SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 17 / (606965 - 607019)

606965. ترنم چت
چت روم زیباترین چت روم فارسی خوش امدید. هر گونه دعوت به چت روم های ديگر يا گذاشتن لينک سايت و وبلاگ ممنوع می باشد. ارسال بی رويه و پی در پی يک شکلک يا شکلک های متفاوت و تکرار متون ممنوع می باشد. ایجاد مباحث غیر اخلاقی یا هر گونه بی احترامی به ادیان ، اقشار و حاضرین در روم ممنوع می باشد. ورود با اسامی رکیک ممنوع می باشد و در صورت مشاهده از چت روم اخراج می شوید. لطفا در استفاده از چت روم ادب و فرهنگ را رعایت کنید. طراحی استایل اختصاصی چت روم توسط: پارسه طراح.
taranomchat.ir
606966. صفحه اصلی - Taranom
مأموریت و چشم انداز. دپارتمان کیفیت و بهره وری. دپارتمان نوآوری و کارآفرینی. دپارتمان کسب و کار. مرکز پژوهشی مدیریت ترنم. بلوار سجاد - بهارستان 2. مجتمع تجاری بهار- طبقه سوم- واحد دو. Powered by Adak on 2015.
taranomco.com
606967. دنياي علم
Blogid=" strBlogId "&postid=" lngPostid "&timezone=" intTimeZone ; strResult =" " strResult ". Document.write ( strResult ) ; } function OpenLD() { window.open('/links','blogfa ld','status=yes,scrollbars=yes,toolbar=no,menubar=no,location=no ,width=500px,height=500px'); return true; }. آشنايي با نمونه سوالات و دانستنيها. ین وبلاگ به منظور تبادل نظر با همکاران محترم دبیر. همه چی درمورد زیست. همه چی درمورد موجودات. اخبار آموزش و پرورش. قالب وبلاگ منظره طلوع. شارژ مستقیم همراه اول. درادامه مطلب مشاهده کنید.
taranomdanesh1.blogfa.com
606968. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
taranomdani.blogfa.com
606969. ترنم دریا
گاهی زندگی شادی کردن نیست.شادکردن است. لطیفه های خنده دار. دانلود آهنگ های جدید خارجی. خريد عينک ديد در شب. گالري عکس هاي زیبا. زیباترین انیمیشن های روز. اس ام اس جدید 93. دیگر به دنبال همراه "او ل" نیستم! این روزها اول راه ، همه همراهند. این روزها ، باید به دنبال همراه "آخر"گشت . همراهی تا آخرین قدمها. سه شنبه بیست و هشتم مرداد 1393 ] [ 14:20 ] [ hanieh ]. سه شنبه بیست و دوم بهمن 1392 ] [ 19:54 ] [ hanieh ]. این قسمت برای تمامی اونایی که مثل خودم به عجایب جهان علاقه دارن. لطیفه های خنده دار.
taranomdarya.blogfa.com
606970. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
taranomdel.persianblog.ir
606971. هرچه میخواهد دل تنگت بگو
هرچه میخواهد دل تنگت بگو. خداحافظ دوستان گرامي اين پست آخرم است.درطول اين مدت اگر بدي خوبي ديديد ببخشيد.درپناه خدا. زندگى کردن مثل دوچرخه سوارى است. آدم نمى افتد، مگر این که دست از رکاب زدن بردارد. اوایل، خداوند را فقط یک ناظر مى دیدم، چیزى شبیه قاضى دادگاه که همه عیب و ایرادهایم را ثبت میکند تا بعدا تک تک آنها را بهرخم بکشد. به این ترتیب، خداوند مى خواست به من بفهماند که من لایق بهشت رفتن هستم یا سزاوار جهنم. او همیشه حضور داشت، ولى نه مثل یک خدا که مثل مأموران دولتى. بزودى زندگى کسالت بارم را فراموش کر...
taranomdelha.blogfa.com
606972. اینجا همه چی هست!
اینجا همه چی هست! سلامممنونم که به من سر زدید. اگردفعه ی بعد به من سر بزنید خوشحال. خط خطی های من. دل تنگی های من. یوزرنیم و پسورد جدید. سامانه اس ام اس. Weblog Themes By VatanSkin. آی آر آی بی. خرید کیف میکرو والت. Target=" blank" id="munu-01-worldcod" پروفایل نویسنده. کلیه مطالب این وبلاگ. طراح قالب : آی تم. ɪʼᆻ ɩǫʂţ ŵɪţʜǫǔţ ȳǫǔ. Designed by : Aytem.ir. طراح قالب وبلاگ مطالعه. Weblog Themes By : VatanSkin.com.
taranomdoostan.blogfa.com
606973. حرف دل
خط خطی های یه روانی. گاه در عشق نياز است به تلقين کردن. لذت مرگ نگاهي ست به پايين کردن. بين روح و بدن ات فاصله تعيين کردن. نقشه مي ريخت مرا از تو جدا سازد "شک". نتوانست، بنا کرد به توهين کردن. زير بار غم تو داشت کسي له مي شد. عشق بين همه برخاست به تحسين کردن. آن قدر اشک به مظلوميتم ريخته ام. که نمانده است توانايي نفرين کردن. با وفا" خواندم ات از عمد که تغيير کني. گاه در عشق نياز است به تلقين کردن. زندگي صحنه ي يکتاي هنرمندي ماست". خط مزن نقش مرا موقع تمرين کردن! وزش باد شديد است و نخ ام محکم نيست! دیوونگ...
taranome-asheghane.blogfa.com
606974. شــــعــــــرهــــای عـــــاشــــقـانــه
اس ام اس های عاشقانه ،شعر و داستان های عاشقانه، دانلود موزیک و نرم افزار. سلام اینجا تعطیل شد تو لاین هستم در خدمتتون. فقط اددکردین پی ام بدین ک از وبلاگم ادد کردین. نوشته شده در سه شنبه پنجم اسفند 1393ساعت 8:54 توسط ماهان. بنام خدایی که برای قلب و برای اثبات دوست داشتن اشک رو آفرید. بالاخره هر آغازی پایانی داره این پستم میشه پایان نوشته هام تو این وبلاگ. ببخشید اگه با حرفی کلامی نسنجیده دلتون رو آزردم. دیگه این وبلاگ برای همیشه بسته شد. اگه مایل بودین ادامه نوشته هام رو دنبال کنید. بی حس شده ام از درد!
taranome-ashk.blogfa.com
606975. ✘ تَرَنُمـْــ ـ ♂ـــ اَشکــْــ ـــــ ـ✘
سکوت و دیگر ه یچ نم ی گویم! پ س ت ثآب ت. لیاقت میخواست.نﮧ بهانﮧ.بلند میگویم.ب درڪ ڪﮧ. تو بدتریט اتفاق زندگے مט بودے . . . تو باعث شدے از همه ے زیبایے هاے دنیا دل بکنم و فقط به. تو فکر کنم,. اکنون چند ماه از آט اتفاق گذشته و مט هر روز و هرشب "تنها به کافه" میروم ,. تو بد بودے اما ,. دلم برایت تنگ شده است . . بقی ه پس ت ها زیر این. شنبه یازدهم شهریور ۱۳۹۱ 11:23. د خترے از جنس بآرآن -. تو چہ عمیق خوابیدہ اے و. بہ یاد تمام آن چیزے ڪہ. ڪہ خواستم و بودے. امشب بہ یاد تو. بہ یاد دل عاشقم،. طعم تلخ دوست داشتن.
taranome-ashk91.blogfa.com
606976. ترنم اشک ها
چو عاشق شدم گفتم بردم گوهر مقصود ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد. وقتی کسی را دوست دارید. چتر هارا باید بست زیر باران باید رفت. همه رهگذرن و رفتنے! یکشنبه 19 بهمن1393 ] [ 11:28 ] [ داود ]. Http:/ www.irfc.ir/fa/? سه شنبه 29 اسفند1391 ] [ 17:23 ] [ داود ]. سه شنبه 1 اسفند1391 ] [ 23:51 ] [ داود ]. بی تو،من رنگهای این سرزمین را بیگانه میبینم. بی تو،رنگهای این سرزمین مرا می آزارند. بی تو،آهوان این صحرا گرگان هار من اند. بی تو،کوه ها دیوان سیاه و زشت خفته اند. بی تو،من با بهار می میرم. بزار بهت گفته...
taranome-ashkha.blogfa.com
606977. ترنم بهار
ای خوش آن روز که پرواز کنم تا بر دوست به هوای سر کویش پر و بالی بزنم. سهشنبه 27 اسفندماه سال 1387. به مامان باشه که اینجا اصلا آپ نمیشه. راستش من خودمم سرم شلوغ بود و یه مدتی از وبلاگ نویسی دور بودم. امروز اومدم یه سر بزنم دیدم اینجا نزدیک به یه ساله که آپ نشده. گفتم بیام و یه چیزی بنویسم. امروز یه سال دیگه به دخترک قصه ی. اضافه شد.و اون امروز ۴۱ سالگی اش را جشن گرفت. سهشنبه 6 فروردینماه سال 1387. امروز صفا با دل و جان همراه است. هنگام طلوع آفتاب و ماه است. هم جشن ولادت امام صادق. الان خودش مشهد هست.
taranome-bahar.blogsky.com
606978. به نام خدای من و تو
به نام خدای من و تو. زندگی اونقدراهم که فک می کنی سخت نیس. خدایا با من حرف بزن. مردی با خود زمزمه کرد: خدایا با من حرف بزن. یک سار شروع به خواندن کرد. فریاد برآورد: خدایا با من حرف بزن، آذرخش در آسمان غرید. اما مرد گوش نکرد. مرد به اطراف خود نگاه کرد و گفت: خدایا بگذار تو را ببینم. مرد فریاد کشید: یک معجزه به من نشان بده، نوزادی متولد شد. اما مرد توجهی نکرد. پس مرد در نهایت یاس فریاد زد: خدایا مرا لمس کن و بگذار بدانم که اینجا حضور داری. در همین زمان خداوند پایین آمد و مرد را لمس کرد. من یك گل كاشته باشم.
taranome-bahari71.blogfa.com
606979. اندیشه سیاسی شهید مطهری
اندیشه سیاسی شهید مطهری. اندیشه های سیاسی محقق سبزواری. اندیشه سیاسی آیت الله شهید مرتضی مطهری. شرح حالw.h.dray. اندیشه سیاسی محقق اردبیلی. نظری بر فلسفه سیاسی شهید مطهری. تاریخ اندیشه سیاسی اسلام و ادوار آن. اندیشه سیاسی محقق سبزواری. اندیشه سیاسی علامه مجلسی. آزادی بیان در اسلام. آزادی بیان از دیدگاه امام علی (ع). یادنامه ملا محسن فیض کاشانی. قالب های لوکس تم. مسابقه برترین وبلاگ ماه. جمعه بیست و نهم آذر 1392 ] [ 23:44 ] . جمعه بیست و نهم آذر 1392 ] [ 23:38 ] . بسم الله الرحمن الرحیم. ان مع العسر یسرا.
taranome-baran.blogfa.com
606980. ترنم باران
بوی شعر. بوی نم خاک هوای تو. مستم کرده است. غزل های شعرم. تو را می سرایم. با ترنم بارانی تازه. باران(مامان زهره ی عزیزم). بی حواس ترین زن دنیا. نافله ی شب های من. وبلاگ دیگرم .داستان. شب بخیر آقای نویسنده. آبی ناگهان( استاد خورشیدی). یک شگفت انگیز خوب. سخن کوروش( استاد کوروش نادرخانی). سپیده دمی که بوی لیمو می دهد. داستان های کوتاه کوزت. پارسی نویس( حسین فاطمی). سلام بر مهربان ترین پدر دنیا. میکی مدیا( بانک دانلود صوتی). روزه ی حسرت آغوش مهربانیت. بی پناهی دلتنگی هایم. درد و دل با دلم. عطش نگاه تو را دارم.
taranome-baran.blogsky.com
606981. ترنم باران
به پرشین بلاگ خوش آمدید. با سلام و احترام. پيوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنويسان فارسي خوش آمد ميگوييم. شما ميتوانيد براي آشنايي بيشتر با خدمات سايت به آدرس هاي زير مراجعه كنيد:. Http:/ help.persianblog.ir. براي راهنمايي و آموزش. Http:/ news.persianblog.ir. اخبار سايت براي اطلاع از. Http:/ fans.persianblog.ir. براي همكاري داوطلبانه در وبلاگستان. Http:/ persianblog.ir/ourteam.aspx. اسامي و لينك وبلاگ هاي تيم مديران سايت. در صورت بروز هر گونه مشكل در استفاده از خدمات سايت ميتوانيد با پست الكترونيكي :.
taranome-baran.persianblog.ir
606982. @******عشق مرده ی من*******@
عشق مرده ی من* * * *@. در ميان تلاطم زيباي زندگي ام ستارگان را شمردم. اما به ياد دارم كه ديگر نوري نداشتند. آن روز ها ستارگان آسمانم مهتابي تر بودند. كاش مي شد با دستان كودكي ام آنان را بار ديگر رنگي مي ديدم. امروز شب را ديدم، تاريك و ظلماني. گشتم و گشتم.ستارگانم را يافتم،. با دستان خود آنان را پر نور و مهتابي كردم. امروز تو را مي بينم در دل وسعت خويش. و من با خود ابديتي خواهم ساخت به وسعت تمام ستارگان. راستي چه كسي مي داند دستان من تا كجاي آسمان پيش رفتند؟ ۱۲۳اين بار را پله پله تا خدا پيش مي روم. خوابها...
taranome-barani.blogfa.com
606983. .
نوشته شده در جمعه 1390/06/11. اگر کسی مرا خواست. بگویید رفته باران ها را تماشا کند. و اگر اصرار کرد ،. بگویید برای دیدن طوفان ها. و اگر باز هم سماجت کرد ،. رفته است تا دیگر بازنگردد .
taranome-boudan.blogfa.com
606984. .
نوشته شده در سه شنبه دهم دی ۱۳۹۲ساعت 22:7 توسط نفیسه.
taranome-entezar.blogfa.com
606985. ترنم عشق
تو غریبی و منم غریبم. دوست دارم نگات کنم تو هم منو نگا کنی من تو رو صدات کنم تو هم منو صدا کنی. قربون صفات برم از راه دوری اومدم جای دوری نمیره اگه به من نگا. دل من زندونیه تویی که تنها می تونی قفسو وا کنیو قفسو وا کنیو پرنده رو رها کنی. میشه کنج حرمت گوشه ی قلب من باشه میشه قلب منو مثل گنبدت طلا کنی. تو غریبی و منم غریبم اما چی میشه این دل غریبه رو با خودت آشنا کنی. دوست دارم تو ایوون مقصورت از صبح تا غروب من با تو صفا کنم تو هم منو دعا کنی. حسرت زیارت جد تو مونده. بر دلم چی میشه اگه منو راهی کربلا کنی.
taranome-eshgh-nr.blogfa.com
606986. طلوع بهترین دوست
اولین روز وبلاگمون رو با تولد تو آغاز میکنیم .امیدورام جای باشه برای به اوج رسوندن عشقمون خیلی دوست دارم. امروز که تولد توست. برای تو برای چشمهای تو. هدیه ام ناقابل است. همراه ترانه های خیس و باران خورده چشمهایم. و من در هر تولد تو. باز زنده می شوم.
taranome-eshgh.blogfa.com
606987. ترنم عشق
BI HAMEGAN BE SAR SHAVAD BI U BESAR NEMISHAVAD. Dge behem sar nemizani bi marefat. نوشته شده در Thu 6 Aug 2009. ساعت 15:0 توسط ترنم. Salam khobi golam man baz omadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam. نوشته شده در Fri 24 Jul 2009. ساعت 13:43 توسط ترنم. یک هموطن موافق کاندیداتوری سید محمد خاتمی ضمن برشمردن دلایل ضرورت کاندیداتوری خاتمی تاکید کرد که اگر او رئیس جمهور شود باز هم از خاتمی انتقاد میکند چرا که خود او بارها به مردم تاکید کرده بود که حقشان بیش از این است. نظر خود آقاي خاتمي بايد كه بيايي. مي توان دانش...
taranome-eshgh2007.blogfa.com
606988. ترنم عشق
من تو را دوست دارم و تو ديگرى را و ديگرى ديگرى را . و در اين ميان همه تنهاييم. امروز روز دختره بابام یه هدیه خوب بهم داد, میدونی چی داد چندتافحش تپل و تبعید توخونه معلوم نیست تاچه مدت! لابد هستم که وضعم اینه. نوشته شده در سه شنبه بیست و هشتم شهریور 1391ساعت 10:17 توسط پسر عاشق. بعضی وقتها این قدر آدم دلش واسه کسی تنگ میشه که حاضره تمام زندگیش رو بده ولی برای چند دقیقه اونو ببینه.ولی نمیدونم اونم این حس رو همین قدر نسبت به من داره یا نه. قرار میزاشتیم در همون کافی شاپ. خیلی دلم گرفته.خیلی بیشتر از اون...
taranome-eshgh67.blogfa.com
606989. ترنم عشق
یک پنجره برای دیدن. یک پنجره برای شنیدن. یک پنجره که مثل حلقه ی چاهی. در انتهای خود به قلب زمین می رسد. و باز می شود به سوی وسعت این مهربانی مکرر آبی رنگ. یک پنجره که دست های کوچک تنهایی را. از بخشش شبانه ی عطر ستاره های کریم. و می شود از آنجا. خورشید را به غربت گل های شمعدانی مهمان کرد. یک پنجره برای من کافیس* * * * ت. نوشته شده در شنبه پانزدهم مهر 1391ساعت 23:7 توسط سارا. یکی بود یکی نبود، اونکه بود تو بودی،. اونکه تو قلب تونبود من بودم. یکی داشت یکی نداشت،اونکه داشت تو بودی،. همه پنجره ها را شکسته بود.
taranome-eshgh71.blogfa.com
606990. خط خطی های من
خط خطی های من. با من از عشق های اساطیری گفتی.لیلی،شیرین،منیژه و . .نام من اما چیز دیگری است. سلامی به سر سبزی بهار. خیلی دلم براتون تنگ شده بود و می دونم که برای اینکه بگم عیدتون مبارک دیر شده اما با همه این اوصاف از ته دل براتون سال نوی خوبی آرزو می کنم. نو که می شود بهار. این آدم بدرد نخور. بدنبال عشق میرویم . نوشته شده در یکشنبه بیست و هفتم فروردین 1391ساعت 10:0 توسط مهتاب. دلم سر رفته از بهانه های تکراری. امیدوارم بازم با نظراتتون منو همراهی کنید. به چشم های تو رفته. نماز بی وقت عجولم. نداشتن هایت را .
taranome-mah.blogfa.com
606991. ترنم مهر
شهريار عشق- يك غزل و مسمط ناب از استاد شهريار. من تو خدا تنهای عزیز. دست نوشته های یک مردودی. شهريار عشق- يك غزل و مسمط ناب از استاد شهريار. اي كه از كلك هنر نقش دل انگيز خدايي. حيف باشد مه من كاين همه از مهر جدايي. جگرم خون نكني باز كجائي. من ندانستم از اول كه تو بي مهر و وفائي. عهد نابستن از آن به. كه ببندي و نپائي. مدعي طعنه زند در غم عشق تو زيادم. واين نداند كه من از بهر غم عشق تو زادم. نرفته است ز يادم. دوستان عيب كنندم كه چرا دل به تو دادم. بايد اول به تو گفتن كه چنين خوب چرائي. شمع را بايد ازين خا...
taranome-mehr.blogfa.com
606992. taranome-mohebat
محبت و آثار آن در رفتارهای فردی- اجتماعی- محبت در قرآن و روایات- نیاز به محبت. تاريخ : یکشنبه بیست و هفتم مهر 1393 13:47 نویسنده : زینب خانوم. ﺑﮕﺬﺍﺭ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺗﺎ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﻨﺪ " ﺳﻨﮓ " ﺑﺎﺷﻨﺪ. ﻣﻬﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺍﺯ ﻧﮋﺍﺩ " ﭼﺸﻤﻪ ﺍﯼ ". ﭘﺲ ﺟﺎﺭﯼ ﺑﺎﺵ ﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻧﺪﻩ ﺳﻨﮓ ﻫﺎ ﻣﺎﻧﻊ ﺣﺮﮐﺖ ﺗﻮ ﺷﻮﻧﺪ. ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺷﻬﺎﯾﺖ ﺫﺭﻩ ﺫﺭﻩ ﺧﺮﺩ ﮐﻦ. ﻭ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻋﺒﻮﺭ ﮐﻦ. حجکم مقبول. سعیکم مشکور. تاريخ : دوشنبه چهاردهم مهر 1393 14:23 نویسنده : زینب خانوم. كعبه يك سنگ نشاني است كه ره گم نشود. حاجي احرام دگر بند، ببين يار كجاست. تاريخ : دوش...
taranome-mohebat.blogfa.com
606993. ترنم پاک عشق
عشقم خیلی دوستت دارم. نوشته شده در پنجشنبه دوازدهم مرداد 1391 23:32 توسط ما دوتامون. به شب هنگام گشتم بی قرارت. بساط می بچیدم بهر یادت. می ای خوردم به مستی نذر کردم. اگر آید کنارم دست به دستم. کنم این جان مست قربانی او. که شاید شاد گردد لحظه ای او. خدایا این سپهر از تو چه خواهد. به مستی از غم عشقش سراید. که این مجنون به لیلایش رسانی. غم هجران ز قلب او برانی. نوشته شده در پنجشنبه دوازدهم مرداد 1391 22:12 توسط ما دوتامون. سلام سلام سلام بعد از يه دوري چند ماهه اگه خدا بخواد بازم شروع ميكنيم. قسمتهايي از قل...
taranome-pake-eshg.blogfa.com
606994. فریاد خاموش
فریاد ها را همه میشنوند،شنیدن صدای سکوت هنر است . . . در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد. چه ساده با گریستن خویش زاده میشویم. و چه ساده با گریستن دیگران از دنیا میرویم. و در میان این دو سادگی معنایی میسازیم. شنبه سی ام شهریور 1392. یه سر به این وبلاگ دوست ما بزنین گناه داره:D. دستتون درد نکنه ممنون میشم:D. Http:/ vipmusicband.blogfa.com/. به خدا صواب داره:D. جمعه بیست و نهم شهریور 1392. پ ن: داشتم فکر میکردم که چقدر میشه موهای سر و ناخن ها رو کوتاه کرد؟ Air Port " می...
taranome-roz.blogfa.com
606995. ترنم تنهایی
نیایش های شهید چمران. اشعار درباره حضرت فاطمه الزهرا س. سیاهی چادر چشم را می زند. همین حوالی بوی چادر مادر می آید. سومین جشنواره مجازی کتاب خوانی. هدیه مرحوم نخودکی به امام خمینی (رحمه الله). درسی از یک پروانه. خدا بود ودیگر هیچ نبود. همین حوالی بوی چادر مادر می آید. درسی از یک پروانه. هدیه مرحوم نخودکی به امام خمینی (رحمه الله). سومین جشنواره مجازی کتاب خوانی. سلام بر یاس خوشبوی علی. همین حوالی بوی چادر مادر می آید. سیاهی چادر چشم را می زند. هدیه مرحوم نخودکی به امام خمینی (رحمه الله). اگه به هم نرسیدیم.
taranome-tanhaei.blog.ir
606996. ترنم تنهایی
سومین جشنواره مجازی کتاب خوانی. هدیه مرحوم نخودکی به امام خمینی (رحمه الله). درسی از یک پروانه. خدا بود ودیگر هیچ نبود. سلام بر یاس خوشبوی علی. انصراف از یارانه به شرط انصراف از تعلیق غنی سازی. اگه به هم نرسیدیم. وب سایت رسمی رضا امیر خانی. وب سایت رسمی نادر ابراهیمی. وبلاگ مذهبی و شهدایی چهارده معصوم. پرنسس های خوشتیپ چادری. وبلاگ شخصی حامد زمانی. پایگاه مذهبی ارزشی مقتدر مظلوم. معبر سایبری پسر زواره ای. یک نکته زنوکری خود فهمیدم. هر که دارد هوس کرببلا. مردی از تبار انتظار. بچه های خاکریز جنت. ۴- به ۱۵ ...
taranome-tanhaei.blogfa.com
606997. ترنم وصال
وب مرجع دانلود سرگرمی.
taranome-vesal.blogfa.com
606998. ترنم یاس
فرم تماس با ما. عوامل مؤثر بر تحو لات اخلاقی انسان از دیدگاه قرآن. دانشمندان غربی درباره عظمت قرآن کریم چه نظری دارند؟ از دیدگاه قرآن، انسان از چه راه هایی مورد آزمایش قرار می گیرد؟ جایگاه قرآن از دیدگاه امام علی (ع). چگونه به پرسشهای کودکان درباره خدا پاسخ دهیم. 6 کلید خوشبختی و سعادت در قرآن. آیا سوره حمد هفت برابر ارزشمندتر از کل قرآن است؟ فلسفه و فواید تقسیمبندی قرآن به سورهها چیست؟ امیدبخشترین آیه قرآن کدام است؟ 1575;بزار نظر سنجی. پایگاه مسجد مقدس جمکران. پاسخ به سوالات دینی. سایت قرآن و تفسیر.
taranome-yas.blogfa.com
606999. ˙·▪●دختر تنهـــــــــــــــــــا●▪·˙
آخرین همسفرم ، خآک) `]. ن ظ ر خصوصی [. اگه ن پ س ندیدی. ن ظ ر بذآرے میف هم م وجود دآری. ا ینجآ ا عصآبی وجود ندآره. پ س ل طفا رو ا عصآب م ا سکی ن رو. ت ر ح م ن شه ل طفا ". چهارشنبه 8 مهر 1394 05:56 ب.ظ - AYSANA - نظرات. بآی د تآ چ ند بشمآر م ک ه بآز اون روزآ ب رگ رد ن؟ سه شنبه 28 مهر 1394 02:45 ب.ظ - AYSANA - نظرات. جز اوڹ هیشڪیو ندارم . سه شنبه 21 مهر 1394 07:50 ب.ظ - AYSANA - نظرات. موجود بی آزاری هستم ،. و گاهی دلم که برایت تنگ می شود ،. تمام خیابانها را با یادت قدم میزنم! وقتے سرتو میذارے رو بالشٺ.
taranome-yek-tarane.mihanblog.com
607000. ترنم زندگي
نوشته شده در جمعه بیست و دوم آذر 1392ساعت 22:28 توسط ترنم زندگي. نوشته شده در جمعه بیست و دوم آذر 1392ساعت 22:21 توسط ترنم زندگي. باور کن این پیچیده ترین حرفیست که میشد به تسخیر کلمه و جمله درآورد. پس بیخود از غروب و باران و حادثه مگو. من آسمان را به زمین آوردم. تو با من از پاییز نیامده میگویی.که امسال تابستان به چشم همزدنی زمستان شده؟ که از پاییز گذشته. بیآنکه به تو فرصت شکفتن بدهد؟ تو آمدی. میان یک لحظهی(آن) اتفاق! تمام روزهایی که دوری. تمام لحظه هایی که نداشتنت را مزمزه میکنم. پس مرا به حال خودم مگذار.
taranome-z.blogfa.com
607001. حسن عشق
بنده ی عشقم و از هردو جهان آزادم. روحی به وسعت حقیقت. حسین بن علی(ع) یک روح بزرگ و یک روح مقدس است. اساسا روح که بزرگ شد، تن به زحمت میفتد، و روح که کوچک شد تن آسایش پیدا می کند. این خود یک حسابی است.ابن عباسها بیایند نهی کنند،مگر روح حسین(ع) اجازه می دهد؟ متنبی شاعر معروف عرب شعر خوبی دارد.می گوید:. و اذا کانت النفوس کبارا تعبت فی مرادها الاجسام". وقتی که روح،بزرگ شد به تن می گوید من می خواهم به این خون ارزش بدهم.شهید به چه کسی می گویند؟ روزی چقدر آدم کشته می شود؟ حماسه حسینی جلد اول صفحه30و31. روزه دار...
taranome.blogfa.com
607002. さくらのレンタルサーバ
レンタルサーバなら さくらのレンタルサーバ 月額換算でわずか125円、缶ジュース1本分のお値段で使える格安プランから、ビジネスにも使える多機能 大容量プランまで、 用途と予算に合わせてプランを選べます。
taranome.com
607003. ホームページの作り方
2013年12月 4日 13:56. 年収アップや今より良い条件で働ける職場を探すための方法です 管理薬剤師 求人の探し方 最新の転職メソッド.
taranome.info
607004. top page - www.taranome.net -
taranome.net
607005. ترنم عاشقانه
سلام خدمت شما که این وبلاگ رابرای دیدن اتخاب کردید لطفا با نظراتون من را یاری کنیدبا تشکر. من نه عاشق هستم. و نه محتاج نگاهی. که بلغزد بر من، من خودم هستم. و یک حس غریب که. به صد عشق و هوس می ارزد. من نه عاشق هستم. نه دلداده به گیسوی بلند. و نه آلوده به افکار پلید. من به دنبال نگاهی هستم که. مرا از پس دیوانگی ام می فهمد. تو تنهایی، منم تنهای تنها ،. تو یکتایی و بی همتا ولی . من نه یکتایم نه بی همتا ،. و محتاج نگاه تو . خدایا دیگر میترسم از . آدم هایی که عاشق نمی شوند،. ولی عاشق کردن را خوب بلد اند!
taranome1.blogfa.com
607006. ♫تـــــرنـــــم بـــهـــشـــتـــــی♥
کنارت نشستم مدد خواستم که کار نشد با توکل میشه. یا صاحب الزمان ادرکنی(ققنوس). پاسدارشهید محمد منتظر قائم. وبلاگ شهيد مهدي مولانيا. یام ن ا سم ه د وا و ذ کر ه ش فاء. طلوعي در آسمان محبت. ترنم خوش لحظه ها. انواع تحقیق و پروژه دانشجویی. اخبار فوتبال ایران (پرسپولیس و استقلال و.). طب سنتی ایرانی و گیاهان دارویی. السلام علیک یا سیدالساجدین. السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج ظهور اقا. بیت الزهرا (سلام الله علیها). داستان های واقعی روانشناسی. ام که خدا عشق. اموخته ام که وقتی نا امید میشوم خدا. به سلامتی حلقه ها...
taranome1060.blogfa.com
607007. ترنم
سرمایه گذاری تویوتا در خودروهای پاک آینده. تویوتا موتور یک تولد دور از انتظار را برای خودروی هیدروژنی میرای که میتواند یک نقطه تحول در تاریخ صنعت خودرو شود، انتخاب کرد. به گزارش ایسنا، پنج سال قبل بحران فراخوان برای مشکل شتاب ناگهانی خودروهای تویوتا، آکیو تویودا، رییس این شرکت را برای پاسخگویی به کنگره آمریکا کشاند اما وی در کارخانهای حاضر شد تا خودروی میرای را که به ژاپنی به معنی آینده است رسما روانه بازار کند. میتسویوکی سوئناگا، دستیار مدیر در کارخانه موتوماچی در توضیحاتی اظهار کرد: تویوتا، میرای را در...
taranome18.blogfa.com
607008. ترنم يك ترانه
یکشنبه 15 تیر1393 2:46 golnaz. یکشنبه 15 تیر1393 2:44 golnaz. یکشنبه 15 تیر1393 2:43 golnaz. یکشنبه 15 تیر1393 2:39 golnaz. یکشنبه 15 تیر1393 2:39 golnaz. یکشنبه 15 تیر1393 2:37 golnaz. یکشنبه 15 تیر1393 2:36 golnaz. یکشنبه 15 تیر1393 2:34 golnaz. یکشنبه 15 تیر1393 2:34 golnaz. یکشنبه 15 تیر1393 2:30 golnaz. سلام دوستان گلم خيلي خيلي ممنون كه به وبم سر زديد. اميدوارم از مطالب خوشتون بياد. اگه خوشتون اومد نظر يادتون نره. داستان های واقعی روانشناسی. ღ ღعاشقانه های منღ ღ. ܓ ܓ دلنوشته ܓ.
taranome1taraneh.blogfa.com
607009. ܓ✿❤❤عاشقانه های ترنم❤❤ܓ✿
ܓ عاشقانه های ترنم ܓ. یکشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۱۶ ] [ 12:26 ] [ admin ] . به وبلاگ خودتون خوش اومدین. شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ ] [ 22:0 ] [ admin ] . دوشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ ] [ 13:36 ] [ admin ] . اشک ها را ریخته. غصه ها را خورده ام. نبودن ها را شمرده. این روزها که می گذرد. خالی ام از خشم. و حتی از عشق! خالی ام از احساس. دوشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ ] [ 13:35 ] [ admin ] . به خوابهام سرک نکش. به خوابهایم سرک نکش. وقتی در لحظات بیداریم. خوابم را رنگی میکنی. بخت مرا پناهی جز خواب نیست. دوشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ ] [ 13:33 ] [ admin ] . با تو که باشم.
taranome20.blogfa.com
607010. ترانه های باران
دلبرم رفت و نگاهم در پی اش بیمار شد. عشق خود از من گرفت و همدمم دیوار شد. عاشقش بودم ولی با رفتنش احساس من. در کنار پنجره با یاد او آوار شد. کاش گاهی بگذرد از کوچه ی دنیای من. عمر من پایان گرفت و حسرتم دیدار شد. این دل دلخسته و عاشق در این دریای فکر. عاقبت تنها شد و پیشانی اش تب دار شد. در تب عشقش مداوم سوختم اما دلم. با همه عاشق کشی ها باز هم بی یار شد. در پس دیوانگی هایی که کردم در پی ات. پشت سر گفتی فلانی فاقد رفتار شد. کاش قاضی حد زند این عاشق وابسته را. تا که شاید عقل من از خواب شب بیدار شد. یکیو می...
taranome60.persianblog.ir
607011. کلبه تنهایی وبلاگ
شبی از پشت یک تنهایی نمناک و بارانی تو را با لحجه گلهای نیلوفر صدا کردم. یه شب که خیلی دلتنگش بودم بالشمو بغل کرده بودم داشتم خاطراتمونو مرور میکردم با خودم گفتم الان با کیه؟ نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم مهر 1393ساعت 8:35 توسط سحر. غصه مراکشت وقتی دیدم دست به سینه ایستاده ای من تمام راه را برای آغوشت دویده بودم. نوشته شده در دوشنبه هشتم مهر 1392ساعت 18:54 توسط سحر. نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم مرداد 1392ساعت 16:57 توسط سحر. نوشته شده در جمعه چهارم مرداد 1392ساعت 22:52 توسط سحر. به نام خدای مهربونم.
taranome67.blogfa.com
607012. سفیر ولایت
بسم الله الرحمن الرحیم. خون شد دلم خدایا رحمی نما به حالم. از دوری رفیقان آشفته شد خیالم. تا قله هدایت یاران من برفتند. گم گشته ام خدایا در کوچه ظلالم. همچون پرنده عاشق من عاشق پریدن. اندر غم شهیدان بشکسته هر دو بالم. از شاهدان تاریخ دیدار تازه گردد. فالی گرفته ام دوش خوبین نمود فالم. آیم بسوی جنت تا رویتان ببینم. مهمان شوم شما را گر حق دهد مجالم. زندگی نامه شهید سید حسین علم الهدی. نفوذ کلامی حسین به گونهای بود که استادان چپی و شاهنشاهی در هر کلاسی که حسین شرکت میکرد، نمیرفتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسا...
taranome90.blogfa.com
607013. آبی ترین روزهای من
آبی ترین روزهای من. دلم عجیب گرفته است. این روزهای من 14. این روزهای من 13. این روزهای من 12. گنجشک با خدا قهر کرد. اندر احوالات سال صفری ندید بدید. یادداشتهای یک گلابی دیوانه. سالها در حسرت داشتن خانه. زنانه ترین اعترافات حوا. خانم زیگزاگ و آقای زیپ. نبات خانوم می نویسد. دلم عجیب گرفته است. دلم گرفته و از این زندگی تلخ بیزارم. کجایی آرامش که دیگر مرا نمی خواهی. تلخ است زندگی. ای کاش برمیگشتم به روزهای کودکی، روزهای بی خیالی که جز به بازی نمی گذشت. این روزهای من 14. امروز تا ساعت 5 سر کارم به خاطر همون ت...
taranomeabi.persianblog.ir
607014. TaranomeAftab Garllery
You need to upgrade your Flash Player.
taranomeaftab.com
607015. &&ترنم اندیشه&&
ز هر پنجره نوری. ابتدایی شاهد نهم دی. دبیرستان شاهد حضرت سکینه. گروه زبان و ادبیات فارسی. ابزار فرم تماس با مدیر. بر نیزه نشاندند سر بیبدنش را / زان پس که ربودند ز تن پیرهنش را. بر جای گل پیرهنش خار نشاندند / آنان که شکستند گل یاسمنش را. تیر از پی تیر آنقدر آمد که نبیند / آن چشم پر از اشک تن بیکفنش را. یا رب چه شود با دل زینب چو ببیند / انبوه تماشاگر پرپر زدنش را. آغوش گشودست که گیرد به سر دست/صدچاک بدن یوسف دور از وطنش را. از نیزه بلند است به تحقیق نوایی / تا باز به دنیا برساند سخنش را. 13 فروردین روز ط...
taranomeandeshe57.mihanblog.com
607016. ترنم فرشته
که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو بگشا گوش دل پروردگارت با تو میگوید. ترا در بیکران دنیای تنهایان. رهایت من نخواهم کرد. رها کن غیر من را آشتی کن با خدای خود. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟ تو راه بندگی طی کن عزیزا من خدایی خوب میدانم. تو دعوت کن مرا با خود به اشکی .یا خدایی میهمانم کن. که من چشمان اشک الوده ات را دوست میدارم. طلب کن خالق خود را.بجو مارا تو خواهی یافت. که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو که. وصل عاشق و معشوق هم،اهسته میگویم، خدایی عالمی دارد. بیناد نشر است...
taranomeangel.blogfa.com
607017. Preface of Taranomeann
The Letter from TARANOME-ANN. Thus, such a space of India too far different from Japan has clearly burnt into my mind oppositely as the airplane approached Narita. This order, brightness, and cleanness in the lobby in Narita Airport were absolutely few things in India. It was also so in orderliness of the station and in the comfort of train. I'll be 63 years old soon. Will the time that is left for me be about 20 years? So, I decided to start up this homepage. (19/07/2011 Kunio Oki).
taranomeann.com
607018. ترنم آرامش
بخشش را از گل بیاموز زیرا وقتی لگد مالش کنی ته کفشت را خوش بو می کند. تاريخ : پنجشنبه هفتم فروردین 1393 0:37 نویسنده : پرپرواز. عمری با حسرت و اندوه زیستن. نه برای خود فایده ای دارد. و نه برای دیگران. تا بتوانیم آن چه را که آموخته ایم. با دیگران نیز قسمت کنیم . . . تاريخ : پنجشنبه هفتم فروردین 1393 0:34 نویسنده : پرپرواز. یادمان باشد که زیبایی های کوچک را دوست بداریم. حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند. یادمان باشد که دیگران را دوست بداریم. آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهیم باشند. سال نو می شود.
taranomearamesh.blogfa.com
607019. ترنـــــــم ارغـــــــــوانی
درمورد موضوعات مختلف ( کامل می شود ). دوستای گلم خوش امدین. دوستای خوبم سلام :. نوشته شده در یکشنبه دوازدهم آبان 1392ساعت 11:51 توسط ترنم ارغوانی. کار محیطی دانشجویان هنر دانشگاه زاهدان. کار محیطی دانشجویان هنر دانشگاه زاهدان. نوشته شده در شنبه هفدهم آبان 1393ساعت 16:42 توسط ترنم ارغوانی. سلام این چند عکس از بابلسر و از طرف آرش برای ما ارسال شده ، از دریا و ساختمان شهربانی قدیم که شاهنشاهیه و از رودخونه و پلی که وسط شهر هست و میخوره به دریا . اون ساختمون آجری که جلوش کاج و فضای سبز داره دانشگاه هست .
taranomearghavani.blogfa.com