SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494031 - 494086)

494031. Ciaran Tanham I.S.C.
Ciaran Tanham I.S.C. Ciaran Tanham (ISC) Showreel. Ph) 353 (0) 872562882.
tanham.net
494032. تنهایی
مهردادم تولدت مبارک گل من. حس عجیبیست در این لحظات خاص برای معشوقی خاص نوشتن.لرزش. دستانم که باقاه قاه خندشان شور و احساسشان را بیان که نه پنهان می کنند نوشتن را برایم مشکل می کند آخر این مستی ماورای بیان است و گاهی ادراک. بالاخره این لحظه رسید،ستاره هایی که به نشانه ی نزدیک شدن به این روز می کشیدم آنقدر شد که بتواند برق چشمانت را که نه سایه ات را تداعی کند و این یعنی خورشیدی بالا آمده که سایه ای هست. زیبای من طلوعت،بهارت ،شکفتنت ،لمس بودنت ،تبلور حضورت ،. نه خیلی ساده تولدت مبارک. من نفهمیدم امسال به کد...
tanham.persianblog.ir
494033. ×EROoR×
چرا همه چیو یهو خراب میکنه؟ چرا هیچکسو ندارم با هام حرف بزنه؟ دوسم داره اما انقد زیاد که همه چیو خراب کرده. دیگه هیچ دوستی ندارم که باهاش حرف بزنم مریم.نیلوو .هیچکسو ندارم. راسته که تو سختیا هیشکی کنارت نی؟ اره هیشکی کنارم نی. حتی کسی که فکر میکردم اگه اون باشه دیگه زندگی بهشته. هر چی که میگم سنگ میکنه و میزنه تو سرم.چرا. خدایا میشه کمکم کنی؟ تو نمیفهمی چقد سخته. وقتی سعی کنی سعی کنی سعی کنی. و هیچ وقت نرسی. Man az dars motenaFeeeraaam :. تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد. وقتی یه ن ف رو دوست داشته باشم.
tanham00.blogfa.com
494034. یه دنیا تنهایی
دختر تنهای پاییزم . خوشحال میشم نظراتتون رو بشنوم. هر کی عاشق نباشه ادم نیست. درونم از غصه و ماتم. مثال روح بی خوا ب است. سرابی در چشم رنگین. از این ننگی که در خواب است . نوشته شده توسط sevil در دوشنبه ۱۴ دی۱۳۸۸. اگر از ظلمت ره می ترسی چلچراغ نگهم را به تو خواهم بخشید. روشنائیهای تنم را كه نشان سحرند به تو خواهم بخشید اگر از دوری ره. می ترسی، دستهایم را كه پلی بر روی زمان می بندند به تو خواهم. ای دریاچه هنوز گردش سال به آخر نرسیده است، ولی مرا ببین که. روی همان سنگی که او می نشست، تنها نشسته ام. زندگی رو...
tanham0nazar.blogfa.com
494035. افغانستان
نقشه های حکومت نباید عملی گردد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان (afghanpaper)، شكیبا هاشمی، عضو پارلمان افغانستان با متهم كردن حامد كرزی، رئیس جمهور افغانستان، دادگاه ویژه را عامل اصلی تاخیر در معرفی وزرای پیشنهادی از جانب حامد کرزی دانست اما این نقشه های حکومت نباید عملی گردد. شكیبا هاشمی اظهار داشت که رئیس جمهور در نظر دارد تا از طریق دادگاه ویژه بر پارلمان اعمال نظر كرده و در لیست نمایندگان پارلمان تغییرات دلخواه را به وجود آورد. قابل ذکر است که دادگاه ویژه پس از اعتراض برخی از نامزدان انتخاباتی د...
tanham1.blogfa.com
494036. عاشق تنهایی خدا
حس بد یعنی حس کنی همه دارن تحملت میکنن تا بیان سر خاکت حتی خاطراتت بخدا اگر کسی بفهمه چی میگم(:). فتنه ی 88 (متفاوت ترین پست این وب). از کجا شروع شد . اهان نه نه نه نه بزارم من بگم از اون جایی شروع شد که بعد انتخابات بوی دماغ سوخته بلند شد و اقای احمی نژاد کاندیدای جبهیه اصولگرا رای اورد . توووووووو ببببببببوووووووق و کرنا کردن که رای مارو دزدیدن دارن باهاش پووز میدن اخه یکی نی بگه ایییین همه تفتاوت بین ارا کجا میشه دزدی کرد اخههههه. 1-شکستن حرمت عاشورا و تاسو عای حسینی. 2-اتش زدن حسینیه ها ومساجد. اون ا...
tanham1015.blogfa.com
494037. tanham123
بانک جامع اطلاعات توریستی و گردشگری. سلام دوستان عزیز قصد معرفی یک سایت خوب و مرجع در زمینه تور های گردشگری و مسافرتی رو داریم. اسم این سایت تور باران. هست در این وبسایت مجموعه کاملی از تور های داخلی. و خارجی و زیارتی وهمینطور تورهای لحظه آخری. قرار دارد آزانس های مسافرتی تور های مختلفی را در این سایت به ثبت میرسانند و تور باران به صورت روزانه با تور های جدید بهروز و آپدیت میشود. از مهمترین مسیر های خارجی که در این وبسایت درج میشود میتوان به تور مالزی. اشاره کرد همچنین تور ترکیه. نوشته شده در چهارشنبه دو...
tanham123.blogfa.com
494038. ღکـــــــــــــــــلبه تـــــــــــــــــــنهای مـــــــــــــــــــنღ
ممنوט ک ﮧ چش. چهارشنبه 24 مهر 1392. ببین روزگارت چه بر سرم آورده. گریه هم آرامم نمی کند! شنبه 15 فروردين 1394. و باید باشے تآ کم نیآورم. باید باشے تآ فراموش نکنم. شنبه 15 فروردين 1394. ولی بعضی حرفارو نه میشه گفت و نه میشه خورد! میشه همون وقتایی که آدم خودشم نمیدونه چه مرگشه! شنبه 21 دي 1392. می کنم عاشقت نبودم. هنوز هم شاید نباشم. میکنم مرگ را بارها در نبودنت زیسته ام …. مرگ همان تویی هستی وقتی که نیستی! شنبه 21 دي 1392. نه برای تو که دروغ برایت خود زندگیست. متاسفم که چرا مزه عشق را. از دست تو چشیدم.
tanham1373.rozblog.com
494039. کلبه تنهایی من
کادویی برای بهترین دوست. نوشته شده در سه شنبه هفدهم دی ۱۳۹۲ساعت 0:26 توسط کیمیا جون. در هیاهوی زندگی دریافتم. چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت. در حالی که گویی ایستاده بودم. و چه غصه هایی که سپیدی موهایم را حاصل شد. در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود. نوشته شده در سه شنبه نوزدهم آذر ۱۳۹۲ساعت 14:15 توسط کیمیا جون. خدای من ، ای بهترین یار ، بین من و تو. به وسعت یک گناه. و گام و تقربی به اندازه. آنگاه که در سایه ی نگاه پرمهر و. فاصله ها فرو می ریزند و هیچ حزن. با تو زمین ، این آتشکده ی فروزان غم،.
tanham1374.blogfa.com
494040. M#8
فهمیده ی دیروز و نفهم امروز. هیچ وقت بخاطر جنس مخالف ،. جنس موافق رو ارزون نفروش ضرر میکنی! تو خودت را رنگ زدی. تا شیبه خاطرات این آدما ها باشی؟ رنگین کمان را با دروغ های خود رنگ میکنند! حتی معنی بی رنگی را هم نداری! کاش سیاه و سفید بودی! تو شیبه دروغ های رنگی آنها نیستی! شبیه حقیقت .خودت هستی! دلم آرامش وارونه میخواهد! پنجشنبه بیست و یکم اسفند ۱۳۹۳ 17:54 محمد.
tanham1375.blogfa.com
494041. عِشوه ریختَن رآ خوب یادَم نَداده اَند!
ع شوه ریخت ن رآ خوب یاد م ن داده ا ند! منطق را خاک کرده ام. شاید اگر با قلبم پاسخ دهم. بیشتر دوستم داشته باشی. یکشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۱۳ 15:35 foroogh. گفتم:پس چرا مانده ای؟ گفت:میترسم تو مرا دوست داشته باشی. سه شنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۴ 11:2 foroogh. ترسم از صدای پای آشنایت. که اگر آن به گوشم رسد. تمام خاطراتم را بیاد آرم. و گذشته را عاشقانه به آغوش بکشم. جمعه ۱۳۹۲/۱۰/۰۶ 19:55 foroogh. اربعین، عاشورای مکرر است. روز زخم خوردن دل های بی پناه. روز خون گریه کردن چشم هایی غریب. دوشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۰۲ 10:59 foroogh. با من قهر بود.
tanham1391.blogfa.com
494042. تنهام
اشکی که بی دلیل بیاید اشک دلتنگی نیست اشک بی کسی است. دوستای گلم که میان نظر میدن ادرس وبلاگ یا ایمیلشو بدن که بتونم تشکر کنم. نوشته شده در چهارشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۳ساعت 17:20 توسط حسین. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم فروردین ۱۳۹۳ساعت 20:52 توسط حسین. نوشته شده در پنجشنبه بیست و دوم آبان ۱۳۹۳ساعت 16:20 توسط حسین. دختر از دوستت دارم گفتن هر شب پسره خسته شده بود. یک شب وقتی اس ام اس آمد بدون آن که آنرا باز کند. موبایل را گذاشت زیر بالشش و خوابید. صبح وقت مادر پسره به دختره زنگ زد و گفت: پسرم مرده.
tanham145.blogfa.com
494043. ❤ تنهـــــــــام❤
تنهایی خوب است، هم من وهم تو می دانیم که:. ولی چه میتوان کردوقتی خوبی نمانده تابه تنهایی،. واژه تنهایی رااز تخته سیاه زندگی پاک کند. چهارشنبه بیست و ششم آذر 1393 19:47 F. از تبار دیوارهای کاهگلی است! چهارشنبه هشتم بهمن 1393 17:12 F. ﯾﮑﯽ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ! ﯾﮏ ﺗﮑﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ هیچکس ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺧﻮﺩﺕ ﻧﺪﺍﺭﯼ. پنجشنبه بیست و پنجم دی 1393 13:25 F. سخت است تحمل ثانیه هایی که نمیگذرند. سخت است تحمل شب هایی که صبح نمیشوند. سخت است تحمل زخم زبان هایی که هر روز تلخ تر میشوند. شنبه سی...
tanham16.blogfa.com
494044. ღ♥ღتنهـــــــایی ِمنღ♥ღ
ღ ღتنهایی منღ ღ. نويسنده :P3YM N T NHA. تاريخ: پنجشنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۲ ساعت: 16:14. روز زن و ماااااااادر مبارک. نويسنده :P3YM N T NHA. تاريخ: جمعه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۴ ساعت: 12:12. است زیباترین واژه بر لبان آدمی واژه. زیباترین خطاب مادر جان. واژه ایست سرشار از امید و عشق. واژه ای شیرین و مهربان که از ژرفای جان بر می آید. عید بر همتون مبارک. نويسنده :P3YM N T NHA. تاريخ: سه شنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۹۳ ساعت: 12:6. با خوبي ها و بدي ها، هرآنچه که بود برگي ديگر از دفتر روزگار ورق خورد،. اش میگفت اما !
tanham18.blogfa.com
494045. تــنـــــــــــــهــا
مجله اینترنتی دانستنی ها. خرید اینترنتی شارژ ایرانسل. زیباترین شعر های عاشقانه. سایت اجتماعی فارس عرب. سلام این وبلاگ تقدیم به اونایی که به عشقشون نرسیدن . پنجشنبه بیست و ششم اردیبهشت 1392 ] [ 14:28 ] . یکشنبه دوازدهم آبان 1392 ] [ 14:37 ] . یکشنبه دوازدهم آبان 1392 ] [ 14:36 ] . یکشنبه دوازدهم آبان 1392 ] [ 14:31 ] . یکشنبه دوازدهم آبان 1392 ] [ 14:30 ] . نمیدانم چرا ، اما برایت سخت دلتنگم در این مسلک که صورت های بی احساس بسوی قلب های ساده می تازند من اینجا در صف مرگ شقایق ها برای رنگ چشمان تو دلتنگم.
tanham1818.blogfa.com
494046. تنــــــــــــهایـــــــ♥ــی هـــــامـــ
ب عضے و פ تآ بآی כ. ت نهآے ت نهآ. هے آه نگ گوش بכے،. ف ك ڪ نے،ه مہ چیو بریزے ت و פ وכت. تآ م رز ا نفجآر برے. اونو פ כر ا تآق بآز ڪ نے بآ ه موט ل بפ نכ م سפ رہ ه میشگے. وآن موכ ڪ نے ڪہ ه مہ چے פ وبہ! جمعه سیزدهم اردیبهشت 1392. براﮮ بعضﮮ בرבها نﮧ میتواל گریﮧ ک رב. نﮧ میتواל فریآב زב :. و بﮮ صבا شکست . . . باید به بعضی پسرها گفت :. آهآی پسر حوآست باشه . . این دختر که بهت دل داده، خیلی ها در آرزوی پا دادنش هستند . . پنجشنبه بیست و دوم فروردین 1392. عجب وفايي دآرد اين دلتنگي! بر ميگرده در گوشت ميگه:.
tanham1996.blogfa.com
494047. DeL NeveShtE _ LovE
خوش حال شدممم به وبلاگمم سر زدین. . قالب هاي نايت نما. تاريخ : 27 Mar 2014. نويسنده : ㅆιss сυtε. بگذار حرف دلم را فریاد کنم:. عشق یعنے یکےمثل" ت و "داشتن . تاريخ : 1 Mar 2014. نويسنده : ㅆιss сυtε. حواست بہ دلت باشد . . . آن را هر جایے نگذار! این روزها دل را میدزدند . . . بعد ڪہ بہ دردشان نخورد جای صندوق پست آنرا در سطل آشغال مے اندازند! و تو خوب میدانے دلے که ا لمثنے شد! دیگر د ل نمیشود! تاريخ : 27 Feb 2014. نويسنده : ㅆιss сυtε. روزهایی را که تو نیستی. حیفم می آید زندگی کنم . . ! تاريخ : 26 Feb 2014.
tanham1997.blogfa.com
494048. تنهایی های من
طراح : ص دف. طراح : ص دف. آنچ ه گ ذشت. دوس ت جونی ا. دلتنگی های یه دختر. طراح : ص دف.
tanham2.blogfa.com
494049. تنهاییهای من و...؟
روزگاری دلم بامن بود. چيزهاي بدتري هم هست. ماه بودم می خواستم ماهی شوم. عاشق يك لحظه نگاهت. عقیده یک آدم کش. گاهی دلم برای خودم تنگ می شود. افسانه ایران باستان،زرتشت،فرهنگ وتمدن اسلامی. صبا آمد ،دلم را که شکست . رفت ! قالب های وبلاگ اسکین. پنل اس ام اس. بگذار درد بیاید از در از دیوار. از کنج و کلید. از هر طرف ک میخواهد. دلخوش مکن به وارونه خواندنش. تنها تویی و تنهاییت. تویی و باران پشت پنجره. کلید را لمس کن حرکت. زندگی آغاز میشود دیگر بار. و دست های تو برای گشودن درد های دردناک جهان کافیست. از خاطر نبریم...
tanham20.blogfa.com
494050. بی وفا
نوشته شده در دوشنبه شانزدهم اردیبهشت 1392ساعت 20:20 توسط تنها. تنهایی رادوست دارم زیرابی وفانیست تنهایی رادوست دارم زیراعشق دروغین درآن نیست تنهایی رادوست دارم چون بار هاتجربه کردم تنهایی رادوست دارم چونخداهم تنهاست درکلبه ی تنهایی هایم درانتظارخواهم گریست وانتظارکشیدنم راپنهان خواهم کرد شایددرسکوتی یاشایددرشبی سردوبارانی. بگذارکسی نداندکه هنوزدوستش دارم. نوشته شده در شنبه چهاردهم اردیبهشت 1392ساعت 23:6 توسط تنها. نوشته شده در شنبه چهاردهم اردیبهشت 1392ساعت 20:40 توسط تنها. عبور می کرد . صبح فردا دختر، ب...
tanham22.blogfa.com
494051. وجونی مسم و پیری شکسم په کی خداپرسم
وجونی مسم و پیری شکسم په کی خداپرسم. ن طناب میخواد ن چاریایه! هوای نبودنت ب دارم کشیده است. کاش بعد از این همه نوشته های عاشقانم. کسی می آمدمیگفت بسه دیگه. میگفت:حالا از دردهایت بگو.من گوش میکنم. یکشنبه ۵ مرداد۱۳۹۳ ] [ 19:50 ] [ خلق درودر ]. سلام ب همه دوستان. مخصوصا اونا ک خیلی کمکم کردن. خواستم بگم دیگه سرنمیزنم چه مطلب بذارم چه جواب کامنتهاتونوجواب بدم. واسم دعاکنید بازم ازهمتوم تشکرمیکنم. اگه روحیشوداشتم میام ب وبلاگتون سرمیزنم. یکشنبه ۱۴ دی۱۳۹۳ ] [ 12:32 ] [ خلق درودر ]. اگر سرت رو روی سینه ام بگذاری.
tanham222.blogfa.com
494052. 2L0Nely
چه بی اعتنا رفتی. من و زندگی من. حرفهای در گوشی 18. ღ ღ عاشقانه آرام ღ ღ. تنهایی تو رهایم نکن. همه چیز هست بفرما. فقط به خاطر تنها عشقم. نم ک هاے زخم ے. طراحی ناخن با روزنامه. ارسال اس ام اس. در پس اين شعر. در پس اين شعر. تاريخ : شنبه بیست و ششم بهمن 1392 23:9 نویسنده : آدینا. روزي سيصد و شصت و پنج بار نيستي. تاريخ : پنجشنبه بیست و چهارم بهمن 1392 11:30 نویسنده : آدینا. تاريخ : پنجشنبه بیست و چهارم بهمن 1392 7:24 نویسنده : آدینا. نام مرا درآغوش گيرند. اين روزها هوا خيلي سرد. تو آن سوي غروب. خدایا تو ببخش .
tanham2much.blogfa.com
494053. به یادتم
پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ.
tanham484.parsiblog.com
494054. عاشقانه های من
شنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۹۴ ساعت14:29 عاشق. روی یک کارت براش نوشتم* *. به امید فردایی بهتر. چند وقت بعد خبر عروسیش شنیدم. فهمیدم اون روز الف فردا رو نزاشته بودم. به امید فردی بهتر. شنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۹۴ ساعت14:25 عاشق. چقدر بده تو زندگیت ادمای. اما اونی که می خوای. شنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۹۴ ساعت14:15 عاشق. دیر آمدی کمی تغییر کرده ام. عکسم را مچاله کن . . . شنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۹۴ ساعت12:13 عاشق. برایم مهم نیست چه میشود. به همه ی باور هایم سوگند. هیچ چیزی برایم مهم نیست. تنها دعای قشنگ منی.
tanham488.blogfa.com
494055. جدایی مجنون و لیلی
جدایی مجنون و لیلی. کمی که لابه لای نوشته هایم بگردی پیدایم میکنی. کمی هم بهانه گیر. اگر نوشته هایم را بیابی ،. منم همان حوالی ام. نوشته شده در چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 20:40 توسط لیلی. از سرد بودنم گلایه نکن. سرد شده ام تا در کنارم نسوزی. نوشته شده در پنجشنبه یازدهم تیر ۱۳۹۴ساعت 15:29 توسط لیلی. ساکتم .حرف نمیزنم. نه که چیزی برای گفتن نباشد. نه .به این. پیله کرده ام. نه که ندانم. اینروزها از همیشه پر تر از حرفم . از همیشه بیشتر گفتنی دارم ولی. مانده ام و یک عالمه. روزی که باشی و بخواهی برایت حرف بزنم.
tanham56ta.blogfa.com
494056. غروب رنگين كمان
وقتي تو مي ري عزاي درياست . چون بي آسمون اون خيلي تنهاست. نوشته شده در چهارشنبه 28 فروردین1392ساعت 10:13 توسط . نوشته شده در پنجشنبه 25 آذر1389ساعت 9:18 توسط . براي مشاهده تولد غروب رنگين كمان به ادامه مطلب مراجه كنين. لطفا نظراتتون رو در پست قبل بذارین. مرسی. نوشته شده در یکشنبه 27 تیر1389ساعت 11:7 توسط . به چشم من نگاه نكن دوباره غصه ت ميگيره. ساده بگم كه عشق من بايد تو قلبت بميره. فاصله بين من و تو از اينجا تا آسمونه. خيلي عزيزي واسه من اما بي وفاست اين زمونه. براي اين دربه دري تو بهترين گواهمي. تويي ...
tanham68.blogfa.com
494057. تلنگر
نه تو می مانی و نه اندوه. و نه هیچیک از مردم این آبادی. به حباب نگران لب یک رود قسم. و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت. غصه هم می گذرد. آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز. نوشته شده در چهارشنبه 12 مهر1391 ساعت 16:6 توسط آلاء. هیچ وقت کسی نباشه اشکات رو پاک کنه. تو جاده بدون مقصد. جشن تولد با قرص خواب. سر سفره عید تنهای تنها. روز عید بدون تبریک. حسرت قدم زدن دو نفره. موقع درد فریاد زدن. خسته اما بدون تکیه گاه. حسرت دیدن چشم نگران. دستاتو با لیوان چای گرم کنی. قفس ،آف...
tanham6970.blogfa.com
494058. تنهام
اين وب بسته شد. اين بلاگ بسته شد. مي دونيد واسه چي چون حوصله ندارم دو وب رو باهم. بچرخونم .آدرس وب رو كه بهتون دادم . نوشته شده در پنجشنبه چهاردهم بهمن ۱۳۸۹ساعت 13:51 توسط یک تنها. کاش همه ی عشقای دنیا عشق آسمونی بود عشق به خدا بود و صفا و مهربونی بود کاش. ی آرزوها یافتن عشق و خوبی بود کاش توی دنیای ما ستاره ها چیدنی بود کاشکی گلها. همیشه توی باغا شاد بودن حتی توی زمستون هم گلها همیشه باز بودن کاشکی تو قلب آدما. عشق و مهربونی بود عاشق خدا بودن کاشکی به این آسونی بود دیگه کمتر آدما فکر دلاشون. زن گفت: نه،...
tanham71.blogfa.com
494059. ثانیه های بی تو
ثانیه های بی تو. به تو رسیده بودم . . . شانه ای می خواهم برای سرم ،. و سری برای شان ه ام! کسی خسته نیست از این بالش های پ ری؟ نمی دانم آلزایمر بودی یا عشق! از روزی که مبتلایت شدم. خود را از یاد بردم . . . قلبم درد میگیرد و. یادگار توست . . . گاهی اوقات بی قانونی عجیب بیداد می کند در عاشقی. یکی دور می زند! اما دیگری جریمه میشود و تاوان میپردازد! بهار من مرا بگذار و بگذر. رهایم کن برو دلدار و بگذر. من عادت می کنم اینجا به غمها. مرا پر کن از این اجبار و بگذر. یه چیزی هست به اسم آغوش ، لامصب دوای هر دردیه.
tanham75ta.blogfa.com
494060. دلنوشته هایم
وبلاگ قدیمی به وبلاگ جدید انتقال یافت. سلام دوستای عزیزم که به وبلاگم سر میزدید. وبم از دلنوشته ها به مهربانی باآدرس جدید منتقل شد.منتظرتونما. Http:/ mehrabon1996.blogfa.com/. نوشته شده در پنجشنبه بیست و دوم خرداد 1393ساعت 21:1 توسط تنها.
tanham7692.blogfa.com
494061. گاهی تنهایی لازمه.....
دلم گرفته از دنیا از آدم ها از خیال هایی که خیال ماند. نوشته شده در ساعت توسط زهره. نوشته شده در ساعت توسط زهره. دورا دور عاشقت شدم دورا دور نگرانت بودم دورا دور عشق ورزیدم و حال عاشق شدن و عشق ورزیدنت به دیگری را دورا دور می بینم و از همین دورا دور می میرم! نوشته شده در ساعت توسط زهره. پيکت روبنوش به سلامتي. آرزوهايي که هيچ وقت لمس نکردي. به سلامتي عشقي که طالعش باتونبود وتوهنوزم دوسش داري. بزن به سلامتي کسي که گفت دوست داره ولي به پات نموند. بزن به سلامتي شبايي که تاصبح گريه کردي ولي نميدوني چرا؟ نوشته...
tanham87.blogfa.com
494062. ๑㋡๑ هر چی که بخوای ๑㋡๑
๑ ๑ هر چی که بخوای ๑ ๑. از اینکه به وب من خیلی خوشحالم. امیدوارم لحظات خوبی رو اینجا سپری کنید. اگه مطالب مورد نیازتون رو پیدا نکردید،بگید تا براتون بذارم. در صورت ف.ت شدن آدرس بعدی. نظرم حتما بدید تا در بهتر شدن وب کمکم کنید. یکشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۹۲ 20:33 ღآیداღ. اینجا جایی که از دخترا حمایت میشه. همون طور که همه دختر خانومااا در جریان هستید آقا پسراااا. 3اعتماد به نفس دارن در حد مرییییییخ. 4دختر بازم که هستن. 5با احساساته دختر خانوماا هم که بازی میکنن. پسرا اینجا راه بندازه . پیدا میکنه و میاد.
tanham900.blogfa.com
494063. .....
خودم خواستم تنها باشم. نمى دونستم كار به اينجا ها بكشه. من همونى كه خواستى نيستم. نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم مرداد 1393ساعت 12:7 توسط . Design By : RoozGozar.com. لباس ، کیف ، کفش. قالب وبلاگ : روزگذر دات كام.
tanham92.blogfa.com
494064. تنــــــــــــــــــهاترین تنـــــــــها
دانلود آهنگ جدید سعید بنازاده بنام کاری به کارم نداشته باش. عطر ت نت روی پیراهنم مانده . امروز بویید م ش عمیق عمیق! و با هر نفس بغضم را سنگین تر کردم! و به یاد آوردم که دیگر ، تنت سهم دیگری ست. و غمت سهم من! روز قیامت ازم پرسیدند :. جوانیت را چگونه گذراندی؟ دل شکسته است بگذارید به بهشت برود. دنیایش خوب جهنمی بود . . . سریعترین نقاشی بود که دیده بودم. در یک چشم بهم زدن روزگارم. آهنگ زیبای صدای خسته با صدای علیرضا روزگار. به کوه گفتم عشق چیست؟ به ابر گفتم عشق چیست؟ به باد گفتم عشق چیست؟ آهنگ بسیار زیبای من...
tanham93.blogfa.com
494065. تنها ما
دانلود آهنگ جدید دوست دارم از بابک مافی. و بسیار زیبای بابک مافی به نام دوست دارم با لینک مستقیم. دانلود آهنگ با کیفیت 320. حجم : 7.27 مگابابت. دانلود آهنگ با کیفیت 128. حجم : 3.50 مگابایت. در صورت خراب بودن هر یک از لینک های دانلود لطفا سریعا به ما گذارش خرابی لینک را دهید تا در اولین فرصت لینک را اصلاح کنیم. منبع : فول آلبوم ها. هشدار: کپي برداي از نوشته هاي فول آلبوم ها بدون ذکر منبع پيگرد قانوني دارد . آهنگ جدید دوست دارم از بابک مافی. نوشته شده در دوشنبه سیزدهم مرداد 1393ساعت 10:42 توسط مصطفی.
tanhama.blogfa.com
494066. 浜松エリアのグルメ・ヘアサロン・ビューティ・インテリア・ファッションを紹介|TanHAMA.jp|タウン情報はままつ
タウン情報はままつ 浜松エリアのグルメ ヘアサロン ビューティ インテリア ファッションを紹介. デート本Vol.23 2012-2013 発売です. デート本vol.26 2015 2016. Ie bon いえぼん 三河. Ie bon いえぼん Vol.9 はままつ家づくりの本2014. デート本 Vol.26 情報掲載に関するお詫びと訂正. 店名 町名 料理名など、 今探したい キーワードを入力してください。 6月8日 日 14:00 17:00浜松市千歳町 モール街 にて 第7回浜松コン を開催.
tanhama.jp
494067. tanhamah
مروری بر زندگی جلال آل احمد. به دنیا آمد. وی پسر عموی آیتالله طالقانی. دوران کودکی و نوجوانی جلال در نوعی رفاه نسبی گذشت. پس از اتمام دوران دبستان، پدر جلال، سید احمد طالقانی. به او اجازه درس خواندن در دبیرستان را نداد اما او که همواره خواهان و جویای حقیقت بود به این سادگی تسلیم خواست پدر نشد. لطفا برای مشاهده به ادامه مطلب. نوشته شده در پنجشنبه بیست و ششم اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت 19:39 توسط admin. عکس بازیگران سریال های ترکی. خرید پستی بازی pc. خرید پستی بازی sniper ghost warrior 2. خرید پستی بازی HAWX 2.
tanhamah.blogfa.com
494068. لبیک
نوشته شده در جمعه سی ام دی 1390ساعت 0:21 توسط مهدی. نوشته شده در جمعه سی ام دی 1390ساعت 0:14 توسط مهدی. نوشته شده در جمعه سی ام دی 1390ساعت 0:13 توسط مهدی. با سلام خدمت دوستان. وبلاگ به آدرس زیر منتقل شد. Http:/ masirevesal.blogfa.com. نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم شهریور 1390ساعت 18:46 توسط مهدی.
tanhamahdi.blogfa.com
494069. جدیدترین نرم افزارهای فارسی و ایرانی
جدیدترین نرم افزارهای فارسی و ایرانی. جدیدترین آموزشها-نرم افزارها-آموزش برنامه نویسی-آموزش انیمیشن سازی-هرکسی میتونه. جدیدترین نرم افزارها و آموزشهای اندروید-بیا اینجا ترفندها کمیابه. اگه دنبال مطالب سرگرمی و جدید میخوای بیا این سایت:. همه چی توی این سایت هست. برچسبها: آموزش های جدید. دانلود نرم افزار تبلیغات با وایبر. نوشته شده در چهارشنبه دوم مهر 1393ساعت 11:50 توسط رضا. برنامه ارسال پیام تبلیغاتی با وایبر-قیمت فقط 50 هزار تومان-وایبر رایدر. مزایای نرم افزار ما :. رابط کاربری بسیار آسان. بعد از پرداخت...
tanhamahla.blogfa.com
494070. اب باریکه
برای لبخندتو لبخندمن لبخندما. یک لبخند تو به همه دنیا می ارزد دوست. چوب خدا صدا داره . یاد سهراب بخیر . خنده بر هر درد بی درمان . اینم معنی اهنگ وبم. من اینم یه دخی شیطون. دنیای صورتی عارفه جون. امید به اسمون مهربون. خرید کارت شارژ برگر. دستگاه تصفیه آب پاکاب. گالري عکس هاي زیبا. دانلود بازی با لینک مستقیم. ب عב ت و . ی ہ ص دآے م زاحمے . هیچ و قت و ل م ن ڪ رב . ی ہ ص دآے م بهمے ڪ ہ. ه ر ב م ت و گ وشم مے گ فت :. دوشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 14:28 ] [ mani mah ]. یک لبخند تو به همه دنیا می ارزد دوست. حرفای...
tanhamahmandeh.blogfa.com
494071. بی قراری هایم
نمی دونم باید چه طوری شروع کنم ولی چند تا چیز رو لازمه همین اول بگم:. اگه حوصله ندارین حرفای منو بخونین خواهش می کنم خواهش می کنم خواهش می کنم. فقط واسه اینکه بیام تو وبلاگتون و نظری بدم و آمار بازدیدتون بره بالا نظر ندین.من این وبلاگ رو تنها مکانی می بینم که خود خود خودم هستم نه کس دیگه ای نه اونی که بقیه میخوان. دوم اینکه حرف دلتون رو بگین.دقیقا حرف دلتون رو.انتقادا واسه من خیلی مهم تره تا تعریف و تمجید.دوست دارم نظرتون رو در مورد خود واقعیم بدونم. ممنونم به خاطر خوبی هاتون دوست جونیام.دوستتون دارم.
tanhaman.blogfa.com
494072. دانلود آهنگ
خداوند به سه تن نمی نگرد و با آنان سخن نمی گوید : پیشوای ستمکار، پیر زناکار و عابد متکب ر . [.رسول خدا صلی الله علیه و آله]. دانلود آهنگ جدید امید بیگدلی. دوشنبه 95 مرداد 18 , ساعت 6:22 عصر. دانلود آهنگ 95 دانلود آهنگ امید بیگدلی دانلود آهنگ جدید 95 دانلود آهنگ جدید امید بیگدلی دانلود آهنگ های امید بیگدلی. نوشته شده توسط دانلود آهنگ. نظرات دیگران [ نظر]. باخت ایران به فیلیپین با 11 امتیاز اختلاف. چهارشنبه 95 خرداد 19 , ساعت 6:24 عصر. به گزارش شبکه اطلاع رسانی شابا نیوز. نوشته شده توسط دانلود آهنگ. او اضا...
tanhaman.parsiblog.com
494073. به یادگاری نوشتم خطی زدلتنگی
به یادگاری نوشتم خطی زدلتنگی. واسه گفتن دیگه دیره .هنوز اما دوست دارم. من از سوی روزگارم. ازت عذر می خواهم اگر وجاهت های ریاگونه درک زیبایی تو را از اذهان بشر پاک کرده است. اگر چشمان غبارآلود دنیا حقیقت زیبایت را به پای دروغ رنگ شده قربانی میکند. عذر می خواهم اگرغافلانه خون در رگ هایم می جوشد و عاشقانه زیستن را از خاطر برده ام. وقتی که روزگارسنگینی پلک غم را به چشمانم اجبار میکند من به خاطر روح کم عمقم ازت شرم میکنم. وقتی که مقصدی برای سفر کردن نیست قاب امید میخکوب شده به دیوار دست نایافتنی میشود. حال با...
tanhaman1.blogfa.com
494074. دل نوشته هایه محمد حجتی نژاد
دل نوشته هایه محمد حجتی نژاد. اگه دلت گرفت اگه تنهای اگه غمگینی اگه عاشقی به وب ما خوش آمدی. کمی که لابه لای نوشته هایم بگردید پیدایم میکنید. دیوانه، عاشق، کمی هم بهانه گیر. اگر نوشته هایم را بیابی ، منم همان حوالی ام! اگر من را یافتید. خواهشا به من بگوید که . من خودم را خیلی وقته گم کردم. خواهشا تو یافتن خودم کمکم کنید. ب ه دستان عاشقی تنها (محمد). عکس زیبا ترین پسر چهان. خدا یا این اعتماد به سقفو از ما نگیر. ب ه دستان عاشقی تنها (محمد). هرکی منو دید به خودم یا به پدر مادرم گفت داره از دست میره. که هرکی...
tanhaman32.blogfa.com
494075. دیوانه خانه منه بدت آمد دیگه نیا
جهت اطلاع از تنظیمات و ویرایش این قالب اینجا را کلیک کنید. کلیک کنید : . چه سوال مسخره ای. جمعه نهم اسفند 1392. کد لوگو و بنر. کد لوگو و بنر. نوشته شده در ساعت : 13:24. چهارشنبه هشتم آبان 1392. خوشحال میشم به وب دیگه من هم سر بزنید. Http:/ tanhaman32.blogfa.com/. نوشته شده در ساعت : 15:44. پنجشنبه هجدهم اردیبهشت 1393. خیلی ها ازم میپرسن چرا مزاحم میخوام. یک بار برایه همیشه جواب این سوال را بدم. من چندی پیش نه چندان زیاد فهمیدم برایه. کسی که دوسش دارم یک مزاحمم. و با دوتا چشمم خیانتشو دیدم و. حق با او بود.
tanhaman64.blogfa.com
494076. نوشته های یک دختر تنها
نوشته های یک دختر تنها. گاهی وقتهاتوزندگی می رسی به یه جایی که بن بست نیست امادیگه مقصدنداری. چه اندازه تنهایی من بزرگ است. بیاد تو دو تا فنجون روی این میز میزارم. شکسته قلبم از دستت ولی بازم دوست دارم. نوشته شده در پنجشنبه چهارم دی 1393ساعت 7:32 بعد از ظهر توسط زهره. در غریب ترین شهر عالمم. تو در کجای جهانی. نوشته شده در دوشنبه ششم مرداد 1393ساعت 3:20 بعد از ظهر توسط زهره. نوشته شده در دوشنبه ششم مرداد 1393ساعت 3:17 بعد از ظهر توسط زهره. شهري به اين بزرگي. كفش هايم خسته اند. خسته از مسيرهاي تنهايي.
tanhaman89.blogfa.com
494077. عاشقانه ، درد دل ، حرف دل
عاشقانه ، درد دل ، حرف دل. عشق همیشگی من به تو. زندگي بي غم نميشه. چهارشنبه سی ام بهمن 1392 ] [ 11:28 ] [ بيتا ] . چهارشنبه سی ام بهمن 1392 ] [ 11:19 ] [ بيتا ] . چهارشنبه سی ام بهمن 1392 ] [ 11:14 ] [ بيتا ] . چهارشنبه سی ام بهمن 1392 ] [ 11:13 ] [ بيتا ] . چهارشنبه سی ام بهمن 1392 ] [ 11:11 ] [ بيتا ] . پنجشنبه بیست و چهارم بهمن 1392 ] [ 10:22 ] [ بيتا ] . یکشنبه سیزدهم بهمن 1392 ] [ 11:31 ] [ بيتا ] . یکشنبه سیزدهم بهمن 1392 ] [ 11:29 ] [ بيتا ] . بي تو بودن را براي با تو بودن دوست مي دارم.
tanhamanamvaghamha.blogfa.com
494078. تنهایی حس عجیبیست
روزمرگی ها رو میشمارم تا ته تهش. دلم گرفته آدما چقد نامردن چقد خودخواهن چقد سریع رنگ عوض میکنن. نوشته شده در پنجشنبه 6 شهریور1393ساعت 9:26 بعد از ظهر توسط مژگان. رای عکس هایی که پاره کردم و سوزاندمشان . . . برای دفتر خاطراتم که مدتهاست دیگر چیزی در آن نمی نویسم . . . حتی برای آدمهای حسودی که دورو برم می چرخیدند و خیلی دبر شناختمشان . . ! برای بی خیالی و آرامشی که مدتهاست که دیگر ندارمش . . . خنده هایی که دارم فراموششان می کنم . . . و برای خودم که حالا دیگر خیلی عوض شده ام! دلم تنگ شده. . . نوشته شده در ی...
tanhamandam67.blogfa.com
494079. تنهاتر از من دیگه نیست
تنهاتر از من دیگه نیست. عید مبعث روز بزرگ مسلمانان، روز. رحمت الهی و سخاوت در زمین و روز. پیامبری محمد امین بر. نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۸۸ساعت 0:0 توسط تنها. سلام خدمت دوستان گلم. بعد از مدت ها امروز اومدم. خیلی وقت بود سر نزده بودم. فقط اومدم بگم از اون تنهایی که قبلا داشتم در اومدم! اما هنوز کارم ردیف نشده ولی بازم خوشحالم! نوشته شده در پنجشنبه هجدهم تیر ۱۳۸۸ساعت 14:9 توسط تنها. وقتي سر کلاس درس نشسته بودم تمام حواسم متوجه دختري بود که کنار دستم نشسته بود و اون منو "داداشي" صدا مي کرد.
tanhamande.blogfa.com
494080. ✖☠✖ تروریست عاشق ✖☠✖
عمریست که چشم براه میگذرانم دقیقه های و ساعتها نشسته ام در انتظار گودو یا تو. تروریست عاشق . (پست ثابت). آن قطار بپیچد در این ایستگاه ،. پیاده شوی و آه بکشی از خستگی ،. دست تکان بدهی برای من ،. در آغوشم رها شوی ،. این ایستگاه معطر شود از بوسه های مان . ". یادداشت فوق را به روزنامه های فردا. و در حمله انتحاری به ایستگاه شهر کشته شد. دوشنبه هفتم آذر ۱۳۹۰ ساعت 11:27 توسط ما دو تا. حول حالنا الی احسن الحال . (a.najafi). جمعه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۳ ساعت 14:39 توسط ما دو تا. دانشجوی واقعی . (A.Najafi). کلاس اول...
tanhamande2007.blogfa.com
494081. امپراطوری جنون
امان از لحظه های غفلت که تو شاهد آن باشی. پیرو سید علی وعده ما فردا 22 بهمن در راهپیمایی. آهن آب دیده را زنگ عوض نمی کند. چهره انقلاب را جنگ عوض نمی کند. به دشمن علی بگو به کوری دو چشم تو. پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی کند. پیرو سید علی وعده ما فردا 22 بهمن در راهپیمایی. تاريخ : دوشنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۲ 16:0 نویسنده : نسرین. نمیدونم دیشب اخبار رو دیدین یا نه! آیا باخت ذوق داره؟ خداییش شما بگین ذوق داره؟ اینکه بازرس های آژانس دره سایتهای هسته ای رو تخته کنند ،. کی این وسط از این مذاکرات مسخره برد کرد؟
tanhamande2013.blogfa.com
494082. سالار غمگین ها
آمد محرم و ماه عزای جدت حسین و عمویت عباس ، مهدی جان تو نیامدی. آقا جان پس کی میای ، این دل ما رو آروم میکنی زفراق دیدارت. و علی علی بن الحسین. و علی اولاد الحسین. و علی اصحاب الحسین. نوشته شده در شنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۸۸ساعت 10:35 توسط مهدی. فرارسیدن عید سعید فطر بر شیعیان امیرالمومنین مبارک باد. فرا رسیدن عید سعید فطر را به شما تبریک میگم (انجمن وبلاگ نویسان). عابدان و عاشقان عیدتان مبارک. نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم شهریور ۱۳۸۸ساعت 16:2 توسط مهدی. شرح دعاهای روزانه ماه رمضان. دعای روز اول (جدید).
tanhamande67.blogfa.com
494083. ❣☠❣ تروریست عاشق ❣☠❣
عمریست که چشم براه میگذرانم دقیقه های و ساعتها نشسته ام در انتظار گودو یا. تروریست عاشق . (پست ثابت). بپیچد در این ایستگاه ،. پیاده شوی و آه بکشی از خستگی ،. قرار نیست دست تکان بدهی برای من ،. قرار نیست در آغوشم. معطر شود از بوسه های مان . ". یادداشت فوق را به. و در حمله انتحاری به ایستگاه شهر. تاریخ جمعه سوم اردیبهشت ۱۳۹۵. تاریخ سه شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۵. تاریخ سه شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۵. رو اگه با پودر 8 آنزیم. تاریخ سه شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۵. هر کاری بر میومد انجام دادی.
tanhamande7002.blogfa.com
494084. سهم من از زندگی هیچی نبود...
سهم من از زندگی هیچی نبود. خوشا به حال انان که در گهواره مردن. داستان بسیار غم انگیز حتما بخونید. اسمس های چند بیتی. جملات زیبای ناپلئون بناپارت. داستان عاشقانه و غم انگیز قرار! متولد چه ماهی هستید؟ داستان بسیار غم انگیز حتما بخونید. برای خواندن داستان به ادامه مطلب بروید. شنبه بیست و یکم خرداد 1390 ] [ 17:39 ] [ ebrahimrajabi ]. تولد و مرگ را درمانی نیست. مهم این است که فاصله میان این دو را شاد زندگی کنیم . . . امروز سالروز تولد توست و من برایت هدیه ای نخریده ام. آنچه خریدنی است بی شک لایق تو نیست.
tanhamandeam.blogfa.com
494085. E-Blog +
برای تازه شدن هیچ وقت دیر نیست . به اين سراي بي كسي كسي به در نمي زند. به دشت پر ملال ما پرنده پر نمي زند. يكي زشب گرفتگان چراغ بر نمي كند. كسي به كوچه سار شب در سحر نمي زند. نشسته ام در انتظار اين غبار بي سوار. دريغ كز شبي چنين سپيده سر نمي زند. دل خراب من دگر خراب تر نمي شود. كه خنجر غمت از اين خراب تر نمي زند. گذر گهي است پر ستم كه اندرو به غير غم. يكي صلاي آشنا به رهگذر نمي زند. چه چشم پاسخ است از اين دريچه هاي بسته ات. برو که هيچ کس ندا به گوش کر نمي زند. نه سايه دارم و نه بر بيفکنندم و سزاست.
tanhamandegan.blogfa.com
494086. تنها مانده
من هیچکسی ندارم، من هیچکس رو نمیخوام. من هیچی نداشتم، دیگه هیچی هم نمیخوام. نه دیگه از کسی انتظاری دارم، نه دیگه میخوام باشه همصدایی با من. نه دیگه مونده برام به آینده میلی، نه دیگه فکر میکنم به آرزوهام خیلی. من همونم که از مجنون توبه کردم، حالا آزاده که واسه خودش صفا کنه لیلی. چهارشنبه ۱۴ مرداد۱۳۹۴ ] [ 1:24 ] [ تنها مانده ]. من یه مسافرم که تو کشور مجاورم. ولی فقط اینو خدا میدونه که بعد از اینجا کجا برم. شنبه ۶ تیر۱۳۹۴ ] [ 12:23 ] [ تنها مانده ]. جمعه ۵ تیر۱۳۹۴ ] [ 19:19 ] [ تنها مانده ]. پنجشنبه ۲۹ خرد...
tanhamandeh.blogfa.com