SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 17 / (607074 - 607128)

607074. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
taranomedanesh.persianblog.ir
607075. حرفهایی که جلوی بعضی ها نمی شه زد
حرفهایی که جلوی بعضی ها نمی شه زد. درد دل یه بنده خدایی. این هم اون شعری که وعدشو داده بودم. نوشته شده در پنجشنبه سی ام دی 1389ساعت 1:27 توسط حمید بیات. شب است و محفلم جای جداییست. غم است و سایه ام بی آشناییست. نترسم من هنوز ازسوز عشقم. از آن وقتی که دردم باصفاییست. نوشته شده در پنجشنبه سی ام دی 1389ساعت 1:10 توسط حمید بیات. چون دزدم و من آهوی نخجیر ندیدم. چون رهگذرم دیدن چون تیر ندیدم. ازبس که تو آن نرگس چشمت ننمودی. شرمنده که من از ته دل سیر ندیدم. یانی جون ببخشید دیر شد،تولدت مبارک عزیزم! هردم که شدم ...
taranomedeleman.blogfa.com
607076. و خدا خواهد خواند
و خدا خواهد خواند. رویداد-داستان-شعر-خلاصه هر مطلبی که از دل بر بیاد. به كجا چنين شتابان. اشپزي با عكس هاي عالي. سلام خوبین خیلی وقته نیومده بودم. مدیرمون کارامون و افزایش داده. دلم خیلی تنگ شده خیلی. نوشته شده در چهارشنبه چهاردهم مهر 1389ساعت 10:43 توسط بيطرف. برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود. را داشته باشید، این جهان، جهان تغییر است نه تقدیر(؟ نوشته شده در یکشنبه ششم تیر 1389ساعت 13:59 توسط بيطرف. هفته ای که گذشت به تمام معنا افتضاح بود. فقط از خدا میخوام تو یه حسابی مشخص بشه.
taranomedeltangi.blogfa.com
607077. ترنم دلتنگی
اگر تنهاترین تنها شوم باز هم خدا هست . اگر تنهاترین تنها شوم باز هم خدا هست او جانشین همه نداشتن هاست. نفرین ها و آفرین ها بی ثمر است.اگر تمام خلق گرگ های هار شوند و از آسمان هول و کینه بر سرم بارد تو مهربان جاودان آسیب ناپذیر من هستی.ای پناهگاه ابدی من! تو میتوانی جانشین همه بی پناهی های من شوی. سه شنبه ۲۴ خرداد۱۳۹۰ 16:25. دلم یک جرعه عشق می خواهد ! یکشنبه ۱۲ آبان۱۳۹۲ 19:45. فقر همه جا سرک ميکشد. فقر گرسنگي نيست،عرياني هم نيست. فقر،چيزي را "نداشتن"، ولي آن چيز پول نيست. طلا و غذا نيست. خيلي کم مي خنديم.
taranomedeltangi777.blogfa.com
607078. پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا
پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا. جمعه, ۲۴ دی ۱۳۹۵. گزارش تصویری از مراسم گرامیداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در شهر سی سخت / سنگ تمام سی سختی ها برای آیت الله. واکنش یکی از شهروندان سی سختی نسبت به درج خبر کاندیداتوریش برای شورای شهر سی سخت / ما به عنوان نوکر وخدمتگزار این مردم عزیز هر جا باشیم از هرگونه خدمتی دریغ نخواهیم ورزید. روابط عمومی اداره راه داری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دنا و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند. مهمترین ملاکهای انتخاب شورا و شهردار چ...
taranomedena.ir
607079. دلــــــنوشـــــــته هــــــای مــــــــــا
دوستت دارم های تو. سه شنبه 13 مرداد 1394 ] [ 01:33 ب.ظ ] [ mohaddese73 ] [ نظرات. سه شنبه 13 مرداد 1394 ] [ 01:33 ب.ظ ] [ mohaddese73 ] [ نظرات. سه شنبه 13 مرداد 1394 ] [ 01:31 ب.ظ ] [ mohaddese73 ] [ نظرات. چقدرزیباست دوس داشتن تو. سه شنبه 13 مرداد 1394 ] [ 01:29 ب.ظ ] [ mohaddese73 ] [ نظرات. سه شنبه 13 مرداد 1394 ] [ 01:28 ب.ظ ] [ mohaddese73 ] [ نظرات. سه شنبه 13 مرداد 1394 ] [ 01:26 ب.ظ ] [ mohaddese73 ] [ نظرات. سه شنبه 13 مرداد 1394 ] [ 01:23 ب.ظ ] [ mohaddese73 ] [ نظرات. تعداد کل صفحات 5 :. 1.
taranomedosti.mihanblog.com
607080. ˙·▪•● رویای بارانی من●•▪·˙
حوصلﮧ نوشتن هم ندارم. این همﮧ دلتنگے دیگر. نﮧ با خواندن کم می شود. دلم تو رامی خواهد! جمعه سی و یکم خرداد 1392 ] [ 12:25 ] [ باران ] . کافی است انار دلت ترک بخورد. لیلی زیر درخت انار نشست. درخت انار عاشق شد، گل داد، سرخ سرخ. گلها انار شد، داغ داغ. هر اناری هزارتا دانه داشت. دانه ها عاشق بودند،دانه ها توی انار جا نمی شدند. انار کوچک بود. دانه ها ترکیدند. انار ترک برداشت. خون انار روی دست لیلی چکید. لیلی انار ترک خورده را از شاخه چید. مجنون به لیلی اش رسید. خدا گفت: راز رسیدن فقط همین بود. روز های کودکی کو.
taranomeebaran.blogfa.com
607081. جنایات جنگی جنگ ایران و عراق
جنایات جنگی جنگ ایران و عراق. بمباران شیمیایی حلبچه(قسمت چهارم). سرلشكر رفیق السامرایی رییس پیشین استخبارات (اطلاعات) نظامی عراق در مورد بمباران شیمیایی گفته است:. نوشته شده توسط باقری در پنجشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۱ و ساعت 20:2. بمباران شیمیایی حلبچه(قسمت سوم). در اواخر 1363، عراق به دو علت از كاربرد جنگ افزارهای شیمیایی موقتا منصرف شد:. 1- در رابطه با اعتراض های قبلی اروپا. 2- علنی شدن ابعاد گسترده ی كاربرد این جنگ افزارها در جنگ با ایران. نوشته شده توسط باقری در پنجشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۱ و ساعت 20:1. امریكا ...
taranomeehsas2.blogfa.com
607082. ×××محض یار مهربان×××
پنج شنبه های انتظار،. جمعه های بی پناهی. آقا بیا به خاطر باران ظهور کن. ما را از این هوای سراسیمه دور کن. وقتی برای بدرقه عشق میروی. از کوچه های خسته ما هم عبور کن. افسرده از هجوم هوسهای عالمین. آقا دل شکسته ما را صبور کن. آقا به حرمت مفهوم انتظار. اشعار ساده ما را مرور کن. کی میشود که تو از راه میرسی؟ این باغهای شب زده را غرق نور کن. یا صاحب الزمان قدمت خیر. العجل یعنی که ای تمام عدالت، ظهور کن. نوشته شده در سه شنبه ۸ تیر۱۳۸۹ساعت توسط قلب منتظر. دست از ناز بردار و روي بنماي. کاش می شد که خدا. نوشته شده ...
taranomeentezar.blogfa.com
607083. موعود
سربازان امام خمینی رحمه الله. امام خمینی رحمه الله رهبر کشور ایران از جوانان خواست به جبهه بروند. خیلی از جوانان به جبهه رفتند. محمدحسین فهمیده هم تصمیم گرفت به جبهه برود. و به حرف رهبرش گوش کند اما او را به جبهه نمی بردند. او 13 سال بیشتر نداشت. او خودش را هر طور شده به جبهه و خط مقدم رساند. خط مقدم نزدیک دشمن بود. نویسنده : سنا سهیلی. ساعت ٥:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٦. تگ ها : سحرگاه. سربازان امام خمینی رحمه الله. امام خمینی رحمه الله رهبر تمام مسلمانان جهان بود. همه مسلمانان و حتی غیرمسلمانان به او احتر...
taranomeentezar.persianblog.ir
607084. 404 - Blog not found
taranomeeshg.persianblog.ir
607085. ترنم عشق
هفت میلیارב نفر مال [تو]. این یڪ نفر مال [م. نوشته شده در دوشنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۴ساعت 6:48 توسط باران. آخرین هم تو خواهی. چشم دیگری را بنوشم. انتظار بارانت سخت هم باشد. فقط به خیال آمدنت. نوشته شده در دوشنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۴ساعت 6:41 توسط باران. منو تو می شویم ما اما نه مایی که جمع بودن را مشخص کند. مایی که برای ساختن اینده ماست. ما بودنی که برای به ارامش رسیدن ماست. بعضی اوقات ما معنای جمع نمی دهد. معنای زندگی می دهد. نوشته شده در دوشنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۴ساعت 6:30 توسط باران. یادم رفت خودم هم هستم. نوشته...
taranomeeshgh-1369.blogfa.com
607086. ترنم عشق
به نام خودش که خیلی میخوامش. راسی یادمون باشه هر چیزی ارزش وقتمونونداره. شمر همین آل خلیفه است. از سریال بیرون بزن. پیش از آن که شمر و سنان کاری کنند. با کمک سازمان ملل. با همین کیان ایرانی و همین ایرانیان. که نشسته اند پای گیرنده هایشان. و با همین شمشیرها. که در دست فرزندان مالک است. به جنگ شمر برویم. و شمر همین آل خلیفه است. همین عبدالله است و همین عبیدالله. و شمر همین شورای اعراب اند. که منجنیق آورده اند در بحرین. و" آیات" خدا را می کشند و لگدمال می کنند. وگرنه اهل سنت با مایند. تنها شمر و سنان. تو ای...
taranomeeshgh.blogfa.com
607087. ترنم عشق
من اینجا . یهویی! دلم تنگ شده واسه وبلاگم. خو این چه وضعی هست! هیشکی یادی ازم نکرده. چه روزگاری داشتم واسه خودم تو دنیای مجازی . . . هعي روزگار . . . دلم واسه خودم تنگ شد یهو :. درون چاه این دنیا. نوشته شده در یکشنبه دوازدهم بهمن 1393ساعت 22:38 توسط محب الزهرا(س). سال ها دلتنگی هایم را برای مردم شهر،. اینک، تو اینجایی و انگار تمام شاعرانگی ها. در من نفس می کشند! چقدر تنهایی بد بود . عزیز دلم! پن : الان خبر متاهل شدن دوتا از دوستای نتی رو شنیدم، البته دوست که چه عرض کنم! خیلی وقته ما رو دوست حساب نمی کنن!
taranomeeshgh1389.blogfa.com
607088. MY LOVE
شاد بودن تنها انتقامیست که میتوان از دنیا گرفت پس همیشه شاد باش. شارژ همراه اول جايزه. سلام به دوستای گلم به وبلاگ من خوش اومدین.خوش حال میشم نظربدین.قربون قدماتون. که باید قبل از مردن دید. 0 0 0 0,*-: :-*. 0 0000 0000 0,*-: :-*. 0 0000000 000000 0,*-: :-*. 0 00000000000000 0,*-: :-*. 0 000000000000 0,*-: :-*. 0 00000000 0,*-: :-*. 0 000 0,*-: :-*. 0 0,*-: :-*. 0 0000 000 0. 0 0000000 000000 0. 0 0 0 0,*-: :-*. 0 0000 0000 0,*-: :-*. 0 0000000 000000 0,*-: :-*. 0 00000000000000 0,*-: :-*. 0 000 0,*-: :-*.
taranomeeshgh17.blogfa.com
607089. تابان چت|آبان چت
بچه ها من دیگه این وبلاگ رو آپ نمیکنم هرکی کارم داره بیاد آبان چت آدرس جدید وبلاگم و بدم. I am mr majid Qazvin. در ضمن تو ابان چت با اسم شیدا هستم.
taranomeeshgh24.blogfa.com
607090. شعـــــــر{حرفهای دل}
حکم فراموشی ات را آوردند ، ولی بیاد مهربانی هایت امضاءنکردم. حکم فراموشی ات را آوردند ، ولی بیاد مهربانی هایت امضاءنکردم. شعر هایی و جملاتی ک تواین وبلاگ نوشته شده کار خودمه امیدوارم ک خوشتون بیاد. لطفا ار دخل و تصرف در شعر جدا خود داری نمائید. راستی نظر یادتون نره. عکسهای یه فرشته کوچولو. حادثه ی عشق* *محمرضاوعاطفه جون*. عشق فوتبال وجذاب* *آرمین جون*. هیچ کسی مثل تونیست* *مستانه جون*. جملاتعکسها.شعرها* *سه شنبه جون*. حرفهای دردل مانده* *محمدجون*. اردیبهشت پاییزی* *کفشدوزک جون*. یخ فروش جهنم* *kowsar*.
taranomeeshgh274.blogfa.com
607091. ترنم عشق
موجی از عشق به ساحل قلبت می فرستم تا بدانی فراموش شدنی نیستی. عجب اقبال و عجب انتخابی! باید مرد باشی و فقط حق یک انتخاب داشته باشی تا وقتی از بین کل عالم فقط یک نفر را برمیگزینی و به او دل میسپاری، برایت بشود آغاز. برایت بشود بهترین زن روی زمین. آن قدر که حتی وقتی با دیگرانش قیاس میکنی مدام دلت غنج برود که عجب اقبال و عجب انتخابی! نشاطی شور انگیز بر تو حاکم شود که چه خوب دلت را محرم یگانه زنی کردهای. از این که عاشق توام حس غرور میکنم. نوشته شده در دوشنبه 8 خرداد1391ساعت 16:44 توسط Saeed. اگه با من تو میم...
taranomeeshgh70.blogfa.com
607092. 404 - Blog not found
taranomeeshghman.persianblog.ir
607093. معلم
سعی شده در این وبلاگ مطالبی مفید و آموزشی در اختیار شما قرار گیرد . چرا ناخننت را می خوری فرزندم؟ کودک شما ممکن است ناخن اش را به علل گوناگونی. حس کنجکاوی، خستگی ،رهایی از استرس، اجبارعادات. و جویدن ناخن رایج ترین مورد مربوط به عادات عصبی است. مکیدن انگشتان، ناخن زدن. به بینی، پیچیدن موها یا کشیدن آنها، ساییدن دندان ها، دندان قروچه . به احتمال زیاد در بزرگسالی هم این عادات ادامه می. یابند یک سوم از دانش آموزان ابتدایی یک دوم از نوجوانان ناخنهایشان رامی جوند و. جویدن ناخن در کودکان غالبا راهی برای رهایی از.
taranomefekr.blogfa.com
607094. نغمه هایی از عشق قاصدک
نغمه هایی از عشق قاصدک. اشک آن شب،لبخند عشقم بود. اشک آن شب لبخند عشقم بود. قصه نیستم که بگویی. نغمه نیستم که بخوانی. صدا نیستم که بشنوی. یا چیزی چنانکه ببینی،یا چیزی چنانکه بدانی. من درد مشترکم،مرا فریاد کن". درخت با جنگل سخن می گوید. و من با تو سخن می گویم. نامت را به من بگو. دستت را به من بده. حرفت را به من بگو. قلبت را به من بده. من ریشه های تو را دریافته ام. با لبانت برای همه ی لب ها سخن گفته ام. و دست هایت با دستان من آشناست. در خلوت روشن با تو گریسته ام. برای خاطر زنده گان". دستت را به من بده،.
taranomeghasedak.blogfa.com
607095. برای لحظه آمدنش عاشقانه ها خواهم سرود
برای لحظه آمدنش عاشقانه ها خواهم سرود. دنیا را متفاوت نگاه کن حداقل وقتی اینجایی.با پنجره زیبای شعر.این تنها یادگاری او برای مناست. ای لبت از هر چه باغ سیب، شیرین بیشتر. ک ی به پایت میشود افتاد از این بیشتر؟ ترس دارم عاشقانت، مست و مجنونتر شوند. روبهری خانهات بگذار پرچین، بیشتر! هر شب با وجودت ای پری. موج دریا میرود بالا و پایین، بیشتر. وصف آسانی است. هر چه خندههایت کم شوند. شهر پیدا میکند شبگرد غمگین، بیشتر. آن بهاری که نسیمت را ندارد بهتر است. هر شب عیدش ببارد برف سنگین، بیشتر. بگذاشتیم غم تو نگذاشت مرا.
taranomeghazal.blogfa.com
607096. کوثر بلاگ
لطفا کمی صبر نمایید . زمانبندی کلاس های شهریور. کتاب آموزش مقدماتی وبلاگ نویسی در کوثر بلاگ. زمانبندی کلاس های آنلاین مردادماه. مدرسه علمیه نرجس خاتون شاهین شهر. مدرسه علمیه محدثه سلام الله علیها بروجرد. مدرسه علمیه فاطمیه سلام الله علیها شهر کرد. طبقه بندی مطالب* * - وبلاگ نویس ها بخوانند! وبلاگ نویسان مخاطبان خود را بشناسند! معرفی دو افزونه کاربردی. آموزش درج یک پست ثابت در ابتدای وبلاگ. کپی کن تا بازدید بگیری؟ زمانبندی کلاس های شهریور. کتاب آموزش مقدماتی وبلاگ نویسی در کوثر بلاگ. نقد و تحلیل وبلاگ کهف.
taranomegol.kowsarblog.ir
607097. ترنم حقــــــــــــایق
زندگی رنج است و منشا رنج ارزو. چون ارزوی نفس زایل شود رنج به پایان می رسد. آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند. ب سم الله الر حمن الر حیم. حضرت معبود دوستت دارم. خداوند نماز را با صبر همراه کرده است. گر خوانمش قیامت دنیا بعید نیست. پرستش به مستی ست در کیش مهر. دوستی که دشمنی هم دارد انگار. السلام علیک یا حضرت جود و سخا. عنوان را باشهدا درد دل کنید. رویای امروز ،حقیقت فردا. آرزوی یک زندگی خدایی. منو درگیر خودت کن تا جهانم زیر و رو شه. تا اجازه هست نفس بکش. با من حرف بزن. تا م ل کوت.
taranomehaghayegh.blogfa.com
607098. متی ترانا و نریک
متی ترانا و نریک. همه هست آرزويم که ببينم از تورويي. چه زيان تو را که من هم برسم به آرزويي. به کسي جمال خود را ننمودهاي و بينم. همه جا به هر زباني بود از تو گفتگويي. غم و رنج و درد و محنت، همه مستعد قتلم. تو ببر سر از تن من، ببر از ميانه گويي. به ره تو بس که نالم، ز غم تو بس که جويم. شدهام ز ناله نالي، شدهام ز مويه مويي. چه شود که راه يابد، سوي آب تشنه کامي. چه شود که کام جويد، ز لب تو کام جويي. شود اين که از تر حم، دمي از سحاب رحمت. من خشک لب هم آخر، ز تو تر کنم گلويي. بشکست اگر دل من به فداي چشم مستت.
taranomehbahar.blogfa.com
607099. ایـــن نـیــــــز بگـــــذرد
نوشته شده در دوشنبه بیست و دوم آبان 1391ساعت 19:22 توسط ترنم باران. سفری در پیش است. باید دوباره آغاز کرد. باید گم شد در هیاهوی مبهم باد. دل به دریا زد و رفت. سفری در پیش است. نوشته شده در پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت 1391ساعت 23:20 توسط ترنم باران. می خوام عوض بشم. می خوام دوباره شروع کنم. یه دوستی حرف قشنگی زد کار ما مثل یه ماشینه که داره از سراشیبی میره بالا ،. حالا فرض کن این ماشینه وسط راه خاموش بشه چقدر طول می کشه که دوباره استارت بزنه و برگرده به حالت اولش؟ من می تونم . می دونم که می تونم اگه بخوام.
taranomehbaran.blogfa.com
607100. باران عشق
چه لذتى دارد وقتى سياهى چادرم، دل مردهايى كه چشمشان به دنبال خوش رنگ ترين زنهاست را مىزند. چه لذتى دارد وقتى مردهايى كه به خيابان مىآيند تا لذت ببرند، ذره اى به تو محل نمىگذارند. چه لذتى دارد وقتى در خيابان و دانشگاه و. راه مىرويد و صد قافله دل كثيف! چه لذتى دارد وقتى جولانگاه نظرهاى ناپاك و افكار پليد مردان شهرتان نيستيد. چه لذتى دارد وقتى كرم قلاب ماهىگيرى شيطان براى به دام انداختن مردان شهر نيستيد. چه لذتى دارد وقتى مىبينى كه مىتوانى اطاعت خدايت را بكنى نه هوايت را. چه لذتى دارد اين حجاب!
taranomehbaran021.blogfa.com
607101. esghoehsas
امشب همه چيز رو به راه است. همه چيز . باورت مي شود؟ ديگه ياد گرفته ام شبها بخوابم " با یاد تو ". همه چيز را ياد گرفته ام. راه رفتن در اين دنيا را هم بدون تو ياد گرفته ام. ياد گرفته ام که چگونه بي صدا بگريم! ياد گرفته ام که هق هق گريه هايم را با بالشم .بي صدا کنم! ياد گرفته ام چگونه با تو باشم بي آنکه تو باشي. ياد گرفته ام .نفس بکشم بدون تو.و به ياد تو. ياد گرفته ام که چگونه نبودنت را با روياي با تو بودن. و جاي خالي ات را با خاطرات با تو بودن پر کنم. ياد گرفته ام که بي تو بخندم! اگه ماله منی. . . تنها حسر...
taranomehehsas.blogfa.com
607102. ترنم حجاب
امام على علیه الس لام فرموده اند :. پوشیده و محفوظ داشتن زن مایه آسایش بیشتر و دوام زیبایى اوست . آیات حجاب در قرآن کریم - آیات سوره احزاب. آیات اصلی مربوط به وظیفه پوشش همان آیات سوره نور است. آیاتی چند هم در سوره. احزاب است که می توان آنها را در حاشیه این مطلب ذکر کرد. قسمتی از این آیات مربوط. است به زنان رسول خدا و قسمت دیگر دستورهائی است که درباره حفظ حریم عفاف وارد شده. موضوعات مرتبط: حجاب در قرآن. عفاف و حجاب از دیدگاه شهید مطهری. حجاب انتخاب تاریخی زنان ایران. زن آسیب پذیر است . وقتی از خانه خ...
taranomehejab.persianblog.ir
607103. ترنم هنر ( هنرمندان رامسر )
ترنم هنر ( هنرمندان رامسر ). آوای خوش رامسر 0. نظرتون درباره مطالب وب کدام گذینه است. ترنم هنر-هنرمندان رامسر-شعر- پدر و مادر. سایت تفریحی اس ام اس و جوک. امین و مهشید و خدای مهربون. WWe کشتی کج ،اخبار ، فیلم ، آهنگ ورودی. اس ام اس ها. تازه های کامپیوتر و فناوری اطلاعات. فقط لبخند و متفاوت. پرتال تفریحی پیامک های عاشقانه. گروه شاد تفریحی دختر پسرای ایرونی. پنل رایگان اس ام اس. سامانه ارسال گروهی اس ام اس. باتشکر- مدیریت ترنم هنر. دوشنبه 17 فروردین 1394 ] [ 10:28 ب.ظ ] [ کانون هنرمندان. طبقه بندی: خبرهای ...
taranomehonar.mihanblog.com
607104. ღ•● شــبــــهــــای شــیــــدایــــی ღ•●
کد صفحه ورودی عاشقانه. ღ شبهای شیدایی ღ. حواست به چشمام باشه اگه پر از اشک شد. نذار جز تو هیچکی اشکامو پاک کنه. تاريخ دوشنبه هفتم مهر 1393ساعت 13:22 نويسنده ღ هم نفس ღ. تاريخ جمعه سی ام خرداد 1393ساعت 2:49 نويسنده ღ هم نفس ღ. گنجینه ای گرانبها . که انقدر برایم کسی هست که. نگاهم دنبال کسی نیست. هزاران بار فریاد زده ام و میزنم که دیگر. کسی به چشمانم نمی آید "هرگز". دلم را نمی لرزاند "هرگز". تنها یک نفر هست که همانند. گنجینه ای گرانبها در دلم جای گرفته! انسان که سهل است،. وجودش را به دنیا هم نمی دهم! دوست د...
taranomehsas.blogfa.com
607105. ترنم باران
انجام پروژه های متلب. آموزش سخنوری و فن بیان. خرید گیفت کارت گوگل پلی. تور کیش از مشهد. دانلود فیلم سلام بمبئی. دانلود فیلم ابد و یک روز. آپدیت آفلاین نود 32. افزایش ممبر کانال تلگرام. دانلود فیلم با لینک مستقیم. تور لحظه آخری کوش آداسی. خرید میکروفن حرفه ای. ثبت نام وام ازدواج. خرید محصولات شهرک های صنعتی. دانلود فیلم دوبله فارسی. دستگاه چاپ روی لیوان. دانلود فصل چهارم 4 خندوانه. Free Images ,Photo. خرید و فروش وبمانی. آموزش کامل تصویری ریاضی عمومی چهارم دبیرستان رشته تجربی (اورجینال). قیمت: 25,000 تومان.
taranomeibaran.blogtez.com
607106. ‎..:: ترنم ايمان ::..
ترنم ايمان : . سبحان الله و بحمده سبحان الله العظیم. مقام زن در اسلام . رازو نیازی با خدا. قلاب علامت کدامين سوال؟ تو بودي تمام من خداي من : . آهکه چه بگویم: . بانوى جنگل : . لا تقنطوا : . راهيان نور : . وشدلانى ديوان : . يا الله.يا الله.يا الله : . قالب های لوکس تم. مسابقه وبلاگ برتر ماه. سبحان الله و بحمده سبحان الله العظیم. 12:11 بعد از ظهر ] [ * ام على * ]. مقام زن در اسلام . مقام زن در اسلام . 12:2 بعد از ظهر ] [ * ام على * ]. سه چیز را با احتیاط برداریم: قدم، قلم، قسم. اما دو چیز را هیچگاه و هیچوقت...
taranomeiman1822.blogfa.com
607107. ترنم مهر
دقت کن:اگه میخوای مثل عقاب پرواز کنی، هرگزبا بوقلمونها زندگی نکن. وآسمان خندید خندیدتاشایدقطرات آب راهی به سوی بیکرانه پیش گیرند . اومیدانست تنهاراه رسیدن به شادی ایثاروفداکاری است. امااوتنها نمی ماند قطرات همیشه به یادش بودند. وآن قطرات وفادار دریاهاواقیانوسهایی شدندتامن وتورا سیراب نگاه دارند. سیراب ازعطش مهروجاودانگی ومن هستم وتو ویک دنیا جاودانگی یک دنیا( ترنم مهر) . ما دو خواهر فاطمه وفایزه هدفی نداریم جز تقدیم آرامش وشادی برای تودوست عزیزومهربان درهرجای این کره ی خاکی که سکنی داری. شیک ترین قالب ها.
taranomejavdanegi.blogfa.com
607108. پرســـه در شـــب
ترنم خاک کویر آتش است و آتش خاک کویر عشق و همه ی عشق کویر باران.به باران بگو،قبل از آمدن خبر دهد،کویر می خواهد تمام خود را محیا کند.دلتنگی هایی به دست او،به امانت است، می خواهد با باران قسمت کند.باران دلتنگی را می شوید و کویر را.راستی؟ یادگاران ( از دفتر نامه های بی مخاطب ). سالهاست که پلک نزده ام.(پست ثابت). زیر چانه ام زار می زند. پنجره به انتظار نشسته ا م،. و سالهاست که پلک نزده ام. بزرگترین انسانهای طول تاریخ،کسانی بودند که به اشتباهشان اعتراف کرده اند.". آماج درد می شود اما بیداری ام. و من خواب را.
taranomekavir.blogfa.com
607109. BLOGFA.COM
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
taranomekavir16.blogfa.com
607110. ترنم عزیزم
۱ماه پیش خواهرم لیلا اومده بودن گرگان که خیلی خوش گذشت بهمون. ترنم خاله جون به چی فکر میکنی؟ وقتی میگم بخند عکس بگیرم اینطوری لوس میکنه خودشو. صدرا جونم عشق عمه جون. بقیه عکسا ادامه مطلب:. نوشته شده در دوشنبه 1390/04/20. ساعت 12:32 توسط افسانه. تولد 2سالگی عزیز دلم. خوشگل من تولدت مبارک. دلم حسابی واستون تنگ شده بود. واقعا شرمنده بابت این تاخیر طولانی. ولی حالا اومدم با عکسای خوشگل. بعد این همه مدت ببینین که ترنم خاله چقدر بزرگ شده خانومی شده واسه خودش. درحال فوت کردن شمع. نوشته شده در جمعه 1390/04/10.
taranomekhale.blogfa.com
607111. رهای بی پر
دلم خیلی گرفته بود و کسی صدامو نمی شنید آخه حنجره ای که در عین سکوت داد بزنه صداش به هیچ جایی نمی رسه منم تو وادی عشق تنها کسی که صدامو شنید براش این وبلاگ و زدم تا حرفای قلبم و براش بنویسم و می خوام بگم که تا دنیا دنیاست عزیز من می مونه و خیلی دوسش دارم خیلی بیشتر از تصور خودش. برای زیبندترین گل قلبم. برای گل سرشار از مهربانیم. برای غزال بی همتای عشقم. برای جام آتشین لب هایت. برای سرو همیشه ماندگارم. برای دریایی ترین چشمهای دنیا. برای طاووس غرق زیبایی ام. برای لحظه های بارانی چشمانم. برای بلبل خوش الحانم.
taranomekhamoosh.persianblog.ir
607112. ♪♫ ترنم خیال ♫♪
پشت یک لبخند پنهان است تمام بغض های من. دوشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۴. گاهی حتی با دلتنگی هایت هم لجبازی می کنی. تمام ثانیه هایت هم که تنگ شوند. الان است که نگرانم شود. دیگر باید سراغم را بگیرد. گاهی گوشه ترین جای ممکن قایم می شوی. و در پس ذهنت می گذرد. او پیدایم خواهد کرد. گاهی دلت می خواهد. دلش را به شور بیندازی. و به شوق بیایی از این همه خواستن. از داشتن مهر کسی که نبضهایت را برای آرامش خیالش می شمارد. تنگ در آغوشت گیرد. نفست که آرام گرفت. بگوید:تمام حواسم با توست. با تو خوب من. پشت سرت آب میریزم.
taranomekheyal.blogfa.com
607113. ترنم خیال
Http:/ www.fanoose-golpayegan.blogsky.com.
taranomekhial-b.blogfa.com
607114. ترنم خیس
صرف یک فنجان سخن بین من و تو. بهترین قالب های وبلاگ. ارزانترین سامانه اس ام اس. عينک ديد در شب. ساعت ديواري با طرح عشق. رد گامهایت را که میگیرم از تو دورتر میشوم گویا کفشهایت را برعکس پوشیده ای. هر چه خوانده ای به کوچه ی تنهایت بسپار و هیچ مگو . عجب رسمیه رسم زمونه. وقتی چمدانش را به قصد رفتن بست. دگر از تو حرفی نیست. هدیه از طرف دوست. کاش میشد هیچکس تنها نبود. کاش میشد هیچکس تنها نبود. وقتی چمدانش را به قصد رفتن بست. هدیه از طرف دوست. عجب رسمیه رسم زمونه. یادم هست. یادت نیست. دگر از تو حرفی نیست. حالا ا...
taranomekhis.blogfa.com
607115. óó ایستگاه تنهایی óó
Óó ایستگاه تنهایی óó. ஜ * آرامشی که اکنون دارم مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم .ஜ *. این وبلاگ فعلا تعطیل است. چهارشنبه شانزدهم مرداد 1392 3:51! وبلاگ ٠ عآرف ج وانب خت ٠. این چندمین تولد توست؟ و چندمین انبساط مجدد کائنات؟ این چندمین بارخلقت است؟ و چندمین انفجار سکوت؟ خورشید را چندمین بار است که میبینی؟ و پروانه ساعتها چندمین بار است که میچرخد؟ و ثانیه چندمین بار است که به احترام تو برمیخیزد؟ چندمین بار است که مجددا نفس میکشی؟ آه که تو چقدر خوشبختی! و جهان چه پرغوغاست. خیلی وقتا دلت می خواد. خدایا هی...
taranomekhiy4l.blogfa.com
607116. speaker
سایت مذهبی عشاق علی. با سلام خدمت شما دوستان عزیز سایت مذهبی عشاق علی. از سال 1394 فعالیت خود را آغاز نموده و. از جمله امکانات این سایت:. 1دارای نرم افزار آندرید خود سایت. 2لینک مستقیم برای دانلود فایل ها. 3دارای بخش های مختلف. با تشکر از تیم عشاق علی. نوشته شده در یکشنبه سیزدهم تیر ۱۳۹۵ساعت 18:33 توسط speaker. تی شرت محرم طرح یا سیدا الشهدا. این تی شرت با بهترین کیفیت و بهترین نوع چاپ با نام مستعار تيشرت طرح سیداالشهدا ويژه ايام محرم عرضه ميگردد. جهت مشاهدی کامل اینجا کلیک کنید. یشرت محرم طرح عاشورا.
taranomekhiyal.blogfa.com
607117. این ماییم که بی حضور عاشق شما مرده ایم
این ماییم که بی حضور عاشق شما مرده ایم. عشق یعنی استخوان ویک پلاک.سالهای سال تنها زیر خاک. معبودا . مرا توفیق آن ده که ادامه دهنده راه عشاقی باشم که دل را در حریمت نهادند و دست از جان شستند! به احترام شهدا با ذکر صلوات وارد شوید! نوشته شده در شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ساعت توسط زهره. خاطره ای از زندگی سردار شهید محمد بروجردی. با یه موتور درب و داغون می یومد کمیته. سر و کله اش که پیدا میشد بچه ها تیکه بارش میکردند. پارکینگ ماشین های ضد گلوله اون طرفه ، برو اونجا پارکش کن. حیفه اینو سوار میشی ها! اد معلم شهید ،.
taranomekhunin.blogfa.com
607118. حرفهای من
ای کاش قانون همه دوستی هااین بودیا رفاقت ممنوع یا جدایی هرگز! زیباترین سلام دنیاطلوع خورشیداست.انرابدون غروبش تقدیم تومیکنم. حالاکه اومدی یه یادگاری برام بزارتاوقتی رفتی بتونم بااون به یادت باشم. دوستای گلم.از هیچ انتقادی نه تنها ناراحت نمیشم که بلکه خوشحالم میشم.خواهشا ایرادای وبلاگمو بگیدتا اگه تونستم رفعش کنم. سر آغازش با نام او. در این دنیای وانفسا. کدامین تکیه گه را تکیه گاه خویشتن سازم. در این وادی که عالم سر خوش است و دلخوش است و جای خوش دارد. کدامین حالت و حال و دل عالم نصیب خویشتن سازم. و درمانم...
taranomelabkhand.blogfa.com
607119. "ترنم لحظه ها"
اوقات خوش آن بود که با دوست به سر شد. باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود. خدایا داداشم همیشه پیشم باشه:). حافظ رو عشق است. خرید ساعت مچی کاسیو. خرید رخت آویز جادویی. خرید میکرو تاچ مکس. گالري عکس هاي زیبا. اس ام اس عاشقانه. خرید گن لاغری زنانه. خدایا داداشم همیشه پیشم باشه:). چند شب پیش داداشم بیرون بود و هرچی پیام میدادم ج نمیداد. 16-15 تا پیام فرستادم ولی دریغ از یک جواب! با بغض گفتم نگران داداشم شدم. دکتر خندید و با علامت تعجب گفت معلومه که داداشتو خیلی دوست داری. گفتم همه ی زندگیمه. دیگر آمدن یا رفتن.
taranomelahzeha.blogfa.com
607120. دانش آموزان و مدرسه
دانش آموزان و مدرسه. نمونه سؤالالات امتحانی درس ریاضی سوم دبستان از سری آزمونهای قلم چی! سه شنبه 21 دی 1395 : نویسنده : مریم ازغ. با توجه به تقاضای دوستان و نزدیک شدن آزمونها برای نمونه چند سوال از ریاضی و متعاقبا" دروس دیگر در وبلاگ قرار میگیرد.نظرات شما همواره باعث دلگرمی ما و بهبود وبلاگ خواهد بود. باسپاس. لطفا" جهت دانلود سوالات اینجا. لینک های مرتبط :. کل صفحات : 49 ) 1. درباره دانش آموزان و مدرسه و چگونگی درس خواندن و تغذیه آنها و مطالب و دانستنیهای مفید دیگر. تاثیر محیط خانه و مدرسه بر کودکان .
taranomemadrese.mihanblog.com
607121. ترنم مهتاب
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی. آثار علمی و معنوی استاد یعقوب قمری شریف آبادی. عرفان در آئینه عقل-عرفان در مرآت عقل و عشق. زندگینامه تصویری استاد یعقوب قمری شریف آبادی (قسمت اول). عرفان در آئینه عقل-استادفرزانه. عرفان در آئینه عقل-استادفرزانه. با ظهور دين اكمل اسلام و تجي پيامبر ختمي مرتبت (ص) شجره طيبه معرفت الله تنومند گرديد و شكوفههاي عطرآگين آن به ثمر نشست. چون به عشق آمدم از حوضه عرفان ديدم آنچه خوانديم و نوشتيم همه باطل بود. گواه رهرو آن باشد كه سردش بيني از دوزخ نشان عاشق آن باشد كه خشكش بيني از دريا.
taranomemahtab.com
607122. ترنم معرفت
گام به گام تا رسیدن به معبود. گام به گام تا رسیدن به معبود. بسم الله الرحمن الرحیم. به گفته ی احادیث در آخر الزمان نگه داشتن دین سختتر از نگه داشتن آهن مذاب در دست است. هدف از ایجاد این وبلاگ تقویت باورهای دینی و اعتقادی و پاسخ به سوالات اعتقادی ، احکام و هرگونه سوالات دینی است. باشد که مورد رضایت حضرت ولی الله الاعظم روحی لتراب مقدمه فداه قرار گیرد و به اندازه ی ساعتی باعث تعجیل در امر فرجشان شود. دنبال کنندگان ‎ ۱۰۰ نفر. این وبلاگ را دنبال کنید. چه کنیم گناه نکنیم؟ حضور قلب در نماز. امام علی علیه السلام.
taranomemarefat.blog.ir
607123. هنوزم سالاری
نامه ای از سوی پروردگار به همه انسان ها. سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرد هام و نه با تو دشمنی کردهام. افسوس که هر کس را به تو فرستادم تا به تو بگویم دوستت دارم و راهی پیش پایت بگذارم او را به سخره گرفتی. و هیچ پیامی از پیام هایم به تو نرسید مگر از آن روی گردانیدی. و با خشم رفتی و فکر کردی هرگز بر تو قدرتی نداشته ام. و مرا به مبارزه طلبیدی و چنان متوهم شدی که گمان بردی خودت بر همه چیز قدرت داری. آیا من برنداشتم از دوشت باری که می شکست پشتت؟ پس کجا می روی؟
taranomemarg.blogfa.com
607124. بنیاد خیریه ترنم مهر
بنیاد خیریه ترنم مهر. صدها فرشته بوسه بر آن دست مي زنند * * * * کز کار خلق يک گره بسته باز کند. تماس با مدیر بنیاد. تماس با مدیر بنیاد و شماره حساب اعلامی جهت کمک های مردمی. شماره خانم فرزانه بهتاش جهت هماهنگی برای ارسال کمک ها و پاسخگویی به سوال ها در تهران :. می تونید برای ارسال وسایل با خانم فرزانه در تهران هماهنگ بفرمایید. شماره کارت : 6219861008281551. شماره شبا : IR72 0560 0869 8000 1680 4340 01. به نام خانمها : فرزانه بهتاش و سمیرا فوشریان. برچسبها: تماس با ما. برچسبها: همکاری با ما. ما از تمام نق...
taranomemehr.blogfa.com
607125. آموزشگاه موسیقی ترنم مهر
آشنایی با دوره ی آموزش موسیقی کودک (ارف). ما افتخار میکنیم زیرا 22 سال است که مورد اعتمادیم. آموزش سازهای کلاسیک ایرانی و جهانی. آموزش موسیقی کودکان (روش ارف). آموزش ردیف آوازهای ایرانی. آموزش سلفژ ، هارمونی و اصول آهنگسازی. اولین آموزشگاه در شهرستان شهریار با بیش از 22 سال سابقه. اولین برگزار کننده کلاس موسیقی کودکان(ارف) در شهرستان شهریار.
taranomemehr.com
607126. ترنم مهر
پاداش ۲۵۰ دلاری ساکت به ملیپوشان. نویسنده: ترنم - پنجشنبه ۳ اسفند ،۱۳٩۱. محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد ماهان سپاهان پس از پیروزی تیم ملی آزاد کشور ایران مقابل آمریکا و حضور در فینال جام جهانی در رختکن تیم ملی حاضر شد و از پرداخت پاداش ویژه به هر کدام از اعضای تیم خبر داد. وی ضمن تبریک این موفقیت قول پرداخت پاداش 250 دلاری به هر کدام از اعضای تیم را داد. ساکت همچنین قول داد در صورتی که آزادکاران موفق به کسب عنوان قهرمانی جام جهانی شوند، پاداش ویژه‌ای نیز برای آنها در نظر خواهد گرفت. با سلام و احترام.
taranomemehr.persianblog.ir
607127. ترنم مهر
ذهن کودک را با خلاقیت کوک کنید. اس ام اس انبوه. برنامه های ویژه ی نوروز کلاس رویش. تبریک سال نو به گویش های. ترکی - فارسی - انگلیسی - شمالی - لری ). همه ی بچه های کلاس ). مراسم دادن تنگ ماهی به بچه های کلاس به عنوان عیدی. دعای تحویل سال نو. آرسام گراوند ، در صورت توانایی همه بچه های کلاس ). برگزاری جلسه با والدین برای برنامه ریزی جشن نوروزی. تاريخ : یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۳ 8:29 نویسنده : علی یوسفی. برنامه های ویژه نوروز پیش دبستانی ترنم مهر کلاس رویش. اجرای برنامه هایی نظیر :. عمو نوروز ( همه پسر های کلاس ).
taranomemehr92.blogfa.com
607128. Taranomemohabat.com
taranomemohabat.com