فراموشش كني. خيلي سخته كه سالگرد آشنايي. با عشقت رو بدون حضور خودش جشن بگيري. خيلي سخته كه روز تولدت،. همه بهت تبريك بگن،. جز اوني كه فكر مي كني به خاطرش زنده اي. خيلي سخته كه غرورت رو به خاطر يه نفر بشكني،. بعد بفهمي دوست ناره. اما اون بگه:ديگه نمي خوامت. هنگامی ک...
tanhayihaye-man.blogfa.com
495181. کلبه ی تنهایی های یک عاشق تنها
کلبه ی تنهایی های یک عاشق تنها. مسافر جاده های دوردست من،سفر سلامت. هیچگاه فکر نمی‌کردم بعد از تو، دوست داشتن، تا به این اندازه سخت شود. آنقدر سخت که حتی دیگر نتوانم خودم را هم دوست داشته باشم! آن روز که رفتی شهریور یک تابستان بود . هوا سرد شد، آسمان تیره شد، باران بارید. و تمام گنجشک‌ها برای همیشه از حیط کوچک من رفتند . و من بعد‌ها فهمیدم تمام این‌ها، یعنی. تو، دیگر باز نخواهی گشت! پاییز شد بعد از رفتنت . و من چقدر دیر فهمیدم که تمام این‌ها یعنی. تو، دیگر باز نخواهی گشت. 16:9 ] [ baran ] [. موج در موج ا...
tanhayihaye.man87.lxb.ir
495182. نفس من
نامه ای به او. دل تنگم را که میخواهد؟ گالری عکس های زیبا. مدل های جدید ارایش و لباس. حالا که دیگر از آن تب و تاب زمان پخش پربیننده ترین برنامه ماه مبارک رمضان یعنی ماه عسل گذشته فرصت بهتری است برای مرور کردن چیزهایی که شنیدیم و به دلمان نشست. البته در میان این حرفهای قابل تاملی که میخوانید با یک سری جملات هم برخورد کردیم که مدام از زبان احسان علیخانی تکرار می شد و دیگر در شب های پایانی شنیدنش از اتفاقات بامزه این برنامه برای مخاطبان بود. آن جمله ها هم اینها بود و قطعا برای شما هم به شدت آشناست ، نه؟
tanhayihayebaran.mihanblog.com
495183. ღ•*´¨`*•. $eda♥yei ❀◕ ‿ ◕❀ しѺ√乇 CԾlԾгŦบl WԾгlÐ ღ•*´¨`*•.ღ
ღ * `* . $eda yei しѺ 乇 CԾlԾгŦบl WԾгlÐ ღ * `* .ღ. ღ ღ しѺ 乇 ı l l * ı π ı l . -( ') . هفته چهارم تیر 1392. هفته اول تیر 1392. هفته چهارم خرداد 1392. هفته سوم خرداد 1392. هفته دوم خرداد 1392. هفته اول خرداد 1392. هفته چهارم دی 1391. هفته سوم دی 1391. هفته چهارم آذر 1391. هفته دوم آذر 1391. تعداد ارسال : 62. کسب درآمد راحت از وبلاگ خودتون. After school official website. Girls generation Official website. Kim kyu joong Official website. تبادل لینک 3 طرفه. ღღ فقط برای تو ღღ. برترین ژورنال كابینت در ایرن.
tanhayihayeham.mihanblog.com
495184. tanhatarintanha
حرفهای خودمانی و دلتنگی های بچگی. سلام به همه دوستای خوبم. سلام به همه اونایی که می دونند تنهایی با کدوم ت نوشته می شه از دست ادمای واقعی دنیا فرار کردم اومدم تنهاییهام و تو این محیط مجازی تقسیم کنم کاش کسی مثل من تنها نباشه . نوشته شده در سه شنبه یکم اردیبهشت ۱۳۹۴ساعت 1:21 توسط tanha.
tanhayihayeman.blogfa.com
495185. پله پله تا رسیدن. ......
پله پله تا رسیدن. . تاریخ : دوشنبه 12 مرداد 1394 در ساعت 18:11. از میدان جنگ می آم. برای خودم یه پا رزمنده شدم. چند تایی تیر خوردم ولی زخمش کاری نیست. داغی آفتاب جبهه بشره احساسم و می سوزونه. ولی از جون سالمی که به در بردم دلم خیلی خنکه. ماشه ی کلاش اراده را می چکوندم مستقیم وسط پیشونی تخیلی. که تعقلم رو به چالش. کم کم هدف گیریم دقیق تر هم می شه. آره بابا، چرا که نه، ما تو گردان امام زمان(عج) نفس می کشیم . باید هم دقیق تر بشه، نور وجودی گل. رو برام از هر چی ابهام و تردید خالی می کنه. به قلم یک طلبه.
tanhayihayeman.blogsky.com
495186. تنهایی های من
ارسال اس ام اس. گالري عکس هاي زیبا. قیمت کرکره برقی مغازه. چراغ خواب هلو کیتی. نرم افزار اتوماسیون حضور و غیاب. من تنهایی زورم به تنهایی نمی رسد. یکشنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۵ ] [ 20:12 ] [ zeynabzamani ]. من هی کوچه هارا بالاوپایین. برچسبها: بی کسی وکسی رو نداشتن. یکشنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۵ ] [ 19:4 ] [ zeynabzamani ]. یکشنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۵ ] [ 13:23 ] [ zeynabzamani ]. هیچ وقت قرص هایی که حال ادم راخوب می کنند. جای خوب هایی که دل ادم راقرص می کنند. برچسبها: تنهایی وبی کسی. کمی قبل از سحرتوراخواهم بوسید.
tanhayihayeman76.blogfa.com
495187. من
نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم دی ۱۳۹۴ساعت 22:32 توسط مهشید.
tanhayihayemanoto.blogfa.com
495188. جاده ی یک طرفه...
جاده ی یک طرفه. هر چی که شد. من برای سالیان بعد مینویسم. سالها بعد که چشمان تو عاشق مي شوند. اما اون روز خیلی دوره اون موقعه دیگه من نیستم. افسوس که قصه مادربزرگ درست بود هميشه يکي بود و يکي نبود. ولی بدون تا آخرین نفسم دوست دارم. عشق من و با این که تو منو فراموش میکنی ولی من نه. اینو یادت باشه خیلی دوست دارم چه باور کنی چه نکنی. چهارشنبه هفتم مرداد ۱۳۹۴ 18:33 نازنین. عاغا حوصلم سررررررررررریده چیتارتنم.ترجمه:چیکار کنم خخخخخخخخخخخخخخخ. از من یاد بگیرید ببینید چقدر فعالم دانشجو به این فعالی کجادیدیدآخه؟
tanhayihayman.blogfa.com
495189. تنهايي
نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۹۱ساعت 23:45 توسط كيانا. نوشته شده در شنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۹۱ساعت 21:11 توسط مهسا. مراقب رفتارتون با بعضی آدما باشید. اونایی که وقتی ناراحتید. هر کاری میکنن که خنده بیاد رو لبتون. با دقت بهتون گوش میدن تا سبک شید. تحملتون میکنند و هیچی نمیگن. اینا دقیقا کسایی هستن که وقتی میان تو زندگی ، قشنگترش میکنن. پس حواستون باشه گمشون نکنید. که دوباره میشید آدم تنهای سابق. نوشته شده در شنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۹۱ساعت 21:8 توسط مهسا. دنیای عجیب و غریبی است. به یکی که دست میدهی.
tanhayii.blogfa.com
495190. ✿✿✿✿✿✿✿ღاسیـــــــــــــــر عشـق✿✿✿✿✿✿✿ღ
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. عشق مثل نماز میمونه! وقتی نیت کردی دیگه نباید اطرافت رو نگاه کنی. زیاد بال و پرت دادم. بسه دیگه حرفی نزن هیچی بم نگو و برو. حرف حرف تو شد اخرم دیگه نمی خوامت تورو. برودیگه بام لج نکن درم پشت سرت ببند اینقدر. به خودت نرس اینقدر بی خودی نخند. تو دنبال ستاره ای من اسمون پرابرم این. دفعه دیگه شوخی نیست پر شده کاسه صبرم. برو اسم منم نیار برو مرگ وشیون یه بار. برو تا هوا روشنه این خونه خونه منه. هنوز نرفتی دلگیرم تو بمون من خودم میرم. می رم واز دلم امشب انتقاممو میگیرم.
tanhayii222.blogfa.com
495191. به افتخار همه بامعرفتا
به افتخار همه بامعرفتا. هرکی بامعرفته بیاد تو. تاریخ : سهشنبه 3 دی 1392 در ساعت 00:50. خدایا کمکم کن عاشق خودت باشم. در زمین عشقی نیست که زمینت نزند. فقط خدا لایق عشق در زمین است. تاریخ : شنبه 19 بهمن 1392 در ساعت 20:09. ی دست خود را روی شانه پسر خود گذاشت و گفت من قویترم یا تو؟ جا خورده و دوباره پرسید من قویترم یا تو؟ بغض کرد ودوباره پرسید من قویترم یا تو؟ پسر گفت من . ازجابلند شد چند قدم باناراحتی و اشک از پسرش دور شد و دوباره پرسید من قویترم یا تو؟ پسر گفت تو . گفت چون من ناراحت شدم گفتی من قویترم؟
tanhayii76.blogsky.com
495192. تنهایی هایم راچه کسی پرمیکند؟؟؟
تنهایی هایم راچه کسی پرمیکند؟ آنقدر به این روزهای تلخ عادت کردم که وقتی میخندم قلبم تیر میکشد! درگلویم بغضی کوچک است. که خیال باریدن ندارد. نوشته شده در جمعه یکم آذر 1392ساعت 17:18 توسط تنها. شیطان عاشق خدا بود! میخواست تنها عاشقش باشد. خدابزرگ بود میخواست عاشقی کند. آدم عاشق شیطان شد. این وسط خداتنها ماند. به همین سادگی. نوشته شده در جمعه یکم آذر 1392ساعت 17:14 توسط تنها. به توکه میرسم مکث میکنم. انگار درزیباییت چیزی راجاگذاشته ام. درچشم هایت:زندگی ام را. سکوت میتواند فریاد بلندی باشد. به دستان گریزان من.
tanhayii84.blogfa.com
495193. دلــــ نوشــتهــ یـــکــ تــــنــــهـــا
دل نوشته یک تنها. در زندگی هیچ چیز ارزش نگرانی ندارد،وقتی که همیشه خدا در قلبت ساکن باشد! و إ ذا ج اء ک ال ذی ن ی ؤم نون ب ئ ایات نا ف ق ل س لام ع ل یک م . و چون کسانیکه به آیات ما ایمان دارند نزد تو آیند. بگو: درود بر شما. سوره انعام . آیه 54 ). پن: إن ا لله و إن ا إل یه راج عون . اینو مینویسم به یاد علی. هرکی اومد این وبلاگ یه صلوات. نثار شادی روحش کنه! ایشالا که هیچ وقت تو زندگیتون غم نبینید! جمعه بیست و یکم تیر ۱۳۹۲ ] [ 16:36 ] [ narjes ] . هفته دیگه عروسیمه و بجای اینکه خوشحال باشم ناراحتم.غمگینم.
tanhayiibaakhoda.blogfa.com
495194. تـــــــــهنای تـــــــهنا
ﻣﻦ ﭼﯿﺰ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻧﺪﺍﺩﻡ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻨﺖ! ﮐﻤﯽ ﺩﻟﻢ ﺷﮑﺴﺖ ، ﺷﺐ ﻫﺎ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ ﯾﺎﺩﮔﺎﺭﺵ ﺳﺮﺩﺭﺩ ﻫﺮﺷﺒﻢ ﺷﺪ . ﯾﮑﻢ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻡ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﮔﺮﻓﺘﻢ . ﭼﯿﺰ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﻧﺸﺪﻩ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ! ﺗﻮ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺑﺎﺧﺘﯽ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ! ﺗﻮ ﻋﺎﺷﻖ ﺗﺮﯾﻦ ﻗﻠﺐ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ ﺑﺎﺧﺘﯽ! ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﯼ ﻣﻦ ، ﻋﺎﺷﻘﺖ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ . . . پنجشنبه سیزدهم آذر 1393 ] [ 20:39 ] [ fati komando ] . عروس خانم چه هنری دارن؟ دهن فک و فامیل شوهرو. حالا بزن دست قشنگرو به افتخار خودم. بله حالا کی میخواد من عروسشون بشم؟ یکشنبه ششم مهر 1393 ] [ 18:8 ] [ fati komando ] . با نفس هایش ،. یکشنبه ششم مه...
tanhayiibakhodam.blogfa.com
495195. تـو را چـه بــه فــرهـــــــــــاد؟؟!
تو را چه به فرهاد؟ یک فرهاد بود و یک بیستون عاشقی! تو همین یک وجب دیوار را بردار من باورت میکنم. عجب دنیایی شده است. کوچه ها را بلد شدم. حتی جدول ضرب را. دیگر در راه هیچ مدرسه ای گم نمی شوم. اما گاهی میان ادم ها گم می شوم. ادم ها را بلد نیستم. Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA. Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:" ; ...
tanhayiiejbarii.blogfa.com
495196. تنهایی تلخ
ازنبودن بودن های رویاگونه. ازازدحام کوچه های دلتنگی. نوشته شده در ۱۳٩٤/٤/٢٩ساعت ۱٢:٢٧ ‎ق.ظ توسط تنهای تلخ نظرات . چشم که برهم میگذاری. گمشده دریادریا پریشانی م. در فراسوی خیالی دور. نوشته شده در ۱۳٩۳/٧/٢٧ساعت ۳:٥٤ ‎ب.ظ توسط تنهای تلخ نظرات . یا که اینهمه جاده ی دلتنگی. همراهی قدمهاتوکم داره .ولی. نوشته شده در ۱۳٩۳/٦/٢۳ساعت ۳:٠۱ ‎ب.ظ توسط تنهای تلخ نظرات . برایت ب هررنگی درآمدم تا بمانی. بوسه های من درباد. بوسه هامو ب قاصدک هاسپردم. فرداصبح گونه هاتو نوازش خواهند کرد. ب وعده های باد. و چ سان سیال. نوشته ش...
tanhayiietalkh.persianblog.ir
495197. غم
به غم كسی اسیرم كه ز من خبر ندارد.عجب از محبت من كه در اواثرندارد. غلط است هر كه گوید دل به دل راه دارد .دل من ز غصه خون شد دل تو خبرندارد. می رسد روزی که بی من روزهارا سر کنی. می رسدروزی که تنها مرگ راباورکنی. می رسد روزی که تنها در کنار قبر من. شعرهای کهنه ام را مو به مو از برکنی. نوشته شده در شنبه 21 مرداد 1391 ساعت 02:45 ب.ظ توسط پریسا نظرات. خیلی دوست داشتم نامرد. نوشته شده در سه شنبه 7 شهریور 1391 ساعت 12:44 ق.ظ توسط پریسا نظرات. خواب هایم بوی تن تو را می دهد. من میگم چشات قشنگه. تو میگی اول راهی.
tanhayiii.mihanblog.com
495198. دل نوشته های منو نفسم...
دل نوشته های منو نفسم. چند نفر به یه نفر؟ کاش منم دوستایی داشتم میومدن اینجا. هرچی میخاین فحش بدین بهم .بیخیال. ولی خوبه هوای همدیگه رو دارین. یکم بیشتر فک کنین قبله نظر دادنتون فقط. داره خندم میگیره از کارای مسخرتون. اون از بهانه گرفتن الکی مهتاب این از شما دوستاش. واقعا که . . خیلی حرف تو دلم هست ولی بازم بیخیال. نوشته شده توسط من و عشقم در ساعت 23:38 لینک. سه شنبه ۲۹ بهمن۱۳۹۲. من و چرا به گناهه نکرده تنبه میکنی. برو باش خوش باش. ایشالا به پای هم پیر شین . هی خدااااااا دارم میمیرم. ﭼﻨﺪ ﺧﻂ ﺣﺮﻑ ﻧﺎﮔﻔﺘﻪ!
tanhayiiidoosetdaram.blogfa.com
495199. خانه ی تنهایی من
خانه ی تنهایی من. زمان برای آنهایی که در انتظارند. برای آنهایی که نگرانند. برای آنهایی که غمگینند. برای آنهایی که شادند. ولی برای آنهایی که عاشقند. 18:24 ] [ zahra ] . عمر و احساس . گاهی عمر تلف میشود. به پای یک احساس. گاهی احساس تلف میشود. و چه عذابی میکشد. کسی که هم عمرش تلف میشود. 18:22 ] [ zahra ] . مجنون با من است؟ پرسیدم: شیرین، از فرهاد چه خبر؟ گفت: آهسته تر، مجنون با من است. 18:20 ] [ zahra ] . چه بی تفات زندگی می کنند. چه بی تفات زندگی می کنندآدم ها. بی آنکه بدانند درگوشه ای ازدنیا. دیگر هیچ وقت .
tanhayiiieman.blogfa.com
495200. خاطرات خیس
شاید سالها بعد در گذر جاده ها. بی تفاوت از کنار هم بگذریم و بگوییم. ان غریبه چقدر شبیه خاطراتم بود! قالب های کافه اسکین. قالب های کافه اسکین. كد موسيقي براي وبلاگ. زندگی شاید همین باشد . یک فریب ساده و کوچک آن هم از دست عزیزی که تو دنیا را جز برای او و جز با او نمیخواهی . من گمانم زندگی باید همین باشد. نوشته شده در جمعه بیست و ششم آبان ۱۳۹۱ساعت 19:15 توسط فریناز. اگه میدونی توی این دنیا کسی هست که. با دیدنش رنگ رخسارت تغییر میکنه. و صدای قلبت آبروت رو به تاراج میبره. مهم نیست که اون مال تو باشه.
tanhayiiii.blogfa.com
495201. زندگی بارانی
خیس که می شوم تو هبوط میکنی در من با یک سیب سرخ. من در هنوز مانده ام. نوشته شده در پنجشنبه 1392/11/17. نمیدانم در پس توی کدامین ستاره به یاد من می افتد کسی . نوشته شده در یکشنبه 1391/12/20. دارم مینویسم دوباره چقد خوبه که. میدونم هیچکی نمیاد بخونه اگرم باشه یه غریبه س . چقد دلم برا خودم برا گذشته ها تنگ شده چقد دلم شکیب چندسال پیشو میخواد که توی یه شهر دیگه بود. چقد این زندگیو دوس ندارم. چقد دلگیرم از ادما. چقد از همه بدم میاد. دلم میخواد همه چی از ذهنم پاک شه. نوشته شده در چهارشنبه 1391/09/08. دستش را ر...
tanhayiiiii.blogfa.com
495202. i hate myself
دلم از خودم گرفته. از خودم گرفته ، خیلی وقته بی قرارم. پشت این سکوت و لبخند ، گریه و گلایه دارم. این سکوت بی نهایت ، معنیه رضایتم نیست. نه که غصه ای نباشه ، گله کردن عادتم نیست. وقتی خنده هام همیشه ، از رو ناچاری و زوره. وقتی راه از این نفس تا ، نفسای بعدی دوره! وقتی تیغ تیز بغضم ، رگ گریه مو بریده. وقتی رنگ آسمونم ، مثل رنگ من پریده. با کدوم گلایه میشه ، شیشۀ بغض زمین زد؟ میشه با نفس گره خورد ، بعد از این مردن ممتد؟ با کدوم قطرۀ اشکم ، میشه جاری شد و بارید؟ میشه دریا رو به رنگ ، آسمون تیره پاشید؟ گ ل پر...
tanhayiiiii.mihanblog.com
495203. ♥♥♥ کلبه تنهایی من ♥♥♥
من از عهد آدم تو را دوست دارم. از آغاز عالم تو را دوست دارم. چه شبها من و آسمان تا دم صبح. سرودیم نم نم: تو را دوست دارم. نه خطی، نه خالی! نه خواب و خیالی! پنجشنبه یازدهم مهر 1392 11:13 mohammad hasan. وقتی یه دختر به خاطر یه پسر اشک میریزه . يعني واقعن عاشقشه ،. وقتی یه پسر به خاطر یه دختر اشک بریزه. یعنی هیچ وقت دیگه نمیتونه دختر دیگه ای رو مثل اون دوست داشته باشه. یکشنبه بیست و چهارم شهریور 1392 22:18 mohammad hasan. دل به دل راه دارد؟ اگر این طور است. پس چرااااااا او هم. خدایا این قسمت رو کجا فرستادی.
tanhayiiiiii.blogfa.com
495204. ♥کلبه تنهایی من♥
دریافت کد صفحه ورودی. ب اران نب ار . ن ه چ ت ر دارم . ن ه ی ار . خوش اومدید دوستای گلم. خوش اومدی به وبم گلم. امیدوارم از وبم خوشت بیاد. تاجایی که میتونم به نظراجواب میدم. خوشحال میشم توهم به پستام نظربزاری. راستی باجنبه باش خواهشا. بازم به وبم سربزنی هااااا. نبار باران . . . . . . . . . . لعنتی نبار . . . . . . . . . . . بچه هاا عاشق این جمله شدم خیلی خوشکله. پنجشنبه پنجم دی ۱۳۹۲ 14:1 sevdajooni. Bade ye doreye sakht ye ap jadiiid ba afkar jadiid- -. همیشه تو دلم میگم. چقد این گفتنش سخته. آره عزیزم سنگی...
tanhayiiiman.blogfa.com
495205. ♥♥بغض نفس گیر ♥♥
آثار تاريخي يك عاشق. وضعيت من در ياهو. موزيک و ساير امکانات. حال ما با دود و الکل جا نمی آید رفیق. زندگی کردن به عاشق ها نمی آید رفیق. روحمان آبستن یک قرن تنها بودن است. طفل حسرت نوش ما دنیا نمی آید رفیق. دستهایت را خو دت ها کن اگر یخ کرده اند. از لب معشوقه هامان ها نمی آید رفیق. عشق گمگشته دگر رفته ز یاد یعقوب. یوسف زیبای ما از چاه نمی آید رفیق. اشک ما را خنده های زورکی بلع یده است. لب ما با چشم هامان راه نمی آید رفیق. نوشته شده توسط مریم در 16:34. کپي برداري بدون ذکر منبع. غير مجاز مي باشد.
tanhayiimaryam.blogfa.com
495206. فال عشق
سلام به وبلاگ من خوش اومدین. امیدوارم نهایت استفاده رو از این وب کرده باشین و. از الان بگم ورود افراد بی جنبه و کم جنبه و . ممنوع. با تبادل لینک موافقم اگه خواستین قبلش بهم اطلاع. و از همه مهم تر. نظظظظظظظظظر . یادتون نره. از کسایی که واسم نظر میذارن ممنونم وخیلییییییییییی. دیگه وقتتونو نمیگیرم بدوین بریم سر آپ مون. دوشنبه بیست و هفتم خرداد 1392. اولین روز بارانی را به خاطر داری؟ غافلگیر شدیم چتر نداشتیم خنذیذیم. و به شالاپ شلوپ های گل الود عشق ورزیدیم . دومین روز با رانی. بود و سومین روز چطور؟ به عشق او .
tanhayiman.blogfa.com
495207. من وتنهایی
هزار کلمه بر جای خالیت ریختم پرنشد. به گمانم از جنس بی نهایتی. ب قول خودت واژه کم اوردم واسه گفتن حسم تو نبودنت). نوشته شده در پنجشنبه بیست و سوم خرداد 1392ساعت 2:12 توسط فرشته. چه زیبا میگفت مترسک:. وقتی نمیشود رفت همین یک پا هم اضافیست. نوشته شده در یکشنبه شانزدهم مهر 1391ساعت 1:37 توسط فرشته. سهم من از دنیات شده. یه دل همیشه تنگ. که خودمم گاهی از دستش خسته میشم. نوشته شده در جمعه هفدهم شهریور 1391ساعت 0:49 توسط فرشته. مفهوم ناگریز صریحی دارد. او با شکست من. قانون صادقانه ی قدرت را. به چشمهایت می ایند.
tanhayiman1.blogfa.com
495208. قصه تنهایی من
بگو با من تو ای همدرد .آیا مجال اعتمادی هست؟ دلم می گیرد از گفتن. پست خوش امد گویی. من نه عاشق هستم نه محتاج نگاهی که بلغزد برمن،. من هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد،. من نه عاشق هستم نه دلداده به گیسوی بلند و نه آلوده به افکار پلید،. من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی میفهمد. برچسبها: پست خوش امد گویی. نوشته شده در شنبه 1391/03/13. دلم پر میکشد برای جاده ای بی انتها . باران لمسم کند،.همسفر گلهای صحرایی شوم . پاهای برهنه ام سردی شنهای کنار جاده را حس کنند! ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸﯿﺪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ،.
tanhayiman25.blogfa.com
495209. فروشگاه اینترنتی وحید
خرید اینترنتی ساعت بند چرم الیزابت (1). خرید پستی ساعت بند چرم الیزابت (1). خرید ارزان ساعت بند چرم الیزابت (1). ساعت بند چرم الیزابت (1). خرید نقدی ساعت بند چرم الیزابت (1). خرید اینترنتی ساعت بند چرم الیزابت خرید ارزان ساعت بند چرم الیزابت,ساعت بند چرم. به فروشگاه اینترنتی وحید خوش آمدید. خرید ایمن و مطمئن را با ما تجربه کنید. ایمیل : vahid2209@gmail.com. ساعت بند چرم الیزابت. 13:5 - شنبه پنجم بهمن 1392. ساعت بند چرم الیزابت. با ظاهري جالب و كيفيتي بينظير وفوق العاده شيك و زيبا. ساعت الیزابت قهوه ای.
tanhayiman458.blogfa.com
495210. * شبــ هـاے بـے ستــاره *
آدرسم تغییر کرده . . . هرکسی خواست بهم تو کامنتا بگه میدم.
tanhayimandar91.blogfa.com
495211. نوشــــــتـهـ هــای یهـ دخـــتـر شیکــــ
دریافت کد صفحه ورودی. 1:11 چهارشنبه هجدهم تیر 1393 یه دختر شیک. من عاشق دخترونگی هامم. عاشق این دنیای صورتیم. عاشق دغدغه های دخترونم. ست کردن تاپ و دامنام. گشتن تو صد تا مغازه و خرید کردن از همون اولی. جیغ های بنفش از ته دل توی ترن شهربازی. چیدن لاکای رنگ و وارنگم. بهم ریختنشون.چیدنشون.و باز دوباره. دورهمی هام با دخترای فامیل. پچ پچ های در گوشیمونو و یهو بلند خندیدنامون. حرف های دخترونه و فحش های پاستویزه نثار مخاطب خاص کردن. کلکسیون ساختن از رژ لبای رنگارنگم. سر گذاشتن روی شونه دوستمو های های گریه کردن.
tanhayimanoshab.blogfa.com
495212. تــنــهــایی مــــMــــن و تـــــMـــــو
تنهایی مMن و تMو. یه روز میاد یکی پیدا میشه به داد قلبم میرسه . میدونم یکی از راه میرسه . و قتے ناراح ت م. و قتے د ل م ش ک ستہ. و قتے داغون م. و قتے این ب غض ل عن تے. داره خ ف م میڪ نہ. ن میتونم ا ز خونہ ب ز ن م بیرون چون. ن میتون م سیگار ب ڪ ش م چون. نمیتون م با ه ر ڪ سے درد د ل ڪ ن م چون. بای د غ رورمو ح فظ ڪ ن م چون. نمیتون م ش ب ن یام خونہ چون. ف ق ط میتونم ی واش ڪے. گریہ ڪ ن م. د ست مو ز خمے ڪ نم. آخ ر ش ه م یا ا ز خ ست گے خوابم میب ره. یا با ق رص خواب آو ر و م سڪ ن. Queen hellish ] . دلم نابود شد !
tanhayimanvato.blogfa.com
495213. خلسه تنهايی
به نام او که صاحب تنهایی ست. تمام مطالب دل نوشته هایی است از نویسنده وبلاگ، استفاده از آن ها با ذکر منبع بلامانع است). چهارشنبه پنجم مرداد ۱۳۹۰ ] [ 0:0 ] [ مریم ] . بارانی ام ، سرد و ساکت. صدای باریدنم روی شاخ و برگهای پاییزی به گوش می رسد،. به دادم برس ، ناودان ها پر شده اند ، بگذار بیایم ،. دلم کنج اتاقی می خواهد و کرسی گرم و دفتر شعر و چای داغ . وآرامش نگاهی که از پشت پنجره به باران نم نم آخرین شب پاییزی خیره است. تا جرثومه ی این سیاهی پدیدار شود. می شود آیا؟ پنجشنبه سوم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 18:18 ] [ مریم ] .
tanhayimtm.blogfa.com
495214. تنهاییــــ امید●٠·˙·٠●tãñħãεî ØMĬÐ
تنهایی امید ٠ ٠ tãñħãεî ØMĬÐ. تنهایی امید ٠ ٠ tãñħãεî ØMĬÐ. با کی صحبت کنم این لحظه ها با تو! تو چی میفهمی از قلبی که آشوبه. من از اون لحظه ای که رفتی فهمیدم. یه وقتایی خیانت کردنم خوبه. یه وقتایی نباید خیلی تنها موند. باید جای کسی که رفته رو پر کرد. فقط موندم چجوری میشه قلبی رو. که از عشقت پره غرق تنفر کرد. تو میخوای من جدی باشم تو این روزا. میفهمی داری این حرفو به کی میگی. من از دیونگیمه که دوست دارم. تومی فهمی به یه دیونه چی میگی. با کی صحبت کنم این لحظه های تلخ. چجوری کم کنم از بار این سختی. فراموشت ...
tanhayiomid.blogfa.com
495215. تنهایی پنهان . . .
تنهایی پنهان . . . بعضی وقتا مجبوری تو فضای بغضت بخندی. دلت بگیره ولی دلگیری نکنی. شاکی بشی ولی شکایت نکنی. گریه کنی اما نذاری اشکات پیدا شن. خیلی چیزارو ببینی ولی ندیدش بگیری. خیلی حرفارو بشنوی ولی نشنیده بگیری. خیلی هادلتو بشکنن و تو فقط سکوت کنی. . . چون کاری ، حرفی به جز سکوت نداری. . . این سکوت خیلی تلخ که با هیچ شیرینی نمیتونی. قورتش بدی و تبدیل میشه به ی بغض.بغضی که. سه شنبه سی ام تیر ۱۳۹۴ 16:31 f.kh. اس ام اس يک گل پسر :. دلم واست تنگ شده همش دارم به تو فک ميکنم گفتم يه اس بهت بدم. کاش روغنی بود و.
tanhayipenhan.blogfa.com
495216. یه دخترو یه دنیا تنهایی
یه دخترو یه دنیا تنهایی. اگه می خوای بری، برو چرا خرابم می کنی اگه دوسم نداری چرا انکار می کنی. ک دیگر بازگشت هیچ معنایی نخواهد داشت. روزی که درمرداب قلبم هیچ نیلوفروحشی. برای پیچیدن به دور قامتت نمیروید. روزی که دیگر بهانه ای برای زیستن وجودنخواهد داشت. روزی که تمام لحظه های سپرده بر بادم. تورا برخاک می افکند. من حالم خراب و بازم داره میسوزه قلب من. رو به روم سراب و سوال بی جوابه و، سوظن. دل من گرفته و دردامو به کی بگم ، عشق من. تو تنهام گذاشتی و دیگه هیچکی نمونده، پشت من. تاريخ : سه شنبه چهاردهم مرداد ...
tanhayirc.blogfa.com
495217. دانشگاه علمی کاربردی استان مازندران
دانشگاه علمی کاربردی استان مازندران. دانشجویی،فرهنگ دانشجویی،ارتباط دانشجویی در حوزه های مختلف دانشگاه. خواجهسروي قانون حجاب و عفاف در دانشگاهها از مهر 90 جديتر پيگيري ميشود. خواجهسروي قانون حجاب و عفاف در دانشگاهها از مهر 90 جديتر پيگيري ميشود. خبرگزاري فارس: معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم خاطرنشان كرد: قانون حجاب و عفاف در دانشگاهها از مهرماه سال جاري جديتر پيگيري ميشود. خواجهسروي با اشاره به اينكه وزارت علوم مجري مصوبات شوراي عالي انقلاب فرهنگي و به خصوص در اجراي طرح حجاب و عفاف در دانشگاههاست، اظه...
tanhayisahel.blogfa.com
495218. از تنهایی میگم.....تنهایی خیلی سخته
نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم شهریور 1392ساعت 10:57 توسط آرزو. صبور باش و ساکت. سرت را بگیری بالا. تلافی نکن ، فریاد نزن ، شرمگین نباش. گوشه هایش تیز است. مبادا که دل و دست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی. مبادا که فراموش کنی روزی شادیش، آرزویت بود. صبور باش و ساکت. نوشته شده در پنجشنبه بیست و یکم شهریور 1392ساعت 11:43 توسط آرزو. پیاز هم که خرد میکنی برایش اشک میریزی. از پیاز هم کمتر بودم ، مرا خرد کردی و خندیدی . . . نوشته شده در پنجشنبه بیست و یکم شهریور 1392ساعت 10:47 توسط آرزو. ترجیح می دهم ب...
tanhayisakhte21.blogfa.com
495219. ☺☻☺چی می خوای؟!!☺☻☺
را که بر عکس کنی . لغت نامه اش را باز کردم ، نوشته بود:. كه ادم را از. نوشته شده در یکشنبه ششم بهمن 1392 ساعت 19:55 توسط محمود. تنها تو را دارم. گاهی نه گریه آرامت می کند. نه فریاد آرامت می کند. آنجاست که با چشمانی خیس. رو به آسمان می کنی و می گویی. تنها تو را دارم. نوشته شده در شنبه هفتم دی 1392 ساعت 13:50 توسط محمود. میگن سیگار به آدم آرامش میده! کاش یکی پیدا میشد بتونه قد یه نخ سیگار باشه. نوشته شده در شنبه سی ام آذر 1392 ساعت 12:53 توسط محمود. می ان د لت نگی های م باش تا ف راموش ت ن ک ن م. خودت ندونس...
tanhayist.blogfa.com
495220. Hamishe Tanha
خوشحال میشم نظر بدین. تنهايم . . . آن هم فقط به خاطر تو. اي يادگار روزهاي زرد پائيز. مهم نيست که اکنون دلت براي کسي ديگر مي تپد! مهم آن است که من براي هميشه. تنهايم . . . آن هم فقط به خاطر تو! کاش ميفهميدي . . ! از وقتی که نیستی. خدا می داند چقدر آب به صورتم پاشیدم! این کابوس اینقدر واقعی ست، که از خواب بیدار نمیشوم! غمهایم را پک میزنم. تا ریه هایم زندگی را کم بیاورد. و شرعی ترین خودکشی را تجربه کنم . گاهی دلم هیچ چیز نمی خواهد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد. از دفتر شعرم .
tanhayitahamishe.blogfa.com
495221. تنهایی و سادگی من
تنهایی و سادگی من. خیلی دلم گرفته از خیلیا. نوشته شده در پنجشنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۴ ساعت 0:10 توسط tamila. تو میدمی و آفتاب می شود. نگاه کن که غم درون دیده ام. چگونه قطره قطره آب می شود. چگونه سایهء سیاه سرکشم. اسیر دست آفتاب می شود. تمام هستیم خراب می شود. شراره ای مرا به کام می کشد. مرا به اوج می برد. مرا به دام می کشد. پر از شهاب می شود. نوشته شده در پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ ساعت 22:19 توسط tamila. نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 18:6 توسط tamila. تو را بس منتظر ماندم. به یاد تو. میخواهم پ...
tanhayitamila.blogfa.com