SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (493491 - 493545)

493491. دلنوشته ها
نوشته شده در سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت توسط فرزان. امیدی است که هیچ گاه بسته نمی شود! تنها کسی است که با دهان بسته. هم میتوان صدایش کرد! هم میتوان سراغش رفت! تنها خریداری است که اجناس شکسته. را بهتر بر میدارد! تنها کسی است که وقتی همه رفتند. کردند آغوش می گشاید! گذاشتند محرمت می ماند! است که دلش با بخشیدن آرام میگیرد نه یا تنبیه کردن! نوشته شده در سه شنبه هجدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت توسط فرزان. التماس دعا خیلی محتاجم. نوشته شده در چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۳ساعت توسط فرزان. برای خودم مردی شده ام. نوشته شده...
tanhaei23.blogfa.com
493492. تنهایی
تاريخ : یکشنبه نهم آبان ۱۳۹۵ 21:48 نویسنده : رها. Weblog Themes By Pichak. وکیل پایه یک تهران. Weblog Themes By Pichak. وکیل پایه یک تهران. Weblog Themes By : Pichak.net. Target=" blank" RSS Feed. Weblog Themes By : Pichak.net.
tanhaei27.blogfa.com
493493. تنهایی57
اگر مرا دوست نميداري. خودم را ازين تنگنا نجات ميدهم. اما دوست داشتن را فراموش نکن. اين ترانه نبايد به پايان برسد. سکوت آدمها را ميکشد. اين چشمه نبايد بند بيايد. ميخکهايي که در قلبها شکوفا شدهاند. اگر دوستداشتن را فراموش نکني. تمام زيباييها را به ياد خواهي آورد. نوشته شده در سه شنبه سیزدهم مرداد ۱۳۹۴ساعت 16:38 توسط مهداد. نمی دانم چه چیزی بود. باد بود که دیوانه وار می وزید. یا شاید چشمانم آنگونه می دید. هر حالت گیسوانت را. مترجم : صابر حسینی. نوشته شده در شنبه دهم مرداد ۱۳۹۴ساعت 20:6 توسط مهداد. شمع من دو...
tanhaei57.blogfa.com
493494. webe new
Bacheha joOoOoOonam adres avaz shod khastiiiin begiiid 23ton daram bbye. یکشنبه هجدهم اسفند 1392 13:51 behnoush.
tanhaei5919.blogfa.com
493495. ساغر مغرور
Weblog Themes By Blog Skin.
tanhaei7.blogfa.com
493496. تنهای تنها
فقط با خاطراتم زنده ام. نمیگذاشتم به آسانی دلم را ببری. بعد از تو زندگی کردن. نوشته شده در شنبه سی ام آذر 1392ساعت 15:5 توسط آشنا. دنیای آشفته ی درونم را که تنها از نگاه تو پیداست،. با لالایی مهربان خود، آرام کن. تا وجود داشتن و بودن را به زیبایی احساس کنم. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1392ساعت 20:28 توسط آشنا. ایستاده.و.لبخند زنان! نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم آذر 1392ساعت 20:25 توسط آشنا. این روزا خیلی دلم میگیره. دستم خالیست از بودن تو. اما دلم، تا دلت بخواهد. از تو، پ ر است ! به نام نام...
tanhaei717.blogfa.com
493497. تنهایی تا مرز دق کردن
تنهایی تا مرز دق کردن. دلتنگم انقدر دلتنگم که اگر خدا عمقش را میدانست بحالم میگریست. دلتنگم دلتنگ تو . چیزی ک هرگز نداشتم دلتنگ گرمای دستانت چیزی ک هرگز حس نکردم دلتنگم. حتی نمیتوانم اسمت را به زبان بیاورم. تاريخ : سه شنبه هفدهم شهریور ۱۳۹۴ 19:46 نویسنده : مهتاب. هروز میگذره و من بیشتر به عمق تنهاییم و تفاوت تنهاییم با ببقیه پی میبرم. و هر روز بیشتر امیدمو به اینکه شاید یه روزی از تنهایی در بیام از دست میدم. تاريخ : شنبه سی و یکم مرداد ۱۳۹۴ 2:53 نویسنده : مهتاب. تا حالا نشنیدم. جدیده؟ آی سی ام پورتال.
tanhaei73.blogfa.com
493498. ♥سیگارشکلاتی ♥
عرش خدا رو میلرزونه. هنر نمیکنی ﺩ ﺧﺘﺮ. ﻧ ہ،ﻟ ﺬ ﺕ. ا گ ه ی ه ناخ ن ش ب ش ک ن ه. 9تای دیگ ه رو ه م میشک ن ه. حالا ح ساب ک ن. ا گ ه د ل ش ب ش ک ن ه چیکار میک ن ه. پ س ح واس ت باشه. یکشنبه یکم شهریور ۱۳۹۴ ساعت 17:59 ب ه قلم Ati. حسم اصن قشنگ نیست . حسم یه چیزی بهم میگه ، میگه کم آوردی. میگه دیگه اون اونه سابق نیستی . میگه اشک هات خیلی سریع تر از اون چیزی فک میکنی میاد . میگه دیگه نمیشه ، دیگه نه . میگه انقدر با غم یی صدا شدی ، فقط بلدی بگی هیییییییی. میگه از بس غصه داری دیگه قفل کردی. ببین خنده های پوشالی رو .
tanhaei79.blogfa.com
493499. تنهايي
وبلاگ تنهایی فقط طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران پیش میرود. الهی به خاطری از اغیار روبه فضل تو امیدوار. دست از غیر تو کشیده ام و درانتظار رحمتت نشته ام. بدهی کریمی.ندهی حکیمی.بخوانی شاکرم.برانی صابرم. الهی احوالم چنانست که میدانی و اعمالم چنین است که میبینی. نه پای گریز دارم و نه زبان ستیز. بهترینها را برای عزیزانم و دوستانم و کسانی که این نوشته را می خوانندعطا فرما. نوشته شده در جمعه چهارم بهمن ۱۳۹۲ساعت 0:18 توسط اسماعیل. بنام تک دانش اموز مدرسه ایثار. معلم برای سفید بودن برگ نقاشی ام. راستی دراین مورد ا...
tanhaei8271.blogfa.com
493500. ღ تنهایی ღ
ღ بزرگ شده ام ღ. مث تمام بازی های بچگیم.تنهایی.بی تو. گفته بودی می آی اما. نگران نباش جان دل. حالاکه بزرگ شده ام این بازی را ازبرم. نوشته شده در دوشنبه بیست و چهارم آذر 1393ساعت 21:2 توسط ღ زهرا ღ. ღ رفتن تو ღ. انگار رفتنت بهترازماندندنت بود. انگارفقط من اضافی بودم. حالاکه میبینم میفهمم همه چیز خوب داردپیش میرود. به قول خودت فعلا دنیادست توست. بازی خوبی را شروع کردی. میخواهم بدانم وقتی ورق به سمت من برگردد چه میکنی. یادت که نرفته.همیشه من قهرمان ورق بازی هایمان بودم. ღ دختراست دیگر. ღ. ღ آرایش غلیظ ღ.
tanhaei91.blogfa.com
493501. イaŋɦaა
نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم شهریور ۱۳۹۵ ساعت 22:42 توسط ملیکا:. سلام به دوستای عزیزم. امروز براتون نوشته هایی از جنس رفاقت آماده کردم. اگه میخواید به دوستتون انرژی مثبت. بدید ، الان وقتشه. دوست عجب امنیت خوبی ست. میتوانی با او خود خودت باشی. بی خجالت با او در میان بگذاری! از حماقت هایت بگویی. دوست انتخاب آزاد توست،اختیار توست! نامش را در شناسنامه ات نمی نویسند! نامت را در شناسنامه اش نمی نویسند! دوست از هر نسبتی مبراست! دوست سایبان دلچسبی ست ،. ات را با او به فراموشی بسپاری! از میان واژههای زلال.
tanhaei95.blogfa.com
493502. دلنوشته
قالبهاي يکي يک دونه.
tanhaei99.blogfa.com
493503. عاشق دلشکسته
گرافيک و آموزش فتوشاپ. عسل ح - نازنين. پنجشنبه هفتم شهریور ۱۳۹۲. صدا میكنم " تو " را. این " جانی " كه میگویی. نزن این حرف ها را. دل من جنبه ندارد. دمار از روزگارم در می آورد. نوشته شده در ساعت 21:51 توسط امیر حسین. Http:/ tanhaeiashegh.blogfa.com.
tanhaeiashegh.blogfa.com
493504. ❤روزهای بدون تو❤
کلبه ی کوچک دلم. تولد خواهر زاذه ی نازم نیایش. نوشته شده در بیست و دوم مهر 1392ساعت توسط سمیه. چند قدمی مونده تا پاییز. نوشته شده در بیست و دوم شهریور 1392ساعت توسط سمیه. نوشته شده در سیزدهم شهریور 1392ساعت توسط سمیه. نوشته شده در سی و یکم مرداد 1392ساعت توسط سمیه. امروز دلم خیلی گرفته. نوشته شده در بیست و سوم مرداد 1392ساعت توسط سمیه. در خاطری که" تو" نیستی دیگران فراموشند.بگذاردر گوشت بگویم "میخواهمت"این خلاصه ی تمام"عاشقانه های من است". نوشته شده در بیست و یکم مرداد 1392ساعت توسط سمیه. و خدا بگويد :.
tanhaeibedonto.blogfa.com
493505. تنهایی های دنس چت
تنهایی های دنس چت. بیاتابرات بگویم چه اندازه تنهایی من بزر گ است. گاه در اوج غم و غصه و درد،. يادي از خنده و يا لبخندي. گرهي از دل پردرد تو را وابكند،. مرهم زخم تو پيدا بكند. نه تو او را ديدي. و نه اميد به ديدارش هست. ولي از بوي خوش پاكي و زيبايي او. که در این زندیکی است،. دل طوفان زده ات گرم شود. و تو خود ميبيني. غرق شادي شده اي. پس تو هم باور كن. شنبه یکم تیر ۱۳۹۲ 17:2. قالب های ای ک س. کد متحرک کردن عنوان وب. کد پیغام خوش آمدگویی. ابزار هدایت به بالای صفحه. به وبلاگ خوشگلای دنس چت خوش اومدین .
tanhaeidanschat.blogfa.com
493506. اهل دل
اینجا عشق هنوز نفس میکشد. اهل دل اینجا عشق هنوز نفس میکشد. اینجا عشق هنوز نفس میکشد. سلام به همه دوستان اهل دل که که با اومدنشون منت سرم گذاشتن امیدوارم خوشتون بیاد از مطالب و با نظراتتون کمکم کنین که وبم بهتر بشه. حرف دل گفتن نمی خواهد، کسی که اهل دل باشد خط عشق را به راحتی می خواند. همان که بخوانی بس است. من به بی محلی آدمها عادت دارم. به سلامتیه کسی که نمیشناستت اما نوشته هاتو میخونه تا از درونت با خبر بشه و تشکر میکنه نه واسه اینکه خوشش اومده ، واسه اینکه بهت بفهمونه که تنها نیستی . گفت دلم پاک است.
tanhaeidarkavir.blogfa.com
493507. چرندیات یک روانی
هر کاری یه تاوانی داره;. زندگی ما تاوان کارایی که کردیم;. پن:بعضی تاوانا واقعا سخته! نوشته شده در یکشنبه نهم فروردین 1388ساعت 17:10 توسط روانی. کسانی که یکهو توی زندگیت پر رنگ می شوند. بالاخره یک جا,یک وقت مسیر زندگیت را تغییر می دهند. نوشته شده در جمعه نهم اسفند 1387ساعت 19:26 توسط روانی. ناراحتی بسیارمان در دست همان کسانی ست. که خوشحالی بسیارمان هست. نوشته شده در شنبه سوم اسفند 1387ساعت 20:7 توسط روانی. واقعیتش این است که فریبی که ما را خرسند می کند. بیش از صد حقیقت برایمان ارزش دارد. کسی چه می داند؟
tanhaeie-yekpesar.blogfa.com
493508. تنهایی اشک پسر پاییزی
تنهایی اشک پسر پاییزی. به نام نامی عشق . آخرین تماشایت را پلک نخواهم زد ! تا مبادا تصویرت در چشمانم. نوشته شده در ساعت توسط رضا. یک شبی مجنون نمازش را شکست . بی وضو در کوچه لیلا نشست . عشق آن شب مست مستش کرده بود . فارق از جام الستش کرده بود . گفت یا رب از چه خوارم کرده ای . بر صلیب عشق دارم کرده ای . خستم ازین عشق دلخونم نکن . من که مجنونم تو مجنونم کنکن. مرد این بازیچه دیگر نیستم . این تو و لیلای تو من نیستم . گفت ای دیوانه لیلایت منم . در رگت پنهان و پیدایت منم . ساله ها با جور لیلا ساختی . دل را كه ه...
tanhaeieashk.blogfa.com
493509. تنهایی دوست داشتنی
زمان هایی هست که دوست داری تنها باشی.با خودت خلوت کنی.لذت بخشن. مادری سه قابلمه هم اندازه روی شعله قرار داد و در انها به مقدار مساوی آب ریخت. در ظرف اول یک هویج. در ظرف دوم یک تخم مرغ و. در سومی چند دانه قهوه ریخت و به زمان یکسان سه ظرف را حرارت داد بعد بچه های خود را صدا زد و پرسید:. از این ازمایش چه نتیجه ای میگیرید؟ بچه ها جواب قانع کننده ای نداشتند. در جوش وخروش و چالش ها وسختی های زندگی آدم ها یکسان نیستند. آنها مثل قهوه عمل می کنند. تمام محیط را تحت تاثیر قرار داده. تمام محیط را معطر کرده. من آن را...
tanhaeieekhodam.blogfa.com
493510. منم و تنهايي
ﺑﻪ ﺷﻠﻮﻏﯿﻪ ﺩﻭﺭﻡ ﻧﮕﺎﻩ ﻧﮑﻦ,. نوشته شده در ساعت 15:25 توسط غريبه. خدايا هستي يا نه؟ خدايا . حواست به گريه هاي زير پتويم هست. يا تو هم فكر ميكني خوابم؟ نوشته شده در ساعت 21:25 توسط غريبه. يه چيزي هست به اسم بغل . لا مصب دواي هر درديه . نوشته شده در ساعت 21:14 توسط غريبه. هميشه هم قافيه بودند " سيب " و " فريب ". همه با هم ميگوييم " سيب " ودوربين هاي عكاسي را " فريب " ميدهيم. تا پنهان كنيم آن اندوه موروثي را پشت آن لبخند مصنوعي! نوشته شده در ساعت 21:13 توسط غريبه. عقيده ي بعضيا بر اساس عقدشون شكل ميگيره . از دي...
tanhaeiekhodam.blogfa.com
493511. زندگی اجبار است...
از لطف بعضی دشمنان دوست نما. این وبلاگ هرگز به روز نخواهد شد. مدتی است اسباب بستم و رفته ام نمی بندمش تنهایی محض را برایم حرمت دارد پ ن: - دوستان عزیزی که تداوم دوستی مان را می خواهند برایم کامنت خصوصی بنویسند تا خانه جدیدمان را با هم به پیش ببریم(به شدت منتظر دوستانم هستم). نوشته شده در 90/06/19. ساعت 6:43 بعد از ظهر توسط مریم-تنهاترین. کوچکتر که بودیم توی داستان های ترسناک ساختگی بزرگترهایمان میشنیدیم هیولاها سیر نمیشوند از بلعیدن.دهان هاشان بزرگ برای خوردن بچه های کوچک بد است. من بی تو همیشه می ترسم.
tanhaeiemahz.blogfa.com
493512. فروشگاه پستی خرید ساعت دیواری مچی پارس تندر
فروشگاه پستی خرید ساعت دیواری مچی پارس تندر. ساعت دیواری تایوانی تیبا فول. نویسنده : paha panha. تاریخ : 01:43 ق.ظ - دوشنبه 20 مرداد 1393. ساعت دیواری تایوانی طرح اسب وحشی چهار تایی پستی انواع ساعت دیواری طرح اسب زیبایی را با این ساعت رویایی به منزل یا محل کارتان هدیه دهید ظرافت خیره کننده، کیفیتی بی نظیر طراحی شیک و منحصر به فرد خرید ساعت دیواری. برچسب محصول : ساعت دیواری اسب. مدل ساعت دیواری اسبی. ساعتهای دیواری اسب نشان. خرید پستی ساعت مچی رنگ قرمز سیتروئن زانتیا. نویسنده : paha panha. مدل ساعت بدون ع...
tanhaeiemahz.mihanblog.com
493513. عاشقانه
سلام به وبم خوش اومدین. هی تونمیدانم نامت را چه بگذارم.مخاطب خاص.تمام زندگی.دلیل نفس کشیدن.همه وجودم یا تنها عشقم.به هر نامی که باشی بدان آرام برایت جان میدهم. نوشته شده در یکشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۲ساعت 0:16 توسط tanha. اونی که یه روزعشقم بودی. نه تنها دوست ندارم. حالم ازت به هم میخوره. وقتی میبینمت اوقم میگیره. چون بوی لجنت بوی اشغال بودنت همه جاروبرداشته. یه روزی ارزوم این بودبمونی وببینمت. تنهاارزوم اینه گم شی واسه همیشه. ودیگه هیچ وقت نبینمت. گم شوووووووو اشغال عوضی. به جای اینکه فراموشش کنم.
tanhaeiemann.blogfa.com
493514. چرا.....(جدایی)(تنهایی)(خیانت).....؟
سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ. تاريخ : جمعه هشتم فروردین 1393 13:32 نویسنده : مهدی محزونی. همیشه در قلب منی. تاريخ : جمعه هشتم فروردین 1393 13:31 نویسنده : مهدی محزونی. تاريخ : جمعه هشتم فروردین 1393 13:30 نویسنده : مهدی محزونی. تاريخ : جمعه هشتم فروردین 1393 13:29 نویسنده : مهدی محزونی. تاريخ : جمعه هشتم فروردین 1393 13:29 نویسنده : مهدی محزونی. تاريخ : جمعه هشتم فروردین 1393 13:28 نویسنده : مهدی محزونی. تاريخ : جمعه هشتم فروردین 1393 13:28 نویسنده : مهدی محزونی. من از عهد آدم تو را دوست دارم. در قر...
tanhaeieshgh.blogfa.com
493515. تنهایی شلوغ
میان غربت و غصه میان تلی درد. نشسته ام چه غریبانه با نگاهی سرد. منی که دخترآیینه و غزل بودم. چه شد در اوج بهارم شدم خزانی زرد. نگو عزیزو پناهم چرا نمی خندم. مگرزمانه به من یا تو اعتنایی کرد. به جرم سادگی و اعتمادو ایمانم. شدم مترسک آرام باغ هر. مگر برای پریدن نیامده بودم. چرا شدم زبلند آسمان زیبا. مگر ترانه نبودم پر از غرورو صدا. مگر سپیده نبودم چرا شدم. دوباره فتنه ی شیطان مرا زخود دزدید. برای دست نجیبم دوباره سیب. صدای خنده ی شیطان و روسیاهی من. ودختری که نشسته میان تلی. هوایت را که از من گرفتی. می نشی...
tanhaeieshulujh.blogsky.com
493516. سکوت سرد
به هم نگاه میکنیم. من و دیوار رو به رو . نوشته شده در یکشنبه نوزدهم بهمن 1393ساعت17:45توسط جمال. نوشته شده در چهارشنبه بیست و هشتم آبان 1393ساعت10:12توسط جمال. دعای یک آدم دلشکسته. هیچکس رابه آنچه که قسمتش نیست عادت نده. نوشته شده در یکشنبه بیست و چهارم فروردین 1393ساعت10:35توسط جمال. شعرهای.مرا.کسی.میفهمد.که. برای همیشه رفته است. جای خالی اش را بغل کرده. درنبودنش تب کرده است. نوشته شده در شنبه دهم اسفند 1392ساعت18:7توسط جمال. برای بعضی دردها نه میتوان گریه کرد. برای بعضی دردها فقط میتوان. بﮧ ه وآی ت و .
tanhaeietalkh.blogfa.com
493517. تنهایی در غربت
بالاخره طلسم شکسته شد و نوشتم. اندر احوالات شیدا در روزهای پاییزی تولد عکس. به این زودی نت نمیام. سرمه مهربونم و الهام عزیزم تولدتون مبارک. اندر احوالات شف شیدا خخخخخ. روزهای پر مشغلهی من. این روزها محتاج دعایم . هفته ای که گذشت. روزی که متولد شدم. اگه اجازه بدین یه دو سه هفته ای بهتون کمتر سر بزنم. نماز و روزه هاتون قبول باشه . الهام جون تولدت مبارک. 29 خرداد قشنگ ترین روزی که واسم به یادماندنی شد. نیکا جون تولدت مبارک. رسا جون تولدت مبارک. الهام جون (مامان هلسا). روزهای من (هلن جون). چون خدا خودشو این ...
tanhaeighorbat.persianblog.ir
493518. گروه بزرگ دلنویسان ایرونی
گروه بزرگ دلنویسان ایرونی. پاتوق هر چی دختر و پسر با مرام ، عاشق و باحال از نوع محترم دل نویس با ملیت ایرانی. عشق گاهی خواهش برگ است در اندوه تاک. عشق گاهی رویش برگ است در تن پوش خاک. عشق گاهی ناودان گریه ی اشک بهار. عشق گاهی طعنه بر سرو است در بالای دار. عشق گاهی یک تلنگر بر زلال تنگ نور. پیچ و تاب ماهی اندیشه در ژرفای تور. عشق گاهی می رودآهسته تا عمق نگاه. همنشین خلوت غمگین آه. عشق گاهی شور رستن در گیاه. عشق گاهی غرقه ی خورشید در افسون ماه. عشق گاهی سوز هجران است در اندوه نی. رمز هوشیاریست در مستی می.
tanhaeih-dalha.blogfa.com
493519. دوست تنهایی
هويج گياهي است دو ساله داراي ريشه راست و ساقه بي كرك كه نوع پرورش يافته آن در اكثر نقاط زمين كشت مي شود . قسمت مورد استفاده گياه هويج ،ريشه ،ميوه و تخم آن است . هويج داراي 87% آب ، 1/5 مواد ازته ، 0/02 % چربي ، 8% مواد گلوسيدي ، حدود 1/5% سلولز و مقداري ماده رنگي كاروتن (ويتامين A ) و دياستازهاي مختلف و ويتامين هاي A,B,C,D,E مي باشد . مصرف هويج در برطرف كردن بيماريهاي آب آوردن انساج بدن ، عدم دفع ادرار ،تحريك مجاري هضم و تنفسي ، سرفه هاي مقاوم ، آسم ،اخلاط خوني و دفع كرم اثر معجزه آسائي درد. 3)تخم هويج ر...
tanhaeiha.blogfa.com
493520. تنهاییــــهـــــــــــــ هام
همین که دیگر کسی اندازه ی من دوس تش ندارد. مگر نشنیدی جمله ی آخرش را! از اول هم چیزی بینمان نبوده - -. امشبم ، مث هرشب. امشبم ، مث هرشب باز دوباره برات گریه کردم. گریه کردم که شاید بدونی ، بگی بر میگردم. بعضیا انقدر قشنگ #دروغ میگن که آدم حیفش میاد باور نکنه. از این همه تنهایی . درد هم، دردش می آید از این همه تنهایی! مبادا دستهایش زخمى شود. وقتى با مشتش دلم را میشکست. تمام افکارم این بود که مبادا دستهایش. از تنهایی اش که در بیاید ، تنهایی. ات را دور می زند. پشت می کند به تو به گذشته اش. نه التماس هایم را.
tanhaeihaa.blogfa.com
493521. خریدار انواع ساعت مچی درجه یک دسته اول و دسته دوم
خریدار انواع ساعت مچی درجه یک دسته اول و دسته دوم. ساعت WALAR طرح نگینرنگه 2015. نویسنده : radiomor radiom. تاریخ : 05:18 ب.ظ - پنجشنبه 21 اسفند 1393. ساعت WALAR طرح نگینرنگه 2015. بند چند رشته این ساعت حالت یکنواختی را از این ساعت گرفته و زیبایی بی نظیری به آن داده است نگین های این ساعت هم در صفحه ساعت و هم در روی بند این ساعت موجود است قفل بند این ساعت بصورت دکمه میباشد که بستن آن را بسیار راحت کرده است این محصول در 8 رنگ مختلف موجود می باشد. برچسب محصول : ساعت زنانه طلایی. ساعت زنانه رنگ زرد. یک دست ن...
tanhaeihaeman.mihanblog.com
493522. ریاضی دان کوچولو
Http:/ www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd". در معادله ی زندگی هیچ گاه گذشته با آینده برابر نیست! خسته شدم دیگه از زندگی خدایا یا یه طوفان یا یه زلزله ای بفرست که من خلاص شم. نوشته شده در جمعه 3 آذر 1391 ساعت 01:12 ب.ظ توسط شیرین. 13 بهمن چه روزیه؟ هر کی تونست بگه پیشه خودم جایزه داره. یه راهنمایی : روز ازمون تیزهوشانه ولی یه مناسبت دیگه هم داره. نوشته شده در چهارشنبه 10 آبان 1391 ساعت 10:37 ب.ظ توسط شیرین. جناب دولتشاهی خبرکش مخبرالدوله. اصلا شما عالی معرکه و. به من چه ربطی داره؟ فهم و درک اسلامی.
tanhaeihaiman.mihanblog.com
493523. √√√تِنهـــآییهـ❤ـآم√√√
ه مه چی سآد ه ت م وم ش دم ثل ش روع ش وحآلآت نهآییهآم. ب ه ن آم خ دآ). س ل آم .م من ون ک ه ب ه م س رز دی خ وش ا وم دی ! ح آل آ ک ه ا و م دی بآس ب ه ت ب گ م اینجآه م ی ج ورآیی ح کوم ت ن ظآمیه قآنون دآره. بآس ب ه ش ع م ل ک نی خ دآرو ش ک رمیف همی دیگ ه؟ 1ک پ ی ک رد ن ب د ون ا ج آز ه ک ل ا م من وع ه. 2ت وهی ن م من وع ه . 3ن ظ رف رآم وش ن ش ه. 4پ روفآی ل م م ف ع آل ه . 6ا ول ل ط ف ک نین ن ظ رت وپ ست جدیدب زآرین توپ ستآی ق ب ل. 6خ آط رخ وآه ت ک ت ک ت ون م . این م آدر س و بلآگ گروهیم ه خوآستیدع ضوب شیدم شکلی نیس!
tanhaeiham2.blogfa.com
493524. تنهــایے هــاے בخے
سلامتی آرزوهایی که هیچ وقت لمسشون نکردم. حالم خیلی بده خیلییییی. حالم جهنمه. جهنم. نوشته شده در یکشنبه پنجم مهر ۱۳۹۴ ساعت 21:12 توسط בخے. خداجونم دلم خیلی گرفته. دیگه هیچ آرزویی ندارم. دیگه دلم هیچی نمیخواد. خیلی وقته یاد گرفتم آرزوهامو خاک کنم. و فقط براشون فاتحه بخونم. هر هفته که پنج شنبه میشه به یادشون. یه آه بلند میکشم. که قلبم درد میگیره و بعدشم چشمام پر اشک میشه. دلم دیگه هیچی نمیخواددددد. خداجونم یه وقت به خاطر این حرفا ازم ناراحت نشی. من اگه به ته خطم برسم هچ وقت ازت ناامید نمیشم. بزن به سلامتی .
tanhaeihay2khi.blogfa.com
493525. کهنه خاطرات دربدری ما...
مطالب بصورت خودکار گردآوری می گردد و مطالب تازه را از وبلاگ های ایرانی جمع آوری می نماید. وقتی دلها با یاد تو آرام میگیرد. وقتی نهایت آرامشم زمانی هست که مقابل ته. به سجده افتاده أم. وقتی به مشکلی بر میخورم نام تو و فقط. نام تو را برای رهایی صدا میزنم. پس ای غفار ای جبار ای رحیم ای رحمان. حال مرا دریاب ومرا ازین پیچیدگی نجات ده ./ /. Http:/ tanhaeihayam.blogfa.com/. با گذر زمان هم مشکل دارم خدایا. کاش زمان از حرکت می ایستاد. نمیدانم چرا اما با گذشت هر ثانیه دلتنگ ثانیه قبل میشم. بامرام دریاب این درماندرو.
tanhaeihayam.magpress.ir
493526. زخمــــــ هـــــــای تنهـــایی
تنهایی را دوست دارم بی دعوت می آید ، بی منت می ماند ، بی خبر نمیرود. هیچ کس ویرانیم را حس نکرد. وسعت “تنهایی” م را حس نکرد. در میان خنده های تلخ من. گریه پنهانیم را حس نکرد. تاریخ ۱۳٩٢/٦/۱٠ ساعت۱٠:٠٩ ‎ب.ظ نویسنده تنها. تکیه زده ام بر دیواری از سکوت. گاه گاهی هق هق تنهایی هایم سکوتم را میخراشد و نقشی از یادگاری میزند. یادگاری هایی که کسی سواد خواندنش را ندارد. هیچ کس جز خدا! تاریخ ۱۳٩٢/٦/٢ ساعت٧:۳٥ ‎ب.ظ نویسنده تنها. خ یل ی وق ت اس ت . ک ه دی گ ر خ وش ن م ی گ ذرد! ف ق ط م ی گ ذرد! ضمیر هارا از من سوال نکن.
tanhaeihayam.persianblog.ir
493527. تنهایی
اینجا کلبه ی تنهایی منه. گاهی دوستت دارم ها. بی فایده اند . مث موفق باشید های. انتهای برگه ی امتحانی. نوشته شده توسط امیر علی در سه شنبه بیستم مرداد ۱۳۹۴ و ساعت 13:36. میترسم از روزی ک دخترم ازم بپرسه؟ 󾫽بابایی اسمه عشقت چی بووود؟ 󾫽بگه إإ بابایی اینکه اسمه. نوشته شده توسط امیر علی در شنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۹۴ و ساعت 4:51. 󾬌آنق در دوسش دار م󾬌. ک ہ ح تے اگ ر ب ه م نرسیم. رو بہ دنیا وامیستم و میگم:. و لے ه نوزم ی ہ تار ه موشو ب ہ ت مومہ ت و و آدمات ن میدم. ﺳﺮﺕ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮ ﺑﺎﻻ! ﺻﺒﻮﺭ ﺑﺎﺵ ﻭ ﺳﺎﮐﺖ. ﺻﺒﻮﺭ ﺑﺎﺵ ﻭ ﺳﺎﮐﺖ.
tanhaeihaye-man.blogfa.com
493528. ☂..ღمن و محسن☂..ღ
ღمن و محسن .ღ. دیگر نمی گویم گشتم نبود نگرد نیست صادقانه می گویم. گشتم بود اما. مال من نبود . از دل نوشته هایم ساده ن گذر ،. به یاد داشته باش. این دل نوشته ها را ،. یک دل نوشته . یکشنبه هفدهم آذر ۱۳۹۲ 20:24. تا حالا شده خسته شی؟ تا حالا شده مثل من شی؟ تا حالا شده ب همه بگی خوبی و خرم اما ی عالمه بغض تو گلوته. ک هیچوقت کسی نفهمید . تا حالا شده ی عالمه حرف داشته باشی اما شونه ک سهله ،. ی گوش شنوا هم نداشته باشی؟ من الان اینطورم اما . اما بازم محکم وامیستم . شنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۲ 22:1. ﺑﯿﺎ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺍﻧﺘﺨﺎ...
tanhaeihayema.blogfa.com
493529. سقف كوتاه دلتنگيه من
سقف كوتاه دلتنگيه من. نبودي در فراق شانه هايت به هر خاكي رسيدم تكيه كردم. بی حس شده ام از درد! فقط گاهیخط اشکی میسوزاند صورتم را. نوشته شده در دوشنبه سی ام مرداد 1391ساعت 2:57 توسط مهسا. چرا باید دلتنگ آغوشت باشم؟ میخواهم تو دلتنگ آغوش م باشی! میخواهم آن سیب قرمز بالای درخت باش م. در دورترین ن قطه. رسیدن به م ن آسان نیست. اگر ه م ت ش را ن داری. آسیبی به درخت نزن. به همان سیب های ک رم خورده ی روی زمین قانع باش! نوشته شده در جمعه سیزدهم مرداد 1391ساعت 3:4 توسط مهسا. اینایی که دلشون واسه هیشکی تنگ نمیشه .
tanhaeihayeman.blogfa.com
493530. دســـ ـــتــــ بـــ ـــه تـــنـــهـــ ــآیـــی ــهایــمــ نـــزنـــ ــیــــد.
از هر چی . حس خوب دوست داشتن. فریادهای زیر و رو شده ی من! یک شب آرام بهاری. آخرین ماه اولین فصل. یک فنجان شعر ناب می نوشم. دل م بهار می خواه د. احوالات این روزهای من. چرک نویس غروب پنجشنبه. روزگار سیاه من . آمدن و رفتن تو. یه روز دیگ ه. روزی باد مرا هم خواهد برد. آلزایمر نوشته های دو دیوونه. میان ما سرگردانی بیابانهاست. سطر سپید احساس من. من و دلم همیشه عاشق. شعر و ترانه ( آذر زمانی). باشگاه مدیران و متخصصان. دس ت ب ه تنه آیی هایم نزن ید. با آن هزار و یک رنگ، م ز ی نش کنید. "! نویسنده: سم انه - س&#...
tanhaeihayeman.persianblog.ir
493531. ((((((_ تنهائی من _))))))
تنهائی من ) ) ). ღ ღpowergirl18 ღ ღ. پنل اس ام اس. 1777;۳٩٠/۱٢/۱٥ ] [ ۸:۱٤ ‎ق.ظ ] [ مجید و مینا ]. 1777;۳٩٠/۱٢/۱۳ ] [ ۱۱:۱٧ ‎ب.ظ ] [ مجید و مینا ]. عشق به زخم که برسد ، سکوت می شود. زخم که عمیق شود ، بیداری دل ، درد دارد! در این بغض های هر لحظه. در این دلتنگی های مدام. در این آشفتگی های دقایقم. با من از عشق چیزی بگو. پیش تر از آنکه زخم هایم عمیق شود…! 1777;۳٩٠/۱٢/٧ ] [ ٩:۱٠ ‎ق.ظ ] [ مجید و مینا ]. من نشانی از تو ندارم اما نشانی ام را برای تو می نویسم:. به حوالی بی کسی قدم بگذار! حریر غمش را کنار بزن!
tanhaeii-man.persianblog.ir
493532. تنهایی
به کی سلام میکنم نمیدونم فقط میخوام بدون اینکه کسی منو بشناسه اینجا بنویسم. از تنهایی که ظاهرا مونس همیشگیه من شده. مثه همیشه تنهام و بی خواب،انگار هر کاری میکنم نمیتونم راحت بخوابم،وقتی که تنهایی همه چی فرق میکنه. انگار هیچی سر جای خودش نیست. روحمم تنهاس دیگه حتی فکر کسی هم توی ذهنم نیست. نوشته شده در یکشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۵ساعت 2:15 توسط m.gmr.
tanhaeii.blogfa.com
493533. ـــــبــدونــــ ـــشـــرحــــ
یکشنبه 9 فروردینماه سال 1394 ساعت 04:28 ب.ظ. سال نو مبارک . نوشته شده توسط نیما. سهشنبه 16 اردیبهشتماه سال 1393 ساعت 02:09 ب.ظ. یاد باد آنکه زما وقت سفر یاد نکرد. به وداعی دل غم دیده ی ما شاد نکرد. دل به امید صدایی که مگر در تو رسد. ناله ها کرد در این کوه که فرهاد نکرد. خاک گرفته به بزرگی خودتون ببخشید :). نوشته شده توسط نیما. دوشنبه 9 دیماه سال 1392 ساعت 03:08 ب.ظ. چه غم دارد ز خاموشی درون شعله پروردم. که صد خورشید آتش ب رده از خاکستر سردم. به بادم دادی و شادی،بیا ای شب تماشا کن. نوشته شده توسط نیما.
tanhaeii.blogsky.com
493534. تنهــایی
آدم هستند نه بیشتر. اگر کمتر از آنچه هستند نگاهشان کنی آنها را شکسته ای. اگر بیشتر از آن حسابشان کنی آنها تو را می شکنند. بین این آدما فقط باید عاقلانه زندگی کرد، نه. 1777;۳٩٢/٥/۱٩ ] [ ٤:٠٩ ‎ب.ظ ] [ maryams ] [ نظرات . یاد بگیر ، قدر هر چیزی را که داری بدانی،. قبل از آنکه روزگار به تو یادآوری کند که:. می بایست قدر چیزی را که داشتی، میدانستی . 1777;۳٩٢/٥/۱٩ ] [ ٤:٠٤ ‎ب.ظ ] [ maryams ] [ نظرات . چمدان امیدم را مے بندم. یادم باشد خنده ها و بوسہ هایم را جا نگذارم. تا دیار آغوش تو چند فرسخے بیش نمانده. مجله ا...
tanhaeii.persianblog.ir
493535. ˙·٠•●♥تـــنـهـایـــی♥●•٠·˙
منو صدا میزد،خودمو میدم بهنشنیدن. این جا سرزمین واژه های وارونه است. درمان" ، "نامرد" و "قهقه"، "هق هق"! آری سرزمین واژه های وارونه. سرزمینی که"من" ،"نم" زده است،. راه" گویی "هار" شده. و "روز" به "زور" میگذرد. آشنا" را جزء در "انشا" نمی بینی. وچه "سرد" است این"درس"زندگی! اینجاست که"مرگ"برایم "گرم" میشود . چرا که"درد" همان "درد" است . جمعه یازدهم مهر ۱۳۹۳ ] [ 23:37 ] [ M O H A M A D ]. ﻫﻮﺍﯼ ﺍﯾﻨﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻨﺪﻥ ﻭ ﻣﯿﺨﻨﺪﻭﻧﻦ ﺭﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮ. جمعه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۳ ] [ 13:28 ] [ M O H A M A D ]. اوني كه دوستش داريد.
tanhaeii3.blogfa.com
493536. *.:。✿*゚فقط تنهایی*.:。✿**゚
゚فقط تنهایی*.: * ゚. بعد از این عشق به هر عشق جهان میخندم هر که آرد سخن عشق به میان میخندم من از آن روز که دلدارم رفت به هوس بازی این بی خردان میخندم روزی از عشق دلم سوخت که خاکستر شد بعد از این سوز به هر سوز جهان میخندم خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته به ان میخندم. نوشته شده در سه شنبه 18 شهریور1393 ساعت 13:38 توسط تینا . بازم میام نظر فراموش نشه. بنا به درخواست خیلی ها. نوشته شده در پنجشنبه 12 تیر1393 ساعت 23:41 توسط تینا . نوشته شده در پنجشنبه 8 اسفند1392 ساعت 14:49 توسط تینا .
tanhaeii91.blogfa.com
493537. حاصل عمر
گاهی باید نوشت که انگار از آنچه برای موجودیتمان حائز اهمیت است چیز زیادی نمی دانیم. من دختر سبز این سرزمین شرقی غمگین. بساط طلایی اندوخته هایم را. به غربی ترین ساحل شاد غربت میبرم. تا چشم تمام آنها که چشم بر این اندیشه بستند. همیشه کور بماند . مثل اسفنج خشک ترک خورده ای. تمام طراوت مرا به خود میخواند. بکارتم را به وطنم بخشیدم. صداقتم را جایی گرو گذاشتم. دینم لابه لای خباثت مذهبیون له شد. حجابم از زندان گشت ارشاد گریخت. متانتم را گرگهای اندیشه های نو! من بدون تمام اینها تو را ترک میکنم. فقط تو را کم ندارم.
tanhaeiii.blogfa.com
493538. جملات معنی دار
این تمام دنیای من است! عشق لیاقت میخواهدوعاشق شدن جرات. همیشه در پی کسی باش کع با تمام کاستی ها و کمی ها عیب هایت،. حاضر باشد به تو عشق بورزدوتورابه همه ی دنیانشان بدهدوبگوید که:. این تمام دنیای من است". حال من خوب است خوب مثل همان مریضی که خوب بود. چقدر سخته منطقی فکر کنی وقتی احساسات داره خفت میکنه! شنبه نوزدهم بهمن ۱۳۹۲ 17:52 فاطمه.6. من تا یه چند روزی نیستم دیگه حوصله ی نوشتن ندارم. خداحافظ همگی دوستتون دارم. راستی برام دعا کنین. چهارشنبه شانزدهم بهمن ۱۳۹۲ 19:22 فاطمه.6. بی انصاف یک بار هم. آنجا که د...
tanhaeiiifatemeh1999.blogfa.com
493539. درد دل
چقدر کم توقع شده ام ، نه آغوشت را میخواهم نه یک بوسه نه حتی بودنت را. همین که بیایی و از کنارم رد شوی کافیست! مرا به آرامش میرساند حتی اصطکاک سایه هایمان. نوشته شده در پنجشنبه هشتم خرداد 1393ساعت 10:25 توسط رها. این روز ها دلم اصرار دارد فریاد بزند. اما : من جلوی دهانش را میگیرم. وقتی میدانم کسی تمایل به شنیدن صدایش ندارد. این روز ها من خدای سکوت شده ام. خفقان گرفته ام تا آرامش اهالی دنیا خط خطی نشود! نوشته شده در دوشنبه یکم اردیبهشت 1393ساعت 22:52 توسط رها. بازهم بهار به پشت پنجره ی اتاقم آمد. خوش آن رو...
tanhaeiiiiiiiiii.blogfa.com
493540. تنها تکیه گاهم
دوست داشتن تصاحب نیست،توافقه! هنر اینه که پرنده جلدت بشه نه اینکه پرهاشو قیچی کنی! گلبرگ ۱۵۱ : نگاهت را گره بزن به هر لحظه من. حس امنیت میگیرم وقتی تو درگیر منی! گلبرگ ۱۵۲ : دستهایم را دایره وار دور دلت حلقه میکنم. مبادا فکر کنی داستان اسارت است! این حکایت را به زیاد خواستنت تعبیر کن. گلبرگ ۱۵۳ : اینجا قران هم که بخوانی برایت حرف میسازند. میگویند : با خدا رابطه دارد! گلبرگ ۱۵۴ : تعجبی ندارد که فرهاد نشدی! گلبرگ ۱۵۵ : نباشی قند ها هم شیرین نیستند. به همین چای یخ کرده قسم! وعده ما باشد روزیکه دلتنگ شوی.
tanhaeiiman.blogfa.com
493541. ***
نوشته شده در ساعت توسط.
tanhaeiiman76.blogfa.com
493542. ...سکوت سرد فاصله ها
سکوت سرد فاصله ها. رفتن بهانه نمی خواهد بهانه های ماندن که تمام شود کافیست. سخت تر از درد فراق. درد نداشتن کسی است که در تنهایی همه ی ذهنت را. نوشته شده در یکشنبه ۱۳۹۲/۰۹/۱۰ساعت 10:8 توسط یاس غریب. من از تو هیج نمی خوآهم. فقط بہ کسی کہ عآشقانه دوست ت دآرد. اگر هنوز شب هآ. بآ یآد تو می خوآبم. نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۹۲/۰۴/۱۳ساعت 10:38 توسط یاس غریب. رویاهایی هست که شاید هرگز تعبیر نشوند. اما همیشه شیرین اند. نوشته شده در سه شنبه ۱۳۹۲/۰۳/۲۸ساعت 8:56 توسط یاس غریب. در جایی نوشته بود:. امروزت مهم است که از چه.
tanhaeiiokhaterat.blogfa.com
493543. ♥ دنیای من ،تنهای تنها... ♥
دنیای من ،تنهای تنها. با خدا باش ، پادشاهی کن / بی خدا باش ، هر چه خواهی کن. جمعه هشتم اردیبهشت 1391 ] [ 18:51 ] [ خودم ] . پنجشنبه سوم بهمن 1392 ] [ 23:19 ] [ خودم ] . چه زیباست حرف زدن با تو. چه زیباست درد و دل کردن با تو. تو که نه منت میذاری سرم. نه دلمو به چیز الکی خوش میکنی. هنوز باهات حرف نزدم کلی دلم اروم میشه قربونت برم. که سراسر آرامشی خدا جونم دلم درد داره. نباشم اونی که تو میخوای اونی که مهدی فاطمه(عج) میخواد. دست وپای دلم بلرزه اونجا که پای احساسم و دلم و عزیزام وسط میاد. تمام وجودم مال تو.
tanhaeikhodam.blogfa.com
493544. و تو..حتی آرزوی یکی نبودی...
و توحتی آرزوی یکی نبودی. برای خودت زندگی کن. کسی که تو را دوست داشته باشد با تو می ماند. برای داشتنت می جنگد. اما اگر دوستت نداشته باشد به هر بهانه ای میرود! نوشته شده در دوشنبه دهم شهریور 1393ساعت 20:28 توسط م.سایه. نوشته شده در دوشنبه دهم شهریور 1393ساعت 19:45 توسط م.سایه. این همﮧ دلتنگے دیگر. نﮧ با خواندن کم می شود ، نﮧ نوشتن. دلم تو رامی خواهد. نوشته شده در دوشنبه دهم شهریور 1393ساعت 19:24 توسط م.سایه. نوشته شده در دوشنبه دهم شهریور 1393ساعت 17:33 توسط م.سایه. هوایت که به سرم میزند. دیگر در هیچ هوایی.
tanhaeim2.blogfa.com
493545. دل نوشته های من....
دل نوشته های من. بي هم بودن حروممون باشه. احساس میکنم کر و لال. فقط صفحه ی کیبوردم. روزانه هاي سانا و سامي.
tanhaeimaaan.blogfa.com