SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 16 / (606803 - 606857)

606803. *Snow girl*
عشق برای یکی دلگرمی. و برای دیگری سرگرمی! تا وقتی قلب عریان کسی. را ندیدی بدن عریان خودت. را نشان نده.هیچ وقت چشمانت. را برای کسی که معنی. نگاهت را نمیفهمد گریان مکن. قلبت را خالی نگه دار اگر هم. روزی خواستی کسی را در. قلبت جای دهیسعی کن که. فقط یک نفر باشد و به او بگو. که تو رو بیشتراز خودم و کمتر از. خدا دوست دارم چون به خدا. اعتقاد دارم و به تو نیاز! شایدخداهم روزی عاشق شود. دوست دارم به عشقش نرسد. کنارش میشینی و فقط با چند تا آیه قرآن محرمش میشی. و من آشنا با یه دنیا عشق و حسرت به او نامحرمم. اگه نگی...
taranom0074.blogfa.com
606804. حباب
زمینم، خوب میدانم که اینجا جمعه بازار است،. ودیدم که عشق را در بسته های زرد وکوچک نسیه میدادند! در اینجا قدر نشناسند مردم ،شعر حافظ را به فال کولیان اندازه می گیرند. زمین جای قشنگی نیست. نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم اردیبهشت 1390ساعت 19:38 توسط ترنم. به کلینیک خدا رفتم. به کلینیک خدا رفتم تا چکاپ همیشگی ام را انجام دهم، فهمیدم که بیمارم . خدا فشار خونم را گرفت، معلوم شد که لطافتم پایین آمده. زمانی که دمای بدنم را سنجید، دماسنج 40 درجه اضطراب نشان داد. و آنها دیگر نمی توانستند به قلب خالی ام خون برسانند.
taranom01.blogfa.com
606805. عاشقانه هایم
یادمه ﯾﻪ ﺷﺐ ﺑﺭﺍﺵ فرستاﺩﻡ : ﺩﻟﻢ ﺑﺮﺍﺕ ﺗﻨﮔ. ﺷﺪﻩ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ : ﻛﻤﺘﺮ ﺑﻬﻢ ﻓﻜﺮ ﻛﻦ ﺗﺎ ﺩﻟﺘﻨﮕﻢ ﻧﺸﻲ. ﺍﻭﻧﺸﺐ ﺗﺎ ﺧﻮﺩ ﺻﺒ ﮔﺮﻳﻪ ﻛﺮﺩﻡ . . . . ﻧﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺑﻲ ﻋﻼﻗﻪ ﺑﻮﺩﻧﺵ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ . . . ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﺍﺻﻼ ﻧﻔﻬﻤﻴﺪ ﺩﻟﺘﻨﮕﯾﻢ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﻡ ﻧﯾﺲ! ﺑﻪ ﺟﺎﻱ ﻛﻤﺘﺮ" ﻫﻴﭽﻮﻗﺖ" ﺑﻬﺶ ﻓﻜ ﻧﻤﻴﻜﺮﺩﻡ. گذشتكم كم تنهام گذاشت. گفتم بي تو نميتونم و گفت:كار نشد نداره هستن كسایي كه جام رو پ ر كنن. زمان زيادي گذشته است و افراد زيادي آمدند و چند سوايي بودند و رفتند . اما همچنان اوست تنها فرد محبوب زندگي م. عادت عجيبيست ديدن عكس هايت. به خيال آنكه فراموش ميشوي. دوست دارم...
taranom021tanhayi.blogfa.com
606806. بوي سيب
به اميد ظهور حضرت عشق،تمام چشم ها در انتظارند. از کودکی به گردن ما شال ماتم است. نابرده رنج ، گنج به ما داده ای. نوشته شده در نهم آبان 1393ساعت 14:8 توسط ترنم. یک تکه ازیکدیگرراباخودمی برند. عده ای فقط غمهایشان. عده سخاوتمندی که وقتی برمیگردی. نوشته شده در بیست و هشتم مهر 1393ساعت 16:57 توسط ترنم. روزی ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﯽ، ﺍﺯ ﻃﺒﻘﻪ ﺷﺸﻢ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺩ ﮐﻪ ﺑﺎ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ. ﮐﺎﺭﮔﺮﺍﺵ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﻪ . ﺧﯿﻠﯽ ﺍﻭﻧﻮ ﺻﺪﺍ ﻣﯿﺰﻧﻪ ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺷﻠﻮﻏﯽ ﻭ ﺳﺮﻭ ﺻﺪﺍ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﻣﺘﻮﺟﻪ. ﺑﻪ ﻧﺎﭼﺎﺭ ﻣﻬﻨﺪﺱ 10 ﺩﻻﺭ ﻣﯿﻨﺪﺍﺯﻩ ﭘﺎﯾﯿﻦ ( ﺗﺎﺑﻠﮑﻪ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺑﺎﻻ ﺭﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﻪ ). شود ت...
taranom03.blogfa.com
606807. پیش دبستان ترنم
خیابان کاوه شمالی -خیابان حافظ شمالی-جنب کتابخانه شهرک کاوه تلفن03134507779. خیابان کاوه شمالی -خیابان حافظ شمالی-جنب کتابخانه شهرک کاوه تلفن03134507779. مهدکودک وپیش دبستان شهرک کاوه. ثبت نام مهدکودک وپیش دبستان دوستاره. بازی فکری جشن اردو کاردستی ازمایش. اسبا بازی شن بازی. کودک یک تا دو ماهه. کودک هفت تا دوازده ساله. خواب کودک یک تا سه سال. خواب کودک چهار تا هشت ماهه. خواب کودک نه تا دوازده ماهه. خواب کودک سه تاچهار ماهه. خواب کودک سه تا شش ساله. خواب نوزاد یک روزه تا یک ماهه. آرامش در دوران بارداری.
taranom031.blog.ir
606808. ترنم باران
هیچ وقت برای تازه شدن دیر نیست. ترنم باران هیچ وقت برای تازه شدن دیر نیست. Target=" blank" قالب وبلاگ. هیچ وقت برای تازه شدن دیر نیست. باران قاصدک, مامان مریم,. کلاس اول ابتدایی آقای باقرزاده. گمشده ای در رویا. خدا, انسان عشق. دختری از دیار گل آفتابگردون. گذر از کوی شهدا. خانوم معلم کار و فناوری. سایت علمی فرهنگی ظفرمند. سالها پیش بچه اولم که بدنیا اومده بود علاوه بر مرخصی شش ماهه یه مرخصی یکساله بدون. حقوق هم گرفته بودم تا بتونم بیشتر کنار فرزندم بمونم و مجبور نباشم نوزاد شش ماهه ام را. گفت از داستان خو...
taranom057.blogfa.com
606809. ترنم
کسیکه منتظر مصلح است دائم خودش را با آنچه باید باشد تا به درد مصلح بخورد مقایسه می کند. ما اسب شهدا را نشناخته ايم چه رسد به اصل شهدا! روزي مجنون بر سر كوچه اي نشسته بود و پاي سگي را مي بوسيد! خلق با تعجب به او مي نگريستند و از كنارش مي گذشتند، تا اينكه عده اي از آدم هاي عاقل، كنارش توقف كرده و شروع به نصيحتش كردند كه اين چه كاري است؟ پاي سگ را چرا مي بوسي؟ مگر ديوانه شده اي؟ مجنون به آنان گفت: آيا تا به حال ديده ايد كه من پاي هر سگي را ببوسم؟ اما حال چرا پاي اين سگ را مي بوسي؟ ساعت 11:30 توسط نیاز.
taranom100.blogfa.com
606810. فریاد خاموش
در زمستانی که سردی ازادی بر لبانمان خشکید یلدا این شب اریایی. را به گرمای قلب هایمان جشن می گیریم. یادمان باشد در پایان این شب طولانی افتابی هم طلوع خواهد کرد. نوشته شده در ۸۹/۰۹/۳۰ساعت 23:54 توسط نیلوفر. یه دنیا سکوت تو حجم ثابت یه حباب و لحظه هایی که بی تفاوت تکرار. اینست دنیای من دنیای بی تبسمی که بی صدا تکرار می شود. نوشته شده در ۸۹/۰۹/۰۷ساعت 18:10 توسط نیلوفر. نیکی عزیزم اروم بخواب و بی درد برو. هرچند که جای خالیه صندلیت همیشه تو کلاس خالی می مونه اما. خوشحالم که دیگه درد نمی کشی. رستم در این هیاهو.
taranom101.blogfa.com
606811. ترنم
شاید صدا کنی مرا. پادشاهی که یک کشور بزرگ را حکومت می کرد، باز هم از زندگی خود راضی نبود. اما خود نیز علت را نمی دانست. روزی پادشاه در کاخ امپراتوری قدم می زد. هنگامی که از آشپزخانه عبور می کرد، صدای ترانه ای را شنید. به دنبال صدا، پادشاه متوجه یک آشپز شد که روی صورتش برق سعادت و شادی دیده می شد. پادشاه بسیار تعجب کرد و از آشپز پرسید: ‘چرا اینقدر شاد هستی؟ آشپز جواب داد: ‘قربان، من فقط یک آشپز هستم، اما تلاش می کنم تا همسر و بچه ام را شاد کنم. بدین سبب من راضی و خوشحال هستم’. فکر کرد که یک سکه دیگر کجاست...
taranom110.blogfa.com
606812. ترنم حيات
قطره قطره آب قطره قطره زندگی. اسراف آب در حديث. آب بندها ومديريت آب. صرفه جويي در مصرف آب را به كودكان آموزش دهيم. 25 روش براي صرفه جويي آب. 30گام صرفه جويي مصرف آب. مصرف بهينه آب در كشاورزي. صرفه جويي در منزل. شبكه خبري آب ايران. شركت مديريت منابع آب ايران. شركت مهندسي آب وفاضلاب كشور. سازمان مديريت بحران كشور. شركت آب وفاضلاب چهارمحال وبختياري. پورتال جامع مدیریت مصرف آب. دوشنبه دهم آذر 1393 ] [ 12:44 ] [ بتول زماني ]. اسراف آب در حديث. مجموعه الاخبارباب 171حدیث 3. آب بندها ومديريت آب. 4 هر جا صحنههای ...
taranom12.blogfa.com
606813. اینجا همه چی در همه !!!چراکه نه ؟؟؟
اینجا همه چی در همه! ولي واقعا اين جا همه چي در همه هااااااااااااااااااااااااااا. پ ن پ دابل اسي. هیون لب تابش رو برده نمایندگیش میگه ضربه خورده کار نمیکنه. یارو میگه ضربه فیزیکی؟ پ نه پ.یکم کم محلی کردم ضربه روحی خورده. جونگ مین داشت قهوه می خورد.داغ بود سوخت. پ نه پ.رفتم مرحله بعد! یونگ سنگ رفته ساعت سازی.به یارو میگه ساعتم کار نمیکنه. میگه یعنی درستش کنم؟ پ نه پ.باهاش صحبت کن سر عقل بیاد بره سر کار! کیو رفته دکتر از منشیه میپرسه دکتر هست؟ بله میخوایید برید پیشششون؟ جونگ مین رفته بلیط کانادا بگیره.
taranom1224.blogfa.com
606814. ترنم
کاریکاتور انواع زن در ایران. نوشته شده در یکشنبه بیست و نهم بهمن 1391ساعت 16:20 توسط ترنم. نوشته شده در یکشنبه بیست و نهم بهمن 1391ساعت 14:42 توسط ترنم. نوشته شده در یکشنبه بیست و نهم بهمن 1391ساعت 14:42 توسط ترنم. بعداز آن دعوت زیبا به ملاقات خودت. من چه حالی بودم! خبر دعوت دیدارت چونکه از راه رسید. پلک دل باز پرید. من سراسیمه به دل بانگ زدم. جامه تنگ در آر. وسراپا به سپیدی تو درآ. باورت می شود ای چشم به ره مانده خیس؟ که پس از این همه مدت ز تو دعوت شده است! چشم خندید و به اشک گفت برو. کف بر هم بزنید.
taranom1255.blogfa.com
606815. *ترنم عاشقانه *
از تک تک چیز هایی که مرا یاد او می اندازد نفرت دارم. خودش که دیگر هیچ. پنجم مرداد 1393 ساعت توسط سارا. باور نبودن آنها که . می توانستند باشند و رفتند! و تلخ تر است امروز. باور آنها که ادعای ماندن دارند ! یازدهم تیر 1393 ساعت توسط سارا. تنها بنایی که هر چه بیشتر بلرزد. محکمتر می شود ،. دل آدمی است . . ! بیست و پنجم اردیبهشت 1393 ساعت توسط سارا. صدای گامهای تو ضربان زندگی من است . با من راه بیا هنوز تشنه زنده بودنم. پانزدهم فروردین 1393 ساعت توسط سارا. احساس آخرین بیسکوئیت باقیمانده در یک بسته را دارم.
taranom128.blogfa.com
606816. ریاضی با طعم آلبالو
ریاضی با طعم آلبالو. ریاضی موسیقی احساس است و موسیقی ریاضی احساس. در طوفان زندگی با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است. نوشته شده در تاريخ سه شنبه هشتم مهر 1393 توسط masoome.s. ما هم یکی از همون خیلی ها هستیم. یه آدم رنگی اجازه نمیده خستگی اونو از پا بندازه. جایی که از پیگیری یکی از کارهاش عقب موند و خسته شد چشماشو میبنده، یه نفس عمیق میکشه و به خودش میگه: ادامه بده! مثل یه قهرمان واقعی ادامه بده. پس قوی باش و هر جا که خستگی رو با قیافه فریبندهاش دیدی که بهت میگه: بیخیال! منبع: سایت رنگی رنگی. راز نور و نان.
taranom129.blogfa.com
606817. از sms های سرکاری تا عاشقانه و جک و مطالب قشنگ و شعر
از sms های سرکاری تا عاشقانه و جک و مطالب قشنگ و شعر. سیب باكس پربازدیدترین لینك باكس. فهرست وب های ایرانی. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. تاریخ:پنجشنبه 7 اردیبهشت 1391-06:01 ب.ظ. نویسنده : ندا اسماعیلی. تکلیف من از همان ابتدا روشن بود . هزار بار برایت شعر بنویسم و خط بزنم . دیگر کار از کلاس انشاء هم گذشته است. این جریمه تمامی ندارد ! تاریخ:پنجشنبه 7 اردیبهشت 1391-05:59 ب.ظ. نویسنده : ندا اسماعیلی. من تو را همینجا ، میان بازوانم میخواهم . نویسنده : ندا اسماعیلی.
taranom13.mihanblog.com
606818. ترنم
یک پرنده ی کوچک که زیر برگها آواز می خواند برای اثبات خدا کافی است. سلام به وبلاگ من خوش اومدین نظر یادتون نره. اس ام اس جوک92. ناله های دل شکستم. اس ام اس وجوک جدید. قالب وبلاگ کوه و جنگل. شرکت های کرکره برقی. ژل افزایش دهنده قد. خرید چراغ خواب شلمن. می روم در ایوان، تا بپرسم از خود. مادرم سینی چایی در دست. گل لبخندی چید ،هدیه اش داد به من. خواهرم تکه نانی آورد ، آمد آنجا. پدرم دفتر شعری آورد، تکیه بر پشتی داد. شعر زیبایی خواند ، و مرا برد، به آرامش زیبای یقین. با خودم می گفتم. زندگی درک همین اکنون است.
taranom1360.blogfa.com
606819. ترنم عشق
امشب تمام ارزویم را دریک کلام کوچک در تو خلاصه کردم:. ای کاش میشد یک بار تنها همین یک بار تکرار میشدی تکرار. نوشته شده در یکشنبه یکم تیر 1393ساعت 14:0 توسط ترنم. از تنهایی ب مردم پناه میبرم و از مردم ب تنهایی میگریزم. نوشته شده در یکشنبه یکم تیر 1393ساعت 14:0 توسط ترنم. دانلود آهنگ جدید و متن آهنگ و کد آهنگ برای وبلاگ. پیج رنک سایت شما.
taranom1363.blogfa.com
606820. باران عشق
زندگی بافتن یک قالی ست" نه. همان نقش و نگاری که خودت. میخواهی" نقشه از قبل مشخص. شده است" تو در این بین فقط. میبافی" نقشه را خوب ببین" نکند. آخر کار قالی زندگیت را نخرند؟ نوشته شده در یکشنبه دوازدهم دی 1389ساعت 15:15 توسط مهسا. تو مرا بردی به شهر یادها،. من ندیدم خوشتر از جادوی تو،. ای سکوت ای مادر فریادها. گم شدم در این هیاهو گم شدم،. تو کجایی تا بگیری داد من؟ گر سکوت خویش را میداشتم،. زندگی پر بود از فریاد من! نوشته شده در جمعه بیست و سوم فروردین 1392ساعت 10:13 توسط مهسا. به اندازه یک نگاه. شوق دیدار ت...
taranom1364.blogfa.com
606821. ترنم
دیگه آدمهای خوب و بد مهم نیستند مهم خود منم. من عاشقت شدم دلواپسم نباش. ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﺗﺮﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻫﺎ ،. ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﺩﻭ ﻃﺮﻓﻪ ﺍﻧﺪ! ﻫﺮ ﺩﻭ ﻣﯿﮑﻮﺷﻨﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺭﺷﺪﻧﺶ! ﻫﺮ ﺩﻭ ﺧﻄﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ! ﻫﺮﺩﻭ ﻭﻗﺖ ﻣﯽ ﮔﺬﺍﺭﻧﺪ! ﻫﺮ ﺩﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﮏ ﻟﺤﻈﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ،. ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﺯﻣﺎﻥ ﻫﻢﻣﯿﺠﻨﮕﻨﺪ. نوشته شده در سه شنبه سوم بهمن 1391ساعت 13:22 توسط ترنم. از موهبت آفریدن درست استفاده کنیم . حتی اگر آفریدن آوردن یه لبخند بر روی لب کسی باشه. شاید هر قدمی که بر میداریم تا به شناخت خدا برسیم عین آفریدنه. ما جزیی از این طبیعتیم. چایت را تلخ ننوش.
taranom1365.blogfa.com
606822. شاكي
مرا از یاد خواهی برد میدانم. و من از دیدگان سرد تو یک روز میخوانم. سرود تلخ و غمگین خداحافظ. مرا از یاد خواهی برد و از یادم نخواهی رفت. من این را خوب می دانم که روزی هم. مرا از خویش خواهی راند. و قلبت را که روزی آشیان گرم عشقم بود. نوشته شده در چهارشنبه دوم بهمن 1392ساعت 17:26 توسط. لعنت به بعضی آهنگا . به بعضی خیابونا . به بعضی حرفا . لعنتیا آدمو میبرن به روزایی که . واسه از بین ب ردنش تو ذهنت . لعنت به بعضی آهنگا . به بعضی خیابونا . به بعضی حرفا . لعنتیا آدمو میبرن به روزایی که . مدتها بود که به راه ها...
taranom1366.blogfa.com
606823. ترنم
پدر با تمام وجود دوستت دارم. دل نوشته های دو برادر. گالري عکس هاي زیبا. سایت اجتماعی فارس عرب. یکشنبه پنجم خرداد 1392 ] [ 18:32 ] [ ترنم ]. زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید. ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود؟ یکشنبه پنجم خرداد 1392 ] [ 18:29 ] [ ترنم ]. او دزد آرزوهاے من است. جمعه سوم خرداد 1392 ] [ 16:49 ] [ ترنم ]. مادررا به مداد تشبیه میکردم. که با هر بار تراشیده شدن، کوچک و کوچک تر میشود. یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ. خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست.
taranom13661366.blogfa.com
606824. آسمون پرستاره من
اینجا آسمان من است .ستاره هایش رابرای خودم میگذارم،شاید به کار تونیز بیاید. با نگاه آرامت نامهربانی هایم را می بینی. و هم چنان مهربانی می کنی. لبخند تو برایم شرمندگی مکرر. به بار می آورد. و سکوتی آشنا که آبستن پرسش بی جواب من است:. چطور می توانی این قدر وسیع باشی؟ نوشته شده در یکشنبه 93/2/21ساعت 2:37 عصرتوسط ز@- - - -رl. یک فنجان چای داغ میهمان منی. کنار پنجره ی غبار گرفته،. چای رفاقت من، همیشه تازه دم است. عشق است ، مثل یک حبهء قند. زندگی را با عشق ، نوش جان باید کرد . 3-بزرگترین آرزوتون امشب چی بود؟
taranom1367.parsiblog.com
606825. دخترووووووووووووونه
سلام به قاصدک های خبررسان که محکوم به خبرندوسلام به شقایق هایی که محکوم به عشقندوسلام به توکه محکوم به دوست داشتنی. سلام به دوستای گلم خوشحالم که به وبم اومدین امیدوارم بهتون خوش بگذره واستفوده کنید. رنگ موی قهوه ای. اس ام اس انبوه. عینک ویفری شیشه شفاف. منی ، تو تکیه گاه منی. بدون تو و محبت های بی پایان تو هیچم. امیدوارم بتونم فرزند خوبی برای شما باشم. بهترین پدر دنیا ، روزت مبارک. پدر مهربان و خوبم از زحماتی که در این سالها برای من کشیدی. پدر جان ، باش و با بودنت باعث بودن من باش . روزت مبارک . تاريخ :...
taranom1374.blogfa.com
606826. ✘رویـــاے روے آبــــ...✘
ص בاے ا حساسات م را ف ق ط ص فح ه ے ڪیب ورבم میش نوב. وبلاگ قبلے تعطیل ش. اینجا فقط و فقط خو. اבامه ے تنهای ے. Ƹ ӝ ʒ ترنمƹ ӝ ʒ ] [شنبه نهم شهریور ۱۳۹۲]. Ƹ ӝ ʒ ترنمƹ ӝ ʒ ] [شنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۲]. Ƹ ӝ ʒ ترنمƹ ӝ ʒ ] [پنجشنبه نوزدهم دی ۱۳۹۲]. همین نزבکیهاست . . . Ƹ ӝ ʒ ترنمƹ ӝ ʒ ] [دوشنبه شانزدهم دی ۱۳۹۲]. امان از آن روزے که . آنکه از בيבه برفت . Ƹ ӝ ʒ ترنمƹ ӝ ʒ ] [یکشنبه پانزدهم دی ۱۳۹۲]. یاנم نبפנ بعضیا لیاقت. شנט با مارפ نנارט. Ƹ ӝ ʒ ترنمƹ ӝ ʒ ] [پنجشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۲]. شבهبهتره בنبال بقیه اش نباشیב!
taranom1376.blogfa.com
606827. دنیای عاشقان
کد صفحه ورودی عاشقانه. دنیای عاشقان عشق منو تو. 0 0 0 0,*-: :-*. 0 0000 0000 0,*-: :-*. 0 0000000 000000 0,*-: :-*. 0 0000000000000 0,*-: :-*. 0 000000000000 0,*-: :-*. 0 00000000 0,*-: :-*. 0 000 0,*-: :-*. 0 0,*-: :-*. 0 0000 000 0. 0 0000000 000000 0. 0 0 0 0,*-: :-*. 0 0000 0000 0,*-: :-*. 0 0000000 000000 0,*-: :-*. 0 00000000000000 0,*-: :-*. 0 000000000000 0,*-: :-*. 0 00000000 0,*-: :-*. 0 000 0,*-: :-*. 0 0,*-: :-*. 0 0000 000 0. 0 0000000 000000 0. قالب وبلاگ حرفه ای. بعضی وقت ها خداحافظ. تاريخ...
taranom1377.blogfa.com
606828. پاتوق تفریحی سرگرمی
این آدرس وب جدیدمونه خوش حال میشم سر بزنید اگه با تبادل لینک با این سایت. موافق بودین خبرم کنید. چهارشنبه بیست و نهم مرداد ۱۳۹۳. تا آسمان خیال تو چقدر راه است؟ میخوام به هوای تو در هوای تو اوج بگیرم! دوشنبه چهارم اسفند ۱۳۹۳. بزن به سلامتی حرفای دلت. که به کسی نگفتی. بزن به سلامتی این که کوه دردبودی. بزن به سلامتی تنهاییات. ولی تنهایی رو دوست نداشتی. بزن به سلامتی آرزوهایی که. بزن به سلامتی عشقی که. طالعش به اسمت نبود. ولی هنوزم دوسش داری. بزن به سلامتی شب هایی که. ولی نمیدونستی واسه چی. به سلامتی پت ومت.
taranom1378.blogfa.com
606829. ********
نوشته شده در پنجشنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۲ساعت 22:32 توسط yek doost.
taranom1379.blogfa.com
606830. بادیه عشق
کد شمارش معکوس سال نو. اول دفتر به نام. آنکه هست خالق این. نوشته شده توسط محمد در دوشنبه یکم اسفند 1390 ساعت 8:45. بوی باران، بوی سبزه، بوی خاک. شاخههای شسته، باران خورده، پاک. آسمان آبی و ابر سپید. عطر نرگس، رقص باد. نغمه شوق پرستوهای شاد. خلوت گرم کبوترهای مست. نرم نرمک میرسد اینک بهار. خوش به حال روزگار. خوش به حال چشمه ها و دشتها. خوش به حال دانهها و سبزهها. خوش به حال غنچههای نیمهباز. خوش به حال دختر میخک که میخندد به ناز. خوش به حال جام لبریز از شراب. خوش به حال آفتاب. با سلام خدمت همه ی. برام فرق ...
taranom1389.blogfa.com
606831. گلواژه های خیس
نقاش نیستم ولی دلم برایت پر می کشد . اگر امشب از حوالی دلم گذشتی،. با هزار بدبختی خوابانده ام. دوباره حرف و حرف و حرف. گفتو گوی خدا با بنده . دلم از هرچه دنیا سیر است. مادر ای زیبا ترین معنا. حرفی برای گفتن ندارم . حضرت آدم و مهمان هایش. یا من اسمه دوا و ذکره شفا. دوباره حرف و حرف و حرف. بعد مدت ها فرصت کردم بیام . البته قبلا هم گاهی به اندازه ی محدود چند دقیقه می اومدم و زود می رفتم و وقت نمی کردم که به وبلاگ دوستان سر بزنم و نظر بدم و از این بابت معذرت می خوام . ولی نمی تونم مثل قبل اینقد فعال باشم .
taranom1390.blogfa.com
606832. گل نرگس گل نرگس گل نرگس
گل نرگس گل نرگس گل نرگس. برای تعجیل در فرج و سلامتی آقا امام زمان صلوات. Http:/ life91.niniweblog.com/. سلام دوستان با وفا این وبلاگ خالی از لطف نیست. نوشته شده در شنبه هشتم تیر 1392;ساعت 2:27; توسط داداش مهدی;. گل نرگس فدای رنگ وبویت. نصیبم کی می شود دیدار رویت. نوشته شده در پنجشنبه ششم تیر 1392;ساعت 1:28; توسط داداش مهدی;. حرمت امام حسین (ع) یا شب یلدا؟ این بحث از این جهت دلكش است كه اسلام از یك امتیاز خاص برخوردار است كه هیچ آیینی مانند آن این اندازه نتوانسته است روح مردم مغلوب را تحت تاثیر و نفوذ معن...
taranom14.blogfa.com
606833. ُّّّّّّّّّّحسررررررررتّّّّّّّّ
برآنچه گذشت و آنچه شکست،حسرت نخور زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمیشد. سلام دوستای خوبم.ای وبلاگ دیگه اپ نمیشه. به این وبلاگم سر بزنید. Http:/ nolove0111.blogfa.com. شنبه بیست و ششم مرداد 1392 ] [ 13:44 ] [ فرشته ] . نامم را پاک کردے ، یادم را چه مے کنے؟ یادم را پاک کنے ، عشقم را چه مے کنے؟ اصلا همه را پاک کن . هر آنچه از من دارے . از من که چیزی کم نمے شود. فقط بگو با وجدانت چه مے کنے؟ نکند آن را هم پاک کرده ای؟ نمے توانے آنچه رانداشتے پاک کنے! سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1392 ] [ 7:25 ] [ فرشته ] .
taranom15.blogfa.com
606834. تنهای تنهای تنها
چه سخته همه فکر کنند سرت شلوغه و فقط خودت بدونی چقدر تنهایی. کاش همون طور که از شکستن تکه ای شیشه برمیگردی ونگاهش میکنی. وقتی دل مرا شکستی یک بار بر میگشتی و فقط نیم نگاهی میکردی! در امتداد کوچه مهتاب. دنیای دخترونه من . دل نوشته ای از جنس بلور. ٠ کلبه تنهایی ٠. مژگانی که به رویا تبدیل شد. قالب وبلاگ گرافیکی جنگل سیاه. مادر در دوران شیردهی. پنل رایگان اس ام اس. یه حرفی که ته دلم مونده بود تا به یک سری ادمایی که نیش به قلبم زدن بگم. منظورم دقیقا به خود شمایی هستش که همین چند روز پیش نظر گذاشتی! و ت و آنهآ...
taranom1551.blogfa.com
606835. ترنم
ساخت اولین فیلم 3بعدی در ایران. فرود مريخ نورد ناسا را مستقيما تماشا كنيد! مهمترین اشتباهات رژیمهای لاغری. این زنان خوش اندام ترند؟ دریافت کد ذکر ایام هفته برای وبلاگ. ساخت اولین فیلم 3بعدی در ایران. فیلمبرداری اولین فیلم سهبعدی ایران به نیمه رسید. فیلمبرداری فیلم آقای الف. تاریخ سینمای ایران به کارگردانی عطشانی. که 15 روز پیش در سعادتآباد و قیطریه شروع شد به نیمه رسید و تدوین همزمان توسط. شاهین یارمحمدی شروع شده است. شنبه چهارم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 0:40 ] [ افشار ]. حالا دیگه تو غربتش ستاره سر نمیزنه. به گزا...
taranom157.blogfa.com
606836. شاید وقتی دیگر ...
شاید وقتی دیگر . همه گلهای دنیا را تقدیم به تو میکنم. ای بهترین خواهر دنیای من. نوشته شده در جمعه دوم بهمن 1388ساعت 0:50 توسط پاییز. وحال سال به سال. یکسال از فراق غزیزی گذشت عزیزی که بودنش برای همه گرمایی بود ومهرش لطافتی برای دوست داشتن. برای مردم چه زود یکسال شد و برای کسانی که مهرش را در قلب داشتن چه سخت. یکسالی که برایشان چندین سال گذشت. و حال باز چه سالهای می اید و چه سالهای دیگری خواهد رفت . نوشته شده در چهارشنبه بیست و هشتم مرداد 1388ساعت 1:0 توسط پاییز. چه سخت است باری تو این همه . و از پایین به...
taranom18.blogfa.com
606837. عاشقی به درک عشق و حال و بچسب (من و تو )
به وبلاگ عاشقی به درک عشق و حال و بچسب (من و تو ) خوش آمدید ، امیدوارم مطالب وبلاگ من برای شما مفید باشد. عاشقی به درک عشق و حال و بچسب (من و تو ). غصه خوردن دیگه بسه همشون برن به درک فقط بخند. عاشقی به درک عشق و حال و بچسب (من و تو ). ببینم کجا رو نگا می کنید اخه خخخخ. قالب های حرفه ای وبلاگ. آبان 1395 ، 1. مهر 1395 ، 2. قیمت دوربین مدار بسته. اسکریپت تبادل لینک هوشمند. خرید زغال مجیک فایر. ببوس دو چشمم را که بسته شد روی خیانتت. نگاه کن دو چشمم ره که دید رفتنت را. که هیچ وقت سهم من نبود و ماله دیگری بود.
taranom18.mihanblog.com
606838. دستگاه شنود سیم کارتی
دستگاه شنود سیم کارتی. گلچین قالب های وبلاگ. کارواش خانگی همه کاره ایزی جت. کارواش همه کاره خانگی وسیله ای با کارایی فوق العاده. کارواش همه کاره خانگی محصولی جدید و بی نظیر برای شستشوی ماشینتان. شستن اتومبیل،حیاط ، پنجره ها و تمیز کردن فیلتر استخرها. با کارواش همه کاره خانگی می توانید با چرخاندن و تنظیم سر آن به آرامی به گلها آب بدهید. با ریختن مواد شوینده داخل محفظه می توانید. بدون نردبان پنجره های طبقه های بالای منزلتان را هم بشویید . وسیله ای که هرگز از خرید آن پشیمان نمیشوید، استفاده آسان و قابل حمل.
taranom1820.blogfa.com
606839. بازی آنلاین
مطلبی جهت نمایش یافت نشد از آرشیو مطالب استفاده کنید. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست‌ها :. آخرین بروز رسانی :. Smashing Theme is created by: www.designdisease.com.
taranom19.mihanblog.com
606840. ترنم
خدایا ما را آن ده که آن به. فرا رسیدن عید مبعث نبی مکرم اسلام(ص). پیامبر اسلام (ص) از دیدگاه امام صادق(ع). در طول تاريخ بشريت, كم تر انسانى وجود دارد كه مانند پيامبر اسلام تمام خصوصيات زندگى اش به طور واضح و روشن بيان و ثبت شده باشد. خداوند متعال در قرآن كريم كتابى كه خود حافظ اوست(1) و بدون هيچ تغييرى تا قيامت باقى است با زيباترين عبارات و كامل ترين بيانات, آن حضرت را معرفى نموده و با عالى ترين صفات ستوده است. خداوند متعال مى فرمايد: (انك لعلى خلق عظيم); (2) اى پيامبر! تو بر اخلاقى عظيم استوار هستى.
taranom195.blogfa.com
606841. سیب
یه وقتایی فکر میکنیم مرد بودن چقدر میتواند غمگین باشد. هیچکس از دنیای مردانه نمیگوید هیچکس از حقوق مردان دفاع نمیکند. هیچ انجمنی با پسوند (مردان) خاص نمیشود. مردها نمادی مثل رنگ صورتی ندارند. این روزها همه یک بلندگو دست گرفته اند و از حقوق و دردها در دنیای زنان میگویند. در حالی که حق و درد و دنیای هر زنی یکی از همین مردهاست. یکی از همین مردهایی که دوستمان دارند. وقتی میخواهند حرف خاصی بزنند هول میشوند. از همین مردهایی که از 18 سالگی دویدن را شروع میکنن. و مدام باید عقب باشند. سربازی ، کار ، درآمد ، تحصیل .
taranom199323.blogfa.com
606842. ♫تـــــرنـــــم بـــهـــشـــت ♫
ترنمي از ياد شهيدان مدار n.w. به مناسبت تولد زمینی شهیدان مهدی مولانیا .شهید یوسف فدایی نژاد . و محمد غفاری. داشتم فکر میکردم بعضی فصل ها . بعضی از وقت ها .بعضی از لحظه ها. که عزیزند! چهارشنبه بیست و چهارم دی 1393 ] [ 17:22 ] [ عاشق شهادت ] . امسال، سختترين رمضان بر مسلمانان ميگذرد. نه فانوسهاي قاهره روشن هستند و نه بلندگوهاي دمشق اذان ميگويند. بازارهاي بغداد بسته شده، قدس هنوز در اسارت بسر ميبرد و غزه يكسره بمباران ميشود. با اينحال، امت محمد ديشب در غفلتي عميق براي پيروزي فوتبال دعا ميكرد! یاد شهید جعفر...
taranom1998.blogfa.com
606843. ترنم یک ترانه
چرا من از تو دورم بگو. همیشه بهم میگفت:زندگیمی . . . من از چشمات دل کندم. مرا به حال خود رها کن. ارسال اس ام اس تبلیغاتی. داستان من از جای شروع شد. که من برای او میمردم. و او به دروغ وانمود کرد برایم تب کرده! سه شنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 20:17 ] [ . ]. چرا من از تو دورم بگو. جمعه نهم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 20:50 ] [ . ]. جمعه نهم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 20:41 ] [ . ]. عشق من کجای زندگیتم بگو از این روزای پر پر بگو. که میرسیم به آخر بگو. عشق من الان که روبروتم بگو. بگو که آرزوتم بگو تمومه زندگیتم. رسیده روز مرگم بگو.
taranom1taraneh.blogfa.com
606844. ترنم
taranom2.blogfa.com
606845. ترنم
دریافت کد صفحه ورودی. سلام به دوستان خوب ومهربونم بسیار ممنون ازحضورتان دراین وبلاگ امیدوارم ازبودن دراینجا لذت ببرید. گفتاکه میبوسم تورا، گفتم تمنامی کنم. گفتا ز بخت بداگر،ناگه رقیب اید ز در. گفتم ک باافسونگری،او را ز سر وامیکنم. گفتاکه تلخی های می،گر ناگوار افتد مرا. گفتم ک بانوش لبم، ان را گوارا میکنم. گفتاچه میبینی بگو، درچشم چون ایینه ام. گفتم ک من خود را در ان عریان تماشامیکنم. گفتا که از بی طاقتی دل قصدیغما میکند. گفتم ک بایغماگران باری مدارا میکنم. گفتاکه پیوند تورا بانقد هستی میخرم. عاشق که باشی .
taranom2.persianblog.ir
606846. ترنم دخترانه
شقاوت و سعادت هر کسی در رحم مادر پیریزی میشود و اوست که با ایفای نقش تربیتی خود سعادت دنیا و آخرت فرزند را فراهم میکند. "پیامبر اکرم(ص)". درد دلی با خدا. باز زندگی خواهم کرد. خدایا در آغاز سال تحصیلی خودم را به تو می سپارم. فرمانده اصلی ما خدا و امام زمان است. میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت مبارک. ایمیل مارکتینگ ارسال ایمیل تبلیغاتی. آموزش برنامه نویسی اندروید. درج آگهی و تبلیغ ارزان اینترنتی. شارژ خط به خط ایرانسل. فان20 جوک,اس ام اس,جک. پاسخنامه تشریحی کنکور سراسری انسانی 94. به خواست د...
taranom2.rozblog.com
606847. عاشقانه هاي من براي تو
عاشقانه هاي من براي تو. گاهی اگرچه غمگینم ولی به یاد توست که آرام میگیرم. دوشنبه پانزدهم مهر 1392 ] [ 13:23 ] [ fatemeh ]. غرق شدن همیشه تو آب نیست. آدم دوست داره گاهی تو یه آغوش غرق. دوشنبه پانزدهم مهر 1392 ] [ 13:14 ] [ fatemeh ]. غرق شدن همیشه تو آب نیست. آدم دوست داره گاهی تو یه آغوش غرق. دوشنبه پانزدهم مهر 1392 ] [ 13:13 ] [ fatemeh ]. ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ ﻫ ﺴﺖ ﺑﻌﺪ ﺑﻮﺳﻪ. ﻫﻤﺂﻥ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ لبها ﺍﺯ ﻫﻢ جدا ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ. ﻭ ﺭﻭحت ﻣﺸﻐﻮﻝ ﻣﺰﻩ ﻣﺰﻩ ﮐﺮﺩﻥ ﻃﻌﻤﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﭼﺸﯿﺪﻩ. ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ هست ﺑﻌﺪ ﺑﻮﺳﻪ. ﮐﻪ ﭘﯿﮑﺮﻫﺎ ﮐﻤﯽ ﺍﺯ ﻫﻢ ﻓﺂﺻﻠﻪ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ.
taranom20.blogfa.com
606848. خلوت دل
سلام خواهرها و برادرهای خوبم :. خیلی خیلی ممنونم از اینکه وقتتون رو به وب من اختصاصا دادید . مطمئن باشید اگه ادرس برام گذاشته باشید حتما میام و از لطفتون تشکر می کنم . خوشحال تر میشم اگر نقصی در وبم می بینید یا از محیط وبم خوشتون نیومد ، بگید مطمئن باشد من خورده نمی گیرم . اگه کسی شعری از سیاوش قمیشی حفظه ، برام بنویسه تا در قسمت اشعار سیاوش قمیشی به اسم خودش ثبت کنم. لطفا نظر خصوصی ندین لطفا لطفا لطفا. هرچه میخواهد دل تنگت بگو. بخند تا دنیا بروت بخنده. دلتنگم برای عشقم سعیدسپیده. انتظار دیدار من و شما.
taranom2000.blogfa.com
606849. سکوت
من در این کلبه خوشم تو در آن اوج که هستی خوش باش. جملات کوتاه و زیبا از دکتر شریعتی. دل های بزرگ و احساس های بلند،عشق های زیبا و پر شکوه می افرینند. نوشته شده در یکشنبه 8 مرداد1391ساعت 18:46 توسط M.Daniali.66. به افتخار هرچی مادر. پسری مادری داشت که یک چشم نداشت و او خیلی ازاین بابت. خجالت میکشید طوری که وقتی روزی به جلوی مدرسه اش رفته بود. پسر عصبانی شده بود. روزی مادرش را ترک کرده به شهری دگر میرود دارای همسر و فرزندی میشود. یک روز وقتی مادرش به دیدنش می آید بچه ها در را باز کرده و فریاد میزنند. اماافس...
taranom2007.blogfa.com
606850. یک دنیا احساس
با اینکه از تنهایی می ترسم دوست دارم تو قلب تو باشم تنهای تنهای تنها. سلام دوستای گلم به این دو وب هم سر بزنید. Http:/ parmida2013.blogfa.com/. Http:/ taranom561.blogfa.com/. تاریخ چهارشنبه دهم خرداد 1391ساعت 8:53 نویسنده ترنم. ك مى ب هت. كمى دور ش دن ا ز اين جنس آدم . تاریخ پنجشنبه بیست و هفتم تیر 1392ساعت 10:18 نویسنده ترنم. هست دعا را اثري. دارد دل من شور و نواي دگري. ما بنده عاصي و گنهكار توييم. اي داور بخشنده بما كن نظري. حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران مبارک باد. ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﯼ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺍﻡ.
taranom2013.blogfa.com
606851. گریه هایم بی صداست عشق من بی انتهاست
گریه هایم بی صداست عشق من بی انتهاست. نوشته شده در ۱۳٩۳/٩/۱ساعت ٧:۱٠ ‎ب.ظ توسط شیدا محمدی نظرات . نوشته شده در ۱۳٩۳/٩/۱ساعت ٧:٠٩ ‎ب.ظ توسط شیدا محمدی نظرات . نوشته شده در ۱۳٩۳/٩/۱ساعت ٥:٠۳ ‎ب.ظ توسط شیدا محمدی نظرات . و رویای ما به حقیقت پیوست ، قلبهای ما به هم پیوست و زندگی آغاز شد…. به تو رسیدم در اوج آسمان عشق ، این بود قصه ی من و تو و سرنوشت…. تو آمدی و دنیا مال من شد ، همه ی انتظار و دلتنگی ها و غصه ها تمام شد. تو آمدی و عشق آمد و پیوند ما در کتاب عشق ثبت شد…. و من ثابت کردم عشق هست ، تو همیشه هستی ...
taranom2014.persianblog.ir
606852. taranom206
taranom206.blogfa.com
606853. ترنم این زندگی
ترنم این زندگی عمومی. سلام خوش اومدین.من توی وبلاگ میخوام رمان خودموبذارم.بعضی وقتاهم شعروداستانای دیگه. من فعلادوتارمان نوشتم.یکی ترنم یکی دیگه که هنوزاسم نداره.اولین رمانی که میخوام بذارم ترنمه. امیدوارم خوشتون بیاد.ممنون.ترنم. نظر یادتون نره.نظرای شمابرام خیلییییییی مهمه.نظرا هم به عنوان رای ونظرسنجی هم لطف شما.مرسی. قالب وبلاگ حرفه ای. لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید. پست دوم( ( ( ( ترنم) ) ) ) ). پست دوم( ( ( ( ترنم) ) ) ) ). تاريخ : چهارشنبه بیست و هشتم آبان 1393 11:5 نویسنده : ترنم. مامان نفس عمقی...
taranom2079.blogfa.com
606854. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
taranom20asheghi.blogfa.com
606855. ترنم باران
به وبلاگ من خوش آمدید. ب بعضیا باید گف انگیزت چیه از اینکه خییییلی عنی؟ به بعضیا باید گفت : اینقدر خودتو نگیر ماست میشی! آدمیزاد خوشمزه ترین غذا را دو پرس بخوره سیر میشه نمیدونم این گوه خوردنش چه لذتی داره که بعضی. به بعضیا باید گفت : سعى کن وقتی نون و نمک کسى رو ميخورى ، پشت سرش گوه نخوری! بعضیا فک میکنن خیلی بارشونه ما هم ب عنوان یه خر زحمتکش قبولشون داریم. ما ازونایی هستیم ک وقتی پیرمیشیم میگیم جوونی کجایی ک ریدم بهت. یه سریا هم هستن ک نباید باشن ممنون میشیم اگه خودشون همکاری کنن. تو را دوست میدارم.
taranom210.lxb.ir
606856. باران
فعالیت گروه علمی خوانسار. با سلام ضمن انجام تمرینات کتاب امیدواریم بتوانیم در آینده انجمن رباتیک را راه اندازی نماییم. با تشکر از دلگرمی شما. نوشته شده در جمعه بیست و چهارم اردیبهشت 1389ساعت 20:47 توسط شادی. نوشته شده در پنجشنبه نوزدهم فروردین 1389ساعت 15:37 توسط شادی. نوشته شده در پنجشنبه نوزدهم فروردین 1389ساعت 15:34 توسط شادی. نوشته شده در پنجشنبه نوزدهم فروردین 1389ساعت 15:22 توسط شادی. نوشته شده در دوشنبه نهم فروردین 1389ساعت 20:16 توسط شادی. نوشته شده در دوشنبه نهم فروردین 1389ساعت 20:14 توسط شادی.
taranom222.blogfa.com
606857. وبلاگ اختصاصی راحله نارویی
وبلاگ اختصاصی راحله نارویی. سرگرمی طنز بدون شرح جمله های کوتاه مقاله آشپزی ورزش اس ام اس جک و لطیفه همه چی دانلود خرید اینترنتی. عکس های جالب و دیدنی. اس ام اس عاشقانه. برگها کفپوش خیابان میشوند.🌹. زیباترین رنگ آمیزی ومظلوم ترین فصل سال.🌹. اهل هرجاکه باشی،پائیزت با من یکی است.🌹. پاييزت سرشار ازمهربانی 🌹😘😘دوستان قديمي كه اينجا سر ميزنن برام پيام بزارن با اسم ازتون خبري ندارم منتظرم😶. تاريخ : شنبه سی ام آبان ۱۳۹۴ 16:52 نویسنده : راحله. ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻋﺰﯾﺰﺕ ﺭﺍ ﮐﺴﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﺏ ﻣﺴﺘﯽ ﺩﺭ ﺑﻐﻞ ﮔﯿﺮﺩ. ﺑﯽ ﭘﺮﺩﻩ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﮔﻔت؟
taranom2313.blogfa.com