aaramejan.blogfa.com aaramejan.blogfa.com

aaramejan.blogfa.com

همایون-محزون و اسرارآمیز

همایون-محزون و اسرارآمیز -

http://aaramejan.blogfa.com/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR AARAMEJAN.BLOGFA.COM

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

January

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Sunday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.6 out of 5 with 9 reviews
5 star
6
4 star
2
3 star
1
2 star
0
1 star
0

Hey there! Start your review of aaramejan.blogfa.com

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

1.2 seconds

FAVICON PREVIEW

  • aaramejan.blogfa.com

    16x16

CONTACTS AT AARAMEJAN.BLOGFA.COM

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
همایون-محزون و اسرارآمیز | aaramejan.blogfa.com Reviews
<META>
DESCRIPTION
همایون-محزون و اسرارآمیز -
<META>
KEYWORDS
1 همایون-محزون و اسرارآمیز
2 aaramejan
3 Blog
4 Weblog
5 Persian
6 Iran
7 Iranian
8 Farsi
9 Weblogs
10 Blogs
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
همایون محزون و اسرارآمیز,خوش خیال,ای امیدبستگان,آزمندان,و ببرهای درنده,برشت,رنجش,لحظه ای,امروز تموم دنیا,چقدر,مو ز برافتو,تازه,سال نو مبارک,۲۵ اسفند ۸۳,ساعات آخر روز,چشام,سفر کرده,مسافر عزیزم,تو را خدانگهدار,در آرزوی دیدار,مطالب قدیمیتر,صفحه نخست,آرشیو
SERVER
Microsoft-IIS/8.5
POWERED BY
ASP.NET
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

همایون-محزون و اسرارآمیز | aaramejan.blogfa.com Reviews

https://aaramejan.blogfa.com

همایون-محزون و اسرارآمیز -

INTERNAL PAGES

aaramejan.blogfa.com aaramejan.blogfa.com
1

همایون-محزون و اسرارآمیز - علم!

http://www.aaramejan.blogfa.com/post-67.aspx

چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۱. به زندگیم فکر کردم. به فرصتایی که از دست دادم. به تنهاییام. به ۶ ماهی که سراسر. خسته ام. خسته تر از همیشه و بی توان تر از همیشه و تنهاتر از همیشه. یه هو از خونه رفتم بیرون. قدم زدم اما پاهام مال خودم نبود ول می رفتم و بغضم که فشار می آورد رو نگه داشته بودم. چقدر احساس بدبختی کردم وقتی حتی نمی تونستم جایی تنها باشم و داد بزنم. اینقدر داد بزنم و بلند بلند گریه کنم که گوش فلک پاره بشه. وقتی داشتم بر می گشتم از کنار یه مدرسه ردشدم. روی دیوارش نوشته بود:. زخمی که نمی بینیم.

2

همایون-محزون و اسرارآمیز

http://www.aaramejan.blogfa.com/9010.aspx

سه شنبه بیست و هفتم دی ۱۳۹۰. وقتی اسم یک جدایی خوانده شد و فرهادی و معادی برخاستند چشمم به اشک نشست و احساس غرور کردم. هنگامی که اصغر فرهادی از مردمش گفت بزرگی اش را ستودم. آفرین بر اصغر فرهادی و گروهش که نام ایران را در یکی از معتبرترین فستیوالهای سینمایی جهان بلند کردند آنهم در روزهایی که در ایران به سینما (خانه سینما) و سینماگر ظلم می شود.اما ای کاش در جوایز اسکار هم اسمش را بشنوم و آنجا حرفی هم از پناهی بزند. راستی روی بعضی ها اینجا هم کم شد. نوشته شده توسط مانی در ساعت 23:55 لینک. امروز به هم ریختم .

3

همایون-محزون و اسرارآمیز

http://www.aaramejan.blogfa.com/archive.aspx

Powered By: BLOGFA.COM.

4

همایون-محزون و اسرارآمیز - سفر کرده

http://www.aaramejan.blogfa.com/post-62.aspx

دوشنبه یکم اسفند ۱۳۹۰. دو چشم من به ره باشد. آن سفرکرده که صد قافله دل همره اوست. هرکجا هست خدایا به سلامت دارش". نوشته شده توسط مانی در ساعت 20:11 لینک. زخمی که نمی بینیم. Powered By: BLOGFA.COM.

5

همایون-محزون و اسرارآمیز - خوش خیال

http://www.aaramejan.blogfa.com/post-70.aspx

سه شنبه چهاردهم آذر ۱۳۹۱. به چه امید بسته اید؟ به این کران، به سخنان شما گوش بسپارند؟ به شما چیزی ببخشند؟ گرگ ها به جای دریدنتان، به شما غذایی بدهند؟ به مهربانی از شما دعوت کنند. که دندانهایشان را بکشید؟ به این امید بسته اید؟ نوشته شده توسط مانی در ساعت 23:41 لینک. زخمی که نمی بینیم. Powered By: BLOGFA.COM.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 15 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

20

LINKS TO THIS WEBSITE

poorandookht.blogfa.com poorandookht.blogfa.com

تاریخ وفرهنگ بختیاری

http://poorandookht.blogfa.com/92024.aspx

جمعه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۲. واژه ها در زبان بختیاری. نشانه های آوا نگاری (فهرست. آنکه در خواب درخود فرو رود.آنکه جمع شده می خوابد. جمع کردن فراهم کردن. جم و جیل کردن. جند ل مندل ک ردن. تابش شدت ج نگ ظهر (اوج گرما). جنگ جنگ ب رد(جنگ با سنگ ) جنگ تفنگ (جنگ با تفنگ ) جنگ گرز (جنگ با گرز) جنگ چ و ( جنگ با چوب). خوراکی که با دوغ وآردجو درست کنند. گیاهی خوشبویی که در آب پنیر اندازند. جان سالم بدر بردن. در حال مرگ از جان گذشته. چرخیدن تغییر جهت دادن. آشفته درهم - م یاس جیله ( موهاش آشفته است ). قلعه تل اسمی...

poorandookht.blogfa.com poorandookht.blogfa.com

تاریخ وفرهنگ بختیاری - عیدتان مبارک

http://poorandookht.blogfa.com/post-88.aspx

پنجشنبه یکم فروردین ۱۳۹۲. سلام سلامی به ابهت دبیت .به محکمی چوقا.به استواری گیوه.به قشنگی کلاه نمدی.به غیرت تفنگ برنو.به بزرگی بهون.به زیبایی می ناه ولچک.وبه پایبندی عهدوپیمان گویل بختیاری تقدیمتان باد عیدتان مبارک. نوشته شده توسط پوراندخت در 0:58 لینک ثابت. و جناب دکتر کیانوش هفت لنگ. کتاب فرهنگ بختیاری / عبدالعلی خسروی (قائد بختیاری). هفته سوم دی ۱۳۹۲. هفته چهارم اردیبهشت ۱۳۹۲. هفته او ل فروردین ۱۳۹۲. هفته چهارم دی ۱۳۹۱. هفته سوم آبان ۱۳۹۱. هفته او ل مرداد ۱۳۹۱. هفته دوم خرداد ۱۳۹۱. هفته چهارم بهمن ۱۳۹۰.

arashrezaei.wordpress.com arashrezaei.wordpress.com

دو شعر از قیصر امین پور | آرش رضایی

https://arashrezaei.wordpress.com/2010/12/01/دو-شعر-از-قیصر-امین-پور

Laquo; امر همگانی (یک عاشقانه اجتماعی). ادبیات یا محصول بی خطر. دو شعر از قیصر امین پور. دسامبر 1, 2010 بدست آرش رضایی. شهیدی که بر خاک می خفت. سر انگشت در خون خود می زد و می نوشت. دو سه حرف بر سنگ:. به امید پیروزی واقعی. ای کاش می شد. نوشته شده در دستهبندی نشده ۱ دیدگاه. در دسامبر 1, 2010 در 8:40 ب.ظ. پاسخی بگذارید لغو پاسخ. دیدگاهتان را اینجا وارد نمایید. در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایلها کلیک نمایید:. نشانی هرگز عمومی نمیشود). درحال اتصال به %s. برای خاطر کتاب ها. رقص موها بر آب.

arashrezaei.wordpress.com arashrezaei.wordpress.com

نبض کوچه | آرش رضایی

https://arashrezaei.wordpress.com/2011/01/01/نبض-کوچه

ژانویه 1, 2011 بدست آرش رضایی. روحت آدم برفی شده. راه گم کرده در بهار. نشانی فصلش را از رویاهای تو میجوید. ایستاده پشت چراغ قرمز. مریم اسحاقی، نبض کوچه را بگیرصفحهی۴۵). زنگ زدم. شنیده بودم جنوب بارانی است. تن خاک خیس خورده از باران و تمام مزارع مه آلودند. دلتنگ بودم بیهیچ گفتی و حمید رضا میداند که دلتنگیام مثل عطشی از جنوب همیشه همراهم خواهد بود. سکوت کردم و حمید رضا از نبض کوچه برایم خواند و این قسمت به دلم نشست. برای سرکار خانم مریم اسحاقی. نوشته شده در دستهبندی نشده 2 دیدگاه. پاسخی بگذارید لغو پاسخ.

arashrezaei.wordpress.com arashrezaei.wordpress.com

دیر آمدی | آرش رضایی

https://arashrezaei.wordpress.com/2011/01/27/دیر-آمدی

Laquo; ظهیر فاریابی. ژانویه 27, 2011 بدست آرش رضایی. به بهانه ی تولدت که دیر آمدی و باور فراقت که زود رفتی 08/بهمن/1357. نوشته شده در دستهبندی نشده ۱ دیدگاه. در ژانویه 27, 2011 در 4:10 ب.ظ. پاسخی بگذارید لغو پاسخ. دیدگاهتان را اینجا وارد نمایید. در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایلها کلیک نمایید:. نشانی هرگز عمومی نمیشود). شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. ( بیرون رفتن. شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. ( بیرون رفتن. درحال اتصال به %s.

arashrezaei.wordpress.com arashrezaei.wordpress.com

اندوه غول ها | آرش رضایی

https://arashrezaei.wordpress.com/2011/01/29/اندوه-غول-ها

Laquo; دیر آمدی. ژانویه 29, 2011 بدست آرش رضایی. برف پاکن را یک دور حرکت می دهم و سیگاری روشن می کنم. شیشه ماشین را پایین می کشم. دلتنگی مثل این مه که از شیشه وارد می شود می ریزد توی دلم. خیلی وقت ها از خودم می پرسم معیار دلتنگی آدم ها چیست؟ این که روزی یکی را دوست داشته ایم و حالا از ندیدن و نبودنش دلتنگ هستیم! یا عادت ها ما را دلتنگ می کنند؟ مثل وقتی سیگار را ترک می کنم و به عادت هر روز با روزنامه فروش پول یک پاکت سیگار و یک روزنامه را حساب می کنم! گفتی داشتم به تو فکر می کردم. گفتم عجب! گفتم من طاهر و...

arashrezaei.wordpress.com arashrezaei.wordpress.com

آرش رضایی | هنر و ادبیات | صفحهٔ 2

https://arashrezaei.wordpress.com/page/2

امر همگانی (یک عاشقانه اجتماعی). نوامبر 4, 2010 بدست آرش رضایی. در یک جامعه سودازده، استبداد زده هیچ چیز حداکثری نیست. نه خبر مرگ یک هنرمند که از پیری و گرسنگی مرده باشد و نه خبر پیروزی یک تیم فوتبال وطنی در یک مسابقه با ته مانده اختلافات نژادی و قومی. هیچ کس عمیقا نمی خندد و عمیقا گریه نمی کند. می شنوی اولین باغچه بان مرده است. می گوی عجب. وقتی می فهمی که کی بوده و از کجا آمده و چه کرده محزون تر می شوی. بعد از خودت می پرسی چند نفر ا ولین باغچه بان را می شناسند و با صدایش خاطره دارند؟ آن جا را هم ببین و&...

poorandookht.blogfa.com poorandookht.blogfa.com

تاریخ وفرهنگ بختیاری - سلام اقا مهیا (سوال شما درمورد دولاب (دواب)

http://poorandookht.blogfa.com/post-84.aspx

یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱. سلام اقا مهیا (سوال شما درمورد دولاب (دواب). باعرض سلام وخسته نباشید واینکه باید ببخشید که خیلی دیر جواب شما رومیدهم اولا. اینکه ادرس ایمیل شما رو اشتباها پاک کردم که باید به بزرگواری خودتون ببخشیدولی. درمورد مطلبی که سوال کردید درمورد دولاب اینکه این اسم شهریا بخشهای زیادی. دراطراف تهران وحتی جزیره هرمزگان هست ولی فکرکنم دولاب مد نظر شما با پیگیریهای. زیادی که انجام دادم مشخص شده اسم یک چشمه در روستای دشتک از توابع اردل. نوشته شده توسط پوراندخت در 2:43 لینک ثابت. هفته چهارم آذ...

poorandookht.blogfa.com poorandookht.blogfa.com

تاریخ وفرهنگ بختیاری

http://poorandookht.blogfa.com/92103.aspx

جمعه بیستم دی ۱۳۹۲. جا آدم وا م ین دل بو نه م ین گل. Ja adam va min del bun a min gel. جای آدم باید در دلها باشد نه در گلها که کنایه از روی زمین است وزنده بودن. ج اهلو ن به قفس پیرا به هوس. Jahelun be ghafas pira be havas. جوانان در قفس(زندان) پیران به هوس. جازسه راس ک ردم. جهیزیه اش را درست کردم. محل بارانداز هر ساله در ایل. ج لا خو ت ت ر ست ه بو ی. Jala khot taresteh boei. مگر خودت توانسته باشی. جنگ وس به چا خ ور. جنگ افتاد به چقاخور. ج راو او ریشمی. ج لاو ان بکش. گله را ببر جلو. هفته سوم دی ۱۳۹۲.

poorandookht.blogfa.com poorandookht.blogfa.com

تاریخ وفرهنگ بختیاری - واژه ها در زبان بختیاری

http://poorandookht.blogfa.com/post-64.aspx

جمعه نهم بهمن ۱۳۸۸. واژه ها در زبان بختیاری. نشانه های آوا نگاری (فهرست 4ت ). تش گرهدن : tash-gerehden - آتش گرفتن کنایه از عصبانی شدن. تش گرهده : tash-gerehde - آتش گرفته سوخته گاهی درمقام تحسین ونفرین هم بکار برند. تشمال : toshmal - نوازندگان محلی (میشیکال)- این واژه را هم به صورت (توشمال) هم می نویسند. تش ناهادن : tash-nahden - آتش زدن- افروختن آتش ستم کردن. تش نفت کردن : tash-e-naft-kereden - با نفت آتش روشن کردن- کنایه ازنفاق افکندن- عصبانی شدن. تشنه یی : teshneyi - تشنگی (تشنی ). تف گ لی : tof-geli...

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 18 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

28

OTHER SITES

aarambhworld.com aarambhworld.com

AARAMBH MEN'S ETHNIC WEAR

Is a designer men's ethnic wear company making weaves in men's wear design. Establish in 1995 with an inhouse trained workfore of their employe's. Specialised in Stiching, Embrodiery, Handwork and Machine Work. Clothes are like stories that speak of times bygone of history and romance. And Like stories, clothes have threads and weaves within weaves. Soft, caressing, bold, surprising - nobody understands clothes better than Aarambh. Be a fan on Facebook.

aaramblog.com aaramblog.com

Its all about you and aaram.

aarambuy.com aarambuy.com

Aarambuy - J.P.NAGAR, Bangalore - Online Shopping & Home Delivery

Beauty and Personal Care. Cooking and Baking Ingredients. Office and School Supplies. 9899; Free Home Delivery ;. We are now online shop with us anytime anywhere on your fingertips. you can choose from a wide range of Superior products at attractive prices, get the order delivered as per your convenience. Eat fresh and Be healthy". Get a Tropicana worth Rs.99 absolutely free with every bill of Rs.1200. Location information not available. We are unable to process your order due to a technical error,.

aaramedel.persianblog.ir aaramedel.persianblog.ir

آرامِ دل

دربارهء من: گاهی ما انسان ها،بدون اینکه خودمان هم بدانیم، پیامبر خدا می شویم :). چهارشنبه ٢ بهمن ،۱۳٩٢. یکشنبه ٢٩ دی ،۱۳٩٢. یکشنبه ٢٩ دی ،۱۳٩٢. جمعه ٦ دی ،۱۳٩٢. از همان وقت ها! نزدیک تر بیا . . . دیوها هرگز نمی میرند. لیست وبلاگ های تخصصی. تو با من چه کردی ای عشق. دیگر هیچ از باورهایم، ایمانم و امیدم را بر جای نمی بینم. تو مرا بی خبر تا کدامین برزخ به دنبال خود کشانده ای؟ چقدر دوری، چقدر غریبه ای. دیگر نمی شناسمت. باور می کنی که ر ق بایم را نزدیک تر و صمیمی تر از تو می دانم؟ آه، برای که می نویسم؟ من بانو...

aaramedical.com aaramedical.com

Welcome

aaramejan.blogfa.com aaramejan.blogfa.com

همایون-محزون و اسرارآمیز

یکشنبه هجدهم فروردین 1392. من ترک دوستی ز تو باور نمی کنم. باورم نمیشه رفته باشی. هربار که صدات می کنم و جوابی نمی شنوم.می گم شاید صدای من رسا نیست. گاهی حتی رفتنت رو باور می کنم. اما بیچاره دلم. هنوز انکار می کنه و درناباوریه. نوشته شده توسط مانی در ساعت 0:26 لینک. سه شنبه چهاردهم آذر 1391. به چه امید بسته اید؟ به این کران، به سخنان شما گوش بسپارند؟ به شما چیزی ببخشند؟ گرگ ها به جای دریدنتان، به شما غذایی بدهند؟ به مهربانی از شما دعوت کنند. که دندانهایشان را بکشید؟ به این امید بسته اید؟ او نمی داند که من.

aaramenvironmental.com aaramenvironmental.com

Welcome to Aaram Environmental Canada, home of the Disposable Cubicle Curtain

1 Call our orderline. 2 Send us an email. 3 Fill out our online enquiry form. Aaram Environmental is dedicated to providing cost and time effective solutions to hygiene for the medical industry. We are an established UK company and have set up offices in Canada. Here at Aaram we feel that the Disposable Cubicle Curtain, that has been certified and authorized by the NHS of UK and many major hospitals in Europe, would be a worthwhile exercise in hospitals in Canada. Home Of The Disposable Cubicle Curtain.

aaramerp.com aaramerp.com

AARAM ERP SYSTEM, Online E.R.P, online E.R.P. system, Online erp solution

Transform Business to GAME. Manage Your Business from anywhere tick to tick.

aaramesh.mihanblog.com aaramesh.mihanblog.com

ارامش

خدایا آنكس كه صادقانه یادم میكند هر لحظه عاشقانه یادش كن. آگهی رایگان تبلیغات اینترنتی. شارژ ایرانسل همراه اول با جوایز. فوتوست - بزرگترین گالری عکس. مطالب عاشقونه و خاطرات. آپلود سنتر میهن بلاگ. سایتی پر از شکلک برای وبلاگ شما. فروشگاه های اینترنتی ایران. زندگی پر سواله می دونم رسیدن به تو خیاله می دونم. تو میگی یه روز ماله من میشی اما موندنت محاله می دونم. تو میگی شبا دعامون می کنی چشمه هات زلاله می دونم. توی آسمونه سرنوشت ما ماه کامل محاله می دونم. تو میگی پرنده شیم بریم هوا غصه ی ما دو تا باله می دونم.

aaramesh1.blogfa.com aaramesh1.blogfa.com

آرام باش تا لذت آرامش را حس کنی

آرام باش تا لذت آرامش را حس کنی. زندگی زیباست و باید ازش لذت برد. خیلی لذت. شما گرم مزاج هستید یا سرد مزاج؟ چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۴۰. در حال حاضر ديدگاه اشتباه در مورد مزاج، در بين عوام اين است كه مزاج ويژه غذا و ارتباط غذا با انسان است كه اين ديدگاه كاملا اشتباه است. ديدگاه حكما در مورد مزاج يك ديدگاه كلي و بسيار عميق بوده است. تعريف حكما از مزاج. اهميت آشنايي با مزاج فصل ها. فصل خريف (پاييز) با مزاج سرد و خشك. فصل سرما و مزاج گرم و تر. در ۷ گام یک پدر باهو. در ۷ گام یک پدر باهوش شوید. ۳ يك پدر ب...

aarameshe-mahz.blogfa.com aarameshe-mahz.blogfa.com

آرامش محض

کسی چه می داند . . . خدایا . . . قلب عزیز . . . تمام بدبختی های آدم . . . گوشهایم را میگیرم . . . اسمش آدم است . . . چه سنگدل است . . . مردم اینجا چقدر مهربانند . . . هک ایرانسل و ترفندهای ایرانسل. قالب هاي وبلاگ اسکين. کسی چه می داند . . . کسی چه می داند. من امروز چند بار فرو ریختم. چند بار دلتنگ شدم. از دیدن کسی که. فقط پیراهنش شبیه تو بود. گاهی اوقات حسرت تکرار یک لحظه. دیوانه کننده ترین حس دنیاست . چهارشنبه دهم دی 1393 ] [ 19:2 ] [ سعید ]. خدایا . . . خدایا، شلوغی های روزگارم را. قلب عزیز . . . قلبها...