SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 16 / (605992 - 606046)

605992. ترانه
اقدام عجیب یک مسئول برای کمک به نیازمندان. هشدار دولت به وزرا درباره پرداخت فوق العاده ویژه. بر اساس نامه ای که طی هفته های اخیر از سوی یکی از مسئولان ارشد دولتی برای وزرا و روسای سازمانهایی که طبق مصوبه دولت دهم مجوز پرداخت فوق العاده ویژه به کارمندان خود را دریافت کرده بودند، ارسال شده آمده است که با توجه به مغایرت این مصوبه با قوانین و مقررات، پرداخت مبلغ مذکور در حکم تعهد زائد بر اعتبار بوده و هرگونه مسئولیت قانونی و مالی اجرای آن بر عهده مقامات مذکور است. دانلود آهنگ علی لهراسبی.
taraneyeakhar.blogfa.com
605993. ترانه ی اندوه
من خدای خود بوده ام , کافر به خود , بت پرست شده ام اکنون . حس این روزای من. ماه را بو می کنم. خسم یک گرگ شدم. من به شب خو می کنم. درد را غی می کنم. زخم آهویی به تن. درد را طی می کنم. رود از بر می کنم. اشک را تر میکنم. نوشته شده در شنبه چهاردهم مرداد ۱۳۹۱ساعت 12:43 توسط آریا. شاید دوباره نور ، شاید دوباره خواب. شاید دوباره رود ، شاید دوباره آب. حس ترانه ای ، آواز شوق و شور. تنهایی مسیر ، در حسرت عبور. پرواز یک نسیم ، پر های شاپرک. یک حس پوچ پوچ در بتن یک ترک. من درد خوانده ام ، از شعر سبز باغ. آلوده به خو...
taraneyeand0oh.blogfa.com
605994. غریب آشنا
گوشه ای از حرفهای من. سخنرانی سید محمد خاتمی در حسینیه جماران در شب عاشورای حسینی. عشق به امام حسین عشق به همه زیبایی هاست/کربلا تجلی گاه وجود شگفت انگیز انسان. خداجو موحد حقیقت طلب و عدالت خواه است/مستبدترین حاکمان نیز. تظاهر به مردم داری و دفاع از حق و حرمت مردم می کنند/برترین و. محکم ترین حق در عرصه اجتماعی حق حاکمیت انسان بر سرنوشت. خویش است/ازادی و ازادگی امام حسین همان است که در بیان بلند. خود اعلام می دارد"ناپاک و ناپاک زاده ای مرا میان شمشیر وخواری مخیر کرده است و. تو رو از خاطرم برده. الان نزدیک...
taraneyeashena.blogfa.com
605995. ترانه ی عاشقی
taraneyeasheqi.blogfa.com
605996. Loading...
taraneyeazad.blogsk.com
605997. زندگي زيباي من
بعد از مدتها دوباره سلام. بالاخره اومدم بعد از مدتها.واي واي واي چقدر اينجا رو خاك گرفته بود! اصلا جرات نداشتم بيام اينجا و حتي نظرات دوستامو بخونم.چون ازشون خجالت ميكشيدم كه يهوويي رفتم و هيچ خبري هم ندادم. راستش دليل اين چند وقت نبودنمو بعضي از دوستان ميدونن شايدم بعضيا حدس بزنن به هر حال من نمي تونم بگم . شايد چون دلم نمي خواد يا روم نميشه. در هر صورت فكر نكنم تا چند وقت ديگه اصلا بتونم به كامپيوتر نزديك بشم.پس از همه دوستاي كه ميان اينجا معذرت ميخوام اگه اومدن و اينجا رو خالي ديدن. نماز روزه هاتون قب...
taraneyebahar.blogfa.com
605998. ترانه
ساعت ٩:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٥. تگ ها : سال نو. شیشه عطر بهار ،. و هوا پر شد از بوی خدا. همه جا آیت اوست ،. دیدنش آسان است . ساعت ۱۱:٠٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱/۱. تگ ها : بهار. آهنگ والنتاین valentine music. تقدیم به تمام عاشقهای دنیا که عاشقانه عشقشون رو می پرستن. موزیک والنتاین با صدای خواننده محبوب vanesa. حتما دانلود کن مگرنه یه آهنگ عاشقانه رو از دست می دهی . اینجا رو کلیک کن. ساعت ۱٠:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱۱/٢۳. تگ ها : موزیک والنتاین. برای دیدن ماهواره امید لینک زیر را کلیک کنید. تگ ها : امید. تگ ها : عشق. ساعت &...
taraneyebahar.persianblog.ir
605999. taraneye baran
واژه هایم خیس شده اند مثل آسمانی که امشب می بارد. نوشته شده در چهارشنبه ششم آذر 1392ساعت 23:2 توسط. نوشته شده در پنجشنبه چهارم مهر 1392ساعت 22:48 توسط. صدبار دلم می خواست برم این بارم یکیش. ولی این دفعه جدی جدی میرم بدون حرف پیش. پیش تو بودن یا نبودن مگه فرقی م داره. تازه وقتی رفتم می فهمی دنیات یه چیزی کم داره. نوشته شده در چهارشنبه سوم مهر 1392ساعت 17:44 توسط. دیگه چیزی ازم باقی نذاشت. دیگه ته ته حرفشو زد. زد و دیگه چیزی ازم باقی نذاشت. وقتی حرفی که نباید میزدو زد.بدنم یخ کرد. بابت حالم تاوان پس میدی.
taraneyebaran2.blogfa.com
606000. taraneyebaran92
taraneyebaran92.blogfa.com
606001. ترانه ی بارانی
این گل زیباتقدیم به قلبای مهربون همتون. بعضی وقتا هیچ واژه ای برات نمیمونه که بخوای حرف بزنی شاید یک کتاب حرف داشته باشی اما هیچ واژه ای توی ذهنت برای بیانش نیست نمیدونم چقدر این حس را شماهم تجربه کردین انگار یک مترجم قوی لازم تا رمزگشایی کنه از سکوت پراز حرف و فریادت فقط میتونم بگم خداراشکر میکنم که خدایی دارم که بیشتراز لیاقتم هوام راداره وبا گذر زمان خیلی مصلحت هارابهم نشون میده خدایا شکرت فقط کنارم یاش. تاريخ : سه شنبه بیست و چهارم تیر 1393 12:36 نویسنده : رحمانی. روز مادر به همه ی مادرای مهربون مبارک.
taraneyebarani.blogfa.com
606002. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
taraneyebaranii.persianblog.ir
606003. 404 - Blog not found
taraneyebaron.persianblog.ir
606004. ترانه بارونی
طبق معمول مامانم بابامو صدا زد که بیاد دره شیشه سس رو باز کنه. پدرم بعد از کلی کلنجار رفتن نتونست دره شیشه سس رو باز کنه. مادرم منو صدا زد و منم خیلی راحت درش رو باز کردم و به بابام گفتم : اینم کاری داشت. پدرم لبخندی زد و گفت : یادته وقتی بچه بودی و مامانت منو صدا میزد تو زود تر از من میومدی و کلی زور میزدی تا دره شیشه سس رو باز کنی؟ یادته نمی تونستی . یادته من شیشه سس رو میگرفتم و کمی درش رو شل میکردم تا بازش کنی و غرورت نشکنه . اشک تو چشمام جم شد . نتونستم حرفی بزنم و فقط پدرم رو بغل کردم! ﺑﻨﮕﺮﯾﺴﺘﻢ ﺩﺭ ...
taraneyebarooni.blogfa.com
606005. ما با هم و کنار هم
ما با هم و کنار هم. نوشته شده توسط حسین در دوشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۴. نوشته شده توسط حسین در چهارشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۹۴. Http:/ www.azlyrics.com/lyrics/sting/iloveherbutshelovessomeoneelse.html. نوشته شده توسط حسین در دوشنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۴. Https:/ youtu.be/1-Xv X0kgBw. نوشته شده توسط حسین در دوشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۴. نوشته شده توسط حسین در شنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۴. نوشته شده توسط حسین در جمعه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۴. نوشته شده توسط حسین در جمعه چهاردهم فروردین ۱۳۹۴. نوشته شده توسط ...
taraneyebipayan.blogfa.com
606006. ترانه ی بودن
ستاره سهیل کدام ستاره است؟ پیدات نیست. ستاره سهیل شدی! شما هم حتما" این عبارت را بارها شنیده اید. در این اصطلاح از ستاره ای خاص نام برده می شود. اما چرا "ستاره سهیل"؟ مثلا" چرا نمی گویند: شعرای شامی شدی؟ چه رازی در این ستاره نهفته است؟ مردم عادی از این اصطلاح استفاده می کنند و دانستن اینکه این ستاره چه ویژگی دارد برایشان مهم نیست. بیایید ببینیم که چرا ستاره سهیل را برگزیده اند؟ ستاره قطبی همیشه پیداست (البته نه در روزها! به ستاره سهیل برگردیم. سهیل ستاره ای است از قدر 7/0- و بعد از شعرای یمانی پرنورت...
taraneyeboodan.blogfa.com
606007. ترانه ی دلم
جان بخدا هنوزباور نمیکنم که تنهام گذاشتی رفتی؟ اما اینو بدان که همیشه برام زنده ایی. نوشته شده در جمعه بیست و یکم بهمن 1390ساعت 19:57 توسط احمد. سلام ترانه جان بازم ی سال گذشت و تو درکنار ما نیستی بازم اومدم. بهت بگم هنوز فراموشت نکردم هنوز تو یادمی هیچ وقت مهربونیاتو فراموش نمیکنم. باز اومدم روز دخت رو بهت تبریک بگم گل من دوست دارم تا وقتی که نفس میکشم. روزت مبارک لبخند زیبای خدا. نوشته شده در شنبه شانزدهم شهریور 1392ساعت 12:57 توسط احمد. نوشته شده در پنجشنبه بیست و ششم اردیبهشت 1392ساعت 3:58 توسط احمد.
taraneyedelam.blogfa.com
606008. اس ام اس تفریحی خاطره جک
اس ام اس تفریحی خاطره جک. به وبلاگ من خوش آمدید. هدف از این پست برای تبادل لینک با بقیه وبلاگ ها هستش. بنابراین اگه مایل به تبادل لینک با ما رو داشتین. ابتدا ما رو با عنوان اس ام اس تفریحی لینک کنین. و بعدش بهمون خبر بدین تا شما هم لینک بشین. نوشته شده در چهارشنبه بیست و پنجم تیر 1393ساعت 16:27 توسط دلار. پ ن پ خنده دار امسال. پ ن پ خنده دار امسال. رفتم اقدام کردم واسه ویزایارو میگه: میخواید از کشور خارج بشید؟ گفتم پ ن پ میخوام از خارج وارد بشم. گفت: یعنی وارد خارج بشید؟ داداشم میگه یعنی الان اذانه.
taraneyedosti.blogfa.com
606009. eshgh
دلم میگیره وقتی می بینم. ولی قسمت نیست . جمعه 7 شهریور 1393 ] [ 06:11 ب.ظ ] [ mahsa ghadakchi ]. نه جاشون پر میشه! نه چیزی جاشونو می گیره! جمعه 7 شهریور 1393 ] [ 06:04 ب.ظ ] [ mahsa ghadakchi ]. همیشه ذره ای حقیقت پشت هر "فقط یه شوخی بود". کمی کنجکاوی پشت " همین طوری پرسیدم". قدری احساسات پشت" به من چه اصلا". مقداری عصبانیت پشت " چه می دونم". اندکی درد پشت "اشکالی نداره " وجود دارد. جمعه 7 شهریور 1393 ] [ 05:49 ب.ظ ] [ mahsa ghadakchi ]. باید مغرور بود,. دور از دسترس,. باید مبهم بود و سرسنگین! خیلی چیزار...
taraneyedosti.mihanblog.com
606010. ترنم عاشقان
دوستت دارم بيشتر از معناي واقعي كلمه دوست داشتن! دوستت دارم چون تو ارزش دوست داشتن را داري! دوستت دارم چون تو نيز مرا دوست مي داري! دوستت دارم همچو طلوع خورشيد در سحر گاه عشق! دوستت دارم همچو تكه ابرهاي سفيدي كه در اوج آسمان آبي در حال عبورند! دوستت دارم چون تو رو مي خواهم و تو نيز مرا مي خواهي! دوستت دارم از تمام وجودم، با احساس پر از محبت و عشق! دوستت دارم بيشتر از آنچه تصور مي كني! دوستت دارم، همچو رهايي پرنده از قفس و پرواز پر غرور او در اوج آسمان آبی خدا! دوستت دارم همچو پاکیه باران! دوستت دارم، چون...
taraneyeebahar.blogfa.com
606011. ترانه عشق
چگونگی تبدیل نور به انرژی توسط فتوسیستم ها. چگونگی تبدیل نور به انرژی توسط فتوسیستم ها. در مقاله ی پیش. دانستیم فتوسنتز در بسیاری از انواع باکتری ها، جلبک ها و برگ گیاهان و گاهی ساقه های گیاهان سبز اتفاق می افتد. سلول های واقع در برگ گیاهان دارای اندامک هایی به نام کلروپلاست. هستند که در واقع عمل فتوسنتز در این اندامک ها انجام می شود، هیچ ساختار دیگری قادر به انجام عمل فتوسنتز نیست. فتوسنتز در سه مرحله اتفاق می افتد. 1) به دام اندازی انرژی از نور خورشید. در گیاهان دو فتوسیستم، فتوسیستم II و فتوسیستم I در...
taraneyeeshgh.blogfa.com
606012. ترانه عشق
نوشته شده در سه شنبه چهارم آبان ۱۳۸۹ساعت ۸:۸ قبل از ظهر توسط ترانه. نوشته شده در شنبه سی ام مرداد ۱۳۸۹ساعت ۹:۳۰ قبل از ظهر توسط ترانه. نوشته شده در پنجشنبه سی و یکم تیر ۱۳۸۹ساعت ۹:۱۴ قبل از ظهر توسط ترانه. حیف که نگاه من شدی. تو روزگار گرگ و میش. تو نبودت بیا ببین. یه آرزویی کرد دلم. یادت می یاد به خاطرت. وای که چه ساده دیدمت. با اینکه فهمیدم بدی. با اینکه ساده فهمیدم. بد بودنو خوب بلدی. نه سد راه تو میشم. نه دست تو دستات می ذارم. دیگه نمی گم واسه تو. تا خود صبح هم بیدارم. من نه گدای عشقتم. نوشته شده در ...
taraneyeeshgh1388.blogfa.com
606013. ترانه عشق
ای ماجرای شعروشبهای جنون من * * آخر چگونه سر کنم بی ماجرا امشب. یک جهان قاصدک ناز به راهت باشد. بوی گل ، نذر قشنگی نگاهت باشد. و خداوند شب و روز و تمام لحظات. با همه قدرت خود پشت و پناهت باشد. نوشته شده در چهارشنبه دوم مرداد ۱۳۹۲ساعت 12:38 PM. گذشت زمان غارتگر خاطره هاست. حالا دیگه تورو داشتن خیاله. غبار پشت شیشه میگه رفتی. ولی هنوز دلم باور نداره. حالا راه تو دوره. دل من چه صبوره. کاش که بودی و می دیدی. زندگیم چه سوت و کوره. آسمون از غم دوری. دیگه روز و شب می باره. حالا تو ذهن خیابون. منو تنها جا می ذاره.
taraneyeeshgh20.blogfa.com
606014. « حس نجیب»
من دیگر هیچ زمینی را به امید مترسک زیرکشت نخواهم برد،چون بچشم خود دیده ام رقص کلاغ های سیاهی را که زیر چتر مترسک باران را به ریشخند گرفتند . . . جمعه یکم شهریور 1392. بعضی ها . محرم نیستند. ولی مرهم که هستند. شنبه بیست و ششم مرداد 1392. ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺪﺗﺮﯾﻦ ﺍﻧﺘﻘﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺯ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ. ﮔﺮﻓﺖ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺗﻮ ﭼﺸﻤﺎﺵ ﺯﻝ ﺑﺰﻧﯿﺪ. شنبه بیست و ششم مرداد 1392. دلگیرم از خروس هایی که دانه خوردنشان پیش ما بود و حالا برای دیگران آواز می خوانند ولی می دانم روزی بوی کباب شدنشان به مشامم میرسد. شنبه بیست و ششم مرداد 1392.
taraneyeeshgh61.blogfa.com
606015. ترانه قاصدک
زندگی با مرگ از میان نمی رود . زندگی دقیقه به دقیقه روز به روز با هزار ها طریق. غفلت و بی توجهی. از میان می رود. تصمیمات"امروز "واقعیت های" فرداست. پس امروز درست تصمیم بگیریم تا فردا شاد باشیم. نوشته شده در جمعه ششم مرداد 1391ساعت 14:52 توسط ندا. موفقیت در یک قدمی است. هر چیز که دل به آن گراید. گر جهد کنی به دستت آید. زندگی بر آرزو دارد اساس. خویشتن را ز آرزوی خود شناس. اگر گیاهان یقین دارند که بهار خواهد آمد. چرا ما انسانها باور نداریم که روزی خواهیم توانست. به هر آنچه می خواهیم دست یابیم؟ خسته وخاموش س...
taraneyeghasedak.blogfa.com
606016. حرف ها و ترانه های من
حرف ها و ترانه های من. غنچه گلبرگهایش را باز کرد و به دنیا لبخند زد. خورشید و باد و باران سیلی زدند و رخش گلگون کردند. یا اباصالح مددی فرما. فضای این دل دیوانه گرفته بوی گل نرگس. دلم نشسته چو پروانه در آرزوی گل نرگس. همیشه ذکر فرج دارم ولی چرا تو نمیایی. منم فقیر فقیرانت تو در نهایت دارایی. نوشته شده در چهارشنبه یکم دی 1389ساعت توسط گلبرگ رز. باهمه قهرم تا با تو انس بگیرم. با همه خوبم تا قلبم را از همه کینه ها بشویم. با همه سختی این کار قلبمو خالی کردم. و حالا اونو لبریز کردم از عشق تو. سال کار و مطالعه.
taraneyegol.blogfa.com
606017. فریاد عشق
دوست داشتن زیباست به شرط آنکه عادت نباشد*. کاش انگیزه ای بود. نوشته شده در 90/11/18. ساعت 16:33 توسط مهسا. کوله بارم بر دوش،. گم شدن تا ته تنهایی محض،. یار تنهایی من با من گفت:هر کجا لرزیدی،. تو بگو، از ته دل. من خدا را دارم. نوشته شده در 90/08/28. ساعت 19:53 توسط مهسا. برای تا ابد ماندن باید رفت. گاهی به قلب کسی. گاهی از قلب کسی. نوشته شده در 90/06/01. ساعت 16:40 توسط مهسا. می روم در مرزهای بی نفس. عشق های خویش را مدفون کنم. میروم در هاله ای از بی کسی. چشمهای شوق را جیحون کنم. آه ، این هم ازمن و بازی من.
taraneyeh00gham.blogfa.com
606018. خبر
این وبلاگ زیرمجموعه وبلاگ خبر. نوشته شده در دوشنبه هجدهم اسفند ۱۳۹۳ساعت 2:1 توسط احسان چهری.
taraneyehayebarani.blogfa.com
606019. ترانه ی باران
من هستم اینجا کناره اقاقیها-پنجره را باز کن. پری کوچک غمگینی را. می شناسم که در اقیانوسی مسکن دارد. و دلش را در یک نی لبک چوبین. پری کوچک غمگینی که. شب از یک بوسه می میرد. و سحرگاه از یک بوسه بدنیا خواهد آمد. تو احتیاج جدا نا پذیر عمر منی اگر چه دور ترینی اگر چه بی خبری. نوشته شده در سه شنبه سی ام مهر 1387ساعت 2:47 توسط پری تنها. زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من و تو برود. بنام خداوند ایثار و انصاف. من خوابرا خواب دیدم. چشم ها را باید شست. دنیا دیگه مثل تو نداره. دلتنگی های یاس تنها.
taraneyehbaran.blogfa.com
606020. ★ミஜ نسل جوان ★ミஜ
ミஜ نسل جوان ミஜ. بهترین ها را از ما بخواهید. خرس پاندا و تولهاش / عکس. کائوکائو، پاندای ماده در مرکز تحقیقات و حمایت از پاندا در ونچوان چین، توله یک ماهه خود را به دندان گرفته و جابجا میکند. کائوکائو جزو اولین پانداهایی است که توله خود را در محیط آزاد بزرگ میکند تا راه را برای بازگشت پانداها به محیط طبیعی زندگی خود هموار کند. نوشته شده در جمعه نوزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 1:3 توسط فرزين. گوگل، سرعت جستجوی اینترنتی را 10 برابر بیشتر کرد! ابزار جدید گوگل که گوگل اینستنت (Google Instant) به معنای گوگل فوری نامیده ...
taraneyeirooni.blogfa.com
606021. رهگذر سراب
رسیدن اتفاقی بود. جدایی اتفاقی نیست. بازم ببخش اگه رفیق صدات کردم . . اونی که یه بار رفته . . حتی اگرم برگرده . . یادت بمونه که دیگه راه رفتنو یاد گرفته . . . . نوشته شده در ۹۰/۱۲/۱۱ساعت 20:17 توسط ترانه. زندگی فارغ از معنی . بی تو اندیشیده ام کمتر به خیلی چیزها . می شوم بی اعتنا دیگر به خیلی چیزها . تا چه پیش آید برای من نمی دانم هنوز . دوری از تو می شود منجر به خیلی چیزها . غیر معمولیست رفتار من و شک کرده است . چند روزی می شود مادر به خیلی چیزها . نامه هایت . عکسهایت . خاطرات کهنه ات . جست و جو کنید!
taraneyekhaste.blogfa.com
606022. ترآنهـــ ی خیـآلمــــ ـ ـ ـ
ش ب یا روز؟ ک دامی ک ب هت ر ا ست؟ و قتی تو د ر ک نآر م نیستی؟ زمستونه و برف و بارونه و. زمستونه و یه خیابونه و. زمستونه و غم فراوونه و. زمستونه و من یه دیوونه ووووو. سه شنبه ۷ بهمن۱۳۹۳ 17:30 ترآن ه. می شناسم کسانی را که زیر یک سقف زندگی می کنند. روی یک تخت می خوابند. و سالهاست شناسنامه شان به نام هم شده . اما قلبشان را جایی دورتر از خانه جا گذاشته اند. و من فکر میکنم دیگر هرگز محرم هم نخواهند شد. از دور نگاهم کن. با همان گیرایی عاشقانه ات . تا ابد فقط به تو فکر خواهم کرد. دوشنبه ۱۷ شهریور۱۳۹۳ 10:53 ترآن ه.
taraneyekhialam.blogfa.com
606023. تړاכּﮧے څۅشبڅتے
انگار آخرین سهم ما از هم همین سکوت اجباری ست. تاريخشنبه دوازدهم مرداد 1392 16:27 نویسنده mαн α. مرا ببخش از اینکه احساساتم بر عقلم غلبه کرد. مرا ببخش از اینکه بر کوچکترها بزرگی کردم. مرا ببخش که یاد همه بودم به غیر از تو. مرا ببخش از اینکه کار بد دیگران را به رخشان کشیدم. مرا ببخش از اینکه ایمانم به بندگانت بیشتر از ایمان به تو بود. مرا ببخش از اینکه غذا خوردنم هرگز ترک نشد اما نمازم قضا شد. مرا ببخش از اینکه رسوا شدنم در دنیا مشکل تر از رسوا شدن در اخرت بود. تنها تویی تنهاترین در خلوت تنهاییم. تاريخشنبه...
taraneyekhoshbakhti.blogfa.com
606024. extreme
یادم بمونه تا کسی بهای احساست رو نپرداخته خرجش نکنی.محمد عمل داشت و نسرین کلی باهام صحبت کرد.مژگان کلی زنونگی خرج میکنه و هرروز دارم از رضامتنفرتر میشم , معنی پول رو برام عوض کرد, عوضی.سیامک رو دیدم. و اصرار به خونه فرمانیه.خدایا بابت همه چیز شکررررررررررررررر. نوشته شده توسط در یکشنبه 6 مهر1393 و ساعت. سیامک اظهارپشیمونی میکنه از دنبال "ترین" بودنها و مشتاق دیدار میزنه, حسین گورشوگم نمیکنه و اصرار که کسی نمیتونه تورو خوشحال کنه از توقع زیادت. ومحمد روز به روز بیشتر حس درکنار مرد بودن روبهم القا میکنه.
taraneyekochak.blogfa.com
606025. ترانه ی لحظه ها
ترانه ی لحظه ها. حرفهای ما هنوز ناتمام.تا نگاه میکنی وقت رفتن است! ناگهان چقدر زود دیر میشود. خداوند از نگاه ملاصدرا. خداوند از نگاه ملاصدرا. خداوند بی نهایت است و لا مکان و بی زمان. اما بقدر فهم تو کوچک میشود. و بقدر نیاز تو فرود می آید. و بقدر آرزوی تو گسترده میشود. و بقدر ایمان تو کارگشا میشود. و به قدر نخ پیر زنان دوزنده باریک میشود. و به قدر دل امیدواران گرم میشود. یتیمان را پدر می شود و مادر. بی برادران را برادر می شود. بی همسرماندگان را همسر میشود. عقیمان را فرزند میشود. ناامیدان را امید می شود.
taraneyelahzeha.blogfa.com
606026. ترانه لایف
ای واژه های لعنتی چرا انقدر بی مفهوم و ساکت شدید. چرا نمی سرایید مرثیه ای را که توان گفتن درد مرا داشته باشد. نوشته شده در سه شنبه 24 آذر1388ساعت 10:44 بعد از ظهر توسط نرگس. هوای خانه چه دلگیر می شود گاهی. ازاین زمانه دلم سیر می شود گاهی. عقاب تبز پر دشتهای استغنا. صدای زمزمه عاشقانه آزادی. فغان و ناله شبگیر می شود گاهی. نگاه مردم بیگانه در دل غربت. به چشم خسته من تیر می شود گاهی. نوشته شده در جمعه 13 شهریور1388ساعت 6:16 قبل از ظهر توسط نرگس. نوشته شده در دوشنبه 26 مرداد1388ساعت 2:5 بعد از ظهر توسط نرگس.
taraneyelife.blogfa.com
606027. ترانه لایف
چیزی که عیان است. آخرین سخنان داریوش بزرگ. ساعت ٤:۳٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧. شاید این سخنان تکراری باشد ولی ارزش باز هم خواندن را دارد. هرگز دوستان و ندیمان خود را به کارهای مملکتی نگمار و برای آنها همان مزیت دوست بودن با تو کافی است چون اگر دوستان و ندیمان خود را به کارهای مملکتی بگماری و آنان به مردم ظلم کنند و استفاده نامشروع نمایند نخواهی توانست آنها را به مجازات برسانی چون با تو دوست هستند و تو ناچاری که رعایت دوستی بنمایی . اکنون من سپاهی به طرف مصر فرستادم تا اینکه در قلمرو ایران نظم و امنیت...
taraneyelife.persianblog.ir
606028. *•‏♪‏.ღ.•‏♫‏* ترانه قلبمون .•*‏♫‏.ღ.‏‏*•
ღ * ترانه قلبمون . * .ღ.*. هرچی آرزویه خوبه ماله تو هرچي احساسه قشنگه ماله من. يه ترانه بوي دريا. يه ستاره توي ايوون. يه نفس هواي خونه. يه اذان صداي بارون. من شروع خاطراتم از همون كاسه ي آبه. زنده ميشه باز دوباره مثل شيرينيه خوابه. وقتي كه دلم ميگيره از تو پنجره نگام كن. با نگاهت پشت شيشه از ته دلت دعام كن. دستت رو بذار رو قلبم بذار قلبم جون بگيره. يه نفس بده به ابرا كه شايد بارون بگيره. مثل شيرينيه خوابه مثل گل لاي كتابه. هر دقيقه تو نفسهام عطر گيسوي گلابه. كوچه باغ بچگي هام بوي كاه گل بوي ديوار. ما فری...
taraneyema.blogfa.com
606029. ترانه ی ما
ترانه سرا، نویسنده، حقوقدان و دانشجوی دکتری زبان و ادبیات فارسی دانشگاه کرج صاحب کتاب های : طاقت بیار رفیق ( انتشارات فصل پنجم - چاپ سوم ) ، از لاله زار تا جمهوری (نشر شانی - چاپ چهارم) ، چای بریز خانم! انتشارات ورجاوند) ، تاریخ تحلیلی ترانه سرایی در ایران ( انتشارات بوتیمار) ، سی سالگی ( نشر نیماژ) ، instagram : mehdi mousavii facebook: www.facebook.com/mousavi64. ترانه های کار شده در شماره خرداد و تیر 89 - مجله ارمغان فرهنگی. یادداشتی بر کتاب تصور کن یغما گلرویی. مهدی موسوی / صلح. حسین غیاثی / ترانه.
taraneyema.persianblog.ir
606030. قلب عاشق من
چشم وقتی زیباست که برای تو باشد تو وقتی زیبایی که برای من باشی. چرا نباید در کنارش باشم؟ چرا باید از دوریش اشک بریزم؟ چرا باید اینطور منو از خودش برونه؟ می خوام داد بزنم فریاد بزنم! اون بعد از ۳ سال هنوز از دل و روحم پاک نشده. نمی خوام که پاک بشه. چون همه ی زندگی منه. بهش بگو دوسش دارم. بهش بگو نمی توانم فراموشش کنم. نمی توانم نمی خوام. می خوام حرفامو فقط به خودش بگم. ازت خواهش می کنم. نوشته شده در دوشنبه یکم بهمن ۱۳۸۶ساعت 19:59 توسط عاشق. نوشته شده در دوشنبه یکم بهمن ۱۳۸۶ساعت 19:47 توسط عاشق. دوست ندارم...
taraneyeman.blogfa.com
606031. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
taraneyemandegar.blogfa.com
606032. آشپزی و آموزش آشپزی
آشپزی و آموزش آشپزی. طرز تهیه غذا و آموزش آشپزی مدرن در این وبلاگ. طرز تهیه غذا ها و دسرهای مختلف در مطالب زیر. روش تهیه کالجوش یا کله جوش. طرز تهیه کرم شکلاتی. آموزش آشپزی طرز تهیه سوپ شیر. طرز تهیه خورشت خوشمزه مرغ مکزیکی. روش و طرز تهیه دسر هندوانه. آموزش طرز تهیه کیک شکلاتی. اگر موارد دیگر که مد نظر دارید به ما بگید تا براتون تهیه ببینیم با تشکر اس ام اسی ها. نوشته شده در شنبه پانزدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 23:22 توسط علی.
taraneyemehr.blogfa.com
606033. اگر رد می کنی رد کن ولی من به جز در گاه تو جایی ندارم...
اگر رد می کنی رد کن ولی من به جز در گاه تو جایی ندارم. ساعت ۸:٥٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۳٩۳/۱٢/٢٦. فردا اخرین روزیه که نو سال 93 میایم سر کار.دیگه کلافه شده بودم وا. واقعا احتیاج به استراحت دارم.خیلی.از چند شب پیش زیر دلم درد شدید می گیره و فقط و فقط با استراحت خوب می شه. گمونم حال مهربانو هم تا حدودی بهتر شده. خدا خودش رحم کنه . دخمل گلی مدام می گه بریم شمال و غذاهامون رو توی حیاط بخوریم فداش بشم من. دیروز برا اولین بار براش یه گردنبند سنجاقکی انداختم .مثل فرشته ها می مونه.درش نیاورد و کلی ذوق کرد. اینقدر تو...
taraneyemobham.persianblog.ir
606034. 404 - Blog not found
taraneyemonham.persianblog.ir
606035. درد و دل
شهرم وسیع و کهن،سبز و پر بهار. در زیر تابش خورشید، ماندگار. در این هزار سال هایی که طی شده. چون دژ همیشه قوی ماند و استوار. اسطوره ی مقاومت و ماندگاری است. زخمی ز زخم موشک و خنجر به دست یار. خالق به لطف خودش داده نعمتی. بخشد به زخم کهنه ی دل ها کمی قرار. از کوه میرسد آبش، زلال و پاک. آبی خنک،که گل آرد به بار خار. دزفول من همه آرامش است و بس. در چرخش زمانه هنوز گرم و باوقار. بر شاهرگ شهر هنوز آب جاری است. دارا کنار آب همانگونه چون ندار! دزفول باغ و بهارش پر از گل است. دستم بگیرد و بسپاردم به یار. نوشته شد...
taraneyenoo.blogfa.com
606036. ترانه هایی از امید محمودی
کافه ترانه در بلاگفا. یه خبر جدید : سایت. منتظر حضور دوستان ترانه سرا هستیم. یه عمره خونه درگیره ، یه کم با زندگی باشی. یکی پشت در خونه ،. بشینه تا تو پیدا شی. واسش حسرت شده یک بار ، ببینه تا تو خندیدی. یواشی پشت این اشکات ، بفهمه عشق فهمیدی. تو پشت کردی به این دنیات ، به احساس همین خونه. یه کم اروم شو دس بردار ، از این لجبازی دیوونه. داری پیر میشی جا خوردی ، مو هاتم تیرگیش رفته. از این تنهایی دس بردار ، ببین خونه چه بد بخته. از این راهی که تو رفتی ، تهش تاریک و بن بسته. نوشته شده توسط امید محمودی. تنش ت...
taraneyeomid2010.mihanblog.com
606037. کافه ترانه
به کافه ترانه خوش اومدین. تو فکره عمری زندگی بودم. تو التهاب و گرمی دستات. این اشتباه بود عاشقت باشم. بوی کثافت میده انگشتات. نوشته شده در ۹۲/۱۰/۰۶ساعت 15:50 PM. Design By : Mihantheme. بانک جامع قالب های فارسی. شعر نو شاعران معاصر. شعر نو شاعران معاصر. عشق خودم ( مازیار فلاحی). خانه ترانه ی مهر. بانک جامع قالب های فارسی. استاد سعید بیابانکی (گلچین). تصرف خیال جواد رحمتی. غزل پست مدرن . استاد سید مهدی موسوی. عزیز عباسی دوس داشتنی. مرتضی دهقان پور قمصر. وبلاگ رسمی رسول شربتدار(موسیقی). ترانه های رنگ پریده.
taraneyeomid2010p.blogfa.com
606038. ترانه ی رهایی
دلم گرفته.دلم عجیب گرفته.یه بغض هایی که دارم نمی تونم بیرون بریزم.آخ که چه سخته. صداتون از نزدیک میاد.مامان من تهرانیه و مشهد تنهاست.و در پاسخ صدای نزدیک می گفت:آره مشهدیم. داریم شب میایم پیشتون. .و چقدر همه خوشحال می شدیم.خاله اومده. .دایی اومده. .سرزده اومده. .مهم نیس به روز ترین میوه فصل تو یخچال هست یا نه و یا حتی مهم نیس تو یخچال چی هست چی نیس.فقط مهم اینه یه عزیز داره میاد. چقدر احساس اونی که پشت خط بود برام آشنا بود.حتما خوشحال شده.فامیلاش دارن سرزده از روستا میان. . چی شد که اینجوری شدیم؟ دلم خیل...
taraneyerahaee.blogfa.com
606039. ترانه رهایی
Design By : Night Melody. زاده ی پاییزم و عاشق بهار/من ترانه ام شاد یا غمگین فرقی نمی کند/من فقط یک ترانه ام در حافظه زمان. قالب های نایت ملودی. Design by : Night Melody.
taraneyerahaee.persianblog.ir
606040. ترانه سبز
یکشنبه، مهر ۰۵، ۱۳۸۸. آی مردم من گم شده ام . آی من دردم . دریاب دل شکسته مرا . فهمیدن از آن من. و تو فاقد درکی . در خانه تاریک رسوایی عشق و پناهی نیست . دری نیست باز شود رو به صفا ،. حماقت در رگها ؛. امید های بر باد رفته . امانی نیست ، عشق به ثمر رسیده ای نیست . و درد آشنای دیرینه من. ومن خود دردم . پیوندهای مربوط به این پیام. سه‌شنبه، شهریور ۳۱، ۱۳۸۸. سه شنبه 31 شهریور ماه 1388. تهران - فلکه اول صادقیه - بانک سپه. ساعت یازده و سی دقیقه صبح. مرد میانسال : قربان این شماره حساب اشتباهه. بعد از اینکه گزارش ...
taraneyesabz.blogspot.com
606041. :::یک سبد آرزو:::
یک سبد آرزو: :. حالا من یه آرزو دارم تو سینه : :تا دوباره چشم من تو رو ببینه: : :. آرزوهای بزرگ از زبان ویکتور هوگو. اول از همه برایت آرزومندم که عاشق شوی،. و اگر هستی، کسی هم به تو عشق بورزد،. و اگر اینگونه نیست، تنهائیت کوتاه باشد ،. و پس از تنهائیت، نفرت از کسی نیابی. آرزومندم که اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،. بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی کني. برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،. از جمله دوستان بد و ناپایدار،. برخی نادوست، و برخی دوستدار. که دست کم یکی در میانشان. 1-نماز جماعت 2-هم...
taraneyesahar.blogfa.com
606042. ترانـــــــــه ی سال
چنان عشقی زدی باری افتاده بر من تا فداشم. شب ایستاده و من، خیره به مهتاب مانده ام. تصویر تو نقش شبم ، از عشق تو شب داده ام. پشت سیاهیا منم ، سپیده. چشماتو باز کنو ببین ،که در تو من چه دیده ام. بدست تو ،نور و ستاره میشوم. در چشم باد ایستاده ام. از تو دوباره میشوم. در گوشه ای من هستمو ، پنهان تماشات میکنم. محبوبه های شبمو ، از عشق حاشات میکنم. نوشته شده در دوشنبه سی ام آذر ۱۳۸۸ساعت 19:42 توسط ايرج.ز. خدایا نمیدانم ، میدانی. خدایا این چه دنیایست، که هر کس ،کام خویش میخواهد. خدايا از دل ياران نميگري خبر از ما.
taraneyesal.blogfa.com
606043. ترانه ی سراب
سبزم وخونین دلم آزرده جانم. از تب وتاب حسینم بی امانم. ای علم در پیچ وتاب توشکسته. چلغچراغ این لب شیرین زبانم. اشک من با حسرت دل های خونین. جاری از مشک بی آب وناتوانم. چادری مشکین به سر چشمی به راهش. آب هم شرمنده شد از دیدگانم. نوشته شده در دوم آبان ۱۳۹۴ساعت 2:19 توسط افسانه خورشیدی. غم دنیای من باشی خیالی نیست. همه دنیای من باشی محالی نیست. ازاین سردرگمی باید رها گردم. ازاین مرزی که بین ماو خالی نیست. مرا جایی برای گریه سر دادن. نپرس احوال من را هیچ عالی نیست. بزن دستی به رویاهای شیرینت. به آرامش به لبخ...
taraneyesarab.blogfa.com
606044. فاران
ترانه سکوت در فریاد تزویر. انگاه که ندای "هل من ناصر ینصرنی" از حلقوم زنده ی حسین (ع). گوش فلک را کر کرده بود,. عالمیان را صدای چک چک زر و سیم , که باور میکند. نوای حسین را از سر بریده اش بر نیزه! و مختار را سوار بر مرکب انتقام خونی که ریخته و صدایی که. چهارده قرن ندای حسین در گوششان ولوله میکند و برای. رهایی از ان مویه ,. که شاید ارام گیرد فریاد حق؟ و اینک انچنان بر سینه و سر می کوبند که صدای کوفتنش. کر کرده گوششان را از شنیدن ندای مظلومی که با اخرین. هل من ناصر ینصرنی ". معیار انسانیت و آزادگی است.
taraneyesokoot.blogfa.com
606045. ترانه ی سکوت
taraneyesokout.blogfa.com
606046. Just 4 My Life
Just 4 My Life. یاد مان باش د. وقتی کسی را به خودمان وابسته کردیم. در برابرش مسئولیم . لحظه های شکستنش در تنهایی. و لحظه های بی قراریش. و اگر یادمان برود. سرنوشت یادمان خواهد آورد. و این بار ما خود فراموش خواهیم شد . یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۹۳ ] [ 17:30 ] [ 2Khii-Ballaa ] . در آغوش خودم هستم! من خودم را در آغوش گرفته ام! نه چندان با لطافت. نه چندان با محبت. یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۹۳ ] [ 17:13 ] [ 2Khii-Ballaa ] . امن ترین جای دنیا. یک لبخندم را بسته بندی کرده ام. که به خوشبختی ام حسادت کنی.
taraneyesookhte.blogfa.com