001001.blogfa.com 001001.blogfa.com

001001.blogfa.com

The best just got better

The best just got better -

http://001001.blogfa.com/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR 001001.BLOGFA.COM

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

January

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Sunday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.2 out of 5 with 5 reviews
5 star
3
4 star
0
3 star
2
2 star
0
1 star
0

Hey there! Start your review of 001001.blogfa.com

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

0.2 seconds

FAVICON PREVIEW

  • 001001.blogfa.com

    16x16

CONTACTS AT 001001.BLOGFA.COM

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
The best just got better | 001001.blogfa.com Reviews
<META>
DESCRIPTION
The best just got better -
<META>
KEYWORDS
1 The best just got better
2 001001
3 Blog
4 Weblog
5 Persian
6 Iran
7 Iranian
8 Farsi
9 Weblogs
10 Blogs
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
یاس ی ما,ویولت دخترک,بیا برویم,سلام/فراموشی/سیب,یکی برای من,بخواب,و من,با دستانت,ولی خدا,هنوز همان است,دستهاي تاريكي,تاريكي را,در انتظار چشمي,كه نمي گريد,دست هاي تاريكي,چه بلند فرياد,مي كنند,ستاره را,كه نمي تابد,كاغذ سفيد بود,مطالب قدیمیتر,صفحه نخست
SERVER
Microsoft-IIS/8.5
POWERED BY
ASP.NET
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

The best just got better | 001001.blogfa.com Reviews

https://001001.blogfa.com

The best just got better -

INTERNAL PAGES

001001.blogfa.com 001001.blogfa.com
1

The best just got better - سلام/فراموشی/سیب

http://www.001001.blogfa.com/post-15.aspx

The best just got better. ازمن گذشته برای هجی "فراموشی". اما سلام دو بخش است. و دیگری اگر دوست داشتی مال تو باشد. خسته ات نمی کنم. بخواب تا یواشکی عبور کنم از خواب ناب ت. برای چیدن یک سیب در تنهایی خلسه آور قرن های بی تویی. نوشته شده در شنبه ۱۸ اردیبهشت۱۳۸۹ساعت توسط ساجده. سکوت ت هفتمین سین ه.

2

The best just got better -

http://www.001001.blogfa.com/post-14.aspx

The best just got better. يك زن كه در سواحل پولاد ميدويد. فرياد زد: خدا، خدا، خدا تو چرا آسمان تهران را از ياد برده اي؟ دف صورت طلايي ماه تمام را از آسمان به زن ايثار كرد. نوشته شده در شنبه ۱۸ اردیبهشت۱۳۸۹ساعت توسط ساجده. سکوت ت هفتمین سین ه.

3

The best just got better -

http://www.001001.blogfa.com/post-7.aspx

The best just got better. چه كنجكاوانه مي نگرند. نوشته شده در دوشنبه ۱۳ اردیبهشت۱۳۸۹ساعت توسط ساجده. سکوت ت هفتمین سین ه.

4

The best just got better

http://www.001001.blogfa.com/8902.aspx

The best just got better. ازمن گذشته برای هجی "فراموشی". اما سلام دو بخش است. و دیگری اگر دوست داشتی مال تو باشد. خسته ات نمی کنم. بخواب تا یواشکی عبور کنم از خواب ناب ت. برای چیدن یک سیب در تنهایی خلسه آور قرن های بی تویی. نوشته شده در شنبه ۱۸ اردیبهشت۱۳۸۹ساعت توسط ساجده. يك زن كه در سواحل پولاد ميدويد. فرياد زد: خدا، خدا، خدا تو چرا آسمان تهران را از ياد برده اي؟ دف صورت طلايي ماه تمام را از آسمان به زن ايثار كرد. نوشته شده در شنبه ۱۸ اردیبهشت۱۳۸۹ساعت توسط ساجده. حالا همه رفته اند . . . سایه ایی می بینم.

5

The best just got better -

http://www.001001.blogfa.com/post-11.aspx

The best just got better. حالا همه رفته اند . . . ومن باز در اتاقم تنهایم. سکوت را نشخوار می کنم. از حصار بلند خاکستری روحم. صدای روشنی می شنوم دست فروشانی نور را حراج کرده اند. و دستانی که نورها را زیر و رو می کنند. برای روزهای بی فروغی. سایه ایی می بینم. در اندیشه اتهام بودن. و تاریکی یغمازده و مبهوت. مست از جرعه ای نور سکوت. نوشته شده در دوشنبه ۱۳ اردیبهشت۱۳۸۹ساعت توسط ساجده. سکوت ت هفتمین سین ه.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 9 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

14

LINKS TO THIS WEBSITE

akharin-shole.blogfa.com akharin-shole.blogfa.com

آخرین شعله -

http://www.akharin-shole.blogfa.com/post-79.aspx

در شهادت یک شمع راز منوریست که آن را تنها آن آخرین و آن کشیده ترین شعله خوب میداند. روح م مچاله مي شود. براي پر دادن ش . دل م تنگ است. غرق مي شوم اين نبودن را . خبر موسي مي دهم. كسي نمي شنود اما. Design By : Night Melody. The gods envy us. They envy us because we are MORTAL. Cause any moment might be the last. Cause WE do it. من هرگز نتوانستم گلیم خودم را. از مرداب باید و نبایدتان بیرون بکشم! و با آن که هرگز دوراندیش نبوده ام. حتی در هجوم خوشبختی. از ته دل نخندیدم . من همیشه ترسیده ام. همیشه ترسیده ام .

akharin-shole.blogfa.com akharin-shole.blogfa.com

آخرین شعله -

http://www.akharin-shole.blogfa.com/post-71.aspx

در شهادت یک شمع راز منوریست که آن را تنها آن آخرین و آن کشیده ترین شعله خوب میداند. و با قصه هاي من آرام نمي گيرد. به كودكان نابالغ حيات هم رحم نخواهد كرد. همين امروز نطفه ي ع ش ق را بست. تا در عصر زنده به گوري. گواه زير خاك نگاه هامان باشد. ما اين گونه خاك نسل جديد زمين را. جنازه هامان را به آتش بكشند. نگاه مان را به ارث خواهند برد! Design By : Night Melody. The gods envy us. They envy us because we are MORTAL. Cause any moment might be the last. Cause WE do it. من هرگز نتوانستم گلیم خودم را.

akharin-shole.blogfa.com akharin-shole.blogfa.com

آخرین شعله -

http://www.akharin-shole.blogfa.com/post-74.aspx

در شهادت یک شمع راز منوریست که آن را تنها آن آخرین و آن کشیده ترین شعله خوب میداند. حال م به خوبی سکوت م نیست. فقط از ترس به زیر ملحفه پناه برده ام! تو داری از قاب ت بیرون می زنی. داری کتاب کتاب واژه می شوی. و کتاب ها را می شود بی صدا خواند. اما صداها را نمی شود بی صدا شنید! داری بیرون می زنی از. قرار نبود پامان از خط بیرون بزند! قدم که بر می داری ،. نفس هایم به شماره می افتند! تو نزدیک می شوی. من از ترس نگاه م را میخ می کنم به زمین. سر بلند نمی کنم که ببینم ت. که ببینم وسط زندگی محکم ایستاده ای.

akharin-shole.blogfa.com akharin-shole.blogfa.com

آخرین شعله -

http://www.akharin-shole.blogfa.com/post-73.aspx

در شهادت یک شمع راز منوریست که آن را تنها آن آخرین و آن کشیده ترین شعله خوب میداند. به قدر روزهاي پير اسفند خسته ام. من با اين سال خواهم رفت. من با اين سال خواهم مرد. باد مي برد مرا. پس از اين اسفند. تا بهشت اردي بهشتي كه ديگر نمي رسد. هر چه چشم مي بندم نمي رسد. از همان نگاه هاي ممتدي كه آب مي كند. من هنوز از تقدس سكوت است. باد مرا با خود خواهد برد. تو باور نكن اما! من لابه لاي برگه هاي تمام كتاب ها. من روي صندلي هاي سخت اين جا. من ميان رج هاي اين ديوار هاي آجر نما. من رو به روي درخت توت. The gods envy us.

akharin-shole.blogfa.com akharin-shole.blogfa.com

آخرین شعله -

http://www.akharin-shole.blogfa.com/post-89.aspx

در شهادت یک شمع راز منوریست که آن را تنها آن آخرین و آن کشیده ترین شعله خوب میداند. جای من خالی است. جای من در عشق. جای من در لحظه های بی دریغ اولین دیدار. جای من در شوق تابستانی آن چشم. جای من در طعم لبخندی که از دریا سخن می گفت. جای من در گرمی دستی که با خورشید نسبت داشت. جای من خالی است. من کجا گم کرده ام آهنگ باران را! من کجا از مهربانی چشم پوشیدم! Design By : Night Melody. The gods envy us. They envy us because we are MORTAL. Cause any moment might be the last. Cause WE do it. حتی در هجوم خوشبختی.

akharin-shole.blogfa.com akharin-shole.blogfa.com

آخرین شعله -

http://www.akharin-shole.blogfa.com/post-86.aspx

در شهادت یک شمع راز منوریست که آن را تنها آن آخرین و آن کشیده ترین شعله خوب میداند. صداي بيگانه اي از حنجره ام. از گور سردي بيرون مي كشد. و این صدا پيوند می دهد مرا با ديروز! در رحم پوچ و سرد زمين م كاشتي. و من از انتهاي آن زمستان. گرمي احساس خالي يك زن تنها را قد كشيدم. دست از قاب پوچ و گسترده ی آسمان بريدم. پاهاي م را در خاك محكم كردم. انقدر كه هيچ چيز. ما را از آن خلسه ي عميق. و ابديت امتداد می داد حوصله اش را انگار. تا بي انتهاي نگاه مان. مثل درخت توت پشت پنجره. مثل عقيق انگشتري ات. تا نبودن ت را.

akharin-shole.blogfa.com akharin-shole.blogfa.com

آخرین شعله -

http://www.akharin-shole.blogfa.com/post-90.aspx

در شهادت یک شمع راز منوریست که آن را تنها آن آخرین و آن کشیده ترین شعله خوب میداند. صندلي سخت چوبي آتش گرفت. از بس كه رفتي و آمدي. دور شدي و نزديك. از بس به عدم م روي آن. از بس که حکاکی ات کردم. از بس که دلهره هایم را. فوت کردم روی صندلی. از بس که نزدیک بودی. از بس که زنده بودیم! من دست م را گذاشته بودم زير چانه ام. و تماشا مي كردم. با شوق و با ترس . شايد سال ها بود. كه نوادگان من جنازه ام را سوزانده بودند! دیدم که عدم م. در برزخ اتاق دویست و یک چطور رستاخیز می کند. بعد صندلي آتش گرفت. و من رو به جنوب!

akharin-shole.blogfa.com akharin-shole.blogfa.com

آخرین شعله -

http://www.akharin-shole.blogfa.com/post-69.aspx

در شهادت یک شمع راز منوریست که آن را تنها آن آخرین و آن کشیده ترین شعله خوب میداند. به حجم خالی بخاری تکیه کرده ام. دیگر در من رمقی برای روشن کردن هیچ شعله ای باقی نمانده! تنها تکیه گاهی کافیست. برای من همین نگاه های سرد تو کافیست. بی نیاز از شعله ی هیچ حرف ساده ی علاقه ای! برای م زندگی ست. و "مرگ" هم چنان بهشت مکرری ست. جایی که در داغی برزخ ش. کم ترین سهم هر عاصی یخ زده ای. به آغوش کشیدن تمام شعله هاست! در جهنم منفور تو رخنه کرده است! Design By : Night Melody. The gods envy us. Cause WE do it.

akharin-shole.blogfa.com akharin-shole.blogfa.com

آخرین شعله -

http://www.akharin-shole.blogfa.com/post-91.aspx

در شهادت یک شمع راز منوریست که آن را تنها آن آخرین و آن کشیده ترین شعله خوب میداند. Design By : Night Melody. The gods envy us. They envy us because we are MORTAL. Cause any moment might be the last. Cause WE do it. من هرگز نتوانستم گلیم خودم را. از مرداب باید و نبایدتان بیرون بکشم! و با آن که هرگز دوراندیش نبوده ام. حتی در هجوم خوشبختی. از ته دل نخندیدم . من همیشه ترسیده ام. من از تمام آن چه عجیب دوست می داشتم. از رسیدن به دستان اعجاز مسیح. همیشه ترسیده ام . و حتی درس یاغی شدن را. و گه گاه فکر می کنم.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 12 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

21

OTHER SITES

0010000.com 0010000.com

0010000.com

00100000.com 00100000.com

00100000.com - This website is for sale! - 00100000 Resources and Information.

The owner of 00100000.com. Is offering it for sale for an asking price of 3500 USD! This page provided to the domain owner free. By Sedo's Domain Parking. Disclaimer: Domain owner and Sedo maintain no relationship with third party advertisers. Reference to any specific service or trade mark is not controlled by Sedo or domain owner and does not constitute or imply its association, endorsement or recommendation.

001000002230.com 001000002230.com

001000002230.com - 001000002230 Resources and Information.

This page provided to the domain owner free. By Sedo's Domain Parking. Disclaimer: Domain owner and Sedo maintain no relationship with third party advertisers. Reference to any specific service or trade mark is not controlled by Sedo or domain owner and does not constitute or imply its association, endorsement or recommendation.

00100011101.blogspot.com 00100011101.blogspot.com

00100011101

Quarta-feira, 3 de novembro de 2010. Os modelos, tecnicamente deveriam ser úteis como meios palpáveis para ilustrar o que é mais bem aceito em algum nicho específico da sociedade, ou na própria sociedade em geral. A idealização de um modelo acontece a partir de pessoas que imaginam que seria bom se outras pessoas comprassem a ideia do tal modelo, e o fizessem rentável (tanto ideológica como financeiramente, hoje em dia). Ruim, horrível, prisão perpétua e uma eternidade no inferno pra você! Pequenas, pequ...

001000528845.fbo.foreverliving.com 001000528845.fbo.foreverliving.com

Forever Living Products

Our Terms of Service and Privacy Policy Have Changed. By using this site, you agree to the Privacy Policy. And Terms of Service. Youre currently shopping under FBO ID 001000528845. If you wish to shop under a different ID, click the X to remove this ID. Forever Business Owner Login. Forever Business Owner Login. Congo (Democratic Republic of the). Cote DIvoire (Ivory Coast). Svalbard and Jan Mayen. Forever F.I.T. Global F.I.T. Team. GET FOREVER F.I.T. Get Forever Fast Break and PRO X today. Shop for your...

001001.blogfa.com 001001.blogfa.com

The best just got better

The best just got better. حتی اگر لست چنس نیست. حتی تر اگر لست سین هم نیست. نوشته شده در چهارشنبه ۵ خرداد۱۳۸۹ساعت توسط ساجده. ازمن گذشته برای هجی "فراموشی". اما سلام دو بخش است. و دیگری اگر دوست داشتی مال تو باشد. خسته ات نمی کنم. بخواب تا یواشکی عبور کنم از خواب ناب ت. برای چیدن یک سیب در تنهایی خلسه آور قرن های بی تویی. نوشته شده در شنبه ۱۸ اردیبهشت۱۳۸۹ساعت توسط ساجده. يك زن كه در سواحل پولاد ميدويد. فرياد زد: خدا، خدا، خدا تو چرا آسمان تهران را از ياد برده اي؟ حالا همه رفته اند . . . سایه ایی می بینم.

001001.co.uk 001001.co.uk

001 Taxis | Taxis in Shrewsbury & Telford - Taxi Cabs | Airport Taxis | Taxi

Airport transfers to and from ANY uk airport. Call us FREE on: 0800 7740 001. AFFORDABLE TAXI IN SHREWSBURY. 001 cars is a fresh, modern approach to affordable travel from Shropshire to any uk destination, either locally or nationally. affordable - dependable. Call us now on 07532 001 001. Or Freephone from a landline on 0800 7740 001. For instant quotes click here. Enter Date of Travel:. Debit Card to Driver. We're just working out your quote. Use the following tool to check a current flight status.

001001.com 001001.com

TestPage

001001.com.cn 001001.com.cn

珠宝网_珠宝官网,珠宝首饰,珠宝网站

连续签到第 1 天,之后 含当日 每天可获得2 积分. 连续签到第 2 天,之后 含当日 每天可获得5 积分. 连续签到第 3 天,之后 含当日 每天可获得10 积分. 连续签到第 4 天,之后 含当日 每天可获得20 积分. 连续签到第 5 天,之后 含当日 每天可获得30 积分. 连续签到第 6 天,之后 含当日 每天可获得40 积分. 连续签到第 7 天,之后 含当日 每天可获得50 积分. 连续签到第 8 天,之后 含当日 每天可获得100 积分.

001001.de 001001.de

001001.de

The Sponsored Listings displayed above are served automatically by a third party. Neither the service provider nor the domain owner maintain any relationship with the advertisers. In case of trademark issues please contact the domain owner directly (contact information can be found in whois).

001001.net 001001.net

선불폰,알뜰폰,중고폰,깨진액정매입 전문 폰플러스