priatelianou.sk priatelianou.sk

priatelianou.sk

Domov | NOU

Sme neziskové transparentné združenie zložené z lekárov a zamestnancov Národného onkologického ústavu.Naša práca je našim poslaním. Podporte naše aktivity aj vy, aby úroveň NOÚ mohla rásť.

http://www.priatelianou.sk/

WEBSITE DETAILS
SEO
PAGES
SIMILAR SITES

TRAFFIC RANK FOR PRIATELIANOU.SK

TODAY'S RATING

>1,000,000

TRAFFIC RANK - AVERAGE PER MONTH

BEST MONTH

December

AVERAGE PER DAY Of THE WEEK

HIGHEST TRAFFIC ON

Saturday

TRAFFIC BY CITY

CUSTOMER REVIEWS

Average Rating: 3.4 out of 5 with 13 reviews
5 star
2
4 star
5
3 star
4
2 star
0
1 star
2

Hey there! Start your review of priatelianou.sk

AVERAGE USER RATING

Write a Review

WEBSITE PREVIEW

Desktop Preview Tablet Preview Mobile Preview

LOAD TIME

3.8 seconds

CONTACTS AT PRIATELIANOU.SK

Login

TO VIEW CONTACTS

Remove Contacts

FOR PRIVACY ISSUES

CONTENT

SCORE

6.2

PAGE TITLE
Domov | NOU | priatelianou.sk Reviews
<META>
DESCRIPTION
Sme neziskové transparentné združenie zložené z lekárov a zamestnancov Národného onkologického ústavu.Naša práca je našim poslaním. Podporte naše aktivity aj vy, aby úroveň NOÚ mohla rásť.
<META>
KEYWORDS
1 o združení
2 aktivity
3 ako pomôcť
4 aktuality
5 kontakt
6 staňte sa
7 dobrovoľníkmi
8 pomáhame
9 ženám
10 naším poslaním je
CONTENT
Page content here
KEYWORDS ON
PAGE
o združení,aktivity,ako pomôcť,aktuality,kontakt,staňte sa,dobrovoľníkmi,pomáhame,ženám,naším poslaním je,pomáhať,liečime,umením,kto sme,ako pomáhame,podpora,naša práca,zrekonštruovali sme,paliatívne oddelenie,vybudovali sme centrum,chirurgie prsníka,viac
SERVER
openresty
CONTENT-TYPE
utf-8
GOOGLE PREVIEW

Domov | NOU | priatelianou.sk Reviews

https://priatelianou.sk

Sme neziskové transparentné združenie zložené z lekárov a zamestnancov Národného onkologického ústavu.Naša práca je našim poslaním. Podporte naše aktivity aj vy, aby úroveň NOÚ mohla rásť.

INTERNAL PAGES

priatelianou.sk priatelianou.sk
1

Dobrovoľnícka práca | NOU

http://www.priatelianou.sk/ako-pomoct/dobrovolnicka-praca

DOBROVOĽNÍCKA PRÁCA. 421 948 100 539, www.dsvrba.sk. Základné podmienky prijatia pre pravidelnú dobrovoľnícku činnosť:. Minimálny vek: 20 rokov. Dostatok voľného času – max. 3 hodiny týždenne na pravidelnej báze. Záujemca/kyňa netrpí onkologickým a iným chronickým ochorením. Uacute;časť na celodennom školení (11.02.2017). Záujemca/kyňa v minulosti netrpel onkologickým a iným chronickým ochorením (pri podávaní nápojov neplatí). Klenová 1, 833 10. Č účtu: SK 84 1100 0000 0026 2518 0899. AND THIS IS LOCCO.

2

Povedali o nás | NOU

http://www.priatelianou.sk/povedali-o-nas

Klenová 1, 833 10. Č účtu: SK 84 1100 0000 0026 2518 0899. 2014 ZDRUŽENIE PRIATEĽOV NOÚ POWERED BY SMART VIKINGS. AND THIS IS LOCCO.

3

Finančný príspevok | NOU

http://www.priatelianou.sk/ako-pomoct/financny-prispevok

Vaše meno a priezvisko alebo názov firmy. Povinný údaj. Meno, prípadne názov firmy sa zobrazia na zozname darcov. Ak si neželáte uviesť meno či firmu, uveďte ľubovoľný pseudonym. Povinný údaj. Uvedením e-mailu nám umožníte poďakovať Vám, odoslať potvrdenie o prijatí daru a informovať Vás, ako Váš dar pomohol Národnému onkologickému ústavu. Povinný údaj. Vpíšte darovanú sumu. Minimálna suma na darovanie je 5. Platobné údaje Vám odošleme. Na Vami zadaný e-mail. Klenová 1, 833 10. AND THIS IS LOCCO.

4

Materiálne dary | NOU

http://www.priatelianou.sk/ako-pomoct/materialne-dary

Našich pacientov veľmi potešili LCD televízory od spoločnosti Samsung, ktorými sme zvýšili komfort a pohodlie na lôžkových izbách Kliniky chirurgickej onkológie. Tiež nám urobila radosť rodina Kállayová, ktorá združeniu venovala 33 veľkoplošných fotografií z pozostalostí známeho slovenského fotografa Karola Kállaya, ktoré teraz skrášľujú priestory lôžkového oddelenia tej istej kliniky NOÚ. Vážime si aj diela od umelcov združených v skupine Spectrum ART, vďaka ktorým sa Oddelenie ambulantnej chemo...

5

Aktivity združenia | NOU

http://www.priatelianou.sk/aktivity-zdruzenia/17/zrekonstruovali-sme-paliativne-oddelenie

Staráme sa o rozvoj NOÚ v Bratislave, systematicky rekonštruujeme oddelenia a kliniky, modernizujeme prístrojové vybavenie, zvyšujeme komfort a pohodlie pacientov. Podporujeme podujatia orientované na osvetu, prevenciu a liečbu onkologických ochorení. Zrekonštruovali sme paliatívne oddelenie. VYBUDOVALI SME CENTRUM CHIRURGIE PRSNÍKA. VYNOVILI SME MIESTA PRVÉHO KONTAKTU. JUBILEJNÝ ROČNÍK GALA UMENIE PRE ŽIVOT. ZREKONŠTRUOVALI SME TRANSPLANTAČNÚ JEDNOTKU. ŠTVRTÝ ROČNÍK GALA UMENIE PRE ŽIVOT. S 13 izbami, 1...

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 12 MORE

TOTAL PAGES IN THIS WEBSITE

17

LINKS TO THIS WEBSITE

yoga-maya.sk yoga-maya.sk

Partneri | yoga-maya.sk

http://www.yoga-maya.sk/sk/Partneri.htm

Prejsť na obsah stránky. Všetky moje články nájdete na portáli www.kamzakrasou.sk. Ing Janka Lukáčová, CIMI. Certifikovaná inštruktorka masáže dojčiat. V programe International Association of Infant Massage, 2008 (www.iaim.net). Masérka detskej ajurvédskej masáže. Individuálne masáže u vás doma. Individuálna novorodenecká masáž od narodenia do 6. týždňa. 0907 877 838, jlukacova11@gmail.com. Dizajn a webstránka od AlejTechu.

UPGRADE TO PREMIUM TO VIEW 1 MORE

TOTAL LINKS TO THIS WEBSITE

2

OTHER SITES

priateliaaloisiana.sk priateliaaloisiana.sk

Priatelia Aloisiana

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Priatelia Aloisiana.

priateliadesmodu.sk priateliadesmodu.sk

Priatelia Desmodu - Fanklub skupiny DESmod

Vítame ťa na stránke skupiny DESmod. Stránka je venovaná všetkým priateľom skupiny DESmod, ktorí majú radi rockovú hudbu a v srdciach oheň. Fanklub je založený so súhlasom skupiny DESmod a je tu na podporu skupiny DESmod. Aj ty sa môžeš stať oficiálnym členom skupiny DESmod. zobraziť viac. Pozorne čítajte správu po registrácii! Pre aktiváciu konta treba poslať SMS! Inak vám to nepôjde! 14 08 2015 piatok? TRENČÍN, hrad zobraziť viac.

priateliadeti.sk priateliadeti.sk

priateliadeti.sk - Blog

Ēdieni, kurus nedrīkst ēst pirms gulētiešanas. Ir desmit vakarā, un ir pienācis laiks, doties gulēt, taču vēders ziņo, ka vēl neliela uzkoda nāktu par labu. Ko darīt šādā situācijā, vai ir vēlams pirms gulētiešanas ēst un ja jā, tad kāda ir pareizā pārtika priekš nakts? Lai gan ir dažas uzkodas, kuras varētu, un pat vajadzētu, sniegt savam organismam dienas laikā, izvēloties nepareizo laika posmu kā vakaru, tas var nodarīt kaitējumu miega kvalitātei ( licuadoras baratas. Paldies - licuadora pequeña.

priateliadfnbb.sk priateliadfnbb.sk

Klub priatelov Detskej nemocnice v Banskej Bystrici

Urobte deťom radosť 2x! 2% z Vašich daní. Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica. Nech deti zabudnú,. Klub priatelov detskej nemocnice v Banskej Bystrici . Klub priateľov Detskej nemocnice v Banskej Bystrici pomáha. Pomoc, ktorá Vás nebude stáť NIČ! 2% z Vašich daní. Prispejete nám z daní, ktoré ste už odviedli štátu. Pomôcť nám môžete darovaním tovarov alebo služieb. Môže byť aj práca. Darujte nám pomoc vo forme služieb alebo tovarov. Darujte financie prevodom alebo vkladom. Teší nás, ...

priateliamove.blogspot.com priateliamove.blogspot.com

Priatelia MOVE

Rozhovor s Ramonou Afrika z organizácie MOVE. Rozhovor s Ramonou Afrika z organizácie MOVE. 31102009, Priatelia MOVE Slovensko,. Originálny zvukový záznam z rozhovoru s Ramonou:. Ramona Africa - Interview. Toto je preklad prepisu rozhovoru s Ramonou Afrika z organizácie MOVE, ktorí sme robili telefonicky koncom roka 2009. Nie je redakčne upravovaný. Text je voľný, tak ako to Ramona rozprávala.). Mohla by si nám povedať viac o vašich prvých kampaniach? Akú odozvu vyvolali vaše demonštrácie? K smrti ušliap...

priatelianou.sk priatelianou.sk

Domov | NOU

Sme neziskové transparentné združenie zložené z lekárov a zamestnancov Národného onkologického ústavu. Naša práca je naším poslaním. Podporte naše aktivity aj vy, aby úroveň NOÚ mohla rásť. 13012017 STV2: Moja diagnóza: Keď bolia kosti, buďte pozorní. Modernej liečbe mnohopočetného myelómu v NOÚ sa venoval medicínsky dokumentárny seriál RTVS v relácii Moja diagnóza. V. 10012017 Hľadáme nových dobrovoľníkov. FILM O NÁS - UMENIE PODPORIŤ. Klenová 1, 833 10. Č účtu: SK 84 1100 0000 0026 2518 0899.

priateliapily.webnode.sk priateliapily.webnode.sk

Občianske združenie

Pomôžte záplavou postihnutým občanom Píly. Sme nepolitické občianske združenie ktoré vzniklo za účelom pomoci osobám postihnutým povodňou v obci Píla. . Hlavným cieľom v krátkodobom horizonte. Organizovanie všestrannej podpory Obci Píla a jej záplavou postihnutým obyvateľom,. Získavanie finančných prostriedkov na podporu a ich poskytovanie na odstraňovanie škôd a obnovu. Cielom v  dlhodobom horizonte. Propagácia obce, najmä využívania jej potenciálu v cestovnom ruchu a turizme,. Https:/ www.obecpila&...

priateliaprirody.sk priateliaprirody.sk

Čo je nové

Prejsť k hlavnej navigácii a prihlásiť. Zobrazenie vyhľadávania v navigácii. Niečo na zamyslenie: www.pribehbananu.cz. Spoznávaj živočíchy v okolí svojho mesta - netopiere. 12 augusta 2016 sme organizovali v spolupráci CVČ v Brezovej piatu akciu v rámci projektu Spoznávaj živočíchy v okolí svojho mesta. Čítať ďalej: Spoznávaj živočíchy v okolí svojho mesta - netopiere. Spoznávaj živočíchy v okolí svojho mesta - vtáky 2. Čítať ďalej: Spoznávaj živočíchy v okolí svojho mesta - vtáky 2. Strana 1 z 7.

priateliasachu.sk priateliasachu.sk

Priatelia šachu - To najlepšie o šachu

Víťazom nemeckej Bundesligy sa stal OSG Baden-Baden pred Werderom Brémy. Víťazmi 1. líg sa stali Slovan Bratislava C a Humenné Šachy Reinter. Dvaja známi postupujúci do 1. líg: AŠK Nitra (2. liga B) a Mladosť Žilina B (2. liga C). ME 10: Najer (8) vedie turnaj pred Navarom (7,5), Michalík (6,5) je 44. a Petényi má 5 b. – v nedeľu sa hrá posledné kolo. CLG: Pacher má po 8. kole 5,5 bodu s performance 2670 – Zajtra hrá o GM normu s G. Szabom (2543). Podvody aj v šachu. Alebo nebodaj žeby sa dalo podvádzať?

priateliaslovenskehofolkloru.com priateliaslovenskehofolkloru.com

Priatielia Slovenskeho Folkloru - Home

Children Folk Group PODKOVIČKA. Store-buy your tickets here. Photo Gallery by Val Dostalek. All About 7th Folklore Festival. 8th Czech, Moravian and Slovak Folklore Festival. Celebration of 100th anniversary of Czechoslovakia. Presented by Friends of Slovak folklore and Czech embassy in LA. May 19, 2018 from 3-10 pm. La Mesa Community Center. More information coming soon! Drahí priatelia,. 270;akujeme všetkým ktorí nám pomahali pri vstupe, pri upratovaní, pri predaji, p...270;akujeme vendorom, ktor&iacut...

priateliasophie.sk priateliasophie.sk

Priatelia Sophie

Tieto stránky sú nefunkčné z dôvodu údržby.