SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 16 / (605613 - 605667)

605613. هم همه
عید [عمومی , ]. نوشته شده توسط سعید. در جمعه 9 فروردین 1387. و ساعت 02:03 ق.ظ. ویرایش شده در -. شماره اس ام اس رایگان (-). وب نوشته های من (-). من در سرزمین عجایب (-). دامین آی آر ۴۵۰۰ تومان (-). بهترین لینک باکس فارسی (-). روزمرگی های من (-). کدام موضوع بهتر است؟ بازدید های امروز :. بازدید های دیروز :. كل بازدید ها :. افراد آنلاین : [Online]. ایجاد صفحه : -. قالب توسط : صابر كردستانچی.
taraneh21.mihanblog.com
605614. مدار خورشید
اینجا فقط منمو من و احتمالا هم مدارم.مهمون منید روی مدار خورشید.داغ نیست که بسوزید.سردم نیسن که یخ بزنید.خودمم و دل نوشته هام.اینجا سرزمین ناکجا آباده.مدار خورشیده.با من باشید ولی حرمت سفره رو نگه دارید.اینجا از همه چیز بردارید ولی بیرون نبرید.رسم مهمان بودنو زیر پا نذارید. روی سن-وبلاگ دیگر من. به نام نامي سكوت-ساكت. سيد ابراهيم نبوي-طنز نويس. وبلاگ هواداران سعيد شهروز. وبلاگ رسمی بابک زرین. وب سایت رسمی استاد بابک بیات. وب سایت رسمی حمید حامی. علي ايليا و كافه ديدارش. وب سایت رسمی سعید شهروز. اما کنارت...
taraneh21458.blogfa.com
605615. ترنم باران
دلم آغوشی میخواهد که نه مرد باشد نه زن،خدایا.زمین نمی آیی. سلام روز دانشجو رو به همه تون تبریک می گم. نوشته شده در جمعه پانزدهم آذر 1392ساعت 22:58 توسط شهره. یک شال گردن به زمین افتاده . همیشه نشانۀ یک مادر سر به هوا نیست ,. که دست پسرش را در خیابان گهگاهی رها میکند به امان خدا. . آدم برفی ها هم گاهی . خودکشی میکنند . نوشته شده در دوشنبه یازدهم آذر 1392ساعت 19:36 توسط شهره. سکوت و صبوری ام را به حساب ضعف و بی کسی ام نگذار ، دلم به چیز هایی پای بند است . که تو یادت نمی اید. همان شب اول دختر را. میگه اعصاب...
taraneh2211.blogfa.com
605616. به زیبایی اسمان
مجموعه ای ازعکس هاخاطرات و. اميدوارم همه ي بازديدكنندگان سال خوبي داشته باشن. نوشته شده در شنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۰ساعت 16:27 توسط ترانه. پ نه پ تصویری ۲. نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم اسفند ۱۳۹۰ساعت 21:48 توسط ترانه. نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم اسفند ۱۳۹۰ساعت 21:44 توسط ترانه. نوشته شده در یکشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 21:56 توسط ترانه. عکس گربه های ملوس. نوشته شده در یکشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 21:55 توسط ترانه. درباره من و وبلاگم. اس ام اس های زیبا. سریال ایرانی قهوه ی تلخ.
taraneh222.blogfa.com
605617. همسفر خیال من
برای همه دوستان عزیزم. دوستان عزیزم دختر خواهرم 1 ساله شد اینم عکس 1سالگیش .قد تموم دنیا و کهکشانها دوستش دارم. نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۱/۱۰ساعت 15:3 توسط زیبا نگار. تقدیم به کسی که عشقمو دلمو خودمو شیکوند. یه روز تو زندگیم بودی ، همین جا ، رو به روم بودی ، اما آرزوم نبودی. فکر می کردم از آسمون ، باید بیاد یه روزی اون ، تا آرزوم بشه تموم. یه اشتباهی کردمو ، دل تو رو شکستمو ، نمی بخشم خودمو. حالا پشیمون شدمو ، می خوام تو باشی پیشمو ، حق داری که نبخشیم. شرمندتم که ستاره داشتمو ، دنبال اون می گشتمو.
taraneh24.blogfa.com
605618. خانه داری
taraneh25.blogfa.com
605619. مداد رنگی
دوستان و همشریان اصفهانی گرامی سلام. خوشحالم که هنوز زنده اید. وااااااای دیشب چه زلزله ی کوچولوی باحالی اومده بود. فقط حیف که من خواب بودم. کاش یه زلزله ی کوچولوی دیگه هم البته بدون طلفات بیاد با هم حال کنیم. من تا حالا از نزدیک زلزله ندیده بودم دیشب هم که زلزله شد فک کردم دارم خواب میبینم. صبح که اشدم دیدم همه دارن از زلزله حرف میزنن منم هاج و واج مونده بودم. خلاصه کلی فک کردم. فهمیدم که خواب نبوده. خدایا فقط یه کوشولو در حد سه ثانیه بدون تلفات. دوستام میگن همه ریخته بودن تو خیابون جیغ میزدن. تنم در آتش...
taraneh26.blogfa.com
605620. baran
و حال شده ا م موجودی با آرزوهایی بزرگ.اما خسته. دلم پرواز می خواهد. دیگر کوله ام خالیست. دیگر صدای باران هم درمان نیست. جای من اینجا نیست. بروم آنجایی که باران از اوست. آنجا که سنگها هم نفس می کشند. راهها به دو راهی خت. و دستها تنها برای دستگیری دراز می شوند. و آغوشها تنها برای نوازش باز می شوند. آنجا که بوی یاس را به ارزش محبت می فروشند. و آنجا که مردمش می دانند. خط گندم يعنی . نيمی بردار و نيمی ببخش. آنجا که روح. جسم را نگه می دارد. و آنجا که آبی نیست . آنجا که دیگر نفس نیست. هنوز قلم به دستانم چسبیده.
taraneh260.blogfa.com
605621. taraneh47.rozblog.ir
بهترين موسيقيهاي سالم ايراني. گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی. فروشگاه جم پارس وبسایت فروش انواع گیفت کارت های آیتونز ، گوگل پلی در ایران شروع به کار کرد. گیفت کارت آیتونز اپل آمریکا به صورت آنلاین و تحویل آنی هم اکنون در سایت جم پارس. محصولات قابل ارائه در این وبسایت به شرح زیر می باشند :. گیفت کارت گوگل پلی. خرید اپل آیدی ارزان. خرید جم کلش آو کلنز. گیفت کارت پلی استیشن. گیفت کارت ایکس باکس. همکاران محترم برای دریافت قیمتهای همکار می توانید با شماره 09397499008 تماس داشته باشید . در مدل های هیتر، جت هیتر.
taraneh47.rozblog.com
605622. ܓܨ ღღ×دختر شیشه ای× ღღܓܨ
ܓܨ ღღ دختر شیشه ای ღღܓܨ. تو را می پرستم. و این دلیل برای پرستشم کافیست. و می دانم صدایم. را می شنوی ، چون از خودم. در جستجویت در هیچ دیاری نمی گرم چون در دیار ما ،. تو را دوست دارم چون دوست داشتن را از خدایی. آموختم که بنده اش را. حالی دوست دارد و تنها نمی گذارد . مهربان من، همیشه با من باش. که امروز و روزهای بعد، من تنهاترینم. و دلم خوش است به خدایی که می پرستمش. ای تنها لایق پرستش. تاريخ دوشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۳ ساعت3:20 نويسنده z. مامان بایه دنیاعشق میگم روزت مبارک بهترینم. خداحافظ خواستنی ترین من.
taraneh48.blogfa.com
605623. قناری خاموش
او تابلويی بر ويرانه های خانه اش آويخته بود. که روی تابلو نوشته شده بود . خانه ام سوخت ،. فردا دوباره شروع ميکنم . نوشته شده در پنجشنبه سوم بهمن ۱۳۹۲ساعت 13:34 توسط شیدا. خداوند از نگاه ملا صدرا. خداوند بی نهایت است و لا مکان و بی زمان. اما به قدر فهم تو کوچک میشود. و به قدر نیاز تو فرود می آید. و به قدر آرزوی تو گسترده میشود. و به قدر ایمان تو کار گشا میشود. و به قدر دل امیدواران گرم میشود. یتیمان را پدر میشود و مادر. بی برادران را برادر میشود. عقیمان را فرزند میشود. نا امیدان را امید میشود. چشم بيندازي...
taraneh5.blogfa.com
605624. هر جا عشق خیمه زد جای عقل نیست!
هر جا عشق خیمه زد جای عقل نیست! گفتی دوستت دارم و من . و من به خیابان رفتم! فضای اتاق برای پرواز کافی نبود. چهارشنبه دوازدهم فروردین ۱۳۹۴ 11:53 ب ه قلم مصلوب. باراني تند گرفته است . چهارشنبه دوازدهم فروردین ۱۳۹۴ 11:52 ب ه قلم مصلوب. ناز که می کنی . ناز که می کنی. سه تا سه تا. عشق و جان و هستی ام. می شوی و من. دست و پایم را گم میکنم. چهارشنبه دوازدهم فروردین ۱۳۹۴ 11:51 ب ه قلم مصلوب. چهارشنبه دوازدهم فروردین ۱۳۹۴ 11:51 ب ه قلم مصلوب. زنی که دیوانه وار دوستت دارد . زنها وقتی خوشحالند لباس های زیبا ی پوشند.
taraneh53.blogfa.com
605625. *قربون بچه های بامرام*
قربون بچه های بامرام*. دوستای گلم راحت باشید چون مطالبم مخاطب خاص نداره. خوشحال میشم بیاید و ادد کنید. چهارشنبه ۳ تیر۱۳۹۴ ساعت1:32 صبا. سلام به همه ی بچه های بامرام. دوست جونیا با تبادل لینک. موافقم فقط امیدوارم که از وبلاگم خوشتون بیاد و. جمعه ۱ آذر۱۳۹۲ ساعت12:37 صبا. مدیونی اگه این پستو نخونی. اوه اوه چقد زیادید! هیچی به کارتون برسید. اصلا من اشتباه کردم. اصلا ببینم کی به شما گفته که خوشگلید؟ نه واقعا کی گفته؟ خب من که شمارو ندیدم شاید خوشگل باشید. الان مدیونی اگه فک کنی دیوونه شدم. ولی من باورم میشه.
taraneh555.blogfa.com
605626. ترانه های زخمی
هرگونه کپی برداری و استفاده تصویری و موسیقیایی از ترانه های این وبلاگ بدون اجازه کتبی مولف ممنوع است. محرم ڪﮧ میشﮧ . چه بی تابانه می خواهمت. فتو بلاگ جعفر هدایتی. انجمن مجازی ترانه سراها. شعرانه ، سایت تخصصی شعر. 1583;یکشنری. Weblog Themes By Blog Skin. با صدای: بهرنگ ناطقی. ویولون : پیام تونی. گیتار : حامد زمانی. دانلود اما تو رفتے. تازه عادت کرده بودم به لحن خاص تو. فرم لباس تو به گریه واسه تو. به همه حرفای دروغ و راست تو. تازه عادت کرده بودم به راه رفتنت ابعاد تنت گل رو پیرهنت. هر چی که اینجا هست.
taraneh59.blogfa.com
605627. taraneh barani
تاريخ : شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ 0:38 نویسنده : marjan. تاريخ : شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ 0:28 نویسنده : marjan. تاريخ : پنجشنبه ششم فروردین ۱۳۹۴ 11:30 نویسنده : marjan. کاش من همه بودم. باهمه دهان ها ترا صدا می زدم. تاريخ : دوشنبه بیستم بهمن ۱۳۹۳ 0:48 نویسنده : marjan. تاريخ : دوشنبه بیستم بهمن ۱۳۹۳ 0:43 نویسنده : marjan. تاريخ : دوشنبه بیست و نهم دی ۱۳۹۳ 12:23 نویسنده : marjan. من فقط نگران تنهایی ام بودم. تاريخ : یکشنبه دوم آذر ۱۳۹۳ 23:5 نویسنده : marjan. فراموش کردن غیرممکن است.مگر می شود!
taraneh6.blogfa.com
605628. همه روزهاي من
امروز باز هم پستچي پير محلهمان نيامد. يا بايد خانهمان را عوض کنم. تو که هر روز برايم نامه مينويسي. هر جايي كه هستي. برايم بنويس. نامهات را پنهان کن اما. نوشته شده در جمعه ششم خرداد ۱۳۹۰ساعت 22:18 توسط ترانه. شايد شعر همين بود. که من، عاشق تو باشم. با هر که ميخواهي. نوشته شده در شنبه بیست و پنجم دی ۱۳۸۹ساعت 22:32 توسط ترانه. این روزها باران که میبارد. این روزها باران که میبارد. کودکیهایم را ، برای بخار پنجره تعریف میکنم. همیشه ، اول ، یک بادبادک خیس میکشم. و بعد، دخترک سفیدروی سیاه موی کوچکی. آثاری که از ...
taraneh61.blogfa.com
605629. عاشقانه ها
سلام من ومدم دوست جونیا. تولد تولد تولدم مبارک. خو دیه یکم بریم برقصیم و. اینم یه تولده کوشولو بووووووود. خو دیه من برم. شنبه بیست و ششم بهمن 1392 ساعت 21:11 توسط setareh. هر کی بهت گفت. هر کی که بهت گفت دوست دارم ،. خیلی ها میگن بارون رو دوست داریم. ولی با چتر میرن زیرش! شنبه بیست و ششم بهمن 1392 ساعت 20:3 توسط setareh. تقدیم به یه نفر. تقدیم به یه نفر. با من كه باشي هيچي نميخوام. دنيارو بي تو اصلا نميخوام. زندگي كردن با تو آسونه. بي تو من مردم زندگي سخته. هر كي كه با تو باشه خوشبخته. از همان آبهایے خفه.
taraneh611.blogfa.com
605630. كــــوچــــولـــــوی مـــــــــــــــــن
حرف زدن با كودك در باره ی هر موضوعی. باعث ارامش كودك ميشودو اين درصورتی ممكن است كه هر كسی با كودك حرف ميزند ارامش داشته باشد وقتی مادر كودك موقع حرف زدن با اوارامش داشته باشد كودك ارام ميشود.هيچ گاه موقعی كه درحال حرف زدن با كودك هستيد بلند نشويد وبه سمت غذا برويد بايد موقعی كه با كودك حرف ميزنيد نگران هيچ چيز نباشيد مگر نه اين نگرانی به كودك هم منتقل ميشود. نوشته شده در دوشنبه ششم تیر 1390ساعت 12:23 توسط مريم. تاج از فرق فلک برداشتن ،. جاودان آن تاج بر سرداشتن :. در بهشت آرزو ره یافتن،. بعضی ازخانواده ...
taraneh636.blogfa.com
605631. دل نوشته ها
حرفهایم . نوشته هایم . داستان هایم . درد دل هایم . ساختگی نیستند که کسی رو سرگرم کنم . اینا رو از خودم. در نمیارم که وقت کسی رو پر کنم یا کسی راجع به اونا داستانی بسازه و در مورد زندگی من نظر بده. اینا. احساسات من هستن . اینا زندگی من هستن . اینا چیزایی هستن که از مغز انسان برگرفته نیست از قلبش هست. از قلبی که همیشه یه همدم واسه درد هاش میدونسته و اونم خودکارش و برگه کاغذ بودن پس نیازی ندارم کسی. راجع به احساسم قضاوت کنه و یا اونو احساس خودش بدونه چون اون زجری که من براش کشیدم رو تجربه نکرده. گاه گاهی می...
taraneh66.blogfa.com
605632. فرشته ی کوچولو
انگار نفس هایم را یک جا جا گذاشته ام. همین نردیکی ها بود فاصله ای با تو نداشت. نفس هایم را پس بده! دیگر کفش هایم برای جفت شدن کمی پیرند. نوشته شده در یکشنبه 1392/05/13. ساعت 23:27 توسط سمانه. امشب تمام عکس ها را قدم زدم! تو چرا هیچ جا نخندیدی؟ من که فریاد زدم بگویید:سیب؟ سیب را دوست نداری یا لبخند را؟ می خواهم چیزی بگویم تا دوباره بخندی . بی خیال باغ های بهشت بیا با هم سیب را گاز بزنیم. حالا بخند میخواهم دوباره عکس بگیرم. نوشته شده در یکشنبه 1391/07/30. ساعت 20:21 توسط سمانه. صدای تو در گوشم می پیچد.
taraneh67.blogfa.com
605633. ترنم محبت
من یک مادر هستم. من یک همسر هستم. من یک دختر هستم. من یک ساعت زنگ دار هستم. من یک آشپز هستم. من یک پیشخدمت هستم. من یک معلم هستم. من یک پرستار هستم. من یک مشاور هستم. من آرام بخش هستم. من تعطیلات ندارم ، مرخصی استعلاجی ندارم. من استراحت ندارم و 24 ساعت گوش به زنگم. و در آخر دستمزدم این است. مگه چه کار کردی از صبح تا حالا؟ تاريخ : پنجشنبه سی ام بهمن 1393 21:58 نویسنده : زیبا. چقدر خوب میشه اگه یکی تو زندگیت باشه. که جنسش جنس خودت باشه. که دوست داشته باشی حرف دلتو بهش بگی و. مطمئن باشی حرفاتو میفهمه.
taraneh68.blogfa.com
605634. دختر تنها
دختری از دیار بختیاری. ๑ ๑ گفتگو ๑ ๑. ღکلبه عاشقی من ღ. آرزوی من و تو. آرزوی من و تو. آن روزها که می گفت عاشق است. خواست که آرزویی بکنم،. به او گفتم که من دیگر هیچ آرزویی ندارم،وقتی تو در کنارمی. لبخندی زد و گفت:مگر می شود؟ فقط مرده ها هیچ آرزویی ندارند. من هم لبخندی زدم.و او گفت،از هزاران آرزویی که در سر داشت. و امروز به دنبال همان آرزوهایش رفته. و من،هنوز هم هیچ آرزویی ندارم. او نمی دانست و هنوز هم نمی داند که همان یک لحظه ای که در کنارم بود،. من به تمام آرزوهایم رسیدم. یه ذره شعور خیلی چیز خوبیه!
taraneh69.blogfa.com
605635. ترانه ی اشكان
دوشنبه 12 تیر 1391. نقش یک درخت خشک را. در زندگی بازی میکنم. نمیدانم که باید چشم انتظار بهار باشم. یا هیزم شکن پیر. شنبه 13 اردیبهشت 1393. لحظه قشنگیه وقتی اونی که عاشقشی. از پشت بغلت میکنه. دستاشو حلقه میکنه دور کمرتو. نفسای گرمش میخوره به گردنت و آروم. زیره گوشت زمزمه می کنه. ﺗﻮ ﻓﻘﻂ ﻣﺮﺩ ﺑﺎﺵ. چهارشنبه 13 فروردین 1393. ﻭﻗﺘﯽ یه ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﻫﺎﺕ ﺑﺤﺚ ﻣﯿﮑﻨﻪ . ﺍﺯ ﺩﺳﺘﺖ ﮔﺮﯾﻪ ﻣﯿﮑﻨﻪ . ﻣﯿﮕﻪ ﻣﯿﮕﻪ . ﻣﯿﮕﻪ . ﻭ ﺍﺷﮑﺶ ﺳﺮﺍﺯﯾﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﻣﺠﺒﻮﺭﺕ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺣﺮﻓﺸﻮ. ﺑﺮﺍﺵ ﻣﻬﻤﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯾﻪ . ﺍﮔﻪ ﻫﻤﺶ ﺻﺪﺍﺕ ﻣﯿﮑﻨﻪ . ﺍﮔﻪ ﺩﻭﺳﺘﺶ ﺩﺍﺭﯼ . ﺫﻭﻕ ﮐﻦ! وقتی خ...
taraneh7.mihanblog.com
605636. اورا بگو:نسیم سیاه چشمانت را نوشیده ام
اورا بگو:نسیم سیاه چشمانت را نوشیده ام. نوشیده ام که پیوسته بی ارامم. بسم او.حالا ک بلاگفا حالش خوب شده. از همه ی نگفته ها. دلم گرمای سابق رو میخاد. از خیلی چیزا باید بنویسم. اسیر ایستا و تلگرام شدم . سه شنبه شانزدهم تیر ۱۳۹۴ ] [ ۳:۲۶ قبل از ظهر ] [ سنجاقک ]. کاش دستانم انقدر بزرگ بود که می توانستم. چرخ و فلک دنیا را. به کام تو بچرخانم. چش بود اون شازده کوچولو؟ وب که باز میشه چشمو میزنه اصن! کجایی شازده کوچولو که یادت بخییر! یکشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۲ ] [ ۱۵:۵۲ بعد از ظهر ] [ سنجاقک ]. اما از بس زنگ زد...
taraneh70.blogfa.com
605637. حصار ســــــــــرد چشمانت
عاشقانه های من برای توووووووو. بعضی وقت ها چیزی می نویسی فقط برای یک نفر،. اما دلت میگیرد وقتی یادت می افتد که هرکسی ممکن است. نوشته شده در سه شنبه دوازدهم آذر 1392ساعت 9:26 توسط taraneh. دنیا " ، بازی هایت را سرم در آوردی. گرفتنی ها را گرفتی. دادنی ها را ندادی. حسرت ها را کاشتی. زخم ها را زدی. محتاج یک خواب بی بیدارم. نوشته شده در سه شنبه دوازدهم آذر 1392ساعت 9:26 توسط taraneh. دیدی که سخت نیست. دیدی صبح می شود. شب ها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه میزند. با من بدون من. فردا هم بدون من! تا بگویی " جانم.
taraneh76.blogfa.com
605638. عاشقانه هایم...
داستان های کوتاه عاشقانه. دیگه تا الان نتونسته ایرانسل. هرچی فحش هم دادی به عمه ی خودت بده. عمه نداری خاله ت.خاله نداری کلهم اجمعین. نوشته شده در پنجشنبه هفتم شهریور ۱۳۹۲ساعت 14:1 توسط الهه ی تنهایی. ساعت ۳ شب بود که صدای تلفن پسری را از خواب بیدار کرد. پشت خط. ش بود پسر با عصبانیت. گفت: چرا این وقت شب مرا از خواب بیدار کردی؟ مادر گفت: ۲۵ سال قبل در همین موقع شب تو مرا از خواب بیدار کردی؟ فقط خواستم بگویم تولدت. مبارک پسر از اینکه دل مادرش را شکسته بود تا صبح خوابش نبرد. مادر دیگر در این دنیا نبود. یکدفع...
taraneh77-24.blogfa.com
605639. آموزشهای جدید و روز،نرم افزارهای ایرانی
آموزشهای جدید و روز،نرم افزارهای ایرانی. آموزش نرم افزارها،انیمیشن سازی،طراحی سایت،برنامه نویسی. جدیدترین نرم افزارها و آموزش و سرگرمی و مطالب روز. اگه میخوای یه سایت داشته باشی با بازدید بالا بیا سایتمون:. همه چی توی این سایت هست. نوشته شده در شنبه یکم شهریور 1393ساعت 20:59 توسط رضا. آموزشها و نرم افزارهای فارسی.
taraneh773.blogfa.com
605640. دلنوشته های دختر عینکی
دلنوشته های دختر عینکی. هر کجا هستم باشم اسمان مال من است پنجره فکر هوا عشق زمین مال من است. بر همه چیز بینایی! در همه حال دانایی . عنایت تو کوه است و فضل تو دریا! کوه کی فرسود و دریا کی کاست؟ ای داننده ی رازها! ای شنونده ی آوازها! ای بیننده ی نمازها! ای پذیرنده ی نیازها! از بنده خطا آید و از تو عطا. خود را از همه به تو وابستم! نومیدم مساز بگیر دستم. حتما باید نظر بزارید. 2با پسران تبادل لینک نمی شود. 5شماره ندید چون می زارم تو وب امار زنگ هاتون بره بالا. 6من اسمم دختر کوچولو هست دیگه نپرسید لطفا. منم هم...
taraneh78.blogfa.com
605641. دیوت کورد
Duat-e-kurd* دختر کرد* تو کورده واری ره سم و رسوم ه ت ن ه ک ی فراموش. اول ق ه ص ه. ی لی ، ب ن چین ه گ د گ شت خ لق و خو ن رم. ل کی ، کلهر ، تو جافی ، رو چاو ت ش رم. و ه ه ر ئیلی و ه ه ر هوزی و ه هر خ ه یل. تو کوردی ، کورد کرماشان. شعر : فریده دلاوری. ب ه خیر بی ل ه س ه ر چاو. نظر"و ه یادتان ن ه چود.سپاس. نوشته شده در تاريخ یکشنبه سوم شهریور ۱۳۹۲ توسط دیوت کورد7. خه وم بینی له و خه وه ما هاتیته وه ناو گلینه م مالیکم بؤ درووس کردی له عه شقی پاک و بئ. ویلی چؤن دلت هات بیره وه ری. ا سا ه ه م گچ ب ه ساز م!
taraneh7kurd.blogfa.com
605642. سمفونی عشق نغمه
خرید هاست سی پنل. خرید شارژ از شارژبرگر. سیستم تصفیه آب صنعتی. دانلود بازی با لینک مستقیم. طراح قالب : آوازک. Theme By : avazak.ir.
taraneh800.blogfa.com
605643. عکس های کارتون ها
عکس های کارتون ها. زندگی در کارتون ها. خوش امد گویی به دوستان عزیزم. حالا میخوام قوانین وبلاگم رو که بر اساس ماده دسته. بندی شده بگم که. قانون ماده 1:اینجا نظر میدیم. قانون ماده 2:تو نظرسنجی ها شرکت کن. قانون ماده 3: نظر های خوب خوب بده. قانون ماده 4: اگه میخوای کپی کن، چون هیچ ایرادی. نداره و من راضی هستم. قانون ماده 5 که از همه مهم تره اگه رفتی دوباره بیا. قانون ماده 6: اگه وبلاگ یا سایت داری اسمشو بنویس. بیام بهت نظر بدم. قوانین تموم شدند همینا بود. امیدوارم لحضات خوشی رو در این وبلاگ داشته باشی.
taraneh82.blogfa.com
605644. ترنم باران
به نام آن کس که مروارید عشق را صدف قلب ها نهاد. ﮐﺎﺵ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺑﮕﻴﺮﺩﻭﺷﻴﺸﻪ ﺑﺨﺎﺭﮐﻨﺪ،. ﻭﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺩﻟﺘﻨﮕﯽ ﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍﺭﻭﻳﺶ "ﻫﺎ" ﮐﻨﻢ،. ﻭﺑﺎﮔﻮﺷﻪ ی ﺁﺳﺘﻴﻨﻢ ﻫﻤﻪ ﺭﺍﻳﮑﺒﺎﺭﻩ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻢ و. یکشنبه دوم شهریور 1393 ] [ 15:48 ] [ ترانه ] . شنبه بیست و سوم اردیبهشت 1391 ] [ 21:44 ] [ ترانه ] . خیلی سخت بود بابغض نوشتم .باخنده خواندی. وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد. سعی کن هیچ وقت عشق رو گدایی نکنی چون هیچ وقت به گدا چیز با ارزشی نمیدن. اما من میگم عشق رو از خدا گدایی کن چون یک عشق واقعی رو بهمون میده. با زندگی قهر نکن!
taraneh85.blogfa.com
605645. مقالات کامپیــــــــــــوتری
من ترانه، متولد 1370و دانشجوی کامپیوتر (نرم افزار)هستم.در این وبلاگ مقالات و مطالبی در مورد کامپیوتر مینویسم.امیدوارم که از امکانات این وبلاگ استفاده کنید.واسه همتون آرزوی موفقیت میکنم. فقط عكس جالب و ديدني. نویسنده: ترانه - یکشنبه بیست و ششم اردیبهشت 1389. لیست کامل و مرجع خطاهای مودم. اگر سیستم در حال شماره گیری باشد و دوباره شماره گیری نمایید این خطا نمایش داده می شود . راه انداز Port بی اعتبار می باشد . Port هم اکنون باز می باشد برای بسته شدن آن باید کامپیوتر را مجددا راه اندازی نمود. Port قطع شد .
taraneh88.blogfa.com
605646. زیباترین ترانه ی هستی
زیباترین ترانه ی هستی. مامانی و بابایی (26). 3 سال و 3 ماه و 3 روز. جشن تولد دو سالگی . تولد دو سالگیت مبارک . پدر عزیزم روزت مبارک. بهار خانوم آمدنت مبارک . WelCome To Web TARANEH. تولد تولد تولد پروانه ایت مبارک. زیباترین ترانه ی هستی یک ساله شد. ب , مثل بازی. کارگاه های مادر و کودک. بازی آنلاین برای بچه ها. وب سایت تخصصی کودکان. فروشگاه اینترنتی غنچه ها. فروشگاه آنلاین خانه کودک فراز. نی نی شاپ - لباسهای مادرکر, h&m,. كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان. مرکز استعدادسنجی و خلاقیت کودکان. لحظه رو با عشق.
taraneh89.mihanblog.com
605647. دخترم صدف
سلام به همه دوستان. خیلی وقته حس نوشتن ندارم. اما خوب تولد سار رو باید مینوشتم با کمی تاخیر براش میتویسم . سارای مامان منو ببخش گلم که این پست و اینقدر دیر میذارم گل من. سی ام اذر ماه ۱۳۹۲سارادختر نازم یکساله شد. و براش یه تولد کوچولو گرفتیم خانواده من خانواده مرتضی یک دوست به همراه خانمش از اصفهان و دوست بابا جمعا هیجده نفر بودیم . کیک به صورت تصویری از سارا براش سفارش دادم. ی نی شده یه ساله. یه دم آروم نداره. هر چی که گیرش میاد. یک کم تاتا می کنه. مامان و بابا می کنه. چه شیطون و شیرینه. یک شب خوب و زیبا.
taraneh90.blogfa.com
605648. ترانه درخواستی
چهارشنبه 90/6/23 11:16 صبح ترانه های درخواستی و مناسبتی. روز تولد.روز مادر.روز پدر.سالگرد ا. نمیدونم تو الان کجایی و باز تو کدوم کوچه به یاد من می افتی؟ دل من یه حس عاشقونه ای داشت وقتی درد دلتو به من میگفتی. تو همین ثانیه من فکر تو کردم حالا من دارم با عشق تو میسوزم. یه ماهه رفتی ولی با یاد عشقت روز و شب چشمامو باز به در میدوزم. خواستی که نبینمت پیشت نمونم خواستی با غریبه ها باشی تو هردم. خواستی خاطرات شیرین نگاتو گم کنم تو رفتنت آروم و کم کم. مشترک RSS وبلاگ شوید. طراح قالب webdemar.com.
taraneh90.parsiblog.com
605649. یک عاشقانه ساده
آهنگ ، دانلود برترین و جدیدترین آهنگ های دنیا در این وبلاگ. دانلود آهنگ جدید کامران و هومن بنام برگرد. دانلود آهنگ جدید کامران و هومن بنام برگرد. پس از مدت ها سکوت اینبار کامران و هومن با آهنگ برگرد شما را سوپرایز خواهند کرد ، با بهترین کیفیت و لینک مستقیم دانلود کنید. تو هم حال منو داری. تو هم تا صبح بیداری. از این تنهایی بیزاری. منم از زندگی سیرم. دارم دور از تو میمیرم. کسی تو خیال من واسه این حال من. واسه یکی شدن مثه تو نیست. تو همه وجودمی بود و نبودمی. به کسی احساس من مثه تو نیست. تو هم حال منو داری.
taraneh977.blogfa.com
605650. ترانه تا ترانه
معرفی ترانه ها و ترانه سرایان. عیدی ترانه سرا : روزبه بمانی. هر سال تو این لحظه ها حالم همینه. انگار که غرق یه حس اضطرابم. چند ساعته دیگه درست یک سال میشه. یک سال میشه که نمی تونم بخوابم. هر سال تو این لحظه ها حالم همینه. انگار سرریزم از احساس رسیدن. حس می کنم بدجور نزدیکی به خونه. وقتی که مردم بوی عیدی گوش میدن. حوای خوبم چیدن یک سیب که هیچ. من پشت ردت تو دل آتیش میرم. حس می کنم آدم به دنیا اومدم تا. این سیب و از دستای تو عیدی بگیرم. تنها زمان سال که هم خوبه حالت. هم با خودت درگیر حس دردی عیده. ای کودک ...
taraneha-go2music.blogfa.com
605651. ترانه ها
متن آهنگ فارسی و انگلیسی. متن آهنگ فارسی و انگلیسی.
taraneha.blogfa.com
605652. اطلاعات عمومی
ترین ها و رکوردهای جهانی گینس:. به قاره‌ای که پیرامون قطب جنوب زمین را در بر گرفته قاره جنوبگان. می‌گویند. این قاره سردترین نقطه کره زمین است و کمابیش همه رویه آن با یخ پوشیده شده است. کشف قاره جنوبگان در اواخر ژانویه سال ۱۸۲۰ صورت گرفت. پنگوئن فرمانفرما از پرندگانی است که در این قاره زندگی می‌کند.پنگوئنها موجوداتی ماهی خور با قدی ۱ متراند.دشمن اصلی آنها شیر دریایی است.بوی بدن پنگوئنها سار است. برگرفته از : http:/ www.apam.ir. سرد ترین مکان دنیا اطلاعات عمومی. رودخانه ی پنج رنگ. رودخانه ای با 5 رنگ.
taraneha.javanblog.ir
605653. ترانه هایی از جنس باران
ترانه هایی از جنس باران. هدیه ای به . ازاینکه اینجایی خوشحالم حضور هر کسی که وارد اینجا میشه برام دلگرمیه پس با حضور دوبارت بازم اینجا رو گرم کن. نوشته شده در دوشنبه دهم مهر ۱۳۹۱ ساعت 23:58 توسط mahsa.y. سال خوبی داشته باشید. نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۹۳ ساعت 20:44 توسط mahsa.y. علاوه بر تمام بد شانسی ها و مشکلات کنکور ک مانند بختک بر جان این بنده حقیر افتاده بود. پس از رارو نیاز های بسیار ماهم دانشجو شدیم یهویی. اومدم دعوتتون کنم به چالش سوزاندن کتاب های کنکوری. باشد ک رستگار شوید. دانشگاه...
taraneha1.blogfa.com
605654. ترانه ها
دانلود آهنگ جدید ، انیمیشن ، فیلم ایرانی ، سریال ایرانی. دانلود فیلم آتش بس 2 با کیفیت عالی و لینک مستقیم. آتش بس ۲ محصول ۱۳۹۲ ایران. با کیفیت عالی و لینک مستقیم. به همراه پشت صحنه. بهرام رادان، میترا حجار، آتیلا پسیانی، گوهر خیراندیش، مهرانه مهینترابی، پژمان جمشیدی، دانیال عبادی، فلور نظری، رایان جواهریان و. خلاصه داستان فیلم آتش بس ۲. دانلود فیلم آتش بس ۲. دانلود فیلم آتش بس 2. دانلود فیلم اتش بس. فیلم کمدی اتش بس. نوشته شده در چهارشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۹۴ساعت 1:34 توسط محمد. برچسبها: دانلود آهنگ جدید.
taranehaa.blogfa.com
605655. دانلود آهنگ جدید | ترانه ها
با عضویت در کانال تگرام ، جدیدترین موزیک ها رو در لحظه دانلود کنید. دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام دلگیرم. دانلود آهنگ سیامک عباسی و امیر عباس گلاب به نام دلفریب. دانلود آهنگ بنیامین بهادری به نام تله پاتی. دانلود آهنگ امین رستمی به نام بی احساس. دانلود آهنگ محسن یگانه به نام کویر. دانلود آهنگ امیر یگانه به نام میباره بارون. این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد. دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام دلگیرم. Download New Song By Alireza Talischi. 9 بار پسنديده شده است. Downloa...
taranehaa.com
605656. دانلود تيتراژ سريال افسانه جومونگ
دانلود تيتراژ سريال افسانه جومونگ. دانلود تيتراژ سريال كره اي افسانه جومونگ. دانلود تيتراژ كامل سريال افسانه جومونگ. تيتراژ سريال افسانه جومونگ.دانلود آهنگ سريال افسانه جومونگ.آهنگ سريال كره اي.دانلود آهنگ بي كلام افسانه جومونگ.آهنگ جومونگ.آهنگ بي كلام كره اي. دانلود تيتراژ سريال افسانه جومونگ. برچسبها: تيتراژ سريال افسانه جومونگ. دانلود آهنگ سريال افسانه جومونگ. آهنگ سريال كره اي. دانلود آهنگ بي كلام افسانه جومونگ. نوشته شده در پنجشنبه دهم اسفند 1391ساعت 13:46 توسط. خريد سريال افسانه شجاعان.
taranehaaa2.blogfa.com
605657. فصل ترانه های بد !
فصل ترانه های بد! روح یک کودک سی ساله! بعد از تو ! بعد از تو ای رویای دور کودکی ها ، دیگر به خواب هیچ کس باران نیامد. آن برکه ی پر ماهی و آن حوض آبی ، گردابه ای در خاطراتی گیج و ممتد. بعد از تو آن لبخندهای گرم و شیرین ، من را به تنهایی و دلتنگی سپردند. آن روزها در سایه ی آن روزها ماند ، آن روزها من را به رویایم نبردند. رویای رود کوچکی در جنگلی سبز ، رویای قایق ساختن ، اما به سختی. رویای خیس خواب بعدازظهر گیلان ، در گوشه ی پر سایه ای ، زیر درختی. حالا من اینجا با تمام اشتیاقم ، دلتنگ آن افسانه های دور هستم.
taranehaieman.blogfa.com
605658. ترانه ها و خاطره ها
ترانه ها و خاطره ها. ترانه ها و تصنیف های ماندگار ایرانی. آدرس جدید ترانه ها و خاطره ها. یکشنبه 15 اردیبهشتماه سال 1392 ساعت 10:46 ق.ظ. ترانه ها و خاطره ها به این آدرس منتقل شد. Http:/ taranehparsi.blog.ir. نوشته شده توسط شیما. آدرس جدید ترانه ها و خاطره ها. یکشنبه 15 اردیبهشتماه سال 1392 ساعت 10:40 ق.ظ. ترانه ها و خاطره ها به این آدرس منتقل شد. نوشته شده توسط شیما. کلیه مدل ها از بهترین نوع چرم طبیعی و تماما با دست دوخته میشوند. اگر خواهان یک کیف منحصر به فرد و تک هستید ، ساخت آنرا به ما بسپارید.
taranehakhatereha.blogsky.com
605659. ترانه ها و خاطره ها
ترانه ها و خاطره ها. ترانه ها و تصنیف های همیشه ماندگار و خاطره انگیز از ترانه سرایان بنام ایران. ۱۳۹۴/۵/۷ ه‍.ش. ترانه های ماندگار پارسی. تمامی مطالب "ترانه ها و خاطره ها" در وبلاگ ". Http:/ taranehparsi.blog.ir/. ترانه های ماندگار پارسی. نیز قابل دسترسی است. هیچ نظری موجود نیست:. با ایمیل ارسال کنید. این را در وبلاگ بنویسید! 8207;در Twitter به اشتراک بگذارید. 8207;در Facebook به اشتراک بگذارید. 8207;اشتراک‌گذاری در Pinterest. ۱۳۹۴/۳/۱۹ ه‍.ش. بسوی تو (بگو کجایی). بسوی تو - داریوش رفیعی -. 160; &#160...
taranehakhatereha.blogspot.com
605660. Digital Clock - Status Bar
دریافت کد بارش قبل از بالای وبلاگ. کد بارش قلب از وبلاگ. مرجع وبلاگ نویسان جوان. نسبت من با توست. این رفتن و گم شدن. من ثانیه وار دور تو میگردم. در حافظه ی خالی من. جمعه نهم بهمن ۱۳۹۴ 16:43 TARANEH. عشق و رسوایی خطر دارد زلیخای عزیز. یوسفت در گوشه زندان بماند بهتر است. در دلم نفرین و بر لب آفرین دارم ولی. ماجرا بین لب و دندان بماند بهتر است. بعد از این از عشق ما در کافه های انزوا. نقش مرموزی ته فنجان بماند بهتر است. بی سلامی آمدی پس بی خداحافظ برو. عشق بی آغاز بی پایان بماند بهتر است. به تو عادت کرده بودم.
taranehakram.blogfa.com
605661. ترانه علیدوستی
حضور شهابحسینی، مصطفیزمانی و ترانه علیدوستی در شهرزاد حسن فتحی. هشتمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۲۸ مهر ماه در سالن استاد جلیل شهناز (بتهوون سابق) با حضور اعضای هیات انتخاب، داوران، جمعی از هنرمندان، اصحاب رسانه و فیلمسازان شرکت کننده در جشنواره در خانه هنرمندان ایران گشایش می یابد. به گزارش سینماپرس در این مراسم که اجرای آن را آزاده نامداری برعهده دارد، دبیر جشنواره گزارشی از دوره های پیشین جشنواره و روند برپایی دوره هشتم آن را ارائه می دهد. وی در گفتگو با خبرنگار سینماپرس در مورد فع...
taranehalidoosti.blogfa.com
605662. T a r a n e H
Saturday, November 11, 2006. Posted by AminpershaD at 8:53 PM. Monday, October 09, 2006. Posted by AminpershaD at 2:01 AM. Wednesday, September 06, 2006. Posted by AminpershaD at 1:12 AM. Monday, July 03, 2006. Posted by AminpershaD at 4:03 AM. Thursday, June 01, 2006. Posted by AminpershaD at 3:42 AM. Monday, May 08, 2006. Posted by AminpershaD at 8:06 AM. Sunday, April 02, 2006. Posted by AminpershaD at 10:46 PM. View my complete profile.
taranehalidoosti.blogspot.com
605663. Spotlight
وبگاه رسمی ترانه علیدوستی. نزدیک به پایان فیلم یه حبه قند. آنجا که نیمه شب، پسندیده دراز کشیده بین فامیل سیاهپوشاش که بغل به بغل خواب رفتهاند زیر چراغها،. چشم که باز میکند سقف را میبیند. و آن پنکه سقفی آشنای آبی را. که یک ذره از کاغذ تزئینی ریش ریش سرخابی، ته یکی از پرههایش جا مانده از دیروز. و کوچک و ول و تنها، آویزان از یک تکه چسب نواری، با آمدن برق و روشن شدن پنکه، شروع میکند به پرواز. آن جاست که حجت تمام میشود شاید. چه بخواهد برای ماندن؟ نطق احساسی دلتنگی و حسرت. میخواهم یک بار برای همیشه به او بگویم...
taranehalidoosti.com
605664. ترانه علیدوستی
نوشته شده توسط: admin bishtari. شنبه 2 خرداد 1394-11:04 ق.ظ. نوشته شده توسط: admin bishtari. دوشنبه 14 اردیبهشت 1394-07:36 ب.ظ. پدرش آرشیو تاریخ سینما را دارد. مخصوصا فیلمهای " برگمان، فلینی و کیشلوفسکی " . با آنکه موقع بازی در فیلم من ترانه 15 سال دارم، نه ازدواج کرده بوده و نه مادر شده بوده، آن قدر نقش خود را خوب ایفا کرد که همه تحسینش کردند. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. The theme being used is MihanBlog created by ThemeBox.
taranehalidoosti.mihanblog.com
605665. Taraneh Alidoosti ( Iranian Celebrities )
Taraneh Alidoosti ( Iranian Celebrities ). Wednesday, March 12, 2008. Subscribe to: Posts (Atom). View my complete profile.
taranehalidoostiiraniancelebrities.blogspot.com
605666. ترانه عليدوستي عزيز
Friday, February 10, 2006. به نام حضرت دوست. تاريخ تولد: 22 دي 1362. مدرك تحصيلي: ديپلم كامپيوتر. يك دوره كلاسهاي فيلمنامه نويسي را در حوزه هنري گذرانده است. با اولين فيلم دوران زندگيش خوش درخشيد. و موفق شد در كمتر از يك ماه چند جايزه مطرح سينمايي به خود اختصاص دهد. سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش اول زن از بيستمين جشنواره فيلم فجر. بهترين بازيگر زن از پنجاه و پنجمين جشنواره ي فيلم لوكارنو / سوئيس. برگزيده منتقدان به عنوان بهترين بازيگر نقش اول زن. برگزيده جشنواره فيلم آبادانبا. شهر زيبا / اصغر فرهادي،.
taranehalidousti.blogspot.com
605667. ترانه ,دختری که مثل هیچکس نیست
ترانه ,دختری که مثل هیچکس نیست. نوشته شده در 92/07/04. ساعت 4:45 بعد از ظهر توسط فرنوش و فرشید. ولادت آقا امام رضا مبارک. من ترانه17 ماه دارم. ای بهترین ترانه ی سروده شده .روزت مبارک دخترم. من ترانه 16 ماه دارم. نیمه دوم 15 ماهگی ترانه. ترانه ی زندگی ما روز جمعه 91/02/15 ساعت 8:30 شب سروده شد. من خواب دیده ام که کسی می آید. من خواب یک ستاره ی قرمز دیده ام. و پلک چشمم هی می پرد. و کفشهایم هی جفت میشوند. من خواب آن ستاره ی قرمز را. وقتی که خواب نبودم دیده ام. کسی که مثل هیچ کس نیست. آمارگیر حرفه ای سایت.
taranehalvandian91.blogfa.com