3d-vizual.cz 3d-vizual.cz

3d-vizual.cz

3d vizualizace

Tento web je prezentací 3D modeláře, který se snaží nabídnout své služby zájemcům.

http://www.3d-vizual.cz/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR 3D-VIZUAL.CZ

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

April

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Wednesday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.0 out of 5 with 6 reviews
5 star
0
4 star
2
3 star
3
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of 3d-vizual.cz

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

9.3 seconds

FAVICON PREVIEW

  • 3d-vizual.cz

    16x16

  • 3d-vizual.cz

    32x32

CONTACTS AT 3D-VIZUAL.CZ

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
3d vizualizace | 3d-vizual.cz Reviews
<META>
DESCRIPTION
Tento web je prezentací 3D modeláře, který se snaží nabídnout své služby zájemcům.
<META>
KEYWORDS
1 nabídka služeb
2 vizualizace staveb
3 pro firmy
4 pro domácnosti
5 nábytek a dispozice
6 vizualizace různých předmětů
7 kontakt
8 ukázky práce
9 michal@3d vizual cz
10 report abuse
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
nabídka služeb,vizualizace staveb,pro firmy,pro domácnosti,nábytek a dispozice,vizualizace různých předmětů,kontakt,ukázky práce,michal@3d vizual cz,report abuse,powered by,google sites
SERVER
GSE
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

3d vizualizace | 3d-vizual.cz Reviews

https://3d-vizual.cz

Tento web je prezentací 3D modeláře, který se snaží nabídnout své služby zájemcům.

INTERNAL PAGES

3d-vizual.cz 3d-vizual.cz
1

nábytek a dispozice - 3d vizualizace

http://www.3d-vizual.cz/nabytek-a-dispozice

Zaměření budovy, interiéru. Jde to rychle a jde to levně :-). Napadlo vás, jestli se nepraštíte do hlavy o otevřené okno, když dáte svou sedačku zrovna do tohoto místa? Sestrojím 3D modely starého nábytku. Sestrojím 3D modely nového nábytku. Rozmístím vše podle vašeho přání. Zařídím virtuální prohlídku zamýšlené dispozice. Že se neunáhlíte ve svém rozhodnutí!

2

zaměření budovy, interiéru - 3d vizualizace

http://www.3d-vizual.cz/zamereni-budovy-interieru

Zaměření budovy, interiéru. Jde to rychle a jde to levně :-). Zaměření budovy, interiéru. Předmětem virtuální 3D vizualizace se často stávají i existující objekty nebo předměty. S pomocí laserového dálkoměru a fotodokumentace zaměřím každý objekt. Zákazník, který si přeje "virtualizovat" předmět svého zájmu, nemusí mít ani čárku papírové dokumentace. Je pravda, že absence dokumentace prodražuje zakázku. Otevírání dveří na špatnou stranu.

3

ukázky práce - 3d vizualizace

http://www.3d-vizual.cz/ukazky-prace

Zaměření budovy, interiéru. Jde to rychle a jde to levně :-). Většinu černobílých modelů na těchto stránkách jsem vytvářel sám. Pro ilustraci doplňuji některé barevné rendery. Ukázky pochází ze studie proveditelnosti na lanové centrum pro nákupní centrum Liberec Plaza. Docela hezky nasvícená scéna s lesklou podlahou:.

4

vizualizace různých předmětů - 3d vizualizace

http://www.3d-vizual.cz/3d-vizualizace-ruaznych-predmetua

Zaměření budovy, interiéru. Jde to rychle a jde to levně :-). Než se pustíte do jakékoli práce, je dobré mít plán nebo nákres. Cokoli co chcete vyrobit a je složitější než bedna na kolo v kočárkárně, vyžaduje plán. Bez plánu si každý koleduje o problémy při výrobě. Z předaných informací dodám:. Velikost ploch (zajímavé pro plánování nátěrů). Navrhnu postup výroby nebo montáže. Libovolný počet okótovaných 3D řezů a detailů v různých pohledech.

5

Report Abuse

http://www.3d-vizual.cz/system/app/pages/reportAbuse

By submitting this form, you are alerting the Google Sites team that this site has content that is in violation of our Terms of Use. Why are you reporting the content on this Site as inappropriate? This Site contains spam. This Site contains phishing. This Site contains malware. This Site contains sexually explicit material (like pornography or nudity). This Site contains content that is harassing me or someone else. This Site promotes violence or has hate speech.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 4 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

9

OTHER SITES

3d-viz.com 3d-viz.com

360° Technology - 360° Photography - 3D-VIZ.com AG

3d-viz.info 3d-viz.info

Willkommen bei www.kugelfish.net

Herzlich willkommen bei www.kugelfish.net! Sie suchen ausgezeichnete Produktionsmittel, die Ihnen helfen, Ihre Projekte schnell, zuverlässig und erfolgreich abzuschließen? Dann sind Sie bei uns richtig! Wir bieten Ihnen aktuelle Computertechnik, die passende Software und dazu alle notwendinge Unterstützung, die Sie unbeschwert arbeiten lassen.

3d-viz.net 3d-viz.net

3d моделирование и визуализация в Крыму, Ялте.. 3d viz

3d моделирование и визуализация в Крыму, Ялте. 3d дизайн для полиграфии. Создание 3d обзоров для предметов. 3d дизайн для полиграфии. Создание 3d обзоров для предметов. Меня зовут Мамуткин Иван и я готов предоставить Вам услуги в области 3d моделирования. Объектов в 3d для рекламы, архитектуры и художественных проектов. Для чего вы можете применить 3d моделирование? Где и как использовать 3d модели, которые я создам для Вас? Я занимаюсь 3d моделированием более десяти лет. Проектов зданий и строений.

3d-vizor.com 3d-vizor.com

Добро пожаловать на главную страницу компании 3D-vizor! - 3d-vizor.com

Stereoscopic Player. Коммерческая лицензия. Парсер товаров с сайта taobao.com. Просмотрщик 3D-фотографий (призматические очки) Lite 3D Viewer. Stereoscopic Player. Персональная лицензия. Stereoscopic Player. Cinema лицензия. Stereoscopic Player. Cinema лицензия. Stereoscopic Player. Cinema лицензия. Просмотрщик 3D-фотографий (призматические очки) Pixi 3D Viewer. Stereoscopic Player. Cinema лицензия. Интерактивный пол Step and Play. В любом случае, неожиданное движение под ногами привлекает взгляд. А ведь...

3d-vizual.com 3d-vizual.com

www.3d-vizual.com

Your user agent does not support frames or is currently configured not to display frames. However you may visit the page that was supposed to be here.

3d-vizual.cz 3d-vizual.cz

3d vizualizace

Zaměření budovy, interiéru. Jde to rychle a jde to levně :-). Zabývám se elektronickou 3D vizualizací předmětů, staveb a interiérů. Spolupracuji s architekty, stavaři, živnostníky, zámečníky, konstruktéry, designéry, ale i amatérskými kutily nebo modeláři. Podle dostupné dokumentace vytvořím předmět nebo objekt v prostorovém zobrazení, s kterým jde podle potřeby manipulovat a prohlížet ho z různých stran. Dodám virtuální prohlídku zkonstruovaného objektu. Vytvořím elektronickou i papírovou prezentaci.

3d-vizual.dk 3d-vizual.dk

3D-Vizual

3d-vizualizace.com 3d-vizualizace.com

Hlavní strana - 3D Vizualizace

Vítejte na stránkách studia Michelle Bivotti. Poskytujeme služby v oblasti výroby profesionální 3D vizualizace pro včechny odvětví.

3d-vizualizace.cz 3d-vizualizace.cz

Profesionální 3D vizualizace a animace Ostrava i celá ČR | DRS

3D vizualizace a animace. Převedeme Vaše myšlenky a plány do konkrétní podoby a vytvoříme jejich dokonalý obraz. Potlačíme nedostatky a zvýrazníme klady. Propůjčíme objektům vlastnosti reálných materiálů, aby vše splynulo v harmonický celek. Vytvoříme pro Vás podobu, která byla projektu předurčena, a předvedeme ji v tom nejlepším světle. Jsou velmi silnými nástroji pro prezentaci a skýtají nekonečné možnosti grafické stylizace, od schématického znázornění až po foto-realistický výstup. Z PVC nebo ze dřev...

3d-vizualizace.eu 3d-vizualizace.eu

3D vizualizace - RED CAT Designs

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Vytváříme fotorealistické 3D vizualizace objektů, interiérů, reklamních stojanů atd. 3D animace pro nejrůznější účely - krátké reklamní spoty, marketingové prezentace,.

3d-vlad.blogspot.com 3d-vlad.blogspot.com

Дизайн и Архитектурная 3D визуализация

Дизайн и Архитектурная 3D визуализация. Architectural Design and 3D visualization tel.: 7 963 638-55-48. Пятница, 31 августа 2012 г. Ресторан-фантазия в стиле карнавал. Проект делался на дизайнерский конкурс в портфолио художника - дизайнера Елены. Стригиной. Проект выполнен в программах: 3Ds MAX 2013 V-Ray 2.30.01, Photoshop CS6. Отправить по электронной почте. Написать об этом в блоге. Среда, 18 апреля 2012 г. Фасад дома в классическом стиле. Отправить по электронной почте. Написать об этом в блоге.