adorer.blogfa.com adorer.blogfa.com

adorer.blogfa.com

حسی شبیه عشق

حسی شبیه عشق -

http://adorer.blogfa.com/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR ADORER.BLOGFA.COM

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

June

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Friday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.8 out of 5 with 18 reviews
5 star
6
4 star
6
3 star
4
2 star
0
1 star
2

Hey there! Start your review of adorer.blogfa.com

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

0.7 seconds

FAVICON PREVIEW

  • adorer.blogfa.com

    16x16

CONTACTS AT ADORER.BLOGFA.COM

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
حسی شبیه عشق | adorer.blogfa.com Reviews
<META>
DESCRIPTION
حسی شبیه عشق -
<META>
KEYWORDS
1 حسی شبیه عشق
2 adorer
3 Blog
4 Weblog
5 Persian
6 Iran
7 Iranian
8 Farsi
9 Weblogs
10 Blogs
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
حسی شبیه عشق,حس حضور,تا بسازم آنرا,و دوباره تو,ساعت 0 am,توسط سحر,بهش نگفتم دیره,چیزی نگفتم,یه امتحان ساده,گفت واسه غریزم,فاصله,هزاران هزار افسوس,ایران کانادا,تهران تورونتو,پائیز,امروز 3,امروز2,امیدوارم بشند,ساعت 9 am,امروز 1,مطالب قدیمیتر,صفحه نخست,باران
SERVER
Microsoft-IIS/8.5
POWERED BY
ASP.NET
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

حسی شبیه عشق | adorer.blogfa.com Reviews

https://adorer.blogfa.com

حسی شبیه عشق -

INTERNAL PAGES

adorer.blogfa.com adorer.blogfa.com
1

حسی شبیه عشق

http://www.adorer.blogfa.com/8708.aspx

دلم برای کسی تنگ است که گویی هست اما عمری است رد پایش را در برف دیده ام که می رود تا بیکران دور.و من آن را دنبال کرده ام . دلم برای آن نگاه آخرش که در دریایی از اشک می لرزید تنگ است.و شعله نگاهش را در این سرمای برف.و شاید او را یافتم . وه که چه بی دریغ او را طلبیدم و چه زیبا او را در آغوشم گرم یافتم .کاش که رویا نباشد . ولی او خفته در زیر هزاران سنگ و در دوری هزاران فرسخ راه و یک عمر فاصله و شاید یک نفس .یک دم! و دوباره آسمان چشمانم بارانی شد . و این رویا تنها امید اوست . و افسوس که هیچ نمی فهمند .

2

حسی شبیه عشق

http://www.adorer.blogfa.com/8711.aspx

شبی را بی خبر از هم صبح نمیکردیم . دست کم ۱ ساعت اس ام اس بازی و از این حرفا . حرفای قشنگی بینمون رد و بدل میشد . حس خوبی داشتم . با هر پیغامش بوی زندگی بود که توی اتاقم می پیچید . اما با تمام خوبیهایی که داشت بهم می گفت عاشق نشم. وابستش نشم. نمی دونم چرا می ترسید. ازش پرسیدم پس واسه چی با منی؟ اصلا خوشم نیومد وقتی اینو گفت . خواستم تلافی کنم . بهش گفتم عاشقش شدم و دوسش دارم . گفت وقتشه که از هم جدا شیم. وقتشه که برم! و در آخر هم براش زدم بای! نوشته شده در 22 Jan 2009. خیابان کجا و تمنای عشق.

3

حسی شبیه عشق - امروز 3

http://www.adorer.blogfa.com/post-36.aspx

دیروز قبل از اینکه بیدار بشم که بیام سر کار خوابشو دیدم . من بودم و او و جانشین من ! او در آن شب انگار همه این حرفها را می دانست و به همین دلیل هم او هم تازه عروسش از من می گریختند و من چه زیبا و با وقار مورد احترام همه بودم . آنها تلاش بر ترک مهمانی داشتند! او کرواتش را باز کرده بود .من از دور می دیدم کتش رابه گوشه ای پرتاب کرده بود و خودش نگران تر از همیشه بدون فکر به چیزی جز ندیدن من از همه جا گریزان بود او از شرمساری مواجهه با من می گریخت . نوشته شده در 20 Oct 2008. خیابان کجا و تمنای عشق.

4

حسی شبیه عشق - امروز 1

http://www.adorer.blogfa.com/post-34.aspx

سلام به همه دوستانی که تا امروز به این کلبه کوچیک من پا گذاشتند و سلام به تمام اونهایی که از این به بعد می خواند بیاند . این چند روز فکرم بر خلاف سرم خیلی مشغول بود . دلم میخواد خیلی زود جمعه بشه . آخه این اولین سفر من به همچین شهریه . شهری که همه از ناامنی اون حرف می زنند و همه منعم می کنند از رفتن و من تنها برای رسیدن به یه هدف یا شاید یه آرزو باید از اون شهر و دیار بگذرم . شاید اینم سرنوشت منه! تو این سفر یه امضا می تونه کارگشای من باشه . امیدوارم که اون آقا صبح خوب از خواب بیدار بشه . یه حرف بی ربط.

5

حسی شبیه عشق

http://www.adorer.blogfa.com/archive.aspx

خیابان کجا و تمنای عشق. برون از زمین بوده ماوای عشق. به خاکی به رنگ خودت دل مبند. که قبل از زمین خلق شد جای عشق. کد موسیقی در نایت اسکین.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 15 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

20

LINKS TO THIS WEBSITE

me-youonly4ever-34.blogfa.com me-youonly4ever-34.blogfa.com

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست - نمی خواهم بمیرم

http://www.me-youonly4ever-34.blogfa.com/post-214.aspx

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست. کاش بودی و من حسرت نبودت رو نمیکشیدم . ما به هم قولی دادیم که همیشه دلهامون پیش هم باشه. نمی خواهم بمیرم با که باید گفت ؟ کجا باید صدا سر داد؟ که در ذرات هستی ره برد توفان این اندوه . که از افلاک عالم بگذرد پزواک این فریاد . کجا یاید صدا سر داد ؟ اگر زشت و اگر زیبا. اگر دون و اگر والا. من این دنیای فاتی را. هزاران بار از دنیای باقی دوست تر دارم . جهان بیمار و رنجور است. دو روزی را که بر بالین این بیمار باید زیست. اگر دردی ز جانش برندارم ناجوانمردی ست. مگر زور است ؟

me-youonly4ever-34.blogfa.com me-youonly4ever-34.blogfa.com

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست - دوباره عشق

http://www.me-youonly4ever-34.blogfa.com/post-210.aspx

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست. کاش بودی و من حسرت نبودت رو نمیکشیدم . ما به هم قولی دادیم که همیشه دلهامون پیش هم باشه. تو به چه می اندیشی؟ تو به کوهی فکر میکنی. که قرار بود دستم را بگیری و از ان بالا برویم. پایین کوه زیر خر وار ها خاک. خفته ام و برای تو بوسه میفرستم. نگو که میخواهی ام. تا دوباره عاشق شوم. بگو که میخواهی ام. تا سنگینی خاکستر این دوری رنجور را. بگو که میخواهی ام. بخاطر لمس تمام زیبایی های تنم. بگو که میخواهی ام. تا در برابرت زانو بزنم و بگویم:. خوش حالم که زنده ام و فرصت دارم. عزیزم چ...

me-youonly4ever-34.blogfa.com me-youonly4ever-34.blogfa.com

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست - درد های من

http://www.me-youonly4ever-34.blogfa.com/post-197.aspx

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست. کاش بودی و من حسرت نبودت رو نمیکشیدم . ما به هم قولی دادیم که همیشه دلهامون پیش هم باشه. تا ز تن در آورم. چامه و چکامه نیستند. تا به رشته ی سخن درآورم. تا ز نای جان بر آورم. دردهای من نهفتنی است. گرچه مثل دردهای مردم زمانه نیست. درد مردم زمانه است. مردمی که چین پوستینشان. مردمی که رنگ روی آستینشان. جلد کهنه ی شناسنامه هایشان. من ولی تمام استخوان بودنم. لحظه های ساده ی سرودنم. شانه های خسته ی غرور من. تکیه گاه بی پناهی دلم شکسته است. کتف گریه های بی بهانه ام. درک کن گذشت...

me-youonly4ever-34.blogfa.com me-youonly4ever-34.blogfa.com

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست -

http://www.me-youonly4ever-34.blogfa.com/post-218.aspx

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست. کاش بودی و من حسرت نبودت رو نمیکشیدم . ما به هم قولی دادیم که همیشه دلهامون پیش هم باشه. پایین جنچتا کلمه به عبری و عربی. خواهش میکنم جوستان ع.ی.م نشر بشه تا این صهیونیستها بترسن و برن زیر ماشین هاشون پنهون بشن. יהוד יהוד אתם זוכרים חיבר צפא מוחמד התחיל לחזור". خيبر خيبر يا يهود جيش محمد بدا يعود. ציוני לא תישן היום באימון כללנו חמס". ياصهيونى لن تنام اليوم كلنا حماس. הבעלות שלנו תהגיע לכם איפא אתם(בני סלאח אל-דין. ردنا سياتيكم حيث انتم "ابناء صلاح الدين. درک کن گذشتن ا...

me-youonly4ever-34.blogfa.com me-youonly4ever-34.blogfa.com

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست - آموزگار

http://www.me-youonly4ever-34.blogfa.com/post-196.aspx

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست. کاش بودی و من حسرت نبودت رو نمیکشیدم . ما به هم قولی دادیم که همیشه دلهامون پیش هم باشه. در مدرسه ی تو آموختم که عشق سه چیز را دور هم جمع می کنه تو و من و. خواستن و سه چیز را دور می کند غم و نا امیدی و تلخی فراق و دوری. به من آموختی حقیقت احساس را. به من آموختی اینکه عشق صادق در دنیا حقیقی است و وجود دارد. اینکه چگونه. احساسم را بیان کنم.چگونه به تو قول دفاداری و اخلاص بدهم و سر قولم. برای من درک کردن سخت بود ای آموزگار من. تو خود هیچ از آنها نمی دانی. سوال کردن سخت است.

me-youonly4ever-34.blogfa.com me-youonly4ever-34.blogfa.com

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست -

http://www.me-youonly4ever-34.blogfa.com/post-212.aspx

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست. کاش بودی و من حسرت نبودت رو نمیکشیدم . ما به هم قولی دادیم که همیشه دلهامون پیش هم باشه. چرا چشمانهم هنوز بارانیست؟ نوشته شده در 15 Aug 2008. این وبلاگ مخصوص عشقمه. برای اون درست کردم چون داره از دستم می ره و من نمی تونم کاری بکنم. امروز 1-07-2007 تولدت رو بهت تبریک می گم تولدت مبارک عزیییییییییییییییییییییزم. با این که صبح دیدمت ولی خیلی دلم برات تنگوریده کخخخخخخخخخخخخخخ. بلاخره دیدمش اون کسی که بهش دل بسته بودی. تو که می دانی عشق من و تو پنهان از همه ی مردمه. غربت آنس...

me-youonly4ever-34.blogfa.com me-youonly4ever-34.blogfa.com

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست -

http://www.me-youonly4ever-34.blogfa.com/post-204.aspx

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست. کاش بودی و من حسرت نبودت رو نمیکشیدم . ما به هم قولی دادیم که همیشه دلهامون پیش هم باشه. خسته تر از اونم که بتونم تحملت کنم. آره اعتراف می کنم. در اوج بی کسی صدایت می کنم به دادم برس. نوشته شده در 13 Dec 2007. این وبلاگ مخصوص عشقمه. برای اون درست کردم چون داره از دستم می ره و من نمی تونم کاری بکنم. امروز 1-07-2007 تولدت رو بهت تبریک می گم تولدت مبارک عزیییییییییییییییییییییزم. با این که صبح دیدمت ولی خیلی دلم برات تنگوریده کخخخخخخخخخخخخخخ. پس تو که می دونی. تو پری قصه ها.

me-youonly4ever-34.blogfa.com me-youonly4ever-34.blogfa.com

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست - طبیعت ما

http://www.me-youonly4ever-34.blogfa.com/post-215.aspx

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست. کاش بودی و من حسرت نبودت رو نمیکشیدم . ما به هم قولی دادیم که همیشه دلهامون پیش هم باشه. طبیعت حقیقی یک قلب تنها زمانی مشخص می شود. که به چیزی با ظاهر بدون جذابیت پاسخ مثبت بدهید . نوشته شده در 19 Oct 2008. این وبلاگ مخصوص عشقمه. برای اون درست کردم چون داره از دستم می ره و من نمی تونم کاری بکنم. امروز 1-07-2007 تولدت رو بهت تبریک می گم تولدت مبارک عزیییییییییییییییییییییزم. با این که صبح دیدمت ولی خیلی دلم برات تنگوریده کخخخخخخخخخخخخخخ. پس تو که می دونی. تو پری قصه ها.

me-youonly4ever-34.blogfa.com me-youonly4ever-34.blogfa.com

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست - خسته ام، از این بازی زمانه خسته ام

http://www.me-youonly4ever-34.blogfa.com/post-202.aspx

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست. کاش بودی و من حسرت نبودت رو نمیکشیدم . ما به هم قولی دادیم که همیشه دلهامون پیش هم باشه. خسته ام، از این بازی زمانه خسته ام. روزهایی که گرمای آغوشت را داشتم. که نکند این نیز بگذرد و دیگر حتی نبینمت. مدام می ترسیدم و سعی می کردم بر ترسم غلبه کنم. همه ی ترسهایم به حقیقت پیوستند. تجربه ی تلخی است. آن قدر تلخ که ساعت هاست چشمهایم سرخ اند و. پشت سر گذاشتن تجربه ها یکی پس از دیگری. و پی بردن به حماقت ها. می دانم وقتی بیایی. انکار می کنی نبودن هایت را. و بی خبری هایم. خاطراتت ...

me-youonly4ever-34.blogfa.com me-youonly4ever-34.blogfa.com

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست - ای امید ناامیدی های من

http://www.me-youonly4ever-34.blogfa.com/post-220.aspx

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست. کاش بودی و من حسرت نبودت رو نمیکشیدم . ما به هم قولی دادیم که همیشه دلهامون پیش هم باشه. ای امید ناامیدی های من. برای تو می نویسم که اولین نطق من بودی. سایه ای بود و پناهی بود و نیست. هستی ام را تکیه گاهی بود و نیست. سخت دلتنگم کسی چون من مباد. سوگ حتی قسمت دشمن مباد. گفتنش تلخ است و دیدن تلخ تر. هست )ناگه (نیست )گردد از نظر. باورم شد این من ناباورم. روی دوش خویش او را می برم. می برم او را که آورده مرا. پاس ایامی که پرورده مرا. پاس ایامی که پرورده مرا. آنها سالخورده شدن...

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 12 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

22

OTHER SITES

adorer-shonan.biz adorer-shonan.biz

家族葬のアドレ

adorer-shonan.com adorer-shonan.com

藤沢市 湘南 家族葬儀専門葬儀 アドレ │ トップページ

Custom/commons/include.css" type="text/css" /. 藤沢市 湘南 家族葬儀専門 アドレ. 201012.26 家族葬の家 アドレ OPEN. JR東海道本線 辻堂 駅 西口より徒歩5分.

adorer-sweet.com adorer-sweet.com

パティスリーアドレ・オリジナルデコレーションケーキ

受付時間 10:00 - 20:30 [ 不定休 ]. プリントクッキー 大 9cm を3枚からお作り致します。

adorer-thejournal.com adorer-thejournal.com

Home | A D O R E R

How to shop the Sales like a French Girl. With the French Winter sale season underway what better time to get some sale shopping…. If you Adore it share it:. Read More →. January 12, 2017. On-the-go French Girl Make-Up Tips. Yes, French girls do their make-up at the last-minute and in the car to! If you Adore it share it:. Read More →. December 16, 2016. Ever wondered how a French girl would wear bunny ear sneakers? If you Adore it share it:. Read More →. September 14, 2016. A casual end of summer outfit.

adorer-x.skyrock.com adorer-x.skyrock.com

Blog de Adorer-x - Aimer , Adorer , Explorer ! - Skyrock.com

Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. Aimer , Adorer , Explorer! J'ai besoin d'EUX pour vivre aujoud'hui . Ils sont ma seule raison d'exister . Ils donne le sens a vie . Ils sont tout . JE LES AiiMES . Mise à jour :. Abonne-toi à mon blog! Moureuse . . Ais veut retourner la-bàs CELiiNETTE-X. Ou poster avec :. Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre. Posté le vendredi 24 avril 2009 12:17. Modifié le samedi 02 mai 2009 03:12.

adorer.blogfa.com adorer.blogfa.com

حسی شبیه عشق

هر چه هست در پس این پرده زرین است. بارها روزها از نو می بافم تار و پودش را. تا به نقش گل صد برگ دلم گره زنم. تا ببینم آن را. اما نه گویی این بار هم سخت است. باز می شکافم همه را. تا ببافم از نو یک خیال تازه از حس حضورت. باز می بافم و می بافم و می بافم. تو گل صد برگ هزار نقش و نگارم. باز در گره ات می مانم. نه چنین نیست ندانم گره بر تو زدن را. خوب میدانی که خوب می دانم. من نتوانم که پایان دهم بر این حس قشنگم. آری آری این منم آنکه می بافد بال حریر پر پرواز تو را. آنکه می ماند به پایت. می نشیند روزها در هوایت.

adorer.co.jp adorer.co.jp

ADORER | 札幌のブライダルアイテムショップです

Pinbin Theme by Color Awesomeness.

adorer.inasentence.org adorer.inasentence.org

adorer in a sentence | simple examples

In A Sentence .org. The best little site that helps you understand word usage with examples. Adorer in a sentence. To be loved and to live in the presence of the adorer is the most beautifying of circumstances. I suppose, he said - and knocked the ashes from his cigar with elaborate care - I suppose your adorer is a good deal younger than you? Remained Balatta, who, from the time she found him and poked his blue eyes open to recrudescence of her grotesque female hideousness, had continued his adorer.

adorer.info adorer.info

adorer.info | Media Magazine Online | Business Blog Journal

Real Business Blog Collection. Expert Advice On How To Find The Perfect Alloy Steel Supplier For The Job. 2015-05-14 Click for More. Strategies To Grow And Maintain Your Business Empire. 2015-05-05 Click for More. Making Weight Loss Treatment Business Marketing Easy As 1 2 3. 2015-04-29 Click for More. Suggestions You Can Follow When Growing Your Auto Dealer Business. 2015-04-17 Click for More. Quick Tips For Obtaining The Best Sewer Systems Contractor In Your Area. 2015-04-11 Click for More.

adorer.jp adorer.jp

ケーキハウス アドレ(adorer) バースデーケーキなど奈良県一円対応しております。

Adorer(アドレ) って、フランス語で 大好き という意味なんです。 LINEの 友だち追加 から ID検索 で登録してね.

adorer.net adorer.net

Price Request - BuyDomains

Url=' escape(document.location.href) , 'Chat367233609785093432', 'toolbar=0,scrollbars=0,location=0,statusbar=0,menubar=0,resizable=0,width=640,height=500');return false;". Need a price instantly? Just give us a call. Toll Free in the U.S. We can give you the price over the phone, help you with the purchase process, and answer any questions. Get a price in less than 24 hours. Fill out the form below. One of our domain experts will have a price to you within 24 business hours. United States of America.