SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (495221 - 495275)

495221. تنهایی و سادگی من
تنهایی و سادگی من. خیلی دلم گرفته از خیلیا. نوشته شده در پنجشنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۴ ساعت 0:10 توسط tamila. تو میدمی و آفتاب می شود. نگاه کن که غم درون دیده ام. چگونه قطره قطره آب می شود. چگونه سایهء سیاه سرکشم. اسیر دست آفتاب می شود. تمام هستیم خراب می شود. شراره ای مرا به کام می کشد. مرا به اوج می برد. مرا به دام می کشد. پر از شهاب می شود. نوشته شده در پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ ساعت 22:19 توسط tamila. نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 18:6 توسط tamila. تو را بس منتظر ماندم. به یاد تو. میخواهم پ...
tanhayitamila.blogfa.com
495222. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhayivaman7.persianblog.ir
495223. تنهایی و روزها
آ ی دنیای خفته بیدار شو. آی سازمان حقوق بی بشر بیدار شو. آی عرب های بی غیرت بیدار شید(بجز اعراب هم وطن وغیور ایرانی). آی به اصطلاح انسانهای متمدن. غزه غرق در خون شده کجایید؟ در جایی که مردم فرانسه به فروشگاه ها میروند و محصولات اسراییل غاصب رو تحریم میکنند. چه بر سر غیرت و انسانیت شما آمده؟ مسلمان نیستند اما آدم تر از تو اند . شنبه هجدهم مرداد 1393 ] [ 23:29 ] [ وانیا ] . تموم شدم امتحانا تموم شد خدا چه ترم وحشتناکی بود فقط خدارو شکر همه واحدام پاس شدن. چهارشنبه چهارم تیر 1393 ] [ 12:56 ] [ وانیا ] .
tanhayivaruzha.blogfa.com
495224. تنهایی یام
ماهم امد به درو در خانه نبودم خانه گویی به سرم ریخت چو این قصه شنیدم. من بی تو پریشان و تو انگار نه انگار! نوشته شده در چهارشنبه 1392/08/29. بیا و بشنو صدای قلبم را:. وقتی نیستی به رسم وفاداری کنارم میماند. من میگویم و او میشنود. مثل همان روزهایی که تو میگفتی و من میشنیدم. اما حالا.از درد و دلت. دردت برای من ماند و دلت برای دیگری شد! من ماندم و یار همیشگی. حسادت نکن.تنهایی را میگویم. نوشته شده در شنبه 1392/01/31. تو کدام گوشۀ زندگیم جا خوش کردی. که به هرطرف میچرخم. آیینه گردان تصویرت میشود. دستانت را خست...
tanhayiyam.blogfa.com
495225. ♥ کـ ـلـ ـبـ ـه عـاشـ ـقـ ـانـ ـه عــ ــمــ ــو مـ ـــیــ ــثـــ ـــم♥
ک ل ب ه عاش ق ان ه ع م و م ی ث م. خیلی تلخه بفهمی عاشق کسی بودی که عاشق یکی دیگه بود. کلبه عاشقانه عمو میثم. از من پرسید : سیگار را ترک نکردی؟ دوست داشتنت بزرگترین نعمت دنیاست! اگه خوشت اومد لایک کن ! تولد دو سالگی کلبه عاشقانه رو تبریک میگم. چه لذتی داره صبح تو بغل عشقت چشاتو واکنی. سالها از رفتنت می گذرد، اما. آدمها مثل کتابند ، برگرفته از مطالب جالب. دانلود آلبوم دکلمه فوق العاده زیبا و غمگین و احساسی امید صبری به نام آخرین خواهش آدم. دانلود دکلمه فوق العاده زیبای علیرضا آذر به نام هم مرگ. کاربران عزی...
tanhayiyas.mihanblog.com
495226. tanhayiye man
نمیدونم از کجا شروع کنم. نمیدونم چرا قسمت میکنم. چرا تو اوله قصه. سر به سر من میزارن. تا میخوار قصه تموم شه. دو رنگ باشم دل نبازم. یه عشق بادی بسازم. تا با یک نیشه زبون. نوشته شده در ۹۲/۰۵/۱۱ساعت 18:52 توسط mehrshid. بچه بودم، نه دیگه منتظر زنگ بودم. نه دیگه واسه تو، این همه، دلتنگ بودم. بچه بودم تو نبودی، شبا زود خوابم می برد. دل کوچیکم، فقط غصه بازی رو می خورد. بچه بودم، چه قدر صاف و روون می خندیدم. خوبیش این بود که ازت، نمی خوامت، نمی شنیدم. بچه بودم همه ام مثل خودم بچه بودن. فکر و ذکرم پیش هیچ چیزی، ...
tanhayiye-man.blogfa.com
495227. باد به هر کجا بخواهد میوزد
باد به هر کجا بخواهد میوزد. فقط خواستم یه یادگاری گذاشته باشم متنفرم وقتی. مینویسه ممکن است ادرس وبلاگ را اشتباه وارد کرده باشید. یا وبلاگ حذف شده باشد.انگار ک هیچوقت وجود نداشتم. ن من وجود داشتم بودم اینجا یه ساحل بود ک واقعی بود ن. مجازیقول میدم دیگ هیچی از من نبینی نخونی و نشنوی. مواظب خودت باش همین. جمعه بیستم دی ۱۳۹۲ ] [ 12:27 ] [ s a h e l. ] . دردش طبیعیه بخاطر سنگه اگه مایعات بخوری مثل دلستر راحت تر دفع میشه. دوشنبه بیست و سوم دی ۱۳۹۲ ] [ 20:10 ] [ s a h e l. ] . بودنو تو من بعد یادت نیار. ام پی ...
tanhayiyemahz.blogfa.com
495228. دلنوشته های نانا
یه صلوات شمارم اون پایین هست به نیت حل شدن مشکلات زندگیم و گرفتن حاجتم از خدا. اگه دوس داشتین یه صلوات مهمونم کنید.ممنون.دوستون دارم. خدایا ممنونم ازت که یه شب دیگه هم با گریه صبح شد! من انتقام تمام این روزارو از روزگار و اطرافیانم میگیرم.انتقام تمام شادیها و خنده هایی که ازم گرفتی و به جاش بهم تنهایی و بدبختی دادی. واسه شما که خیلی ماهید. بازم میگم دوستون دارم عاشقتونم نگران من نباشید اگه کم سر میزنم به اینجا. روی ماه تک تکتونو میبوسم. بعدم ادعاش میشه که نظر خودت مهمه واسه ازدواج! حال منم داغونه.شبا...
tanhayiyeman.blogfa.com
495229. Be the change you wish to see in the world - Page 1 of 95
Be the change you wish to see in the world. Aurora. 26. Italian (Milan). English teacher and modern literature major. Books, lots of 'em. Charlaine Harris. Dresden Files. Hornblower. Music. Travelling. Sci-fi. Jurassic Park. Avengers. Lots of TV shows. Supernatural. Proud member of the SPN family. Trekker. Whovian. Potterhead. Oncer. Currently obsessed with: a bunch of shows, mostly Mad Men. Reblogged 7 months ago from florawrsaurus. I will protect you all they days of my life. FINNICK TIES KNOT SC 119.
tanhayk.tumblr.com
495230. دلنوشته محمد
همیشه، مراقب حرف هایی. عصبی یا دلخور هستی . بعضی کلمات همچو ت رک شی می ماند. که کنار قلب می نشیند. ولی، تا آخر عمر عذاب می دهد . سه شنبه بیست و سوم تیر ۱۳۹۴ 2:46 ب ه دستان محمد. دلم دیگر، حرف هایم را. باور نمی کند به آمدن تو. می داند دروغ می گویم . مثل آن موقعی که می گفتمش می مانی ولی رفتی . حتی عقل هم همنوا با دلم آواز دلتنگی سر می دهد. و تو نمیدانی در پس این دلتنگی ها. دارد هر لحظه می میرد این من بی تو . سه شنبه بیست و سوم تیر ۱۳۹۴ 2:44 ب ه دستان محمد. محبت رو هدیه دهیم. مثل اینکه شما گل ر ز دوست دارید؟
tanhaykhasteh19.blogfa.com
495231. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanhaym1372.blogfa.com
495232. ❤❤❤ تنهای مطلق ❤❤❤
سلام بچه ها به وبلاگ من خوش امدید. این وبلاگو من برا دل خودم ساختم برای تنهایی هام با خدا. پس هرکس دوست داره با. تنها باشه میتونه بیاد اینجا. با تبادل لینک موافقم هرکسی دوست داشت خبرم کنه. پنجشنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 22:19 ] [ عاطفه ] . سه شنبه سیزدهم آبان ۱۳۹۳ ] [ 16:38 ] [ عاطفه ] . امروز دوم ابان تولدم. دست جیغ و هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا. جمعه دوم آبان ۱۳۹۳ ] [ 17:23 ] [ عاطفه ] . عید قربان به دوستای مجازی مبارک. یکشنبه سیزدهم مهر ۱۳۹۳ ] [ 14:27 ] [ عاطفه ] . منو ببخش که گوش...
tanhaymotlaq.blogfa.com
495233. خلوتهای شبانه من
خلوتهای شبانه من : . Tür - Sempatik - Bazen şiddet- Romantik - Duyarlı - Esprili - Sempatik. 214;MER ÇELAKIL ile KURAN-I KERİM ŞİFRESİ ÜZERİNE. لیست کامل عناوین یادداشتها. تعداد بازدیدکنندگان : 2314. Powered by blogsky.com. نوشته شده توسط saeed. نوشته شده توسط saeed. نوشته شده توسط saeed. Dağa düşer kül eyler. Kime kim vurdu ok. Gussa ile kaygu yok. Feryad ile âhı çok. نوشته شده توسط saeed. Ah benim sevgim çiçek örneği. Beni alnımdan vurmak ister. Ölümün en yumuşak en ayarlı yerinden. نوشته شده توسط saeed.
tanhaysaied.blogsky.com
495234. Love And Hate
نمیدونم چرا نمیدونم نمیدونم خدایااااا چرا بعد اون هیچکس به دلم نمیشینه. نمیدونم چرا وقتی یادش میوفتم انگار یکی با مشت میزنه به. سنجآق شده : دلتنگی. ه اند و بعضے ها هستن. و خیلے ها هم بع. و را از همﮧ بیشتر. سنجآق شده : دلتنگی. گرگه میره دم خونه شنگول منگول در میزنه. یه دفعه خرسه گریه کنون میادبیرون میگه: بابا تو مارو کشتی. الان اینا ۲۰ ساله از اینجا رفتن! بیشعور کثافت ولمون کن دیگه! گرگه میگه : خیلی بیشعوری برات نذری آوردم! سنجآق شده : خنده. دیگه خستم از خاطرات موندگارت. بدم میاد از اون نگاهت.
tanhayshab-92.blogfa.com
495235. تنهای شب
ﺍگه ﺍﺯ ﻣ ﻦ ﺧﻮﺷﺖ ﻧﻤﻴﺎﺩ. ﭼﻮﻥ ﻣﻦ ﺃﺻﻼ ﺟﻮﺭﻯ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻧﻤﻴﻜﻨﻢ. ﻛﻪ ﻫﺮ کسی ﺧﻮﺷﺶ ﺑﻴﺎﺩ! نوشته شده در تاریخ :. دوشنبه پنجم مرداد ۱۳۹۴و در ساعت : 9:48 - دستخط: میثم. دیروز یه صحنه دلخراش دیدم اشکم دراومد:. گشت ارشاد یه دختره رو بدون روسری و مانتو گرفته بودن. و به طرز وحشتناکی سوار ون کردن. طفلکی دختره هی میخواست یه چیزی بگه نمیذاشتن. آخر سر که ون راه افتاد. با رژ لبش یه جمله رو شیشه ون نوشت:. نوشته شده در تاریخ :. دوشنبه پنجم مرداد ۱۳۹۴و در ساعت : 9:26 - دستخط: میثم. خیآلت ب رآے ه میشﮧ رآحت . ט جز آغوش ت? ﻧﻪ ﻛﻒ ﺑﺮ ﺷﺪی؟
tanhayshab.blogfa.com
495236. تنهایی من
یادش بخیر چه روز هایی بود وقتی گریه میکردی و من آرومت میکردم/حالا من گریه میکنم. امروز که این متنو مینویسم روز شنبه است. روز پنجشنبه ساعت یه ربع به هشت بودخاستم برم تا جایی برای کارم. سر راه یکی از دوستامو سوار کردم.با ماشین رفتیم داخل شهر، که تصادف کردم. شنبه پنجم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 11:33 ] [ بهزاد تنها ] . سلام و صب بخیر دوستان. امروز صب ساعت هشت بیدار شدم. و بازم مثل همیشه بدون صبحانه رفتم سر کار. الانم که ظهر شده. ولی خبری از مونا نیست. امیدوارم هر جایی هس خوش باشه. گوشیم بعد از چند دقیقه لرزید. منی ک...
tanhayshab93.blogfa.com
495237. تنهای شب
در تمام عمرم جز تنهایی و تفکر و غم و عشق ، سرگرمی ای نداشته ام! دوستان لطفا بدون نظر نرین. نظر دادن موجب به روز شدن وبلاگ میشه. هرکسی دوست داشت تبادل لینک میکنیم. امیدوارم خوشتون بیاد از وبلاگم. نوشته شده در یکشنبه سیزدهم بهمن ۱۳۹۲ساعت 20:1 توسط مهران. تیم ملی فوتبال زنان عربستان. نوشته شده در پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ساعت 19:31 توسط مهران. نوشته شده در پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ساعت 17:32 توسط مهران. این آهنگ حرف دل منو میزنه . اگه به تو نمیرسم این دیگه قسمت منه. نخواستم اینجوری بشه این از بخت بد منه. ﺻﺒﺮ ﮐﻦ، ...
tanhayshabb.blogfa.com
495238. محبوب دلها
سال نو همگی دوستان که با عطر حضرت زهرا معطر است مبارک! نوشته شده در ۱۳٩۳/۱٢/٢۸ساعت ۱٢:۱۳ ‎ب.ظ توسط یاسمن نظرات . شکارچی پرنده سگ جدیدی خریده بود، سگی که ویژگی منحصر به فردی داشت. این سگ میتوانست روی آب راه برود. شکارچی وقتی این را دید نمی توانست باور کند و خیلی مشتاق بود که این را به دوستانش بگوید. برای همین یکی از دوستانش را به شکار مرغابی در برکه ای آن اطراف دعوت کرد. او و دوستش شکار را شروع کردند و چند مرغابی شکار کردند. بعد به سگش دستور داد که مرغابی های شکار شده را جمع کند. ارزشمند ترین کلمات .
tanhayshahr.persianblog.ir
495239. (انسوی تنهایی)
میخوایی بیایی وبلاک من تنها نباشی. گمشده ام ، در یک قفس سرخ ،در یک باغ پر از گلهای سرخ محبت و عشق. گمشده ام ، در قلب یک عاشق ، در قلب یک مجنون . گمشده ام ، در یک آغوش گرم ، در دشت پر از آرزو و امید . گمشده ام ، در کنار دریا ، لحظه غروب خورشید ، درون دستهای گرم یک معشوق. گمشده ام ، در کوهستان و صحرا ، در آسمان و این دنیا! من یک گمشده پر آوازه ام ، یک گمشده در دنیای قلبها! آری همانم که دلم میخواهد تا آخر دنیا همان گمشده در آن قلب سرخ باقی بمانم! آری من همانم که مجنونم ، و تو همانی که سالها در جستجوی اویم!
tanhaytak.blogfa.com
495240. دنیای دخترانه من!
به دنیای پراز عشق و احساس خوش اومدین! تفاوت پسرودختر درگوشی خریدن! اس ام اس عاشقانه. طراح قالب: عاشقانه (آوازک). تفاوت پسرودختر درگوشی خریدن! اي ول مشخصاتش چيه؟ سي پي يو ، ۸ مگا پيکسل دوربين ، ۳۲ گيگابايت حافظه و WLAN و GPS هم داره. گوشي رديفيه ، مبارکت باشه. مبارکت باشه عزيزم مشخصاتش چيه؟ واي هاني مبارکه و کلي صداي ناشي از ذوق مرگي! یکشنبه هفتم مهر 1392 ] [ 21:30 ] [ ثمین ]. رویای ما دوتا رویای شیرین کودکیست! رویایی که تا ابد باهم سبز زنده باشیم! زیر درخت عشق همدیگه نفس نفس بزنیم! وقتی یک دختربحث نمیکند.
tanhaytanha.blogfa.com
495241. غمگین
ت ختے ڪہ ه ر ش ب،. با یاנ کسے روش بخوابے،. ت خت نیس ت. نوشته شده در سه شنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۵ساعت 16:49 توسط نفس. و را مثل قانون. کسی رعایت نمی کند. تو را برای شکستن سرشته اند! نوشته شده در سه شنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۵ساعت 16:48 توسط نفس. نوشته شده در سه شنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۵ساعت 16:47 توسط نفس. خاطرات آدم مثل یه تیغ کند میمونه که رو رگت میکشی! نمیبره اما تا میتونه زخمیت میکنه. نوشته شده در سه شنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۵ساعت 16:25 توسط نفس. بغلت کنه و بگه گریه کن. و غمت سهم من!
tanhaytanha1.blogfa.com
495242. بی صدا فریــــــــاد کن
مهم نیست فردا چی میشه مهم اینه که امروز دوستت دارم! مهم نیست فردا کجایی مهم اینه که هر جا باشی دوستت دارم! مهم نیست تا ابد با هم باشیم مهم اینه که تا ابد دوستت دارم! مهم نیست قسمت چیه مهم اینه که قسمت شد دوستت داشته باشم! بی صدا فریاد کن. چطور ، بهتر زندگی کنم؟ با کمی مکث جواب داد : گذشته ات را بدون هیچ تأسفی بپذیر ،. با اعتماد ، زمان حالت را بگذران ، و بدون ترس برای آینده آماده شو . ایمان را نگهدار و ترس را به گوشه ای انداز . شک هایت را باور نکن ،. وهیچگاه به باورهایت شک نکن . زندگی شگفت انگیز است ،.
tanhaytanha1220.parsiblog.com
495243. تنهایی = ته خط
تنهایی = ته خط. تنها بودن قدرت میخواد . . . و این قدرت را کسی به من داد. نوشته شده در سه شنبه 8 بهمن 1392 ساعت 03:10 ب.ظ توسط بانوی پاییز نظرتو بگو& . صبرت که تمام شد .نرو. معرفت تازه از این لحظه آغاز میشود. نوشته شده در سه شنبه 8 بهمن 1392 ساعت 03:09 ب.ظ توسط بانوی پاییز نظرتو بگو& . زمین خوردن هم زیباست. اگه هدف بوسیدن پای مادر باشه. نوشته شده در سه شنبه 8 بهمن 1392 ساعت 03:07 ب.ظ توسط بانوی پاییز نظرتو بگو& . شق بر كامل بودن تاكید نمیكند میخواهد بفهمیم میان آنچه هستیم و آنچه باورمان است. دختر که باشی ...
tanhaytanha147.mihanblog.com
495244. سارا مهربون
گاهی باید کم باشی تا بودنت احساس شه. بودن ها و نبودن ها. نبودنهایی هست . که هیچ بودنی جبرانشان نمیکند . نوشته شده در شنبه یازدهم آذر 1391ساعت 0:56 توسط sara. باید فراموشت کنم ، چندیست تمرین میکنم ، من میتوانم میشود ، آرام تلقین میکنم . کم کم ز یادم میبری ، کم کم زیادم میروی ، این روزگار و رسم اوست این جمله را با تلخیش صد بار تمرین میکنم. نوشته شده در شنبه یازدهم تیر 1390ساعت 0:38 توسط sara. دلتنگی . دلتنگی . همانند سربازي که تازه از جنگ بازگشته. محتاج نوازش دست هايت هستم. باور کن که دلتنگي . دلتنگي .
tanhaytanha7.blogfa.com
495245. بدون مطلب
tanhaytanha74.blogfa.com
495246. غریبه مواظب عشقم باش" F "
غریبه مواظب عشقم باش F. باتمام وجودم دوستت دارم. نوشته شده در دوشنبه سی ام بهمن 1391ساعت 9:48 توسط فاطمه. نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم بهمن 1391ساعت 12:59 توسط فاطمه. تنهايي را دوست دارم زيرا بي وفا نيست. تنهايي را دوست دارم زيرا عشق دروغي در آن نيست. تنهايي را دوست دام زيرا تجربه کردم. تنهايي را دوست دارم زيرا خداوند هم تنهاست. تنهايي را دوست دارم زيرا. در کلبه تنهايي هايم در انتظار خواهم گريست و انتظار کشيدنم را پنهان خواهم کرد. نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم بهمن 1391ساعت 12:59 توسط فاطمه. نوشته شده...
tanhaytanhaf18.blogfa.com
495247. تنهایی من
سلام به دوستای مهربونم به وبلاگ تنهایی من خوش اومدید دمتون گرم خوشحال میشم با انتقادات ، پیشنهاداتون و نظرای گرمتون بتونید بهم کمک کنید تا وبلاگم هیچ گونه مشکل خاصی نداشته باشه و شما دوست عزیزم از دیدن این وبلاگ لذت ببری هدف از ساختن وبلاگم! دردای امروزی ما جووووناست که همه مون یه جورایی دچار این مشکلات هستیم مطالب این وبلاگ بیشتر دلنوشته های غمگین و تصاویر عاشقانه ست و در اخر امیدوارم این وبلاگم هم مثل وبلاگ های دیگم براش مشکلی نیاد و بتونم دوست خوبی براتون باشم . نظر یادت نره باتبادل لینکم موافقم!
tanhaytanhaman.blogfa.com
495248. شاعـــــــــر کوچهــــ های مهــــتــــآب
شاعر کوچه های مهتآب. یه پسته ه میش گی. مشق شب می نویسم! صدبار، از روی هرکلمه. و مشق می کنم هر غروب تمام این ها را . تا که باور كنم دوره ی خوشی های دلم گذشته! چه فایده که به گوش دل ساده ی خوش باورم نمی رود! تاريخ شنبه هجدهم شهریور ۱۳۹۱ساعت 16:15 نويسنده زهرآ. خط خطی های من. خط خطی میکنم گفته های ناگفته را. در این تاریکی شب این دیده ها عاجز از دیدن است. خط خطی میکنم افکار به صف کشیده را. واژه به واژه سطر به سطر. در این اشفته بازار تنهایی. این بغض فروخورده و این ترس لاکدار. این ما شدن و این رویا های بی حصار.
tanhayy-man.blogfa.com
495249. www.tanhayy.mihanblog.com
Hadafe ma por kardane oghate faraghate shomast. فریاد که از عمر جهان هر نفسی رفت. دیدیم کزین جمع پراکنده کسی رفت. شادی مکن از زادن و شیون مکن از مرگ. زین گونه بسی آمد و زین گونه بسی رفت. از پیش و پس قافله ی عمر میاندیش. گه پیشروی پی شد و گه باز پسی رفت. رفتی و فراموش شدی از دل دنیا. چون ناله ی مرغی که ز یاد قفسی رفت. رفتی و غم آمد به سر جای تو ای داد. بیدادگری آمد و فریادرسی رفت. این عمر سبک سایه ی ما بسته به آهی ست. دودی ز سر شمع پرید و نفسی رفت. دودی ز سر شمع پرید و نفسی رفت. بازدید این ماه :.
tanhayy.mihanblog.com
495250. تنهایی
گاهی اوقات اتفاق هایی میافته که باعثمیشه ما از زمان ها مون درست و دقیق استفاده نکنیم. نمی دونم تا حالا برای شما هم اتفاق افتاده که یک کار مهمی رو میخاید انجام بدید، اما هی کار جلوی کار شما سبز میشه و نمیذاره که شما کارتون رو، البته کار اصلی تون رو انجام بدید. نوشته شده در یکشنبه هشتم اردیبهشت 1392ساعت 10:24 توسط من تنها. بلاگفا کند شده است؟ خوب آخه جای سوال داره دیگه. نوشته شده در یکشنبه هشتم اردیبهشت 1392ساعت 10:21 توسط من تنها. وبلاگ نویسی، یک دل سیر. هر آنچه که به ذهنت می رسد بگو! توی این مطلب میخام ب...
tanhayy66.blogfa.com
495251. تنهایی
وقتی دستم به دامن توست. برایم کمی از خودت بگو. تنهایی ام را نمی خواهم. قالب های وبلاگ اسکین. ساعت مچی ال ای دی. پنل اس ام اس. نمیدونم کسی هست یا نه. بعد از مدت ها سلام. این روزای زندگیم شاید بهترین روزای اون باشه خدا رو شکر از ته دل. پنجشنبه چهارم مهر 1392 ] [ 14:20 ] [ حمیده ]. به نظرم سلام زیبا ترین عادتیست که انسان دارد و تنها ذکری که بی آنکه بداند هر روز از خدا برلبش جاری می شود و مثل یک هندوانه ی خنک در هوای گرم تابستان روح غربت زده ی اطرافیان را آرام و دلخوش می کند. وقتی دستم به دامن توست. از خودم ...
tanhayyma.blogfa.com
495252. تـنـــهــــایـــی بـــه ســـــبــک مـــن
تنهایی به سبک من. تنهای به سبک من. نوشته شده در جمعه هفتم آذر 1393ساعت18:26توسط javad. قالب های نایت اسکین. Design by : Night Skin.
tanhayyy.blogfa.com
495253. تنهای تنها
Strict/ EN" "http:/ www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd". تقديم به تو که : يادت در ذهنم و عشقت در قلبم و عطر مهربانيت در تمام وجودم است عزيزم محبت را در پاکي نگاهت و صداقت را در وجود مهربانت معني کردم وبدان که زيباترين لحظه هايم در کنار تو بودن است. نوشته شده در شنبه یازدهم تیر ۱۳۹۰ ساعت 14:41 توسط معصومه اميني. تو به من خندیدی و نمیدانستی. من به چه دلهره از باغچه ی همسایه سیب را دزدیدم. باغبان ازپی من تند دوید سیب را دست تو دید. سیب دندان زده از دست تو افتاد به خاک. خانه ی کوچک ما سیب نداشت.
tanhayyyy.blogfa.com
495254. تنهاي تنها
چند ماهی هست که حالم خیلی خرابه نمیدونم تا کی میخواد ادامه داشته باشه. میخوام برگردم عقب ولی فکر میکنم منصرف میشم که به عقب برگردم. نه گذشته نه حالم خوبه و میدونم ایندمم همینطوره. انگاری بهم نیومده رنگ خوشیو ببینم! عید امسال هیچ ذوقی ندارم مثه سالای قبل .هیچیم عوض نشده! شاید سال اینده برام خوب باشه شایدم. عیدت پیشاپیش مبارک انشا اله سال خوبی داشته باشی و سالت مثه من نباشه(M). نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم اسفند 1391 ساعت 15:29 توسط فتانه. ای خدا ادامه دادن دیگه سخته برام. باز يه بغضي گلومو گرفته. دل تن...
tanhaz.blogfa.com
495255. ❤ ســاده برای خــودم ❤
از فکر کردن ب فردای بی تو خسته شدم.خسته! دیگر هیچ مردی ب خاطرت سر ب بیابان نمیگذارد. ساده شده ای لیلی جان. مردان روزگار ما با یک کلیک روزی هزار بار عاشق می شوند. برچسبها: اس ام اس تیکه دار. سه شنبه دوم اردیبهشت 1393 ] [ 12:5 ] [ زهرا ] . سلام به همه ی دوستای گلم . بابت جواب ندادن نظرهاتون معذرت . سه شنبه دوم اردیبهشت 1393 ] [ 11:51 ] [ زهرا ] . آن توست آبی، سبز، سرخ، سیاه، سفید. رنگهایی را که بایسته است بر آنها بزن. برچسبها: تبریک سال نو. چهارشنبه ششم فروردین 1393 ] [ 23:59 ] [ زهرا ] . ﺍﻣﺎ ﺩﻟﺖ ﺑﺎﻫﺎﺕ ﻧﯿﺎﺩ.
tanhaz1392.blogfa.com
495256. دیونه معشوق
しѺ 乇 یالان دونیا しѺ 乇. به نام خدایی که لیلی و مجنون رو آفرید. داستانی در مورد پسر 22 ساله. پسری که عاشق زندگیست مهربان آرام هست عاشق دختری هست که دیدنش بدنش میلرزه چشاش پر اشک میشه انگار در وجود دختر زیبایی های دنیارو میبینه . دوست دارم زهرا خیلی دوست دارم خیلییییییییییییییییییییییییییی . این گوشه ای از داستانه پسره بود ادامه دارد . سه شنبه بیست و هشتم آبان 1392 ] [ 10:35 ] [ ASMARE AFSHIN ]. دهان شادم دوباره خواهان دیداری است. باگونه های بوسه خواه وخوشت. و می خواهم بازیگوشانه بفشارم. به نوسان تنت سپارم و.
tanhaz14.blogfa.com
495257. یه دل شکسته...
خدایا نزار دیگه هیچ وقت عاشق بشم. نامم را پاک کردی. یادم را چه میکنی؟ یادم را پاک کنی. م را چه میکنی؟ اصلا همه را پاک کن. هر آنچه از من داری. از من که چیزی کم نمیشود. فقط بگو با وجدانت چه میکنی؟ نکند آن را هم پاک کرده ای؟ نمیتوانی آنچه که نداشتی را پاک کنی. نوشته شده در دوشنبه سوم شهریور 1393ساعت 18:49 توسط یه غریبه. ای کاش برای آخرین بار دستان تو را در دستم لمس می کردم. ای کاش یک بار دیگر در چشمان همچون دریایت نگاه می کردم. ای کاش برای آخرین بار حس تو را در مورد خود می دانستم. ﭘﺎﻣﻮ ﮐﻮﺑﯿﺪﻡ ﺯﻣﯿﻦ ﮔﻔﺘﻢ.
tanhaza.blogfa.com
495258. ღ♥ღ بعضی وقتا ضدپسر و نکات جالب ღ♥ღ
ღ ღ بعضی وقتا ضدپسر و نکات جالب ღ ღ. خواهش میکنم با جنبه باشید منظور بدی ندارم فقط واسه خنده. خطای دید.جالبه نه؟ ۱ در صورتی که حرکت نقطه متحرک را تعقیب کنید تنهایک رنگ را. ٢- حالا لحظاتی به علامت که در وسط قراردارد خیره شوید. نقطه. متحرک را پس از لحظاتی به رنگ سبز خواهید دید. ٣- حالا زمان بیشتری را بر رو. ی علامت تمرکز کنید، پس از. لحظاتی نقاط صورتی آهسته آهسته ناپدید میشود. ثبت شده در تاریخ چهارشنبه بیست و هفتم دی ۱۳۹۱ در ساعت 14:13 به دستانزهرا. امروز رکورد درس خوندنو شکستم، ۵ ساعت! دو ك لوم م ش دی!
tanhazahra91.blogfa.com
495259. سينمای آزاد
100525 D-66005 Saarbràcken. à  à  à  à Šà ˆ. Ú à  à  à  à  à Âà Â. à  Ú à  à  à Â. à ªà Âà  à  à  à  à Âà Â. 1606;وشته ها وگفته های ديگران. à  à  à  à ºà  à Â. Monday, July 26, 2004. ØªÙ Ù Ø Ø Ù Ù ÙŠÙ ÙØ Ø Ø Ø Ø Ø Ø ØªØ Ù ØµØ ÙˆØ ÛŒ. Ù Ù Ù Ø Ø Ø Ø ÙŠØª Ø Ø Ø Ø Ø Ø ÙˆØ. Posted by bassir @ 10:58 AM. à  à  à  à ºà  à Â.
tanhazanefilmsazearabestan.blogspot.com
495260. حالِ ما...
اگر این روزها خون هم گریه کنی نهایت همدردیه مردم با تو فقط یک کلمه است : آخی. جمعه نهم فروردین 1392. 1:4 Yekta and Ayda. سه شنبه هفتم شهریور 1391. را جمع می کند ! 22:13 Yekta and Ayda. شنبه دهم تیر 1391. بیچاره چوب کبریت کوچک . از سرش شروع شد ولی بر جانش افتاد . را مراقب باش . 0:3 Yekta and Ayda. چهارشنبه سی و یکم خرداد 1391. دل من در دل شب. 18:30 Yekta and Ayda. سه شنبه بیست و سوم خرداد 1391. آن ق در زیاد میشود. خودی که مدتهاست گم شده. پنجشنبه هجدهم خرداد 1391. هیچکس نمﮯدآند. . . کسی نمﮯدآند. . . بیاحرف...
tanhazanha.blogfa.com
495261. دل نوشته
نوشته شده در سه شنبه سی و یکم اردیبهشت 1392ساعت 11:13 توسط tanha. انسان ها مثل رود جاریند. زلال که باشی سنگ هایت رامیبینند. درست به سمت خودت. نوشته شده در دوشنبه سی ام اردیبهشت 1392ساعت 19:52 توسط tanha. نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت 1392ساعت 21:16 توسط tanha. نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت 1392ساعت 21:16 توسط tanha. نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت 1392ساعت 21:15 توسط tanha. دیر رسیدن یا هرگز نرسیدن. هیچ فرقی نمی کند. در هیچ کجای جاده انتظارمرا نمی کشی. دل بستن به کسی است که.
tanhazara.blogfa.com
495262. بیاریم
دست به انتخاب نهایی بزنید. همه چیز درباره یخچال و فریزر. همه چیز درباره یخچال و فریزر. این روزها اگر سری به بازار لوازم خانگی زده باشید و از قیمت یخچال و فریزر. قیمت یخچال و فریزر. به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.اول اینکه این محصول ساخت کدام کشور است و در چه ابعادی ساخته شده است و همچنین دارای چه بر چسب انرژی می باشد. کمپرسور آن ساخت کجاست و چند سال گارانتی دارد. همه این موارد می تواند نقش مهمی در تایین قیمت نهایی یک یخچال و فریزر داشته باشد. قیمت یخچال و فریزر. ظرفیت یخچال و فریزر مورد نیاز تان چقدر است؟
tanhazeerak.blogfa.com
495263. دوست من تنهايي
زينتم دادند به بي ياري . آذين شدم با تنهايي. خیلی سال از روش گذشت ولی بالاخره اشتباهاتم رو فهمیدم. اینهمه وقت به جای دعای الکی فقط کافی بود چند دقیقه خودمو جای تو بذارم و بفهمم سو تفاهم ها چرا شروع شدن. از کدوم یکی از اشتباهات من که واسه مثلا محافظت بود. واقعا جاهایی که میشه از اون حرف ها بهش رسید وحشتناکه. تو لایق رفتاری که با من کردی نبودی اما من مطمئنا لایق چیزی بودم که به سرم اومد. اما هیچی اینجا و این ته عوض نشده. چندسال گذشته و احساس هست ، اما خام نیست و مجبوره خودش رو با وقعیت و منطق تطبیق بده.
tanhazin.blogfa.com
495264. Tanhazindagi.com
The domain tanhazindagi.com may be for sale. Click here to make an offer or call 877-588-1085 to speak with one of our domain experts.
tanhazindagi.com
495265. »تنهــا زیــر بــارون«
بارون داره هدر میره بیا با من قدم بزن. س گ ا خلاقے. خوبیه س گ ا خلاقی. گربه ص ف تی. به خودش اجازه نمیده ک وارد. ز ند گیت بشه! دوشنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۴ ساعت 18:59 توسط نگار:. ما مثل شما نیستیم ڪه فازه HOT. برداریمو دم از LOVE بزنیم. بدیمو حرف از DISLOVEبزنیم. ما مثل شما نیستیم ڪه با یه IN REL. ما مثل شما نیستیم ڪه هفته اے یه بار شڪسته ESHGHI. تو درگیرے با مخاطبه KHAS. ولے واس ما خاص فقط KHODAS. یه نفر ڪه یه نفر باشه. شما ته تهش بهت میگن LASHI. ما با غرور به خودموט میگیم NASHI. میذاره مریم مقدس نیست.
tanhazirbaron.blogfa.com
495266. تنها شاپ
ادکلن زنانه و مردانه Every One. خوشبو ترین ادکلن ارائه شده در سال 2013 . انتخابی مطمئن و استثنایی برای آقایان و خانم های خوش سلیقه. رایحه ای دوست داشتنی و فراموش نشدنی . وجه بعد از دریافت کالا درب منزل. پرفروش ترين عطر سال 2013 در اروپا. رايحه فوق العاده دلپذير و دوست داشتني. ویژه پسرها و دخترهای امروزی. غلظت عالي 90% خالص. وجه بعد از دریافت کالا درب منزل. اين عطر بسيار خوشبو با رايحه اي عالي محصول سال 2013 ميلادي كمپاني معتبر و بزرگ مي باشد. مردان , زنان. يك هديه منحصر به فرد و فوق العاده برای عزیزانتان.
tanhaziresayeh.blogfa.com
495267. تا عشق هست زندگی باید کرد
تا عشق هست زندگی باید کرد. من كه از بازترين پنجره با مردم اين ناحيه صحبت كردم. حرفي از جنس زمان نشنيدم. باید امشب چمدانی را. که به اندازه پیراهن تنهایی من جا دارد بردارم. نوشته شده در پنجشنبه نوزدهم دی 1392ساعت 1:47 توسط ناشناس. برای يك بار پريدن ، هزار هزار بار فرو افتادم. هيچ وقت رازت رو به کسي نگو. وقتي خودت نميتوني حفظش کني. چطور انتظار داري کسي ديگهاي برات راز نگهداره. هیچ انسانی دوست ندارد بمیرد، اما همه آنها دوست دارند به " بهشت " بروند. اما ای انسانها. برای رفتن به " بهشت " . اول باید مرد.
tanhazistan.blogfa.com
495268. Cuộc Sống Tình Yêu và Tiếng Cười
Cuộc Sống Tình Yêu và Tiếng Cười. Thỉnh thoảng, một câu hỏi vẫn được nêu ra về việc phải chăng có cộng nghiệp. Phải chăng có thể có một nhóm người - cả một dân tộc hay cả một thế hệ - cùng chia sẻ với nhau một nghiệp? Hay phải chăng nghiệp là một sự kiệnhết sức cá nhân và riêng tư? Đăng bởi Cội Nguồn :. Không có nhận xét nào:. Các liên kết với bài này. Gửi email bài đăng này. Chia sẻ lên Twitter. Chia sẻ lên Facebook. Chia sẻ lên Pinterest. ĐỪNG HỎI TẠI SAO. Sóng chập chùng thuyền cứ xuôi thuận lướt.
tanhbietnhiemmau.blogspot.com
495270. IIS Windows Server
tanhc.biz
495271. Welcome | TANHC
We apologize for the inconvenience, but our web site is currently down for maintenance.
tanhc.com
495272. IIS Windows Server
tanhc.info
495273. IIS Windows Server
tanhc.net
495274. IIS Windows Server
tanhc.org
495275. IIS Windows Server
tanhc.us