SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 2 / 15 / (180001 - 180056)

180001. وبلاگ جدید من
خداوند رحمت کند مؤمنی را که سخن گوید و غنیمت یابد یا خاموش باشد و سلامت ماند . من برایتان قیل و قال و تباه کردن مال و فراوانی سؤال را بد می دارم . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]. پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ.
tahere.parsiblog.com
180002. طاهره
همه چیز درباره طاهره. آیا معلوم هست شیطان کی خسته میشود؟ این چیزی که در دل من نسبت به تو هست عشق و علاقه نیست و در قلب تو هم نبوده! این یک افسون و طلسم از جانب توئه جادوگر و شیطان بوده که در دلم آشیانه کرده! والا عشق یک طرفه و ظالمانه هم قانون خاص خودشو داره! شیطان هم عبادت میکرد! نعوذبالله من الشیطان خبیث العین الرجیم. نوشته شده توسط طاهی در سه شنبه بیست و هفتم خرداد 1393 و ساعت 11:57. نوشته شده توسط طاهی در دوشنبه بیست و ششم خرداد 1393 و ساعت 9:57. یه وقتایی باید رفت! یه وقتایی باید رفت!
tahere1.blogfa.com
180003. شبنمی از عشق
زندگی را دوست دارم ساده اش را بیشتر. تاريخ : سه شنبه سیزدهم اسفند 1392 17:59 نویسنده : طاهره. بیماری پارکینسون پیش رونده است. به این معنی که در طول زمان بدتر می شود. اما این روند معمولا به کندی و در طول سالیان رخ می دهد. البته درمان های خوب و مناسبی وجود دارد که به شما برای داشتن یک زندگی کامل کمک می کنند. چه چیزی باعث بیماری می شود؟ به نظر می رسد در بعضی افراد، ژن های غیر عادی باعث بیماری می شود اما تاکنون مدرک کافی در این زمینه وجود نداشته است. نشانه های بیماری چه هستند؟ 4- مشکلاتی در تعادل و راه رفتن.
tahere1369.blogfa.com
180004. دلنوشته های یک دانشجوی مامایی
دلنوشته های یک دانشجوی مامایی. خاطرات یک ماما و مطالب جالب پزشکی به خصوص زنان.
tahere175.blogfa.com
180005. دل مشغولی
شعر و دلنوشته و خاطرات عاشقانه. گمشده ای در خیال. یک استکان حرف . . . ღوقتی دلگیری و تنها.ღ. جملات عاشقانه و شیک مسافر آسمان. ستايش تو(عشقم حروم شد). عشقولانه محفل تمام عاشقان دنیا. خاطرات شمیم و علی. من یک اغفالگر هستم! زنانگیهایم رارج به رج می بافم. سایه ی تاریک(عبدالرحمن خان). ایده جالب من برای همسر آینده ام. پسری از جنس طبیعت. شارزمستقیم همراه اول وایرانسل. دلنوشته های مهدی وطناز. یه دختر تخس با یه عالمه بغض. تاريخ : پنجشنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۳ 16:28 نویسنده : طاهره. باز چهارشنبه سوزی اومد. به سیز...
tahere2255.blogfa.com
180006. عاشقانه ها
متاسفانه دیشب بد باختیم با این وضعیت کار صعودمون خیلی. کاش بازم ولاسکو بود تواین مرحله هم کمکمون میکرد. اما یچیز رومیدونم که بچه ها تا الان کلللللللللللللی تلاش کردن. دستشون درد نکنه بازم میتونیم صعود کنیم اگه تلاش کنن. خداجونم همیشه سربلندمون کن. نوشته شده در پنجشنبه بیست و هفتم شهریور 1393ساعت 16:26 توسط tahere. بی صبرانه منتظر پیروزی تیم ملی والیبال. مطمئنم بهترین بازی خودشون رو ارائه میدن. دقیقا ۲ساعت و۵دقیقه به بازی مونده. بچه ها مووووووووفق باشین. تیممون تو این رقابت هاهستن. ﻧﻪ ﺁﻧﺠﺎ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺧﻮﺵ ﮔﺬﺷﺖ.
tahere4.blogfa.com
180007. مرا هر لفظ فریادیست...
ترس من از مرگ نیست فقط میترسم در آن دنیا مادرم را پیدا نکنم. مرا هر لفظ فریادیست. به زمانی که خود نرسیده بود. چنین زاده شدم در بیشه جانوران و سنگ. تاريخ : سه شنبه دوم آبان ۱۳۹۱ 17:26 نویسنده :طاهره. گرانترین ماشینی که تاکنون وارد ایران شده! تاريخ : سه شنبه دوم آبان ۱۳۹۱ 17:16 نویسنده :طاهره. تحلیل آمار گمرک ایران نشان میدهد سواری پورشه پانامرا توربو 4800 سی سی، چهار در اس اس 2012 با 210 هزار و 220 دلار معادل دو میلیارد و 577 میلیون ریال گرانترین خودروی وارداتی به کشور در شش ماهه اول امسال بوده است. با وج...
tahere405.blogfa.com
180008. باران شادی
این کجا و آن کجا. تویوتا کمری مدل 2012-2013. داستان گربه را دم حجله کشتن. نامه عاشقانه حضرت روح الله (ره )برای همسر گرامیشان. چه گویم شیعیان از سین آخر بود آن سینه ی مجروح مادر. داستان سید مهدی قوام و زن روسپی! منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تصاویر زیبایی از آدم کوچولوها. انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی(مهدی). وب سایت رسمی مسجدمقدس جمکران. کامران نجف زاده(خبرنگار صداوسیما). دست نوشته های من. وب سایت تخصصی کودکان. خرید چراغ خواب لاک پشت. خرید بیگودی جادویی مجیک. خرید چسب لاغری اسلیم پچ. این پیام...
tahere64.blogfa.com
180009. شعروتصويرواهنگ.....
نوشته شده در پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۲ساعت 17:44 توسط صفازاده. سلام دوستان منt هستم اهل گيلان متولد 1371 ودانشجوي ترم اخر كارداني هستم ؟ اگ از خودم بگم اهل ورزشهاي رزمي هستم ومقامهاي زيادي دارم وبچه ارشد خانوادم وبادوبرادر كوچيكتر ديگ وقتتونو نميگيرم خوشحال ميشم نظر بدين. دلم ، روحم ، جانم ، دست اوست . در این آشفته بازار ، زندگی ام نزد اوست. تویی و من . هوایم را داشته باش . نوشته شده در پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۲ساعت 17:41 توسط صفازاده.
tahere72.blogfa.com
180010. کژال
یک روز سرد زمستانی بود مردم درخیابان ها مشغول انجام کارهای خود بودند صدای مادرها ازداخل خانه شنیده میشد که می گفتند :بچه خودت رو بپوشون. ولی بچه ها سرگرم بازی با یکدیگر بودند. از آن روز به بعدزمستان با شهر ما قهرکرد ودیگر در شهر ما برف نبارید. سه شنبه پانزدهم آذر 1390 ] [ 9:28 ] [ طاهره قاسمی ] . ببخشید که این قدر دیر شد آخه اینترنتمون قطع شده بود. خسته بود چون از راه دور آمده بود شترهایش گرسنه بودند خدمتکار پرسید :"از کجا آمده ای؟ وداخل آن چند مشک بزرگ عسل بود او گفت :" ای امام عزیز همه ی اینها برای شما...
tahere75.blogfa.com
180011. با هم باشیم
ماه من غصه چرا؟ آسمان را بنگر/ که هنوز/ بعد صدها شب و روز. مثل آن روز نخست، گرم و آبی و پر از مهر به ما می خندد. یا زمینی را که/ دلش از سردی شبهای خزان/نه شکست و نه گرفت. بلکه از عاطفه لبریز شد و/ نفسی از سر امید کشید. و در آغاز بهار/ دشتی از یاس سپید/ زیر پاهامان ریخت. تا بگوید که هنوز/ پر امنیت احساس خداست. ماه من غصه چرا؟ تو مرا داری و من هر شب و روز/ آرزویم همه خوشبختی توست. ماه من/ دل به غم دادن و از یاس سخنها گفتن. کار آنهایی نیست/ که خدا را دارند. ماه من/ غم و اندوه اگر هم روزی/ مثل باران بارید.
tahere80.persianblog.ir
180012. وبلاگ کلاس وبلاگ نویسی
وبلاگ کلاس وبلاگ نویسی. رشته روابط عمومی گروه A. رسانه های سنتی و مدرن. ادامه مقاله در ادامه مطلب. 11 ] [ طاهره ] . همه چیز درباره روابط عمومی. روابط عمومی به مثابه پلی است میان یک سازمان و مخاطبان آن. 10 ] [ طاهره ] . همه چیر درباره سیزده به در. مشیه و مشیانه که پسر و دختر دوقلوی کیومرث بودند روز سیزده فروردین برای اولین بار در جهان با هم ازدواج نمودند. در آن زمان چون عقد و نکاحی شناخته شده نبود. در مورد روز و عدد سیزده دو اعتقاد متضاد وجود دارد:. نامیده میشود مربوط به فرشته بزرگ و ارجمندی است که "تیر".
tahereart65.blogfa.com
180013. STRATO
tahereasghary.com
180014. ّ
رمز و راز اعداد در قرآن مجيد. اينك متن مقاله :. 1- اولين آيه قرآن بسم الله الرحمن الرحيم داراي 19 حرف عربي است. 2- قرآن مجيد از 114 سوره تشكيل شده است و اين عدد به 19 قسمت است. (6 19). 3- اولين سوره اي كه نازل شده است سوره علق (شماره96) نوزدهمين سوره از آخر قرآن است. 4- سوره علق 19 آيه دارد. 5- سوره علق 285 حرف (15 19) دارد. 6- اولين باركه جبرئيل امين با قرآن فرود آمد 5 آيه اولي سوره علق را آورد كه شامل 19 كلمه است. 7- اين 19 كلمه ، 76 حرف (4 19) دارد كه به تعداد حروف بسم الله الرحمن الرحيم است. 14- هركل...
tahereazizi.blogfa.com
180015. ... زنــــــــــدگی
یک نقطه بیش نیست فرق رجیم و رحیم. از نقطه ای بترس که شیطانی ات کند. جمعه ۱۳۹۲/۱۱/۱۱ توسط طاهره. انس ان ها مثل مداد رنگی اند. شاید گاهی رنگ مورد علاقه هم نباشند،. اما بی گمان روزی برای کامل کردن نقاشی شان. به دنبال هم خواهند گشت! سه شنبه ۱۳۹۲/۰۹/۲۶ توسط طاهره. هیچ فرقی نمیکند ابرها بالای سرت باشند یا نباشند. شادی ات را به روز آفتابی موکول نکن،. آسمان با احساس تو. پنجشنبه ۱۳۹۲/۰۸/۳۰ توسط طاهره. آرامش رهایی از طوفان نیست. آرام زندگی کردن در میان طوفان هاست . برای همه آدما همچین آرامشی رو آرزو دارم. که هر رو...
taherebma.blogfa.com
180016. Tahere Callas » Growers of fine cut flowers and bulbs for local and export markets, Northland, New Zealand
Growers of fine cut flowers and bulbs for local and export markets, Northland, New Zealand. We grow Calla (Zantedeschia) bulbs and flowers in Northland, New Zealand to the high standards demanded of our international customers. Our flowers and bulbs are sold in New Zealand and exported to the UK, Europe, Japan, North America, Singapore, Hong Kong and Saudi Arabia. They are grown, packed and dispatched to very exacting standards to ensure the highest quality products are produced and delivered.
taherecallas.co.nz
180017. Arezoohaye zamini
به من نزدیک نشو. مراقب باش زمانی که به من نزدیک میشوی. من میتوانم با زنانگیم هستی ات را به آتش بکشم. از تو متنفرم، از عزیزم گفتن هایت بیزار. گفتی که غیرت داری ولی مدت زیادی از دوستیمان نگذشته بود که مردانگیت را ، غیرتت مضخرفت را به آلتت فروختی. اسم خودت را گذاشته ای مرد ولی تفاوت تو با مرد بودن زمین تا آسمان است. تو فقط واژه مرد بودن را یدک میکشی. به ذلت افتادنت را دوست دارم از تحقیر شدنت لذت میبرم. به تمام دختران و زنانی که احساس نداشته ات را به بازی میگیرند و نابودت میکنند درود میفرستم. قلبت را خالی نگ...
tahereeeeeeeh.blogfa.com
180018. Technology Magazine
Your Way to enjoy your time. Free gay dating Sites. Gay singles easily, efficiently and comfortably find the love between men free gay dating. Seeking romance. You are authorized to make public about their car or go to image or album profile to attract more homosexuals to you. Take an action now and fulfill his dream. Check this amazing free gay dating. Sites Now. have a nice day. Thu 17 Feb 2011. Finding The best car insurance rates online. Wed 26 Jan 2011. Basic Health Tips To Practice Everyday! In tod...
tahereen.blogfa.com
180019. Welcome tahereggs.com - BlueHost.com
Web Hosting - courtesy of www.bluehost.com.
tahereggs.com
180020. رویای من مدرسه ای برای سالمندان
رویای من مدرسه ای برای سالمندان. میخوام خاطراتم را تا روز تحقق آرزوم بنویسم. و اما بعد از یک سال سلام! الان دقیقا یک سال از پست قبلی من می گذره و من می تونم بگم سال نو مبارک. اما مهم تر از همه عنوان وبلاگم رسیدن به آرزوی مدرسه سالمندان شاید میشه گفت کولنگش را زدم. انشاا. که زود به ثمر برسه. نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۱ساعت 0:5 توسط طاهره. و بعد از یک سال. نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۱ساعت 0:1 توسط طاهره. یاداشت های استاد معماری.
tahereh-seifi.blogfa.com
180021. ترنم مهر
سایت خبری منار (لرستان). آقای جلال قربانی (رادیو هرنگ). با تو اندوهی به جز از دست دادنت نداشتم. تمام جهان را از دست داده ام. دوشنبه بیست و نهم دی 1393 ] [ 16:56 ] [ طاهره سپهوند ]. سری که بر شانه سنگینی می کند. باید به پای دوست بیفتد. دوشنبه بیست و نهم دی 1393 ] [ 16:54 ] [ طاهره سپهوند ]. چقدر زمان را به تو نشان دادم. و تو تنها لبخند زدی. شاید حق باتو بود. وشاید هم با من! دوشنبه بیست و نهم دی 1393 ] [ 16:52 ] [ طاهره سپهوند ]. چهار فصل, زمستان. پیکار آب و آتش است در عروق من. من سکوت می کنم.
tahereh-sepahvand.blogfa.com
180022. وبسایت طاهره
En ligne sur le site. Http:/ www.editions-harmattan.fr/. Ou chez votre libraire. ما، در تاریخی از، فرهنگ "پدر-دختر" زاده شده ایم. برای شنیدن موزیک روی فلش سمت چپ صفحه تلویزیون کلیک کنید. از لیلی و مجنون تا مرجان و داش آکل این مقاله ب. از خانۀ دوست کجاست تا کپی مطابق اصل.طاهره بارئ. Désir de Ferdowsi Une lecture lacanienne sur le . سه‌شنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۹ ه‍.ش. از لیلی و مجنون تا مرجان و داش آکل. Http:/ tahereh-tahereh1.blogspot.com/2010/07/blog-post 20.html. ارسال شده توسط tahereh. که همیشه نام لیلی را برای ...
tahereh-tahereh.blogspot.com
180023. نوشته ها ی طاهره بارئی
نوشته ها ی طاهره بارئی. سه‌شنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۹ ه‍.ش. از لیلی و مجنون تا مرجان و داش آکل. از " لیلی و مجنون " تا " مرجان و داش آکل". این مقاله به مقایسه کوتاهی بین داستان لیلی مجنون وقصۀ " داش آکل" می پردازد. با این هدف که نشان دهد عناصر اصلی داستان لیلی و مجنون، آنچنان که در روایت ایرانی آن موجود است، در داش آکل تکرار میشوند. به عبارت دیگر، داش آکل ، بازنویسی لیلی و مجنون است، در زمانه ای دیگر و این بار نه از قلم جامی و نظامی، بلکه صادق هدایت. کم نیستند اشعاری که در این حال و هوا به یادمان میآید: مرا به کار...
tahereh-tahereh1.blogspot.com
180024. شعرها
هیچ پستی وجود ندارد. هیچ پستی وجود ندارد. اشتراک در: پیام‌ها (Atom). برای رفتن به صفحه اصلی روی تصویر کلیک کنید. مشاهده نمایه کامل من.
tahereh-tahereh2.blogspot.com
180025. The Official Site of Persian Classical Singer Tahere Salmassi
tahereh.com
180026. Tahereh Holmes | Portfolio
tahereh.holmes.at
180027. یک غریبه...
ﺑﺎ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﻢ ﺑﺎ ﺗﻮﯾﯽ ﮐﻪ ﺯ ﻝ ﺯﺩﯼ ﺗﻮ ﻣﺎﻧﯿﺘﻮﺭ. ﺍﺯ ﻓﮑﺮ ﺑﯿﺎ ﺑﯿﺮﻭﻥ. ﻫﺮ ﮐﯽ ﺑﻬﺖ ﺑﺪ ﮐﺮﺩ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺵ. ﻫﺮ ﮐﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﻟﯿﺎﻗﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ. ﺗﻮ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺵ ﻣﯿﻮﻥ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﺑﺪﯼ. ﺗﻮ ﻣﻦ .ﻫﻤﻤﻮﻥ. نوشته شده در دوشنبه بیست و هفتم خرداد 1392ساعت 11:45 توسط طاهره. ﺑﺎ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﻢ ﺑﺎ ﺗﻮﯾﯽ ﮐﻪ ﺯ ﻝ ﺯﺩﯼ ﺗﻮ ﻣﺎﻧﯿﺘﻮﺭ. ﺍﺯ ﻓﮑﺮ ﺑﯿﺎ ﺑﯿﺮﻭﻥ. ﻫﺮ ﮐﯽ ﺑﻬﺖ ﺑﺪ ﮐﺮﺩ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺵ. ﻫﺮ ﮐﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﻟﯿﺎﻗﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ. ﺗﻮ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺵ ﻣﯿﻮﻥ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﺑﺪﯼ. ﺗﻮ ﻣﻦ .ﻫﻤﻤﻮﻥ. نوشته شده در دوشنبه نهم مرداد 1391ساعت 14:34 توسط طاهره. شیطان به رسول خدا(ص)گفت:. من طاقت دیدن 6 خصلت در ادم هارا ندارم.
tahereh0511.blogfa.com
180028. به وبلاگ من خوش آمدید
به وبلاگ من خوش آمدید. يك مركز خريد وجود داشت كه زنان ميتوانستند به آنجا بروند و مردي را انتخاب كنند كه شوهر آنان باشد. اين مركز پنج طبقه داشت و هرچه به طبقات بالاتر ميرفتند خصوصيات مثبت مردان بيشتر ميشد. اما اگر در طبقه اي دري را باز كنند بايد از همان طبقه مردي را انتخاب كنند و اگر به طبقه بالاتر رفتند ديگر اجازه برگشت ندارند و هر شخص فقط يكبار ميتواند از اين مركز استفاده نمايد. روزي دو دختر كه با هم دوست بودند به اين مركز رفتند تا شوهر مورد نظر خود را انتخاب كنند. نه براے آدمے . نه براے ملکے . نوشته شد...
tahereh1036.blogfa.com
180029. __♥_loving_♥___
عشق را همچون درختی میدانم که ریشه اش غم .ساقه اش بی وفایی و میوه اش اشکهای یک عاشق است.مجنونی که فقط از درد میفهمد .تلخی های زندگی و از شکوه های دل بی گناه. آری آری این کتاب رابه همه عاشقانی تقدیم می نمایم که شاید با خواندن این داستان ذره ای از عشقهای دروغین و کاذب خود را بشناسند. به زیر شیروانی میروم که باران بر ماسه های ان اثر ندارد .مینویسم ( (کلبه های غم) ). میل آغاز کردن مرا کشت. شوق پرواز کردن مرا کشت. سال ها کور پیموده بودم. چشم دل باز کردن مرا کشت. با خودم زندگی کرده بودم. خسته از قید و بند زمینم.
tahereh1376.blogfa.com
180030. جلوه روياي خدايي گمنام
جلوه روياي خدايي گمنام. وبلاگ مهندس طاهره معيني. من خداوند دانش و هوش بودم،خداوند زيبايي و آراستگي،خداوند كمال و شايستگي ،خداوند ثروت و خداوند پاكي! آه ، كه چشمانم راباز كردم و خود را جلوه گر خدايي ديدم كه هرگز كسي او را نشناخت. به وبلاگ جلوه روياي خدايي گمنام خوش اومدين.مطالب اين وبلاگ تجربيات ،آموزه ها و هر چيزيه كه توجه من رو تو اين دنياي فاني جلب كرده از برنامه نويسي گرفته تا شعر و عرفان! سرويس جستجوي ويژه پزوهشگران. انجمن مورد علاقه من. دانلودAjax Asp.net2.0 Extention. دانشگاه پیام نور صائین قلعه.
tahereh2007.blogfa.com
180031. Les poèmes en français
Les poèmes en français. پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. Une lecture lacanienne sur le Livre des Rois. En attendant l’ouverture de la bibliothèque l’INALCO pour consulter une traduction du Livre des Rois. En français, mon regard s’est posé sur une plaque en pierre de l’immeuble d’en face. On pouvait y lire : « Jacques Lacan 1901-1981 pratiquait ici la psychanalyse de 1941 à sa mort . À la croisée des chemins, entre Ferdowsi. Or, le Livre des Rois. Ferdowsi fait échouer les combattants prétentieux et condescen...
tahereh3.blogspot.com
180032. کلبه دلتنگی هام
همه میخواهند بشریت را عوض کنند . دریغا که هیچ کدام در این اندیشه نیستیم که خود را عوض کنیم. پیروزی و شادی دوستان زیادی رو دور و بر آدم جمع میکنه. ولی شکست و غم و غصه، بهترینشون رو برات سوا میکنه . خدا یک وقت هایی دلش نمیخواهد،. ما چیزی را که دلمان میخواهد. مجنون ازروی سجاده کسی رد شد،. مرد نماز شکست و گفت:. مشغول عبادت خدا بودم چرا این رشته بریدی؟ گفت: عاشق بندهای هستم، تو را ندیدم، تو عاشق خدایی ، مرا دیدی! وقتی که می بینم. برای دختران غریبه است . به خواهر و مادر خود که میرسید. سه شنبه 8 اسفند1391.
tahereh67.blogfa.com
180033. تازه های فناوری و رایانه
تازه های فناوری و رایانه. Welcome to my web! به یاد خالق زیباییها. نرم نرمک میرسد اینک بهار. بوی باران بوی سبزه بوی خاک. شاخه های شسته باران خورده پاک. آسمان آبی وابر سپید. عطر نرگس رقص باد. نغمه ی شوق پرستوهای شاد. خلوت گرم کبوترهای مست. نرم نرمک میرسد اینک بهار. خوش به حال روزگار. خوش به حال چشمه ها و دشتها. خوش به حال دانه ها و سبزه ها. خوش به حال غنچه های نیمه باز. خوش به حال دختر میخک که میخندد ز ناز. خوش به حال آفتاب. ای دریغ از تو اگرچون گل نرقصی با نسیم. ای دریغ از من اگر مستم نسازد آفتاب. اما گا...
tahereh70ghorbanee.blogfa.com
180034. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tahereh853.persianblog.ir
180035. Tahereh Habibian | Tahereh Habibian Official Website
Hands & Feet. Tahereh Habibian Official Website. Friday, February 1, 2013. 5pm – 8pm. 857 Grant Avenue at Sherman Avenue,. Novato, California 94945. We are happy to announce our first opening of 2013! All of our artists will be showing new works, and we’ll be featuring the art work of 7 new artists joining our ARTrageous group! Alberta Brown-Buller, Roselynn Suella-Collins, Faye Dorman, Loring Doyle, Tahereh Habibian. Kathy Knebel, and Patricia Tostenson. Kathleen Walbridge, and Char Wood.
taherehabibian.com
180036. Tahereh Afzali | Artist
Born in Iran, Tehran. MA in painting from Alzahra University, 2008. BA in painting from Elmo Farhang University, 2003. Associate member of the Iranian Painters Society. Selected in Tehran Art Expo, 2012. Selected in painting exhibition of New Generation Elected’ ,Homa Gallery, Tehran, Iran, 2008. Honored in Third youth Art Festival, Tehran Museum of Contemporary Arts, Iran, 2006. Atbin Gallery, Tehran, Iran, 2013. Laleh Gallery, Tehran, Iran, 2007. Honare Iran Gallery, Tehran, Iran, 2006. Sixth Contempor...
taherehafzali.com
180037. و به آغاز کلام...
و به آغاز کلام. نوشته شده در پنجشنبه بیست و هشتم شهریور 1392ساعت 0:52 توسط طاهره احمدی. پيام تبريك مديركل آموزش وپرورش فارس. پيام تبريك مديركل آموزش وپرورش فارس درپي كسب رتبه هاي برتر كنكور سراسري توسط دانش آموزان استان. درپي كسب نتايج بي نظير دانش آموزان فارسي در كنكور سراسري امسال در كسب رتبه هاي برتر، مدير كل آموزش وپرورش فارس پيام تبريك به شرح زير صادر نمود. بسم الله الرحمن الرحيم. مدير كل آموزش وپرورش فارس. نوشته شده در پنجشنبه دهم مرداد 1392ساعت 16:30 توسط طاهره احمدی. خیر من الف شهر. برای دریافت ن...
taherehahmady.blogfa.com
180038. رها Rahaa
یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۹ ه.ش. ایستاده ام در کنار قبر تو غمین و زار. خیره مانده چشم من در فضای تار از غبار. بر مزار تو سکوت مبهمی ست. شاید آن نشان حزن توست حزن رفتن از دیار. یا حکایت غم منست از برای هجر زود یار. مرغ ذهن من در این فضای پر غبار بال میزند چه بی صدا. می رود می رود. آن زمان که با دو دست مهر موی در هم امید را شانه می زدی. یاد گریه ات به خیر آن دمی که از عقیمی. ابرهای تیره ناله می زدی. خنده های با صفای تو خون تازه در رگم همیشه می دواند. چشم های روشنت به یک نظر. قلب سرد خسته ام ز غصه می رهاند. وشکوفه ی...
taherehajighaffari-rahaa.blogspot.com
180039. پشتیبان تحصیلی دانش آموز
پشتیبان تحصیلی دانش آموز. تاریخ : شنبه نوزدهم بهمن 1392 ساعت 8:49. نویسنده : خانم طاهره الوندی. در نظام آموزشی برنامه درسی متمرکز را مبنی بر آنچه که محفوظات است، متمرکز کردهاند چرا که به یک بعد انسان یعنی بعد ذهنی پرداخته و از پردازش به بقیه ابعاد وجودی فرد دوری کردهاند و همین امر در یادگیری اختلال ایجاد میکند. آنچه که مهم است، در پرورش و آموزش کودکان پرداختن به ابعاد وجودی فرد و یادگیری بر ۴ پایه استوار است و یادگیریها فقط سرکلاس و پشت میز و پرداخت به کتاب نیست. ۱) ستون اول، دانستن. ۳) ستون سوم، زیستن.
taherehalvandy.blogfa.com
180040. شعر كودك تركي و فارسي-طاهره حميدي عليار
شعر كودك تركي و فارسي-طاهره حميدي عليار. بيز اسفند آيينا هفتلبووود آيي دئيه ريك و بو آيين سويوغونا گؤره بئله بير دئييم وار:. يعني تويوق سويوقدان گلر اؤزون آتار يانار تنديرين ايچينه! نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم اسفند 1391ساعت 0:12 توسط طاهره حميدي عليار. در عالم تو بودم ای عزیز. تو را دوست دارمت ای عزیز. میدانم که از من بیزاری. باز هم می گویم جانم فدایت ای عزیز. دوست دارمت ای عزیز. ۳۱/۳/۹۱ طاهره حمیدی علیار. نوشته شده در جمعه سوم شهریور 1391ساعت 23:36 توسط طاهره حميدي عليار. کوچه های مدینه میدانند.
taherehamidi.blogfa.com
180041. شهیده سیده طاهره هاشمی
آنان كه ره دوست گزيدند همه. در كوي حقيقت آرميدند همه. درمعركه دوكون فتح ازعشق است. هر چند سپاه او شهيدند همه. شهدا و دفاع مقدس. آفرین بر مردم آمل. نمایشگاه دفاع مقدس و افزایش جمعیت. طاهره در قامت یک خواهر. برای شهدا وقت نداریم ! برگزاری کنگره ده هزار شهید استان مازندران. کنگره ملی شهیده طاهره هاشمی برگزار شد. پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری. مرکز اسناد انقلاب اسلامی. مؤسسه روایت سیره ی شهدا. مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران. پایگاه اطلاع رسانی زائرین. امام رضا تی وی. رسول الله تی وی. اگر عده ای...
taherehashemi.blogfa.com
180042. Individual Couple Family Therapy Toronto Tahereh Barati
taherehbarati.com
180043. Tahereh Mafi
Is the New York Times and USA Today bestselling author of the SHATTER ME series. She was born in a small city somewhere in Connecticut and currently resides in Santa Monica, California, where she drinks too much caffeine and finds the weather to be just a little too perfect for her taste.
taherehbooks.com
180044. Home
Your Perfect Partner for Your New View on Life. 25 july, 2012. Join a group to check out the latest listings in our area. Connect with others going through the same process you are! 30 july, 2012. The New Home Process. Come out and find out everything you need to know to get started on moving into the next stage of your life. Latest news and events. Let us go to work for you. Start by searching our list of available commercial properties. Type your paragraph here. Type your paragraph here.
taherehdakhili1realtor.com
180045. The Chinese-Inspired Recommendation - Taherehdooki
The Chinese-Inspired Recommendation - Ribbed For Her Taherehdooki. Zo leer je toch wat bij. Pure afzetterij vind ik. Gisteren zou ik normaal de taxi naar Schiphol. Byggställningar nu och då. Hopelijk valt het wat mee. Deze avond ben ik uitgenodigd om met de familie samen te gaan eten in een japans restaurant in Den Haag. Op zoek naar goede kandidaten. Zonder circulatiepomp geen warmte. Het is lekker hoeveel je leert van een huis hebben. Ik had nooit van een circulatiepomp gehoord tot dat deze stukgin...
taherehdooki.general-np.com
180046. Life is an adventurous journey...
Life is an adventurous journey. I believe each one of us has been grant a wonderful gift: our own life. Unique, precious and bind to that of others. too obvious? I've decided to share it. may we recognize ourself into eachother and get a chance to meet. If anything like a spiritual experience can be defined as tangible is that of a pilgrimage, I believe, after my very first experience. How can I picture what my eyes couldn’t entirely behold? I would rather keep all for myself, still I’m aware, that...
taherehelenajalal.blogspot.com
180047. یک قدم به سوی آسمان
یک قدم به سوی آسمان. به نام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست. از امروز آمدم تا از ازنو بنویسم و عاشقی با خدارا دوباره مشق خویش سازم. نوشته شده در سه شنبه بیستم اسفند 1392ساعت 18:33 توسط طاهره فدائی پور. وبلاگ یک قدم به سوی آسمان تنها دلتنگی ها و دل نوشته های کسی است که می خواهد یک قدم به خدای خود نزدیکتر شده و در این نزدیکی دوستان را نیز با خود همراه سازد. مرگ گلبرگ های مریم.
taherehf.blogfa.com
180048. شعر ناتمام
تاريخ : جمعه بیست و سوم آبان 1393 16:10 نویسنده : حمیدی پور. من ازآن روزکه دربندتوام آزادم. پادشاهم که به دست تواسیرافتادم. همه غمهای جهان هیچ اثر می نکند. درمن،ازبس که به دیدارعزیزت شادم. خر م آن روزکه جان می رود اندرطلبت. من که درهیچ مقامی نزدم خیمه انس. پیش تورخت بیفکندم ودل بنهادم. دانی ازدولت وصلت چه طلب دارم؟ یادتومصلحت خویش ببرد از یادم. دلم ازصحبت شیراز بکلی بگرفت. وقت آنست که پرسی خبرازبغدادم. هیچ شک نیست که فریادمن آنجابرسد. گرچه حدیثی ست صحیح. نتوان م رد به سختی که من اینجا زادم. دوست دارم تود...
taherehhamidi1359.blogfa.com
180049. نرم افزار های قرآنی
نرم افزار های قرآنی. یکشنبه 22 آذر 1388 12:07 ب.ظ. پنجشنبه 26 آذر 1388 02:20 ب.ظ. شنبه 21 آذر 1388 08:09 ب.ظ. پنجشنبه 26 آذر 1388 02:22 ب.ظ. معرفی نرم افزارهای تخصصی در حوزه تفسیر ترجمه مفاهیم قران. جمعه 20 آذر 1388 06:53 ب.ظ. معرفی نرم افزار های تخصصی در حوزه قرائت ترتیل تجوید. جمعه 20 آذر 1388 06:49 ب.ظ. اشنایی با نرم افزار قرانی موسسه تبیان با مخاطب كودكان. شنبه 14 آذر 1388 02:01 ب.ظ. سایتهای اینترنتی فعال در زمینه علوم قرانی. شنبه 14 آذر 1388 12:18 ب.ظ. شنبه 14 آذر 1388 12:15 ب.ظ. آثار گناه در قرآن.
taherehhatefi.mihanblog.com
180050. ...بیغوله...
تقدیم به حیدر آقا. مانند تو هرگز نمی بینند تصویری. گفتند با شعر و سکوت و عشق درگیری. گلواژه های شعر تو یعنی طراوت ،شور. قله نشین قافهای سرد و دلگیری. یک قفل به اندازه صد من دارد. همسنگ شما غصه به این تن دارد. در وصف شما حضرت حیدر آقا. این شاعره یک زبان الکن دارد. نوشته شده در جمعه هشتم آذر 1392ساعت 5:45 بعد از ظهر توسط طاهره حیدریان بروجن. کوچه از احساس خالی بود و دل یاری نکرد. سادگی مرد وکسی با ما عزاداری نکرد. ریشه های عشق خشکیده است در چشم شما. اشک هم مثل همیشه بی وفا کاری نکرد. در بین هرزگی نگاهت فنا...
taherehheydarian.blogfa.com
180051. 2سیم کارته√‏
نصف نصف مارکت ا. خرید اسان و سریع اینترنتی. ساعت ضد آب اورجینال مخصوص شنا. برای اولین با در ایران. سبک ترین ساعت دنیا. شنا گران از دست ندهند. این ساعت طوری طراحی شده که شما آن را به عنوان دست بند اسپورت هم می توانید استفاده کنید. این ساعت یا دست بند به علت وزن کم خود و کاربردی که دارد پرفروشترین ساعت ماه اخیر اروپا و آمریکا شناخته شده است. قیمت : 85,000. نوشته شده در شنبه یکم تیر ۱۳۹۲ساعت 5:59 توسط مهتاب. گوشی 4 سیمکارته X3A Scolor. گوشی 4 سیم كارته X3-A-S color. 4 سیم کارت در یک گوشی. قیمت : 1,690,000.
taherehjan.blogfa.com
180052. my unknouwn feelings
First snow in The Netherlands. پيام هاي ديگران . 1740;کشنبه ٢٩ آذر ،۱۳۸۸ - Tahereh Keimanesh. از دیروز هلند سفید سفید شده.این تصویر هاند را تا حالا ندیده بودم همه هیجان زده اند و بوی کریسمس بیشتر از هر سال دیگه میاد.دیروز خلاصه تعطیلات من شروع شد و می تو نم بعد از مدتها کمی آهسته حرکت کنم.برف دیروز با نور آفتاب و صدای اذان منو واسه لحظاتی به ایران برد.البته ایرانی که تا پارسال می شناختم.تصور امروز من از ایران فقط ترس و خفقان و همزمان با اون سبزه. پيام هاي ديگران . I am still alive. Darya grows so fast , ...
taherehkeimanesh.persianblog.ir
180053. 1&1 This domain name is registered
This domain name has been registered. By 1&1 and is online. If this is your domain name, please log in to. Your 1&1 Control Panel. 160;to set up your website. Still looking for the right domain? As a leading web hosting provider, 1&1 offers businesses and indiviuals. The best online tools to achieve online success. At the best prices. E-mail solutions for every need -. The simple solution to a. Affordable web hosting with the. Easy-to-use solutions for any.
taherehkhorram.com
180054. نسیم خدا
ساعت ٩:۱۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳٩۳/۸/۱ کلمات کلیدی: پدر. وقتی بچه بودم منو میذاشتی رو دلت و ازم میپرسیدی قلب بابا کیه؟ منم با صدای کودکانه میگفتم: من. بازم میپرسیدی جیگر بابا کیه؟ و باز میپرسیدی چشم بابا کیه؟ اون موقع ها درک نمیکردم قلب بابا بودن و جیگر بابا بودن و چشم بابا بودن یعنی چی! اینو وقتی متوجه شدم که صورتت پر از چروک شده و موهات رنگ سیاهشو داده به سفیدی! بابایی تمام موهاتودیدم ﮐﻪ ﺑﺨﺎﻃﺮم سفیدشد و از زجرکشیدن من آروم آروم شکستی. آره تازه فهمیدم قلب بابا بودن یعنی وقتی تو ناراحتی من دل تو دلم نیست ،.
taherehkian.persianblog.ir
180055. تنهایی
تنهایی رو باید باخط بریل نوشت،فقط خوندنش کافی نیست باید لمسش کرد. تا اطلاع ثانوی تعطیل. دوشنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۱ توسط طاهره کوشکی. خدایا این دلتنگی های ما را هیچ بارانی آرام نمی کند. اشک ما طعنه می زند به باران رحمتت. اللهم عجل لولیک الفرج. Weblog Themes By Blog Skin.
taherehkoshkie.blogfa.com
180056. كرج
به نام خدا . سلام . به وبلاگ "کرج" خوش آمدید. پندار نيك، گفتار نيك، كردار نيك. عکس ها و خبرها. سرویس های پشتیبان :. اسم من « ارغوان. دشمن سنگ کلیه هستم. اگر سوخته گل مرا بر روی زخم بگذارید، خون آنرا بند می آورم. برای دستگاه تنفس بهتر از من نمی یابید. پاک کننده معده بوده و سردی آنرا نیز درمان می کنم. فارسی من ارغوان است و اعراب آن را معرب کرده « ارجوان. Raquo; گویند، ولی عربی من « ارغیدا. منبع: کتاب زبان خوراکی ها. نویسنده : دکتر غیاث الدین جزایری. ناشر: تهران انتشارات امیر کبیر. پيام هاي ديگران . ناشر: ت...
taherehm.persianblog.ir