SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 17 / (607182 - 607236)

607182. ترنم هستی
رهبر معظم انقلاب در جمع خانوادههای شهدا و ایثارگران خراسان شمالی. امروز نسل جوان در ایستادگی مقابل زیادهخواهی قدرتها خط شکن است. خبرگزاری فارس: رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: جامعه، امروز مملو از جانهای شجاع، آگاه، آشنا به حقایق زمان و مسلط به مسائل گوناگون سیاسی است که رویشهای جدید انقلاب هستند. حضرت آیت الله خامنهای خاطر نشان کردند: اگر در دورهای رزمندگان اسلام در منطقه عملیاتی خط شکنی میکردند، امروز نسل جوانی که امام(ره)، شهدا و دفاع مقدس را ندیده است، در ایستادگی مقابل زیاده خواهی قدرتها، خط شکن است.
taranomhastei.blogfa.com
607183. اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه مشهد
اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه مشهد. ما زنده به آنیم که آرام نگیریم . موجیم که آسودگی ما عدم ماست! امروز شنیدم هم کلاسی دخترم که ۳ سال بیشتر نداره سال گذشته پدرشو از دست داده خیلی متاثر و متاسف شدم و آرام آرام گریستم که کار و حکمت خدا با حساب و کتاب ما جور در نمی یاد . اخه مانلی بچه اول اون خانواده است و شاید از بنای خانواده اش ۴ یا ۵ سال نمی گذره و باز هم می گم از صمیم قلب متاسفم و ارزوهای خوب خوب برای مانلی و مامان خوبش دارم و می گم که براتون دعا می کنم. نوشته شده در ۹۰/۰۵/۱۱ساعت 0:55 توسط باقری. نرم ن...
taranomhayat.blogfa.com
607184. تبسمی بارانی
عشق را با آب چشم و شیره ی جان مینویسم زیر باران مینشینم زیر باران مینویسم. شوخی زیبایی بود که خداوند با قل ب من کرد! خدای تو هم بی تقصیر است! من تاوان اشتباه خود را پس می دهم . . ! تاوان جد ی گرفتن آن شوخی است. نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1393ساعت 19:3 توسط سحر. تویی که در کنارش مینشینی و با چند آیه محرمش میشوی. منی که عمریست در عشق و حسرتش بسر میبرم. هنوز به او . نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1393ساعت 18:32 توسط سحر. ﯾﮑﯽ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ،. ﯾﮏ ﺗﮑﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ ﺑﺮﺍﯼ.
taranomhayebaran.blogfa.com
607185. ترنم های تنهایی
اس ام اس طنز. مرکز ارسال اس ام اس انبوه. گالري عکس هاي زیبا. زمانی بی صبرانه انتظار میکشیدی. برای آمدن شب هایی که وعده داده بود. دستانش را میان موهایت خواهد برد. و عاشقانه ترانه ای خواهد خواند از عشق. و شاید هم غزل هایی از حافظ و لالایی های کودکانه. و تو در آرامش گهواره کودکی هایت به خواب خواهی رفت. در اتاق تنهاییت انتظار می کشی. که پرده خواب در مقابل چشمانت رقصان شود. و دست های خشکیده ات را در میان موهایت فرو می بری. و رشته های تشنه ی آن را دور انگشتانت تاب می دهی و میکشی. تا دچار سرخوردگی نشوی. یکشنبه ...
taranomhayetanhaee.blogfa.com
607186. سکوت مرگ
هیچ کس همراه نیست تنهای اول. گاهی دلم می خواهد خودم را بغل کنم! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،. وسط گریه هایش بگویم:. غصه نخور خودم جان! اگر هم نشد به جهنم. بالاخره تمام می شود! نوشته شده در سه شنبه بیست و پنجم مهر ۱۳۹۱ساعت 13:18 توسط الهام. برای وقتی که می گفتی :دلم واست تنگ شده. دلم برای همه چیز تنگ شده جز. نوشته شده در سه شنبه بیست و پنجم مهر ۱۳۹۱ساعت 13:16 توسط الهام. می گوید: کلمات گاهی بار معنایی خود را از دست می دهند. و گونه کسی را سرخ نمیکند!
taranomhbahar.blogfa.com
607187. ღஐ♥ you And my ♥ஐღ
ღஐ you And my ஐღ. You and my to gether for ever. نگاهم می کنی قند در دلم آب می شود مهربانی ات را می ریزی در آن دوچشمت ومن ازته ته چشم هایت می فهمم که عاشقی شاید به زبان نیاوری اما عاشقی عاطفه ی تو بی دریغ است ای کاش این را همه بدانند. برچسبها: نگاهم می کنی. هشتم مرداد ۱۳۹۴ ] [ 15:54 ] [ تبسم ترنم ] . بیست و ششم تیر ۱۳۹۴ ] [ 18:16 ] [ تبسم ترنم ] . تنت را به او میسپار. بیست و چهارم تیر ۱۳۹۴ ] [ 10:26 ] [ تبسم ترنم ] . هر ڪہ را عزیز داشتم. دا را ترجیح داد و . . . رفت ، رفت ، رفت (! ڪاش ڪسے مرا بہ.
taranomhh.blogfa.com
607188. ترنم حضور
بهرهبرداری سپاه از موشک بالستیک رادارزن بازتاب جهانی. موشک بالستیک رادار زن که مراحل تحقیقاتی آن به پایان رسیده قادر است با سرعتی چندین برابر صوت هر مرکز تشعشع کننده راداری را مورد اصابت قرار دهد. دوشنبه نوزدهم تیر 1391 ] [ 10:18 ] [ گمنام ] . پیشرفتهترین ناو دفاعی بریتانیا در راه خلیج فارس. در پی تهدیدهای جمهوری اسلامی در مورد بستن تنگه هرمز پیشرفتهترین ناو جنگی بریتانیا برای برقراری امنیت منطقه عازم خلیج فارس شد. آمریکا تهدید ایران را نشانه ضعف میداند و بریتانیا آن را تلاشی ناموفق خوانده است. پیش از ای...
taranomhozor.blogfa.com
607189. ترنمی از باران
مینویسم آنچه که میدانم زیباست برای خواندن چشمان یاری که مرا می فهمد. دیریست که از خانه خرابان جهانم. بر سقف فرو ریخته ام چلچله ای نیست. نوشته شده در چهارشنبه هفتم مهر ۱۳۸۹ساعت 9:47 توسط ستاره. هیچکس نگفت مبارکه ، روز تولد منو. هیچکس یه گل بهم نداد که حس کنم بودنمو. نوشته شده در پنجشنبه یکم مهر ۱۳۸۹ساعت 11:27 توسط ستاره. هیچ کس با من در این دنیا نبود. هیچ کس مانند من تنها نبود. هیچ کس دردی ز دردم بر نداشت. بلکه دردی نیز بر دردم گذاشت. هیچ کس فکر مرا باور نکرد. خطی از شعر مرا باور نکرد. را نخرند. . . با کو...
taranomiazbaran.blogfa.com
607190. Account Suspended
This Account Has Been Suspended.
taranomics.com
607191. ترنمی نو
توسعه شیروان براساس سند توسعه پیش میرود. سه سردخانه غیر استاندارد در استان البرز پلمب شد. دبیری به میثاق رحم نمیکند. 4 کشته و 4 زخمی در سانحه رانندگی دشتستان. آزادی در هجوم کرمانشاهیان در روز نخست جشنواره فیلم فجر. احتمال قطعی گاز در لرستان. رشد منفی ایجاد اشتغال در استان هشداردهنده است. فرزندخواندگی چالش بزرگ بهزیستی کاشان است. افتتاح طرح مرغداری گوشتی با ظرفیت 20 هزار قطعه در کهگیلویه. بهرهبرداری از چندین طرح تولیدی و عمرانی در ساوه آغاز شد. لیست آخرین پست‌ها. 400 نکته در طراحی وب. تازه ترین مطالب ماه.
taranomino.mihanblog.com
607192. taranomiranian
املاک ما خانه عمران البرز نیلگون زنبورک. سایت خانه عمران البرز. البرز دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفهای کشور است و به فارغالتحصیلان دورههایش مدرک رسمی اعطا میکند. خانه عمران البرز برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون نظام مهندسی. و نرم افزارهای تخصصی. عمران ، نرم افزارهای تخصصی معماری ، نرم افزارهای تخصصی الکترونیک و نرم افزارهای تخصصی کامپیوتر و دوره های تخصصی. وب سایت املاک ما. و فروش آپارتمان در تبریز. و اجاره آپارتمان در تبریز. و همچنین پیش فروش آپارتمان. سایت مجله اینترنتی نیلگون. کودکان و نوجوان...
taranomiranian.blogfa.com
607193. ترنم دلتنگی های دختری از جنس باران
ترنم دلتنگی های دختری از جنس باران. به هر کس نزدیک می شم از من می گیریش. فقط نزدیک تو می مونم. ولی کاش منو زودتر می بردی پیش خودت تا همیشه نزدیک نزدیکت بمونم. نوشته شده در جمعه شانزدهم فروردین 1392 ساعت 11:13 توسط ترنم. باید سر نفس را لب پنجره ی احساس بگذارم. مقداری اشک شیرین دهم و. با تیغ ابرویت سرش را ببرم. نوشته شده در جمعه پنجم آبان 1391 ساعت 11:24 توسط ترنم. آهسته از گوشه چشم من. لیز می خوری روی گونه. سرم را کج می کنم. تا تو را به لب برسانم. لبانم طعم شور تو را می چشد. یاد تو شور هست. سقف خانه ام را.
taranomjigar.blogfa.com
607194. ❤❤❤ heart girl❤❤❤
دوستای خوبم دلم واسه همتون تنگ میشه. دلم واسه وبمم تنگ میشه امادیگه خسته شدم. اگه اذیتتون کردم ببخشین قصدم فقد شوخی بوده. زمان خوبی رو کنارتون بودمو دوستای خعلی خوبی پیدا کردم. دوستای گلم دوستون دارم و همگی ببخشین که. نتونسم نظراتتونو جواب بدم واس همین تاییدشونم نمیکنم. سلااااااااااااام دلم تنگ شده واس دوستام. از آدما دلگیر نشو . تهمت زدن طبیعت آدم*هاست . وقتی به هوای بارانی میگویند . خراب ! از ج ان دادن هم سخت تر است. این خنده های مصنوعی . به سلامتیه کسی که. دوسش داری ولی بهش قول. دادی دیگه مزاحمش نشی.
taranomjon.blogfa.com
607195. شمیم عشق
یادته زیرگنبدکبود.دوتاعاشق بودنوکلی حسودتقصیرهمون حسودابودکه حالاشده یکی بودیکی. سرکلاس ریاضی بود که استادآمد و روی تخته دو خط موازی کشید. خط پایینی نگاهی به خط بالایی کرد و تو ی دلش عاشقش شد. خط بالایی نگاهی به خط پایینی کرد واونم عاشقش شد. در همین هنگام بود که استاد داد زد وگفت:. نوشته شده در شنبه هشتم تیر 1392ساعت 7:48 توسط ترنم. هیچ جز حسرت نباشد کار من. بخت بد بیگانه ای شد یار من. بی گنه زنجیر بر پایم زدند. وای از این زندان محنت بار. وای از این چشمی که می کاود نهان. روز و شب در چشم من راز مرا. جز وج...
taranomjon16.blogfa.com
607196. ترنم و تیام
کامنت هاتون رو برای پست قبل دیدم. باز ما و مشکلات. سهراب تصادف کرده و به این دلیل اومدیم تهران. مشکل زیاد جدی نیست ولی بلاخره. و در آخر هم ترنم و هم تیام بلایی شدن واسه خودشون. ترنم که زبون میریزه شدید. تیام هم که آقایی شده واسه خودش فقط تنها مشکلش بغلی بودنشه. و این باعث عصبی شدن ترنم میشه. حتی گاهی میگه:بمونه تیام تهران ما بریم خونه خودمون. خلاصه قول میدم برگشتیم ارومیه فعال بشم. تاريخ جمعه دوم مرداد ۱۳۹۴ساعت 19:2 نويسنده سوگند. بلاخره بلاگفا درست شد! چرا خاطره هامون پاک شده؟ من و دوست های قدیمی. وقتی ...
taranomjonam92.blogfa.com
607197. لبخند تلخ
taranomjoon.blogfa.com
607198. برای دختر زیبایم ترنم
برای دختر زیبایم ترنم. اولین دندون لق ترنم. یکشنبه 5 بهمن 1393 10:46 ق.ظ. ترنم جون دیروز 4 بهمن 93 اولین دندونش لق شد تا شروع ریختن دندون های شیری اش را جشن بگیرد . ترنم بطور خیلی عجیبی از این قضیه خوشحال بود و دائما به من می گفت دندونشو چک کنم ببینم بیشتر لق شده یا نه؟ بعدش هم کلی به همه زنگ زد و خبر لق شدن دندونشو به همه داد به هر حال این اتفاق مهم زندگی ترنم جون را بهش تبریک می گم. یکشنبه 5 بهمن 1393 10:56 ق.ظ. ترنم و خواهر مبینا. چهارشنبه 17 دی 1393 07:39 ب.ظ. اونم نه یکی بلکه چند تا. مامان ترنم ناز ...
taranomjoon.mihanblog.com
607199. ✔My LoVE ✔
م باد دوست داشتن کسی که ، عاشقی سرگرمی اوست! نوشته شده در شنبه هجدهم خرداد 1392ساعت 1:0 توسط کیارش. السلام علیک یا اباعبدالله. ا لس لام ع ل یک یا ا با عبدالله الح س ین. فرار رسیدن ماه عزاداری شیعیان و عاشقان ائمه تسلیت باد. برچسبها: السلام علیک یا اباعبدالله. نوشته شده در شنبه بیست و هفتم آبان 1391ساعت 12:34 توسط کیارش. امام حسین و حضرت عباس. ألخوه مو تعداد/ ألخوه رفعت راس/يوسف اخوته ا هدعشر/و ح سين بس ع باس. برادرے به تعداد نيست/برادرے به سربلند كردن است/يوسف يازده برادر داشت/اما حسين(ع) فقط عباس را.
taranomjoon73.blogfa.com
607200. ترنم باران
ترجیح میدهم تنهاباشم و با وقار، تا اینکه دررابطه ای باشم که بخاطرش لازم باشد عزت نفسم را قربانی کنم. پیامبر صلی الله علیه و آله فرمودند:. ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهی است که خداوند در آن حسنات را میافزاید و گناهان را پاک میکند و آن ماه برکت است. تاريخ : یکشنبه هشتم تیر 1393 6:40 بعد از ظهر نویسنده : سوگند. پیامبر اعظم (صل الله علیه و آله). حلقه در بهشت از جنس یاقوت سرخ است بر روی صفحه ای از طلا ، که وقتی حلقه بر روی صفحه کوبیده میشود طنین می اندازد و می گوید :. Weblog Themes By RoozGozar.com. هشتمين كن...
taranomjooon.blogfa.com
607201. مدرسه راهنمائي اخوت
سلام به اون همکارودوست عزیزفرهنگی که پرسیده بودازموقعیت جغرافیایی مدرستون بگین ضمن عذرخواهی بخاطر معرفی نکردن مدرسه روستا وشهر واستانمون.اینجایی که شما توعکس هم ملاحظه نمودید یه روستابنام حصار نزدیک شهرستان کبودرآهنگه به قولی اگه غارعلیصدرتشریف آورده باشیدمسیر اصلی غار ازکنارهمین روستا می گذره یعنی ازابتدای پايگاه سوم شكاري تااينجا يه چيزي حدود12كيلومتره مردمش هم ضمن اينكه مردم خوب ومهمون نوازي هستن اغلب توكار كشاورزي اند. نوشته شده در پنجشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۰ساعت 19:13 توسط منصور. اميد است كه اين وب...
taranomkabood.blogfa.com
607202. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
taranomkhakzad.blogfa.com
607203. &&& هر چی بخوای فقط کلیک کن &&&
هر چی بخوای فقط کلیک کن & &. نوشته شده در دوشنبه بیست و هفتم مرداد 1393ساعت 17:29 توسط ر. سلام اگه میخوای وارد سایت بشی روی بنر زیر کلیک ک. همه می گویند سخت گیر م. راست می گویند همین است که انقدر سخت.
taranomkhakzad1.blogfa.com
607204. انجمن شعر ترنم خاتم
انجمن شعر ترنم خاتم. دانشجو در ملل مختلف. این هم برای دوستای دانشجو! دانشجو در ملل مختلف. ژاپن: به شدت مطالعه مىکند و براى تفریح، ربات مىسازد. مصر: درس مىخواند و هر از گاهى بر علیه حسنى مبارک، در و پنجره دانشگاهش را مىشکند. هند: او پس از چند سال درس خواندن، عاشق دختر زیبایى مىشود و همزمان برادر دوقولویش را که سالها گم شده بود، پیدا مى کند سپس ماجراهاى عاشقانه و اکشنى (ACTION) پیش مىآید و سرانجام آن دو با هم عروسى مىکنند و همه چیز به خوبى و خوشى تمام مىشود. و مادرزادى اقتصاددان به دنیا مىآید! سرکلاس عمومى...
taranomkhatam.parsiblog.com
607205. طراوت باران
برای خدا.برای عاشقا. برای خدا.برای عاشقا. هموني كه عشق رو آفريد ، هموني كه آدما رو عاشق كرد ، هموني خودش از همه عاشق تره ،. به نام كسي كه ثانيه ها رو آفريد كه عاشقاي منتظر بشيشننو اونا رو بشمارن ،. به نام كسي كه نام رو آفريد تا عاشقا نام عشقشونو رو قلبشون حك كنن. به نام كسي كه روز رو آفريد تا عاشقا براي ديدن عشقشون روزشماري كنن ،. به نام كسي كه هيچ كسي رو بدون كسي نميذاره و هر كسي رو عاشق يه كسي ميكنه ،. به نام كسي كه گل رو آفريد تا عاشقا اونو به آدماي گل هديه كنن! ساعت 23:55 توسط ترنم ترنم. سهراب قايق ا...
taranomkhis.lxb.ir
607206. ترنم کوچولو
سال نو همگی مبارک دوستان! فعلا عکسی ندارم بذارم واستون ،در اسرع وقت عکسامو براتون میارم. نوشته شده در شنبه سوم فروردین 1392ساعت 15:26 توسط عمه جووون. اول دی من تونستم خودم به تنهایی بنشینم. تازشم 21 دی ماه هم اولین دندونمو درآوردم باور نمیکنی؟ عکسای من در کنار قابلمه آش دندونی. نوشته شده در پنجشنبه پنجم بهمن 1391ساعت 22:21 توسط عمه جووون. نوشته شده در پنجشنبه پنجم بهمن 1391ساعت 21:57 توسط عمه جووون. راستی منم امسال ماه محرم سقا. میدونم دیره ولی عکسمو واستون آوردم. تقصیر عممه که دیر به دیر وبمو آپ میکنه.
taranomkuchulu.blogfa.com
607207. دیاردوست
در شب های خوشبختی تو سهم من تنهایی است در دل من اما فقط آرزوی توست . . شادي رابه کساني هديه مي کنم که انراازمن. رابين کساني تقسيم مي کنم که دلم. دعايم رارانثارکساني مي کنم که نفرينم کردند. محبتم رابه کساني مي دهم که بردلم زخمها. مي خواهم برروي پاهايم بايستم تااسمان. مي خواهم بخندم چون که هنوزتوبامني. دوشنبه شانزدهم تیر ۱۳۹۳ ساعت 11:35 ب ه قلم ترنم. دوشنبه شانزدهم تیر ۱۳۹۳ ساعت 11:35 ب ه قلم ترنم. شنیده ام دیروز روز میلاد من بود گویا سپری شد، بی آنکه بدانم آتش. شمع چندمین سال زندگی ام رابه خاموشی سپردم.
taranomlove2.blogfa.com
607208. ...زمزمه های پیاده رو
زمزمه های پیاده رو. شناسنامه هامان برای او. چشم هامان برای او. تنها دعا کن کسی لای کتاب کهنه را نگشايد. من از حديث ديو و. دوری از تو می ترسم . ری را! نوشته شده در چهارشنبه سی و یکم شهریور ۱۳۸۹ساعت 11:15 توسط سید علی صالحی. اگر باشي تو با من . در آن لحظه كه من از پنجره بيرون نگا كردم. كلاغي روي بام خانه ي همسايه ي ما بود. و بر چيزي ، نميدانم چه ، شايد تكه استخواني. دمادم تق و تق منقار مي زد باز. و نزديكش كلاغي روي آنتن قار مي زد باز. نمي دانم چرا ،. شايد براي آنكه اين دنيا بخيل است. كه در آن موجها شايد يكي.
taranomm.blogfa.com
607209. taranomm (taranom♡) - DeviantArt
Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')" class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')". Deviant for 2 Years. This deviant's full pageview. This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets. You can drag and drop to rearrange. No journ...
taranomm.deviantart.com
607210. بروبچس دبیرستانی
بروبچه های دبیرستان زهرای اطهر. به وب مدرسه ما خوش اومدین اینجا کلی خوش میگذره. ی فرشته به نام فائزه و. فرا رسیدن امتحانات رو بهتون تبریک میگم. ستاد کوفت کردن روز های تعطیل. ی فرشته به نام فائزه و. طبق قول زنگ تفریح. هنگام درس دادن استاد سر کلاس :. وقتی استاد خبر امتحان رو میده :. OO) (o.O) (o.O) (o.O) (o.O) (o.O). وقتی استاد موقع امتحان حواسش جمع میکنه واسه مچ گیری:. وقتی که نمره ها رو میزنن. ی فرشته به نام فائزه و. خب از امروز شروع شد سوالات در درس شیمی برای فصل اول. ی فرشته به نام فائزه و.
taranommebaran.blogfa.com
607211. ♥ღعاشقانـہ زنבگیҐ ღ♥
شنبه نهم آذر 1392. تولد تولد تولدش مبارك. چه لطیف است حس آغازی دوباره. و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس. و چه اندازه عجیب است روز ابتدای بودن. و چه شیرین است امروز . روز میلاد تو . روزی که تو آغاز شدی. امروز با شکوهترین روز هستی ست . روزی که آفریدگار تو را به جهان هدیه داد. و من میترسم به تو تبریکی بگویم که شایسته تو نباشد. به زمین خوش آمدی فرشته ی مهر و زیبایی. وارد به دنیا میشود. هدیه سالروزش این آوا میشود. عاشقی چون من بی پروا میشود. در شعر تولد غرق رویا میشود. مثل تو هیچ کجا پیدا نمیشه.
taranommeeshgh.blogfa.com
607212. ترنم
اس ام اس ، فال مدل ، شبکه. میگن پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد. میگن پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد. خب آخه چیکار کنه بیچاره نهصد سال اختلاف سن! باباش دیگه آثار باستانی به حساب میومده. این همه اختلاف نسل رو کی میخواد جواب بده. معلومه بچه منحرف میشه. نوشته شده در جمعه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۴ساعت 16:46 توسط ترنم. بدون هیچ قصدی به مامانم میگم مامان برام زن میگیری؟ بدون هیچ قصدی به مامانم میگم مامان برام زن میگیری؟ برگشته جدی میگه مگه کسی احمقه بیاد به تو زن بده. لب پنجره نشسته بودم. الان د...
taranommn.blogfa.com
607213. بیشه ی نور
سبد بزرگ پر از گردو. کوتاه ترین داستان ترسناک جهان! داستان کوتاه عاشق شاهزاده. Ƹ Ӝ Ʒ ஜღ دوست دارم خدا ღஜ Ƹ Ӝ Ʒ. سامانه رایگان اس ام اس. سبد بزرگ پر از گردو. سبد بزرگ پر از گردو. روزی مردی ثروتمند سبدی بزرگ را پر از گردو کرد،آن را پشت اسب گذاشت. و وارد بازار دهکده شد، سپس سبد را روی زمین گذاشت و به مردم گفت:. این سبد گردو را هدیه میدهم به مردم دهکده، فقط در صف بایستید و هرکس یک گردو بردارد. به اندازه همه گردو در این سبد است و به همه میرسد ". شنبه هفتم بهمن 1391 ] [ 16:26 ] [ ترنم ]. این دانشجوی خبره میگوی...
taranommy.blogfa.com
607214. . . .. ترنم نگاه
میعاد دیدار خدایم لحظه لحظه روزه بودن. پرکشیدن اوج رفتن بهر هر سوی دویدن. تشنه بودن پاک کردن سیربودن کام بستن. هر سری لب را ببستن روزه بودن ناب کردن. برای همه ی دعا کنید . برای اون هایی که شبنم اشک چشم هاشون تر کرده . برای اون هایی که لبخند گل های صحرایی لبشون آذین بسته. و برای اون هایی که وقتی نتایج کنور اعلام میشه می خوان پرواز کنن. دعا فقط کافیه از ته دل های مهربونتون دعا کنید . نماز و روزه هاتون قبول. نگاره های نگاه . می دانی از بهر چه روان شد قطره اشک از گونه کودکی دلبند؟ دنیا خندید و . همانطور که ق...
taranomnegah.persianblog.ir
607215. سکوت من با آمدن تــــــــــوشکستـه میشود
سکوت من با آمدن توشکسته میشود. خبر آمد خبری در راه است. سرخوش آن دل که از آن آگاه است. شاید این جمعه بیاید.شاید. پرده از چهره گشاید.شاید. دست افشان.پای کوبان می روم. بر در سلطان خوبان می روم. می روم بار دگر مستم کند. بی سر و بی پا و بی دستم کند. می روم کز خویشتن بیرون شوم. در پی لیلا رخی مجنون شوم. هر که نشناسد امام خویش را. بر که بسپارد زمان خویش را. با همه لحظه خوش آواییم. در به در کوچه ی تنهاییم. ای دو سه تا کوچه ز ما دورتر. نغمه ی تو از همه پر شور تر. کاش که این فاصله را کم کنی. یک شبه حلال مسائل شود.
taranomnor.blogfa.com
607216. خانه ی دل تنگی هایم
خانه ی دل تنگی هایم.
taranomoe-baran.blogfa.com
607217. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
taranompaeez.persianblog.ir
607218. عشق پر زده
عاشقانه های من برای او. اس ام اس به سلامتی , پیامک به سلامتی,مسیج به سلامتی,پیام به سلامتی,sms به سلامتی. اوﻧﻘﺪر ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ ﺳﺨﺘﯽ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺑﻮﺩ. ﮐﻪ ﺩﻓﻌﻪ ﺍﻭﻟﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻗﻬﺮ ﮐﺮﺩی. ﺍس ام اس ﺩﺍﺩ. ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺑﺪﺗﺮﻫﺎﺵ ﺳﺮﻡ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﻭﻟﯽ ﻟﺬﺕ ﻧﺎﺯ ﮐﺮﺩﻧﻮ ﺍﺯﺕ ﻧﻤﯽ ﮔﯿﺮﻡ. ﺣﺎﺿﺮ ﺷﻮ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﯿﺎﻡ ﺩﻧﺒﺎﻟﺖ! اس ام اس به سلامتی , پیامک به سلامتی,مسیج به سلامتی,پیام به سلامتی,sms به سلامتی. برچسبها: اس ام اس به سلامتی. نوشته شده توسط پارسا در دوشنبه یکم اردیبهشت 1393. ﭼﻨﺪﺗﺎ ﻓﺎﻣﯿﻞ ﭘﯿﺮ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺗﻮﯼ ﻋﺮﻭﺳﯽ ﻫﺎ. ﻣﯿﻮﻣﺪﻥ ﻣﯿﺰﺩﻥ ﺗﻮ ﭘﻬﻠﻮﻡ ﺩﺭ ﮔﻮﺷﻢ ﻣﯿﮕﻔﺘﻦ:.
taranomparsa.blogfa.com
607219. ترنم باران
وبلاگ هئیت ثارالله دانشگاه پیام نور واحد بهنمیر. شهادت امام کاظم (ع). تعبیر خواب از رویا تا واقعیت. بچه های مسجد دانشگاه پیام نور استان مازندران. دانشجویان مدیریت بازرگانی پیام نوربهنمیر. دنیا و آخرتی زیبا داشته باشیم. یا اباصالح المهدی (عج). مسئول و ریاست هیأت. مداح اهل بیت (ع) آقای حسن معتمدی. معاون مسئول و ریاست. هیأت : خانم شراره بهرام پور. خانم حوریه سلطان تبار. آقای سهیل اسماعیل زاده. مسئول فوق برنامه هیأت. خانم فاطمه زهرا آقاجانی. 22:15 ] [ حبیب زاده(مدیر وبلاگ) ]. اجتماعی به راه افتاده است .
taranompnu.blogfa.com
607220. خنده و سرگرمی
وبلاگ بسیار دوست داشتنی. سلام بچه ها من این وبم را درست کردم تا شما بخوانید و نظر دهید. پرسپولیسی ها ( ترنم پرسپولیسی). وبلاگ رسمی امیر محمد متقیان. وبلاگ رسمی ترلان پروانه. One band.one dream.one direction. قالب وبلاگ تام و جری. عینک ترو کالر اصل کانادا. خرید ساعت مچی مردانه. بدﺑﺨﺖ ﺍﮔﻪ ﻣﻦ ﺑﺖ ﺍﺱ ﻧﺪﻡ ﮐﯽ ﻣﯿﺪﻩ؟ منم اس ميدم بهت جلو دوستات. صدا مسج مياد پشت سرهم كلاس ميزاري بدبخت بيچاره. ﺗﻘﺼﯿﺮ ﻣﻨﻪ که ﻫﻮﺍﺗﻮ ﺩﺍﺭﻡ. تاريخ : سه شنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۹۳ 19:59 نویسنده : ترنم خانم. استق لالی های عزیز،. با چه رویی به.
taranomraha.blogfa.com
607221. ترنم رضوی
مکانی برای دلنوشته هایم. مکانی برای دلنوشته هایم. از دل نوشته هایم ساده ن گذر به یاد داشته باش این دل نوشته ها را یک دل، نوشته. مروری بر گذشته ام. اعتیاد پ ست مدرنی از نوع آرایش. مرا باز صدا کن مانند گذشته های نه چندان دور. یا رفیق من لا رفیق له. دلم فقط تو را میخواهد. ارررررره زندگی همین است. مرا باز صدا کن مانند گذشته های نه چندان دور. یا رفیق من لا رفیق له. ارررررره زندگی همین است. اعتیاد پ ست مدرنی از نوع آرایش. مرا باز صدا کن مانند گذشته های نه چندان دور. اعتیاد پ ست مدرنی از نوع آرایش. بیزارم از دی...
taranomrazavi.blog.ir
607222. دلنوشته های ترنم رضوی
دلنوشته های ترنم رضوی. از دل نوشته هایم ساده ن گذر به یاد داشته باش این دل نوشته ها را یک دل، نوشته. محرم چند سال پیش بود داشتیم از مسجد برمی گشتیم که از گیله مرد پرسیدم : گیله مرد چطور میشه فهمید که عزاداری هامون مورد قبول بوده یا اینکه نبوده؟ گفت : خیلی ساده ست، اگر مورد قبول واقع شده باشه دور خیلی از محرمات رو خط میکشیم و میشیم یک آدم دیگه و اگر این اتفاق افتاد و رعایت خیلی از مسایل رو کردیم میشه گفت که اون اتفاق خوب افتاده . ای عاشقان . عشق حسین علیه السلام کیمیاست . حسم قابل توصیف نیست. سکوت در مقاب...
taranomrazavi.blogfa.com
607223. ترنم صبا
بهترین برادرانت، کسی است که با راستگویی اش تو را به راستگویی بخواند و با اعمال نیک خود ، تو را بهبرترین اعمال برانگیزد . [امام علی علیه السلام]. انتخاب همسر،مسابقه دو نیست آهسته گام بردارید. انتخاب همسر،مسابقه دو نیست آهسته گام بردارید. روزی شخصی در خدمت درویشی گفت : در این راه ، در هر قدمی هزار چاه است . درویش گفت : راه نرفته ، نشان راه مده که چاه درکنار راه است نه در میان راه ، هر که از راه به در رود در میان چاه افتد ). ابتدا از شما سؤالی می کنم ، ازدواج خوب است یا بد؟ لیست کل یادداشت های این وبلاگ.
taranomsaba.parsiblog.com
607224. تورامن چشم در راهم........
تورامن چشم در راهم. تجاوزیک مرد به خواهرزن خود. با حكم شعبه اول دادگاه كیفری استان هرمزگان و تائید شعبه 32 دیوانعالی كشور و تنفیذ آن توسط رییس قوه قضائیه عامل جنایت كودک 5 ساله به دار مجازات آویخته شد. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان هرمزگان، این قتل كه در روستایی از توابع بندرعباس رخ داده بود با پیگیری بازپرس ویژه قتل و مامورین آگاهی عامل جنایت دستگیر و به دار مجازات آویخته شد. نوشته شده در جمعه سی و یکم تیر 1390ساعت 12:59 PM. یک زن 30 ساله هندی بعد از اینكه عاشق یک مار كبری شد، با آن ازدواج كرد.
taranomsabaei.blogfa.com
607225. ♥●• تـــــــــــــرنم ســــــــبز ♥●•
عکسی که میلیون* ها نفر را گریاند. کلیک کن، حالشو ببر! عکس جالب و دیدنی. آداب ماه مبارک رمضان. وای به حالمان اگر. به قلم محمد یزاف. درد دل های عاشقانه. من و تنها عشقم. درد دل های تنهایی. یه دوست دختر نداریم هااااا. شاید پنجره.شاید پرواز. گالري عکس هاي زیبا. خرید اینترنتی شارژ ایرانسل. سلام به دوستای گلم. امیدوارم حال همگی خوب باشه. ایام به کام ایشالله. امیدوارم امسال رو با شادی شروع کرده باشین. پثت ثابتم همینه اومدید دیدید خوشتون اومد یا نیومد همینجا نظر بذارید. دوست دارم وبلاگم رو دخترونه آپ کنم. نکاتی ب...
taranomsabz.blogfa.com
607226. ترنم باران
به نام خالق رویاهای سبز و آرزوهای آبی. به نامت ای همیشه شنونده. باز هم اتفاقی.و باز انگشتانی که بی اراده روی دکمه های کی برد حرکت می کنند.باز تنهایی.تنهایی و من و تو. چقدر نا امیدانه به سمیه در آینه می نگرم که چه آسان تو را در میان غم هایش از یاد می برد.از یاد می برد که چون تویی دارد و نومیدانه و غمگین فسرده می شود. دوستت دارم.اما.اما.در برابرت سرشکسته ام و روسیاه. کمکم کن.کمکم کن.من و ببخش.دوستت دارم. نوشته شده در یکشنبه نهم اسفند ۱۳۸۸ساعت 12:10 توسط سارا. حرفهای ته دلم با تو. روزگار غريبي است.خيابا...
taranomsara.blogfa.com
607227. ترنم سرکلاته
وبلاگ جامع روستای سرکلاته گرگان * * *فرهنگی ، ورزشی ، هنری ،اجتماعی ،انتقادی. تیم والیبال شهدای سرکلاته در آستانه قهرمانی مسابقات چهارجانبه یساقی. عموزاد خلیلی: استقامت سربازان دیپلمات ایرانی برای گرفتن توافق خوب ستودنی است. مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در گرگان اعلام شد. برگزاری مراسم احیاء شب 21 ماه رمضان در مسجد جامع روستا. اعتماد بازار عراق به لبنیات استان گلستان. مراسم شب قدر در مسجد روستای سرکلاته برگزار گردید. پیام تسلیت بمناسبت درگذشت مشهدی قاسم قاسمی. وب سایت روستاهای ایران. این تیم را شکست د...
taranomsarkolateh.blogfa.com
607228. ✿ ❀ ƒσявι∂∂єη ℓσνє ❁ ✾
غروبا میون هفته بر سر قبر یه عاشق. غروبا میون هفته بر سر قبر یه عاشق. یه جوون میاد میزاره گلای سرخ شقایق. بی صدا میشکنه بغضش روی سنگ قبر دلدار. اشک میریزه از دو چشمش مثل بارون وقت دیدار. زیر لب با گریه میگه : مهربونم بی وفایی. رفتی و نیستی بدونی چه جگر سوزه جدایی. آخه من تو رو می خواستم اون نجیب خوب و پاک. اون صدای مهربون ، نه سکوت سرد خاک. تویی که نگاه پاکت مرهم زخم دلم بود. دیدنت حتی یه لحظه راه حل مشکلم بود. تو که ریشه کردی با من، توی خاک بی قراری. تو که گفتی با جدایی هیچ میونه ای نداری. کودک خوشحال د...
taranomsazegar.blogfa.com
607229. مهتاب
سلام دوستان خوبم از این که به وبلاگم اومدین ممنونم از امروز سعی دارم مطالب زیبا وطنز رو براتون بگذارم امیدوارم خوشتون بیاد . حالا از شما دوستان عزیز می خوام که هرکس مطالبی داره که میتونه در ساخت وبلاگ بهم کمک کنه برام بذاره تاتوی وبلاگ ازش استفاده کنم . نوشته شده در دوشنبه سیزدهم خرداد ۱۳۹۲ ساعت 12:16 توسط یاس. با همه ی فاصلهای که از تو گرفتهایم . هنوز هم ، چقدر به ما نزدیکی . نوشته شده در پنجشنبه نهم خرداد ۱۳۹۲ ساعت 19:43 توسط یاس. سر: من اساسا معتقدم ازدواج مانعی برای پیشرفت بشره. دختر: جهیزیه رو بگو.
taranomshab.blogfa.com
607230. آزاد
هیچ انسانی در زندگی شکست نمی خورد! نقطه زوال و شکست آدمی تنها زمانی ست که دست از "تلاش". نویسنده: یاس ساعت 19. نمی دانم تا پایان این راه چند قدم باقی ست. نود و دو هم رو به پایان است. این روزها با هرچیزی که قد فکرم را اندازه گرفتم. نویسنده: یاس ساعت 19. کاش کودک گم شده در صحن تو پیدا نشود. این دل نم زده ام پیش تو رسوا نشود. گرچه خونین جگری تا که مرا میبینی. دست من گیر که بی لطف تو اقا نشود. نویسنده: یاس ساعت 19. سوخت اما نساخت مادر. ای طایر رحمت، ز چه رو بال و پرت سوخت؟ نویسنده: یاس ساعت 13. ر خسار تو را.
taranomshaidai.blogfa.com
607231. LoOoOovE
قالب های مذهبی فانتزی. بازی های آنلاین و رایگان چی بازی. سرویس تبدیل قالب وبلاگ رایگان. یادداشت های یک دختر چادری. گالری عکس و پوستر حجاب. اس ام اس دلتنگي. جديدترين اس ام اس ها. خاطی بادنیای قاطی پاطی. قالب وبلاگ گرافیکی جنگل سیاه. درب اتوماتیک شیشه ای. میخواهم انقدرخود خواهانه ب آغوش بکشمت ک. ک جای صربان قلبم روی تنت بماند. تاريخ : سه شنبه سوم تیر 1393 4:41 نویسنده : taranom jon. میخواهم انقدرخود خواهانه ب آغوش بکشمت ک. ک جای صربان قلبم روی تنت بماند. از تمامیه کسایی ک میان بهم سر میزنن تشکر میکنم.
taranomshaygan.blogfa.com
607232. هذیان های نخ نما
هذیان های نخ نما. کیا هنوز میان اینجا؟ جمعه سیزدهم دی 1392. گفتم یه یادی هم از اینجا بکنم . هر چی باشه یه روزی هم اینجا زندگی میکردم . چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1392. پیوندمون آسمونی شد . از خدا میخوام تا دنیا دنیاس مارو واسه هم نگه داره و خوشبخت ترین زوج دنیا بشیم . آمین. جمعه بیستم اردیبهشت 1392. تو بی رحمانه به بند رخت آویزانی. با یک گیره ی محکم. حالا هرچقدر میخواهد باد بیاید. من آن روبرو مینشینم و. عاشقانه تر از همه ی روزهای بارانی نگاهت میکنم ! شنبه سی ام دی 1391. نمی شود که بهار از تو سبزتر باشد.
taranomsher8.blogfa.com
607233. TARANOM SOBH
Click here to continue to TARANOM SOBH. Wwworq.ir Free Subdomain Service.
taranomsobh.orq.ir
607234. ترنم
سه شنبه 23 آذر 1395. بهترین قیمت برای خرید پاور بانک. بهترین قیمت خرید پاور بانک. با گسترش استفاده از ابزارهای ارتباطی قابل حمل، نظیر موبایل و تبلت، اتفاق ناگوار و آزار دهنده ای که حداقل یکبار برای تمامی ما رخ داده است، پاور بانک به اتمام رسیدن بی موقع شارژ باتری این ابزارها می باشد. حال اگر میزان استفاده ما از این ابزار هوشمند بیش از حد متعارف باشد، تعداد شارژر همراه مورد نیاز در روز به دو یا چند بار افزایش خواهد یافت. چنین مواقعی است که داشتن یک پاور بانک یا شارژر همراه می تواند این مشکل را حل نماید.
taranomsoray.mihanblog.com
607235. Default Parallels Plesk Panel Page
Web Server's Default Page. This page is generated by Parallels Plesk Panel. The leading hosting automation software. You see this page because there is no Web site at this address. You can do the following:. Parallels is a worldwide leader in virtualization and automation software that optimizes computing for consumers, businesses, and Cloud services providers across all major hardware, operating systems, and virtualization platforms. To find out more information. Hypervisor Virtualization technology for.
taranomstudio.com
607236. Default Parallels Plesk Panel Page
Web Server's Default Page. This page is generated by Parallels Plesk Panel. The leading hosting automation software. You see this page because there is no Web site at this address. You can do the following:. Parallels is a worldwide leader in virtualization and automation software that optimizes computing for consumers, businesses, and Cloud services providers across all major hardware, operating systems, and virtualization platforms. To find out more information. Hypervisor Virtualization technology for.
taranomstudio.net