SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 16 / (606749 - 606803)

606749. جشنواره تابستانی ستارگان
قرارگاه تابستانی اتحادیه انجمن های اسلامی. افطاری قرارگاه ترنم آفتاب* *. سلام خدمت همه ی دوستان. امروز قرارگاه ما توی اتحادیه افطاری داشت و خدا رو شکر خیلی خوب برگزار شد و بچه های قرارگاهمون خوب همکاری کردن. ما قبل از افطار محفل انس با قرآن هم داشتیم. برای دیدن عکس های بیشتر و خوندن کامل اتفاقات به وبلاگ( سنگرفعالیت های م. در پیوندها مراجعه کنید. نوشته شده در چهارشنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۱ساعت 0:23 توسط انجمن اسلامی برزین. اگر که آمدی من رفته بودم اسیر سال و ماه و هفته بودم. چه بغضها که در گلو رسوب شد نیامدی.
taranom-aftab.blogfa.com
606750. ترنم عشق
عاشق اون خدايي ام كه چه بخواهيم. چه نخواهيم. دوستمون داره. ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﺩﻟﺖ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﮐﻪ. ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻭ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﯾﮑﯽ ﺑﺎﺷﯽ . ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﺩﻟﺖ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﺑﮕﯽ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ . ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﺩﻟﺖ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺴﯽ ﻓﺪﺍ ﮐﻨﯽ . ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺧﻠﻘﺖ ﮐﺴﯽ ﺳﺘﺎﯾﺶ ﮐﺮﺩﯼ؟ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﯿﮕﻦ ﻋﺸﻖ. کاش حبس ا ب د بب رند برایمان و تو هم سلولی من باشی! هم اگر میگیری بهانه مرا بگیر. من تمام خواستن را وجب کردم. هیچکس به اندازه من عاشق. تو و بهانه هایت. دوشنبه بیست و پنجم آذر ۱۳۹۲ 21:52 ترنم. زمان هم مثل من دستپاچه میشود. عقربه ها دوتا یکی میپرند.
taranom-alone.blogfa.com
606751. رز سپید
رز سپید چکیده ی وجود من است. برف همیشه زیبا گاهی همراه با نیستی. پیشنهاد میکنم این پست رو نخونید. چگونگی جان گرفتن نگاه. بی نهایت دوستت دارم خدای من. میشنوی وقتی نگاهت میکنم. دست نوشته های کوچک من. کربلا کعبه دل هاست. پاتوق بچه های پایتخت. مطالب دوست داشتنی من. از کران تا کران. یه فنجون قهوه برای رفع تنهایی. گالري عکس هاي زیبا. خرید لیزر پوینتر سبز. اس ام اس جدید و خنده دار. هه زندگی باغت آباد. چهارشنبه سوم تیر ۱۳۹۴ ] [ 19:35 ] [ رها ]. در روزهایی که دلم شکسته بود. یاد حرفهای "پدر ژپتو" افتادم که میگفت:.
taranom-andishe77.blogfa.com
606752. خاطرات زندگی من و همسرم
خاطرات زندگی من و همسرم. این روزا به شدت خسته و کسل هستم . گرمای هوا خیلی اذیتم می کنه جوری شدم که شبها یک کیسه یخ زیر پاهام باید بذارم تا بتونم بخوابم احساس می کنم پاهامو توی تنور گذاشتن. با این وضع مزخرف بنزین هم دیگه توی ماشین نمی تونم کولر روشن کنم عصر که می سرم خونه همش تهوع و سرگیجه دارم. حوصله ام به شدت سر رفته دلم یک سفر کوچولو به یک جای خنک می خواددددددد ولی دکتر بهم اجازه سفر نداد! حتی بعد ازظهرها که خیلی خسته می شم با ترس و لرز نیم ساعت میرم توی نمازخونه استراحت می کنم و بعدش کلی متلک میشنوم!
taranom-arman.persianblog.ir
606753. کـــلــــبــــه عاشـــــق
دست به سینه ایستاده ای! من تمام راه را برای آغوشت دویده بودم ! Taranom چهارشنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۴ 14:35. طناب دار جلو چشام. یه چهار پایه چوبی کهنه میرقصه زیر پاهام. نمیشه تشخیص دادشون از هم. مثل ضربه هایی که زده بودم. نا منظم و پشت سر هم. میاد جلو یه نفر با یه پارچه رو سر. یه ادم ترسو که داره فکرای زیادی توی سر. نگاهش قفل تو چشام. خالی میشه زیر پاهام. یکم سر و صدا. Taranom چهارشنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۴ 14:28.
taranom-ashegh.blogfa.com
606754. خانه دلتنگی هایم...
نوشته شده در سه شنبه پنجم اسفند 1393ساعت 2:23 توسط.
taranom-ashk-yakhi.blogfa.com
606755. وبلاگ عاشقانه ترنم اشک||TaRanome Ashk
وبلاگ عاشقانه ترنم اشک TaRanome Ashk. وبلاگ عاشقانه ترنم اشک TaRanome Ashk. سلام دوستان عزیز مرسی از این که به وبلاگ من سر زدید امیدوارم بهتوت خوش بگذره.برای دیدن مطالب هر پست به ادامه مطلب همان پست بروید. نوشته شده در دوشنبه نوزدهم فروردین 1392ساعت 20:16 توسط محسن. لطفا مجددا بمیرید . عکسشو تو گوشیت هی نگاه کنی . واسه بار هزارم . انگار تا حالا ندیدیش ! بوسش کنی محکم مث دیوونه ها ! بگی خب آخه دلم همش یه ذره میشه برات . بغض کنی و زرتی اشکات بریزه . شمارشو با ذوق بگیری شاید اینبار جوابتو داد . با حسرت از د...
taranom-ashk.blogfa.com
606756. آتلیه عکاسی ترنم باران
taranom-b.com
606757. ترنم بهاری (✿◠‿◠)
1575;سلایدر. دهکده عشق.مردمانی عاشق.سخن دل سخن عشق.اینجا اهل دلان می آیند. روزت مبارک کوه آهنین ( پدرم ، تاج سرم ). گاهی وقتا چقدر مرد بودن سخته،نشکستن غرور سخته،. نترکیدن بغض سخته،چقد سخته دلت گریه بخواد. اما نتونی تو تنهاییت باخودت بخاطر غرورت راحت باشی،. کوه آهنین روزت مبارک. چهارشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۹۴ ] [ 13:18 ] [ taranoom-bahar ] . ببخش اگه دنیاتو میفروشم به یه نگاه عشقم . . ببخش اگه یکی رو دارم برام خدایی میکنه . . . ببخش اگه عشقمو بیشتر از جونی که تو بهم دادی ،. ببخش اگه آرام شم. زمآنے ڪه دلت گرفت.
taranom-bahari.blogfa.com
606758. یک و یک
نحوه ساخت هلیکوپتر کنترلی انگری بردز. رابطه بازاریابی اینترنتی و فروشگاه اینترنتی. ظرف غذای یک طبقه یکی از مهمترین و موثرترین عوامل موفقیت در آشپزی است. سلفی آیشواریا رای با خانواده شوهرش وی جی. نحوه ساخت هلیکوپتر کنترلی انگری بردز. نویسنده: zakaria - ۱۳٩٤/٥/۱٧. هلیکوپتر کنترلی انگری بردز. فروشگاه هلیکوپتر کنترلی انگری بردز. فروش هلیکوپتر کنترلی انگری بردز,فروش اینترنتی هلیکوپتر کنترلی انگری بردز,فروش آنلاین هلیکوپتر کنترلی انگری بردز, خرید هلیکوپتر کنترلی انگری بردز. شرکت کنید و برنده شوید. این قرعه کشی...
taranom-bahari.persianblog.ir
606759. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
taranom-baran-bahar.persianblog.ir
606760. تــــــــــرنم باران
لحظه هارامیگذراندیم تابه خوشبختی برسیم غافل ازاینکه خوشبختی درآن لحظه هابودکه گذراندیم. م ری م خانوم . کار خیلی مهم . . . پسر خاله پت و مت . . . درد تنهايي و سختي زندگي. گالري عکس هاي زیبا. گالری عکس های زیبا. کد آهنگ برای وبلاگ. سایت عاشقانه نغمه سرا. م ری م خانوم . من مریم خانوم گل گلاب مدیر این وبلاگ خوشمل هستم .یه قولی بهم بدید بازم به وبم سر بزنید. حتما واسم نظر بگذارید. هر کس خواست تو وبلاگم بلینکمش. لینکم کنه و بعد بهم خبر بده تا منم بلینکمش. راستی به وبلاگه من چه امتیازی می دید؟ قصه نيستم که بگوئی.
taranom-baran.blogfa.com
606761. ♡دنیا تایمش کمه ♡
خوش اومدید به وب من. امیدوارم به همتون خوش بگذره. نظر فراموش نشه لطفا. تو وب من توهین ممنوع. با تبادل لینک موافقم. کامنت بزارین جبران میشه. نوشته هام مخاطب نداره. ورود دختر وپسر آزاده. نوشته شده در پنجشنبه 17 دی 1394 ساعت 03:44 ب.ظ توسط fatemeh : نظرات. آدرس این وب تغییر کرد. لطفا از این به بعد وارد وبلاگ جدیدم به آدرس:. نوشته شده در یکشنبه 9 خرداد 1395 ساعت 07:42 ب.ظ توسط fatemeh : نظرات. به درک که ندارم. عوضش یه عالمه دوستای کصافط باحال و دوس داشتنی. دارم که با دنیا عوضشون نمیکنم. مرده شور ریختتونو ببرن.
taranom-baran.mihanblog.com
606762. ترنم باران
سلام دوستای عزیزم به وبلاگ من خوش اومدید. رمان رسوایی دل به قلم پریسا رحمانی. بازم سلام جینگولک های من خوبین؟ جیغغغغغغغغغغغغغغغغغغ جیغغغغغغغغغغغغغ امروز فقط تا همین سه تا پست رو میزارم چون نمیرسم و همچنین اینکه باید برم پست جدید این رمان رو بنویسم نه پست چهار بیشتر. حالا فردا میام براتون میزارش پست چهارم رو. الان دیگه ق رم ر نداریم خجالت بکشین و حیا کنین شهادت امام حسن رو بهتون تسلیت میگم. خب من زیاد حرف ندارم مثل همیشه کپی برداری از این منبع طبق جرایم رایانه ای پیگرد قانونی دارد. و اینکه در آخر:. وای قر...
taranom-baran15.blogfa.com
606763. ترنم باران
ما به دنیا آمدیم،. دنیا به ما نیامد! هفته چهارم مرداد ۱۳۹۴. هفته سوم مرداد ۱۳۹۴. هفته او ل مرداد ۱۳۹۴. هفته چهارم فروردین ۱۳۹۴. هفته سوم فروردین ۱۳۹۴. هفته چهارم اسفند ۱۳۹۳. هفته چهارم بهمن ۱۳۹۳. هفته سوم بهمن ۱۳۹۳. تاريخ : شنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۹۴ 16:46 نويسنده : هلما. چرا حالم خوب نمیشه؟ واسه این زندگی و روزهایه دلگیر منت زنده بودن سرمه. خدا اگه هستم بذار زندگی کنم نه یه مرده متحرک باشم. کاش تموم بشه همه چی.کاش. دلم به اندازه تموم دنیا گرفته. لعنت به زندگی.لعنت. درگیر خودم هستم ! حالم خوب است اما.
taranom-baran2.blogfa.com
606764. ღ•♥•من از ان روز که دربندتوام ازادمღ♥•ღ•
ღ من از ان روز که دربندتوام ازادمღ ღ. تاريخ : دوشنبه هفتم بهمن 1392 20:34 نویسنده : hanie. سلام به عزیزانی که این وبلاگ رو برای دیدن انتخاب کردید. 1ورود جوراب نشسته ها ممنوع. 2ورود افراد زیر 12 سال و بالای . ممنوع. 3ورود افراد بی جنبه ممنوع(البته اگه خواستید میتونید وارد بشید). 4ورود افراد خواب الود ممنوع. 5ورود برای همهی عاشقان و دلسوختگان باز است. 6وورود برای همه ی عموم هیچ مشکلی ندارد فقط لطفا نظر یادتون نره ها. هرکی بیاد مطالبمو بخونه و نظر نزاره.دعا میکنم کچل شه. موفق وپیروز .التماس دعا. با حس عشق تو.
taranom-baran71.blogfa.com
606765. ترنم
معماوتست هوش وسر گرمی. کودکان استثنایی شهرستان بروجرد. دلنوشته هایی برای عشقم. سر ی از عشق. دست نوشته های یک پسر. بارسای من فراتر از یک باشگاه. فانوس آبی (سمانه جان). باعرض سلام وتشکر از دوستای خوبم که به من افتخار می دهند و از این وبلاگ دیدن می کنند اما یک خواهش داشتم تعدادی از مطالب این وبلاگ دست نوشته های خودم است از دوستای خوبم میخوام از کپی کردن آنها خودداری کنند چون از نظر شرعی هم درست نیست بازم ممنونم. تاريخ : شنبه پنجم بهمن 1392 17:9 نویسنده : زهرا. برچسبها: ته ته قلبم. دانی که کدام عشق فراموش نشد.
taranom-barani.blogfa.com
606766. ♥.ஜ.♥تــــــرنم بــاران♥.ஜ.♥
ஜ ترنم باران .ஜ. گویند شقایق ها نمی میرند ، تا مرگ شقایق ها دوستت دارم. قلم خورده سه شنبه سی ام تیر 1388لحظه 14:20از ستاره مشرقی. مدت هاست دلم احساس سنگینی میکند. مدت هاست یاد گرفته ام گریه نکنم. مدت هاست دلم نتوانسته خودش را سبک کند. مدت هاست کسی در عمق قلبم لانه ندارد. مدت هاست تمام باورم این است که هر چه بود. چه خوب چه بد نسیمی بود که وزید و رفت. مدت هاست دلتنگ بارانم. مدت هاست عاشقی را از یاد برده ام. مدت هاست یاد گرفته ام بگویم,بنویسم. خوبم تا بقیه بشنوند و بخوانند و باور کنند خوبم. م رد كه ت و باشي.
taranom-baron.blogfa.com
606767. ترنم
چهارشنبه هفتم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 0:25 ] [ دیده بان ] . خسته شده ام دیگر نمی توانم . پیر مرد عینک اش را روی ببینی اش سر داد واز بالای عینک زن را نگاه کرد ولی چیزی نگفت دستی دستگاه را کشید و گفت خ ب . زن چادر اش را زیر چانه اش جمع کرد و گفت دیگر خسته شده ام . این دفعه دیگر بار آخر است یک اتمام حجت. دیگر تکلیفی بر گردنم نیست . انگشتان مرد سریع بود به سن اش نمی آمد این قدر فرز باشد . زن همان طور که به دستان پیر مرد نگاه میکرد ادامه داد : روز اول که توی کوچه دیدم احساس کردم با بقیه فرق دارد . اینجا وجدان ها خوابند.
taranom-e-akhar.blogfa.com
606768. ترنم بهار
حکومت نظامی خود آزاد باشی به سبک ترنمی از نوع بهاریش. من چ اعتماد ب نفسی دارم! میام اینجا پست می زارم دریغ از یه خواننده! چ کنم دیگ خوشم! ولی ن یه کاری می کنم آمارم بره بالا حالا ببینین! و راجع ب عنوان پستم: هنوز زوده واسه فهمیدنش! تاريخ سه شنبه سیزدهم خرداد 1393ساعت 13:51 نويسنده bahar. خوب من طبق معمول بلاتکلیفم. طبق معمول هیچی نمی دونم. طبق معمول پوچ پوچم. من شاید کمک می خوام! شاید کسیو می خوام! تاريخ جمعه بیست و دوم فروردین 1393ساعت 12:47 نويسنده bahar. و نمی دونم چرا. نشونه ی بزرگ شدنه؟ و الآن این م...
taranom-e-bahar.blogfa.com
606769. ترنم باران
جا تر و بچه نیست! اومدم توی وبلاگم مطلب جدید بنویسم، دیدم جا تر و بچه نیست! وبلاگم کلا حذف شده بود! علتشم مشکلات سخت افزاری بلاگفا بوده. آدرس وبلاگ رو دوباره ثبت کردم، الان یه وبلاگ دارم با همون اسم قبلی، اما خالی خالی. فقط اسمش همونه، مطالبش نیستن. نوشته شده در سه شنبه بیستم مرداد ۱۳۹۴ساعت 0:48 توسط زارا.
taranom-e-baran.blogfa.com
606770. دلنوشته های من . . .
مرا به دار آویختند تا نامت را از یاد ببرم. اما چه ساده اند این ساده اندیشان که نمیدانند. نام تو حک شده ی قلب من است! حرفه ای ترین قالب هاي وبلاگ. از شیرمرغ آبی تا جون آدمی زاد. چند قدم زیر بارون پاییزی. یہ بغض خالے از گریہ פ اطرات تל هایﮯ رامیל. به س لام تی . . . میتوانم . . . دلنوشته های من . . . نویسنده : ترنم . . . در تاریخ : دوشنبه هجدهم آذر 1392 و 20:23. آدم بعضی وقتا باید به خودش یه سیلی بزنه. انقد خودتو کوچیک نکن! نویسنده : ترنم . . . در تاریخ : شنبه چهارم آبان 1392 و 12:19. م ه م نیست! نویسنده : ...
taranom-e-baran123.blogfa.com
606771. خاطرات روزمره.............ترنم عشق
خاطرات روزمره.ترنم عشق. به سراغ من اگر می آئید نرم و آهسته بیائید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من. راستی دوس جونا یادم رفت بگم ۵شنبه ای تفلد مادر شوهری بود جاتون خالی خوش گذشتید کلی خندیدیم و قهوه تلخ دیدیم.کادو هم من و همسری یه کیف مهمونی و یه کیف پول ازاین جدیدا دادیم خوشش اومدید فک کنم.امروز مامیم نذری داره شعله زرد.امروز زود میرم خونه .جاتون خالی واسه همتونم دعا میکنم.بوووس. نوشته شده در سه شنبه دوازدهم بهمن 1389ساعت 10:4 توسط سارا. جمعه هم تو خلسه. و جلو تی وی گذشتید. کلا دیروز به خوابیدن.
taranom-e-eshgh.blogfa.com
606772. ترنم مهر نوين
عارف رومی یا شاید هم سربازیم تموم شد. ساعت ٥:٠۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٧ اسفند ،۱۳۸٦ کلمات کلیدی:. خیلی وقته چیزی ننوشتم. شاید بی حوصله بودم شاید هم به خاطر سربازیم بود . به هر حال با همه خوبی ها و بدی هاش تموم شد اون هم ۲ ماه پیش . حالا دیگه خودم رو هم واسه ادامه تحصیل و هم برای یک کار خوب آماده کردم . مهمترین چیزی که فکر می کنم الان خوبه بنویسم یه ۴ بیتی از عارف. هیچ کس بی اوستا چیزی نشد هیچ آهن خنجر تیزی نشد. هر که گیرد پیشه ی بی اوستا ریشخندی شد به شهر و روستا. سرباز شدن بخت برگشته ای مثل من! اگه يه ذره بي...
taranom-e-mehr.persianblog.ir
606773. تــــــرنم عشق
ღ دل اگر دل باشد، آب از آسیاب علاقه اش نمی افتد ღ. الله م ارزقنا ح رم. غم انگیز ترین پاییز اینجاست! در نگاه من، در حرفهای ناگفته و تلنبار شده در سکوت سنگین شب. دختر سکوت. هر لحظه در برابر ایینه ی زمان. زادهی گرمی فصلم! خالی ترین نگاه. تنها ترین غزل. من دختر احساسم. شاعر شعر های شش ماهه! بغض های کال.قاصدک های به مقصد نرسیده. عابر کوچه های بارانی. وهنوز هم در روزهای آفتابی، دفتری خیس از کلمات دارم! عشق واقعی را میگم. خیانت هست،دروغ هست، بازی با دل هم هست ،. ولی یه جایی گوشه ی پاک دل بعضیا ،. من نمی چسبد .
taranom-eshq.blogfa.com
606774. ☺ღورود گودزیلا ممنوع!ღ☺
گودزیلا = موجود بووووووووووقی ب نام پسر. اول اون اخمارو باز کن باز بازتر آها حالا بخند اون تبلیغاتم ببند حالا شد. سیلااااااااااااااااااااام ب همه بروبچ خوش اومدین. مرسی ک اومدین قدم رنجه فرمودین و مرسی از بلاگفا بخاطر حذف اطلاعات وبلاگای قبلیم هی آخ اینم شانس ما داریم عایا؟ بی خی بروبچ این وب من ی قانونایی داره :. 1- ورود گودزیلاها (پسرا) ممنوع. 2- هرکی نظر نزاره خره. 3- فقط با دخترایی ک مث خودم باحال و باجنبه باشن تبادل لینک و لوگو می کنم. 4- امممم قانون 4م چیه؟ هیچی دیگه خوش بگذرونین. خر پید ر ت است.
taranom-girl.blogfa.com
606775. ترنم ایمان
دعای حضرت صاحب الزمان(عج): ای خدای بزرگ! خودت را به من بشناسان زیرا تو اگر خودت را نشناسانی، رسولت را نخواهم شناخت ای خدای عزیز! رسولت را به من بشناسان همانا اگر رسولت را معرفی نکنی، حجت تو را نخواهم شناخت ای خدای حکیم! حجت و امام خود را به من بشناسان زیرا اگر حجت خود را معرفی نکنی ،از دین و راه مستقیم گمراه خواهم شد. اربعین، چرا فقط امام حسین(ع)؟ حماسه 9 دی چه بود؟ سلام بر لب تشنگان کربلا. عید ولایت و امامت مبارک باد. سايت اطلاع رساني امام خامنه اي. سايت اطلاع رسانی برهان. سایت کانون جوانان بسیج گلپایگان.
taranom-iman.persianblog.ir
606776. عمــــــــــــــــر گـــــــــل لالــــه
دیدی ای دل . دیدی ای دل عاقبت زخمت زدند؟ گفته بودم مردم اینجا بدند! دیدی ای دل ساقی جانت شکست؟ آن عزیزت عهد و پیمانت شکست! دیدی ای دل در جهان یک یار نیست؟ هیچکس در زندگی غمخوار نیست! دیدی ای دل حرف من ییجا نبود؟ از برای عشق اینجا جا نبود؟ نوبهار عمر را دیدی چه شد؟ زندگی را هیچ فهمیدی چه شد؟ دیدی ای دل دوستی ها بی بهاست؟ کم ترین چیزی که میابی وفاست؟ ای دل اینجا باید از خود گم شوی! عاقبت همرنگ این مردم شوی*. نوشته شده در پنجشنبه بیست و سوم مهر ۱۳۹۴ساعت 17:56 توسط مهدی. ヅچشمهای تو ، یک مرض مسری دارند. نه فر...
taranom-iq.blogfa.com
606777. Donyaye Ziba
شرمنده که دیر به دیر سر میزنم. آخه از صبح تا غروب دانشگام. ولی شما بی معرفت نشید. بم سر بزنین و نظر بزارین. درضمن دیگه نمتونم بهتون خبر بدم وقتی آپ کردم. میخوام ببینم کیا سر زده به وبم سر میزنن. پنجشنبه بیست و پنجم مهر 1392 14:14. قهرمانی تیم ملی کشتی آزادو به همه ی مردم ایران. مخصوصا همشهریای عزیزم جویباریای گل تبریک میگم. خداقوت هم وطن خدا قوت همشهری. تو شهر بزون و بکوب در حد لالیگا. اینم ی عکس از شادی جویباریا. نحوه به هم زدن دختر پسرای ایرانی:. دختر - خیلی پستی دیگه نمیخوام ریختت و ببینم. بای. ممنونم...
taranom-jon.blogfa.com
606778. ღ❤ღ ღ❤ღترش و شیرینღ❤ღ ღ❤ღ
ღ ღ ღ ღترش و شیرینღ ღ ღ ღ. اگر معتقد نبودم خدايي وجود داره خداي من تو بودي. اینجا دفتر خاطرات ما دوتاست. لطفا واسمون دعا کنید. یکشنبه هشتم بهمن ۱۳۹۱ 17:12 ღمهدی و فریباღ. یه روز خوب و پر استرس. روزی ک دیگه رسما اعلام کردیم مال همیم. روز نامزدیمون.الانم که دارم این متنو مینویسم دنبال کارای عقدمونیم دل تو دلم نیست و شدیدا استرس کارامو دارم با اینکه کلی دیگه وقت دارم قراره عروس شهریور ماه باشم خدایا شکرت. هنوز وقت نکردم ریز ماجرای مراسمامو بنویسم ببخشید. یکشنبه چهارم مرداد ۱۳۹۴ 1:17 ღمهدی و فریباღ. کلی جریا...
taranom-mohabat.blogfa.com
606779. عاشقم من پيش مردم درس عبرت كن مرا
عاشقم من پيش مردم درس عبرت كن مرا. تقديم به آنكه آفتاب مهرش در آستان دلم هرگز غروب نخواهد كرد. سقای دشت کربلا ابالفضل. سقای دشت کربلا ابالفضل. تشنه است و نگاه غمبارش. خورده باچشم نخلها پیوند. مىكشد آفتاب را در بند. منتظر ایستاده تا آید. از ره آن یكه تاز بى پروا. میشودلحظه لحظه از هرنخل. حال سقاى خویش را جویا. شادمانه به خویش مىگوید. بى شك آن رفته، باز مىآید. وعده آب داده او با من. سوى این خیمه باز، مىآید. تشنگى رفته رفته مىكاهد. قدرت استقامت او را. چشم او خیره خیره هر سو را. نخلها را دوباره مىبیند. عشق ر...
taranom-mz.blogfa.com
606780. ترنم زندگی
به تک تک لحظات زندگی بیاندیش. مالک من و مالک او. خداوند از انسان چه می خواهد؟ من روزه ام را از روی هوس نشکستم منصور حلاج. می گفت و . فکر می کردم. گلبرگی ازباغ زیبای قرآن. دلم تنگ دل است-مریم. قالبساز آنلاین برای وبلاگ. مرکز دانلود رایگان نرم افزار. سهم من از تو. پسر کوچولو به مادر خود گفت:مادر داری به کجا می روی؟ مادر گفت:عزیزم بازیگری معروف که از محبوبیت زیادی برخوردار است به شهر ما آمده است.این طلایی ترین فرصتی است که می توانم او را ببینم وبا او حرف بزنم،خیلی زود برمیگردم. کودک جواب داد:مادر تو در سخنا...
taranom-na.blogfa.com
606781. رقص مهتاب
نوشته شده در جمعه پانزدهم بهمن ۱۳۸۹ساعت 1:25 توسط فروغ. سلام به دوستان عزیزم بالاخره فصل امتحانا هم با همه ی سختیاش تموم شد واسه همه بینندگان جان ارزوی موفقیت میکنم. نوشته شده در جمعه پانزدهم بهمن ۱۳۸۹ساعت 1:14 توسط فروغ. این غذا مملو از گوشت و تخم مرغ است در دسته منابع آهن جای میگرند تنها توصیه ما به9 شما مصرف آب انواع مرکبات و بشقابی از سبزیجات رنگا رنگ مانند گوجه فرنگی . هویج. فلفل دلمه ای. وکدو سبز است تا به این ترتیب جذب اهن افزایش پیدا کند. نوشته شده در جمعه پانزدهم بهمن ۱۳۸۹ساعت 1:11 توسط فروغ.
taranom-nili.blogfa.com
606782. روانشناسی
ساکنان دریا پس از مدتی صدای امواج را نمی شنوند،چه تلخ است قصه ی عادت! آدرس جدید وب سایت روانشناس مهدی اسنجانی اسکوئی:. نوشته شده در سه شنبه سی و یکم مرداد ۱۳۹۱ساعت 17:42 توسط مهدی اسنجانی اسکویی. نوشته شده در سه شنبه سی ام خرداد ۱۳۹۱ساعت 7:17 توسط مهدی اسنجانی اسکویی. کودکان، خشونت را از تلویزیون یاد می گیرند. نوشته شده در سه شنبه سی ام خرداد ۱۳۹۱ساعت 7:11 توسط مهدی اسنجانی اسکویی. پيشگيري از اعتياد در محل كار. نوشته شده در یکشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 15:9 توسط مهدی اسنجانی اسکویی.
taranom-osko.blogfa.com
606783. ایستاده ام... بگذار سرنوشت راهش را برود!
ایستاده ام. بگذار سرنوشت راهش را برود! هر آدمی که میرود ،. به یک هوایی . همیشه یک چیزی ، برای جاماندن هست! خدایا تا پاکم نکردی خاکم نکن. یارب تو چنان کن که پریشان نشوم. در نگاه همين سايه. دكتر نگار كريمي متخصص پوست ومو. آقاي جمعه هاي غريبي ظهور كن. آباني هاي عزيز.بفرماييد! عاشق ترین دختر دنیا.شادی. دلنوشته هاي يه پسر مرده. سیاه مشق های من، شعرهایی که دوست دارم. بسم اله الرحمن الرحیم. باباران همه چیز تازه میشود. آنان که بی عاطفه اند روز گاری عاشق بودند. گالری عکس مد پیکس. ارسال اس ام اس. پل ه هایش کجاست؟
taranom-paiizi.blogfa.com
606784. ترنم
taranom-roya.blogfa.com
606785. ღ❤ღDaFtAr KhAtErAt √ღ❤ღ √
ღ ღDaFtAr KhAtErAt ღ ღ. دیوار مجازی.(پست ثابت). یوار م جآزﮮ ث بت ش ده ا ست. س پآس ڪ ﮧ میخوانے م رآ. روزی اگر نبودم ،. تنها آرزوی ساده ام این است :. من که تصویری ندارم در نگاه هیچ کس. خوب شد هر گز نبودم تکیه گاه هیچ کس. کاش فنجانی نسازد کوزه گر از خاک من. تا نیفتد در دلم فال سیاه هیچ کس. زیر بار ظلممان دارد زمین خم میشود. بی تفاوت شد خدا هم چون که آه هیچ کس. بهترین تقدیر گلها چیدن و پژمردن است. سعی کن هرگز نباشی دلبخواه هیچکس. آخرش چوپان تو را با خنده ای سر میبرد. کاش میشد تا نباشی در پناه هیچ کس. وقتی دل...
taranom-tanha.blogfa.com
606786. دورگرد خسته
می تواند مچم را بگیرد ،. نه مثل هر سال. بر بام خانه هایمان جور دیگری بتابد. روزگار جور دیگری با ما. جور دیگری با هم. یک روز حال من جور دیگری باشد. جور دیگری نگاهم کنی. بن: مي خواهم فقط براي من باشي، شايد اين نهايت خودخواهيم باشد. یکشنبه هجدهم آبان 1393 ساعت 10:39 توسط ترانه. ماه من غصه چرا؟ ماه من غصه چرا؟ آسمان را بنگر ک هنوز بعد صدها شب و روز. مثل ان روز نخست گرم و آبی و ر از مهر ب ما می خندد. یا زمین را ک دلش از سرمای خزان. ن شکست،ن گرفت بلکه از عاطفه لبریز شد و. نفس از سر امید کشید. ماه من غصه چرا؟
taranom-tarane.blogfa.com
606787. ...گل واژه های ناتمام
گل واژه های ناتمام. شیشه ی پنجره را باران شست.ازدل من اما چه کسی نقش تو را خواهد شست؟ خدا کند فقط . دلش برام تنگ بشه. کوله بار یک سرباز تنها. با جدایی هیچی تموم نمیشه. مهدی عزیزم دوستت دارم. من نه عاشق بودم. و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من. من خودم بودم و یک حس غریب. که به صد عشق و هوس می ارزید. من خودم بودم و دستی که صداقت می کاشت. من خودم بودم و هر پنجره ای. که به سرسبزترین نقطه بودن وا بود. سادگی از ته دلبستگی ام پیدا بود. من به دنبال نگاهی بودم. که مرا از پس دیوانگی ام می فهمید. وقتي نيستي كه هيچ.
taranom-taraneh.blogfa.com
606788. ترنم
دختران و سربازی (خیلی باحاله). فرمانده: پس این سربازه ها (بجای واژه سرباز برای خانمها باید بگوییم سربازه! معاون: قربان همه تا صبح بیدار بودن داشتن غیبت میکردن. ساعت ۱۰ صبح همه بیدار میشوند. سلام نازنین، صبحت بخیر. عزیزم صبح قشنگ تو هم بخیر. ماندانا جون، وای از خواب بیدار میشی چه ناز میشی. وااقای فرمانده، عسل ندارید؟ چرا کره بو میده؟ بچه ها، من این نون رو نمیتونم بخورم، دلم نفغ میکنه. آقای فرمانده، پنیر کاله نداری؟ من واسه پوستم باید پنیر کاله بخورم. بعد از صبحانه، نرمش صبحگاه (دیگه تقریبا شده ظهرگاه).
taranom-taranom.blogfa.com
606789. مرکز توانبخشی ترنم
منوی ناوبری برگه ها. مرکز آموزشی و توانبخشی روزانه معلولین ذهنی زیر 15 سال ترنم. منوی ناوبری دسته ا. ارسال شده توسط taranom. در تیر ۴, ۱۳۹۴. برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع معلولیت وطب سنتی. برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع معلولیت وطب سنتی با حضور والدین مددجویان و جناب آقای مهرآفرین محقق محترم بهزیستی . ارسال شده توسط taranom. در تیر ۴, ۱۳۹۴. جشن نوروز ۹۴در مرکز. جشن نوروز ۹۴در مرکز . ارسال شده توسط taranom. در تیر ۴, ۱۳۹۴. جشن تولد مددجو محمد مداحی در روز جشن نوروز در مرکز. ارسال شده توسط taranom. برگزار...
taranom-th.ir
606790. ترنمِ سلام
باشد تا قلم، ترنمی از خون سرخ شهیدان داشته باشد. باشد تا قلم، ترنمی از خون سرخ شهیدان داشته باشد. دوستم ازم پرسید یعنی ما لیاقت داریم جز ۳۱۳ نفر یار حضرت مهدی باشیم؟ خندیدم و با شرمندگی گفتم. بیا بشینیم گریه کنیم رفیق . ما جز ۲۰ ملیون زائر کربلا هم نیستیم. امام حسین علیه السلام. امام خمینی رحمت الله علیه. به وظیفه خود عمل کنیم. تاملاتی در باب فرهنگ.(1). اربعین منظومه دلدادگی است. تفکر بسیجی باطل السحر توطئه های دشمن. درب خانه ستمکار را مکوب. او رهبر من است. عاقبت حضرت معصومه(س) به مشهد نرسید. امام خامنه ...
taranom.blog.ir
606791. Server Error- blogfa.com
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است و تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش راهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه. را مطالعه کنید. [BLOGFA.COM].
taranom.blogfa.com
606792. taranom.com [صفحه اصلي سايت]
شرکت فرهنگی هنری ترنم نی. استودیو تهیه و تولید آثار صوتی و تصویری. سبد خرید شما خالی است. ساخت کلیپ و تیزر. CD,DVD,Mini CD چاپ. ساخت فیلم آموزشی و صنعتی. فرم اطلاعات متقاضي نمايندگي. فرم نظرسنجي آثار صوتي. فرم نظرسنجي آثار تصويري. استان کهکلویه وبویر احمد. هنوز در سایت عضو نشدهاید؟ برای خرید بلیط اینترنتی اینجا را کلیک نمایید. لوح تصويري شب خاطره ها. با خوانندگی پیام حصیری و با ترانه هایی اززنده یاد قیصر امین پور و محمدعلی بهمنی و رشیدکاکاوند به بازار عرضه گردید و به دوستداران موسیقی تقدیم گردید .
taranom.com
606793. taranom (soha) - DeviantArt
Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) " class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 7 Years. This deviant's full pageview. Last Visit: 128 weeks ago. This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets. Why," you ask? Dec 31, 2012.
taranom.deviantart.com
606794. شرکت نرم افزاری ترنم
Divjmslide-item" data-cycle-pager-template=" { slideNum}. نسخه ی آنلاین نرم افزار شمیم وحی (با امکان بروزرسانی برای دارندگان DVD). نسخه ی آنلاین نرم افزار شمیم وحی برای استفاده ی کاربران عزیز آماده ی دانلود می باشد. در این نسخه دانلود صوت ها، ترجمه ها، تفاسیر و سایر اطلاعات از طریق دستگاه اندرویدی و بدون نیاز به رایانه امکانپذیر می باشد. در این نسخه همچنین امکان استفاده از امکانات اولیه (نسخه نمایشی) بدون وارد کردن و خرید شماره سریال وجود دارد. برای دانلود به لینک زیر مراجعه نمایید. شما می توانید با مراج...
taranom.ir
606795. Taranom Kazempour - Home
My name is Taranom Kazempour and I am a graduate of the Broadcast Journalism program at BCIT. I am currently employed at CityTV in Vancouver, where I work as a Junior Associate Producer and a live Newsbreak Anchor. I also have a degree in English from Simon Fraser University in Burnaby, BC. My resume has been posted, as well as a radio and several tv news demos. Please feel free to contact me at any time if you would like further information. Living in a fishbowl - and loving it.
taranom.kazempour.ca
606796. ترنم
دهه شکوهمند فجر مبارک باد. بهمن 18ام, 1394. فرارسیدن ایام مبارک فجر طلیعه ی آزادی ملت و محو استبداد و واپس راندن استعمار،. بر ملت بزرگ ایران مبارک باد. مطلب در بدون موضوع. ارسال نظر ». بهمن 18ام, 1394. از تو گفتن ناب ترین عشق هاست. گر نیایی هجرت میکشد مرا. گر بیایی وصلت خواهد کشت مرا. مطلب در بدون موضوع. ارسال نظر ». ارزش نماز اول وقت. بهمن 12ام, 1394. آقای مصباح می گوید: آیت الله بهجت از مرحوم آقای قاضی (ره) نقل می کردند که ایشان می فرمود:. و یا فرمودند: به صورت من تف بیندازد. مطلب در بدون موضوع. با وجو...
taranom.kowsarblog.ir
606797. یکی بود با این که یکی هم نبود!
یکی بود با این که یکی هم نبود! الیوم وبلاگ نویسی با ی نحو واجب و هر کس وبلاگ ننویسد خر است. یکهو آدم چشم باز میکند و میبیند بیش از دو سال است که در دنیای مجازی نقشی بیشتر از یک فسیل نداشتهاست، پر از احساسات ضد و نقیض و هیجانانگیز میشود. از آن دسته احساساتی که آدم را وادار به کارهایی می کند که عقل سلیم و ماتحت گشاد با آن مخالفت میکنند. از جنس احساسات کیت وینسلت در فیلم اسطوره ای تاریخ سینما! نمیدانم کجا بود، ک ی بود، از کی بود که مطلبی خواندم در این مایه که، آقا جان! اصلا بنده به عنوان کسی که سالها در مکت...
taranom.mihanblog.com
606798. ترنم | گروه خیریه ترنم
طرح رمضان گروه خیریه ترنم.
taranom.org
606799. صدای پای ترنم
قیمت سرور اچ پی. قیمت لپ تاپ ایسوس. قیمت لپ تاپ لنوو. قیمت لپ تاپ اچ پی. قیمت لپ تاپ ایسر. قیمت مودم دی لینک. قیمت مودم تی پی لینک. قیمت یو پی اس. فروش یو پی اس. قیمت پرینترهای اچ پی. قیمت هارد اس اس دی. قیمت باتری لپ تاپ. حسادت دوست، ناشی از نادرستی دوستی است . [امام علی علیه السلام]. به نام خالق زیبایی ها. خداوندا به تو پناه می بریم از بدی باطن و بایان بد و از کوچک شمردن گناهان کوچک. خداوندا بردوفرشته با کرامت که نویسنده اعمال هستند زحمات ما را اسان کن. خداوندا مرا عمل بهشت نیست طاقت دوزخ ندارم. بازدید...
taranom.parsiblog.com
606800. گالری موسیقی ترنم
فروش انواع آلات موسیقی درجه یک. فروش لوازم جانبی موسیقی. برگزاری کلاس های آموزشی انواع سازهای موسیقی. استودیو کاملا تجهیز و ارائه. خدمات آهنگ سازی، تنظیم و ضبط صدا. همکاری با ترانه سرایان پاپ و سنتی. میدان شهدا- پاساژ صادقی - پلاک 7 جنوبی. تاریخ : چهارشنبه، 28 فروردين ماه، 1392. ادیت شده از مرجع قالبهای نیوک. ادیت و طراحی توسط. قدرت گرفته از نیوک پارسی 8.3.6.
taranom.passagesadeghi.com
606801. ✔سرابـــــــــــ❦ــــ رد پای تـــღــــو♫
سراب رد پای تღو. این غم انگیزترین حالت غمگین شدن است. مگر هر قصه ی شیرین شبی پایان نمیگیرد. و تو ان قصه ای هستی که بی آغاز میمیرد. نوشته شده در شنبه دوم بهمن ۱۳۹۵ساعت 15:16 توسط من. ای تف به جهان تا ابد غم بودن. ای مرگ بر این ساعت بی هم بودن. نوشته شده در شنبه سیزدهم آذر ۱۳۹۵ساعت 15:14 توسط من. گاهی دلت بهانه هایی می گیرد که خودت انگشت به دهان می مانی. گاهی دلتنگی هایی داری که فقط باید فریادشان بزنی اما سکوت می کنی . گاهی پشیمانی از کرده و ناکرده ات. که می شناسی بنشینی و"فقط" نگاه کنی. تو مهربان بود ی.
taranom00.blogfa.com
606802. ترنم کوچولو
سلام من ترنم هستم .ترنم یعنی آوازه خوش.من که خودم خیلی کوچولوام همش 11 ماهمه نمیتونم خاطراتمو بنویسم.پس خاله جونم برام مینویسه تا وقتی بزرگ شدم خاطرات کودکیمو بخونم .مرسی که بهم سر میزنید. آرینا دختر مو فرفری. نادیا ونلیا تمام هستی ما. قالب هاي نايت نما. تولد 2 سالگی ترنم. تاريخ : شنبه پنجم مهر 1393 نويسنده : پ. ترنمم خیلی وقته برات ننوشته معذرت خاله جون . امشب شب تولدته 2 ساله شدی خاله باورم. نمیشه که انقدر زود ب. زرگ شدی و وارد سومین. سال زندگیت شدی.عاشقتم دختر کوچولوی. که چه حالی داشتم وقتی زل زده.
taranom00111.blogfa.com
606803. *Snow girl*
عشق برای یکی دلگرمی. و برای دیگری سرگرمی! تا وقتی قلب عریان کسی. را ندیدی بدن عریان خودت. را نشان نده.هیچ وقت چشمانت. را برای کسی که معنی. نگاهت را نمیفهمد گریان مکن. قلبت را خالی نگه دار اگر هم. روزی خواستی کسی را در. قلبت جای دهیسعی کن که. فقط یک نفر باشد و به او بگو. که تو رو بیشتراز خودم و کمتر از. خدا دوست دارم چون به خدا. اعتقاد دارم و به تو نیاز! شایدخداهم روزی عاشق شود. دوست دارم به عشقش نرسد. کنارش میشینی و فقط با چند تا آیه قرآن محرمش میشی. و من آشنا با یه دنیا عشق و حسرت به او نامحرمم. اگه نگی...
taranom0074.blogfa.com