SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 16 / (606587 - 606641)

606587. tarannomcafinet
آلدو ليوپولد در کتاب نخجير داري (شکارگاه) خود نخستين بار به مفهوم مديريت حيات وحش اشاره کرد. تعريفي که از دير باز براي مديريت حيات وحش بکار مي رود عبارتست از: فن و هنر توليد جميعت هاي مطلوب حيات وحش در داخل زيستگاه ها. مطلوبيت جمعيت بستگي به اهداف مديريتي دارد، در مواقعيکه جمعيتي در خطر انقراض بوده و يا به ميزان زيادي بر اثر عوامل انساني کاهش يافته است، اقدامات مديريتي در راستاي افزايش اين جمعيت گام بر مي دارند. انواع مديريت حيات وحش:. مديريت حيات وحش به دو دسته حراستي و دستکاري تقسيم مي شود. در ابتدا مد...
tarannomcafinet.blogfa.com
606588. به وب سایت حسین شیبانی خوش آمدید
Compatible with other extensions. Welcome to JSN Metro. JSN Metro flat color variations deliver superb vignettes, mind-blowing saturation and knockout contrast. Its interfaces are supposed to encourage the sense of depth and usage. JSN Metro's extended style was crafted specially for JomSocial. Therefore, it is best suitable for design portfolio, creative forum or any kind of website that embodies attractive visual elements. کلیه حقوق این وب سایت متعلق به حسین شیبانی می باشد.
tarannomdobareh.com
606589. ترنم احساس
با هر چه عشق نام تو را می توان نوشتبا هر چه رود نام تو را می توان سرود. بی تو اما من . شاعرانه من، ولی راستش نامه من کاغذی نیست. کاش بقیه شو بخونی موقع خداحافظی نیست. هر کاری که دوست داری کن من شکستمش غرورو. زحمتت میشه عزیزم که بیای این راه دورو. دل تو تو یه قصر نوره دل من یه تیکه چینی. چینی و واسه شکستن، کاش یه بار بیای ببینی. عکس تو هنوز همونجاس، توی قاب عکس چوبی. راستی خوب شد یادم افتاد چرا اینقدر تو خوبی؟ سقف گریه ام همین امشب ریخت رو آخرای نامه. فقط اول شبی که باشی شب مرگ گریه هامه. سالدیر زلیخا اون...
tarannome-ahsas.blogfa.com
606590. ترنم اندیشه
چون به دریا میتوانی راه یافت /سوی یک شبنم چرا باید شتافت. تمام لحظات خوش در عمق نگاه زیبایی ها و التذاذ از اون لحظات پر میشود برانم از زیبایی های دریای ادبیات با قطراتی هرچند ناچیز مرطوب کنم قسمتی از تیه دل های مشتاق را. پوتيكای ادبیات(وبلاگ ادبی ام). بوی جوی مولیان(دل نوشته هاي من). پایگاه ادبی هنری خزه. در سالگرد قیصر ادبیات. حرف های ما هنوز ناتمام. تا نگاه میکنی :. باز همان حکایت همیشگی! آن که باخبر شوی. لحظه ی عزیمت تو ناگزیر می شود. ای دریغ و حسرت همیشگی! چه قدر زود دیر می شود. شاعر بزرگ و عارف دل.
tarannome-andishe.blogfa.com
606591. ترنم اشک
به شوق دیدارت چه آب و جارویی راه انداخته اند . چشم ها و مژه هایم. بهانه ی تورا . این گونه نبودم . خدایا بغض دارم . مریم خیلی دوست بداره خدا . به من یاد میدی صبوری کنم . شهدا شرمنده ایم . به نام خالق گل مریم . ارسال اس ام اس منطقه ایی. این روزها آب و هوای دلم آنقدر بارانیست که. رخت های دلتنگی ام رافرصتی برای خشک شدن نیست. امشب خیلی خیلی دلم گرفته خدااااااا. ر ب ن ا و لا ت ح م ل ن ا م ا لا ط اق ة ل ن ا ب ه . چهارشنبه بیست و دوم بهمن ۱۳۹۳ ] [ 1:6 ] [ مریم ]. خاک این شهر مرا ازنفس انداخته است . بهانه ی تورا .
tarannome-ashk.blogfa.com
606592. ترنم باران-مهدي نجفي
قالب های وبلاگ اسکین. پنل اس ام اس. نیمه شب تابوت را برداشتند بار غم بر شانه ها بگذاشتند. هفت تن دنبال یک پیکر روان وزپی آن هفت تن هفت آسمان. ظاهرآ تشییع یک پیکر ولی باطنآ تشییع "زهرا" و علی. چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۳ ] [ 23:5 ] . قیمت لوله پنج لایه. Weblog Themes By : weblog skin.
tarannome-baran.blogfa.com
606593. ✿ ترنم عفاف ✿
حجاب بها است نه بهانه. مقتدر مظلوم : نوای وبلاگ. برای دریافت کد نوا کلیک. آسمانی ها ( حجاب ). تلالو شبنم بر گل است. آوای ملکوتی جمال طلبی زن است. ترنم ایمان بر لبان گویای غیرت است. بوی خوش عفاف است. در بر گیرنده عفت و حیا است. سپری است قوی در برابر شمشیر های تهاجم فرهنگی. فریاد و رنگ تقوی است. نشان وقار و علامت افتخار و عزت نفس است. سایبانی است در برابر نگاه های تند و سوزان هرز آلود. نوشته شده در تاريخ پنجشنبه هفتم آذر 1392 توسط هستی عباسی. نوشته شده در تاريخ دوشنبه یازدهم آذر 1392 توسط هستی عباسی. سخنان...
tarannome-efaf.blogfa.com
606594. ترنــم انتظــار
1705;د آهنگ. 1575;سلایدر. تا نیایی هوای دلم ابریست *. قلب عالم امکان پر از غم است. سالي که بي ظهور تو تحويل ميشود. خود جشن ماتميست که تجليل ميشود. امسال نوبهار شروعش به ماتم است. زیرا كه قلب عالم امکان پر از غم است. باید که پاس حرمت زهرا نگاه داشت. سالی که فاطمیه و نوروز توأم است. منم در سفره دارم هفت سین را. ولی توأم شده با داغ زهرا. بود سین نخستین سیلی کین. به روی مادرم با دست سنگین. ببین بر سفره سین دومم را. که سویی نیست در چشمان زهرا. بگویم سین سوم تا بسوزی. که مادر سوخت بین کینه توزی. به سینه مانده ...
tarannome-entezar.blogfa.com
606595. ترنم منتظر
اللهم عجل لولیک الفرج. چه روزاییییییییی و چه شبایییییییییی. 1583;وشنبه ۱٧ شهریور ۱۳٩۳ ] [ ۱٠:٤۳ ‎ب.ظ ] [ ترنم منتظر ] [ نظرات . ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون. سوره آل عمران-آیه 16. چه مقدس است گام نهادن دوشادوش مردان آسمانی وطن همراه شدن با مردان مرد ایران زمین مردانی که سینه ای به وسعت آسمانها دارند و عشقی به پاکی دریا. میگن دلتنگی آخر دوست داشتنه. به اندازه تمام دلتنگی های دنیا. بهترین ها رو نباید دید و یا حتی یاد کرد. باید انها را میان قلب خود احساس کرد! 1587;&#1607...
tarannome-montazar.persianblog.ir
606596. بیرنگ
به دنیایی می آیند. و با قطار نخاع به شمال می روند. و در رستوران شکم ، عاشق. روی موها خانه می سازند. از پیری می افتند. و از چشمها می میرند . قطار گرگان پل سفید. نوشته شده در شنبه بیست و یکم شهریور ۱۳۸۸ساعت 0:26 توسط روح اله تمسکنی. نوشته شده در جمعه بیستم شهریور ۱۳۸۸ساعت 23:41 توسط روح اله تمسکنی. طرح های جدید از خودم. ای اسب وحشی من. ردپای برف را پاک کردی. کودک سر به هوای من. نوشته شده در سه شنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۸۷ساعت 12:27 توسط روح اله تمسکنی. چه در زندان باشم. چه در مریض خانه. غصه هایم را کاشتم.
tarannome-sher.blogfa.com
606597. احسان علیخانی،علی ضیاء،فرزاد حسنی،عادل
احسان علیخانی،علی ضیاء،فرزاد حسنی،عادل. درباره مجریان : احسان علیخانی،علس ضیاء،فرزاد حسنی،عادل فردوسی پور. عکس جوانی احسان علی خانی. عکس جوانی احسان علی خانی. برچسبها: احسان علی خانی. نوشته شده در پنجشنبه هشتم مرداد ۱۳۹۴ساعت 14:21 توسط سعید. سید محمد موسوی و آرمین تشکری. سال تولد : ۱۳۶۵. محل تولد : همدان، ایران. پ ست تخصصی آرمین تشکری : مدافع وسط / سرعتی زن. بیوگرافی آرمین تشکری:والیبالیست شدن. لیگ جهانی والیبال یک سری مسابقات بینالمللی دورهای و سالیانه برای تیمهای ملی والیبال. خلاصه بیوگرافی محمد موسوی.
tarannome-zendegi.blogfa.com
606598. فارسی مدیا
دانلود فیلم و سریال. ادرس جدید فارسی مدیا. ادرس جدید فارسی مدیا. برچسبها: ادرس جدید فارسی مدیا. نوشته شده در چهارشنبه یکم مرداد 1393ساعت 19:54 توسط مهدی. دانلود فیلم و سریال. ادرس جدید فارسی مدیا.
tarannome.blogfa.com
606599. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tarannome_montazar.persianblog.ir
606600. 404 - Blog not found
tarannome_sokoot.persianblog.ir
606601. عاشقانه ای برای عشقم
عاشقانه ای برای عشقم. آخرین شعرمراقاب کن وپشت نگاهت بگذارتاکه تنهایی ات ازدیدن آن جابخوردوبداندکه دل باتوست درهمین یک قدمی. نوشته شده در دوشنبه هشتم اردیبهشت 1393ساعت 21:23 توسط عاشق. گفتن حتی یک کلمه ی عاشقانه. روزی زنی روستائی که هرگز حرف دلنشینی از همسرش نشنیده بود. شد شوهر او که راننده موتور سیکلت بود و از. موتورش براى حمل و نقل کالا. در شهر استفاده مىکردبراى. اولین بار همسرش را سوار موتورسیکلت خود کرد. زن با احتیاط سوار موتور شد و از دست پاچگی و خجالت. نمی دانست دست هایش را کجا بگذارد که ناگهان.
tarannome24.blogfa.com
606602. رایحه یاس
لطفا نظر فراموش نشه . نوشته شده در 91/09/26. ساعت 17:25 توسط علی. نوشته شده در 93/03/09. ساعت 16:30 توسط علی. نوشته شده در 93/02/14. ساعت 18:32 توسط علی. امروز به پایان می رسد. از فردا برایم چیزی نگو. من نمی گویم : فردا روز دیگریست. فقط می گویم : تو روز دیگری هستی. همان که باید به خاطرش زنده بمانم. از جبران خلیل جبران. نوشته شده در 93/02/07. ساعت 21:8 توسط علی. کفش، ابتکار پرسه های من بود! و چتر، ابداع بی سامانی هایم! هندسه، شطرنج سکوت من بود! و رنگ، تعبیر دل تنگی هایم! نوشته شده در 93/02/07. برای مراسم ...
tarannome54.blogfa.com
606603. ترنم71
دنیا هم به ر خ ت می کشد تناقض را وقتی که مهر. آغاز می شود و پاییز با ظاهر فریبنده اش مرگ تدریجی را زیبا جلوه می دهد و تو عاشقانه. به مرگ برگ ها و سقوط شان لبخند می زنی و با صدای خرد شدنشان از لذت ارضا می شوی و لحظه به لحظه بیشتر فراموش می کنی که خرده های زیر پاهایت روزی بوی نفس. دنیا بی رحمی را به زیبا ترین شکل به تو دیکته می کند و تو آرام آرام به صدای خرد شدن علاقه نشان می دهی و به ل ه کردن و عبور کردن. ورزیدن را از اینجا یاد می گیری! دقیق که باشی محکوم می شوی به سخت گیری. چقدر منطق دوست داشتنی و معتبر ...
tarannome71.blogfa.com
606604. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tarannomealmas.blogfa.com
606605. ترنم عاشقی
زندگي زيباست و ميتواند زيباتر شود. شب جمعه ماه رجب. نمی دانم خوشبختی برای تو در چه معنا می شود. خوشبختی وسیع تر از آنست که در ذهنت بگنجد. و زیباترین لحظه ایست که می توانی در زندگی درک کنی. و من برای تو. خوشبختی ات را آرزومندم . . . تاريخ : پنجشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۴ 21:16 نویسنده : خانمی. لیله الرغائب شده دل زار و مزار است. اشک دل و نجوای شب بنده خوار است. ما هیچ نخواهیم به جز دو طلب نیک. یک: دیدن کربلا و دو: حضرت یار است. تاريخ : پنجشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۴ 21:10 نویسنده : خانمی. تشکر را با تواضع، جواب.
tarannomeasheghi.blogfa.com
606606. ترنم باران
1578;صویر ثابت. دانلود فیلم ایران برگر با کیفیت HD. توجه : در صورت نارضایتی صاحب اثر لینک دانلود حذف می شود. داستان فتحالله خان و امرالله خان است که بر سر انتخابات شوراها در یک روستا با یکدیگر رقابت میکنند. متاسفانه بدلیل نارضایتی صاحب اثر لینک حذف شده است . لینک دانلود کامل فیلم بعد از پخش. برچسبها: خلاصه فیلم ایران برگر. دانلود رایگان فیلم ایران برگر با حجم پایین. دانلود فيلم کم حجم ایران برگر. دانلود فیلم ایران برگر. نوشته شده در سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 19:17 توسط لیلا. باسلام و عرض ادب و احترام.
tarannomebaaran.blogfa.com
606607. ترنم بهار
برای تو که مال منی . نفس. این غمزه خدا درعشوه بهار با ناز می آید بخیر. این غمزه خدا با نام این بهار با ناز می اید بخیر. ای آرزوی اولین گام عاشقی. ای چشمه ی بهار. لعلم بده تو آب. چون دخترم بهار با ناز می آید بخیر. نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1393ساعت 19:18 توسط رضا. در روياهايم ديدم كه با خدا گفتو گو مي كنم. خدا پرسيد:پس تو مي خواهي با من گفت و گو كني؟ من در پاسخش گفتم:اگر وقت داريد. خدا خنديد:وقت من بي نهايت است. در ذهنت چيست كه مي خواهي از من بپرسي؟ خدا پاسخ داد:كودكي شان. به عنوان يك پدر".
tarannomebahar.blogfa.com
606608. tarannomebahar
چاقوی شکاری پرتابی مدل 115 مارک گربر آمریکا. چاقوی شکاری پرتابی مدل 115 مارک گربر آمریکا. گربر یکی از معتبرترین برندهای محصولات شکاری آمریکا می باشد. بسیار خوشدست و دقیق. چاقوی شکار استاندارد گربر مدل 115 یکی از چاقوهای حرفه ای پرتابی می باشد که از چاقوهای معتبر شکار بحساب می اید این محصول با تیغه فولادی بسیار تیز و بسیار برنده قادر است تا عمق 2 الی 2.5 سانتیمتری چوب نفوذ کند. بسیار دقیق می باشد و از هر طرف که پرتاب شود ، با نوک به هدف برخورد میکند. قیمت خرید پستی 58 هزار تومان. نویسنده : محمد کریم پور.
tarannomebahar.persianblog.ir
606609. ترنم بهار
خاطرات شعرها دلنوشته ها و.یک دخمل گل. باعشق درگوشت نجوا کنان ترانه یه مادری را زمزمه می کرد. بامهر تورابه آغوش مادرانه دعوت می کرد. با اشک درشب شعم چشمان سیاهت میشد. با غم سایه بی کسی های عمرت میشد. درنگاهش مهربانی موج میزد. دردیار عشقش بی کسی فریاد میزد. درشب های سرد پاییز تورا به گرمای وجودش می برد. تا بگوید کسی هم هست در انتظار تو. چهارشنبه یازدهم اردیبهشت 1392 ] [ 13:48 ] [ ترنم ] . درامتدادکوچه های سردپاییزی سرنوشت رقم خورد برای ترنم باران. نسیم سحری شب به خواب نرفت و. شهادت بانوی آلم حضرت فاطمه زهر...
tarannomebahar14.blogfa.com
606610. ترانه تنهایی
اگر کینه نبودقلب ها تمامی حجم خود رادر اختیار عشق میگذاشتند. حکایت رفاقت من و تو ،. حکایت قهوه ایست که امروز به یاد تو. که با هر جرعه بسیار اندیشیدم. که این طعم را دوست دارم یا نه؟ و آنقدر گیر کردم بین دوست داشتن. و نداشتن که انتظار تمام شدنش را نداشتم. و تمام که شد فهمیدم باز هم قهوه می خواهم حتی تلخ تلخ تلخ! جمعه سی ام آبان 1393 10:56 ترنم. بعضی ها حرفی می زنند. ودلت را می شکنند. بعدبه سادگی روبه روی این قلب شکسته. می ایستندو میگویند:ناراحت شدی؟ چقدر زور رنجی تو! من که چیزی نگفتم. سلام به دوستای عزیز.
tarannomebahari.blogfa.com
606611. عشق-محبت-وطن
شنبه چهاردهم دی 1392 ] [ 17:2 ] [ افسانه ] . سه شنبه بیست و ششم شهریور 1392 ] [ 18:3 ] [ افسانه ] . جمعه یازدهم بهمن 1392 ] [ 10:42 ] [ افسانه ] . یکشنبه پانزدهم دی 1392 ] [ 23:15 ] [ افسانه ] . یکشنبه پانزدهم دی 1392 ] [ 23:7 ] [ افسانه ] . استاد: وقتی بزرگ شوی چه میکنی؟ استاد: نخیر منظورم اینست که چی میشوی؟ استاد: او ه ه ،منظورم اینست وقتی بزرگ شوی چی حاصل میکنی؟ استاد: احمق ، وقتی بزرگ شوی برای پدر و مادرت چه میکنی؟ استاد: لعنتی ، پدر و مادرت در آینده از تو چی میخواهد؟ شاگرد : نوه استاد! که همچون پروا...
tarannomebahari2.blogfa.com
606612. "کاشکی تو مال من بودی..."
کاشکی تو مال من بودی. Weblog Themes By Pichak. اس ام اس باحال. یخ فروش جهنم* *. ام پی تری پلیر بی سیم. خرید ام پی تری پلیر آیپاد. Weblog Themes By : Pichak.net.
tarannomebaran-70.blogfa.com
606613. ترنم باران
زیر سایه همسایه نباش’صاحب سایه باش. رج به رج و گره به گره بافته می شویم و شانه آهنی ،پنجه در تار و پودمان ضربه وارد. می کند هر کسی با طرحی و نقشه ای ، رنگی و سبکی،لاکی و ترنجی بافته. می شود.واقعی است قیاسی بین بافته شدن فرش و بزرگ شدن بنی آدم. دارقالی همان جامعه است که خانواده را که همان تار و پود است محافظت می کند. مولودی مثل فرش آرام آرام، ردیف به ردیف و گره به گره بالا می آید. نوزاد به دنیا آمده با ضربه ای آرام به پشتش به گریه می افتد اما این پنجه لطیف. فرش پس از بافته شدن عرضه می شود ما پس از پخته شدن.
tarannomebaran-a.blogfa.com
606614. آرامـــــــ❤ღــــــــــــش
عقب مانده های بی بصیرت! آجرک الله یا صاحب الزمان. با یه گل بهار نمیشه. ஐבפ ترانے בر صدفஐ. بخش سرگرمی و خنده ی دانشجویی. ღآسم ان آبی ღ (وب خودمه). نیاز که تو باشی. تمام من می شود ن ازمندی ها. پنجشنبه بیست و دوم خرداد 1393 ] [ 17:2 ] [ س انتاماریا ]. ولادت امام علی(ع)، مولود کعبه و همچنین روز پدر بر همگان مبارک باد. دوشنبه بیست و دوم اردیبهشت 1393 ] [ 19:49 ] [ س انتاماریا ]. تو و قلب تو، یکی از نوامیس الهیه هستید،. حق تعالی غیور است نسبت به ناموس خود. این قدر پرده دری مکن به ناموس حق تعالی. سه شنبه دوازده...
tarannomebaran.blogfa.com
606615. ترنم باران
به وب سایت من خوش امدید. Width=500px,height=300px,scrollbars=yes')" href="javascript:void(0)" ارسال لینک. براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود. اولین جلسه دستمزد سال ۹۶ برگزار شد جزئیات. رپورتاژ آگهی و تبلیغات خبری. نامزدهای چهاردهمین جشنوارهی فیلم مقاومت در ۵ بخش معرفی شدند. انجام پایان نامه مدیریت. دانلود آلبوم ملودی های ایرانی ۵ از پرویز یاحقی. آموزش سفره آرایی و تزیین غذا ساده. خرید بک لینک ایرانی قوی. آموزش تعمیرات موبایل و تبلت. ابوالفضل ف...
tarannomebaran.lxb.ir
606616. ترانه ی بهاری...
I dreamed I had an Interview with god. خواب دیدم در خواب با خدا گفتگویی داشتم . So you would like to Interview me? خدا گفت : پس میخواهی با من گفتگو کنی؟ If you have the time "I said. گفتم : اگر وقت داشته باشید . My time is eternity. وقت من ابدی است . What questions do you have in mind for me. چه سوالاتی در ذهن داری که میخواهی بپرسی؟ What surprises you most about humankind. چه چیز بیش از همه شما را در مورد انسان متعجب می کند؟ خدا پاسخ داد . نوشته شده در جمعه 89/7/30ساعت 11:33 صبح توسط نظرات .
tarannomebaran.parsiblog.com
606617. 404 - Blog not found
tarannomebaran.persianblog.ir
606618. tarannomebaran1363
یاد بگیرید چگونه به رقص گام به گام آموزش رقص مراحل راه آسان. نظر طب سنتی در مورد خشکی در دهان. کلش شما شایعه: منتظر اطلاعاتی جدید از Red Dead Redemption 2 باشید. دانلود آهنگ جدید امیرعلی زمانی ممنونتم. دانلود آهنگ آروم جونم ( جادوی خاص ) سینا شعبانخانی. سفر با هواپیما این آثار ناخوشایند را هم دارد سه شنبه 12 بهمن 95. کلش شما آیا بازی Skate 4 در حال ساخت است؟ سه شنبه 12 بهمن 95. لیست آخرین پست‌ها. یاد بگیرید چگونه به رقص گام به گام آموزش رقص مراحل راه آسان. چهارشنبه 27 بهمن 1395 12:07 ب.ظ. آیا تخفیف نیست ...
tarannomebaran1363.mihanblog.com
606619. ترنم باران
اصلا نوشابه هم قبول! آب معدنى رو دیگه برا چى تکون میدى؟ نوشته شده توسط مبینا در یکشنبه بیست و ششم مرداد 1393 و ساعت 14:51. گوشه هر دو چشم خود رو بکشید اگه چیزی دیدید. افتخارش . نظر بدید! نوشته شده توسط مبینا در شنبه بیست و پنجم مرداد 1393 و ساعت 19:29. نوشته شده توسط مبینا در شنبه بیست و پنجم مرداد 1393 و ساعت 19:26. نوشته شده توسط مبینا در شنبه بیست و پنجم مرداد 1393 و ساعت 19:24. اوه پاش لیز خورد. نوشته شده توسط مبینا در شنبه بیست و پنجم مرداد 1393 و ساعت 19:5. یکی هم رد نمیشه یه متلکی چیزی بندازیم.
tarannomebaran2020.blogfa.com
606620. ترنـــــــــــــم بــــــــــاران
با هرچه عشق نام تورا مي توان نوشت. با هر چه رود نام تو را مي توان سرود. بيم از حصار نيست كه هر قفل بسته را. با دستهاي روشن تو مي توان گشود. دوستان عزيز لطفا از آرشيو هم ديدن فرماييد. نوشته شده در یکشنبه یکم دی ۱۳۹۲ساعت 11:11 توسط ترنم. نوشته شده در پنجشنبه چهارم تیر ۱۳۹۴ساعت 12:43 توسط ترنم. نوشته شده در پنجشنبه چهارم تیر ۱۳۹۴ساعت 12:36 توسط ترنم. نوشته شده در جمعه بیست و ششم دی ۱۳۹۳ساعت 16:13 توسط ترنم. نوشته شده در جمعه بیست و ششم دی ۱۳۹۳ساعت 16:1 توسط ترنم. و امروز یک ماه و دو روزش شده. نوشته شده در پ...
tarannomebaran220.blogfa.com
606621. ترنم باران
تنهایی خود را مقدس بدار تا زمانی که چیزی مقدس تر از آن نیافته ای، در تنهایی خود بمان ღ. دختری از سرزمین بی خیالی. ارزوی بر باد رفته*. ღ دختری از جنس احساس ღ. اس ام اس شب بخیر جدید. خرید شارژ همراه اول. بابام گفته مرد باید روی پای خودش وایسته:). تاريخ : یکشنبه سیزدهم مرداد 1392 22:24 نویسنده : . در غم من شریک شوید.لطفا بیایین2. تاريخ : جمعه هفتم تیر 1392 14:53 نویسنده : . مرده شور شانس منو ببره امروز کیفمو زدن . بدبخت شدم! همه زندگیم توش بود. تومن پول نقد ،. تا سکه بهار آزادی ،. با مردم این سرزمین حفظ کن.
tarannomebaran70.blogfa.com
606622. ترنم باران
من تنها هستم، اما تنها من نيستم. کاش کسی یاد معلمها میداد. شغل پدرها را نپرسند. وقتی هنوز احترام به همهی شغلها را. و افتخار به همهی پدرها را یاد دانش آموزانشان ندادهاند! حالا قصهی چشمان یتیمی که نم میخورد،. دختر ۵ سالهای از برادرش پرسید :. برادرش جواب داد :. عشق یعنی تو هر روز شكلات من رو ،. از كوله پشتی مدرسهام بر میداری ،. و من هر روز بازهم شكلاتم رو همونجا میگذارم. چه کسی می گوید که گرانی شده است؟ دلربودن ارزان، دلشکستن ارزان، دوستی ارزان است. قیمت عشق چقدر کم شده است،کمتر از آب روان . ترسم از آن است.
tarannomebaran73.blogfa.com
606623. روانشناسی سلامت فکر و بهداشت روان
روانشناسی سلامت فکر و بهداشت روان. سلام دوستان خوب و گرامی. مدتها بود می خواستم وبلاگ درست کنم تا اینکه به یاری خداوند و راهنمایی دوستان موفق شدم این کار را انجام بدهم . هدفم این است که بتوانم دنیای شادی و امید را برای دوستان به ارمغان بیاورم و در این راه به همیاری و همفکری شما دوستان روشنفکر نیازمندم. مطالب از مجله موفقیت گلچین و برای حفظ امانت نام نویسنده مقاله ذیل مطلب عنوان شده است. با نظرات , پیشنهادات و انتقادات سازنده خود اینجانب را یاری نمایید. ღ دريا جون ღ. قطره های باران/RAIN DROPS. حس کردی که ...
tarannomebaran89.blogfa.com
606624. 404 - Blog not found
tarannomebaranebahari.persianblog.ir
606625. پرشین بلاگ
tarannomebarani.persianblog.ir
606626. از هر دری سخنی
از هر دری سخنی. برچسبها: به نام خدا. پنجشنبه بیست و ششم بهمن 1391 ] [ 18:44 ] . دلم جز هوایت هوایی ندارد. لبم غیر نامت نوایی ندارد. بیا تا جوانم بده رخ نشانم. که این زندگانی وایی ندارد. پنجشنبه دهم مرداد 1392 ] [ 23:8 ] . یک معجزه قرآنی در دانمارک. در شمالیترین شهر کشور اروپایی دانمارک میتوان یک نشانه قرآنی را دید. سورة مبارکه الرحمن :. این همان دریای عجیبی است که در قرآن آمده است! 22 از آن دو، مروارید و مرجان خارج مى شود. سوره مبارکه فرقان آیه 53:. و اوست کسی که دو دریا را موج زنان به سوی هم روان کرد ...
tarannomebarany.blogfa.com
606627. نسیم
سامانه اس ام اس. آمدن عید مبارک بادت. آمدن عید مبارک بادت. وآن مواعید که کردی مرواد از یادت. در شگفتم که در این مدت ای ام فراق. برگرفتی ز حریفان دل و دلمیدادت. برسان بندگی دختر ر ز ، گو ب د رآی. که دم و همت ما کرد ز بند آزادت. شادی مجلسیان در قدم و مقدم توست. جای غم باد هر آن دل که نخواهد شادت. شکر ایزد که ز تاراج خزان رخنه نیافت. بوستان سمن و سرو و گل و شمشادت. چشم بد دور، کزآن تفرقهات بازآورد. طالع نامو ر و دولت مادرزادت. حافظ از دست مده دولت این کشتی نوح. ور نه طوفان حوادث ببرد ب نیادت. دوست دارم دیرو...
tarannomebaroon.blogfa.com
606628. شبكه اطلاع رساني بسیج دانشجویی پیام نور
شبكه اطلاع رساني بسیج دانشجویی پیام نور. بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نوربندرعباس. فعاليتهاي بسيج دانشجويي مركز بندرعباس. فعاليت هاي بسيج دانشجويي مركز بندرعباس در آينده. ثبت نام براي حفظ قرآن كريم. گردهمايي شوراهاي بسيج دانشجويي كل استان(5 آذرروزبسیج مستضعفین). ثبت نام مسابقات قرآني. تشكيل هسته علمي تفكيك شده. اعتکاف علمی(در نزدیکی امتحانات). بازشناسی انتخابات مجلس(اسفند ماه). ارتباط با بسیج اساتید. همایش چگونه درس بخوانیم(24آبان). همایش ازدواج ومشاوره(21 آذر). برگزاری آزمون مفاهیم قرآنی 14آبان. برگزاري ج...
tarannomebasij.blogfa.com
606629. ترنم بیداری
آنچه در انتخابات لازم است، رقابت سالم است رقابت بدون تهمتزنى و. بدگوئى به یكدیگر است. فضاى انتخابات باید سالم باشد. ۱۳۹۰/۱۱/۱۴. نوشته شده توسط در شنبه چهارم خرداد 1392 و ساعت 15:0. چه قدر چسبید این خ ب به درک گفتنت! چه قدر چسبید این " خ ب به درک " گفتنت! كنوانسیون زنان یا مؤس سات وابسته به سازمان ملل هستند، تهدید. میكنند كه اگر چنین كنید، اگر چنان كنید ممكن است علیه شما قطعنامه. خ ب به د ر ک! گفتمان اسلامى در مورد زن را بایست با روحی هى تهاجم، طلبگارانه مطرح كرد. هیچ كس در انتخابات بر دیگرى مقدم نیست.
tarannomebidari.blogfa.com
606630. مراعهدیست باجانان که تاجان دربدن دارم هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم
مراعهدیست باجانان که تاجان دربدن دارم هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم. زنان پیشتاز در پذیرش اسلام. زنان پیشتاز در پذیرش اسلام. زنان پیشتاز در پذیرش اسلام. اوضاع اجتماعی عربستان در آستانه ظهور اسلام. پیامبر و ارتقای حقوق زنان. قالب وبلاگ خانه قدیمی. نوکیا اس ام اس. السلام علیک یا رسول ا. رحلت پیامبر اعظم (ص) و شهادت فرزند شان امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل بیت را به جمیع خوبان وعدالت جویان تسلیت می گوییم. به افق نگاه کرد ، کسی را ندید .باز صدا گفت بخوان! محمد پرسشگرانه گفت چه بخوانم؟ لرزه بر تمام وجود مح...
tarannomedanaie.persianblog.ir
606631. ترنم دانش
گروه آموزشی آموزشگاههای شهید ستوان معینی و مکتب الزهرا کربکند شهرستان برخوار (اصفهان). گزارش اقدامات انجام شده سه ماه اول جلسات گروه آموزشی ترنم دانش. یکشنبه هفتم دی 1393 8:36. مديريت آموزش وپرورش شهرستان برخوار. فرم جمع بندي عملكرد گروه. آموزشي آموزشگاهي ترنم دانش (مدارس شهيد ستوان معيني ومكتب الزهرا س ). موضوعات مطرح شده درجلسات :. نقد وبررسي دستورالعمل جشنواره. نقد وبررسي و چگونگي انواع چك ليست. بين همكاران سه پايه. 8- بحث وتبادل نظر پيرامون نقاط قوت وضعف. تنظيم تقويم اجرايي گروه هاي آموزشي. کسي که به...
tarannomedanesh.blogfa.com
606632. ترنم دل
استاد سر کلاس گفت کسی خدارو دیده؟ همه گفتند:نه.استاد گفت کسی صدای خدا رو شنیده؟ همه گفتند:نه.استاد گفت کسی خدا را لمس کرده؟ همه گفتند:نه.استادگفت پس خدا وجود نداردناگهان دانشجویی بلندشد وگفت کسی عقل استاد رادیده است؟ همه گفتند:نه.دانشجو گفت کسی عقل استاد رالمس کرده است؟ همه گفتند:نه.دانشجو گفت پس استاد عقل ندارد! نوشته شده در سه شنبه دوازدهم فروردین 1393ساعت 1:29 توسط عسل کنعانی. تازه فهميدم كه بازي هاي كودكي حكمت داشت :. زوووو: تمرين. روزهاي نفس گير زندگي. الاكلنگ : تمرين ديدن بالا وپايين دنيا. نوشته شد...
tarannomedel.blogfa.com
606633. #ترنم دلم#
خاطرات خوش من در گذر گاه زمان جا مانده است. سلام بعد از قرنی. نرم نرمک می رسد اینک بهار. قطعه ای از بهشت(درباره امام رضا(ع). درب و داغون ها. خرید اینترنتی ساعت مچی زنانه. خرید ساعت بند چرم الیزابت. گالري عکس هاي زیبا. اس ام اس عاشقانه. مرا چ می شود ک هر شب دلم تنگ می شود.من ک هنوز جوانم چرا فکر می کنم عمرم گذشته است. چرا دنیای م بهم ریخته است . خسته شدم چرا کسی نجاتم نمیدهد.دوست ندارم فصل پاییز شروع شود دوست ندارم دانشگاهی باز شود. دوست ندارم. شنبه ۲۴ مرداد۱۳۹۴ ] [ ۲۳:۳۵ بعد از ظهر ] [ کیمیا؟ امام سجاد ع...
tarannomedelam.blogfa.com
606634. ترنم دل
پروفایل چشم به راه. لیست وبلاگ های تخصصی. بارها همان جایی دستم را گرفتی. که می توانستی مچم را بگیری . فردا را به امید آنکه در آغوشم بگیری. نویسنده : چشم به راه. ساعت ٥:۳٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٢/٢٤. چون بالای سرم خداست. نویسنده : چشم به راه. ساعت ٥:٢٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/٢/٢٤. میان این همه اگر. نویسنده : چشم به راه. ساعت ۱٢:۱٢ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۳/٢/۱٩. عزیز" ترین ها حسین (ع) و یوسف (ع). از " گودال" و "چاه" به آسمان عزت رسیده اند. نویسنده : چشم به راه. کودکان کربلا، تکلیفشان تنها. دایما" تکرا رمشق آب! مشق بابا آب بود؟ ساعت ٢...
tarannomedell.persianblog.ir
606635. شمیم گل عفاف
ره آورد حجاب و عفاف. صلوات خاصه امام رضا (ع). کوتاهترین دعا برا ی بلند ترین آرزو. احادیث در باره حجاب. السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س). شهادت یاس نبوی حضرت زهرا (س) تسلیت باد. وبلاگ تخصصی حجاب و عفاف. سامانه جامع اطلاع رسانی حجاب و عفاف. دانلود کلیپ های تصویری از علما و بزرگان. سایت اطلاع رسانی سپاه سیدالشهداء استان تهران. عکس متحرک مذهبی و مهدوی. دلنوشته های من با چادر مشکی ام. نشریه اینترنتی حجاب املش. پایگاه جامع حضرت علی اصغر(ع). حجاب تاج بندگی من است. ترنم عفاف گوهری در صدف. خادم بچه ارزشی ها. مطابق...
tarannomeefaf.blogfa.com
606636. ترنم انتظار
امام زمان (عج): برای تعجیل فرج من بسیار دعا کنید چرا که گشایش کار شما در همان است. برخی از پیامبران دارای مقام عزم گردیدند و اولوالعزم نامیده شدند مانند حضرت نوح و ابراهیم(ع). اما حضرت آدم(ع)در ردیف انبیاء اولوالعزم قرار نگرفت و به این مدال پر افتخار نایل نگردید. خداوند در قرآن مجید فرموده: و ل ق د ع ه دنا ا لی آد م م ن ق بل ف ن س ی و ل م ن ج د ل ه ع زما . بنابراین ترجمه ی آیه چنین می شود: قطعا فرمان دادیم به آدم از قبل،پس وانهاد و ترک کرد،و برای او تصمیم قطعی و قصد جزمی نیافتیم. ف ث ب ت ت الع زیم ة ل هؤ...
tarannomeentezar.blogfa.com
606637. جملات زیبا
جملات فلسفی و زبیا. گاهی باید به فاصله ها خوش آمد گفت. شاید آمده اند ، تا بخشی از حماقت هایمان را جبران کنند . . . خوشبختی ، مجموعه بدبختی هایست که بر سر شما نیامده باشد . . ! مرد باشی یا زن ، مرگ تمام ات میکند. انسان باش تا جاودانه زندگی کنی . . . سکوت خطرناک تر از حرف هاى نیش دار است. بدون شک کسى که سکوت میکند ،. روزى حرفایش را سرنوشت به شما خواهد گفت . . . که در اوج داشتن و خوشبختی. دلهره ی از دست دادن پر رنگ تر است . . . نوشته شده در 3 Jun 2013. ساعت 18:14 توسط mahsa. تو را می گریم ای در کهکشان جاری.
tarannomeeshg.blogfa.com
606638. ارام ارام عاشق شو!
ارام ارام عاشق شو! ﻭﺍﺳﻪ ﮐﺴﯽ ﮐﻼﺱ ﺑﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﻫﻢ ﮐﻼﺳﺶ ﺑﺎﺷﯽ . ﻧﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﮐﻼﺳش رات نمیده. نوشته شده توسط نسترن در پنجشنبه هجدهم مهر 1392. بابام میگه . . . اینایے كه دختر ندارن تو خونه عمرشون هدر رفته.(! صبح ها دیدن دخترت با موهاے شلخته، زیر چشاش كه سیاه شده و. صداے گرفته ے اول صبحش كه داد میزنه:. فرار میكنه لباسشو عوض كنه . . . كل دنیاے یه م رده (! دل پسرا خیلے بسوزه . . . بهله . . .:دے. نوشته شده توسط نسترن در پنجشنبه هجدهم مهر 1392. م گ ر بوבט او د ر ڪ نآر م. چ ق در ا ز ج هآن ت رآ میگ رفت . / . نوشته شد...
tarannomeeshgh.blogfa.com
606639. گل یخ
نوشته شده در Fri 24 Jun 2011. نمی دانم. شاید مرده باشد؟ شاید هم در سکوتی سخت نقشه ها می کشد برای فریاد! نوشته شده در Thu 23 Jun 2011. به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه تو نبود. خیلی وقته که از نردبان بالا میرم تا دستهای خدا را بگیرم. غافل از اینکه خدا پایین ایستاده و. نردبان را نگه داشته. که خدا با من است . که فرشته ها برایم دعا میکنند،. شب را برایم روشن خواهند کرد. که قاصدکی در راه است،. که بهار نزدیک است. که فردا منتظرم میماند. که من راه رفتن میدانم. و جاده ها قدم هایم را. اگر روزی دلم گرفت یادم باشد.
tarannomeeshgh1.blogfa.com
606640. ღ ترنم عشقღ
دیگر هوای برگرداندنت را ندارم. هر جا که دلت می خواهد برو! فقط آرزو میکنم وقتی دوباره هوای من به سرت زد. انقدر آسمان دلت بگیرد که با هزار شب گریه چشمانت باز هم آرام نگیری! بر نمیگردم که هیچ. عطر تنم را هم از کوچه های پشت سرم جمع میکنم. که لم ندهی روی مبل های راحتی با خاطراتم قدم بزنی! شنبه بیست و چهارم اسفند 1392 11:54. ﮪﯿﺲ ﺣﺎﻟﻢ ﺧﻮﺏ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺁﻥ ﺧﻮﺏ ﮪﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﮕﻮﯾﻢ ﺧﻮﺑﻢ. ﺍﺷﮏ ﮪﺎﯾﻢ ﺳﺮﺍﺯﯾﺮ ﻣﯿﺸﻮﺩ. ﻧﻘﺎﺏ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺑﺎ ﻗﻄﺮﻩ ﮪﺎﯼ ﺍﺷﮑﻢ ﺧﯿﺲ ﻣﯿﺸﻮﺩ . ﺍﻣﺎ ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﻟﺐ ﮪﺎﯾﻢ ﭘﺎﮎ ﻧﻤﯿﺸﻮﺩ. ﻗﻠﺒﻢ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻥ ﻣﯿﺴﻮﺯﺩ. تو را بہ سڪوت.
tarannomeeshgh74.blogfa.com
606641. عاشق منهای معشوق
به نام آفریننده عشق. تسلیت باد . . . چه تعبیری خدا درنقطه دارد. که تفسیری جدا هر نقطه دارد. به تعداد بهار عمر زهرا(س). همین اندازه کوثر(سوره)نقطه دارد. دخت نبو ت ،همسر ولایت و مادر امامت ،. شیعیان امامت ام ت. نوشته شده در شنبه ۱۷ اردیبهشت۱۳۹۰ساعت 14:31 توسط محمد. به هلاکت رسیدن پست ترین و شرورترین تروریست جهان و صاحب بزرگترین و مخوف ترین گروه تروریستی جهان. را به تمامی مردم جهان تبریک می گوییم. به امیدی که امثال او نیز به سرنوشت این ملعون دچار شوند و در جهنم ابدی بسوزند. صدایی از دور دست آمد: آآآییی!
tarannomeeshq.blogfa.com