SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 5 / 45 / (686473 - 686528)

686473. تسنیم
جامی از چشمه تسنیم بکش از کف حور. چشمه ای در بهشت. علت بی حجابی در جامعه چیست؟ قالب وبلاگ حرفه ای. قالب وبلاگ ساحل دریا. لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید. در سوره مطففین(28-26) با آیاتی روبرو می شویم كه از چشمه ای به نام تسنیم خبر می دهد و تسنیم هم چشمه ای است بهشتی كه دارای برترین شراب طهور بهشتی است و مقربان آن را به طور خالص می نوشند. در توصیف تسنیم گفته اند كه. رك تفسیر نمونه، ج26، ص276). تاریخ : چهارشنبه 12 شهریور 1393 05:54 ب.ظ نویسنده : خرمی. جواب یک مسلمان به نامه ی یهودی. در خیابان های شما راه رف...
tasnim123.mihanblog.com
686474. لحظه های انتظار
خیال با تو بودنم اگر چه بود مصرعی / تمام بیت های من تو را نشانه می کند. امید برای انسان مانند بال برای فرشتگان است. و ناامیدی نخستین قدمی است که انسان. به سوی گور بر می دارد. نوشته شده در دوشنبه 8 تیر 1394ساعت 23:48 توسط معلم. سلام بر امام مهربانی. نه کوروش هخامنشی , نه داریوش و . هیچکدام برایم تو نمی شوند. تو سروری , خوبی مهربانی. تو رهنمون ما به سوی عشق واقعی یعنی خدایی. سلطان علی بن موسی الرضا. نوشته شده در یکشنبه 7 تیر 1394ساعت 00:29 توسط معلم. به مشکلات مانند یک مبارزه نگاه کنید. هر شب بدون مهدی زهر...
tasnim124.blogsky.com
686475. ♥ ... تسنیـــــــــــــــــــم ... ♥
چشمه اى که مقر بان (درگاه خداوند) از آن مى نوشند. به تعبیر قرآن مجید تسنیم. چشمه ای است در بهشت و برترین. نوشیدنی طهور بهشتی است که. مقربان درگاه الهی که از مقام. والائی برخوردارند آن را به طور ناب. و خالص می نوشند. و م زاج ه م ن ت س نیم. آیه 27 سوره مطففین. روز فرشته های زمینی مبارک. چاد ری ها شادت رین د خت ران روی ز مین ا ند . اوست معلم وقار در قله ی بی نیازی . تنور دلتان گرم گرم. خ دایا هیچ وقت رهایم نکن . عید سعید فطر مبارک. رهب رم تولدت مبارک. روز عفاف و حجاب . اگه من بمیرم . ما تا آخر ایستاده ایم .
tasnim135.mihanblog.com
686476. حضور دل
ساعت ۱:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۳/۳. این اسباب نبودند که بود و نبودشان امید را در ما محدود به زمان کردند؟ اسباب که مسبب انها خداوند است و او هم کل یوم فی شان است! گاهی هم خودمان ان را زمان دار می کنیم و ان وقتی است که عجله در تحقق مطلوب خود داریم در اینجا هم چون امید زمان دار است باز هم یاس به سراغ انسان می اید. عجله هم از حالات مذموم برای انسان است. اما چرا می گذاریم دو عامل چگونگی اسباب و عجله امید را از ما بگیرند و یاس را جایگزین ان کنند؟ هتر است دلیل ان را با مثالی توضیح دهم. پس در حقیقت وقتی ما در امیدمان ب...
tasnim135.persianblog.ir
686477. tasnim
شما خالق سرنوشت خود هستید و زندگی شما با اندیشه های خود شکل می گیرد. سال 93 در یک نگاه. آخرین روز کاری سال 91. یادداشت خداحافظی کتایون ریاحی با سینما. فال روز چهارشنبه 91/7/19. زنها باهوشند یا مردها! تعبیر خواب کادو - هدیه. بازم بگین انگلیسی آسونه! بهترین لحظات زندگی از نگاه چارلی چاپلین. روزی که من شدم. شبکه اجتماعی بهشت من. باشگاه مدیران و متخصصان. ديشب به سيل اشك ره خواب ميزدم - نقشي بياد خط تو بر آب ميزدم. نویسنده: نگار - ۱۳٩۳/۱٢/۱٧. خوشحالم که مالیات می پردازم ,این یعنی شغل ودرامدی دارم وبیکارنیستم!
tasnim1361.persianblog.ir
686478. چشمه تسنیم
سخنان مقام معظم رهبری درباره حجاب. شهادت گوهر در دانه امام رضا(ع)تسلیت باد. ای کاش سپیده دیرتر بدمد! در ماه رمضان، زنگار ز دل بزدا. صلی الله علیک یا سید الساجدین. خبر ولادت حسين علیه السلام. مدیون حسینم مجنون اباالفضل محزون زینب. شناخت خدا , یاد خدا ، محبت خدا. وبلاگ آل طه - ياوران رهبرم سيد علي. حوزه علمیه الزهراء سلام الله علیها ارومیه. مرکز جهانی اطلاع رسانی آل البیت. فهرست تأليفات انديشمند محقق،استاد حسين انصاريان. پایگاه اطلاع رسانی آثار آیت الله مصباح یزدی. کتابخانه های معارف اسلامی. م لاقاة الا خو...
tasnim1364.blogfa.com
686479. تســـنیم
بی سر و ته. صرفا جهت ثبت در تاریخ(زهرا). آیا تنها خدا برای.(بهاره). Welcom to. (مرجان). به نام آفریننده مهربانی ها. حدیث غریبان از زبانی سرخ. روایت های فابریک جنگ. شنبه 27 آبان 1391 ] [ 09:19 ق.ظ ] [ زهرا. تعداد بازدید ها: 5624. طراحی : نایت اسکین. Weblog Themes By : night skin.
tasnim1368.blogsky.com
686480. آسمان کشتی ارباب هنر می شکند/تکیه آن به که بر این بحر معلق نکنیم
آسمان کشتی ارباب هنر می شکند/تکیه آن به که بر این بحر معلق نکنیم. تاملی جامعه شناختی در فیلترینگ شبکه های اجتماعی موبایل. معرفت دینی و درک حضوری مبنای تمدن سازی. تناسب با نظام احسن و تمدن سازی. تحول در علوم انسانی. جبهه حق و باطل. تاملی جامعه شناختی در فیلترینگ شبکه های اجتماعی موبایل. دوشنبه 14 مهر 1393 : نویسنده : تسنیم تسنیم. به طور کلی پیوند و نسبت وثیقی بین فرهنگ جامعه و دستاوردهای تکنولوژیک وجود دارد. به همین دلیل تکنیک و دستاوردهای مربوطه. حال مواجهه ی ما با این پدیده فرهنگی چه باید باشد؟ نیز می ت...
tasnim1370.mihanblog.com
686481. دیـــوار نـــویــسی هــای یـــک فـــراری
دیوار نویسی های یک فراری. ای خدایی که برام توی شبا فانوسی .هول میشم وقتی که تو منو می بوسی. و نازنینی که تا وقتی نیمه های شب هم میگذرد باتو هم راه میشود ، صحبت میکند و یک شب و یک نیمه روز را وقتی با او میگذرانی اصلا احساس نمیکنی زمان دارد تند میگذرد، دنیایی که با او میگذرانی با دنیایی که درونش هستی فرق میکند.و روحت آرام میگیرد کنارش. منا لو نمیدهد به حضرت ماه و وقتی با چندمتر فاصله حضرت ماه را میبینی و بی پروا میدوی سمت آغوشی که یکسال بود طعم محبتش را در آغوشش نچشیده بودی! تسنیم 22:40 پنجشنبه ۱ اسفند۱۳۹۲.
tasnim1371.blogfa.com
686482. شب شعر
تا حدودی دست نوشته های خودم و. رفتن تا آمدن دوباره. سلام دوستای گلم مرسی که تو این مدت باهام بودیم. به دلیل یه سری مسایل شخصی ناچارم که این وبو ببندم. از همه ممنون بابته این مدت. نوشته شده در شنبه چهارم خرداد 1392ساعت 13:42 توسط. عشق تو شوخی زیبایی بود که خداوند با دل من کرد. زیبا بود. ولی شوخی بود! تو بی تقصیری. خدای تو هم بی تقصیر است. من تاوان اشتباه خود را پس می دهم. تاوان " جدی گرفتن آن شوخی " است. نوشته شده در چهارشنبه یازدهم اردیبهشت 1392ساعت 10:25 توسط. ღღ نایس ترین پسر دنیا ღღ. دل نوشته های من.
tasnim1372.blogfa.com
686483. من، منم
68 فرهنگ سازی غلط از نوجوانی آغاز می شود! اینکه واژه ی درک متقابل، حس دوطرفه، دوست داشتن و اندکی هوس! فارغ از غرور و تعصب در رابطه معنی پیدا کنه. هم زبانی و همدلی به معنی شباهت در بیشتر زمینه ها و درک تفاوت ها و احترام به اختلاف ها. عملا چیزی به اسم کراش و عشق یه طرفه وجود نداره. فیزیولوژی هورمون ها رو بگم خدمتتون؟ نظرات [ ۱۶ ]. روز ها زود تمام می شوند و می شوند فردا، خیلی زود می شوند فردا! مراقب قاتل های زندگی باشید، آن ها آرام و بی سروصدا می کشند! غیرت کجا رفته پس. نظرات [ ۷ ]. نظرات [ ۱۱ ]. از همین ام...
tasnim1375.blog.ir
686484. من،منم
اینم آدرس جدیدم :. شما بعد از بلاگ به جای دوتا نقطه یه نقطه وارد کنید. سه شنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۹۵.6:20.من. در زندگی هر آدمی، شکست های عشقی مکرری رخ می دهد،. کافه های بسیاری با میزهایی از چوب بلوط،. زل زدن های طولانی به ساعت هایی با بند چرم قهوهای،. یاخیال جعفری هایی میان ساندویچ لذیذ سر شب. در زندگی هر آدمی،. لحظه هاییست میان اشتباه گرفتن ساکسیفون و کلا رینت. همبستری هاییست نیمه کاره. میزهای صبحانه ایست پراز نان تازه وسرشیر و عسل. در زندگی هر کس، تصویری هست، تصویری سیاه، با خال های سپید،. اعتراف میکنم...
tasnim1375.blogfa.com
686485. تسنیم
آیا می دانید که بیشترین سر دردهای معمولی از کم نوشیدن آب می باشد؟ آیا می دانید: متوسط یک کوه یخی ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ تن است؟ آیا می دانید شما در طول زندگی خود حدود ۷۵هزار لیتر آب می نوشید! آیا می دانید که وزن کوه یخی متوسط الحجم ۲۰ میلیون تن است؟ آیا می دانید سختی آب مشابه سختی بتن است. آیا می دانید تبخیر از سطح خاک عمدهترین منبع هدر رفت آب به صورت تبخیر در ایران است. آیا می دانید: ۲۰ درصد آب شیرین جهان میان آمریکا و کانادا قرار دارد؟ آیا می دانید اگر تمام یخهای قطبی ذوب شوند آب دریاها 14 متر بالا میآید. تقریبا %...
tasnim1378.blogfa.com
686486. پشت پَرچین حیا
پشت پ رچین حیا. اسلام را کرانی است حداقلی به نام فقه و در سطوح بالاتر دریایی دارد بی کران به نام اخلاق. ایمیلی که از دوست و همکار عزیزم دریافت کردم. نوشته شده در 92/06/17. ساعت توسط آشنای دیروز غریبه امروز. ایمیلی که از دوست و همکار عزیزم دریافت کردم. بدون ملاحظه ايام را می گذرانيم،. نوشته شده در 92/04/19. ساعت توسط آشنای دیروز غریبه امروز. آمدی جمعۀ این هفته ولی آقا جان. بر سر وعده کسی را چو ندیدی رفتی. شعرها به زبان بود و طربناک به دل. این همه غفلت سنگین که تو دیدی رفتی. پر شورتر از نرگس تو هیچ نبود.
tasnim1380.blogfa.com
686487. tasnimتسنیم14
به وبلاگ من خوش آمدید. سر شیر ال ای دی. برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان تس نی م. و آدرس tasnim14.LXB.ir. لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد. تسلیت شهادت فاطمه زهرا سلام الله علیها. تسلیت شهادت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها. ظالم به جفا کاري خود عار ندارد. بر مظلمه و ننگ خود اقرار ندارد. خواهد که شود منکر ظلم و ستم خويش. تاريخ وليکن سر انکار ندارد. تاريخچه اي جز در و ديوار ندارد. شار در و ديوار ندارد.
tasnim14.lxb.ir
686488. تسنیم14
ساعت ۸:٤۱ ‎ب.ظ روز شنبه ٥ آذر ،۱۳٩٠ کلمات کلیدی:. Hellip;.من شر الوسواس الخناس الذی یوسوس فی صدور الناس. چون آدم وحوا از بهشت به دنیا فرستادند ابلیس لعین یکی از فرزندان خود را که (. گویند به نزد حوا آورد در وقتی که حضتر آدم غایب بود و التماس بخ حوا نمود که این فرزند مرا محافظت نما و خود برفت .چون آدم آمد پرسید این کیست؟ حوا گفت فرزند ابلیس است گفت :چرا اورا نگه داشتی او دشمن ماست .پس آدم. را پاره پاره کرد و بر چهار قله کوه نهاد و چون آدم غایب شد ابلیس حاضر شد و از احوال (. ابلیس گفت :در کجائی؟ ساعت &#178...
tasnim14.persianblog.ir
686489. آموزشي
ارسال اس ام اس منطقه ایی. رهبری ایران با اشاره به ادغام انتخاباتها ضمن بیان اهمیت انتخابات شوراها تاکید کرد که انتخابات ریاستجمهوری باعث نشود که انتخابات شوراها از چشم مردم و مسئولان و نخبگان دور بمان د. اهمیت این انتخابات بسیار زیاد است. یکشنبه شانزدهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 12:10 ] . یکشنبه شانزدهم تیر ۱۳۹۲ ] [ 12:8 ] . چهارشنبه بیست و نهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 10:50 ] . چهارشنبه بیست و نهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 9:45 ] . ازریاضی دانی برسیدندراه یادگیری ریاضی چیست؟ باسخ داد:مطالعه-تفکر-تمرین-وبازهم تمرین.گفتندحل تمرین وقت ...
tasnim14041.blogfa.com
686490. tasnim
بین اینهمه ضمیر فقط او کافیست . خداوندا دستانم خالی ودلم غرق در آرزوهاست. یا با قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان. یا دلم را از ارزوهای دست نیافتنی خالی کن . . . ممنون از حضور سبزتون. سه شنبه یکم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 1:51 ] [ tasnim ] . من پرم.خستم.ظرفیتم کامله.اینقد اذیتم نکنین! از همه چی.از هر کسی ک فکرشو کنی. از اینکه نفس میکشم خستم. با شمام اونایی ک باعث دلتنگیم هستین. خدایا خلاصم کن تا راحت شم.همین! چهارشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۲ ] [ 14:48 ] [ tasnim ] . میخاهم چند خطی بنویسم برای "تو". فقط دو حرف نیست. درسته ...
tasnim1710.blogfa.com
686491. تسنیم ( نام چشمه ای در بهشت)
تسنیم ( نام چشمه ای در بهشت). آموزشی - فرهنگی - پرورشی. دوشنبه بیستم آبان 1392 ] [ 12:11 ] [ مهدیه ابراهیمی ] . یکشنبه بیست و هفتم مرداد 1392 ] [ 9:33 ] [ مهدیه ابراهیمی ] . امیرمحمد با تیپ دومادی. شنبه سیزدهم دی 1393 ] [ 15:42 ] [ مهدیه ابراهیمی ] . امیرمحمد وقتی 3ماهه بود. جمعه بیست و یکم آذر 1393 ] [ 23:13 ] [ مهدیه ابراهیمی ] . باز دگر باره رسید اربعین. جوش زند خون حسین از زمین. شد چهلم روز عزای حسین. جان جهان باد فدای حسین. اربعین حسینی برشما و خانواده ی محترمتان تسلیت! من همه چی رو باختم مامان.
tasnim172.blogfa.com
686492. Blog de tasnim18 - tasnim18 - Skyrock.com
Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. Mise à jour :. L'ALGéRiie BLàDii SàKnà Fi 9àLbii (By KàMéL). Abonne-toi à mon blog! N'oublie pas que les propos injurieux, racistes, etc. sont interdits par les conditions générales d'utilisation de Skyrock et que tu peux être identifié par ton adresse internet (23.21.86.101) si quelqu'un porte plainte. Ou poster avec :. Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre. Ma ville es cool. N'oublie pas ...
tasnim18.skyrock.com
686493. لیلی من...
محبتت را میگذارند پای احتیاجت. صداقتت را میگذارند پای سادگیت. سکوتت را میگذارند پای نفهمیت. نگرانیت را میگذارند پای تنهاییت. وفاداریت را میگذارند پای بی کسیت. آنقدر تکرار میکنند که خودت باورت میشود که:. نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم دی 1392 ساعت 20:43 توسط tasnim. دوستووووووووووووووووون دارم یه عالمه. نوشته شده در جمعه یازدهم مهر 1393 ساعت 21:17 توسط tasnim. نوشته شده در چهارشنبه دوم مهر 1393 ساعت 23:26 توسط tasnim. هنوز نیامده ای خداحافظ؟ تقصیر تو نیست ،. همیشه همین گونه بوده ، برو اما من پشت. نوشته شد...
tasnim19.blogfa.com
686494. .•°¯`•..•°•. صـدى الإيـمـان.•°•..•°¯`•. | ~ حين تتقاذفنا أمواج الحياة ، نبحث عن ملجأ ولا نجده إلا في الإيمان واللجوء إلى الله ~
صدى الإيمان. . ` . حين تتقاذفنا أمواج الحياة ، نبحث عن ملجأ ولا نجده إلا في الإيمان واللجوء إلى الله. حياكم الله في مدونتي “دفتر الضيوف”. اشتقت ل شخ صيات مرت في حياتي. ك ان ت ت فهمنى أك ثر م ن ن فسى ،. ك ان ت تشع ر ب ى و تفهمنى د ون أن أ ت كلم . م شت اقة له ا اش تياق الز هرة لرح يق ها ، ،. واللي لة ل نه ارها. أف تقدها ح ق ا ،. وك ل م ا أتم ناه. أن تك ون ب خ ير م ن أجلى! محاضرات ولقاءات مادة الخطابة. اللقاء الخاص الثالث خطابة. لم أحضر اللقاء الخاص الرابع بسبب الاختبارات. آخر لقاء لمادة لخطابة يوم الخميس.
tasnim1991.wordpress.com
686495. tasnim1992
tasnim1992.blogfa.com
686496. آب حیات
پرسش مهر سال تحصیلی 1393-94 راهکارهای حفظ واستفاده بهتر از منابع آبی ایران عزیز. و از آسمان آبی پاک و پاک کننده فرو فرستادیم. نوشته شده در سه شنبه شانزدهم دی 1393ساعت 0:26 توسط نسرین حسینی. نسرین حسینی دبیر زیست شناسی. این وبلاگ به یمن پرسش مهر 93ایجاد شده امیدوارم موهبتی باشد تا ما هم دین خود را در ترویج راههای حفاظت از منابع آبی ایران عزیزمان ادا کنیم. انشاالله.
tasnim2.blogfa.com
686497. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tasnim2.persianblog.ir
686498. تسنیم
تسنیم ، چشمه ای است در بهشت. امیدواریم از مقربان باشیم و با حفظ حجاب و عفت خود از آن بنوشیم. حجاب یعنی وقار فاطمه سلام الله علیها. حجاب بهاست نه بهانه. سايت اطلاع رساني امام خامنه اي. توبیا کین دل ما طاقت هجران ندارد. مه رویان بستان خدا. قالب وبلاگ گل نیلوفر. دختر همسر مادر و الگوي نمونه. اس ام اس عاشقانه جدید. به کلینیک خدا رفتم تا چکاپ همیشگی را انجام دهم فهمیدم که بیمارم. خدا فشار خونم را گرفت ،معلوم شد که لطافتم پایین آمده.زمانی که دمای بدنم را سنجید،دماسنج 40درجه اضطراب را نشان داد. سلام اي جاري كوثر.
tasnim20.blogfa.com
686499. حرف دل
چه جرأتی می یابد انسان، هنگامی که اطمینان می باید، دوستش دارند. مطلب رمز دار : 2. این مطلب رمزدار است، جهت مشاهده باید کلمه رمز این مطلب را وارد کنید. نوشته شده در چهارشنبه 7 مرداد 1388 ساعت04:30 ب.ظ توسط غزل سلطانی. من مثل عاشقی با گل سرخ در دست نیامدم تا در دل مردم رخنه کنم! شعر من،صدای یک محکوم به مرگ است! مرگ تدریجی. با شنیدنش ناله خواهی کرد،و نفرین. بیست و یک سال تمام: در زندان تنهایی خود زیستم. نوشته شده در چهارشنبه 24 تیر 1388 ساعت07:26 ب.ظ توسط غزل سلطانی. هی فریاد بزنی و هیچ کس نشنوه. چقدر سخته ...
tasnim2007.mihanblog.com
686500. علوم قرآن و حدیث
علوم قرآن و حدیث. قرآن و دستاوردهای قرآنی. بسم الله الرحمن الرحیم. انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون. این وبلاگ توسط جمعی از حافظان کل قرآن کریم و نخبگان قرآنی کشور و جهان اسلام بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) مبنی تربیت ده میلیون حافظ قرآن تشکیل گردیده است. ضرورت اهمیت حفظ قرآن از دیدگاه راهبر. دوست خوب از نظر قران. وقتی نمی فهمیم ، چرا قرآن بخوانیم؟ پیام حضرت آیت الله خامنه ای در باره ی میرزا کوجک خان جنگلی. روش های حفظ قرآن. کافی شاپ قرآنی(پاتوق حفاظ). بيانات مقام...
tasnim2012.blogfa.com
686501. یاقوت سرخ
نظرات برخی افراد در مورد امام خامنه ای. دفن نماد هرزگی و فساد زیر 6 متر مواد مذاب. نفسهای فراموش شده پشت دیوارهای کاهگلی / یارانه حق کیست؟ با کاروان راهیان نور. به کجا چنین شتابان. خواهرم ، حرمت چادر رو حفظ کن. ما برای چه شهید داده ایم؟ اظهارات قلیانی رئیس میراث فرهنگی. غفلت مسئولان رواج نماد های ادیان بیگانه در بین محصولات فرهنگی. حامیان ولایت-حوزه علمیه ولیعصر (عج)تبریز. پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع ). هشت سال خاطره چند سال فراموشی. دستنوشتﮧ هاے محمدجواد میرزابیگے. پایگاه خبری تحلیلی ایستگاه هشت.
tasnim2012.persianblog.ir
686502. تسنیم
گسترش زبان و ادبیات فارسی. همه چیز درباره سردار شهید احمدرضا مظلومی. نویسنده : حسین الهی رودپشتی تاریخ : 18:33 - شنبه چهاردهم بهمن ۱۳۹۱. در قسمت مهاجر می خوانید. زندگینامه، خاطرات، وصیت نامه، عکس، کلیپ و. سردار شهید احمدرضا مظلومی. برچسبها: سردار شهید احمدرضا مظلومی. نویسنده : حسین الهی رودپشتی تاریخ : 18:27 - شنبه چهاردهم بهمن ۱۳۹۱. در گسترش زبان و ادبیات فارسی می خوانید. دانلود نزدیک به 90 مگابایت به دیوان صوتی حافظ در قسمت گسترش زبان و ادبیات فارسی. برچسبها: گسترش زبان و ادبیات فارسی. دهه فجر گرامی باد.
tasnim2014.blogfa.com
686503. راز های پرنده خیال من
راز های پرنده خیال من. و مزاجه من تسنیم عینا یشرب به المقربون. بيد هاي مجنون(علی حاجتیان). ملک لا مکان(مریم محمدیون). رابطه خود شناسی و سلامتی (قاسم سلطانی). پنجمین فصل تمام سالها(هادی وحیدی). نو ر نار(عرفان نظر آهاری). شعر دنیای سبز من (افسانه). دل و دلدار(امیر حسین مولانا). یوسف زهرا(محمد یزدان نیا). به خدا می اید مهدی(مهدی و امین (مقدم فر) ). سفر نامه باران (فاطيما). امارگیر حرفه ای سایت. سایت خدماتی نایت اسکین - امارگیر سایت. دونيا دولي قارداش اولا عباس اولابيلمز. دور آدم ها حصار بيرنگي مي كشد. های م...
tasnim21.blogfa.com
686504. محبتهای غیر زمینی
برای همیشه تعطیل شد:. اینجا برای همیشه تعطیل شد! نوشته شده در شنبه بیستم فروردین ۱۳۹۰ساعت توسط رها. بروم به کافه ای دور افتاده. سفارش همیشگی ام را بدهم. روی همان صندلی همیشگی بنشینم و. مثل همیشه شروع کنم به سوزاندن خاطرات تلخ و شیرینم با هر پ ک سیگار. درست ده دقیقه قبل از آمدنت قهوه ای که دوست داری را سفارش بدهم. که تا میرسی آماده شده باشد. به در نگاه نمیکنم. خودت گفتی دوست نداری چشم انتظار باشم. منتظر تو بودن شیرین ترین انتظار دنیاست. تویی که هیچ وقت نگفتی دوستم داری. تویی که چشمانت را به دنیایی نمیدهم.
tasnim25.blogfa.com
686505. tasnim26's blog - tasnim - Skyrock.com
Kiku tt le mnd.vwla pour mieu m conaitre viziter mon blog et ayez bcp 2 plezir.jsui 2 tuléar donc vous pourez aussi en profiter pour ensavwr plus sur ma vill.ciao.bizu! 01/02/2008 at 8:42 AM. 15/12/2008 at 10:20 PM. Subscribe to my blog! Don't forget that insults, racism, etc. are forbidden by Skyrock's 'General Terms of Use' and that you can be identified by your IP address (66.160.134.11) if someone makes a complaint. Please enter the sequence of characters in the field below. Pa de gato mai d nw de co...
tasnim26.skyrock.com
686506. ..::تسنیم::..
بسم الله الرحمن الرحیم. ا ل له م ص ل ع لی ع ل ی ب ن م وس ی الر ض ا ال م ر ت ض ی. ال ا مام الت ق ی الن ق ی و ح ج ت ک ع لی م ن ف و ق ال ا ر ض و م ن ت ح ت الث ری ، ا لص د یق الش هید. ص لاة ک ثیر ة تام ة زاک ی ة م ت واص ل ة م ت واتره مترادفه. کا فض ل ما صل یت ع لی ا ح د م ن اولیائک. دل من گم شد اگر پیدا شد. و اگر از تپش افتاد دلم. ببریدش به ملاقات رضا. از رضا خواسته ام تا شاید. بگذارد که غلامش بشوم. همه گفتند : محال است ولی. دلخوشم من به محالات رضا . مراسم ظهر شهادت حضرت زهرا (س). سی ویژگی انسان مدنی. تاریخ ...
tasnim27.blogfa.com
686507. مذهبی
پنل رایگان اس ام اس. درب اتوماتیک کرکره ای. خرید اسکیت می رولر. Weblog Themes By Pichak. Weblog Themes By : Pichak.net.
tasnim29.blogfa.com
686508. شراب آسمانی
پخش زنده حرم ها. 1662;خش زنده حرم. هر چی بخواهی هست! اهنگهای جديد،نرم افزار،عشقولانه،مطالب جالب و . عاشق و با کلاس باشید. به امید یه هوای تازه تر. همه چیز از همه جا. ابزار و قالب وبلاگ. عجب صبری خدا دارد. تسنیم یعنی تشنه ای که با سیراب شدن از چشمه های نور و یقین به معرفت الهی میرسد. منو درگیر خودت کن تا جهانم زیرو رو شه. تا سکوت هرشب من با هجومت روبرو شه. بي هوا بدون مقصد سمت طوفان تو مي رم. منو درگير خودت کن تا که آرامش بگيرم. با خيال تو هنوزم مثل هر روز و هميشه. هر شب حافظه ي من پر تصوير تو مي شه.
tasnim2javan.blogfa.com
686509. •*•.♥دنیای عکس بامزه♥.•*•.
دنیای عکس بامزه . * . چهارشنبه دوازدهم آذر ۱۳۹۳ ] [ 19:46 ] [ tasnim ]. اللهم عجل الولیک الفرج. اللهم عجل الولیک الفرج. ثوابش به دوتامون رسید. اگه حال کردی نظر یادت نره! پنجشنبه بیست و یکم آذر ۱۳۹۲ ] [ 16:36 ] [ tasnim ]. شنبه دوم آذر ۱۳۹۲ ] [ 17:22 ] [ tasnim ]. سه شنبه بیست و یکم آبان ۱۳۹۲ ] [ 18:58 ] [ tasnim ]. این عید به نور فاطمیه زیباست روزیه تمام سال من با زهراست با بردن نام فاطمه فهمیدم سالی که نکوست از بهرش پیداست .درپناه مهدی فاطمه باشید . پیشاپیش عید شما مبارک. دیدی باید کپی کنی. سه شنبه دهم ...
tasnim30.blogfa.com
686510. قافله عشق
جاده عشق نمودند به تو هان سهو مکن . ور نه تا بنگری از قافله بیرون باشی. جاده عشق نمودند به تو هان سهو مکن . ور نه تا بنگری از قافله بیرون باشی. هنوز گریه بر این جویبار کافی نیست : :. ببار، ابر بهاری، ببار، کافی نیست : :. چنین که یخ زده تقویم ها هر روز : :. هزار بار بیاید بهار کافی نیست : :. به جرم عشق تو بگذار آتشم بزنند : :. برای کشتن حلاج دار کافی نیست : :. گل سپیده به دشت سپید می روید : :. سپید بختی این روزگار کافی نیست : :. خودت بخواه که این روزگار سر برسد : :. دعای این هlه چشم انتظار کافی نیست:.
tasnim313.blog.ir
686511. تسنیم
کمترین حقى که از خداى سبحان بر گردن شماست این که از نعمتهاى او در راه نافرمانىاش یارى نباید خواست . [نهج البلاغه]. وضعیت من در یاهو. پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ.
tasnim313.parsiblog.com
686512. کوچه های بی قرار
کوچه های بی قرار. خوشحال،ملیحه،از خراسان هستم/ همسایه ی شعر و شمع و باران هستم/من دختری از دیار قند و لبخند/از شهر ادب،اهل فریمان هستم. کانون فرهنگی هنری تبسم. بسیج هنرمندان خراسان رضوی. مدیریت فرهنگی پیام نور فریمان. کانون شعر دانشگاه فردوسی. نوشته های زهرا و نسیم. بهترین خبر همین حضور توست. نوشته های ساحل و ساغر. روی موج شعر و ترانه. انجمن الهیات پیام نور فریمان. آهنگ های احسان خواجه امیری. بانک تخصصی سوالات دانشگاه پیام نور. کانون عفاف و حجاب. سایت آشپزی و نوشیدنی. چراغ خواب موزیکال شلمن. بالاخره بعد ...
tasnim313narges.mihanblog.com
686513. تسنیم
حتی اگر در تمام امریکا مسجد بسازند ودر بالای گلدسته ها شعارالله اکبرقرار بدهند. هیچ وقت شعارمرگ بر امریکا رافراموش نکنید چون امریکا شیطان بزرگ است. نوشته شده در سه شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ساعت 23:9 توسط ام ابیها. انشاء الله کار وبلاگ را شروع می کنم ایا بازدید کننده ای هست؟ نوشته شده در سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ساعت 14:39 توسط ام ابیها. ایت الله مکارم شیرازی. نوشته شده در سه شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ساعت 23:6 توسط ام ابیها. امریکا و ال سعود. نوشته شده در سه شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ساعت 22:59 توسط ام ابیها. آقاجون اگهحرف گوش نمی کنند.
tasnim3g.blogfa.com
686514. Blog de tasnim404 - Blog de tasnim404 - Skyrock.com
Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. Mise à jour :. Abonne-toi à mon blog! 1575;لحب 5. 1) وما كنت ممن يدخل العشق قلبه و لكن من يبصر جفونك يعشق . 2) أغرك مني أن حبك قاتلي و أنك مهما تأمري القلب يفعل . 3) يهواك ما عشت القلب فإن أمت يتبع صداي صداك في الأقبر . N'oublie pas que les propos injurieux, racistes, etc. sont interdits par les conditions générales d'utilisation de Skyrock et que tu peux être identifié par ton adresse internet (67.219.144.170) si quelqu'un porte plainte. Ou poster avec :.
tasnim404.skyrock.com
686515. تربیت مدرس قرآن کریم تربت جام
تربیت مدرس قرآن کریم تربت جام. معرفی برترین های مسابقات استانی قرآن کریم در تربت جام. معرفی برترین های مسابقات استانی قرآن کریم در تربت جام. نقل از روزنامه قدس ۱۳۹۰/۹/۲۶. اختتامیه سی و چهارمین دوره مسابقات استانی حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم با اعلام اسامی نفرات برتر در مصلای الغدیر تربت جام برگزار شد. نوشته شده در پنجشنبه یکم دی ۱۳۹۰ساعت 20:17 توسط غلامعلی دمساز. دلنوشته هایی از سایت صلاه. نه من و نه تو و نه هيچ كس ديگر از فرداي خودش با خبر نيست. هيچ كس نمي داند امروز. برگزاري كلاس روش تدريس پيش دبستاني.
tasnim45.blogfa.com
686516. تسنیم
حرارتی که نمیرد همیشه در دل ماست. بیخودی های یک زندگی. دفاع از استقلال ایران. حضرت مادر سلام الله علیها. قصه العشق لاانفصام لها. گنجینه ی پاسخ ها. طلبگی و هزارو یک. پرسه در خیال. برقعی. سنگر انفرادی یه بچه حزب اللهی. دوکوهه -حسینیه حاج همت. پر خود به خود سوخت. آخرین بروز رسانی :. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. مقتدر مظلوم : نوای وبلاگ. کد موزیک آنلاین برای وبگاه. من دلم اسمون میخواد. حرف دل : رضی. دوشنبه 23 دی 1392. حرف دل : سما. یکشنبه 18 خرداد 1393. ر خش سبزه ست و مویش مشکی و لب:قرمز ا خرا. بامداد...
tasnim50.mihanblog.com
686517. تسنیم چشمه ای در بهشت
تسنیم چشمه ای در بهشت. مانده ام با غم هجران نگارم چه کنم! عمر بگذشت و ندیدم رخ یارم چه کنم! چشم دیدار رخ یار ندارم! بازدید امروز : 18. بیا مهدی شب هجران سحر کن. چون عاشق روی تو شدم، اینم بس. سرگشته‌ی کوی تو شدم، اینم بس. با مملکت دو عالمم کاری نیست. سودایی کوی تو شدم، اینم بس. صفایی دارد با تو زیارت رفتن. به حرمت دعای مهدی فاطمه روحی فداه، دست‌های خالی‌مان را تهی برمگردان. تمام روزهای بی‌تو بودن را تحمل می‌کنم باشد که روزی به سر آید. یا رب الحسین، اشف صدر الحسین بظهور الحجه. اللهم عجل لولیک الفرج. باز جم...
tasnim50.parsiblog.com
686518. در انتظار بازگشتم و بازگشتت
در انتظار بازگشتم و بازگشتت. نجوانامه با او ! گفتم : خسته ام! گفتی: لا تقنطوا من رحمة الله. گفتم : هیشکی نمیدونه تو دلم چی میگذره! گفتی : ان الله یحول بین المرء و قلبه. گفتم : غیر از تو کسی رو ندارم! گفتی : نحن اقرب الیه من حبل الورید. گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی! گفتی : فاذکرونی اذکرکم. گفتم : تا کی باید صبر کرد؟ گفتی: و ما یدریک لعل الساعة تکون قریبا. گفتم : تو بزرگی و نزدیکیت برای من کوچیک خیلی دوره. تااون موقع چه کنم؟ گفتی : و اتبع ما یوحی الیک و اصبر حتی یحکم الله. گفتم : تو خدایی و صبور!
tasnim5000.blogfa.com
686519. طلبگي
Tasnim554, Blog, Weblog, Persian,Iran, Iranian, Farsi, Weblogs, Blogs". توضیحاتی در مورد نویسنده وبلاگ :. از يك سو بايد بمانيم تا شهيد آينده شويم و از ديگر سو بايد شهيد شويم تا آينده بماند . هم بايد امروز شهيد شويم تا فردا بماند و هم بايد بمانيم تا فردا شهيد نشود . عجب دردي! چه مي شد امروز شهيد مي شديم و فردا زنده مي شديم تا دوباره شهيد شويم . آري ياران به سوي مرگ رفتند در حالي كه نگران فردا بودند. شهید مهدی رجب بیگی. دانلود جزوه تربیت از دیدگاه حاج آقا مجتبی تهرانی. اصلا آزادي بيان يعني همين! بعد از مرخ...
tasnim554.blogfa.com
686520. موسسه قرآني تسنيم زنجان
موسسه قرآني تسنيم زنجان. هفته چهارم تیر 1393. هفته دوم تیر 1393. هفته دوم فروردین 1393. هفته دوم خرداد 1392. هفته چهارم اردیبهشت 1392. هفته سوم اردیبهشت 1392. هفته چهارم دی 1391. هفته چهارم آبان 1391. هفته دوم آبان 1391. هفته او ل آبان 1391. هفته سوم مهر 1391. هفته دوم مهر 1391. هفته او ل مهر 1391. هفته سوم شهریور 1391. هفته چهارم مرداد 1391. هفته سوم مرداد 1391. هفته دوم مرداد 1391. هفته او ل مرداد 1391. هفته چهارم تیر 1391. هفته سوم آذر 1389. ائمه اطهار (علیهم السلام). اخبار و تازه های روز. امروز درهای...
tasnim560.blogfa.com
686521. Their Profile - tasnim57000 - Skyrock.com
The position of the blocks have been saved. Monday, 07 October 2013 at 3:09 PM. Saturday, 04 May 2013 at 2:27 PM. Tasnim c'est un oued dans le paradis lol. Sunday, 05 May 2013 at 2:53 AM. Oui en effet c'est une source paradisiaque réservée aux rapprochés de Dieu . Sunday, 05 May 2013 at 3:55 AM. Bonjour ok c mieux tu le connais! Tuesday, 09 April 2013 at 12:57 PM. Saturday, 26 January 2013 at 2:57 PM. 9616;▬▌℮ℓℓoω! Jolie profil, j'y ajoute un ptit kiff :p tu peux faire pareil pour moi? Post to my blog.
tasnim57000.skyrock.com
686522. براي تو نازنين
قهوه خونه لاغري دوست نوراني و گلم مرجان. تو فقط ليلي باش جهاد زيباي من در سنگري به نام خانه. فاطمه ي عليرضا حان(همگروهي). رژيم و شروعي دوباره. تصميم بر برداشتن ترازو تا روز پنجشنبه. ٦٢/١پيش به سوي موفقيت. تاريخ : شنبه نوزدهم مهر 1393 15:47 نویسنده : فاطمه حسيني. خيلي خوشحالم.با موفقيت داره پيش ميره.رژيمم زيگزاگي همراه با روز تقلبه.از وبلاگ نياز يا نيروي برتر هم خيلي كمك گرفتم. تاريخ : جمعه هجدهم مهر 1393 11:6 نویسنده : فاطمه حسيني. امروز ٦٢/٩بودم.پيش به سوي دهه پنجاه. همه چيز درست ميشه. روزگارم خوب نيست&...
tasnim61.blogfa.com
686523. THE END
گفتم غم تو دارم. چیزی نگفت و بگذشت. حافط خوشا ب حالت. یارم گذشت و یارت. گفتا غمت سر آید. هیچکس اشکی برای ما نریخت. هرکه با ما بود ازما میگریخت. چند روزیست ک حالم دیدنیست. حال من از این وان پرسیدنیست. گاه بر روی زمین زل میزنم. گاه بر حافظ تفال میزنم. حافظ دیوانه فالم را گرفت. یک غزل امد ک حالم را گرفت. ما زیاران چشم یاری داشتیم. خود غلط بود انچه میپنداشتیم. اینجا متعلق ب منه و دل منه. مینویسم هر انچه ک دوست داشته باشم. آدرس دو وب دیگرم:. Http:/ banooye18.blogfa.com/. Http:/ mohanna.niniweblog.com/. میخوام...
tasnim68.blogfa.com
686524. دنیا برای از تو نوشتن مرا کم است...
دنیا برای از تو نوشتن مرا کم است. اللهم عجل لولیک الفرج. فرض کن حضرت مهدی به تو ظاهر گردد. ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟ باطنت هست پسندیده صاحب نظری؟ خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟ لقمه ای در خور او هست که نزدش ببری؟ پول بی شبهه و سالم داری؟ یک عدد هدیه برایش بخری؟ واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران. می توان گفت تو را شیعه اثنی عشری؟ چند روزی بیشتر تا تولد آقا (نفسی له الفدا) نمونده. به نظر شما چه هدیه ای مناسبه ؟ نوشته شده در سه شنبه ششم تیر ۱۳۹۱ساعت 17:14 توسط سيده وحيده. همه ى حرف دلم. کاش می مردم...
tasnim686.blogfa.com
686525. ●• ســـ ــــوتــــ ِ پـــايــان ●•
باید تمام نیم کاسه های جهان را ببینم. شاید کاسه ای زیر آن باشد تا. ظرفیت صبرهای من را. نوشته شده در یکشنبه بیست و یکم خرداد ۱۳۹۱ساعت 22:33 توسط فاطمه. تمام حواسم را جمع می کنم. و در کیف دستی ام میگذارم. نوشته شده در یکشنبه بیست و یکم خرداد ۱۳۹۱ساعت 22:1 توسط فاطمه. آنقدر هیچ کس به دادم نرسید. همه چیز را از دست دادم. نوشته شده در جمعه دوازدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 19:39 توسط فاطمه. نزدیک است روزی که. دست سایه ام را. میگیرم و از این. مقصد مهم نیست , فقط. سایه ام را با تیر نزنند. به چشم بر هم زدنی. سای ه ام را با.
tasnim71.blogfa.com
686526. دخترانه
الهی به امید تو. پارالمپیکی های مظلوم ما. هیئت وبلاگی چکه چکه انتظار. کوچه ای برای گفتن. برای تازه شدن دیر نیست. سبک سری های قلم. من و نینی و باباش. نوشته های یک پسر نسبتا معتقد. یه نگاه میندازم به کفشام. یک نگاه به تقویم. امروز 31 شهریوره.و از فردا حساس ترین سال زندگی من آغاز میشه. مامان دیگه از دستم عاصی شده بود! تا چشمش رو برمیگردوند یک کیف برمیداشتم و می رفتم مدرسه نزدیک خونمون، هنوز یک سال تا مدرسه مونده بود و من بی تاب بودم. رفتم مدرسه، خانومه یک نگاهی بهم کرد و گفت شما باید سال دیگه بیای. گاهی هم ...
tasnim74.blogfa.com
686527. ثنا
پخش زنده حرم ها. 1662;خش زنده حرم. کتابخانه امام حسن مجتبی (ع)ابرکوه. شأن من گم شده است(معلم). ابزار و قالب وبلاگ. موجیم و وصل ما ، از خود بریدن است. ساحل بهانه ای است ، رفتن ، رسیدن است . میلاد کریم آل طه. داستان زیبای معنای دوست داشتن. پیامک های ماه رمضان. فرازهایی از مناجات شعبانیه. معلم عزیز روزت مبارک. دریافت کد تاریخ شمسی. دریافت کد نظر سنجی وبلاگ و سايت. کد ذکر ایام هفته. ابزار متحرك زيباسازي وبلاگ. كد شناي ماهي در وبلاگ. Http:/ upload.tehran98.com/upme/uploads/2638a7d0c23136472.jpg. این بزم را خد...
tasnim75.blogfa.com
686528. ...
زندگیم فدای کربلای تو یا حسین (علیهه السلام). نوشتنت بی فایدست. . . نوشته شده در جمعه شانزدهم آبان 1393ساعت 13:17 توسط م اه نشین. . . همس فرم. . .
tasnim7676.blogfa.com