SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 17 / (607019 - 607074)

607019. ترنـــــــم ارغـــــــــوانی
درمورد موضوعات مختلف ( کامل می شود ). دوستای گلم خوش امدین. دوستای خوبم سلام :. نوشته شده در یکشنبه دوازدهم آبان 1392ساعت 11:51 توسط ترنم ارغوانی. کار محیطی دانشجویان هنر دانشگاه زاهدان. کار محیطی دانشجویان هنر دانشگاه زاهدان. نوشته شده در شنبه هفدهم آبان 1393ساعت 16:42 توسط ترنم ارغوانی. سلام این چند عکس از بابلسر و از طرف آرش برای ما ارسال شده ، از دریا و ساختمان شهربانی قدیم که شاهنشاهیه و از رودخونه و پلی که وسط شهر هست و میخوره به دریا . اون ساختمون آجری که جلوش کاج و فضای سبز داره دانشگاه هست .
taranomearghavani.blogfa.com
607020. ترنم آسمانی
اگر تنهای تنها شوم باز هم خدا هست.او جانشین تمام نداشته های من است. منظور از ذکرکم چیست؟ لقد انزلنا الیکم کتابا فیه ذکرکم افلا تعقلون. انبیا. در اينكه كلمه" ذكركم" در آيه فوق به چه معنى است، مفسران بيانات گوناگونى دارند:. بعضى گفتهاند: منظور اين است كه آيات قرآن، مايه تذكر و بيدارى انديشههاى شما است، چنان. كه در جاى ديگر مىگويد: ف ذ ك ر ب ال ق ر آن م ن ي خاف و ع يد :" به وسيله اين قرآن كسانى را كه از. مجازات الهى مىترسند تذكر ده" (ق- 45). شده، و اگر از شما گرفته شود، نام و نشانى در جهان نخواهيد داشت.
taranomeasemani.blogfa.com
607021. شعر فارسی شکر است
شعر فارسی شکر است. من عاشق چشمت شدم: . شعری در فراغ امام زمان. بهترین وبسایت شعر فارسی. پیام مجاوری مقدم(زیتون سیاه). فیس لوک مکانی برای جدیدترین ها. 웃 Every Thing Here 유. گالري عکس هاي زیبا. گالری عکس های زیبا. کد آهنگ برای وبلاگ. سایت عاشقانه نغمه سرا. شاعر از کوچه مهتاب گذشت. نه که معشوقه نداشت. نه که سرگشته نبود. سالها بود دگر کوچه مهتاب خیابان شده بود! 5:40 بعد از ظهر ] [ بهار ]. من اینجوری نمی تونم . یه سد ی بین قلب ماست. تو باید غرق شی در من . بفهمی کی دلش دریاست. 12:44 بعد از ظهر ] [ بهار ].
taranomeashar.blogfa.com
607022. شهسوار عزیزم
در نگاه خسته من بنگر که دیوانه ترینم دل تنگم دلم. برای دیدنت پر میکشد و نگاهم فقط تو را می جوید. نوشته شده در ۸۶/۱۲/۲۰ساعت ۱۵:۴ بعد از ظهر توسط بن کوچولوو. سلام سلام صد تا صلام هزارو شونصد تا سلام. امروز اومدم اون شعری و که خیلی دوست داشتم. ولی کم بود و براتون کاملش و بزارم ۰ این شعرو از گلم پروانه جووووون دزدیدم. تو را به جاي تمام كساني كه نشناخته ام. تو را به جاي تمام روزگاراني كه نمي زيسته ام دوست مي دارم،. و براي خاطر نخستين. تو را به خاطر دوست داشتن. تو را به خاطر تمام كساني که. چنتا شعر از گلم.
taranomeashegh.blogfa.com
607023. ترنــــم عاشــــقانه
شاید خودم کامل نباشم.اما کاملا خودمم. دریا ز من پایین تر است. فرخنده ميلاد با سعادت حضرت زينب (س) و روز پرستار مبارك باد. وبلاگ پرستاری مامایی شهید بهشتی. مجله اینترنتی دانستنی ها. دانشجویان عزیز و محترم پرستاری. دلنوشته های بی پایان. از کتاب هایی که می خوانم . دانلود موزیک جدید ایرانی 93. گالري عکس هاي زیبا. خرید لباس جادویی ماریانا. چت چت روم فارسی. خوش بحال عروسک آویزان به آینه ماشین! تمام پستی بلندی زندگیش رافقط میرقصد! جمعه 16 خرداد1393 ] [ 17:24 ] [ فرزانه ]. تمام مردم اگر چشمشان به ظاهر توست.
taranomeasheghane.blogfa.com
607024. ترنم اشک های عاشقانه
ترنم اشک های عاشقانه. اونی که بیشتر اذیتم کرد بیشتر گریه میکنه! اونی که نخواست ما رو بالاخره میاد دیدن جسدم! اونی که حتی نیومد تولدم زیر تابوتمو گرفته! اونی که سلام نمیکرد میاد برا خدافظی! عجب روزیه اون روز! حیف که اون موقع خودم نیستم! پنجشنبه بیست و یکم فروردین 1393 ] [ 22:33 ] [ نگار ] . همين است تنها خوشيم. تنها شادی زندگیم این است که هیچ کس نمی داند تا چه حد غمگینم. شنبه بیست و یکم دی 1392 ] [ 14:4 ] [ نگار ] . به كجا جنين شتابان! به احترامش یک لحظه سکوت. واقعا به کجا چنین شتابان؟ کبریت نمی خواهد که.
taranomeashk.blogfa.com
607025. ............
Weblog Themes By BlackSkin. طراح قالب وبلاگ یخی. Weblog Themes By : Blackskin.ir.
taranomeayehayebaran.blogfa.com
607026. *ܓܨღ* يك شكوفه شعر *ღܓܨ
ܓܨღ* يك شكوفه شعر *ღܓܨ. روز آخر.با دوستان. دانلود ترانه های شاد. گالري عکس هاي زیبا. خرید رخت آویز واندر هنگر. اس ام اس جدید 93. چت چت روم فارسی. خودت رو با زیبایی های محیط زندگیت درگیر کن. لذت های زندگیت رو جدی بگیر. هر روزی که دوباره بتونی آفتاب رو ببینی ، روز شانس توست :). دوشنبه دهم شهریور 1393 ] [ 11:13 بعد از ظهر ] [ بهار ] . یکشنبه نهم شهریور 1393 ] [ 8:4 بعد از ظهر ] [ بهار ] . سه شنبه چهارم شهریور 1393 ] [ 11:40 قبل از ظهر ] [ بهار ] . برای همه ی دوستانم . چه قبول شدگان و چه قبول نشدگان. كجاست آ...
taranomebahar.blogfa.com
607027. پایگاه خبری تحلیلی ترنم بهار
کانال تلگرامی ترنم بهار. سفر دکتر احمدی نژاد به استان فارس. بازدید دکتر احمدی نژاد از پاسارگاد و آرامگاه کوروش بزرگ. بازدید دکتر احمدی نژاد از مجموعه ی جهانی تخت جمشید. دکتر احمدی نژاد: جنگ افروزی های جدید، موجب تسریع در فروپاشی قدرت جهانی آمریکا می شود/ ان شاءالله بزودی شاهد وقوع اتفاقات خیلی خوب خواهیم بود. گزارش جمهور - 3 / سومین پیام تصویری دکتر محمود احمدی نژاد خطاب به ملت ایران منتشر شد دانلود. تصاویر/ دیدار جمعی از اعضای ستادهای گیلان و خوزستان با حمید بقایی. سه شنبه, 15 فروردين 1396. ترنم بهار: ش...
taranomebahar.com
607028. ترنم بهار
عاشقانههای من و همسرم (A and B). سایت علمی دانشجویان ایران. گاو صندوق هنری…. اینم قلکی که بالاخره رنگ آمیزیش قبل عید سال94 تموم شد و من خیلی خوشحال و هیجان زده اونو هدیه دادم…. چند قدم تا خوشبختی و آرامش…. آستینهایش را بالا زد تا وضو بگیرد. گفتم: – پسردایی! حالا که نامزد کردیم، زمان مجلس عروسی رو هم معین کنید که کی و کجا مراسم را برگزار کنیم. آن وقت جبهه بروید. علی اصغر مشتی آب به صورتش زد و در همان حال جواب داد: – یک راز به تو میگویم دختر عمه قول […]. خدایی همچون تو…. مناسب ترین جواب…. 8220;تاج محل مظهر...
taranomebahar.ir
607029. بهترین دوست The best friend
بهترین دوست The best friend. حضرت ولی عصر ارواحنا فداه. 0سخنانی از اهل بیت علیهم السلام. 5دوست داشتنی ترین پدر دنیا. 12به خدا می آید مهدی فاطمه. 14لحظه های تکرار نشدنی. 16موسسه فرهنگی هنری رسائل. 19جایی برای اهل خدا. 20 - راه وصال -. 21اين وبلاگ دريچه اي است به سوي جواب شبهات. 22سرباز مهدی (علیه السلام). 24استاذنا (آیت الله شیخ جواد مروی). 25شناخت عمر از کتب اهل سنت. 30با ولایت تا ظهور. 33 او خواهد آمد شک نکنیم. 35سکوت فریاد من است. 36سلام علی آل یاسین. 38ملیکه در تمنای وصال. 40پس کی می آیی؟ جای وبلاگ قد...
taranomebahar03.blogfa.com
607030. کلبه ی ما
زندگي تكثير ثروتی است كه نامش محبت است. نوشته شده در دوشنبه یکم اسفند 1390ساعت 17:9 توسط . ماهی ها چقدر اشتباه می کنند. قلاب ها علامت کدامین سوال است. که بدان پاسخ می دهند؟ آزمون زندگی ما پر از قلاب هایی است. که وقتی اسیر طعمه اش می شویم. تازه می فهمیم ماهی ها بی تقصیرند. نوشته شده در پنجشنبه ششم آذر 1393ساعت 19:6 توسط . اگر وقت خود را صرف بودن با کسی کنید که. با شما مانند یک گزینه رفتار میکند. آنگاه شانس یافتن کسی که. با شما مانند یک "اولویت" رفتار کند را. از دست خواهید داد . و خدا می داند. حتی با ناکوک...
taranomebahar2.blogfa.com
607031. ✿تــــرنــــــــم بــــــاران✿
عشق صداي سازگار است و بلاي ماندگار. Http:/ www.birmusic.org. Http:/ www.bia2music.info. Http:/ www.sangsaby.ir. Http:/ www.whpersian.com. نوشته شده در جمعه ۷ آذر۱۳۹۳ساعت 13:37 توسط بهاره. نوشته شده در جمعه ۲۸ شهریور۱۳۹۳ساعت 23:13 توسط بهاره. نوشته شده در سه شنبه ۱۸ شهریور۱۳۹۳ساعت 15:17 توسط بهاره. نوشته شده در پنجشنبه ۶ شهریور۱۳۹۳ساعت 14:49 توسط بهاره. دانلود نرم افزار دانلود موزیک دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی کنسول. Http:/ www.90love.ir/forum. Http:/ www.masalchat.ir/forum. سئو www.3seo.ir. خدا تو ر...
taranomebahar23.blogfa.com
607032. فانوسی در شب
دلت را با اندرز زنده ساز [امام علی علیه السلام در نامه اش به پسرش امام حسن علیه السلام ]. تعداد کل یاداشته ها : 87. 1662;خش زنده حرم. در لحظات مختلف زندگی. کدامیک را سوار می کنید؟ سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ. به نام خداوند بخشنده و مهربان. 92/9/22: : 9:32 ص. اولین دیدگاه را شما بگذارید. سلام خدمت دوستان گرامی. 95/5/5: : 1:4 ع. در لحظات مختلف زندگی. در لحظه شادی ،. پروردگار را ستایش کن. حمد و سپاس مخصوص اوست و هیچکس و هیچ چیز در مرتبه او شایسته ثنا نیست. در لحظه سختی ,. فقط از خداوند کمک بخواه.
taranomebahar70.parsiblog.com
607033. دل بارونی من
نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم تیر ۱۳۸۹ساعت 11:26 توسط تبسم. خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن. در این دنیا چه دشوار است. چه رنجی می کشد ان کس که. انسان است و از احساس سرشار. نوشته شده در پنجشنبه بیست و ششم فروردین ۱۳۸۹ساعت 12:26 توسط تبسم. پشتش سنگینی میکرد و جاده های دنیا طولانی می دانست. که همیشه جز اندکی رانخواهد رفت سنگ پشت تقدیرش را. را دوست نمی داشت و ان را چون اجباری به دوش می کشید. ده ای در اسمان پر زد سبک سنگ پشت رو به خدا کرد وگفت. این عدل نیست کاش پشتم را این همه سنگین نمیکردی من.
taranomebahari66.blogfa.com
607034. ترنم بهاری
تنهاییام را به کدام پنجره بگویم. به کدام پنجره بگویم. به کدامین خیال گره بزنم. تا طناب دار بی کسی را. برای کدام ابر بگویم. تا آبروی یک مرد را چند فصل نگه دارد! سال می تواند بغضش را. تا خوابش پریشان نشود. و یک شاعر چند شعر می تواند. از آستین شعرهایش بیرون نزند! یکشنبه بیست و یکم آذر ۱۳۹۵ 18:57 بهار. بی رحمی یک لبخند. اگر زیبایی چشم های تو. توی هیچ بوم نقاشی. آنقدر بی رحمانه زیبایی. که چشم دوربین ها را. با این بلای سرخ لبخند. که بر سر کلمه ها آوردی. به معشوق اش نمی ماند. می دانم که آخرش. دریا که می شنود.
taranomebaharii.blogfa.com
607035. ஜ تـــــــرنـــم بــــهــاري ஜ
ஜ ترنم بهاري ஜ. خاک پای تو قدم گر نگذارد به میان/که به هم صلح دهد دیده و بینایی را؟ شعر نو : قصه ي من و او. حکايت من بنده حضرت كريمم. عكس هايي از منوچهر آتشي :. عكس هايي از حافظ. ஜ ترنم بهاري ஜ. بي لهجه بخوان-كدموزيك بي كلام. وب سايت رسمي دانشگاه آزاداسلامي واحددشتستان. شعر آئيني : شعري كه در مورد دين و اهل بيت است. ويژگي شاعر آئيني ( ديني ) براي شعر موفق :. 2داشتن ايمان قلبي نسبت به موضوع كه مي خواهد در موردش شعر بگويد. 3داشتن اطلاعات كلي در مورد موضوع شعر و معلومات و شناخت. كي - كجا - ك ي - چرا - چي.
taranomebahariii.blogfa.com
607036. مذهبی
برهنه شدن در عزاداری ها. چشمهايتان را از حرام ببنديد، عجايب را مي بينيد. پيامبر اکرم صلي الله عليه و آله، الحکم الزاهره 2/452. حق چشم آن است که ان را از آنچه براي تو حلال نيست بپوشاني. امام سجاد عليه السلام، الحکم الزاهره 2/453. سؤال: برهنه شدن عزاداران در عزاداريها براي سينه زني چه صورت داشته و تکثير فيلم و سي دي هاي اين گونه جلسات و نگاه کردن زنان به اين فيلمها چگونه است؟ حضرت آيت الله مکارم شيرازي:. برهنه شدن اشکال دارد و اگر جايي باشد که زنها هستند و نگاه مي کنند حرام است. حضرت آيت الله بهجت:. نوشته ...
taranomebaran-12.blogfa.com
607037. ღஜ تــــــرنــم بــــــاران ღஜ
ღஜ ترنم باران ღஜ. خدایا تو معلمی معلمی که با همه ی معلم های دنیا فرق دارد معلمی که دنبال بهانه می گردد تا جایزه بدهد و همیشه جایزه اش بیشتر از کاری است که کرده اند.خدایا کمکم کن تا ستاره های دفتر زندگی ام هر روز زیادتر شود. ابزار پرش به بالای صفحه. ابزار حباب و قلب. گل خوشه ها آقای نجفی. گروه ادبیات راهنمایی مینودشت گلستان. آموزش ادبیات فارسی( راهنمایی)آقای عبدالهی. گروه ادبيات خراسان رضوی. شهد ادب خانم شرافتی. از هر دری سخنی آقای همتی. بداغ آبادنوشته های یک معلم روستایی. متن عاشقانه عکس عاشقانه. یکی از ...
taranomebaran-54.blogfa.com
607038. ღஜ ترنم باران ღஜ
ღஜ ترنم باران ღஜ. عشق زرد و سرد. با چشم دل سخن دل را بخوان. رویش باران ادبیات متوسطه ی اول. ღஜ ترنم باران ღஜ. آموزش متوسطه اول تربت حیدربه. گروه ادبیات فارسی خراسان رضوی. پایگاه کیفیت بخشی ادبیات کشور. اداره آموزش و پرورش تربت حیدریه. ابزار نمایش بار گذاری صفحه. ابزار تصاویر ثابت در گوشه صفحه. ابزار فرم تماس با مدیر. کاش می دانستیم زندگی کوتاه است. کاش از ثانیه ها و لحظه های زندگی لذت می بردیم. کاش قلبی را برای شکستن انتخاب نمی کردیم. کاش همه را دوست داشتیم. کاش معنی صداقت را می فهمیدیم! یک بار خط ،یک بار.
taranomebaran-54.mihanblog.com
607039. اشک ظهور
میلاد با سعاد ت هشتمین اختر ولایت وامت برعموم شیعیان آن حضرت. تبریک و تهنیت عرض می نمایم. خوش آمدی رضا جان جانم فدا نمایم تبریک من پذیری باشد همین دوایم. از جان تو را بخوانم خوشبو شود دهانم لطفی نما رضا جان تا من به کعبه آیم. آیم به آن سرایت آن باغ با صفایت گردحرم بگردم جنت شود سرایم. سعی صفا و مروه باشد کنارت ای گل حجت یقین بیند باران گریه هایم. آقا امام هشتم لطفی که بنده آیم درمحضرت نشینم عقده زدل گشایم. ای حامی مساکین دریاب دل غمینم آزادکن زبندم چندی دعا نمایم. این عشق آتشین زدلم پاک نمی شود. نوشته شد...
taranomebaran-mahdi.blogfa.com
607040. ایران
دنیا را بغل گرفتیم گفتند امن است هیچ کاری با ما ندارد. خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم آبستن تمام دردها یش شده ایم-. اینجا در دنیای من، گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند. دیگر گوسفند نمی درند. به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند. اشک سه حرف ندارد . ، اشک خیلی حرف دارد! می خواهم برگردم به روزهای کودکی آن زمان ها که : پدر تنها قهرمان بود . عشق، تنها در آغوش مادر خلاصه میشد. بالاترین نقطه ى زمین، شانه های پدر بود . بدترین دشمنانم، خواهر و برادر های خودم بودند . تنها دردم، زانو های زخمی ام بودند. که با جاري ...
taranomebaran.blogfa.com
607041. .کسی که مثل هیچکس نیست
کسی که مثل هیچکس نیست. برای تو که بهترينی. می خواهم برایت بهترین دوستی باشم که تاکنون داشته ای. می خواهم که گوش جان به سخنانت بسپارم. حتی اگر در مشکلات خود غرق شده باشم،. آن گونه که هیچ کس تاکنون چنین نکرده. می خواهم تا هر زمان که مرا طلبیدی در کنارت باشم،نه اکنون بلکه هر زمان که تو می خواهی. می خواهم رفیقت باشم،میخواهم تو را به اوج برسانم،خواه توانش را داشته باشم،خواه از انجام آن ناتوان باشم. میخواهم به گونه ای با تو رفتار کنم که گویی اولین روز میلاد توست،نه آن روز خاص،که تمام روزهای سال. تگ ها : وبلاگ.
taranomebaran.persianblog.ir
607042. ترنم باران
و هو الذي ارسل الرياح بشرا بين يدي رحمته و انزلنا من السماء ماء طهورا. اولین باران پاییزی بر چشمانت مبارک. عمیق نفس بکش هوایش را. خوشبختی باران را با افکارت دعوت کن. پاییزت پر از آرامش و لطافت. نوشته شده در شنبه دهم آبان 1393ساعت 5:9 توسط هستی. کجا موندی تو ای باران؟ کجا موندی تو ای باران. بشور چشمان خیسم را. پر کن سبوی دستانم را. شکسته قلب من تو باور کن. بیا طغیان بکن باران. نوشته شده در یکشنبه دوم تیر 1392ساعت 1:42 توسط هستی. که ببارد بیقراریهایمان را بر میداریم و میرویم زیرش قدم میزنیم. من از نسل بهار.
taranomebaran1.blogfa.com
607043. ترنم باران
116;heme designer :. 120;-themes.blogfa.com. برگای زرد منو یاد تو میندازن. چه زود رسید پاییز بازم. اما این بار تو ماله من نیسی. روزا دارن اروم اروم سرد میشن. غروبا دل انگیز ترن. همه دنیا بهم میگن نیسی. تو راحت از عشقم گذشتی اما من باز ارزو این که تو برکردی پیشم. همیشه تو ذهنم می مونی اما من کم کم از خاطراتت پاک میشم. شنبه ششم دی ۱۳۹۳ 13:38. مهربانی را از ماهی آموز که چه بی پایان آب را بوسه باران می کند. جمعه بیست و یکم آذر ۱۳۹۳ 12:6. میدونی چرا ستاره ها به هم چشمک میزنن؟ دیگه رو دوست داشت. مگذار كه عشق، ...
taranomebaran111.blogfa.com
607044. ***ترنم باران***
توصیه امام علی به زندگی در اجتماع مسلمین. اگر آن ترک شیرازی بدست آرد دل ما را. راحت میشم اگه . عشق در پسر ها. گوشه ای از گفتگوهای خداوند با پیامبرش در شب معراج. روزی چند بار به خودت نگاه می کنی؟ به نظرت کجای راهی؟ یاد گرفتم که . حضرت محمد (ص) (۱). امام زمان (ع) (۱). گفتگوی خدا با پیامبر (۱). عشق در پسرها (۱). حرفهای خدا با من. پنجره ایی رو به تو. طلبه ای از نسل سوم. یادداشت های یک خبرنگار. عشق به خدا شاهراهی به کمال. نویسنده: nasimesahel - ۱۳٩۳/۸/٢. زندگی بافتن یک قالیست. نقشه را اوست که تعیین کرده.
taranomebaran114.persianblog.ir
607045. ترنم باران
امید به غیر هو نا امید است. بسم االله الرحمن الرحیم. نوشته شده در چهارشنبه یکم مرداد 1393ساعت 3:17 توسط باران.
taranomebaran14.blogfa.com
607046. گروه هنری ترنم باران
گروه هنری ترنم باران. اجرای برنامه های شاد و متنوع. سلام به همه هنرمندان ودوستان عزیزم. گروه هنری ترنم باران. آماده همکاری و اجرای برنامه های شاد ومتنوع می باشد. اجرا تئاتر کودک ونوجوان، مجری کودک و بزرگسال). اجرای نمایشهای طنز و تراژدی و.). اجرای برنامه برای مناسبتها.). اجرای نمایش برای جشنهای تولدو.). اجرای نمایش های کم دی. اجرای نمایشهای خیابانی و صحنه ای.). همکاری با ارگانهای،موسسات،سازمانها،مراکز خصوصی و دولتی). طرح و ایده از شما اجرا از ما). با مجوز رسمی از اداره فرهنگ وارشاد). سلام آهنگ مامان وبابا.
taranomebaran20.blogfa.com
607047. خريد مانتو طرح دار مدل ايراني
خريد مانتو طرح دار مدل ايراني. خريد مانتو طرح دار مدل ايراني. به وب سایت من خوش امدید. خريد مانتو تحويل درب منزل شما. خريد پستي مانتو تحويل درب منزل شما مانتوهای ساده‌ای که تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنید. از پوشیدن مانتوهایی با دامن‌های خیلی گشاد و کلوش خودداری کنید. مانتو، بارانی یا پالتویی انتخاب کنید که سایز کوچک و اندازه شما باشد. اگر در انتخاب سایز خود دقت نکنید، مجبورید شانه‌های بزرگ و آستین‌های بلند مانتویتان را به خیاط بسپرید تا آن را اصلاح کند. از مزایای این محصول به همراه داشتن یک سنجاق سینه ...
taranomebaran20.lxb.ir
607048. ترنم باران
پنجشنبه نوزدهم تیر 1393. ما را از کودکی به جدایی عادت دادند. همان جایی که روی تخته های سیاهمان. خوب ها / بد ها. سه شنبه هفدهم تیر 1393. به لبهایم قفل زدم درباره عشق تو. به کسی چیزی نگویم. سه شنبه هفدهم تیر 1393. دوره ،دوره ی گرگهاست. مهربان که باشی ، می پندارند دشمنی! گرگ که باشی ، خیالشان راحت میشود از خودشانی! ما تاوان گرگ نبودنمان را می دهیم. چهارشنبه بیست و هشتم اسفند 1392. پنجشنبه سوم بهمن 1392. ا ز یه جایے به بعد . ن ه اینکه فایده نבاشته باشه ها. ا رزشش رو" نداره. یڪ روز خیلی بد. نآ ا مید خواهی ش د.
taranomebaran2013.blogfa.com
607049. ggh
دست بند مغناطیسی پاوربالانس. جدید با هولوگرام رنگی و تاثیر دو برابر نسبت به پاوربالانس های قدیمی. هشدار مهم : از خرید پاوربالانس. های قدیمی اجتناب فرمایید که کیفیت پایینی دارند. تصویر پاوربالانس قدیمی با کیفیت پایین تر. فریب قیمت های ارزان را نخورید. قیمت پاور بالانس اصل. تعداد:یک عدد در بسته بندی اصلی. لطفا هولوگرام های دستبند دریافتی را با هولوگرام های بالا تطابق دهید). با توجه به وجود چندین کیفیت متفاوت پاوربالانس. در بازار توصیه اکید ما به شما عزیزان خرید پاوربالانس های هولوگرام رنگی جدید آمریکایی است.
taranomebaran23.blogfa.com
607050. واژه های خیس
دو رهایت که تمام شود. می بینی هیچ، تکان هم نخورده ای! بار نکن این همه را. درد می گیرد شانه هایت! نوشته شده در ساعت توسط ترنم باران. چیزی از من بخواه. که آن خودم نیست. آن گونه که از تو خواستم. دلی را که آن من نبود. نوشته شده در ساعت توسط ترنم باران. که من از شباهت خودم،. در آینه، می ترسم. نوشته شده در ساعت توسط ترنم باران. چيزى ويرانگرتر از اين نيست كه دريابيم :. فريب همان كسانى را خورده ايم. كه باورشان داشته ايم ! نوشته شده در ساعت توسط ترنم باران. درست زمانی که سرت جای دیگری گرم است. و با خنده ي کودکان.
taranomebaran3.blogfa.com
607051. دل نوشته
ღبرای تمام دل های بارانیღ. دریاب که ایام گل و صبح جوانی. چون برق کند جلوه و چون باد گریزد. آخرین پست این وبلاگ:. دوستان همراه،بدی هارو حلال کنید.براتون بهترین آرزوهارو دارم.آرزو میکنم همیشه و همه جا. باشیم و از لحظه لحظه های عمر کوتاهمون نهایت استفاده رو ببریم. آرزو میکنم بهترین سرنوشت ها و عاقبت ها در انتظار تک تکمون باشه. وضمن عرض تسلیت بابت شهادت آیت الله بهشتی و هفتادو دوتن از یاران بزرگوارشون دعا. همه شهیدی که مخلصانه جونشونو در راه انقلاب اسلامی و ایران عزیزمون دادند. ملتمونو از خداوند خواستارم.
taranomebaran3s.blogfa.com
607052. ترنم باران
این نیز بگذرد . خدای مهربونم فقط به امید خودتم . نوشته شده در بیست و پنجم اسفند 1391ساعت 0:50 قبل از ظهر توسط نیره. از درخت مي ريزند. پاييز تنها بهانه ايست. دختر نارنج و ترنج. عطاری ابا (رضا صالحی). علی خداکرمی-بیمه های اموال.
taranomebaran59.blogfa.com
607053. ترنم باران
خبرگذاري جمهوري اسلامي ايران. نيك صالحي فرهنگي اطلاع رساني. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. چشمی کنار پنچره ی انتظار. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. عاشق تر از همیشه. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. قالب های نایت اسکین. دوای عاشقی نگاه یاره. قالب های نایت اسکین. گالری عکس انگاس engas.
taranomebaran6.blogfa.com
607054. يه بهونه واسه بودن
يه بهونه واسه بودن. زیر این پوست خندان. خیلی وقت است که بی خوابم. در لحظه های خویش نیز. نوشته شده در ۱۳۸٩/۳/٩ ساعت ۳:٠۳ ‎ب.ظ توسط roya بهونه ها. بی پناه و خسته بال. اینجا، کمی دورتر، آرمیده ام. آفتابش تند و سوزان است. چشم هایم را می آزارد. سست و بی تپش. در مسیری بی مسیرم. نه دشمن دشمن است و نه دوستم دوست. گله از تو نمی کنم. بوی لبخند خدا می آید. گویی که بهشت همین حوالی است. چشم هایم را می بندم و. گویی نا خواسته در پروازم. چه ارتفاعی دارد این بن بست! این بار ایمان آوردم. به بذر فاصله ای که کاشته ایم.
taranomebaran65.persianblog.ir
607055. ღ••. ღ زمــــــــــزمــــه ღ••. ღ
ღ ღ زمزمه ღ . ღ. وقتي ميشود دقايق عمرت را با آدمهاي خوب بگذراني چرا بايد لحظه هايت. را صرف آدم هايي کني که يا دلهاي کوچک شان مدام درگير حسادت ها. کينه ورزي هاي بچه گانه اند. يا مدام براي نبودنت، براي خط زدنت تلاش مي کنند؟ هميشه جنگيدن خوب نيست! اين روزها فهميده ام براي اثبات دوست داشتن، براي به دست آوردن دل. براي اثبات خوب بودن نبايد جنگيد! بعضي چيزها وقتي با جنگيدن به دست مي آيند بي ارزش ميشوند! اين روزها نسخه فاصله گرفتن را مي پيچم براي هرکسي که رنجم مي. اين را با خود تکرار ميکنم و مي بخشمشان. اسفند رو...
taranomebaran66.blogfa.com
607056. elekteronic
هنر ایرانی در طراحی لباس. بزرگترین بانک نمونه سوالات امتحانی. به وبلاگ من خوش آمدید. نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 فروردین 1390 توسط مجتبی ناجی. نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 خرداد 1390 توسط مجتبی ناجی. In Issue 5, 2000 we looked at the technical and business trends in etch processes for manufacturing gallium arsenide. Http:/ www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0961129001890074. نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 خرداد 1390 توسط مجتبی ناجی. چند خبر ورزشی برقی. به گزارش روابط عمومی شركت برقمنطقهای اصفهان، ای...
taranomebaran68.mihanblog.com
607057. AMOZESHI
دوشنبه 9 خرداد 1390. نوع مطلب : علمی،. In recent years, electronic. Journals are in common use in scholarly communication and we can interpret this situation in various ways. On the one hand, we can say that scholarly communication is now much dependent on electronic. Resources. On the other hand, it would be too simplistic to say that scholarly communication is now greatly dependent on electronic. Resources because researchers seldom use other electronic. Resources seemed to be not a transformation but ...
taranomebaran69.mihanblog.com
607058. شب عشق
نه تو می مانی و نه اندوه. و نه هیچیک از مردم این آبادی. به حباب نگران لب یک رود قسم،. و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،. غصه هم می گذرد،. آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز. نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم خرداد 1391ساعت 13:33 توسط مهسا. چه كسی می داند كه تو در پیله تنهایی خود تنهایی؟ چه كسی می داند كه تو در حسرت یك روزنه در فردایی؟ پیله ات را بگشا. تو به اندازه یك پروانه زیبایی. نوشته شده در یکشنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1391ساعت 12:5 توسط مهسا. مبادا رهایش کنی .
taranomebaran71.blogfa.com
607059. وعشق جاریست...
نام تمام خیابان های جهان وصال است! مرا به خاطر آور. دوستت دارم.دوستم داشته باش. راه شادی را به زندگی خود باز کنید! پرواز را.(زینب جونم). قالب های نایت اسکین. نام تمام خیابان های جهان وصال است! تازگیا جو عوض شده. ی جورایی دارم تغییر میکنم ب قول بچه ها خودمم نمیدونم چه جوری! نوشتن ندارم نمیدونم این خستگی از کجاست؟ چرا یهو اینقدر خسته شدم؟ زندگیم شده بود نوشتن و خوندن متن ادبی و شعر و داستان حالا چند تا. پاراگراف هم برام خسته کننده. است شاید چون درسام سنگین شده! به نظرم ی جورایی شدم. از ابتدا ک خیره می شویم.
taranomebaran73.blogfa.com
607060. آسمانی تر از آنیم که ابری باشیم
آسمانی تر از آنیم که ابری باشیم. هر روز به ملاقات خدا میروم آخر او را زندانی کرده اند. تقدیم به تو که . نه دیگر هیچ کس نیستی. از حافظه ام پاکت کردم . از چشمهایم چکه کردی. بر دستانم ،نم خاطراتت. چه داستان درازی است یاد تو. یادت در دستان من است ! هر روز طناب خاطراتت را به خود می پیچم. رگ عاطفه ام ورم میکند . دوباره تزریق یاد ،خاطرات ،نبودنت. آه ، آخر مرا میکشد این اعتیاد! س" و تنهائی ام. صدا آمد که . بخوان به نام عشق به نام دل. گفتم به نام عشق به نام دل. که دل دارم میشود. که دل دارش میشود. پرم از خالی عشق.
taranomebaran8.blogfa.com
607061. بوی ترنم باران
روزهای خوب باهم بودنمان گذشت . روزهایی که با چند خاطره تلخ و شیرین به سر رسید و. تنها یادگار از آن روزها یک قلب شکسته برجا ماند. روزهای شیرین عاشقی گذشت و امروز من تنهای تنهایم ، گذشت. و اینک دلم هوای تو را کرده است. دلم تنگ است برای آن لحظه های شیرین با هم بودنمان! دلم برای گرفتن آن دستان مهربانت ، بوسه بر روی گونه زیبایت. کاش دوباره آن روزهای شیرین عاشقی مان تکرار می شد ،. می توانستم آن صدایی که شب و روز به من آرامش میداد را. بشنوم دلم برای آن خنده های قشنگت تنگ شده است عزیزم. مرا دوست می داری! درزیبات...
taranomebaran87.blogfa.com
607062. ترنم باران
تقدیم به یک دوست. عبور تو از حوالی چشم های من. تنها اتفاق غیر منتظره ی زندگیم بود. همیشه منتظر نیامدنت بودم . نوشته شده در پنجشنبه یکم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت0:4توسط رها. خیلی از وقت ها توی زندگی آدم هست که دلگیر خیلی خیلی دلگیر. گاهی از همه چیز خسته میشی از درس از خودت از زندگی و تمام افکارت جمع میشن و دست. به دست هم به یک نقطه میرسن. نوشته شده در چهارشنبه چهارم اسفند ۱۳۸۹ساعت18:50توسط رها. وقتي رفتي لحظه ها گم شدند. سردي دوست داشتن را باد برد. و من هنوز هم باور ندارم . . . خاموشي را روي لبهايم زده. انکه با ت...
taranomebaran88.blogfa.com
607063. ترنم باران
خداوندا مرا یاری کن تا در این دنیا چنان زندگی کنم که دلی نگیرد از زنده بودنم و دلی شاد نگردداز مردنم. دل من وسعت دریا دارد. آدمی هر که باشد دل من محفل اوست. مهر را در کف اقبال خودم میبینم. آدمی را.گل را. من ترنم و تبسم به گل و غنچه ناز. من صدای تپش باران را. من هوای خوش تابستان را. من نسیم سحری با تب عشق. من نفس های گلی در بستان.پرتو تابان را. گردگیری ز دل یگ خسته. و تمنا به لب خندان را. من همه زندگیم.همه اطرافم.هم گذشته هم حال. من به اینده خود.چشمه جوشان را. یا که ساده گویم. هر چه از سوی خداست. سهم من ا...
taranomebaran92.blogfa.com
607064. ....کاش
وای باران باران شیشه پنجره را باران شست از دل من اما چه کسی نقش تو را خواهد شست؟ خط خطی شده در چهارشنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۰در تایم۱۶:۳ بعد از ظهربا دست baran and Hamed. نفس بده که برایت نفس نفس بزنم,. نفس بجز تو نخواهم برای کس بزنم. مرا اسیر خود کردی,. دعایی کن که آخرین نفس را برای تو در این قفس بزنم. بال می خواهم برای پرواز. بال های من در این راه فقط توئی. بال های وجودم را ازمن نگیر. خط خطی شده در چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۰در تایم۱۰:۵ قبل از ظهربا دست baran and Hamed. برای صداقت در حمایتهایم. وای ب...
taranomebaranbahari.blogfa.com
607065. bodykontakt blogg
BodyContact är en seriös kontaktförmedling för sexkontakter som är helt gratis. På BodyContact träff. Statussidan innehåller aktuell information om alla tjänster på bodykontakt. Sidan ligger hostad utanför själva huvudsajten och kommer inte att påverkas om BodyContact skulle gå ner av någon orsak. Inga pågående avbrott för närvarande. För aktuell övervakning: bodykontakt. Kortbetalningar har för närvarande inga problem. Sms-betalningar har för närvarande inga problem. Inga planerade avbrott för närvarande.
taranomebaranebahar.blogfa.com
607066. آهنگ و کتاب مطلب
آهنگ و کتاب مطلب. ورود شما به آهنگ و کتاب مطلب را خیر مقدم عرض می نماییم. به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید. تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست . موزیک و خبر وبلاگ. آهنگ و کتاب مطلب. وبلاگ روانشناسی و خبر. گیم و کد بازی. دانلود فیلم و آهنگ. آهنگ جدید حامد همایون(۱). عشق چیز عجیبیه جدا(۱). مبادی ورودی، هدف مبارزه با قاچاق. مبادی ورودی، هدف مبارزه با قاچاق • کار جو. مبادی ورودی، هدف مبارزه با قاچاق • کار جو. فرآیند مبارزه را متوج...
taranomebaraneeshgh.persianblog.ir
607067. مـــــــــــــــــــــــلكوت اعـــــــلي
ع اش ق سرگشت ه و پن هان. من بنده ي آنم كه ببوسد دهن تو. وز هر دهني نشنود الا سخن تو. انديشه ي مردم همه از شور قيامت. تشويش من از قامت عاشق فكن تو. شايد كه شود رنگ به خون دل شيرين. هر تيشه كه بر سنگ زند كوهكن تو. نرگس بيمار تو گشته پرستار من. تا چه كند اين طبيب با دل بيمار من. خفته ي بيدار گير گر چه نديدي ببين. چشم پر از خواب خويش ديده ي بيدار من. هر چه لبم بوسه زد گندم خال تو را. يك جو كمتر نشد خواهش بسيار من. الهی ای چراغ خانه ی دل. توئی روشنگر کاشانه ی دل. تویی دلدار مسکین دو عالم. خداوند جهان و عشق آدم.
taranomebaranfardin.blogfa.com
607068. ✿ ترنم باران ✿
ادبی * عاشقانه * طنز *رمانتیک. لذت بردن را یادمان ندادند. لذت بردن را یادمان ندادند. از گرما می نالیم . از سرما فرار میکنیم! در جمع، از شلوغی کلافه می شویم و در خلوت، از تنهایی بغض میکنیم. تمام هفته منتظر رسیدن روز تعطیل هستیم. وآخر هفته هم بی حوصلگی تقصیر غروب جمعه است و بس. همیشه در انتظار به پایان رسیدن روزهایی هستیم. که بهترین روزهای زندگیمان را تشکیل می دهند. مدرسه دانشگاه. کار! حتی در سفر همواره به مقصد می اندیشیم بدون لذت از مسیر. غافل از اینکه زندگی همان لحظاتی بود که میخواستیم. سید حمید رضا برقعی.
taranomebarann.mihanblog.com
607069. ترنم باران
جاده تهي است، تو باز نخواهي گشت و چشمم به راه تو نيست. مهر ،در نگاه توست. نه اولين روز پاييز! نوشته شده در چهارشنبه 1391/07/05. ساعت 13:20 توسط ترنم. اين كه من مي كشم. درد بي تو بودن نيست. تاوان با تو بودن است! نوشته شده در پنجشنبه 1390/11/06. ساعت 11:59 توسط ترنم. به دو راهی های. نوشته شده در سه شنبه 1390/04/14. ساعت 11:9 توسط ترنم. تو را چه به فرهاد. یک فرهاد است و یک بیستون عاشقی. تو همین یک وجب دیوار. من باورت می کنم! نوشته شده در سه شنبه 1390/03/17. ساعت 18:57 توسط ترنم. بارون رو قلب شيشه ها. اما اف...
taranomebarany.blogfa.com
607070. ترنم بارانی
دیگه چیزی برای نوشتن ندارم.نه که نخواما ولی ذهنم یاری نمیکنه. نوشته شده در پنجشنبه سی ام خرداد 1392ساعت 17:35 توسط fariya. تنها تر از همیشه گوشه ای کز میکنم. بغض راه گلویم میبندد. دلم از همه ی دنیاگرفته .دیگر حوصله ی خودم را هم ندارم. اطرافم را نگاه میکنم.سکوت است و تنهایی وغم. دلم بیشتر ازقبل میگیرد. نم نم اشک چشمانم را تر میکند. سخت است.سخت است که عاشق باشی و نداند. ثانیه ثانیه های عمرت را در رویای او سپری کنی و نداند. کاش این غرور لعنتی نبود.کاش هیچ عشقی در کار نبود. خانم ببخشید.ساعت چنده؟ چند روز از ...
taranomebarooni.blogfa.com
607071. ღتـ ــ ــــــ ــ ـرטּـ Ґ بـ ــ ـآرפּטּღ
ღت رט Ґ ب آرפּט ღ. شنبه چهاردهم بهمن ۱۳۹۱. یک شب از دفتر عمرم صفحاتی خواندم . چون به نام تو رسیدم لحظاتی ماندم! همه دفتر عمرم ورقی بیش نبود. همه ی آن ورق حسرت دیدار تو بود".
taranomebarun.blogfa.com
607072. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
taranomeboostan.blogfa.com
607073. چ ِ دنیــ ــ ـــاے ِ غریبے بے تو دارمـ
چ دنی اے غریبے بے تو دارم. در مشکلات گاهی باید سکوت کرد شاید خدا حرفی برای گفتن داشته باشد. چ هق ده د ل نگرون م واس ه آرزوه امون. خ دان گ هدار ت". د ر را ب ست و ر فت . آد مها چ راح ت. ك مے بار د. دل م برايت تنگ ت ر مي ش ود. آسم ان گري ه. چ ساده ميرے . چ ساده ت رميشك ن م من. م ن اونق در ش كستم ح س مےك ن م ك هيچ. خ ط رن اك نيست.(! اينق در رويايے كے. چ هق ده خ ست م. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1391ساعت11:51توسط taranom. چ زیبا مے باف م خیال تورا د ر ذهنم. د ر آغ وش. گریستم تا نوازش م ک ن د.
taranomeboyebaron.blogfa.com
607074. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
taranomedanesh.persianblog.ir