admissionfree.blogfa.com admissionfree.blogfa.com

admissionfree.blogfa.com

نکته های ناب

نکته های ناب -

http://admissionfree.blogfa.com/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR ADMISSIONFREE.BLOGFA.COM

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

December

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Saturday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.6 out of 5 with 10 reviews
5 star
3
4 star
2
3 star
4
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of admissionfree.blogfa.com

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

0.1 seconds

CONTACTS AT ADMISSIONFREE.BLOGFA.COM

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
نکته های ناب | admissionfree.blogfa.com Reviews
<META>
DESCRIPTION
نکته های ناب -
<META>
KEYWORDS
1 نکته های ناب
2 admissionfree
3 Blog
4 Weblog
5 Persian
6 Iran
7 Iranian
8 Farsi
9 Weblogs
10 Blogs
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
نکته های ناب,ادامه مطلب,گناه من,خدا و آزادي,بهاي زندگي,نكته هاي فلسفي,نتیجه,عبری,پیامک فلسفی ۹۱,جملات زیبای فلسفی,جملات بزرگان,مترسک ، عروسک,سخنان قصار بزرگان,هلن رولند,بهترین جملات آموزنده,رنه کوتی,روسو,آزادي,دکتر شریعتی,ای پناهگاه ابدی,پيام هاي كوروش
SERVER
Microsoft-IIS/8.5
POWERED BY
ASP.NET
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

نکته های ناب | admissionfree.blogfa.com Reviews

https://admissionfree.blogfa.com

نکته های ناب -

INTERNAL PAGES

admissionfree.blogfa.com admissionfree.blogfa.com
1

نکته های ناب

http://www.admissionfree.blogfa.com/1391/01

من عاشق خودهستم . من عاشق خود هستم بنابراین شغلی را برگزیده ام که از انجام آن واقعا لذت می برم . نوشته شده در پنجشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۱ساعت 23:8 توسط اسدی. گذشته هیچ قدرتی برمن ندارد. نوشته شده در پنجشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۱ساعت 21:41 توسط اسدی. بي نياز ترين دختر دنيا منم(روشنك)دل سوز. ني ني كوچولو (آريسا).

2

نکته های ناب

http://www.admissionfree.blogfa.com/posts

شخص عاشق کیه .معشوق باشی یا عاشق. شنبه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۹۱. مادر و زن .قشنگي هاي دو جهان. چهارشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۱. یکشنبه هفدهم اردیبهشت ۱۳۹۱. خدا وآدم .رد پاي خدا. شنبه نهم اردیبهشت ۱۳۹۱. شنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۱. جمعه یکم اردیبهشت ۱۳۹۱. جمعه یکم اردیبهشت ۱۳۹۱. جمعه یکم اردیبهشت ۱۳۹۱. نكته هاي اخلاقي (دكتر شريعتي). جمعه یکم اردیبهشت ۱۳۹۱. جمعه یکم اردیبهشت ۱۳۹۱. من عاشق خودهستم . پنجشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۱. گذشته هیچ قدرتی برمن ندارد. پنجشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۱.

3

نکته های ناب - نكته هاي اخلاقي (دكتر شريعتي)

http://www.admissionfree.blogfa.com/post/4

نكته هاي اخلاقي (دكتر شريعتي). شجاعت ترسی است که فاتحه خود را خوانده است . . . میوه ای که بدون تکان دادن از درخت بیفتد ، رسیده تر از آن است. که قابل خوردن باشد . . . دنیا خوابی است که اگر آن را باور کنی پشیمان می شوی . . . با همه چیز درآمیز و با هیچ چیز آمیخته مشو . اگر تمامی خلق گرگهای هار شوند. و از آسمان هول و کینه بر سرم بارد. تو مهربان جاودان آسیب نا پذیر من هستی. تو می توانی جانشین همه بی پناهی ها شوی. اگر نمیتوانی خدمت کنی ، برو تا لااقل خیانت نکنی. بمان تا کاری کنی ، کاری نکن بمانی.

4

نکته های ناب - پيام هاي كوروش

http://www.admissionfree.blogfa.com/post/3

دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند. اگر میخواهید دشمنان خود را تنبیه. کنید به دوستان خود محبت کنید. سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد. اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید. آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است . وقتی توبیخ را با تمجید پایان می دهید، افراد درباره رفتار و عملکرد خود فکر می کنند، نه رفتار و عملکرد شما.

5

نکته های ناب - نكته هاي فلسفي

http://www.admissionfree.blogfa.com/post/6

نیکی هنری نیست به امید تلافی. احسان به کسی کن که بکار تو نیاید . . . فریاد زدست فلک شعبده باز / آزاده به ذلت و گدازاده به ناز. نرگس ز برهنگی سرافکنده به زیر / صد پیرهن حریر پوشیده پیاز . . . جهان اول جاییست که عکاسانش برای جایزه. از گرسنگان جهان سوم عکس می گیرند . . . موضوع غم انگیز در خصوص زندگی ، کوتاه بودن آن نیست. بلکه غم انگیز آن است که ما زندگی را خیلی دیر شروع میکنیم . . . صبرت که تمام شد ، نرو. معرفت تازه از آن لحظه آغاز میشود . . . موقع خسته شدن به دو چیز فکر کن. حقیقت چیزی نیست که نوشته میشود.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 10 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

15

LINKS TO THIS WEBSITE

asrartalaiy.blogfa.com asrartalaiy.blogfa.com

اسرار قلبم...

http://www.asrartalaiy.blogfa.com/1392/05/4

گاهی خداوند چیزی را قسمتت قرار می دهد که دقیقا از آن گریزانی. و وقتی که اعتماد کنی به خدایی اش. خواهی دید که خدایی که تو داری و من نیز. چه مهربانانه سرنوشت هایمان را می نویسد. از بنده اش خطا می بینیم و باز اعتماد می کنیم. چه سختیی دارد اعتماد به خدایی که یک خوبی بی انتهاست. که نمی خواهیم یک بار امتحانش کنیم؟ پنجشنبه سی و یکم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 13:30 ] [ طلایی ] . تا حالا شده بخوای یه لقمه بزرگ را با زور فرو بدی؟ دیدی چه حس بدی داری؟ داستان بغض منم شده داستان این لقمه بزرگ. تا حالا بغض نبودنت اینقدر گلوگیر بشه.

asrartalaiy.blogfa.com asrartalaiy.blogfa.com

اسرار قلبم...

http://www.asrartalaiy.blogfa.com/1390/12/4

و اما این بار می نویسم اما. و اما این بار می نویسم اما. دلم برای دلم تنگ شده. دلم برای تاپ تاپ قلبم تنگ شده. راستش نگران دلم شدم، نکنه دیگه نتونه بزنه،. راستش دارم حس میکنم دلم یخ زده ، قلبم سنگ شده! یعنی وحشتناک ترین اتفاقی که آرزو داشتم هیچ وقت نیفته. هنوز چشمام میباره اما بی دلیل. انگار که این چشمها دیگه عادت. کردن که ابری باشن. چشمهام میباره اما نه برای کس دیگه ای،. این بار فقط برای خودم. این دفعه حس میکنم دلم خیلی برای. تو این همه وقت، همه رو دوست داشتم،. برای همه وقت گذاشتم،. حس میکنم در حق خودم.

asrartalaiy.blogfa.com asrartalaiy.blogfa.com

اسرار قلبم...

http://www.asrartalaiy.blogfa.com/1390/12/3

خدایا باز اومدم سراغت. بی هوا امشب یه جمله ای به گوشم خورد که دلم رو لرزوند. خدا غیر مستقیم با. آدما حرف میزنه ام یهو یه تلنگوری بهم زدن که. این حرف رو خدا داره. به تو میگه ، از زبون یکی از بنده های خوب. یکی داشت میگفت : میگن خدا غیوره،یعنی. دوست داره بنده هاش. فقط برای خودش باشن. یه صدایی ته دلم. گفت:آخه بنده ناشکر خدا،مگه قبول نداری. که هر برگی که. از شاخه می افته، حتما. خدا حکمتی توش قرار داده. شاید الان هم خدا می خواد دل تو رو از هر چیزی و هر کسی. که تو دنیاست ببره تا فقط. فقط پیش خودش باشه. اما دوست...

asrartalaiy.blogfa.com asrartalaiy.blogfa.com

اسرار قلبم... -

http://www.asrartalaiy.blogfa.com/post/26

نبودن هایی هست که هیچ بودنی جبرانشان نمی کند،. کسانی هستند که هرگز تکرار نمی شوند،. حرف هایی هست که معنی شان را خیلی دیر می فهمیم. چهارشنبه دهم مهر ۱۳۹۲ ] [ 21:42 ] [ طلایی ] . تو اگر می دانستی که چه زجری دارد خنجر از دست عزیزان خود خوردن از من خسته نمی پرسیدی آه ای مرد که چرا تنهایی! دل من ای دل تنها. هفته دوم مهر ۱۳۹۲. هفته چهارم مرداد ۱۳۹۲. هفته دوم مرداد ۱۳۹۲. هفته چهارم خرداد ۱۳۹۲. هفته او ل شهریور ۱۳۹۱. هفته چهارم خرداد ۱۳۹۱. هفته سوم فروردین ۱۳۹۱. هفته چهارم اسفند ۱۳۹۰. هفته سوم اسفند ۱۳۹۰.

asrartalaiy.blogfa.com asrartalaiy.blogfa.com

اسرار قلبم...

http://www.asrartalaiy.blogfa.com/1392/03/4

میخواهم برایت تنهایی را معنی کنم! در ساحل کنار دریا ایستاده ای ,هوای سرد ,صدای موج. به خودت می آیی ,. یادت می آید دیگر نه کسی است که از پشت بغلت کند ,. نه دستی که شانه هایت را بگیرد ,. نه صدای که قشنگ تر از صدای دریا باشد. چهارشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 16:1 ] [ طلایی ] . تو اگر می دانستی که چه زجری دارد خنجر از دست عزیزان خود خوردن از من خسته نمی پرسیدی آه ای مرد که چرا تنهایی! دل من ای دل تنها. هفته دوم مهر ۱۳۹۲. هفته چهارم مرداد ۱۳۹۲. هفته دوم مرداد ۱۳۹۲. هفته چهارم خرداد ۱۳۹۲. هفته سوم اسفند ۱۳۹۰.

asrartalaiy.blogfa.com asrartalaiy.blogfa.com

اسرار قلبم...

http://www.asrartalaiy.blogfa.com/1391/06/1

میدانم بیهوده است و تو نمی خوانی! میدانم که گفتنش تنها دل خوش کردنی بیش نیست. میدانم که حتی تصورش را هم نمی کنی. اما باید بگویم تا راحت شوم. من بی گفتن راحت نمی شوم. گفته هایم همه این است. گفته های خواندنی است. از دل آمد هرچه گفتم. تو لااقل این یکی را قبول کن. قبول کن همه ی آنچه می گویم از دل می آید. همین مرا بس است. ببین به چه جایی رسیده ام که به همین اکتفا میکنم. تو حتی شاید نخوانی که بخواهی قبول کنی! اصلا تو کجا و من کجا . تو در فکر خیلی چیزهایی که من اصلا شاید در گوشه ای از آن هم نباشم. بی تو آب خوردم.

asrartalaiy.blogfa.com asrartalaiy.blogfa.com

اسرار قلبم...

http://www.asrartalaiy.blogfa.com/1391/01/3

ماندن همیشه خوب نیست. ماندن همیشه خوب نیست. رفتن هم همیشه بد نیست. گاهی رفتن بهتر است.گاهی باید رفت. باید رفت تا بعضی چیز ها بماند. اگر نروی هر انچه ماندنیست خواهد رفت. اگر بروی شاید با دل پر بروی و اگر بمانی با دست خالی خواهی ماند. گاهی باید رفت و بعضی چیزها که بردنی ست با خود برد. مثل یاد،مثل خاطره ،مثل غرور. و آنچه ماندنیست را جا گذاشت،مثل یاد،مثل خاطره،مثل لبخند. رفتنت ماندنی می شود وقتی که باید بروی،بروی. و ماندنت رفتنی میشود وقتی که نباید بمانی بمانی. دل من ای دل تنها. هفته دوم مهر ۱۳۹۲.

asrartalaiy.blogfa.com asrartalaiy.blogfa.com

اسرار قلبم... - میدانم بیهوده است

http://www.asrartalaiy.blogfa.com/post/13

میدانم بیهوده است و تو نمی خوانی! میدانم که گفتنش تنها دل خوش کردنی بیش نیست. میدانم که حتی تصورش را هم نمی کنی. اما باید بگویم تا راحت شوم. من بی گفتن راحت نمی شوم. گفته هایم همه این است. گفته های خواندنی است. از دل آمد هرچه گفتم. تو لااقل این یکی را قبول کن. قبول کن همه ی آنچه می گویم از دل می آید. همین مرا بس است. ببین به چه جایی رسیده ام که به همین اکتفا میکنم. تو حتی شاید نخوانی که بخواهی قبول کنی! اصلا تو کجا و من کجا . تو در فکر خیلی چیزهایی که من اصلا شاید در گوشه ای از آن هم نباشم.

asrartalaiy.blogfa.com asrartalaiy.blogfa.com

اسرار قلبم...

http://www.asrartalaiy.blogfa.com/1392/07/2

نبودن هایی هست که هیچ بودنی جبرانشان نمی کند،. کسانی هستند که هرگز تکرار نمی شوند،. حرف هایی هست که معنی شان را خیلی دیر می فهمیم. چهارشنبه دهم مهر ۱۳۹۲ ] [ 21:42 ] [ طلایی ] . عشق تو شوخی زیبایی بود که خداوند با دل من. زیبا بود ولی شوخی بود! تو بی تقصیری خدای تو هم بی تقصیر است. من تاوان اشتباه خود را پس می دهم. تاوان جدی گرفتن آن شوخی است. چهارشنبه دهم مهر ۱۳۹۲ ] [ 21:28 ] [ طلایی ] . تو اگر می دانستی که چه زجری دارد خنجر از دست عزیزان خود خوردن از من خسته نمی پرسیدی آه ای مرد که چرا تنهایی!

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 11 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

20

OTHER SITES

admissionformmadae.trajectplanner.nl admissionformmadae.trajectplanner.nl

Aanmeldingsformulier Design Academy Eindhoven

DESIGN ACADEMY EINDHOVEN - MASTER EDUCATION. APPLICATION FORM FOR THE ACADEMIC YEAR Master admission 2017-2018. Design Curating and Writing. Make sure you upload a picture wich is the same as your passport photo (or has the same restrictions) All other photos won't be accepted. Make sure you upload a picture which is a valid ID (passport or ID card). All other pictures won't be accepted. BONAIRE , SINT EUSTATIUS AND SABA. BRITISH INDIAN OCEAN TERRITORY. FRENCH SOUTHERN AND ANTARCTIC TERRITORIES. CITIZEN ...

admissionforms.com admissionforms.com

admissionforms.com - This website is for sale! - admissionforms Resources and Information.

The domain admissionforms.com. May be for sale by its owner! This page provided to the domain owner free. By Sedo's Domain Parking. Disclaimer: Domain owner and Sedo maintain no relationship with third party advertisers. Reference to any specific service or trade mark is not controlled by Sedo or domain owner and does not constitute or imply its association, endorsement or recommendation.

admissionforms.in admissionforms.in

Admission Form-Application Form | Apply Online Registration

Welcome to our university. Agriculture University Jodhpur Admission Form 2016-17. AIIMS Jodhpur Application Form 2016 – Apply Online : www.aiimsjodhpur.edu.in. Apply Online Admission Form-Application Form Registration Form. CURAJ Admission Form 2016-17 UG PG Courses Foreign Admission Form. List of Universities in Delhi- Admission Form 2017. MPUAT Admission Form 2016-17 Apply Online- www.mpuat.ac.in. Apply Online for University Admission 2016-17. May 20, 2016. May 20, 2016. RUHS Admission Form 2016-17 :-.

admissionforyou.com admissionforyou.com

Stargazer Literary Prizes | Recognizing Life-changing Books for Excellence

Social and Environmental Justice Nonfiction. Visionary and Metaphysical Fiction. Body, Mind and Spirit. Fantasy and Science Fiction. Winners are awarded badges that can be displayed on their websites and book covers. Winning books are publicized across social media and in press releases. Winnings books receive a review that is posted on our website and on Goodreads.com. Over $1,000 in prize money given annually. Fill Out Entry Form. Stargazer Literary Prizes Supports OnexOne.

admissionfrance.wordpress.com admissionfrance.wordpress.com

admissionfrance | Just another WordPress.com site

Just another WordPress.com site. مه 8, 2012. دیروز با چند تا از دوستانم که از هلند اومده بودند رفتیم پاریس رو بگردیم. اولین جایی که رفتیم برج ایفل بود. تقریبا ساعت 8 صبح از خونه زدیم بیرون تا اینکه بتونیم بلیت تهیه کنیم. هنوز ساعت 9 صبح نشده بود که به برج رسیدیم و چندین صف طویل که یکی برای بالا رفتن با آسانسور و بقیه برای بالا رفتن از طریق پله ها بود ما رو حسابی غافلگیر کرد! البته دو ساعتی طول کشید که اون صف به انتها رسید! واقعا زیبا بود و منظره ی شهر پاریس و رود سن از بالای برج محشر بود! برج ایفل رو از ...

admissionfree.blogfa.com admissionfree.blogfa.com

نکته های ناب

شخص عاشق کیه .معشوق باشی یا عاشق. نوشته شده در شنبه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 6:33 توسط اسدی. مادر و زن .قشنگي هاي دو جهان. خانم هاي عزيز روزتان مبارك به اميد اينكه كمتر غيبت بكنيد. نوشته شده در چهارشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 6:57 توسط اسدی. نوشته شده در یکشنبه هفدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 6:44 توسط اسدی. خدا وآدم .رد پاي خدا. نوشته شده در شنبه نهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 6:56 توسط اسدی. نوشته شده در شنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 6:37 توسط اسدی. نوشته شده در جمعه یکم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 6:33 توسط اسدی. همه روزه هزا...

admissionfree.skyrock.com admissionfree.skyrock.com

Blog de admissionfree - Simple dépotoir. - Skyrock.com

Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. Mise à jour :. QUAND CE SERA MON TOUR DE MOURIR, JE. Je suis l'as de trèfle qui pique ton. Le DIVORCE était ce que Danny redoutait le. Abonne-toi à mon blog! Lise - Emilie Simon. Ajouter cette vidéo à mon blog. N'oublie pas que les propos injurieux, racistes, etc. sont interdits par les conditions générales d'utilisation de Skyrock et que tu peux être identifié par ton adresse internet (67.219.144.170) si quelqu'un porte plainte. Ou poster avec :. N'oublie pa...

admissionfunda.com admissionfunda.com

Admission Funda

BCA,DCA,B.Sc CS/IT. Bachelor in Hotel Management (BHM). BBA LL.B. (Hons). Integrated (B.Tech MBA). Embedded Systems/VLSI and Robotics. MCA, PGDCA, M.Sc CS/IT. Game Design and Development. BCA, DCA, B.Sc CS/IT. Live/ Real Time Projects. ITIL (IT Infrastructure Library). Civil Services and Government Exams. CFA, CPA, CIMA. Animation VFX Gaming and Comics. Game Design and Development. Mobile App / Game design. Hospitality, Aviation and Tourism. Medicine, Beauty and Health Care. Fashion and Textile Design.

admissiongate.com admissiongate.com

Site Unavailable

This site is currently unavailable.

admissiongateway.com admissiongateway.com

MBA College Admissions, MBA Admissions 2015, MBA University

BE / B.Tech. Andaman and Nicobar Islands. BE / B.Tech. After 10 2 (Graduation). After 10 2 3 (Post Gradu.). Hotel Management, Hospitality and Catering Courses. Nursing and Midwifery Course. Polytechnic and Distance Courses. Statewise College And University. Citywise College And University. Delhi University Receives 1.4 lakh Applications. DU colleges to start ECA trials from June 29. IGNOU online course on sustainable science. Students may not have expected incorrect questions in IIT-JEE 2012.

admissiongeek.com admissiongeek.com

admissiongeek.com - Registered at Namecheap.com

Welcome to namecheap.com. This domain was recently registered at namecheap.com. The domain owner may currently be creating a great site for this domain. Please check back later! Products and Services from Namecheap. Purchase domain names from just $3.98 per year. You can also transfer domain from another registrar to us for the same competitive price. WhoisGuard Privacy Protection Service. Low Cost 256bit SSL Certificates.