tlumacz-czeski.pl tlumacz-czeski.pl

tlumacz-czeski.pl

Tłumacz języka czeskiego - Biuro tłumaczeń czeski - Tłumaczenia, tłumaczenie czeski

Tłumaczenia pisemne i ustne z języka czeskiego na terenie całej Polski. Tłumaczenia techniczne, ekonomiczne, prawne - sprawdź teraz!

http://www.tlumacz-czeski.pl/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR TLUMACZ-CZESKI.PL

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

March

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Tuesday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.8 out of 5 with 13 reviews
5 star
4
4 star
5
3 star
3
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of tlumacz-czeski.pl

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

2.4 seconds

CONTACTS AT TLUMACZ-CZESKI.PL

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
Tłumacz języka czeskiego - Biuro tłumaczeń czeski - Tłumaczenia, tłumaczenie czeski | tlumacz-czeski.pl Reviews
<META>
DESCRIPTION
Tłumaczenia pisemne i ustne z języka czeskiego na terenie całej Polski. Tłumaczenia techniczne, ekonomiczne, prawne - sprawdź teraz!
<META>
KEYWORDS
1 tłumacz czeski
2 czeski tłumacz
3 tłumacz języka czeskiego
4 tłumacz czeskiego
5 tłumacz przysięgły języka czeskiego
6 tłumacz przysięgły czeski
7 tłumaczenie przysięgłe czeski
8 tłumaczenia czesko polskie
9 tłumaczenia polsko czeskie
10 tłumaczenia czeski
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
strona główna,oferta,tłumaczenia pisemne,tłumaczenia ustne,tłumaczenia przysięgłe,tłumaczenia stron www,tłumaczenia wyjazdowe,targi w czechach,obsługa czeskiego rynku,nasi klienci,zamówienie,kontakt,zapraszamy,tłumacz,czeski,tłumaczenia,oferujemy,szybki
SERVER
Apache/2
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Tłumacz języka czeskiego - Biuro tłumaczeń czeski - Tłumaczenia, tłumaczenie czeski | tlumacz-czeski.pl Reviews

https://tlumacz-czeski.pl

Tłumaczenia pisemne i ustne z języka czeskiego na terenie całej Polski. Tłumaczenia techniczne, ekonomiczne, prawne - sprawdź teraz!

INTERNAL PAGES

tlumacz-czeski.pl tlumacz-czeski.pl
1

Oferta - Tłumacz czeski

http://www.tlumacz-czeski.pl/oferta

Niedziela, 04, wrzesień 2016. Tłumaczenia z języka czeskiego. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń z języka czeskiego. I na język czeski. Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin a także z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie języka czeskiego (tłumacze przysięgli języka czeskiego, tłumacze konferencyjni, native speakerzy i korektorzy). Dzięki temu możemy zagwarantować terminowość, solidność oraz wysoki poziom językowy i merytoryczny wykonywanych usług. Oferujemy:. 48 793 536 402.

2

tłumaczenia pisemne - Tłumacz czeski

http://www.tlumacz-czeski.pl/oferta/tlumaczenia-pisemne

Niedziela, 04, wrzesień 2016. Tłumaczenia pisemne z języka czeskiego. Tłumaczenia odbieramy i dostarczamy e-mailem, faksem lub pocztą. Możliwy jest również odbiór osobisty (w Gdyni lub w Andrychowie). Tłumaczenia techniczne (instrukcje obsługi, certyfikaty, świadectwa zgodności, projekty, katalogi, normy, wykresy, schematy. Tłumaczenia handlowe i ekonomiczne (bilanse, raporty, biznesplany, korespondencja handlowa, oferty, informacje o firmie, ulotki). Z nami mailowo lub telefonicznie! 48 793 536 402.

3

obsługa czeskiego rynku - Tłumacz czeski

http://www.tlumacz-czeski.pl/oferta/obsluga-czeskiego-rynku

Niedziela, 04, wrzesień 2016. Obsługa czeskiego rynku w Twojej firmie. Są Państwo zainteresowani sprzedażą swoich produktów i usług na rynku czeskim i słowackim? Chcą Państwo zakupić produkty lub usługi z Czech lub Słowacji? Poszukują Państwo informacji o tym rynku lub bazy danych potencjalnych kontrahentów? Nie chcą Państwo zatrudniać w firmie dodatkowej osoby, która się tym wszystkim zajmie? Mamy dla Państwa rozwiązanie! Badanie rynku (konkurencja, produkty, ceny). Przetłumaczenie i wysłanie oferty.

4

tłumaczenia stron www - Tłumacz czeski

http://www.tlumacz-czeski.pl/oferta/tlumaczenia-stron-www

Niedziela, 04, wrzesień 2016. Tłumaczymy strony i serwisy internetowe:. Strony firmowe i wizytówki. O różnej tematyce i w różnych technologiach wykonania. Przestrzegamy nie tylko poprawności językowej, ale bierzemy pod uwagę również specyfikę Internetu. Przyjmujemy do tłumaczenia pliki w różnych formatach (także bazodanowych), dzięki czemu unikają Państwo konieczności podwójnego konwertowania tekstu. Na życzenie klienta wykonujemy także następujące usługi:. Pozycjonowanie strony w czeskim Internecie.

5

Zamówienie - Tłumacz czeski

http://www.tlumacz-czeski.pl/zamowienie-platnosci

Niedziela, 04, wrzesień 2016. Tłumaczenia pisemne z czeskiego i na czeski. Jeżeli chcesz zamówić tłumaczenie pisemne:. 1 Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. 2 Prześlij mailem lub faksem próbkę tekstu (lub cały tekst) wraz z informacją o żądanym terminie wykonania tłumaczenia. 3 Po analizie tekstu natychmiast otrzymasz informację o przyjęciu zamówienia, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktujemy się z Tobą. Tłumaczenia ustne z czeskiego i na czeski. 48 793 536 402. 58) 739 62 49.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 6 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

11

LINKS TO THIS WEBSITE

inger.com.pl inger.com.pl

Linki

http://inger.com.pl/linki

Tel kom: 606 820 420. Tel kom: 535 821 421. Tel: 32 210 4021. Email: geodezja@inger.com.pl. Po co szukać - u nas znajdziesz to czego potrzebujesz. Znajdziesz tutaj kilka przydatnych linków do stron internetowych. Śląskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa oddział Rybnik. Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne Vertical z Żor. Przedstawiciel Handlowy marki Trimble - Geotronics Kraków. INGERencja w Sztukę - art.inger.com.pl.

ask-me.pl ask-me.pl

ASK ME - odkrywamy Internet

http://www.ask-me.pl/strona-glowna

Twoja firma w Czechach. 200 zł na reklamę. ASK ME - odkrywamy Internet. Czy małe firmy powinny inwestować w e-marketing? Poniżej zamieszczamy ciekawy artykuł z portalu eksportuj.pl, który pokazuje, że inwestycja w marketing w Internecie jest w czasach kryzysu najlepszym sposobem na zwiększenie przychodów nawet w małych firmach. Czy małe firmy powinny inwestować w e-marketing? Sądząc po rezultatach badania WebVisible i Nielsen Online czasy obszernych katalogów z firmowymi ofertami powoli odchodzą do lamusa.

ask-me.pl ask-me.pl

Twoja firma w Czechach

http://www.ask-me.pl/ask-me-oferta/ask-me-czechy

Twoja firma w Czechach. 200 zł na reklamę. Twoja firma w Czechach. Chcesz sprzedawać swoje produkty i usługi w Czechach? Masz już stronę internetową w języku czeskim, ale nie przynosi ona zakładanych zysków? Jako firma, która łączy know-how z dziedzin marketingu, reklamy internetowej i PR, a jednocześnie zatrudnia osoby zajmujące się zawodowo tłumaczeniami z języka czeskiego, jesteśmy w stanie zaoferować unikalną na polskim rynku usługę. W jej skład wchodzą:. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że wiel...

ask-me.pl ask-me.pl

Reklama w Google

http://www.ask-me.pl/ask-me-oferta/ask-me-reklama-google

Twoja firma w Czechach. 200 zł na reklamę. Chcesz szybko zwiększyć ilość oglądających Twoją stronę? Planujesz promocję jakiegoś produktu lub usługi? Zbliża się okres, który jest dla Ciebie bardzo ważny pod względem sprzedaży? Skorzystaj z naszej oferty reklamy w Google! Twoja reklama znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w sekcji 'Linki sponsorowane':. Najważniejsze zalety reklamy w Google:. Płacisz tylko za kliknięcie w reklamę (czyli za wejście potencjalnego klienta na Twoją stronę).

ask-me.pl ask-me.pl

Optymalizacja stron internetowych

http://www.ask-me.pl/ask-me-oferta/ask-me-optymalizacja-stron-internetowych

Twoja firma w Czechach. 200 zł na reklamę. Aby wyjaśnić, na czym polega tajemniczy zwrot 'optymalizacja stron internetowych' posłużymy się drobnym przykładem. Poniżej trzy wyniki wyszukiwania gabinetu dentystycznego, który przyciągnąłby Twoją uwagę? A) pomogą zlikwidować słabe punkty strony. B) zminimalizują ilość odrzucenia strony przez oglądających (czy wiesz, że bez optymalizacji przeciętnie ponad 60% odwiedzających opuszcza stronę natychmiast po jej otworzeniu? Zamów optymalizację swojej strony.

ask-me.pl ask-me.pl

Latest

http://www.ask-me.pl/features-mainmenu-47

Twoja firma w Czechach. 200 zł na reklamę. Czy małe firmy powinny inwestować w e-marketing? Poniżej zamieszczamy ciekawy artykuł z portalu eksportuj.pl, który pokazuje, że inwestycja w marketing w Internecie jest w czasach kryzysu najlepszym sposobem na zwiększenie przychodów nawet w małych firmach. Czy małe firmy powinny inwestować w e-marketing? Sądząc po rezultatach badania WebVisible i Nielsen Online czasy obszernych katalogów z firmowymi ofertami powoli odchodzą do lamusa. 200 zł na reklamę. Tłumacz...

ask-me.pl ask-me.pl

ASK ME

http://www.ask-me.pl/ask-me-kontakt

Twoja firma w Czechach. 200 zł na reklamę. Ul 3 Maja 19/12. 48 793 536 402. Http:/ www.ask-me.pl. Pobierz informacje jako: Wizytówka. Prześlij kopię tej wiadomości na swój e-mail. Tłumaczenia - język czeski. Tłumaczenia - język słowacki. Tłumaczenia - język rosyjski. Skorzystali z naszych usług. Reklama w Google - promocja! Twoja firma w Czechach. Tłumaczenia - język czeski. Czy małe firmy powinny inwestować w e-marketing? Tłumaczenia z języka czeskiego. Umowy handlowe, dokumentacje przetargów.

ask-me.pl ask-me.pl

Szukaj

http://www.ask-me.pl/szukaj

Twoja firma w Czechach. 200 zł na reklamę. Tłumaczenia - język czeski. Tłumaczenia - język słowacki. Tłumaczenia - język rosyjski. Skorzystali z naszych usług. Reklama w Google - promocja! Twoja firma w Czechach. Tłumaczenia - język czeski. Czy małe firmy powinny inwestować w e-marketing? Tłumaczenia z języka czeskiego. Specjalizuje się w tłumaczeniach z i na język czeskii. Umowy handlowe, dokumentacje przetargów. Reklama, marketing, ekonomia. Oraz wszelkie inne teksty specjalistyczne.

ask-me.pl ask-me.pl

Tłumaczenia - język czeski

http://www.ask-me.pl/ask-me-oferta/tlumaczenia-czeski

Twoja firma w Czechach. 200 zł na reklamę. Tłumaczenia - język czeski. Firma ASK ME specjalizuje się w tłumaczeniach z i na język czeski. Współpracujemy z firmami, osobami prywatnymi oraz innymi biurami tłumaczeń (Emiter, PC NET SERVICE, Lauda Audio, VITKOVICE Milmet, Ogniochron i in.). Umowy handlowe, dokumentacje przetargów. Reklama, marketing, ekonomia. Oraz wszelkie inne teksty specjalistyczne. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.Tlumacz-Czeski.pl. Twoja firma w Czechach.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 10 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

19

SOCIAL ENGAGEMENTOTHER SITES

tlumacz-chinskiego.pl tlumacz-chinskiego.pl

Chinese-English interpreting and translation

Chinese translation and interpreting. The brightening flame of truth pursue − Adam Asnyk. Chinese-English interpreting and translation. My experience and credentials:. I hold an MA degree in Chinese, which I received from Warsaw University. In year 2014, I passed the 6th (i.e. the highest) level of the new Chinese Proficiency Test. I have been and interpreter and translator since 2004. I can interpret conversations in the areas of commerce and technology. For more info about my person, please see my CV.

tlumacz-chorwacki.vj3.pl tlumacz-chorwacki.vj3.pl

Tłumacz chorwacki, tłumaczenia chorwackie, tłumacz przysięgły chorwacki

Najtrudniejszy język na świecie. Wykonujemy tłumaczenia z j. polskiego na chorwacki i odwrotnie, ponadto wykonujemy tłumaczenia z j. chorwackiego na inny język obcy. OFERUJEMY TŁUMACZENIA CHORWACKIE PRZYSIĘGŁE I ZWYKŁE. Tłumaczenia pisemne chorwackie - przysięgłe i zwykłe. Konsekutywne; obsługa językowa konferencji, negocjacji, targów, wystaw, szkoleń, przyjęć itd. tłumaczenia kabinowe (symultaniczne) wraz z dostarczeniem aparatury; tłumaczenia towarzyszące. Rabaty za opinie w Google miejsca. Republika C...

tlumacz-czechowice.pl tlumacz-czechowice.pl

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY I SPECJALISTYCZNY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Tłumaczenia - Czechowice-Dziedzice. Profesjonalne tłumaczenia po konkurencyjnych cenach - zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe), w kilkudziesięciu językach. Rafał Oleśkowicz html, xhtml, css, php, ruby, photoshop, slackware. TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY I SPECJALISTYCZNY. Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, ustanowionym przez Ministra Sprawiedliwości Rzeczypospolitej Polskiej (nr wpisu na listę tłumaczy przysięgłych TP/97/09). Języki obce a tłumaczenia w szczególności to nie tylko mój zawód, ale takż...

tlumacz-czeski.com.pl tlumacz-czeski.com.pl

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY CZESKI - WARSZAWA, BIURO TŁUMACZEŃ WARSZAWA, TŁUMACZENIA DOKUMENTÓW WARSZAWA, CZESKI

Biuro tłumaczeń w Warszawie. Tel 48 (22) 381 23 30. Kom 48 691 314 611. Tłumacz języka czeskiego w Warszawie. Specyfika czeskiego tłumaczenia przysięgłego polega na tym, że tłumaczony jest każdy element występujący w pierwowzorze, w tym: zapiski, odsyłacze, pieczęcie, itp. zgodnie z przepisami o tłumaczeniach przysięgłych. Aby przetłumaczyć dokumenty z języka czeskiego w Warszawie. Powinno się powierzyć to zadanie tłumaczowi języka czeskiego. Tłumaczenie przysięgłe języka czeskiego. Obsługujemy wszystkie...

tlumacz-czeski.globtra.com tlumacz-czeski.globtra.com

Łukasz Mrzygłód - translator's profile on GlobTra.com

Post a job/Get quotes. Łukasz Mrzygłód - translator's profile on GlobTra.com. Profesjonalne tłumaczenia z języka czeskiego - wysoka jakość za rozsądną cenę! Jestem tłumaczem przysięgłym i konferencyjnym języka czeskiego. Specjalizuję się w tłumaczeniach technicznych (tłumacz NOT), prawnych i ekonomicznych. Tłumaczeniami zajmuję się od 2000 r., zapewniam wysoką jakość, terminowość i profesjonalne podejście na każdym etapie zlecenia. Świadczę usługi na terenie całej Polski i Czech. Years of experience: 11.

tlumacz-czeski.pl tlumacz-czeski.pl

Tłumacz języka czeskiego - Biuro tłumaczeń czeski - Tłumaczenia, tłumaczenie czeski

Piątek, 14, sierpień 2015. Oferujemy ustne i pisemne tłumaczenia z języka czeskiego. Gwarantujemy wysoką jakość i krótkie terminy realizacji. Świadczymy usługi w całym kraju. Jesteśmy biurem tłumaczeń specjalizującym się w tłumaczeniach z i na język CZESKI. Współpracujemy z firmami, osobami prywatnymi oraz innymi biurami tłumaczeń. Świadczymy również usługi związane z reklamą w czeskim Internecie oraz optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych w języku czeskim. Wystawiamy faktury VAT.

tlumacz-czeski.vj3.pl tlumacz-czeski.vj3.pl

Tłumacz czeski, tłumaczenia czeskie, tłumacz przysięgły czeski

Najtrudniejszy język na świecie. Wykonujemy tłumaczenia z j. polskiego na czeski i odwrotnie, ponadto wykonujemy tłumaczenia z j. czeskiego na inny język obcy. OFERUJEMY TŁUMACZENIA CZESKIE PRZYSIĘGŁE I ZWYKŁE. Tłumaczenia pisemne czeskie - przysięgłe i zwykłe. Obsługa językowa konferencji, negocjacji, targów, wystaw, szkoleń, przyjęć itd. tłumaczenia kabinowe (symultaniczne) wraz z dostarczeniem aparatury; tłumaczenia towarzyszące. Rabaty za opinie w Google miejsca. Vision Jobs Oława - miejsca google.

tlumacz-czeskiego.globtra.com tlumacz-czeskiego.globtra.com

dr Jan Habernal - translator's profile on GlobTra.com

Post a job/Get quotes. Dr Jan Habernal - translator's profile on GlobTra.com. Tłumaczenia z czeskiego i na czeski - szybko, tanio i profesjonalnie! Urodziłem się 8 września 1982 roku we Frýdku-Místku (Republika Czeska). W 2002 roku ukończyłem Średnią Szkołę Techniczną (kierunek Transport Drogowy). W 2009 roku ukończyłem z wyróżnieniem studia magisterskie, a w 2013 roku uzyskałem dyplom doktora filologii (Słowiańska Filologia Porównawcza). W ciągu 6 lat działalności profesjonalnej przetłumaczyłem tysiące ...

tlumacz-czeskiego.pl tlumacz-czeskiego.pl

Tłumacz przysięgły języka czeskiego Zielona Góra

Tłumacz przysięgły języka czeskiego. E-mail : rosikiewicz@op.pl. Tel : 697 085 194. Fax : 68 451 70 05. Tłumacz przysięgły języka czeskiego Zielona Góra. Nazywam się Teresa Rosikiewicz i jestem absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Pradze (1988). Na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie zdałam egzamin państwowy z języka czeskiego potwierdzający znajomość języka czeskiego na poziomie studiów magisterskich języka czeskiego(19.11.2002). Konsekutywne i symultaniczne (kabinowe). Tel : 68 451 70 05.

tlumacz-dunski.pl tlumacz-dunski.pl

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY DUŃSKI - WARSZAWA, BIURO TŁUMACZEŃ WARSZAWA, TŁUMACZENIA DOKUMENTÓW WARSZAWA, DUŃSKI

Biuro tłumaczeń w Warszawie. Tel 48 (22) 381 23 30. Kom 48 691 314 611. Tłumacz języka duńskiego w Warszawie. Żeby przetłumaczyć dokumenty z języka duńskiego w Warszawie. Powinno się polecić ten problem tłumaczowi języka duńskiego. Każda przetłumaczona strona w tłumaczeniu przysięgłym języka duńskiego jest opatrywana pieczęcią i podpisem tłumacza przysięgłego duńskiego tzn. upoważnionego do realizowania tłumaczeń wymaganych częstokroć przez urzędy. Tłumaczenie przysięgłe języka duńskiego. Obsługujemy kor...

tlumacz-dunski.vj3.pl tlumacz-dunski.vj3.pl

Tłumacz duński, tłumaczenia duńskie, tłumacz przysięgły duński

Najtrudniejszy język na świecie. Wykonujemy tłumaczenia z j. polskiego na duński i odwrotnie, ponadto wykonujemy tłumaczenia z j. duńskiego na inny język obcy. OFERUJEMY TŁUMACZENIA DUŃSKIE PRZYSIĘGŁE I ZWYKŁE. Tłumaczenia pisemne duńskie - przysięgłe i zwykłe. Konsekutywne; obsługa językowa konferencji, negocjacji, targów, wystaw, szkoleń, przyjęć itd. tłumaczenia kabinowe (symultaniczne) wraz z dostarczeniem aparatury; tłumaczenia towarzyszące. Rabaty za opinie w Google miejsca. Język duński (dansk, de...