SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 16 / (606533 - 606587)

606533. سکوت روشن
مدت هاست عبور کرده ام از خویش. نوشته شده در یکم دی ۱۳۹۱ساعت 8:0 توسط زهرا. امشب به قصه ی دل من گوش می کنی. امشب به قصه ی دل من گوش می کنی. فردا مرا چو قصه فراموش می کنی. این د ر همیشه در صدف روزگار نیست. می گویمت ولی تو کجا گوش می کنی. دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت. ای ماه با که دست در آغوش می کنی. در ساغر تو چیست که با جرعه ی نخست. هشیار و مست را همه مدهوش می کنی. می، جوش می زند به دل خم بیا ببین. یادی اگر ز خون سیاووش می کنی. گر گوش می کنی سخنی خوش بگویمت. بهتر ز گوهری که تو در گوش می کنی. دل او هم برا...
tarannom20.blogfa.com
606534. ♥کلبه دخترونه♥
هر کی میاد باس بیشتر از 5 تا نظر بذاره. سلام باید بهتون بگم که تبلتم سوخت و دیگه پو ندارم. مث اینکه باید از اول بزرگش کنم. حالا اشکال نداره پوی شما چن سالشه؟ چهارشنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۳ ساعت 16:59 توسط ترنم. یه وب دخملونه ی دیگه. سلام بچه ها یه وب دخترونه ی جدید ساختم سر بزنین. روی کلمه بالا کلیک کنین. در ضمن به این وب هم سر بزنین. Http:/ www.ta-8981.blogfa.com/. دوشنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت 15:37 توسط ترنم. ماها مخاطب نبودیم که خاص شدیم. خاص بودیم که مخاطب شدیم. مט یہ בخترم فرماט رواے احساسات!
tarannom2002.blogfa.com
606535. ♥کلبه دخترونه♥
ﺩﺍﺭﻡ دخترﺧﻮﺑﮯ ﻣﻴﺸﻢ . ] 99% . . . error and ﺍﻩ ﻧﺸ ﺪ ڪﻪ. به ♥کلبه دخترونه♥ خوش اومدین. همونطور ک میدونین بلاگفا مشکل پیدا کرده و نمیتونم کارمو تو بلاگفا ادامه بدم. خباین وب یه قانونم بیشتر نداره. و اونم اینه که:. نظ♦♦♦ر فرا. آها راسی میخوام تو این وب درباره زدبازی و بقیه خواننده ها هم مطلب بذارم. 12 تير 1393برچسب:. ساعت 15:40 توسط Tarannom:. تقریبا یه ماهی میشه که نیومدم وب. و دلیلشم اینه که نمیتونم بیام.واااییی اصن وقت سر خاروندن ندارم.:(. آها راسی.نظراتونم دیر تایید میشه. دل منم برات تنگ شده عشقولی.:(.
tarannom2002.lxb.ir
606536. سیب سرخ
زندگی اونقدر ها هم سخت نیست. ساعت ۱٢:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/۱۸. کشاورزی الاغ پیری داشت که یه روز اتفاقی تو ی یک چاه بدون آب میفته . کشاورز هر چه سعی کرد نتونست الاغ رو از تو چاه بیرون بیاره . برای اینکه حیون بیچاره زیاد زجر نکشه کشاورز و مردم روستا تصمیم گرفتن چاه رو با خاک پر کنن تا هم الاغ زود تر بمیره و هم چاه خشک پر بشه. مردم با سطل روی سر الاغ خاک می ریختند اما الاغ هر بار خاکهای روی بدنش رو می تکوند و زیر پاش می ریخت و وقتی خاک زیر پاش بالا می آمد سعی میکرد از خاکهای زیر پاش بالا بره . بسیاری از جامعه...
tarannom2006fm.persianblog.ir
606537. ♥غریبه ی احساس من♥
نامه های عاشقانه (عشق بازی). آرامش جایی فراتر از ما نیست. کوچه پس کوچه های دل. ساپک - سامانه ارسال پیامک. پسر شمالی - به تنهایی طلسم. دختری از جنس احساس. واژه های بی نفس. عکس های عآشقانه سری 5. عکس های عآشقانه سری 4. عکس های عآشقانه سری 3. عکس عاشقانه سری 2. ÂÏÑÓ ÓÇیÊ ÝیáÊÑ ÔÏå. Protanopia (red/green color blindness; no red cones). Deutanopia (red/green color blindness; no green cones). Tritanopia (blue/yellow color blindness; no blue cones). Atypical achromatopsia (low cone function; cone monochromat).
tarannom2014.blogfa.com
606538. دل نوشــتـه هــای مــن
دل نوشته های من. وقتی پس از مدت ها بی خبری. بی آنکه سراغی از این دل آواره بگیری. میگویی : دلم برایت تنگ است. یا مرا به بازی گرفته ای. یا معنی واژه هایت را خوب نمیدانی. دلتنگی ارزانی خودت . . چهارشنبه نهم مرداد 1392 19:33. چقدر سخت از به پا ے. که به تو اشک هد ےه. چهارشنبه نهم مرداد 1392 0:40. وقتی دختری را با. قبل از اینکه بگی چقدر. زير لب به خودت بگو چقدر من. چهارشنبه نهم مرداد 1392 0:37. سه شنبه هشتم مرداد 1392 23:36. با جنگل ، دریا و کوه , میتوان بهترین لحظات دو نفره را ساخت ,. مثل ی ه تیغ کند. دلم برا...
tarannom212.blogfa.com
606539. دویار
روزى اگر نبودم، تنها آرزوی ساده ام این است زیر لب بگویی: یادش بخیر. تاريخ : شنبه بیستم اردیبهشت 1393 14:43 نویسنده :. برسان باده که غم روی نمود ای ساقی. این شبیخون بلا باز چه بود ای ساقی. حالیا نقش دل ماست در ایینه ی جام. تا چه رنگ آورد این چرخ کبود ای ساقی. دیدی آن یار که بستیم صد امید در او. چون به خون دل ما دست گشود ای ساقی. تیره شد آتش یزدانی ما از دم دیو. گرچه در چشم خود انداخته دود ای ساقی. تشنه ی خون زمین است فلک ، وین مه نو. کهنه داسی ست که بس کشته درود ای ساقی. منتی نیست اگر روز و شبی بیشم داد.
tarannom22.blogfa.com
606540. تحقیق و پروژه
چهارشنبه 27 بهمن 1395. شامل 32 صفحه به صورت فایل ورد و قابل ویرایش می باشد که یکی از پاورپوینت های جامع و کامل در مورد شیمی تجزیه می باشد. سیر تحولی و رشد. به هر حال در چند دهه اخیر ، تکنیکهای سریعتر و دقیقتر ی بوجود آمدهاند. در میان این روشها میتوان به اسپکتروسکوپی ماده قرمز ، ماورای بنفش و اشعه X اشاره کرد که از آنها برای تشخیص و تعیین مقدار یک عنصر فلزی با استفاده از خطوط طیفی جذبی یا نشری استفاده میگردد. سایر روشها عبارتند از:. تفکیکی محلولها در ستونهای تبادل یونی. آنالیز عنصر ردیاب رادیواکتیو. خودکا...
tarannom22.mihanblog.com
606541. صدای پای تو...چشمان بارانی
صدای پای تو.چشمان بارانی. من تو را به دلم قول داده ام .نگذار بدقول شوم. عاشقانه های ویدا و حسین. خودم را گوشه ای جا گذاشته ام انگار. دلنوشته های دو کبوتر عاشق. خدایا کویرم بگو ابر بباره. دیونه ن بودم ش دم. نترس از عاشق شدن بیا اون با من. گنه کار ترین عاشق. دلم بشکنه حرفی نیست. ساده نیست گذشتن از کسی که گذشته هاتو ساخته. بي رنگ و لعاب. من و خط خطی های آشوب دلم. ویرانه بعد از عبور تو. آن چنان بی تابم. خدا جونم مواضب عزیزترینام باش به تو میسپارمشون. ممنونم خدا جونم دوستت دارم. كم سو شدن چشم مادرم. که شبا به...
tarannom224.blogfa.com
606542. پرواز
هرچی می خوای دانلود کن. آپدیت انواع آنتی ویروس. بهترین سایت شای و سرگرمی. مطالب خواندنی و طنز. گل دونه های اطلسی. پژوهشگران ریاضی دانشگاه گیلان. بیا دیگه بر نگردی. قالب وبلاگ بهشت آسمانی. یوزر پسورد نود 32. سایه جان رفتنی هستیم بمانیم که چه. زنده باشیم و همه روضه بخوانیم که چه؟ درس این زندگی از بهر ندانستن ماست. این همه درس بخوانیم و ندانیم که چه؟ خود رسیدیم به جان نعش عزیزی هر روز. دوش گیریمو بخاکش برسانیم که چه؟ پی این زهر حلاحل به تشخص هر روز. بچشیم و به عزیزان بچشانیم که چه؟ به راننده ی چاق اتوبوس ،.
tarannom24.blogfa.com
606543. حفاظی زیبا برای بهترین گل دنیا
حفاظی زیبا برای بهترین گل دنیا. حجاب آرامش جسم روح من. چهارشنبه هفدهم دی 1393 ترنم. حیای اون .استغفار من .مهربونیه خدا .خوشبختیه ما. پسر خوش تیپ و زیبایی بود که دل هر دختری را می برد.من از او خیلی شنیده بودم. هم از نجابتش هم از زیباییش,آن روز در راه بر گشت از دبیرستان وقتی در ایستکاه. اتوبوس منتظر اتوبوس بودیم او هم آمد.دوستانم با دیدن او همه شروع به پچ پچ کردند. دوستم سرش را چسبانده بود در گوشم و مدام از او می گفت.ببین چه چشمایی داره؟ خداییش همه چی تمومه! خیلی خودم را نگه داشتم تا به او. از خدا نمی ترسی؟
tarannom2579.blogfa.com
606544. ترنم مهر
دل نوشته های من. گاهی برای بودن باید نبود. چقدر جای شما در صفحات به ظاهر مجازی روزگار دلم خالی بود. سه شنبه نهم تیر ۱۳۹۴ ] [ 3:2 ] [ ترنم ] . بچرخی ، می چرخم. غروب شود ، چشم می بندم. امیر صابر نعیمی ). گاهی دلم برایت تنگ میشود.گاهی. وچقدر دلم میخواست این گاهی شامل تک تک لحظاتم می شد.همه ی ثانیه های بودنم. دور که میشوم وکمی از دورتر خودم را مینگرم"چقدر اما واگر در دلم زنده می شود". از راهی که آمدم پشیمان نیستم "اما شاید مسیر طی شده دلم را راضی نمیکند"شاید بعضی توقف ها را. آرامشم خودت را از من نگیر. با هر ...
tarannom28.blogfa.com
606545. زبان و ادبیات انگلیسی
زبان و ادبیات انگلیسی. زمانهای مربوط به آینده. نویسنده: ترنم مستی - شنبه ٢۸ آبان ،۱۳٩٠. برای دست یابی به مطالب مورد نیاز خود به قسمت صفحات وبلاگ مراجعه و موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنید. در ضمن برای بهتر شدن این وبلاگ لطفا نظر یادتون نره. موضوعات مورد نیازتون را هم در قسمت نظرات وبلاگ بنویسید تا برایتان در وبلاگ قرار دهم. نویسنده: ترنم مستی - جمعه ٢٠ آبان ،۱۳٩٠. اشتباهات رایج در مکالمه زبان انگلیسی. باشگاه مدیران و متخصصان. کدهای اضافی کاربر :. این وبلاگ توسط سرویس پرشین بلاگ. راه اندازی شده است.
tarannom3.persianblog.ir
606546. تـــــــرنّم مهـرباني
شعر قلب مادرايرج ميرزا. پرورش حس استقلال در فرزندان. جويبار لحظه ها مهدي اخوان ثالث. گزيده سخنان بزرگان درباره تعليم وتربيت در خانواده. کمیته امداد امام خمینی(ره). سازمان نظام مهندسی خراسان جنوبی. دفتر امور مقررات ملي ساختمان. سازمان سنجش و آموزش كشور. دانشگاه آزاد اسلامي واحد بيرجند. روزنامه آواي خراسان جنوبي. آشنایی با امام زمان (ع). پايگاه اطلاع رساني دولت. وبلاگ امام جمعه محترم بيرجند. دفتر امور بانوان و خانواده استانداري خراسان جنوبي. كتابهاي آموزشي به روز. قالب های وبلاگ اسکین. پنل اس ام اس. آیه ای...
tarannom52.blogfa.com
606547. ترنم عشق
شنبه 85/10/16 : ساعت 5:38 عصر. برای خدا نامهای نیک است پس او را بوسیله آنها بخوانید. دعا کنید ،به نام ملکوت. عشق و زیبایی و گذشت. خدای مهربان،بیاموخت قرآن،بیافرید انسان،بیاموخت او را بیان. روز خدا را بر استاد ارجمند جناب آقای تقی پور. و بر اعضای گروه انسان زیستن. تبریک و تهنیت میگویم. ای آفریدگار خوب من امروز میخواهم از تو بگویم ،. از عشق و زیباییهایت ،از روز و. ساعتی که تو را در درون خود حس کردم و. لبخند مهربانت را با چشم دل دیدم. احساس آرامش و رضایت میکنم ،. خدایا تویی پروردگار من و جز تو خدایی نیست ،تو.
tarannom53.parsiblog.com
606548. ترنم بصیرت
لا يحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصبر و العلم بمواضع الحق. زحمت به مردم در مراسم ختم. زحمت به مردم در مراسم ختم. عالمي به نام شيخ محمد باقر اصفهاني چند روزي را در قبرستان مي گذراند , از ايشان پرسيدند چرا به قبرستان آمده ايد؟ ايشان فرمود : به من الهام شده چند روز ديگر خواهم مرد , اينجا آمده ام تا مردم را به زحمت نيندازم. نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1392ساعت 12:22 توسط میلاد. رهبر انقلاب صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی را تبریک گفتند. خوش اخلاقي در خانه. قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم.
tarannom57.blogfa.com
606549. هر چیزی که من و شما ها دوست داریم
هر چیزی که من و شما ها دوست داریم. سلام من این وبلاگ و گذاشتم تا یه وقت هایی باهم باشیم وشاد باشیم. عشق ها دیر یا زود میمیرند. دختران فراتر از گل. دست نوشته های من. تنهایی و دو تا دل دور از هم@. چ ند خ ط از ته دل. آهنگ تند زدگی برای رقصیدن است2. من و پاک کنم. بیا تو حالشو ببر. ღ فقط عکس ღ. من خودم هستم و تنهایی و یک حس غریب. دل نوشته های من. بیخیال بابا بخند .دنیا دو روزه. دنیای زهره و علی. عینک دید در شب. خريد پستي عينک ديد در شب. سلام ببخشید چندین روز نبودم. الان که اومدم می خواهم متنای قشنگی بزارم مرسی.
tarannom5rezaie.blogfa.com
606550. ترنم صورتی
سلام بچه ها یه مدت وبلاگ تعطیل بود میخوام دوباره راهش بندازم به کمک نیاز دارم نویسنده فعال میخوام هرکی خواست برام پیام بزاره با اسم براش رمز میفرستم. یکشنبه ۱۸ مرداد۱۳۹۴ ] [ 2:24 ] [ یاس ] . گاهی دوست دارد به عزرائیل خدمت کند! پنجشنبه ۱ اسفند۱۳۹۲ ] [ 18:57 ] [ یاس ] . زندگی دفتری از خاطره هاست,یک نفر در دل شب یک نفر در دل خاک,یک نفر همدم خوشبختی,یک نفر همسفر سختی هاست,چشم تا باز کنیم عمرمان میگذرد همه همسفریم. یکشنبه ۲۷ بهمن۱۳۹۲ ] [ 19:24 ] [ یاس ] . شبی از شبها تو به من گفتی که شب باش:.
tarannom6.blogfa.com
606551. *دختری در همسايگی آسمان* وبلاگ
دختری در همسايگی آسمان*. پابه دنيای فرشته ها بذار دنيای فرشته هاحقيقته،واسه تو كه بوی آسمون ميدی گم شدن توزندگی مصيبته. چرا ميگن دلتو به دريا بزن؟ آسمون كه آروم تر از درياست! دريا هيچ وقت آروم نيست هميشه موجيه. وقتی هم كه طوفانی ميشه تا جون كسی رونگيره آروم نميشه. اما آسمون وقتی عصبانی بشه اولش يه رعد كوچيك ميزنه وبعدش آروم آروم اشك ميريزه. تاحالا همسايه آسمون شدی؟ توی آسمون رسم همه چيز فرق داره از عاشق شدن گرفته تا پيدا كردن آرامش. تا توی آسمون نيای نميفهمی اونجا چه خبره. حالا تصمميم گيری راحت شد. 5 اگه...
tarannom636.blogfa.com
606552. خــــــــــــــــــزانـــــــــــــــ
کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. اسیر فصل خزان گردد عمر آنکس که :دمی اسیر اشک کند چشمان مهربان ترا. کاش تو ی فصلای زشت سرنوشت یکی این دلتنگیامو می نوشت. یکی از دستای سرد آرزو گرمی دستای عشق و می گرفت. یکی که سکوت تنهاییم رو با صدای ساز شکستش بشکنه. یکی که تو قاب خالی دلم نقش زیبای خدا رو بکشه. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. من اگرعاشقانه می نویسم. نه عاشقم،نه معشوق کسی! فقط مینویسم تاعشق یادقلبم. بمانددراین ژرفای دل کندن ها وعادت ها فقط تمرین ادم بودن میکنم. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. بی هیچ خ ب ری. ش ب تآریک ،.
tarannom660.blogfa.com
606553. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tarannom666.persianblog.ir
606554. صدای سخن عشق
دنیا دیوار های بلند دارد و درهای بسته که دور تا دور زندگی را گرفته اند نمی شود از. دیوارهای دنیا بالا رفت.نمی شود سرک کشید و آن طرفش را دید. کاش این دیوارها پنجره. داشت و کاش می شد گاهی به آن طرف نگاه کرد.شاید هم پنجره ای هست و من نمی بینم . شاید هم پنجره اش زیادی بالاست و قد من نمی رسد . با این دیوارها چه می شود کرد؟ می شود از دیوارها فاصله گرفت و می شود فراموش کرد که دیواری هست. و شاید می شود تیشه ای برداشت و کند و کند. .شاید دریچه ای،شاید شکافی،شاید روزنی. وآن وقت هی در می زنم،در میزنم،و میگویم:.
tarannom67.blogfa.com
606555. بهترین موفقیت ارامش است
اسم اس برای کسی که دوسش دارین. اشعار نغز از صاحبان مغز. بهشتی به وسعت قلب شما. كد آهنگ رضا صادقی. بهترین موفقیت ارامش است. دل نوشته ای از عمق جان. نویسنده: ترنم - ۱۳٩٤/۱٢/٢٧. آرامم و مصمم . اعتماد به نفس این نیست که وقتی وارد جایی بشوید خودتان را از همه بهتر بدانید. اعتماد به نفس این است که وقتی وارد جایی می شوید خودتان را با کسی دیگر مقایسه نکنید. خودمم را با خودم مقایسه میکنم ، خود دیروزم ، خود امروزم ، خود فردا هایم. بهترین موفقیت آرامش است .
tarannom68.persianblog.ir
606556. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tarannom68m.blogfa.com
606557. آموزش عکاسی
نوشته شده در جمعه یکم آذر ۱۳۹۲ساعت 21:50 توسط کیارش. نوشته شده در جمعه یکم آذر ۱۳۹۲ساعت 21:49 توسط کیارش. سه قطب اصلی دوربینها: ISO ،Shutter Speed و Aperture. نوشته شده در جمعه یکم آذر ۱۳۹۲ساعت 21:49 توسط کیارش.
tarannom69.blogfa.com
606558. *** دلنوشته های من ***
دلنوشته های من * *. زندگی خالی نیست.مهربانی هست،سیب هست،ایمان هست .آری تا شقایق هست زندگی باید کرد.سهراب سپهری* *. بهترین آدم های زندگی. آمدم ای شاه ، پناهم بده . خط امانی ز گناهم بده. خطرات سدیم نیترات و نیتریت. نگاه مثبت به زندگي. فریاد های بی صدا در آرامش شب(سجی طوسی زاده). من عرف نفسه فقط عرف ربه(زهرا حسینی). پرسه در خیال(سید محمد رضا برقعی). شاید این جمعه بیاید.شاید. آشپزخانه ی منال (عربی). آشپزی گام به گام. خرید گچ موی هات هیوز. خرید گیره کوچک کننده بینی. گالري عکس هاي زیبا. گچ موی هات هیو. نیترات ...
tarannom70.blogfa.com
606559. :: BLOGFA ::
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tarannom73.blogfa.com
606560. صدای پای چشمهایت
من تو را ب دلم قول داه ام . تاريخ شنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 17:28 نويسنده "V". دیروز به یاد تو و آن عشق دل انگیز. بر پیکر خود پیرهن سبز نمودم. در آینه بر صورت خود خیره شدم باز. بند از سر گیسویم آهسته. عطر آوردم بر سر و بر سینه. چشمانم را ناز کنان سرمه کشاندم. افشان کردم زلفم را بر سر شانه. در کنج لبم خالی آهسته نشاندم. گفتم به خود آنگاه صد افسوس که او نیست. تا مات شود زین همه. چون پیرهن سبز ببیند. با خنده بگوید که چه زیبا شده ای باز. او نیست که در مردمک. تا خیره شود عکس رخ خویش ببیند. گفتم که چه سان.
tarannom730.blogfa.com
606561. ترنم
خوش آمدید سلامتی آقا امام زمان (عج) صلوات. احادیث و جملات بزرگان. من یک خوزستانی هستم. جامه مجاز تدبر در قرآن کریم. نظام رشد و سازماندهی در حلقات تربیتی صالحین 2. نظام رشد و سازماندهی در حلقات تربیتی صالحین. نظام تثبیت در حلقات تربیتی صالحین. نظام جذب در حلقات تربیتی صالحین. وظایف سرگروه در حلقه تربیتی صالحین. موضوعات و تعاریف مرتبط با حلقه تربیتی صالحین. چگونه کودکان را به نماز علاقهمند کنیم؟ آثار پر بار نماز در دنیا و آخرت. اگر نمازمان نماز بود. ابعاد و آثار نماز جمعه از نگاه مقام معظم رهبری. نظام تثبی...
tarannom74.mihanblog.com
606562. سرزمین عشق
با تمام فقر هر گز محبت را گدایی نکن وبا تمام ثروت هرگزعشق را خریداری نکن. چهارشنبه نوزدهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 14:5 ] [ آیدا ] . هوا گرفته بود و باران می بارید،. کودکی رو به آسمان کرد و آهسته گفت :. خدا گریه نکن ، درست میشه ! یکشنبه نهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 12:5 ] [ آیدا ] . لبخند بر کمان لب ت نشانده ای . باز کدام دل را ،. نشانه رفته ای ! یکشنبه نهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 11:57 ] [ آیدا ] . یکشنبه نهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 11:55 ] [ آیدا ] . روزی مخاط ب تمام جملاتت من بودم! نمیدانی چه درد سختی است خلع مقام شدن . تو به هيچ دردي نمي خوري .
tarannom77.blogfa.com
606563. اشک
از آدم های احساساتی بیش تر بتر سید! آن ها قادرند ناگهان دیگر گریه نکنند. وقید همه چیز رابزنند. یکشنبه دوم تیر 1392. اشک ها قطره نیستند! بلکه کلماتی هستند که می افتند. فقط به خاطر این که :. پیدا نمی کنند کسی را. که معنی این کلمه را بفهمند! یکشنبه دوم تیر 1392. که دستان پاک باران نیست. تا صورتم را نوازش کند. خیلی وقت است که چترم را کنار گذاشته ام. یکشنبه دوم تیر 1392. چه قدر اشک ریختن زیباست. هر قطره اش که می چکد روی گونه ام. به یاد خاطراتم می افتم. یاد غلط هایی می افتم که قلت نوشته بودم. گاهی شاد و رقص آور.
tarannom80.blogfa.com
606564. وبلاگ سرگرمی ترنم
عمرا اگه بتونی از این وبلاگ دل بکنی. من ترنم مدیر این وبلاگ هستم از این به بعد من مطالب این وبلاگ رو مینویسم. من اینجا همه چیز درباره ی باربی و چیز های دیگر میگذارم. اما قانون ها. ۱ کسی کپی نکند. ۲ حتما نظر بدید. ۳ ورود آقایان ممنوع. ۴ اگر کسی خواست عضو شود در نظر ها بگوید. شما باید حتما این ۴ قانون را راعایت کنید. نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم بهمن 1392ساعت 23:30 توسط ترنم. برای دیدن و خرید جدیدترین لباسهای ایتالیایی یه سری به اینجا بزنید. Http:/ www.italiandress.blogfa.com. نوشته شده در یکشنبه هشتم ...
tarannom84-2.blogfa.com
606565. دل های آسمانی
خدايا به داده هاي تو شكر كه نعمت است و به نداده هاي تو شكر كه حكمت است و به گرفته هاي تو شكر كه امتحان است. خدایا ، هرگز نگویمت که دستم بگیر ،. عمریست گرفته ای . چهارشنبه بیست و ششم مرداد 1390 ] [ 11:14 ] [ مسافر ] . خدا از من پرسید: دوست داری با من مصاحبه کنی؟ خدا از من پرسید: دوست داری با من مصاحبه کنی؟ پاسخ دادم: اگر شما وقت داشته باشید. خدا لبخندی زد و پاسخ داد: زمان من ابدیت است، چه سؤالاتی در ذهن داری که. دوست داری از من بپرسی؟ من سؤال کردم: چه چیزی درآدمها شما را بیشتر متعجب می کند؟ یاد بگیرند که ...
tarannom85.blogfa.com
606566. be name kasi ke az shedat vojod napeidas
Be name kasi ke az shedat vojod napeidas. نوشته شده در شنبه هجدهم بهمن 1393ساعت 17:28 توسط tarannom. إإإإإإإإإإإإإإإإإإه خه مگه چیکآرکردم؟ أگه نظرندید، ، ،هیچی ولش. نوشته شده در شنبه هجدهم بهمن 1393ساعت 17:24 توسط tarannom. إإإإإإإإإإإإإإإإإإه خه مگه چیکآرکردم؟ أگه نظرندید، ، ،هیچی ولش. نوشته شده در شنبه هجدهم بهمن 1393ساعت 17:23 توسط tarannom. سلآممممممممم دوستآی گ لم ترنم هستم و، ،. خب معلومه هرچی که توش هنربآشه رودوست دآرم! وآآآآآآآآآییی خیلی دوسش دآرم. Khob to mosabeghe sherkat kardam.
tarannom87.blogfa.com
606567. پرواز با بال شکسته
پرواز با بال شکسته. وبلاگی برای من و تو. با بال شكسته پ ركشيدن ه نر است. نوشته شده در دوشنبه دوازدهم فروردین 1392ساعت 23:11 توسط پرواز. تمرینات تقویت دقت دیداری. 1تشخیص تفاوت بین دو تصویر مشابه که چندین اختلاف جزیی با هم دارند. 2مربی تصویری که شامل چندین شیی باشد (مانند شهر بازی،کلاس،فروشگاه) را به کودک نشان داده سپس تصویر را مخفی کرده و در مورد اشیاء و یا افراد موجود در تصویر از کودک می پرسد. 4جدا کردن دو مخلوط با دانه های ریز مانند: مخلوط برنج ، گندم، عدس و . . تمرینات تقویت دقت شنیداری. که در ابتدا با...
tarannom88.blogfa.com
606568. tarannom baran_89
دنیاآنقدروسیع است که برای همه جا هست به جای اینکه جای کسی را بگیری تلاش کن جای واقعی خودت را بیابی. اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم. تو فراموش نکن بنده ی کوچیکی داری. با نوازشی و یا تلنگری آرام وجودت را. مهربانی و بزرگیت را. نوشته شده در یکشنبه یکم دی 1392ساعت 20:5 توسط tarannom. یلداتان به سرخی این هندوانه گرم و آبدار باشه. امسال هم شب یلدا داره از راه می رسه. جای بعضی ها خالیه اون هایی که پارسال بودند و امسال نیستند. فکر نمیکردم یلدایی باشه که استاد نعمتی،استاد زبانمون،بینمون نباشه. اغلب مردم اظها...
tarannom89.blogfa.com
606569. ترنم
پنجره ای به سوی نوشته های من. قسم به چشمات بعد از این جز تو گلی بو نکنم. جز به تو و به خوبیات به هیچ کسی خو نکنم. قسم به اسمت که تو رو تنها نذارم بعد از این. اسم تو رو داد می زنم تا دم دمای آخرین. قطره به قطره خونم و یک جا به نامت می کنم. دلخوشیهای دنیا رو خودم به فالت می کنم. می برمت یک جای دور می شم واست سنگ صبور. برات یه کلبه می سازم پر از یک رنگی پر نور. روح و دل و جون و تنم، نذر نگاهت می کنم. دنیاها رو فدای اون چهره ماهت می کنم. نوشته شده در 89/09/02. دخترک به بیماری سختی مبتلا شد. پدر در حالی که اش...
tarannom92.blogfa.com
606570. ^______^ ترنم باران ^_______^
من تنهایی را از آزادی بیش تر دوست دارم. مکالمه ی دو تاجیکستانی:. مدرسه سحرو جادوگری هاگوارتز. کندوی عسل(خنده و سرگرمی). صدایت کردم صدایی شیرین. No love in life. خرید اینترنتی گچ موی هات هیوز. خرید تل موی هات بانز. بوی باران، بوی سبزه، بوی خاک. شاخه های شسته، باران خورده،پاک. آسمان آبی و ابر سپيد. عطر نرگس، رقص باد. نغمه و بانگ پرستوهای شاد. خلوت گرم کبوترهای مست. نرم نرمک ميرسد اينک بهار. خوش بحال چشمه هاودشت ها. خوش بحال دانه هاوسبزه ها. خوش بحال غنچه های نيمه باز. پس صميمي ترين سلام تقديم شماباد. یه حی...
tarannom99.blogfa.com
606571. ღ ஜღ ترنم ღ ஜღ
ღ ஜღ ترنم ღ ஜღ. مارا به جبر هم شده سربزیر کن خیری ندیده ایم از این اختیار ها. ممنون که اومدین وبم . فقط نظر یادت نره رفیق. جمعه بیست و پنجم مرداد 1392 ] [ 19:16 ] [ ریحانه ] . دوستانی که مایلند ادرس وبلاگ جدید منو داشته باشن لطفا برام کامنت بزارن. من دیگ اینجا نمیام. چهارشنبه سیزدهم شهریور 1392 ] [ 11:21 ] [ ریحانه ] . دعا پشت دعا برای آمدنت ،. گناه پشت گناه برای نیامدنت ،. دل درگیر ، میان این دو انتخاب. اقا جان نکنه وقتی میگیم خدا کند که بیایی شماهم بگی خدا کند که بخواهی. سلام رفقای گل گلاب. دوشنبه چهار...
tarannomabavi18.blogfa.com
606572. کلبه ی بروبچه های ادبیات فارسی
کلبه ی بروبچه های ادبیات فارسی. ورودی سال 1389 دانشگاه کاشان وجمعی از علاقه مندان. یک روز از بهشتت. دزدیده ایم یک سیب. عمری است در زمین ات. خوردیم در زمین ات. این خاک تازه تاسیس. از پشت سر به شیطان. از روبرو به ابلیس. از سکر نامت ای دوست. با آن که مست بودیم. مارا ببخش یک عمر. حالا در این جهنم. تاوان آن گناه و. آن سیب کرم خورده. باید میان این خاک. در کوه و دشت و جنگل. عمری ثواب کرد و. برگشت جای اول ! ااز باغ می برند چراغانیت کنند. تا کاج جشنهای زمستانیت کنند. پوشانده اند صبح تو را ابرهای تار. گیسوان تو شب...
tarannomadabi.blogfa.com
606573. *ترنــــــــــــم احساس*
به وبم خوش اومدین*. پس ادرس وبتونو بزارین. نظر خصوصی واسه دخمل خانوما ازاده. شنبه شانزدهم فروردین 1393 ] [ 15:23 ] [ هدیه جون* ] . اصن دختری که بچه گونه حرف ن. گه من پاستیل می خوام،. دم به دیقه اس ن. گیره بکشه تا کنده شه! زنه تو صورتت هیییییییی! هر چی بش بگی بگه ن. اصنننننننن دختر نیسسس مامان بزرگه! پنجشنبه یکم خرداد 1393 ] [ 16:39 ] [ هدیه جون* ] . خخخ (سوالی چرت تر از این به ذهنم نیومدخخخخ). خب آبجی خانوووووووم با برنامه امتحانی من موشک درست کرده انداخته خونه. هرکی اول از همه گفت لینکشو میزارم اول.
tarannomahsas93.blogfa.com
606574. تمناي احساس
دل نوشته هاي من. تاريخ : دوشنبه شانزدهم تیر 1393 1:50 نویسنده : محمد راستگو. آفتاب مهربان رفت و مرا تنها گذاشت. آن موذن رفت و در گوشم اذانش جاگذاشت. هر که بود و هر چه بودش راهی کاشانه شد. من بماندم و همان که روی قلبم پا گذاشت. ساعت:دل تنگی دم غروب. تاريخ : چهارشنبه بیست و هشتم خرداد 1393 22:14 نویسنده : محمد راستگو. دوستان عزیز اینم ی شعر در ساعت بی قراری . چشم انتظار دیدنت این روزا رو سر می کنم بگی فقط مال منی دنیا رو باور می کنم. از حسرت نبودنت خواب خوشم از سرم پرید باید که توجیحم کنه اون که شماروآفرید.
tarannomaneh.blogfa.com
606575. عشــــق بی انتـهــــــا
من هیچوقت به اینکه ترو با یکی دیگه ببینم حسودی نمیکنم. آخه مامانم به من یاد داده اسباب بازی هامو بدم به بدبخت بیچاره ها. شنبه نوزدهم مرداد 1392 ] [ 2:22 ] [ ترنم ] . این آخرین پست راجب بحث اخیره قول میدم دیگه این پست و ندم اما خب وظیفم. بود اینو بزنم.از داداش پیمان عزیز هم عذر میخوام اگه با کارم ناراحت شدن اما. خب دوس داشتم همچین بحثی تو وبم داشته باشیم و نظر کلیه دوستانو راجبش. بدونمبازم از همگی عذر میخوام اگر باعث ناراحتیه کسی شدم. میخونید و خودتون رو مسلمان میدونید مثل آب خوردن به دیگران تهمت میزنید.
tarannomasemooni.blogfa.com
606576. ترنم بهاری
ارزش یک سال را دانش آموزی که مردود شده ، می داند. ارزش یک ماه را مادری که فرزندی نارس به دنیا آورده، می داند. ارزش یک هفته را سردبیر یک هفته نامه ، می داند. ارزش یک ساعت را عاشقی که انتظار معشوق را می کشد ،. ارزش یک دقیقه را شخصی که از قطار جامانده ،. ارزش یک ثانیه را آنکه از تصادفی مرگبار جان به در برده، می داند. باز به خاطر بیاورید که زمان به خاطر هیچ کس منتظر نمی ماند . . . نوشته شده در پنجشنبه دهم بهمن 1392ساعت 15:40 توسط باران. تابلو نقاش را ثروتمند کرد. شعر شاعر به چند زبان ترجمه شد. چه بسیار دویدن...
tarannombahari.blogfa.com
606577. ترنم بهاری
چه كسی پنجره را می گشاید تا ترنم خیس دل اتاق را تازه كند؟ بیست و نهم مرداد ماه. بهترین رژیم برای زنان باردار. بهترین رژیم برای زنان باردار. بهترین رژیم برای زنان باردار. نتایج دکترای نیمه متمرکز. Don’t push your luck. آموزش ریاضی برای کودکان. بیست و نهم مرداد ماه. جمعه 22 خرداد 1394 : نویسنده : ترنم بهاری. آزمون تلیمو تو یزد هم برگزار میشه. لینک های مرتبط :. بهترین رژیم برای زنان باردار. سه شنبه 26 اسفند 1393 : نویسنده : ترنم بهاری. غنی شدن از اسیدفولیک. لینک های مرتبط :. بهترین رژیم برای زنان باردار.
tarannombahari.mihanblog.com
606579. ترنّم بانو
غذا با گوشت قرمز. غذا با گوشت مرغ. دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. سیب زمینی شکم پر. مواد لازم برای ٣ نفر:. سیب زمینی ٣ عدد. خامه ترش sour cream ٣ ق غ. ادویه بر اساس زائقه شما (من از italian herb ,پودر سیر, نمک و فلفل استفاده کردم). پنیر پیتزا ١ پیمانه. ابتدا سیب زمینی ها را تمیز شسته و با پوست یا در قابلمه آب پز کنید یا فویل بپیچید و در فر با دمای ٤٠٠ درجه فارنهایت به مدت ٣٠ تا ٤٠ دقیقه قرار دهید تا مغز پخت شود اما وا نرود. روی آنها را ادویه و پنیر پیتزا بریزید و در فر با دمای ٣٥٠ درجه فارنهایت قرار دهید.
tarannombanoo.blogspot.com
606580. ترنم باران
من در اينجا برروي زمين زندگي مي كنم. ارزش هايم مرا بالا مي برد. نه پايشنه ي كفشم. قالب هاي نايت نما. خوش امدي دوست گلم. تاريخ : شنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۲ ۱۶:۴۴ بعد از ظهر نويسنده : باران. تنها بودن قدرت مي خواهد و اين قدرت را كسي به من داد. كه روزي مي گفت تنهايت نمي گذارم. تاريخ : شنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۲ ۱۶:۳۴ بعد از ظهر نويسنده : باران. اگه به یه نفر قول دادے باهاش بمونے . دیگه حق ندارے چراغ امید دلشو خاموش کنے . رو حرفت باش و عاشقش باش. مطمئن باش دنیاشو به پات میریزه. وقتی چشمانم را روی هم می گذارم.
tarannombaran-76.blogfa.com
606581. ღஜღدل نـوشـتـه های منღஜღ
من به جرم باوفایی این چنین تنها شدم چون ندارم همدمی بازیچه ی دل ها شدمღღ. ღღهر کجا محرم شدی دست از خیانت بازدار ای بسا ای بسا محرم که با یک نقطه مجرم می شودღღ. ღஜღدل نوشته های منღஜღ. ღ میم مثل مرد! ღஜღ تفسیم بندی شترها ღஜღ. اصولا شترها ۴ دسته اند. ۱ - شتر هایی که درخواب پنبه دانه میبینن. ۲ - شتر هایی که با بارشون گم میشن. ۳ - شترهایی که دم خونه ها میخوابن. ۴ - شترهایی که پست ها رو تا اخرش میخونن و خوششون میاد ولی نظرنمیدن. خاک بر سر ش ت ر بی شورت کنن. نوشته شده در ساعت توسط ஜعلیرضاஜ. اینجاست که من میشم.
tarannombaran1.blogfa.com
606582. فروشگاه پرسپولیس
فروشگاهی به وسعت دریا. قالب وبلاگ گل های بهاری سرسبز. دستگاه پلمپ کیسه های فریزر. دیگر نگران خراب و فاسد شدن مواد در یخچال نباشید. دیگر نگران بو گرفتن سبزیجات و مواد پروتئینی در فریزر خود نباشید. بدون اینکه دغدغه ای داشته باشید مواد غذایی بخرید. داشتن مواد غذایی سالم حق شماست. مواد غذایی تازه تر از همیشه. هدیه مناسب برای زندگی سالم. قیمت : 9,500. بیگودی فر کننده جادویی. آيا از موهاي بي حالت خود خسته شده ايد؟ آيا از مواد شيميايي مخصوص فر. كه به موهاي شما آسيب ميرساند ناراضي هستيد؟ قیمت : 20,000. دیگر تعوی...
tarannombaran1368.blogfa.com
606583. باران
روزگاری شهر ما ویران نبود دین فروشی اینقدر ارزان نبود. نغمه ی مطرب دوای جان نبود هیچ صوتی بهتر از قران نبود. دختران را بی حجابی ننگ بود رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود. مرجعیت مظهر تکریم بود حکم او را عالمی تسلیم بود. اینک اما پشت پا بر دین زدن ازادگی است. حرف حق گفتن عقب افتادگی است. اخر ای پرده نشین فاطمه. کی رسی بر داد دین فاطمه. نوشته شده در چهارشنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۰ساعت 17:2 توسط نرگس. بیست و دوی بهمن که حیات وطن است. خود روح خدایی است که در جان و تن است. ما زنده به آنیم و از آن یاد کنیم.
tarannombaranard.blogfa.com
606584. دلنوشته های من
دل من سخت گرفته است! بگو شانه ی دوست کجاست؟ جمعه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 14:14 ] [ باران ] . از کسی که دلش گرفته نپرسید چرا؟ آدم ها وقتی نمی توانند دلیل ناراحتی شان را بیان کنند. یکشنبه بیستم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 0:1 ] [ باران ] . هر وقت کسی حالمو میپرسه. یاد این بیت شعر از نجمه زارع میفتم:. که هنجار ها مرا مجبور می کنند بگویم. شنبه نوزدهم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 21:49 ] [ باران ] . زنده باد بال خدا. زنده باد بال خدا. که فرو می افتد. و درست روی شانه ی من مینشیند. زنده باد آفتاب سحر. که سرش را می چرخاند پیدایت می کند.
tarannombaraneshgh76.blogfa.com
606585. در ترنم باران به دنبال تو میگردم
در ترنم باران به دنبال تو میگردم. در ترنم باران به دنبال تو میگردم. در ترنم باران به دنبال تو میگردم. در ترنم باران به دنبال تو میگردم. سلام دوستان.خوش امدید. لطفا نظر دادن یادتون باشه. ایمیل من: tarannomi baran@yahoo.com. باز باران با ترانه میخورد بر بام خانه. ان دل دیوانه ات کو؟ فصل خوب سادگی کو؟ یادت اید روز باران گردش یک روز دیرین. پس چه شد دیگر کجا رفت؟ خاطرات خوب و رنگین در پس ان کوی بن بست در دل تو ارزو هست؟ کودک خوشحال دیروز غرق در غمهای امروز. یاد باران رفته از یاد ارزو ها رفته بر باد. کنار پنجر...
tarannombarani.blogfa.com
606586. سلام
تاريخ : پنجشنبه نوزدهم تیر 1393 22:34 نویسنده : باران. خداوندا عزیزم را تو یاری کن پناهش باش و در حقش تو کاری کن الهی هر چه میخواهد نصیبش کن - خدایا بر لبش لبخند جاری کن خداوندا کنارش باش و خدایی کن. تاريخ : پنجشنبه نوزدهم تیر 1393 13:41 نویسنده : باران. تاريخ : چهارشنبه هجدهم تیر 1393 13:39 نویسنده : باران. سلام و خسته نباشید به همه کسایی که در تاریخ 3/4/93 فارغ التحصیل شدن مثل خودم و دوستان. تاريخ : چهارشنبه چهارم تیر 1393 23:23 نویسنده : باران. تاريخ : شنبه بیست و چهارم خرداد 1393 14:7 نویسنده : باران.
tarannombaranm.blogfa.com
606587. tarannomcafinet
آلدو ليوپولد در کتاب نخجير داري (شکارگاه) خود نخستين بار به مفهوم مديريت حيات وحش اشاره کرد. تعريفي که از دير باز براي مديريت حيات وحش بکار مي رود عبارتست از: فن و هنر توليد جميعت هاي مطلوب حيات وحش در داخل زيستگاه ها. مطلوبيت جمعيت بستگي به اهداف مديريتي دارد، در مواقعيکه جمعيتي در خطر انقراض بوده و يا به ميزان زيادي بر اثر عوامل انساني کاهش يافته است، اقدامات مديريتي در راستاي افزايش اين جمعيت گام بر مي دارند. انواع مديريت حيات وحش:. مديريت حيات وحش به دو دسته حراستي و دستکاري تقسيم مي شود. در ابتدا مد...
tarannomcafinet.blogfa.com