021021021.blogfa.com 021021021.blogfa.com

021021021.blogfa.com

گل رز

گل رز - شعار من : زندگی هرچی هستی باش اما دمت گرم !

http://021021021.blogfa.com/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR 021021021.BLOGFA.COM

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

April

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Wednesday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.5 out of 5 with 10 reviews
5 star
2
4 star
3
3 star
4
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of 021021021.blogfa.com

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

0.2 seconds

FAVICON PREVIEW

  • 021021021.blogfa.com

    16x16

CONTACTS AT 021021021.BLOGFA.COM

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
گل رز | 021021021.blogfa.com Reviews
<META>
DESCRIPTION
گل رز - شعار من : زندگی هرچی هستی باش اما دمت گرم !
<META>
KEYWORDS
1 گل رز
2 021021021
3 Blog
4 Weblog
5 Persian
6 Iran
7 Iranian
8 Farsi
9 Weblogs
10 Blogs
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
گل رز,من فعلا مسافرتم,زندگی کثافتی,سال بي باران,به بوي تقلب,شاملو,راز یک,پینوشتنوشت,هوشنگ ابتهاج,پایاننوشت,ازدلآمده نوشت,چه دلنشینزندگیداریم ما,مامانم,خوش اومدی پسرم,گرسنه ای,غذا چی داریم,نخست,چهارم,پنجم,هفتم,جبران خلیل جبران,پی نوشت,بی تو,تنها ماندم و
SERVER
Microsoft-IIS/8.5
POWERED BY
ASP.NET
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

گل رز | 021021021.blogfa.com Reviews

https://021021021.blogfa.com

گل رز - شعار من : زندگی هرچی هستی باش اما دمت گرم !

INTERNAL PAGES

021021021.blogfa.com 021021021.blogfa.com
1

گل رز

http://www.021021021.blogfa.com/8908.aspx

شعار من : زندگی هرچی هستی باش اما دمت گرم! چی می شد اگه خدا امروز وقت نداشت به ما برکت بده ، چرا که دیروز ما وقت نکردیم از او تشکر کنیم . چی می شد اگه خدا فردا دیگه ما را هدایت نمی کرد ، چون امروز اطاعتش نکردیم . چی می شد اگه خدا امروز با ما همراه نبود ، چرا که امروز قادر به درکش نبودیم . . چشم هایی که خدا را نبینند، دو گودال مخوفند که بر صورت انسان دهان باز کرده اند. (دکتر سنگری). دگی زیبا این است:. که امروز با خدا گام برداری و برای فردا به او اعتماد داشته باشی. نشود فاش كسي آنچه ميان من و تو ست. خب یکی...

2

گل رز

http://www.021021021.blogfa.com/posts

یکشنبه هفتم فروردین ۱۳۹۰. پنجشنبه هفتم بهمن ۱۳۸۹. چهارشنبه نوزدهم آبان ۱۳۸۹. دوشنبه سوم آبان ۱۳۸۹. پنجشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۹. سه شنبه بیستم مهر ۱۳۸۹. شنبه هفدهم مهر ۱۳۸۹. مرگ در خانه مارو هم زد لاکردار. یکشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۸۹. جمعه بیست و یکم خرداد ۱۳۸۹. اگر عمر دوباره داشتم (دان هرالد). دوشنبه دهم خرداد ۱۳۸۹. شنبه یکم خرداد ۱۳۸۹. چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۸۹. یکشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۸۹. برو توی کوه بگو خدا تا بشنوی خدا هم می گه خدا اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا. یه جور معرفی کتاب.

3

گل رز - مامانم

http://www.021021021.blogfa.com/post-19.aspx

شعار من : زندگی هرچی هستی باش اما دمت گرم! عین بچه ها شدم. خسته که برمی گردم. دستام که بوی کاغذ و میز و مشتری می دن. پاهام که تاول راه می زنه و موهام می خوره بهم. عین بچه ها می شم. که دوست دارن تا آیفون رو می زنند. صدای مادرشون با طعم خورش و برنج بپیچه تو درگاه. و بچه با اوقات تلخی بگه. نمی تونم جورابامو عوض کنما. خونه صدای سکوت میده با عطر مرگ و جورابای که فوری در میارم. نوشته شده در پنجشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۹ساعت 11:47 توسط اميررضا دریانی. من در این تاریکی. فکر یک بره روشن هستم. من در این تاریکی.

4

گل رز

http://www.021021021.blogfa.com/9001.aspx

شعار من : زندگی هرچی هستی باش اما دمت گرم! سال نو به همه مبارک. مخصوصا اونایی که تو خصوصی کلی منو خجالت دادند. برگردم به وبلاگاتون سر میزنم. نوشته شده در یکشنبه هفتم فروردین ۱۳۹۰ساعت 22:15 توسط اميررضا دریانی. من در این تاریکی. فکر یک بره روشن هستم. که بیاید علف خستگی ام را بچرد. من در این تاریکی. ریشه ها را دیدم. و برای بته ’ نورس مرگ. آب را معنی کردم. که صدای تو خوب است. اكبر آقا شعر و داستان. ترانه های میهن تلخ. دختري زير دندان درد. وراجی های پریس خانومی.

5

گل رز - اگر عمر دوباره داشتم (دان هرالد)

http://www.021021021.blogfa.com/post-14.aspx

شعار من : زندگی هرچی هستی باش اما دمت گرم! اگر عمر دوباره داشتم (دان هرالد). ا لبته آب ريخته را نتوان به كوزه باز گرداند، اما قانونى هم تدوين نشده كه فكرش را منع كرده باشد . در روزگارى كه تقريبا همگان وقت و عمرشان را وقف بررسى وخامت اوضاع مى كنند، من بر پا مى شدم و به ستايش سهل و آسان تر گرفتن اوضاع مى پرداختم. زيرا من با ويل دورانت موافقم كه مى گويد : ' شادى از خرد عاقل تر است'.اگر عمر دوباره داشتم، گ ل مينا از چمنزارها بيشتر مى چيدم. عمر دوباره داشتی چیکار می کردی؟ من در این تاریکی. فکر یک بره روشن هستم.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 15 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

20

LINKS TO THIS WEBSITE

jalaste.blogfa.com jalaste.blogfa.com

مرد آویزان، در خیابان لیز

http://www.jalaste.blogfa.com/9004.aspx

مرد آویزان، در خیابان لیز. چند و چون حیرانی آن مرد آویزان ، که در خیابانی لیز ، به نیفتادن می اندیشید! 41- not only بازگشت . but Also عارفانه ! الا اي برادران مذکور و هلا اي خواهران مأنوث! حضار عزيز و عزيزان حاضر . و درود بر شما، اي ساير دوستان و بستگان و الباقي آشنايان اين محفل بي ريا! علي الخصوص سر رفتگان اين جمع! که همينجا م ن باب حسن مطلع، مناسب مي دانم جهت علو درجات از در گذشتگان! مجددا پاسخ حضار ) مرسي . بعله . اوکي . خب ديگه حالا! ظرفيت هم خوب چيزي است والله! سکوت حضار ) . خدا حفظ تان کند! دوستان ...

jalaste.blogfa.com jalaste.blogfa.com

مرد آویزان، در خیابان لیز - 38- اشطباح ننویصیم ... قلت قولوت بلقور نکنیم ...

http://www.jalaste.blogfa.com/post-38.aspx

مرد آویزان، در خیابان لیز. چند و چون حیرانی آن مرد آویزان ، که در خیابانی لیز ، به نیفتادن می اندیشید! 38- اشطباح ننویصیم . قلت قولوت بلقور نکنیم . عندکی در باب آصیب شناثی ضبان کطبی و شفاحی امروظ ما. تو که صنی ازط گزشته است . تو که یک عمری برای خودت رفطی وعامدی و انگار نه انگار . تو که مدرک داری . تو که منسب داری . تو که معلمی خیر سرت . تو که شاگردی ارواح عمه ات! ای درد و بلایت بخورد توی کاصه سر خودط! آخر مگر مرظ داری؟ چرا افطاده ضیر پا؟ اسلن می فهمی داری چیکار می کنی؟ آصمون که نیومده ضمین! گزشته از اینه...

jalaste.blogfa.com jalaste.blogfa.com

مرد آویزان، در خیابان لیز

http://www.jalaste.blogfa.com/8812.aspx

مرد آویزان، در خیابان لیز. چند و چون حیرانی آن مرد آویزان ، که در خیابانی لیز ، به نیفتادن می اندیشید! 36- من وقت مردن ندارم. برای او که بزرگ زیست و هرگز حقارت مرگ را ندید . تا رفت . رهایم کن ای مرگ. من با تو حرفی ندارم. مرا کار و باری به جز زیستن نیست. هرگز نبوده ست -. من با تو کاری ندارم. رهایم کن ای دیرپا تا هنوز و همین جا. رهایم کن ای خصم دیرینه. من وقت مردن ندارم. و حتی مجال دمی همکلامی و هم صحبتی با تو را هم. تو در بطن تابوت تنگ فراموشی و ناخوشی خانه داری. تو در قلب معیوب وامانده از رفت و آمد.

jalaste.blogfa.com jalaste.blogfa.com

مرد آویزان، در خیابان لیز

http://www.jalaste.blogfa.com/8808.aspx

مرد آویزان، در خیابان لیز. چند و چون حیرانی آن مرد آویزان ، که در خیابانی لیز ، به نیفتادن می اندیشید! 32- و شاید اگر ما بدانیم . و تو نمی دانی . و تو چه می دانی . آوار مصیبت مهیب پیری یک شبه را. که از فهم هزار هزار سال، جوانی برباد رفته. بر سرت خراب می شود . پس به آنچه که داری و دانی، مناز. و فرصت امروز را، در قمارکده ی حسرت دیروز و وعده ها ی فردا، مباز. و تو نمی دانی . رنج پایان ناپذیر زیستن را. در سرزمینی که هیاهوی بی توقف مردگان سخنگوی متحرکش. مجلس ختم زندگانی را به جشن نشسته است. نه تو نمی دانی .

ayenehaydahr.blogfa.com ayenehaydahr.blogfa.com

شعر و داستان

http://www.ayenehaydahr.blogfa.com/8908.aspx

من به یک پلک بر هم زدن عصر مسافر شده ام. من به اسفار زمان ها. من به میعاد خدا خواهم رفت! به سکوت تلخ او. سفر خواهم کرد به اوج. به آشیانه ی ققنوس. و عبور می کنم به پس پنجره. از دری که دگر پشت سرم نیست. می روم به ملاقات قاصدک پیر. افتاده از پا ز فرط اخبار. من به مهمانی یک سبد اندیشه خواهم رفت. توشه ی اسفار من انگورهای نارس گندیده اند. من عروسک می شوم. هم بازی دخترک بازیگوش. من بازیچه ی دست کودک خلاقم. من لعبت قصه های پیرمردم. من همسفر آئینه های معکوسم. صد دروازه به رویم گشوده اند. من و من مانی.

ayenehaydahr.blogfa.com ayenehaydahr.blogfa.com

شعر و داستان

http://www.ayenehaydahr.blogfa.com/8911.aspx

گوشه ای دنج آرام گرفته سربازی. زیر لب وجدان خاموشی. در بین سایه های مخدوش. تنها سکوت در فهم هوش. خوره ایست بر پیکرش. و تاسف سنگ به دلیل موجهی. شعله ی رمیده ی امید. دخمه ی متروک ذهن. نمی گنجد حتی حسی از پرواز. در تن پر غرور. غرق واج آرایی شب،زمان،. بوی تعفن آرزوها بر خواسته از افکار. منهدم می شود بغض سرباز. ای دایره ی محدود افکار! به کدام زاویه ات تکیه کنم؟ دلم برای شطحیات کودکانه ام تنگ است،. دستی که هم پنبه را. و هم سنگ را لمس کرده. رویایت را با محلول مرگ. بر فریاد خواسته ها. بر التماس بادبادک خموش.

mahpishoni.blogfa.com mahpishoni.blogfa.com

پیش تو جا مونده دلم - شمارش...

http://www.mahpishoni.blogfa.com/post-152.aspx

پیش تو جا مونده دلم. غضنفر با دوستش داشتن با ماشین توی جاده میرفتن كه یه گله گوسفند از جلوشون رد شد. دوست غضنفر ازش پرسید : اگه گفتی تعداد گوسفندای این گله چند تاست؟ غضنفر بلا فاصله جواب داد : هفتصد و چهل و نه تا! دوستش با تعجب از غضنفر پرسید : اخه چطوری با این سرعت تونستی اینهمه گوسفندو بشمری؟ غضنفر جواب داد : خیلی راحت. چون پاهاشون رو شمردم و تقسیم بر چهار كردم! نوشته شده در پنجشنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۰ساعت 21:55 توسط ماه پیشونی. امیر دوردونه ی مامان. تمام دانسته های من. در کوچه پس کوچه های دلتنگی.

mahpishoni.blogfa.com mahpishoni.blogfa.com

پیش تو جا مونده دلم - سال گذشته را چگونه گذراندید؟؟؟؟

http://www.mahpishoni.blogfa.com/post-148.aspx

پیش تو جا مونده دلم. سال گذشته را چگونه گذراندید؟ قلم بر قلب سفيد كاغذ مي گذارم و فشار مي دهم تا انشاءام آغاز شود. سال گذشته سال بسيار پربركتي بود. سال گذشته پسرخاله ام زير چرخ تريلي رفت و له گشت و ما در مجلس ترحيمش خيلي ميوه و خرما و حلوا خورديم و خيلي خوش گذشت. ما خيلي خاك بازي كرديم. من هر چي گشتم پسرخاله ام را پيدا نكردم. در آن روز پدرم مرا با بيل زد ,. من در پارسال خيلي درس خواندم ولي قبول نشدم. من در خيلي از كارهاي خانه به مادرم كمك مي كنم. مادرم مرا خيلي دوست مي داشت و مرا خيلي ماچ مي كرد. خوشبختی...

mahpishoni.blogfa.com mahpishoni.blogfa.com

پیش تو جا مونده دلم - آقای نور.....

http://www.mahpishoni.blogfa.com/post-147.aspx

پیش تو جا مونده دلم. کسی خبر از آقای نور دارد؟ خبر از آن اسب سوار شمشیر به دست پرغرور دارد؟ کسی می داند راه کدام جمعه را بسته ایم؟ پل رسیدن به کدام صفر عاشقی راشکسته ایم؟ کسی می داند کدام معصیت هفته این جمعه را هم از آمدنت بی نصیب کرده؟ کسی می داند چه کسی دوباره هوس چیدن سیب کرده؟ مگر دعای فرج را نمی خوانیم؟ مگر او را دوای دردهایمان نمی دانیم؟ دستهایمان به سوی کدام آسمان دراز است؟ کدام راه برای آمدنش باز است؟ کدام خدا را صدا می زنیم؟ جمعه ها منتظر ظهور کدام نوریم؟ رو به سوی کدام قبله نسشته ایم؟

mahpishoni.blogfa.com mahpishoni.blogfa.com

پیش تو جا مونده دلم - آیا تو خوشبختی؟

http://www.mahpishoni.blogfa.com/post-153.aspx

پیش تو جا مونده دلم. آیا سقفی بالای سرت هست؟ و ساعتی برای خوابیدن داری؟ نامی برای خوانده شدن. و دانشی برای یاد دادن داری؟ بدنی سالم برای برداشتن سبد یک پیرزن. سقفی برای شاد کردن یک کودک. دهانی برای خندیدن و خنداندن داری؟ لحظهای برای حس کردن. قلبی برای دوست داشتن. و خدایی برای پرستیدن داری؟ پس خوشبختی بسیار خوشبخت. نوشته شده در پنجشنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۰ساعت 21:58 توسط ماه پیشونی. امیر دوردونه ی مامان. تمام دانسته های من. در کوچه پس کوچه های دلتنگی. دنیای از خاطرات مهسا. زرین دیگر چشم به راه نیست.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 50 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

60

OTHER SITES

02102012-vanity.org 02102012-vanity.org

This domain is registered - 02102012-vanity.org

021021.com 021021.com

上海自驾游俱乐部 微信公众号:car021021 - Powered by Discuz!

作者: jiayuan ( 前天 10:59. 查看/回复: 18/0" onmouseover="showTip(this)" target=" blank" 上海崇明森林公园音乐、烧烤、露 . 作者: ZJ舍得 ( 7 天前. 查看/回复: 31/0" onmouseover="showTip(this)" target=" blank" 散心. 查看/回复: 88/0" onmouseover="showTip(this)" target=" blank" 自驾游. 查看/回复: 280/2" onmouseover="showTip(this)" target=" blank" 51自驾召集 5月1-3日连云港花 . 查看/回复: 186/2" onmouseover="showTip(this)" target=" blank" 51活动召集 福建福鼎采茶、浙 . 查看/回复: 182/2" onmouseover="showTip(this)" target=" blank" 游记 江西婺源、三清山3日游. 作者: 亦柔 杨雪 (2015-3-27). 查看/回复: 452/6" onmou...

021021.com.cn 021021.com.cn

【谜之夏成人用品】专业情趣用品商城,南京成人用品1小时送货上门,货到付款,隐私快捷实惠!

大男人 穿戴阳具 震动版空心穿戴无敌棒 多用途生活真需要. 性爱坐骑遥控喷水版 观音坐莲性爱姿势 自动抽送爽上天 模仿射. 抽插快感 硬朗型男电动抽插炮机 女用(白色) 可品尝后进式. 升级抽插炮机 经典升级型 最高每分钟360次疯狂抽插 抽插速. 品牌] Dicate[产地] 香港[颜色] 肉色[尺寸] 总长 206mm 有效长度:173mm 最大直径 41mm[功能] 带震动[材质] 虚拟肤质[重量] 513g[适用人群] 成年女性[特色] 三档五频超强震动[电池] 三节7号电池. 品牌] 幸色[产地] 国内[尺寸] 40*36*24[材质] TPR软胶[重量] 8.8kg[包装清单] 实体倒模*1. 产地] 中国[尺寸] 包装尺寸 29*10.1cm[材料] 高级SRFS材料[类型] 阴道[属性] 标准[功能] 带震动[控制方式] 非遥控[材质] 虚拟肤质[电池] 三颗LR44纽扣电池 [包装清单] 飞机杯*1. 2005-2015 谜之夏成人用品 专业情趣用品商城,南京成人用品1小时送货上门,货到付款,隐私快捷实惠 版权所有,并保留所有权利。

021021.ir 021021.ir

فروشگاه اینترنتی کندو | سوپرمارکت آنلاین | سوپرمارکت اینترنتی

ونک، قلعه ارامنه، شیخ بهایی. ایران زمین، گلستان، مهستان. شهرک غرب، م.صنعت، دادمان. سعادت آباد، م.کاج، م.سرو. یوسف آباد، م.آرژانتین، قیصر. تخت طاووس، بهجت آباد، ولیعصر. حشمتیه، عباس آباد، م.تختی. سهروردی، آپادانا، م.قندی. میرزای شیرازی، سنایی، م.7 تیر. سه راه زندان، باغ صبا، ملک. پلیس، بهار شیراز، اجاره دار. معلم، شریعتی، پیچ شمیران. فیشرآباد، عشرت آباد، بهار. خگرگان، نظام آباد، بوعلی. قند ، شکر ، نبات. عسل ، مربا ، حلوا و ارده. نوشابه ، ماء الشعیر. قهوه ، نسکافه ، کاکائو. کافی میکس ، هات چاکلت. قرص و پود...

021021.net 021021.net

二孩网一站式跨境商城 - 二孩网一站式跨境商城

澳大利亚HELLO KOALA 羊奶皂手工皂 沐浴洁面洗澡保湿香皂100g. 澳大利亚HELLO KOALA 羊奶皂手工皂 沐浴洁面洗澡保湿香皂100g. 澳大利亚HELLO KOALA 羊奶皂手工皂 沐浴洁面洗澡保湿香皂100g.

021021021.blogfa.com 021021021.blogfa.com

گل رز

شعار من : زندگی هرچی هستی باش اما دمت گرم! سال نو به همه مبارک. مخصوصا اونایی که تو خصوصی کلی منو خجالت دادند. برگردم به وبلاگاتون سر میزنم. نوشته شده در یکشنبه هفتم فروردین ۱۳۹۰ساعت 22:15 توسط اميررضا دریانی. جل پاره يي ست نان. به رنگ بي حرمت دلزدگي. به طعم دشنامي دشخوار. همه روزام شده دیدن فردین بازیای با مرام و بی ریا کجا موندن آخه اون روزا. کسی نگه وفا داره و از رفاقت چیزی سرش میشه که من یکی باور نمی کنم . چیزی نگو درسم نده پندم اصلا نده. حتی خودم شدم یه کثافت. می گی چیکارش کنم؟ دگی زیبا این است:.

021021021.com 021021021.com

漯河长途汽车站_2015春运汽车时刻表_漯河客运站网上订票电话

驾考网上约考也该有 电子商务 思维-中新网 3月30日上午9时,深.

02102217356.skyrock.com 02102217356.skyrock.com

02102217356's blog - . - Skyrock.com

03/12/2008 at 5:33 AM. 14/11/2010 at 10:40 AM. Soundtrack of My Life. Like a Starfish (projet) - Nicolas Mumble. Subscribe to my blog! This blog has no articles. Post to my blog. Here you are free.

021023.com 021023.com

永利博娱乐城-金牌品质,A级信誉,打造诚信第一品牌

If your browser does not redirect you.

021024.com 021024.com

建设中