SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494086 - 494140)

494086. تنها مانده
من هیچکسی ندارم، من هیچکس رو نمیخوام. من هیچی نداشتم، دیگه هیچی هم نمیخوام. نه دیگه از کسی انتظاری دارم، نه دیگه میخوام باشه همصدایی با من. نه دیگه مونده برام به آینده میلی، نه دیگه فکر میکنم به آرزوهام خیلی. من همونم که از مجنون توبه کردم، حالا آزاده که واسه خودش صفا کنه لیلی. چهارشنبه ۱۴ مرداد۱۳۹۴ ] [ 1:24 ] [ تنها مانده ]. من یه مسافرم که تو کشور مجاورم. ولی فقط اینو خدا میدونه که بعد از اینجا کجا برم. شنبه ۶ تیر۱۳۹۴ ] [ 12:23 ] [ تنها مانده ]. جمعه ۵ تیر۱۳۹۴ ] [ 19:19 ] [ تنها مانده ]. پنجشنبه ۲۹ خرد...
tanhamandeh.blogfa.com
494087. باران
نوشته شده در سه شنبه بیست و هفتم اسفند 1392ساعت 7:46 توسط مجید. ای آسمان زیبا امشب دلم گرفته. از های و هوی دنیا امشب دلم گرفته. یک سینه غزل مستی دارد هوای باران. از این خراب رسوا امشب دلم گرفته. مشب خیال دارم تا صبح گریه کنم. شرمنده ام خدایا امشب دلم گرفته. خون دل شکسته بر دیدگان تشنه. باید شود هویدا امشب دلم گرفته. ساقی عجب صفایی دارد پیاله ی تو. پر کن به جان مولا امشب دلم گرفته. گفتی خیال بس کن فرمایشت متین است. فردا به چشم اما امشب دلم گرفته. نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم آذر 1390ساعت 15:36 توسط مجید.
tanhamandeham.blogfa.com
494088. از دلم تا لب ایوان شما راهی نیست
از دلم تا لب ایوان شما راهی نیست. از بس که درد میکشی ودم نمیزنی. حتی خدا بصبر تو تبریک گفته است. باتوکل بنام تو خدایا وتوسل به شهید احمد کاظمی مهربانم . معمار زندگی خودم . معمار اجر اجر وجودم . مینویسم .برای دلم . خدارا دارم .وهیچ نمیخواهم.جز .بودنش در زندگیم . زنی نفس می کشد. که هنوز بی پرده، دوستت دارد. ارسال اس ام اس تبلیغاتی. خرید دستگاه بافت مو. خرید ساعت بند چرم الیزابت. خونه رنگی ساده مال من تو باشه یه اینده خوب و مطمین .یه اینده راحت و قشنگ. تاريخ : یکشنبه هشتم تیر 1393 11:47 نویسنده : یکی مثل همه.
tanhamanhastam1.blogfa.com
494089. عشقم دوستت دارم
بآورت ب ش ود یآ نﮧ. روزﮮ مﮯ رس د کﮧ د ل ت برآﮮ هیچ ک س. بﮧ ا ندآزه ﮮ م ט ت نگ ن פ وآه د ش د. برآی ن گآه ک رد نم. ا ذیت کرد نم. برآی ت مآم ل حظآتﮯ کﮧ د ر ک نار م دآشتی. روزﮮ خوآهد رسید کﮧ. در ح سر ت ت کرآر دوبآره م ט خوآهﮯ بود. می دآنم روزﮮ کﮧ نبآش م "هیچک س تکرآر مט نخوآهد ش د. نوشته شده در جمعه یکم شهریور 1392ساعت 13:6 توسط مانی. ص دای گآم هآی ت و. ض ر بآن ز ند گی م ن ا ست. بآم ن رآه بیآ. ت شن ه ی ز ند ه بود ن م. نوشته شده در جمعه یکم شهریور 1392ساعت 13:6 توسط مانی. بودטּ בر رפیای בخترڪے ڪﮧ تماҐ دنیایش ،.
tanhamani.blogfa.com
494090. Mard e Tanha در تنهایی گل نرگس
Mard e Tanha در تنهایی گل نرگس. شعر و متن های عاشقانه. هیچگاه فاصله ها حریف خاطره ها نمی شود . نوشته شده در Mon 9 Nov 2009. ساعت 1:39 توسط مرد تنها. اگر بار گران بودیم ، رفتیم اگر نامهربان بودیم ، رفتیم . نوشتم نامه ای ،. ببر مرغک بده دست عزیزم. بگو صد داد و بیداد از جدایی. سلام دوست خوبم ، حال و احوالتون چطوره ، خوبین ، انشا ء الله که همین طوره . هیچ وقت این کار رو نکردم ، حالا هم که موقع خداحافظیه ، دوست ندارم با طولانی کردن. کلام ، خاطرتون رو که واقعا هم. برام عزیزه ،آزرده کنم. ساعت 2:46 توسط مرد تنها.
tanhamard.blogfa.com
494091. تنها
نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم آبان 1392ساعت 9:35 توسط Maryam. نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم آبان 1392ساعت 9:34 توسط Maryam. نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم آبان 1392ساعت 9:33 توسط Maryam. نوشته شده در چهارشنبه پانزدهم آبان 1392ساعت 9:33 توسط Maryam. باعشق جاودان همراه باشید.التماس دعا! نوشته شده در یکشنبه ششم مرداد 1392ساعت 19:56 توسط Maryam. ما گوشه نشینان غم فاطمه هستیم. محتاج عطا وکرم فاطمه هستیم. یک عمرچوشمع گرکه بسوزیم کم است. دل سوخته عمرکم فاطمه هستیم. اگر دوزخ به زير پوست داري.
tanhamaryam.blogfa.com
494092. دانلود پلاگین چت روم ای تی چت روم
بهترین برادرانت، کسی است که تو را به هدایت رهنمون شود، تقوا نصیبت کند و از پیروی هوای نفس بازت دارد . [امام علی علیه السلام]. دانلود پلاگین چت روم ای تی چت روم. آموزش اضافه کردن درجه در چت روم ای تی چت. یکشنبه 93 فروردین 24 , ساعت 12:1 عصر. آموزش اضافه کردن درجه در چت روم ای تی چت. 1 در لیست نمایش داده بشه :. اکثر ادیت در چت جی اسه که سر گیجه کرفتم. 2 نشون دادن مقام در عمومی :. باید کد به قسمت i small اضافه کنیم. 3 اضافه کردن این مقام به پنل مدیریت داخلی و رفتن به جز مدیریت مدیران و ناظران مثل ناظر ارشد.
tanhamaryamgoli.parsiblog.com
494093. Tanhamasih
دوباره با یه تیکه. تا حالا شده عاشق دختر بشی. می خوام حرف بزنم روکتر بشین. پیش خودت می گی اینه عشقه تاريخی. اما دافت با یه بچه مایع داره خواب دیدی. هرچی آدم که کنارت. یکی هم سنت سوار ماشینه خداست! بهت پوزخند می زنه. می کنی با کینه دعا. که من میخوام مایع دار باشم. عقده رو کنم ترکش. دعا نکن بی اثره. می خوای بخوابی، تو بیداری کابوس ببین. بیا با هم به این دینا فوش ناموث بدیم. باید کور باشی نبینی تو فقر هرجا. کنار خیابون نبینی فقر و فحشا. خدا بیدارشئ یه آشغال باهات حرف داره. نویسنده : علیرضا ع. تگ ها : وبلاگ.
tanhamasih.persianblog.ir
494094. تنها مسیر
حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام) می فرمایند: در انتظار فرج باشید و از رحمت و کارگشایی خدا ناامید نشوید ،زیرا بهترین اعمال در نزد خدای بزرگ انتظار فرج است. حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام) می فرمایند: در انتظار فرج باشید و از رحمت و کارگشایی خدا ناامید نشوید ،زیرا بهترین اعمال در نزد خدای بزرگ انتظار فرج است. چه گل پیچک و یاس. جای یک گل باقی است. امام خامنه ای (مد ظله العالی). کلیپ صوتی و مداحی. روان شناسی و پزشکی. نرم افزار، بازی و سرگرمی. دانلود آهنگ پازل باند به نام میخندم. متن نامه سردار قاسم سل...
tanhamasir.blog.ir
494095. تنها مسیر - هیئت محبین امیرالمؤمنین علی (علیه‌السلام)‏
امروز : جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ / ساعت : ۱۵:۲۲:۳۹. برنامه سخنرانی ایام شهادت امام صادق(ع) استاد پناهیان. سه شنبه ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۸:۰۰ حوزه هنری وزارت ارشاد سالگرد شهادت مستند ساز شهید باغبانی خ طالقانی، خ حافظ، حوزه. ظلم نکردن و زیربار ظلم نرفتن. چرا طلبه ها در ایام تحصیل علوم دینی باید از صفای باطن و نورانیت برخوردار باشند؟ نظریه مردم سالاری دینی،مفهوم،مبانی و الگوی نظام سیاسی. آیت الله محمدباقر کمره ای،روشن. محمدباقر کمرهای در تاریخ ایران چندان شناختهشده نیست. او خود را پیرو سید جمالالدین اسدآبادی می.
tanhamasir.com
494096. نبودنت درکنارم
نبودنت را با ساعت شنی اندازه گرفتم اندازه یک صحرا گذشت. یک روز توروازفاصلها میگیرم. پست ثابت دوست دارم هوارتا. جمعه بیست و دوم آذر ۱۳۹۲ ساعت 20:51 توسط ՏԹȝȝԺȝ. دلیڵ زنده بودنم باشه. بے شک تو تنها دلیل همین. جمعه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۴ ساعت 16:45 توسط ՏԹȝȝԺȝ. تو فقط مال منی. راه که میروی ، عقب می مانم نه برای اینکه نخواهم با تو همقدم باشم. میخواهم پا جای پایت بگذارم و مواظبت باشم. میخواهم ردپایت را هیچ خیابانی در آغوش نکشد. جمعه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۴ ساعت 16:43 توسط ՏԹȝȝԺȝ. دختر بودن یعنی جواهرات قشنگ.
tanhambedonto.blogfa.com
494097. با همه ولی تنها !
با همه ولی تنها! هیچ کس نفهمید من چه مرگمه! با همه ولی تنها. سه شنبه 7 بهمن 1393. دوشنبه 19 آبان 1393. سکوت مادر همه فریادهاست. دوشنبه 7 مهر 1393. گریه کن گریه قشنگه. گریه سهم دله تنگه. پنجشنبه 30 مرداد 1393. با همه ولی تنها. یکشنبه 22 تیر 1393. سه شنبه 17 تیر 1393. به خونه مجازی خودم چیه اینجا هم یه مشت عوضی رهات نمیکنند فضولای مومن نمای مسجد ندیده. اینجا تنها حرفی که میتونم بهشون بگم اینه هر گوهی کو دوست دارید بخورید. برام مهم نیست . آیدی لاینم فعاله . یکشنبه 24 فروردین 1393. حتی خودی ترین آدمام می خوان.
tanhamdada.mihanblog.com
494098. TANHAM
tanhamdistributors.com
494099. Me 2 Me
ای ول روستا خودمون. کوه آتشین رامهرمز جشنواره ای از شگفتیهای ایران زمین. در جاده رامهرمز به سمت رود زرد و در مسیر خیجه و ماماتین بعد از روستای گنبد لران، کوهی آتشین وجود دارد که از گذشته های دور تاکنون شبانه روز می سوخته است، مردم محلی به این کوه "تشکوه" می گویند. کوه سوخته کوچکتر از تشکوه است. رنگ سیاه کوه آن را از سلسله جبال اطرافش مجزا کرده است. در قله کوه در اثر زمین لغزش یا رانش زمین شکاف عمیقی وجود دارد که دهانه اصلی خروج گاز بوده و آتش از درون آن شعله ور است. شهر با آسمانی سیاه. و همه برای مرگ عشق...
tanhame2.blogfa.com
494100. عرفان مقربین
تنها و تنها او مهربانست! تاريخ : سه شنبه نوزدهم شهریور ۱۳۹۲ 12:51 نویسنده : صادقی. گل واژه های عشق با ترن م نسیم نیاز, به تکان های نرم امتحان, لبان هستی را لمس میکند وجلوه گری های بی حساب. جمال,یک به یک برسر راه جلال, خودنمایی می نماید این شکوه بی بدیل, روایت نه پنهان ونه پیدای خاقت است اول داستان را هیچ کس نمی دانست و اینک. مشروح زیستن , باز کسی نمی داند آخر داستان. نیز مجهول است. همه بر عاقبت به خیری دست عجز و سؤال به سوی دوست می برند کسی نیست که اول به خیری را بخواهد! Weblog Themes By Pichak.
tanhamehraban.blogfa.com
494101. دل مهربون
عید قشنگتون مبارک دوست جونام. دوستون دارم سال خوبی داشته باشید. خدا جون هر سال با سختی و مشقت هاش با خوبی و خوشی هاش میگذره بهار میاد دوباره سال از نو شروع میشه. دل منم همینطوره وقتی نگاه میکنم پشت سرم میبینم چطور تحمل کردم چطور گذروندم باورم نمیشه. میگن خدا تو تو سختی ها در آغوش میگیری. خدا جونی درسته فقط در پای تو زمان سختی ها دیده میشه ولی نمیدونم چرا سوزش جیگر مرا میسوزاند. خدا جونم میدونم مرهم یاد تو آرامش منه. ولی گاهی به گذشتم نگاه میکنم بغضی گلویم را میفشارد که جز شانه تو جایی برای ترکیدن ندارد.
tanhamehranom.persianblog.ir
494102. میخوام منوازتنهایی دربیاری!
از همان زمانی که جای تو به من گفتی : شما. پای او در میان است . . . سیگار بعدی را روشن میکنم کامی از لبش میگیرم بجای لبهایی که چندی است نبوسیده. انگشتانم بوی تند سیگار میگیرند همان انگشتانی که همچو باد جنگل. موهای تو را نوازش میکر دند. چون سیگاری بر لبانت. دود شد و به هوا رفت . هنوز به دنبال کدام رد. چه شبهایی که نور سیگارم تنها روشنایی زندگیم بود. من و ته سیگار و پنجره. ماند ه ایم که کدام یک برای سقوط مناسب تریم؟ جیره ی سیگارم را بدهید! و تنهایم بگذارید با پیاده روی عصرگاهی! تیمارستانی قصد شورش دارد.
tanhamens.blogfa.com
494103. تـــــنــــــهـــام عــشــقــمــــــــــ
یه تنها 12 بعد از ظهر. ن در آغوشت گرفته ام ،نه تو رابوسیده ام . نه حتی موهایت را نوازش کرده ام. ببین چگونه برایت عاشقانه مینویسم. یه تنها 2 بعد از ظهر. کس ی را دارم. که آنق در برایم کس ی هست. که نگاهم دنبال کس ی نیست. و هزاران بار فریاد زده ام و میزنم. که دیگر کس ی به چشمانم نمی آید. هیچ نگاهی دلم را نمیلرزاند. تنها یک نفر هست که مانند گنجینه ای گرانبها در دلم جای گرفته! انسان که سه ل است. وجودش را به دنیا نمیدهم . یه تنها 7 بعد از ظهر. صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید. یه تنها 2 بعد از ظهر.
tanhameshgam.blogfa.com
494104. خدا
رفتن همیشه رسیدن نیست. برای رسیدن باید رفت. نوشته شده در سه شنبه بیست و هشتم بهمن 1393ساعت 18:8 توسط .
tanhameslekhodaa.blogfa.com
494105. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhameslemaheshab.persianblog.ir
494106. اينجا قلب من است ...
اينجا قلب من است .
tanhamesleman.blogfa.com
494107. به خدا تنهام...
ای که از اول جاده به سکوت شدی گرفتار منو از خاطره کم کن تا ابد خدانگه دار. به نام خدای تموم دلشکسته ها. بی وفایی کن وفایت میکنند. باوفا باشی خیانت میکنند. مهربانی گرچه آیین خوشیست. مهربان باشی رهایت میکنند. نوشته شده توسط تنها در دوشنبه بیست و سوم فروردین ۱۳۸۹ ساعت 18:48 موضوع لینک ثابت. بیهوده مکن عمر گران صرف رفیقان. دل صرف کسی کن که دلش یاد تو باشد! درخلوت من نگاه سبزت جاریست" این قسمت بی تو بودنم اجباریست. افسوس نمیشود کنارت باشم" ای دوست تمام لحظه ها تکراریست. سهم من خانه ای اجاره ای در قلب توست".
tanhamgolam.blogfa.com
494108. تو خواستی که قلبم پریشون بمونه
تو خواستی که قلبم پریشون بمونه. تو خواستی که قلبم پریشون بمونه. جمعه ششم تیر 1393 ] [ 18:19 ] [ بیتاب ] . خیلی کار ها در نظرم بود که باهم انجام بدیم، اما تو حسرت تمامشونو رو دل تنهای من گذاشتی با رفتنت . کاش نمیرفتی تا من تنها نمیموندم. جز تو کی تو قلب من جایی داره؟ پنجشنبه بیست و نهم خرداد 1393 ] [ 15:27 ] [ بیتاب ] . یه وقتایی توی زندگی، دیگه نمیتونی بخندی.نه که نخوای نمیتونی. هرکی منو میدید بهبم میگفت : " شما همیشه همینطور هستین؟ میگفتن:" اینکه همیشه با لبخند حرف میزنین؟ طراحی : ایران اسکین.
tanhamgozashti.blogfa.com
494109. تنهاي غريب
شقایق گفت با خنده نه تب دارم ، نه بیمارم. اگر سرخم چنان آتش ، حدیث دیگری دارم. گلی بودم به صحرایی ، نه با این رنگ و زیبایی. نبودم آن زمان هرگز ، نشان عشق و شیدایی. یکی از روزهایی ، که زمین تب دار و سوزان بود. و صحرا در عطش می سوخت ، تمام غنچه ها تشنه. و من بی تاب و خشکیده ، تنم در آتشی می سوخت. ز ره آمد یکی خسته ، به پایش خار بنشسته. و عشق از چهره اش پیدای پیدا بود. ز آنچه زیر لب می گفت : شنیدم ، سخت شیدا بود. نمی دانم چه بیماری به جان دلبرش. افتاده بود اما طبیبان گفته بودندش. بگیرند ریشه اش را ، بسوزانند.
tanhamh.blogfa.com
494110. بهـ عشـᓆ כلـᓄ هـــᓄـیــشهـ ولـᓄ
به عشᓆ כلᓄ هᓄیشه ولᓄ. به عشᓆ כلᓄ هᓄیشه ولᓄ.
tanhamilad.blogfa.com
494111. تنها مینا و خداجون
تنها مینا و خداجون. من به تنگ آمدهام از همه چیز.بگذارید هواری بزنم . یادمان باشد اگر در سفر زندگی ,همسفریم. هر کدام جاده را به دو قسمت نکنیم و به راهی نرویم. یادمان باشد اگر آسمان ابری شد. نگذاریم فراموش شود "صفتش آبی بود". یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد. طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم. یادمان باشد اگر ساز جهان به مراد دل ما کوک نشد. به زمین و به زمان ساز شکایت نزنیم. یادمان باشد اگر اینجاییم, که اگر سر پاییم. تا که هستیم و نفس هست, به درگاه خدا محتاجیم". دلخوش عشق شما نیستم من ای اهل زمین. زندگی چون ق...
tanhamina.blogfa.com
494112. واژه های خیس
نامردی. . . . بهتر باش تا بهترین باشی{وحید}. عشق به سبک من. دختری از اسمان هفتم. عشق پر زد . نامردی. . . . رفیق، پیراهنم را بزن بالا. . . . کمرم را دیدی? نترس چیزی نیست. . . اینها فقط جای خنجرند ، من نفهمیدم در رفاقت چه شد" تو مواظب باش". لطفا به ادامه مطالب بروید". چهارشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۲ ] [ ۱۹:۴۰ بعد از ظهر ] [ امیرحسین قاسم نژاد ]. گرسنه بودم نصیحتم کردن کوله بار نصیحتم بر دوشم بود وقتی کوله بارم را باز کردم دیدم نصیحت ها همه از گرسنگی مرده اند. بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است.مثل. چرا میگو...
tanhamir.blogfa.com
494113. همسایه ی باران و موسیقی
همسایه ی باران و موسیقی. این چتر زرد رنگ را تو ندیده ای. روزی آن را برای بارانی خاص خریدم. روزی که باران گرفته بود. و یاد تو پاهایم را به خیابان برد. و یاد تو تنهایی را. کف دست هایم گذاشت. پیاده روی در پیاده روها. هنوزم به جایی نرسانده است. و خیال پردازی هایم تنها. نبودنت را در ارتفاع بلندتری گریسته است. سال ها گذشته ست. و این خورشید چسبیده به سقف اتاق. تنها توانسته زندگی ام را به دو نیمه کند. روزهای بارانی بعد از تو. و روزهای معمولی بعد از تو. نوشته شده در شنبه بیستم تیر ۱۳۹۴ساعت 1:24 توسط. تو شهر ، بار...
tanhamiyanedohich.blogfa.com
494114. Tanham KHoda
میرم یک جایی که دیگه کسی. خدایا میام اخه خیلی وقت خسته ام. بریدم و نامید حالا اگ نامیدی کار شیطون. یانه اصلا کاری ندارم. خدایا میدونی که چقدر داره سخت میگذره. میدونی که امروز چی شد رفتم سمت اونی. که یک بار بخاطر کاراش ول کردم چون درکم. نمیکرد ولی اون هربار بعد اون اس داد انقد. داد که بلاخره با حرفاش خام شدم دوباره. من احمق حس کردم دلتنگشم حس کردم. دوباره یک حسی هست بخاطر حرفاش. شاید تکیه کلامش جانم،عزیزم،نفسم. التماس وردم همون ادمی که اگ. پی پی میکردم ظرف میگرفت زیرم. خودشم میدون برای من صفرم نیست. ولی ا...
tanhamkhoda.blogfa.com
494115. آرامگاه عشق
نوشته شده در سه شنبه پانزدهم بهمن 1392ساعت 14:38 توسط razie. نوشته شده در سه شنبه پانزدهم بهمن 1392ساعت 14:36 توسط razie. نوشته شده در یکشنبه سیزدهم بهمن 1392ساعت 11:44 توسط razie. بی انصاف با کدوم لالای خوابوندد که اینجوری بیخیال. نوشته شده در چهارشنبه هجدهم دی 1392ساعت 11:22 توسط razie. نوشته شده در چهارشنبه هجدهم دی 1392ساعت 11:20 توسط razie. نوشته شده در چهارشنبه هجدهم دی 1392ساعت 11:20 توسط razie. دل ادما شیشیه نیست که روش ها کنیم. بعد یه قبل بکشیم و آب شدنش رو تماشا کنیم و کیف کنی. اره تو هم برو.
tanhamman.blogfa.com
494116. par zado raft
زندگی در گرو خاطره هاست/ خاطره در گرو فاصله هاست/ فاصله تلخ ترین خاطره هاست. سلامدیگه میخوام این وبلاگ رو بزارم کنار و از نو شروع کنم اما خیلی متفاوت! آدرس وبلاگ جدیدم اینه . www.girl-pink.blogfa.com خداحافظ. نوشته شده در ساعت توسط شبنم. خداحافظی با وبلاگ قدیمی. بالاخره بعداز مدت ها برگشتم .دیگه میخوام در این وبلاگو ببندمو یه وبلاگ جدید بسازم. به این زودیا که نه ولی بعدازامتحاناتم اینکارو میکنم. امیدوارم یه تنوعی به وبلاگم مخصوصا نوشته هام بدم. خوب با اجازه ی همگی تا تاسیس وبلاگ جدید. بای بای. مرا در غرب...
tanhammm.blogfa.com
494117. رلذدئ
خرید دستگاه سفید کننده دندان وایت لایت اصل. سفید کردن دندان با سفید کننده وایت لایت اصل White Light. قیمت محصول درجه ۱ : فقط ۱۸۰۰۰ تومان بصورت واردات مستقیم. تعداد:۱ پک کامل با گارانتی. پکیج کامل سفید کننده وایت لایت. شما نیز ممکن جزو افرادی باشید که رنگ دندان. هایتان به مرور زمان درخشش و سفیدی خود را از دست داده و در تلاش هستید تا جهت بهبود وضعیت ظاهری و جذابیت، اقدام به سفید. هایتان نمائید White Light. سفید کننده دندان وایت لایت. سفید کننده ی دندان. شامل خمیر دندان سفید کننده. نیز بازدید فرمائید ).
tanhamnagozar.blogfa.com
494118. tanham nazar
شدم غرق توی زندگی ساده. با یه قلب خالی از تو که تنهاییش زیاده. شدم حبس میون خاطرات با تو. خودت نشونم دادی مسیر آرزو هارو. حالا آرزو میکنم همون روزا رو. امید دارم یه روز میرسه که یه جایی بالاخره. باز چشم تو چشات میندازم. دوباره میایی و کنار تو راحت. هر روزی که میشه دیروز. دلتنگتر میشمو باز غرق میشم تو خیال و خواب. هربار که میزنه بارون میبندم چترمو. بیادت خیس میشم از قطره های آب. امید دارم یه روز میرسه که یه جایی بالاخره. باز چشم تو چشات میندازم. دوباره میایی و کنار تو راحت. من عاشقتم اینو توی مغزت فرو کن.
tanhamnazar-.mihanblog.com
494119. Maybe forever............
سال 91 هم گذشت فقط روسیاهیش برای بعضیا موند و بیایم پیش خودمونیم یه حسابو کتاب بکنیم که توی سال گذشته چند تا دلو بدست اوردیم و شاد کردیم و یا چند تا دلو شکستیم! به چند نفر کمک کردیم و یا حق چند نفرو خوردیم! واقعا نمیدونم بعضیا توی وجودشون چیزی به نام احساس و نیت خوب و حس آدمیت هست،دوستان خوبم همه اینا گذراست، آهای بعضیا سعی کنید توی سال جدید انسان باشین و کمتر حریص باشین و به حق خودتون قانع باشین و کلام آخر تو هر چه میخواهی باشی باش فقط آدم باش. نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت 14:4 توسط فرهاد.
tanhamnazar-70.blogfa.com
494120. چشمهای خیس فرشته
سلام به تويي كه تو اين مدت باهام بودي وتو تموم غماي اين وب شريك بودي. ويه جورايي مثل يه همدرد با نظراتت دلمو شاد ميكردي. دوستان من يه مشكل خاص برام پيش اومده مشكل كه نه ولي. دارم واسه هميشه از اين وب وشماها خداحافظي ميكنم. نميدونم بايد خوشحال باشم يا ناراحت. ميخواستم وبلاگمو واسه هميشه حذف كنم ولي يكي از بچه ها گفت بزار يه خاطره بمونه برات. من تموم خاطرات گذشتمو دارم از بين ميبرم چاره اي ندارم بايد اينكارو بكنم. از اينكه به كامنتاتون جواب نميدم شرمنده من از اين به بعد تو وبلاگ نميام. خب ديگه بايد برم.
tanhamnazar.blogfa.com
494121. تفریح کده
من از خدای خودم ممنونم. خداوند به من فرزندی عطا کرد که شیرینی زندگیم شده. وحاضر نیستم یه لحظه ازش جدا شم. و از این نعمت بزرگ و خوبش ممنون. و هزار بار شکر میکنم. دوشنبه هجدهم فروردین 1393 توسط. دوشنبه دوم دی 1392 توسط. چی قشنگ تر از ؟ چی قشنگ تر از ؟ تو رو دوست داشتن. تو رو بوسیدن . کنار تو نفس کشیدن. کنار تو بیدار شدن. نگاه به چشمان تو. چه آرامشی داره این زندگی. فقط در کنار تو . . . در کنار تو عشقم محمدم نفسم. برچسبها: چی قشنگ تر از توی. ارامش در کنار تو. دوست داشتن فقط تو. یکشنبه دهم آذر 1392 توسط.
tanhamnazar2013.blogfa.com
494122. به نام او...ولی برای تو
به نام او.ولی برای تو. Body { margin: 0px; font-family: tahoma, sans-serif; padding-bottom: 20px; background: #fe3f68 url(" http:/ nightnama.ir/theme/108/header.jpg. No-repeat fixed bottom right; font-size: 12px; color: #333333;}. Granny { width: 650px; font-size: 0.88em; }. A { text-decoration: none; color: #f89fb4; }. A:visited { color: #f89fb4; }. A:hover { color: #000000; }. A img { border-width: 0px; }. HeaderCont { clear: both; width: 100%; margin-top: 0px; background: #; border: 1px none #333; }.
tanhamnazar92.blogfa.com
494123. روز غمم نبودی
گاهی از انسانهای خوش برخورد و خندان هم باید ترسید. اینروزها دیگر کسی مجانی هم برایت لبخند نمی زند! نوشته شده در ۱۳٩۱/٥/۳ساعت ٥:٤٩ ‎ب.ظ توسط LONELY GIRL نظرات . یکی از سخت ترین کارهای دنیا. برای دیگری توضیح بدهی. دقیقا چه مرگت است. نوشته شده در ۱۳٩۱/۳/٢۸ساعت ۱:٤۳ ‎ق.ظ توسط LONELY GIRL نظرات . خون هم گریه کنی. نوشته شده در ۱۳٩۱/٢/٢٧ساعت ۱٢:۳۸ ‎ق.ظ توسط LONELY GIRL نظرات . سیب از درخت افتاد . ستاره از آسمان . تو" از دماغ فیل . من از پل صراط . گاهی فرقی نمی کند از کجا . سرنوشت مشترکی است سقوط.
tanhamnazareshgheman.persianblog.ir
494124. بی اسم
چرا اومدی وقتی میدونستی رفتنی هستی؟ نوشته شده در یکشنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 21:59 توسط سوده. من دوست سوده هستم. اومدم خبر بدم که سوده دیگه نمیاد. و وبش تا اطلاع ثانوی دست من هستش. منم که خودم وب دارم، اونجام آپ ماپ خبری نیست چه برسه به اینجا. این وب پاک نمیشه چون حکم دفتر خاطرات رو به قول دوستان داره. اما بازدیدش و کامنتاش دیگه پیگیری نمیشه. اگر هم با سوده کاری دارین میتونین بش ایمیل بزنین. موفق و پیروز باشید. مانی. معلوم نیست کجا رفته خبری ازش نیست! می خوام وبمو حذف کنم. نمی دونم چیکار کنم. تو ای...
tanhamnazarid.blogfa.com
494125. یه دنیا دلم گرفته !
یه دنیا دلم گرفته! نوشته شده در یکشنبه پانزدهم دی 1392ساعت 22:38 توسط تنهاترین. رفتی و در باورم باران گرفت. در عبور از فصل باران های سرد. با تو بودن نقطه پایان گرفت. با تو بودن عادتی دیرینه بود. روزگار از من تورو. نوشته شده در جمعه بیست و یکم تیر 1392ساعت 14:35 توسط تنهاترین. به را عمر صدها قصه دیدم. سفر کردم حکایتها شنیدم. نفهمیدم چه شد تا اینکه روزی. سرکوی رفیق بازی رسیدم. به هر باغی رسیدم از سر شوق. ز هر دسته گلی یه شاخه چیدم. غلامم چاکرم لوتی بفرما. همین ها شد همه عشق و امیدم. بدونه هیچ حرف و سوالی.
tanhamohsen2020.blogfa.com
494126. تنها ترین تنها منم
تنها ترین تنها منم. خدايا فقط تو را مي خواهم.باور کرده ام که فقط تويي سنگ صبور حرف هايم. مي ترسم از اينکه بگم دوسش دارم.اون نمي دونه که با دل من چه کرده. نمي دونه که دلي رو اسير خودش کرده. هنوز در باورم نيست که دل به اون دادم و اون شده همه هستي ام. روز هاي اول آشنايي را بياد مياورم آمدنش زيبا بود . آنقدر زيبا حرف مي زد که به راحتي دل به او باختم و او شد اولين عشقم در زندگي. بارالها گويي تو تمام زيبايي هاي عالم را در چهره و کلام او نهاده بودي. حالا که عاشقش شدم تو بگو چه کنم که تنهايم نگذارد. یاد تو که می...
tanhamondam.blogfa.com
494127. کــلـبـــه غــــــم
همین جا درون شعرهایم بمان. تا وسوسه ی دوستت دارم های دروغین آدمها مرا با خود نبرد به سرزمین های دور احساس. من اینجا هر روز با تو عاشقی می کنم بی انتها. شعر من بهانه ایست برای ما شدن دستهایمان. تا تکرار غریبانه ی جدایی را شکست دهیم. شنبه سیزدهم اردیبهشت 1393 ] [ 13:12 ] [ abolfazl ] . شنبه سیزدهم اردیبهشت 1393 ] [ 13:11 ] [ abolfazl ] . از ابهام لحظه ها. از حجم مرگ آور نبودنت. از کسانی که رد می شوند. بوی تو را می دهند. شاعرانی که از تو می نویسند. شعرشان را با نام خودشان چاپ می کنند. بی من در کنارت. حتي يه...
tanhamonde.blogfa.com
494128. دیگه خستم
تاريخ دوشنبه پنجم خرداد 1393 ساعت7:47 نويسنده مونا. کاکتوس را نباید نوازش کنم! تاريخ سه شنبه سی ام دی 1393 ساعت14:33 نويسنده مونا. چ دشوار است.تکیه برشانه های مردی دهی ک. هوس ب دست آوردنت را دارد ولی غیرت نگه داشتنت را نه. تاريخ یکشنبه چهاردهم دی 1393 ساعت15:51 نويسنده مونا. شرمنده یه مدته حال و اوضاع روحیم اصلا خوب نیست بابت تاخیرم و کامنتای بی جواب واقعا شرمندم. چند روزه دیگه برمیگردم. تاريخ جمعه بیست و هفتم تیر 1393 ساعت21:42 نويسنده مونا. برچسبها: حرف دلتو بزن. چیزه زیادی از دست نداده ام با رفتنت!
tanhamonde75.blogfa.com
494129. او خواهدآمد...
دعای ما به در بسته میخورد ای کاش/ خودت برای ظهورت دعا کنی اقا. عکس شهیدان را میبینیم. ولی عکس شهیدان عمل میکنیم. یکشنبه 25 اردیبهشت1390 ] [ 15:24 ] [ مرتضی ] . تبلیغات مشایی با پیامک های دولتی. سرویس اخبار ریاست جمهوری "پاد" که روزانه اخبار نهاد ریاست جمهوری به مخاطبان و کارمندان دولت و عموم از طریق پیامک می رساند اخیرا اقدام به تبلیغات گسترده از اقدامات و سخنان مشایی در مورد مسائل مختلف می نماید که قابل تامل است. در بحث اهدای جایزه اسکار به فیلم ضد ایرانی آرگو که آقای رئیس دبیرخانه جنبش غیر متعهد ها سخن...
tanhamonje.blogfa.com
494130. tanhamonji.ir
Your browser does not support frames.
tanhamonji.ir
494131. تنها منجی
نویسنده : منتظر ظهور. ساعت ٥:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢۱. تصاویر و نکته ها. با هر نیتی در عزاداری ها شرکت میکنید لطفا ظروف یک بار مصرف رو داخل سطل زباله بندازید. باور کنید رفتگر محله جزو لشکریان یزید نبود! ازدواج امام زمان (عج) قسمت چهارم. نویسنده : منتظر ظهور. ساعت ٦:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٤. ازدواج امام زمان (عج) قسمت چهارم. در این مقاله به ادامه مبحث یاد شده میپردازیم و بقیه نظرات درمورد ازدواج امام زمان (عج) را بررسی خواهیم کرد امید است که گزافه گویی نکرده و مورد رضایت حضرت ولی عصر (عج) باشد. ان شاء الله.
tanhamonji.persianblog.ir
494132. تنها منجي
میگذارند به حساب جواب نداشتنت! عمرا بفهمند داری جان میکنی تا. حرمتها را نگه داری. نوشته شده در سه شنبه 10 مرداد1391ساعت 1 بعد از ظهر توسط گمنام. نامه ای از مادر به فرزند. به نام یگانه یاور انسان. با عرض پوزش از بانوی دوعالم. نامه ای از بانو فاطمه الزهرا (سلام الله علیها)به تنها منجی عالم بشریت:. یگانه بازمانده از خاندان رسولم و تنها منجی عالم بشریت. صبر کن مادر به گناهان این مردم ننگر این ها همان مردمان اخروالزمان اند که از برکت وجود تو بی نصیبند همان هایی که پدرم فرمودند به واسطه نوشته ای ایمان اوردند.
tanhamonjy.blogfa.com
494133. نفس های گرم
قصه از آغاز پایانی ندارد. رفیق گریه های من. وبیادهای آموزش جامع و کاربردی بورس. فروشگاه تیشرت لاغری بری آقیان. داکت بزرگنمایی تصویر موبایل. تاريخ : سه شنبه هفتم دی ۱۳۹۵ 10:43 نویسنده : مینا. تاريخ : چهارشنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۵ 15:10 نویسنده : مینا. همیشه که همه رنگهایش جور نیست،. همه سازهایش کوک نیست! باید یاد گرفت با هر سازش رقصید،. حتی با ناکوک ترین ناکوکش. اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد. به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند،.
tanhamoondam.blogfa.com
494134. دلتنگی..
ساده بگم ، این روزا! نوشته شده در پنجشنبه یکم اسفند ۱۳۹۲ساعت 17:34 توسط بریسا. امروز خيلي گريه كردم حتي خواستم خودموبكشم اما فهميدم اون لياقت فكركردنم نداره.ديگه نوشتهام مخاطب خاصي ندارن. و اينم مطمينم كه علي پشيمون ميشه چون دوس دخترشوحالاشناختم كيه يه كي ازدوستاي چندسال پيشمه واون باهزارنفررفيقه.البته شايدم علي باهزارنفررفيق باشه من نميدونم ديگه. به هرحال خيلي واسش متاسفم ديگم وااااااسم مرد.ديگه كاريش ندارم امابدونه كه حرفاش و كاراش واساشوپيش هم بودنامون يادم نميره. ديگه علي آقا وقت خدافظي شد. اشكال ندا...
tanhamoonde1.blogfa.com
494135. ♥ღϠ₡ღ♥ღϠ₡ღ♥همه چی آرومه♥ღϠ₡ღ♥♥ღ♥
ღϠ ღ ღϠ ღ همه چی آرومه ღϠ ღ ღ. کاش هیچ وقت بزرگ نمیشدم . غيرتى شدن به هارت و پورت كردن. و گير دادن و جاسوسى كردن نيست. غيرت يعنى زن مورد علاقه ات. هيچ وقت احساس تنهايى و بى پناهى نكنه . . . دوشنبه دوم اردیبهشت 1392. در خواب ناز بودم شبی. دیدم کسی در می زند. در را گشودم روی او. دیدم غم است در می زند. ای دوستان بی وفا. از غم بیاموزید وفا. غم با آن همه بیگانگی. هر شب به من سر می زند. دوشنبه دوم اردیبهشت 1392. دوشنبه دوم اردیبهشت 1392. وقتی یه آدم میگه ،. هیچ کس منو دوست نداره. منظورش از هیچ کس ،. خيلي سخته ...
tanhamoonde2.blogfa.com
494136. ***TANHAMOONDE***
یادش به خیر اون و ختا * * *. خودتون قضاوت کنیم کدام بهتراست* * *. پیانو آنلاین .بروحالشو بر. اینترنت ملی با نام تازه=اینترنت پاک* *. عمو قربون دستت فیلترو شلش کن /کاریکاتور/. حال و روز اينترنت در ايران /كاريكاتور/. ღღ בنیای בפ ترآنﮧ ی من ღღ. محب مهدی (عجل الله تعالی فرجه). کوچه پس کوچه های عاشقی * *. دل نوشته های تنهایی. اینجا همه چی درهمه. ته مانده ی عاشقی. یک افق یک بی نهایت. رد پای احس اس . فروش ریمل چرخشی اسپین لش اصل. سلام دوستای گل من خوبین؟ فقط یه چیزی نظر یادت نره.مرسی! ن جون من نمیدونین؟ پسره: خ...
tanhamoonde75.blogfa.com
494137. خدایا مرا دریاب
غزلی زیبا از : شاعر : خواجو کرمانی. گفتا تو ار کجایی کاشفته می نمایی. گفتم منم غریبی از شهر آشنایی. گفتا سر چه داری کز خود خبر نداری. گفتم بر آستانت دارم سر گدایی. گفتا کدام مرغی کز این مقام خوانی. گفتم که خوشنوایی از باغ بینوایی. گفتا به دلربایی ما را چگونه دیدی. گفتم چو خرمنی گل در بزم دلربایی. گفتا بگو که خواجو در چشم ما چه بیند. گفتم حدیث مستان سری بود خدایی. مادر مهربانم ای همه هستی ام بی تو دنیا رنج است برایم بمان با من ای همیشه زیبا. دستانم نمی رسد که ستاره. آرزوی محال را بچینم! مردمی ها چه شد؟
tanhamosafer.blogfa.com
494138. تنهايي
نوشته شده در تاريخ دوشنبه پنجم خرداد 1393 توسط احمد. وقتی دیر رسیدم با دیگری دیدمت. فهمیدم که گاهی . . . هرگز نرسیدن بهتر از دیر رسیدن است. نوشته شده در تاريخ دوشنبه پنجم خرداد 1393 توسط احمد. یا بودن دوستی که دوستش دارم و نیست. Weblog Themes By PayamBlog.
tanhamostafa.blogfa.com
494139. 1.تنهاترین "
کد صفحه ورودی عاشقانه. كه از همهی دنیا به آغوشی. نوشته شده در چهارشنبه ۱۹ فروردین۱۳۹۴ ساعت 19:4 توسط mahsa. اگر تو نبودی عشق. همین طور اصراری برای زندگی. زمین یک زیر سیگار. جایی برای خاموش کردن بی حوصلگی ها. من کاملا بیکار بودم. هیچ کاری در این دنیا ندارم. نوشته شده در چهارشنبه ۱۹ فروردین۱۳۹۴ ساعت 19:2 توسط mahsa. ﺍﺯ ﻣﻦ ﻧﭙﺮﺱ ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ. ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺩﺭ ﻗﻠﺐ ﻣﻦ ﺣﺪ ﻭ ﻣﺮﺯیﺑﺮﺍی ﺣﻀﻮﺭ ﺗﻮ ﻧﯿﺴﺖ. ﺧﻮﺍﺳﺘﻨﺖ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪﻧی ﻧﯿﺴﺖ. ﺧﻮﺍﺳﺘنی ﺗﺮ ﻣﯿﺸﻮی ﻫﺮ ﻟﺤﻈﻪ. ﺗﻮ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﻧﻤﮮ ﺷﻮی . ﺍﯾﻦ ﻣﻨﻢ ﮐﻪ ﺩﻟﺒﺴﺘﻪ ﺗﺮ ﻣﯽ ﺷﻮﻡ. ﺍﮔﺮ ﻋﺸﻖ ، ﻋﺸﻖ. نوشته شد...
tanhamq.blogfa.com
494140. محاکمه دل
نوشته شده در ساعت 22:20 توسط تنهای تنها. نوشته شده در ساعت 20:46 توسط تنهای تنها. سلام بر دوستای گلم. از همه اونای که سر زدن به وبم نظر دادن ممنونم. هر آغازی پایانی هست و امروز روز پایینی این وبلایگم است. واسه موندن بهانه نیست واسه رفتن بهانه زیاد است. میرم شاید برسم به او چیزی که تو خیالمه. هیچکس هیچ چیز در این دنیا واسه من وفا دار نبود. شاید رفتنم اغاز شروع دوباره باشد میرم به امید انکه شاید . بودنم را هیچکس باور نداشت. هیچ کس کاری به کار من نداشت. بنویسید بعد مرگم روی سنگ. با خطوطی نرم وزیبا و قشنگ.
tanhams.blogfa.com