druzstvohlas.cz druzstvohlas.cz

druzstvohlas.cz

družstvo HLAS | družstvo HLAS

Družstvo Hlas, družstvo. Dr 2272 vedená u Krajského soudu v Plzni. Sídlo a fakturační adresa: Dominikánská 24/16, 301 00 Plzeň. Družstvo Hlas provozuje kavárnu, antikvariát a fotostudio.

http://www.druzstvohlas.cz/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR DRUZSTVOHLAS.CZ

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

September

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Tuesday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.9 out of 5 with 14 reviews
5 star
6
4 star
3
3 star
4
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of druzstvohlas.cz

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

2.3 seconds

CONTACTS AT DRUZSTVOHLAS.CZ

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
družstvo HLAS | družstvo HLAS | druzstvohlas.cz Reviews
<META>
DESCRIPTION
Družstvo Hlas, družstvo. Dr 2272 vedená u Krajského soudu v Plzni. Sídlo a fakturační adresa: Dominikánská 24/16, 301 00 Plzeň. Družstvo Hlas provozuje kavárnu, antikvariát a fotostudio.
<META>
KEYWORDS
1 družstvo hlas
2 email druzstvohlas@inkognito cz
3 inkognito
4 coupons
5 reviews
6 scam
7 fraud
8 hoax
9 genuine
10 deals
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
družstvo hlas,email druzstvohlas@inkognito cz,inkognito
SERVER
Apache/2.4.10 (Debian)
POWERED BY
PHP/5.5.27-1~dotdeb+7.1
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

družstvo HLAS | družstvo HLAS | druzstvohlas.cz Reviews

https://druzstvohlas.cz

Družstvo Hlas, družstvo. Dr 2272 vedená u Krajského soudu v Plzni. Sídlo a fakturační adresa: Dominikánská 24/16, 301 00 Plzeň. Družstvo Hlas provozuje kavárnu, antikvariát a fotostudio.

LINKS TO THIS WEBSITE

tadyated.org tadyated.org

TADY A TEĎ, o. p. s. – Aktuálně

http://tadyated.org/aktualne

O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. Kulturně společenský den na Place dne 30.6.2016. Plzeň (15. 6. 2016) – Poslední den tohoto školního roku, dne 30. 6. 2016, proběhne v plzeňské lokalitě známé jako Plac (vnitroblok Korandovy a Plachého ulice) jednodenní kulturně-společenská akce s příznačným názvem. Skončil projekt „Ranvej Podpora vzdělávání dětí ohrožených školním neúspěchem“. Volnočasový klub Placka v Animánii.

tadyated.org tadyated.org

TADY A TEĎ, o. p. s. – Lidé v TaT

http://tadyated.org//o-tady-a-ted/lide

O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. O Tady a Teď. Telefon: 420 778 096 007. Email: miroslav.gazak@tadyated.org. Telefon: 420 602 794 441. Email: dana.haslova@tadyated.org. Telefon: 420 604 521 746. Email: jitka.seflova@tadyated.org. Telefon: 420 728 096 540. Email: renata.borkovcova@tadyated.org. Ředitelka (na mateřské dovolené). Email: michaela.hirtova@tadyated.org. Ekonomka (na mateřské dovolené). O Tady a teď.

tadyated.org tadyated.org

TADY A TEĎ, o. p. s. – Sponzoring a dárcovství

http://tadyated.org/podporte-nas/sponzoring-a-darcovstvi

O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. SPOLEČNOST TADY A TEĎ o.p.s. uvítá dary a podporu. Rádi bychom měli na své straně silného sponzora, se kterým by TaT spolupracovalo na dlouhodobých i krátkodobých projektech a mohlo by tak rozvíjet svojí činnost. Co nabízíme za sponzorskou spolupráci:. Na svých stránkách uveřejníme poděkování, stejně tak i na profilu Facebooku. Finanční a věcné dary Dárcovství. ČSOB), věcné da...

tadyated.org tadyated.org

TADY A TEĎ, o. p. s. – Poděkování všem dárcům za finanční podporu při realizaci „tábora“ (sebezkušenostního pobytu v přírodě)

http://tadyated.org/podekovani-vsem-darcum-za-financni-podporu-pri-realizaci-tabora-sebezkusenostniho-pobytu-v-prirode

O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. Poděkování všem dárcům za finanční podporu při realizaci tábora (sebezkušenostního pobytu v přírodě). Poděkování všem dárcům za finanční podporu při realizaci tábora (sebezkušenostního pobytu v přírodě). Poděkování všem dárcům za finanční podporu při realizaci tábora (sebezkušenostního pobytu v přírodě). Kde je s dětskými výrobky umístěna krabice na pianu uvnitř kavárny. Zpráv...

tadyated.org tadyated.org

TADY A TEĎ, o. p. s. – Dobrovolnictví

http://tadyated.org/podporte-nas/dobrovolnictvi

O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. Část aktivit realizuje SPOLEČNOST TADY A TEĎ s pomocí dobrovolníků. Dobrovolníci svojí činností nejen pomáhají konkrétním klientům, ale současně přispívají k rozvoji občanské společnosti. Každý rok s TaT spolupracuje 70 dobrovolníků. Jsou to nejčastěji studenti Západočeské univerzity a plzeňských gymnázií. Jak se stát dobrovolníkem. Matematika a prvouka ho baví a myslím, že je...

tadyated.org tadyated.org

TADY A TEĎ, o. p. s. – Donoři a partneři

http://tadyated.org/partneri-a-donori

O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. Evropský sociální fond v ČR. Nadace rozvoje občanské společnosti. Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Plzeň, statutární město – Městský obvod Plzeň 3. Nadační fond Zelený poklad. Nadační fond Albert dětem. Bestech s.r.o. Haipa-Daipa s.r.o. Hannah Czech, a.s. Henkel ČR s.r.o. Člověk v tísni o.p.s. META, o.s. O Tady a teď.

tadyated.org tadyated.org

TADY A TEĎ, o. p. s. – Podpořte nás

http://tadyated.org/podporte-nas

O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. Máte-li zájem podporovat aktivity TaT, můžete se stát dobrovolníkem, přispět finančním darem nebo se stát sponzorem. Uvítáme ale také dary materiální i vaše know how. Více informací naleznete v levém menu. SPOLEČNOST TADY A TEĎ, o. p. s. Koterovská 46, 326 00 Plzeň. Telefon: 420 778 096 007. Web: http:/ www.tadyated.org. Kulturně společenský den na Place dne 30.6.2016.

tadyated.org tadyated.org

TADY A TEĎ, o. p. s. – Kampaň změna

http://tadyated.org/zmena

O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. Jde sice o příběh z říše fantasie, ale nabádá člověka k zamyšlení, jak je to vlastně s tím, co považujeme za dané, neměnné. Všichni přece víme, že voda je mokrá, slunce svítí a že cikáni kradou, sypou odpadky z okna a zapalují si v obýváku parkety. Říká se, že v jednoduchosti je krása, ale co je dneska jednoduché? Nebo naši rodiče, prarodiče, případně ti, které jsme volili?

tadyated.org tadyated.org

TADY A TEĎ, o. p. s. – Činnost

http://tadyated.org/o-tady-a-ted/cinnost

O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. O Tady a Teď. Správní a dozorčí rada. Nabídněte, co umíte, máte. O Tady a Teď. Cílem aktivit, které organizace uskutečňuje, je podporovat jednotlivce a rodiny v překonávání hendikepů, které vyplývají ze života v sociálním vyloučení, a navázat je na standardní příležitosti, které jsou běžně dostupné většinové populaci. Konkrétními cíli v tomto smyslu jsou:. Rozvíjet komunikační a sociální dovednosti dětí ze sociálně vyloučeného prostředí;.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 12 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

21

OTHER SITES

druzstvo-smeralova.cz druzstvo-smeralova.cz

O nás - Bytové družstvo Šmeralova 17 Prostějov

Bytové družstvo Šmeralova 17, Prostějov, družstvo, bylo založeno dne 2. března 1998 za účelem koupě bytového domu B. Šmerala 3772/17 v důsledku privatizace bytového fondu města Prostějova. Členy družstva jsou majitelé jednotlivých členských podílů. Činností bytového družstva je pronájem bytů a nebytových prostor včetně poskytování základních služeb zajišťujících řádný provoz bytů a nebytových prostor pro potřeby svých členů. Historie a současnost (popis domu):. V domě je výtah, vzduchotechnické zařízení ...

druzstvo.sk druzstvo.sk

Daňová optimalizácia

Sloboda v práci. Sloboda v podnikaní. Sloboda od štátu. Daňové licencie sa Vás nemusia týkať. Získajte status neplatiteľa daňovej licencie. Pokračujte v podnikaní bez daňovej licencie. Dobrým veciam dáme zmysel tým,. Že prejavíme vôľu, aby sa stali súčasťou praxe. Je daňová optimalizácia legálna? Platenie daní predstavuje finančnú záťaž — výdavky, ktoré sa daňovník snaží rôznymi prostriedkami minimalizovať. Zníženie daňovej povinnosti možno dosiahnuť:. Dobre navrhnutá organizačná štruktúra firmy. Použité...

druzstvoagricola.cz druzstvoagricola.cz

Družstvo Agricola Bylany

FAIL (the browser should render some flash content, not this). C, průměrné srážky za vegetaci (4. 9. měsíc) je 396 mm. Kukuřice na zrno,. Majetek družstva kmenové jmění 19,5 mil. Kč. Roční obrat cca 50 mil. Kč. Statutárním orgánem družstva je představenstvo družstva, které má 7 členů. Na chod družstva dohlíží kontrolní komise, která má 3 členy. Středisko mechanizace Bylany,. Středisko chovu prasat Bylany,. Středisko živočišné výroby Lány,. Posklizňová linka BIOS Skupice,. Nejvyšším orgánem je členská sch...

druzstvocs.sk druzstvocs.sk

Úvodná stránka : Roľnícke družstvo Čierne – Svrčinovec

Roľnícke družstvo Čierne Svrčinovec. Kredit: www.visitslovakia.com. Kredit: www.muzeum.sk. Nemáme žiadne aktuálne informácie. Od januára 2015 sme všetkým vlastníkom pôdy s platnou nájomnou zmluvou zvýšili nájom na 20 za jeden hektár na rok. 421 948 096 833. 421 915 849 795. 421 907 847 753. Dvor Skalité U Kavaly:. 421 915 849 793. 421 915 849 793. 421 948 028 921. Roľnícke družstvo Čierne Svrčinovec 2013.

druzstvohlas.cz druzstvohlas.cz

družstvo HLAS | družstvo HLAS

Družstvo Hlas, družstvo. Dr 2272 vedená u Krajského soudu v Plzni. Sídlo a fakturační adresa: Dominikánská 24/16, 301 00 Plzeň. Družstvo Hlas provozuje kavárnu, antikvariát a fotostudio.

druzstvoholasice.cz druzstvoholasice.cz

Družstvo Holasice | Prodej a pronájem budov

Budova č. 32. Holasice, Brněnská 289, Brno-venkov. 30 - 100 m2. Družstvo Holasice existuje od roku 1991. Sídlí ve svém vlastním areálu v obci Holasice, Brněnská 289. Areál se nachází 15 km jižně od Brna na silnici II/425 ( přejít na interaktivní mapu. V případě zájmu o naše služby nebo jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat. Našimi partnery jsou významné společnosti jako např. HrubyMOVING, OKAY Elektospotřebiče, HANDLOPEX, Anorac a další. V současnosti nabízíme také služby jako logistiku.

druzstvomalec.blog.cz druzstvomalec.blog.cz

BRŮDER Maleč

Přihlásit se ». Registrovat se ». GALERIE: Soukromé plovoucí ostrovy na Maledivách. S míčem k sexy postavě! PRÁSK: Nejvtipnější znásilnění sochy. 23 prosince 2008 v 19:56. 23 prosince 2008 v 19:52. Mulčovač a ochrana skel. 23 prosince 2008 v 19:50. 10 března 2008 v 16:01. 10 března 2008 v 15:40. Odstraňování dřeva po vychrici. 8 března 2008 v 17:00. 7 března 2008 v 19:25. 26 února 2008 v 19:44. 16 února 2008 v 17:06. 16 února 2008 v 16:56. Na celém Blog.cz. Mulčovač a ochrana skel.

druzstvopr.cz druzstvopr.cz

BD Pod Rapidem 14-20

BYTOVÉ DRUŽSTVO POD RAPIDEM 14-20. Vítejte na stránkách družstva, které nyní slouží jako rozcestník pro jednotlivé stránky družstva. Portál správcovské organizace, tedy edomovníka. DISKUZE BD vs SVJ. Informace o přechodu z BD na SVJ s možností diskuze. Pro přihlášení na stránky s diskuzí je potřeba se nejprve přihlásit dle instrukcí, které jste od obdrželi od představenstva.V případě, že by Vám cokoliv nefungovalo, obraťte se prosím na předsedu družstva. Bytové družstvo Pod Rapidem 14-20.

druzstvoteplica.sk druzstvoteplica.sk

PDP-Spisska-Teplica -

Ponúkame na prenájom zaujímavé podnikateľské priestory v obci. Čitajte viac . Ponuka priestorov na prenájom. Ak chcete dostávať správy a novinky o PDP Spišská Teplica, uveďte prosím svoju e-mailovú adresu a stlačte "Odoberať". Mapa ako sa dostanete do PDP Spišská Teplica. Archív správ a článkov. PDP Spišská Teplica 2010.

druzstvovysocina.cz druzstvovysocina.cz

DRUŽSTVO VYSOČINA

Název společnosti: Družstvo Vysočina. Sídlo: Polná - Janovice 66, PSČ 588 13. IČ: 479 03 082. Datum zápisu: 23.dubna 1993. Zapsáno: Krajský soud Brno, oddíl Dr, vložka 2380. Družstvo Vysočina hospodaří na výměře 2281,83 ha zemědělské půdy v okrese Jihlava a Žďár nad Sázavou. Veškerá obhospodařovaná půdy se nachází v méně příznivé oblasti LFA. Družstvo se zabývá rostlinnou i živočišnou výrobou. V živočišné výrobě převažuje chov dojnic.