SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 16 / (605721 - 605775)

605721. ترانه های کودکان
شعر و سرود و داستان برای کودکان و نوجوانان. چهارشنبه چهاردهم مرداد ۱۳۹۴ 18:54. نوشته شده توسط مهری طهماسبی دهکردی لینک ثابت. یکشنبه بیست و هشتم تیر ۱۳۹۴ 23:0. نوشته شده توسط مهری طهماسبی دهکردی لینک ثابت. پنجشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۴ 23:32. نوشته شده توسط مهری طهماسبی دهکردی لینک ثابت. شهرهای کشورم ایران(۱)، اصفهان. چهارشنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۴ 12:28. شهرهای کشورم ایران(۱)، اصفهان. نوشته شده توسط مهری طهماسبی دهکردی لینک ثابت. پنجشنبه هجدهم تیر ۱۳۹۴ 15:55. نوشته شده توسط مهری طهماسبی دهکردی لینک ثابت.
taranehaykoodakan.blogfa.com
605722. ***ترانه های کودکان***2
ترانه های کودکان* *2. در این وبلاگ مطالبی در رابطه با ادبیات کودکان و تعلیم و تربیت آنها می خوانید. من غنچه ها را دوست دارم. پروانه ها را دوست دارم. گنجشك كوچك را كه دارد شوق پرواز. با آن نگاه مهربانش دوست دارم. من ماه و خورشيد درخشان. بر پهنه ي اين آسمان را دوست دارم. من هر گل زيباي خوشبو. روييده در دشت و دمن را دوست دارم. من كهكشان را دوست دارم. رنگين كمان را دوست دارم. دريا و رقص موج جوشان. بر ساحل و بر ماسه ها را دوست دارم. من هر شهاب و هر ستاره. آن ابرهاي پاره پاره. رقصان ميان آسمان را دوست دارم.
taranehaykoodakan2.blogfa.com
605723. شبانه
به خطا آمده ام. به عبث زیسته ام. نوشته شده در شنبه دهم اسفند ۱۳۸۷ساعت 19:19 توسط ترانه. هرگز کسی اینچنین به کشتن خود بر نخواست که من به زندگی نشسته ام. نوشته شده در جمعه هفدهم آبان ۱۳۸۷ساعت 10:9 توسط ترانه. از سرمای توی مرداد می ترسم. از داغی بیست و پنجم بهمن. از قلاب کمربند مادر. از دستهای کتک نزده پدر، می ترسم. از بی بنزینی این روزها. از ایران بی افتخار، می ترسم. از کبودی گردن اون پسره. از خط لب پاک شده اون دختره. من از خیانت می ترسم. از ضجه دختری که به زور سوار ماشین می کنندش. از محکوم شدن بی دادگاه،.
taranehb.blogfa.com
605724. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
taranehbahareh.persianblog.ir
605725. شرکت ترانه بهمن - نمک تصفیه شده یددار خلوص بالا - نمک ترانه و نمک یکتا- Taraneh Bahman Refined Salt Company
Contact Us / Inquiry Form. به وب سایت شرکت ترانه بهمن تولیدکننده پرخلوص ترین نمک تصفیه شده ید دار در ایران خوش آمدید. در این وبسایت تلاش می کنیم تا پیش داوری ها در مورد نمک را برایتان برطرف کنیم. نمک در طول تاريخ. آیا می توان چیزی را بدون نمک خورد؟ این جمله اولین گزارش مکتوب در مورد نمک است. توصيههاي مهم براي استفاده از نمك تصفيه شده. گرچه براي پيشگيري از بيماريهاي قلبي و عروقي و افزايش فشار خون، مصرف كم نمك ت. نمك در طبيعت به دو صورت محلول در آب و جامد (در معادن نمك) موجود است. هنگام اس. اینها همه سوالا...
taranehbahman.com
605726. ...Taranehbaran.com...ترانه باران
Din webblsare stder inte frames.
taranehbaran.com
605727. به روز ترین سایت موزیک
Click here to continue to به روز ترین سایت موزیک. Wwworq.ir Free Subdomain Service.
taranehbaran.orq.ir
605728. بهترین سایت های کسب در آمد برای وبلاگ نویس ها و وبلاگ ننویس ها
خداوند شراب نخوردن را برای نگهداری خرد واجب کرد [امام علی علیه السلام]. بهترین سایت های کسب در آمد برای وبلاگ نویس ها و وبلاگ ننویس ها. سایت توپ کسب در آمد. پنج شنبه 87 آذر 14 ساعت 11:41 عصر ). این هم یک نوع تجارت الکترونیک هست بدون نیاز به وبلاگ یا سایت سر زدن بهش ضرر نداره . Http:/ www.power2click.com/? نظرات دیگران ( نظر). یه سایت توپ کسب در آمد. جمعه 87 آبان 3 ساعت 11:30 عصر ). یه سایت محشر واسه کسب در آمد. Http:/ www.masbi.com? نظرات دیگران ( نظر). آغاز به کار مجدد. یکشنبه 87 مهر 28 ساعت 3:45 عصر ).
taranehbaran.parsiblog.com
605729. ترانه بارانی
نگاهی به زن درشعر فارسی. اما در شعرشاعران چنانکه پیش ازاین گفتیم زن دارای دو چهره است مثبت و منفی. مثلا در شعرفردوسی باوجود اینکه فردوسی گاهی دیدگاهی کاملا منفی نسبت به زن داشته، به طورکلی اززنان بانزاکت و احترام ویژه ای صحبت می کند.دربعضی ازداستانهای شاهنامه زنان نقش بسیارکلیدی و موثری درطی داستان ایفامی کنندازآنجمله جریره مادر فرود است.این زن با وجودآنکه مصیبتها و آلام زیادی متحمل می شود، هیچگاه خویشتنداری و فرزانگی خویش را ازدست نمی دهد. گفت پیغمبر که زن بر عاقلان. غالب آید سخت و بر صاحبدلان. درآیینها...
taranehbarani.blogfa.com
605730. ترانه باران
سلام دوستان به وبلاگ ترانه باران خوش امدید. احسان خواجه امیری فول البوم. امید فول البوم (۱). ابی فول البوم (۱). باشگاه مدیران و متخصصان. نویسنده: hojjat - ۱۳٩٠/٢/۳. فول البوم محمد نوری در ادامه. احسان خواجه امیری فول البوم. نویسنده: hojjat - ۱۳٩٠/٢/٢. فول البوم احسان خواجه امیری در ادامه. نویسنده: hojjat - ۱۳٩٠/٢/٢. فول البوم ابی در ادامه. نویسنده: hojjat - ۱۳٩٠/۱/٢٦. دانلود فول البوم امید در ادامه مطلب.
taranehbarann.persianblog.ir
605731. Site not found!
سایت مورد نظر پیدا نشد! ممکن است آدرس سایت را اشتباه وارد کرده باشید. می توانید این سایت را برای خود ثبت کنید.
taranehbaroon.rozblog.com
605732. محمدحسین عباسی
رو از لحاظ تنظیم و چینش کلماتش دوست دارم. خوشحال میشم که نظرات خودتون رو برام بنویسید. آهنگساز و تنظیم کننده: آرتا شریفی. نوازنده گیتار الکتریک:شروین موسی. نوشته شده در سه شنبه نوزدهم اردیبهشت 1391ساعت 17:59 توسط م عباسی. داری می خندی و. درود برهمه دوستان عزیز. امیدوارم که سال ۹۰ سال خوبی برای همه شما بوده باشد. و در این سال جدیدهم به موفقیتهای دست نیافته تان برسید و برسیدو برسید. سال ۹۰ برای من روزهای خوب فراوانی داشت(البته بادید بسیار تابسیار مثبت). حالم را بهم میزد. خاطراتی که هرگز فراموش نخواهم کرد.
taranehbaz.blogfa.com
605733. ترانه بازی
وقتی که با همیم دنیا برای ماست. کی میگه ما کمیم این عشق حق ماست. وقتی که پیشمی لحظه برام کمه. پیش تو دست و پام از همدیگه گمه. وقتی کنارمی غمهام تو مشتمه. قلبت که با منه یه کوه پشتمه. از وقتی اومدی قلبم غمی نداشت. میگم خدا براش هیچ چیزی کم نذاشت. نوشته شده در شنبه هفدهم خرداد 1393ساعت 14:47 توسط مصطفی نقی پور. هر شب من جان کاه شب بی ستاره و ماه. شب از غم لبریز شوق بودن ناچیز. تا چشمات فانوس خواب بی تو کابوس. مثل تیله های روشن چشمای تو می درخشن. من از دنیا دیگه چیزی نمیخوام. نه این دنیا رو بی تو دوست دارم.
taranehbazee.blogfa.com
605734. Ardalan Sarfaraz , Dariush & Farid Zoland - ترانه بازي
1777;۳۸٧/۱/٥. گفتگوی نوروزی ترانه بازی با فرید زلاند. انتشار گفتگوی نوروزی ترانه بازی با فرید زلاند. در وبلاگ جایگزین ترانه بازی به آدرس. Http:/ TaranehBazi.BLOGFA.Com. 1784;:۳٠ ‎ق.ظ. پيام هاي ديگران . 1777;۳۸٦/۱٢/٢٤. زمان بی زمانی است. در آستانه ی بهاری دیگر برای یافتن بهانه ای تازه. نوروز هشتاد و هفت. همراه با سبد سبد گل گویه های شاعر همیشه عاشق. در پرده ای دیگر از صداقت ترانه. تازه می شویم . می روئیم. به گ ل می نشینیم. انتشار مصاحبه ی اختصاصی و خواندنی استاد اردلان سرفراز. پيام هاي ديگران . شاعر همیشه...
taranehbazi.persianblog.ir
605735. •*• روياي خيس •*•
تا تو هستی و غزل هست دلم تنها نیست. امروز یاבم افتاב .دفتر خاطراتے ڪﮧ. چیزے בر آט ننوشتﮧ ام. با خوבم میگویم :. فڪرش را بڪט یڪ روزمیمیرے! او میمانב و ایט בفت ر ". בل م میسوزב براے تو. ڪﮧ میشڪنے روزےڪﮧ مט نیستم. تو ایט دفتر را میخوانے. خرב میشوے وقتے میفهمے. چقבر به یادت ب. نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۹۲/۰۱/۲۹ساعت 22:14 توسط پرستو های عاشق. آه از آن نگاه. دوستای گلم منتظرتون هستم:. Http:/ forum.kashtiyenooh.com. به کجا باید رفت؟ بعد از آن خاطره ها. که همه هستی من از آنهاست. به هر آنجا که نظر اندازم. آ ه از نگاه!
taranehbikasi.blogfa.com
605736. ترانه بی ترانه
تقسیم لحظه های بی بازگشت. هستم ولی خسته ام. بعد از چند روز سیاه ازنوع سگی امروز انگار آرامشی مقطعی به من رو کرده کلی خوش به حالم شده .چند روز بی خوابی بعلاوه هزار تا مشکل لاینحل با چاشنی استرس سهمیه من از یک هفته گذشته بود حالا هم تا تایمی آزاد شد مث برق اومدم و اینا رونوشتم که بگم آهای ایهاالناس من هنوزم هستما . نوشته شده در شنبه هشتم مرداد 1390ساعت 17:52 توسط محمد.ع. نوشته شده در یکشنبه دوم مرداد 1390ساعت 18:25 توسط محمد.ع. نوشته شده در جمعه سی و یکم تیر 1390ساعت 13:35 توسط محمد.ع. گاهی نوشتن واسه منی ...
taranehbitaraneh.blogfa.com
605737. دنیای موسیقی سنتی ، پاپ و کلاسیک
دنیای موسیقی سنتی ، پاپ و کلاسیک. جمعه 10 دی 1389. نوشته شده توسط: نیما. کنسرت ارف گروه یاسمن فرشیدنو. جمعه 24 آذر 89 ساعت 11. مکان: آموزشگاه موسیقی ترانه. جمعه 10 دی 1389. کنسرت هنرجویان محمد لامعی. نوشته شده توسط: نیما. کنسرت گیتار کلاسیک هنرحویان محمد لامعی. مورخ 12 آذر 89. جمعه 10 دی 1389. کنسرت هنرجویان امجد ابراهیمی. نوشته شده توسط: نیما. کنسرت دف هنرجویان امجد ابراهیمی. مورخ 12 آذر 89. جمعه 10 دی 1389. کنسرت هنرجویان شهرزاد رحیمیان. نوشته شده توسط: نیما. کنسرت هنرجویان پیانو شهرزاد رحیمیان.
taranehblog.mihanblog.com
605738. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
taranehchin.blogfa.com
605739. وبلاگ ترانه دفک
فقط میخوام یه لحظه خودش ازمون چشم بر نداره و هوامونو داشته باشه. پنجشنبه بیست و هفتم بهمن 1390. زین بی خردان سفله بستان. داد دل مردم خردمند. نویسنده: ترانه دفک ساعت 20:27. پنجشنبه هفتم فروردین 1393. یه دور دیگه دور خورشید زدیم.یه سری سوار شدن و یه سری پیاده. نمیدونم چند دور دیگه مونده. ولی امیدوارم این دور به همه خوش بگذره. نویسنده: ترانه دفک ساعت 12:17. پنجشنبه نهم آبان 1392. آبان جذاب آغاز شد. اما من سالهاست که در این ماه آغاز شده ام. این ماه ، ماه عجیبیه. همیشه منو واسه خودم خاص کرده. چون به چشم دیدم.
taranehdafak.blogfa.com
605740. عاشقانه های من
DOCTYPE html PUBLIC "-/ W3C/ DTD XHTML 1.0 Strict/ EN" "http:/ www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd". نمی دانم چرا امشب واژه هایم خیس شده اند. مثل آسمانی که امشب می بارد. بر لبه ی پنجره ی احساسم می نشیند. و چشمانم را نوازش می دهد. تا شاید از لحظه های دلتنگی گذر کنم. نوشته شده در پنجشنبه ۵ آبان۱۳۹۰ساعت 13:32 توسط ترانه. در حضور واژه های بی نفس. صدای تیک تیک ساعت را گوش کن. شاید مرهم درد ثانیه ها را پیدا کنی. نوشته شده در پنجشنبه ۵ آبان۱۳۹۰ساعت 13:31 توسط ترانه. به او بگویید دوستشدارم. چه دردی می کشند.
taranehdj.blogfa.com
605741. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
taranehdl.blogfa.com
605742. «دنیــــــای ما دختـــــــــرا»
171;دنیای ما دخترا. وبلاگ دخترونه(ورود پسر ها ممنوع). تاريخ : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳٩٥ ٩:٤٥ ‎ب.ظ نویسنده : arshin. تاريخ : سه‌شنبه ۳ فروردین ۱۳٩٥ ٢:۳٥ ‎ق.ظ نویسنده : arshin. سلام تصمیم گرفتم چون خیلی کامنتا زیاد بود. و با این که وب آپ نمی شد استقبال می کردن دوباره شروع کنم! امیدوارم با کامنتای گلتون بهم روحیه بدین! به وبلاگم خوش اومدید! این وبلاگ مخصوص دختر خانومای گله! پس ورود پسر ها ممنوع! با تبادل لینکم موافقم! در ضمن،اینجا کپی ممنوعه! واین که اگه بیاید و نظر ندید خودتون می دونید! مواظب باشید دلتون آب نشه!
taranehdohktaraneh.persianblog.ir
605743. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
taranehdownload.blogfa.com
605744. . . . باز باران با ترانه
باز باران با ترانه. زندگی . . . دست جهان را در دست‌هایت بفشار، و گل لبخند بر لبان بنشان، چه با شکوه است زنده بودن شادکامی نه از برون که از درون فرا می‌روید. شادکامی آن نیست که می‌بینیم و لمس می‌کنیم و یا چیزی که دیگران برایمان انجام می‌دهند و شادمانمان می‌سازند. شادکامی آن است که ما می‌اندیشیم حس می‌کنیم و انجام می‌دهیم نخست برای دیگر همنوعان و سپس برای خود. نوشته شده در ۱۳۸٩/٢/۱۱ساعت ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ توسط باران نظرات . فکر کنم ۶ نه خدایا ٧سالم بود تو همون حیاط کوچیک خونمون یه حوض نقلی. دور ما . آخ. دلم فقط بر...
taranehebaran.persianblog.ir
605745. ♥*دلنوشـ ـته های ِ دُختـ ـرِ پاییـزی ♥*
با سختی های این روزا. دار م خانوم ت ر می ش م. میخواهم حداقل یک نفر باشد که من با او,. همانطور حرف بزنم که. با خودم حرف می زنم! د ر م ن غ م آرامی ست ک ه ا ز طلاط م افتاد ه است. هیچ کس نمی توانست. مرا به کشتن دهد. به قشنگی ت و. دلت را ب تکان . . . اشتباهاتت وقتی ا تاد روی زمین . . . ب گذار همان جا بماند. . . قط از لا به لای اشتباه هایت . . . یک تجربه را بیرون بکش. قاب کن . . . بزن به دیوار دلت! اشتباه کرد ن اشتباه نیست . . . در اشتباه ماندن اشتباه است. همیشه تکیه گاه امن دلم بوده. امان از اتحادشان ! هزارتا...
taranehehsas.blogfa.com
605746. ترانه عشق
دریافت کد صفحه ورودی. دلم را کسانی شکستند که هرگز دلم. به شکستن دلشان راضی نمیشدم. اگر خون هم گریه کنی. عمق همدردی دیگران با تو. یک کلمه است :. عادت ندارم درد دلم را. به همه کس بگویم ! پس خاکش میکنم زیر چهره ی خندانم. تا همه فكر كنن. نه دردی دارم و نه قلبی. تاريخ : یکشنبه 29 دی1392 20:20 نویسنده : مریم. زخمی در پهلویم است. روزگار نمک می پاشد. و من به خود می پیچم. و همه فکر می کنند می رقصم. ﮔﻔﺘﻢ ﻧﺮﻭ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﯽ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﻢ ﮐﻨﯽ. ﺑﺮﮔﺸﺖ ﻧﮕﺎﻡ ﮐﺮﺩ . ﮔﻔﺘﻢ ﺩﯾﺪﯼ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﯽ. ﮔﻔﺖ : ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﺷﻤﺎ. دیکته زندگیمان پر از غلط است.
taraneheshgh-mm.blogfa.com
605747. حرفهای دلم...
پلکهاي مرطوب مرا باور کن ، اين باران نيست که ميبارد ، صداي خسته ي من است که از چشمانم بيرون ميريزند. وقتی دو نفر از هم جدا میشن. دیگه نمیتونن مثل قبل دوست باشن. چون به قلب همدیگه زخم زدن! نمیتونن دشمن همدیگه باشن. چون زمانی همو دوست داشتن! تنها میتونن آشنا ترین غریبه برای همدیگه باشن ! جمعه بیست و پنجم مرداد 1392 دل شکسته. به خنده هاي با صدا. یکشنبه یازدهم فروردین 1392 دل شکسته. ﺍﺯ ﯾﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ . . . ﺍﺯ ﯾﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ . . . ﻣﺮﺽ ﭼﮏ ﮐﺮﺩﻥ ﻣﻮﺑﺎﯾﻠﺖ ﺧﻮﺏ ﻣﯿﺸﻪ. ﺣﺘﯽ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﯾﺎﺩﺕ ﻣﯽ ﺭﻩ ﮔﻮﺷﯽ ﺩﺍﺭﯼ. روزي خواهد رس...
taraneheshgh.blogfa.com
605748. BLOGFA
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است و تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش راهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه. را مطالعه کنید. [BLOGFA.COM].
taranehezendegi.blogfa.com
605749. حاکم سرزمین بی کسی ...تنها
حاکم سرزمین بی کسی .تنها. دشت در دامان صحرا .آرام. من ، با نیست شدن هم پیمان. بخت بیدار و دل من نا کام. عشق در حجله و جان ،بی انسان. نوشته شده در چهارشنبه یازدهم تیر 1393ساعت 19:19 توسط. بذار سال از امشب بیاد رد بشه. تو پیشم نباشی شبم پرپره. بذار دستمو توی دست خودت. که سرمای تو از تبم بدتره. نمیخوام ببینم که داری میری. نمیخوام بدونم که میخوای بری. شبیه یه سایه پر از سایمی. من اینجام ولی با منم بی منی. نوشته شده در یکشنبه دهم آذر 1392ساعت 21:22 توسط. نگاهم شعله و جانم شرر کش. صدایم خسته و نایم نفس کش.
taranehfm.blogfa.com
605750. Excuse My Dust
With apologies to Dorthy Parker for stealing her line, this blog covers the ramblings of a twentysomething woman experiencing a quarter-life crisis. Saturday, December 20, 2008. Tara's Amazon Wish List. Tuesday, March 18, 2008. I'm here for Ashley". Wednesday, March 12, 2008. This is freaking hilarious. Brian Williams' Typical Day. Tuesday, March 4, 2008. Thank you Sterling for showing this. Could this solve twentysomething financial woes? So for Christmas, my mom got me a gift subscription to  TIME.
taranehfoster.blogspot.com
605751. تصویر ترانه
اضافه به علاقمندی ها. وبلاگ اصلی.ترانه علیدوستی. Laquo; من از م صاحبت آفتاب می آیم. تردید ، دیدار شد و پلان آخرش. مثل عکس رخ مهتاب که می افتد در آب. همه چیز مثل خواب بود. البته خوابی دیوار به دیوار یقین و بیداری. امروز را در تقویم ام ثبت می کنم: دوشنبه 21 بهمن ماه سال 1387شمسی. لحظاتی پس از رؤیت تردید. این بار به قاطعیت قسم می خورم که انگار نیمی از مطالب وبلاگ اصلی نشأت گرفته از الهام های معنوی و نیمی نیز بر حسب خبرهایی ست که خودشان را در مسیر من قرار می دهند و این بار. کمی کمتر از دو ماه بعد. در نور...
taranehfoto.persianblog.ir
605752. رو سر در دل من حالا دیگه نوشته
رو سر در دل من حالا دیگه نوشته. به هیشکی دل نبندی حتی به یه فرشته. اونم با توپه پر. تورو خدا برام دعا كنين. خيلي وقته اپ نكردم. خوب سنمون رفته بالا دردسراي زندگي هم زياد شده. از تمام دوستايي كه برام كامنت گذاشتن ممنونم. به خدا شرمندم كرديد. نمي دونم جواب اين همه محبت رو بايد چطوري بدم چندتا نوشته چندتا هم از شعرهاي. جديدم رو براتون گذاشتم. اميدوارم مورد قبول قرار بگيره. وقتی رفتی بی بهونه.وقتی دل بریدی ساده. دل سپردم به خیابون و به کوچه بی اراده. از یه کوچه گرد خسته فال حافظی خریدم. منو دوست داشته باش.
taranehfrosh.blogfa.com
605753. ترانه گرافی
عشق تو هلاکم کرد. نوشته شده در پنجشنبه سی ام مرداد 1393ساعت 14:6 توسط ترانه. نوشته شده در پنجشنبه سی ام مرداد 1393ساعت 14:5 توسط ترانه. منو از بالا ببینی. نوشته شده در پنجشنبه سی ام مرداد 1393ساعت 14:3 توسط ترانه. به هر چی ندارم ازت راضیم. نوشته شده در شنبه بیست و پنجم مرداد 1393ساعت 18:41 توسط ترانه. هستی اما دوری از من. نوشته شده در شنبه بیست و پنجم مرداد 1393ساعت 18:40 توسط ترانه. خدا مارو برای هم نمی خواست. نوشته شده در شنبه بیست و پنجم مرداد 1393ساعت 18:34 توسط ترانه. هر چی آرزوی خوبیه.
taranehgerafi.blogfa.com
605754. ترانه بـاران
چوناکس به ده کدخدایی کند / کشاورز باید گدایی کند. درین خاک زرخیز ایران زمین / نبودند جزمردمی پاک دین. همه دینشان مردی و داد بود / وزان کشور آزاد و آباد بود. چو مهر و وفا بود خود کیششان / گنه بود آزار کس پیششان. همه بنده ی ناب یزدان پاک / همه دل پر از مهر این آب وخاک. پدر در پدر آریا یی نژاد / ز پشت فریدون نیکو نهاد. بزرگی به مردی وفرهنگ بود / گدایی دراین بوم و بر ننگ بود. کجا رفت آن دانش وهوش ما / که شد مهرمیهن فراموش ما. که انداخت آتش دراین بوستان / کزآن سوخت جان ودل دوستان. چه کردیم کاین گونه گشتیم خار؟
taranehghaderi.blogfa.com
605755. مترسک دشت مهربونی ها
دیگه مطمین شدم که رسیدم ته خط و واسه کسی اندازه ی یه سر سوزن هم ارزش ندارم. خدایا زودتر منو بکش راحتم کن. این زندگی کوفتی تا کی قراره ادامه داشته باشه؟ حتی الان اگه بمیرم هم واسه کسی مهم نیست فوقش میگن راحت شد یا یکی کم تر تو این دنیا مگه چی میشه. دوشنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۲ 17:24 ترانه. کیم عزیزم منظورم از دیوار هیچکی نیس چون خودم هیچ وقت بهش فک نکردم ولی شاید باشی نمیدونم. ولی نه تو رفیق تنهایی هاش نیستی یکی دیگس. گلم مریض بودم واقعا سخت بود که بیام.اتفاقا خدا بد داده. بگو چی کار کنم؟ به من گوش کن.
taranehghandchi.blogfa.com
605756. شخصی
taranehghodsi.blogfa.com
605757. سکـــــــــــــوت تنهـــــــــــایی
ارام تر سکوت کن صدای بی تفاوتی هایت خردم می کند. سه شنبه بیست و سوم اردیبهشت 1393. پنجشنبه بیست و چهارم بهمن 1392. به هرچه که نخواستم رسیدم! یکشنبه بیست و دوم دی 1392. تمام ارزوی امشب من ندیدن فرداست. یه دوستت دارم هایی هم هست که. ولی قلبت واسه باورش به عقلت التماس میکنه! یک سری از حرف ها را نمیتوان. گاه گاهی در ذهن مرور. اما هر بار تمام وجود انسان. ب ادم یاد اور. لباشو به هم بدوزه. به سلامتی سوالایی ک پرسیده نمیشن. ض میشه تو دل. به سلامتی خودمون که نه مخاطب. چه برسه به مخاطب. چقدر دلم هوایت را می کند.
taranehghorbat.blogfa.com
605758. ارامش اسمان
سلام به همه بچه های گل. یه موضوعی هست خواستم بگم بهتون. من نویسنده جدید این وبلاگم. البته تا زمانی که ترانه جان خودش بیاد امیدوارم بتونم مثل خوده ترانه. وب رو براتون خوب نگه دارم خوشتون بیاد. از همتون ممنون میشم نظر بزارین و دل ترانه رو خوش کنین. تا بدونه دوستاش فراموشش نمی کنن. Date: یکشنبه چهاردهم مهر 1392time : 19:51 by : ترانه. Date: پنجشنبه چهارم مهر 1392time : 23:34 by : ترانه. گاهی هیچ کسی را نداشته باشی. بعضیها تنهاترت میکنن* * * *. Date: پنجشنبه بیست و هشتم شهریور 1392time : 17:59 by : ترانه.
taranehgirlsky.blogfa.com
605759. ترانه علیدوستی
بعضی چیزها و بعضی افراد را بی بهانه دوست می داریم.مثلا من نمی دانم که چرا فیلم هامون را اینچنین مشتاقانه دوست دارم و یا . را و یا بسیار پدیده های دیگر را. ترانه علیدوستی نیز برای من چنین تعریف شده است.بی بهانه و مشفقانه. هوایش را دارم.برای موفقیت هایش دعا میکنم.کاملا برایم قابل احترام است.پرهیزش از سینما و به طور عام هنر عامیانه را می ستایم.هنرمندانه نگاه کردنش به هستی را پاس می دارم . و هزار و یک دلیل دلالت کننده ی دیگر که در طول این وبلاگنویسی خواهیم خواند. آرشیو موضوعی وبلاگ به تدریج آماده می شود.
taranehh-alidoosti.blogfa.com
605760. تنهاترین ترانه
نه با اندوه بايد ماند. نه غم را بايد از خود راند. بيا تا ما شريک شادی و اندوه هم باشيم. چقدرا ين زندگی زيباست ,. که من بعد از چه طولانی زمانی. يافتم, عشق و تو را با هم. تو را من دوست می دارم. اگر چه خوب می دانی. وگرچه در غزل هايم. به تاکيد فراوان گفته ام اين را. تو را من دوست می دارم. و با تو زندگی زيباست. و بی تو زندگانی. بگذريم از اين سخن, بی جاست. نوشته شده در دوشنبه ششم اسفند 1386ساعت 2:2 بعد از ظهر توسط ترانه. اگر مي توانستي حتي لحظه اي در ذهن من زندگي كني ,. و عجيب آن كه اغلب به تو مي انديشم .
taranehh.blogfa.com
605761. از گروه ترانه ها
از گروه ترانه ها. برخي از مطالب ارسال شده در گروه ترانه ها. عضويت رايگان در گروه ترانه ها. عضويت رايگان درگروه ترانه ها. شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ ه‍.ش. نوبت من كي ميشه ؟! یه روز یه جوونی سرش رو می چسبونه به شیشه آرایشگاه و از آرایشگر می پرسه چقدر طول می کشه تا نوبت من بشه؟ آرایشگر یه نگاهی به مغازه اش می اندازه و جواب می ده : حدود 2 ساعت دیگه و جوون می ره. چند روز بعد دوباره جوونه می آد و سرش رو می چسبونه به شیشه می گه و می پرسه چفدر طول می کشه تا نوبت من بشه؟ جواب می ده: رفت خونه تو. هیچ نظری موجود نیست:.
taranehha-mg.blogspot.com
605762. از ترانه ها
نوشته شده توسط : سعید ترانه ها. یکشنبه 8 اسفند 1389-01:59 ب.ظ. مطالب در بلاگ اسپات(اولین سایت سرویس دهی جهانی وبلاگ) بود فیل تر شد و به میهن بلاگ آمدیم. بلاگ اسپات را دوست دارم امیدوارم آزاد گردد. نوشته شده توسط : سعید ترانه ها. یکشنبه 8 اسفند 1389-01:36 ب.ظ. در عصر یخبندان بسیاری از حیوانات یخ زدند و مردند. خارپشتها وخامت اوضاع را دریافتند و تصمیم گرفتند دورهم جمع شوند و بدین ترتیب. خود را حفظ کنند ولی خارهایشان یکدیگررا زخمی میکرد با اینکه وقتی نزدیکتر. یخ زده می مردند. روی زمین محو گردد. اگر شما هم عل...
taranehha-mg.mihanblog.com
605763. فروش ترانه
فروش و سفارش ترانه. اين وبلاگ صرفا جهت فروش و سفارش ترانه به وجود آمده است. دوستان عزيزي كه تمايل به ثبت ترانه هاي خود براي فروش دارند نيز ميتوانند در اين وبلاگ پيام بگذارند. شنبه بیست و پنجم آبان 1392 11:27 s.shahsavari. ثبت شرکت یک روزه. مشاوره حقوقی با وکیل. قالب های سه ستونه. قالب وبلاگ : نایت اسکین. طراحی قالب وبلاگ : نایت اسکین :.
taranehha.blogfa.com
605764. 脱毛サロンを探すならここ!人気の脱毛サロンリサーチ
Sparkling Theme by Colorlib.
taranehha.com
605765. اين دامنه بفروش ميرسد 09191919161 HugeDomains.ir
آدرس دفتر: تهران سيدخندان خيابان برازنده پلاک48 واحد1. با عضويت در کانال ما از تخفيف ها و دامنه هاي جديد مطلع شويد. براي عضويت اينجا کليک کنيد @Afarinesh. برخي از دامنه هاي فروخته شده توسط ما.
taranehha.ir
605766. شعر و ترانه
بنام خداوند هستی نواز،که هستی به سازش شده خوش نواز سعیدخلیلی هستم ، شاغل در کاردولتی و دارای سه فرزند پسر و علاقه زیاد به شعرو ترانم نیز دارم. یا علی گفتیم و عشق آغاز شد. به پرشین بلاگ خوش آمدید. شعر و ترانه (۱). باشگاه مدیران و متخصصان. یا علی گفتیم و عشق آغاز شد. نویسنده: saeed khalili - شنبه ٩ اردیبهشت ،۱۳٩۱. عشق چون نام تو را بشنید از شرم آب شد. با وجود نازنینت بندگی آغاز شد. چهره طاها چو غنچه تا بدیدت باز شد. وعده های حق تو گوئی یک به یک آغاز شد. به پرشین بلاگ خوش آمدید. با سلام و احترام.
taranehha.persianblog.ir
605767. Taranehha's Weblog | Just another WordPress.com weblog
فوریه 21, 2009 در 10:03 ب.ظ. · Filed under داستانهاي كوتاه. 183;برچسبها عاشقانه موسيقي شريعتي. عضويت در محبوبترين گروه اينترنتي فارسي و ايراني. مه 15, 2008 در 11:37 ق.ظ. · Filed under عضويت در گروه ترانه ها. 183;برچسبها گروه ترانه ها. با سلام به شمادوست عزیز. جهت عضويت در گروه اينترنتي ترانه ها ابتدا روي لينك. P:/ groups.yahoo.com/group/taranehha/join. كليك كنيد (ممكن است. Password ياهوي شما رابپرسد. آدي و پسورد ايميلي كه قراراست عضو شود را وارد كنيد و. و وبلاگ هم ترانه براي گروه ترانه ها ايجاد شده است .
taranehha.wordpress.com
605768. WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™
Your browser does not support frames. Continue to http:/ worldsite.ws/index.dhtml?
taranehha.ws
605769. ๑۩۞۩๑ نـوکـیــا ๑۩۞۩๑
نرم افزار و گيم هاي نوكيا سري 60 ورژن 2 " /. Http:/ taranehhaa.blogfa.com. ๑ ๑ نوکیا ๑ ๑. ๑ ๑ نوکیا ๑ ๑. ๑ ๑ نوکیا ๑ ๑. نرم افزار و گيم هاي نوكيا سري 60 ورژن 2. نرم افزار و گيم هاي نوكيا سري 60 ورژن 2. ๑ ๑ نوکیا ๑ ๑. فقط به خاطره تو. دوسم داری یا نه؟ آخرین دست نوشته هایه یه عاشقه تنهاا. بر می گرده یا؟ باد بادکم رو گم کردم. کلبه تنهای من . کلبه تنهای من . شناسایی افراد مخفی یاهو! عکس بازیگران و مدل. نرم افزار و گيم هاي نوكيا سري 60 ورژن 2. ۱۹:۵۵ بعد از ظهر. نفرین بر تو . ای بد صفت. مرجع موبایل فارسی زبانان.
taranehhaa.blogfa.com
605770. ...نم نم باران
زندگی انقدر ابدی نیست که مهربان بودن را به فردا انداخت. تقدیم به همکلاسیای قدیمی. یه جاخوندم خوشم اومد. ღ * ღ روياي صورتي . ღ * ღ. من و ویالونم(داداش نوید). عاشقانه ها با بهارک &. تلخ و شیرین :. تنها ترین تنهای عالم. دختری در کوچه های خاطره. ღ ღ روی ا عس لی ღ ღ*. ورود برای عموم ازاد است. اندیشه ای نو در پیام بیداری. ادبی و کامپیوتر و ویولن و. ادبی و ویولن و . تو بخواه می تونی. تقدیم به همکلاسیای قدیمی. تمام سپاسم از ان کسی است که. به من نیازی نداشت اما فراموشم نکرد. کم کم فکر بادو باران باش. سلام همینجو ...
taranehhaebaran.blogfa.com
605771. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
taranehhagroups.persianblog.ir
605772. ایام بی شوهری
ایام بی شوهری" به چاپ دوم رسید. از خودمان متشکریم. از شوخی گذشته . همه کسانی که کتاب را خواندند و با پیام های شان - که تک تکش ارزشمند بود - مرا به راه دلگرم ساختند. و با منی که به گاه نوشتن خندیده بودم یا گریسته بودم . به هنگام خواندن . خندیدند و گریستند. سپاسگزارم. پی نوشت: از شوخی گذشته مربوط به بخش دوم پاراگراف اول بود. چرا که در عالم واقع کتاب به چاپ دوم رسید. نوشته شده در چهارشنبه ششم مرداد 1389ساعت 14:9 توسط نسترن. با سپاس : نسترن رها. نوشته شده در پنجشنبه بیست و چهارم دی 1388ساعت 11:4 توسط نسترن.
taranehhayghadimi.blogfa.com
605773. Home - Taraneh Hemami
Theory of Survival (2008-2014). Reverberations of Stone (2013). Landscapes of War (2004-2012). Hall of Reflections (2000-2012. Alphabet of Silence (2000-2011). Only A Signal Shown, WEEK 5 (2013). In the Currents (2012). Time After Time (2011). One Day - A Collective Narrative of Tehran (2009). East of the West (2008). Theory of Survival (2008).
taranehhemami.com
605774. taranehhemami.info
taranehhemami.info
605775. " ترانه "
خورشید که سهم من نبود. ماه را هم نیافتم. می خواهم در این شبهای صاف فقط ستاره بشمارم. بعد از ۵ سال برگشتم. خیلی چیزا عوض شده. باید از نو شروع کنم. تاريخ جمعه بیست و ششم تیر ۱۳۹۴ساعت 3:47 نويسنده ترانه. عاصی اش می کردیم و حواسمان نبود یک روزی همه این ها می شود خاطره هامان! که او ممکن است یک روزی نباشد. که ان یک روز من اینجا تنها عینک افتابی بزرگم را بزنم به چشمم و توی خیابان اهنگ گوش کنم و خاطره هامان را مرور کنم و به یادش ارام ارام اشک بریزم.بعد هی لعنت و لعنت که چقدر دورم از شما دخترها! باز مرگ در زد!
taranehhh.blogfa.com