SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 16 / (606641 - 606695)

606641. عاشق منهای معشوق
به نام آفریننده عشق. تسلیت باد . . . چه تعبیری خدا درنقطه دارد. که تفسیری جدا هر نقطه دارد. به تعداد بهار عمر زهرا(س). همین اندازه کوثر(سوره)نقطه دارد. دخت نبو ت ،همسر ولایت و مادر امامت ،. شیعیان امامت ام ت. نوشته شده در شنبه ۱۷ اردیبهشت۱۳۹۰ساعت 14:31 توسط محمد. به هلاکت رسیدن پست ترین و شرورترین تروریست جهان و صاحب بزرگترین و مخوف ترین گروه تروریستی جهان. را به تمامی مردم جهان تبریک می گوییم. به امیدی که امثال او نیز به سرنوشت این ملعون دچار شوند و در جهنم ابدی بسوزند. صدایی از دور دست آمد: آآآییی!
tarannomeeshq.blogfa.com
606642. tarannomeghalbam
در تهران و فروش آپارتمان. در تهران و اجاره آپارتمان. در تهران و همچنین پیش فروش آپارتمان و مسکن (خانه ، ویلا ، آپارتمان ، زمین ، باغ ، مغازه ، کارگاه ، سوله و .) در سراسر کشور فراهم کرده است تا مشتریان و مشاورین املاک محترم از طریق وب سایت املاکیاران و بدون محدودیت جغرافیایی با یکدیگر در ارتباط باشند و با صرف کمترین هزینه و زمان ، بیشترین استفاده را ببرند. وب سایت املاکیاران همچنین در تولید و طراحی سایت املاک. و سایت املاک کرج. نوشته شده در چهارشنبه بیست و نهم آبان 1392ساعت 16:13 توسط tarannomeghalbam.
tarannomeghalbam.blogfa.com
606643. تلطیف وتقویت روحیه
داستان های کوتاه وآموزنده. دانلود آهنگ جدید گروه سون. پد دفع سموم کینوکی. یه آهنگ بی کلام وعالی. تاریخ : یکشنبه 16 تیر 1392 08:40 ق.ظ نویسنده : مهسا. امیدوارم ازشنیدنش لذت ببرید. آیا آرامش می خواهید؟ تاریخ : شنبه 15 تیر 1392 09:00 ق.ظ نویسنده : مهسا. آیا آرامش می خواهید آن را باعفو وگذشت بیابید. آیا شادی ،ذهنی آرام ،هدفی قطعی وحسی از ثروت و زیبایی می خواهید که جهان را متعالی کند؟ آیا آرا مشی می خواهید که بر هم زده نمی شود؟ اصالتی می خواهید که هر گز صدمه نمی بیند،آسایشی عمیق وپیوسته و آسودگی خاطی چنان کامل.
tarannomeh-baran.mihanblog.com
606644. ترنم هستی
هفته بسیج و عید ولایت بر بسیجیان دلاور گرامی باد. نوشته شده در دوشنبه یکم آذر ۱۳۸۹ساعت 11:38 توسط منتظر. وصیت نامه شهید علی اکبر قربان. تاریخ و محل شهادت:13/4/62 مهاباد. بار الهي مرگ را طوري بر من عطا كن كه خواري در آن نباشد. ليكن مرگ در راه اسلام برايم افتخار است، كه مي خواهم صد بار در راه اسلام كشته شوم و زنده گردم. خدايا من از راه دور و دراز آمده ام كه در كنار برادران رزمنده خود با كفار بعثيان جنگ كنم و با نثار خون سرخ خويش درخت اسلام را آبياري كنم. نوشته شده در دوشنبه یکم آذر ۱۳۸۹ساعت 11:18 توسط منتظر.
tarannomehasti1388.blogfa.com
606645. ترنم
آنچه می خواهیم نیستیم وآنچه هستیم نمی خواهیم ،. آنچه دوست داریم نداریم و آنچه را داریم دوست نداریم ،. وعجیب است هنوز امیدوار به فردایی روشن هستیم ،. ساعت ها را بگذارید بخوابند بیهوده زیستن نیازی به شمردن ندارد. نوشته شده در شنبه سیزدهم اسفند 1390ساعت 14:11 توسط ترنم. ازدست دادن کسی که دوستش داریم خیلی دشواراست. اما اکنون به این نتیجه رسیده ام که کسی کسی را از دست نمیدهد. زیرا مالک آن نیست ، و این یعنی آزادی ، داشتن بهترینهای دنیا بدون آنکه صاحبشان باشی . ما زنده به آنیم که آرام نگیریم. فردا خیلی دیر است.
tarannomehbaran.blogfa.com
606646. ترنم احساس
نمی دانم چرا امشب واژه هایم خیس شده اند. به تو عادت کرده بودم. ای به من نزدیک تر از من. ای حضورم از تو تازه. ای نگاهم از تو روشن. به تو عادت کرده بودم. مثل گلبرگی به شبنم. مثل عاشقی به غربت. مثل مجروحی به مرهم. لحظه در لحظه عذابه. لحظه های من بی تو. زندگی کردن بی تو. من که در گریزم از من. به تو عادت کرده بودم. از سکوت و گریه شب. به تو حجرت کرده بودم. با گل و سنگ و ستاره. از تو صحبت کرده بودم. با تو قسمت کرده بودم. خونه از خاطره خالی. من پر از میل زوالم. Design By : Night Skin. قالب های نایت اسکین.
tarannomehehsas.persianblog.ir
606647. ترنم حکمت
نگاهی بر عرفان اسلامی ، فلسفه الهی ، حکمت متعالیه. سلام بر دوستان عزیز. متاسفانه خیلی وقت بود که نتونستم به اینجا بیام (حدود 3 ماهه) در این مدت. دوستان لطف زیادی در حقم کرده اند و کامنت های پر مهری برام نوشته اند. ان شاء الله دوباره می خوام فعالیت های وبلاگ رو از سر بگیرم با کمک شما. دوستان البته بعضی دوستان هم که سوالاتی پرسیده اند حتما به زودی براشون. حضرت حق فرمود : انا عند المنکسرة قلوب (منية المريدص 123). من نزد شکسته دلان هستم.). امام صادق (ع) فرمود: القلب حرم الله .دل ، حرم خداست . و به قول مولانا:.
tarannomehekmat.blogfa.com
606648. ترنم حضور
عشق از ازلست و تا ابد خواهد بود جوینده عشق بی عدد خواهد بود فردا که قیامت آشکارا گردد هر دل که نه عاشق است رد خواهد بود. نویسنده : ترنم در تاریخ سه شنبه 93/10/9. نویسنده : ترنم در تاریخ پنج شنبه 93/8/22. آموخته ایم از تو وفاداری را خون تو نوشت معنی یاری را. ای کاش که آب کربلا می آموخت آن روز زچشمت آبرو داری را . نویسنده : ترنم در تاریخ دوشنبه 93/8/12. حاج قاسم سلیمانی :. اگر کسی صدای رهبر خود را نشنود به طور یقین. صدای امام زمان (عج) خود را هم نمی‌شنود ،. و امروز خط قرمز باید توجه تمام و اطاعت از ولی خود.
tarannomehhozoor.parsiblog.com
606649. tak shop
مجموعه کامل آموزش تصویری فلوت. آموزش جامع تصویری فلوت از مبتدی تا پیشرفته. قابل اجرا در تمام DVD Player های خانگی و کامپیوتر ها. توسط استاد: محسن قناعت. مجموعه کامل در زمینه حرفه ای شدن در نواختن فلوت. عناوین مجموعه اموزش ساز فلوت :. دمیدن و نفس گیری قسمت اول. دمیدن و نفس گیری قسمت دوم. دنحوه اسمبل کردن ساز. نحوه دست گرفتن ساز. روش انگشت گذاری نت سی و تمرینات مربوطه. روش انگشت گذاری نت لا و تمرینات مربوطه. روش انگشت گذاری نت سل و تمرینات مربوط قسمت ۱. روش انگشت گذاری نت سل و تمرینات مربوط قسمت ۲. ساخت کش...
tarannomehozor.blogfa.com
606650. ترنم جاوید
تولدت مبارک فرشته زیبای من. با قدم گذاشتنت به این دنیا زندگی رنگ و بوی دیگری میگیرد. فرشته زیبای من تولد زیبایت مبارک. با اومدنت زندگی من و بابات جلوه زیباتری به خودش گرفت. خوش اومدی قشنگترین هدیه خدا. بلاگفا بعد از رفع مشکلی که براش پیش اومده بود. کل اطلاعات و مطالب قبلی من رو پاک کرد! خیلی بده وقتی به عنوان یه دفترچه خاطرات روی وبلاگت حساب کنی. و بعد از دو سه ماه مشکل ، کلا مطالبت پاک شده باشه! نوشته شده در دوشنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۴ساعت 13:44 توسط. این وبلاگ تعطیل شد.
tarannomejavid.blogfa.com
606651. آبان چت|چتروم فارسی
آیک ن های نگآر n3gar. جهت ورود به وبلاگ جدیدم کلیک کنید.
tarannomekhiaal.blogfa.com
606652. کافه همنفس!
راهی از جنس بلورهای یخ و قلبی آتشین. Sat 26 Jul 2014. بهتر یا بدتر ؟ Thu 29 May 2014. Mon 28 Apr 2014. Sun 27 Apr 2014. باید از مسیر مطمئن گذر کرد. Fri 14 Mar 2014. Mon 3 Mar 2014. Thu 9 Jan 2014. هوا بس ناجوانمردانه سرد است. Wed 20 Nov 2013. بیا که باران بهانه ای دیگر برای بودن وسرودن برایمان نواخت! Tue 12 Nov 2013. بنام تو زدم سرنوشتم را. Tue 5 Nov 2013. هدیه رنگی از یک نازنین رنگی. من و یار با وفایم تنهایی! قالب های وبلاگ اسکین. لی لی با لی لی. دسر پارتی مریم بانو. بهتر یا بدتر ؟ بدی ها هم رو به پایان؟
tarannomekhial.blogfa.com
606653. فروشگاه بانوی بارون
گلچین قالب های وبلاگ. محصولات دسته پزشکی و سلامت. و زیر دسته لوازم پزشکی. خریدآناتومی بدن انسان و تشریح کامل بدن انسان/اورجینال. خریدطب جایگزین طب سوزنی/اورجینال. بیماری قلب و درمان آن /اورجینال. نرم افزار آموزشی جامع آناتومی بدن انسان به صورت اورجینال. خریدآناتومی بدن انسان و تشریح کامل بدن انسان/اورجینال. خریدطب جایگزین طب سوزنی/اورجینال. دانستنی های بیماری های قلب و روش های نوین درمان. این مجموعه حاوی دوره کامل تشریح بدن انسان است! بدن سازی با توپ سوئیسی اورجینال. خریدکیف سلامتی آیلین2011 رنگ شیری.
tarannomekhiall.blogfa.com
606654. ترنم خیال
مرد زندگیم روزت مبارک. با تمام وجود حس می کنم. تکیه گاهم مردیست همچو کوه. مرد مقتدر زندگیم روزت مبارک. سه شنبه 23 اردیبهشت1393. تویه همچین روزی که دنیا پیشاپیش تو رو به من هدیه کرده. ستاره های آسمون شب. رو به امانت گرفتم و. سقف دلم رو که رو به خداست چراغونی کردمو. روتاقچه پراحساس دلم شمع روشن کردم. چندپروانه عاشق هم به این محفل دلربا دعوت کردم. اماهدیه من به تو. دلی که اگرتاروپودشو بشکافی می بینی. از روزی که دل من و تو به هم زانو زدن و سجده کردن. وعشق تو روی تمام تارو پوددلم نقش بسته. با این حرفها می شد.
tarannomekhiyal.blogfa.com
606655. ترنم خیال
فرزاد دا. : سه شنبه 93/5/21 ساعت 10:33 عصر. سلام برگشتم بله درست شنیدین برگشتم تا بمونم واسه همیشه .با مطالب جدید وجالب و با تشکر از ویژه مدیر محترم پارسی بلاگ .تنهام نذارین. لیست کل یادداشت های این وبلاگ. سلام من ادمی خیلی . وایر شمع انواع اتومبیل. دروازه ی شهر ارزوهای . نفس یک پسر تنها. 1769;۞۩ بیا تو آهنگ ۩۞&#1.
tarannomekhiyal.parsiblog.com
606656. و خدایی همین نزدیکی هاست ...
و خدایی همین نزدیکی هاست . نوشته شده در سه شنبه سیزدهم مهر ۱۳۸۹ساعت 14:3 توسط زهرا. امروز همه چیز رو به راه است. همه چیز آرام.آرام . باورت می شود؟ دیگر یاد گرفتهام شبها بخوابم با یاد تو. همه چیز را یاد گرفتهام! راه رفتن در این دنیا را هم بدون تو یاد گرفتهام! یاد گرفتهام که چگونه بی صدا بگریم! یاد گرفتهام که هق هق گریه هایم را با بالشم . بی صدا کنم! همه چيز را یاد گرفتهام! یاد گرفتهام چگونه با تو باشم بی آنکه تو باشی! یاد گرفتهام . نفس بکشم بدون تو. و به یاد تو! همه چيز را یاد گرفتهام! و در تمام سالها وجو...
tarannomekhodaie.blogfa.com
606657. تحقق رویای من
چه خیال کنی میتوانی یا خیال کنی نمیتوانی در هر صورت حق با توست. سلام بالاخره اومدم تهران و به امید خدا از امروز یعنی ۳۱ اردیبهشت دوباره رژیم رو شروع میکنم الان در شروع دوباره وزنم ۷۸ کیلو هست. برنامه ی رژیم و ورزش رو هم اینجا مینویسم. نوشته شده در شنبه ۳۱ اردیبهشت۱۳۹۰ساعت توسط پرنسس. سلام با دو روز تاخیر اومدم که اونهم به این دلیل بود که رفته بودم خونه ی داییم و این مدتو اونجا بودم و نمیتونستم بیام آپ کنم. شرمنده. وقتی با آدمای لاغر و خوش هیکل نشست و برخاست میکنی روت تاثیر میذاره! یک کفگیر پلو یک تکه مرغ...
tarannomenasim.blogfa.com
606658. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tarannomenoor.blogfa.com
606659. فرهنگی
چه کنم با غم های مولایم این روزها. به گمانم سحر نزدیک است. انصار و یاران منجی موعود. قالب مذهبی وبلاگ. به ادامه ي مطلب مراجعه كنيد! شنبه دوم آذر 1392 ] [ 15:46 ] [ امیرقربانلو ] . چه کنم با غم های مولایم این روزها. چه کنم با غم های مولایم این روزها. زمین را سکوتی دردآور لبریز کرده سکوتی آتشین دردی پنهان غصه ای آسمانی. این حزن و دلواپسی از قلب مهربان زینب است یا از نگاه غم گرفته ی زین العابدین. از دلتنگی چشم دختری سه ساله بر بالای نیزه است. نمی دانم با نگاه تو با قلب تو با دل دردمندت چه کنم آقای من؟ یادت ...
tarannomentezar.blogfa.com
606660. بگذاریم که......
امروز سعید جرموزی برای همیشه منوو همه دوستاشو ترک کرد و رفت. مردی مهربان.مودب و ساده. 13 سال پیش با هم اشنا شدیم. وقتی رفتم مراسم تشیع همه دوستان قدیمی را دیدم.اونهایی که داشتند بازنشست میشدن وهمه. چرا باید اینجا دیدارها تازه شود؟ سعید قربانی شد.او کشته شد.خیلی آرام مثل زندگیش. قربانی خودخواهی یک انسان خودخواه. قربانی تعصب. قربانی حس مالکیت انسانی بر انسان دیگر. اینروزها شاید یک بوق اتومبیل میتواند منجر به یک قتل شود. اینروزها شاید همه عصبانی هستند. اداره حفاظت محیط ریست فارس بدونسعید جرموزی . دونده ای خ...
tarannomeomid.blogfa.com
606661. ترنم سبز
عاشقان پرواز را میل خزیدن نیست.ه. همه عمر برندارم سر از این خمار مستی. که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی. تو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتد. دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی. چه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکن. تو چو روی باز کردی در ماجرا ببستی. نظری به دوستان کن که هزار بار از آن به. که تحیتی نویسی و هدیتی فرستی. دل دردمند ما را که اسیر توست یارا. به وصال مرهمی نه چو به انتظار خستی. نه عجب که قلب دشمن شکنی به روز هیجا. تو که قلب دوستان را به مفارقت شکستی. برو ای فقیه دانا به خدای بخش ما را.
tarannomesabz.blogfa.com
606662. ترنم سپید
نیایشهی عاشقانه، حرفهای دلتنگی. نوشته شده در تاریخ جمعه 17 مردادماه سال 1393 توسط راحله. ترا میخوانم، ای مهربان بی همتا! ای بهترین یاری کنندگان و ای احسن خلق کنندگان! ای امید بخش دلهای خسته و ای فریادرس بی کسان! ای یگانه هستی بخش و ای اجابت کننده دعای بندگان! ای خالق پاک درختان سربلند و ای پدید آورنده جنبدگان زمین و آسمان! ای معبودی که رحمتت واسع است و دریای بیکران عشقت بی انتها! ای پروردگار مشرق و مغرب و ای آفریدگار طلوع و غروب! ای آنکه روز را در دل شب پدید می آوری و شب را در دل روز! حضور او چون طلوع آف...
tarannomesepid.blogsky.com
606663. مشـق عشـــــــــــــــــــق
جغرافیای کوچک من - بازوان توست ای کاش تنگ تر شود این سرزمین من. سراغ من اگر می آیی تند و آهسته چه فرقی دارد؟ تو به هر جور دلت خواست بیا. مثل سهراب دگر جنس تنهایی من چینی نیست که ترک بر دارد. مثل آهن شده چینی نازک تنهایی من. تو فقط زوووود بیا! نوشته شده در شنبه نهم اردیبهشت 1391ساعت 17:20 توسط ترنم شب. وصیت نامه ی وحشی بافقی :. روز مرگم، هر که شیون کند از دور و برم دور کنید. همه را مست و خراب از می انگور کنید. مزد غسال مرا سیر شرابش بدهید. مست مست از همه جا حال خرابش بدهید. بر مزارم مگذارید بیاید واعظ.
tarannomeshab.blogfa.com
606664. ترنم شیدایی
رهایی از تنهایی . اینستاگرامم : n.naeime. وبلاگ های غمگین، اینستاگرام های خوشحال. چشام رو می بندم و خواب می بینم تو حرمم. ب دم ولی دوستت دارم. دوست داشتن هیچ کس مهم نیست جز او. رمان هایی که باید قبل از مرگ خواند؟ آن را که تویی. در نماز خانه زنان نماز نمی خوانم، چون. یک ساعت کتابخوانی در خیابان. فقط کمی دیرتر قضاوت کنیم. چهارمین جشنواره مجازی کتابخوانی. هفت واقعیت جالب و کاربردی روانشناسی. دنیا بدون حوض ماهی ها. وقت خود را در طبیعت بگذرانید :). دستورالعمل فکر کردن و نوشتن. ماهنامه طنز سیم چین. به این موضو...
tarannomesheidaei.blog.ir
606665. ترنم شیدایی
فاتولز - جدیدترین ابزار رایگان وبمستر. ترنم شیدایی نقل مکان کرد! از اون جایی که بلاگفا ، آدرس جدیدم رو قبول نمی کنه و میگه : " غیر مجازه! لینک جدید " ترنم شیدایی " رو گوشه ی وبلاگم نوشتم! زین پس آن جا خواهم نوشت! و دوستانی هم که آدرسشان را تغییر دادند ، حتما و حتما همین جا آدرس جدیدشون رو برام بنویسند . مرسی! تاريخ ۹۴/۰۴/۰۶ساعت 0:19 نويسنده نعیمه. هر کس تو را ندارد ، جز بی کسی چه دارد؟ دوست داشتن شما آرامش میاره و این بزرگترین نعمته! میشه دعا کنید که خدا این نعمت رو از هیچ کس نگیره؟ شاید رسالت من هم از خ...
tarannomesheidaei.blogfa.com
606666. ترنم شعر
روزهاست از سقف لحظه هایم یادت می چكد ، اگر باران بند بیاید از این خانه می روم . نعره هیچ شیری خانه چوبی را تخریب نمیکند. من از سکوت موریانه میترسم. متن آهنگ مرتضی پاشایی-تیتراژ ماه عسل لینک دانلود. شعری از سهراب سپهری. چرا از مرگ میترسید؟ شعر کارو شبی در حال مستی تكیه بر جای خدا كردم. شعر دیوانه کننده از کارو. جملات فوق العاده احساسی سری7. جملات فوق العاده احساسی سری6. جملات فوق العاده احساسی سری5. جملات فوق العاده احساسی سری4. جملات فوق العاده احساسی سری3. جملات فوق العاده احساسی سری2. اما دل که دارم!
tarannomesher.mihanblog.com
606667. قصه عشقم
باز در پنجه ی تاریکی شب. سوز این سینه ی من حسرت تست. باز در سجده ی کفر آلودم. یادت ایمان مرا با خود شست. چشمت افسونگر احساس نیاز. رقصت احیاگر بی تابی هاست. هم در این خانه ی پر گشته ز آه. یاد تو علت بی خوابی هاست. باز هم وسوسه ی آغوشت. هست و پی در پی خواهشهایم. و چنین دانه ی انکار از تو. خود جواب من و چالشهایم. ای که احساس مرا می دانی. بگشا چشم خمار آلودت. تا ببینی که چه سوزانم من. از نگاه دل و جان فرسودت. وین همه راز که در شعر من است. همه از باور تو جوشیدست. کاش یکدم به کنارم آیی. بی وضو در کوچه لیلا نشست.
tarannomeshg.blogfa.com
606668. Aftab Shabآفتاب شب
پدران و مادران فرصت طلب. نوشته شده در ۷/۹/۱۳۸۷ساعت ۲۲:۳۲ توسط آدم یه بنده خدا دسته : احساس پاک. زیرکانه خانه داری کن. نوشته شده در ۷/۹/۱۳۸۷ساعت ۲۲:۳۰ توسط آدم یه بنده خدا دسته : احساس پاک. وقتي سه سال پيش ديدمت (? با خودم گفتم، خودشه، من بالاخره تونستم شريک زندگي خودمو پيدا کنم. بنابراين فوري با اون کيس مزخرفي (? رو ديدم. با اينکه پدر و مادرش راضي نبودن ببينمش (? هر جوري بود با کمک دوستان، باهاش طرح دوستي ريختم و باهاش آشنا شدم. چرا دروغ بگم، او خيلي سادهدل (? يه چيز جالب ديگهاش اين بود که خيلي رازدار (?
tarannomeshgh.javanblog.ir
606669. تـــــــــــــــــرنم سکــــــــوت
ادعای عشق به خدا ،از کسی که سجاده دلتنگ حضور اوست ، پذیرفتنی نیست نماز نجوای عاشقانه با محبوب است . خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا. زمانی که هراس مرگ میدزد د سکوتت را. یکی همچون نسیم دشت میگوید. کنارت هستم ای تنها . . . آوای قرآن ونماز وحجاب. نماز چشمه ای زلال. همه چیز درباره ی نماز. از فرش تا عرش. پله ای تا خدا. پایگاه فرهنگی مذهبی صلاه. ستاد اقامه نماز استان اصفهان. پایگاه جامع دنیای نیاز به نماز. نماز از ایینه تصویر. اداره کل قران نماز و عترت. نمازی سرشار از نیاز. پنجره ای به سوی خدا. ال ذ ین آم...
tarannomesokoot.blogfa.com
606670. ترنم تذکر وبلاگ تخصصی امربه معروف ونهی ازمنکر
لينك آر اس اس. لينك آر اس اس. مسابقه وبلاگ نویسی ترنم تذکر(تحایا). ترنم تذکر به زبانهاي ديگر. به زودي زبانهاي ديگر نيز اضافه مي شود. وبلاگ انگليسي ترنم تذکر. وبلاگ اسپانيايي ترنم تذکر. وبلاگ ايتاليايي ترنم تذکر. وبلاگ كره اي ترنم تذکر. وبلاگ تركي ترنم تذکر. وبلاگ روسي ترنم تذکر. وبلاگ فرانسه ترنم تذکر. وبلاگ آلماني ترنم تذکر. وبلاگ عربي ترنم تذکر. امر به معروف و نهی از منكر در قرآن. امر به معروف و نهی از منكر در احادیث. امر به معروف و نهی از منكر درکلام ولایت. امر به معروف و نهی از منكر درکلام بزرگان.
tarannometazakkor.blogfa.com
606671. به دنبال تو می گردم
به دنبال تو می گردم. شعر و متون ادبی شاعرانی که تا زمانی که زنده اند شاید کسی نفهمد که چه بزرگانی هستند. دوستان اگر خواستند می توانند این وب را لینک کنند. دوستون دارم یکی در همین حوالی. نوشته شده در چهارشنبه سی ام شهریور ۱۳۹۰ساعت 11:41 توسط یکی تو همین حوالی. دوستای عزیزم لطفا بگین نظرتون در مورد این شعر خانوم ابوترابی چیه؟ زنی را می شناسم که آنقدر ها هم دور از چشم نبود.نیست! زنی که تمام روزهای بی حوصلگیش. جمله خلاصه شدند در شوقی محکوم به مرگ! درد که داشته باشی. عاشقیت گناه هم که باشد! تنها هم که باشی.
tarannometo.blogfa.com
606672. درانتظار طلوع
مائیم و نوای بی نوایی. بسم الله اگر حریف مایی. ای یوسف زهرا ما کوچک تر ازنیم که بخوایم حتی خودمونو شیعه ات بدونیم ولی امید داریم همین یک ازرن کارمون مورد قبولت باشه. بروبچ مثلآ دلسوز بلاگ. کجایید ای شهیدان خدایی. Http:/ www.plas.ir/ref-1219.html. ای کاش به حداقل اعتقاداتمون پایبند بودیم! رژیم صهیونیستی خطاب به اعراب: بیایید علیه ایران و شیعه متحد شویم. ایران و شیعه دشمن. اسراییل دوست. انتظارات آقا از دانشجویان. حمید علیمی در سوریه. پیامبر وهابیون و سلفیها کیست؟ دعا می کنم غرق باران شوید. تا سري رو مي ديد...
tarannomevasl.blogfa.com
606673. ترنم وصل
حتما به دیگران هم اطلاع دهید. نظر علامه حسن زاده ی آملی درمورد رهبر. روضه های یک کوچه ی حاج محمود کریمی. خبر های اسلامی و سیاسی. نوشته های گروه مهدویون. نوا ها و مداحی. این همه لاف زن و مدعی اهل ظهور/ پس چرا یارنیامدکه کنارش باشیم/ سالهامنتظرسیصدواندی مرداست/ آنقدرمردنبودیم که یارش باشیم/ یامهدی صلوات. دریافت رایگان این قالب. کانون فرهنگی مسجد قائم آل محمد(ص). در جست و جوی حقیقت. منتظران منتقم(عج الله.). خنده دارترین ها o. وب سایت شهید آوینی. جوک های باحال وخنده دار. قالب وبلاگ تم دیزاینر. کد امنیتی : *.
tarannomevasl.rozblog.com
606674. باز باران
tarannomhayemaryam.blogfa.com
606675. تنهــــــا مثل تــرنــم
شده شبیه تو تموم بی کسیم میخوام که یادت بیاد. به سمت من اگه دلت قدم نزدبذار خیالت بیاد. نبودنت را غروبهای زمستان. در قهوه خانه دوری. نبودنت دود میشد.ومی نشست. روی بخار شیشه های قهوه خانه. بعد تکیه میدادم به صندلی. چشم هایم را میبستم و انگشتانم را. دوراستکان کمر باریک چای داغ. حلقه میکردم.تابیشتر از یادم بروی. نبودنت را تا حالا باید. فراموش کرده باشم.مرد نیستم! اما نامرد هم نیستم. مدیر وبلاگ : ترنم. بهترین قالب های وبلاگ. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. کد قفل کردن راست کلیک.
tarannomi.mihanblog.com
606676. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tarannomi.persianblog.ir
606677. ترنم تنهایی
کمال آسمانیست که ریسمانی به ژرفای هوس را در نوردیده. نوشته شده در سه شنبه پنجم آذر 1392ساعت 7:51 توسط رویا. خداوندا دستانم خالی و دلم غرق در آرزوست یا با قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن. نوشته شده در جمعه بیست و چهارم آبان 1392ساعت 20:22 توسط رویا. وقتي ريشه اصلي رفتارتو نمي دوني چيه. زندگي احمقت مي كنه. وقتي ريشه اصلي رفتارتو مي دوني چيه. زندگي داغونت مي كنه. نوشته شده در جمعه بیست و ششم مهر 1392ساعت 23:37 توسط رویا. بتی دارم که جعدش نافه مشکین به بر دارد!
tarannomitanha.blogfa.com
606678. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tarannomjoon.persianblog.ir
606679. کانون فرهنگی ترنم کاشمر
کانون فرهنگی ترنم کاشمر. کانون مسجدامام علی (ع) کاشمر. کانون فرهنگی ترنم کاشمر. کانون مسجدامام علی (ع) کاشمر. مسابقات ورزشی کانون های مساجد. طرح نشاط و سرگرمی. کانون های مساجد واحد بانوان. همایش کانون های مساجد. کانون ترنم در بخش خواهران. طرح ضیافت درماه مبارک رمضان که از شب19 ماه مبارک رمضان شروع شد وتاشب 23 ماه مبارک ادامه داشت. برگزاری همایش اموزشی دربخش خواهران. همایش کانون های مساجد کاشمر واحد بانوان برگزارمیشود. همایش توجیهی طرح اوقات فراغت و برنامه مشکارت کانون های مساجد در کاشمر برگزارشد. طرح ضیا...
tarannomm.blog.ir
606680. تــرنــُم
سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. رز سپید، پزشکی سوزنی و اسباب کشی. فرستاده شده 25 تیرماه 2572. اینکه تمام اینها چه رابطه ای با هم دارند رو شاید دیگر هرگز ندونید. چون از نوشتن داستانشون در حال حاضر پشیمان شده ام. برای خالی نبودن عریضه اما به این آهنگ زیبا از بانو شمس و آقای مسعودی گوش بدید تا در نبود من بیکار نمونده باشید :). Http:/ www.youtube.com/watch? Eingestellt von ترنٌم. Labels: بانو شمس،ناصر مسعودی،گیلکی،ترنم. چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. افسانه مرد و نامرد. فرستاده شده در 15 خرداد 2572. نامرد" پاسخ داد:...
tarannomm.blogspot.com
606682. روزگار من
دلم گرفته است و دلم گیر است. قطار زندگی ایامی است که به گردنه ی بی تابی دل و آزردگی خاطر رسیده است. زندگی در حال گذر و پیش به سوی آزردگی است. آزردگی هم خود عالمی دارد. گاه دل، گیر است و آزردگی دل گیر تر. و چه سخت است آزرده شوی به خاطر دل گیری. دل گاهی می گیرد. گاه خود و گاه دیگری را. و چه سخت تر که هر دو با هم باشند. چه سخت تر که عاملش "یک" باشد. دل، تنگ می شود، دلتنگ! جان، سخت می شود، جان سخت! نفس به آخر می رسد، و باز هم گیر میشود این نفس و نفس گیر! دل تنگ را آرامشش، یه نظر هر چند کوته است، دلتنگ! این خ...
tarannommostafa.blogfa.com
606683. وسعت زنــــــدگــــــــی . . .
وسعت زندگی . . . ﺑﺎﺯ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺑﺎ ﺗﺮﺍﻧﻪ , ﺑﺎ ﮔﻬﺮﻫﺎﯼ ﻓﺮﺍﻭﺍﻥ , ﻣﯽ ﺧﻮﺭﺩ ﺑﺮ ﺑﺎﻡ ﺧﺎﻧﻪ. ﯾﺎﺩﻡ ﺁﻣﺪ ﮐﺮﺑﻼ ﺭﺍ , ﺩﺷﺖ ﭘﺮﺷﻮﺭ ﻭ ﺑﻼ ﺭﺍ. ﮔﺮﺩﺵ ﯾﮏ ﻇﻬﺮ ﻏﻤﮕﯿﻦ , ﮔﺮﻡ ﻭ ﺧﻮﻧﯿﻦ. ﻟﺮﺯﺵ ﻃﻔﻼﻥ ﻧﺎﻻﻥ , ﺯﯾﺮ ﺗﯿﻎ ﻭ ﻧﯿﺰﻩ ﻫﺎﺭﺍ. ﺑﺎ ﺻﺪﺍﯼ ﮔﺮﯾﻪ ﻫﺎﯼ ﮐﻮﺩﮐﺎﻧﻪ , ﻭﺍﻧﺪﺭﯾﻦ ﺻﺤﺮﺍﯼ ﺳﻮﺯﺍﻥ. ﻣﯽ ﺩﻭﺩ ﻃﻔﻠﯽ ﺳﻪ ﺳﺎﻟﻪ. ﺑﺎﺯ ﺑﺎﺭﺍﻥ , ﻗﻄﺮﻩ ﻗﻄﺮﻩ , ﻣﯽ ﭼﮑﺪ ﺍﺯ ﭼﻮﺏ ﻣﺤﻤﻞ. ﺧﺎﮐﻬﺎﯼ ﭼﺎﺩﺭ ﺯﯾﻨﺐ(ﺱ) ﺑﻪ ﺁﺭﺍﻣﯽ , ﺷﻮﺩ ﮔﻞ. نوشته شده در جمعه هفدهم آبان 1392ساعت 23:1 توسط مهدیه. من یاد گرفته ام. دوست داشتن دلیل نمیخواهد. و حتی خیلی های دیگر! و پشت یک سلام و لبخندی ساده. دلش که با من است!
tarannommy.blogfa.com
606684. ترنم امید
این وبلاگ حاصل زحمات و حوصله مربیان مسجد بقیه الله است. اس ام اس انبوه. پنل رایگان اس ام اس. همیشه به یاد کسی باشیم که هیچگاه تغییر نمی کند. تاريخ : پنجشنبه هشتم مرداد ۱۳۹۴ 20:51 نویسنده : مطهر. هان ای مردم گناهان چون اسبان سرکش اندکه سوارکاران را به. اما تقوی مرکبی است که زمام آن به دست راکب است وبه سلامت. به مینو درآید امام علی (ع). تاريخ : چهارشنبه بیست و دوم دی ۱۳۹۵ 21:50 نویسنده : مطهر. چون خودمان به خودمان نمرۀ عالی دادهایم، نه خداوند! تاريخ : دوشنبه بیست و دوم آذر ۱۳۹۵ 16:1 نویسنده : مطهر. تاريخ :...
tarannomomid.blogfa.com
606685. دمنوش گیاهی
tarannomsabz.blogfa.com
606686. شرکت حمل و نقل بین المللی ترنم شرق > Home
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn. به ترنم شرق خوش آمدید سرعت در عمل، کیفیت در خدمات. برخورداری از شبکه ی حمل ونقل کارآمد یکی از عوامل زمینه ساز توفیق تمدن ها در عرصه ی تولید و بازرگانی داخلی و خارجی بوده و تمدن باستانی و پر افتخار ایران نیز بخشی از موقعیت و اقتدار تاریخی خود را مدیون موقعیت جغرافیایی خاص و نظام توانمند و انعطاف پذیر حمل و نقل بوده است. فرم درخواست حمل بار. فرم استعلام کرایه حمل بار. ارائه انواع خدمات حمل و نقل بار با حداقل هزینه ممکن برای مشتریان. حمل بار زمینی، ریلی، چادری، سوخت، یخچالی.
tarannomshargh.com
606687. ترنم سکوت
شعر و مطالب ادبی. مطالبی که با زبان شعر در این وبلاگ درج می شود اثر طبع حقیر است و استفاده از آن بدون ذکر نام خلاف اخلاق می باشد ضمنا در این وب از نظرات و راهنمایی های سازنده همه عزیزان استقبال می کنم. دفتر شعر من در سایت شاعران پازسی زبان. امام زمان (حسین ایمانیان بیدگلی). پارازیت (علی نیک روش بیدگلی). صهبای بیدگلی(دوست شاعر سید حسن سعید زاده). ستاره امید (آقای خدمتی نژاد). مستور (دوست شاعر احمد اسماعیلی). هزار نکته (میثم استادیان). قلمدان (دوست شاعر مصطفی مهیمنی). خط سوم (استاد دکتر حسین قربان پور).
tarannomsokoot.blogfa.com
606688. بروزترین سایت دانلودمداحی حاج محمودکریمی
بروزترین سایت دانلودمداحی حاج محمودکریمی. من علیرضا کمالی نویسنده و مدیر وبلاگ هستم،و یكی ازطرفداران حاج محمود كریمی. در ضمن من فقط مداحی های حاج آقا رو برای دانلود میذارم. دانلود مداحی ویژه ایام فاطمیه. دانلود مداحی ویژه ماه مبارک رمضان. دانلود مداحي ویژه محرم1389. دانلود مداحی ویژه اربعین حسینی. دانلود مداحی ویژه محرم1390. مولودی اعیاد و ولادت ها. دانلود مداحی ویژه شهادت امام جعفر صادق (ع). شهادت امام باقر (ع). دانلود مداحی ویژه محرم1391. دانلود مداحی ویژه محرم 1392. دانلود مداحی ویژه محرم 1393. روش دو...
tarannomsorkh.blogfa.com
606689. Tarannom tour and travel agency
Ave you ever decided to travel to one of the most wonderful countries in the world? Anyway we invite you to come to Iran, the country of peace, friendship and kindness. Iran with civilization as old as history is one of the most spectacular countries in all over the world. No need to spend so much time and money for traveling to Iran by Tarannom Tour and Travel Agency. As a professional tour operator is ready to provide you with all the best tourist services. We have the. Design by: Tarannom Design Group.
tarannomtour.com
606690. º ¤ ø♥ ☻₰ترنم یک ترانه º ¤ ø♥ ☻₰ ҉
º ø ترنم یک ترانه º ø. تا وقتی خدا هست تکیه به دیگران چرا. سلام به همه گی. 1 آذر 92 ] [ 08:55 ] [ هستی ] [ نظرات ]. دو تا عکس دیدم که گفتم حیفه از دستش بدین. 15 مرداد 94 ] [ 23:18 ] [ هستی ] [ نظرات ]. 15 مرداد 94 ] [ 23:15 ] [ هستی ] [ نظرات ]. از من تا خدا راهی نیست. فاصله ایست به درازای من تا من. و در این هیاهوی غریب. من،این من را نمیابم! 15 مرداد 94 ] [ 22:58 ] [ هستی ] [ نظرات ]. 15 مرداد 94 ] [ 22:53 ] [ هستی ] [ نظرات ]. درفلق بود که پرسید سوار. رهگذر شاخه ی نوری که به لب داشت به تاریکی شن ها بخشید.
tarannomyektrane.mihanblog.com
606691. ترنــــــــم ظهــــــــور
انتطار = محرم . سلام بر محرم . منتظران مهدی آگاه باشید . اگر برای او دعا نمی کنیم . آمد خاکی تر از همیشه . عیدی برای ما چه داری؟ تو بیا ما هم می آییم . یک نکته یادمان باشد . یک جمله هم با او . فضیلت امیر عالمین . علی (علیه السلام) آبرو داری می کند . بوی خوش رمضان . او یادمان کند . چقدر خودت را می شناسی؟ انتطار = محرم . یکشنبه 28 آبان 1391. با این که روضه خوانم و می خوانم از شما. فهمیده ام که هیچ نمی دانم از شما. یا ایها العزیز ، ذلیل معاصی ام. یاید ز شرم چهره بپوشانم از شما. پس بی دلیل نیست گریزانم از شما.
tarannomzohoor.mihanblog.com
606692. خلوتگاه دل
آرزوی من این است! تصاویری از عشق که میلیون ها نفر با آن گریه کردند. فهمیدن یک زن . جستجو در گوگل در اینجا. جستجو در یاهو در اینجا. سایت سازمان سنجش و آموزش کشور. دلتورا و ترانه احسان. السلام علیک یاصاحب الزمان. سوراخ های ذهن من. سهم من از تو،همین بغض قلم است وبس. تو یعنی تمام من. یا ضامن آهو . جملات عاشقانه و شیک مسافر آسمان. ღღتنهاییے هاے مט ღღ. کانون فرهنگی آموزش قلم چی. 송일국 내 안에 너 있다 한번 사랑 영원히 Once in love, Forever in love 영원히 함께 할거에요 We are. 100 جمله ی پرمغز تصویری. Me and my loneliness. یکشنبه بیستم...
tarannoom91.blogfa.com
606693. حرف های تکه تکه
حرف های تکه تکه. تکه تکه های خواندنی. شنبه بیست و چهارم اسفند 1392 ] [ 19:48 ] [ ترنم ] . اشک توچشمات حلقه بزنه. ولی اشکات فقط واسه خودت مهم باشن. یکشنبه یکم دی 1392 ] [ 22:11 ] [ ترنم ] . سلام دوستای گلم ،. من یه مدتی نیستم.دارم میرم مسافرت. خواهشم اینه که منو فراموش نکنید تا بیام. دلم واسه همتون تنگ میشه. جمعه هجدهم مرداد 1392 ] [ 1:57 ] [ ترنم ] . چرا ساکت نمی شوی؟ هایت در آغوش او. از این راه دور هم. لعنتی . . . یکشنبه سیزدهم مرداد 1392 ] [ 18:33 ] [ ترنم ] . گناه می کنم ، تو را. حتی به اشتباه ! بعضی ...
tarannooom.blogfa.com
606694. O•❤•.¸✿¸.•❤•تنها مثــل ترنم•❤•.¸✿¸.•❤•O
O تنها مثل ترنم . . O. عشق اول هیچ وقت فراموش نمیشه اما اون عشقی که تاابدروی دلت می مونه عشق آخره. ايد اين قصه ى تنهايي. نگذارد به تنم ت. نوشته شده در سه شنبه چهارم تیر ۱۳۹۲ساعت 9:10 توسط ترنم. وزندگی زیر یک سقف. را بجان همان عشقی. که به آن دل. دست از سر این واژه. واز آن مثلث کذایی. بگذارید واژه ای برایمان. نوشته شده در جمعه دهم خرداد ۱۳۹۲ساعت 15:27 توسط ترنم. مانده ام میان دست های تو. و پنجره ای نیمه باز. هر کدامشان را بفهمم سر از سقوط در می آورم. همین که به روی هم نیاوریم،انتهای قصه را. جا خوش نک رده ام.
tarannoum.blogfa.com
606695. Tarantos Blog
Thursday, January 30, 2014. Grand Trunk Hammock Compatible Sleeping Bag. Bag is rated to 32 degrees Fahrenheit. Mummy-style design is insulated with lightweight Thinsulate insulation. Bungee cord loop at the bottom cinches the bag around the hammock to keep cold air out. Full-length left and right zippers offer ventilation and let you get in from either side. Hook-and-loop closure tab at the top secures the bag snugly around your shoulders. Sleeping Bag - Hammocks and Shelters. The 24-hour news cycle can...
taranntosblog.blogspot.com