SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 16 / (605505 - 605559)

605505. Blog de taraneeS - My life - Skyrock.com
Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. Plus d'actions ▼. S'abonner à mon blog. Création : 30/10/2006 à 07:02. Mise à jour : 05/04/2011 à 15:09. Bienvenu sur mon blog! Ici je vais parlé de ma vie, toutes ma vie alors attendez vous à beaucoups d'artices. Il parleront bien sur de moi, mes amis , ma famille et aussi les chevaux et autres petit bète à poil ou à plume. Eclatez-vous et lacher des com's. x3. Une poupée maintenu par des fils. Autrefois la plupart resté invisible. Il peut se tromper mais,.
taranees.skyrock.com
605506. ترانه عشق
Javaweb.sabablog.com-تصاویر تصادفی cod-جاوا وب-. هی پسره دختره رو برای یه شب میخواستی؟ زرنگی کردی بکارتش رو دیدی؟ لجن کشیدی به همه زندگیش؟ وقتی رهاش کردی کاخ ارزوهاش ویرون شد. روزگارش رو تباه کردی و اینگونه نام اوفاحشه شد.هی پسرک گربه صفت. باچند نفر هم خوابی کردی؟ چندنفررو به منجلاب کشیدی؟ به اشکای اون دختر بی پناه خندیدی؟ میدونستی ساعت هابه دیوار سردحموم تکیه میده و مرور میکنه همه چیزرو؟ میدونستی پدرش وقتی چشای پف کرده ی دخترش رو رو میبینه میدونه شب رو با گریه سپری کرده پیرتر میشه؟ ان دل دیوانه ات کو؟
taraneeshgh.parsiblog.com
605507. TaraneeTheLight (Taranee) - DeviantArt
Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')" class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')". Digital Art / Hobbyist. Deviant for 4 Years. This deviant's full pageview. Last Visit: 44 weeks ago. This is the place where you can personalize your profile! You can drag and drop to rearrange.
taraneethelight.deviantart.com
605508. ..:: Music Academy ::..
من امیر پارسا هستم یک موسیقی شناس کوچک که هدف های بزرگی رو در سر دارم. توضیحاتی در مورد کلاس ها. با سلام خدمت دوستان عزیز و میهمانان محترم. با توجه به سوالات فراوان تصمیم گرفتم نحوه آموزش رو اینجا شرح بدم. من تمام این آموزش ها که با نت و عکس همراه هستن و کاملا عملی و کاربردی هستن رو در سایت قرار دادم و تاریخ بندی کردم و پنج شنبه هر هفته شما می تونید به بلاگ سر بزنید و آموزش ها رو ببینید. هرگونه سوالی داشتید من در خدمتم. امیدوارم بتونم با این گام هرچند کوچک کمکی به دوستان عزیزم کرده باشم.
taranef.blogfa.com
605509. دانلود آهنگ جدید | ترانه فا
محبوب ترین آهنگ ها. محبوب ترین سریال ها. تعبیر وارونه یک رویا. دردسر های عظیم 2. گاهی به پشت سر نگاه کن. امین تی ام بکس. حمید رضا سلیم زاده. دی جی بلک زینگ. سروش اس جی ترک. علی مجیک ام جی. دی جی بلک زینگ. دی جی سروش اس جی ترک. دی جی فواد مقدم. دی جی مرتضی چیذری. علی رضا و حمید رضا. آسمان همیشه ابری نیست. اگه بابام زنده بود. بازم مدرسه ام دیر شد. به دنیا بگویید بایستد. بچه های نسبتا بد. بی صدا فریاد کن. تعبیر وارونه یک رویا. خانه اجاره ای 2. دختری به نام آهو. روزهای بد به در. روزگار خوش حبیب آقا. جدید و ب...
taranefa.com
605510. ترانه فارسی
دانلود جدید ترین ترانه های ایرانی. این وبلاگ دیگر آپ نمی شود. نوشته شده توسط دانیال در دوشنبه ۱۳۸۹/۰۵/۰۴ ساعت ۱۳:۳۹ بعد از ظهر موضوع لینک ثابت. علی عبد المالکی - گریه. آهنگعلی عبدالملکی به نام گریه برای شما که نظر را فراموش نمی کنید . نوشته شده توسط دانیال در شنبه ۱۳۸۹/۰۴/۲۶ ساعت ۱۴:۲۹ بعد از ظهر موضوع لینک ثابت. ترانه ی فوق العاده زیبای یاس به نام نیستی با ۱ کیفیت برای شما عزیزان. نوشته شده توسط دانیال در شنبه ۱۳۸۹/۰۴/۱۹ ساعت ۱۳:۵۰ بعد از ظهر موضوع لینک ثابت. فریدون و حسین تهی - گل ناز. مهدی مقدم - ولوله.
taranefarsi.blogfa.com
605511. فروش ترانه های نفیس
فروش ترانه های نفیس. هر هنرمندی برای آلبومش ترانه می خواد با ایمیل درخواست بده. پنجشنبه یازدهم دی 1393. بى تو هر كارى مىكنم، نه خواب مىبينم. و نه باران مىآيد. اصلا از اين حرفها كه بگذريم. من شعرهايم را براى كه بخوانم؟ با چه كسى درددل كنم؟ شعرهايم را مرور مىكنم. نوشته شده توسط نفیس در 21:40 لینک ثابت. پنجشنبه یازدهم دی 1393. تا خونه چشم به راهته برگرد من فاصله چشماي باروني. اين ابتداي غصه و درده شايد يه جور عشق و پريشوني. نوشته شده توسط نفیس در 21:34 لینک ثابت. پنجشنبه یازدهم دی 1393. فصل داغ عاشقی بود فص...
taraneforosh.blogfa.com
605512. !ترانه خونه ی برهمن
ترانه خونه ی برهمن. کافه برهمن . بیا، بشین، بخون، بگذر. دنیا محل گذره. طرف هم که اکابریه! ذکر اقدس اقدس ورداشته! دکتر، سوته دلان، علی حاتمی. رفقا و بر و بچز. نویسنده و شاعر کودک ، نوجوان و بزرگسال. می خوردن و شاد بودن آیین من است. نوشتههایی که بوی هرزگی نمیداد. آلیس در سرزمین عجایب. همه عمر دیر رسیدیم. دوزخ به پا شد. من تشنه مه بچه! فقط لبهاتو می خوام. دنیای امن روشن رویاتو می خوام. از تو فقط ابریشم دستاتو می خوام. می شه تو مال من بشی؟ تصویر مردن پای تو؟ چی بهتر از من؟ چی بهتر از تو؟ بهتر از بوییدن تو؟
taraneforushi.blogfa.com
605513. کار و تلاش در صنعت
کار و تلاش در صنعت. صنعت آب و برق نیازمند کار و تلاش فرهنگی است. صنعت آب و برق نیازمند کار و تلاش فرهنگی است. چیت چیان: فعالیت های فرهنگی فقط توصیه و تبلیغات از رسانه های گروهی نیست، لذا لازم است با انجام امور فنی بسترهای لازم را برای استقرار فرهنگ صرفه جویی و مصرف بهینه فراهم کنیم. وزیر نیرو سال 93 را برای صنعت آب و برق سالی پرتلاش و در عین حال پرچالش خواند و گفت: صنعت آب و برق نیازمند کار و تلاش فرهنگی است. وزیر نیرو در همین باره بر لزوم ایجاد فرهنگ جدید استفاده از تاسیسات و تجهیزات جدید گرمایشی و سرما...
taranegah.blogfa.com
605514. ترانه قرمز
یکشنبه 16 فروردین 1394. متن آهنگ تکرار از سامان جلیلی. نوشته شده توسط: بازنده. تکراره شبو روزم رو ریتم تکراره. رفت عشقم منم همون که بی تو بیماره. مدام زندگیش رو تکراره. دل تو سنگ نیست یه دیواره. این چشمم هنوزم به عکسات حس داره. مدام زندگیش رو تکرار. باور کن نشد که با خودم کنار بیام. عوض نشد مسیر رویاهام. به جون عشقمون به جون لحظه هام. هرجایی بدون ببین من عاشقم هنوز. دلم دیگه تو تنهایی بسوز. باید که سر کنی شاید بیاد یه روز. ادامه در ادامه مطلب. شنبه 1 فروردین 1394. متن اهنگ قسم میخورم از هنگامه. کابوستو م...
taraneghermaz.mihanblog.com
605515. ترانگی
قیمت سرور اچ پی. قیمت لپ تاپ ایسوس. قیمت لپ تاپ لنوو. قیمت لپ تاپ اچ پی. قیمت لپ تاپ ایسر. قیمت مودم دی لینک. قیمت مودم تی پی لینک. قیمت یو پی اس. فروش یو پی اس. قیمت پرینترهای اچ پی. قیمت هارد اس اس دی. قیمت باتری لپ تاپ. لینک به وبلاگ :. Style="width:90" onfocus="this.style.borderColor='maroon'; this.style.backgroundColor='#FFFAED'; this.select()" onblur="this.style.borderColor='gray'; this.style.backgroundColor='#F5F5F5'" autocomplete=off contenteditable=true. اشتراک در خبرنامه :.
taraneghi.parsiblog.com
605516. اخبار موسیقی
خلاصه قسمت آخر سریال حکایت کهنه. خلاصه داستان سریال حکایت کهنه. عکس های سریال حکایت کهنه. نوشته شده در یکشنبه هجدهم مرداد ۱۳۹۴ساعت 12:19 توسط. دوربین مدار بسته ، دوربین مدار بسته شهرستان شهریار ، فروش دوربین مدار بسته شهریار ، قیمت دوربین مدار بسته شهریار دوربین مدار بسته شهریار. فروشگاه دوربین مدار بسته شهریار استان البرز ، بازار دوربین مدار بسته شهریار ، نصب دوربین مدار بسته شهریار ، فروش دوربین مدار بسته ، دوربین مدار بسته شهریار ، نصب دوربین های مدار بسته شهریار ،. دوربین مدار بسته شهر اندیشه. نوشته ...
taranegi.blogfa.com
605517. آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد . . .
آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد . . . آن چشم های روشن افکنت. به مانند آبی روان بر جای جای بدنم جاریست. دلبستگی ام را به تو فقط تو میدانی. و اینکه با لرزش چشمانت مردمک چشمم میچرخد. به کدام سو مینگری؟ این نفس ها که می آید به هوای برآمده از توست. از این شب ها هجرت خواهم کرد. جایی در ییلاق دستانت خواهم نشست. و ابدیت پیش رویم موج میزند. روزی برای تو جاودان خواهم شد. چهارشنبه سوم خرداد 1391ساعت 21:35 نويسنده. دیشب برای همیشه چشمانم را بستم. این روزها که خواب آلوده به چشمانم شده. آسمان را به جیب هایم دادم. و این ر...
taranegoo.blogfa.com
605518. ترانه علیدوستی
نوشته شده در یکشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 21:41 توسط مرتضی. آپلود دوباره ی بلاگ و مصاحبه ای با پرنسس :. به روزهای اوج خودش برگردد تا اکنون این بلاگ به عنوان تنها بلاگ خبری ترانه. بتواند به بهترین نحو ممکن به کار خودش ادامه دهد. امیدوارم از همین زمان و با یاری شما دوستان باز هم این بلاگ به بهترین نحو ممکن بتواند خبرهای پیرامون پرنسس سینما ترانه. ی عزیز را پوشش دهد و بتواند به عنوان یکی از بهترین وبلاگ های سینمایی کشور به کار خودش ادامه دهد. عزیز همراه است بالاخره بعد از 2 ماه فیلمبرداری در اورامان کردستا...
taraneh--alidoosti.blogfa.com
605519. روزهای ترانه و اندوه
روزهای ترانه و اندوه. عبور باید کرد . و همنوردهای افق دور باید شد . و گاه در رگ یک حرف خیمه باید زد . And it feels like i'm flying above you. Dream that i'm dying to find the truth. Seems like your trying to bring me down. Back down to earth. نوشته شده در دوشنبه 1390/12/22. ساعت16:19توسط - - -. صبح نزدیک است . . صبح نمیشود این شب انگار. دوتا پهلو! و باز هم . . . صبح نمیشود این شب انگار(حالا اون صبح اولی. همون سیاسیه). نوشته شده در یکشنبه 1390/07/24. ساعت5:1توسط - - -. نوشته شده در چهارشنبه 1390/07/06.
taraneh--andooh.blogfa.com
605520. عشق من ...
در دو شنبه 11 شهريور 1392. درآغوش خدا گریستم تا نوازشم کند. پرسید:فرزندم پس آدمت کو؟ اشک هایم را پاک کردم. گفتم:در آغوش حوای دیگریست. در جمعه 11 مرداد 1392. دستام را لای موهام بردم.اشکام و پاک کردم. بازوهام و بغل کردم . تا کی باید کارای تو رو انجام بدم؟ در جمعه 11 مرداد 1392. من ی سوال دارم:چرا همه یاد گرفتن فقط بگن خواهرم حجابت؟ یعنی کسی نیست بگه برادرم نگاهت؟ در جمعه 11 مرداد 1392. عجب دنیای کثیفی شده! وقتی به کسی میگی دوست دارم. به بهانه ی دیدن قلبت دکمه ها لباست رو باز میکنه! بعضی وقتا دوست دارم.
taraneh-1220.lxb.ir
605521. taraneh-2013
این وبلاگ سرگرمی و تفریحیه منه اینجا همه جور مطلب داریم. دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی خاطرات. دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی خاطرات. دانلود آهنگ بسیار زیبا ، شنیدنی و جدید از خواننده مجید یحیایی به نام خاطرات با لینک مستقیم. در ادامه مطلب دانلود کنید و به اشتراک بگذارید. چند وقته نیستی دربو داغونم تو راهم ولی از تو جا موندم. اون آهنگی که دوسش داری و برات خوندم. بین منو تو فاصله افتاده من بودم تو این رابطه دنبال یه سرنوشت خوب. تمام وجودم پ ر از خواهشه. دلم تنگه یه لحظه آرامشه. مرور میکنم خط به خط مو به مو.
taraneh-2013.blogfa.com
605522. ˙·٠•●ஜღ یه ؋نجوטּ פرف ஜღ●•٠·˙
٠ ஜღ یه نجوט פرف ஜღ ٠. بیا تو وبلاگم اکسیژن دریافت کن. این پست تکون نمیخوره! ممنون که به وبلاگم سر زدید. قبل از خوندن مطالب چند تا نکته هست که باید بگم. در ضمن خیلی خوشحال میشم بهشون عمل کنین. ورود به وبلاگ فقط برای دخترای گل و خانومای مهربون ممکنه. البته برای اینکه آقایون ناراحت نشن میتونن از مطالبم استفاده کنن ولی نظر ندن(لجبازی ممنوع). نظر خصوصی خونده میشه ولی جواب داده نمیشه به جز اینکه خیلی ضروری باشه یا در مورد سوالات. جون-یاسی جون-کیمیا جون-آرام جون-هستی جون-یاسمین جون و رکسانا جون.
taraneh-2092.blogfa.com
605523. *احســــــان علیخانی ومرتضی پاشایی*
احسان علیخانی ومرتضی پاشایی*. بچه ها نظرتون درباره ی این شعرچیه؟ گفتی که توی دنیابه چی اعتباره بگم دنیابی توخیلی بیقراره. چشای من به در خیره س دوباره بیابازم داره بارون میباره. بیابرگردنبودنت عذابه بیابرگردخونه بی توخرابه. ستایش کردنت واسم عزیزه نمیخام سقف خونمون بریزه. دلم مثه شیشه شده چن روزه همش دلم واسه خودم میسوزه. عشق یعنی اینکه برات بمیرم عشق یعنی واسه چشات اسیرم. هنوزم میشینم گوشه ی خونه هنوزم دله من داره بهونه. بایدکاری کنی اروم بگیرم بایدکاری کنی تنهانمیرم. اگه گفتین واسه کی گفتم؟ نوشته شده در ...
taraneh-3014.blogfa.com
605524. Belalim
Kashki geri galsan,kashki. دخترم را دوست دارم. دلتنگیهای یه پسر دیونه. این تو نیستی که مرا از یاد برده ای. این منم که به یادم اجازه نمیدهم حتی از نزدیکی ذهن تو عبور کند. صحبت از فراموشی نیست ، صحبت از لیاقت است! نوشته شده در تاريخ توسط ترانه. برای این همه تنهایی. ای کاش خدا کاری بکند. نوشته شده در تاريخ توسط ترانه. بغض هایم را به آسمان سپردم. خدا به خیر کند باران. نوشته شده در تاريخ توسط ترانه. حرف دارم ولی برای خودم. حرفی از جنس غصه های خودم. حرفهایی که مال من هستند. حرفهایی فقط برای خودم.
taraneh-64.blogfa.com
605525. ˙·٠•●ஜღ یه ؋نجوטּ פرف ஜღ●•٠·˙
٠ ஜღ یه نجوט פرف ஜღ ٠. بیا تو وبلاگم اکسیژن دریافت کن. سلام خیلی خوشحالم که به وبلاگ من سر زدید. و خیلی خوشحال میشم اگه نظر هم بذارید. تو اینجا هر چی مطلب علمی و جالب و هر چی که بخواین موجوده! ڪشᓅ یہ سرطاל جدید! ڪم خوابے = ضربہ مغزے. ᓄطالب ریز.اᓄا حیرت آور! اور هاے غلط درباره ᓄغز. یه مسئله ی جالب! آجیاے گلᓄ ᓄט یہ وبلاگ دیگہ درست کردᓄ کہ ᓄیخواᓄ دربارہ. زباט انگلیسے و آموزش این زباט ᓄطلب بذارᓄ. خوشحال ᓄیشᓄ بہ وبلاگᓄ برین و با نظراتتوט راهنᓄاییᓄ کنین. هرکدوᓄتوט کہ خواستین اونجا کاᓄنت بذارید تا لینکتوט کنᓄ.
taraneh-650.blogfa.com
605526. یـہ ؋ـنجون פـر؋ـ
بیا تو وبلاگم اکسیژن دریافت کن. ا و لین پ ست. همونطور ڪہ خودتوט میدونیט بلاگ ا دچار یہ مشڪل وحشتناڪ شده! دوستایے ڪہ وبلاگاشوט حذ شدہ حتما خبر بدט تا لینڪشوט ڪنم. تاريخ جمعه نوزدهم تیر ۱۳۹۴ساعت 13:12 نويسنده ترانه. دلم براتون خییییلی تنگ شده بود. امروز پس از گذر از رنج ها تونستن بیام نت و کلی خاطراتو مرور کنم. بلاگفا چه برو بیایی داشت! الان دیگه اصلا خبری نیس. دلم برای درستای گلم خییلی تنگ شده,متاسفانه نمیتونم وارد وب قبلیم بشم. اخه رمزش تغییر کرده. هیچ کسی هم ادرس این وبمو ندار:-(ه اه. خوراڪے هاے م ید.
taraneh-655.blogfa.com
605527. ...
گاه ادمی در ۲۰ سالگی می میرد. در هفتاد سالگی به خاک سپرده می شود. ترانه سه شنبه 1392/09/19. امروز پی بردم فرهاد کار. از دل کندن سخت تر نبود. دلم تنگه مثه ابرای تیره. تو یه حسی مثه زندون اسیره. ادم ها از چشم هایم می گذرند. بر اعماق قلبم می افتد. از این همه ادم. لابد من نمی شناسمت. وگرنه بعضی از این چشم ها. میتوانند چشم های تو باشند. در چشمهای لیلی اگر شب شکفته بود. درچشم من شکفته گل اتشین عشق. لغزیده بر شکوفه لبهای خامشم. بس قصه ها ز پیچ و خم دلنشین عشق. افتاب با من دشمنی دارد. ابر با من دشمنی دارد. هفته ...
taraneh-68.blogfa.com
605528. دمت گرم
شنیدستی که گاوی در علف خوار. بالاخره فروردین فرارسید تا خنکای باد بهاری، حال همهمان را دگرگون سازد و آوای بهار به آینده دلخوشمان سازد. در همین راستا، اکنون در ابتدای این فصل تازه، تابناک بستهای آماده کرده که تناسبی قابل تأمل با نوروز فاطمی دارد و تا روز سیزدهم فروردین متناسب با تغییرات، محتوای متفاوتی را در خود جای داده است. چه دانند مردم که در خانه کیست. نویسنده داند که در نامه چیست. صورت حال عارفان دلق است. این قدر بس چو روی در خلق است. در قژا کند مرد باید بود. بر مخنث سلاح جنگ چه سود. در نخستین ویدئو ...
taraneh-7.blogfa.com
605529. شاعرانه
پاتوق دختر پسراي ايروني. و خدايي كه همين نزديكي هاست. زيباترين گناه عمر مني. كافه شب گرد بي نشان. فروش تكست رپ وپاپ. گالري عکس هاي زیبا. وکیل و کارشناس دادگستری. اس ام اس عاشقانه جدید. سایت اجتماعی فارس عرب. اس ام اس جدید و خنده دار. یکشنبه هفدهم شهریور ۱۳۹۲ ] [ 18:30 ] [ mehraiin ]. خانه ی دوست کجاست؟ در فلق بود که پرسید سوار. رهگذر شاخه ی نوری که به لب داشت به تاریکی شن ها بخشید. وبه انگشت نشان داد سپیداری و گفت. کوچه باغی است که از خواب خدا سبز از تر است. ودر آن عشق به اندازه ی پرهای صداقت ابی است.
taraneh-7557.blogfa.com
605530. بی خیال دنیا
نوشته شده در پنجشنبه هفتم شهریور 1392ساعت 23:4 توسط baran. با لبخند وارد شوید. موافقم فقط منو با. بلینکید و بگید با چه اسمی بلینکمتون. نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم مرداد 1392ساعت 11:26 توسط baran. سلام دوستای گلم بابت اینکه نمیتونم جواب هاتون رو بدم یا به وبلاگ هاتون سر بزنم واقعا عذر میخوام یه امساله و یه کنکور.قول میدم بعدش حسسسسابی جبران کنم یکم دیگه صبر کنید .2-3ماه بیشتر نمونده راستی حسابی دعام کنید مواظب خوبی هاتون باشید خداحافظ همتون. و الان کدوم هستید؟ پسرا هم اینو جواب بدن. اما بعضیا خیلی پاکن.
taraneh-76.blogfa.com
605531. چطوری عاشقت شدم؟
taraneh-90.blogfa.com
605532. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
taraneh-alidoosti-fanpage.persianblog.ir
605533. عاشق که باشی
ترانه سرا: مریم اسدی. تمام زندگیت را باخته ای. ترانه سرا: مریم اسدی. برای عاشقی،نباید یک شخص متفاوت را دوست داشت. یک شخص عادی را متفاوت دوست داشت! ترانه سرا: مریم اسدی. مردانه از عشقت محافظت کن. و کودکانه سالهای سال عشقت را تازه نگهدار . . . ترانه سرا: مریم اسدی. اگه توی زندگیت یکی رو داری. که به فکر خوشحال کردنته، این یعنی خوشبختی. ترانه سرا: مریم اسدی. نوشته شده در جمعه بیست و ششم شهریور ۱۳۹۵ساعت 10:10 توسط حبیب یحیوی 00989331332218. ترانه سرا: مریم اسدی. Http:/ mohammad-reza-golzar.blogfa.com.
taraneh-alidoosti.blogfa.com
605534. ترانه علیدوستی
هواداران و اطلاعات و اخبار ترانه علیدوستی. ترانه علیدوستی در دوره راهنمایی، دو سال در هنرستان موسیقی تحصیل کرد که کلارینت و پیانو میزد. در دوره دبیرستان مشغول تحصیل در رشته علوم تجربی بود که در کلاسهای بازیگری امین تارخ ثبت نام کرد. سال ۱۳۷۹ از طریق همین کلاسها برای بازی نقش ترانه پرنیان در فیلم من ترانه ۱۵ سال دارم انتخاب شد و با بازی در این فیلم وقفهای در تحصیلاتش افتاد که سرانجام در رشته کامپیوتر دیپلم گرفت. پدر او، حمید علیدوستی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و از مربیان کنونی فوتبال ایران است.
taraneh-alidoosti29.blogfa.com
605535. هوادار همیشگی ترانه علیدوستی
هوادار همیشگی ترانه علیدوستی. از همه مینویسم.اما از ترانه بیشتر. جشنواره فیلم هانویی ویتنام. جشنواره فیلم هانویی ویتنام (HANIFF) در پایتخت ویتنام آغاز به کار کرد و ترانه علیدوستی بازیگر سینما و تئاتر ایران به عنوان داور در این جشنواره بینالمللی حضور دارد. عکس هایی از این مراسم:. بقیه عکسها در ادامه ی مطلب:. نوشته شده در دوشنبه سیزدهم آذر ۱۳۹۱ساعت 20:52 توسط محیا. زندگی مشترک آقای محمودی و بانو. با اضافه شدن پيمان قاسم خاني و ترانه عليدوستي فهرست بازيگران فيلم جديد روح ا. حجازي كامل شد. شما در حوزه هنری ق...
taraneh-alidosti.blogfa.com
605537. ترانه آزادی / The Freedom Songs
ترانه آزادی / The Freedom Songs. جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. سگ کشی، طرح مخوف حکومتی برای آموزش شکنجه گران دولتی به قتل و جنایت بیشتر. سگ کشی، طرح مخوف حکومتی برای آموزش شکنجه گران دولتی به قتل و جنایت بیشتر. ادامه مطلب: سگ کشی، طرح مخوف حکومتی برای آموزش شکنجه گران دولتی به قتل و جنایت بیشتر فضول محله. طرح مخوف گزینش و تعلیم شکنجه گران و قاتلان دولتی:. بنابر گزارشات رسیده از ایران، سگ کشی طرح مخوف. جوایز حکومتی در مقابل قتل بی رحمانه یک حیوان بی آزار. نمونه دیگر در توضیح فیلم فجیع سگ کشی. در یکی از شهرک&#820...
taraneh-azadi.blogspot.com
605539. شاعربی قلم
کمی تا قسمتی شعر. رژیم غذایی در بارداری. تاريخ : چهارشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۴ 16:50 نویسنده : حسین آقاجانپور. شهادت مولایمان تسلیت باد. تاريخ : دوشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۴ 23:40 نویسنده : حسین آقاجانپور. تاريخ : شنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۴ 16:12 نویسنده : حسین آقاجانپور. مادر یعنی در ما خداست. تاريخ : سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۴ 16:7 نویسنده : حسین آقاجانپور. تنها سلام را به تو تقدیم می کنم. تاريخ : شنبه پانزدهم فروردین ۱۳۹۴ 22:58 نویسنده : حسین آقاجانپور. تنها تر از تنهایی های تو منم ای سایه اسیردیوار.
taraneh-ba-taraneh.blogfa.com
605540. ღ♥ღترانه ی بارانღ♥ღ
ღ ღترانه ی بارانღ ღ. رفتنت موج غريبيست كه دل ميشكندبي توچه كنم؟ ღ ღ گذر خاطره ها.وقفه ای در خاطره ها ღ ღ. ღ ღ سه نقطه خلاصه ی تمام حرف هایم . ღ ღ. تو که رفتی همه ی ثانیه ها سایه شدند. طرفداران دو اتیشه ی سام درخشانی(زهرا جون). تک ستاره ی کوچک دنیای من(پرهام کوچولو). همه ی زندگیم سام (سپیده جون). فرشته ی کوچک دنیای من(پرهام کوچولو). کلبه ی هواداران شاهرخ استخری ومهدی ماهانی(حدیث جون). وبلاگ هواداران سحرقریشی(هدی جون). عاشقان برسام خیرابی(ماهرخ جونم). دلنوشته ی یه عاشق(یلداجون). سامانه رایگان اس ام اس.
taraneh-baran.blogfa.com
605541. ترانه باران
آدمک آخر دنیاست بخند. آدمک مرگ همین جاست بخند . دست خطی که تورا عاشق کرد . شوخی کاغذی ماست بخند . آدمک خل نشوی گریه کنی . کل دنیا سراب است بخند. نوشته شده توسط ترانه باران در 21:21 لینک ثابت. در منی و این همه ز من جدا. با منی و دیده ات به سوی غیر. بهر من نمانده راه گفتگو. تو نشسته به گفتگوی غیر. غرق غم دلم به سینه می تپد. با تو بی قرار و بی تو بی قرار. وای از آن دمی که بی خبر ز من. برکشی تو رخت خویش از این دیار. سایه تو ام بهر کجا روی. سر نهاده ام به زیر پای تو. چون تو در جهان نجسته ام هنوز. و این یاد تو...
taraneh-baran73.blogfa.com
605542. کمپ ترانه علیدوستی
همانطور که پیش تر از گفتگو ترانه علیدوستی پس از نشست خبری پذیرایی ساده با خبرنگاران متوجه شده بودیم،قرار است ترانه علیدوستی در فیلم بعدی بهرام توکلی ایفای نقش کند،این در حالیست که آخرین اثر بهرام توکلی; اینجا بدون من،بسیار مورد توجه و استقبال علاقه مندان جدی سینما قرار گرفت. علیدوستی که در روزهای گذشته به خاطر نمایش پذیرایی ساده (مانی حقیقی) در جشنواره برلین حضور داشت، پس از بازگشتش برای حضور در فیلم جدید توکلی آماده میشود. نوشته شده در پنجشنبه چهارم اسفند ۱۳۹۰ساعت 11:19 توسط محمد. 1 نت حساس تألیف ولنتای...
taraneh-camp.blogfa.com
605543. وبلاگ خبری ترانه علیدوستی
وبلاگ خبری ترانه علیدوستی. سه شنبه شانزدهم تیر ۱۳۹۴ ساعت 12:42 پیمان. دوشنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۹۲ ساعت 21:23 پیمان. دو سال و چهار روز از تاسیس وبلاگ می گذرد. دو سال قبل در میان انبوده هرج و مرج های درونی خودم و جامعه ام تصمیم به حرکت گرفتم،به امید تغییر در جهتی که باید می بودم و می بودیم اما نبودم و نبودیم.آن زمان دغدغه فرهنگی داشتم،بگذریم. بگذریم از خیال خام من که می پنداشتم یک وبلاگ هم تاثیرگذار است،گمان می کردم این وبلاگ چشم بسیاری را به واقعیت باز می کند. در این مدت دو ساله دوستان وبلاگ بسیار همراه ...
taraneh-cinema.blogfa.com
605544. 404 - Blog not found
taraneh-eshg.persianblog.ir
605545. عشق را در چشمان مادرم ودست های چروک شده پدرم یافتم
عشق را در چشمان مادرم ودست های چروک شده پدرم یافتم. او قسمت من ن.بود! که مال مردم خ.ور نیست. یکشنبه 17 خردادماه سال 1394 ] [ 11:38 ق.ظ ] [ ترانه عشق ]. سرده این پایین، از اون بالا تماشا کن. اگه میشه بیا پایین و دستاے منو ها کن. سرده این پایین،ببین دستامو میلرزه. دیگه حتے همه دنیا،به این دورے نمے ارزه. تو اون بالا من این پایین،دو تایے مون چرا تنها؟ اگه لیلے دلش گیره! بگو مجنون چرا تنها؟ من دلم قرصه،کسے غیر از تو با من نیست. خیالت از زمین راحت ،که حتے روز،روشن نیست. کسے اینجا نمے بینه که دنیا زیر چشماته.
taraneh-eshgh.blogsky.com
605546. خدای من
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر. دلنوشته خودم خداجون دوستت دارم. خدایا نمیدونم چرا هروقت میخوام برای تو بنویسم یا اسمت رو به زبون بیارم یه بغضی تو گلوم و یه خیسی تو چشام احساس میکنم،. خودم میدونم علتش چیه از شرمی که دارم و احساس خجالتم نسبت به تو هستش. تو به من همه چی دادی زیبایی،سلامتی و خیلی چیزایی که برای خیلی ادما شاید ارزو باشه. همیشه میگم خدایا شکرت. اما چه فایده همش زبونیه. خیلی وقتا ازخودم بدم میاد که چرا هیچ وقت نفهمیدم ازم چی خواستی. خدایا دستم را بگیر و بهم فهم عطا کن. دوستت دارم خدا جون. نکند سرنوشت ...
taraneh-eshgh2.blogsky.com
605547. 404 - Blog not found
taraneh-fanpage.persianblog.ir
605548. تور گوا
ساحل باگا (Baga Beach). 2 ساحل کاندولیم (Candolim Beach). 3 ساحل كالانگوت (Calangute Beach). ساحل كالانگوت یکی از سواحل جزیره گوا ستکه در قسمت شمالی گوا قرار گرفته است و با داشتن غذاهای دریایی خوب و لذیذ ،سالانه میلیونها گردشگر را به خود جذب کرده است.اسن ساحل توسط درختان نارگیل بلند قامت احاطه شده است و در هرجای این سواحل که بروید این درختان را مشاهده می کنید و این ساحل مناسب برای آفتاب گرفتن، شنا کردن، انجام ورزشهای آبی است. 4 ساحل سینکوئریم (Sinquerim Beach). ساحل واگاتور (Vagator Beach). مانند هاستلها...
taraneh-garibe.blogfa.com
605549. تــــَـ رانـــ ه ــیــ قــ ا صــِــدَک
ت ران ه ی ق ا ص د ک. فارغ از ت مام ت ن ه ا ! عجايب ، هشت گانه اند. هيچ بعدي ندارد . زیر نظراتون جواب می دم . ܓ. چون من فقط وبلاگایی که دوس دارم. لینک می کنم . شروع : 1390.5.10. دختر و بادبادک آبی . سیب به زمین افتاده ی حوا. یک ی بود ، یک ی نب ود . زنانگے هاے یک آغوش بکر! ღتمام قلبت رآ بھ من بدھکآرے ღ. یه دختر چپ دست. الله م اشف ک ل مری ض. برای برادر یکی از دوستای من دعا کنین که محتاج دعاست! نفسای حق مشکل گشان. دوشنبه ۴ مهر۱۳۹۰ 11:43 M! ای ن ح س لعنت ی ،. ای ن س ردرد ،. ای ن ب غض ،. چ را ره ام ن م ی کنی ن؟
taraneh-ghasedak.blogfa.com
605550. ترانه
فروش متن موسیقی و شعر. سفارشات متن بروی ملودی نیز پذیرفته می شود. شما میتوانید از تلگرام یا ایمیل با ما در ارتباط باشید. نوشته شده توسط حسین اختریان در چهارشنبه سیزدهم مرداد ۱۳۹۵. این که تو چشمای عشقت هیچ علاقه ی نبینی. با غریبه ها بشینه تو بری براش بمیری. من تو را با اشک و لبخند تا ته دنیا میخواستم. تو بروبا عشق تازت خوشی هاتو من نخواستم. اگه عشق زندگیم بودی منم معشوق اون روزات. بیا برگرد به اون لحظه ببین گلم بازم تنهام. ببین گلم بازم تنهام. اگه من غم هاتو بازم هرجوری به جون خریدم. برم و برات بمیرم.
taraneh-irani.blogfa.com
605551. ::. Taraneh Khaleghi .::
As a human being the artist may have many moods and a will and personal aims, but as an artist he is 'man' in a higher sense he is 'collective man' one who carries and shapes the unconscious, psychic life of mankind. All Content Taraneh Khaleghi 2011. Designed by Saeid Khaleghi.
taraneh-khaleghi.com
605552. ترانه خانه
به پرشین بلاگ خوش آمدید. با سلام و احترام. پيوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنويسان فارسي خوش آمد ميگوييم. شما ميتوانيد براي آشنايي بيشتر با خدمات سايت به آدرس هاي زير مراجعه كنيد:. Http:/ help.persianblog.ir. براي راهنمايي و آموزش. Http:/ news.persianblog.ir. اخبار سايت براي اطلاع از. Http:/ fans.persianblog.ir. براي همكاري داوطلبانه در وبلاگستان. در صورت بروز هر گونه مشكل در استفاده از خدمات سايت ميتوانيد با پست الكترونيكي :. و در صورت مشاهده تخلف با آدرس الكترونيكي. مدير گروه سايتهاي پرشين بلاگ.
taraneh-khaneh.persianblog.ir
605553. ×عنـــــوان نـدآره×
بر گردنم آویختند و گفتند. است به خدا تا صبح. تو این مدت فهمیدم نت و فضآی. مجآزی (البته برای همه نه) حکم یه. سرگرمی رو داره و تآ زمآنی که معرفت. داشته بآشی معرفت دآرن . تاريخ پنجشنبه بیست و هشتم آذر 1392ساعت 10:47 نويسنده αяαñêн.
taraneh-khoda.blogfa.com
605554. ترانه هایی از جنس تو
سلام خیلی خیلی خوش اومدید . هیچ نظری رو تایید نمیزنم ولی خوش حال میشم به من سر بزنید . ونظر بزارید .تامنم بیام پیشتون . نوشته شده در ساعت18:11توسط شاپرک بی پرواز. میدونی جونم -بی تو نمیتونم. میدونی جونم -میخوام باهات بمونم. بگذرم از هر چی که هست -به پای عشقت میمونم. خامو خاموشم -یا وقتی بیهوشم. با تمام یاد تو -جامی از عشق مینوا شم. چه تو خواب و چه رو یا به یادت میخوتم . با تو که هستم .از دنیا جدایم -با یاد تو هرشب با عشقت میخوابم. میدونی جونم -اصلا بی تو نمیتونم -تا نفس توی سینمه -به یادت میمونم. دنیای ت...
taraneh-m.blogfa.com
605555. ترانه تا ترانه
Click here to continue to ترانه تا ترانه. Wwworq.ir Free Subdomain Service.
taraneh-mah.orq.ir
605556. :: BLOGFA ::
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
taraneh-mana.blogfa.com
605557. ترانه مکرم – ترانه سرا
انتشار کتاب سوم ترانه ها. یادداشت درباره تب ترانه سرایی. گفتگو با رسانه نوا. در مسیر جام جهانی برزیل. همکاری مجدد با خوانندگان. ترانه، نام من و زندگی من. انتشار کتاب سوم ترانه ها. کتاب سوم ترانه های، ترانه مکرم با نام ” خدا رو چه دیدی؟ 8221; در هفته سوم مهر ماه ۱۳۹۵ از انتشارات نیماژ منتشر شد . شماره تلفن جهت سفارش : ۰۲۱۸۸۸۴۲۰۶۰.
taraneh-mokarram.com
605558. Taraneh-Music
Für Details wenden Sie sich bitte an:. 105;nfo24@traffic4all.com.
taraneh-music.de
605559. i miss u
دوشنبه هشتم مهر 1392. از همهی اونایی که تنهام گذاشتن امیر علی و کاوه.انتقاممو میگگگگگگییییییییییییییییییررررررررررررم. نوشته شده توسط عسل در ساعت 20:47 لینک. دوشنبه سی ام اردیبهشت 1392. 1خرداد تولدشه ولی میدونم اگه بش بزنگمم جواب نمیده ای خدا سهم من این نبود ای کاش میتونستم فراموشش کنم چرا انقد عذابم میده خسته شدم دیگه. نوشته شده توسط عسل در ساعت 19:24 لینک. پنجشنبه بیست و ششم بهمن 1391. نوشته شده توسط عسل در ساعت 13:36 لینک. پنجشنبه دوازدهم بهمن 1391. تا الان فک میکردم عاشقتم ولی نه ازت متنفرم. دیشب خوا...
taraneh-nice-girl.blogfa.com