do-formy.cz do-formy.cz

do-formy.cz

Do Formy

Vítáme Vás na vzdělávacím portálu Do-Formy. Specializujeme se na vzdělávání sportovních instruktorů se zaměřením na méně obvyklé cvičební formy.

http://www.do-formy.cz/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR DO-FORMY.CZ

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

December

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Friday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 4.0 out of 5 with 18 reviews
5 star
9
4 star
4
3 star
3
2 star
0
1 star
2

Hey there! Start your review of do-formy.cz

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

2.1 seconds

FAVICON PREVIEW

 • do-formy.cz

  16x16

 • do-formy.cz

  32x32

 • do-formy.cz

  64x64

 • do-formy.cz

  128x128

 • do-formy.cz

  160x160

 • do-formy.cz

  192x192

CONTACTS AT DO-FORMY.CZ

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
Do Formy | do-formy.cz Reviews
<META>
DESCRIPTION
Vítáme Vás na vzdělávacím portálu Do-Formy. Specializujeme se na vzdělávání sportovních instruktorů se zaměřením na méně obvyklé cvičební formy.
<META>
KEYWORDS
1 close menu
2 úvod
3 rekvalifikační kurzy
4 jóga ve vzduchu
5 párová akrobacie
6 specializovaná školení
7 d yogi fly
8 wheel yoga
9 airacro
10 pánevní dno
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
close menu,úvod,rekvalifikační kurzy,jóga ve vzduchu,párová akrobacie,specializovaná školení,d yogi fly,wheel yoga,airacro,pánevní dno,workshopy a semináře,anatomie,první pomoc,fyziologie,blog,kontakt,více,menu,do formy,a airacro,vytvořeno službou webnode
SERVER
nginx
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Do Formy | do-formy.cz Reviews

https://do-formy.cz

Vítáme Vás na vzdělávacím portálu Do-Formy. Specializujeme se na vzdělávání sportovních instruktorů se zaměřením na méně obvyklé cvičební formy.

INTERNAL PAGES

do-formy.cz do-formy.cz
1

VZDĚLÁVÁNÍ :: DO FORMY

https://www.do-formy.cz/vzdelavani

Náš tým cvičitelů se opírá o letitou praxi při výuce fitness. Založené na zdravotních základech. Prvky pilates, jógy a tance jsou kombinovány s poznáním povahy lidského těla, jeho anatomií i fyziologií. Naše znalosti přenášíme do nových cvičebních stylů, které jsou pro veřejnost atraktivní a přináší nejen zdraví, ale i radost. D-Yogi Fly a AirAcro jsou naším autorským dílem a jsou výsledkem práce trenérů Do-Formy. Kromě certifikovaného vzdělávání D-Yogi Fly. A Cvičení s dětmi v šátku dle Anny Kohutové.

2

David Šumpela :: DO FORMY

https://www.do-formy.cz/treneri/david-sumpela

David v rámci Do-Formy poskytuje:. Poradenství a prodej závěsných sítí. Instruktor AY Fly Training I., Instruktor D-Yogi Fly Level 1. INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY A VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ. Budova Flash Boulder baru. 607 55 33 32. 100;o-formy@do-formy.cz. 2010 Všechna práva vyhrazena.

3

Lenka Michalcová :: DO FORMY

https://www.do-formy.cz/treneri/lenka-michalcova

V dnešní době si nedovedu přestavit svůj běžný den bez jakékoliv pohybové aktivity. Už během dětství jsem se potkala s nerůznějšími činnostmi, např. s házenou nebo aerobikem. Vždy se snažím najít během dne chvilku pro pohyb - ať je to činnost, u které se člověk pořádně zapotí (běh) nebo činnost klidnějšího charakteru, klidně spojená s relaxací nebo výletem. Lenka v rámci Do-Formy poskytuje:. Vedení skupinových lekcí D-Yogi Fly v brněnském studiu Flash Gymu. INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY A VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ.

4

Dana Bačinská :: DO FORMY

https://www.do-formy.cz/treneri/dana-bacinska-

Se kterým hostujeme i v zahraničí. Při divadle se vzdělávám i jinými směry, zejména body and mind. V poslední době se zajímám i o alternativní a čínskou medicínu. Ve svém volném čase utíkám s přítelem do přírody kdykoliv máme pár dní volného času, nejčastěji na kole, běžkách, skialpech nebo za lezením či trekkingem. Z přírody čerpám energii na další dny ve městě. Dana v rámci Do-Formy poskytuje:. Vedení lekcí D-Yogi Fly v brněnském studiu Flash Gym. Dana se specializuje zejména na studenty VUT a děti.

5

TRENÉŘI :: DO FORMY

https://www.do-formy.cz/treneri

Všichni trenéři a trenérky projektu Do formy mají odborné vzdělání a praxi k tomu, aby Vám pomohli překonávat nesnáze spojené s daným sportem a naučili Vás co nejlépe a nejrychleji potřebným dovednostem. A to vše s důrazem na na Vaše zdraví - Všichni trenéři jsou proškoleni tak, aby Vás vedli ke zdravotně přijatelné formě cvičení. INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY A VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ. Budova Flash Boulder baru. 607 55 33 32. 2010 Všechna práva vyhrazena.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 12 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

17

LINKS TO THIS WEBSITE

jogavevzduchu.cz jogavevzduchu.cz

Flash Gym :: JÓGA VE VZDUCHU

http://www.jogavevzduchu.cz/o-nas

D-Yogi Fly a AirAcro. Naše studio Flash Gym nabízí jako první v Brně cvičení v závěsné síti. Od roku 2012 jsme provozovali. V tomto cvičení jsme postupně získali takové zkušenosti a znalosti, že jsme se stali jedinými českými master instruktory (Veronika Kozlová pro AY Fly Training Level 1 a Level 2 a Petra Mocková pro AY Fly Training Pilates). Našim vedením prošlo několik desítek budoucích instruktorů u nás i v zahraničí. V roce 2014 jsme. Vytvořili inovativní cvičení v síti.

flashbb.cz flashbb.cz

bar & shop - Flash Boulder Bar

http://www.flashbb.cz/bar-shop

Další termíny dle domluvy. 60, Kč děti do 15 let. 1000, Kč/30, Kč vstup/1rok. Lezečky: 30, Kč. Pytel s magnéziem: 20, Kč. Rezervace cvičení na www.do-formy.cz.

flashbb.cz flashbb.cz

telocvicna - Flash Boulder Bar

http://www.flashbb.cz/telocvicna

Veškeré informace najdete na stránkách:. Http:/ www.jogavevzduchu.cz/. Další termíny dle domluvy. 60, Kč děti do 15 let. 1000, Kč/30, Kč vstup/1rok. Lezečky: 30, Kč. Pytel s magnéziem: 20, Kč. Rezervace cvičení na www.do-formy.cz.

flashbb.cz flashbb.cz

Diskuze - Flash Boulder Bar

http://www.flashbb.cz/diskuze

Před 8 měsíci (4.1.16 9:56). V novém roce je zase otevřeno každý den. Otevírací doba v záložce Otevírací doba. Těšíme se na pořádný bouldering. Před 8 měsíci (2.1.16 18:08). Jak bude (bude-li), prosím, otevřeno v týdnu od 4.1? Před 10 měsíci (5.11.15 11:11). Ahoj, je dnes otevřený boulder? Před 10 měsíci (27.10.15 8:27). Ve stredu 28.10.2015 bude otevreno od 15:00 do 21:00. Před rokem (10.8.15 7:44). Před rokem (7.8.15 11:14). Ahoj, chci se zeptat, jestli berete nebo budete brát kartu multisport?

flashbb.cz flashbb.cz

Lezení pro rodiče s dětmi - Flash Boulder Bar

http://www.flashbb.cz/clanek/202-lezeni-pro-rodice-s-detmi

Lezení pro rodiče s dětmi. Sobota, 14. března 2015. Taky se vám stává, že když přijdete na stěnu, tak musíte dávat neustálý pozor aby vám vaše ratolest někam nazaběhla a někdo ji nepřišlápl? Tak právě pro vás jsme každou středu od 10:00 do 13:00 otevřeli. Stěna tak bude připravena jen pro vás a vaše děti, které nikoho nebudou obtěžovat a které nebudou v nebezpečí pádů ostatních lezců. Těšíme se na vás. Další termíny dle domluvy. 60, Kč děti do 15 let. 1000, Kč/30, Kč vstup/1rok. Lezečky: 30, Kč.

flashbb.cz flashbb.cz

cenik - Flash Boulder Bar

http://www.flashbb.cz/cenik

60, Kč děti do 15 let. 1000, Kč/30, Kč vstup/1rok. Lezečky: 30, Kč. Pytel s magnéziem: 20, Kč. Rezervace cvičení na www.do-formy.cz. Další termíny dle domluvy. 60, Kč děti do 15 let. 1000, Kč/30, Kč vstup/1rok. Lezečky: 30, Kč. Pytel s magnéziem: 20, Kč. Rezervace cvičení na www.do-formy.cz.

flashbb.cz flashbb.cz

FLASH DANCE - 3.kolo - 1.prosince 2014 - Flash Boulder Bar

http://www.flashbb.cz/clanek/199-flash-dance-3-kolo-1-prosince-2014

FLASH DANCE - 3.kolo - 1.prosince 2014. Sobota, 29. listopadu 2014. V pondělí 1.12.2014 se uskuteční třetí kolo závodu v boulderingu Flash Dance. Závod bude zahájen ve 14:00 a lézt můžete až do 22:00. Označeno bude okolo 14-ti bouldrů, výsledky si každý zapisuje sám. Po dvou kolech se v čele borců poměrně jasně usadil Marián Banán Šeliga a mezi holkama vede, díky vyrovnaným výkonům, Veronika Šimková. Přijďte proto zamíchat pořadím a vylepšit si pozici před koncem roku. Těší se na vás Flash Crew.

flashbb.cz flashbb.cz

Flash Boulder Bar

http://www.flashbb.cz/aktualne/2

Úterý, 8. prosince 2015. Už je to tady zase. Po roce budou viset žebříky a na nich bouldristi a na nich pytliky a v nich magnezium a bude kapat pot a bude se řvát radostí i bolestí a bude se bojovat a bude se slavit a pít a to všechno na letošním Bněnském Žebřu. Tak dorazte v sobotu 12.prosince a pořádně si zalezete. Zač. Ve státní svátek 17.listopadu 2015 otevřeno. Pondělí, 16. listopadu 2015. Ve státní svátek v úterý 17.11. bude otevřeno od 15:00 21:00. FLASH DANCE 2015 - - Výsledky po druhém kole.

flashbb.cz flashbb.cz

Flash Boulder Bar

http://www.flashbb.cz/aktualne/3

Aircondition Summer Contest - Výsledky. Středa, 10. června 2015. Výsledky: Letní seriál závodů na Flashi. Od června do srpna bude pro vás každý měsíc připraveno plno nových bouldříků a vy budete mít celý den na to aby jste je přelezli. Flash bude vyklimatizovaný, bouldry krásné a nejlepší získají drobné . Lezení pro rodiče s dětmi. Sobota, 14. března 2015. Taky se vám stává, že když přijdete na stěnu, tak musíte dávat neustálý pozor aby vám vaše ratolest někam nazaběhla a někdo ji nepřišlápl? V pondělí 1...

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 22 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

31

OTHER SITES

do-for-love.deviantart.com do-for-love.deviantart.com

Do-for-love (Diana Popa) - DeviantArt

Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')" class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 2 Years. This deviant's full pageview. Last Visit: 73 weeks ago. This is the place where you can personalize your profile! Window&#...

do-for-one.org do-for-one.org

do-for-one

How You Can Help. Do For One, Inc is a non-profit organization dedicated to combatting poverty by providing basic aid, educational, and leadership opportunities to children in impoverished nations in the name of Jesus Christ. We are focusing on these areas:. Tuition and school expense sponsorships. Where We Are Working:. We are currently serving children in Mexico and Haiti. Other aid projects are provided as needed. How You Can Help. 2015 Do For One, Inc.

do-for-the-best.skyrock.com do-for-the-best.skyrock.com

Blog de do-for-the-best - ~Ooo~Life-can-be-wonderful-dreams~ooO~ - Skyrock.com

Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. Je voudrais dire tellement de choses dans ce blog mais j’ai pas envie de faire n’importe quoi pour une fois alors je vais essayer d’y aller doucement et de faire ça bien :p. Je ne juge pas votre vie alors faite de même. Ne soyez pas blessant ça sert à rien, essayez de comprendre et en dernier recours vous avez la croix n’oubliez pas ;). Mise à jour :. Je crois que je vais arrêter le blog parce. Abonne-toi à mon blog! Ou poster avec :. En quelques mots : Jenni...

do-for-you.com do-for-you.com

Do for You

Welcome to Do-For-You.com. 2006 - 2018 Maria Callisto.

do-formy.cz do-formy.cz

Do Formy

Cvičení s dětmi v šátku. VZDĚLÁVACÍ KURZY PRO LEKTORY JÓGY A FITNESS. Vítáme Vás na vzdělávacím portálu Do-Formy. Specializujeme se na vzdělávání sportovních instruktorů se zaměřením na méně obvyklé cvičební formy. Náš tým se opírá o letitou praxi při výuce fitness. Založené na zdravotních základech. Jsou naším autorským dílem. A jsou výsledkem práce našich trenérů. Cvičení s dětmi v šátku dle Anny Kohutové. A lektorkou pánevního dna. Párové akrobacie, cvičení v závěsné síti, wheel yogy nebo pánevního dna.

do-forpeople.net do-forpeople.net

人のためにできることをしよう

みなさん EGF化粧品 はご存知ですか そもそも、 EGF とはなんなのでしょうか EGF とは、EGF Epidermal Growth Factor といい、人間が本来体の中に持っている因子の一つで、体内で53個のアミノ酸から形成されるタンパク質の一種です。 2015 人のためにできることをしよう Entries (RSS).

do-foto.de do-foto.de

Dortmunds Grösste Fotosammlung

do-fotodesign.com do-fotodesign.com

Hochzeitsfotografin an der Schweizer Grenze, Zürich, Küssaberg, Waldshut-Tiengen, Freiburg, Bodensee, Schweiz, Fotograf - Fotografie | Do-Fotodesign

Monica and Adrian / Fotobox. Veronica and Alfredo / Fotobox. Tanja and Marc Fotobox.

do-fotografi.dk do-fotografi.dk

d o - f o t o g r a f i

P O R T R Æ T. Bull; Fotograf Dennis Olsen • Hovedvejen 137, Osted 4000. Roskilde • 45 4029 1124 • E-mail do@do-fotografi.dk.

do-fotografie.nl do-fotografie.nl

Dolf Olislagers Fotografie

Reclame en industriële fotografie / ontwerp en vormgeving / drukwerk. T 0342 - 400528. F 0342 - 401008. M 06 - 15377530.