amik.org amik.org

amik.org

Amik.Org | Përkrahje e Mikrofinancave

Rr: Nënë Tereza, H.32, Nr.8 - 10000 Prishtinë. Mësoni më shumë për ne. Shiko të gjithë anëtarët. Shkarko raportet e fundit. Shkarko Online të gjitha raportet mujore dhe vjetore në Amik. Raportet janë në formate të ndryshme si: PDF, Word dhe Excel. Të avancoj sektorin mikrofinanciar për të mundësuar përfshirjen e zhvillimit social dhe ekonomik duke ofruar një platformë të fortë të përbashkët dhe shërbime të shkëlqyera. Të jetë asociacion udhëheqës në rajon për promovimin e mikrofinancave. AMIK-u koordinon...

http://www.amik.org/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR AMIK.ORG

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

December

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Friday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.6 out of 5 with 8 reviews
5 star
4
4 star
1
3 star
1
2 star
0
1 star
2

Hey there! Start your review of amik.org

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

15.1 seconds

CONTACTS AT AMIK.ORG

JusaWeb.Com Sh.a Arti-NET

Avni Etehemi

Kl●●ne

Kl●●ne , 32000

RS

377.●●●●5051
av●●●●●●●●●●@hotmail.com

View this contact

JusaWeb.Com Sh.a Arti-NET

Avni Etehemi

Kl●●ne

Kl●●ne , 32000

RS

377.●●●●5051
av●●●●●●●●●●@hotmail.com

View this contact

JusaWeb.Com Sh.a Arti-NET

Avni Etehemi

Kl●●ne

Kl●●ne , 32000

RS

377.●●●●5051
av●●●●●●●●●●@hotmail.com

View this contact

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

DOMAIN REGISTRATION INFORMATION

REGISTERED
n/a
UPDATED
2013 November 02
EXPIRATION
EXPIRED REGISTER THIS DOMAIN

BUY YOUR DOMAIN

Network Solutions®

NAME SERVERS

1
ns1.jusaweb.com
2
ns2.jusaweb.com
3
ns3.jusaweb.com
4
ns4.jusaweb.com

REGISTRAR

GoDaddy.com, LLC (R91-LROR)

GoDaddy.com, LLC (R91-LROR)

WHOIS : whois.publicinterestregistry.net

REFERRED :

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
Amik.Org | Përkrahje e Mikrofinancave | amik.org Reviews
<META>
DESCRIPTION
Rr: Nënë Tereza, H.32, Nr.8 - 10000 Prishtinë. Mësoni më shumë për ne. Shiko të gjithë anëtarët. Shkarko raportet e fundit. Shkarko Online të gjitha raportet mujore dhe vjetore në Amik. Raportet janë në formate të ndryshme si: PDF, Word dhe Excel. Të avancoj sektorin mikrofinanciar për të mundësuar përfshirjen e zhvillimit social dhe ekonomik duke ofruar një platformë të fortë të përbashkët dhe shërbime të shkëlqyera. Të jetë asociacion udhëheqës në rajon për promovimin e mikrofinancave. AMIK-u koordinon...
<META>
KEYWORDS
1 info@amik org
2 english
3 amikorg
4 përkrahje e mikrofinancave
5 ballina
6 për ne
7 profili ynë
8 udhëheqja
9 anëtarësia
10 kal i aktiviteteve
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
info@amik org,english,amikorg,përkrahje e mikrofinancave,ballina,për ne,profili ynë,udhëheqja,anëtarësia,kal i aktiviteteve,anëtarët,profilet,tregime të klientëve,trajnimet,publikimet,lajmet,galeria,kontakti,menu,close,back,më shumë,udhëheqja në amik
SERVER
Apache
POWERED BY
PHP/5.4.37
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Amik.Org | Përkrahje e Mikrofinancave | amik.org Reviews

https://amik.org

Rr: Nënë Tereza, H.32, Nr.8 - 10000 Prishtinë. Mësoni më shumë për ne. Shiko të gjithë anëtarët. Shkarko raportet e fundit. Shkarko Online të gjitha raportet mujore dhe vjetore në Amik. Raportet janë në formate të ndryshme si: PDF, Word dhe Excel. Të avancoj sektorin mikrofinanciar për të mundësuar përfshirjen e zhvillimit social dhe ekonomik duke ofruar një platformë të fortë të përbashkët dhe shërbime të shkëlqyera. Të jetë asociacion udhëheqës në rajon për promovimin e mikrofinancave. AMIK-u koordinon...

INTERNAL PAGES

amik.org amik.org
1

Amik.Org | Support to Microfinance

http://www.amik.org/english

Str: Gazmend Zajmi, Nr.34 - 10000 Prishtinë. Learn more about us. Download the latest reports. Download Online all monthly and annual reports on Amik. Reports are in various formats such as PDF, Word and Excel. Advance the microfinance sector to enable social and economic development and inclusion by providing a strong common platform and excellent services. AMIK supports the development of strong and effective programs to develop small businesses in Kosovo. Agency for Finance in Kosovo.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 0 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

1

OTHER SITES

amik.info amik.info

有限会社AMIK | キャラクター商品のデザイン・開発・製造

TEL 03-5719-1240 FAX. 03-5719-1241.

amik.it amik.it

AMIK Onlus - Associazione Medica Italiana Kousmine

Nel suo Statuto é possibile prendere atto degli scopi, finalità e obiettivi che ci si é posti, nonché degli organi statutari. L’Associazione aderisce alla Charte de la Fondation Catherine Kousmine e alla Association Medicale Kousmine Internationale ed é l’unica legalmente riconosciuta in Italia ad utilizzare il titolo Kousmine, tenere corsi di formazione ed attribuire il titolo di Medico Kousmine. Il Consiglio Direttivo AMIK Onlus è composto da:. Responsabile eventi AMIK Onlus. Conferenze fino al 2009.

amik.itmi.ac.id amik.itmi.ac.id

...:::::: AMIK ITMI MEDAN ::::::::.

Sejarah AMIK ITMI MEDAN. Profil AMIK ITMI MEDAN. Badan Eksekutif Mahasiswa (BEM). Unit Kegiatan Mahasiswa Medan. Unit Kegiatan Mahasiswa Kamera. Pelatihan SPSS dan Blogger Se-Medan. 2011-02-20 - - 11:01:am WIB - - oleh. Pengumuman UAS Semester Ganjil 2010/2011 dan Perpanjangan Batas Akhir Pengumpulan Surat Kerja. 2011-01-03 - - 10:00:18 WIB - - oleh admin. UKM Kloso : Workshop Virtual OS di Linux. 2010-09-11 - - 01:40:18 WIB - - oleh admin. Berawal dari keinginan dan atusias yang besar dalam bidang open ...

amik.kampus-indonesia.com amik.kampus-indonesia.com

AMIK Sultan Agung, KULIAH SINGKAT CEPAT KERJA

Terakreditasi Oleh BAN PT. Komputerisasi Akuntansi (KAT) D.III / S1. Manajemen Informatika (MIF) D.III / S1. Teknik Informatika (TIK) D.III / S1. Komputerisasi Akuntansi (KAT) D.III / S1. Informatika Rekam Medis (IRM) S1. Laboratorium Komputer dan Internet. PENANDATANGAN MOU DENGAN NORTHERN OF PHILIPPINE UNIVERSITY, ARELLANO UNIVERSITY, CENTRO ESCOLAR DAN EMILIO AGUINALDO COLLEGE. Thu, 28 July 15 10:50:25. Sat, 12 Jul 14 12:42:32. AMIK Sultan Agung Bekasi telah menyelenggarakan kegiatan pasar rakyat.

amik.livejournal.com amik.livejournal.com

AMIK's Journal

Most Recent Entries] [Calendar View]. Below are the 0. Most recent journal entries recorded in AMIK.

amik.org amik.org

Amik.Org | Përkrahje e Mikrofinancave

Rr: Nënë Tereza, H.32, Nr.8 - 10000 Prishtinë. Mësoni më shumë për ne. Shiko të gjithë anëtarët. Shkarko raportet e fundit. Shkarko Online të gjitha raportet mujore dhe vjetore në Amik. Raportet janë në formate të ndryshme si: PDF, Word dhe Excel. Të avancoj sektorin mikrofinanciar për të mundësuar përfshirjen e zhvillimit social dhe ekonomik duke ofruar një platformë të fortë të përbashkët dhe shërbime të shkëlqyera. Të jetë asociacion udhëheqës në rajon për promovimin e mikrofinancave. AMIK-u koordinon...

amik.ro amik.ro

Scaune – Mese – Jucării - amik.ro

Bine ati venit in lumea jucariilor! Surprizele cele mai frumoase le primim din partea naturii, cu ajutorul careia, am reusit sa cream o linie de produse, din lemn masiv, ecologice si de lunga durata. Siguranta si calitatea timpului petrecut in orele de joaca, sau viata de zi cu zi, sunt garantate de produsele cu prestanta Europeana, executate cu mare atentie si finete pana la cele mai mici detalii. Noutati – vezi toate. Patut in forma de Tractor. Patut in forma de masina Vaper. De ce jucarii din lemn?

amik.royal.ac.id amik.royal.ac.id

AMIK Royal Kisaran: Akademi Manajemen Informatika dan Komputer Royal Kisaran

Akademi Manajemen Informatika dan Komputer Royal Kisaran. Kampus 1 Imam Bonjol. Kampus 2 Kedai Ledang. Selamat dan Sukses MAPAKA 2014. Selamat dan Sukses kepada Peserta MAPAKA STMIK dan AMIK Royal Kisaran Tahun Akademik 2014/2015. MAPAKA atau lebih sering dikenal dengan. Seleksi Penerima Beasiswa Bidikmisi 2014. Hari ini, 29 Agustus 2014. Akademi Manajemen Informatika dan Komputer (AMIK) Royal Kisaran mengadakan Seleksi Penerimaan Mahasiswa. STMIK & AMIK Royal Go to Institute Teknologi Del. Berikut kami ...

amik.rs amik.rs

AMIK - DANCE SHOW HIP HOP

Začetnici takvih stilova kod nas! Je održano 22.12.2013. Košutnjak Pionirski grad - studio Emotion. Tim povodom organizovali smo humanitarnu akciju pod nazivom deca- deci i prikupili oko 700 paketića za decu iz Zvečanske ulice. Veoma ponosni na armiju novih plesača. Naš koreograf Aleksa veoma uspešno pripremao Belorusku predstavnicu na Eurosongu 2013. Uz sjajan nastup Beloruske predstavnice osvetlao obraz kao jedini predstavnik Srbije u finalu. Svetski Šampioni 2011. ESDU. Hip Hop Formacija , Koreograf.

amik.se amik.se

AMIK - välkommen!

På den här sidan används ramar som inte stöds av din webbläsare.

amik.skyrock.com amik.skyrock.com

Blog de Amik - Blog de Amik - Skyrock.com

Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. Plus d'actions ▼. S'abonner à mon blog. Création : 25/05/2012 à 11:34. Mise à jour : 18/05/2015 à 13:22. Ce blog n'a pas encore d'articles. Abonne-toi à mon blog! Poster sur mon blog.