poslatsms.cz poslatsms.cz

poslatsms.cz

SMS ZDARMA - PoslatSMS.cz

SMS ZDARMA do všech sítí, bez omezení počtu znaků a bez opisování kódů. Odesílejte SMS zprávy zdarma jednoduše.

http://www.poslatsms.cz/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR POSLATSMS.CZ

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

August

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Monday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.9 out of 5 with 16 reviews
5 star
5
4 star
6
3 star
4
2 star
0
1 star
1

Hey there! Start your review of poslatsms.cz

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

0.5 seconds

FAVICON PREVIEW

  • poslatsms.cz

    16x16

CONTACTS AT POSLATSMS.CZ

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
SMS ZDARMA - PoslatSMS.cz | poslatsms.cz Reviews
<META>
DESCRIPTION
SMS ZDARMA do všech sítí, bez omezení počtu znaků a bez opisování kódů. Odesílejte SMS zprávy zdarma jednoduše.
<META>
KEYWORDS
1 sms
2 sms brana
3 brána
4 zdarma
5 sms zdarma
6 o2
7 tmobile
8 t-mobile
9 vodafone
10 bez omezeni
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
poslatsms cz,sms zdarma,vodafone,t mobile,přihlásit / registrovat,můj účet,adresář,odeslat sms,poslat tuto sms,načíst jinou,zamilované sms,dobijte si kredit,hromadné sms,čez mobil,bull; bleskmobil,bull; 99mobile,bull; voocall,další informace,bull; magazín
SERVER
cloudflare
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

SMS ZDARMA - PoslatSMS.cz | poslatsms.cz Reviews

https://poslatsms.cz

SMS ZDARMA do všech sítí, bez omezení počtu znaků a bez opisování kódů. Odesílejte SMS zprávy zdarma jednoduše.

INTERNAL PAGES

poslatsms.cz poslatsms.cz
1

SMS zdarma na O2 - PoslatSMS.cz

https://www.poslatsms.cz/SMS-zdarma-na-o2

SMS zdarma na T-Mobile. SMS zdarma na O2. SMS zdarma na Vodafone. SMS zdarma na O2. O2 Czech Republic, a. s. Odesílání posílání SMS do své sítě zdarma. Posílání SMS u nás má celou řadu výhod. Předně, nemusíte opisovat žádné kontrolní kódy z obrázku, která beztak jen zdržují. Navíc, jako registrovaný uživatel, máte možnost psát SMS na O2. V kuse a to až 5x 160 znaků. Další výhodou také seznam kontaktů, žádné limity mezi SMS apod. Jste si jistí, že příjeme zprávy máte číslo u operátora O2? SMS zdarma na O2.

2

Na dobré ráno | SMS přání a básničky

https://www.poslatsms.cz/sms/na-dobre-rano-sms

SMS přání na dobré ráno. Halo, halo zlaticko, potichoucku se Ti vkradam do snu, abych ho jemne prerusila a Tebe lehce probudila, vlastne ne lehce – uplne, protoze je rano a vstavanicko je naplanovano na tento cas. Tak Ti preji krasne rano, krasny cely den a ted uz hezky z postylky ven. Zadne odmlouvanicko neberu to az v jiny den, kdy spolu budeme jen. Tak pa a pusa. Krasne rano, jak se Ti spinkalo? Slunecni paprsek probudi te z nocniho spanku a nezne te pohladi svymi dotyky misto me sladke pusinky. Dobre...

3

Blahopřání | SMS přání a básničky

https://www.poslatsms.cz/sms/blahoprani-svatek-narozeniny-sms

Blahopřání k svátku a narozeninám. K Tvemu svatku preji jen to, co clovek cloveku ma prat… Stesti, pratelstvi a lasku. Jsou to jen tri slova, ale znamenaji mnoho. Preji Ti, abys dokazal s nimi i vedle nich zit. Mam pro Tebe prekvapeni k svatku! Vzpomnel jsem si na nej! Vse nejlepsi k Tvemu svatku a co nejmene mracku a bourek na nebi Tveho zivota…. Mam pro Tebe prekvapeni k svatku! Vzpomnela jsem si na nej! Preji Ti k Tvemu svatku zdravi, stesti a dobrou naladu. Copak, ze je to dneska za den? At Ti zivot ...

4

Mobil.cz - PoslatSMS.cz

https://www.poslatsms.cz/mobil.cz

Tento virtuální operátor je druhým, který v České republice oficiálně začal fungovat. Prvním virtuálním operátorem byl Bleskmobil. Provozovatele je MAFRA, a.s. která na této doméně a pod touto značkou provozovatela dlouhá léta magazín o mobilních telefonech. Registrace této domény byla již v roce 1998 tedy pouze o dva roky později než vznikl portál Seznam.cz. Má tedy velmi dlouhou historii. Přes internet. Tento operátor funguje v síti T-Mobile. SMS bez opisování kódů. SMS zdarma na O2. Tento web používá ...

5

Dobití kreditu - PoslatSMS.cz

https://www.poslatsms.cz/Credit

Tato stránka umožňuje přihlášeným uživatelům. Dobíjet kredit pro placené SMS služby. SMS bez opisování kódů. SMS zdarma na O2. SMS zdarma na T-Mobile. SMS zdarma na Vodafone. U nás můžete odesílat sms zdarma. Do sítí operátorů O2. Registrovaní uživatelé mají tyto výhody: adresář kontaktů. Mezi kontakty, SMS do zahraničí. Pro mobilní telefony je určena speciální mobilní verze m.poslatsms.cz. Případně bezplatná aplikace pro odesílání sms zdarma z mobilu.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 14 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

19

LINKS TO THIS WEBSITE

beko.unas.cz beko.unas.cz

Odkazy

http://www.beko.unas.cz/odkazy.html

Rychlá SMS zpráva - SMSmania. 2008 - 2016 Všechna práva vyhrazena.

volani.tk volani.tk

SMS :: VoIP

http://www.volani.tk/sms2

Internetová komunikace - telefonování, SMS, chat. Zjištění operátora podle čísla - cislo.tk. 160 znaků, není možné voložit vlatní číslo. 760 znaků (děleno po 160) možnost vložení vlastního čísla. Pouze 60 Znaků, vlastní číslo není možné zadat. Posílnání přes SIM s "neomezeným" tarifem - fungují i virtuálové pod t-mobile, odpověď dojde provozovateli brány (vám nepřijde). Recapatcha, nutnost sdílení reklamy na facebooku). Posíláno z 775464300) - nefunguje. 28 listopadu psalo že SMS odeslána, ale nedošla).

itselfinmyhead.blog.cz itselfinmyhead.blog.cz

Grafika | inself in my head

http://itselfinmyhead.blog.cz/1208/grafika

Přihlásit se ». Registrovat se ». GALERIE: Jaro se hlásí o slovo. BONDING: První propojení s miminkem! A jak ho dosáhnout? Kdy ti konečně narostou prsa? Sleduj muj playlist na youtube. 30 srpna 2012 v 15:28. Na různé oslavy narozenin] Plakáty. Vytvořené k filmům,koncertům] Tapety. Různých herců,zpěváků,skupin,filmů] Staré designy blogu. Není možnost k nastavení] Kresby. Všechna práva vyhrazena.Nekopírujte a nevydávejte za své.Neodstaňujte mé zdroje z obrázků a nic nepřidávejte. Cebook a hudba. :) více.

horses-hamsters.blog.cz horses-hamsters.blog.cz

reklamy jen sem | I love hamsters

http://horses-hamsters.blog.cz/1112/reklamy-jen-sem

Přihlásit se ». Registrovat se ». 10 zaručených tipů, jak zničit první rande. Jak překonat nechuť ke sportu? Spřáteluji se jen se zvířecíma blogama! Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog. Chceš nějaký hezký grafický výrobek? Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog.cz/1112/co-ti-vyrobim. Chceš s něčím poradit? Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog.cz/1112/poradna. Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog.cz/1112/reklamy-jen-sem. 27 prosince 2011 v 15:25 MAJITEL. PS:kdo nedodrží jde do black listu a koment mažu.

horses-hamsters.blog.cz horses-hamsters.blog.cz

info « Rubrika | I love hamsters

http://horses-hamsters.blog.cz/rubrika/info

Přihlásit se ». Registrovat se ». 10 zaručených tipů, jak zničit první rande. Jak překonat nechuť ke sportu? Spřáteluji se jen se zvířecíma blogama! Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog. Chceš nějaký hezký grafický výrobek? Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog.cz/1112/co-ti-vyrobim. Chceš s něčím poradit? Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog.cz/1112/poradna. Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog.cz/1112/reklamy-jen-sem. 3 července 2012 v 11:41 majitelak-Kety. 3 července 2012 v 11:20 majitelka-Kety.

horses-hamsters.blog.cz horses-hamsters.blog.cz

Určitě znáte | I love hamsters

http://horses-hamsters.blog.cz/1203/urcite-znate

Přihlásit se ». Registrovat se ». 10 zaručených tipů, jak zničit první rande. Jak překonat nechuť ke sportu? Spřáteluji se jen se zvířecíma blogama! Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog. Chceš nějaký hezký grafický výrobek? Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog.cz/1112/co-ti-vyrobim. Chceš s něčím poradit? Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog.cz/1112/poradna. Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog.cz/1112/reklamy-jen-sem. 12 března 2012 v 7:30 majitelka -kety info. Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

horses-hamsters.blog.cz horses-hamsters.blog.cz

Objednávka pro ElisekBaby | I love hamsters

http://horses-hamsters.blog.cz/1207/objednavka-pro-elisekbaby

Přihlásit se ». Registrovat se ». 10 zaručených tipů, jak zničit první rande. Jak překonat nechuť ke sportu? Spřáteluji se jen se zvířecíma blogama! Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog. Chceš nějaký hezký grafický výrobek? Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog.cz/1112/co-ti-vyrobim. Chceš s něčím poradit? Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog.cz/1112/poradna. Jen tady: http:/ horses-hamsters.blog.cz/1112/reklamy-jen-sem. 3 července 2012 v 11:41 majitelak-Kety info. Tohle je tvůj přehrávač.

kchodonin.uvadi.cz kchodonin.uvadi.cz

Rekordy drah | KC HODONÍN ONLINE

http://kchodonin.uvadi.cz/rekordy-drah

Jak se umístí Áčko. Jak se umístí Béčko. Jak se umístí dorost. Včera při zápase Áčka s Dubnanským béčkem padl rekord kuželny. Přidány další fotky do galerie. Vyškov C - Hodonín B. Hodonín A - Vracov C. Kyjov B - Hodonín B. Dorost 2008 - 2011. Kuželna a centrum regenerace.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 213 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

221

OTHER SITES

poslat-zdarma-sms.cz poslat-zdarma-sms.cz

Poslat zdarma sms

Zdarma sms brána pro všechny operátory v ČR. Příjemné prostředí a nenáročné odesílání zpráv do různých sítí, a to zdarma. Pokud potřebujete někomu něco poslat, tak právě zde. S námi můžete kouřit bez obav. Jednoduché bydlení pro každého. Zabraňte tomu, aby se na vás stres podepsal. Pro ženy i muže. Nabídka z velkého sortimentu. On Srpen 7th, 2015. Poptáváte zboží, které něco pamatuje a přesto vám splní vaše očekávání? Comments Off on Šperkovnice. On Srpen 2nd, 2015. Každá nastávající maminka jistě nepodc...

poslat.cz poslat.cz

Poslat dárky, knihy, SMS

Konvička na čaj se sítkem a hrnkem - dárek který potěší. Čajový set - konvička s vyndavacím sítkem a hrnkem na čaj. Praktický a krásný dárek pro každého, kdo pije porcovaný,. Cena 399,- Kč. Kovová karta do kapsy s multifunkčním použitím. Velikostní provedení je tak akorát do kapsy nebo peněženky, díky. Cena 49,- Kč. Dvoubarevné provedení skel těchto brýlí Vám umožní vidět třetí rozměr. Určeny pro sledování 3D filmů nebo. Cena 50,- Kč. Cena 99,- Kč. Albert v kuchyni 1/2016. Daruj hvězdu a pojmenuj. Avšak ...

poslatino.com poslatino.com

Correo electrónico profesional | Donweb

Aprende como configurar tus correos en Outlook, Andorid, IOS y mucho más con donwebAyuda Click aquí. Lo hacemos por ti. Ya tienes tu dominio, haz crecer tu negocio con tu página web. Crearemos para ti un sitio en sólo 5 días, de calidad. Profesional y adaptable a dispositivos móviles. Somos expertos en marketing online. Y te ayudamos a impulsar tu negocio. Hacemos que conectes con más clientes a través de Facebook. Conecta con tus fans. Ponemos tu tienda y tus productos en el buscador con Google Adwords.

poslatouche.blogspot.com poslatouche.blogspot.com

.

Digite os termos da sua pesquisa. Enviar formulário de pesquisa. Técnico em Segurança do trabalho. Técnico em Educação e Gestão Ambiental. Visualizar meu perfil completo. Mind Break for blogger.

poslatpohladnicu.sk poslatpohladnicu.sk

POSLATPOHLADNICU.sk

Priateľke,kamarátovi alebo milovanej osôbke. Dnes je - Streda. Ako dlho budem žiť. Kúsok raja v srdci mesta Košice. 2015 poslať pohľadnicu priateľke,kamarátovi alebo milovanej osôbke - www.poslatpohladnicu.sk.

poslatsms.cz poslatsms.cz

SMS ZDARMA - PoslatSMS.cz

Nejlepší věci v životě jsou zdarma. Bez opisování kódů do všech sítí. Podporujeme O2. I virtuální operátory. Po registraci navíc adresář, doručenky, možnost odpovědět a další. 1 Text SMS zprávy. Napište text až do délky 5x 160 znaků, který bude odeslán v SMS zprávě. 2 Telefonní číslo příjemce. Zadejte telefonní číslo na které chcete odeslat SMS zprávu. SMS na dobrou noc. Bull; SMS přání k svátku a narozeninám. Bull; SMS přání na dobrou noc. Bull; SMS přání na dobré ráno. SMS zdarma do všech sítí. Odesílá...

poslatsms.hyperinzerce.cz poslatsms.hyperinzerce.cz

Poslat SMS pomocí portálu RychleSMS.cz - Poslat SMS zdarma, SMS brána, posílání SMS zdarma, esemesky, SMS na O2, SMS na Vodafone, SMS na T-Mobile

Poslat SMS zdarma pomocí portálu RychléSMS.cz. SMS bránu Vám přináší portál RychléSMS.cz. Z něhož můžete posílat SMSky do sítí všech českých operátorů zcela zdarma. SMS soutěže o hodnotné ceny - vyhrajte mobil, televizi nebo dokonce auto! Po odeslání zprávy SMS se Vám otevře nové okno a budete přesměrováni na www.rychlesms.cz. Pokud se Vám nové okno neotevírá, použijte prosím přímo portál www.rychlesms.cz. Audio, video, TV. Byty - prodej, pronájem. Elektro, bílé zboží. Hobby, army, volný čas.

poslatsms.info poslatsms.info

PoslatSMS.info – Poslat SMS zdarma na O2, T-Mobile a Vodafone

Přání na dobrou noc. Přání k narození miminka. Přání k 18. narozeninám. Poslat SMS zdarma na T-Mobile, O2 a Vodafone. Vítejte na bezplatné SMS bráně PoslatSMS.info, díky které můžete posílat SMS do všech českých sítí zcela zdarma. Stačí jen zvolit operátora (pokud nevíte, nechte nastaveno automaticky), vyplnit telefoní číslo příjemce, napsat zprávu a odeslat. Proč plýtvat kredit, když můžete poslat esemes zdarma? Hodně štěstí, žádné nehody, další roky plné pohody a s úsměvem na tváři, ať se ti vše vydaří!

poslatsms.net poslatsms.net

Poslatsms.net

poslatsms.sk poslatsms.sk

SMS zadarmo | PoslatSMS.sk

Návštev celkovo: 601 542. Neregistrovaní užívatelia môžu poslať v najbližšej dobe ešte 49. Táto voľba je prístupná len pre registrovaných užívateľov! Ak nemáte ešte vytvorený svoj účet, kliknite sem. 17 08 2015 23:00. Táto voľba je prístupná len pre registrovaných užívateľov! Súhlasím s podmienkami služby. PoslatSMS.sk, 2012-2015.

poslatsmszdarma.com poslatsmszdarma.com

poslatsmszdarma.com - This website is for sale! - poslatsmszdarma Resources and Information.

The domain poslatsmszdarma.com. May be for sale by its owner! This page provided to the domain owner free. By Sedo's Domain Parking. Disclaimer: Domain owner and Sedo maintain no relationship with third party advertisers. Reference to any specific service or trade mark is not controlled by Sedo or domain owner and does not constitute or imply its association, endorsement or recommendation.