SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (493923 - 493977)

493923. تنهاي و يك روز
تنهاي و يك روز. دلم گرفته از خودم که ناشکرم از کسی که بهش میگم تنهام میگه به درک از کسی که دلگیرشم و نمیفهم دلم گرفته از خود نامردش دلم میخواد یه روزی ماشین که گرفتم ماشین دلخواهمو پشتش بنویسم میبخشم ولی فراموش نمیکنم. نوشته شده در جمعه بیست و ششم تیر ۱۳۹۴ساعت15:30توسط الي. نگرانم نگرانم باش كه تنهام. فكرنميكردم اين جوري بشه صبوري كردم و نامردي ديدم. خسته ام و بي حوصله و با چشماني پراز اشك مينويسم. دوريش برام سخته ولي عشق تبديل به نفرت شد. دل نگرانم چون ازآينده خبر ندارم. باز ميام اتاق دلتنگيم. فراموشی خ...
tanhaioyekruz.blogfa.com
493924. 谭海权设计师网-室内设计室内装修设计网站
Http:/ tanhaiquan.eju.cn/ 收藏该网址. 湖北 - 武汉市 武汉市设计师. 设计理念 动用每一个元素,抓住每一丝灵动,让细节体现设计的完美,我要看清自我,超越 更多. 自我,公司就是我的家,把事业放在最重要的位置,. 工程、广告、商业设计 装饰工程施工 水电、视听、制冷工程设计安装 广告设计、监理、施工制作. 现代简约风格装饰作品欣赏 http:/ tanhaiquan.blog.163.com作品展示博客 . 2011年四星级宾馆设计图落成 http:/ tanhaiquan.blog.163.com欢迎惠顾. 姓名 谭海权职务 设计总监 毕业院校 江汉大学土木工程系 设计理念 动用每一个元素,抓住每一丝灵. 您好,我是北京森林之旅缅甸柚木地板公司,专业生产缅甸柚木地板以及柚木实木地热地板,公司网址: htt. 您好,我是森林之旅缅甸柚木地板公司,网址: http:/ www.forest-travel.ne. 您好,我是武汉润鑫环保工程有限公司,专业治理 检测 甲醛、苯、TVOC与室内空气污染。
tanhaiquan.eju.cn
493925. 2
1705;د آهنگ. 1575;بزار وب مستر.
tanhairib.blogfa.com
493926. شعر زیبا.عکس زیبا
شعر زیبا.عکس زیبا. سلام این وبلاگ من برای دوستان امیدوارم راضئ باشید. اس ام اس خیانت. اس ام اس خنده دار. به سلامتی اونای که. شعروگرافی های عاشقانه و پرمعنی. کد جدید چت باکس. قالب وبلاگ کلاسیک سبز. خريد شارژ همراه اول. جمله ی امروز (21بهمن1392) بهترین هدیه. اس ام اس خنده دار باحال 92. دانلود سریال آوای باران تمامیه قسمت هاشبکه سه the voice of raininig. اس ام اس عاشقانه جدید بهمن 92. نصاویر مدل مانتو های شیک کمپانی R&K. تصاویر و بیوگرافی صدف طاهریان. خرید کارت شارژ ایرانسل. سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ.
tanhaisard.blogfa.com
493927. Wikicare
tanhaishi.blogspot.com
493928. 探海石网-泰山玉、旅游商品网-泰安市探海石珠宝有限公司-Tai'an Tarius Jeweiry Co.,LTD
泰安市探海石珠宝有限公司 版权所有 鲁ICP备 06006808. 地址 山东省泰安市政大楼前泰山广场 金座 中心街3号- 泰山探海石珠宝行.
tanhaishi.com
493929. کلبه تنهایی
خدایا به خاطر تمام چیزهایی که دادی، ندادی، دادی پس گرفتی، ندادی بعدا دادی، ندادی بعدا می خوای بدی، دادی بعدا می خوای پس بگیری، داده بودی و پس گرفته بودی، اگه بدی پس می گیری، پس گرفتی دادی، پس گرفتی بعدا می خوای بدی، اگه می دادی پس می گرفتی، نداده بودی فکر می کردیم دادی و پس گرفتی، خلاصه خداجون سرتو درد نیارم به خاطر همه شکر. مطالب عاشقانه و خاطرات زندگی. جیغ های یه دختر. حرف های تلخ من و تو. دوس ت دارم خدا. فیلمهای روز دنیا را ببینید. کبوتر با کبوتر باز بی باز. قروقاطی از یه بچه لر. نام سرگرمي و تفريحي.
tanhaiskhte.blogfa.com
493930. Tanha Islam's Blog | A proud mozillian's blog ….
Tanha Islam's Blog. A proud mozillian's blog …. August 26, 2016. MozGirls Initiation and Contribution Day! Wanna read about it? View story at Medium.com. Because I love medium! Thanks for visiting my blog. Too lazy to write 😀. February 4, 2016. Webmaker Content Creation @WUB. World University of Bangladesh, CSE department organized CSE fest where we were invited to do a workshop. It was a great opportunity to have an event there. The makes they made:. Https:/ beta.webmaker.org/users/552215/proje...Https...
tanhaislam.wordpress.com
493931. سکوت عشق
نامی را برای برچسبگذاری بنویسید:. نوشته شده در شنبه بیست و چهارم تیر 1391ساعت 8:34 توسط پوریا. اري،اغازدوست داشتن است ،. گرچه پايان راه ناپيداست،. منم دگربه پايان نمينديشم،. كه همين دوست داشتن زيباست. نوشته شده در شنبه بیست و چهارم تیر 1391ساعت 8:23 توسط پوریا. نوشته شده در پنجشنبه بیست و دوم تیر 1391ساعت 8:46 توسط پوریا. نوشته شده در شنبه سوم تیر 1391ساعت 16:16 توسط پوریا. دل زعشق روی تو حیران شد. درپی عشق تو سرگردان شد. باتو زیبا می شود فردای من. باتوشاداب می شود غم های من. روزگار اما وفا باما نداشت.
tanhaitanha-3.blogfa.com
493932. شبهاي پرخاطره
برای همگی تون شبهای خوبی می خواهم. نوشته شده در تاريخ یازدهم بهمن 1393 توسط خالق (سلطان غم ). ترا من زهر شیرین خوانم ای عشق،. که نامی خوش تر از اینت ندانم. به غیر از « زهر شیرینت» نخوانم. تو زهری،زهر گرم سینه سوزی،. تو شیرینی،که شور هستی از تست. شراب جام خورشیدی،که جان را. نشاط از تو،غم از تو،مستی از تست. به آسانی،مرا از من ربودی. درون کوره غم آزمودی. دلت آخر به سرگردانیم سوخت. نگاهم را به زیبایی گشودی. بسی گفتند:-« دل از عشق برگیر! که:نیرنگ است و افسون است و جادوست! ولی ما دل به او بستیم و دیدیم. چون تج...
tanhaitanha.roomfa.com
493933. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanhaitanha14.blogfa.com
493934. تنهای تنها
به وبلاگ تنهای تنهاخوش آمدید. من در این سن جوانی زجهان سیر شدم. صورتم گرچه جوان است زدل پیر شدم. اشتباهی ک همه عمر پشیمانم کرد. اعتمادیست ک بر مردم دوران کردم:(. درب توری مجیک مش. اجاره آپارتمان در ارمنستان. تاريخ : سه شنبه بیستم مرداد ۱۳۹۴ 22:37 نویسنده : میر. برای روزهایی که می آیند. تا از تو تاوان بگیرند و تو را مجازات کنند! برای پشیمانی ات، زمانی که هیچ سودی ندارد! برای عذاب وجدانت، که تو را به دار می کشد و می ک شد! روزگاری رنج تو رنجم بود. اما روزها خواهند گذشت. آنچه را به من بخشیدی. تا که رزق از کر...
tanhaitanhaa.blogfa.com
493935. Tan Hai Tat Profile
Tan Hai Tat Profile. Visit this blog often to see what I am doing! Sunday, September 14, 2014. Setting Front page content. Settings Discussion uncheck "Allow people to post comments on new articles". This applies to new posts that you will publish from now on. To disallow comments from already publish posts:. Posts select them all and "Edit" under bulk actions and hit apply choose "do not allow" next to comments and hit update posts. Tuesday, March 19, 2013. Make money from your car bumper! Up to $4000* ...
tanhaitat.blogspot.com
493936. 深圳市天海薄膜科技有限公司
Tel: 86 0755-2723 8212. 2013 www.tanhai.com All rights reserverd.
tanhaitech.com
493937. .: Tan Hai Thanh - www.tanhaithanh.com :. www.baobiduocpham.com, in ấn bao bì duợc phẩm, bao bi duoc pham - Trang chu
Số lượt truy cập : 390295. Đang online : 4.
tanhaithanh.com
493938. Sàn Giao Dịch Bất Động Sản Tân Hai Thành : Chuyên căn hộ cao cấp , trung cấp , khu dân cư ,...
Quá trình phát triển. Tầm nhìn and Sứ mệnh. Logo Tân Hai Thành. Sàn giao dịch BDS. Bất động sản rao bán. Bất động sản cho thuê. Đăng ký cho thuê - bán. Dịch vụ bất động sản. Tiếp thị and Phân phối. Mời gọi môi giới. Hợp tác đầu tư. Tin tức - Sự kiện. Thông tin dự án. Kiến thức môi giới BĐS. Cơ hội nghề nghiệp. Chính sách tuyển dụng. Bán đất nhà phố 7x20m, giá 13,4 triệu/m2. Vị trí: số 17A, P.BTĐ B. Bán đất nhà phố 7x20m, giá 13,4 triệu/m2. Vị trí: số 17A, P.BTĐ B. Vị trí: Đường số 17A. Thông tin dự án.
tanhaithanh.com.vn
493939. Cửa Hàng TÂN HẢI THÀNH
Danh mục sản phẩm. VAN ARI-ARMATUREN, ĐỨC. VAN , PHỤ KIỆN VI SINH. PHỤ KIỆN NỐI ỐNG. VAN AN TOÀN , BẪY PHAO. KHỚP NỐI CHỐNG RUNG,GIÃN NỞ. VAN THÉP ÁP LỰC. VAN GAN NỐI BÍCH. CỤM KÍNH THỦY NỒI HƠI. Hổ trợ khách hàng. Thống kê truy cập. VAN ĐIỆN TỪ UNI-D DÙNG CHO HƠI. VAN AN TOÀN BẰNG ĐỒNG. VAN BI INOX 3 PC. VAN 1 CHIỀU LÁ LẬT Daejin. VAN BI KHÍ NÉN INOX 3PC. VAN 1 CHIỀU DỒNG MIHA. BẪY HƠI ĐỒNG TIỀN. Cửa hàng Tân Hải Thành. 897 Lạc Long Quân P11 Quận Tân Bình Tp.HCM. ĐT: 08 3869 1173 Fax : 08 3869 1174.
tanhaithanhvalves.com
493940. Hostingviet.vn: tanhaitrieu.com
Trang mặc định của tên miền tanhaitrieu.com. Cảm ơn quý khách đã sử dụng dịch vụ host của hostingviet.vn. Để bắt đầu sử dụng, xin mời quý khách upload các file tài liệu vào thư mục public html. Theo các thông tin đã được cung cấp vào email của quý khách. Date Created: Sat Mar 2 13:41:59 2013.
tanhaitrieu.com
493941. (¯`•._.•[ تنهایی و بیکسی ]•._.•´¯)
تنهایی و بیکسی ] . . ). تنهایم به دادم برس. سلام دوستان و بازدید کنندگان عزیز. شرمنده اگه وبلاگم خالیه و هیچ مطلبی نداره ، چون مدیران محترم بلاگفا زحمت کشیدن و همه مطالب وبلاگم رو که در مدت 6 سال جمع آوری کردم رو خواسته یا نا خواسته حذف کردن و دیگه هیچ نمونده از بلاگم . حالا دیگه حتی ایمیل هم میزنم پاسخگو نیستن. مجبورم بشینم و ساعت ها وقتم رو بزارم و مطالب رو دوباره جمع آوری کنم. انشاء الله این بار با قدرت بیشتر و مطالب بهتر بروز رسانی می کنم . ممنون میشم شما هم بهم سر بزنید و نظر خودتون رو بگین. از تیم ...
tanhaivabikasi.blogfa.com
493942. تنهایی
فک کنم از آپ آخرم یه سالی بگذره. دلم واستون حسابی تنگیده بود. امیدوارم ببخشید که دیر کردم. الانم با سینام (فکر کنم بیشترتون بشناسینش) امروز هم اصلا حالش خوب نیست. حالا اینو بیخی، یه کم هم از خودم بگم! این یه سالو خیلی در گیر کارام بودم که متسفانه به هر چی که. نمیدونم کجای راهو اشتبا میرفتم نمی دونم کی ایام به کامم میشه. از اینا هم بگذریم.نمیخوام با این حرفام حوصلتونو سر ببرم! حالا با یه شعر خوب ازتون خدافظی میکنم. من بی تو یک بوسه فراموش شده ام. من بی تو بهاری غریبم که در برف متوقف مانده. و از کدامین محر...
tanhaiy-1368.blogfa.com
493943. کلبه ی تنهایی
روز های تنهایی سخت نیست . سرده. خوش بحالت پیش خودت هستی. یه وقتایی هست که هی بیدار میمونی با خودت میگی:. الانه که زنگ بزنه. الانه که اس بده. الانه که . و همین روال ادامه پیدا میکنه تا زمانیکه باورت بشه واقعا رفته . کاش میشد صدا ها را هم کنار عکساشون قاب کرد روی دیوار . سخت میترسیدم از اینکه من از نژاد شیشه باشم و شکستنی! و او از نژاد جاده باشدو رفتنی. اری روزها گذشت . همان شد . او رفت و من شکستم . میخواستم چشمانش را از پشت بگیرم . اما تحمل اسم هایی که می گوید را ندارم. حتی با بالهای خیال. گاهی دلم میخواه...
tanhaiy-fatemeh.blogfa.com
493944. مطالب علمی
در مسافرت مشکل شارژ موبایل و لپ تاپ دارید؟ می خواهید لامپ یا یک وسیله الکتریکی را در مسافرت روشن کنید؟ این دستگاه با اتصال به ورودی فندک خودرو قابلیت تبدیل برق 12 ولت اتومبیل به برق 220 ولت شهری را دارد. همیشه و همه جا برق شهری همراه شما. تبدیل برق 12 ولت به برق 220 ولت شهری. جهت مسافرت و برق اضطراری. فقط کافیست دستگاه را به فندکی اتومبیل خود متصل کنید و این دستگاه کوچک تبدیل به ژنراتوری قوی برای تامین برق مورد نیاز شما و روشن کردن دستگاههای برقی و الکترونیکی شما خواهد شد. یخچال های مخصوص خودرو ،. دانلود...
tanhaiy18.blogfa.com
493945. کیمیا جون ودلارام جون
کیمیا جون ودلارام جون. از کجا بنویسم که باز دلت نگیرد و از پیشم نروی از تلخی های دلکم پیش دوست و غریبه نگویم بی هیچ سخنی از دلتنگی ها لبخندی بر لب آورم. رمز وبلاگ رو بده. دو کلمه حرف حساب باهات دارم دوستت دارم @shabhayetehroon . سایت اجتماعی فارس عرب. مطلب رمز دار : امشب. این مطلب رمزدار است، جهت مشاهده باید کلمه رمز این مطلب را وارد کنید. دوشنبه 21 فروردین 1396 ] [ 11:52 ب.ظ ] [ عشقم دلارام ]. سلام به سلطان قلبها. دوشنبه 7 فروردین 1396 ] [ 07:19 ب.ظ ] [ عشقم دلارام ]. ز پس پرده ی دل دوش بدیدم رخ یار.
tanhaiy20.mihanblog.com
493946. هرچی از هر جا ،تنها ،سردرگم
هرچی از هر جا ،تنها ،سردرگم. به نام اون خدایی که واسه همه دنیا نفسه ، کاشکی که فردا نرسه. سلام من سید علی هستم و دوازده سالمه . امیدوارم از وبلاگم خوشتون بیاد. این اولین داستانمه به معلم ادبیاتمم نشونش دادم. جملات زیبا و خواندنی. دختری از جنس شهریور. این لینک برای تمام طرفدار های شادمهر عقیلی(شادمهر شاه). دانلود جدید ترین آهنگ ها. سید علی سید عرب(43). نظرتون درباره این وبلاگ چیه؟ چنگی به دل نمی زنه. می تونه بهتر باشه. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. در دنیا عادی...
tanhaiy2014.mihanblog.com
493947. دلتنـــــــــــــــــگی
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. دلتنگی مرض عجیبی است. . آرام آرام. . نا آرام میکند. . لبخندم را بری دم. ب ه صورتم آویختم! حالا با خیال راحت. هر وقت دلم گرفت. این روزها خوابم نمی آید. از همان شبی که نگفت شب خوش. فهمیدم شبهایش با دیگری خوش است. ﻧﯿﺎﺯﯼ ﺑ ﻪ ﭘ ﺮﻭﺍﺯ ﻧﯿﺴﺖ. ﻫ ﻤﯿﻦ ﭘﺎﺋﯿﻦ ﺑﺎﻟﺎﺗ ﺮ ﺍﺯ ﺧ ﯿﻠﯿﺎم. ما ا ز اوناشیم ک ه. ی ه ق د م ب رامون ب رداری. ب رات د رب ست میگیریم. ب ر سے ب ه خواست ه هات. آپد یت ش د م. تو ورژن جدید م خیلیآ ت و زندگیم نیست ن! ا گ ه آد م بودی. ا لان با م ن بودی. انه رختم را دریدی.
tanhaiyaynazi.blogfa.com
493948. سلول انفرادی من...
يه حرفايى هست، حتى اينجا هم نميتونم بگم. تحمل ميكنى، چيزى نميگى، احترام ميزارى، حرمت نگه ميدارى، تحمل ميكنى،تحمل ميكنى. اما شب كه ميشه. وقى خودتى و خودت. بخاطر حرفايى كه تو دلت موند، بخاطر چيزايى كه گذشت و تو سكوت كردى، بخاطر اينكه ناراحتى و شاكى اما نميتونى كارى كنى. تصميم گرفته بودم كه هميشه بخندم و اطرافيانم رو شاد كنم، واقعا هم اين كارو كردم. من كه ميدونم چه خبره. هيشكى نميدونه حتى به ذهنشونم خطور نميكنه اما من ميدونم. گاهى "شك در من لانه كرده بود". بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 1:35 ] [ محدثه ] . به اي...
tanhaiye-mahz.blogfa.com
493949. تنها من
تا قیام نکنی قائم نمی آید . پس این امام است که منتظر ماست. آخر خط همین جاست آره همین جایی که من واستادم. دیگه رفتم. تو می مونیو حوضه بی ماهیت و یه دل شکسته که واست می فرستم.شاید فردایی نباشه. میدونی که بد کردی.خیلی بد. نوشته شده در ۱۳۸٩/۱/٢۳ساعت ۱٠:٤٢ ‎ب.ظ توسط شیما نظرات . اینجانب بعد مدتها از درس و مشق و دانشگاه و امتحان فارغ شدم و گفتم یکباردیگر به همه شما. در حد المپیک(هنوز هم به کسی امضا نمی دم)! زیر پا له میشوند و منقرض میشوند و این است چرخه حیات. ولی. هنوز هم اندک امیدی. نوشته شده در ۱&#1779...
tanhaiye-man.persianblog.ir
493950. کلبه تنهایی من
خط و نشان دوزخت را برایم نکش. جهنم تر از این جا جایی را سراغ ندار. می گویند : هرکه بامش بیش ، برفش بیشتر. بی خانمانم حواست هست؟ چگونه می شود از خدا گرفت چیزی را که نمی دهد؟ می گویند قسمت نیست ، حکمت است. من قسمت و حکمت نمی فهمم. تو خدایی ، طاقت را می فهمی! اين دلتنگي هاي ما را هيچ باراني آرام نميکند. فکري کن اشک ما طعنه ميزند به باران رحمتت. تاريخ چهارشنبه هفدهم آبان 1391ساعت 11:49 نويسنده تنها. هیچ کس نمی داند. پشت این چهره ی آرام،. در دلم چه می گذرد! هیچ کس نمی داند. این آرامش ظاهر و این دل نا آرام.
tanhaiye-tanham.blogfa.com
493951. تنهایی یه عاشق
کاش زندگی به حکم جبر روزگار ورق نمی خورد. یلدا اومد ولی زیبام نیامد. سلام دوستان، امیدوارم که همیشه خوش و خرم باشید، بیشتر از یک سال هست که مطلب جدیدی قرار ندادم،شاید این پست آخرین مطلب من باشد، شاید هم نه. از صبح یه حال دیگه ای داشتم، انگار چیزی کم دارم، حوصله ی هیچ کاری رو نداشتم. تا اینکه! خط خطی یلدا یادگاری سال 86 هست، امیدوارم ازش لذت ببرید. یلدا تو راه هست و زیبا نیامد. که بیاد زیبا هم میاد. یلدا میاد که نبریم همدیگه رو از یاد. که نسپری خاطره ها رو به دست باد. که بیاد، زیبا هم میاد. فقط خودم و خودم.
tanhaiye-ye-ashegh.blogfa.com
493952. 罗湖物流公司|家私托运|福田货运公司|电器托运|南山托运公司|宝安|龙岗|盐田长途搬家公司
网址 http:/ www.tanhaiye.com. 作为货运业的领头羊,为了在当今惊涛骇浪的商海中永立不败之地,特实施了便利各大企业主的 一票法 ,即 专人接提、专人包装、专人压车、专人负责的一条龙服务,价格平、速度快、风险低、安全高、整车零担、从门到门优质服务。 精品专线 深圳 上海 长沙 武汉 南昌 北京 成都 重庆 西北 东北等. 全体员工牢记并且践行着 尊客、守信、认真、快速 的服务理念,珍惜客户给我们的每一次机会,用心处理客户托运的每个环节,让客户托运的货物零风险到达 南山托运公司. 服务宗旨 安全准点服务好 尊客爱货态度好 轻装轻卸搬运好 特需要求完成好 合理收费信誉好 方便、安全、准时、经济、快捷 我们的服务不求最好但求更好。
tanhaiye.com
493953. عاشقانه
تو مقصری اگر من دیگر من سابق نیستم! من را به من نبودن محکوم نکن! من همانم که درگیر عشقش بودی! حتی اگر این روز ها هر دویمان بوی بی تفاوتی بدهیم! سه شنبه هجدهم شهریور 1393 11:19 sahar. دختر:یه خانواده ای منو پسندیدن واسه پسرشون خانواده منم راضین! الانم باید ازت تشڪر ڪنم بخاطر همہ چیز و باید برم خونہ. چوט مادر پسرہ اومدہ میخواد مט رو ببینہ. پسر : اشڪات رو پاڪ ڪט .تا بهتر جلو چشم بیاے. چوט مادرم نمیخواد عروسش رو غمگیט ببینہ! امیدوارم این روز برای همه اتفاق بیفته*. منتظر لحظه ای هستم که دستانت را بگیرم. م حتا...
tanhaiyeasheghane170.blogfa.com
493954. تنهایی عشق
میخوام فقط برای تو باشم . نوشته شده در شنبه 1390/04/11. ساعت 1:8 توسط سحر. دیگه وقتشه ، دیگه باید خودمو آماده کنم . نمی دونم چه جوری شد ولی شد ، باید می شد ،. وقتشه ، نباید طول بکشه ، باید تموم شه. حامد منو از اینجا ببر ، زود زود ، باید زودتر اینکارو میکردی . خیلی زودتر تا به اینجا نمی رسیدم . خداحافظ . . نوشته شده در سه شنبه 1390/03/31. ساعت 20:5 توسط سحر. امروز تو کل راه هیچی نگفتم. درسته حرف نمی زدم اما همش به تو فکر میکردم. به عشقت ، به آرامشی که تو بهم میدی و . با دیدن تو فراموش کردم . نوشته شده در ...
tanhaiyeeshgh.blogfa.com
493955. تنهایی خویش
به تنهایی خویش خوش آمدید. کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : تنهایی خویش. W w w .t e s t . i r. کد امنیتی : *. اپلود سنتر فایل هایپر تمپ. ذخیره دائم و همیشگی فایل های مشا. هایپرتمپ دات آی آر. مرجع گرافیک و کدنویسی. ایمیل به مدیریت هایپرتمپ. با مرتضی به صورت مستقیم در تماس باشید. کل مطالب : 199. کل نظرات : 13. کل کاربران : 7. افراد آنلاین : 1. بازدید امروز : 4. گوگل امروز : 2. آی پی امروز : 1. بازدید دیروز : 4. گوگل دیروز : 1. آی پی دیروز : 2. بازدید هفتگی : 34. بازدید ماهانه : 63. جمعه 06 فرور...
tanhaiyekhish94.rozblog.com
493956. ....حتی قاصدک هم میتواند به ماه برسد,اگر
حتی قاصدک هم میتواند به ماه برسد,اگر. عاشق،كه شد كه يار به حالش نظر نكرد؟ اي خواجه درد نيست،وگرنه طبيب هست. یه دنیا حرف,یه دنیا دغدغه یه عالمه. همه ی اینا رو قلبم و تو ذهنم سنگینی می کنن اما این روزا فقط سکوت. هیس! وقتی به اعتقاد که هیچ,به انتظارت هم می خندند هر لحظه به حال این زمین و ادم هاش بیشتر تاسف می خوری. دوباره عجیب شدم و تنها عقایدم, کارام واسه اطرافیانم عجیب و گاها مسخره شده! درست مثل دوران قبل از دانشگاه! مطمئنم راهی که میرم اشتباه نیست اما عمیقا بر خلاف جهت آبه! نوشته شده در شنبه 1393/06/29.
tanhaiyemah.blogfa.com
493957. دوستت دارم تا آخر عمر
دوستت دارم تا آخر عمر. هک شدی به همین راحتی. یادمه همیشه بهم می گفتی بلد نیستم کسی رو هک کنم امیدورام درس خوبی برات بشه و هیچ وقت یه هکر رو دست کم نگیری امیدوارم از روی عصبانیت جوش نزنی ، من کارهای مهم تری دارم باید برم تو هم فعلا تو کف باش تا بعدا با کف گیر کفت رو بگیرم. نوشته شده در پنجشنبه 1388/12/27. ساعت 1:4 توسط نسترن. من عاشقه این شعرم ولی تو دفترم نیمی از این شعرو داشتم امیدوارم شماهام خوشتون بیاد. من پذیرفتم شکست خویش را. پندهای عقل دور اندیش را. من پذیرفتم که عشق افسانه است. ساعت 1:30 توسط نسترن.
tanhaiyenatamam.blogfa.com
493958. رویای زندگی
سلام دوستایه خوبم.بعد از 1 سال اومدن پست بذارم.خواستم بدونید زنده ام. نوشته شده در 92/11/05. ساعت 14:22 توسط مریم. آنقدر پیش این و آن از خوبی هایت تعریف کرده بودم. که وقتی سراغت را می گیرند. شرم دارم بگویم تنهایم گذاشت. نوشته شده در 91/10/18. ساعت 13:22 توسط مریم. می گویند : شاد بنویس . می گویند : شاد بنویس . نوشته هایت درد دارند! و من یاد مردی می افتم ،. که با کمانچه اش ،. گوشه ی خیابان شاد میزد. اما با چشمهای خیس ! نوشته شده در 91/10/15. ساعت 18:51 توسط مریم. همیشه دوست خواهد داشت . . ! به هم ن می رسیم.
tanhaiyeroya.blogfa.com
493959. ღ ღ.•*´¨`*•.¸ نیلوفرانه ¸.•*´¨`*•.¸ღ ღ
ღ ღ * `* . نیلوفرانه . * `* . ღ ღ. همه ی فعل هایم ماضی اند،ماضی بعید،ماضی خیلی خیلی بعید.دلم برای یک حال ساده تنگ شده است. تو آمدی و دلم. برای زنده شدن روح تازه پیدا کرد. و باز باران برای باریدن،. بیشتر انگیزه پیدا کرد . به جای مانده درجمعه یکم آذر 1392ساعت 1:14 AM. باران می بارد . دیوانه تر می شوم. در این هوای عشق و دیوانگی. من هستم و تو. باران هست و شور. معنای تازه ای پیدا می کند . به جای مانده درجمعه یکم آذر 1392ساعت 1:4 AM. با من بی آنکه حرفی بزنی حرف بزن! با من حرف بزن . با من حرف بزن . به جای مانده...
tanhaiyha12.blogfa.com
493960. تنهایی ســـــاناز
سلام :به دوستای عزیزم . خیلی خوشحالم که بهم سر میزنین-. وبلاگم مخاطب خاص دارد. راستی نظرتون برام خیلی باارزشه .فداااای همتون. کیف محافظ ضد آب. بعضی چیزهارو "باید" بنویسیم. نه برای اینکه همه "بخونن" و بگن "عالیه" ،. فقط برای اینکه "خفه" نشیم. تاريخ : شنبه نوزدهم مهر 1393 12:8 نویسنده : اصغر. گناه تو رفتن نیست ! گناه تو این است. که حرفهایت . ،. بوی ماندن می داد! تاريخ : شنبه پنجم مهر 1393 12:31 نویسنده : اصغر. اگه من نبودم این همه. غمو چیکار می کردی ! تاريخ : شنبه پنجم مهر 1393 12:25 نویسنده : اصغر.
tanhaiyham.blogfa.com
493961. ✖چسبــ زخمے פּاســـــــــــهـ گریهـ هاَم
چسب زخمے פּاسه گریه ها م. نوشته هام مפ اطب פ اص نכاره.با همتפּن م. سه شنبه بیست و یکم خرداد 1392 10:27 hosnieh. از همتون عذر میخوام به خاطر اینکه این همه وقت نیومدم بلاگفا و نظراتونو تایید نکردم.فعلا زندگیم ریخته به هم.تا 4،5 روز دیگه همه چی مشخص میشه ایشاله منم دوباره کامپیوترمو راه میندازم میام بلاگفا .الانم با تبلت مامانم اومدم.به هر حال شرمنده.خیلی زود برمیگردم پیشتون. یکشنبه هفدهم شهریور 1392 13:55 hosnieh. بعضے وقتها ه ست. که دوست دارم ک نارم باشے. م حکم بغلم کنے. ب ذارے ا شک بریزم راح ت بشم. سه شنبه...
tanhaiyhayeman.blogfa.com
493962. تــــنــــہـاتــریـــטּ تـــــنــــہـــا
ما که رفتیم دیگه فاز نمیده. اگه کسی دوس داشت بگه تا رمزو بدم بهش اینجا واسه خودش. بگذار هرچه حرف پشت سرمان می زنند مردم. باد هوا شود . دورترمان کند. کسی که سلول انفرادی را ساخت. سخت ترین کار انسان. تحمل خویشتن است . . . سر کلاس که زنگ میزد میگفت:. حالا مدتهاست که دیگر. چند وقته خیلی داغونی. برو یه ابی به دست و صورتت بزن. که به تو گفتم. کوه به کوه می گفت بهم می رسیدند! وقتی بودنت مرا به. پس نبودنت هم مرا. نوروز بهانه ایست برای. مثل تمام شنبه هایم با. هایی که عملی نشد. هنوز هم هستن دخترایی که. کنی مغزتو پ ر.
tanhaiyhayesobhan.blogfa.com
493963. ـرُیْـآـے كُنْـωـِرـوْ شُـכِـہ
ر ی آے ك ن ω رو ش כ ہ. כ وسآی ق כیمے. כ ل Ґ ت نگیכہ وآس توל. ع لے ا صغ ر]. ف ر شته ]. مآ ك ہ כیگہ ا اینجآ ك شیכیҐ بیروל. هیچے ا כآمہ بכیכ ش مآ. ن وروز شعر بے غلطے ا ست ڪہ. پایاט ر ویاهاے نآتمآҐ رآ ت فسیر مے ڪنכ. عیכتوט م بآر ڪ. بہ بعضیآҐ بآیב گ ف. آیל هفتہ بہ كے قول בآבے. تآ آخرش بآ ه Ґ بآشیל. ب هت ریל چآر ش ن به ωآل. Ιllι ب ق یہ ב رے و رے آ ιllι. ا ص ל مآ لآشے. تو ب בہ وآ شے. ش آآی ב ب ر گ ش ت Ґ ن م ی בو ن م. כین ز ن כ گی 20. ا مωآآل و ل نتآیל ا لنآز میخآכ واس Ґ كآכو ب گیرہ. ا سم ب گي.
tanhaiyman.blogfa.com
493964. ღ♥ღܓܨتنهاییـمنܓܨღ♥ღ
تنهایی را دوست دارم زیرا بیوفا نیست تنهایی را دوست دارم زیرا عشق دروغی در ان نیست تنهایی رو دوست دارم زیرا خداوند هم تنهاست. سلاااااااااااااام به دوستانم من برگشتم. تاريخ : ۱۳٩٤/٤/٢٩ ۳:۳٤ ‎ق.ظ نویسنده : امیرعلی نظرات . آدما برای هم مثل کتاب می مونن که وقتی به آخرش میرسن،میرن سراغ یکی دیگه یادمون باشه برای هر کسی راحت ورق نخوریم . تاريخ : ۱۳٩۳/٦/٢۸ ۱۱:٢۱ ‎ق.ظ نویسنده : امیرعلی نظرات . نه نابم نه خاصم! فقط یه تنهای بی. ی هو ول کردم . . ! ﺩﯾﮕﻪ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﯼ ﺍﯾﻨﻮ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﮐﻪ ﺑ. ﺖ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﺩ ﯾﻪ ﺩ. ﺍﯾﻦ ﮐﻨﯽ ﮐﻪ . س بازی کنی .
tanhaiyman.persianblog.ir
493965. مطالب شیک
tanhaiymann.blogfa.com
493966. युवा जोश
युवा जोश. कुछ करने की. मुख्य पृष्ट. शान-ऐ-हिन्द. अल्फाज़-ए-दिल. अविश्वसनीय इंसान. मानसिक उलझनें. संपर्क करें. दिल की दीवार पे ज़ख्मों को सिया है मैंने,. दर्द उठता है तो उसको भी पीया है मैंने।. ग़म की वादी में ये तूफ़ान जब भी आते हैं,. अपनी यादों को ही इल्जाम दिया है मैंने।. मेरी धड़कन में वो रहते है जैसे सदियों से,. पर जुबां से ना कभी नाम लिया है मैंने।. बेरुखी उनकी ये किस मोड़ पे ले आयी है,. बेजुबान दिल ये भला कैसे कोई बात कहे,. Posted by Arvind Gaurav. Subscribe to: Posts (Atom). View my complete profile.
tanhaiyon.blogspot.com
493967. 惠尔诚喷胶,风电专用喷胶,模板布专用喷胶,绣花专用喷胶,波纤布专用喷胶
tanhaiyou.com
493968. man va tanhai
دلم از نبودنت پر است، آنقدر که اضافه اش از چشمانم میچکد! آتش زدن به یک سرنوشت کبریت نمی خواهد که! که لگد بزنی به همه دارایی یک نفر. و بروی . . ! تاريخ دوشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۹۲ساعت 21:49 نويسنده fatemeh. بعضی اوقات یک اشتباه مسیرتو عوض میکنه. بعضیا همون اول به بن بست میخورن سریع برمیگردن. ولی بعضیا میرن یه راهه دیگه که بازه ولی خاکیه. بعضیا میبینن خاکیه سریع برمیگردن. ولی بعضیا از جاده صاف خوششون نمیاد خاکیه رو میرن. بعضیا از خاکی رد میشن میرن جاده اصلی. ولی بعضیا مثه من لاستیکاشون خوب نیست پنچر میکنن.
tanhaizajravar.blogfa.com
493969. تنهایی
tanhaj.blogfa.com
493970. عاشقانه-I LOVE YOU
این روزها اینقدر تلخ است وقتی میخندم. من فقط به عطر تنه تو عادت دارم. همین که بیایی وازکنارم ردبشوی کافی است . مرا به ارامش می رساند حتب اصطحکاک سایه هایمان. دوشنبه شانزدهم دی 1392 12:39 ب ه قلم نرگس. بازنده تر ازخودم فقط من بودم. بازنده تر از خودم فقط من بودم. هی باختم و دوباره. یک برگه برنده کاش تو دستم بود. ای کاش که یکبارم من می بردم. هرکس که به من رسید اتیشم زد. دوشنبه شانزدهم دی 1392 12:34 ب ه قلم نرگس. او راحت ازمن گذشت. اگه خداهم راحت از اوبگذرد. قیامت رامن برپا میکنم! به کجا خواهم رفت؟ درگیردارع...
tanhajoon.blogfa.com
493971. تنها ترین تنها
11:58 ] [ سانیا ] . 11:30 ] [ سانیا ] . 9:56 ] [ سانیا ] . اندیا جان وصدف جان. 9:55 ] [ سانیا ] . ديروز تولدم بود كافر بشم خودم به خودم تولدمو تبريك ميگم. 10:44 ] [ سانیا ] . 9:55 ] [ سانیا ] . 9:55 ] [ سانیا ] . 12:32 ] [ سانیا ] . پیرمردی اسبی داشت و با آن اسب زمینش را شخم میزد. روزی آن اسب از دست پیرمرد فرار کرد و در صحرا گم شد. همسایگان برای ابراز همدردی با پیرمرد، به نزد او آمدند و گفتند:. عجب بد شانسیای آوردی. پیرمرد جواب داد: بد شانسی؟ چندی بعد اسب پیرمرد به همراه چند اسب وحشی دیگر. کردند . .
tanhak-s.blogfa.com
493972. ...شاید
نوشته شده در سه شنبه بیستم اردیبهشت 1390ساعت 22:41 توسط رضا طبیب زاده. هر سر موی مرا با تو هزاران کار است. ما کجاییم و ملامت گر بیکار کجاست؟ شاید رضا طبیب زاده باشم. شاید دانشجوی جامعه شناسی دانشگاه شیراز. شاید متولد خرداد پر از حادثه ای که انتظار فرج از سومش کشم مثل 1369. شاید قرار است دفترچه ی یادداشت کوچک من باشد. شاید قرار است تا تو منتظر بماند. فاطمه گرامی شیرازی (همسفرم). انجمن علمی بخش جامعه شناسی دانشگاه شیراز. کانون دانش آموختگان دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری-شیراز. س ا ر ا خوشكام.
tanhakade.blogfa.com
493973. ایران زمین
پرشین تولز و اخبار. از ذهنتان برای حقیقت. نوشته شده در دوشنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۴ساعت 15:32 توسط رسول. از دستانتان برای نیکو کاری. نوشته شده در دوشنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۴ساعت 15:31 توسط رسول. از صدایتان برای مهر ورزی. نوشته شده در دوشنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۴ساعت 15:30 توسط رسول. خود از هر خطیبی گویاترند. این ستارگان، با فروغ بی پایان،. همه لب فرو بسته اند،. و تپه ها و دشتها دم فرو برده اند،. اما همه بی زبان از خدا. نوشته شده در دوشنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۴ساعت 15:30 توسط رسول.
tanhakas-7.blogfa.com
493974. تنهایی
امروز ۷ مرداد ۱۳۸۸ می باشد. نوشته شده در چهارشنبه هفتم مرداد ۱۳۸۸ساعت 12:39 توسط zbeyna. به وبلاگ من خوش آمدید. نوشته شده در پنجشنبه یازدهم مهر ۱۳۸۷ساعت 18:56 توسط zbeyna. باز امشب بی توام،. مثل هرشب بی توام،. مثل این سال هایی که گذشت و تو نبودی ، باز امشب بی توام. خیره می شوم، به پنجره ی بی ماه،. باز امشب باغچه بی رویا،. ومن از درد دوری تو. آه از دل بی تو. فریاد بی صدایم را بشنو، که دلم بی تو، جوانه ایست در کویر،. برگی ست درمانده در انتظار باد. آری، عشق بی تو مثل راه رفتن بر روی بند باریک زمان،. پاسخ دا...
tanhakas.blogfa.com
493975. تنها ستاره شبهای بی کسیم
تنها ستاره شبهای بی کسیم. یه حرفایی همیشه هست که از عمق نگاه پیداست. از اون حرفای تلخی که مثل شعر فروغ زیباست. از اون حرفایی که یک عمره به گوش ما شده ممنوع. از اون حرفای بی پرده شبیه شعری از شاملو. از اون حرفا که می ترسی. از اون حرفا که باید زد. از اون درد دل های خوب. از اون حرفای خیلی بد. نگفتی و نمی گم حقیقت های پنهونی. از اون حرفا که می دونم. از اون حرفا که می دونی. به زیر سقف این خونه. منم مثل تو مهمونم. منم مثل تو میدونم تو این خونه نمی مونم. یه حرف هایی همیشه هست که از درد توی سینه است. روزی پس از ...
tanhakasam.blogfa.com
493976. अंतर्नाद
Wednesday, March 04, 2015. हमारा शुद्ध-रूप है वह. तुम सीपी हो या शंख,. या हो असंख्य. मेरे अंदर. तुमने जना है जिसे. वह मेरी हर ’कृति’ से विशाल है,. वह नोंक है कलम की,. सौंदर्य है सृष्टि का,. मेरे अंतस का सुर-ताल है. हम दोनों का अंश? या फिर. भविष्य की इस निधि. के अंश हैं हम? हमारा शुद्ध-रूप है वह. और अपभ्रंश हैं हम. शुक्रिया! स्वाति, सीपी, शंख. शुक्रिया असंख्य. इस अमृत के लिए. हम दोनों अब. इस अमृत में पिघलेंगे. प्रस्तुतकर्ता विश्व दीपक. Sunday, May 18, 2014. और आ गए प्रभु जी. अब बेफिक्र&#...उतर गया थ...
tanhakavi.blogspot.com
493977. ....به نام تنها خالقم....
به نام تنها خالقم. امید بخش ترین نیرو. جاکتابی( معرفی کتاب ). لاله های زهرایی مازندران. حامیان مردمی دکتر جلیلی - بابل. حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی. با سلام خدمت شما برادران وخواهران محترم. این وبلاگ به یک سرور ایرانی منتقل شده. لطفا به وبلاگه جدیدم سر بزنید،. اگر شما با این وبلاگ تبادل لینک داشتید، وبلاگ شما در آدرس جدید لینک شده است،. از شما هم خواهش میکنم که آدرسه جدید را با نام پاتک. تاريخ : نویسنده : حسین. بلایی دیگر در راهست. بلایی دیگر در راهست. تاريخ : نویسنده : حسین. حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی.
tanhakhalegham.blogfa.com