podpora.tricka.cz podpora.tricka.cz

podpora.tricka.cz

Podpora | Expo Barrag s.r.o.

customer support platform

http://podpora.tricka.cz/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR PODPORA.TRICKA.CZ

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

October

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Monday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.4 out of 5 with 10 reviews
5 star
0
4 star
6
3 star
3
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of podpora.tricka.cz

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

0.6 seconds

FAVICON PREVIEW

  • podpora.tricka.cz

    16x16

  • podpora.tricka.cz

    32x32

CONTACTS AT PODPORA.TRICKA.CZ

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
Podpora | Expo Barrag s.r.o. | podpora.tricka.cz Reviews
<META>
DESCRIPTION
customer support platform
<META>
KEYWORDS
1 osTicket
2 Customer support system
3 support ticket system
4
5 coupons
6 reviews
7 scam
8 fraud
9 hoax
10 genuine
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
support center home,často kladené dotazy,vytvořit nový dotaz,zkontrolovat stav dotazu,check ticket status,česká republika,info@tricka cz,tricka cz,expreshrnky cz,runlife cz,powered by osticket,prosím čekejte
SERVER
Apache/2.2.15 (CentOS)
POWERED BY
PHP/5.3.3
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Podpora | Expo Barrag s.r.o. | podpora.tricka.cz Reviews

https://podpora.tricka.cz

customer support platform

INTERNAL PAGES

podpora.tricka.cz podpora.tricka.cz
1

Podpora | Expo Barrag s.r.o.

http://www.podpora.tricka.cz/view.php

Please provide your email address and a ticket number. An access link will be emailed to you. Have an account with us? Or register for an account. To access all your tickets. If this is your first time contacting us or you've lost the ticket number, please open a new ticket. Expo Barrag s.r.o. Prosím ještě chvíli čekejte. už jen vteřinku!

2

Podpora | Expo Barrag s.r.o.

http://www.podpora.tricka.cz/index.php

Vítejte na našem webu podpory. Komunikaci lze provádět buď online na tomto portálu, nebo emailem. Open a New Ticket. Please provide as much detail as possible so we can best assist you. To update a previously submitted ticket, please login. Open a New Ticket. We provide archives and history of all your current and past support requests complete with responses. Be sure to browse our Frequently Asked Questions (FAQs). Before opening a ticket. Expo Barrag s.r.o.

3

Podpora | Expo Barrag s.r.o.

http://www.podpora.tricka.cz/open.php

Open a New Ticket. Please fill in the form below to open a new ticket. Mdash; Select a Help Topic —. Cena, doba dodání. Celé jméno : *. Prosím popište Váš problém. Drop files here or choose them. Expo Barrag s.r.o. Prosím ještě chvíli čekejte. už jen vteřinku!

4

Podpora | Expo Barrag s.r.o.

http://www.podpora.tricka.cz/kb/index.php

Mdash; All Categories —. Návody a informace (3). Fakturace, legislativa (2). Doprava a platba (5). Design Studio - expreshrnky.cz (4). Mdash; All Help Topics —. Cena, doba dodání (4). Click on the category to browse FAQs. Design Studio - expreshrnky.cz (4). Návody pro práci s design studiem na webu expreshrnky.cz. Doprava a platba (5). Informace o dodání zboží. Fakturace, legislativa (2). Téma zabývající se přípravou grafiky. Návody a informace (3). Informace zaměřené na potisk. Obecné informace o zboží.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 0 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

4

OTHER SITES

podpora.spmh.cz podpora.spmh.cz

Veřejná podpora

SPOLEČNOST PŘÁTEL MUZEA HLUČÍNSKA. SPOLEČNOST PŘÁTEL MUZEA HLUČÍNSKA. Veřejná podpora občanskému sdružení. Občanům měst a obcí Hlučínska. Hlučínsko není pouze zeměpisný pojem. Je to fenomén se specifickou historií, která vtiskla regionu a jeho obyvatelstvu jedinečnou podobu. Aby si Hlučínsko uchovalo svoji identitu, musí se stát předmětem zájmu rozumných lidí různých profesí a generací, kteří jsou ochotni se nezištně angažovat v jeho prospěch. Ze stanov občanského sdružení). Píšť 219, 747 18. Určeno pro ...

podpora.sporthosting.cz podpora.sporthosting.cz

SportHosting Helpdesk

Verze 0.1 2013 Michal Hanuš.

podpora.sportstores.cz podpora.sportstores.cz

SportStores.cz | Provozovatel sportovních internetových obchodů

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY. VÝMĚNA - VRÁCENÍ - REKLAMACE ZBOŽÍ. DOPORUČENÝ POSTUP A FORMULÁŘE. PŘI VÝMĚNĚ - VRÁCENÍ - REKLAMACI ZBOŽÍ. Pro rychlé a bezproblémové vyřízení vaší reklamace, výměny nebo vrácení zboží doporučujeme dodržet uvedený postup a použít formuláře (vyplnění formulářů je nepovinné, slouží k usnadnění postupu při vyřizování vašeho požadavku). Zboží můžete reklamovat v záruční lhůtě 24 měsíců od převzetí. Reklamované zboží musí být vyčištěné, zbavené všech nečistot a hygienicky nezávadné.

podpora.superhosting.cz podpora.superhosting.cz

SuperHosting.cz - Powered by Kayako Help Desk Software

English (U.S.).

podpora.tcl-digitrade.com podpora.tcl-digitrade.com

TCL DigiTrade Technicka podpora IBM Domino a OS Linux

NOVÉ STRÁNKY NAŠÍ FIRMY NALEZNETE ZDE http:/ www.tcl-digitrade.cz/. Pracovníci naší technické podpory vám mohou poskytnout celou řadu služeb, nezávisle na tom, zda-li jste naším stálým klientem nebo nás kontaktujete poprvé. Pro vyřešení vašich požadavků čerpáme z dlouholetých zkušeností v tomto oboru a to jak našich tak i partnerů v zahraničí, včetně rozsáhlých databází IBM. Níže uvádíme přehled nejžádanějších služeb, jejichž parametry mohou být ušité každému přímo na míru. Aktuální dostupné verze LN:.

podpora.tricka.cz podpora.tricka.cz

Podpora | Expo Barrag s.r.o.

Vítejte na našem webu podpory. Komunikaci lze provádět buď online na tomto portálu, nebo emailem. Open a New Ticket. Please provide as much detail as possible so we can best assist you. To update a previously submitted ticket, please login. Open a New Ticket. We provide archives and history of all your current and past support requests complete with responses. Be sure to browse our Frequently Asked Questions (FAQs). Before opening a ticket. Expo Barrag s.r.o.

podpora.trinity.si podpora.trinity.si

Podporni center | Trinity

Registrirajte si uporabniški račun za zahtevo BREZPLAČNE podpore ali urejanje podpornih zahtevkov. Vloži zahtevek za podporo. Vložite nov zahtevek za BREZPLAČNO podporo z opisom vaše težave oz. vprašanjem. Oglejte si kategoriziran seznam vseh pogosto zastavljenih vprašanj in odgovorov. Oglejte si obvestila o akcijah, znižanjih, gostovanju, domenah in drugih storitvah. Priljubljeni članki baze znanja. Primer plačila z UPN plačilnim nalogom. Dostop do e-pošte preko spletnega vmesnika (WebMail).

podpora.truecam.cz podpora.truecam.cz

TrueCam – Profesionální kamera do auta (černá skříňka, black box)

Podívejte se na kompletní nabídku našich kamer, včetně detailního popisu všech důležitých funkcí. Profesionální autokamera pro opravdové fajnšmekry. Profesionální kamera do auta. Pokročilá kamera do auta s prémiovými funkcemi. Kvalitní kamera za rozumnou cenu. Zjistěte, co všechno najdete v základním balení našich kamer. Profesionální autokamera pro opravdové fajnšmekry. Profesionální kamera do auta. Pokročilá kamera do auta s prémiovými funkcemi. Kvalitní kamera za rozumnou cenu. Vyhnutí se křivému obvi...

podpora.tvojweb.sk podpora.tvojweb.sk

Portal - TOHOS.NET, s.r.o.

There are no options available. This may be due to SmarterTrack not being fully configured. Saturday, May 15, 2010. This is a default News Item. Register to view your Tickets online. Find answers to common questions. View latest news and announcements. Send a new Ticket to a department. Examine the history of your Tickets. TOHOSNET, s.r.o. ToHoS, s.r.o. a TOHOS.NET, s.r.o. firemná stránka. Popular Articles (Last 90 Days). Default Knowledge Base Article. Default Knowledge Base Article.

podpora.ukm.si podpora.ukm.si

IKT podpora UKM

Nalagam predloge iz baze znanja. Pošlji zahtevek za pomoč v določen oddelek. Ogled trenutnega stanja tvojega zahtevka. Raquo; Najbolj brani članki baze znanja:. Raquo; Najnovejši članki v bazi znanja:. Raquo; Oglejte si celotno bazo znanja. Powered by Help Desk Software. Brought to you by Help Desk Software.

podpora.urnaweb.cz podpora.urnaweb.cz

[URNA] Podpora Web | Css - Novinky

O URNA GAMING PORTÁLY. August 19 2015 04:03:07. Podmienky pre prijatie do Podpory. 16 (je možné udeliť výnimku). Veľa banov na URNA serverov. Mať nainštalované. Komunikačné programy ako Team speak SKYPE. Pravidlá ( cheaty) URNA serverov. Dne November 15 2014. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL.