telekom.sk telekom.sk

telekom.sk

Mobilné telefóny, Paušály, Magio Internet a Televízia - Telekom

Telekom ponúka výhodné ceny pre neobmedzené volania, SMS, pripojenia k 4G sieti mobilného internetu, ako aj Magio televízie a internetu.

http://www.telekom.sk/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR TELEKOM.SK

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

December

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Sunday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.8 out of 5 with 5 reviews
5 star
1
4 star
2
3 star
2
2 star
0
1 star
0

Hey there! Start your review of telekom.sk

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

0.9 seconds

FAVICON PREVIEW

  • telekom.sk

    16x16

CONTACTS AT TELEKOM.SK

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
Mobilné telefóny, Paušály, Magio Internet a Televízia - Telekom | telekom.sk Reviews
<META>
DESCRIPTION
Telekom ponúka výhodné ceny pre neobmedzené volania, SMS, pripojenia k 4G sieti mobilného internetu, ako aj Magio televízie a internetu.
<META>
KEYWORDS
1 volania
2 telefonovanie
3 pausaly
4 mobilne pausaly
5 roaming
6 televizia
7 magio
8 magio televizia
9 magio internet
10 magio go
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
pre vás,mobilné telefóny,volania,internet,televízia,inovácie,pomoc a podpora,pre firmu,roaming,it riešenia,m2m riešenia,môj telekom,online chat,mobilné paušály,magio internet,magio televízia,chytrý balík,magenta 1,wiki,vyhľadať,telekom fórum,napíšte nám
SERVER
Apache-Coyote/1.1
POWERED BY
JSP/2.2
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Mobilné telefóny, Paušály, Magio Internet a Televízia - Telekom | telekom.sk Reviews

https://telekom.sk

Telekom ponúka výhodné ceny pre neobmedzené volania, SMS, pripojenia k 4G sieti mobilného internetu, ako aj Magio televízie a internetu.

SUBDOMAINS

dr.telekom.sk dr.telekom.sk

TelekomCloud Disaster Recovery

Zálohy a vysoká dostupnosť. Vašich dôležitých IT zdrojov. Rýchlo a bezpečne v cloude. Blesková obnova vašich cenných dát, aplikácií či celých virtuálnych serverov na VMware platforme. Podpora MS Exchange, Active Directory, SharePoint, MS SQL Server a Oracle. Nízke RPO a jednoduchá disaster recovery z cloudu. Automatická replikácia VM image na platformu TelekomCloud hostovanú bezpečne na Slovensku vo vlastných dátových centrách. Máte istotu, že dáta sa spoľahlivo obnovia vtedy, keď to potrebujete.

cloudbackup.telekom.sk cloudbackup.telekom.sk

TelekomCloud Backup - šifrovaná záloha vašich dát v cloude

VAŠICH DÁT V CLOUDE. Aký je rozdiel medzi firemnými dátami pred a po ich strate? So zálohou dát od Telekomu. Najmodernejší spôsob zálohy a synchronizácie dát, ktorý vám umožní ich obnovu v prípade krádeže, vymazania alebo fyzického zničenia zariadenia, na ktorom boli dáta uložené. Benefity pre vaše podnikanie. Pohodlný prístup k dátam. Nestratíte ani jeden dokument. Vaše dáta sa zálohujú automaticky a priebežne podľa vami nastaveného časového intervalu. Bezpečnosť na prvom mieste. Počet zariadení na užív...

o365.telekom.sk o365.telekom.sk

TelekomCloud - Office 365

Office 365 pre firmy. Pomôžeme vám s implementáciou. Vždy najnovšia verzia Office. Používajte vaše obľúbené kancelárske aplikácie (Word, Excel, PowerPoint a ďalšie) vždy v najnovšej verzii. Produktivita na mobilných zariadeniach. Upravujte, editujte dokumenty v počítači, mobilnom zariadení alebo online kedykoľvek a odkiaľkoľvek pokojne aj v mobile. Úprava dokumentu viacerými užívateľmi naraz. Zapezpečené cloud úložisko s kapacitou 1 TB. Profesionálny e-mail a zdieľaný kalendár. Spolupráca takmer bez práce.

cloud.telekom.sk cloud.telekom.sk

Cloud od Telekomu – bezpečnosť a efektivita

Éra cloudu je tu. IT služby dodané po sieti. Mám záujem o Cloudové služby. Virtuálne servery, infraštruktúra a aplikácie. Mesačné platby namiesto jednorazovej investície. Pracujte z cloudu z akéhokoľvek miesta a zariadenia. Priebežne prispôsobujte IT výkon podľa vašich potrieb. Bezpečné certifikované dátové centrá na Slovensku. Telekom Cloudu dôverujú stovky organizácií. Okamžite zriadené Linux and Windows virtuálne servery po sieti. Hotové biznis aplikácie dodávané ako služba. Všetky novinky z oblakov.

drivebizz.telekom.sk drivebizz.telekom.sk

TelekomCloud Drivebizz CRM

Ucelený pohľad na zákazníkov. Všetky obchodné príležitosti na jednom mieste. Informácie o zákazníkoch a zákazkách. Cielené marketingové kampane a ich dopad. Rýchly prehľad práce vašich obchodníkov. Jednoduchá implementácia bez vysokých vstupných nákladov. Získajte úplný prehľad o obchodných príležitostiach a riaďte svoj obchodný tím efektívnejšie Zlepšite spoluprácu v rámci firmy aj naprieč organizáciami. Vyskúšajte, ako dokáže CRM zjednodušiť.

virtualnyserver.telekom.sk virtualnyserver.telekom.sk

Virtuálne servery od telekomu

Je tiež len dátové centrum. Ale o toto sa vám staráme my. Plne nahraďte váš fyzický server a získajte flexibilitu. Zamerajte sa na vaše core IT služby. Prispôsobte si CPU, RAM, aj diskový priestor podľa aktuálnych potrieb. V dátových centrách Telekomu na Slovensku. Cloud prináša inovácie aj zábavu. 60 GB SAS HDD. 61 mesačne bez DPH. 110 GB SAS HDD. 118 mesačne bez DPH. 120 GB SAS HDD. 200 GB SATA HDD. 241 mesačne bez DPH. 220 GB SAS HDD. 500 GB SATA HDD. 462 mesačne bez DPH. ALEBO SERVER NA MIERU.

zona.telekom.sk zona.telekom.sk

Telekom

Virtual VoiceNet - VVN. E-výpisy, E-faktúry. Vítame Vás v novej, zákaznícky komfortnejšej verzii portálu. Všetky služby sú naďalej prístupné aj na pôvodných internetových adresách a je možné ich používať priamo (napríklad. Nemôžete sa prihlásiť? Otázky a objednávky. Volajte bezplatne Centrum služieb zákazníkom 0800 123 456. Právne informácie.

INTERNAL PAGES

telekom.sk telekom.sk
1

Online objednávky - Telekom

https://www.telekom.sk/objednavka/-/scenario/e-shop/hw-happy/vyber-hw

Magio televízia a internet. Magio televízia a internet. Základné poradie. Základné poradie. Microsoft - Nokia (0). Operačný systém. Operačný systém. Windows 8.1 (0). Iný OS (0). Windows Phone 8 (0). Android Wear™ (0). Windows 10 Mobile (0). Vlastný OS (0). FM Rádio (0). Základné poradie. Nastala chyba pri načítaní dalšej stránky. Požiadavka bola úpešne odoslaná. Huawei P9 lite Black. 5,2 FullHD IPS displej. Tenké telo s kovovým rámom. Mesačne (pre Happy XL). 5" HD displej Incell touch. Podmienkou poskyto...

2

Inovácie pre vás, alebo vaše podnikanie - Telekom

https://www.telekom.sk/inovacie

Magio televízia a internet. Magio televízia a internet. Inovácie k vašim službám. Telekom spúšťa NFC platby mobilom. Telekom v spolupráci s MasterCard spúšťa plnohodnotnú komerčnú prevádzku mobilných NFC služieb. Zatiaľ bez podpory slovenských bánk. 15 mája, 2014 Fony.sk. Pôjdeto: Telekom vám Rozchodí pokazený telefón, tablet či notebook. Telekom predstavil novú službu plateného technického poradenstva a servisných služieb nielen k svojim produktom pod značkou Pôjdeto. 30 mája, 2015 Androidportal.sk.

3

Cenníky mobilných telefónov a dátových zariadení - Telekom

https://www.telekom.sk/osobne/pomoc-a-podpora/dokumenty-a-pravne-informacie/dokumenty-na-stiahnutie/cenniky-mobilnych-telefonov-a-datovych-zariadeni

Cenníky mobilných telefónov a dátových zariadení, Slovak Telekom. Malí a strední podnikatelia. Dokumenty a právne informácie. Všeobecné podmienky pevnej siete. Všeobecné podmienky mobilnej siete. Cenníky služieb pevnej siete. Cenové výmery služieb pevnej siete. Cenníky služieb mobilnej siete. Cenníky mobilných telefónov a dátových zariadení. Marketingové letáky a brožúry. Informácie pre koncových užívateľov. Informácie pre Účastníkov so zdravotným postihnutím. Overenie telefónneho čísla pevnej siete.

4

Magio GO televízia dostupná cez internet - Telekom

https://www.telekom.sk/magiogo

AŽ na 3 mesiace. Magio GO v akcii na 3 mesiace zadarmo získate pri jeho kúpe alebo k akémukoľvek Happy paušálu Happy paušálu. Magio GO vám prináša. Magio GO k Magio televízii. Do 50 televíznych kanálov. Ak máte Magio TV, stačí sa. Magio GO vám prináša. Sledovanie aj cez WiFi. Programy môžete sledovať kdekoľvek. V rámci SR. Stačí mať pripojenie na fixný alebo mobilný internet. 12 alebo 50 TV kanálov. Môžete si vybrať z balíčkov Magio GO s 12 TV kanálmi a Magio GO Premium s 50 TV kanálmi. Po objednaní služ...

5

Nastavenia DNS - Telekom

https://www.telekom.sk/wiki/internet/nastavenia-dns

Ísť na telekom.sk. Ísť na telekom.sk. Nastavenie DNS Windows 8. Presuňte kurzor myši do pravého horného rohu pracovnej plochy tak, aby sa zobrazilo ovládacie menu Windows. V menu kliknite na "Nastavenie" a následne na "Ovládací panel". Kliknite na ikonu "Sieť a Internet". Vyberte možnosť "Centrum sietí". Kliknite na tlačidlo "Vlastnosti". Označte možnosť "Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4)" a stlačte tlačidlo "Vlastnosti". Nastavenie DNS Windows 7. Kliknite na ikonu "Sieť a Internet". Vyberte možnosť...

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 17 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

22

LINKS TO THIS WEBSITE

hzs.sk hzs.sk

Horská záchranná služba | Aktuality k záchranným akciám

https://www.hzs.sk/zachranne-akcie

Horská záchranná služba Aktuality k záchranným akciám. Projekty, školenia a konferencie. Slobodný prístup k informáciám. Počasie - Vysoké Tatry. Posilnenie spolupráce s poľskou horskou záchrannou službou. Pilotné riešenie pre enviromentálne vhodný vysokohorský turizmus v Kirgizsku. Posilnenie kapacít horskej záchrannej služby v Kirgizskej republike. Prepojenie slovenského a poľského geografického informačného systému horskej záchrany. Projekty, školenia a konferencie. Projekty, konferencie a školenia.

jstano.webnode.sk jstano.webnode.sk

O mne

http://jstano.webnode.sk/o-nas

JoStano@outlook.com. Niečo málo o mne. Zamestnania a iné činnosti:. Okresná správa spojov Prievidza (. Dnes už zrušená pobočka. Gumárne SNP Dolné Vestenice (dnes. O ňom už teraz asi vie celé Slovensko. Programátor, analytik, systémový inžinier. Elektrotechnik a správca PC siete. Compant s.r.o. Montáž a servis PC techniky. ISS, s.r.o. Bratislava - pobočka Poprad. TatraKon s.r.o. Pilsberg, s.r.o. Správca počítačovej siete a všetkého, čo malo drôty. Firma po 200 rokoch existencie v štádiu. 2016 - 20.:.

mcroygroup.com mcroygroup.com

Witamy w McROY Group

http://www.mcroygroup.com/pl/pl/witamy_w_mcroy_group

Start date is planned for 2014. Start date is planned for 2014. Start date is planned for 2014. Start date is planned for 2014. Start date is planned for 2014. Poszukujących pracowników, pragnących zwiększyć wydajność, usprawnić sprawy personalne,? Poszukujesz pracy, potrzebujesz porady, chcesz się ciągle doskonalić, ? Dostrzegamy to, czego nie widzą inni i potrafimy. Zmierzyć puls Twojej firmy. Dzięki naszym unikalnym rozwiązaniom. Liczba rozmów o pracę. Poznaj lepiej McROY Group. Bratislava, 20. ma...

mcroygroup.com mcroygroup.com

Üdvözöljük a McROY Group

http://www.mcroygroup.com/hu/hu/udvozoljuk_a_mcroy_group

Start date is planned for 2014. Start date is planned for 2014. Start date is planned for 2014. Start date is planned for 2014. Start date is planned for 2014. Munkaerőt keres, hatékonyságot kíván javítani vagy egyéb, HR-t érintő kérdése van? Munkalehetőséget keres, mindehhez személyre szabott tanácsra van szüksége vagy készségeit szeretné fejleszteni? Jól tudjuk, hogy a sikeres vállalkozások mögött motivált és megbízható emberek állnak! Ismerje meg közelebbről a McRoy Groupot. A Linkedin nem Facebook.

lundegaard.eu lundegaard.eu

Webový integrátor

https://www.lundegaard.eu/sk

Param- param- param- doSearch" name="act". Keď to s e-businessom myslíte vážne. Your browser does not support the video tag. Aký bol DevCamp 3.0? Pechová prechádza z IBM do Lundegaardu. Lundegaard získal Aleša Rybáka, ďalšieho experta na Liferay. 17 Rokov na trhu. Pomáhame našim klientom rozšíriť a zefektívniť ich podnikanie prostredníctvom internetových a mobilných technológií. Sme webový integrátor. A staviame rozsiahle weby a portály. Súčasné riešenia posúvame o ďalšiu generáciu. Tel: 420 222 253 015.

laviny.sk laviny.sk

Lavíny HZS | Fotogaléria

http://www.laviny.sk/fotogaleria

421 44 55 91 695. Sneh, lavíny a počasie. Semináre, školenia a konferencie. Príspevky z konferencií, postery. Náuka o snehu a lavínach. Náuka o kamarátskej pomoci. Karta STOP or GO. O nás and kontakty. Linky na zaujímavé stránky. Stredisko lavínovej prevencie Horskej záchrannej služby. Dr J Gašperíka 598. 033 01 Liptovský Hrádok. Aktuálne informácie z hôr. Načítavám. čakajte prosím. Predpoveď počasia pre hory na dnes. Načítavám. čakajte prosím. Výstrahy ku dňu 28. 08. 2016. Načítavám. čakajte prosím.

hzs.sk hzs.sk

Horská záchranná služba | Predpoveď počasia

https://www.hzs.sk/aktualne-informacie/predpoved-pocasia

Horská záchranná služba Predpoveď počasia. Projekty, školenia a konferencie. Slobodný prístup k informáciám. Počasie - Vysoké Tatry. Posilnenie spolupráce s poľskou horskou záchrannou službou. Pilotné riešenie pre enviromentálne vhodný vysokohorský turizmus v Kirgizsku. Posilnenie kapacít horskej záchrannej služby v Kirgizskej republike. Prepojenie slovenského a poľského geografického informačného systému horskej záchrany. Projekty, školenia a konferencie. Projekty, konferencie a školenia.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 676 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

683

SOCIAL ENGAGEMENTOTHER SITES

telekom.ro telekom.ro

Telekom Romania - Telekom

Termeni şi condiţii MyAccount Telekom. Bun venit in noul MyAccount! Acum poţi administra mult mai uşor serviciile tale Telekom, oriunde ai fi! Pentru a te bucura de toate beneficiile noului tău cont, trebuie să accepţi "Termenii şi condiţiile". În cazul în care nu eşti de acord cu aceştia şi ai factura electronică activată, vei primi factura printată sau pe adresa de email. Accept Termenii și Condițiile. Ofertă pachete 3 servicii. Pachete cu TV Net Voce. Web and Mobile TV. Web and Mobile TV. Ne găsești ș...

telekom.rs telekom.rs

Telekom Srbija

Javne nabavke i oglasi. Sve usluge Telekoma Srbija. Web prenosi na vašem računaru. Mreža za naše u Americi. Zlatni vaterpolisti gosti Telekoma Srbija. Fiksna telefonija.Internet.Multimedija. 2015 Telekom Srbija. Sva prava zadržana.

telekom.ru telekom.ru

Московский провайдер Элвис-Телеком: доступ в Интернет ( ADSL, SHDSL, радиоканал, Dial-Up ), хостинг, размещение серверов, IP-телефония, интернет карты и телефонные карты.

Доступ по цифровым каналам. Доступ по линии xDSL. Регистрация и поддержание доменов. Онлайн заявка на подключение. Доступ к информационным ресурсам. Онлайн заявка на подключение. Новые тарифы на услугу Dial-Up. Статус Регистратора доменов .RU. Новые тарифы на хостинг. ЭЛВИС ТЕЛЕКОМ награжден дипломом. Онлайн заказ доменного имени и хостинга. 171;Элвис-Телеком — известный хостинг-провайдер. Хостинг. На регистрацию домена и подключение. По высокоскоростным протоколам ADSL и SHDSL. Услуга коммутированного д...

telekom.si telekom.si

Zasebni uporabniki - Telekom Slovenije

POPUST (0 točk PROGRAMA ZVESTOBE). V košarici nimate izdelkov. Mobitel Neomejeni C za dva. Mobitel Penzion 300 za dva. Mobitel Neomejeni D do pet. TopDuo TV in telefonija. Brezskrbna mobilna telefonija, vrhunska televizija, hiter internet in neomejena fiksna telefonija, vse v enem paketu po ugodni ceni. Sestavite si ponudbo po svoji meri. Vsi paketi z internetom SiOL. Naročniki Interneta SiOL pakete Mobilnega Interneta Mobitel kupite 30 % ceneje. Programske opcije za pakete Mobitel in Internet SiOL.

telekom.sk telekom.sk

Mobilné telefóny, Paušály, Magio Internet a Televízia - Telekom

TAK TOTO JE EASY PECKA! Nonstop volania a SMS za max. 0,50 denne.

telekom.smart-home-box.de telekom.smart-home-box.de

Telekom Smart Home - Sicherheit, Energie sparen, Komfort

Smart Home Base (Basis Qivicon). App für Android und iOS. Startpakete & Vorteilspakete. Philips hue LED Lichtsystem. Philips hue Bridge (Starter-Sets). MagentaZuhause (Call & Surf). Smartphones & Handys. Datentarife & Tablets. Hotline Beratung & Bestellung. Unterlagen per Post / eMail. Telekom Smart Home – Sicherheit, Energie sparen, Komfort. Mit Telekom Smart Home. Haben Sie alles unter Kontrolle: Steuern Sie Licht. Bequem mit Ihrem Smartphone. Sonderaktion im August 2015:. Und 4 Zubehör Produkte. In fa...

telekom.taberni.de telekom.taberni.de

telekom.taberni.de

telekom.taberni.dk telekom.taberni.dk

telekom.taberni.dk

telekom.taberni.eu telekom.taberni.eu

telekom.taberni.eu

telekom.taberni.org telekom.taberni.org

telekom.taberni.org