SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 30 / (503226 - 503280)

503226. Tanin-no-me (Koneko) - DeviantArt
Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')" class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 2 Years. This deviant's full pageview. Last Visit: 5 weeks ago. This is the place where you can personalize your profile! Bonjours ...
tanin-no-me.deviantart.com
503227. 他人
tanin-paper.com
503228. TANIN-PHYSICS انجمن معلمان فیزیک آ -ش
TANIN-PHYSICS انجمن معلمان فیزیک آ -ش. انجمن علمی آموزشی معلمان فیزیک استان آذربایجان شرقی. وب سایت پارك فن آوری پردیس. وب سایت آموزش آنلاین فیزیك. انجمن های علمی آموزشی معلمان آذربایجان. شروع دوره هاي آموزشي انجمن. انجمن معلمان فیزیک آ-ش. پیش دانشگاهی فیزیک اتمی. انجمن های علمی آموزشی معلمان آذربایجان. انتخابات دوره هشتم شورای اجرایی انجمن. 1- ادریس خلیل زاده :رئیس ودبیر انجمن. 2- حسن عمیدفر : مسئول امور آزمایشگاهی. 3- ناصراصغری مرجانلو :مسئول کمیته علمی. 4- ناصرسلیمانی : کمیته علمی. نوشته شده توسط انجم...
tanin-physics.blogfa.com
503229. طنین _ شعر
خاک از خواب عدم جست زبیداری صبح. چرخ یک تنگ شکر شد ز شکر باری صبح. دل از آن زلف و بناگوش چه گلها که نچید. بی اثر نیست فغانهای شب و زاری صبح. نیست امید سحر عاشق دلسوخته را. شب این طائفه باشد خط بیزاری صبح. پیشترزانکه شود آتش خورشید بلند. برفروزآتش آهی به طلبکاری صبح. صورت حشر که در پرده ء غیب است نهان. می توان دید در آیینه ء بیداری صبح. همچو خورشید دل زنده اگر می خواهی. صائب از دست مده دامن بیداری صبح. نوشته شده در سه شنبه سی ام شهریور ۱۳۸۹ساعت 11:18 توسط م.کاشانی(یکی از اعضای وبلاگ نویسان طنین). به اوج ک...
tanin-poem.blogfa.com
503230. انجمن علمی روانشناسی دانشگاه تبریز
انجمن علمی روانشناسی دانشگاه تبریز. نگرش افراد و تلقی مثبت یا منفی از رویدادها. نخستین سایت دانشجویی دو زبانه در حوزه نوروساینس و علوم شناختی. دریافت تندیس سومین کنگره پیشگامان پیشرفت. فراخوان مقاله نویسی در حوزه نوروساینس و علوم شناختی. چگونه با احساسات خود دوست شویم؟ تازه های کتاب - معرفی. انجمن روانشناسي باليني ايران. مرکز روانشناسی و نوروفیدبک سایبر. دكتر حسن بشيريتست شخصيت. سازمان نظام روانشناسی و مشاوره استان آ.ش. انجمن های علمی دانشجویی. تفريح وار آموزش زبان. ISNA استان آ.ش. انجمن روان شناسي خلخال.
tanin-r.blogfa.com
503231. 他人には指摘されない爆笑ムダ毛
tanin-salonsalon.info
503232. شرکت طنین افروز
گریپربا ظرفیت سه تن. گریپر با ظرفیت 5تن. گریپر با ظرفیت 7تن. گریپر با ظرفیت 10تن. گریپر با ظرفیت 25تن. گریپر با ظرفیت 40تن. گریپر با ظرفیت 80تن. گریپر با طراحی جدید. کالسکه شارژ آهن قراضه. به سایت شرکت طنین افروز خوش آمدید! شرکت طنین افروز در سال 1389 با پشتوانه تجربه و تخصص مدیران آن در صنعت فولاد و با هدف تامین مواد اولیه و قطعات یدکی کارخانجات فولاد کشور فعالیت خود را آغاز نموده است. جدیدترین محصولات شرکت طنین افروز. طراحی وساخت انواع سیستمهای اسلایدگیت پاتیل ریخته گری 5تن-10 تن-20تن-50تن-100تن-200تن.
tanin-slidegate.com
503233. Index of /
tanin-sys.com
503234. شعرهایم برای تو
شاپرك دل توي سينه ساعتا تنها ميشينه/وقتي شب ميرسه از راه خواب پرواز و ميبينه. سلام و يك ترانه ي قديمي. وقتي چشام خيس و تره. ميشينم و بغض مي كنم. يه گوشه پشت پنجره. از توي قاب بي رمق. به آ سمون زل مي زنم. رو ابر مبهم سكوت. گم ميشم و باز ميشكنم. داد ميزنم ستاره ها. فقط به خاطر خدا. بهش بگين تا بدونه. كاشكي كه باورش بشه. دوست دارم از ته دل. كاشكي توي خيال اون. من باشم و حر م. زندگي رو با هم باشيم. حتي اگه كنج قفس. نوشته شده در یکشنبه سی ام فروردین ۱۳۸۸ساعت 22:20 توسط آبی. بوي شبنم مياد از كوچه ي دلتنگ خزون.
tanin-tanha.blogfa.com
503235. Контрольная работа "Основы телерадиожурналистики"
Контрольная работа "Основы телерадиожурналистики". Контрольная работа Копейкиной Татьяны. Понедельник, 4 мая 2009 г. Контрольная работа Копейкиной Татьяны. 1842 г. - шотландец А. Бейн выдвинул принцип «факсимильной телеграммы. Первые опыты по передаче неподвижных изображений на расстояние. 1884 г. - Пауль Нипков (Германия) создал систему механической развертки в телевидении - "диск Нипкова". 1902 г. - русский изобретатель А.А. Полумордвинов запатентовал «Аппарат для передачи изображения ...1907 г. &#...
tanin-tanin.blogspot.com
503236. تنین وب – سایت جامع روستای آقداش
تنین وب سایت جامع روستای آقداش. به سایت خودتان خودش آمدید! این صفحه نخست شماست، چیزی که اکثر بازدیدکنندگان زمانی که برای اولین بار به وبسایت شما سر میزنند، آن را میبینند. شنبه تا چهارشنبه: ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر. پنجشنبه و جمعه: ۱۱ صبح تا ۳ بعد از ظهر. اینجا مکان مناسبی است برای معرفی شما و سایتتان. شنبه تا چهارشنبه: ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر. پنجشنبه و جمعه: ۱۱ صبح تا ۳ بعد از ظهر. بهینه سازی توسط بیگ تم.
tanin-web.ir
503237. ■GigaRank
tanin.1gr.jp
503238. https://www.time4vps.eu/
Click Here: https:/ www.time4vps.eu/.
tanin.4x2.net
503239. مدرسه کارآفرینی و کسب و کار طنین | آموزش های لازم برای شروع کسب و کار و موفقیت کسب و کارهای متوسط و کوچک در فضای آنلاین
دوره ها و سمینارها. انتخاب تصاویر زیبا برای وب سایت و وبلاگ بدون خطر نقض حقوق مولف. بر اساس علاقه و تخصص خود حرکت کنید. ده نمونه برش یک دقیقه ای که باعث اثربخشی بیشتر شما می شود. اگر بدنبال کسب موفقیت هستید، افزودن بر مشغله های خودتان را با انجام کارهای درست اشتباه نگیرید. مهمترین عادت کارآفرینان موفق. ده روش برتر برای مجاب کردن مردم به خواندن و پاسخ دادن به ایمیل های شما. سه نکته ای که شرکت های کوچک می توانند از شرکت های بزرگ یاد بگیرند. انتخاب تصاویر زیبا برای وب سایت و وبلاگ بدون خطر نقض حقوق مولف.
tanin.ae
503240. TANIN
تصاویر و عکس های جالب. توی یه عروسی یکی داشته رقص هلیکپتری میزده یارو جو می گیرتش آرپیجی میزنه! هیچ کس لیاقت اشکهای تو را ندارد و کسی که چنین ارزشی دارد باعث اشک ریختن تو نمیشود. از آن حضرت سؤال شد : مروت چيست؟ فرمود : حفظ دين ، عزت نفس ، نرمش ،احسان ، پرداخت حقوق و اظهار دوستي نسبت به مردم . حضرت امام حسن (ع). خویشتن و مردم را هنگامی می شناسی ، که تنها شوی (ا رد بزرگ). تعداد بازدید این وبلاگ تا کنون :. نماز و روزه هاتون قبول باشه انشااله. امتياز : 1 بازديد : 2 نظرات : 1 دسته بندي : مذهبی. خانمه اومد و گ...
tanin.bitrin.com
503241. トップページ
tanin.biz
503242. Tanin Dış Ticaret / EGUR
Her Hakkı Saklıdır &copy. DIŞ TİC. LTD ŞTİ.
tanin.com.tr
503243. Tanin the family Net CanCreation - Yes we can. | Webdesign und Printdesign im Raum München und Ammersee
You need to upgrade your Flash Player. This animation requires the latest Flash Player. Please download the plugin here. CanCreation Webdesign und Print in München und Ammersee Region.
tanin.de
503244. tanin (Barbara Chapman) - DeviantArt
Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) " class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 12 Years. This deviant's full pageview. This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets. You can drag and drop to rearrange. Why," you ask?
tanin.deviantart.com
503245. Ristoranti Arenzano: Ristorante Tanin Arenzano Genova
RISTORANTE TANIN - ARENZANO - GENOVA. Le specialità della cucina. Il vero pesto genovese. Ad Arenzano, sul tratto più bello della passeggiata a mare, si aprono le vetrate del RISTORANTE TANIN. Al Ristorante Tanin son affiancati due affittacamere: Affittacamere Tanin e Affittacamere Giulia. IL PIACERE DI MANGIARE LIGURE. Siamo aperti tutti i giorni escluso il martedì dalle 8.30 alle 15.00 e dalle 19.00 alle 22.00. Si affittano appartamenti ammobiliati a mese. Tel 010.9126684 - fax 010. 9132107. Arenzano g...
tanin.it
503246. 他人の代表
Today 0005 Yesterday 0026 Yours 0001.
tanin.jp
503247. Tanin Na Nakorn | Blog
Random things I've written. Shippable.com's after script doesn't work. I was stuck at this problem for almost 5 hours. It's difficult to debug because of a long test cycle. I've found that, when a command in the `script` block fails, the `after script` block is not ru. Google API invalid grant problem. When changing a server, I've got an authorisation error from Google API that looks like this: ` ` { error : invalid grant } ` ` This is because the date/time on the server is not corre. The 4 problems for ...
tanin.nanakorn.com
503248. VoIP شرکت طنین تکنولوژی؛ خدمات دامنه و هاستینگ، راهکارهای
سه شنبه, 25 شهریور, 1393. راهاندازی آزمایشی "ثبت سایت"، ثبت سایت آسان است. وب سایت "ثبت سایت" با هدف ثبت وبسایت شما در 3 مرحله بصورت آزمایشی راهاندازی شده است. چهارشنبه, 27 فروردین, 1393. طراحی و راه اندازی وب سایت جدید گالری گلستان. وب سایت گالری گلستان فرصت تازه تماشا و خرید آثار هنری" این روزها تیتر بسیاری از روزنامه ها و سایت های خبری شده است. سه شنبه, 25 تیر, 1392. برگزاری مجمع عمومی فوق العاده شرکت کشتیرانی آریا با استفاده از نرم افزار آنلاین مدیریت مجامع سهامدار. درباره طنین چه می دانید؟
tanin.net
503249. tanin.nl
tanin.nl
503250. VoIP شرکت طنین تکنولوژی؛ خدمات دامنه و هاستینگ، راهکارهای
سه شنبه, 25 شهریور, 1393. راهاندازی آزمایشی "ثبت سایت"، ثبت سایت آسان است. وب سایت "ثبت سایت" با هدف ثبت وبسایت شما در 3 مرحله بصورت آزمایشی راهاندازی شده است. چهارشنبه, 27 فروردین, 1393. طراحی و راه اندازی وب سایت جدید گالری گلستان. وب سایت گالری گلستان فرصت تازه تماشا و خرید آثار هنری" این روزها تیتر بسیاری از روزنامه ها و سایت های خبری شده است. سه شنبه, 25 تیر, 1392. برگزاری مجمع عمومی فوق العاده شرکت کشتیرانی آریا با استفاده از نرم افزار آنلاین مدیریت مجامع سهامدار. درباره طنین چه می دانید؟
tanin.org
503251. TANIN - Sevnica | Since 1923
tanin.si
503252. دخترک سرخوش
در زمین عشقی نیست که زمینت نزند, آسمان را دریاب! سلام دوستای عزیزم یه مدت بود نیومده بودم نت تقریبا نزدیک 5 ماه میشه دیگه امروز رکورد شکوندم اومدم مر30 از همه کسایی که تو این مدت که من نبودم اومدن بهم سر زدندر ضمن شب یلدای همتون پیشاپیش مباررررررک.راستی شما کجا میرین شب یلدا؟ جمعه بیست و نهم آذر 1392 ] [ 17:45 ] [ طنين ] . و فکر کن که چه تنهاست. اگر که ماهی کوچک دچار آبی دریای بیکران باشد. چه فکر نازک غمناکی! خوشا به حال گیاهان که عاشق. و دست منبسط نور روی شانه آنهاست. نه , وصل ممکن نیست. بخشش آن نيست که...
tanin0017.blogfa.com
503253. TANIN.A
تولد خانوم گل رها جون. تولد خانوم گل رزا خانوم جون. تولد خانوم گل میم ح جیمی (محیا حاتمی) جون. تولد خانوم گل فاطمه (م قدادی) جون. تولد خانوم گل شقایق جون. تولد خانوم گل سی سی جون. سفارش قالب اختصاصی با قیمت استثنائی. همه ی دوست جونیای همیشه سرخم. هواداران دو آتیشه پوریا پورسرخ (رزاجون). پوریا پورسرخ (دختر سرخ). وبلاگ آقای پوریا پورسرخ (هانيه جون). عشق شیشه ای(مریم و مرجان جون). دل نوشته های یه پورسرخی تنها (سعیده جون). عسل جون (پوریا پورسرخ). تنها نگین سینما-پوریا پورسرخ (سپیده و سارینا). فصل عشق [ من و ...
tanin1.blogfa.com
503254. طنین صدای ناآشنا
دربارهء من: و آنگاه که طنین بازتاب فریاد کودکانه ی یک دوست،مرا خواند. به پرشین بلاگ خوش آمدید. باشگاه مدیران و متخصصان. شبکه اجتماعی بهشت من. لیست وبلاگ های تخصصی. به پرشین بلاگ خوش آمدید. با سلام و احترام. پيوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنويسان فارسي خوش آمد ميگوييم. شما ميتوانيد براي آشنايي بيشتر با خدمات سايت به آدرس هاي زير مراجعه كنيد:. Http:/ help.persianblog.ir. براي راهنمايي و آموزش. Http:/ news.persianblog.ir. اخبار سايت براي اطلاع از. Http:/ fans.persianblog.ir. مدير گروه سايتهاي پرشين بلاگ.
tanin1.persianblog.ir
503255. بی مناسبت
نمیخام بودنت اینجا واسم یه لحظه عادی شه. منتظر هر چیزی باشید.از اون خوباش.
tanin127.blogfa.com
503256. (●̮̮̃•̃)♀ǤIЯ˩ ЙϋMβєЯ ǿŅề♀(●̮̮̃•̃)
ǤIЯ ЙϋMβєЯ ǿŅề . به كلبه ي صورتي من خوش اومدي. نوشته شده در پنجشنبه بیست و هشتم شهریور 1392ساعت 19:31 توسط طنی ن. سلام به همه ي دوس جونياي خودم. خوب ديگه از احوال پرسي كه بگذريم. براتون يك خبر مهم دارم. قرار تو وبم لينك تكوني كنم. به هر حال تابستونه و ما هم بي كاريم. من هم تصميم گرفتم كه دوستاي بي معرفتم رو. از توي لينكدونيم بحذوم. اما فقط دوستاي بي معرفت. راستي من دوس جونياي خوبم دارم ها. اين هم چندين تا ستاره كه. توي لينك دوني من مي درخشن. البته بقيه هم خوبن ها. كيانا جون دوسته خوشلم. همتون رو دوس دارم.
tanin13.blogfa.com
503257. دخــــ ـــتــــری از جــــ ــنـــس اشکــ
دخ تری از ج نس اشک. خاله فداش بشه الهی. نظر یادت نله باشه. این عکسو تو اصفهان ازش گرفتم تو مدرسه بودیم تازه برگشته بودیم. عروسک خریده بود ازش گرفتمش بد جور. عصبانی شد واخم کرد براگاز گرفتن اومد سراغم. عکس من ادامه مطلب. ادام ه حرف امون. دوشنبه یازدهم فروردین 1393 20:5 دخی تنها. هیس دختر ها فریاد نمیزنند! هیس دخترها بلند نمیخندند! هیس دخترها حقی ندارند! هیس دخترها باید آرام زندگی کنند! هیس دخترها باید درد را تحمل کنند! هیس دخترها باید بسوزندو بسازند! هیس دخترها باید ظلم و حرف زور را قبول کنند! برای دیروزه...
tanin1369.blogfa.com
503258. خدایم ای پناه لحظه هایم
خدایم ای پناه لحظه هایم. سر آغاز سخن نام خدایی است که غفار و خطا پوش وکریم است. ﯾﮏ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺁﺭﺍﻡ " ﻣﯿﮕﻮﯾﺪ :. ﻗﻠﺐ" ﻣﻬﻤﺎﻧﺨﺎﻧﻪ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺑﯿﺎﯾﻨﺪ ،. ﺩﻭ ﺳﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﯾﺎ ﺩﻭﺳﻪ ﺭﻭﺯ ﺩﺭﺁﻥ ﺑﻤﺎﻧﻨﺪ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺑﺮﻭﻧﺪ.،. ﻗﻠﺐ" ﻻﻧﻪ ﯼ ﮔﻨﺠﺸﮏ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ. ﺩﺭﺑﻬﺎﺭ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﻮﺩ ﻭﺩﺭ ﭘﺎﯾﯿﺰ ﺑﺎﺩ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﺒﺮﺩ،. ﻗﻠﺐ" ﺭﺍﺳﺘﺶ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﻢ ﭼﯿﺴﺖ. ﺍﻣﺎﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﻣﯿﺪﺍﻧﻢ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﺟﺎﯼ ﺁﺩﻣﻬﺎﯼ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺏ ﺍﺳﺖ،. ﻗﻠﺐ " ﭼﺎﻩ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻭﻗﺖ ﺑﺪﺧﻠﻘﯽ ،. ﺳﻨﮕﺮﯾﺰﻩ ﺍﯼ ﺑﯿﻨﺪﺍﺯﯼ ﺗﺎ ﺻﺪﺍﯼ ﺍﻓﺘﺎﺩﻧﺶ ﺭﺍ ﺑﺸﻨﻮﯼ! ﻗﻠﺐ" ﺁﯾﯿﻨﻪ ﺍﯼ ﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎﻫﺮ ﺷﮑﺴﺘﻦ،. ﭼﻨﺪﺗﮑﻪ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﻭ ﯾﮑﭙﺎﺭﭼﮕﯽ ﺍﺵ ﺍﺯ ﻫﻢ ﻣﯽ ﭘﺎﺷﺪ.
tanin2006.blogfa.com
503259. tanin2011 (Tanin ko) - DeviantArt
Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')" class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 5 Years. This deviant's full pageview. Last Visit: 156 weeks ago. This is the place where you can personalize your profile! Love yo...
tanin2011.deviantart.com
503260. (◕‿◕)تا شقایق هست زندگی باید کرد(◕‿◕)
سلام دوستای گلم :. امیدوارم ازمطالب این وب. با هرتبادل لینکی موافقت میشه. درپایان ازتون میخوام تو نظرسنجی. طراحی لوگو و بنر رایگان در وبلاگ فانیها. تنها با عضویت در وبلاگ. آدرس: www.funiha.rozblog.com. عشق و دیگر هیچ. خدایا دلم بایت تنگ شده. قوانینی که نیوتون از قلم انداخت. اس ام اس های تبریک سال نو. همه با هم به استقبال بهار.1390. زندگی یک آرزوی دور نیست . چهارشنبه سوری یا چهارشنبه سوزی. معانی اسم کشورهای جهان. مطالب آموزنده2 (دکتر علی شریعتی ). میگن از خدا هر چی بخواین اگه صلاح باشه اونم میخواد. من زنم...
tanin2020.blogfa.com
503261. معرق فانتزی طنین
خوش آمدید.معرق فانتزی طنین افتتاح شد. سلام به همه دوستان با کمی تلاش بالاخره معرق فانتزی طنین افتتاح شد. نویسنده : بهمن پایگاه. ساعت ۱٠:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۱٠/٢۳. معرق در معنای کلام « اصولا هر چیز رگه دار را گویند » ولی مفهوم آن در این نوع بخصوص هنر، ایجاد نقش ها و طرح های زیبایی است که از دوربری و تلفیق چوب های رنگی روی زمینه ای از چوب یا پلی استر سیاه شکل می گیرد. برای ادامه تاریخچه ب ادامه مطلب مراجعه کنید. نویسنده : بهمن پایگاه. مژده به همه هنر دوستان. این وبلاگ تا چند روز دیگه افتتاح میشود. همچنين پيشن...
tanin22.persianblog.ir
503262. فروشگاه اینترنتی
سبد خرید شما خالی می باشد. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است! آیا کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ درحال حاضر،نظري در مورد محصولات داده نشده است. کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه ميباشند و فعاليتهاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. تمامی قیمت ها ی اعلام شده بروزبوده و قیمتی که درهنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است،معتبرمی باشد. با تشكر از انتخابتان. راه اندازی...
tanin24.com
503263. طنین خسروشاه
مجتمع فرهنگ و ارشاد اسلامی خسروشاه (خسروشهر). در باره مجتمع فرهنگ و ارشاد اسلامی خسروشاه. مجتمع فرهنگ و ارشاداسلامی خسروشهر. این مجتمع در اول ورودی شهر (کوی ولیعصر) واقع شده و با شماره تلفن 6744 266-0412. در خدمت هنرمندان و هنرجویان عزیز می باشد. شایان ذکر است : زمین این مجتمع توسط فرد خیری به نام حاج. محمد طاهری خسروشاهی (. عكس ايشان در ادامه مطلب موجود است. اهداء گردیده است . نوشته شده در سه شنبه دهم خرداد 1390ساعت 13:10 توسط خسروشاهی. با اداي احترام به مقام شامخ و رفيع شهيدان و رزمندگان اسلام. نوشته ش...
tanin266.blogfa.com
503264. کاش نیلوفر آبی بودم
کاش نیلوفر آبی بودم. دیگر به سراغم نیااااااااااااااا. همیشه دعا کنید که . حرف هایی برای گفتن. عشق شوری در نهاد ما نهاد. یارم تویی ویاور منم. دیگر به سراغم نیااااااااااااااا. وقتی می گویم : دیگر به سراغم نیا! فکر نکن که فراموشت کرده ام . یا دیگر دوستت ندارم! من فقط فهمیدم :. وقتی دلت با من نی. بودنت مشکلی را حل نمی کند. چهارشنبه بیست و ششم فروردین ۱۳۹۴ ] [ 9:14 ] [ هلیا ]. چای هم بدون تو طعمی ندارد. چهارشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۳ ] [ 10:0 ] [ هلیا ]. حتی یک نفر در این دنیا. شبیه تو نیست . و نه از قشنگی .
tanin27.blogfa.com
503265. خريد پستي, خريد اينترنتي, فيلم سينمايي, خارجي, ايراني, سريال
پكيج كارتون جديد دوبله (4). كارتونهاي قديمي با فرمتVob. كارتونهاي قديمي با فرمت Avi. پكيج كارتون قديمي (3). پايان نامه هاي رشته روانشناسي(43). پايان نامه هاي رشته توريسم و گردشگري. پايان نامه هاي رشته تربيت بدني. پايان نامه هاي رشته تاريخ. پايان نامه هاي رشته برق و الكترونيك. پايان نامه هاي رشته باستان شناسي. پايان نامه هاي رشته الكترونيك و مخابرات. پايان نامه هاي رشته اقتصاد. پايان نامه هاي رشته ادبيات فارسي و زبان شناسي. پايان نامه هاي رشته فناوري اطلاعاتIT. پايان نامه هاي رشته كشاورزي. فيلمهاي سينمايي...
tanin2shop.hamvar.ir
503266. خريد پستي| اينترنتي|كارتون قديمي| دوبله|كيفيت عالي|فروشگاه طنين
امتیازاتی برای اعضای سایت. حمايت مالي از فروشگاه. نام و نام خانوادگي. مبلغ پرداختي به تومان. دسترسي سريع به محصولات. سری اول کارتون فوتبالیست ها با کیفیت عالی و دوبله فارسی. خرید مستند کیهان (Universe)دوبله فارسی و کیفیت عالی. خرید مستند لایف با کیفیت بالا با دوبله و زیر نویس فارسی. انیمیشن زیبای باب اسفنجی با کیفیت عالی و دوبله فارسی. خرید اینترنتی انیمیشن سینمایی سیندرلا ۱ دوبله فارسی. خرید سریال افسانه دونگ یی دوبله با کیفیت عالی. خرید کارتون فوتبالیست ها سری چهارم با کیفیت بالا. کارتون قدیمی کماندار ...
tanin2shop.ir
503267. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanin2text.blogfa.com
503268. コイバナ30 - 恋愛体験集
コイバナ30 – 恋愛体験集.
tanin30.net
503269. 他人の日記
只の飲み会 DPUB11に参加してきた話 – その1 –. WordPressのブログに目次を自動設定するプラグイン Table of Contents Plus. 只の飲み会 DPUB11に参加してきた話 – その1 –.
tanin326.com
503270. Tanin34 (Lyle) - DeviantArt
Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')" class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 8 Years. This deviant's full pageview. Last Visit: 13 weeks ago. This is the place where you can personalize your profile! If you w...
tanin34.deviantart.com
503271. تنین
tanin4.blogfa.com
503272. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanin5.persianblog.ir
503273. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tanin6064.blogfa.com
503274. شقایق رویاهای من
اگرمیخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد. باور محال بودنش را عوض کن . . . نوشته شده در یکشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۲ساعت 17:25 توسط محمد. هیچ وقت با کسی بیشتر از جنبه. حرمت ها شکسته می شود. کسی بیشتر از جنبه. تبدیل به وظیفه می شود! نوشته شده در یکشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۲ساعت 17:17 توسط محمد. تو آدم خوبی هستی. ولی در زندگی "خوب بودن" به هیچ دردی نمیخورد. مگر خود تو خوب نیستی؟ نه اصلا. با همین سن فهمیده ام که مردم وقتی میخواهند بگویند یک نفر خر و بی عرضه است،. میگویند "چه آدم خوبی است. از قلب شکسته ام ،.
tanin63.blogfa.com
503275. طنین
صدا کن مرا صدای تو خوب است. گاهی یکهو حس میکنی باید نباشی! یک هفته یا یک سال؟ فقط حس میکنی باید دور شوی. نوشته شده در سه شنبه نهم مهر 1392ساعت 7 توسط فاطمه. تو به من خندیدی و نمی دانستی. من به چه دلهره از باغچه همسایه سیب را دزدیدم. باغبان از پی من تند دوید. سیب را دست تو دید. غضب آلود به من کرد نگاه. سیب دندان زده از دست تو افتاد به خاک. و تو رفتی و هنوز،. سالهاست که در گوش من آرام آرام. خش خش گام تو تکرار کنان می دهد آزارم. و من اندیشه کنان غرق در این پندارم. که چرا باغچه کوچک ما سیب نداشت. این سرنوشتم...
tanin66.blogfa.com
503276. من به آمار زمین مشکوکم...بیش از پیش
من به آمار زمین مشکوکم.بیش از پیش. مرا به خاطرت نگه دار . امشب ، شب تولد من است ولی. چیزی برای ترکاندن ندارم جز بغض . . . نوشته شده در سه شنبه سیزدهم آبان ۱۳۹۳ساعت 3:40 توسط گلیجون68. رفتن که بهانه نميخواهد ، يک چمدان ميخواهد از دلخوريهاى تلنبار شده و گاهى حتى دلخوشيهاى انکار شده . رفتن که بهانه نميخواهد وقتى نخواهى بمانى ، با چمدان که هيچ بى چمدان هم ميروى! آرى ، آمدن دليل مى خواهد ماندن بهانه و رفتن هيچکدام ! نوشته شده در چهارشنبه هجدهم تیر ۱۳۹۳ساعت 2:46 توسط گلیجون68. راستش را بخواهی بانو. اما بعد ، ا...
tanin68.blogfa.com
503277. طنين68
مرورگر شما داراي اشکال است.
tanin68.sub.ir
503278. سکوت کبود
شعر - سخنی در پرده. با تو سخن میگویم. گوش كن، با تو سخن میگویم :. زندگی در نگهم گلزاریست. و تو با قامت چون نیلوفر. شاخه پر گل این گلزاری. من در اندام تو یك خرمن گل می بینم. گل گیسو گل لبها گل لبخند شباب. من به چشمان تو گلهای فراوان دیدم. گل صد رنگ امید. میخرامی و تو را مینگرم. چشم تو آینه روشن دنیای منست. تو همان خرد نهالی كه چنین بالیدی. راست، چون شاخه سر سبز و برومند شدی. همچو پر غنچه درختی، همه لبخند شدی. دیده بگشای و در اندیشه گلچینان باش. همه گلچین گل امروزند. كس بفردای گل باغ نمیاندیشد. به تنهایان ...
tanin69.mihanblog.com
503279. مهستی و قدیمی ها (عكس)
مهستی و قدیمی ها (عكس). موسيقي و اساتيد ايراني. گل های آواز ایران. اسداله ملک (اسدالله ملک). بهترین سامانه پیامک انبوه. همه اطلاعات من رفت. دوشنبه هفدهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 10:59 ] [ مهدی ]. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما بازدیدکنندگان عزیز انشاالله مورد توجه قرار بگیره. عكس بازيگران سينما ايران. يادي از قديمي ها. اسامي فيلم هاي قديمي. آی آر آی بی. سایت اس ام اس. Weblog Themes By : Pichak.net.
tanin7.blogfa.com
503280. نوشته های احساس
داستان سوءتفاهم عاشقانه به نام *اگر کمی زودتر. با اینکه رشتهاش ادبیات بود، هر روز سری به دانشکده تاریخ میزد. همه دوستانش متوجه این رفتار او شدهبودند. اگر یک روز او را نمیدید زلزلهای در افکارش رخ میداد. اما امروز با روزهای دیگر متفاوت بود. میخواست حرف بزند. میخواست بگوید که چقدر دوستش دارد. تصمیم داشت دیگر برای همیشه خود را از این آشفتگی نجات دهد. شاخه گلی خرید و مثل همیشه در انتظار نشست. تمام وجودش را استرس فرا گرفتهبود. مدام جملاتی را که میخواست بگوید در ذهنش مرور میکرد. وقتی غمگین است آه میکشد. همه عنا...
tanin707.blogfa.com