SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 35 / (517668 - 517721)

517668. ♥●♥Forbidden L.o.v.e ♥●♥
Forbidden L.o.v.e. ش בﮮ نﮧ ب راﮮ ב ر פ سرت مان בל یڪ بوωﮧ! פ لق بوωﮧ اﮮ از ج نس آرامش. . . ن شدﮮ ڪ ﮧ ه م פ واب آב Ґ هاﮮ بﮯפ واب شوﮮ! شבﮮ ڪﮧ براﮮ פ واب ڪ سﮯ رویا باشﮯ! ن شבﮮ ڪﮧ. . . בر تنﮬایت. . . . פ سرت آغوشﮯ عاشقانﮧ را בاشتﮧ باشﮯ. . . آغوشﮯ בر تنﮬایﮯ عشقت باشﮯ. ΩلاҐ اهل ωوωول بازﮮ نیستم. ولﮯ یﮧ سرﮮ چیزا باعث شבه ڪﮧ بפ واҐ یﮧ ωرﮮ قانوט بذارҐ برا آבماﮮ بﮯ قانوט. اينجا لينڪ شבﮮ בيگﮧ تا آפ ر لينڪ ميمونﮯ. از بلاگم פ وشت اومב لينڪ ڪט و تو ياهو بﮬم פ بر بבه لينڪت ڪنم ياهو نבارﮯ بيפ يل لينڪ بشو. یڪ ﮯ ڪﮧ פ اص.
tannaz0017.blogfa.com
517669. 18+
شکست یک شخص نیست. یکی از مریدان شیوانا مرد تاجری بود که ورشکست شده بود. روزی برای تصمیم گیری در مورد یک موضوع تجاری نیاز به مشاور بود. شیوانا از شاگردان خواست تا آن مرد تاجر را نزد او آورند. یکی از شاگردان به اعتراض گفت: اما او یک تاجر ورشکسته است و نمی توان به مشورتش اعتماد کرد. شیوانا پاسخ داد: شکست، یک اتفاق است، یک شخص نیست! نوشته شده در شنبه دوازدهم فروردین ۱۳۹۱ساعت 13:33 توسط 18. فرا رسیدن سال نو رو به همگی دوستان گلم تبریک و تهنیت میگم. برای همگی سالی سرشار از سلامتی و خوشبختی آرزو میکنم.
tannaz0039.blogfa.com
517670. مسیربی انتها....
خوش به حال ستاره ها چو آسمون اجازه میده تو دلش پرواز کنه. به نظرات کسی پاسخ داده نمی شود . معجزه فقط برای آدمای خاص! اونم آدمای خاص خودت! تو همه چیز یاد گرفتی فرق بذاری؟ منم از نظر خودم خ آ ص م. تو که خدامونی تفرقه میندازی دیگه از بنده هات چه انتظاری میشه داش ). هوا خوب باشد یا نه فرقی ندارد من به هوای کسانی که دوستشان دارم نفس میکشم . این متن و برا بابام اس کردم برام فرستاده :. سلام : دخترم بنده با زمین و هوا کاری ندارم شما برام خیلی عزیزی. ینی ترکیدم از خنده! خعیلیم جدی گفت که من با کسی کاری ندارم :).
tannaz021.blogfa.com
517671. love day♥ ♥ ♥(..')/♥ ♥('..)
Love day (.')/ ('.). نه بوی خاک نجاتم داد. نه شمارش ستاره ها تسکینم. سی سال بیهوده در انتظار تو ماندم و نیامدی. نشان به آن نشان. که دو هزار سال از میلاد مسیح می گذشت. شنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 10:6 ] [ tannaz ] . من زندگی را دوست دارم. ولی از زندگی دوباره می ترسم! دین را دوست دارم. ولی از کشیش ها می ترسم. قانون را دوست دارم. ولی از پاسبان ها می ترسم! عشق را دوست دارم. ولی از زن ها می ترسم! کودکان را دوست دارم. ولی از آینه می ترسم! سلام را دوست دارم. ولی از زبانم می ترسم! من می ترسم ، پس هستم. بدترین ح...
tannaz073.blogfa.com
517672. :: BLOGFA ::
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tannaz1373.blogfa.com
517673. ღ♥ღ◕‿◕سفر به سرزمین داستان و خاطره◕‿◕ღ♥ღ
ღ ღ سفر به سرزمین داستان و خاطره ღ ღ. خاطره و داستان های طناز. وایییییییی خدا چقدر درس آخه! دلم براتون شده قد یک مورچه. یک مورچه ی کوچولو.کوچولوی کوچولو. خب دوستای گلم می خواهم براتون از نبودنم بگم. از بس درس دارمممممممممم دیگه حتی نمیرسم مامان و بابام و ببینم وایییییییی درسام زیاده الانم اول دبیرستانم و ۱۰۰۰بدبختی و مشکلات دارم با درس هام. ولی اینا مهم نیست خبر جدید این هست که بابام یه گربه خرید که به پرشین کت معروفه و خیلی نازه. سفید و چشماش سبزه. عزیز من هستش و اسمشم اول لوسی بود بعدش شد پنبه. نوشته ش...
tannaz1375.blogfa.com
517674. دختراااااااااان
سلام دوستای گلممممممممم من این وبلاگ و راه انداختم تا خواهرای گلموووووووو اگاه کنم. چهارشنبه 24 مهر 1392 ساعت 14:25. کسانی که زندگی خود را وقف بدست آورن منافع مادی و ثروت کرده اند. به شما خواهند گفت که احساس خوشبختی را در اموال خود نمی یابند. خوشبختی هرگز انعکاس ثروتهای مادی یک شخص نیست،. بلکه انعکاس ثروتهای معنوی و احساسی او است. خوشبختی انعکاس تعداد روابط دوستانه ای است که هر کس می تواند داشته باشد،. انعکاس تعداد افرادی است که در طول زندگی خود توانسته خوشبخت و هدایت کند،. چهارشنبه 24 مهر 1392 ساعت 14:13.
tannaz1375.blogsky.com
517675. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ KHAN◕‿◕MI Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Ƹ Ӝ Ʒ KHAN MI Ƹ Ӝ Ʒ. سلام دوستان خوش اومديد. بهترين نيستم ولي دوس دارم بهترين ها را داشته باشم. دوستان گلم لطفا بعد از خوندن هر مطلب نظرتون رو راجع بهش بگين منتظر نظراتتون هستم . فقط به خودم بگو. しѺ 乇 ه م ن ف سم しѺ 乇. دخترا انقد ساده نباشید. روابط دختر و پسر. ღبرای مخاطب خاص ღ . منطق عشق همین است که لیلا باشی. تصاویر و مطالب عاشقانه. ღ ღ تب عشق ღ ღ . * . عشق تو عشق من. وبلاگ خبری دنیا نیوز. شعر های کوتاه و زیبا :. ܓܨپ س ر م ه ر بو ن ܓܨ. اگه مامانت اجازه داد بیا تو. Hichi hamechi . . ` ). خسته ام از دنیا.
tannaz1376.blogfa.com
517676. Tanha tarin
هر چي دارم از بابا رضاست . حتي تنهايي و خلوت اين وبلاگ. ستاره ها ی سربی. دست نوشته های نیما. ماهان شارژ مرکز خرید شارژ. نمی دونم چرا از صبحه انقدر هوای قدیم ها رو کردم. از صبح که بلند شدم از خواب حس کردم خ.نه بوی قدیم ها رو میده. پنجره رو باز کردم بوی بهار های قبل اومد. آهنگ های اون روزا پلی شد . همه چیز رنگ اون قدیم ها رو داره . چه همه چیز قشنگه و خوش بو. پس چرا نمیتونم گریه نکنم؟ دیروز چرا باز گذشته ها یادم اومد؟ چرا کارات تو ذهنم مرور شد؟ من که خیلی وقت بود فراموشت کرده بودم. چرا این فکر لعنتیت برگشت؟
tannaz169.blogfa.com
517677. tannaz1982
وقتش گذشت مال خودت. چه بخوای چه نخوای مال منی! اون همه چیز من بود حق ندارى اذیتش کنی ! خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است،. و اولین من آخرینم شد. یک پنجره برای من کافیس* *. من، خدا را دارم. دختری با آدامس شیک. ܓ ز مثل زندگی.ܓ. من و تو میشیم ما آتریسا*. چیزی به ذهنم نرسید چی بذارم. اینجا همه چی در همه. ღ پس از باراט ღ. دواي عاشقي نگاه ياره. بخاطر عشق * `*. گالري عکس هاي زیبا. دستشو گرفتم و آوردم پیشت و گفتم:. من همینو می خوام. گفتی این واست کمه. بهترشو برات گذاشتم کنار. مراقب...
tannaz1982.blogfa.com
517678. یک تکه ابر
آسمون دامنشو بازکرده تا من دلخوشی هامو بریزم روش. اگه می خواهی با هم بمانیم باید همه جوره با من باشی. دخترک که به شدت پسر را دوست داشت گفت:. باشه عزیزم هرچه تو بگویی . پسرک دخترک را عریان کرد ، دختر آرام میلرزید ولی سخن نمی گفت. می ترسید عشقش ناراحت شود . . . پسرک مانند ابری سیاه بدن دختر را به آغوش کشید و بدون کوچکترین. بوسه شروع کرد . . . دخترک آهی کشید و پسرک مانند خیاططی بالا و پایین می شد . . . دخترک بدنش می سوخت ولی صدایی نمی آمد . . . پسرک چند تکانخورد و در کنار دخترک افتاد ، دختر با لبخند گفت:.
tannaz1995.persianblog.ir
517679. نویسنده های جوان
نویسنده : طناز مشایخی. ساعت ٥:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٤/٢٥. به به دوستای گلم. خوبید؟ امیدوارم توی این شبای ماه رمضان حالتون خوب خوب باشه. شبای قدر هم نزدیکه. ما رو از دعا های خیرتون بی بهره نکنید. راستی ضربت خوردن و شهادت حضرت علی رو هم بهتون تسلیت می گم. خب بریم سر مطلب اصلی. اولین کتابم بعد از سه سال و نیم تو زمستون سال گذشته پرده برداری شد. توی سایت نودوهشتیا 98ia.com برای عموم گذاشتم و تا چند وقت دیگه انشاالله به صورت PDF برای دانلود گذاشته میشه. اسمش ترفند عشق . کلی دوستون دارم. فعلا بدرود. و انسانیت و شرف.
tannaz1996.persianblog.ir
517680. ღFarsi Oneღ
نوشته شده در پنجشنبه پنجم خرداد ۱۳۹۰ساعت 21:33 توسط TannaZ. به زودی در فارسی1. نوشته شده در سه شنبه هجدهم آبان ۱۳۸۹ساعت 17:44 توسط TannaZ. هر نظری دارید برام بنویسید. هر نظری دارید برام بنویسید. نوشته شده در سه شنبه هجدهم آبان ۱۳۸۹ساعت 17:38 توسط TannaZ. آنالوسيا در سريال نقاب آناليا. آنالوسيا در سريال نقاب آناليا. نوشته شده در پنجشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۹ساعت 14:23 توسط TannaZ. جديدترين عكس ها از ديانا گارسيا. جديدترين عكس ها از ديانا گارسيا. نوشته شده در دوشنبه بیست و ششم مهر ۱۳۸۹ساعت 15:2 توسط TannaZ.
tannaz1one.blogfa.com
517681. tannaz
به ابشار گفتم چیستی؟ گفتم:از چه میگرید کوه؟ از اندیشه سخت جدایی دوستان به یاد اخرین کلام. واخرین لبخند امیخته با اشک انقدر گریه میکند تا ابشار شود. نوشته شده در جمعه چهارم آذر ۱۳۹۰ساعت 11:29 توسط tannaz. کوچه ای رابودنامش معرفت. مردمانش بامرام از هر جهت. سیل امد کوچه را ویرانه کرد. مردمش را با جهان بیگانه کرد. هر چه در ان کوی بود از معرفت. شست و با خود برد سیل بی صفت. از تمام کوچه تنها یک نفر. خانه اش ماند و خودش جست از خطر. رسم و راه نیک هر جا بود و هست. از نهاد مردم ان کوچه است. اگر روزی تهدیدت کردند.
tannaz2012.blogfa.com
517682. ♥ღ♂تنهایی من♥ღ♂
ღ تنهایی من ღ. ღ عشق فقط عشق خدایی که نه غم داره نه جدایی ღ. سخت است درک کردن. دخ تری که غ م های ش را. خودش می داند و دلش . که همه تن ها لبخندهایش را میبینند. که حس رت میخورند. بخاطر شاد بودن ش . بخاطر خنده های ش . جز همان دخت ر نمی داند چقدر تنهاس ت . که چقدر می ترسد . از باخ تن . از اعت ماد بی حاصلش . از ی خ زدن احساس و قلب ش . از زندگ ی . برچسبها: متن های غمگین. نوشته شده در یکشنبه یکم دی ۱۳۹۲ساعت توسط ღ طناز ღ. هوای فاصله سرد است ، من از کلاف دلم برایت خیال گرم. ღ در قلبم . ღ. بدون هیچ نائب السلطنه ای.
tannaz2013.blogfa.com
517683. بیای تو پشیمون نمیشی...
بیای تو پشیمون نمیشی. خوشا شهری که می برشانه اوست /خوش ان شخص که میبد خانه اوست. ممنون اومدین وبم .امیدوارم خوشتون بیاد نظر اتتقاد پیشنهاد هرچی دارین بگین. باتشکر.M.b.y. دم در بده بفرمایید تو. شعر یزدی/جوک یزدی(وب خودمه). قرو قاطی(حتما برین نظر بدین). بزرگترین وب تفریحی جهان(gty). همه چیز در مورد وان دایرکشن. مرکز خنده و سرگرمی. سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۴ 15:9 Mahnaz.b.y. آخه بچه پرو واس من وب میزنی فک کردی نمیتونم گیرت بیارم مهناز خانم. شنبه یکم فروردین ۱۳۹۴ 1:14 Mahnaz.b.y. قدوبالا اسمم شم که اقه خشه.
tannaz2016.blogfa.com
517684. •**•.ღ♥ღ•**•£Ø\/€ $ŦØ®¥•**•.ღ♥ღ•**•
ღ ღ * Ø / $ŦØ * .ღ ღ *. من به معجزه ی قانون عشق ایمان دارم ، حتی اگر تا ابد خیانت کنی! من به معجزه ی قانون عشق ایمان دارم ، حتی اگر تا ابد خیانت کنی. به مظلومیت بی دین های دنیا دیانت دارم، حتی اگر هر روز قیامت کنی. من دشنه ی جلادهای قناری کش را، با ساییدن بر گلوی خویش کند کردم،. تا تلاش کنم بهار از قحطی آواز قناری های شاد ، یتیم زاد نماند هرگز! کسی از بریده شدن گلوی آواز خوانش این گونه آواز آزادی را خنده وار زجه نخواهد زد،. گله ای از بهار نیست،. جز دوری اش ، جزآغوشی که هرگز محکم نشد،. استجابت نمی خواهم .
tannaz21.blogfa.com
517685. lovely
گفته بودی : یا تو. ولی من ساده انگار فراموش کرده بودم که این روزها. هیچکس هم برای خودش کسی ست. کسی مهم تر از من. نوشته شده در یکشنبه سیزدهم مرداد 1392ساعت 19:24 توسط. کلمه نزد عشق است، ترانه ی دلمان خوش نوا. می گشت اگر یار در حلقه ی پرتو عشق، صدایم می نمود. نوشته شده در یکشنبه سیزدهم مرداد 1392ساعت 19:23 توسط. شایב تقصیر مآ نیست. روی حرفهآیمآن وعבه هآیمآن. ما بروی زمینے ز. کﮧ روزے یکبآر خوבش رآ בور. نوشته شده در جمعه یازدهم مرداد 1392ساعت 14:31 توسط. و قتے دارﮮ میرے بیروט. رو ه م ببرے! چوט ڪ سے نیست.
tannaz317.blogfa.com
517686. با طعم آناناس
ماجرای دوست دختر در ایران. آرزوهایی که به آنها نرسیده ایم.(خنده دار). 9جمله پرکاربرد ایرانی ها(طنز). خالی بندی های دخترونه(طنز). تنهایی بهتر از با هر کس بودن است. بمب عکس و تفریح و سرگرمی. پایگاه تخصصی تاریخ و تمدن اسلامی. تک بنر.طراحی بنر حرفه ای. ماشین ایده آل من. جملات پ نه پ. ماجرای دوست دختر در ایران. دیشب رفته بودم استخر، بعد از شنا اومدم لباسامو بپوشم دیدم که رو موبایلم ۴ تا میس کاله ۶ تا اس ام اس از دوس دخترم. اس ام اس ۱ :. عزیزم چرا زنگ میزنم جواب نمیدی؟ اس ام اس ۲ :. اس ام اس ۳ :. اس ام اس۴ :.
tannaz5.blogfa.com
517687. لحظه دیدار نزدیک است .....
لحظه دیدار نزدیک است . دوستان عزیزم به قسمت معرفی کتاب توجه بفرمائید. رازیانه را بهتر بشناسیم. دوشنبه 25 مهرماه سال 1390 ساعت 06:59 ب.ظ. رازیانه را بهتر بشناسیم. رازیانه گیاهی است معطر ، علفی و دوساله که ارتفاع آن تا 2 متر می رسد ساقه آن دارای شیارهای هم دریف و موازی می باشد برگهای آن نازک و نخی مانند شود است .گلهای رازیانه زرد وبصورت خوشه در انتهای ساقه ظاهر می شود . یوته رازیانه کوچک و بطول حدود 8 میلیمتر و عرض 3 میلیمتر بوده و دارای بوئی معطر و طعمی شیرین می باشد . مواد نشاسته ای ا4/5 گرم. 9برای برطرف...
tannaz59.blogsky.com
517688. ××تــــــــ ـمــــ ـنای تبـــــسم ××
ت م نای تبسم. به نام خدایی که اشنایی را در لبخند.محبت را در عشق.و جدایی را در اشک افرید. اینم عکس خودم و دوستآم و مدرسمون کلآ. تفاوت کودکان امروزی و دیروزی؟ ب سلامتی رفیقای ناب . ب یاد گذشته *. کرم نمآ وفرود آ که خانه خانه ی توست .*. من و چادرم .*. از دیار آسمون *. با غروووووور نفس میکشم (الهام)*. برچم دخترا بالا *. گالري عکس هاي زیبا. اس ام اس شب بخیر جدید. تمام سپاسم از آن کسی است که مرا آفرید اما فراموشم نکرد. این وبلاگم امید دارم از دقایقی که در این وبلاگ هستین کمال استفاده را برده باشید. پس هرگاه بخ...
tannaz61.blogfa.com
517689. تک ستاره دل
عاشقانه های یک تنها. ای توبه ام شکسته. تمام كوچه ها بن بست. خيابان ها همه درپيچ وتاب خويش مي. زمين سرد و هوا مسموم. در اين شهر پر از نيرنگ پيدا. و هر چه هست نيرنگ است. اين انتظار تلخ و بي پايان. و من مرگ اميد و آرزو هايم. نمي دانم چگونه دلش آمد كه تنهايم گذارد. مرا تنها به دست غم سپارد. نمي دانم چراراضي به هجران شد؟ به هجراني كه قلبم را. پر از درد وتألم. نمي دانم چرا بايد چنين بي رحم باشد؟ عشق را در عمق. و شايد هم خطا كردم. ولي نه . دوستم مي. خودش مي گفت عاشق گشته است از دل. مرا بسيار دوست مي دارد. چقدر ...
tannaz64.blogfa.com
517690. تناز
پنجشنبه نهم شهریور ۱۳۹۱ ساعت 8:17. انکه سامان غزلهایم از اوست. بی سروسامانیم را حس نکرد. اهای دوست من بازم که نظر یادت رفت! نوشته شده توسط طناز. چهارشنبه دوازدهم مهر ۱۳۹۱ ساعت 5:55. مبادا مثل برگی زرد باشیم. رفیق مردم بی درد باشیم. مزن بر عاشقان از پشت خنجر. بیا ای دل همیشه مرد باشیم . . . نوشته شده توسط طناز. چهارشنبه پنجم مهر ۱۳۹۱ ساعت 6:30. چنان تنهایی وحشتناکی احساس میکردم. که خیال خودکشی به سرم زد. تنها چیزی که جلویم. این بود که من در مرگ،. تنهاتراز زندگی خواهم بود. نوشته شده توسط طناز. دراین بازار ...
tannaz71.blogfa.com
517691. i miss you
دلم براتون تنگ میشه.:(. دلم خیلی براتون تنگ شده بود.جا داره اول از تمام دوستانی که تو تمام لحظه ها همراهم بودن تشکر کنم مخصوصا مریم جونم(زندگی رسم خوشایندیست)ولی میخواستم یه خبر بدی بهتون بدم! به علت اغاز سال تحصیلی جدید تا اطلاع ثانوی این وبلاگ اپ نمیشود.(با گریه)از این بابت خیلی ناراحتم ولی مجبورم حجم درسا خیلی زیاد شده مخصوصا امسال که امتحانامون همه نهاییه.خلاصه واسم دعا کنینولی تمام سعی خودمو میکنم که بهتون سر بزنمدوستون دارم زیااااااااااااااااااد.به امید روزی که دوباره برگردم.بای :( (. پیش از انکه د...
tannaz74.blogfa.com
517692. دختر ایرونی
ایرونی ساقه و برگ و ریشه.ساقه از ریشه جدا نمیشه. سلام به همه ی دوستای گلم. خیلی وقت بود که سراغ وبم نیمده بودم.خیلی چیزا یادم رفته و به کمک شما دوستای خوبم نیاز دارم تا دوباره وبمو مثل قبل بکنم پس خوشحال میشم اگه با نظراتون بهم کمک کنین. نوشته شده در Sun 1 May 2011. حسنی نگو بلا بگو مدرن شده! حسنی نگو جوون بگو. علاف و چش چرون بگو. موی ژلی ،ابرو کوتاه ،زبون دراز ، واه واه واه. نه سیما جون ،نه رعنا جون. نه نازی و پریسا جون. هیچ کس باهاش رفیق نبود. تنها توی کافی شاپ. نگاه می کرد به بشقاب! نه نمی رم نه نمی رم.
tannaz75.blogfa.com
517693. Tannaz 77
شآد نویس تلخ نویس. Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA. به یآد روزآن دیروزم ،. می نویسم از بی کسی ،. باز می نویسم از غرق در دیروز هآیم! در سوگ سوژه های سوخته. به رجعت یک کور سوی نور امیدوار ،. در پناه به قصری از ستون های آه! می گریزم از دیروزم ،. و کآش می شد رهآ کنم ، یآد آوره ی تلخ دیروز هایم رآ! تآ گشآیند بر من در هآی روزی ،. تآ روزی نبآشد این سرشت بی سرنوشت! پر از خمودگی ، یأس ، نآ امیدی! تآ بآز ننویسم از بی کسی. و پر شوم از عشق ،. و بگویم : پرستویی گذشت از این پنجره ی بآز! فضای بیرون را فتح...
tannaz77.blogfa.com
517694. زمستانه
قیافه من وقتی می خوام از بابام پول بگیرم. قیافه من وقتی می خوام از بابام پول بگیر. چه قدر با شعوره این گوسفند. چه قدر با شعوره این گوسفند! احمق که شاخ و دم نداره.داره؟ احمق که شاخ و دم نداره! جرات یا حماقت مساله اینست! کدوم یکی از اینها زنه؟ تا حالا اينجوري ضايع شدي؟ منو این همه خوشبختی محاله! خلاقیت رو حال کنید! نمردیم و دیدیم تواستخرباچادرشناکنن*. تر دستی باعلم شیمی. دوست داشتی جای این بچه بودی؟ گروه خونی تون چیه؟ من گروه خونیمA شماچطورررررررررررررررررررررررررر؟ ماه آبی حمیرادوست گلم. دریافت کد این آهنگ.
tannaz7782.blogfa.com
517695. kharmagas
نوشته شده در جمعه بیست و سوم اسفند 1392ساعت 23:15 توسط tannaz. نوشته شده در پنجشنبه هشتم اسفند 1392ساعت 16:32 توسط tannaz. دو نفرو سخت میشه پیدا کرد. یکی کسی که درکت کنه و دومی کسی که بدونه کجای کمرت میخاره! ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺩﻏﺪﻏﻪ ﻫﺎﯼ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ. ﻭﻗﺘﯽ ﯾﮑﯽ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺎﻫﺎﻡ ﺣﺮﻑ میزنه ﺗﻮ. ﮐﺪﻭﻡ ﭼﺸﻤﺶ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﻢ؟ نوشته شده در پنجشنبه هشتم اسفند 1392ساعت 15:55 توسط tannaz. شما هم شکلات دوست دارین؟ نوشته شده در پنجشنبه هشتم اسفند 1392ساعت 15:47 توسط tannaz. چهارشنبه کلیدم رو دانشگاه جا گذاشته بودم. من که فقط خرسی.
tannaz79.blogfa.com
517696. ♠♠پسر آریایی♠♠
تاريخ : چهارشنبه سی ام بهمن 1392 21:4 نویسنده : پسر م مל وعہ ب. ب برای یڪدیگر بتپد. هیچ فاصل ہ اے دور نیسﭞ. هیچ زمانے زیاد نیسﭞ. ق دیگرے نمے تواند. آن دو را از هم دور کند! محڪم تریט برهاט عش. تاريخ : چهارشنبه سی ام بهمن 1392 21:1 نویسنده : پسر م مל وعہ ب. ﻧﻤﯿﺸ ﻪ לﺳ ﺖ. ﯾﮑ ﯽ ﺑﺮלﺍﺷ ﺖ. تاريخ : چهارشنبه سی ام بهمن 1392 20:46 نویسنده : پسر م مל وعہ ب. چشمانت روشنی دلم است. وقتی با نیم نگاه ناگهانی ات به من نگاه میکنی. قلبم مثل قلب قناری پر از التهاب میشود. من آغوشت را میخواهم. تا خودم را در " تو " رها کنم.
tannaz80.blogfa.com
517697. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tannaz999.blogfa.com
517698. حرف های خودمونی
اول از همه طبق معمول سلام به همه دوستان گلم و ممنون بابت نظراتتون. ببخشید دیر به دیر آپ میکنم. یه مقدار مشغول درسام بودم. آخه تازه امتحانام تموم شده. چند روز دیگه هم ترم جدید شروع میشه برای موفقیتم دعا کنید. باز هم میخوام یه مقدار راجع به پرسپولیس بنویسم چیکار کنیم دیگه یه پرسپولیس زلزله. قطبی جونم برگشت ولی چه فایده که هفته ای یه بار دلش داره می شکنه از این همه بی عدالتی. و حق خوری. آره باز هم میخوام بنویسم که باز هم قضاوتهای ناعادلانه داره امتیازهای پرسپولیس. ایشون انتظاری جز این نمی رفت! مقابل ۷ انتیا...
tannazam.blogfa.com
517699. دختر زیبا
تذكرةالطن ازان ، طنز معاصر. تذكرةالطن ازان ، طنز معاصر. کسب درآمد با سرمایه کم. چاپ و طراحی کاتالوگ. مقاله ای مبسوط در مورد طنز. طنز و جلوه های شکل گیری آن در ادب فارسی. واژگان کلیدی : طنز ، هجو ، هزل ، شگردها و جلوه های طنز. مقاله ای مبسوط در مورد طنز. شگردها و جلوه های طنز. تاريخ : دوشنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۴ 3:14 نویسنده : tannazan. یک بغل کاکتوس / گزیده 100 تا شعر برتر طنز از شاعران معاصر. برچسبها: یک بغل کاکتوس. تاريخ : دوشنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۴ 3:12 نویسنده : tannazan. به گزارش ایمنا، این طنز پ...
tannazan.blogfa.com
517700. tannazanvu
بانک جامع اطلاعات توریستی و گردشگری. سلام دوستان عزیز قصد معرفی یک سایت خوب و مرجع در زمینه تور های گردشگری و مسافرتی رو داریم. اسم این سایت تور باران. هست در این وبسایت مجموعه کاملی از تور های داخلی. و خارجی و زیارتی وهمینطور تورهای لحظه آخری. قرار دارد آزانس های مسافرتی تور های مختلفی را در این سایت به ثبت میرسانند و تور باران به صورت روزانه با تور های جدید بهروز و آپدیت میشود. از مهمترین مسیر های خارجی که در این وبسایت درج میشود میتوان به تور مالزی. اشاره کرد همچنین تور ترکیه. نوشته شده در سه شنبه هجد...
tannazanvu.blogfa.com
517701. Tannaz Bakery | We are the answer to all your sweet tooth
We are the answer to all your sweet tooth. Cookies & Baklava. We are the answer to all your sweet tooth can handle. Why you should use the best ingredient for baking. We do catering as well.
tannazbakery.com
517702. (✿◠‿◠)شهردخترا
به شهردخترخوشگل خوش اومدید. اگر تو زندگی کمی احساس خوشبختی کردید. مطمئن باشید که جلو دوربین مخفی هستید. یه لبخند بزنید و برید دنبال بدبختی هاتون! قطارا از همه بیشتر الزایمر دارن. خودشون میگن هو هو. بعدش میپرسن چی چی؟ آرمین 2afm اعلام کرد دیگه هیچ آهنگی نمیخونه. چون از وقتی تن تاک خریده مشکلش با دخترا حل شده! دور نمی بینم اون روزی رو که میخوای مای کامپیوترو باز کنی. و تا کلیک کنی روش یه صفحه تبلیغم باز کنه! اگه دوستام می تونستن 5 ثانیه بعد از اینکه گوشی رو قطع می کنم رو ب شنون. تا الان هیچ دوستی نداشتم!
tannazbaratzadegan.blogfa.com
517703. شهردخترای خوشگل
به شهردخترخوشگل خوش اومدید. سلامممممممممم من اومدمممممممممممممم خوش اومدم. جمعه سی و یکم شهریور 1391 18:1 طناز. سلام دوکس جونیا حالتون خوفه؟ امروزمیخوام برم شمال تاچند روزهم آپ نیستم. ازکجابه ذهن مامان جوون من رسیدکه یهوامروزگفت این چندروزتابستون روبریم شمال ماهم که نتونستیم چیزی بگیم. دلم نمیخوادازتون جدابشم ولی چکارمیشه کردبایدبرم خب دیگه خیلی حرفیدم کاری نداریدخوجلای من بای. جمعه بیست و چهارم شهریور 1391 18:27 طناز. What is wrong with you? شنبه هجدهم شهریور 1391 21:33 طناز. میگه کامپیوترو روشن کنم؟
tannazbtn.blogfa.com
517704. شرکت تن ناز تولیدوارائه کننده انواع البسه ولوازم مصرفی پزشکی وزیبایی | معرفی کالاهای پزشکی وزیبایی
Templates by BIGtheme NET. لطفا نوع محصول مورد نیاز خود را انتخاب نموده. و پس از مشاهده محصول روی گزینه فروشگاه کلیک نموه و خرید خود را انجام دهید. بلوز و شلوار جراح،بلوز و شلوار،بلوز و شلوار یکبارمصرف،یکبارمصرف،لباس یکبارمصرف،بلوز و شلوار یکبارمصرف بیمارستانی،گان جراح،گان جراحی،جراحی،گان،لباس یکبارمصرف. حوله،حئوله اپیلاسیون،اپیلاسیون،حوله،حوله برای اپیلاسیون،حوله حمام،حوله شستشو،حوله یکبارمصرف،حوله یکبار مصصرف. دستمال،دستمال یکبارمصرف،دستمال یبارمصرف،دستمال پزشکی،دستمال آرایشی،دستمال ارایشی. درست شده تو...
tannazco.com
517705. .♥.₪ من و تو ₪.♥
ا لت ماس مال دیروز بود. مال و قتی بود ڪﮧ ساده بودم. ا مروز میخوای ب ری؟ ف ق ط خ داحاف ظ. پیامک انبوه و تبلیغاتی. خرید ساعت مچی زنانه ارزان. ﺩﻟﺖ ﺑﻪ ﺭﺍﻩ ﻧﯿﺴﺖ! ﻭﻟﻰ ﺳﺮ ﺑﻪ ﺭﺍﻫﻰ. ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺰﻧﻰ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺭﺍﻩ ﻭ ﻣﯿﺮﻭﻯ. ﻭ ﻫﻤﻪ ، ﭼﻪ ﺧﻮﺵ ﺑﺎﻭﺭﺍﻧﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ. تاريخ : نویسنده : مهدی. کسی ازدل من خبرنداره. من چه خاکی توسرم بریزم؟ اره همه چی یادمه. تاريخ : نویسنده : مهدی. Weblog Themes By Pichak. کسی ازدل من خبرنداره. دنیای این روزهای من. فال و طالع بینی. دوربين ديد در شب. Weblog Themes By : Pichak.net.
tannaze-man.blogfa.com
517706. مـــــــن و تــــــــو www.tannaze-man.com
من و تو www.tannaze-man.com. بتی تو چقدر تنهایی سخته. چند عکس بسیار زیبا برای صفحه Desktop شما. نویسنده : مهدی راد. ساعت ۱٠:٢٧ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۳۸۸/٧/۱٧. برای دیدن عکسها در اندازه واقعی به آدرس عکس بروید. کلیک راست روی عکس : (propertise:address). چند عکس بسیار زیبا برای صفحه Desktop شما. نویسنده : مهدی راد. ساعت ۳:۱٦ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۳۸۸/٧/۱٧. برای دیدن عکسها در اندازه واقعی به آدرس عکس بروید. کلیک راست روی عکس : (propertise:address). پروفایل مدیر : مهدی راد. چند عکس بسیار زیبا برای صفحه Desktop شما.
tannaze-man.persianblog.ir
517707. مسافـرِ خسته ی من
مسافر خسته ی من. بی تو ﺟهانم الف ندارد! مسافر خسته ی من تعطیل شد. سلام به همگی .دوستان وبلاگم قاطی کرده.بعضی از لینکی هام حذف شدن.اصلا خیلی بی ادب شده.لطفا هر وقت میایین به این وب هم آدرسمو و هم اسمشو تغییر بدین.ممنون میشم.منو بااسم " معجزه ی آبی". لینک کنید و بیایین اونجا بگید تا دوباره لینکتون کنم .اینم آدرسش: www.mygolnaz.mihanblog.com. پس تو معجزه ی آبی منتظرتونم. چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 ] [ 10:44 ب.ظ ] [ گ لناز ] [ نظرات ]. سلام به همه ی عزیزانی که میان از وبم دیدن میکنن. اس ام اس جدید.
tannazeman.mihanblog.com
517708. خانه
مرا بخاطر داشته باش. رمز ورود را فراموش نموده اید؟ نام کاربری خود را فراموش نموده اید؟ داستان های کوتاه طنز. بعضی از عکسایی که خودم گرفتم و خیلی دوستشون دارم. مقدمه ی کتاب چرا ترکم کرد:. زندگی یک بازی ساده نیست. یک کلاف کاموا نیست که هر طور بخواهیم ببافیم و اگر از مدلش خوشمون نیومد بازش کنیم و دوباره از نو شروع کنیم. هیچ فرصتی دوبار به وجود نمیاد! بیشتر از شش سال رو صرف نوشتن این کتاب کردم. کتابی که شاید نتونسته باشه حقیقت رو طوری که باید به تصویر بکشه، اما بیشتر از چیزی که بوده هم نگفته. کتاب فروشی سپهر...
tannazetminan.ir
517709. فروشگاه اینترنتی سی دی های تعزیه ، فول آلبوم و فیلم و ...
فروشگاه اینترنتی سی دی های تعزیه ، فول آلبوم و فیلم و . آموزش زبان نصرت . آموزش زبان نصرت 2. این محصول در تاریخ چهارشنبه، 30 خرداد، 1386 به فروشگاه اضافه شده است. آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 90 روز بدون نیاز به کتاب، جزوه و مدرس فقط با روزی 30 دقیقه زمان برای تمرین! آموزش مکالمه انگلیسی نصرت 2مهارت کامل در مکالمه زبان انگلیسی در سه ماه با روزی 30 دقیقه گوش کردن به هر درس. روش استفاده آسان برای تمامی سنین با هر سطح آشنایی با زبان انگلیسی. برگرفته شده از جدیدترین متد آموزشی روز جهان. تمرکز و تقویت حافظه د...
tannazfallah.mihanblog.com
517710. Silky Smooth
Wednesday, January 28, 2015. My new obsession is the Foreo toothbrush. It is currently sold in Sephora stores and sells for about 199 dollars. This electric toothbrush is different than your typical electronic toothbrushes. The bristles are made of soft silicone which does not scratch the teeth while cleaning. This is the complete opposite of the traditional toothbrush which requires you to choose the between soft or medium and etc toothbrush heads. Tuesday, January 27, 2015. Thursday, December 11, 2014.
tannazfarahani.blogspot.com
517711. Home : Tannaz Farsi
Losing Themselves in a Distance to Far Away Heights. Of News and Reclamation. Misconceptions of a Foreign Prospect. The future belongs to crowds. The formal absences of precious things. Writing Letters to Myself. Motorized Pod: Future Vision of Surveillance. The Importance of What is Remembered.
tannazfarsi.com
517712. برترین ها
برج خنک کننده مدار بسته. دوربین مدار بسته کرج. وی با اعلام اینکه ما به ازدواج حدود ۶٠٠ زوج کمک کردهایم افزود:. درگیری دو روزه «ناگورنو متوقف شد. دبیر فدراسیون در برنامه زنده تلویزیونی. به پرشین بلاگ خوش آمدید. نویسنده: mmamal - سه‌شنبه ٢٤ فروردین ،۱۳٩٥. یکی از مواردی که ما به واسطه ی آن می توانیم افراد را به سوی خود جذب کنیم ، لبخند زیبا. اجزا و ویژگی های یک لبخند زیبا. داشتن لبخند زیبا نه تنها در داشتن حس خوب درخود مؤثر است ، بلکه در ایجاد و القای حس خوب در اطرافیان ایجاد و آنها را جذب می کند. 1-لمینیت ...
tannazfumani.persianblog.ir
517713. zendegi
Agar delet gereft sokoot kon. In rooz ha hichkas maniye deltangi ra nemifahmad. نوشته شده در 14 Aug 2013. Ta tah mikone tu dahane doos pesaresh. Ba livane babash ab bokhore. Mige vayy dahani ye. نوشته شده در 16 May 2013. Kasani hastand k ta dirooz migoftand. Bdoone to hatta nafas ham nemitunam bkesham. نوشته شده در 16 Apr 2013. Hame zakhm haye dastam ra mibin and. Migooyand chera ba khod chenin kardi. Ama kasi zakhme delam ra nadid. K begooyad chera ba to chenin kardand. نوشته شده در 20 Mar 2013. K har c...
tannazfuruqi.blogfa.com
517714. ♥~_~eshghamw~_~♥
هفته چهارم اسفند 1392. هفته اول شهریور 1392. Man be joz aghooshe to. Hata be divar ham tekiye nemikonam. MaRd K ToW BaShIw. ZaN BuDaN KhUb aSt. Az mIyAnE TaMaMe mOzAkAr hAyE 2nYaW. FaGhAd kAIsT PaYe tOw DaR MiYaN BaShAdW. NeMiDaNi bArAyE ToW kHaM BuDaN ChE KeYfI DaRaDw. ToW HiCh cHiZ KaM NaDaRiW. VaSe HaMeW ChIz sHoDaNe mAnW. DeLaM YeK FiLmE BoLaNd MiKhAhAdW. PoR Az SeKaNs HaYe Ba To BoOoDaN. DuSt DaRaM DaStAm Ro BeGiRiw. ZiRe GuShAm ZeMzEmE KoNiW. K PoShTe KhAbHaYe Na ArAmE ToW. Hagh bede ashegh shamw.
tannazfuruqi.mihanblog.com
517715. تاج کاغذی
ساعت ۱٠:٠۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۸ شهریور ،۱۳٩٤. و اما معتقدم همانطور که بهایی هست برای هرچیز. وقتی بهایی بسیار گزافتر از آنچه باید پرداخت کنی و هر بار و هربار. وقتی از شدت سوختن ،گوشت به استخوان رسد. دیگر بدن آدمی به سوختن نیز عادت میکند .دیگر دردی حس نمی کنی. رنجی نیست . اندکی بی حسی در تمامی بدن است و کرختی که دائمی است. همیشه به قلبت بگو که ترس از رنج از خود رنج بدتر است. تاریکترین لحظه ی شب لحظه ی پیش از برآمدن آفتاب است. می خواهم بدانی این را. که اگر از پنجره به ماه بلورین. پائیز ک ند گذر بنگرم. ساعت ...
tannazhash.persianblog.ir
517716. امید
واسه یک روز خوب. رزرو واسه یک اتفاق خوب. این وبلاگ و آدرسش واسه یک اتفاق خوب رزرو شده. نوشته شده در سه شنبه سی و یکم تیر 1393ساعت 15:37 توسط آرش.
tannazhe.blogfa.com
517717. خــ-ـاطــ-ـراتــــ طنـ-ــز
خاطرات طنز و خیالی من و ننه جون. نوشته شده در یکشنبه ۲۸ تیر۱۳۹۴ساعت 15:33 توسط محمد. نوشته شده در پنجشنبه ۲۵ تیر۱۳۹۴ساعت 0:24 توسط محمد. بعد از اون غائله 18 تیر 78 تهران و اون اتفاقاتی که افتاد. تماس ها پشت تماس برای ما توی خوزستان که: " آقا! وضع شهر بدجوره، بچه ها بغض کرده اند یه تشییع شهدا بگذارید". تازه تشییع شده بود. شهید توی معراج شهدای اهواز نداشتیم. من هم اون موقع معاونت اطلاعات عملیات کمیته مفقودین بودم، یعنی آمار کل شهدا دست خود من بود. سردار باقرزاده از تهران تماس گرفت. توی معراج شهید دارید؟
tannazi.blogfa.com
517718. طناز
1602;الب میهن بلاگ. 1602;الب میهن بلاگ. 1602;الب بلاگفا. 1602;الب وبلاگ. 1602;الب پرشین بلاگ. 1575;خلاق اسلامی. 1602;الب بلاگ اسکای. ایرنایی ها ( خاطرات و خطرات ). دنیای الکترونیک و کامپیوتر. مشاعره حافظ با صائب تبریزی و شهریار و یک شاعر با شعور. خریت به سبک شعر. باز هم از میم .خاله زاده. سنگ از چاه در آمد. سنگ از چاه در آمد. باش تا صبح دولتت بدمد کین هنوز از نتایج سحر است. بی سو ژگی ما و امداد خاله زاده. توصیه جلیلی کارساز شد. کیهان دروغ نمی گوید ، فقط بدشانس است. گفت خان جان: جان حاج اکبر قسم. مردم از ...
tannazi.blogsky.com
517719. سمنو واره
بی خیال.نمی شوم. هم اکنون، در حالیکه با سیستم مزخرف dial up و با سرعتی معادل 0.00000001 نانومتر در سال، در. فضای اینترنت حضور دارم(به دلیل مشکلات فنی ای که برای AdSL عزیزمان رخ داده است و دلیلی برای. توضیح اضافی نمی بینم). احساس می کنم که تمامی مشکلاتی که در اقصی نقاط دنیا رخ داده به. علت عدم به روز رسانی وبلاگ اینجانب می باشد. از مسائل لبنان و تونس گرفته تا قطر و مبارک و خزبازی های تجاری چین و غیره. همه ی کسانی که در هر نقطه ای از این دنیا حرف می زنند،می نویسند، نقشه می کشند و. من ره قند و شکر می پویم.
tannazian.blogfa.com
517721. all kinds of yum
Thoughts on food and life from a sunny kitchen in los angeles. Thursday, May 21, 2015. In February, I spent two weeks in Vietnam.  As much as I love to travel, Id never made it to Southeast Asia, and none of my past adventures prepared me for this world.  I frequently felt unequipped.  I loved it. With the explosion of life on the sidewalks of Hanoi, markets of fresh produce laid out every. Posted by tannaz sassooni. Saturday, April 04, 2015. Scenes from an Iranian-American Passover Seder. The full dinne...
tannazie.blogspot.com