000talagh000.blogfa.com 000talagh000.blogfa.com

000talagh000.blogfa.com

انقلاب علیه خود

انقلاب علیه خود - هلیا. من دیگر برای تو از نهایت سخن نخواهم گفت. که چه سوگوارانه اند تمام پایان ها....

http://000talagh000.blogfa.com/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR 000TALAGH000.BLOGFA.COM

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

May

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Thursday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.0 out of 5 with 18 reviews
5 star
7
4 star
6
3 star
4
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of 000talagh000.blogfa.com

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

0.2 seconds

FAVICON PREVIEW

  • 000talagh000.blogfa.com

    16x16

CONTACTS AT 000TALAGH000.BLOGFA.COM

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
انقلاب علیه خود | 000talagh000.blogfa.com Reviews
<META>
DESCRIPTION
انقلاب علیه خود - هلیا. من دیگر برای تو از نهایت سخن نخواهم گفت. که چه سوگوارانه اند تمام پایان ها....
<META>
KEYWORDS
1 انقلاب علیه خود
2 000talagh000
3 Blog
4 Weblog
5 Persian
6 Iran
7 Iranian
8 Farsi
9 Weblogs
10 Blogs
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
انقلاب علیه خود,خیلییییییییییییییییییییی خوش گذشت,سبحان الله و,الحمدلله,اون موقع خونه,خیلی خوندم خداییش,قدر لحظه هامو,موفقیت,امتحان بخونم,می خورم,اینحوری نمی شهههههههههههههههههههههههه,اونم گفت منم,یلدا مبارک,بی مرز باش,خاکی باش,پرنده ها دنبالمن,همین الان
SERVER
Microsoft-IIS/8.5
POWERED BY
ASP.NET
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

انقلاب علیه خود | 000talagh000.blogfa.com Reviews

https://000talagh000.blogfa.com

انقلاب علیه خود - هلیا. من دیگر برای تو از نهایت سخن نخواهم گفت. که چه سوگوارانه اند تمام پایان ها....

INTERNAL PAGES

000talagh000.blogfa.com 000talagh000.blogfa.com
1

انقلاب علیه خود - گردش . شادی هورررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

http://www.000talagh000.blogfa.com/post/265

هلیا من دیگر برای تو از نهایت سخن نخواهم گفت. که چه سوگوارانه اند تمام پایان ها. ساعت 6 عصر بود که با اکیپ دوستام عازم یک جشن شدیم. تو جاده ها رفتیم و از روستاها رد شدیم. خارج از شهر و روستاها ویلایی بود. پر از زندگی.اون اطراف بکر بود و هیچ کسی زندگی نمی کرد. پر بود. از زمین های کشاورزی و دشت.مرغ و خروس و گوسفند و تراکتور. از پله ها که بالا رفتیم همه جا نور پردازی شده بود. DJ و موزیک و تار و دف. رقصیدیم و خوندیم و خندیدیییییییییییییییییییییییییییییم. با دوستای قدیمیم. مرجع مقالات تخصصی ایران.

2

انقلاب علیه خود - بی مرز باش

http://www.000talagh000.blogfa.com/post/258

هلیا من دیگر برای تو از نهایت سخن نخواهم گفت. که چه سوگوارانه اند تمام پایان ها. بی مرز عشق بورز. به خود. به خانواده. به آن هایی که نگاهشان پنجره حتی دیوار است . بی مرز باش. ببخش. بی مرز بخند. گریه کن. بی مرز آرزو کن. کشف کن. بی مرز محبت کن. دوست بدار. بی مرز از خدا بخواه. صدایش کن. انسان هایی در زندگی ام هستن که بی مرز برای من اند. مثل پدر. مادر. خواهر. دوست واقعی. بدون هیچ انتظاری آن ها فقط برای وجودشان برای بودنشان دوست شان دارم. و بی مرز عشق می ورزم. دیگران را باید ببخشی تا خودت رها بشی. حتی بعضی وقت...

3

انقلاب علیه خود

http://www.000talagh000.blogfa.com/1392/06

هلیا من دیگر برای تو از نهایت سخن نخواهم گفت. که چه سوگوارانه اند تمام پایان ها. رشته ی مورد علاااااااقم. تاريخ پنجشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۲ساعت 11:52 نويسنده هلیا. لحظه یکی شدن تو آینه ها نزدیکه.راحیل. مرجع مقالات تخصصی ایران. رو در رو / /خبر.

4

انقلاب علیه خود -

http://www.000talagh000.blogfa.com/post/260

هلیا من دیگر برای تو از نهایت سخن نخواهم گفت. که چه سوگوارانه اند تمام پایان ها. وااااااااااااااااییی. خدایاااااااااااااااااااا نزدیک امتحانای پایان ترمه. هفته دیگه. برنامه ربزی کردم بخونم از برنامم عقبم! از بس همه چیز می چسبه وقتی می خوای درس بخونی جز درس خوندن. تو آینه خودمو نگاه می کنم دوس دارم موهامو آفریقایی ببافم . رنگش کنم. بعد از امتحانام باید به خودم برسم. الان وسط درس این تصمیمه ناگهانی رو گرفتم! یه عالمه خوراکی هم گذاشتم کناره کتابا یک خط می خونم یک بسته پفک. باید یه تصمیم انتحاری بگیرم!

5

انقلاب علیه خود

http://www.000talagh000.blogfa.com/1392/04

هلیا من دیگر برای تو از نهایت سخن نخواهم گفت. که چه سوگوارانه اند تمام پایان ها. خدایا تو دعوتم کردی و من دعوتت را پذیرفتم . یعنی واقعا این من بودم؟ مثل یک خواب بود. . پر از خدایم . . خالی از همه ی خودم . هنوز هم بعد از این چند روز برگشتنم وقتی لحظه ای می خوابم اونجا هستم . دارم طواف می کنم. انگار هنوز روحم اونجا مونده. بهت زده ام . از این همه حسه خوبی که اونجا بود و نصیبم شد. آخه چرا من؟ باورم نمی شه هنوز. حتی اونجا کنار خونه ی خدا که دیواره کعبه رو بوسیدم و. زیاده . انگشت برای نوشتن کمه. پشت مقام ابراه...

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 15 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

20

LINKS TO THIS WEBSITE

tabeheshgh.blogfa.com tabeheshgh.blogfa.com

به خلوتگاه من خوش اومدید. - تنهاااااااااااااااااااااا

http://www.tabeheshgh.blogfa.com/post-95.aspx

به خلوتگاه من خوش اومدید. یک فنجان حرف دم نکشیده. من از گریستن تو شاد شدم. از این که تنها نیستم شاد شدم. شاد شدم و لبخند زدم. تو نیز لبخند زدی. لبخندهای ما در هم ادغام شد. تو همۀ وجود من شدی. من به تو دل بستم. زندگی شادی ما را دید. خورشید از پشت ابر بیرون آمد. تو ناگهان محو شدی! که به سایه ام دل بسته بودم! من باز هم تنها شدم. نوشته شده در دوشنبه ۶ دی۱۳۸۹ساعت 4:22 توسط نسیم سحری. توی جاده ای که انتهاش معلوم نیست. پیاده یا سواره بودنت فرقی نمی کنه،. اما اگه همراهی داشته باشی. که تنهات نذاره ،. سیاه و سفید@ .

ghafasekhak.blogfa.com ghafasekhak.blogfa.com

حرفهایی برای نشنیدن .....

http://www.ghafasekhak.blogfa.com/post-167.aspx

امروز میرم که بگم . 3 ام نوشت: همون روز گفتم. خیالم راحت شد الان :). 6 واحد امتحانم هم تمام شد و حالا فقط مونده پایان نامه.البته چهارشنبه باید برم برا یه درس که امتحانش رو دارم کنفرانس بدم. حرفهایی برای نشنیدن . دلتنگی و دیگر هیچ. از پاییز تا زمستان (مایا عزیز). روزهای زندگی من (الهام عزیز). ترک های یک زن.(پری خانم). متاهلی ناکام (الهه جون). انقلاب علیه خود(هلیا عزیز). برای خودم (عاطفه مهربون). يواشكي هاي زندگي يك عدد نسكافه اي (فیروزه خانم). شازده خانم (نویده بانو عزیز). زنی از کوچه پشتی.(هلن عزیز).

ghafasekhak.blogfa.com ghafasekhak.blogfa.com

حرفهایی برای نشنیدن .....

http://www.ghafasekhak.blogfa.com/post-161.aspx

اول میخوام حذف کنم. بعد تصمیم میگیرم نگه دارم و جلوشون بنویسم حذف. پروانه-زهرا-سمیرا-اصغری-ایرانی-کاظم وند رو جلو اسم شون نوشتم حذف. فردا چه کارم تصویب شه چه نشه ،یه بازنگری کلی رو ادمهایی که اسم دوست رو روشون گذاشتم خواهم کرد. حرفهایی برای نشنیدن . دلتنگی و دیگر هیچ. از پاییز تا زمستان (مایا عزیز). روزهای زندگی من (الهام عزیز). ترک های یک زن.(پری خانم). متاهلی ناکام (الهه جون). انقلاب علیه خود(هلیا عزیز). برای خودم (عاطفه مهربون). يواشكي هاي زندگي يك عدد نسكافه اي (فیروزه خانم).

tabeheshgh.blogfa.com tabeheshgh.blogfa.com

به خلوتگاه من خوش اومدید. - سکوت تلخ!!!...

http://www.tabeheshgh.blogfa.com/post-70.aspx

به خلوتگاه من خوش اومدید. یک فنجان حرف دم نکشیده. نه این که حرفی برای گفتن نیست. هست،حرفی هست،عشق هست،بغض هست،درد هست. اما چه بگویم وقتی . وقتی نه در انزوای خالی سکوتم دستی مهربان،. نه تلاش دوباره ای برای نو شدن. گمان مبر همیشه حوالی خواب های تو بیدارم. گمان مبر همیشه عاشقانه می نویسم و می خوانمت. عشق به زخم که برسد ،سکوت می شود. زخم که عمیق شود بیداری دل ، درد است ، من در این بغض های هر لحظه در این. دلتنگی های مدام در این آشفتگی های دقائقم ،دارم سکوت می شوم. توی جاده ای که انتهاش معلوم نیست. به خاطر تو@ .

ghafasekhak.blogfa.com ghafasekhak.blogfa.com

حرفهایی برای نشنیدن .....

http://www.ghafasekhak.blogfa.com/post-158.aspx

اولی ش رو گذروندم. اولیش گذشت.امیدوارم.باید 30 تا جواب درست داشته باشیم از 60 سوال.35 تا رو جواب دادم.چندتا رو باریسک.اصلا تو کتابها پیدا نمی کردم.امیدوارم. کاش قبول شم. هنوز کلید سوالها رو نزاشتن. اما امتحان.همه منابع رو پیدا نکرده بودم.یه کوله و یه کیف و یه پلاستیک پر از کتاب داشتم.وضیعتی بود.:). 8:30 رسیدم.9 شروع میشد.جاتون خالی .رسیدم همه کتاب ها شون رو زمین پخش کرده بودن. واقعا امتحان با شرایط شاقعه بود. 10 دقیقه رو هم ندادن.هی همه اومدن برگه منو کشیدن. از 9 شروع شه میشه 5 عصر. حرفهایی برای نشنیدن .

ghafasekhak.blogfa.com ghafasekhak.blogfa.com

حرفهایی برای نشنیدن .....

http://www.ghafasekhak.blogfa.com/post-159.aspx

معمولا ما ادمها فقط شرایط خودمون رو در نظر میگیریم و درک شرایط دیگران خیلی برامون سخته. ماها همیشه با پاهامون راه میریم و میدویم و . نمی تونیم شرایط آدمهای رو ویلچر رو درک کنیم.و امروز تو امتحان سوال جوری بود که درآوردن رمپ برا معلولین واقعا سخت بود و امکانش خیلی کم بود.جاش جک گذاشتم که از ارتفاع 0.00 برن به ارتفاع 1.20 .از امتحان که اومدم بیرون تا نیم ساعت بغض کرده بودم.چرا نتونستم رمپ دربیارم؟ بعد که به دوستام زنگ زدم بیشترشون جک گذاشته بودن.خوشحال شدم. حرفهایی برای نشنیدن . دلتنگی و دیگر هیچ.

tabeheshgh.blogfa.com tabeheshgh.blogfa.com

به خلوتگاه من خوش اومدید. - هان!!!!!!..

http://www.tabeheshgh.blogfa.com/post-89.aspx

به خلوتگاه من خوش اومدید. یک فنجان حرف دم نکشیده. جوان ثروتمندی نزد عارفی رفت و از او اندرزی برای زندگی نیک خواست. عارف او را به کنار پنجره برد و پرسید: چه می بینی؟ گفت: آدم هایی که می آیند و می روند و گدای کوری که در خیابان صدقه می گیرد. بعد آینه بزرگی به او نشان داد و باز پرسید: در آینه نگاه کن و بعد بگو چه می بینی؟ گفت: خودم را می بینم! عارف گفت: دیگر دیگران را نمی بینی! آینه و پنجره هر دو از یک ماده ی اولیه ساخته شده اند : شیشه. این دو شی شیشه ای را با هم مقایسه کن :. توی جاده ای که انتهاش معلوم نیست.

tabeheshgh.blogfa.com tabeheshgh.blogfa.com

به خلوتگاه من خوش اومدید. - خدایا

http://www.tabeheshgh.blogfa.com/post-90.aspx

به خلوتگاه من خوش اومدید. یک فنجان حرف دم نکشیده. نوشته شده در سه شنبه ۳۰ آذر۱۳۸۹ساعت 18:39 توسط نسیم سحری. توی جاده ای که انتهاش معلوم نیست. پیاده یا سواره بودنت فرقی نمی کنه،. اما اگه همراهی داشته باشی. که تنهات نذاره ،. بی انتها بودن جاده برات. رسم این شهر عجیب است،. قصد این قوم فریب است،. آن که یک روز دل به نگاهش دادیم. خندهاش سرد و غریب است،. کتابم را بخوان ای دوست. هزاران نکته دارم من. بخوانم نرم و آهسته. کتابم را بخوان ای دوست. خدایا خیر و برکت. برایم مقدر و مقرر فرما. بر آنچه تو تاخیر اندازی.

tabeheshgh.blogfa.com tabeheshgh.blogfa.com

به خلوتگاه من خوش اومدید. - هیس!!..بذار حرف بزنم!!..

http://www.tabeheshgh.blogfa.com/post-85.aspx

به خلوتگاه من خوش اومدید. یک فنجان حرف دم نکشیده. حرف های بدون ویرایش. زندگیزندگی.زندگی.چیست این زندگی؟ سردرگمم در دایره ی زندگی! خدا رو شکر.اما من نه خوبم نه خوشم! اگه دلیلشو پیدا کردی خبرم کن. پاییز امسال یه جوریه؟ امشب از اون شب هاست.هوای نوشتن های راه و بی راه دارم.همش دلم یه جوریه! من که چند وقتی است حس می کنم دیوانه شده ام.تو فامیل همه بهم میگن این روزا یه جوری شدی؟ دیگه سحر همیشگی نیستی! آخه من دختر پر جنب و جوشو شوخم اما حالا گوشه گیر شدم انگار.نمی دونم از زندگیم چی می خوام؟ که تنهات نذاره ،.

ghafasekhak.blogfa.com ghafasekhak.blogfa.com

حرفهایی برای نشنیدن .....

http://www.ghafasekhak.blogfa.com/post-171.aspx

همه چیز سرجای خودش هست در بهترین حالت . حرفهایی برای نشنیدن . دلتنگی و دیگر هیچ. از پاییز تا زمستان (مایا عزیز). روزهای زندگی من (الهام عزیز). ترک های یک زن.(پری خانم). متاهلی ناکام (الهه جون). انقلاب علیه خود(هلیا عزیز). برای خودم (عاطفه مهربون). يواشكي هاي زندگي يك عدد نسكافه اي (فیروزه خانم). شازده خانم (نویده بانو عزیز). زنی از کوچه پشتی.(هلن عزیز).

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 155 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

165

OTHER SITES

000t.com 000t.com

000t.com域名出售,000t.com可以转让,this domain is for sale

This domain name is for sale! Site=000t.com&Menu=no" title="点击这里给我留言" target=" blank" class="bg". Escrow through ename.com. The detail process, you can visit here. Or contact ,or contact us directly:. To gurantee the security of the escrow service,the whole process needs about 5 working days.

000t.net 000t.net

Quarry Plant - Stationary Crusher - Roller Crusher

Quarry Plant, granite crushing plant, andesite crushing plant, Volcanic Ash crushing plant, stationary crusher, roller crusher, vertical shaft impact crusher, double toggle jaw crusher, multicylinder cone crusher, tertiary crusher, apron feeder, vibrating feeder. Ran online cara membuat fine grind stone. Breville bcg450xl conical burr grinder. Cara menyeting roll mill golvetto. Bahan untuk membuat fine grind stone di ran online.

000t.org 000t.org

雷锋高手心水,香港六合采,香港挂牌之全篇,六合现场开奖结果,香港赛马直播,www.84099.com

Http:/ www.000t.org六合彩三中二六合同彩特码六和彩资料沉默了一会儿六合彩特码号,六合彩现在开码人才竞争的关键是教育六合彩总站六合彩从开始到最后的特码诗,六合彩管家婆六和彩东方心经报,六合彩今晚,六合彩开奖网,六合彩码号,www.84099.com.

000tabibito.blogspot.com 000tabibito.blogspot.com

銀河鉄道の旅人

嗆馬逐狗保台! ★★★★深緑?純緑です。 立法調査資料『外国の立法』No.263-2を掲載. パイワン族秘道-80:賽嘉社-2. メールマガジン『台湾の声』『日本之声』. 12300;台湾の声」【ヘンリー・ストークス、加瀬英明特別対談】「東京裁判史観の受け入れは愚かだ」. Taiwan Resistance to One China 一中不合作. 12304;重要】【搬家公告】. じゃぱっぼえ~‘呷飽没’(吃飽没):台灣篇 . 撤収…(2012/7/29)林北愛騎團武嶺ツーリング⑮完. 台灣人一定要看/一段日治時期的珍貴影片出土! 台湾の日本時代に関する珍しい映画が再発見された! 蓮舫(れんほう)公式サイト 参議院議員、行政刷新担当大臣. 65308;百年の絆>US印ステンレス製スプーン、生き帰られた台湾人旧ニッポン兵が語れなかった悔しい戦後記憶. 9733;★★★★我們流著不同的血液:台灣各族群身世之謎. 李筱峰專欄:為林媽利醫師敲邊鼓 呼應林著《我們流著不同的血液》. 9733;★★★★不能公投, 只好革命! 台灣南歌 - 蔡振南 演唱【母親ㄟ名叫台灣】. Teinen Jouzu :. 仙大大確已...

000talagh000.blogfa.com 000talagh000.blogfa.com

انقلاب علیه خود

هلیا من دیگر برای تو از نهایت سخن نخواهم گفت. که چه سوگوارانه اند تمام پایان ها. ساعت 6 عصر بود که با اکیپ دوستام عازم یک جشن شدیم. تو جاده ها رفتیم و از روستاها رد شدیم. خارج از شهر و روستاها ویلایی بود. پر از زندگی.اون اطراف بکر بود و هیچ کسی زندگی نمی کرد. پر بود. از زمین های کشاورزی و دشت.مرغ و خروس و گوسفند و تراکتور. از پله ها که بالا رفتیم همه جا نور پردازی شده بود. DJ و موزیک و تار و دف. رقصیدیم و خوندیم و خندیدیییییییییییییییییییییییییییییم. با دوستای قدیمیم. و لا اله الا الله. همونی که بهم خیلی...

000tanha000.blogfa.com 000tanha000.blogfa.com

دل تنها

این پسرایی که همیشه ته ریش دارن! اینایی که هیچوقت موهاشون بلند نیست! اینایی که صداشون مردونست! اینایی که وقتی ازشون جدا میشی تا یه ساعت دستات بو عطرشونو میده! همونایی که وقتی کنارت نشستن بهت اس ام اس میدن دوست دارم! اینایی که وقتی ازت دلخورن باهات حرف نمیزنن دوست داری محکم بغلشون کنی! اینایی که شبا موقع شب بخیر گفتن میگن مال خودمی! اینایی که بد دهن نیستن وقتی فحش ازت میشنون میگن بی ادب! اینایی که دستاشونو با دوتا دستت باید بگیری! همونایی که وقتی عصبانی میشی و داد میزنی بغلت میکنن و میگن باهم حلش میکنیم!

000tanhaaaa000.blogfa.com 000tanhaaaa000.blogfa.com

جایی در همین نزدیکی

جایی در همین نزدیکی. جایی همین نزدیکی همه ی مردم زندگی می کنن ولی من جایی بین آن ها ندارم و باید از دور ببینمشون. زندگی رسم خوشایندی است. شعری زیبا از سهراب سپهری. دکلمه خسرو شکیبایی.حال همه ما خوب است اما تو باور نکن. قالب های نایت اسکین. مجله فرهنگ و هنر. کسی رو که دوست. اون بد جوری دلت. سه شنبه هفدهم دی 1392 ] [ 20:18 ] [ بارش ]. بچه ها لطفا برداشت خودتون رو از این مطلب برام بنویسید* * برام خیلی مهمه * *. شنبه چهاردهم دی 1392 ] [ 23:43 ] [ بارش ]. چهارشنبه یازدهم دی 1392 ] [ 2:48 ] [ بارش ]. چهارشنبه ...

000tanhatarin000.blogfa.com 000tanhatarin000.blogfa.com

یه عاشق تنها

چون عاشق میشدم گفتم ربودم گوهر مقصود.ندانستم که این دریاچه موج خون فشان دارد. میشود باران ببارد . می شود باران ببارد؟ قول می دهم فقط. قطره های پاکش را بغل کنم! و بی هیچ اشکی. فقط بویش را حس کنم! فقط از پشت پنجره نگاهش می کنم. قول می دهم برایش شعر نگویم. دلم به اندازه تمام روزهای بارانی تنگ است . بعد از مدت ها اومدم بنویسم و گرد و خاکی از سرو روی کلبه کنار بزنم . انتظار سهم همیشگی دل من . نوشته شده در جمعه نهم اسفند 1392ساعت 15:23 توسط یه عاشق . از وقتی تنها شدم معنی خیلی از حرفها رو فهمیدم. و همین کافی .

000tanya000.deviantart.com 000tanya000.deviantart.com

000TANYA000 (Skorobogatikh Tatyana) - DeviantArt

Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) " class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 4 Years. This deviant's full pageview. Last Visit: 147 weeks ago. This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets. Why," you ask? Jan 29, 2012.

000tarannom000.blogfa.com 000tarannom000.blogfa.com

دختری ازجنس تنهایی...

اجازه می دی تا ابد سر بزارم رو شونه هات؟ روزی هزار و صد دفه بگم که می میرم برات. حرف قلبم شایدهم صدای تپشش. اين وبو تقديم چشمان زيبايت مي كنم اي هستي من. تا شايد روزگاري در قلب تو جايي براي خود پيدا نمايم. من به دنبال لينك كردن قلب هام تا كه روزي منم لينك شم. پس منو به نام ستاره ي عاشقي. و منم شما رو مي لينكم تنها اراده كنيد عزيزان. دوشنبه دهم آبان ۱۳۸۹ 15:54 دختری به نام دریا. از این به بعב هر کی بهت گفت:. تو چشاش نگا ک. آروم سرشو بذار رو شونت،. בر گوشش بگو :. و انتهای این قصهی سرد و سفید. می ت رس م.