itnets.sk itnets.sk

itnets.sk

ITNets

od roku 1990 profesionálne IT služby

http://www.itnets.sk/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR ITNETS.SK

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

December

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Saturday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.6 out of 5 with 10 reviews
5 star
1
4 star
6
3 star
2
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of itnets.sk

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

1.7 seconds

FAVICON PREVIEW

 • itnets.sk

  16x16

 • itnets.sk

  32x32

 • itnets.sk

  64x64

 • itnets.sk

  128x128

CONTACTS AT ITNETS.SK

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
ITNets | itnets.sk Reviews
<META>
DESCRIPTION
od roku 1990 profesionálne IT služby
<META>
KEYWORDS
1 vzdialený servis
2 zmluvný servis
3 čo ponúkame
4 na stiahnutie
5 kontakt
6 zistiť viac
7 itnets
8 powered by wordpress
9 coupons
10 reviews
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
vzdialený servis,zmluvný servis,čo ponúkame,na stiahnutie,kontakt,zistiť viac,itnets,powered by wordpress
SERVER
nginx
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

ITNets | itnets.sk Reviews

https://itnets.sk

od roku 1990 profesionálne IT služby

SUBDOMAINS

cvicak.itnets.sk cvicak.itnets.sk

Cvičák.sk

Vážení majitelia psov a psíkov. Alebo radšej – “Nazdar psovodi! Prijmite pozvanie medzi nás. Výcvik ktorý Vám ponúkam je užitočný pre Vášho psíka, pre jeho možnosti spokojného a kľudného života bez vodítka. A rovnako aj pre Vás bez stresu s dobre ovládateľným rodinným miláčikom. Vycvik prebieha tak, že so psom cvičíte Vy pod mojim dohľadom a s mojimi usmerneniami. Tibor Štvrtecký, dlhoročný cvičiteľ psov. Tel: 421 (905) 509 919. Dohodnite si termín, príďte sa pozrieť.

helpdesk242.itnets.sk helpdesk242.itnets.sk

HELPDESK

Poslať nový problém na oddelenie. Zobraziť žiadosti, ktoré boli poslané v minulosti. Prejsť na administrátorský panel. Powered by Help Desk Software. Brought to you by Help Desk Software.

scesta.itnets.sk scesta.itnets.sk

SCESTA – Bratislavská rocková kapela

Čo je už za nami. Nová webová stránka skupiny SCESTA. Máme novú webovú stránku, práve sa na ňu pozeráte… Ale ak by sa niekomu veľmi cnelo za starou môže si ju ešte pozrieť na tejto adrese. Pokračovanie. Nedávno sme uverejnili naše nové demo “SCESTA na konci mesta”, nahrávky vo formáte mp3 môžte nájsť na stránke Nahrávky. Pokračovanie. Chcete, aby Vám SCESTA zahrala na Vašej akcii, na Vašom festivale, vo Vašom podniku alebo klube? Husle Pôvod: Narodil som sa v Bratislave, na Šulečke ako celkom maličký 26&...

INTERNAL PAGES

itnets.sk itnets.sk
1

Náš team

http://www.itnets.sk/o-aku-techniku-sa-starame

Od roku 1990 profesionálne IT služby. Servre – predaj a správa. Počítače – predaj a správa. Kamery – predaj a servis. Zabezpečovacia technika – predaj, inštalácia, servis. Ing Roman Fundárek – CEO. Tel: 0903 774 447. 8211; System Administrator, servre a pracovné stanice, kompletná starostlivosť o IT. Tel: 0903 486 387 (0903 ITNets). 8211; System Technician, pracovné stanice, Kamerové systémy, kompletná starostlivosť o IT. Tel: 0911 774 448. Tel: 0903 774 567. Váš partner pre nové technológie.

2

Kontakt

http://www.itnets.sk/kontakt

Od roku 1990 profesionálne IT služby. Servre – predaj a správa. Počítače – predaj a správa. Kamery – predaj a servis. Zabezpečovacia technika – predaj, inštalácia, servis. 421 903 774 447. 421 903 486 387. 421 911 774 448. 421 903 774 567. WEB: www.online-help.sk, www.itnets.sk. Zapísané v OR SR Bratislava 1. Oddiel Sro, vložka číslo 205/B. ITNets, s.r.o. 841 04 Bratislava 4. N: 48,09547 / E: 17,04183. ITNets, s.r.o. 840 00 Bratislava 4. ITNets, s.r.o. 841 04 Bratislava 4. Váš partner pre nové technológie.

3

Vzdialený servis

http://www.itnets.sk/online-help

Od roku 1990 profesionálne IT služby. Servre – predaj a správa. Počítače – predaj a správa. Kamery – predaj a servis. Zabezpečovacia technika – predaj, inštalácia, servis. Táto služba je založená na vzdialenom pripojení nášho technika k počítaču zákazníka prostredníctvom internetu. Pripojenie zabezpečuje jednoduchá aplikácia. Stiahnite si ju do počítača (kliknutím na zelené tlačidlo nižšie). Aplikáciu si môžte stiahnuť TU:. Povoľte jej vykonávať zmeny (kliknite ANO). Spoločnosť ITNets, s.r.o....

4

Zmluvný servis

http://www.itnets.sk/zmluvny-servis

Od roku 1990 profesionálne IT služby. Servre – predaj a správa. Počítače – predaj a správa. Kamery – predaj a servis. Zabezpečovacia technika – predaj, inštalácia, servis. Cieľom servisných paušálov, je poskytnúť kvalitné, rýchle, spoľahlivé servisné zázemie v dohodnutom reakčnom čase od nahlásenia problému, poradenstvo, dodávky techniky za zvýhodnené ceny. Podľa zvoleného servisného paušálu je v predplatenej čiastke rôzne množstvo pracovných hodín, dopravných nákladov. Zľava na nákup u nás.

5

Na stiahnutie

http://www.itnets.sk/na-stiahnutie

Od roku 1990 profesionálne IT služby. Servre – predaj a správa. Počítače – predaj a správa. Kamery – predaj a servis. Zabezpečovacia technika – predaj, inštalácia, servis. 4,3 MiB, 983 stiahnutí). ITNets-HELP Host v.6. 3,8 MiB, 617 stiahnutí). ESET Antivirus 8 Sk installer. 1,7 MiB, 972 stiahnutí). ESET SMART SECURITY 8 Sk installer. 1,6 MiB, 417 stiahnutí). ITNets-HELP Host v.10. 8,2 MiB, 197 stiahnutí). 3,6 MiB, 81 stiahnutí). 1,2 MiB, 562 stiahnutí). Váš partner pre nové technológie.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 2 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

7

LINKS TO THIS WEBSITE

apartmanytale.info apartmanytale.info

NAPÍSALI NÁM | APARTMÁNY AMM

http://apartmanytale.info/napisali-nam

Príjemné ubytovanie na Táľoch. POLOHA TÁLE, GPS. 20 augusta 2016, 2:25. Rýchlosť vetra: 1 m/s S. Predpoveď na 20. augusta 2016. Predpoveď na 21. augusta 2016. Prevažne zamračené s búrkami. Predpoveď na 22. augusta 2016. 23 januára 2012 o 21:09. Otváram túto knihu Vašich komentárov a postrehov, pretože práve Vy nám môžete ukázať ako vylepšiť poskytované služby a tým spríjemniť Váš pobyt u nás. 22 februára 2012 o 12:53. 29 februára 2012 o 23:29. 6 marca 2012 o 20:15. Tak tento apartmán som si zamilovala od...

butlavavrba.sk butlavavrba.sk

kameňáky | Bútľavá Vŕba

http://www.butlavavrba.sk/stipka-humoru/kamenaky

Čierny humor v bielom. Z každého rožka troška. ROZVOD A JEHO DOPAD NA RODINU. AKO SOM PREŽILA VLASTNÚ SMRŤ. Životný príbeh – homosexuála. KRČMA – UĽAV SI. Deti – deti. Oznámenie chyby na stránke. Ide babka po pušti a padne na nu balkon. Leave a Reply Cancel reply. Your email address will not be published. Mesačne túto stránku navštívi viac ako 1500. Počet unikátnych prístupov od VIII.2008. On Príbeh môjho otca a jeho boja s rakovinou. On Príbeh môjho otca a jeho boja s rakovinou. Simon sa hrá (video).

butlavavrba.sk butlavavrba.sk

O projekte | Bútľavá Vŕba

http://www.butlavavrba.sk/o-projekte

Čierny humor v bielom. Z každého rožka troška. ROZVOD A JEHO DOPAD NA RODINU. AKO SOM PREŽILA VLASTNÚ SMRŤ. Životný príbeh – homosexuála. KRČMA – UĽAV SI. Deti – deti. Oznámenie chyby na stránke. Vitajte na tejto stránke. V prípade vulgarizmov tieto budú nahradené bodkami alebo * tak, aby Váš príspevok nestratil obsahovú hodnotu) . Diskutovať môžete sami medzi sebou, komentovať a vyjadriť svoj názor. Páči sa Vám náš projekt? Nejde nám o finančnú podporu! Mesačne túto stránku navštívi viac ako 1500. Život...

butlavavrba.sk butlavavrba.sk

Podporili nás | Bútľavá Vŕba

http://www.butlavavrba.sk/podporili-nas

Čierny humor v bielom. Z každého rožka troška. ROZVOD A JEHO DOPAD NA RODINU. AKO SOM PREŽILA VLASTNÚ SMRŤ. Životný príbeh – homosexuála. KRČMA – UĽAV SI. Deti – deti. Oznámenie chyby na stránke. Podporili ste náš porojekt? Máte link alebo banner na Vašej stránke? Alebo viete o niekom kto má a nie je v tomto zozname? Dajte nám to vedieť na admin@butlavavrba.sk. A my vás uverejníme na tejto stránke. Viac v časti podporte nás. Chcete tu mať Vaše meno alebo názov firmy? Je to bezplatné. Podporte nás.

butlavavrba.sk butlavavrba.sk

ROZVOD A JEHO DOPAD NA RODINU | Bútľavá Vŕba

http://www.butlavavrba.sk/zo-zivota/rozvod-a-jeho-dopad-na-rodinu

Čierny humor v bielom. Z každého rožka troška. ROZVOD A JEHO DOPAD NA RODINU. AKO SOM PREŽILA VLASTNÚ SMRŤ. Životný príbeh – homosexuála. KRČMA – UĽAV SI. Deti – deti. ROZVOD A JEHO DOPAD NA RODINU. Oznámenie chyby na stránke. Práca je zverejnená na základe súhlasu autorky. Ďakujeme. Druhá kapitola v stručnosti opisuje vnútorné a vonkajšie činitele, ktoré sa podieľajú na rozpade manželstva a rodiny. Štvrtá kapitola rozoberá jednotlivé metódy prístupného riešenia a prevencie v oblasti sociálnej pomoci&#46...

butlavavrba.sk butlavavrba.sk

HOMOSEXUALITA | Bútľavá Vŕba

http://www.butlavavrba.sk/zo-zivota/homosexualita

Čierny humor v bielom. Z každého rožka troška. ROZVOD A JEHO DOPAD NA RODINU. AKO SOM PREŽILA VLASTNÚ SMRŤ. Životný príbeh – homosexuála. KRČMA – UĽAV SI. Deti – deti. Oznámenie chyby na stránke. Zopár slov na úvod! To, že majú odlišnú sexuálnu orientáciu, neznamená, že sú chorí alebo nenormálni. Pre gayov a lesbičky je príťažlivosť rovnakého pohlavia tak isto prirodzená ako pre heterosexuálov príťažlivosť opačného pohlavia. Nikto si svoju orientáciu nevyberá. Kde sú hranice normálnisti? Dusiť to v sebe?

butlavavrba.sk butlavavrba.sk

Ako na to ? | Bútľavá Vŕba

http://www.butlavavrba.sk/ako-na-to

Čierny humor v bielom. Z každého rožka troška. ROZVOD A JEHO DOPAD NA RODINU. AKO SOM PREŽILA VLASTNÚ SMRŤ. Životný príbeh – homosexuála. KRČMA – UĽAV SI. Deti – deti. Oznámenie chyby na stránke. Zaregistrujte sa. Nemusíte použiť svoje meno, kľudne vystupujte pod prezývkou. Ale mailová adresa musí byť platná, tam Vám totiž príde prihlasovacie heslo. Vytvorte článok, alebo reagujte komentárom na článok niekoho iného. Článok / komentár bude zverejnený podľa pravidiel. 14 Február 2013 o 1:19. Príbeh ...

butlavavrba.sk butlavavrba.sk

Psychoterapia | Bútľavá Vŕba

http://www.butlavavrba.sk/virtualne-kluby/psychoterapia

Čierny humor v bielom. Z každého rožka troška. ROZVOD A JEHO DOPAD NA RODINU. AKO SOM PREŽILA VLASTNÚ SMRŤ. Životný príbeh – homosexuála. KRČMA – UĽAV SI. Deti – deti. Oznámenie chyby na stránke. Leave a Reply Cancel reply. Your email address will not be published. Mesačne túto stránku navštívi viac ako 1500. Počet unikátnych prístupov od VIII.2008. On Príbeh môjho otca a jeho boja s rakovinou. On Príbeh môjho otca a jeho boja s rakovinou. On Príbeh môjho otca a jeho boja s rakovinou. Simon sa hrá (video).

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 24 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

32

OTHER SITES

itnetprosjax.com itnetprosjax.com

Attadmin

itnetqatar.com itnetqatar.com

Information Technology Networks - Networking Service in Qatar

Designing & Consulting Solutions. Camera Security Solutions (CCTV). Public Address System (PA). Serving the Qatar IT &networking market for the last 18 years Bringing in pool of satisfied customers. Information Technology Networks (ITNET). ITNET, specializes in computer, IT and communications networks for the transfer of business information. IT infrastructure plays an important role in modern business operation. ITNET acquires the right and tested technologies in the computing world and propagates these...

itnetrecruit.co.za itnetrecruit.co.za

IT Network Recruitment – IT recruitment company

Request a call back. Get to Know us. Our Values and Vision. Our Areas of Specialisation. Resource,Payroll and Contract management. How to Write a Great CV. How to write a great cover letter for your CV. Tips & Tricks for a Successful Interview. International ICT company seeking a Java programmer. With 5 years of experience. Click here to find out more. Snr HR Manager 6 yrs experience in management. Industries include FMCG ,Oil and Gas. Click here for more info. 1Register an account to start. The effectiv...

itnets.org itnets.org

"ITnets" - контакты, товары, услуги, цены

Поиск товаров и услуг. Sierra W802 3G мобильный wi-fi роутер. Оптом и в розницу. Перезвоните мне Оставьте свой номер телефона и представитель компании свяжется с вами. Novatel 4510L 3G мобильный wi-fi роутер. Оптом и в розницу. Перезвоните мне Оставьте свой номер телефона и представитель компании свяжется с вами. Novatel mifi 2200 3G мобильный wi-fi роутер. Оптом и в розницу. Перезвоните мне Оставьте свой номер телефона и представитель компании свяжется с вами. Novatel 727 3G USB модем. Оптом и в розницу.

itnets.pl itnets.pl

Welcome to ITnets | Profesjonalne rozwiązania IT | ITnets | Profesjonalne rozwiązania IT

Obsługa informatyczna dla małych i średnich]. Specjalizujemy się w obsłudze informatycznej małych i średnich przedsiębiorstw. Świadczymy także kompleksowe usługi IT. Projektowanie dostosowane do potrzeb]. Projektowanie stron internetowych oraz tworzenie oprogramowania na zamówienie nie stanowi dla nas żadnego problemu. Marketing, nowe media, startup'y]. Wykorzystaj z nami możliwości Internetu! Dzięki usługom marketingowym oraz usługom doradczym rozwiążemy każdy problem. Henry Ford (rok 1923). Z ogromną p...

itnets.sk itnets.sk

ITNets

Od roku 1990 profesionálne IT služby. Servre predaj a správa. Počítače predaj a správa. Kamery predaj a servis. Zabezpečovacia technika predaj, inštalácia, servis. Spoločnosť ITNets, s.r.o. je stabilný hráč na trhu v segmente poskytovateľov IT služieb. Firma bola založená v roku 1990 pod názvom SOS, spol. s r.o., od roku 2003 vystupuje pod obchodným názvom ITNets, s.r.o. Mimo outsourcingu vykonávame správu PC, správu serverov, správu sietí. S POČÍTAČOM UŽ NEMUSÍTE CHODIŤ DO SERVISU, VIEME VÁM POMÔCŤ AJ N...

itnets1.com itnets1.com

ITnets1.com - Your source for IT

Our knowledge is the source to your success. Introducing ITnets1.com a division of Cyber-Construction, Inc. Your full service source for IT. Click to learn more about what we do? Want to know more? Or learn how ITNets1.com. Feel free to contact us. Welcome to ITnets1.com - your source for IT services.

itnetsc.net itnetsc.net

低料金ではじめるプログラミング学習・スキルアップ | IT@NET塾[プログラミングの家庭教師]

受け身から 真似る 学ぶ へ. 意識 認識 知識 カルチャー. プログラミングの基礎、情報処理資格試験対策、からプログラムやアプリ作りまで、一人ひとりに合わせた個別指導で完全サポート 集団指導の専門学校と違い 躓きを放置することなく マンツーマン方式なので細かい所までサポートができます。

itnetsec.com itnetsec.com

Welcome to HostPapa

Http:/ www.hostpapa.ca/control-panel. Log in to Webmail:. Http:/ www.hostpapa.ca/web-mail. Find answers in our Knowledgebase or submit a support ticket:. Watch our helpful video tutorials:. Http:/ hostpapasupport.com/tutorials/video.shtml. How to remove this page from your website:. Http:/ hostpapasupport.com/index.php? Ouvrir une session cPanel :. Ouvrir une session au courriel Web :. Consulter notre base de connaissances ou soumettre un billet de soutien :. Consulter nos judicieux tutoriels :.

itnetsecure.com itnetsecure.com

HostGator Web Hosting Website Startup Guide

Purchase / Transfer Domain Name. HostGator.com Web Hosting.

itnetservice.com itnetservice.com

Find the best domain names to register

Register a Domain Name Who Owns This Domain? The domain name registration process for your businesses web site begins here. Register a great domain name with Verio from only $9.95 and receive a free 3 page website and email account. 1 Find Your Domain Name. 2 Choose Your Extensions. Enter up to 5 domain names. Couk ($38 for 2 years). Create the site you want with Verio hosting plan options. Verio is your strategic partner for top-tier hosting for complex websites and dedicated hosting.