SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 26 / (493599 - 493653)

493599. Company | TAN HA
Acacia sawn timber KD and S4S. Acacia sawn timber AD and S2S. Want to work for a company you love? We are already living this dream. Join us and be a part of it. Good quality with reasonable prices. Competitive price with competitive quality in the market. Good quality with reasonable prices. Competitive price with competitive quality in the market. Good quality with reasonable prices. Competitive price with competitive quality in the market. Kind of wood: Acacia, eucalyptus. Acacia sawn timber KD and S4S.
tanhaexport.com
493600. زمانی ک لاک پشتها عاشق میشوند.....
زمانی ک لاک پشتها عاشق میشوند. عجب هرزه ایست این تنهایی. تقدیم ب هر چی بی وفاس. چقدر دوست داشتم یک نفر از من میپرسید:. چرا نگاه هایت آنقدر غمگین است؟ چرا لبخندهایت آنقدر تلخ و بیرنگ است؟ اما افسوس که هیچ کس نبود! همیشه من بودم و من و تنهایی پر از خاطره! آری با تو هستم تویی که از کنارم گذشتی! تویی ک حتی یک بار هم نپرسیدی چرا چشمهایم همیشه بارانی است! نوشته شده در سه شنبه چهاردهم آبان 1392ساعت 16:23 توسط دل تنها. وقتی دو قلب برای یکدیگر بتپد،. هیچ فاصله ای دور نیست،. هیچ زمانی زیاد نیست. و هیچ عشق دیگری.
tanhaey-tanha.blogfa.com
493601. آسمان غربت
نامه ای به عزیزم. این اولین نامه ی عاشقانه ایست که برای تو که تمام زندگی منی می نویسم ، پس ترجیح می دهم اول از همه با نام خدا آغاز کنم تا در این عشق بی همتا و بزرگ بیشتر از هروقت ما را یاری دهد. به نام خدای هفت آسمان که در زمین انسان را با عشق متولد کرد و یاری دهنده ی تمام عاشقان دنیاست و دل هیچ عاشقی را نمی شکند ، حرف هایم را آغاز میکنم. عزیزم بیشتر از حدی که تصور می کنی دوستت دارم و عاشقتم. عاشقتم و تا ابد کنارت هستم و مواظبتم. نوشته شده در پنج شنبه 88/12/13ساعت 12:36 صبح توسط تنها نظرات . تو پاک و ساده.
tanhaey.parsiblog.com
493602. ترانه
به دنبال کسب حق غنیسازی اورانیوم. یکی از مقامات رسمی امارات به اد رویس، عضو ارشد مجلس نمایندگان آمریکا گفته که این شیخنشین حاشیه خلیج فارس نیز احتمالا به دنبال کسب حق غنیسازی اورانیوم خواهد رفت، زیرا توافق هستهای با ایران، چنین حقی را به ایران داده است. آسوشیتدپرس از اد رویس نقل قول کرده که او به من گفت: بدترین دشمن شما حق غنیسازی اورانیوم را به دست آورده است. غنیسازی اورانیوم حقی است که دوستان شما هم آن را خواهند خواست و امارات تنها کشور (خواهان این حق) نیست. با وجود این، رویس مدعی شده است، العتیبه در ت...
tanhaey70.blogfa.com
493603. **بـــــــی احســــــــــــاســ**
رفت به سلامت خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه*. مادر بزرگ خیال میکند. هرچه بیشتر برایش قرص بنویسند. بیشتر زنده می ماند. که خیال میکنم هرچه بیشتر برایت گریه کنم! یکشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۹۴? انگار تمام رنگ های زندگی ام . در چشمانش خلاصه میشد. از وقت ی رفت. . رنگبن کمان را هم سیاه.سفید میبینم. یکشنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۳? نه التماس میکنم.*. نه خیره نگاهت.*. فقط ( آه ) می. همین آه برای تمامزندگی ت کافیست.*. جمعه هفدهم مرداد ۱۳۹۳? نه دیگر باید بگویم سالها. اما هنوز ملکه ی قلبم. شنبه چهارم مرداد ۱۳۹۳? می خوام بگم یه...
tanhaey77.blogfa.com
493604. ஜ۩۞۩ஜنغمهـ هایـ تنهاییـஜ۩۞۩ஜ
ஜ ஜنغمه های تنهاییஜ ஜ. سه شنبه هجدهم شهریور 1393 ] [ 17:31 ] [ ஜ ஜavaஜ ஜ ] . دیشب روباهی خودکشی کرد. حیله گری انسان هاکلافه اش کرده بود. سه شنبه هجدهم شهریور 1393 ] [ 17:31 ] [ ஜ ஜavaஜ ஜ ] . سه شنبه هجدهم شهریور 1393 ] [ 17:29 ] [ ஜ ஜavaஜ ஜ ] . به سلامتی پسر بچه ای که باکفش پاره میره مدرسه. دوستاش مسخرش میکنن یه لحظه به یاد پدرش میفته و به دوستاش میگه:درسته کفشام داغونه ولی توش خیلی راحتم. سه شنبه هجدهم شهریور 1393 ] [ 17:29 ] [ ஜ ஜavaஜ ஜ ] . سه شنبه هجدهم شهریور 1393 ] [ 17:25 ] [ ஜ ஜavaஜ ஜ ] .
tanhaey78.blogfa.com
493605. تنهایی= پیروزی ، اعتماد=شکست
تنهایی= پیروزی ، اعتماد=شکست. نوشته شده در پنجشنبه 1392/11/17. نوشته شده در شنبه 1392/06/23. تمام وجودم از آن تو بود. مشکلم چیست که با من چنین میکنی؟ آنقدر خوبی که حالم را بهم میزنی . نوشته شده در دوشنبه 1393/03/26. متنفرم از خودم . که همیشه نگران کسی میشوم. که اگر بمیرم هم . به چهلمم نخواهد رسید. نوشته شده در سه شنبه 1393/03/20. هر چہ مے گرבم. هیچ פرفے بهتر از سڪوت پیבآآ نمے ڪنم . گاهے פرف مے زنב. گاهے فریاב مے ڪشב. و مט همیشہ بہ בنبال ڪسے مے گرבم. ڪہ بفهمב یڪ نگاہ פ ستہ. چہ مے פ واهב بگویב . من آخر هر ...
tanhaeyam.blogfa.com
493606. گوشه ای از تنهاییای من
گوشه ای از تنهاییای من. آدمی تنهاتر از آن است که سکوتش می گوید. نوشته شده در چهارشنبه پنجم مهر 1391 11:42 توسط تنها. این روزها که جرات دیوانگی کم است. بگذار باز هم به تو برگردم! گاهی تو را به خواب ببینم! بگذار در خیال تو باشم! خیلی برای گریه دلم تنگ است. نوشته شده در چهارشنبه پنجم مهر 1391 11:40 توسط تنها. می پسندم پاییز را. که معافم می کند. دردی که در صدایم می پیچد. اشکی که در نگاهم می چرخد. آخر همه می دانند. نوشته شده در جمعه هفدهم شهریور 1391 19:18 توسط تنها. به صورتم دست نزن! و باز من بمانم و ،.
tanhaeyayeman.blogfa.com
493607. از تنهاییم چه بگوییم که باور کنی !!!!
از تنهاییم چه بگوییم که باور کنی! دوستان گلم با عرض شرمندگی وبلاگ هک و حذف شد و باعث شد تمام مطالب پاک بشن به زودی بک اپ رو وارد وبلاگ میکنم دوستانی که لینک کردن من رو هرچه زودتر لینک هاشون رو بدن سریعا میزارم تو وب با تشکر. نوشته شده در یکشنبه بیست و ششم خرداد ۱۳۹۲ساعت 1:38 توسط FARZAD221. Design By : RoozGozar.com. قالب وبلاگ : روزگذر دات كام.
tanhaeye-farzad.blogfa.com
493608. ღ♥ღتنهـــــــآیی ِمنღ♥ღ
ღ ღتنهآیی منღ ღ. تنهایی یعنی ایرانسلت رو به جای 144با 141شارژ کنی. همسر آیندم حلالت نمیکنم اگه :. ولنتاین واسه دوس دخترات کادو بخری. این پولا حق من و بچته. ﯾﺎﺭﻭ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺩﯾﮑﺘﻪ ﯾﻪ ﮐﻠﻤﻪ ﺭﻭ ﺑﻠﺪ ﻧﯿﺴﺘﻢ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﺪ! ﻏﺒﺮﺍﻕ ﯾﺎ ﻗﺒﺮﺍﻍ ﯾﺎ ﻏﺒﺮﺍﻍ ﯾﺎ ﻗﺒﺮﺍﻕ! ﺑﻌﺪ ﻣﻠﺖ ﻫﻤﻪ ﻧﻮشتن : Ghebragh! ملت خوشحالی داریم ها! 1777;۳٩۳/۳/۸ ۸:٥٥ ‎ب.ظ ღ ღحدیث جونღ ღ دوست با معرفت . ب عد عمری پست گذاشت م! با جمله : تو با بقیه فرق داری شروع میشه! و با جمله : تو هم مثل بقیه ای تموم میشه! ﻧﺒﺎﺭ ﺑﺎﺭﺍﻥ …. ﻧﺒﺎﺭ ﻟﻌﻨﺘﯽ …. ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﻋﺸﻘﯽ ﺑﺎﺷﻪ؟ شب یلدا فر...
tanhaeye-man.persianblog.ir
493609. تنهای من
امشب خیلی گریه کردم. ادام ه حرفام . یکشنبه بیست و نهم دی ۱۳۹۲ 0:25 ب ه دستان kosar. باز من اومدم با خاطرات تلخم. ادام ه حرفام . دوشنبه بیست و سوم دی ۱۳۹۲ 13:16 ب ه دستان kosar. ادامه رو تو ادامه مطلب بخونین. ادام ه حرفام . یکشنبه بیست و دوم دی ۱۳۹۲ 17:9 ب ه دستان kosar. مر30 که باز سر زدین باز میگم کسی رمز خواست حتما بگه من براش رمز بذارم. ادامه ی زندگی من تو ادامه مطلب بخونین. ادام ه حرفام . شنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۲ 14:55 ب ه دستان kosar. میدونین یه وقتایی دلت از همه گرفته میمونی کجا حرفای دلتو بزنی؟
tanhaeyekosar.blogfa.com
493610. ღ♥ تنهـــــــ ـــا ♥ღ
ღ تنه ا ღ. من به تنهایی یک چلچله در کنج قفس. بندبندم همه در حسرت یک پرواز است. به تومی اندیشم. که تو زیباتر از اندیشه یک پروازی. 1777;٢:٠٦ ‎ق.ظ ۱۳٩٤/٥/٢٦. خسته ام از روزگار ، از چهره ام معلوم نیست؟ خنده ام مصنوعی است،این واقعا معلوم نیست؟ آدمی شادم میان دیگران اما چرا،. اشک چشمانم ولی از دیدشان معلوم نیست؟ تا به کی پنهان کنم این دردهارا! خسته ام از خستگی هایم خدا معلوم نیست؟ دخترک تنها (نازنین) قطره های بارون . تک مخاطب خاص من. ﻣ ﻮ ﺍﻇ ﺐ ﺧﻮﺩ ﺕ باﺵ … ﯾ ﮏ ﺗ ﺎر موی تو. دخترک تنها (نازنین) قطره های بارون .
tanhaeyeman.persianblog.ir
493611. ๑❤๑دلـــــ نوشتــــــه๑❤๑
๑ ๑دل نوشته๑ ๑. می بخشم کسانی را که هر چه خواستند با من ، با دلم ، با احساسم کردند. و مرا در دور دست خودم تنها گذاردند. و من امروز به پایان خود نزدیکم. به من بیاموز در این فرصت حیاتم. آهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند. پنجشنبه هشتم آبان 1393 ] [ 16:41 ] [ ๑ ๑مریم๑ ๑ ] . دوست و رفیقام چند دفعه رفتن حرم . . . چه طور دلت میاد یه بارم نرم . . . م ردن من بهتره از این زندگی . . . دق کردم از این همه شرمندگی. . . جمعه نهم آبان 1393 ] [ 15:57 ] [ ๑ ๑مریم๑ ๑ ] . به این میگن تنهایی. به این میگن تنهایی. اين دلم گ...
tanhaeyemaryam.blogfa.com
493612. مانده ترين حرفهايم
در تنهائيم نوري نيست،به تاريكيم خوش آمدي. اینگونه ایم , خاموش در سراسر ایام و تاریک در سپیدی های دوران. شاید بدان گونه میباید نبود اما تقدیر را خود رقم زدیدم تا روزمان را خود آغاز کنیم . هر روزی بی امید از فردایش و فردائی مثال دیروزش که مرگ را به تماشا بنشینیم در انتظار خانه ناامیدیها , و تلاشی بس عبث کنیم بر نفس کشیدنمان در تلاطم جان دادنها! در دفتر سیاه شده خاطرات نقشی تازه بیفکنیم که شاید نقشی برجا ماند آنهم نقشی سیاه برکاغذی تیره. آری اینیم , بی امید , تاریک , بی روزنه , محبوس و بی آنچه که دل خواندنش.
tanhaeyemoshtarak.blogfa.com
493613. مانده ترین حرفهایم
در تنهائیم نوری نیست به تاریکیم خوش آمدید. تاریخ : جمعه 11 فروردینماه سال 1391. ساده بودن را به من آموختی ای مهربان . ساده ماندن را به تو می بخشم از نامهربان. ساده هستم با تو ای آرام جان. با من ای آرام جان. در برت بودم ولی. در بر نداری قلب را. بر درت ماندم ولی. راهش ندادی عشق را. با تو هستم لیک تو. من را فنا و گم کنی. بی من اما رفته ای. رخمی ز عشقت مانده. مرحم زخمم دلت بودست و هست. لیک من را بی دوا. بر درگهت وا میکنی. گشته ام حیران ز کار روزگار. در شبم نوری نمی یابم. بر دل سوالی می شود. بر شب تارم نگر.
tanhaeyemoshtarak.blogsky.com
493614. دست نوشته های ...
دست نوشته های . وقتي وارد جمعي ميشيد. كه كسي پر از انرژي منفي در آن جمع هست. بدون شك تا يك هفته مورد اصابت تشعشاعات منفي آن آدم هستيد. ١ اگر امكان ترك محيط بود سريعا خارج شويد. ٢اگر مانديد تا حداقل يك هفته از گرفتن تصميمات مهم. در هر زمينه اي خود داري كنيد و سعي كنيد. با ورزش و مدينيشن به دفع اين تشعشعات بپردازيد. شما آنگونه رفتار كرده ايد كه نفر منفي ميخواسته. شما رفتار كنيد يعني:. شكست در كار، درگيري خانوادگي،. از هم گسيختگي بنيان خانواده،. بدرفتاري با فرزند، شكست در درس و . پاتريك جي وي اس. ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﻫ...
tanhaeyex.blogfa.com
493615. تنهایی
کلبه تلخ نویسهای پرے شآن. من و شمع و . . . دیشب شمعی روشن کردم! شب شعری برپا شد! شب شعری که تنهاشاعرانش "من"و"شمع"بودیم. من از دردهایم می خواندم و او اشک میریخت. من در سروده هایم غرق بودم و او در اشک هایش. هوا روشن شد و شمع خاموش. من بودم وشمعی که به پای غم های من آب شدوسوخت! من ماندم درافسوس شمع و. پری شب های تنهایی. تاریخ : 1393/08/14 12:19 ب.ظ نویسنده : پرے شآن. سکوت میکنم اما . . . سکوت کرده ام اما صدای سرد نفس ها. نشان ز آن دل خون و هوای گریه ی پیدا. صدای قلب من امشب رسد به اوج تمنا. دلی که هوایی شد.
tanhaeyy.mihanblog.com
493616. تنهایی
به کلبه تلخ نویس های پری شب های تنهایی خوش آمدید! 1588;نبه ۱۳٩۳/٤/٢۸ : ٧:٥٩ ‎ق.ظ :. نويسنده : پری شب. به علت مشکلاتی که پرشین بلاگ داشت تصمیم گرفتم وبلاگم رو منتقل کنم. آدرس جدید : tanhaeyy.mihanblog.com. لطفا لینک هاتون رو تغییر بدید. در وب جدید منتظرتون هستم. 1588;نبه ۱۳٩۳/٤/٢۸ : ۳:٥٩ ‎ق.ظ :. نويسنده : پری شب. دلی که هوایی شد. تمام فکرش پرواز است. و شاید آن را. در اسارت قلبی می بیند. که پرو بالش داد. پری شب های تنهایی. نويسنده : پری شب. پاندول ساعت غول پیکر. می نوازد با آهنگ. ضربه هایش در گوش.
tanhaeyy.persianblog.ir
493617. بنام او که در تنهاییم همراهم است
بنام او که در تنهاییم همراهم است. به کلبه تنهایی هام خوش اومدی دوست من. راه نافرجام (شعر :محسن ولیخانی. دستم به نوشتن باز رفت. لحظه ای ناخودآگاه یاد زمانه رفت. تک و تنها بر روی نیمکتی. سیر و تماشا اندکی. گذشتن وگذشتن در راه. ایستادن بر روی خط امتداد. من ماندم و لحظه ای. با آغاز خطی بی انتها. سپری کردن و رفتن راه من است. دیدن روزگار نافرجام کار من است. Mohsen valikhani 23 5 94. ۹۴/۰۵/۲۴ ] [ 11 AM. صدای غریب محسن ]. دلم گرفته ای دوست، هوای گریه با من. گر از قفس گریزم کجا روم، کجا من؟ ز بودنم چه افزود؟
tanhaf1.blogfa.com
493618. tanhafalak
Template Awesome Inc. Diberdayakan oleh Blogger.
tanhafalak.blogspot.com
493619. تنهای تنها
اگه دلم تنگ می شه خيلی برات منو ببخش. اگه نگام گم می شه تو شهر چشات منو ببخش. منو ببخش اگه شبا ستاره ها رو می شمرم. اگه همش پيش همه بهت می گم دوست دارم. منو ببخش اگه برات سبد سبد گل می چينم. منو ببخش اگه شبا فقط تو رو خواب می بينم. منو ببخش اگه تو رو می سپرمت دست خدا. اگه پيش غريبه ها به جای تو می گم شما. منو ببخش اگه واسه چشمای تو خيلی كمم. تو يه فرشته ای و من خيلی باشم يه آدمم. منو ببخش اگه فقط می خوام بشی مال خودم. ببخش اگه كمم ولی زيادی عاشقت شدم. تا حالا تو زندگیت غم دیدی. تا حالا تو زندگیت غم دیدی.
tanhafariba.blogfa.com
493620. تقدیم به چشمانی که ارامش قلب من استღღღღღ
تقدیم به چشمانی که ارامش قلب من استღღღღღ. برای فرزادم .عشقه خودم. نوشته شده در دوشنبه 1 اردیبهشت1393ساعت 8:14 توسط الهام. خدااااای من این دوتاااا رو مادر ودختر. نوشته شده در پنجشنبه 22 اسفند1392ساعت 9:59 توسط الهام. ذلم تنگه خیلی تنگه خیلی دلم یه همدم میخواد یکی که باهام باشه بهم توجه کنه.یکی اغوشش ارامش وامنیت باشه. نوشته شده در پنجشنبه 22 اسفند1392ساعت 9:58 توسط الهام. تصور کن روزی بهم پیام بدی و جواب ندم. زنگ بزنی و تعجب کنی چرا جواب ندادم. روز دیگه باز زنگ بزنی یکی از اعضای خانوادم. گوشی رو جواب بده.
tanhafarzad.blogfa.com
493621. اشک سرد
با سلام به تمامم عزیزانی که به وب من آمدند راستی نظر یادتون نره. شنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 17:1 توسط M.M. از من پرسید : سیگار را ترک نکردی؟ گفتم: نه ، کبریت را ترک کرده ام! سیگار را با سیگار روشن میکنم . . . یک نخ . . . یک پاکت . . . یک عمر هم که سیگار بکشم فایده ندارد! تا خودم نسوزم ، دلم آرام نمی شود . . . دمش گرم.تا اخرش پایمه.اما پای دودمم نمیشینه.پس خودت را درست کن. یکشنبه سیزدهم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 17:31 توسط M.M. می گوید ساده ام! می گویند ساده ام ! می گویند تو مرا با یک نگاه . به بازی میگیری ! ڪﮧ از ...
tanhafereshda77.blogfa.com
493622. نیلوفری عشق
نوشته شده در دوشنبه بیست و ششم آبان 1393ساعت 15:17 توسط All Star. پسر به دختر گفت اگه یه روزی به قلب احتیاج داشته باشی اولین نفری هستم که میام تا قلبمو با تمام وجودم تقدیمت کنم. دختر لبخندی زد و گفت ممنونم. تا اینکه یه روز یه حادثه ای رخ داد . حال دختر خوب نبود. نیاز فوری به قلب داشت.از پسر خبری نبود.دختر با خودش می گفت : می دونی که من هیچ وقت نمیذاشتم تو قلبتو به من بدی و به خاطر من خودتو فدا کنی.ولی این بود اون حرفات؟ دختر نمی تونست باور کنه.اون این کارو کرده بود.اون قلبشو به دخترداده بود. انتخابم مي ک...
tanhafool0918.blogfa.com
493623. pororopot | Just another WordPress.com weblog
Nuclear energy to power our industries? July 16, 2011 — tanhaga. The lessons of the past are forgotten in the hustle bustle of the present. Nonetheless, we remember when we feel the pain as a result of repeating the same mistakes. As human beings, our survival depends on our adaptability; to change our mind-set when the old framework no longer works. We always have to learn that the complexity of our environment requires also a complexity of calibrated responses. The collective experience perhaps will te...
tanhaga.wordpress.com
493624. عشق فقــــط خــــدا
ღ ღ یادی و نگاهی و نگاهی و یادی ღ ღ. مینویسم برای طیبه جووونم. سلام عزیزم دنیام باید ازت معذرت خواهی کنم که نتونستم وبلاگتو ادامه بدم بر خلاف خواستت. اینقدر این روزگار مشکلات داره که ادما خودشونم فراموش میکنن. عزیزم گفتی اگه نتونستی ببندش . منم امدم پست اخرمو بزارم هرچندم که پستی نکرده بودم. طیبه جووونم امیدوارم به خواسته ی دلت برسی. از مامانی میخاستم خبر بگیرم بلاخره بهش گفتی یا نه هنوز تو دلت مونده؟ شمارتو ندارم پاک شده توکه شمارمو داری بهم بزنگ منتظرتم ابجی جوونم. برات دعامیکنم به تمام خواسته هات برسی.
tanhagad.blogfa.com
493625. بهنام زخم خورده در این روزگار غریب
بهنام زخم خورده در این روزگار غریب. گاهی چقدر آدم تنها می شود. دیگر از با خلوت کردن بدش می آید! ولی خیلی احساسش میکنم.این روزها دوست سمجی برایم شده زیاد سراغم می آید. وقتی منو او تنها می شویم دلم میگیرد! کاش کسی دنبالش بیاید دستش رابگیرد و او را با خود ببرد! دوست دارم با کسی درد دل کنم دوستی در کنارم نمیابم! دوستان زیادی دارم اما. وقتی می گویم دلگیرم میگویند:خوشی زده زیر دلت برو بابا. و می روند و باز من می مانمو دوست همیشگیم تنهایی. نوشته شده در پنجشنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۱ساعت 16:5 توسط بهنام هیبتی.
tanhagarib.blogfa.com
493626. سپید نوشته ها
منیژه ای که منم. چه همدمی بهتر از تنهایی؟ دلم نمی خاهد بمیرم. که بهار سالهای نیامده را. از روزنه های نداشته ی سیمانی مزارم. استخانم را موریانه ای قلقلک بدهد. که روزگاری توی خانه ام. خانه ای ساخته بود. که چشم هایم را ببندم. نوشته شده در دوشنبه بیست و ششم خرداد 1393ساعت 21:39 توسط عبدالحسین ستوده. اگر بتوانم خودم باشم. قاب عکس تو را. دیوار به دیوار نقل می کنم. شب در تنگاتنگ آغوش تو به سپیدی می رسد. به خورشیدم نیازی نیست. غم جان اگر بگذارد ! شاملوی بزرگ : غم نان اگر بگذارد! لابلای واژه ی درد. به جان پیامت که.
tanhaghamgin.blogfa.com
493627. تنهایی در اغوش عشق
تنهایی در اغوش عشق. هرگز نخواستم همه دنیا مال من باشه فقط خواستم اونکه دنیای منه مال کسی نباشه. دوست دارم یک شبه هفتاد سال پیر شوم. وتو بی آنکه مرا بشناسی دستانم را بگیری و ازدحام تلخ خیابان عبور دهی. یک شبه هفتاد سال پیر شدن به حس گرمای دستان تو ای یگانه ترین عشق قلب خسته ام. نوشته شده در دوشنبه پنجم اسفند 1392ساعت 15:36 توسط دریای تنهایی. آهای مردم خنده هایم را میبینید؟ ببینید من خوشحالم من میخندم. فقط مهم اینست که من میخندم و زندگی میکنم. کندن خودم از این دنیا هم روی آن شکستها. تب کردی ولی نه برای من.
tanhaghamgin2012.blogfa.com
493628. اعتراف صادقانه
من یاد گرفتم . تو هم یاد بگیر و همیشه به خاطر داشته باش . یاد گرفته ام . که با احمق بحث نکنم و. بگذارم در دنیای احمقانه ی خویش زندگی کند. یاد گرفته ام . با وقیح جدل نکنم ،. چون چیزی برای از دست دادن ندارم و تنها روحم را تباه می کند. یاد گرفته ام . از حسود دوری کنم ،. چون اگر حتی دنیا را به او بدهم باز هم از من بیزار خواهد بود. یاد گرفته ام . تنها بودن را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ،ترجیح دهم . و این را همیشه به یاد داشته باش :. در زندگی چه کسی را دوست داشته باشی چه از او متنفر باشی ،. کمی تا قسم...
tanhaghamkademan.blogfa.com
493629. بن بست عاشقان
مطالب عاشقانه و گاهی شادوجذاب. قلبم برای کسی میزند. که در اغوش دیگری نفس نفس میزند. دوشنبه یازدهم اسفند ۱۳۹۳ ] [ 20:37 ] [ rana ]. ﺧﺘﺮﯼ ﺯﯾﺒﺎ ﺍﺳﯿﺮ ﭘﺪﺭﯼ ﻋﯿﺎﺵ بود، ﮐﻪ ﺩﺭﺁﻣﺪﺵ ﻓﺮﻭﺵ ﺷﺒﺎﻧﻪ ﺩﺧﺘﺮﺵ ﺑﻮﺩ! ﺩﺧﺘﺮﮎ ﺭﻭﺯﯼ ﮔﺮﯾﺰﺍﻥ ﺍﺯ ﻣﻨﺰﻝ ﭘﺪﺭﯼ ﻧﺰﺩ ﺣﺎﮐﻢ ﭘﻨﺎﻩ ﮔﺮﻓﺖ.ﻭ ﻗﺼﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﺎﺯﮔﻮﮐﺮﺩ. ﺣﺎﮐﻢ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﺍ ﻧﺰﺩ ﺯﺍﻫﺪ ﺷﻬﺮ ﺍﻣﺎﻧﺖ ﺳﭙﺮﺩ ﮐﻪ ﺩر ﺍﻣﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺍﻣﺎ ﺟﻨﺎﺏ ﺯﺍﻫﺪ ﻫﻢ ﻫﻤﺎﻥ ﺷﺐ ﺍﻭﻝ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﺍ! ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺩﺧﺘﺮ ﻧﯿﻤﻪ ﺑﺮﻫﻨﻪ ﺑﻪ ﺟﻨﮕﻞ ﮔﺮﯾﺨﺖ. ﻭ ﭼﻬﺎﺭ ﭘﺴﺮﻣﺴﺖ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﻃﺮﺍﻑ ﮐﻠﺒﻪ ﺧﻮﺩ ﯾﺎﻓﺘﻨﺪ ﻭ ﭘﺮﺳﯿﺪﻧﺪ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻭﺿﻊ،ﺍﯾﻦ ﺯﻣﺎﻥ،ﺩر ﺍﯾﻦ ﺳﺮﻣﺎ،ﺍﯾﻨﺠﺎ ﭼﻪ ﻣﯿﮑﻨﯽ! و آنقدر بزرگ باشد.
tanhaghamman.blogfa.com
493630. کـــــــــرانی ندارد بیابان مـــا
بنام آفریننده حق . من کیستم و چه باید باشم نمی دانم لیک آگاه می دانم آن چه باید باشم نیستم . . دوست داشتن را دوست دارم ، خطوط را. عشق را. باران را دوست داشتم چترم را فراموش کرده ام . . من هنوز نمی دانم آدمی را ادمیت لازم است یعنی چه؟ بی وفایی را دیده ام ، سکوت را فهمیده ام ، آه ، آه دل را. کبوتر با کبوتر باز با باز را. . پرواز را نفهمیدم . عشق را فهمیده ام ، نمی دانم . . صورتم رنگیست ، چشمانم را نمی دانم . آسمان زیباست . من زیبایی را دوست دارم . آری آری زندگی زیباست . سخنان جبران خلیل جبران. نظر سنج ی (۱).
tanhaghasreman.persianblog.ir
493631. پرشین بلاگ
tanhaghasremandastan.persianblog.ir
493632. تنها غزل
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394. می دونم تا بیام. نوشته شده توسط: محمد محمدی (تنها). نوع مطلب : متفرقه. می دونم تا بیام پیش ت دوباره چه روزایی و انگشتات شمرده. من این روزا یه کم درگیرم اما می دونم دلخوری از من یه خرده. همین تنهاییا باعث شدن که نگات بارونی و بی چتر باشه. گ ل لبخند تو از پا بیفته همش پژمرده و بی عطر باشه. به غیر از قرص و سوزن دیگه چیزی رفیق خون و گوشت و پوستت نیست. کسی که مثل من بی معرفت شه تو حق داری ب گی که دوستت نیست. می دونم منتظر بودی بیام و بچینم قصه هام و دور تخت ت. نوع مطلب : مثنوی ها.
tanhaghazal.mihanblog.com
493633. قصــــــ♥ــــه ی دل
قص ه ی دل. من می نویسم و تو نمی خوانی! اما مخاطب که تو باشی مدیونم اگر ننویسم . دلم واس ی نفر خیلی تنگ. همون ک همیش وقتی ناراحت بودم با حرفاش ارومم میکرد. همون ک همه جا عاشقانه میگفتم دوسش دارم. همون ک میگف دوسم داره. همونی ک با نامردی گزاش رفتو من ی بارم نگفتم نامرد. همونی ک بم میگف گریه نکنم وخودش باعث ریزش اشکام شد. دلم واسش تنگ بیشتر از همیش. نوشته شده در ۱۳٩۳/٧/٤ساعت ٥:٢٧ ‎ب.ظ توسط غ زل نظرات . دگ خسته ام از خیلی چیزا. دوسدارم بوی فراموشی بگیره همه چ. ینی دوس دارن من زجر بکشم. ینی از من بدشون میاد.
tanhaghazal.persianblog.ir
493634. ܓܨگُمــشـده در غـــــــرورܓܨ
ܓܨگ مشده در غرورܓܨ. دارد ناز تورا ميكشد. دختري كه از غ رور. خورشيد هم به گرد پايش نميرسيد. 8 گمشده چهارشنبه 22 شهریور1391. در انتظار هیچکس نیستم . . . هنوز وقتے نویز موبایل روے اسپیکر مے افتد . . . شاید تو باشے . . ! 17 گمشده شنبه 8 تیر1392. مے گویند ساده ام . . . مے گویند تو مرا با. یڪ لبخند . . . بﮧ بازے میگیرے . . . مے گویند ترفند هایت ، شیطنتهایت. و دروغ هایت را نمے فهمم . . ! مے گویند ساده ام. ایל را باور نکל. مל فقط دوستت دارم،. و آنها ایל را نمے فهمند . 18 گمشده دوشنبه 19 فروردین1392. تمام شب را بی.
tanhaghoror.blogfa.com
493635. ویولن عشق من
به وبلاگم خوش اومدید. پسری با فکرهای قرمز رنگ. بوس کن بزار بره. در لا به لای دامن شبرنگ زندگی. لطفا با لبخند وارد شوید. تاشقایق هست زندگی بایدکرد. وخدایی که دراین نزدیکیست . ღღ مهربون من ღღ. همه ی زندگیمو باختم. عشق جز یک خیال نیست. پسر اف ال استودیو. قالب هاي نايت نما. تاريخ : چهارشنبه چهاردهم آبان 1393 20:14 نويسنده : رها. اینم به افتخار اونایی که پیانو دوست دارن. تاريخ : چهارشنبه هفتم آبان 1393 20:0 نويسنده : رها. ویولن رهبر گروه کشتی تایتانیک فروخته شد. آنطور که خانم برانسون در دفترچه خاطرات خود نوشت...
tanhagirl.blogfa.com
493636. taksetare
تک ستاره ی اسمان قلبم. تا چند وقت کم میام اینجا باااای. سلام به دوستای خوبم که همیشه میان اینجا. خواستم بگم از شنبه امتحانام شروع میشن. منم دیگه نمیتونم زیاد بیام اینجا و آپ کنم. من خیلی دلم براتون تنگ میشه خیلی. اما مهم اینه که بلاخره امتحانام تموم میشن و میاماااااا. بهم سر بزنید منم قول میدم زود زود سر بزنم و آپم بکنم. راستی امیدوارم زمستون به همه تون خوش بگذره و سرما نخورین. این گل خوشملم تقدیم به شما. من برم بشینم درسمو بخونم. برام آرزوی موفقیت کنید. ممنون از همتون باااای. موهای دم اسبی من هرشب.
tanhagol.blogfa.com
493637. تـنــــها گـمـــشــده
خوشحالم كه به اين وبلاگ سر زديد. برا شادي روح شهدا همين الان يه صلوات بفرستيد. شهيد انوشيروان رضايي زاده. اين كجا - اون كجا؟ شهيد رضا قرباني ميانرودي. بهترين دعا در حق دوست. شهيد عليرضا محمودي پارسا. 1608;صیت شهدا. 1587;اعت فلش مذهبی. کد برای وبلاگ بلاگفا : قالب وبلاگ : کد آهنگ وبلاگ. کد ثاینه شمار غیبت امام زمان برای وبلاگ. حب العباس : کرامات حضرت ابوالفضل. کد صلوات شمار برای وبلاگ. 1662;خش زنده حرم. 1584;کر روزهای هفته. ابزار کج شدن تصاویر. بسم الله الرحمن الرحیم. بقیه در ادامه مطلب. بقيه در ادامه مطلب.
tanhagomshodeh.blogfa.com
493638. تنها گناه من
من زاده بهمنم . اگر مرا میخواهی باید با غرورم بخواهی . اگر مرا میخواهی باید با پیچیدگی ام بخواهی. اگر مرا میخواهی باید با صراحتم بخواهی . من با بقیه متفاوتم . اگر میخواهی مثل بقیه باشم برو دنبال همان بقیه . آنکه درون من خفته است، عشق است . عشقی که منتظر است دست از پا خطا کنی تا تلخ ترین تلخ ها را به تو بچشاند . پس اگر نمیتوانی خاص بودنم را تحمل کنی به من نزدیک نشو که هم دورت میکنم هم درو ات ! مهدی و خانواده دوست داشتنیش. دنیای شما زیرسیگاری من است. علی و کانون قران وعترت. هزار و یک شب. ببین جنس ضد من.
tanhagonaheman.blogfa.com
493639. تنهاگذر
تنهاترین گذرگاه یا گذشتن یک تنها یا تنهایی گذشتن یا گذشتن تن ها یا گذرگاه تن ها یا تنها بگذر یا . موسیقی اصیل ایران زمین. نت ها و آهنگ های معروف تار و سه تار. مسیر های GPS کوه ها و طبیعت گردی ایران. ادراه کل تربیت بدنی دانشگاه آزاد. گزارش برنامه ی چشمه ی بادآب سورت دامغان. استاد مجتبی سبزه (وبسایت). هنر سبز (بلاگ استاد سبزه). دغدغه های یک مادر. اندیشه پارسی (سعید واصلی). یک قلب می تپد. دو کلمه حرف حساب. ققنوس (مشاهیر خوشنویسی ایران). سایت دانشگاه آزاد شهریار- شهر قدس. همطناب (پایگاه تخصصی کوهنوردی).
tanhagozar.blogfa.com
493640. دل نوشته
دل نوشته های من. استقبال جهانی از مسابقه ایرانی. آخرین وبلاگ های به روز شده. زندگی به سبک بیان! وبلاگ رسمی شرکت بیان. ﺧﯿﺎﻧﺖ یک اشتباه نیست. درست ترین اتفاق در یک رابطه ی اشتباست. ﺷﺐ ﻫﺎ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﺵ ﮔﺮﯾﻪ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ؟ ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﺗﻮ ﺗﻨﻬﺎ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ ﻣﯽ ﺷﯽ! کم کم ز یادم میروی این روزگار و رسم اوست. این جمله را با تلخی اش صدبارتضمین میکنم. ۰۴ دی ۹۳ ، ۱۰:۳۶. ۰۹ دی ۹۳ ، ۲۳:۴۳. همیشه یاد گرفته ام در برابر کسانی که دوستشان دارم سکوت کنم و با نگاهی ساکن به آنها بنگرم. وقتی در جواب ابراز احساس قلبم پاسخ بیهوده می شنوم.
tanhah.blog.ir
493641. خط خطی
جمعه هفتم شهریور 1393 18:30 ب ه دستان emad. سلام بچه ها ببخشیدیه مدتی مسافرتم شرمنده. چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393 1:5 ب ه دستان emad. جرق جرق.جرق. جرق. جرق. جرق. جرق. جرق. جرق. * * * * * * دارم اسپند دود ميکنم واسه کاربران از بس که فعالن! یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 18:50 ب ه دستان emad. یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 17:57 ب ه دستان emad. یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 17:56 ب ه دستان emad. نترسيم از حرف مردم ، زندگى خودمه دلم ميخواد ديوونه باشم ! كسى كه وقتى بارون ميزنه باهاش بدون چتر زير بارون قدم بزنم ، وقتى بار...
tanhah.blogfa.com
493642. تنهاها
یکی را دوبار دوست داشته باشم. دو نفر را یک جا. چه کار می شود کرد. پ ن: سلام بعد از حدود 2 سال ما دوباره برگشتیم. دوستون داریم. وای چه حس عجیبی دارم. نوشته شده در جمعه شانزدهم خرداد 1393ساعت 0:20 توسط کاظی. چقدر سخته منطقی فکر کنی. وقتی احساساتت داره خفت می کنه! پن :سکوت می کنم نه اینکه دردی نیست. گلویی نمانده برای فریاد. نوشته شده در یکشنبه بیست و سوم مهر 1391ساعت 17:26 توسط حامی. وقتی ازم می پرسی خوبی؟ میگم : هی بدک نیستم. پس نگو خدا رو شکر. پن:هر کی یه مدل اشتباه می کنه یکی سرش به سنگ می خوره یکی دلش.
tanhaha7071.blogfa.com
493643. مانیای باران
دل نبندم به کسی،روی نیارم به دری/ تا تو رویای منی، تا تو مددکار منی. هر روز بیشتر دارم لایه های ذهن خودم را کشف می کنم. اینکه چرا گرایشم روز به روز کمتر می شود به جایی که در آن کار می کنم و 9 سال است جزو هویتم شده است. از سویی مگر راه گریزی ست از 9 سال یکی شدن با مفهوم. از همان روزهای اول تا همه این 9 سال من هیچ گاه احساس نکردم که جزو جامعه کوچک . هستم. روزهای اول به خاطر نابلد بودم و خیلی زود همه چیز به 88 کشیده بود و میل شدید به انکار بودن و ماندن. سالهاست که با هم دست به گریبانیم . من هوس یک جا نش...
tanhahagh.blogfa.com
493644. هه رفتی؟؟؟حوالت به چراغ نفتی....
حوالت به چراغ نفتی. تنها رفیق تنهاییم مادرم. ک ل فتیه ص داتو ب ه ر خ. که چجوری ص حب ت ک رد نو بهت یاد داده ن ک ش. د ل ش ب شک نه ک ل ز ند گیت میشک ن ه! یکشنبه نهم شهریور 1393 13:40 *fatemeh*. هی رفیق . . . تو این دوره و زمونه. اﮔہ ﻣﻴﺨﻮﺍے ﺑ ﺮﻧﺪ ﻩ ﺑﺎﺷے. ﻳﺎﺩ ﺑﮕﻴﺮ ﺩ ﺭﻧﺪ ﻩ ﺑﺎﺷے. یکشنبه نهم شهریور 1393 13:38 *fatemeh*. ه میشه ح ق با د خت ریه که. چ شماشو موهاش مشکیه :. چهارشنبه پنجم شهریور 1393 9:56 *fatemeh*. جمعه هفدهم مرداد 1393 20:34 *fatemeh*. چقد زیباست وقتی که شبا به عشق این. سکوتم و دوست دارم. فروردین:با...
tanhahamdam.blogfa.com
493645. تنها حامی
سلام شادی وغم چیزی نیست که بشه اونها رو راحت به زبون اورد. پس باید دنبال راهی بود که بشه راحتتر مطح کرد که ادم رو دچار. مشکل نکنه. یکی از این راهها میتونه خنده باشه میتونه گریه باشه میتونه. یه استان کوتاه باشه که عمق احساس ادم رو نمایان میکنه حالا هرکدام. را می خواهی انتخاب کن .اگر طالب اون هستی که با داستان احساست. خودتو بگی می تونی در این سایت داستانتو قرار دی البته اگه مایل بودی. اجباری نیست ادرس ایمیل من در پروفایلم هست .شما هم میتونید من. رو در بهبود این سایت یاری کنید .با تشکر از همه شما.
tanhahame.blogfa.com
493646. تنهایی
چهارشنبه یازدهم تیر 1393. حسرت چیزی نیست که من بخورم حسرت اون چیزیه که به دلت میزارم. سه شنبه بیست و هفتم خرداد 1393. این پست را سکوت می کنم تو بنویس! تو بنویس . . . . . .از دلتنگی هایت ، از دردهایت ،. از هرچه دلت می گوید! برچسبها: سکوت می کنم. پنجشنبه بیست و دوم خرداد 1393. تن مرد و نامرد یکیست. زمانه بگذرد تا بدانی مرد کیست. چهارشنبه سی و یکم اردیبهشت 1393. واسه اون پسری که شکوندنش.خوردش کردن. اما هنوز شکستن بلد نیست. پنجشنبه یازدهم اردیبهشت 1393. فقط نگاه میکنی و بی صدا میشکنی. عادت ندارم درد دلم را.
tanhahamed90.blogfa.com
493647. به یاد تنها ستاره زندگیم Mعاشقانه ها
به یاد تنها ستاره زندگیم M. تقدیم به تو به خاطر بودنت. منتظرت می مانم تاوقتی که عزرائیل اجازه دهد. منتظرروزی می مانم که دست در دست هم، شانه به شانه قدم بزنیم وبه این روزهای سخت بخندیم. به امید آن روزی که بالشمان یکی شود. نوشته شده در یکشنبه هفدهم آذر 1392ساعت 9:11 توسط شکوفه. حتی درنهایت ناامیدی بازم روزنه ای هرچند کوچک هست که بهش امیدوارباشیم. سخته اما تحملش غیرممکن نیست. نوشته شده در یکشنبه هفدهم آذر 1392ساعت 9:7 توسط شکوفه. گر مرد رهی میان خون باید رفت * * * ازپای فتاده، سرنگون باید رفت. دلتنگی هایت ر...
tanhahamnafas.blogfa.com
493648. HACKED BY behrooz,milad&m
هک شدی به جرم جدایی. معزرت می خوام ادمین. من هکت کردم زیرا دوست داشتم از این دنیا بیایی بیرون. شاید فکر کنی کس شر می گم ولی هکت کردم به جرم جدایی. این جا ایران است,زنده باد قیور مردان نواب و قدمی.زنده باد علی داداش و میلاد داداش برچممون بالاس هیچ گوه خوری نمی تونه پایین بکشتش بوس ریدم تو هیکلت. In your web site. I Did't delet any files.
tanhahamrah.blogfa.com
493649. راهی به سوی خوشبختی
راهی به سوی خوشبختی. دسته من وتو می تونه باهم قصری بسازه. انتظاره به تو رسیدن. خدایا یادم رفت بهت بگم بهترینم عاشقتم .و محتاجت کمکم کن کمکم کن. نوشته شده در چهارشنبه بیستم مهر ۱۳۹۰ساعت 12:56 توسط راز. آرام باش ،ما تا همیشه مال همیم ، همیشه عاشق و یار همیم. آرام باش عشق من ، تو تا ابد در قلبمی ، تو همه ی وجودمی. بیا در آغوشم ، جایی که همیشه آرزویش را داشتی ، جایی که برایت سرچشمه آرامش است. آغوشم را باز کرده ام برایت ، تشنه ام برای بوسیدن لبهایت. گرمای هوس نیست این آتش خاموش نشدنی آغوش پاکت. به تو رسیدم در...
tanhahamsafar.blogfa.com
493650. ❤۩▓۩ تنها ۩▓۩ ❤
امروز به آنهایی می اندیشم. که روی شانه هایم گریه کردند. و نوبت من که شد ،. نوشته شده در یکشنبه هفتم تیر ۱۳۹۴ساعت 5:1 توسط یه تنها. گاهي دوستم نداشته باش. اما هميشه باش .من طاقت ندارم . كم مي آورم .تو را .در لحظه هايم. نوشته شده در چهارشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۲ساعت 20:28 توسط یه تنها. دل م ب رای یواش کی هام ون تن گ ش ده. یواش کی ح رف زدن ش بونه ت ا ص بح. باص دای آهس ته گ فت ن دوست ت دارم. نوشته شده در شنبه پنجم مرداد ۱۳۹۲ساعت 12:15 توسط یه تنها. وقتی کسی در کنارت هست. به لبخند بین حرف هایش. به سبک ادای کلماتش.
tanhaharfedal.blogfa.com
493651. خاطره
بهش بگی دوستش داری پررو میش ه میره. بهش بگی ا زش بدت میاد نا امید میشه ومیره. محبت کنی خوشی میزنه ز یره دلش و میره. محبت نکنی ازیکی دیگه محبت میبینه و میره. خلاصه اومده که بره خودتو خسته نکن. خاطرات دلبرکان غمگین من. تو دنیامو یک مستند فرض کن. شکسپیر : اگر کسی را دوست داری رهایش کن سوی تو. برگشت از آن توست و اگر برنگشت از اول برای تو نبوده. نوشته شده توسط سارا در جمعه یازدهم آذر 1390. دلم برایت تنگ است. نوشته شده توسط سارا در سه شنبه هشتم مهر 1393. نوشته شده توسط سارا در سه شنبه هشتم مهر 1393. و ب عد ا ز...
tanhahastam.blogfa.com
493652. تنها هستی من
تمام اشتراک من به تو همان نگاه و بس. همان نگاه ساده وبه غیر همه خارو خس. تمام جمله های من ترانه نگاه توست. ترانه های دیگرم به غیر تو هوا و هوس. تمام این ستاره ها به پلک من درو شود. و تو سپیدی مهی کنار این رود ارس. تمام میوه های سال برای من حکایتی. ولی تو آن عاشقی نیمه سرخ کمی ملس. تمام چهار چوب و بوم منتظر نقش تو بود. کدام دست میکشد ناز تو را ناز بس. تمام این نگفته ها تمام حرف من نبود. فقط برای ماندن گزارشی از این قفس. نوشته شده در پنجشنبه هفتم مرداد ۱۳۸۹ساعت 12 توسط الهام. از خدای من . ایمان داشته باش ک...
tanhahasti.blogfa.com
493653. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanhahavayeasemoon.blogfa.com